PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : Xperia™ neo & neo V | گوشی های اندرویدی سونی اریکسون با دوربین 5 و 8 مگاپیکسلی

صفحه ها : 1 2 3 [4]

sajjad1973
24-07-2012, 09:39
داداش ممنون از جوابی که دادی.
واسه من همچنان مشکل پا بر جاست.
تابحال همچین مشکلی از ایرانسل ندیده بودم که فقط با گوشی نمی شه اینترنت رفت ولی با همون گوشی اگه به کامپیوتر وصل شی به عنوان مودم کار می کنه.
این یعنی اینترنت وصله اما تنظیمات گوشی مشکل داره دیگه!
اما سوال اینجاست که من تنظیماتو اصلا دست نزدم! یهویی اینجوری شد!

یه factory reset کن شاید درست بشه

قبلش از اطلاعاتی که بهشون نیاز داری یه back up بگیر

sina.belyad
24-07-2012, 13:34
یه factory reset کن شاید درست بشه

قبلش از اطلاعاتی که بهشون نیاز داری یه back up بگیر

ممنون.
این هفته رو هم وا می سم. اگه درست نشد مجبورم دیگه همون کارو کنم.

reza.msk
26-07-2012, 01:54
مشکل گوشی های کشویی سونی اریکسون اینکه کیفیت ندارند و یکمی لقی دارند.

البته مشکل لقی توی تمام گوشی های کشویی کم و بیش وجود داره ولی من همچنان قویا توصیه میکنم نئو بگیر پشیمون نمیشی چون عملا کیبوردهای حقیقی، با وجود کیبوردهای کامل مجازی ، هیچ مزیتی محسوب نمیشند.

matin724
02-08-2012, 08:29
سلام
یه مدتیه گوشیم کند شده
zoner antivirus را نصب کردم . یه ویروس پیدا کرده که ماله یه ویجت به نام off screen . اما نمیتونم ویجت را پاکش کنم . پیغام uninstall not successful میده
چه کار کنم ؟
ممنون

sajjad1973
12-08-2012, 18:39
سلام
یه مدتیه گوشیم کند شده
zoner antivirus را نصب کردم . یه ویروس پیدا کرده که ماله یه ویجت به نام off screen . اما نمیتونم ویجت را پاکش کنم . پیغام uninstall not successful میده
چه کار کنم ؟
ممنون

کاری نداره که - گوشی رو وصل کن به کامپیوتر - فایل اصلی مربوط به اون رو پیدا کن و بعد پاکش کن

avator20002000
19-08-2012, 23:49
si number1256-7812 همه اینه دیگه درسته تو ایران؟
برای این اپدیت نمی زنه تو نرم افزار رسمی اومده 4.0.4 قبلی رو نشون می ده . دوستان کسی به 4.0.4 اپدیت کرده؟

avator20002000
21-08-2012, 15:04
اپدیت به ics اشتباهی بود که من انجام دادم حالا می خوام برگردم به Gb چون gps از کا افتاده با یه سری چیز های مسخره دیگه.

sajjad1973
21-08-2012, 16:17
si number1256-7812 همه اینه دیگه درسته تو ایران؟
برای این اپدیت نمی زنه تو نرم افزار رسمی اومده 4.0.4 قبلی رو نشون می ده . دوستان کسی به 4.0.4 اپدیت کرده؟

من neo رو حدودا دو ماهی هست که به 4.04 اپدیت کردم و هیچ مشکلی هم نداره - داره عین روز اولش کار میکنه - همه چیزش هم درست کار میکنه و مشکلی نداره - البته من با گوشیم بازی نمیکنم و هیچ بازی هم رو گوشیم ندارم

avator20002000
22-08-2012, 01:18
با فلاش امروز کردم .42 بعد .62 خیلی باحال شد دوباره سرعتشم بالاس روت هم شد.
راستی شما با فلاش 4.0.4 کردید؟چون برای گوشی های سفارش خاورمیانه این اپدیت نیستش از si number ها معلومه.من از support sony هم پرسیدم همینو گفت.
راستی ماله من neo v شاید فرق کنه نمی دونم

sajjad1973
22-08-2012, 07:24
با فلاش امروز کردم .42 بعد .62 خیلی باحال شد دوباره سرعتشم بالاس روت هم شد.
راستی شما با فلاش 4.0.4 کردید؟چون برای گوشی های سفارش خاورمیانه این اپدیت نیستش از si number ها معلومه.من از support sony هم پرسیدم همینو گفت.
راستی ماله من neo v شاید فرق کنه نمی دونم

نه من با خود برنامه update service که مخصوص همین کار هست گوشیم رو اپدیت کردم - گوشی رو وصل کردم - اونم گفت اپدیت جدید وجود داره - منم اپدیت کردم- نمیدونم شاید neo با neo v فرق داشته باشه

sina.belyad
27-08-2012, 16:55
سلام.
دوستان من گوشیمو به 4.0.4 آپدیت کردم. چند روز پیش یه ایمیل اومد واسم و گفت که آپدیت جدیدتر اومده. و من دوباره آپدیت کردم.

