PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : فارسی کردن ویندوز Xp عرضه توسط ماکروسافت

MaFia
23-05-2006, 20:48
خب این هم یه پک کامل برای فارسی کردن ویندوز ایکس پی که چند روزی هست توسط ماکروسافت منتشر شده اما خب شاید برای دوستانی مثل من که عادت به انگلیسی دارن یه کم غیر قابل تحمل باشه اما خب دوستانی هم هستند که ویندوز فارسی رو می پسندن
این پک رو وقتی نصب کنید ویندوز شما از منو و .... همه فارسی میشه حتی استارت هم به سمت راست می یاد و در کل بزرگترین مزیتی که داره توسط خود ماکروسافت عرضه شده ولی خب 100% توسط نرم افزار ترجمه شده
برای دوستانی هم که مشکل قانونی نبودن ویندوز دارن می تونند از لینک دوم استفاده کنند ک توسط خودم آپلود شده

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

دانلود از خود ماکروسافت

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

آپلود شده

WooKMaN
23-05-2006, 21:06
حالا مهران جان روی کدوم ویرایش ویندوز قابل نصبه ؟

Mehdi_Full
23-05-2006, 21:46
مافيا جان آيا مشكل حروفهاي پ - چ - گ - ژ هم با نصب اين فارسي ساز تو ويندوز XP Media Center حل ميشه يا نه ؟ خودت امتحان كردي يا نه ؟ ممنون

Honradez
23-05-2006, 22:41
مرسي
حجمش چقدره

ebinem173
23-05-2006, 23:05
ممنون مافیا جان
اگر از فارسیش خوشمون نیومد قابلیت بازگشت به انگلیسی رو داره؟

MaFia
23-05-2006, 23:54
من نصب نكردم
چون استارت و همه چيز از راست به چپ ميشه
و من اصلا فارسي دوست ندارم

*Batman*
24-05-2006, 01:27
ویرایش شد . . .

Amin
24-05-2006, 01:34
سلام

حالا مهران جان روی کدوم ویرایش ویندوز قابل نصبه ؟
سرويس پك 2

مرسي
حجمش چقدره
11.6 مگابايت

Mehdi_Full
24-05-2006, 05:08
خوش به حال اونايي كه ويندوزشون Validate هستش و قانوني ما كه باز بي نصيب مونديم

Amin
24-05-2006, 10:55
خوش به حال اونايي كه ويندوزشون Validate هستش و قانوني ما كه باز بي نصيب مونديم
سلام
مهران جان برنامه رو براي اشخاصي كه نميتونند از مايكروسافت دانلود كنند آپلود كردند
ميتونيد از لينك دوم برنامه رو دانلود كنيد
موفق باشيد

jennnifer
24-05-2006, 11:16
مرسي بابت اين تايپك .. خيلي عالي بود
فقط همونطور كه بقيه بچه ها هم پرسيدن دوباره ميشه به حالت انگليسي برش گردوند ؟؟؟؟

ebinem173
24-05-2006, 17:00
از اینرو که خود مایکروسافت اینو منتشر کرده جای هیچ نگرانی نیست

ebinem173
24-05-2006, 18:39
مافیا جان من لینک دوم رو دانلود کردم ولی موقع نصب ایراد validate ویندوز رو میگیره و نصب نمیشه

30yavash
24-05-2006, 20:09
دم ماکروسافت گرم.بالاخره ما رو هم حساب آدم کرد!
من نصبش کردم.حتی راهنمای ویندوز رو هم فارسی کردن.
تنها اشکالش اینه که همه چیز از راست به چپه! که اونم تقصیر زبان شیرین فارسیه.

aminkarami
24-05-2006, 21:32
خسته نباشيد ولي لينكه بارگزاري اش 1 ماه پيش براي من باز شده بود

hoseinquest
24-05-2006, 22:32
ممنوم. خبر نداشتم البته من ویندوزم رو طبق راهنمایی بچه ها validate کردم و مشکلی ندارم. دارم دانلودش میکنم فقط جهت امتحان آخه اگه بخوام باهاش کارکنم باید برم چند سال عقب تر اون موقع اصلا ویندوز تازه آومده بود

mska
24-05-2006, 23:16
ممنوم. خبر نداشتم البته من ویندوزم رو طبق راهنمایی بچه ها validate کردم

سلام
ممكنه توضيح بديد؟
مرسي

ebinem173
24-05-2006, 23:27
مافیا جان کجایی توروخدا ما تو کف موندیم [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
هرچند که ویندوز فارسی بدرد نمیخوره ولی شوق و ذوق داریم ببینیم چه شکلیه این فارسی خود مایکروسافت [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
به ما ویندوز غیر قانونی ها کمک کنید [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

mska
24-05-2006, 23:38
فكر كنم تاپيكي در مورد قانوني كردن ويندوز داشتيم
من نتونستم پيدا كنم
اگه دوستان پيدا كردن لطفا لينك را بزارن

Ali_Reza_Nazari
24-05-2006, 23:45
خوب يعني بايد چكار كنيم كه وثندوز ما هم براي ميكروسافت قانوني بشه
و اين برنامه روش كار كنه؟

saviss
24-05-2006, 23:50
من نصب نكردم
چون استارت و همه چيز از راست به چپ ميشه
و من اصلا فارسي دوست ندارم
بفرما
اینم از رفیق سیسیلی مون
سیسیل نابود باید گردد.........چرا از فارسی بدتان می اید؟
بریزید وگالری اقا مهران رو داغون کنیئ ....هوررررااااا
شوخی بود پدرخوانده جدی نگیر
راستی جات خالی دی وی دی کامل هرسه گانه پدرخونده رو گیر اوردم و........کیف کردم نسخه اصلی(خواستی ادرس بدم با پست بفرستن برات(جدی گفتم))
ضمنا دست گلت هم درد نکنه

Ali_Reza_Nazari
25-05-2006, 00:02
اينجا نوشته

*سینا*
25-05-2006, 00:08
با سلام به بچه های گل
من با خطوط کم سرعت نمی تونم دانلود کنم
این لینک توضیح برای قانونی کردن ویندوز هست که با بالایی فرق میکنه
من خودم اجرا کردم درست شد
اگه کسی مشکلی داشت بگه تا براش توضیح بدم
ممنون از مافیا جان

mska
25-05-2006, 00:29
مرسي
دست شما دردنكنه

free_user
25-05-2006, 08:25
سلام
من دانلود کردم نصب هم شد البته باید ویندوزتون را قانونی کنید( از راه غیر قانونی)
اگر هم برنامه را
Uninstall
کنی ویندوز به حالت اول بر می گرده

ashkanbuffon
25-05-2006, 09:06
حال نمیده. Interface انگلیسی بهتره. البته اگه حروف نوشتاری فارسی چیزی جز این حروف بود( منظورم این حروف مسخره ی عربیه) حتما نصبش می کردم ولی چون داریم فارسی رو با حروف عربی می نویسیم اصلا حال نمی کنم نصبش کنم. چرا، اگه حروفمون پهلوی، سانسکریت، یونانی یا لاتین بود حتما نصبش می کردم.

mefmef
25-05-2006, 09:12
حال نمیده. Interface انگلیسی بهتره. البته اگه حروف نوشتاری فارسی چیزی جز این حروف بود( منظورم این حروف مسخره ی عربیه) حتما نصبش می کردم ولی چون داریم فارسی رو با حروف عربی می نویسیم اصلا حال نمی کنم نصبش کنم. چرا، اگه حروفمون پهلوی، سانسکریت، یونانی یا لاتین بود حتما نصبش می کردم.[QUOTE]بابا تو دیگه کی هستی!!!!!!!!!!!!!!!

saamz
25-05-2006, 09:22
.... اصلا حال نمی کنم نصبش کنم. چرا، اگه حروفمون پهلوی.... بود حتما نصبش می کردم.

