PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : کمتر نشان دادن رم از اندازه واقعی خودش

neon_91
17-02-2011, 04:04
سلام من رمم 6 گیگ است ولی وقتی می رم مشخصات سیستممو ببینیم با تعجب اینو می بینم:41::41: مشکل به نظر شما از کجاست دوستان

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Malwaare
17-02-2011, 04:28
دستور زیر رو تو ران اجرا کن ببین چی میشه:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

amir_p30world
17-02-2011, 10:47
سلام
من یه مشکل عجیب دارم!
وقتی وارد هر بازی میشم بعد هز حدود 10 الی 15 دقیقه صفحه آبی ظاهر میشه و سیستم ریست میشه. اولش تو بازی های سنگین مثل COD7 اون هم روی گرافیک High اینجوری میشد اما الان تو همه ی بازی ها اینجوری میشه حتی رو گرافیک Low.
جالب اینجاست که خارج از محیط بازی هیچ مشکلی ندارم. RAM رو بردم گارانتی تست کرد مشکلی نداشت.آنتی ویروس های مختلف رو هم نصب و آپدیت کردم اما سیستم پاک بود.
یه نکته مهم اینکه وقتی سیستم رو روشن میکنم بایوس بوق نمیزنه

mr3p
17-02-2011, 10:56
سلام
من یه مشکل عجیب دارم!
وقتی وارد هر بازی میشم بعد هز حدود 10 الی 15 دقیقه صفحه آبی ظاهر میشه و سیستم ریست میشه. اولش تو بازی های سنگین مثل COD7 اون هم روی گرافیک High اینجوری میشد اما الان تو همه ی بازی ها اینجوری میشه حتی رو گرافیک Low.
جالب اینجاست که خارج از محیط بازی هیچ مشکلی ندارم. RAM رو بردم گارانتی تست کرد مشکلی نداشت.آنتی ویروس های مختلف رو هم نصب و آپدیت کردم اما سیستم پاک بود.

سلام دوست عزيز
فك كنم منظر شما صفحه ي مرگ باشه
بيشتر اوقات مشكل نرم افزاريه كه با عوض كردن ويندوز حل ميشه
ولي شما ميگين بايوس بوق ميزنه
چندتا بوق ميزنه؟

شعيب
17-02-2011, 12:20
فکر کنم سیستمت از 4 جی بی بیشتر ساپورت نکنه. بیخودی 6 گیگ بهش انداختن

pasargadd
17-02-2011, 13:29
سلام
من یه مشکل عجیب دارم!
تاپیک بزنید.

vahed11
21-02-2011, 10:32
سلام به من کمک کنید که یک فیلترشکن خوب گیر بیارم آدرس میل منYATIMPARVAR.AB@GMAIL.COM