الان مشخصات گوشیم اینه:
Model number : MT15a
َAndroid version : 4.0.4
Baseband version : 8x55A-AAABQAZM-203028G-72
Kernel versin : 2.6.39-pref buiildUser@BuildHost #1
Build number : 4.1.B.0.431

الان اومدم گوشیمو روت کنم. هر کاری کردم نشد. تموم اینترنت رو هم زیرو رو کردم. همه ی روش هارو هم امتحان کردم. از flashtool ورژن 0.6.7 استفاده کردم ارور داد. flashtool-0.9.0.0-windows که جدیدترین بود رو دانلود کردم اما باز ارور داد. اینم ارورش :
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

می خواستم بدونم از دوستان کسی هست که بدونه مشکل چیه؟
یه چیزایی خونده بودم که قبل روت باید گوشیو آنلاک کرد. اما جای دیگه خوندم با flashtool نیاز به آنلاک کردن گوشی نیست. می شه راجب آنلاکم توضیح بدید؟ انجامش سخته؟
شنیده بودم روت فقط یک کلیکه اما حالا ...:13:

راستی الان که گوشیمو آپدیت کردم ، وقتی میرم توی settings - Accounts & sync - ADD ACCOUNT - Google که ایمیلو فعال کنم ، ارور میده و میگه اینترنتتون stablish یا همون پایدار نیست. در حالی که اینترنتم وصله و بروزرام کار می کنه. (قبل آپدیت اکانت گوگلمو توی همین تنظیمات فعال کرده بودم اما الان نمی شه)

sina.belyad
27-08-2012, 17:12
سلام.
دوستان من گوشیمو به 4.0.4 آپدیت کردم. چند روز پیش یه ایمیل اومد واسم و گفت که آپدیت جدیدتر اومده. و من دوباره آپدیت کردم.

الان مشخصات گوشیم اینه:
Model number : MT15a
َAndroid version : 4.0.4
Baseband version : 8x55A-AAABQAZM-203028G-72
Kernel versin : 2.6.39-pref buiildUser@BuildHost #1
Build number : 4.1.B.0.431

الان اومدم گوشیمو روت کنم. هر کاری کردم نشد. تموم اینترنت رو هم زیرو رو کردم. همه ی روش هارو هم امتحان کردم. از flashtool ورژن 0.6.7 استفاده کردم ارور داد. flashtool-0.9.0.0-windows که جدیدترین بود رو دانلود کردم اما باز ارور داد. اینم ارورش :

می خواستم بدونم از دوستان کسی هست که بدونه مشکل چیه؟
یه چیزایی خونده بودم که قبل روت باید گوشیو آنلاک کرد. اما جای دیگه خوندم با flashtool نیاز به آنلاک کردن گوشی نیست. می شه راجب آنلاکم توضیح بدید؟ انجامش سخته؟
شنیده بودم روت فقط یک کلیکه اما حالا ...[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

avator20002000
27-08-2012, 18:00
من با این روشی که تو اینجا گفته هم فلش کردم به (gingerbread( gb هم روت کردم گوشیمو.
من اندروید 4.0.3 اپدیت کرده بودم .مشکله وایرلس با gps پیدا کرده بود.با روش که این گفته اول فلش کردم به gb build 42 بعدش روت کردمش بعدش هم اپدیتش کردم به gb build 64
واسه فلش debugging mode و unknown sources رو حتما چک کنید.
اگرم نمی خوایید downgrade کنید به gb اینجا گفته 4.0.4 روت کردنشو ولی من امتحان نکردم مطمئن نیستم:
لینکی که دادید برای من باز نشد اگه ارور debugging mode off داد در حالی که روشنه debugging mode می تونید فلش کنید این مشکلو من داشتم موقع فلش.

