PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : Xperia™ neo & neo V | گوشی های اندرویدی سونی اریکسون با دوربین 5 و 8 مگاپیکسلی

صفحه ها : 1 [2] 3 4

x_man9989
19-10-2011, 10:52
استاد ګلم منم چهارشنبه علاالدین بودم شغلم هم تعمیرات موبایله
قصد خرید NEO یا ARC رو دارم و کمترین قیمتی که دیدم طبقه 5ام بود که براتون میزارم:
XPERIA NEO 403000 T
XPERIA ARC 473000 T
:11:
\عالیه

سلام
403 تومن قیمت خوبیه
البته من بازار موبایل منظورم بود که قیمتش معمولا یه مقدار از علاالدین بالاتره.
در هر صورت این سری آرک و آرک S و نئو و ray و .... تو سرازیری سقوط قیمت افتادن تا زمانی که قیمتشون ثابت بشه دو سه هفته ای زمان می بره.

جدای از این مسائل واقعا تو این رنج قیمت گوشیه خیلی خوبیه همینطوری هم که قیمتش داره کم می شه از آرک هم چیز خاصی کم نداره.
اره نیو نسبت به قیمتش خیلی خوبه
هی ادم وسوسه میکنه شدیدا به طرف خودش
فقط من عکسها فیلمشو میدیدم خیالم راحت میشد

موندم htc دیزار hd بخرم یا xpreia arc
دیزایر اچ دی که بیخیال
آرک شدیدا بهتره
البته به این کلوپ ربطی نداشت
به نظر من حتی نیو هم از دیزایر اچ دی بهتره و جذابتره

x_man9989
19-10-2011, 11:00
مرسی مستر :31:
گویا کابل توی هیچ پکی از این گوشی نیست!
آرک فقط داره!

تجربه فیلمبرداری اچ دی با گوشی رو داشتم‍! بله خوبه! یه کم تو شب نویز ناک! البته هنوز روی پی سی نگاه نکردمش
چیزی که خیلی نظرم رو جلب کرد فوکوس اتوماتیکش توی فیلمبرداریه! خیلی سریع فوکوسش رو عوض میکنه! خوشم اومد!
اینطوری باشه که عالیه
من x10 را دیدم حالم خراب شد
تا فوکوس کنه جونش به لبش میرسید
تقریبا نمیکرد
نیو دوربینش وسط هست
یه جورایی حس میکنم دوربینش هم خوب هست
و شبیه ویواز هست
اگه در حد ویواز باشه خودش عالیه ....
علی جان ریویوتو بخورم تمومش کن یا شماره حساب بده ما پول بریزیم زودتر .... ریدیفش کنی :ی

alex_pk
19-10-2011, 15:23
ویدئو ها و عکس هایی که من ازش دیدم نشون می ده از ویواز خیلی بهتره.

Original Titan
19-10-2011, 17:47
ميدونم ميدونم! خيلي وحشي ام :31: هيچي نگيد!
خودم دارم از درون مي سوزم!:31: آه

اين عكسايي كه نئو گرفته

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

عكس اولي رو تو تاريكيه مطلق گرفته ! عكس همون كچله تو 206... :31:

اينم عكسايي كه پاناسونيك fz40 ‌با دوربين 14 مگاييش گرفته

باتريه اين گوشي منو متحير و سرگردان كرد :
با استفاده كاملا عادي!

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

---------- Post added at 05:46 PM ---------- Previous post was at 05:43 PM ----------

پ .ن :

واقعا باتريش يا خيلي خوبه يا من كاري با گوشي ندارم!
در ضمن هنوز باطريش روي 17 درصد هست!‌و اين يعني هنوز ميره! بذاريد هنوز تا داره نزدم تو شارچ

---------- Post added at 05:47 PM ---------- Previous post was at 05:46 PM ----------

راستي برايتنس هم روي 100 درصد بوده

sajjad1973
19-10-2011, 21:21
بچه ها اگه عکسی که با نئو گرفته شده باشه میخواید- من یه چندتایی رو اینجا گذاشتم

عکس اول رو که برج میلاد هم اون اخراش هست تازه وقتی بزرگ کنید متوجه کیفیت میشید

sunrise07
20-10-2011, 08:58
بچه ها من رام سیاوژن رو نصبیدم!!! خیلی خوبه !!! حتما نصب کنید

Original Titan
20-10-2011, 10:18
مهدي اين كه هنوز ورك اين پراگرسه :دي

خيلي چيزا نداره... همونو نصب كردي يا چيز ديگه اي پيدا كردي؟

hamed_korn
20-10-2011, 20:32
دوستان من وقتی یه اهنگ با نئو گوش میدم(بدون نصب مدیا پلیر ) چه جوری میتونم اکولایزرشو تغییر بدم؟
این XLOUD فقط تو setting میشه فعال وغیر فعالش کرد؟چه قدر کیفیتو میبره بالا؟

sunrise07
21-10-2011, 09:31
مهدي اين كه هنوز ورك اين پراگرسه :دي

خيلي چيزا نداره... همونو نصب كردي يا چيز ديگه اي پيدا كردي؟

همونی هستش که خود گروه سیانوژن به طور رسمی ریلیز کرده ، از فروم سیانوژن گرفتم!!!

البته الان دوباره برگشتم به رام اصلی به چند دلیل!!

1. heptic feedback کار نمیکنه تو سیانوژن مود

2. برای من وایرلس هم کار نمیکنه ، البته بقیه این مشکل رو نداشتن

مزیت اصلی سیانوژن مود سرعت خیلی عالیش هستش.

حتما یه بار امتحان کن ، فقط خواستی بنصبی با من هماهنگ کن توصیه هایی دارم برات!!!

miladddd
21-10-2011, 09:38
آیا فلاش نئو هم مثل ویواز تو عکاسی باید ثابت روشن بمونه؟ یا مشکل حل شده؟
توانایی پخش full hd داره؟ خش یا با نرم افزار جدا؟

Original Titan
21-10-2011, 10:06
مهدي من گوشي قبليم كه هيرو بود خيلي رام عوض ميكردم! كلا ساپورت اچ تي سي هم بهتر بود
ولي فايده اي نداره اين راما!‌
تجربه 2.5 ساله اي كه تو اندروئيد دارم بهم ميگه زياد رام عوض نكن!‌
اول اين كه من اطلاعات مهم زياد دارم كه با رام عوض كردن ميپره! كلا وقتي يه مدت با يه رام داري كار ميكني چيزايي روش داري،تنظيماتي داري كه وقتي رامت رو عوض ميكني متوجه ميشي كه چقدر طول ميكشه تا دوباره همه چيز به روال عادي برگرده

از اين رو ديگه من خيلي دنبال رام نيستم! البته چرا اگه همين سيانوژن كامل شد و تو چنج لاگش همه چيز تكميل شد يه تستي ميزنم

مثلا الان مصرف باطري گوشي من خيلي عالي هست! خيلي خوب دووم مياره ! حد اقل 2 روز من شارژ خش دارم :31:
همه كاري هم ميكنم!
هرشب موقع خواب نيم ساعت بيست دقيقه روي اسپيكر داره آهنگ پخش ميشه
گوشي رو به تي وي وصل ميكنم و با كيبورد و موس با گوشي وب گردي ميكنم!
همه كاري ميكنم خلاصه...
فك نميكنم حالا حالا ها رامي به اين كاملي كه هست براش بياد
سرعت سيانوژن خيلي بالاست ولي همه چيز سرعت نيست! اين همه چيزاي خوب رو فداي نيم ثانيه تاخير نميكنم

حالا همه اينا را گفتم كه يه چيزي گفته باشم شما زياد جدي نگير :دي

---------- Post added at 10:06 AM ---------- Previous post was at 10:02 AM ----------

آیا فلاش نئو هم مثل ویواز تو عکاسی باید ثابت روشن بمونه؟ یا مشکل حل شده؟
توانایی پخش full hd داره؟ خش یا با نرم افزار جدا؟

ميشه بيشتر توضيح بدي اين كه بايد ثابت روشن بمونه يعني چي؟
فلشش چند حالت داره! يكي اتوماتيك كه اتفاقا خيلي هم هوشمنده يعني درست به موقع خودش از فلش كمك ميگيره
يكي ديگه هم كه هميشه روشن در هر شرايط
باقي موارد هم همونن كاهش سرخي چشمو اينا هست...
فول اچ دي رو هر فرمتي نميتونه! ميگنmp4 رو پخش ميكنه من گيرم نيومده كه تست كنم
ولي اچ دي رو من هر جوري هر فرمتي بوده بالاخره با برنامه هاي مختلف به راحتي باز كردم

براي پخش فيلم هم من برنامه dice player پيشنهاد ميكنم

hamed1297
21-10-2011, 11:38
علی MX player رو تست کن.مشتریش میشی.عالیه ....:

تقریبا تمام کدک ها رو داره!

برای روشن موندن فلش در حین فیلم برداری به فرضی که روشن نمونه و این امکان نباشه با برنامه جانبی میشه حللش کرد.

sunrise07
21-10-2011, 12:32
اول اين كه من اطلاعات مهم زياد دارم كه با رام عوض كردن ميپره! كلا وقتي يه مدت با يه رام داري كار ميكني چيزايي روش داري،تنظيماتي داري كه وقتي رامت رو عوض ميكني متوجه ميشي كه چقدر طول ميكشه تا دوباره همه چيز به روال عادي برگرده

دوای درد تو تیتانیوم بکاپه!!! فوق العاده است این تیتانیوم . از همه چی بکاپ میگیره ، خیلی راحت ، حتی از تنظیماتت . من خودم ظرف 5 دقیقه همه چی رو برگردوندم مثل روز اول!!

راستی چیکار کردی گوشی اینقدر باتری نگه میداره؟

usb otg رو تست کردی؟ خیلی باحاله!!!

.:PAR3A:.
21-10-2011, 14:08
تیتانیوم که واسه ریستور اپلیکیشن ها پدر منو در آورد :دی لینک نسخه پولیشو دارین؟؟؟

sunrise07
21-10-2011, 14:32
تیتانیوم که واسه ریستور اپلیکیشن ها پدر منو در آورد :دی لینک نسخه پولیشو دارین؟؟؟

چرا؟ برا من که خیلی عالی کار میکنه

برات اپلود کردم

دو تا فایل هستش. اول برنامه اصلی رو نصب کن ، بعد انلاکر رو نصب کن. انلاکر رو اجرا کن و active رو بزن .

Original Titan
21-10-2011, 15:57
دوای درد تو تیتانیوم بکاپه!!! فوق العاده است این تیتانیوم . از همه چی بکاپ میگیره ، خیلی راحت ، حتی از تنظیماتت . من خودم ظرف 5 دقیقه همه چی رو برگردوندم مثل روز اول!!

راستی چیکار کردی گوشی اینقدر باتری نگه میداره؟

usb otg رو تست کردی؟ خیلی باحاله!!!

منم يه بار اينو تست كردم برام كار نكرد!
از هر رامي به رام ديگه اي بري كار ميكنه! مشكلي نداره؟
باتري رو كار خاصي نميكنم! البته يه كار هست كه كردم يكي از دوستان اونور آبي تو آخرين توصيه هاش گفته بود
گفته بودن نتورك سرچ رو بذار رو حالت دستي و انتخابش كن من اين كارو كردم! شايد مال اين باشه... مگه مال تو چقدر ميره؟ من با استفاده اكستريم :31: ديگه 1.5 روز شارژ نگه ميداره ! مال تو اينطور نيست؟
آره تست كردم! مثل پي سي همه چيو ميشناسه

علی MX player رو تست کن.مشتریش میشی.عالیه ....:
حامد هي ميخوام نصب كنم يادم ميره! ايني كه گذاشتي كدكاش بود درسته ؟ اينو دارم! خود برنامه رو ندارم :31: حس گشتنم نيست

hamed1297
21-10-2011, 17:07
perfect backup هم عالی هست.

علی این که گذاشتم خود برنامه هست!!!کودک سرخوده:دی

Original Titan
21-10-2011, 18:09
اوه حامد!
درسته برنامه هست ! كدك هم جدا گونه بايد دانلود كني پايينش..براي هر سي پي يو!
باركلا!

Original Titan
21-10-2011, 18:18
حامد اين كه mkv‌ رو نميناسه!!!!!!!!(بايد بري رو فايل اُپن از بزني)
پخش كرد ولي با مكث! يه كم تاخير داره
دايس پلير مثل فشنگ باز ميكنه! امتحان كن!

hamed1297
21-10-2011, 18:27
توی تنظیماتش داره فایل اسوشیشن رو:دی...اونو زدی که فرمتهای مختلف رو به جا بیاره؟اونم بزن شاید شد.من کلا ویدئو بین نیستم رو گوشی.همین کارم رو راه میاندازه.ولی کلا برنامه خوبی.انصاف داشته باش مرد:دی

sajjad1973
21-10-2011, 21:04
بچه ها انگار اپدیت جدبد یعنی انروید 2.3.4 برای ارک و نئو اومده - البته من خودم که هرچی گوشی خواستم اپدیت کنم از طریق خود گوشی و وای فای - پیغام داد که اخرین ورژن نصب هست

ولی تو یه سایت دیدم که طرف گفته اندروید 2.3.4 اومده و در جواب کسی هم که ازش پرسیده تو اپدیت کردی گفته اره من گوشیم رو اپدیت کردم و ................

کسی اینجا خبر نداره قضیه چیه؟

hamed1297
21-10-2011, 21:25
شما با برنامه آپدیت سرویس هم تست کنید.احتمال جواب بگیرید.

omid.pari
21-10-2011, 21:58
سلام دوستان
این گوشی usb هم میخونه؟ USB on to go

sajjad1973
21-10-2011, 22:08
شما با برنامه آپدیت سرویس هم تست کنید.احتمال جواب بگیرید.

من با اپدیت سرویس هم تست کردم بازم میگه اخرین ورژن رو داری - و شماره ورژن هم تو گوشی میزنه 2.3.3

شما الان 2.3.4 رو دارید؟

hamed1297
21-10-2011, 22:32
من با اپدیت سرویس هم تست کردم بازم میگه اخرین ورژن رو داری - و شماره ورژن هم تو گوشی میزنه 2.3.3

شما الان 2.3.4 رو دارید؟
من این گوشی رو الان ندارم.ولی کلا گوشی های SE بسته به محلشون که با بازار ارئه میشن یه مشخصه ای به نام CDA دارن.که ناحیه ارائه گوشی رو نشون میده.موقعی که آپدیت میاد به تدریج برای نواحی مختلف میاد.ممکنه برای ناحیه گوشی شما نیومده باشه.پس نگران نباشید :)

Original Titan
21-10-2011, 22:54
من همون اول كه خريدم 2.3.4 ريختم رفت ديگه! مگه نيمده بود؟ :31:

@حامد
برنامش خيلي خوبه! از همه كامل تره! با انصافم بابا! فقط يه كم رو mkv‌ بايد بيشتر كار كنن :دي خداييش اكثر فيلما الن با اين فرمتن

sajjad1973
21-10-2011, 23:02
من همون اول كه خريدم 2.3.4 ريختم رفت ديگه! مگه نيمده بود؟ :31:

@حامد
برنامش خيلي خوبه! از همه كامل تره! با انصافم بابا! فقط يه كم رو mkv‌ بايد بيشتر كار كنن :دي خداييش اكثر فيلما الن با اين فرمتن

منم اون موقع که گوشی رو گرفتم اپدیت کردم ولی اون موقع تازه شد 2.3.3 الان هم که دیگه میگه اخرین ورژن رو داری ولی گزارش میده که وژنش 2.3.3 هست

الان یعنی شم با گوشی میتونی سه بعدی عکس برداری کنی

hamed1297
21-10-2011, 23:14

زنگ زدم دولاپر مذکور:دی...گفت لحاظ میشه.فرصت خواست فقط:دی...
آقا 2.3.4 تازه اومده.یکم صبر کنید نهایتش تا همین هفته باید بیاد.

Original Titan
21-10-2011, 23:48
الان یعنی شم با گوشی میتونی سه بعدی عکس برداری کنی
آره ! چه افتخاري واقعا :دي
پدرت در مياد تا يه عكس بگيري! 10 بار ايراد ازت ميگيره!

hamed_korn
22-10-2011, 19:44
اقایون نئو فلش مموریو میتونه بخونه با کابل؟

sunrise07
22-10-2011, 20:22
اقایون نئو فلش مموریو میتونه بخونه با کابل؟

بله فلش مموری ، موس و کیبورد!!!

البته باید یکم دستکاریش کنی!!!

H a m e e d
22-10-2011, 22:11
سلام
403 تومن قیمت خوبیه
البته من بازار موبایل منظورم بود که قیمتش معمولا یه مقدار از علاالدین بالاتره.
در هر صورت این سری آرک و آرک S و نئو و ray و .... تو سرازیری سقوط قیمت افتادن تا زمانی که قیمتشون ثابت بشه دو سه هفته ای زمان می بره.