آخ گفتي.. اين حرفتو حال كردم... دمت گرم ;) فك كن ويندوز ميساختن كه اينترفيسش اوستايي يا همون پهلوي بود... آخ حال اين عربا گرفته مي شد با اين خط مزخرفشون كه از ناقص ترين خطوط دنياست...

R e Z a
25-05-2006, 09:25

مهران جان ممنون بابت معرفي :)

ebinem173
25-05-2006, 09:38
به نظر من چون ما به محیط ویندوز این مدلی آشنایی نداریم برامون غیر قابل تحمله اگر از اول ویندوزمون این شکلی بود الان مشکلی باحاش نداشیم

ashkanbuffon
25-05-2006, 09:48
دم هردوتاتون گرم(saamz & mefmef) که واقعا فهمیدید چی گفتم. خداییش خیلی حال کردم. ;)

Behroooz
25-05-2006, 09:51
عالی است ایا هلپ هم فارسی است؟

ashkanbuffon
25-05-2006, 09:53
آقا میگم این که آخر سوتیه!!!!!!!!! درسته که ما الان داریم از راست به چپ می نویسیم ولی یه نگاه به ساعتش و تاریخش گوشه ی سمت چپ بندازید!!!!! متوجه خواهید شد که چی میگم. خاک بر سرت مایکروسافت!!!!!!!!

Behroooz
25-05-2006, 09:58
درست ميگي اخر سوتي بود

my friend
25-05-2006, 10:16
آقا میگم این که آخر سوتیه!!!!!!!!! درسته که ما الان داریم از راست به چپ می نویسیم ولی یه نگاه به ساعتش و تاریخش گوشه ی سمت چپ بندازید!!!!! متوجه خواهید شد که چی میگم. خاک بر سرت مایکروسافت!!!!!!!!

از خنده روده بر شدم !
نشد این ماکروسافت یه چیزی بده بیرون و توش سوتی نداده باشه !

saviss
25-05-2006, 10:20
اتفاقا باحاله[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
من ازديشب كه نصبش كردم همش دستم چپ وراست ميره وگردنم ميچرخه(اخه برا برنامه هاي خود ويندوز فارسيه برا بقيه انگليسي)[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
اگه تونستم بهش عادت كنم كه براي سركاري بقيه كه شده بد نيست[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
ولي اگه ديدم اذيت ميكنه..............چه جوري برش گردونم به انگليسي؟
سيستم ريستورمو يادم رفته بود روشن كنم[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

my friend
25-05-2006, 10:27
اتفاقا باحاله
من ازديشب كه نصبش كردم همش دستم چپ وراست ميره وگردنم ميچرخه(اخه برا برنامه هاي خود ويندوز فارسيه برا بقيه انگليسي)
اگه تونستم بهش عادت كنم كه براي سركاري بقيه كه شده بد نيست
ولي اگه ديدم اذيت ميكنه..............چه جوري برش گردونم به انگليسي؟
سيستم ريستورمو يادم رفته بود روشن كنم

شاید منم برای یه نفری گرفتمش

با پاک کردنش میتونی برش گردونی به حالت اول

من ازديشب كه نصبش كردم همش دستم چپ وراست ميره وگردنم ميچرخه(اخه برا برنامه هاي خود ويندوز فارسيه برا بقيه انگليسي)

بازم از خنده روده بر شدم !

Vallio
25-05-2006, 10:40
آخه انگلي سيش رو كه برعكس نوشته رو چه جور بخونم ...!!!!!!!!
خاك بر سرت مايكرو سافت ...(بيل گيتس)...

my friend
25-05-2006, 10:44
ببینم
ما داریم ویندوز 400 دلاری رو با 500 تومان ! استفاده میکنیم
اونوقت حیف نیست بهش بگیم خاک تو سرت ؟

اگه تونستید فقط 1 ماه ، نه یک هفته از نرم افزار های ماکروسافت استفاده نکنید اسم خودمو میزارم شمسی خانم !

من که یه بار امتحان کردم ، روز چهارم داشتم میترکیدم !

saviss
25-05-2006, 10:48
شاید منم برای یه نفری گرفتمش

با پاک کردنش میتونی برش گردونی به حالت اول

بازم از خنده روده بر شدم !
پس ميشه پاكش كرد
چه جوري؟
ممنون ميشم بگي از كجا؟

ashkanbuffon
25-05-2006, 10:53
ببینم

اگه تونستید فقط 1 ماه ، نه یک هفته از نرم افزار های ماکروسافت استفاده نکنید اسم خودمو میزارم شمسی خانم !

ما که بالاخره نفهمیدیم تو طرف ما رو گرفتی یا مایکروسافت رو!!!! آخه اونجا میگی از خنده روده بر شدم اینجا منظورت " ایول مایکروسافت" هستش!!!

my friend
25-05-2006, 11:02
ما که بالاخره نفهمیدیم تو طرف ما رو گرفتی یا مایکروسافت رو!!!! آخه اونجا میگی از خنده روده بر شدم اینجا منظورت " ایول مایکروسافت" هستش!!!

راستشو بخواهید طرفدار هر دو تونم !

ازش طرفداری میکنم چون دارم از نرم افزارهایش مثل آفیس + پلاس + ویندوز ایکس پی + ویندوز ام ای و ... اش فقط با قیمت 2000 تومان به جای 1000000 تومان استفاده میکنم و نامردی هست که بهش چیز بگم !

بهش میخندم چون اینقدر سوتی میده !

mahdi hojjati
25-05-2006, 13:06
بابا لینک دانلود خرابه درستش کنین تورو خدا!!!!!!!!!!!!!!!

ashkanbuffon
25-05-2006, 13:08
راستشو بخواهید طرفدار هر دو تونم !

ازش طرفداری میکنم چون دارم از نرم افزارهایش مثل آفیس + پلاس + ویندوز ایکس پی + ویندوز ام ای و ... اش فقط با قیمت 2000 تومان به جای 1000000 تومان استفاده میکنم و نامردی هست که بهش چیز بگم !