Iman-Emperatour
28-08-2012, 02:43
سلام
چگونه نرم افزارهای نصب شده روی phone memory گوشی سونی اریکسون arks رو انتقال بدم به memory card ?
برای انتقال نرم افزارها به مموری کارت پیغام خطا بهم میده(حافظه داخلی گوشی الان پر پره!)
یه نرم افزار خوب gps هم برالی این گوشی معرفی کنید
مرسی

Iman-Emperatour
28-08-2012, 20:35
بچه ها کمک اینجا جای سوالم بده؟
کجا باید انتقال بدم؟

sina.belyad
28-08-2012, 20:52
خوب بلاخره خودم بعد کلی سر و کله زدن (بعد 3 روز) گوشیمو روت کردم.
اگه دوستان هم این مشکلو دارن ، به آدرس زیر مراجعه کنن:

sina.belyad
28-08-2012, 20:54
خوب بعد 3روز سر و کله زدن با گوشی ، خلاصه گوشیمو روت کردم.
دوستانی که مشکل روت دارن ، برن به آدرس زیر:

sina.belyad
28-08-2012, 21:08
سلام
چگونه نرم افزارهای نصب شده روی phone memory گوشی سونی اریکسون arks رو انتقال بدم به memory card ?
برای انتقال نرم افزارها به مموری کارت پیغام خطا بهم میده(حافظه داخلی گوشی الان پر پره!)
یه نرم افزار خوب gps هم برالی این گوشی معرفی کنید
مرسی

توی اندروید نمی شه تموم برنامه هارو فرستاد به مموری کارت. فقط یه سری محدود از برنامه هارو می شه اینکارو کرد.
برو به مسیر :
Settings - App (or application manager) - On SD card

اونوقت لیست برنامه هایی که می تونی به مموری کارت انتقالشون بدیو میبینی. رو تک تک برنامه ها کلیک کن و Move to SD card رو بزن.

و اما در مورد GPS :
بهترین برنامه از دید من Navitel. لینک سایتی که این برنامه رو داره + نقشه ها :

مزایا: بدون نیاز به اینترنت (برای اولین بار فقط باید نقشه هارو از سایتی که گفتم دانلود کنی بعد دیگه آفلاین کار می کنه) + راهنمای مسیر صوتی فارسی ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ww.----------.com%29.zip)
در ضمن خود سایت توضیح هم داده که چه جوری باید نصبش کنی.

موفق باشی

sina.belyad
28-08-2012, 21:16
نمیدونم چرا پست قبلیم ویرایش نمی شه. اگه لینکی که دادم وا نشد خودت برو به سایت دانلودها. این سایت داره.

Iman-Emperatour
29-08-2012, 00:54
توی اندروید نمی شه تموم برنامه هارو فرستاد به مموری کارت. فقط یه سری محدود از برنامه هارو می شه اینکارو کرد.
برو به مسیر :
Settings - App (or application manager) - On SD card

اونوقت لیست برنامه هایی که می تونی به مموری کارت انتقالشون بدیو میبینی. رو تک تک برنامه ها کلیک کن و Move to SD card رو بزن.

و اما در مورد GPS :
بهترین برنامه از دید من Navitel. لینک سایتی که این برنامه رو داره + نقشه ها :

مزایا: بدون نیاز به اینترنت (برای اولین بار فقط باید نقشه هارو از سایتی که گفتم دانلود کنی بعد دیگه آفلاین کار می کنه) + راهنمای مسیر صوتی فارسی ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ww.----------.com%29.zip)
در ضمن خود سایت توضیح هم داده که چه جوری باید نصبش کنی.

موفق باشی

اقا ممنون از راهنمایتون:10:
یه چیز خیلی جالب
من زبان گوشیم فارسی بود نمی تونستم یه نرم افزار رو بریزم تو مموری کارت! ولی تا اومدم زبان رو انگلیسی کردم همه نرم افزارها مثله بچه آدم رفتن تو مموری کارت!:31: واسه چی اینطوری بود؟؟!

hosiyar
31-08-2012, 21:53
آآآآآآآآآآآآی کـــمـــک ! چقدر آخه این گوشی از نظر بدنه و مقاوت ضعیفه ! اندازه یه در بطری, آب ریخت رو گوشیم. تصویرش دیگه روشن نـــــــــمــــــیـــــــ شـــــه !!!!!!! (6 ساعت دل و رودش رو گذاشته بودم تو آفتاب خشک خشک شده. ولی دیگه روشن نمیشه تصویرش.) کمک. چیکار کنم؟ اطلاعات و دفترچه تلفن و اینا رو چجوری بکشم بیرون.
ممنون میشم فوری فوتی جواب بدین.
موفق باشید.

