PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : n900 بخرم یا نه؟؟؟؟؟

marvel_malayer
17-02-2011, 20:12
سلام دوستان باتوجه به این که ان 900 میشه دو سیستم عامل براش قرار داد ارزش خرید داره یا نه ؟ اصلا نظرتون در مورد ان 900 چیه ؟ با 400 تومن دیگه چه گوشی خوبی میشه خرید من یه گوشی میخام که بشه باهاش به راحتی کتاب الکترونیک بخونم ؟ و همینطور سیستم عامل برام خیلی مهمه / تقریبا یه چیزی شبیه به تبلت میخام
من الان ان 900 تا 410 هزار تومن هم قیمت دارم الان قیمتش چقدره ؟

با تشکر پیشاپیش از شما دوستان

P I R A N H A
17-02-2011, 20:54
توسایت گوشی شاپ زده495باخدمات پارسه به نظرمن به دیزایروx10فکرکن که هردوتاشون ازاینn900بالاترن ازهرنظر

marvel_malayer
17-02-2011, 22:39
495 برام زیاده من تا 400 بیشتر پول ندارم

d.b23
17-02-2011, 22:45
samsung Wave بگیر .پشیمون نمیشی .فوق العادست.جواب خودشو پس داده.
قیمت : 400-410
انتخاب بعدی هم Desire باشه.البته فقط به خاطر اینکه آندرویده.(ویو از لحاظ سخت افزاری کاملا ازش سرتره)
انتخاب بعدی هم ویو 2 :
قیمت 395
اصلا واسه یه لحظه هم به n900 فکر نکن چون صبح از خواب پا میشی میبینی پولت رفته تو جوب :31:
:46:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدهر سوالی بود در خدمتم
:10:

Mig33
17-02-2011, 22:52
سلام دوستان باتوجه به این که ان 900 میشه دو سیستم عامل براش قرار داد ارزش خرید داره یا نه ؟ اصلا نظرتون در مورد ان 900 چیه ؟ با 400 تومن دیگه چه گوشی خوبی میشه خرید من یه گوشی میخام که بشه باهاش به راحتی کتاب الکترونیک بخونم ؟ و همینطور سیستم عامل برام خیلی مهمه / تقریبا یه چیزی شبیه به تبلت میخام
من الان ان 900 تا 410 هزار تومن هم قیمت دارم الان قیمتش چقدره ؟

با تشکر پیشاپیش از شما دوستان

N900 تنها گوشی قابل احترام کمپانی درپیت نوکیاست :31: گوشی خوبیه .... بخرش .
سیستم عاملش عالیه ( linux base )
دوربینش عالیه
جنس بدنه اونم عالیه
مورد 2 و 3 مورد هائی که سامسونگ توش ضعف داره اساسی
به اندروید چرا فکر نمیکنی؟

d.b23
17-02-2011, 23:39
N900 تنها گوشی قابل احترام کمپانی درپیت نوکیاست :31: گوشی خوبیه .... بخرش .
سیستم عاملش عالیه ( linux base )
دوربینش عالیه
جنس بدنه اونم عالیه
مورد 2 و 3 مورد هائی که سامسونگ توش ضعف داره اساسی
به اندروید چرا فکر نمیکنی؟
شما همیشه از رو هوا صحبت میکنی؟
به حق چیزایه ندیده و نشنیده :16:
عزیزم داریم در مورد گوشی های سامسونگ 2010-2011 صحبت میکنیم نه 7-8 سال پیش

اصلا تا حالا ویو رو دیدی؟

لطفا تعصب بزارید کنار -اینم که میبینی امضای من سامسونگه دلیلش تعصب نیست.اگر همین فردا موتورولا بیاد بهترین رو ارائه کنه میگم بدون شک موتو بهترینه یا .... .من همیشه طرفدار بهترین ها هستم:46:
Wave فول اچ فیلم برداری میکنه و یکی از بهترین دوربین های حال حاضر رو داره و در ضمن جنس بدنش هم فلز.صفحه هم ضد خش.صفحه نمایش Super Amoled که بهترین صفحه نمایش جهان شناخته شده و نرم افزار هم فوق العاده براش زیاده و به راحتی میتونی از samsung apps خود گوشی یا از کامپیوتر دانلود کنی و بازی های با گرافک بالا هم زیاد داره .......
به نظرت این گوشی با بدنه فلزیش میشه بگی چجوری ضعف داره ؟