بهش میخندم چون اینقدر سوتی میده !
من نوکرتم رفیق. ;)

saamz
25-05-2006, 18:24
آقا اين ساعت رفيقمون كه عكسشو گذاشته چرا چپولكيه...! برا من كه درسته ..چطورياست..؟

Behroooz
25-05-2006, 18:32
ايا همه چيز را فارسي مي كنه ؟
حتي هلپ

*سینا*
25-05-2006, 18:32
آقا اين ساعت رفيقمون كه عكسشو گذاشته چرا چپولكيه...! برا من كه درسته ..چطورياست..؟
با سلام
من فکر می کنم مال نسخه ویندوز باشه
یا مدیا سنتر هست یا سرویس پک 1
احتمال داره؟
آقا رضا میشه بگی ویندوزت چیه؟
راستی کسی میدون چرا اینقدر آیکن ها با هم فاصله دارن؟

*سینا*
25-05-2006, 18:39
ايا همه چيز را فارسي مي كنه ؟
حتي هلپ
با سلام
بله هلپ رو هم فارسی میکنه

saviss
25-05-2006, 21:25
اهه
چي باحال بيد[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
سينا2006 جان ماله من اينجاش فارسي نشد [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
جون هركي دوست داري بگو ببينم چه ترفندي زدي؟[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
ويندوز من ايكس پي پروفشنال سرويس پك 2 با اپديت هاي2005 هستش
قربان تو
ممنون ميشم

*سینا*
25-05-2006, 22:12
با سلام
عکس ها رو ببین اگه نشد من هیچ کاری نکردم به جون خودم
:blush: :blush: :blush: :blush: :blush: :blush: :blush:

ashkanbuffon
25-05-2006, 22:19
بابا اینکه باز کامل فارسی نشده. اون بالا باز کلی واژه ی انگلیسی دیده میشه که.

saviss
25-05-2006, 22:20
ای ول درست بود
ممنون
من اینجاش رو ندیده بودم
خیلی عالی بود
متشکر

*سینا*
25-05-2006, 22:34
ای ول درست بود
ممنون
من اینجاش رو ندیده بودم
خیلی عالی بود
متشکر
با سلام
خواهش میکنم

بابا اینکه باز کامل فارسی نشده. اون بالا باز کلی واژه ی انگلیسی دیده میشه که
قربونت اشکان جون خوبه پول ندادی بابته ویندوز وگرنه جد و آباد بیل گیتس رو میاوردی جلو جشاش
بابا برای اولین بار همین هم خوبه
همین که زده جای شکرش باقیه

mossi
26-05-2006, 01:45
با سلام به بچه های گل
ممنون از مافیا جان
سینا جان
این فایل دانلود نمیشه .
میگه محدودیت دانلود .

Dear Visitor, This website has reached the data transfer limit and is not available
.
بعد هم من ویندوزم همه چیش درست شده هم آپ دیت میشه هم از سایت ماکروسافت میشه دانلود کرد .
ولی اینترنت اکسپلورر 7 را که من از سایت خودش دانلود کردم نمیزاره اینستال کنیم. تا ست آپ رامیزنی میره تو چک کردن میگه ویندوزت قانونی نیست .

این پی دی افی که گذاشتی جای دیگری هم هست که بشه دانلود کرد . ببینیم تو این چی گفته شده .

zendegi
26-05-2006, 02:33
موسي جون فكر كنم همين فايل باشه برات آپلود كردم:

ولي براي من كه مديا سنتر بود جواب نداد........
راستي حجمش كمه(310 كيلو بايت) اگه دانلود نشد دانلود منيجرتو خاموش كن....

Motefakker
26-05-2006, 06:24
ببینم

راست میگه دیگه. کدومتون میتونید بدون استفاده از برنامه های مایکروسافت طاقت بیارید؟ :blush:

*سینا*
26-05-2006, 09:05
سینا جان
این فایل دانلود نمیشه .
میگه محدودیت دانلود .

Dear Visitor, This website has reached the data transfer limit and is not available
.
بعد هم من ویندوزم همه چیش درست شده هم آپ دیت میشه هم از سایت ماکروسافت میشه دانلود کرد .
ولی اینترنت اکسپلورر 7 را که من از سایت خودش دانلود کردم نمیزاره اینستال کنیم. تا ست آپ رامیزنی میره تو چک کردن میگه ویندوزت قانونی نیست .

این پی دی افی که گذاشتی جای دیگری هم هست که بشه دانلود کرد . ببینیم تو این چی گفته شده .
با سلام دو جا آپلود کردم

هر کدوم شد بگیر

zendegi
26-05-2006, 10:52
سينا جان وقتي به اون قسمت ميرسيم كه بايد توي كماند اون يه خط كه گفته بنويسيم بايد اينتر بزنيم يا نه البته من اينتر نزدم ولي اون پنجره كه بعدش بايد بياد هرچي صبر كردم نيومد و يه بارم اينتر زدم ولي ارور داد مشكل كجاست و اينكه ويندوزم مديا سنتره....

my friend
26-05-2006, 10:59
من نوکرتم رفیق.

وظیفته !

mahramasrar2
26-05-2006, 11:31
احسنت به مايكروسافت با اينكه دولت كشورش سر مسائل سياسي وهسته اي با دولت ما مشكل داره ولي اونها به دنبال مسائل انسان دوستانه وعلمي هستند.مثلا اگر ما با اونها مشكل داشتيم آيا به ما اجازه مي دادند براشون نرم افزار بسازيم وبه رايگان تقديمشون كنيم؟
بايد اعتراف كنم تو خيلي چيزها اونها از ما خيلي جلو ترند
ضمنا براي اطلاع اون دسته از دوستان كه فكر مي كنند مايكروسافت فقط ويندوز ساخته وهيچ كار ديگه اي نكرده بايد عرض كنم مايكروسافت در اصل كارخانه توليد كننده علم است
مايكروسافت ابتدا زبان dos را عرضه كرد بعد ويندوز 93وبعد 95 و98ومي و2000واكس پي وغير از اينها نرم افزار هاي عظيم آفيس
كه همين صفحات اينترنتي ساخته فرانت پيج آنهاست وديگر تمامي نرم افزار هاي برنامه نويسي كه فكرش را بكنيد در واقع تمامي برنامه هائي كه شما استفاده مي كنيد با اين زبانها نوشته شده مثلا اسمبلي كه ساخت مايكرو سافت است وبعد بيسيك وبعد سي وبعد پاسكال وبعد ويژوال بيسيك و..... يعني تمامي زبانهاي بزرگ برنامه نويسي كه مي توان با آنها برنامه ساخت را نيز مايكرو سافت اختراع كرده .مي توان گفت كه مايكروسافت الفباي علوم را به دنياي نرم افزاري تقديم كرده ودر مورد صاحبش هم بايد بدانيد آقاي بيل گيتس كه ثروتمند ترين مرد جهان است در عين حال بسيار آدم بخشنده اي است به طوري كه نيمي از ثروتش را هرساله در آفريقا صرف مبارزه با ايدز وساخت رايگان هزاران خانه براي آفريقائيان محروم مي كند

ashkanbuffon
26-05-2006, 12:03
وظیفته !
خیلی بی جنبه هستی

payam2200#
26-05-2006, 12:04
دوستان آیا help اون هم فارسیه یا فقط منو زیرا یه شرکتی تو ایران این کارها را سه چهار ماه پیش کرده بود.