sina.belyad
01-09-2012, 09:40
آآآآآآآآآآآآی کـــمـــک ! چقدر آخه این گوشی از نظر بدنه و مقاوت ضعیفه ! اندازه یه در بطری, آب ریخت رو گوشیم. تصویرش دیگه روشن نـــــــــمــــــیـــــــ شـــــه !!!!!!! (6 ساعت دل و رودش رو گذاشته بودم تو آفتاب خشک خشک شده. ولی دیگه روشن نمیشه تصویرش.) کمک. چیکار کنم؟ اطلاعات و دفترچه تلفن و اینا رو چجوری بکشم بیرون.
ممنون میشم فوری فوتی جواب بدین.
موفق باشید.

دوست عزیز آب ریختن روی گوشی که ربطی به مقاومت گوشی نداره. هر دستگاه دیگه ای هم بود خراب می شد مگه اینکه ضد آب باشه.
من توی یه مجله که در مورد گوشی خونده بودم ، نوشته بود اگه رو گوشیتون آب ریخت ، بلافاصله گوشیو خاموش کنید و باطریو در بیارید و بعد گوشیتونو بذارید داخل برنج. (برنج خام. چون همونطور که میدونیم برنج خاصیت رطوبت گیری داره)
امیدوارم این کار جواب بده و گوشیتون درست شه.

دوستان یه سوالم داشتم. از وقتی گوشیمو روت کردم ، مصرف باتری وحشتناک بالاست. مثلا شب که شارژ می کنم ، صبح که پا می شم میبینم 6 تا 7 درصد از شارژش کم شده .(در حالی گوشی در حالت stand by هست و نباید اینقدر مصرف کنه. قبل روت 1 تا 2 % استفاده می کرد)
می خواستم ببینم برای شما هم همینطوره؟
با برنامه ای چیزی ، میشه مصرفو پایین آورد؟ (kill task manager جواب نداد)

hosiyar
01-09-2012, 10:03
دوست عزیز آب ریختن روی گوشی که ربطی به مقاومت گوشی نداره. هر دستگاه دیگه ای هم بود خراب می شد مگه اینکه ضد آب باشه.
من توی یه مجله که در مورد گوشی خونده بودم ، نوشته بود اگه رو گوشیتون آب ریخت ، بلافاصله گوشیو خاموش کنید و باطریو در بیارید و بعد گوشیتونو بذارید داخل برنج. (برنج خام. چون همونطور که میدونیم برنج خاصیت رطوبت گیری داره)

سینا جان ممنون از کمکت. حالا که یه روز از خیس شدنش میگزره, امتحان کردم, خداروشکر تصویرش روشن شد. خداروشکر !

Punisher_2008
01-09-2012, 12:28

دوستان یه سوالم داشتم. از وقتی گوشیمو روت کردم ، مصرف باتری وحشتناک بالاست. مثلا شب که شارژ می کنم ، صبح که پا می شم میبینم 6 تا 7 درصد از شارژش کم شده .(در حالی گوشی در حالت stand by هست و نباید اینقدر مصرف کنه. قبل روت 1 تا 2 % استفاده می کرد)
می خواستم ببینم برای شما هم همینطوره؟
با برنامه ای چیزی ، میشه مصرفو پایین آورد؟ (kill task manager جواب نداد)

سلام...
داداشی روت بودن یا نبودن ربطی به شارژ باطری نداره..
روت در واقع دسترسی شما رو به فایلهای سیستمی میده..
شب تا صبح 5 6 % عادیه..!!!!
شما از یک Task manger قوی استفاده کن مثل Advance task killer در تتظیمات گزینه ای داره بعد از هربار خاموش شدن نمایشگر
و لاک شدن خودش kill میکنه. این تاثیر زیادی در مصرف باطری و سرعت گوشی داره.
-----------------------------------------------------------------------------------

از دوستانی کسی اگه گارد XPERIA Neo , NEO V خواست به من پ.خ بده.
رنگ سورمه ای درجه 1 دارم جنش خیلی شبیه به جنس خود گوشی هست .خیلی شیک روی
گوشی قرار میگیره.

