PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : کمک در مورد HP Pavilion D6-tscx3141

metal gear
14-02-2011, 00:43
سلام دوستان

من یه لپتاپ HP Pavilion d6 tscx3141 خریدم که الان 1 ماهی بود باهاش کار میکردم و تصمیم گرفتم که ویندوز جدید بریزم روش.و یه پارتیشن بندی هم بکنم.ویندوز خودش 64بیتی 7 بود که من بنا به اشتباه فعلا 32 بیتی ریختم.ولی چند تا مشکل بعد از عوض کردن وینوز پیش اومد:

1- با اینکه ویندوز 7 اصولا خودش 90% قطعات رو میشناسه، در مورد کارت گرافیک این دستگاه اون چیزی که باید میشناخت رو نشناخته که گرافیک دستگاه ATI 1گیگ است ( الان دقیق مدلش یادم نیست). و گرافیک رو به صورت فکر کنم آنبورد شناخته و حالا مشکل رزولوشن است! که 1344*800 هست که بد نیست ولی مثل روز اولشم نیست و آیکو نها از روز اول بزرگ تر هست و ریزتر از این هم نمیشه!

2- مشکل دیگه در مورد دکمه روشن و خاموش وایرلس هست! من وقتی که F10 رو میزدم وایرلس من خاموش یا روشن میشد و حتی از قسمت پایین سمت راست هم تو ویندوز میشد روشن و خاموشش کرد ولی الان تو ویندوز اصلا همچین گزینه ای نیست! و فکر میکنم بخاطره برنامه کمکی بود مه خود HP روش بود و حالا با عوض کردن ویندوز دیگه نیست! ولی مشکل اینجاست که همون کلید F10 هم دیگه کاره اصلیش رو انجام نمیده و به جاش بلوتوث دستگاه رو خاموش روشن میکنه که کاملا بی ربطه و یه جورایی قاطی کرده!! و در حال حاضر هیچ راهی برای خاموش و روشن کردن وایرلس ندارم!!و از کار افتاده!

3- مشکل دیگه رم دستگاهه!! که رمش 8 گیگ هست ولی حالا حدوده 5 گیگش فعاله!!! و نوشته 2.90 گیگش بلا استفاده شده!!!

4- مشکل آخری هم کلید F9 هست که باهاش صدا رو قطع و وصل میکردم ! ولی الان با اینکه هنوز کار میکنه ولی چراغش که باید خاموش یا روشن بشه نمیشه! و همین طوری روشن مونده!

_ حالا من باید دقیقا چیکار کنم؟؟ آیا با ریختن ویندوز 64بیتی درست میشه؟ و اشکال از همین 32 بیتی هست؟
_ تو جعبش هیچ سی دی درایوی هم نیست که مربوط باشه به دستگاه!
_ تو اینترنت و سایت HP هم گشتم و درایور های این مدل رو پیدا کردم ولی اینقدر تنوع و ورژن داره نمیدونم کدومهارو باید دانلود کنم حتی درایو مخصوص گرافیک این مدل رو از سایتش دانلود کردم ولی آخره نصب گفت نمیتونه بشناسه گرافیک رو!!

__ حالا خواهشا کمک کنید من چیکار کنم! با ویندوز 64 بیتی حل میشه؟ یا من باید درایورها رو داشته باشم؟ مشکل رم چی میشه؟ درایور ها رو دقیقا از کجا و کدوم مدل دانلود کنم .

ممنون میشم کمکم کنید

pavilion d6 tscx3141

ram 8 gig
hdd 750 'gig
vga 1 gig
cpu 1/7 up to 2/8

metal gear
14-02-2011, 12:31
آقا کسی نیست کمک کنه؟

lida
14-02-2011, 15:57
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

metal gear
14-02-2011, 23:22
yeki komak kone!!!

metal gear
18-02-2011, 10:46
چرا هیچ کس اینجا جواب نمیده!!!؟؟؟ اینقد این سایت گسترده شده که دیگه هیچ تاپیکی جواب داده نمیشه

پس کجا هستن این مسئولین سایت و مدیر ها؟!؟