جدای از این مسائل واقعا تو این رنج قیمت گوشیه خیلی خوبیه همینطوری هم که قیمتش داره کم می شه از آرک هم چیز خاصی کم نداره.
سلام
اشاره کردید به روند سریع افت قیمت این مدل ها؛ فکر میکنید ظرف یکی دو ماه آینده زیر 380 تومن یا حتی 350 هم میرسن؟ (بخصوص Neo)
ممنون

22-10-2011, 22:44
نئو همین الان حدود 390 تومنه... البته دیگه افت بیشتری ازش انتظار نمیره :)

Pedram_mrn
23-10-2011, 00:35
سلام بچه ها یه سوال داشتم نئو جنسه پشتش خیلی صیقلیو براقه امکان داره خط بیفته روش.. چون ویوازم همین جوری بود ولی جنسش یه جوری بود که زیاد خط وخش نمیافتاد روش

خوشم میاد سونی میدرنجه بازارو هدف کرده هی داره گوشی میده بیرون کل بازارشو گرفته حالا هی سامسونگو HTC و موتورولا بزنن تو سرهم دیگه که بهترین گوشیه Highendo بدن بیرون:27: ولی دمشون گرم دارن به پیشرفته علمو تکنولوژی کمک میکنن:31:

sajjad1973
23-10-2011, 08:14
سلام بچه ها یه سوال داشتم نئو جنسه پشتش خیلی صیقلیو براقه امکان داره خط بیفته روش.. چون ویوازم همین جوری بود ولی جنسش یه جوری بود که زیاد خط وخش نمیافتاد روش

خوشم میاد سونی میدرنجه بازارو هدف کرده هی داره گوشی میده بیرون کل بازارشو گرفته حالا هی سامسونگو HTC و موتورولا بزنن تو سرهم دیگه که بهترین گوشیه Highendo بدن بیرون:27: ولی دمشون گرم دارن به پیشرفته علمو تکنولوژی کمک میکنن:31:

مال من که یه کمی خط و خش روش افتاده اما اونطوری که معلوم باشه و راحت دیده بشه نیست -

وقتی میگیریش تو نور و از یه زاویه خاص نگاه میکنی و خیلی دقت میکنی معلوم میشه که یه کم خط و خش افتاده روش -

hamed_korn
25-10-2011, 15:06
بچه ها ram نئو چقدر هست و از کجای setting ببینم چقدر کلا رم داره والان چقدر از اون اشغال شده؟ چند تا برنامه برای پاک کردن رم گوشی از برنامه هایی که بیخودی دارن رمو استفاده میکنن هم معرفی کنین
ممنون

hamed1297
25-10-2011, 16:13
توی منو ستینگ مقدار استورج رو میتونید ببینید.توی application manager هم میتونید مقدار اشغال شده رو ببینید پایین لیست برنامه ها.یکسری برنامه ها رو میتونید به موری کارت منتقل کنید توی همون application manager روی برنامه ها بزنید تا اطلاعات برنامه بیاد و move to sd اگه فعال بود بزنید.
از تسک کیلر استفاده کنید.

AKBAR132
25-10-2011, 19:26
حتما تا حالا گفتيد صداش چجوره اما من وقت ندارم بگردم ...... اگه دوباره بگيد ممنون ميشم ......... گوشي فعليم ويوازه..........ممنون

Original Titan
25-10-2011, 20:06
صداش چه در اسپيكر و چه در هدفون بي عيب و بلند و رسا ميباشد! با كيفيت بالا... يه چيزي تو مايه هاي 3250 سابق :31:

nafas
25-10-2011, 23:12
صداش چه در اسپيكر و چه در هدفون بي عيب و بلند و رسا ميباشد! با كيفيت بالا... يه چيزي تو مايه هاي 3250 سابق :31:
اقا من 3250 داشتم شش سال بعد نئو خریدم همین چند هفته پیش
صداش از گوشی قبلی خیلی بهتره
مخصوصا این که توی بلندگو خیلی صدای واضحی میده درصورتی که 3250 موقعی که بلند میشه صداش یکم ناواضح و تغییر میکنه :31:

Pedram_mrn
26-10-2011, 20:05
بچه ها این گوشی نوتیفیکیشن ال ای دی داره؟؟؟ چون تو عکسا یه چیزی به جز سنسورا بغل دوربینه جلو بود!
زیر دکمه لاک سمت راست گوشی یه نقطه سیاه هست اون چیه؟

Hamid Hamid
26-10-2011, 23:55
سلام دوستان ...

با توصيه ها و صحبت هايي كه دوستان عزيز داشتن و با تحقيقاتي كه كردم قراره فردا برم و اين گوشي رو بخرم.

خواستم از دوستان بپرسم وقتي گوشي رو مي خوام تحويل بگيرم به چه چيزايي توجه كنم؟ ( يه 7 سالي هست گوشي نخريدم : دي )

و اينكه چه چيز هايي همراه گوشي حتما بايد باشه؟ با گارانتي بگيرم يا بي گارانتي؟ اصلا گارانتي معنايي داره؟ اگه آره چه شركتي بهتره؟

راستي هيچ برنامه اي هم نمي خوام بريزم روش ... چون فكر ميكنم بتونم خودم انجامش بدم. نظري ندارين در اين مورد؟

پيشاپيش ممنون.

sajjad1973
27-10-2011, 10:36
سلام دوستان ...

با توصيه ها و صحبت هايي كه دوستان عزيز داشتن و با تحقيقاتي كه كردم قراره فردا برم و اين گوشي رو بخرم.

خواستم از دوستان بپرسم وقتي گوشي رو مي خوام تحويل بگيرم به چه چيزايي توجه كنم؟ ( يه 7 سالي هست گوشي نخريدم : دي )

و اينكه چه چيز هايي همراه گوشي حتما بايد باشه؟ با گارانتي بگيرم يا بي گارانتي؟ اصلا گارانتي معنايي داره؟ اگه آره چه شركتي بهتره؟

راستي هيچ برنامه اي هم نمي خوام بريزم روش ... چون فكر ميكنم بتونم خودم انجامش بدم. نظري ندارين در اين مورد؟

پيشاپيش ممنون.

سلام حمید جان - به موارد زیر دقت کن

1- از نظر من خیلی بهتره که با گارانتی باشه

2- گارانتی معتبر این گوشی الان کامتل هست

3- وقتی گوشی رو اورد - اجازه نده بازش کنه - حتما حتما حتما - جعبه رو ازش بگیر و خوب وارسی کن که پلمپش بسته باشه و از قبل نبریده باشن یا بازش نکرده باشن بعد که مطمئن شدی پلمپ بسته هست بگو بازش کنه

4- شماره سریال گوشی رو که روی جعبه هست با سریالی که رو خود گوشی پشت گوشی خورده تطبیق بده - پیچ های گوشی رو خوب نگاه خون که قبلا باز نشده باشن

5- شماره سریال رو به شماره10009999 پیامک بزن - این شماره مال خود کامتل هست و در صورتی که گارانتی اصل باشه و کلکی تو کار نباشه - کامتل همون لحظه برای شما جواب میفرسته که این گارانتی تائید شده هست. این کار رو حتما همونجا تو مغازه انجام بده-

Hamid Hamid
27-10-2011, 10:53
مرسي دوستان ...

خيلي ممنون از راهنمايي هاتون.

پس گوشي رو با گارانتي كامتل و بدون هيچ گونه برنامه ميگيرم و خودم برنامه ها رو دانلود ميكنم.

در مورد نصب برنامه ها كه كجا بايد بريزم و چطور نصب ميشه هم وقتي گرفتم ازتون ميپرسم.

ممنون

hamed_korn
27-10-2011, 18:11
اره پایین دکمه لاک به ال ای دی داره که روشن میشه....

love4love
28-10-2011, 10:07
دوستان این خبر که آپدیت رسمی آندروید 4 برای این گوشی میاد صحت داره ؟
از نظر رام های کاستوم و کوک شده این گوشی ساپورت خوبی میشه ؟
خیلی به این گوشی علاقه مند شدم . نسبت به قیمتش عالی هست .
فقط مردد هستم بین این گوشی یا nexus s .
خاطره خوبی هم از سامسونگ ندارم .
فقط تو پشتیبانی نرم افزار و سیستم عامل به شک افتادم .

hamed1297
28-10-2011, 11:10
پشتیبانی نرم افزارش ک با شرکت نیست.تا دلتون بخواد برنامه هست.
برای آپدیتهای بعدی هم تقریبا میشه 90 درصد گفت که ورژن 4 میاد.

Hamid Hamid
28-10-2011, 14:25
سلام دوستان ...

من گوشي رو امروز خريدم از علائالدين ... خودم حوصله و حجم برنامه دانلود كردن و ريختن نداشتم ... خلاصه برنامه و گارانتي كامتل شد 420.

فقط الان كه شارژش تموم شد ... چند ساعت بزارمش تو شارژ؟

ممنون

Original Titan
28-10-2011, 15:05
وقتي شد 100 درصد ميتوني در بياري ديگه

crazymohamad
28-10-2011, 20:57
نئو همین الان حدود 390 تومنه... البته دیگه افت بیشتری ازش انتظار نمیره :)

اواسط مرداد همین امسال گوشیx10 تو طبقه پنجم علاندین قیمتش شده بود 360!!!!!!!
اونوقت چجوری ممکنه این گوشی که از برخی جهات از اونم پایین تره ارزونتر نشه؟؟؟؟!!!!!
تازه اینم بگم قیمت جهانیش الان 325 دلاره و گوشی ray هم 315 دلار!

اگه صبر کنید تا چند ماه دیگه خیلی ارزونتر میشه...:10:

hamed999
28-10-2011, 21:41
اواسط مرداد همین امسال گوشیx10 تو طبقه پنجم علاندین قیمتش شده بود 360!!!!!!!
اونوقت چجوری ممکنه این گوشی که از برخی جهات از اونم پایین تره ارزونتر نشه؟؟؟؟!!!!!
تازه اینم بگم قیمت جهانیش الان 325 دلاره و گوشی ray هم 315 دلار!

اگه صبر کنید تا چند ماه دیگه خیلی ارزونتر میشه...:10:

ببخشید اما چیش از x10 پایین تره ؟ به غیر از سایز صفحه که سلیقه ای هست

Hamid Hamid
28-10-2011, 21:48
سلام دوستان ...

مي خواستم اگه ممكنه برنامه اي براي پخش فايل هاي Avi & DivX معرفي كنيد ( اگه هست )

همچنين يه ديكشنري كه بعد از دانلود كار كنه و رايگان باشه ... انگليسي به انگليسي.

وقتي گوشي رو به كامپيوتر وصل كردم دقت نكردم به فولدر بندي ... برنامه ها تو كدوم فولدر بايد ريخته شه؟

+

مورد دوم اينكه قسمت Software Update براي من ورژن آندرويد رو زده 2.3.3 ... اين قسمت اپديت فقط براي ورژن‌اندرويد هست؟!

و اينكه الان چيز جديدتري هم اومده براي آپديت؟

ممنون

majid.khaledi
29-10-2011, 20:08
الان بیرون بودم واسه خرید گوشی نئو
ولی جور نشد.مشکی ندارن یا اگرم دارن میگن 445 تومن!!میکن اینا اصلیه!(نمیدونم از کجا بفهمیم راست میگن یا نه...)
نقره ای داره میگه 410.
میگفتن دلار داره گرون میشه گوشی هم گرون میشه.بنده شهرستان هستم
میگه واست میارم فردا ولی 420 تومن.نخریدم و اومدم.
حالا موندم چیکار کنم.
نظرتون بگیرم یا گرون میگن؟یا واقعا اصلی و متفرقه داره؟

Original Titan
29-10-2011, 21:33
چاخان می کنن... قیمت ش بیشتر از 400. نیست. باور نکن. از اینترنت هم می تونی بخری

hamed999
29-10-2011, 23:18
سلام دوستان ...

مي خواستم اگه ممكنه برنامه اي براي پخش فايل هاي Avi & DivX معرفي كنيد ( اگه هست )

همچنين يه ديكشنري كه بعد از دانلود كار كنه و رايگان باشه ... انگليسي به انگليسي.

وقتي گوشي رو به كامپيوتر وصل كردم دقت نكردم به فولدر بندي ... برنامه ها تو كدوم فولدر بايد ريخته شه؟

+

مورد دوم اينكه قسمت Software Update براي من ورژن آندرويد رو زده 2.3.3 ... اين قسمت اپديت فقط براي ورژن‌اندرويد هست؟!

و اينكه الان چيز جديدتري هم اومده براي آپديت؟

ممنون
قسمت اول و دوم سوالات واسشون برنامه زیاد هست یه سر به قسمت نرم افزار های سایت بزن
قسمت سوم هر جا ریختی ایرادی نداره فقط از ذاخله گوشی با فایل منیجر برو تو همون قسمت که ریختی و روش لمس کن و نصب تمام
اون نسخه اندروید هست و از طریق خود گوشی هم میتونی آپدیت کنی الان نسخه 2.3.4 هم اومده

abdolhakim
29-10-2011, 23:44
اين بهتر از کالکسی اس 2 هست ؟

hamed1297
29-10-2011, 23:50
عمرا.خیر.اون خیلی بهتره.اصلا قابل قیاس نیستن.قیمتشونم که در حد هم نیست!

majid.khaledi
29-10-2011, 23:54
چاخان می کنن... قیمت ش بیشتر از 400. نیست. باور نکن. از اینترنت هم می تونی بخری
کجا معتبر هستش که ازش بخرم؟
digikala رفتم ولی نوشته بود 423 تومن

Hamid Hamid
30-10-2011, 00:16
قسمت اول و دوم سوالات واسشون برنامه زیاد هست یه سر به قسمت نرم افزار های سایت بزن
قسمت سوم هر جا ریختی ایرادی نداره فقط از ذاخله گوشی با فایل منیجر برو تو همون قسمت که ریختی و روش لمس کن و نصب تمام
اون نسخه اندروید هست و از طریق خود گوشی هم میتونی آپدیت کنی الان نسخه 2.3.4 هم اومده

من ريختم تو فولدر Other

اين فايل منيجر كه ميگيد كجاست؟! :31: بي زحمت آدرس ميدي ؟

ممنون

abdolhakim
30-10-2011, 08:46
عمرا.خیر.اون خیلی بهتره.اصلا قابل قیاس نیستن.قیمتشونم که در حد هم نیست!
شنیدم اس 2 بهترین موبایل شده راسته ؟:27:

hamed999
30-10-2011, 11:28
من ريختم تو فولدر Other

اين فايل منيجر كه ميگيد كجاست؟! :31: بي زحمت آدرس ميدي ؟

ممنون
شما گفتی موقع خرید واستون برنامه ریختن که 100 درصد یه فیل منیجر مثل astro ,... ریخته چون در حالت عادی و دیفالت گوشی های اندرویدی فایل منیجر نداره ببین داخله برنامه هایی که واستون ریخته حتما یه فایل منیجر ریخته
اگه کلا برنامه نریختین تا به حال اول astro رو دانلود کن بریز رو یه گوشی دیگه بعد با بلوتوث منتقل کن به نئو بعد نوتیفیشن رو بکش پایین و نصب کن
بعد اینکار دیگه واسه ریختن برنامه نیازی به این کارا نیست شما بریز داخا گوشی و از فایل منیجر پیداش کن و نصب

mahsa a
30-10-2011, 13:55
سلام دوستان
من قصد دارم آخر اين هفته اين گوشي رو بخرم.
ميخواستم بدونم اين نصب برنامه و اينا كه ميگن كار سختيه و حتما بايد خود فروشنده انجام بده و يا اينكه من خودمم ميتونم انجام بدم ؟ ( آدم صفر كيلومتري نيستم در اين زمينه ها ولي تا حالا با آندرويد كار نكردم!)

سوال بعديم اينكه اين گوشي با گوشي neo V تفاوتش فقط دوربين و رنگ هاي متنوع اشه يا اينكه تفاوت ديگه اي هم دارن ؟

ممنون ميشم زودي جواب بدين ، خيلي دلمو برده اين گوشي.
راستي براي خريد حتما بريد از نمايندگي معتبر خريد كنيد ، من ديشب رفتم بوستان مردك داشت به من 515 تومن مينداخت همين گوشي رو......!!

راستي امكان اينكه صداي راديو رو ضبط كنيم توي اين گوشي هست ؟

mahsa a
30-10-2011, 14:18
راستي يه سوال ديگه !

اين گوشي ال اي دي داره كه اگه ميس كال يا اس ام اس داشته باشي ، چشمك بزنه و متوجه بشي ؟!

saver
30-10-2011, 14:25
راستي يه سوال ديگه !