sina.belyad
01-09-2012, 18:52
سلام...
داداشی روت بودن یا نبودن ربطی به شارژ باطری نداره..
روت در واقع دسترسی شما رو به فایلهای سیستمی میده..
شب تا صبح 5 6 % عادیه..!!!!
شما از یک Task manger قوی استفاده کن مثل Advance task killer در تتظیمات گزینه ای داره بعد از هربار خاموش شدن نمایشگر
و لاک شدن خودش kill میکنه. این تاثیر زیادی در مصرف باطری و سرعت گوشی داره.
-----------------------------------------------------------------------------------

از دوستانی کسی اگه گارد XPERIA Neo , NEO V خواست به من پ.خ بده.
رنگ سورمه ای درجه 1 دارم جنش خیلی شبیه به جنس خود گوشی هست .خیلی شیک روی
گوشی قرار میگیره.

سلام.
مرسی داداش بابت توضیحت. برنامه ای که فرمودید ، آخرین ورژنش روی گوشیم نصبه.
اگه شما می فرمایید که این مصرف باتری طبیعی هست که هیچی. شاید من زیادی حساس شدم بعد روت.

یه سوال دیگه هم داشتم.
دوستان کسی نمیدونه چی طور میشه به اینترنت دانشگاه متصل شد؟ (همونطور که می دونید اینترنت دانشگاه اول باید به شبکه ی وایرلس متصل شد ، بعد از طریق broadband connection ، یوزر و پسورد خودتو بزنی (که میشه همون شماره دانشجویی و شماره شناسنامه))
من که هر کاری کردم وصل نشد. حتی یه جا خونده بودم که باید VPN ساخت اما اونم جواب نداد.
گوشیمم neo اندروید 4.0.4 هست.
ممنون می شم جواب بدید (خیلی واسم مهمه)

avator20002000
01-09-2012, 19:26
یه اپدیت دیگه اومده از 4.0.4 ولی فقط تو سایت سونی زده هنوز برای pcc یا sus نیومده
Latest available software: 4.1.B.0.587
برای امریکا با اروپا اومده کسی چک کرده با ics اش اومده یا نه چون گفتن برای Gb انگار نشون نمیده

sajjad1973
07-09-2012, 19:49
یه اپدیت جدید اومده 200 مگابایت بود - من گوشی رو از طریق update service اپدیت کردم - هنوز متوجه تغییری تو گوشی نشدم -

راستی من یه گارد گوشی هم از دوست خوبمون امید اقای گل با نام کاربری punisher_2008 برای گوشیم نئو گرفتم که حرف نداره -

55909

avator20002000
08-09-2012, 20:01
یه اپدیت جدید اومده 200 مگابایت بود - من گوشی رو از طریق update service اپدیت کردم - هنوز متوجه تغییری تو گوشی نشدم -

راستی من یه گارد گوشی هم از دوست خوبمون امید اقای گل با نام کاربری punisher_2008 برای گوشیم نئو گرفتم که حرف نداره -

55909

میشه چک کنید ببینید همین :587 بوده؟

sajjad1973
08-09-2012, 20:57
میشه چک کنید ببینید همین :587 بوده؟

بله .build number این هست 41b0587

avator20002000
09-09-2012, 22:33
کسی رو neo v این 587 رو گرفته؟
چون من خوندم 431 مشکل hotspot داره update نکردم منتظر 587 هستم که می گن این مشکلو نداره

sajjad1973
11-09-2012, 06:49
تغیراتی که من تو این چند روز بعد از اپدیت احساس کردم

- روانتر کار کردن گوشی
- زود تر شارژشدن باطری - قبلا وقتی باطری رو 20 بود وقتی میزدم تو شارژ حدود 3 ساعت الی 3.5 طول میکشید تا باطری شارژ بشه و به 100 برسه ولی الان وقتی باطری رو 20 هست میزنم توشارژ 1ساعت الی 1.5 طول میکشه تا به 100 برسه - ا

