PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : گیر کردن وسط بازی با geforce 8600 gt

shahabprince
16-02-2011, 19:07
سلام به همگی.راستش یکی از دوستام یه کارت geforce 8600 gt داره که یه 2 سالی میشه ازش استفاده میکنه.
جدیدا تو وسط بازیهای مختلف سیستم هنگ میکنه و رنگدانه های سبز و... روی صفحه ظاهر میشن.که فقط با ریست دستی دوباره باید سیستم رو بالا اورد.
درضمن این دوستمون اخرین درایور و Directx رو نصب کرد ولی مشکلش همچنان پا برجاست.
میخواستم راهنماییم کنید که این مشکل ایا از گرافیک هست یا قطعات دیگه؟
با تشکر

alborz_k
16-02-2011, 19:33
سلام به همگی.راستش یکی از دوستام یه کارت geforce 8600 gt داره که یه 2 سالی میشه ازش استفاده میکنه.
جدیدا تو وسط بازیهای مختلف سیستم هنگ میکنه و رنگدانه های سبز و... روی صفحه ظاهر میشن.که فقط با ریست دستی دوباره باید سیستم رو بالا اورد.
درضمن این دوستمون اخرین درایور و Directx رو نصب کرد ولی مشکلش همچنان پا برجاست.
میخواستم راهنماییم کنید که این مشکل ایا از گرافیک هست یا قطعات دیگه؟
با تشکر
سلام. مشخصات کامل سیستمشون رو می دونید؟
به احتمال زیاد از کارت گرافیک هست ، سیستم خنک کننده و فن کارت رو چک کنند که سالم باشه و دمای کارت هم زیر 80 درجه باشه . اگه مشکل از این ها نبود ، به احتمال زیاد کارت آسیب سخت افزاری دیده...

EXTREME
16-02-2011, 19:42
اگه با درایور و دایرکت ایکس جدید حل نشد یا این مشکل از دمای بالای گرافیک هست یا خود گرافیک ایراد داره
گرافیک سیستم دوستتون رو رو ی یه سیستم دیگه چک کنید تا بفهمید ایراد از گرافیکه یا نه

shahabprince
17-02-2011, 22:26
سلام.من امروز این کارت رو از سیستم دوستم در اوردم.
وقتی در اوردم متوجه شدم که سر دو تا از این مقاومتهاش که به صورت کپسولی هست باز شده و یه چیزی مثل فیلتر سیگار ازش بیرون زده.به احتمال زیاد به خاطر همین هست که این مشکل در بازیها به وجود میاد.

alborz_k
18-02-2011, 00:03
سلام.من امروز این کارت رو از سیستم دوستم در اوردم.
وقتی در اوردم متوجه شدم که سر دو تا از این مقاومتهاش که به صورت کپسولی هست باز شده و یه چیزی مثل فیلتر سیگار ازش بیرون زده.به احتمال زیاد به خاطر همین هست که این مشکل در بازیها به وجود میاد.
فکر کنم منظورتون همون خازن هست:31:
می تونیید یک عکس ازش بزارین؟
اگه از خازن باشه ، راحت درست می شه و خرج آنچنانی نداره... ولی اگه اسیب خازن باعث آسیب به سایر قطعات شده باشه ، اون وقت.....

EXTREME
18-02-2011, 17:01
خازن هارو ظرفیت و ولتاژشون نگاه کنید و یه خازن یا همون ظرفیت و ولتاژ پیدا کنید و عوضش کنید مشکل حل میشه

shahabprince
19-02-2011, 22:30
فکر کنم منظورتون همون خازن هست:31:
می تونیید یک عکس ازش بزارین؟
اگه از خازن باشه ، راحت درست می شه و خرج آنچنانی نداره... ولی اگه اسیب خازن باعث آسیب به سایر قطعات شده باشه ، اون وقت.....

اره دوست عزیز همون خازن رو میگم.:31:
فعلا نمیتونم عکسی ازش بذارم.
دو تا از خازنها که تمام مشخصاتشون عین هم هست این بلا سرشون اومده.
امیدوارم خرج زیادی نداشته باشه.

EXTREME
20-02-2011, 00:17
اره دوست عزیز همون خازن رو میگم.:31:
فعلا نمیتونم عکسی ازش بذارم.
دو تا از خازنها که تمام مشخصاتشون عین هم هست این بلا سرشون اومده.
امیدوارم خرج زیادی نداشته باشه.
فکر کنم مشکلتون با تعویض دو خازن حل بشه و خرجی هم نداره