اين گوشي ال اي دي داره كه اگه ميس كال يا اس ام اس داشته باشي ، چشمك بزنه و متوجه بشي ؟!
نئو وی تفاوتش تو دوربینه فقط

بله led چند رنگ داره که موقع اس ام اس و میس کال چشمک میزنه

شاید بتونم با اطمینان کامل بگم راحت ترین سیستم عامل برای نصب برنامه هست
فقط به یک file manager نیاز دارید که بتونید فایل اصلی رو که فرمت apk دارند رو نصب کنید

ولی بدونید که گوشی باریکی نیست فکر نکنید به ریزه میزه ای vivaz هستا

mahsa a
30-10-2011, 14:47
ممنون ميشم جواب اين سوالو هم بديد كه ميشه صداي راديوش رو ضبط كرد يا نه ؟

Original Titan
30-10-2011, 15:01
ممنون ميشم جواب اين سوالو هم بديد كه ميشه صداي راديوش رو ضبط كرد يا نه ؟
بله ميشه ! با كيفيت بيشتر از اوني كه داره پخش ميشه :31:
با يه برنامه ساده...

دوستان اون نئو 5 (پنج) هست هست نه نئو وي ... عدد يوناني هست بدبخت:31:

mahsa a
30-10-2011, 15:26
مرسي بچه ها...
راستي من دونه دونه يادم مياد
اين گوشي تم هم ميخوره ؟:10:

P I R A N H A
30-10-2011, 17:04
بله میخوره تم ولانچر

Hamid Hamid
31-10-2011, 00:11
ويرايش :

برنامه اي كه مي خواستم پيدا شد ...

+

ممنون از توضيحات دوستان در مورد فايل منيجر و برنامه ي Astro

hamed1297
31-10-2011, 00:24
دوستان بي زحمت يه برنامه ي رايگان براي پخش فايل هاي ويدئويي معرفي مي كنيد بهم؟

بفرما:

مرسي دوست عزيز ... آسترو داشتم ... و برنامه رو نصب كردم اما پولي بود متاسفانه و ازم Key خواست.

آسترو کاملا مجانیه.:

hamed_korn
31-10-2011, 15:18
از دوستان کسی این گوشیو روت کرده؟
آموزش روت کردنشو میخواستم

ravani_13
31-10-2011, 21:26
سلام

من امروز این گوشی رو واسه خواهرم گرفتم گوشی خیلی خوبی هست نسبت به قیمتش ، شاید بشه گفت بهترین گوشی در این رنج قیمت هست ولی bright گوشی چرا اینقدر کمه و کم نوره ، یکم توی ذوقم زد مخصوصا واسه خودم که گلکسی دارم ، میدونم نباید انتظار برایت سوپرامولد رو داشته باشیم ولی توقع بیشتری داشتم

حالا دوستانی که از نزدیک مقایسه ای کردن ایا آرک هم این مشکل کوچولو رو داره یا خیر ؟

Hamid Hamid
31-10-2011, 21:59
بفرما:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدآسترو کاملا مجانیه.:

سلام دوست عزيز ...

اين برنامه ي Mx video player خيلي خوب بود و من باهاش سريال ها رو هم به راحتي و رووني ديدم.

قبلش يه برنامه گرفته بودم با نام Yxplater ... بعد دو تا فايل Avi ريختم رو گوشي و ديدم اصلا تيكه تيكه نشون ميده ! بعد گفتم خدايا من اين گوشي را با هزار اميد خريدم يعني انقدر قدرتش كمه كه يه سريال رو نميتونه پخش كنه؟! خلاصه خيلي خورد تو حالم.

اما با اين برنامه سريال Modern Family رو به راحتي پخش كردم باهاش ...

خيلي ممنون از لطف شما دوست عزيز

majid.khaledi
31-10-2011, 23:03
سلام دوستان
من امروز این گوشیو خریدم
میخواستم ببینم چطور میتونم فایل بکآپی که از کانتک های گوشیه قبلیم تهیه کردم رو برگردونم؟؟
پسوند فایل بکاپم Arc

بامزی
31-10-2011, 23:10
سلام

من امروز این گوشی رو واسه خواهرم گرفتم گوشی خیلی خوبی هست نسبت به قیمتش ، شاید بشه گفت بهترین گوشی در این رنج قیمت هست ولی bright گوشی چرا اینقدر کمه و کم نوره ، یکم توی ذوقم زد مخصوصا واسه خودم که گلکسی دارم ، میدونم نباید انتظار برایت سوپرامولد رو داشته باشیم ولی توقع بیشتری داشتم

حالا دوستانی که از نزدیک مقایسه ای کردن ایا آرک هم این مشکل کوچولو رو داره یا خیر ؟

ark lcd روشن تر هست .

hamed_korn
01-11-2011, 19:49
اقایون کسی تو کاره روت کردن گوشی نرفته هننوز؟

Original Titan
02-11-2011, 00:10
براي اين كه روتش كني بايد بوت لودرش رو اول باز كني!‌
كردي؟
بگو قدم به قدم پيش بريم

hamed_korn
02-11-2011, 14:39
سلام
من الان 2.3.4 دارم و هنوز بوت لودر باز نکردم .....لطف کن قدم به قدم بگو چی کار کنم
ممنون

H a m e e d
03-11-2011, 18:14
سلام
من حدود یک هفته ست که این گوشی رو خریدم.
انتخابهام خیلی گسترده نبود و بیشتر بین این مدل و آرک مردد بودم که در نهایت اینو بخاطر قیمت مناسبتر خریدم، ضمن اینکه آرکو تو دست گرفتم اصلا خوشم نیومد ازش و باهاش راحت نبودم
توی جعبش هم کابل HDMI وجود داشت ولی کارت حافظه نبود من با گارانتی کامتل گرفتم 465 تومن

تو این مدت کوتاه شاید مهمترین نقطه ضعفی که به چشمم اومده باشه صفحه نمایش کدرش هست، البته من که با گوشی های super amoled سامسونگ کار نکردم بنابراین برام قابل چشمپوشیه.
حالا چنتا سوال داشتم:
برای انتقال فایل با بلوتوث، گوشی باید روت بشه؟ منم همونطور که گفتم با گارانتی خریدمش و ترجیح میدم این کارو نکنم
برای پخش فایلهای ویدئویی، converter ای که رزولوشن 480*854 رو پشتیبانی کنه پیدا نکردم، میشه راهنمایی کنید باید چیکار کرد؟
اگه از دوستان کسی دیکشنری انگلیسی به انگلیسی خوب و معروف که تلفظ یا حداقل نمایش فونتیک کلمات رو داشته باشه سراغ داره، بهم معرفی کنه ممنون میشم

hamed1297
03-11-2011, 18:18
برای انتقال فایل با بلوتوث، گوشی باید روت بشه؟ منم همونطور که گفتم با گارانتی خریدمش و ترجیح میدم این کارو نکنم
برای پخش فایلهای ویدئویی، converter ای که رزولوشن 480*854 رو پشتیبانی کنه پیدا نکردم، میشه راهنمایی کنید باید چیکار کرد؟
اگه از دوستان کسی دیکشنری انگلیسی به انگلیسی خوب و معروف که تلفظ یا حداقل نمایش فونتیک کلمات رو داشته باشه سراغ داره، بهم معرفی کنه ممنون میشم

واسه بلوتوث اصلا نیازی به روت نیستاز برنامه Bluetooth file transfer استفاده کنید.
من با jet audio کار میکنم.برنامه Wondershare Video Converter Platinum هم مجانی هست دقیقا مثل xilisoft هست ولی بهتر از اونه.اونم توصیه میشه
دیکشنری رو نمیدونم:دی

majid.khaledi
03-11-2011, 21:36
سلام دوستان
من نمیدونم گوشیم چش شده که اتوماتیک صفحهع رو قفل نمیکنه و رمز نمیخواد واسه وارد شدن!
وقتی دوباره میرم رمز میذارم روش بعد از مدتی دوباره خود به خود قاط:دی میزنه و صفحه رو قفل نمیکنه
میشه راهنماییم کنید؟
ممنون

born89
13-11-2011, 22:01
سلام دوستان
كسي ميدونه كه گوشي neo v تو بازار ايران موجود هست يا نه؟
و اگه هست قيمتش چنده؟؟؟

amin148
16-11-2011, 13:25
سلام دوستان
كسي ميدونه كه گوشي neo v تو بازار ايران موجود هست يا نه؟
و اگه هست قيمتش چنده؟؟؟
امروز صبح شیراز قیمت گرفتم 375
سفیدش واقعا خوشکل و خوشدسته.

malakhak
16-11-2011, 15:33
امروز صبح شیراز قیمت گرفتم 375
سفیدش واقعا خوشکل و خوشدسته.

neo v 375 ؟
اشتباه نمیکنی ؟

amin148
16-11-2011, 16:28
neo v 375 ؟
اشتباه نمیکنی ؟
آره دوست خوبم . مطمئنم.
و در ضمن اون مغازه ای هم که داشت گوشی و باتری و همه چیش اصله. آدمای درستی هستن . :46:

الان خودم موندم mini pro بخرم یا neo v . :41:

16-11-2011, 16:50
به نظر من نئو وی بهتره ، صفحه ی مینی پرو زیاد واسه ی پاور یوزر اندروید خوب نیست... البته فقط یه چیز کار راه انداز اگه میخواین ، مینی به خاطر کوچیک بودنش به نظرم بهتر هم هست...

malakhak
17-11-2011, 23:39
میشه تفاوت های نئو با نئو وی رو بگید ؟

و اینکه از نظر شما کدومش بیشتر برای خرید توصیه میشه !

18-11-2011, 00:39
نئو وی همون نئو ــه ، با دوربین ضعیف تر... تفاوت دیگه ای من ازش اطلاع ندارم...

love4love
18-11-2011, 12:39
دوستان ممنون میشم به سوالاتم جواب بدین :
از آپدیت آندروید ورژن 4 میشه اطمینان حاصل کرد . من میتونم یکم منتظر بشم تا مطمئن بشم . تاریخ دقیق عرضه مشخص شده ؟
حافظه کم اینترنال که داره ، مشکلی ایجاد نمیکنه ؟ چون به نرم افزار های خیلی زیادی احتیاج دارم که حجمشون هم خیلی زیاده .
به نظرتون تو این رنج انتخاب خوبی هست ؟

Original Titan
18-11-2011, 13:28
از آپدیت آندروید ورژن 4 میشه اطمینان حاصل کرد . من میتونم یکم منتظر بشم تا مطمئن بشم . تاریخ دقیق عرضه مشخص شده ؟
حافظه کم اینترنال که داره ، مشکلی ایجاد نمیکنه ؟ چون به نرم افزار های خیلی زیادی احتیاج دارم که حجمشون هم خیلی زیاده .
به نظرتون تو این رنج انتخاب خوبی هست ؟

تاریخ دقیقی کسی نگفته ! ولی یکی دو ماهی میشه قاعدتا
حافظش داخلیش کم هست ولی نه مشکلی ایجاد نمی کنه! اکثر برنامه ها رو میشه به مموری انتقال داد!
برای من بهترین گوشی بوده با این قیمت ... با کرنل های موجود هم میشه تا 2 گیگاهرتز اورکلاکش کرد! من روی 1.5 برام کافی بوده و گوشی بدون لگ تو کارای عادی کار میکنه.

Original Titan
18-11-2011, 15:24
دوستان ميخوام يه آموزش كامل براي نصب رام و راه اندازي mass storage ‌و عوض كردن كرنل و روت كردن اين گوشي درست كنم

براي شروع اين آموزش رو گذاشتم :

يكي از دوستان كه در خواست كرده بود ميتونه همراهي كنه

whitenight
18-11-2011, 15:59
سلام من یک هفته است که این گوشی رو خریدم راستش باهاش یک مشکلی دارم اینم این هست که وقتی گوشی رو خاموش و روشن می کنم و قسمت widget photo and video و music player عکس ها و آهنگ ها نشون داده نمی شه باید حتما گوشی رو وصل کنم به کامپیوتر آهنگ ها و عکس هارو داخل فولدرها جابه جا کنم تا درست بشه. می شه راهنماییم کنید نگرانم مشکل از گوشی باشه:41:

Original Titan
18-11-2011, 17:17
روت كردن گوشي :

فلش كردن گوشي

آنلاك كردن بوت لودر گوشي

adrenalin
18-11-2011, 19:02
ممنون علی جان بابت آموزش ها فقط یا پست اول رو ویرایش کن یا به فرشاد بگو پست دوم تایپیک رو ویرایش کنه که این مطالب صفحه اول هم باشه دسترسیشم اسون تر میشه

Original Titan
18-11-2011, 19:26
خواهش ميكنم!
خودمم ميخواستم همين كارو بكنم! فقط هنوز 2-3 تا ديگه آموزش مونده! اونا هم كه آماده شد بعد ميريم تو كار پست اول آپديت كردن

whitenight
18-11-2011, 21:23
کسی نیست مشکل منو حل کنه؟ ممنون می شم اگر راهنمایی کنید:41:[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Original Titan
18-11-2011, 23:23
مشكل شما مشكل حادي نيست
اگه بتونيد يه فكتوري رسيت بكنيد گوشي رو به احتمال زياد درست بشه

whitenight
20-11-2011, 22:08
متاسفانه درست نشد:41:

Original Titan
20-11-2011, 22:13
ميتوني دقيق تر توضيح بدي مشكلت چيه؟

---------- Post added at 10:13 PM ---------- Previous post was at 10:13 PM ----------

گوشيت رو آپديت كردي؟

whitenight
21-11-2011, 18:30
نه گوشی رو آپدیت نکردم وقتی آهنگ می ریزم داخل مموری گوشی آهنگ ها از طریق music player شناسایی و پخش می شه وقتی گوشی به هر علتی چه شارژ تموم کردن و... خاموش می شه وقتی روشنش می کنم دیگه آهنگ ها قابل پخش شدن نیست و music player پیغام می ده Library empty. همین مشکل هم با عکسا هم دارم.

Original Titan
21-11-2011, 20:02
خوب شما آپديت بكن اول! اگه درست نشد ميريم مراحل بعدي
بيا اين آموزش فلش كردن گوشي و آپديتش

whitenight
21-11-2011, 22:53
من گوشیمم آپدیت کردم ولی بازم همین مشکلو داره نمی دونم چرا؟:41:

Original Titan
22-11-2011, 14:53
مموریت رو عوض کن ببین چی میشه... اصلا نگران نباش

Pedram_mrn
30-11-2011, 20:26
دوستان کسی این مدل از گوشی رو دیده جایی؟ هست تو بازار؟!!
یکی که این گوشی رو داره لطف میکنه یه عکس واضح و نزدیک از صفحه ی گوشی بگیره و آپ کنه؟

Хоссейн
01-12-2011, 08:54
این مدل خاصی نیست فقط اسکینش تغییر کرده
skin های بیشتر رو اینجا می تونید ببینید

من دنبال چنین چیزی واسه آرک بودم که پیدا نکردم اگه شما پیدا کردید به ما هم اطلاع بدید :دي

Pedram_mrn
01-12-2011, 14:24
این مدل خاصی نیست فقط اسکینش تغییر کرده
skin های بیشتر رو اینجا می تونید ببینید

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدمن دنبال چنین چیزی واسه آرک بودم که پیدا نکردم اگه شما پیدا کردید به ما هم اطلاع بدید :دي

نه اسکین نیست که مثلا یکی چسبونده باشه
تو عکسای این گوشی مثلا تمام رنگارو زده اینم هست به نظرم جز دسته ی رنگ های گوشیه

من میخوام این گوشیو بخرم فقط کیفیت صفحه نمایش و اینکه پیکسل ها معلوم نباشه خیلی برام مهمه
کسی نیست راجع به صفحه نمایش یه توضیح کوچولو بده:46:

Original Titan
01-12-2011, 15:37
من میخوام این گوشیو بخرم فقط کیفیت صفحه نمایش و اینکه پیکسل ها معلوم نباشه خیلی برام مهمه
کسی نیست راجع به صفحه نمایش یه توضیح کوچولو بده

پيكسل هاش پيدا نيست عزيز :31:

فقط برايتنسش مثل آرك نيست! كيفيت صفحش خيلي خوبه ولي آرك هنوز از اونم بهتره

skyman53
02-12-2011, 12:55
دوستان ببخشید..
شاید جای این سوال اینجا نباشه ولی در مشاوره خرید گوشی هم سوال کردم کسی جواب درست حسابی نداده...