h!tman
11-09-2012, 17:47
مگه the new ipad بود 3ساعت طول بکشه ؟:دی

jtjojo
27-09-2012, 17:29
خوب بالاخره بعد چند روز تلاش و کوشش تونستم hot spot رو هم درست کنم. فقط قبلا یه ویجت داشتم که hot spot رو ، روشن خاموش می کرد. که الان روش کلیک می کنم ، گوشی ریست می شه. که زیاد مهم نیست و ممکنه مشکل از ویجت باشه که با اندروید 4 همگام سازی نشده. که مجبور شدم آنیستالش کنم.
فعلا دیگه با اندروید 4 مشکلی ندارم.
فقط میمونه یه مشکل اونم این که opera mini توی اندروید 2.3.4 از فارسی پشتیبانی میکرد اما توی اندروید 4.0.4 اینطور نیست. (این یعنی اینکه نمی تونید سرچ فارسی کنید و صفحاتی هم که فارسی هستند به صورت به هم ریخته نشون میده)
بروزر اندروید 4 فوق العاده سریعه اما توی کپی پیست کردن یا مثلا اگه بخواید توی یه فروم پست بدید ، خیلی اذیتتون می کنه.
بعد ریست گوشی هم ، دیگه گوشیم ریستارت نشد. (البته به غیر از اون ویجت که گفتم مشکل از کجا بود)

سلام sina.belyad ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) جان
من هم مشکل اتصال با هات اسپات رو دارم.
همه کارهایی که گفته شد رو هم انجام دادم. ریست فکتوری کردم، back ground data رو غیر فعال کردم. دیگه نمیدونم چی کنم.
لطفا راهنمایی کن تا مشکل limit access من هم حل بشه.
ممنون
منتظر جوابت هستم.

matin724
27-10-2012, 14:22
سلام
چند روزی گوشی من مشکل پیدا کرده
مشکلشم اینه که مواقعی که باید چند لحطه انگشتمو نگه دارم مثلا برای copy paste یا برای باز کردن قفل ، عمل نمیکنه باید 4_5 بار امتحان کنم تا مشکلش حل بشه
به نظرتون مشکلش از کجاست؟ سخت افزاری که نیست؟

Pedram_mrn
28-10-2012, 03:08
فک کنم باید دوبار پشت سر هم تاچ کنی....

sajjad1973
28-10-2012, 08:40
چطوری میشه از طریق xperia neo مکالمه تصویری داشت . اصلا این امکان وجود داره؟
کسی اطلاعاتی در این مورد داره؟

starless_90
05-11-2012, 06:09
با سلام
معذرت میخوام نئو ال تاپیک تداره؟
xperia neo L

matin724
19-11-2012, 21:43
سلام
موقعی وایرلس فعال میشه پیغام limited connectivity را نشون میده . چیکار کنم؟

h!tman
20-11-2012, 00:50
چطوری میشه از طریق xperia neo مکالمه تصویری داشت . اصلا این امکان وجود داره؟
کسی اطلاعاتی در این مورد داره؟
بله داره.ولی سیم کارد نسل سوم باید داشته باشید
همین رایتل در پیت
یا نرم افزار هایی مثل Oovoo (فکر کنم!)

با سلام
معذرت میخوام نئو ال تاپیک تداره؟
xperia neo L
همینجا مطرح کنید دوست عزیز

سلام
موقعی وایرلس فعال میشه پیغام limited connectivity را نشون میده . چیکار کنم؟
مودم رو در حالت ppoe قرار بدید
مشکلتون احتمالا حل میشه
اگر نشد پورت هاتون رو باز کنید

sina.belyad
24-11-2012, 18:51
سلام sina.belyad ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) جان
من هم مشکل اتصال با هات اسپات رو دارم.
همه کارهایی که گفته شد رو هم انجام دادم. ریست فکتوری کردم، back ground data رو غیر فعال کردم. دیگه نمیدونم چی کنم.
لطفا راهنمایی کن تا مشکل limit access من هم حل بشه.
ممنون
منتظر جوابت هستم.

سلام دوست عزیز. عذر می خوام که دیر جواب میدم. یه مدتی بود سایت نمی اومدم.
دوست من ، من یه روشی رو خودم امتحان کردم که جواب داد ، شما هم امتحان کن امیدوارم مشکلتون حل شه.
طبق عکس زیر عمل کن.

همونطور که توی عکس با عدد 1 مشخص کردم ، روی وایرلست کلیک کن. بعد روی اسم سروری که ساختی ( مثلا واسه من همون sina.belyad هست ) راست کلیک کن ، که با عدد 2 مشخص کردم. بعد هم روی status کلیک کن (توی عکس شماره 3)
که پنجره ای به شکل زیر باز میشه:

حالا روی Diagnose که توی عکس با عدد 4 مشخص کردم کلیک کن.
یه پنجره ی دیگه باز میشه که Troubleshooter داره. یعنی اگه روش کلیک کنی دنبال مشکلات وایرلست میگرده و حلش می کنه.
امیدوارم موفق باشی.