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

اینم نتیجه بررسی تخصصی صفحه نمایش های گوشی موجود در بازار از معتبر ترین سایت موبایل gsmarena

حتی تو این عکس هم به راحتی میشه کیفیت صفحه رو مخصوصا تو مهم ترین تست(زیر نور آفتاب) ببینید و حتی به وضوح مشخصه که از آیفون 4 هم بهتره(ویو پایین ترین گوشی از سمت راست-با ویو 2 اشتباه نگیرید)

اینم نمونه عکسش که خودم با گوشی رفیقم گرفتم

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیداینم نمونه فیلم برداریش

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیداینم عکس چند نمونه بازی برای WAVE

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ng

Mig33
18-02-2011, 09:22
تصور من اینه که ایشون گفتند سیستم عامل براشون مهمه ..... درسته ؟؟؟
پس با توجه به قدرت اندروید ( که رو n900 ) هم پورت میشه ... wave مرخصه .
در مورد جنس بدنه با شما موافق هستم.:46:
در مورد کیفیت صفحه که فرمودید جز گزینه های ایشون نبود ... اگر اینطوره منم اینو میگم که دوربین ویو جلوی n900 حرفی برای گفتن نداره نه wave نه هیچ گوشی سامسونگ نولید نکرده که دوربین شاخی داشته باشه. ( صحبت از عکسبرداری و نوع لنز هم هست عزیز )
wave درسته سیستم عامل قابل فبولی داره ولی اینجور که بوش میاد سامسونگ یا نمیتونه یا نمی خواد زیاد ساپورتش کنه اینو از گوشی بر مبنای bada میگم که همین چند روز پیش تو بارسلون معرفی کرد تو رو خدا مشخصات و قیافشو ببینید آدم خندش میگیره یه آشغال به معنای واقعی کلمه :
اینم مشخصاتش :

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
نظرات کاربرا رو هم بخونید جالبه .... این آینده سری wave و bada os هست.
سامسونگ داره راهی رو میره که نوکیا رفت....
ایشون هم چون گفتن n900 من اینو گفتم و الا نظر اصلی من اینه که صبر کنید موج جدید چند هسته ایها وارد بشه اونموقع خرید بهتر و عاقلانه تری خواهید داشت . زیرا اگر چه آنها در ابتدا گران خواهند بود ولی حداقل مزیتی که حواهند داشت قیمت گوشی های فعلی را خواهند شکست.... این موج با وروذ motorola atrix طی 4 روز آینده وارد خواهد شد پس صبور باشید.:11:

d.b23
18-02-2011, 09:53
خوبه نمونه عکس گرفته شده و فیلم برداری شده باویو گذاشتم باز شما میگی به پای n900 نمیرسه .بدون هیچ دلیل و مدرکی فقط میگی دوربین n900 بهتره.
میشه بگی فیلم برداری و عکس بر داری n900 چجوری به ویو میرسه؟
فقط میگی دوربین n900 از کل سامسونگ ها بهتره.خوب اگر اینجوری بخوای تعبیر کنی منم دوربین n900 جلوی ویو حرفی برای گفتن نداره نه n900 نه هیچ گوشی نوکیا نولید نکرده که دوربین شاخی داشته باشه.سامسونگ 2 سال پیش اولین گوشی 2 مگاپیکسلش معرفی کردو نوکیا تازه الان معرفی کرده.سامسونگ 3 سال پیش i8510 با دوربین 8 مگاپیکسل معرفی کرد که یکی از بهترین های جهان شناخته شد ولی نوکیا تازه 8 مگاپیکسل زده.سامسونگ سسور های دوربین جدیدی ساخته که درحالت فیلم برداری full HD 60 فریم بر ثانیه فیلم میگیره و در حالت HD 90 فریم برثانیه و در حالت VGA 120 فریم.بازم بگو سامسونگ هیچ دوربین شاخی نساخته(این حرف جای دیگه نزن بهت میخندن):5:

اینم نمونه عکس gs2 از سامسونگ

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیداینم یه نونه عکس از gs1

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیداینم نمونه فیلم برداری gs2

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیداینم عکس های پورت شدن آندروید یر روی ویو