بین این گوشی و ay کدوم رو ترجیح میدین و چرا؟مخصوصا در مورد زیر

1- کیفیت عکس..ری لرزش گیر داره نئو نداره...کیفیت عکس گرفته شده چقدر تفاوت داره؟
2- کیفیت فیلمبرداری
3- کیفیت تصفحه نمایش با توجه به تراکم بیشتر پیکسلها در ری..ایا نئو آزار دهندس؟
4- پورت hdmi اقعا خیلی مزیت حساب میشه؟؟؟
5-usb on the go در هردو مدل فعاله؟
6- آپدیت به ورژن بالاتر
ممنوووووووووووووووووووووو ن

Original Titan
02-12-2011, 13:44
1و 2 - من مقايسه نكردم ولي خيلي قرار نيست فرقي بكنه و نميكنه

3- خوب داري ميگي تراكم بيشتر ديگه ! آره خيلي مال ري ابهت بيشتري داره! نه نئو اصلا آزار دهنده نيست

4- بله مزيته!‌ولي اگه بهش نياز نداري قرار نيست آزارت بده! چون جايي كه ميتوني استفاده كني هم بايد ال سي دي باشه و هم كابلش همرات باشه! عملا بيشتر تو خونه ميتنوني استفاده كني.... بودنش بهتر از نبودنشه

5و 6- هرو در يك شرايط هستند!

اما نظر من :

ري خيلي زيبا تر و تو دست تر و خوشكل تر و با كيفيت ساخت بسيار بالاتريه!

نئو گوشي كارگريه :31: همه چي تموم با قيمت مناسب! قرار نيست تو هيچ موقعيتي تنهات بذاره! همه كاري برات ميكنه...

هر دو پشتيباني خوبي دارن

n.a.b.a.t
02-12-2011, 18:46
این گوشی بدون گارانتی چنده ؟

skyman53
03-12-2011, 10:34
دوست عزیز titan

منون از راهنماییت

حالا ارزش خرید کدوم بیشتره؟؟؟
کیفیت عکساشی این دو مدل مثل ویواز هست؟؟؟
یا برم یه گوشی 5 مگا پیکسلی ولی با کیفیت بالاتر مثل ویوی بگیرم؟
برا من عکس خیلی مهمه....سایزش 5 یا 8 خیلی مهم نیست کیفیت بهتر می ارزه به سایز بزرگتر

بازم ممنون

hamed_korn
04-12-2011, 20:55
من کیفیت صفحه neo & arc رو اخرین مقدار brightness رو هردو گوشی با هم تست کردم هیچ فرقی با هم نداشتن......خود صاحب arc که کیفیت neo رو با هاش چک کردم خودشم تایید کرد که کیفیت و روشناییشون یکی هست.......ولی تو brightness کمتر نور neo یه مقدار کم میشه مثلا نمیشه رو 30% گذاشت

Pedram_mrn
04-12-2011, 22:20
مرسی دوست عزیز منم تو این مورد شک داشتم که راهنمایی کردی....
چهارشنبه دارم میرم این گوشیو بخرم ایشالا .... قیمت کف علاالدین رو کسی نداره؟
راستی یه سوال فنی تو آرنا یه کامنت بود که نوشته بود نمیشه با این گوشی تماس تصویری برقرار کرد حالا سوال من اینه که کلا این مشکل از اندرویده یا واسه این گوشیه چون قبلا هم واسه گوشی های دیگه ام چنین چیزایی شنیده بودم...

بعد دوستان اگه این گوشی مشکلای کوچیکه دیگه ای هم داره بگین(حالا کلی یا از دید خودتون)

ممنون...

Sent from my GT-I9000 using Tapatalk

Pedram_mrn
11-12-2011, 14:38
دوستان چطور میشه Auto Brightness رو خاموش کرد اصلا!!!!!
هرکاری کردم بازم نور صفحه خیلی کم بود.... وقتی با یه گوشیه دیگه رو سنسور نور مینداختم نورصفحه نمایش زیاد میشد...این درحالتی بود که اتوبرایت خاموش بود چه کنیم؟:13:

pedramgolchin
18-12-2011, 00:45
سلام دوستای ګلم
شما با کابل اچ دی ګوشی رو به ال سی دی وصل کردید؟؟
من دیروز دوتا کابل رو تست کردم ولی جواب نداد روی دوتا ال سی دی مختلف هم چک کردم
اګر شما کابلی دارید که تست کردید لطفا عکسش رو برام بزارید
این مدل کابلی بود که البته کار نکرد

MIRAKI
19-12-2011, 12:46
سلام به همگی
می خواستم بدونم این گوشی با گارانتی اصلی، لوازم همراهش چی باید باشه؟
ممنون

NIMA.GNI
19-12-2011, 13:45
سلام
اساتید محترم به نظر شما این گوشی بهتره یا xperia ray? چرا؟

amin148
20-12-2011, 00:02
سلام
اساتید محترم به نظر شما این گوشی بهتره یا xperia ray? چرا؟

به نظر من ray .
من هر دو گوش رو دست گرفتم ray خوشکلتره ، باریکتره ، کیفیت ساخت بهتری داره و از قول gsmarena دوربین بهتری داره .

ولی صفحه بزرگتره neo یه مزیته .

ولی بهت پیشنهاد میکنم هر دو شو دست بگیری هر کدوم بیشتر خوشت اومد همونو بگیر .

MIRAKI
20-12-2011, 10:10
سلام به همگی
کسی جواب ما رو نمی ده ؟:19:می خواستم بدونم این گوشی با گارانتی اصلی، لوازم همراهش چی باید باشه؟
ممنون

hamed1297
20-12-2011, 14:18
بایدصفحات قبل رو بخونید.بارها گفته شده.

PersiAndroid
20-12-2011, 14:58
رویوی neo V از GSMArena

Sony Ericsson Xperia neo V review: Five to go

PersiAndroid
22-12-2011, 11:28
neo V قراره تو رنگ طلائی شامپاینی هم عرضه بشه...
چی زدم؟ :31:

Sony Ericsson Xperia neo V to come in Champagne Gold color

Think the current range of color options for the Sony Ericsson Xperia neo V is not enough? Does your heart desire for something a bit more classy?
Then soon enough you will be able to get your hands on a Champagne Gold colored version of the Xperia neo V, provided you are in Taiwan. The new shade is expected to go on sale sometime in early 2012. No word on whether it will be available in other markets as well.

The phone is otherwise identical to the standard Xperia neo V in every other way. And by that we mean it has the same 3.7-inch, 854 x 480 resolution display, single-core 1GHz Snapdragon processor with Adreno 205 GPU, 512MB of RAM, 5 megapixel camera with 720p video recording and Android 2.3 Gingerbread, although Sony Ericsson has promised an Ice Cream Sandwich update for it in 2012.

GSMArena:

xperia blog:

amirfiri
22-12-2011, 11:59
فرقهای neo-v با neo معمولی چیست؟
کدوم جدیدتر و تو بازار بیشتره؟

adrenalin
22-12-2011, 12:58
فرقهای neo-v با neo معمولی چیست؟
کدوم جدیدتر و تو بازار بیشتره؟

فرق زیادی باهم ندارن فقط نئو وی دوربین 5 داره و تنوع رنگش یه خورده بیشتره همین در بقیه موارد مشترک هستن

mamadeb
24-12-2011, 19:01
سلام قیمت الان neo و neo V چنده؟
این گوشی فارسی را ساپورت می کنه؟

mamadeb
24-12-2011, 20:42
EXmore در neo چیه؟

hamed1297
24-12-2011, 22:45
EXmore در neo چیه؟

یه سنسور هست که توی نور کم کیفیت عکاسی رو بالا میبره.

mamadeb
25-12-2011, 14:57
پشتیبانی سونی اریکسون از گوشی هاش چطوره؟ یکی می گفت که خیلی ضعیف تر از HTC یا SAMSUNG؟

hamed1297
25-12-2011, 15:34
پشتیبانی سونی اریکسون از گوشی هاش چطوره؟ یکی می گفت که خیلی ضعیف تر از HTC یا SAMSUNG؟

در حال حاضر خیلی خوبه به نظر من.همپای باقی شرکتها آپدیت ارائه میده.فارسی رو هم به طور کامل ساپورت میکنه.

yee_pesare
25-12-2011, 20:31
داداشم یه neo v گرفته رفت اپدیتو چک کرده زده. نسخه ٤.۰.١. موجوده فقط دودله فارسیو ساپورت میکنه یا نه

hamed1297
25-12-2011, 21:20
خیالتون راحت.فارسی رو فول ساپورت میکنه.

mamadeb
27-12-2011, 00:42
بچه ها به غیر از دوربین neo و neo v با هم فرقی دیگه ای دارند؟ آخه تفاوتشان 50 هزار تومان!
به نظرتون سامسونگ گلکسیs 9000 یا neo؟ سامسونگ هم قیمتش 400 است

h!tman
27-12-2011, 01:02
Galaxy I 9000 قیمتش 460 تومنه و قوی تره صد البته ....
توی صفحه نمایش و قدرت پردازشی
دوربین نئو قوی تره

mamadeb
27-12-2011, 16:01
من کلا می خوام بدونم که سونی جنس قطعاتش چطووه؟
در واقع مثل لپ تاپ sony hp و dell که هست dell از همه ارزون تره اما اماره خرابیش بالاست.
حالا سونی چرا گوشی هاش حدودا 50 تومان ارزون تره؟ برای جذب مشتری یا از قطعات ارزون تری استفاده می کنه؟

mamadeb
27-12-2011, 21:02
در واقع مثل لپ تاپ sony hp و dell که هست dell از همه ارزون تره اما اماره خرابیش بالاست.
حالا سونی چرا گوشی هاش حدودا 50 تومان ارزون تره؟ برای جذب مشتری یا از قطعات ارزون تری استفاده می کنه؟

من دو سال پیش یه لپ تاپ دل خریدم که چند وقت پیش سوخت دیگه نمی خوام دوباره این خاطره تلخ سر گوشی هم که می خوام بخرم بیافته!

Original Titan
27-12-2011, 22:49
گوشي هاي سوني اريكسون از لحاظ كيفيت ساخت تو مدل ها باهم متفاوت هستند

ولي از لحاظ سخت افزاري خيلي خوب هستند... من چند ساله كاربر گوشي هاي سوني اريكسونم تا حالا مشكل سوختن گوشي برام پيش نيومده.براي اقوام هم زياد خريدم

بعضي از قطعات مثل صفحه نمايش هاي سوني ارزون تر هستند!‌ چون تكنولوژي قديمي تري دارند ولي كيفيت خيلي خوبي دارن!
يا مثلا شيشه به كار رفته تو صفحه...
تو سخت افزار و قطعات بنيادي از جنس خوب استفاده ميشه ... خيالت راحت...
ولي يادت باشه هر سخت افزاري ممكنه بسوزه! قطعات الكترونيكي هستند و غير قابل پيش بيني...

اين گوشي با اين قيمت بهترين انتخابه شك نكن....
از گالاكسي اس هم بهتره هركي هم ضدشو ميگه بدون داره با تعصب نظر ميده...
گالاكسي پول اسمش رو هم داره ميگيره! خيلي گوشي معروفيه

Punisher_2008
28-12-2011, 00:09
من دو سال پیش یه لپ تاپ دل خریدم که چند وقت پیش سوخت دیگه نمی خوام دوباره این خاطره تلخ سر گوشی هم که می خوام بخرم بیافته!

سلام..
دوست من این بستگی به سلیقه و مراقبت خودت داره...
شما بهترین و مقاوترین برنده رو بیار من یکجوری باهاش رفتار میکنم 1 روز خراب بشه..
فکر کنم همه منو میشناسن من زیاد گوشی عوض میکنم چون به اینجور چیزا علاقه دارم هم خریدو فروش میکنم همینجور هم واسه خودم سرگرمی هست..
گوشی های 300 تا 500 رو میخرم معمولا...

من الان 5 شنبه ای neo خریدم یعنی nokia 701 داشتم neo رو دیدم خیلی تو دلم رفت اونو رد کردم اینو گرفتم..

یک نگاهی به امضام بنداز.. تا حالا از هر برنده ای گرفتم کیفیتش بالا بوده...

Punisher_2008
28-12-2011, 00:15

ولي از لحاظ سخت افزاري خيلي خوب هستند... من چند ساله كاربر گوشي هاي سوني اريكسونم تا حالا مشكل سوختن گوشي برام پيش نيومده.براي اقوام هم زياد خريدم

بعضي از قطعات مثل صفحه نمايش هاي سوني ارزون تر هستند!‌ چون تكنولوژي قديمي تري دارند ولي كيفيت خيلي خوبي دارن!
ولي يادت باشه هر سخت افزاري ممكنه بسوزه! قطعات الكترونيكي هستند و غير قابل پيش بيني...

سلام..
منم با شما موافق هستم..
کلا برنده های همشون معروف و معتبر هستند و کیفیت ساختشون بالاست.. نوکیا .سامسونگ . سونی اریکسون و....

galaxy s هنوز هم جز قویترین ها هست.. اما یکمی قدیمی شده....
اخبارو پیگیری کنید میبنید که سامسونگ ظاهرا خیلی نمیخواد اندوربید 4 رو برای galaxy s بده یک جورایی تو هوا نگه داشته...

اما برای سونی اریکسون خانواده xperia خیالت راحته که میاد..
علاوه بر این دوربین 8.1 مگاپیکسلی با فوکوس خودکار . تاچ فوکوس و فلش LED در کنار سخت افزار قوی و اندروید 4 فکر میکنم خرید neo به صرفه تر باشه..

در ضمن الان arc قیمتش 470 تومان شده این گوشی رو هم 5 شنبه برای پسرخالم خریدم عالی بود..

میتونید neo و arc رو هم تا 1.9ghz اورکلاک کنید با پایداری 100%.... هرچند احتیاجی نیست... چون تا حالا بازی و یانرم افزاری من ندیدم که روی 1ghz اجرا نشه.....

موفق باشید

28-12-2011, 09:54
سونی توی کیفیت ساخت آرک (ترک بالای صفحه) و مینی (عاشقش بودم :( دکمه بک ــش مشکل داره) خیلی خوب عمل نکرده... اما نئو این طور که یکی از آشناها میگه واقعا کیفیتش عالیه... چند بار ضربه های فجیعی خورده و هیچیش نشده...
کلا اصلا مشکلی از نظر کیفیت ساخت نداره... من چیز خاصی راجع به نئو نشنیدم...

میشه بیشتر توضیح بدی؟؟؟

h!tman
28-12-2011, 10:04

عزیز میشه خط های آخر رو بگی؟:دی
شوخی نکن برادر...

PersiAndroid
28-12-2011, 10:12

من گالکسی اس رو پیشنهاد میدم. به دلایلی که دوستان هم گفتن که تعصبی هم نیست.
نظر شخصیمه و دارم مشاوره میدم هر کسی در نهایت خودش تصمیمشو می گیره
شما هم اجازه نداری همچین حرفی بزنی که هرکی میگه گالکسی اس بخر تعصبیه
مگه شما که داری میگی سونی بخر باید بهتون گفت متعصب؟
هر کسی نظرشو میگه خواهشا این بحث ها رو راه نندازین
اگه گالکسی اس معروفه یه دلیلی داره حتما صفحش بهتره
سخت افطارش بهتره.. دوربینش هم فوق العادس میتونین عکسایی که باش گرفتم رو تو تاپیک دوربین ببینین
و فیلمبرداریشم در حد دوربین های دیجیتاله اینو دوستم که عکاسی داره هم تا یید کرد
در ضمن ساپورت دولوپر ها هم ازش بیشتره... و میتونم بگم با خبری که سامی منتشر کرد واسش ics میاد
اما این مسائل سلیقه ای هست شاید یکی نئو دید اصلا به خاطر یه موضوع دیگه مثل طراحی اونو خرید
اما شما نباید بیای همچین حرفی بزنی که هر کی میگه فلان مار ک تعصبیه
اگه اینطوره شما که آواتارت اسم یه برنده کاملا از همه تعصبی تری
من در نهایت میخوام بگم من نمیخوام شما رو زیر سوال ببرم
اما شما هم نباید کسی رو زیر سوال ببرین

mhddddd
28-12-2011, 15:12
جناب persi android
شما باید پول اضافه داشته باشی که به galaxy پول بدی
راستی چرا الان پست شما رو بخاطر مربوط نبودن به تاپیک پاک نمیکنند{تبعیض از این بیشتر که همه ی حرف ما رو تو تاپیک mini pro پاک میکنند} اقای arianland خب کجایی خودتو نشون بده اینجا یک پست باید پاک بشه
البته من که میدانم در نهایت این پست من هست که پاک میشه نه یک فرد با سابقه ی طولانی و.........