majid.khaledi
26-11-2012, 13:21
سلام
هرکلاری میکنم نمیشه گوشیو آپدیت کرد
تا وسطاش میره بعد میگه سرور فلان شده...با پی سی سوییت آپدیت میکنم
کاش با وایرلس خود گوشی اپدیت میشد

دیا فراگم هندزفری گوشیم چرب شده.نمیدونم میشه تمیزش کرد؟اخه صداش نصف شده.
چطور میشه اسکرین شات گرفت؟تو ورژن 2 با دکمه پاور میشد ولی تو ورژن 4 نداره
مرسی

sina.belyad
26-11-2012, 17:32
سلام
چطور میشه اسکرین شات گرفت؟تو ورژن 2 با دکمه پاور میشد ولی تو ورژن 4 نداره
مرسی

سلام.
توی اندروید 4 :
این کلید هارو هم زمان فشار بده :
power + volume down

sajjad1973
29-11-2012, 21:51
بله داره.ولی سیم کارد نسل سوم باید داشته باشید
همین رایتل در پیت
یا نرم افزار هایی مثل Oovoo (فکر کنم!)

د

من منظورم جوری بود که نیاز به اینترنت نداشته باشه

lما الان یه سونی اریکسون k810 داریم که بدونه هیچ نرم افزاری و بدونه استفاده از اینترنت - خیلی راهت میشه باش تماس تصویری گرفت از طریق همون رایتل ولی xperia Neo که دارم با اینکه دوربین دوم هم داره اما ظاهرا نمیشه باش مثل اون k810 تماس تصویری داشت

من منظورم همین بود بدون استفاده از شبکه بشه تماس تصویری گرفت باش مثل همون سونی اریکسون k810

MaySam.M
17-01-2013, 16:10
سلام

میخواستم بدونم چطوری صدای دوربین گوشی سایلنت میشه؟ (اندروید 2.3 )

مرسی

mohsen_gh1991
20-01-2013, 11:35
دوستان در مورد neo l چنتا مورد دیدم خواستم ببینم درسته یا نه :
اول اینکه میگن گوشی سرعت بالایی نداره و هنگ میکنه.
دوم کیفیت دوربین خوب نیست و حتیبا عکسهای یه دوربین 3مگاپیکسلی مقایسه میشه. و همینطور موقع فیلم گرفتن هم کیفیت خوبی نمیده.
زوم کردن با دوربین این گوشی هم میگن معضلی شده واسه کاربراش
کیفیت صدا با هندزفری پایینه
تو انتخاب منوها لگ داره
بازیهای اچ دی رو نمیتونه اجرا کنه یا درست اجرا کنه
برای باز کردن صفحات وب چطوریه؟
درکل اونطوری که من از بررسی تخصصی گوشی و نظراتی که در موردش داده شده بود فهمیدم گوشی خوبی نیست.
بازم دوستانی که این گوشیو دارن لطف کنن این مواردیو که نوشتم رو بررسی کنن جوابشو بدن.

ممنون

sina.belyad
16-02-2013, 14:46
آپدیت جدید گوشی Neo هم اومد. البته خیلی وقته اومده ولی من تازه آپدیت کردم.
update : 4.1.B.0.587
من با فلش تولز آپدیت کردم. نسخه آمریکاییش. البته دیروز نسخه ی Global شو هم توی همین سایت های فارسی پیدا کردم. روتشم کردم.

ولی نکته ی جالب اینه که زیاد تغییری نکرده نسبت به ورژن قبلیش.
یکم سرعت گوشی بالا رفته (البته خیلی ناچیز)
مصرف باتری هم یکم بهتر شده
به نظر من کیفیت دوربینشم بهتر شده

ولی فکر نمی کنم شرکت سونی واسه آپدیت جدید 5 دقیقه هم وقت گذاشته باشه :n09:

sina.belyad
16-02-2013, 14:50
سلام

میخواستم بدونم چطوری صدای دوربین گوشی سایلنت میشه؟ (اندروید 2.3 )

مرسی

من گوشیمو 1 ساله به اندروید 4 آپدیت کردم دقیق یادم نیست ولی فکر کنم مثل همین اندروید 4 باشه. حالا این مسیرو یه امتحان بکن:
وقتی وارد دوربین شدی، دکمه ی تنظیمان رو بزن و بعد به صفحه ی دومش برو، اونجا چنین گزینه ای داره: shutter sound
که روش کلیک کنی، گزینه ی OFF , ON میاد.

