PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : معرفی لپ تاپ سامسونگ SF508 (شارک)

PointedHeads
13-02-2011, 22:44
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

مزایای اصلی :

کیفیت بالای تصویر
آغاز به کار در کمتر از سه ثانیه
پخش مولتی مدیا با کیفیت HDMI
شارژ وسایل حتی هنگام خاموشی
اجراي فوق العاده مولتی مديا
تبادل فایلها با سرعت 24MB در ثانیه
به اشتراک گذاری آسان فایلها
عمر طولانی باتری
طراحی بی مانند

مشخصات محصول :

asa2000
14-02-2011, 02:58
تو بازار هستش ؟ قیمت ؟

Master-Joint
26-07-2011, 14:34
از دوستانی که لپ تاپ سامسونگ خصوصا مدل sf508 - شارک دارند میخوام که معایب لپ تاپ رو بگن من میخوام بخرم همین روزها
ولی انگار اولین نفرم و هیچ کسی توی هیچ فرومی از کیفیت و معایب اصلی این مدل حرفی نزده. :41:
ممنون میشم از دوستان که بگن با گرافیکش مشکلی ندارن؟ بازی به خوبی اجرا میشه؟ (دل 5110 هم 1 گیگ گرافیک داره اما هم زود داغ میکنه هم اینکه روش خیلی از بازی ها اجرا نمیشه.)
داغ نمیکنه؟ کیفیت صفحه نمایشش چطوره؟
سرعت پردازندش در عمل خوبه؟
در کل این لپ تاپ رو توصیه میکنید؟

با تشکر فراوان

SAJAD0936
30-07-2011, 14:48
سندی بریج نیست مفت گرونه

کلن سامسونگ در زمینه لپ تاپ خوب عمل نکرده

mahyarSAMSUNG
07-08-2011, 17:49
آقا این حرفها چیه میزنی ؟ سندی بریدج نیست یعنی چی ؟ سامسونگ سندی بریدج داره خوبشم داره شما پول داشته باشه سامسونگ لپ تاپ فول اچ دی 3D هم داره ... :13:
این لپ تاپ طراحی خیلی خیلی قشنگی داره و یکی از بهترین لپ تاپ های خوب در کلاسش خودشه .... قیمتش هم فکر کنم 1/100 باشه

SAJAD0936
07-08-2011, 21:29
آقا این حرفها چیه میزنی ؟ سندی بریدج نیست یعنی چی ؟ سامسونگ سندی بریدج داره خوبشم داره شما پول داشته باشه سامسونگ لپ تاپ فول اچ دی 3D هم داره ... :13:
این لپ تاپ طراحی خیلی خیلی قشنگی داره و یکی از بهترین لپ تاپ های خوب در کلاسش خودشه .... قیمتش هم فکر کنم 1/100 باشه

یکی از بهترین لپ تاپ های خوب در کلاسش خودشه:18:

اون وقت خوب یعنی چی؟؟؟؟؟؟؟؟ سی پی یو که مغز سیستمه ماله یه نسل قبلتره اون وقت یکی از بهترین هاست!!!! لپ تاپ با این کانفینگ رو برندهای دیگه زیر 800 تومن میدن با 1100 ادم میره یه لپ تاپ شاخ ایسوس میخره نه اینو

خوشکله اره قبول دارم هرکی میخواد از لپ تاپ به جای قاب قالی استفاده کنه این لپ تاپ رو بهش توصیه میکنم:31:

اگه یه روزی پول داشتم و خواستم بریزم تو جوب حتما ازش یکی میخرم

شما هم جانب دارانه به قضیه نگاه نکن بچسب به تاپیک موبایل و این حرفا سامسونگ تو تولید گوشی واقعا گل کاشته من خودم گوشیم جت ه ولی برای تولید لپ تاپ توفیق چندانی نداشته نمیشه که شما بیای یه لپ تاپ ضعیفو با ظاهر خوشکل تولید کنی به قیمت خداد تومن بعدشم هرکی اومد اعتراض کرد بگی اگه پول داری برو مدلای بالاترشو بخر در حالی که برندهای دیگه همه دارن روی قیمتهاشون با هم رقابت میکنن

در ضمن تمام بحث های شما رو تو تاپیک سامسونگ خوندم حرفاتون واسه من قانع کننده نیست.