Ali_p30
26-05-2006, 12:12
كد امروز جهت دانلود از ماكروسافت 8ynsfgb ميباشد
بريد حال كنيد...
البته همش حروف بزرگ هستش

*سینا*
26-05-2006, 12:55
سينا جان وقتي به اون قسمت ميرسيم كه بايد توي كماند اون يه خط كه گفته بنويسيم بايد اينتر بزنيم يا نه البته من اينتر نزدم ولي اون پنجره كه بعدش بايد بياد هرچي صبر كردم نيومد و يه بارم اينتر زدم ولي ارور داد مشكل كجاست و اينكه ويندوزم مديا سنتره....
با سلام
این توضیح یک مقدار نامفهوم هست من اینجا کامل میذارم خطی که شما یابد تو کامند بنویسید
C:\WINDOWS\SYSTEM32\OOBE\MSOOBE.EXE/A
اونجا منظور از SYSTEM ROOT همون C:\WINDOWS هست که برای هر شخصی متفاوته
در ضمن به اون اسلش آ توجه کنید برعکس نزید احیانا یا با فاصله
همین جور که نوشتم
فقط یادتون باشه به جای اون c:\WINDOWS\ شما باید درایو سیستمه خودتون رو بذارید
ممنون
اگه مشکلی بود بازم بگید
ممنون

*سینا*
26-05-2006, 13:00
دوستان آیا help اون هم فارسیه یا فقط منو زیرا یه شرکتی تو ایران این کارها را سه چهار ماه پیش کرده بود.
با سلام
این پست رو ببین
در ضمن اون شرکت ایرانی هست و دسترسی یه سورس ویندوز نداره
و این ویندوز رو چون مایکروسافت فارسی کرده خیلی عالیه و خیلی مشکل نسبت به ترجمه ایرانی ها کمتر داره از جمله هنگ کردن

my friend
26-05-2006, 13:20
خیلی بی جنبه هستی

شوخی کردم بابا
چرا به دل میگیری گوگولی مگولی ؟

MaFia
26-05-2006, 13:27
اي بابا
دوستان موضوعات حال و احوال و شوخي رو در تاپيك اون هم تو معرفي نرم افزار !!

my friend
26-05-2006, 13:32
باشه مافیا جون
تکرار نمیشه !

shahabmusic
26-05-2006, 13:35
احسنت به مايكروسافت با اينكه دولت كشورش سر مسائل سياسي وهسته اي با دولت ما مشكل داره ولي اونها به دنبال مسائل انسان دوستانه وعلمي هستند.مثلا اگر ما با اونها مشكل داشتيم آيا به ما اجازه مي دادند براشون نرم افزار بسازيم وبه رايگان تقديمشون كنيم؟
بايد اعتراف كنم تو خيلي چيزها اونها از ما خيلي جلو ترند
ضمنا براي اطلاع اون دسته از دوستان كه فكر مي كنند مايكروسافت فقط ويندوز ساخته وهيچ كار ديگه اي نكرده بايد عرض كنم مايكروسافت در اصل كارخانه توليد كننده علم است
مايكروسافت ابتدا زبان dos را عرضه كرد بعد ويندوز 93وبعد 95 و98ومي و2000واكس پي وغير از اينها نرم افزار هاي عظيم آفيس
كه همين صفحات اينترنتي ساخته فرانت پيج آنهاست وديگر تمامي نرم افزار هاي برنامه نويسي كه فكرش را بكنيد در واقع تمامي برنامه هائي كه شما استفاده مي كنيد با اين زبانها نوشته شده مثلا اسمبلي كه ساخت مايكرو سافت است وبعد بيسيك وبعد سي وبعد پاسكال وبعد ويژوال بيسيك و..... يعني تمامي زبانهاي بزرگ برنامه نويسي كه مي توان با آنها برنامه ساخت را نيز مايكرو سافت اختراع كرده .مي توان گفت كه مايكروسافت الفباي علوم را به دنياي نرم افزاري تقديم كرده ودر مورد صاحبش هم بايد بدانيد آقاي بيل گيتس كه ثروتمند ترين مرد جهان است در عين حال بسيار آدم بخشنده اي است به طوري كه نيمي از ثروتش را هرساله در آفريقا صرف مبارزه با ايدز وساخت رايگان هزاران خانه براي آفريقائيان محروم مي كند
نه عزيزم اتفاقا برعكس. چون ماكروسافت مي دونه تو ايران كسي ويندوزش رجيستر نيست و نمي تونه دانلود كنه اينو ساخته (ولي ديگه نميدونه كه ايراني ها همه كار مي كنن تا برسه يه رجيستر ساده :biggrin: )
دوستاني كه گله مي كنن از ماكروسافت بايد بدونن كه 500تومن پول ويندوز مي دين شاكي هم هستين. ماه پيش رفتم ويندوز بخرم تا قيمتشو ديدم(368$) داشتم سكته مي كردم. منم نامردي نكردم از يه سايت پاكستاني دانلود كردم.

ashkanbuffon
26-05-2006, 13:36
من که شوخی نکردم My Fr!end شوخی کرد. OK.

پرنس
26-05-2006, 13:37
سینا جون من همونطوری که گفتی زدم ولی میزنه
The Directory Name Is Invalid

*سینا*
26-05-2006, 13:49
با سلام
پرنس جون این عکسو ببین
بعد از این صفحه میاد
حالا اگه تونستی عکس بذار عزیز ببینم چی هستش

پرنس
26-05-2006, 14:02
با سلام
پرنس جون این عکسو ببین
بعد از این صفحه میاد
حالا اگه تونستی عکس بذار عزیز ببینم چی هستش
سینا جون ممنون
مشکل ماله فاصله بود که یادم رفته بود بذارم :sad:
اما یه چیزه دیگه
توی قسمت بعدش وقتی update را می زنم میگه کد اشتباهه
وقتی هم که بعدش می بندم و کامپیوتر را رستارت می کنم بعد از زدنن این آدرس توی command دویاره همون صفحه اول میاد :sad:

*سینا*
26-05-2006, 14:05
سینا جون ممنون
مشکل ماله فاصله بود که یادم رفته بود بذارم :sad:
اما یه چیزه دیگه
توی قسمت بعدش وقتی update را می زنم میگه کد اشتباهه
وقتی هم که بعدش می بندم و کامپیوتر را رستارت می کنم بعد از زدنن این آدرس توی command دویاره همون صفحه اول میاد :sad:
با سلام
میشه عکسو بذاری ببینم
من الان متوجه نشدم
آخه ویندوزم تازه عوض شده و الان اکروبات ندارم ببینم

پرنس
26-05-2006, 14:31
یعد از اینکه اون کد را وارد می کنم و update را می زنم این پیغام را میده
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ]

*سینا*
26-05-2006, 14:35
با سلام
این کد رو وارد کن
Myhvt-wq49m-qrpvf-v86fc-p3r8y
ببین چی میشه

* SadeGh *
26-05-2006, 14:39
سلام
درست كار كردن باهاش يكم سخته ولي خوبه....