ایشون براشون خوندن کتاب های الکترونیکی مهمه و باتوجه به اینکه wave 1 و wave 2 هر دو از قابلیت multi touch پشتیبانی می کنند برای ایشون مزیت بزرگی خواهد بود
n900 که فقط در حالت عمودی کار میکنه به چه درد می خوره.بعدشم میشه بگید نوکیا چجوری n900 خیلی خفن پشتیبانی کرده که سامسونگ گوشی های خودش رو پشتیبانی نکرده.سامسونگ هر 1-2 ماه یک بار یه فریم ور جدید برای گوشی هاش میده و هر روز حدود 10-15 برنامه به samsung apps اضافه میشه.
همین الانشم نوکیا خودش قید سیمبین و Maemo 5 خودش رو زده و رفته به شمت ویندوز سونی که دیگه میشه گفت تقریبا داره از ذور خارج میشه و تازه می خواد ویندوز موبایل بسازه:13:

بعدشم این گوشی ویوی که شما عکسش رو بالا گذاشتی جزو گوشی های ارزان قیمت سامسونگ و در رده متوسطه(و در ضمن دوست داشتن ظاهرش کاملا سلیقه ایه).

بعدشم ایشون میکن 400 تومن بیشتر پول ندارن بعد شما میگی منتظر موتورولا atrix بمونن؟؟!!!!!!!!!
اگر ایشون بیشتر بودجه داشت من میگفتم همین الا برنgalaxy s 1 رو بخرن. یا اینکه منتظر بمونن galaxy s 2 (قوی ترین گوشی که تا حالا معرفی شده) بیاد.
بازم میگم دوست عزیز چون شما از یه برند خوشت نمیاد دلیل نمیشه که بد باشه.لطفا تعصب بزار کنار

marvel_malayer
18-02-2011, 10:09
سلام
از دوستان تشکر می کنم
دوستان برند برای من مهم نیست من فقط سیستم عامل برام مهمه به ترتیب هم می گم از چه سیستم عاملی خوشم میاد

mac (البته دستم به گوشش هم نمیرسه) /. اندروید /.maemo (به خاطر اپن سورس بودنش)/ سیمبین / ویندوز موبایل /

در مورد بادا هم که دوست عزیزمون گفت هیچ اطلاعی ندارم خوشحال میشم یکم در موردش توضیح بدید

کتاب الکترونیک خوندن خیلی برام مهمه صفحه نمایشش یه طوری باشه که باهاش بشه کتاب الکترونیک خوند خیلی خوب میشه

Mig33
18-02-2011, 10:24
دوست عزیز من نگفتم ایشون برن atrix بخرن گفتم با ورود atrix فیمت ها میکشه پایین و ایشون با توجه به بودجه کمشون دستشون بازتر میشه .....
اون نمونه هم که گداشتم بخثم اینه که چرا سامسونگ برای bada os خودش سخت افزار شاخ نمیده بیرون؟؟ مثل گوشی های بر مبنای اندروید خودش اصلا صحبت از مائمو نیست بحث من اینه که ساپورت اندروید از بادا بمراتب بهتره.
شما میگی Bada os منم میگم Android
خودشون انتخاب میکنند

d.b23
18-02-2011, 10:33
سلام
از دوستان تشکر می کنم
دوستان برند برای من مهم نیست من فقط سیستم عامل برام مهمه به ترتیب هم می گم از چه سیستم عاملی خوشم میاد

mac (البته دستم به گوشش هم نمیرسه) /. اندروید /.maemo (به خاطر اپن سورس بودنش)/ سیمبین / ویندوز موبایل /

در مورد بادا هم که دوست عزیزمون گفت هیچ اطلاعی ندارم خوشحال میشم یکم در موردش توضیح بدید

کتاب الکترونیک خوندن خیلی برام مهمه صفحه نمایشش یه طوری باشه که باهاش بشه کتاب الکترونیک خوند خیلی خوب میشه
دوست عزیز بادا هم یه سیستم عامل اپن سورس هستش و سیستم عامل ساخت سامسونگه و فوق العاده روونه و تقریبا میشه گفت99 % اصلا هنگی نداره .قراره در نسخه 2 این سیتم عامل هم امکانات جدیدی بهش اضافه بشه.
تاچ ویو خازنی (مثل آیفون) هست و مولتی تاچه. در حالی که n900 مقاومتی و مولتی تاج ساپورت نمیکنه
ویو cpu 1 گیگاهرتزی داره در حالی که n900 سی پی یوش 600 مگاهرتزه
در ضمن n900 باطری فوقث العاده ضعیفی داره.حتی با کار زیاد ممکنه 1 روز به زور جواب بده.
ویو وایرلس نوع n و بلوتوث ورژن 3 رو هم ساپورت میکنه درحالی که n900 .......هیچی

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدهنگام مطالعه کتاب الکترونیکی با ویو میتونید همونجا نور صفحه رو کم و زیاد کنید و رنگ پشت زمینه نوشته رو از سفید به کرم یا حتی مشکی تغییر بدید که چشم هاتون درد نگیره.

