PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : بهترین و بدترین برندهای لپ تاپ در سال 2010 به تفکیک معیار های مختلف ( دقیق و منصفانه )

pooladi
14-02-2011, 20:35
سلام ب همه دوستان.[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
این تایپک رو جایی ندیدم. اگر تکراری یا غیر مفید هست،مدیران محترم زحمت پاک کردن رو بکشن[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
این سایت رو ک دیدم ،فکر کردم برای خرید لپ تاپ ممکنه راهنمای خیلی خوبی باشه!
در این سایت معتبر میتوانید تک تک برندها رو انتخاب کنید ، و امتیازات کسب شده در زمینه های مختلف رو ببینید.امتیاز کل هر برند هم در ابتدای صفحه مربوط ب همان برند ثبت شده.
ب نظر من خیلی منصفانه و واقعی امتیازت داده شده... (این مقایسه مربوط ب سال 2010 بوده ولی قاعدتا قابل بسط ب یک سال آینده و گذشته هم خواهد بود )

ببینم برای شما هم forum.p30world کلا فیلتر شده؟ چرا ؟![ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
فکر کنم کم کم باید بشینیم فقط شبکه قرآن ببینیم.....
به هیچ وجه وارد بحث های سیاسی نشوید ! [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

salieri
15-02-2011, 15:24
ایول لنوو !!!!!!!!!!!!!
فقط با 5 امتیاز کمتر از اپل دوم شده
واقعا عالیه من خودم y560 دارم قبلا sony vaio داشتم ولی این یه چیزه دیگس... l501 n61 که دوستام دارن هم مقایسه کردم اونام اعتراف کردن y560 بهتره....

elvin_1987
15-02-2011, 16:08
بنظر من سوني بعد کاسپر ايسوس لنوو بعد ايسر دل و بعد اچ پي .البته نظر شخصي هست :10:

pooriya_hp
15-02-2011, 22:08
قیمت بالا :

apple
sony

قیمت متوسط به بالا :

hp
asus
lenevo

قیمت پایین :

acer
dell

barish_411
16-02-2011, 23:14
دمت گرم elvin تو بازار همه بعد hp ...... sony رو میگن تو hp رو بردی تو جدول آخر.