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

پرنس
26-05-2006, 14:43
نمی دونم چرا ولی بازم همون رو میگه

*سینا*
26-05-2006, 14:51
\پرنس جان
شما تیک دومی رو مگه نمیزنی
بای فون
چون من اینجا
دکمه فون رو میبینم
اگه تونستی پی ام بهم بده
کامل زاهنماییت کنم

signal
26-05-2006, 14:54
چرا من نمیتونم دانلود کنم. اون لینک صفحه اول خرابه؟

*سینا*
26-05-2006, 14:57
چرا من نمیتونم دانلود کنم. اون لینک صفحه اول خرابه؟
با سلام
لینک اول ماله مایکروسافته که بعیده خراب باشه
دومی شاید
اولی رو شما باید با قانونی کردن ویندوز خود ابگیرید که تو این تاپیک توضیح دادخه شده

پرنس
26-05-2006, 15:01
چرا سینا جون من تیک دومی را می زنم
بعدش هم میرم روی change product key

*سینا*
26-05-2006, 15:06
چرا سینا جون من تیک دومی را می زنم
بعدش هم میرم روی change product key
یه چیزی موقع وارد کردن به نت وصلی؟
اگه اینجوری هست یه بار دیگه آفلاین امتحان کن
و یه سریال جدید بزن؟
راستی تغییر تو رجیستری رو داددی؟

zendegi
26-05-2006, 15:11
من از اين كرك استفاده كردم:(29 كيلوبايت)
بيبين چه زيباست:

پرنس
26-05-2006, 15:13
آره سینا جون اینترنت من adsl ه برا همین وصلم الان قطعش می کنم
راستی این برنامه ای که zendegi جان معرفی کرد کار می کنه ؟ (میشه این جو ربرنامه ها را از نمایکروسافت گرفت؟)

ویزایش:
اگه میشه اینو یه جا غیر از repidshare آپلود کنید
من که از اوان طفولیت با این سایت مشکل داشته ام

*سینا*
26-05-2006, 15:15
راستی این برنامه ای که zendegi جان معرفی کرد کار می کنه ؟ (میشه این جو ربرنامه ها را از نمایکروسافت گرفت؟)

ویزایش:
با سلام
ماله زندگی رو من تاحالا ندیدم
حالا اگه این روش نشد از روش ایشون استفاده کن

پرنس
26-05-2006, 15:18
آفلاین هم امتحان کردم
بازم همین پیغام را میده
تغییر رجیستری را هم انجام دادم قبلا

اگه میشه این فایل 29 کیلو یایتی را یه جای دیگه اپلود کنید

این سایت به من دیگه اجازه دانلود نمیده
ممنون

zendegi
26-05-2006, 15:19
پرنس جان امتحان كن ضرر نداره ........

*سینا*
26-05-2006, 15:27
پرنس جان امتحان كن ضرر نداره ........
با سلام
زاست میگه یه امتحان بکن

saviss
26-05-2006, 15:27

ویزایش:
منم اي دي اس ال دارم
ولي موقع اينكارها قطعش نكردم
فقط تيك زدم اپديت باي فون
مشكلي هم پيش نيومد
درست درست بود
جز سرگيجه وگردن درد[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

پرنس
26-05-2006, 15:30
با سلام
زاست میگه یه امتحان بکن
می خوام امتان کنم ولی خوب نمی تونم از این سایت دانلود کنم :)
ممنون میشم اگه یه جای دیگه آپلودش کنید

zendegi
26-05-2006, 15:35
يكم صبر كن برات آپلود ميكنم.......ممنون..

*سینا*
26-05-2006, 15:37
می خوام امتان کنم ولی خوب نمی تونم از این سایت دانلود کنم :)
ممنون میشم اگه یه جای دیگه آپلودش کنید
با سلام
از اینجا بگیر

پرنس
26-05-2006, 15:43
دوستان خیلی ممنون
من که میرم امتحانش کنم

ویرایش بعد از امتحان
این برنامه محدودیت زمانی ویندوز مدیا سنتر را بر طرف می کنه اما ویندوز از نظر مایکروسافت قانونی نمیشه :sad:

zendegi
26-05-2006, 15:53
مثل اينكه سینا2006 جون زودتر زحمتشو كشيدند ........مرسي........

zendegi
26-05-2006, 16:08
اينم بگير و در سيستم 32 ويندوزت كپي كن به راحتي ميتوني از ماكروسافت دانلود كني:

zendegi
26-05-2006, 16:10
ولي من اينجوري تونستم اينترنت اكسپلرر7 بتا2 رو دانلود كنم با اين مشكل كه نصب نشد .......

تكنولوژي
26-05-2006, 16:13
خب این هم یه پک کامل برای فارسی کردن ویندوز ایکس پی که چند روزی هست توسط ماکروسافت منتشر شده اما خب شاید برای دوستانی مثل من که عادت به انگلیسی دارن یه کم غیر قابل تحمل باشه اما خب دوستانی هم هستند که ویندوز فارسی رو می پسندن
این پک رو وقتی نصب کنید ویندوز شما از منو و .... همه فارسی میشه حتی استارت هم به سمت راست می یاد و در کل بزرگترین مزیتی که داره توسط خود ماکروسافت عرضه شده ولی خب 100% توسط نرم افزار ترجمه شده
برای دوستانی هم که مشکل قانونی نبودن ویندوز دارن می تونند از لینک دوم استفاده کنند ک توسط خودم آپلود شده

دانلود از خود ماکروسافت

آپلود شده

پس لینک دانلودش کجاست؟؟؟

zendegi
26-05-2006, 16:19
تكنولوژي عزيز اولا عضويت شما را تبريك ميگويم و ثانيا لينك دانلود:

hami soft
26-05-2006, 16:28
لينك خرابه.تورو خدا يه جاي درستو حسابي آپلود كنيد.اين رپيد هم شد هاست.منتظر لينك سالم هستيم.

zendegi
26-05-2006, 16:37
دوست عزيز اول دانلودمنيجرتو خاموش كن بعد روي لينك كليك كن تا صفحه باز بشه بعد روي فيري و بعد در صفحه بعد موقع دانلود قبلش دانلود منيجرتو روشن كن و بعد روي دانلود كليك كن حتما ميشه من الان امتحان كردم همينطوري درست بود.....

تكنولوژي
26-05-2006, 16:37
تكنولوژي عزيز اولا عضويت شما را تبريك ميگويم و ثانيا لينك دانلود:
مچکرم ولی اینکه میره تو سایت من لینکی رو میخوام که وقتی سرش کلیک کردی نرم افزار رو دانلود کنه
از خوشمامد گویی هم متشکرم

hami soft
26-05-2006, 16:44
آقا من كار با رپيد رو بلدم.اما من internet dl manager دارم كه خاموش شدني نيست.پس plz رو يه هاست ديگه آپ كنيد ممنون ميشم.

zendegi
26-05-2006, 17:21
hami soft جان عزيز ببخشيد من قصد جسارت نداشتم و ديگه اينكه من نميتونم با اين سرعت كم برات آپلود كنم ولي اميدوارم كه ديگر دوستان لطف كنند و اينكار رو بكنند...........بازم شرمنده و ببخشيد........ممنون.....