---------- Post added at 10:33 AM ---------- Previous post was at 10:29 AM ----------

دوست عزیز من نگفتم ایشون برن atrix بخرن گفتم با ورود atrix فیمت ها میکشه پایین و ایشون با توجه به بودجه کمشون دستشون بازتر میشه .....
اون نمونه هم که گداشتم بخثم اینه که چرا سامسونگ برای bada os خودش سخت افزار شاخ نمیده بیرون؟؟ مثل گوشی های بر مبنای اندروید خودش اصلا صحبت از مائمو نیست بحث من اینه که ساپورت اندروید از بادا بمراتب بهتره.
شما میگی Bada os منم میگم Android
خودشون انتخاب میکنند
عزیزم اتفاقا منم نظرم اول رو آندرویده و نظرم هم روی galaxy s1 (که بهترین و پر فروش ترین آندروید دنیا شناخته شد) هست اگر ایشون پول داشتند پیشنهادم galaxy s 1 بود(قراره آندروید 2.3 براش پورت بشه-در حالی که خیلی از گشوی ها به 2.3 آپدیت نمیشن(اینم از ساپورت خوب سامسونگ))
سامسونگ در حال حاضر پر فروش ترین آندروید جهانه و با gs2 که حتما دیدیش دیگه بقیه امسال هیچ حرفی برای گفتن ندارن
سامسونگ انقدر تو گوشی های آندرویدی موفق بود که google ساخت گوشی بعدی خودش از htc به سامسونگ تغییر داد (nexus s) و انصافا هم سامسونگ کم نذاشت فقط مشکل از گوگل بود که این گوشی بد موقعی وارد بازار کرد یعنی زمانی که 2 هسته ای وارد شدن
من بادا با مائمو مقایسه کردم
در ضمن s9000 قراره 2 ماه دیگه معرفی بشه که نسل جدید گوشی های باداست.
بعدشم سخت افزار ویو واسه سال 2010 فوق العاده قوی بوده و همچنان هم هست

marvel_malayer
18-02-2011, 10:34
قیمت ویو چنده؟ ایا قابلیت ارتقا سیستم عاملش به 2 هست؟

Samsung Galaxy 551
این چطور گوشی هست ؟ نسبت به قیمت کمش حتما مشکلاتی داره

d.b23
18-02-2011, 10:52
قیمت ویو چنده؟ ایا قابلیت ارتقا سیستم عاملش به 2 هست؟

Samsung Galaxy 551
این چطور گوشی هست ؟ نسبت به قیمت کمش حتما مشکلاتی داره
قیمت ویو صفحه قبل براتون نوشته بودم
400-410
صفحات قبل و نمونه های عکس ها و فیلم ها و مقایسه ها رو به دقت بررسی کنید
ویو 2 هم که جایگزینشه 400 تومنه و صفحش به جای Super Amoled به صفحه بزرگتر و super Lcd تغییر کرده
از لحاظ سخت افزار هر دو در سال 2010 قوی ترین بودن حتی سخت افزارش از آیفون 4 هم قوی تره
بله ویو به نسخه 2 آپدیت میشه در ضمن قابلیت swype بهش اضافه میشه
من 551 به شما پیشنهاد نمی کنم چون برای کاربر های عادی و نیاز های عادی طراحی شده

maziarzar
18-02-2011, 10:57
فعلاباید منتظر نمایشگاه بارسلون بود
شاید اتفاقات غیر قابل پیش بینی زیادی رخ بده

Majid-6120
18-02-2011, 10:57
سلام

N900 رو هر کاری دوست داشتی میتونی باش بکنی ! : دی

مثلا اگه خسته شدی میتونی روش آندورید 2و3 رو نصب کنی ! الان بچه های موبایلستان همه رو N900 نصب کردن و عشق و حال !

البته چون مولتی تاچ نیست زیاد خوب نیست ولی کیبورد داره و مشکلات رو حل میکنه !