موفق و پیروز باشید

amir2im
08-08-2011, 10:07
لپ تاپ قشنگيه اما مشخصات سخت افزاري قديميه قيمت 800 تومن خيلي براش خوبه (زيادم گفتم)گرافيكش پايينه سي پي يو هم ضعيف نسبت به نسل سندي بريج حاضر.كلا اگه كسي الان لپ تاپ مي گيره اگه سي پي يوش سندي نباشه ضرر كرده چون نسل جديد سي پي يو اينتل ايو بريج هم تو راهه اونوقت بري 1نسل قديمي تر بگيري:41:

pooria-ir
08-08-2011, 14:02
به نظر من هم ارزش نداره

من اینو هفته پیش واسه دوستم خریدم،تازه اسوس هم هست،طراحی و قطعات هم چیزی از این کم نداره گرافیکشم 1 گیگه،CPU هم 390M هستش که فرکانسش کمی از این بالاتره،گارانتیشم مادیرانه که واقعا داره خوب عمل میکنه

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

moien210
08-08-2011, 16:54
سلام
دوستان لپ تاپ های سامسونگ از کیفیت فوق العاده ای برخوردارند من با یکی دو مدلش کار کردم واقا عالی بودن:20:
گرم نمی کنن صدا ندارن کیفیت ال سی دی بالا با زاویه دید خوب صفحه کلید خوب مولتی مدیای عالی و اینکه خیلی سریع لود مکنن ویندوز رو و...
من rv511 ش رو با یه لپ تاپ دیگه (دل) با همون مشخصات کنار هم گذاشتم ولی به نظرم سامسونگ بهتر بود با اینکه دل رم 4 داشت و سامسونگ 3 بود سامسونگ رونتر تو بارنامه ها بود
لطفا متعصبانه نظر ندین چون خودتون یه لپ تاپی رو دارین دلیل به بد بودن لپ تاپ دیگه نمیشه:13::13::13:
در ضمن خودتون میدونین که سامسونگ یکی از بهترین تولید کننده های قطعات الکتریکی و الکترونیکی و حتی کامیوتر و لپ تاپه درست؟؟؟
هارد دیسک و ال سی دی هاش حرف اول رو میزنه رم سامسونگ هم که عالیه که اکثر لپ تاپ ها از اون ها استفاده می کنن و..
خوب سی پی یو و گرافیک ها هم که از شرکت های مشخص هستند حالا به نظر شما لپ تاپ سامسونگ می تونه بد باشه تازه اونم با در نظر گرفتن سابقه سامسونگ
در مورد قیمت شما اون رو با برند های ارزون مقایسه میکنین و میگین گرونه مثلا اگه با 5110 دل خیلی گرونه اما اگه با سونی مقایسه کنین چی؟
به نظر من که تا حالا 3 تا لپ تاپ سوزوندم کیفیت رو تو انتخاب فراموش نکنید
:7::7:

gla021
08-08-2011, 17:24
سلام
دوستان لپ تاپ های سامسونگ از کیفیت فوق العاده ای برخوردارند من با یکی دو مدلش کار کردم واقا عالی بودن:20:
گرم نمی کنن صدا ندارن کیفیت ال سی دی بالا با زاویه دید خوب صفحه کلید خوب مولتی مدیای عالی و اینکه خیلی سریع لود مکنن ویندوز رو و...
من rv511 ش رو با یه لپ تاپ دیگه (دل) با همون مشخصات کنار هم گذاشتم ولی به نظرم سامسونگ بهتر بود با اینکه دل رم 4 داشت و سامسونگ 3 بود سامسونگ رونتر تو بارنامه ها بود
لطفا متعصبانه نظر ندین چون خودتون یه لپ تاپی رو دارین دلیل به بد بودن لپ تاپ دیگه نمیشه:13::13::13:
در ضمن خودتون میدونین که سامسونگ یکی از بهترین تولید کننده های قطعات الکتریکی و الکترونیکی و حتی کامیوتر و لپ تاپه درست؟؟؟
هارد دیسک و ال سی دی هاش حرف اول رو میزنه رم سامسونگ هم که عالیه که اکثر لپ تاپ ها از اون ها استفاده می کنن و..
خوب سی پی یو و گرافیک ها هم که از شرکت های مشخص هستند حالا به نظر شما لپ تاپ سامسونگ می تونه بد باشه تازه اونم با در نظر گرفتن سابقه سامسونگ
در مورد قیمت شما اون رو با برند های ارزون مقایسه میکنین و میگین گرونه مثلا اگه با 5110 دل خیلی گرونه اما اگه با سونی مقایسه کنین چی؟