Pedram_mrn
28-12-2011, 15:23
کلا بستگی به کاربر و کاربردش داره من این گوشی یه چند روزی دستم بود
میتونم بگم جز OTG چیز بهتری نسبت به گلکسی نداره
دکمه های هوم بک و منو که سخت افزاری هستن هم سفتن هم زیاد راحت نیستن کلا باید با انگشت شصت باهاشون کار کنی:41:
این بدجوری رو مخم بود وقتی گوشی رو میگیری تو یه دستت میخوای با اون یکی دستت کار کنی میشه جهنم...
قدرت پردازشی هم خوب بود ولی عکس العمل پایین البته اینو همه متوجه نمیشن....
صفحه نمایش نورش همیشه اتوماتیک اینم اصلا جالب نیست
صدای اسپیکرش از گلکسی بیشتره ولی اصلا کیفیت نداره هدفون های استوکش هم زیاد جالب نیست
برنامه هایی ام که خودبه خود باز میشن نزدیک به 20 و اندی ان که کنترل کردن این برنامه ها واسه یه کاربر معمولی زیاد آسون نیست...
عکاسیش هم زیاد توجه منو جلب نکرد احساس کردم فوکسش زیاد طول میکشه و دقیق نیست فیلم برداری هم خوب بود
باتریش خیلی خوبه راحت 2 روزو جواب میده
بیشتر امکانات OTG جالبه و دلیل من واسه پیشنهاد کردن این گوشی به دوستم همین بود چون واقعا کارایی داره
HDMI هم یکی از مزیت هاشه ولی من کابلشو نداشتم که تست کنم
کلا واسه کاربر معمولی گوشیه مناسب تریه تا گلکسی اس
میشه گفت بیشتر سلیقه ایه......

Punisher_2008
28-12-2011, 21:48
کلا بستگی به کاربر و کاربردش داره من این گوشی یه چند روزی دستم بود
میتونم بگم جز OTG چیز بهتری نسبت به گلکسی نداره
یدکمه های هوم بک و منو که سخت افزاری هستن هم سفتن هم زیاد راحت نیستن کلا باید با انگشت شصت باهاشون کار کنی:41:
این بدجوری رو مخم بود وقتی گوشی رو میگیری تو یه دستت میخوای با اون یکی دستت کار کنی میشه جهنم...
قدرت پردازشی هم خوب بود ولی عکس العمل پایین البته اینو همه متوجه نمیشن....
صفحه نمایش نورش همیشه اتوماتیک اینم اصلا جالب نیست
صدای اسپیکرش از گلکسی بیشتره ولی اصلا کیفیت نداره هدفون های استوکش هم زیاد جالب نیست
برنامه هایی ام که خودبه خود باز میشن نزدیک به 20 و اندی ان که کنترل کردن این برنامه ها واسه یه کاربر معمولی زیاد آسون نیست...
عکاسیش هم زیاد توجه منو جلب نکرد احساس کردم فوکسش زیاد طول میکشه و دقیق نیست فیلم برداری هم خوب بود
باتریش خیلی خوبه راحت 2 روزو جواب میده
بیشتر امکانات OTG جالبه و دلیل من واسه پیشنهاد کردن این گوشی به دوستم همین بود چون واقعا کارایی داره
HDMI هم یکی از مزیت هاشه ولی من کابلشو نداشتم که تست کنم
کلا واسه کاربر معمولی گوشیه مناسب تریه تا گلکسی اس
میشه گفت بیشتر سلیقه ایه......
سلام..
دوست عزیز من با شما زیاد موافق نیستم.
خب شما چون مثلا با دکمه های تاچ galaxy s کار کردی یکمی کار با این سخته..
در مورد رم دوست عزیز این مشکل از اندروید هست که به خاطر نبودن تسک منجیر اختصاصی رم گوشی توسط نرم افزار مختلف اشغال میشه..
در مورد عکس عمل بازم موافق نیستم.. این گوشی سرعتش بالاست.. خیر سرش سی پی یو 1ghz scorpion داره با 512mb رم و چیپ گرافیکی adreno 205 داره.. و مشکلی از نظر سرعت نداره سنگین ترین بازی های HD رو هم روان اجرا کرده نمیدونم شما کدوم قسمتش رو میگین کنده..
نور صفحه اتوماتیکه؟ متوجه منظورتون نشدم داداش.. ولی نورش رو میتونید خودتون کمو زیاد کنید..
صدای اسپیکرش علاوه بر اینکه بلنده کیفیتش خیلی خوبه. در به خصوص هندسفری که Bass خیلی خوبی داره نمیدونم چرا دقیقا نظر شما برعکس هست..

عکاسیش خیلی خوبه .. خودش تاچ فوکوس داره.. فقط عکاسی با فلش زیاد جالب نمیدازه فلش قدرتش زیاد نیست و با فلش کمی عکساش به زردی میزنه.
بر عکس باطریش زیاد تعریفی نداره.. اگه مثل من زیاد بازی میکنید زیاد چت میکنید و موزیک زیاد گوشی میدین هر شب باید شارژ کنید.. در کل اندروید مدیریت باطریش ضعیفه

اما نوع سی پی یو و چیپ گرافیکی galaxy s از neo بهتر هست و برتری داره. اما مطمئنن شاید neo بهتر از s نباشه از نظر سخت افزار اما کمترم نیست...مطمئن باشید نرم افزار یا بازی نیست که مثلا بگین روی galaxy s راحت اجرا میشد روی neo لگ میزد..
جدیدا سامسونگ به سرش زده و نمیخواد اندرویدد 4 رو برای galaxy s بده..

m-530
28-12-2011, 22:54
عزیزن سامسونگ گالاکسی اس دیگر ساپروت نمیشه

اما ساپورت xperia neo تا 2 سال دیگه ادامه داره و به اندروید 4 اپدیت میشه

PersiAndroid
29-12-2011, 01:07
ﺩﻭﺳﺖ ﻋﺰﯾﺰ ﻣﯿﺸﻪ ﺑﮕﯿﻦ ﮐﺠﺎﯼ ﺣﺮﻑ ﻣﻦ ﺗﻌﺼﺒﯽ ﺑﻮﺩ ﻣﻦ ﻧﻈﺮﻣﻮ ﮔﻔﺘﻢ ﺩﺭ ﺿﻤﻦ ﺍﻋﻼﻡ ﮐﺮﺩﻡ ﻫﯿﭽﮑﺲ ﺣﻖ ﻧﺪﺍﺭﻩ ﺑﮕﻪ ﻫﺮﮐﯽ ﮔﻔﺖ ﻓﻼﻥ ﮔﻮﺷﯿﻮ ﺑﮕﯿﺮ ﺑﺪﻭﻥ ﻣﺘﻌﺼﺒﻪ ﭼﺮﺍ ﺑﺎﯾﺪ ~ﯾﺶ ﺩﺍﻭﺭﯼ ﮐﻨﯿﻢ ﻫﺮ ﮐﯽ ﻣﯿﺎﺩ ﻧﻈﺮﺷﻮ ﻣﯿﮕﻪ ﺩﻋﻮﺍ ﮐﻪ ﻧﺪﺍﺭﯾﻢ ﺷﻤﺎ ﻫﻢ ﺍﺯ ﻣﻦ ﺧﻮﺷﺖ ﻧﻤﯿﺎ ﺩ ﺑﻪ ﺧﺎﻃﺮ ﺍﯾﻨﮑﻪ ﺳﻠﯿﻘﺖ ﺑﺎ ﻣﻦ ﻓﺮﻕ ﻣﯽ ﮐﻨﻪ ﺍﯾﻦ ﺩﻟﯿﻞ ﺧﻮﺑﯽ ﻧﯿﺲ ﻭﺍﺳﻪ ﺩﺷﻤﻨﯽ ﻣﻦ ﺁﺩﻣﯿﻢ ﮐﻪ ﻭﺍﺳﻪ ﮐﺎﺭﺑﺮﺍﯼ ﺍﯾﻦ ﻓﺮﻭﻡ ﺍﺯ ﻭﻗﺖ ﺧﻮﺩﻡ ﻣﯿﺰﻧﻢ ﻭ ﺗﺎ ﺍﻭﻧﺠﺎﯾﯽ ﮐﻪ ﺑﻠﺪ ﺑﺎﺷﻢ ﺭﺍﻫﻨﻤﺎﯾﯽ ﻣﯽ ﮐﻨﻢ ﻭ ﺗﺠﺮﺑﻤﻮ ﻣﯿﮕﻢ ﺭﻭ ﺗﺨﺖ ﺑﯿﻤﺎﺭﺳﺘﺎﻥ ﺑﻮﺩﻡ ﻭ ~ﺳﺖ ﻣﯽ ﺩﺍﺩﻡ ﻻﺯﻡ ﻧﯿﺲ ﮐﻪ ﺷﻤﺎ ﭼﯿﺰﯼ ﺑﻪ ﻣﻦ ﺑﮕﯽ ﯾﺎ ﺑﻪ ﺧﺎﻃﺮ ﯾﻪ ﮔﻮﺷﯽ ﯾﻪ ﺷﺮﮐﺖ ﺧﺎﺭﺟﯽ ﺑﺎ ﻣﻦ ﺩﺷﻤﻦ ﺑﺎﺷﯽ ﻣﻦ ﻫﻤﻮﻃﻨﺘﻢ ﺭﻓﯿﻘﺘﻢ ﺣﺎﻻ ﺑﮕﻮ ~ﺳﺖ ﻣﻨﻮ ~ﺍﮎ ﮐﻨﻦ ﮔﺬﺍﺭﺵ ﺑﺪﻩ ﺑﻪ ﻣﺪﯾﺮﺍ ﻣﻦ ﺍﮔﻪ ﯾﻪ ﺭﻭﺯﯼ ﮐﻤﮑﯽ ﻫﻢ ﺧﻮﺍﺳﺘﯽ ﺗﻮ ﻓﺮﻭﻡ ﮐﻪ ﺑﻠﺪ ﺑﺎﺷﻢ ﮐﻤﮏ ﻣﯽ ﮐﻨﻢ .
ﺍﯾﻨﺠﺎ ﻓﺮﻭﻣﻪ ﻧﯿﻮﻣﺪﯾﻢ ﮐﻞ ﮐﻞ ﮐﻨﯿﻢ ﺍﻭﻣﺪﯾﻢ ﺗﺠﺮﺑﯿﺎﺗﻤﻮﻧﻮ ﺑﻪ ﺍﺷﺘﺮﺍﮎ ﺑﺬﺍﺭﯾﻢ

Punisher_2008
29-12-2011, 13:33
سلام..
دادشم چرا خودتو این همه ناراحت میکنی..
حالا یکی تازه یک گوشی خریده یکم براش تازگی داره زیاد تو خودتو اذیت کن..
ببینید هیچ گوشی بهترین نیست. شما 1 میلیون هم هزینه کنی گوشیت یک سری مزایا داره و یک سری معایب..
این بستگی به انتظارت و سلیقه شما داره..
من خیلی گوشی زیاد عوض میکنم.. به اندازه کافی تجربه دارم فکر میکنم دوستان همه منو میناسند..
ببنید از نظر ال سی دی GALAXY S بهتر هست چون super amoled داره. البته ال سی دی neo هم کیفیتش خیلی بالاست ولی galaxy s بالاتره..
از نظر سخت افزار هر دو گوشی سی پی یو 1ghz دارند اما نوع و مدل سی پی یو s بالاتر و قویتر هست. چیپ گرافیکی neo میدونید که adreno 205 هست اما مال S قویتر هست و با Adreno 220 رقابت میکنه.. اما در عمل زیاد تفاوت نمیکنه.. یعنی هر هر دو گوشی به راحتی تمامی بازی های HD و نرم افزار رو به راحتی راحت اجرا میکنند..

از نظر دوربین NEO جلوتر هست هم رزولیشن بیشتر عکساش هم فلش .. فیلم برداری هر دو گوشی HD هست 1280 720 رزولیشن دوربین هست..

GALAXY S اندورید 4 رو دریافت نمیکنه.. فعلا رو هواست.. اما NEO دریافت میکنه.
NEO خروجی HDMI داره.
از نظر صدا هم NEO جلوتر هست..
از نظر ساپورت کوکر ها به دلیل فروش بالای S و همینطور مدت زیادی هست تو بازاره ساپورت کوکر ها ازش عالیه.

خب حالا این به سلیقه بر میگرده یکی میخواد در کنار سیستم عامل اندروید با گوشی کیلیپ های خفن و وبگردی کنه اینجا ال سی دی بزگتر S برای اینترنت و SUPER AMOLED برای کیلیپ دیدن عالیه.
یکی دیگه هست مثل من علاوه بر اندروید دوربین و صدای گوشی براش مهمه اینجا NEO با دوربین 8.1 و صدای خیلی خوبش به دردتون میخوره..

در کل سلیقه ای هست.. مثلا خود من علاوه بر امکانات گوشی ظاهر گوشی خیلی برام مطرح هست.. یکی هست اصلا امکانات براش مطرح نیست.. ظاهر براش مهمه.. نمیشه نظر خودتون رو به دیگران تحمیل کنید. میتونید نظر خودتون رو با دلیل ارائه بدین...

موفق باشید

---------- Post added at 01:33 PM ---------- Previous post was at 01:30 PM ----------

عزیزن سامسونگ گالاکسی اس دیگر ساپروت نمیشه

اما ساپورت xperia neo تا 2 سال دیگه ادامه داره و به اندروید 4 اپدیت میشه

سلام..
دوست عزیز..
نمیدونم تازه NEO خریدی یا نه..
دیگه تمومش کن.. منم NEO دارم قرار نیست حالا ثابت کنم همهجا که فلان گوشی خوب نیست و NEO یا هر گوشی دیگه بهتر هست. هر کسی نظر خودشو داره..
اگه میگی NEO بهتر هست بهتره دلیلشم بگی.. هر گوشی مزایا و معایب خودشو داره. و هیچ گوشی کاملا برتر از گوشی دیگه ای نیست..
حتی اگه 1100 رو با NEO مقایسه کنیم 1100 باطری قوتری داره. خیلی مهکمتره:40::31::31: پس هر گوشی مزایا و معایب خودشو داره

h!tman
29-12-2011, 14:08
آخه مشکل اینه اطلاعات غلط میدن بعد اصلاح بشه میگن تعصبی!؟:|
ایناهاش! نئو تا 2سال ساپورت میشه!
آخه عزیز من تا اون موقع 3تا ورژن آندروید میاد سونی دیوانس گوشیو این همه ساپورت کنه؟!
2سال!؟

Punisher_2008
29-12-2011, 14:17
آخه مشکل اینه اطلاعات غلط میدن بعد اصلاح بشه میگن تعصبی!؟:|
ایناهاش! نئو تا 2سال ساپورت میشه!
آخه عزیز من تا اون موقع 3تا ورژن آندروید میاد سونی دیوانس گوشیو این همه ساپورت کنه؟!
2سال!؟
سلام..
بابا داداش ول کن.. یکچیزی گفت این..
منظورش این بود که تا ورژن بعدی میاد.. تازه ما که گوشی به 4 ماه نمیکشه دیگه یچی دیگه میگیرم..
در کل عادت ندارم الکی گوشی عوض کنم. نوکیا 701 داشتم قبل نئو خیلی ازش راضی بودم عالی بود.
ولی یک گوشی می خواستم که بیشتر بتونم بازی بریزم. و نرم افزار و کلا دستم بازتر باشه و سرگرمترم کنه
میخواستم XPERIA PLAY بخرم که به خاطر ابعادش نخردم. S هم دوربینش فلش نداشت. حیف شدددددددد با اون چیپ گرافیکش جون میده واسه بازی.. اخر NEO رو برداشتم چون سخت افزارش مثل PLAY هست و دوربین قوی داشت. شیکم هست...

حالا اندروید 4 هم که بیاد مگه نرم افزار اختصاصی داره؟ همه نرم افزار ها و بازی های به راحتی روی 2.3 جواب میده.. پس زیاد خودتون رو اذیت نکنید.
الان NEXSUS S دوستم داره به اندروید 4 اپدیت کرده میگه هزار تا باگ داره.... انگار که کاستومه میخواد به 2.3.6 بگردونه..

Pedram_mrn
29-12-2011, 16:09
سلام..
دوست عزیز من با شما زیاد موافق نیستم.
خب شما چون مثلا با دکمه های تاچ galaxy s کار کردی یکمی کار با این سخته..
در مورد رم دوست عزیز این مشکل از اندروید هست که به خاطر نبودن تسک منجیر اختصاصی رم گوشی توسط نرم افزار مختلف اشغال میشه..
در مورد عکس عمل بازم موافق نیستم.. این گوشی سرعتش بالاست.. خیر سرش سی پی یو 1ghz scorpion داره با 512mb رم و چیپ گرافیکی adreno 205 داره.. و مشکلی از نظر سرعت نداره سنگین ترین بازی های HD رو هم روان اجرا کرده نمیدونم شما کدوم قسمتش رو میگین کنده..
نور صفحه اتوماتیکه؟ متوجه منظورتون نشدم داداش.. ولی نورش رو میتونید خودتون کمو زیاد کنید..
صدای اسپیکرش علاوه بر اینکه بلنده کیفیتش خیلی خوبه. در به خصوص هندسفری که Bass خیلی خوبی داره نمیدونم چرا دقیقا نظر شما برعکس هست..