ویو cpu 1 گیگاهرتزی داره در حالی که n900 سی پی یوش 600 مگاهرتزهتا 1.7 Ghz اورکلاک میشه ! تا 1.2 GHz اورکلاکش ضرر نداره واسه گوشی ! :31:

ولی با این حال بهت n900 رو پیش نهاد نمیدم ! همون wave خیلی خوبه ! .... البته من ویو 1 رو بیشتر پیشنهاد میدم !

aRThaS_08
18-02-2011, 17:46
Wave فول اچ فیلم برداری میکنه شما مثله اینکه روی کره زمین زندگی نمیکنی : دی

ویو اچ دی فیلمبرداری میکنه و خیلی هم افتضاحه فیلمبرداریش. اما خیلی از n900 بهتره توی این زمینه!
ایشون براشون خوندن کتاب های الکترونیکی مهمه و باتوجه به اینکه wave 1 و wave 2 هر دو از قابلیت multi touch پشتیبانی می کنند برای ایشون مزیت بزرگی خواهد بود
نوکیا خودش قید سیمبین و Maemo 5 خودش رو زده و رفته به شمت ویندوز سونی که دیگه میشه گفت تقریبا داره از ذور خارج میشه و تازه می خواد ویندوز موبایل بسازه نمایشگرهای led برای خوندن ساخته نشدن و خیلی افتضاح هستن در این زمینه!
بنده هم قبول دارم ویو بیشترین کیفیت رو داره توی صفحه نمایش اما برای خوندن lcd خیلی بهتره.
و اینکه ویندوز موبایل منسوخ شده و گوشی جدید نوکیا windows phone هست که سیستم عامل جدیدیه.
از عیب های بزرگ ویندوزفون اینه که مموری نمیخورن و copy/paste ندارن! البته copy/paste تا 2هفته دیگه برای این سیستم عامل درست میشه : دی
دوست عزیز بادا هم یه سیستم عامل اپن سورس هستش و سیستم عامل ساخت سامسونگه و فوق العاده روونه و تقریبا میشه گفت99 % اصلا هنگی نداره .قراره در نسخه 2 این سیتم عامل هم امکانات جدیدی بهش اضافه بشه.
تاچ ویو خازنی (مثل آیفون) هست و مولتی تاچه. در حالی که n900 مقاومتی و مولتی تاج ساپورت نمیکنه
ویو cpu 1 گیگاهرتزی داره در حالی که n900 سی پی یوش 600 مگاهرتزه
در ضمن n900 باطری فوقث العاده ضعیفی داره.حتی با کار زیاد ممکنه 1 روز به زور جواب بده.

پیشنهادم galaxy s 1 بود(قراره آندروید 2.3 براش پورت بشه-در حالی که خیلی از گشوی ها به 2.3 آپدیت نمیشن(اینم از ساپورت خوب سامسونگ))
بادا 2 قراره اپن سورس بشه و سیستم عامل بادا فعلن اپن سورس نیست!
جالبه بدونید که n900 نوکیا قوی ترین گوشی در زمینه هنگ نکردنه! با اینکه عاشق سامسونگم اما در زمینه هنگ هیچ گوشی مقابل n900 حرفی برای گفتن نداره
مولتی تاچ نبودن با وجود کیبورد کامل، اصلن احساس نمیشه.
باتری n900 مثل تمام نوکیاهای دیگه قویه.

2.3 قرار نیست پورت بشه! بطور رسمی از طرف خود سامسونگ عرضه میشه.
فردای روزی که nexus s اومد 2.3 برای گلکسی پورت شده بود.

d.b23
18-02-2011, 18:02
شما مثله اینکه روی کره زمین زندگی نمیکنی : دی

ویو اچ دی فیلمبرداری میکنه و خیلی هم افتضاحه فیلمبرداریش. اما خیلی از n900 بهتره توی این زمینه! نمایشگرهای led برای خوندن ساخته نشدن و خیلی افتضاح هستن در این زمینه!
بنده هم قبول دارم ویو بیشترین کیفیت رو داره توی صفحه نمایش اما برای خوندن lcd خیلی بهتره.
و اینکه ویندوز موبایل منسوخ شده و گوشی جدید نوکیا windows phone هست که سیستم عامل جدیدیه.
از عیب های بزرگ ویندوزفون اینه که مموری نمیخورن و copy/paste ندارن! البته copy/paste تا 2هفته دیگه برای این سیستم عامل درست میشه : دی بادا 2 قراره اپن سورس بشه و سیستم عامل بادا فعلن اپن سورس نیست!
جالبه بدونید که n900 نوکیا قوی ترین گوشی در زمینه هنگ نکردنه! با اینکه عاشق سامسونگم اما در زمینه هنگ هیچ گوشی مقابل n900 حرفی برای گفتن نداره
مولتی تاچ نبودن با وجود کیبورد کامل، اصلن احساس نمیشه.
باتری n900 مثل تمام نوکیاهای دیگه قویه.

