PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشکل در نصب پایگاه داده در سرور(فوری!!)

awwex2007
17-02-2011, 11:06
سلام دوستان .
من سایتی طراحی کردم که از زبان asp و پایگاه داده sql server 2008 r2 استفاده کردم.
سایت رو بدون مشکل آپلود کردم ولی بانک اطلاعاتی رو نه :پنل این سرور (مایا) سی پنل هست بعد از ایجاد یک پایگاه جدید و ساخت یوزر و اتصال اونها به هم. از قسمت php my admin و قسمت import فایل پایگاه داده که البته تبدیل به اسکریپت کردم رو ایمپورت کردم ولی خطای به این شرح به من میده!

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
از اونجایی که من قبلا تجربه این کار رو زیاد نداشتم.نمیدونم امکان داره از چی باشه؟

با تماسی که با هاست داشتم نسخه sql اونها هم همینه ولی احتمال میدم همون مشکل که قبلا با سیستم دانشگاه پیدا کردم رو پیدا کرده باشه و ورژن اونها همین نسخه ولی چند دهم با هم ارائش فرق داشته باشه!
نظر شما چی؟؟

neopersia
18-02-2011, 14:53
شما مگه برنامه رو با mysql نوشتید که در این هاست آپلود کردید؟
ظاهراً هاست شما لینوکس هست با دیتابیس mysql که تا جایی که من تجربه داشتم asp هم ساپورت نمیکنند! چرا هاست ویندوز نگرفتید؟

awwex2007
18-02-2011, 19:07
درسته هاست من لینوکس هست.من تا الان نمی دونستم که لینوکس asp رو ساپورت نمیکنه؟ من با sql server 2008 طراحی کردم ولی خوب توی سی پنل گزینه دیگه ای وجود نداشت!!!
آیا در هاست ویندوز گزینه دیگه هم وجود داره؟؟
یعنی باید هاستم رو تغییر بدم؟

neopersia
19-02-2011, 00:03
خوب asp و sql server برنامه های تحت ویندوز هستند. برای asp فکر میکنم شبیه ساز تحت لینوکس هم بود اما اولاً در هر هاستی نصب نیست، ثانیاً وقتی که هاست ویندوز وجود داره چه لزومی داره که از هاست لینوکس و شبیه ساز استفاده بشه؟
sql server رو هم کلاً بعید میدونم که تحت لینوکس اجرا بشه

بله باید هاستتون رو عوض کنید و هاست ویندوز بگیرید. قبل از خرید هم حتماً مطمئن بشید که برنامه ها و نسخه مورد نظر شما رو در سرور داشته باشند