مگر غذا بوده که سه تا سوزوندی اصلا این کلمه سوختن به چه معنیست یعنی انداختی تو آتیش که سوخته!!!
لپ تاپ یا کلا بیشتر وسایل برقی هیچ کدام یک پارچه نیستن که بخواد تماما کاراییش از دست بده معمولا قطعه یا قطعاتی کارایی خودشون از دست میدن که با تعویض یا تعمیر به حالت اولیه بر می گردند و عملکرد دستگاهی که از این قطه یا قطعات تشکیل شده به حالت اولیه بر می گرده

سامسونگ برند معروف و خوبیست ولی در زمینه لپ تاپ هنوز جایه کار داره و باید رو قیمتاش تجدید نظر کنه تا بازار مثل بازار موبایل در دست بگیره
با 1100 میتونی خیلی لپ تاپ های بهتری بخری این 800-750 یا خیلی 900 (زیاد گفتم) می ارزه

همچین سیستمی اگر با این قطعات بخواد گرم هم بکنه که دیگه هیچی

SAJAD0936
08-08-2011, 17:35
سلام
اینایی که گفتی فیلم ترسناک بود سه تا لپ تاپ سوزوندی:18:

احتمالا ابزیستی؟؟؟؟؟؟؟شایدم دوزیست :27:

متعصبانه چیه؟؟؟؟؟ کی این لپ تاپ 1100 تومنی رو با 5110 700 تومنی مقایسه کرد که البته همونشم 5110 از لحاظ کانفینگ بالاتره چرا با 5110 مقایسه کنیم که 400 تومن اختلاف قیمت داره؟

با 3550 دل مقایسش کن که 900 تومنه یا با n53 ایسوس مقایسه کن اونوقت حرفی واسه گفتن داری بازم؟

اسب مسابقه ای رو میزاری کنار کره الاغ واسه خودت نتیجه گیری میکنی:27:
من خودم از طرفدارای پر و پا قرص گوشی سامسونگم :8:گوشی خودم جته دو تا هم ویو واسه رفیقام گرفتم ولی لپ تاپ یه مغوله سواس

حالا شما اگه واقعا بیطرافانه نظر میدی طی این هفته یه لپ تاپ سامسونگ واسه خودت بگیر که به علت استقبال بالا داره تو بازار نایاب میشه:21:

gla021
08-08-2011, 17:36
در ضمن کلیه لپ ناپ های بازار از لحاظ قیمت با برندی مثل سونی قابل قیاس نیستند و همگی خیلی ارزونتر از مدل مشابه سونی هستند پس مقایسه اشتباه نکنید

ضمن این که بازم نسبت به سونی هم گرونه!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:18:
شما حاضری 1100 بدی این لپ تاپ یا 1200 بدی این مدل از سونی:

VPC-EB4FFX/B
12,000,000
Intel® Core™i5-480M2.67 GHz With turbo boost UP TO 2.93GHz cache 3MB DualCore,4 Threads
4GB dual DDR3
320GB SATA
15.5" HD 1366*768LED-backlit
ATI Mobility™Radeon HD5650-1Gb DDR3 up to2815MB(shared)
WLAN802.11b/g/n GLAN
DVD±RW Double Layer support
2.72 kg
Windows®7 Home Premium (64-bit)
Black,card reader,eSATA6 cells battery,numeric keyboard HDMI,webcam
1year international warranty