2.3 قرار نیست پورت بشه! بطور رسمی از طرف خود سامسونگ عرضه میشه.
فردای روزی که nexus s اومد 2.3 برای گلکسی پورت شده بود.
دوست عزیز شرمنده درباره فیلمبرداری ویو اشتباه از من بوده که حواسم نبوده و نوشتم فول اچ دی
ویو جزو اولین نسل هایی بود که HD فیلم برداری میکنه و یکم طبیعیه که ضعف داشته باشه
در ضمن منم فیلم برداریش رو با n900 مقایسه کردم نه با n8 !!!!!!
در ضمن ویندوز موبایل به نظر من دیگه حرفی برای گفتن نداره(این نظر منه و نظر شما هم قابل احترامه به هر حال هر کس یه نظر و سلیقه ای داره)
در مورد باتری هم فکر نمی کنم n900 در برابر ویو حرفی برای گفتن داشته باشه
در ضمن من هم تا حالا ندیدم ویو هنگ کنه.
تاچ خازنی هم اصلا با مقاومتی قابل مقایسه نیست اینو که دیگه کیبورد نمیتونه جبران کنه.
در ضمن گفتم که تو گوشی ویو موقع خوندن فایل های pdf میشه میشه رنگ پشت زمینه رو عوض کردن و برای خوندن کاملا مناسب میشه.
اگر اینجوری بخواید حساب کنید ایشون بیاد وسیله دیگه رو غیر از موبایل برای خوندن کتاب انتخاب کنه !!!
حتما اگر super amoled خوب نیست پس حتما میگید retina هم خوب نیست.حتما نظر شما اینه که TFT خوبه !!!!!!!!!!!!!!!!!!

:11:

Majid-6120
18-02-2011, 21:22
در مورد باتری هم فکر نمی کنم n900 در برابر ویو حرفی برای گفتن داشته باشه

با تمام وجود ارزشی که برای ویو قائلم ولی اینو بات نیستم! ویو تویه باتری جلوی هیچ گوشی حرفی نداره ! چه برسه به N900

aRThaS_08
18-02-2011, 22:13
حتما اگر super amoled خوب نیست پس حتما میگید retina هم خوب نیست.حتما نظر شما اینه که TFT خوبه !!!!!!!!!!!!!!!!!! s-lcd بهترین انتخاب برای کسی هست که میخواد بخونه و اینا...! اگرم پولش میرسه که رتینا خیلی خوبه و از فناوری led هم استفاده نمیکنه و نوعی lcd هست.
در ضمن ویندوز موبایل به نظر من دیگه حرفی برای گفتن نداره وین موبایل دیگه منسوخ شد رفت! شما با ویندوزفون طرف هستید که خیلی خیلی قویه اما باگهای اساسی داره و این هم عادیه! هنوز اول راهه.

d.b23
19-02-2011, 00:20
s-lcd بهترین انتخاب برای کسی هست که میخواد بخونه و اینا...! اگرم پولش میرسه که رتینا خیلی خوبه و از فناوری led هم استفاده نمیکنه و نوعی lcd هست. وین موبایل دیگه منسوخ شد رفت! شما با ویندوزفون طرف هستید که خیلی خیلی قویه اما باگهای اساسی داره و این هم عادیه! هنوز اول راهه.
پس فکر میکنم با گفته شما برای ایشون ویو2 مناسب تر باشه چون هم super LCD و هم 3.7 اینچی
هنوزم دلیل اینکه super َAmoled برای خوندن مناسب نیست رو از حرفات نفهمیدم دوست عزیز(دلیلش):10:

Majid-6120
19-02-2011, 12:02
پس فکر میکنم با گفته شما برای ایشون ویو2 مناسب تر باشه چون هم super Amoled و هم 3.7 اینچی

ویو 2 که super amoeld نیست ! : دی

d.b23
19-02-2011, 13:18
ویو 2 که super amoeld نیست ! : دی
نمیدونم این روزا چی شده که همش سوتی میدم :9::47:
بازم سوتی دادم منظورم super lcd بوددددددددد:27:
راستی ارمین اپیزود جدید نداده؟

linkinpark20
19-02-2011, 21:20
من که به غیر از اتنقاد ازش چیز دیگه ای ندیدم