Behroooz
26-05-2006, 17:46
من كه بي خيال اين شدم چون وليد نمي تونم

NFSMW
26-05-2006, 18:25

دانلود از خود ماکروسافت

آپلود شده

من فارسي ساز رو گرفتم ولي مثل عكسي كه شما گذاشتين فارسي نشده من از لينك كه شما آپلود كرديد فايل رو گرفتم

ebinem173
26-05-2006, 18:34
من فارسي ساز رو گرفتم ولي مثل عكسي كه شما گذاشتين فارسي نشده من از لينك كه شما آپلود كرديد فايل رو گرفتم
من هم از همین لینک گرفتم دقیقا مثل همون عکس فارسی شده
لطفا شما یه عکس بزار ببینیم واسه شما چطوریه؟

NFSMW
26-05-2006, 18:47
اين عكس [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

*سینا*
26-05-2006, 23:46
با سلام
ویندوزتون چیه؟
موقع نصب پیغام خطا نداد؟
یه بار دیگه برنامه رو حذف کنید دوباره نصب کنید ببینید همین طوری هست؟

alaodin1
27-05-2006, 03:00
اگر پاكش كنيم ويندوز به مشكل بر نمي خورد

MaFia
27-05-2006, 04:54
دوستاني كه از لينك ايراد گرفتن لينك سالم هست و از موقعي هم كه آپلود كردم 306 نفر تا حالا از دوستان دانلود كردن
لينك دائمي هست

Behroooz
27-05-2006, 07:46
اين نرم افزار حال من را گرفته

من كه بي خيالش شدم

اگه كسي مي تونه كاري كنه كه وليدشن نخواهد

Erfaan
27-05-2006, 07:57
ممنون عالي است
فقط هنوز دانلود نكردم
ايشالا فردا

my friend
27-05-2006, 08:48
بازم سلام

هوس کردم بگیرمش
ولی با این سرعت لعنتی 4-5 مگو میگیره ، دیس کانکت میشم !

اگه میتونید یه جای درستو حسابی آپ کنید ...

موفق باشید

*سینا*
27-05-2006, 09:39
بازم سلام

هوس کردم بگیرمش
ولی با این سرعت لعنتی 4-5 مگو میگیره ، دیس کانکت میشم !

اگه میتونید یه جای درستو حسابی آپ کنید ...

موفق باشید
با سلام
منم همین جوری دانلود کردم
ولی از لینک سایت مایکروسافت
چون ریزیوم داره
خوب شما هم قانونی کنید ویندوزتون رو و دانلود کنید

NFSMW
27-05-2006, 10:30
با سلام
ویندوزتون چیه؟
موقع نصب پیغام خطا نداد؟
یه بار دیگه برنامه رو حذف کنید دوباره نصب کنید ببینید همین طوری هست؟
xp-sp2 پیغام خطا نمیده
یه بار پاک کردم بعد دوباره نصب کردم همونه

*سینا*
27-05-2006, 10:33
xp-sp2 پیغام خطا نمیده
یه بار پاک کردم بعد دوباره نصب کردم همونه
با سلام
سرویس پک 2 نخسه فول هستش
یا بتا؟

mahdi hojjati
27-05-2006, 11:35
این پک رو میشه رو کدوم ویندوز نصب کرد؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟؟؟؟

my friend
27-05-2006, 12:38
با سلام
منم همین جوری دانلود کردم
ولی از لینک سایت مایکروسافت
چون ریزیوم داره
خوب شما هم قانونی کنید ویندوزتون رو و دانلود کنید
چه خوب ، نمیدونستم سایت مکاکروسافت ریسوم داره ، وگرنه تا حالا 4-5 بار تموم شده بود !
در ضمن قبلا قانونیش کرده بودم !

alaodin1
27-05-2006, 17:25
من لينك دوم را دانلود كردم ولي موقع نصب خطاي اصل نبودن ويندوز را ميگرفت اين مشكل را برطرف كردم خطاي پك sp1 را گرفت و پيامي داد به اين مضمون كه اين پك فقط روي ويندوز پك sp2 نصب مي شود . اگر از دوستان كسي ويندوز xp sp1 داره قيدش رو بزنه

ebinem173
27-05-2006, 18:31
من این فایل فارسی ساز رو دانلود کردم و برای نصب ایراد ولیدیت میگرفت نفهمیدم چیکار کردم که نصب شد؟
ولی حالا هرکار میکنم مدیا پلیر 11 رو که دانلودش کردم نمیتونم نصب کنم

م.پ.د
28-05-2006, 11:34
من این فایل فارسی ساز رو دانلود کردم و برای نصب ایراد ولیدیت میگرفت نفهمیدم چیکار کردم که نصب شد؟
ولی حالا هرکار میکنم مدیا پلیر 11 رو که دانلودش کردم نمیتونم نصب کنم

دوست عزیز پست های قبلی رو بخونی مشکلت حل میشه !!!

mahdi hojjati
28-05-2006, 18:40
متأسفانه عزیزانی که این برنامه رو معرفی کردن اطلاعات کاملی در مورد طریقه نصب این برنامه معرفی نکردن من خودم با مشکلات فراوان تونستم اینو نصب کنم و دوست دارم بقیه هم از این برنامه استفاده کنن و حالا آموزش نصب :
ابتدا فایل رو از این مسیر دانلود کنید :

بعد از دانلود این برنامه نصب نمیشه چون باید ویندوزتون رو اکتیو یا همون قانونی کنین . در این حال از قسمت Run فرمان Regedit رو اجرا کرده و به این مسیر برین :

HKey_Local_Machine\Software\Microsoft\WindowsNT\Cu rrent
Version\WPAEvents

و در قسمت راست روی "OOBEtimer" دبل کلیک کرده و هر کدوم از مقادیری رو که می خواین به 00 تغییر بدین مثلن رو ff کلیک کنین و عدد 0 رو بزنین و حالا دکمه ok رو بزنین و رجیستری رو ببندین و ویندوز ره رستارت کنین . و بعد از راه اندازی دوباره از قسمت start و در قسمت run این رو تایپ کنین :

%systemroot%\system32\oobe\msoobe.exe /a

یه پنجره ای باز میشه که این پیغام رو نوشته : windows is already activated . click OK to exit . بعد ok رو بزنین .
هنوز کارتون تموم نشده !
شما باید شماره سریال ویندوزتون رو هم تغییر بدین تا بتونین این برنامه رو نصب کنین .
شما احتیاج به برنامه Windows_KeyFinder_BETA_ 1.70_RC2 دارین این برنامه روز از این مسیر دانلود کنین :

بعد از دانلود این برنامه رو بوسیله ی winrar باز کرده و در مسیر دلخواه بریزین و برنامه Win KeyFinder_BETA_ 1.70 رو اجرا کنید در سمت راست یه قسمتی هست که شماره سریالی که موقع نصب وارد کردین رو می بینین . در پائین شماره سریال یه دکمه ای است بنام Change Key . اون رو بزنین و در این قسمت این شماره سریال رو وارد کنین :
B7R7P-J63JP-2J7VH-W3TDJ-PDP7T
و دکمه ی Change Key رو بزنین و از برنامه خارج بشین .
حالا رسیدیم به نصب برنامه . برنامه رو به مسیر نصب ویندوز (C:) بریزین اگه نریزین نصب نمیشه ! حالا برنامه رو اجرا کنین و مراحل نصب رو طی کنین . و در انتها سیستم رو دوباره راه اندازی کنین . حالشو ببرین . امیدوارم خوشتون اومده باشه . اگه یه موقع از این محیط خوشتون نیومد می تونین از کنترل پنل او رو Uninstall کنین و در اینصورت محیط ویندوز به حالت قبلی (English) بر می گرده . امیدورام این آموزش راضیتون کرده باشه .

khatamifar
28-05-2006, 18:46
آقا دستت درد نكنه .
ممنون

ebinem173
28-05-2006, 18:54
مهدی جان من بدون اینکه این مراحل رو طی کنم خیلی راحت نصبش کردم

amir_vel
28-05-2006, 19:33
سلام به همه آخرش ما نتونستيم ويندوزمان را فارسي كنيم :sad: آقا من ويندوزم قانوني قانونييه اما نصب نميشه و اين پيغام را ميده:

حالا من چيكار كنم!!! :sad:

م.پ.د
28-05-2006, 22:13
سلام amir_vel جان ، بهتره به چند پست بالاتر یه نگاه بندازی ؛( پست 123 )!!!