عکاسیش خیلی خوبه .. خودش تاچ فوکوس داره.. فقط عکاسی با فلش زیاد جالب نمیدازه فلش قدرتش زیاد نیست و با فلش کمی عکساش به زردی میزنه.
بر عکس باطریش زیاد تعریفی نداره.. اگه مثل من زیاد بازی میکنید زیاد چت میکنید و موزیک زیاد گوشی میدین هر شب باید شارژ کنید.. در کل اندروید مدیریت باطریش ضعیفه

اما نوع سی پی یو و چیپ گرافیکی galaxy s از neo بهتر هست و برتری داره. اما مطمئنن شاید neo بهتر از s نباشه از نظر سخت افزار اما کمترم نیست...مطمئن باشید نرم افزار یا بازی نیست که مثلا بگین روی galaxy s راحت اجرا میشد روی neo لگ میزد..
جدیدا سامسونگ به سرش زده و نمیخواد اندرویدد 4 رو برای galaxy s بده..

درسته واسه همینه که میگم باید دکمه هاش لمسی میبود....
درمورد رم درسته مشکل از اندروید... ولی بازشدن 20 تا برنامه خود به خود یکم نامعقوله...
من دیزایر اس داشتم بیشتر از 8 9 تا برنامه خود به خود باز نمیشد رو گلکسیم که یه دونه برنامه هم خود به خود باز نمیشه البته من یه سری برنامه هارو فریز و یه سری شونو پاک کردم.. ولی قبلشم 7 8 بیشتر باز نمیشد...
مشکل حادی نیست و با یه روت کردن میشه ردیفش کرد.

من نگفتم ضعیفه.... دارم میگم عکس العملش نسبت به گلکسی اس کمی پایین تره و این واسه من کاملا محسوس بود...وگرنه در اجرا کردن بازی ها اصلا مشکلی نداره آسفالت 6 رو مثله هلو اجرا میکنه....

نور صفحه تا حدودی دست شماست مقدار زیادیش اتوماتیک هست...
میتونید امتحان کنید... نور صفحه رو تا آخر زیاد کنید بعد با یه وسیله ی دیگه رو سنسورش نور بندازید(فقط رو سنسور نور بندازید چون اگه رو صفحه نور بندازید متوجه زیاد شدن نور نمیشید)

عکاسیش خوبه...فقط به نظر من گلکسی اس بیشتر فوکس میکنه یعنی از فاصله های نزدیک بهتر عکس میندازه(15 سانتیمتر) وگرنه خیلی ام عالیه

صدا بلندتره و کیفیتش در مقابل گلکسی اس واقعا افتضاحه جوری که من موقع تست میخواستم صورت خودمو چنگ بندازم:31: یکی که این گوشی رو داره و باهاش داره آهنگ گوش میده اصلا متوجه نمیشه چون قبلا صدای باکیفیت تر از این رو در کنار این کیفیت نشنیده...منظورم اینه که وقتی دوتا گوشی دستته تفاوت ها رو میشه احساس کرد... من خودم زیاد با گوشی موزیک گوش میکنم و کیفیت خیلی بیشتر از بلندی صدا برام مهمه چون همیشه ولومشو از 7 بیشتر نمیکنم...

باتریش ضعیف نیست.... شما زیاد استفاده میکنید:31:... من خودم وقتی با گوشیم یکم زیاد بازی کنمو از وای فای اسفاده کنم(5 6 ساعت) به 24 ساعتم نمیکشه که باتریش تموم میشه... باتریش مشکلی نداره...

درکل گوشیه خوبیه و تو رنج قیمت خودش با امکاناتی که داره مثل دوربین OTG HDMI کاملا ارزش خرید داره....
قیافه ی جالبی هم داره.. دلیل انتخاب من بیشتر امکاناتش بود که سایر رقیب هاش این امکانات رو نداشتن..

موفق باشی

Punisher_2008
29-12-2011, 18:00
درسته واسه همینه که میگم باید دکمه هاش لمسی میبود....
درمورد رم درسته مشکل از اندروید... ولی بازشدن 20 تا برنامه خود به خود یکم نامعقوله...
من دیزایر اس داشتم بیشتر از 8 9 تا برنامه خود به خود باز نمیشد رو گلکسیم که یه دونه برنامه هم خود به خود باز نمیشه البته من یه سری برنامه هارو فریز و یه سری شونو پاک کردم.. ولی قبلشم 7 8 بیشتر باز نمیشد...
مشکل حادی نیست و با یه روت کردن میشه ردیفش کرد.

من نگفتم ضعیفه.... دارم میگم عکس العملش نسبت به گلکسی اس کمی پایین تره و این واسه من کاملا محسوس بود...وگرنه در اجرا کردن بازی ها اصلا مشکلی نداره آسفالت 6 رو مثله هلو اجرا میکنه....

نور صفحه تا حدودی دست شماست مقدار زیادیش اتوماتیک هست...
میتونید امتحان کنید... نور صفحه رو تا آخر زیاد کنید بعد با یه وسیله ی دیگه رو سنسورش نور بندازید(فقط رو سنسور نور بندازید چون اگه رو صفحه نور بندازید متوجه زیاد شدن نور نمیشید)

عکاسیش خوبه...فقط به نظر من گلکسی اس بیشتر فوکس میکنه یعنی از فاصله های نزدیک بهتر عکس میندازه(15 سانتیمتر) وگرنه خیلی ام عالیه

صدا بلندتره و کیفیتش در مقابل گلکسی اس واقعا افتضاحه جوری که من موقع تست میخواستم صورت خودمو چنگ بندازم:31: یکی که این گوشی رو داره و باهاش داره آهنگ گوش میده اصلا متوجه نمیشه چون قبلا صدای باکیفیت تر از این رو در کنار این کیفیت نشنیده...منظورم اینه که وقتی دوتا گوشی دستته تفاوت ها رو میشه احساس کرد... من خودم زیاد با گوشی موزیک گوش میکنم و کیفیت خیلی بیشتر از بلندی صدا برام مهمه چون همیشه ولومشو از 7 بیشتر نمیکنم...

باتریش ضعیف نیست.... شما زیاد استفاده میکنید:31:... من خودم وقتی با گوشیم یکم زیاد بازی کنمو از وای فای اسفاده کنم(5 6 ساعت) به 24 ساعتم نمیکشه که باتریش تموم میشه... باتریش مشکلی نداره...

درکل گوشیه خوبیه و تو رنج قیمت خودش با امکاناتی که داره مثل دوربین OTG HDMI کاملا ارزش خرید داره....
قیافه ی جالبی هم داره.. دلیل انتخاب من بیشتر امکاناتش بود که سایر رقیب هاش این امکانات رو نداشتن..

موفق باشی

سلام.
ولی کلا خانواد XPERIA فکر میکنم دکمه هاشون همینطوره.. از X8 یادمه تا ARC و همین NEO...
ولی من DESIRE Z و GALAXY ACE داشتم.. این مشکل رو داشتن.. با روت کردن داخل یک پوشه بود برنامه هایی که استفاده نمیکردم پاک میکردم یا اینکه مثلا از رام هاس کاستوم استفاده میکردم..

در مورد عکس العمل فکر میکنم به خاطر رابطه کاربری باشه.. اخه TOUCHWIZ کلا خیلی سریع هست. البته یک نکته دیگه هست.. مدل سی پی یو NEO با GALAXY S فرق میکنه مال NEO مثل DESIRE S از نوع Scorpion هست با چیپست Qualcomm MSM8255 Snapdragon و چیپ گرافیکی Adreno 205 .
اما برای GALAXY S مدل سی پی یو Cortex A8 هست با چیپست Hummingbird و چیپ گرافیکی PowerVR SGX540
فرکانس هر دو سی پی یو 1ghz هست اما طبق بنچمارک هایی که گرفته شده بین این دو مدل سی پی یو مال s قویتر هست. چیپ گرافیکی s که کاملا واضح هست که قویتر هست..

اما با این وجود خیلی از دوستام galaxy s دارن.. گوشی توپیه. به خصوص ال سی دی amoled ..
راستی دقیقا شما کجا رو تست کردین که متوجه شدین neo نسبت به s عملکردش کمی ضعیفتر هست؟ یعنی کدوم قستمش..

در مورد نور صفحه بله.. من دقیقا متوجه منظورتون نشده بودم. مقداری دست شماست و بقیشه اتوماتیکه به خاطر بهنه سازی مصرف باطری..

در مورد صدا. خب دوست من شما هرچه قدر صدا رو بلندتر کنید از کیفیتش کاهسته میشه.. این گوشی یک اسپیکر داره..

منم موافق هستم. گوشی خیلی خوبیه. ازش راضی هستم.

راستی یک چیزی یادم امد از desire s راضی بودی؟ من قبلا Z داشتم عالی بود... میخواستم اول DESIRE S رو بردارم.. ولی فروشنده چون رفیقم بود بهم گفت بهتره NEO رو برداری بعدم هر دو گوشی رو دستم داد
هم کیفیت ال سی دی NEO بهتر بود و هم دوربین . همه مهمتر قیمتش بود که کمتر بود و ظاهرش..اما کلا HTC یچی دیگست.. هر وقت خریدم خیلی کاراییش عالی بود.. نمونش همین Desire z رو خریدم خیلی ازش راضی بودم.. اما فروختمش بعدشم به شدت پشیمون شدم..

Pedram_mrn
29-12-2011, 19:02
راستی یک چیزی یادم امد از desire s راضی بودی؟ من قبلا Z داشتم عالی بود... میخواستم اول DESIRE S رو بردارم.. ولی فروشنده چون رفیقم بود بهم گفت بهتره NEO رو برداری بعدم هر دو گوشی رو دستم داد
هم کیفیت ال سی دی NEO بهتر بود و هم دوربین . همه مهمتر قیمتش بود که کمتر بود و ظاهرش..اما کلا HTC یچی دیگست.. هر وقت خریدم خیلی کاراییش عالی بود.. نمونش همین Desire z رو خریدم خیلی ازش راضی بودم.. اما فروختمش بعدشم به شدت پشیمون شدم..

دیزایر اس گوشیه خیلی خوشگلیه تنها چیزی که ازش یادم مونده فقط قیافشه... واقعا رنگ نقره ایش آدمو مجبور میکنه پول بده پاش خیلی نازو س کسیه...ولی یه مشکلی که داره کیفیت پایین دوربینشه متاسفانه با آپدیت جدید هم مشکل هنوز پابرجاست....
نئو امکانات بیشتری داره و ارزون تره... با وجود گوشی های سری اکسپریا اصلا ارزش خرید نداره...
مگه اینکه بخوای حتما HTC بخری و جنس بدنه گوشی برات مهم باشه...
دیزایر زد هنوزم گوشیه خوبیه ولی یکم قدیمی شده و امکانات گوشی های روز رونداره...

Green_life
29-12-2011, 23:26
این گوشی xperia neo v چطور گوشی هست؟ ارزش خرید داره؟
خوش دست هست؟
چرا بازارش گرم نیست؟

Punisher_2008
30-12-2011, 19:52
این گوشی xperia neo v چطور گوشی هست؟ ارزش خرید داره؟
خوش دست هست؟
چرا بازارش گرم نیست؟
سلام..
مثل همین neo هست به جای مموری 8گیگ براش 2گیگ گذاشته دوربینش از 8.1 به 5 کاهش داده
قیمتش 370 تومانه.. رنگهای بیشتری نسبت به neo داره.
قیافه .سخت افزار و... هامون neo هست..
به خاطر اینکه تازه امده.

matin724
30-12-2011, 22:22
سلام
من neo v خریدم . چطوری سیم کارت فعال بشه؟

mamadeb
31-12-2011, 00:23
آقا یکی بگه بگه این گوشی مشکل خاصی نداره؟ من تو بررسی تخصصی سایت gsmarena خوندم که وقتی تو اینترنت هستی وبا مولتی تاچ زوم کنی بایستی double tab هم بزنی تا چینش مجدد متون رو انجام بده آیا این مسئله صحیحه؟ اونایی که این گوشی رو دارن لطفا بگن. ممنون

hosiyar
31-12-2011, 11:36
سلام دوستان. یه دو ماهی میشه این گوشی رو گرفتم، فوق العاده ازش راضیم. خیلی سریع و روونه، بدون هبچ هنگی. روش fifa12 با حجم 2گیگ هم ریختم مثل هلو اجرا میکنه. دوربینش هم عالیه، خصوصا فیلمبرداریش. با مقایسه هایی که کردم فیلمبرداریش با اینکه اسمن یکیه، اما صد پله از x10 و vivaz بهتره. فریم ریت عالی ای داره.
در مجموع که اون زمان با گارانتی اصلی 460 پاش دادم خیلی ارزش داشت. خیلی هم دوست داشتنیه.
فقط یه خواهش دارم. متاسفانه تو باکس گوشی، کابل microHDMI به HDMI وجود نداره. من زمین و زمان رو زیرورو کردم گیر نیاوردم. خواهشا اگر کسی جایی رو میشناسه که این کابل رو بفروشه حتما بگه که خیلی دنبالشم.
ممنون. موفق باشید.

majid84
31-12-2011, 12:42
سلام
كيفيت عكس گرفتنش چه جوريه ؟ چون ميگن هنگام استفاده از فلش به زردي ميزنه.

Pedram_mrn
31-12-2011, 12:42
سلام دوستان. یه دو ماهی میشه این گوشی رو گرفتم، فوق العاده ازش راضیم. خیلی سریع و روونه، بدون هبچ هنگی. روش fifa12 با حجم 2گیگ هم ریختم مثل هلو اجرا میکنه. دوربینش هم عالیه، خصوصا فیلمبرداریش. با مقایسه هایی که کردم فیلمبرداریش با اینکه اسمن یکیه، اما صد پله از x10 و vivaz بهتره. فریم ریت عالی ای داره.
در مجموع که اون زمان با گارانتی اصلی 460 پاش دادم خیلی ارزش داشت. خیلی هم دوست داشتنیه.
فقط یه خواهش دارم. متاسفانه تو باکس گوشی، کابل microHDMI به HDMI وجود نداره. من زمین و زمان رو زیرورو کردم گیر نیاوردم. خواهشا اگر کسی جایی رو میشناسه که این کابل رو بفروشه حتما بگه که خیلی دنبالشم.
ممنون. موفق باشید.

اگه تهرانید برید علاالدین پیدا میشه اگه نه باید از نت بگردید و بخرید...

golmohammadi
31-12-2011, 12:55
سلام دوستان
من یک عدد neo v برای داداشم خریدم
عجیب گوشی خوبیه این
حس میکنم آرک خودم هت که کوچیکتر شده
دوربینش خوبه
فیلمبرداریش عین آرک هست و استریو هم رکورد میکنه
صداش از آرک بازتر هست و کمی میشه گفت بلندتر
البته آرک هم صداش زیرتره
hdmi داره هیچ دوربین دومی هم داره که آرک نداره
سرعتش خوبه و کوچیکترین لگی در منوها و ... نداره
الان دارم برنامه نصب میکنم و روت هم کردمش
کیفیت صفحه عالی داره نورش هم خوبه
و با توجه به صفحه کوچیکتر نسبت به آرک میشه گفت دوام باطریش بهتر از آرک خواهد بود
در کل خیلی گوشی خوبیه ....
الان هم این بلد اومده براش که من از طریق وایرلس زدم آپدیت کرد
4.0.2.A.0.62

Punisher_2008
31-12-2011, 13:48
سلام دوستان
من یک عدد neo v برای داداشم خریدم
عجیب گوشی خوبیه این
حس میکنم آرک خودم هت که کوچیکتر شده
دوربینش خوبه
فیلمبرداریش عین آرک هست و استریو هم رکورد میکنه
صداش از آرک بازتر هست و کمی میشه گفت بلندتر
البته آرک هم صداش زیرتره
hdmi داره هیچ دوربین دومی هم داره که آرک نداره
سرعتش خوبه و کوچیکترین لگی در منوها و ... نداره
الان دارم برنامه نصب میکنم و روت هم کردمش
کیفیت صفحه عالی داره نورش هم خوبه
و با توجه به صفحه کوچیکتر نسبت به آرک میشه گفت دوام باطریش بهتر از آرک خواهد بود
در کل خیلی گوشی خوبیه ....
الان هم این بلد اومده براش که من از طریق وایرلس زدم آپدیت کرد
4.0.2.A.0.62
سلام..
مبارکه.. چند خریدی؟ 370؟
خب دوست عزیز neo و neo v همه چیزشون مثل arc هست.. سخت افزارش دقیقا هامون.. حتی حافظه داخلی هم دقیقا مثل هامونه..
دوربین neo هم دقیقا مثل arc هست اما ال سی دی arc بزرگتر هست . و کابل HDMI همراهشه..
هر دو گوشی خیلی شیک هستند.
-------------------------------------------------
برای بهینه سازی مصرف باطری این تستک منجر رو نصب کنید تاثیر خیلی زیادی در مصرف باطری داره.. حجمش خیلی کمه:
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
بعد نصبش کنید.
نرم افزاری که میدونید بیخوب بازی ignore کنید تا دیگه باز نشه.
وارد تنظیمات بشین و گزینه auto kill levle رو روی crazy قرار بدین
و auto kill frequncy رو روی when screen off قرار بدین .
اینجوری هر وقت هم که ال سی دی خاموش بشه برنامه ها خودکار بسته میشن.