MaySam.M
17-02-2013, 16:53
من گوشیمو 1 ساله به اندروید 4 آپدیت کردم دقیق یادم نیست ولی فکر کنم مثل همین اندروید 4 باشه. حالا این مسیرو یه امتحان بکن:
وقتی وارد دوربین شدی، دکمه ی تنظیمان رو بزن و بعد به صفحه ی دومش برو، اونجا چنین گزینه ای داره: shutter sound
که روش کلیک کنی، گزینه ی OFF , ON میاد.

داداش توی بخش shutter sound فقط میشه سه تا صدا رو انتخاب کرد و جایی واسه خاموش/روشن کردنش نداره!

sina.belyad
18-02-2013, 21:56
داداش توی بخش shutter sound فقط میشه سه تا صدا رو انتخاب کرد و جایی واسه خاموش/روشن کردنش نداره!

بازم میگم من اندروید 2.3 خوب یادم نیست. ولی توی اندروید 4.0.4 چنین گزینه هایی داره.
حالا شما باید یه برنامه ی عکاسی دانلود کنید که فراوون توی اینترنت پیدا میشه. و ببینید کدومشون گزینه ی OFF & ON داره.
یه چیز دیگه، شما گوشیتونو روی سایلنت بذارید ببینید بازم موقع عکس گرفتن صدای گوشی در میاد !؟

MaySam.M
18-02-2013, 22:53
بازم میگم من اندروید 2.3 خوب یادم نیست. ولی توی اندروید 4.0.4 چنین گزینه هایی داره.
حالا شما باید یه برنامه ی عکاسی دانلود کنید که فراوون توی اینترنت پیدا میشه. و ببینید کدومشون گزینه ی OFF & ON داره.
یه چیز دیگه، شما گوشیتونو روی سایلنت بذارید ببینید بازم موقع عکس گرفتن صدای گوشی در میاد !؟

تو حالت سایلنت هم امتحان کرده بودم کار نمیکنه!
فکر کنم باید نسخه اندروید رو آپدیت کنم ! برای آپدیت اون باید چه کار کنم؟

sina.belyad
21-02-2013, 12:17
تو حالت سایلنت هم امتحان کرده بودم کار نمیکنه!
فکر کنم باید نسخه اندروید رو آپدیت کنم ! برای آپدیت اون باید چه کار کنم؟

با نصب برنامه ی دوربین هم ممکنه مشکلت حل شه.
ولی 100% آپدیت کن به اندروید 4.
هم اینکه تموم برنامه ها دارن به سمت اندروید 4 میرن.
هم این که سرعت گوشیت بالا میره.

واسه آپدیت 3 روش وجود داره:

1. از برنامه ی PC Companion خود شرکت سونی اریکسون استفاده کنی. (که باید این برنامه رو توی کامپیوترت نصب کنی، از سایت خود شرکت سونی هم میتونی برنامشو گیر بیاری. بعد گوشیتو وصل کنی به کامپیوترو از برنامه آپدیت رو انتخاب کنی)

2. از برنانه ی Update Service استفاده کنی. (که اینو هم باز میتونی از خود سایت سونی دانلود کنی . رو کامپیوترت نصب کنی و در حالت فلش مود گوشیتو وصل کنی به کامپیوتر (خود برنامه هم توضیح میده چیکار باید بکنی))

3.از طریق برنامه ی Flashtool استفاده کنی. (فرق این روش با 2 روش قبل اینه که باید ابتدا کرنل مخصوص گوشیتو دانلود کنی و بریزیش توی همین برنامه ی فلشتول بعدم گوشیتو فلش کنی. اما توی 2 روش قبل آپدیت آنلاین صورت میگیره. میشه به این روش گفت آپدیت آفلاین)

توصیه: به نظر من اگه می خوای گوشیتو روتم کنی از روش 3 استفاده کن. توضیحاتشم توی اینترنت کامل هست که چه طوری باید آپدیت کنی و فایلاشو باید از کجا دانلود کنی. کافیه یه سرچ ساده کنی. اما اگه حوصله ی اینکارارو نداری، روش 2 از 1 راحت تره. البته زیاد فرق نمیکنه.

یه روش دیگه هم شاید باشه که من نمیدونم توی ایران جواب میده یا نه. اونم از طریق وایرلس خود گوشیه. و استفاده از برنامه ی Update center خود گوشیه. خودم تاحالا این روشو امتحان نکردم.