:biggrin: :biggrin: :biggrin:

saviss
28-05-2006, 22:39
سلام به همه آخرش ما نتونستيم ويندوزمان را فارسي كنيم :sad: آقا من ويندوزم قانوني قانونييه اما نصب نميشه و اين پيغام را ميده:

حالا من چيكار كنم!!! :sad:
ازكجا ميدوني قانونيه؟
ما كه قانوني نبوديم نصبش كرديم وجز گردن درد و درد دست ...........مشكلى نداریم
میتونی بنویسی چه کار کردی که نشد؟
شاید بتونیم کاری کنیم

siavash_ahmadpour
29-05-2006, 09:20
ایول امیر .................

برای من درست شد
saviss کار هایی رو که امیر گفت رو انجام بده منم همون مشکل تو رو داشتم بر طرف شد
بازم متشکرم

amir_vel
29-05-2006, 09:27
سلام.آقا من خودم رفتم تو سايت مايكروسافت قسمت قانوني كردن ويندوز.وقتي رفتم تا امتحان كنم نسخه اصل بودن ويندوز را به من تبريك گفت و نوشته بود كه شما از نسخه قانوني ويندوز استفاده مي كنيد!!! خودتو ببنيد:

حالا من چيكار كنم!!!هر چي هم وقتي پيغام ok را ميده ميزنم روش وصل مايكروسافت ميشه اما error از سرور ميده!!! :sad:

nightmare
29-05-2006, 10:02
ممنون از زحمتی که کشیدین.

amir_vel
29-05-2006, 12:30
بابا من انقدر خودمو جر دادم تا نصب شه.آخرش هم نصب شد اما اصلا نميشه كار كرد.مايكروسافت دستش درد نكنه اما هيچ به من حال نداد راستي ممنون از زحمات همه كساني كه من و ديگرارن را ياري كردند.ممنون

siavash_ahmadpour
29-05-2006, 14:54
اون تیکه رو باید بیخیال شی منم قبل از اینکه ویندوزم رو ولید کنم سعی کردم از خود سایتش ولید کنم ولی نشد
تو که خودت آموزش ولید کردن رو داده بودی من از همون راه رفتم الان دارم از مایکروسافت دانلود می کنم.

siavash_ahmadpour
29-05-2006, 15:03
اون تیکه رو باید بیخیال شی منم قبل از اینکه ویندوزم رو ولید کنم سعی کردم از خود سایتش ولید کنم ولی نشد
تو که خودت آموزش ولید کردن رو داده بودی من از همون راه رفتم الان دارم از مایکروسافت دانلود می کنم.

saviss
29-05-2006, 15:13
ایول امیر .................

برای من درست شد
saviss کار هایی رو که امیر گفت رو انجام بده منم همون مشکل تو رو داشتم بر طرف شد
بازم متشکرم
سياوش جان من مشكلي نداشتم
ويندوز منم با همون روش فارسي وقانوني شده بود
ميخواستم مشكل دوست قبلي مون رو حل كنم
ولي به هر حال از توجه واظهار لطفت ممنونم
قربانت

fd110
29-05-2006, 17:03
خوبه قشنگه

م.پ.د
29-05-2006, 17:31
دوستان حالا چه جوری میشه از شر این بهمریختگی آیکونهای دسکتاپ راحت شد در ضمن چه جوری میشه فونت آیکونها رو عوض کرد؟

alaodin1
30-05-2006, 04:45
راهي نيست روي xpsp1 هم نصب بشه

bb
30-05-2006, 05:34
این فایل اندازش چه قدره؟

Behroooz
30-05-2006, 11:24
11 مگ است .

xl
31-05-2006, 05:29
دوستاني كه از لينك ايراد گرفتن لينك سالم هست و از موقعي هم كه آپلود كردم 306 نفر تا حالا از دوستان دانلود كردن
لينك دائمي هست

مافيا جان، چجوري متوجّه مي شيد اين تعداد دانلود كرده اند؟

رعد
31-05-2006, 06:26
با سلام ..
بنده قبل از دانلود ( با توجه به زمانگیر بودن دانلود ) این سوال رو از دوستان دارم که آیا اگر این برنامه به دلمون ننشست قابل حذف هست و ویندوز مثل اولش انگلیش میشه ؟

Behroooz
31-05-2006, 07:06
مشكل وليديشن راه حل ديگه اي نداشت؟

Wisdom
31-05-2006, 07:06
با سلام ..
بنده قبل از دانلود ( با توجه به زمانگیر بودن دانلود ) این سوال رو از دوستان دارم که آیا اگر این برنامه به دلمون ننشست قابل حذف هست و ویندوز مثل اولش انگلیش میشه ؟

بلي امكانش هست

xl
31-05-2006, 08:44
لينك دائمي هست

مافيا جان، چجوري متوجّه مي شي اين تعداد دانلود كرده اند؟

STAYWITHME
31-05-2006, 14:15
نمی دونم این لینک ها هست یا نه ولی باز هم !!
لینک غیر مستقیم بدون نیاز به تایید اعتبار :
لینک مستقیم از میکروسافت :

piishii
31-05-2006, 14:52

سلام. :)
توی سایت رپید شیر وقتی یک لینکی رو میخوای دانلود کنی قبلش تعداد دانلود کرده ها رو مینویسه ;)

رعد
31-05-2006, 18:04
بلي امكانش هست

دستت درد نکنه .
پس منم دانلودش میکنم ...
:biggrin:

br0991
31-05-2006, 21:11
بچه های که دایال آپ دارند و نمی تونند یک جا همه رو دانلود کنند براشون تیکه تیکه کردم و آپلود کردم ( حجم هر کدوم از فایل ها 1.39 مگا بایت هست و آخریش : 100 کیلوبایت)

kasesang
31-05-2006, 21:40
--------------------------------------------------------------------------------

وقتي اجرا مي كنمش مي گه الان نمي تونين نصبش كنين بايد اول ويندوزتون قانوني بودنش تاييد بشه ولي وقتي OK مي كنم يه ژيغام خطا مياره كه مي گه :
installation of windows persian interface pac wa unucceful at this time
بعدشم سايت ميكروافت و باز ميكنه
خلاصه چي كا كنم .................................................. ..........................................