موفق باشید

----------------------------------------------------------------------------------
برای نصب کرنل و اورکلاک.
من اینکارو کردم. تا 1.8 اورکلاک کردم با پایداری 100%.. اما هرگز تا این فرکانس استفاده نکنید.
چون اولا اصلا احتیاجی نیست. تمامی بازی های HD حتی اون سنگین هاشون مثل SHOTGUNE رو من تست کردم به راحتی رو 1GHZ اجرا میشه و کوچکترین لگی نداره.. و دوما مصرف باطری رو افزایش میده..
پیشنهاد میکنم از 1.4 GHZ بیشتر نکنید خود ARC S هم تا این اندازه اورکلاک شده.:

فقط توجه کنید چند نکته:
قبل از نصب کرنل باید بوتلودر گوشیتون باز باشه
قبل از نصب از رامتون backup بگیرین

اموزش نصب:
بعد از باز کردن بوتلودر .
1: کرنل رو دانلود کنید و به پوشه fastboot منقل کنید
2: shift رو نگه داشته و راست کلید کنید و گزینه cmd رو انتخاب کنید
3: در cm این دستور رو بزنید fastboot flash boot boot.img
4: صبر کنید تا به اخر برسه و کارش تمون بشه..
5: کابل رو جدا کنید و گوشی رو روشن کنید .

-----------------------------------------------------------
DooMKernel
این کرنل رو خودم تست کردم.
میتونید تا 1.8ghz اورکلاک کنید با پایداری کامل خودم تست کردم. پیشنهاد میکنم بیشتر از 1.4 اورکلاک نکنید مصرف باطری زیاد میشه. به نظر من روی هامون 1 ghz بزارید باشه اگه لازم داشتین با CPU SET افزایش بدین .
DOWNLOAD ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

---------- Post added at 01:48 PM ---------- Previous post was at 01:46 PM ----------

سلام
كيفيت عكس گرفتنش چه جوريه ؟ چون ميگن هنگام استفاده از فلش به زردي ميزنه.
سلام..
کیفیت عکساش خیلی خوبه .. به خصوص رنگهارو شارپ و زنده نشون میده.
اما هامطنور که گفتم موقع استفاده از فلش عکساش ته رنگ زرد داره..
در کل دوربین خوبی داره فیلم برداریشم HD هست.

Ali_pc
31-12-2011, 23:41
دوستان عزیز نحوه ی نصب نرم افزار و بازی روی این گوشی چطوری هست ؟؟؟

Ali_pc
31-12-2011, 23:56
من مبتدی هستم لطفا توضیح کامل بدین مرحله به مرحله

Punisher_2008
01-01-2012, 00:35
سلام.
خب سعی میکنم رام هارو اول که خودم تست کردم رو قرار بدم.
این رام هامنطور که از اسمش معموله از سری MIUI هست که میدونید
ورژن رام 1.11.11 و بر پایه 2.3.7 هست
گرافیک عالی داره
و رابطه کاربری عالی
سرعت بال
پایداری کامل
. 170 تا 220 mb حافظه ازاد RAM
و..
تم های این رام که دیگه معروف هستند.
از صبح روی این رام بودم فوق العاده زیباست و پایداریش کامل هست
طبق گفته سازنده FM و XLOUD کار نمیکنه. که فکر نکنم مهم باشه.. hdmi رو من کابل ندارم تست کنم کسی تست کرد خبرشو بده.
باگ دیگه ای من ندیدم. سرعت رام بالاست..
پیشنهاد میکنم حتما نصب کنید.. واقعا خیلی جذاب هست.

برای نصب:
بوت لودر گوشی باید انلاک باشه.
ریکاوری مد رو نصب کرده باشین
از رامتون BACKUP بگیرین که اگه نخواستین یا مشکلی پیش امد بتونید برگردید.
فایل رو دانلود کنید.
از فشرده خارج کنید فایل BOOT رو به پوشه fastboot و فایل رام رو به مموری انتقال بدید
گوشی رو به فست بود ببرید و کرنل رو نصب . بعد از نصب وارد ریکاوری بشین بعد از wipe کردن
رام رو نصب کنید.

اگه دیدین فیلم برداری نمیکنه از داخل تنظیمات فیلم برداری چک کنید تیک گزینه اولی رو بزنید یعنی HD .

دوستانی که نصب کردن نظرشون رو بگن.

اسکرین شات:

دانلود رام:
DOWNLOAD ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

دانلود فارسی ساز( مثل رام فقط از طریق ریکاوری نصب کنید)

منبع: XDA
موفق باشید

golmohammadi
01-01-2012, 00:56
سلام..
مبارکه.. چند خریدی؟ 370؟
خب دوست عزیز neo و neo v همه چیزشون مثل arc هست.. سخت افزارش دقیقا هامون.. حتی حافظه داخلی هم دقیقا مثل هامونه..
دوربین neo هم دقیقا مثل arc هست اما ال سی دی arc بزرگتر هست . و کابل HDMI همراهشه..
هر دو گوشی خیلی شیک هستند.
ممنون
375 خریدم
ایول به سونی
کاش از اینکارها زیاد کنند
قیمت گوشی کم میکنند با تغییر دوربین

Ali_pc
01-01-2012, 11:04
کسی جواب منو نمیده ؟؟؟

PersiAndroid
01-01-2012, 11:54
دوستان عزیز نحوه ی نصب نرم افزار و بازی روی این گوشی چطوری هست ؟؟؟

بازی ها و برنامه ها رو باید تو حافظه گوشی ریخت و نصب کرد البته ممکنه نصب یه برنامه نکات خاصی هم داشته باشه مشکل یا سوالی در مورد برنامه ها درین میتونین اینجا:
مباحث و مشکلات مربوط به نصب و اجرای برنامه های اندروید ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
و در مورد بازی ها اینجا :
مباحث و مشکلات مربوط به نصب و اجرای بازی های اندروید ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
مطرح کنید

Ali_pc
01-01-2012, 12:12
دوست عزیز من طریقه نصب رو میخوام در نصب مشکلی هنوز پیش نیومده راه و روش نصب رو نیاز دارم

Original Titan
01-01-2012, 14:14
عزيز بازي رو ميريزي روي مموري گوشيت (اينو بلدي؟ )
بعد از توي فايل منجر (كه يا بايد از اينترنت دانلود كني يا رو دستگاهت از طريق بلوتوث ريخته باشي) كه قبلا نصب كردي برنامه رو از روي مموري فراخواني كني و بعد هم روش كليك كنيد و دكمه Install ‌رو بزنيد

Ali_pc
01-01-2012, 14:51
دوست عزیز من این فایل رو گرفتم Root Explorer v2.12.4 اینو توی مموری ریختم وللی توی گوشی پیداش نمیکنم که نصب کنم

چیکار باید بکنم ؟

hamed1297
01-01-2012, 16:32
اول:برو منو ستینگ قسمت اپلیکیشن منیجر و تیک گزینه unknown source رو بزن.بعد برنامه رو بلوتوث کن به گوشیت.وقتی رسید از منو بالا روی فایل دریافتی کلیک کن تا نصب بشه.از این به بعد با همین برنامه روت اکسپلورر میتونید به مموری کارت دسترسی داشته باشید.

Ali_pc
01-01-2012, 18:01
دوست عزیز نصبش کردم اما موقع اجرا این پیغام خطا رو میده :

the application root explorer ( process
com.speedsoftware.rootexplorer) has stoped unexpectedly please try again

eng2006
01-01-2012, 20:28
من تازه خریدم ممنون میشم راهنمایی کنید..........
چطور میشه با استفاده از خود lcd گوشی یه صفحه یا برنامه رو بست؟ من واسه خارج شدن از یه صفحه از دکمه پایین گوشی استفاده میکنم. ولی فکر کنم برنامه در بکراند باز میمونه!

file explorer این گوشی کجا هست هرچی گشتم نتونستم وارد مموری این گوشی بشم؟

چطور باید از GPS این گوشی استفاده کرد؟بهترین برنامه GPS برای این گوشی چیه؟
راستی قضیه به روز رسانی اکانت چیه؟
چطور میشه رو اندروید برنامه نصب کرد؟
قضیه انلاک کردن و روت کردن گوشی چیه و گه کاربردی داره؟

amin n & i series
01-01-2012, 21:09
من تازه خریدم ممنون میشم راهنمایی کنید..........
چطور میشه با استفاده از خود lcd گوشی یه صفحه یا برنامه رو بست؟ من واسه خارج شدن از یه صفحه از دکمه پایین گوشی استفاده میکنم. ولی فکر کنم برنامه در بکراند باز میمونه!

file explorer این گوشی کجا هست هرچی گشتم نتونستم وارد مموری این گوشی بشم؟

چطور باید از GPS این گوشی استفاده کرد؟بهترین برنامه GPS برای این گوشی چیه؟
راستی قضیه به روز رسانی اکانت چیه؟
چطور میشه رو اندروید برنامه نصب کرد؟
قضیه انلاک کردن و روت کردن گوشی چیه و گه کاربردی داره؟
سلام
1.بعضی برنامه ها بسته میشن.ولی اکثرا باز میمونن.برای بستنشون اول باید برنامه teskiller رو بگیرید نصب که کردید هر بار چند تا برنامه باز کردید و خواستید ببندیدش برید تو teskiller و همه برنامه ها رو ببندید
2.فایل منیجر هم رو بعضی از گوشی ها هست ولی رو سونی اریکسونا نیست.اول دانلود کنید یه فایل منیجر مثل astro یا روت اکسپلورر بعد همون طور که دوست گلمونhamed 1297 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) تو چند تا پست قبل تر گفتن
اول:برو منو ستینگ قسمت اپلیکیشن منیجر و تیک گزینه unknown source رو بزن.بعد برنامه رو بلوتوث کن به گوشیت.وقتی رسید از منو بالا روی فایل دریافتی کلیک کن تا نصب بشه.از این به بعد با همین برنامه روت اکسپلورر میتونید به مموری کارت دسترسی داشته باشید.
3.در مورد gps هم دوستان دیگه بگن:31::31:
4.نصب برنامه هم وقتی فایل منیجر نصب کردی دیگه راحته...برنامه ها رو میریزی تو ممری بعد از طریق فایل منیجری که نصب کرذی برنامه ها رو نصب میکنی
5.انلاک و روت و انروت و بوت لودر و ..... فعلا ولش کن ...همین رام ارجینالی که رو نئو هست خیلی خوبه{البته اگه ورژن اندروید گوشیت 2.3.4 نیست اپدیتش کن خیلی بهتر میشه .{ورژن گوشی : منو....سیتینگ...about phone}
راستی اگه وایرلس یا ایرانسلی چیزی داری برنامه کافه بازار رو از طریق گوشیت بگیر.. این برنامه هایی که گفتم + کلی برنامه رایگان دیگه توش هست.راحت از کافه بازار دانلود کن
:10:

mamadeb
01-01-2012, 21:17
دوستان به نظرتون من کدوم گوشی را بگیرم؟
Galaxy Ace S5830 or Xperia neo V
خواهشن به دور از تعصب نظر بدین.

h!tman
01-01-2012, 21:19
دوستان به نظرتون من کدوم گوشی را بگیرم؟
Galaxy Ace S5830 or Xperia neo V
خواهشن به دور از تعصب نظر بدین.

Neo V
خیلی بهتره

eng2006
01-01-2012, 22:35
X-plore file manager 2.20 چطوره ؟
برنامه teskiller رو از کجا دانلود کنم؟ گشتم پیدا نکردم.
ممنون میشم کمک کنی
کسی درباره Gps vراهنمایی میکنه........

h!tman
01-01-2012, 22:43
tesk نباید بگردید
Task Killer اسمشه!:دی

mamadeb
01-01-2012, 23:02
Neo V
خیلی بهتره

می شه یکم مقایسه ای تر بگید!
ممنون:11:

h!tman
01-01-2012, 23:10
می شه یکم مقایسه ای تر بگید!
ممنون:11:

کاملا؟:دی
مهم ترین این که Ace خیلی قدیمی شده و ساپورتی ازش نمیشه ولی نئو وی به ICS آپدیت میشه
دوم وجود صفحه نمایش بهتر و رزولوشن بسیار بالاتره
+براویا انجین که سونی داره
رم بیشتر
دوربین ها تقریبا برابر ولی از نظرم نئو بهتر میگیره
سی پی یوی قوی تر!
جی پی یوی قوی تر
داشتن HDMI
باطری قوی تر
و قیافه قشنگ تر:دی
چیز دیگه ای به ذهنم نرسید

Ali_pc
02-01-2012, 09:07
دوستان لطفا یک لینک دانلود برای منیجر برای دانلود بدین

amin n & i series
02-01-2012, 11:20
دوستان همه برنامه های مورد نیازتون تو سایت

هست
نرم افزارهایی هم که دارید اسم میبرید تو این قسمت هست

{اول کافه بازار رو واسه گوشیتون دانلود کنید از سایتی که گذاشتم ...بلوتوث کنید به گوشیتوون....بعد که نصبش کردید از طریق gprs یا wifi بشنید هر برنامه ای که میبینید لازمتون هست از اونجا دانلود کنید....حجم فایل منیجر + teskiller کلا 1.5 مگ نیست
تو دانلود سنتر سایت ---------.ir هم کلی برنام هست.فقط یه ادم با حوصله میخواد که بشینه بگرده{البته سرچ هم باید داشته باشه}:10:

matin724
03-01-2012, 15:42
سلام
می تونم نئو وی را با کابل وصل کنم به کامپیوتر و از اینترنت ای دی اس ال استفاده کنم؟
اخه مودم ای دی اس الم معمولیه
ممنون

majid84
03-01-2012, 17:42
سلام،
من بين نوكيا 701 و سوني اريكسون neo موندم كدوم يكي را بخرم
فقط اگر نئو كيفيت عكسش خوب بود قطعا ميخريدمش ولي عكساش به زردي ميزنه و اين خيلي بده و نميتونم باش كنار بيام. موندم چكار كنم ضمنا سوني اريكسون live with walkman نيز همين مشكل را دارد.

h!tman
03-01-2012, 18:02
سلام
می تونم نئو وی را با کابل وصل کنم به کامپیوتر و از اینترنت ای دی اس ال استفاده کنم؟
اخه مودم ای دی اس الم معمولیه
ممنون

فقط با مودم وایرلس!
45-50تومنه

سلام،
فقط اگر نئو كيفيت عكسش خوب بود قطعا ميخريدمش ولي عكساش به زردي ميزنه و اين خيلي بده و نميتونم باش كنار بيام. موندم چكار كنم ضمنا سوني اريكسون live with walkman نيز همين مشكل را دارد.

مطمئنا Neo
به زردی نمیزنه که :-؟ تنظیمات رو تغییر بدید درست میشه
اون از نور زیاد فلش هست
توی نقاط تاریک شاید به زردی بزنه!

majid84
03-01-2012, 18:06
فقط با مودم وایرلس!
45-50تومنه

مطمئنا Neo
به زردی نمیزنه که :-؟ تنظیمات رو تغییر بدید درست میشه
اون از نور زیاد فلش هست
توی نقاط تاریک شاید به زردی بزنه!

چه تنظيماتي ؟
ولي در نور زرد لامپ اتاق بدون فلش نيز به زردي ميزنه

h!tman
03-01-2012, 18:09
چه تنظيماتي ؟

فکر نکنم ها
منظورم تنظیمات دوربینه:-؟

Pedram_mrn
03-01-2012, 21:31
سلام،

عکسای نئو زنده تره ولی با فلش زیاد جالب عکس نمیگیره و به زدی میزنه....
بدون فلش عکس های خیلی خوبی میگیره
درکل اونقدری دوربین این دوتا با هم فرقی ندارن هر کدوم تو یه شرایطی بهتر عکس میگیرن

starn
03-01-2012, 21:41
دوستان neo v رنگ سفید توی بازار تهران (اعلائدین ) بدون گارانتی دیدن؟؟؟ این اواخر نرفنم بازا زا قیمت ها خبر ندارم ولی یادمه بعضی اوقات رنگ بندی هم روی قیمت گوشی فرق داره کسی خبری داره الان وضعیت طوره؟
--------------
و دوستانی که این گوشی رو دارن لطف کنن یکم از باتری گوشی بگن من آرک داشتم که به نظرم خیلی کم شارژ نگه میداشت در مقابل گالکسی اس

Punisher_2008
04-01-2012, 00:56
چه تنظيماتي ؟
فقط در عکاسی در محیط های تاریک کمی عکساش به زردی میزنه.
من یک رام کاستوم miui نصب کردم انجوری نمیشد.
من خود 701 داشتم اونم گوشی فوق العاده بود..
این مقایسه دوربین 701 با neo از خودمه.:
اگه خیلی اهل برنانه و بازی نیستی 701 بگیر.. جون otg داره میتونی موس و کیبرد بهش وصل کنید.
ال سی دیش درخشان ترین هست و زیر نور خورشید super amoled سامسونگ و ایفون بهش نرسیدن.
ساختار فلزی داره. باطریشم از neo قویتر هست.
از نظر رابطه کاربی هم که belle کاملا متحول شده و فوق العاده هست.
البته سیمبین هم بازی خفن HD رو داره...