Vallio
01-06-2006, 10:16
مال من اين پيغامو ميده...

siavash_ahmadpour
01-06-2006, 13:07
سعید جان برو صفحه ی 13 یا 14 مشکلت حل می شه منم همین مشکل رو داشتم

kasesang
01-06-2006, 17:31
اولا خيلي ممنون دانلود كردمش
ولي وقتي اجرا مي كنم ميگه كه ويندوزتون بايد تاييد بشه بعد وقتي ok مي كنم ميره تو سايت ميكروسافت بعد يه ژيغام خطا مي ده .
لازم به ذكرم هست كه من تمام راه حلهايي كه تو تاپيك مخصوص قانوني كردن بود رو هم انجام دادم ولي كارساز نشد
ووووو خيلي كاراي ديگه ... ويندوز منم نسخه حرفه اي 2005 بسته 2 هست
چي كار كنم تا خوب بشه

kasesang
01-06-2006, 17:47
آقا نيگا كنين من اون شماره سريال رو هم تو نرم افزار وارد كردم و دكمه change key رو هم زدم ولي Eror مي ده و مي گه شماره سريال اشتباهه . چند بارم با دقت انجام دادم .
راه هاي زياد ديگه اي رو هم رفتم ولي هيچ كدوم به درد ويندزم نخورد .
فكر كنم اين كار براي ويندوز سرويس پك 2 XP 2006 كارساز نيست و بايد يه شماره سريال ديگه داشته باشه

مي تونين به من كمك كنين ؟؟؟؟؟؟

MaFia
01-06-2006, 18:25
ميري دانلود كني بهت نشون ميده
از تو پنل اكانت آپلود شده هم ميشه ببيني

br0991
01-06-2006, 18:29
آقا نيگا كنين من اون شماره سريال رو هم تو نرم افزار وارد كردم و دكمه change key رو هم زدم ولي Eror مي ده و مي گه شماره سريال اشتباهه . چند بارم با دقت انجام دادم .
راه هاي زياد ديگه اي رو هم رفتم ولي هيچ كدوم به درد ويندزم نخورد .
فكر كنم اين كار براي ويندوز سرويس پك 2 XP 2006 كارساز نيست و بايد يه شماره سريال ديگه داشته باشه

مي تونين به من كمك كنين ؟؟؟؟؟؟
ایکسپی من 2006 سرویس پک 2 هست و راحت رجیستر شد ، یه باره دیگه با دقت این کار رو بکن ، حتما یه جای کار اشتباه کردی

zendegi
01-06-2006, 19:52
دوست عزيز هر جا رسيدي اينو تبليغ كردي ........هر چيزي جايي داره...........

mahramasrar2
02-06-2006, 01:23
دوست عزيز هر جا رسيدي اينو تبليغ كردي ........هر چيزي جايي داره...........

دوست من آقا يا خانم زندگي من فقط جاهائي تبليغ كردم كه مرتبط با موضوع بوده شما هم اگر كليك مي كردي متوجه مي شدي كه مرتبط با ويندوز ودر واقع نوعي ويندوز جديد است واين تاپيك هم در رابطه با ويندوز صحبت كرده هدف ديگر من شناسائي نرم افزار هاي جديد به دوستان واشاعه علم نرم افزاري است
در ضمن تبليغ من يك كادر كوچك دوسانتي بدون عكس است كه هرگز در باز شدن صفحات تاخيري ايجاد نمي كنه پس خواهشا گير ندين!!!! :happy: :rolleye: :)

MaFia
02-06-2006, 01:54
دوست من آقا يا خانم زندگي من فقط جاهائي تبليغ كردم كه مرتبط با موضوع بوده شما هم اگر كليك مي كردي متوجه مي شدي كه مرتبط با ويندوز ودر واقع نوعي ويندوز جديد است واين تاپيك هم در رابطه با ويندوز صحبت كرده هدف ديگر من شناسائي نرم افزار هاي جديد به دوستان واشاعه علم نرم افزاري است
در ضمن تبليغ من يك كادر كوچك دوسانتي بدون عكس است كه هرگز در باز شدن صفحات تاخيري ايجاد نمي كنه پس خواهشا گير ندين!!!! :happy: :rolleye: :)
اين كار اصلا اصلا درست و منطقي نيست و مغاير با روال هميشه انجمن ها هست
لطفا دوست خوبم ديگه تكرار نكنيد
سپاس فراوان
عر كسي بتونه تو همون تاپيك كمك مي كنه
تو تاپيك هاي مرتبط هم درست نيست لينك يه تاپيك ديگه داده شه !

blue2006
02-06-2006, 23:46
سلام
اقا ما كه نتونستيم اينو نصب كنيم
اول كه ويندوز رو قانوني كرديم ( هم با نرم افزار هم به صورت دستي )
بعدشم كه فايل LIPSetup.msi رو هر جور كه بود دانلود كرديم.
اما از ماهم همون اروري كه از seyedsaeed گرفته بود رو ميگيره .
حالا چيكار كنيم
راستي ويندوزم مدياسنتر بيلد 2600 است

Ali_p30
06-06-2006, 18:46
واسه منم ارور داد
ولي من كه از خود ماكروسافت دانلود كردم واسه چي ارور داد.

kasesang
07-06-2006, 08:23
اي بابا مال منم همين طور شده !!!!!!!!!!!!!!
مال منم مديا سنتر 2006 هستش

royaye_talkh55
28-07-2006, 08:26
سلام دوستان
من هم به بدبختي دانلود كردم الان با وليد كردن ويندوز مشكل دارم يه راه حل خوب مي خواستم ممنون از همگي

*سینا*
29-07-2006, 13:36
با سلام
دوستانی که مشکل دارن با قانونی کردن ویندوز
از لینک زیر نحوه قانونی کردن ویندوز رو بگیرن
اگه مشکلی بود بگید
ممنون

royaye_talkh55
19-09-2006, 01:29
سلام

من دارم تك تك راها رو چك مي كنم ببينم چي ميشه
باتشكر از همه

peyman khatar
19-09-2006, 12:13
خوب بود ممنون

royaye_talkh55
19-09-2006, 12:24
قبلا اينجا پست بود ولي ويرايش شد

my friend
19-09-2006, 12:47
این تاپیک هم عمر نوح داره!!!

royaye_talkh55
19-09-2006, 16:28
دوستان به كمك يكي از برو بچ عزيز سايت تونستم فارسي كنم و وليد كردم ويندوز رو
فايل 11.4 مگابايتي رو از لينكهاي بالا دانلود كنيد
مي بينيد كه بعد از دانلود ميگه شما قانوني نيستيد و نمي تونيد نصب كنيد

اين فايل رو دانلود كنيد بعد از استراكت كردن يه پوشه تو ي اون هست با نام All Windows Version Licencer
كه توي اون يه رج كي هست اونو اجرا كنيد و همون موقع اون برنامه فارسي ساز ماكروسافت رو نصب كنيد و مي بينيد كه به همين راحتي نصب ميشه بعد از اون هم ريسيت يادتون نره
البته بگم كه بايد بعد از دانلود فايل از اينتر نت خارج شويد

با تشكر از دوست هميشگي خودم كاپيتان هادي كه منو كمك كرد تا اين كارو بكنم

lordwalkman
15-10-2008, 22:47
با سلام به بچه های گل
ممنون از مافیا جان
دوست عزیز وقتی در Command دستور رو تایپ میکنیم چقدر باید صبر کنیم تا Activate Windows باز شود.
من نیم ساعتی صبر کردم. اتفاقی نیفتاد.

Untouchable
16-10-2008, 10:38
دوست عزیز وقتی در Command دستور رو تایپ میکنیم چقدر باید صبر کنیم تا Activate Windows باز شود.
من نیم ساعتی صبر کردم. اتفاقی نیفتاد.

عزیزم این تاپیک مال 2 ساله پیشه !