اما اگه زیاد اهل بازی و نرم افزار هستی در خرید NEO شک نکن.. NEO دوربین خیلی خوبی داره

جفتشون هم سخت افزارشون قوی هست
هر دوشون فوق العاده هستند.. هر کدوم رو برداری پشیمون نمیشی.. بستگی به انتظارتت داره.

matin724
04-01-2012, 09:57
کابل hdmi برای نئو وی چند قیمته؟

majid84
04-01-2012, 13:09
فقط در عکاسی در محیط های تاریک کمی عکساش به زردی میزنه.
من یک رام کاستوم miui نصب کردم انجوری نمیشد.
من خود 701 داشتم اونم گوشی فوق العاده بود..
این مقایسه دوربین 701 با neo از خودمه.:
اگه خیلی اهل برنانه و بازی نیستی 701 بگیر.. جون otg داره میتونی موس و کیبرد بهش وصل کنید.
ال سی دیش درخشان ترین هست و زیر نور خورشید super amoled سامسونگ و ایفون بهش نرسیدن.
ساختار فلزی داره. باطریشم از neo قویتر هست.
از نظر رابطه کاربی هم که belle کاملا متحول شده و فوق العاده هست.
البته سیمبین هم بازی خفن HD رو داره...

اما اگه زیاد اهل بازی و نرم افزار هستی در خرید NEO شک نکن.. NEO دوربین خیلی خوبی داره

جفتشون هم سخت افزارشون قوی هست
هر دوشون فوق العاده هستند.. هر کدوم رو برداری پشیمون نمیشی.. بستگی به انتظارتت داره.

ولي عكساي نوكيا 701 طبيعي ترند و در ضمن كابل HDMI و فرستنده FM و 2 فلشه بودن و .....را بايد درنظر بگيريم.

mamadeb
04-01-2012, 13:22
دوستان به neo v هم مثل live with walkman میشه کیبورد یا موس و دسته بازی وصل کرد؟
کلا گوشی باید چه مشخصه داشته باشه تا بشه باهاش از این کارها کرد؟ USB چطور اون را می خونه؟
تو یه کلیپ از Unboxing neo v دیدم که تو جعبه اش کابل mini HDMI هم بود. تو ایران هم روش هست؟

mamadeb
04-01-2012, 19:51
دوستان به neo v هم مثل live with walkman میشه کیبورد یا موس و دسته بازی وصل کرد؟
کلا گوشی باید چه مشخصه داشته باشه تا بشه باهاش از این کارها کرد؟ USB چطور اون را می خونه؟
تو یه کلیپ از Unboxing neo v دیدم که تو جعبه اش کابل mini HDMI هم بود. تو ایران هم روش هست؟

پس چرا کسی جواب نمی ده؟:19:

Original Titan
04-01-2012, 22:37
بله دوست عزيز ميشه به اونم وصل كرد
قابليت USB OTG ‌بايد داشته باشه ...

sina.belyad
05-01-2012, 21:17
دوستان سلام
خلاصه منم neo خریدم.
وحشتناک بود قیمت ها. از یه گوشی فروشی آشنا خریدم 440 تومن. بدون گارانتی و آک هم نبود. اما از طرف خیالم راحته. رم 8 کلاس 2 هم روش بود.
جالب بود که یکی گفت 485 :18: چند نفر هم گفتن اصلا گوشی نمی فروشن (با اینکه گوشی داشتن،می گفتن فعلا بازار گوشی تعطیله)

گوشی فوق العاده ایِ.
عزیزان فقط یه سوال داشتم اینکه وقتی از قسمت:
settings - wireless & networks - mobile networks
تیک قسمت اول یعنی data enabled رو برمی دارم، دیگه اینترنت نمی ره. اگه تیکش رو هم بزارم، تموم شارژ ایرانسلمو می خوره. شروع می کنه وصل شدن به اینترنت. نمی دونم کدوم برنامه هست که به اینترنت وصل می شه.
مجبورم تیکشو بردازم. اونوقت google هم نمی تونم برم.(چون همونطور که گفتم بدون تیک به اینترنت متصل نمی شه)
دوستان کسی می تونه منو راهنمایی کنه که باید چی کار کنم؟

matin724
06-01-2012, 09:31
دوستان سلام
خلاصه منم neo خریدم.
وحشتناک بود قیمت ها. از یه گوشی فروشی آشنا خریدم 440 تومن. بدون گارانتی و آک هم نبود. اما از طرف خیالم راحته. رم 8 کلاس 2 هم روش بود.
جالب بود که یکی گفت 485 :18: چند نفر هم گفتن اصلا گوشی نمی فروشن (با اینکه گوشی داشتن،می گفتن فعلا بازار گوشی تعطیله)

گوشی فوق العاده ایِ.
عزیزان فقط یه سوال داشتم اینکه وقتی از قسمت:
settings - wireless & networks - mobile networks
تیک قسمت اول یعنی data enabled رو برمی دارم، دیگه اینترنت نمی ره. اگه تیکش رو هم بزارم، تموم شارژ ایرانسلمو می خوره. شروع می کنه وصل شدن به اینترنت. نمی دونم کدوم برنامه هست که به اینترنت وصل می شه.
مجبورم تیکشو بردازم. اونوقت google هم نمی تونم برم.(چون همونطور که گفتم بدون تیک به اینترنت متصل نمی شه)
دوستان کسی می تونه منو راهنمایی کنه که باید چی کار کنم؟

سلام
باید از این بسته های gprs ایرانسل بگیری , و بعدش نیازی به غیرفعالdata enable نیست
برای وبگردی که نرم افزار زیاده . مثل opera min , dolphin , ...

Punisher_2008
06-01-2012, 12:29
سلام..
این رام سیانوژن 7.2.0 هست..برای neo
ولی لینکش hotfile هست من که نتوستم هیچوقت چیزی از hotfile دانلود کنم تا نصب میره وبعد قطع میشه الحمدالله که ریزم هم نداره....
میشه یکی اینو داخل mediafire یا اینجور جاها اپلود کنه...
ممنون میشم.:

sina.belyad
06-01-2012, 13:17
سلام
باید از این بسته های gprs ایرانسل بگیری , و بعدش نیازی به غیرفعالdata enable نیست
برای وبگردی که نرم افزار زیاده . مثل opera min , dolphin , ...

سلام. ممنون از جوابت عزیز.
بسته ی ایرانسل که زدم.
ولی می خوام از بستم هم کم نشه. چون خودم کلی دانلود دارم.

matin724
06-01-2012, 16:22
سلام. ممنون از جوابت عزیز.
بسته ی ایرانسل که زدم.
ولی می خوام از بستم هم کم نشه. چون خودم کلی دانلود دارم.
خواهش میکنم . دیگه اونو نمیدونم که چطور میشه کم نشه . اگه فهمیدین به منم بگین
موفق باشین

h!tman
06-01-2012, 16:29
شما توی نوتیفیکیشن دیتا ندارید!؟:دی (مال من که اینطوره گوشیم البته نئو نیست!)
شما بهتره قبل از این که برید نت یک بسته بزنید بعد وصل کنید بزارید وصل بمونه مشکلی نیست!

PersiAndroid
06-01-2012, 19:18
خب بايد از قسمت اكانت اند سينك تيك بكگراند ديتا رو بردارين.
ولي خب اين كاملا اينترنت رو قطع نمي كنه و ممكنه هنوز از ساير برنامه ها ديتا دانلود شه
واسه همين مجبورين بعضي وقت ها كاملا قطع كنيد

Pedram_mrn
07-01-2012, 08:19
سلام..
این رام سیانوژن 7.2.0 هست..برای neo
ولی لینکش hotfile هست من که نتوستم هیچوقت چیزی از hotfile دانلود کنم تا نصب میره وبعد قطع میشه الحمدالله که ریزم هم نداره....
میشه یکی اینو داخل mediafire یا اینجور جاها اپلود کنه...
ممنون میشم.:

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] F138576723%2F0123705%2FFXP052-update-cm-7.2.0-RC0-XperiaNeo-MT15i-KANG-signed.7z.html)

از اینجا مستقیمش کن بعد دانلود کن

majid.khaledi
09-01-2012, 02:24
سلام
یه سری مشکلات و ایرادهایی که این گوشی داره و این مدت یکم دلسردم اینا هستن
۱.rom این گوشی فقط 380هستش
2.ram این گوشی 512 نیست ونامردا 335 روش گذاشتن
3.حافظه داخلیش کمه.حداقل باید 512 بودش
4.وقتی روی عکس زوم میکنی پروسسی برای شفاف شدن انجام نمیده و بی کیفیت نشون میده.
5.کنترلی روی برنامه ها برای استفاده از gprs نیست.هر برنامه ای بدون اجازه دیتا میگیره
6.چشم افراد رو قرمز میکنه و نمیشه نوع صحنه رو برای عکسبرداری مشخص کرد
7.پروفایلی نداره و نمیشه گوشی رو بیصدای کامل کرد یا روی فقط ویبره گذاشت.هم اس ام اس هم تماس
8.آلارم وقتی گوشی خاموش بشه دیگه کار نمیکنه.(یه روز خواب موندم و به کار واجبی نرسیدم).گوشی اتوماتیک روشن نمیشه
9.نمیشه روی برنامه ها سوییچ کرد.یعنی همزمان بشه چند برنامه رو استفاده بدونه اینکه لازم بشه یکی رو ببندی
10.دکمه های پایین گوشی رنگشون داره میره و بد شکل شدن
11.اس ام اس افراد رو فقط به صورت چت میاره.
12.نقشه های جی پی اس رو ذخیره نمیکنه که افلاین بشه استفاده کرد
اینا تو ذهنم بود شاید بیشتر هم باشع.نمیخام بگم گوشیه خوبی نیشت ولی نسبت به قیمتش و کیفیت رفباش انتظار بیشتری داشتم از این گوشی.

09-01-2012, 09:36
۱.rom این گوشی فقط 380هستش
2.ram این گوشی 512 نیست ونامردا 335 روش گذاشتن
3.حافظه داخلیش کمه.حداقل باید 512 بودش
4.وقتی روی عکس زوم میکنی پروسسی برای شفاف شدن انجام نمیده و بی کیفیت نشون میده.
5.کنترلی روی برنامه ها برای استفاده از gprs نیست.هر برنامه ای بدون اجازه دیتا میگیره
6.چشم افراد رو قرمز میکنه و نمیشه نوع صحنه رو برای عکسبرداری مشخص کرد
7.پروفایلی نداره و نمیشه گوشی رو بیصدای کامل کرد یا روی فقط ویبره گذاشت.هم اس ام اس هم تماس
8.آلارم وقتی گوشی خاموش بشه دیگه کار نمیکنه.(یه روز خواب موندم و به کار واجبی نرسیدم).گوشی اتوماتیک روشن نمیشه
9.نمیشه روی برنامه ها سوییچ کرد.یعنی همزمان بشه چند برنامه رو استفاده بدونه اینکه لازم بشه یکی رو ببندی
10.دکمه های پایین گوشی رنگشون داره میره و بد شکل شدن
11.اس ام اس افراد رو فقط به صورت چت میاره.
12.نقشه های جی پی اس رو ذخیره نمیکنه که افلاین بشه استفاده کرد
2- رم تمام گوشی های 512 همین مقداره ، یه مقدارش برای مصارف دیگست و در اختیار شما قرار نمیگیره... مثلا گوشی های 1 گیگ هم 800 مگ در دسترس دارن...
3- همون 1 نبود احیانا؟؟؟ :دی
4- فکر میکنم با استفاده از یه Viewer خوب بدون مشکل ــه...
5- میتونین کنترل کنین ، ولی سخته کلا :دی
7- توی تنظیمات فکر میکنم قسمت Sounds میشه تنظیم کرد ، فعلا گوشی ندارم اما چیزی که یادمه اینه که دقیقا میشه تنظیم کرد...
8- من چنین مشکلی نداشتم :-؟؟ البته من از نرم افزار ساعت خود گوشی استفاده نمیکنم ، از ZDClock استفاده میکنم... نرم افزار عالی ــیه...
9- مولتی تسکینگش کلا به اون سیستمی که شما فکر میکنین نیست... ولی تقریبا هست :دی
11- با یه نرم افزار Messaging فکر میکنم بشه به صورت کلاسیک در آورد...
12- باید از نرم افزار های دیگه مثل Maverick و NDrive و ... استفاده کنین و میشه نقشه ها رو آفلاین استفاده کرد...

مشکل شما با این گوشی نیست ، با اندرویده... یه مقدار باهاش کار کنین بیشتر دستتون میاد :)

hosiyar
09-01-2012, 16:10
سلام دوستان.
رو نئوی من اندروید 2.3.3 هست که فابریک روش بوده. حالا چند روزه که تو notification bar بهم پیغام داده که یه update برای گوشی شما پیدا شده. که مثلا یه سری قابلیت های 3D Photography و Panorama و زوم 16x فیلمبرداری و چندتا چیز دیگه رو به گوشی اضافه میکنه.
قطعا اینا چیزای وسوسه کننده ایه که دوست دارم آپدیت کنم. اما میترسم.
میخوام بدونم با ابن آپدیت گوشی master reset یا factory reset که نمیشه؟؟ حجمش هم حدود 96 مگ هست.
ممنون میشم راهنمایی کنید.
موفق باشید.

mamadeb
10-01-2012, 00:40
آقا کسی قیمت گوشی neo v را با گارانتی نداره؟

eng2006
10-01-2012, 03:21
بهترین برنامه GPS این گوشی چی هست؟
برنامه و همچنین نقشه تهران و کرج برای این برنامه رو باید از کجا دانلود کنم؟
راستی برنامه های اندرویذ رو چطور دانلود کنم؟ باید یه مارکت رایگان پیدا کنم؟ با خود گشی حتما باید دانلود کنم؟

sina.belyad
10-01-2012, 12:52
سلام دوستان.
رو نئوی من اندروید 2.3.3 هست که فابریک روش بوده. حالا چند روزه که تو notification bar بهم پیغام داده که یه update برای گوشی شما پیدا شده. که مثلا یه سری قابلیت های 3D Photography و Panorama و زوم 16x فیلمبرداری و چندتا چیز دیگه رو به گوشی اضافه میکنه.
قطعا اینا چیزای وسوسه کننده ایه که دوست دارم آپدیت کنم. اما میترسم.
میخوام بدونم با ابن آپدیت گوشی master reset یا factory reset که نمیشه؟؟ حجمش هم حدود 96 مگ هست.
ممنون میشم راهنمایی کنید.
موفق باشید.

سلام.
من روز بعد اینکه گوشیو خریدم ، آپدیتش کردم.
به نظر من آپدیت کنی بهتره.(یه کم از سرعت گوشی کم می شه ولی در عوض امکانات خوبی به گوشی اضافه می شه)
از همه مهم تر ایکس لودِ. که بعد آپدیت صدای گوشی کلی افزایش پیدا می کنه.
کلا نمای گوشی هم زیبا تر می شه.
گرفتن عکس هی 3D هم خیلی سخته. چندان جالب نیست.
پانوروماش که عالیه.
واسه من قبل آپدیت اصلا تو فیلمبرداری زوم نمی کرد.اما الان بزرگنماییش توپِ.
با آپدیت هم هیچی از گوشیت پاک نمی شه. خیالت راحت باشه.
ولی دقت کن که بعد آپدیت گوشی خودش اتومات خاموش می شه و بعدشم روشن می شه بعد برنامه ها رو اینستال می کنه ، در حین نصب هم چند باری خودش خاموش روشن می شه، به گوشی دست نزن تا آپدیت کامل شه و صفحه ی اصلی بالا بیاد. حدود 30 تا 45 دقیقه هم واسه من از دانلود تا نصب و اینا طول کشید.(با ایرانسل آپدیت کردم)

PersiAndroid
10-01-2012, 12:54
NEO V به عنوان تاپیک اضافه شد.
چون تفاوت اصلی دوربین هست عنوان رو مختص دوربین کردم اگر پیشنهاد بهتری هست بفرمائید

10-01-2012, 12:58
یا رو ورداری بزاری و بهتره...

sina.belyad
10-01-2012, 13:15
بهترین برنامه GPS این گوشی چی هست؟
برنامه و همچنین نقشه تهران و کرج برای این برنامه رو باید از کجا دانلود کنم؟
راستی برنامه های اندرویذ رو چطور دانلود کنم؟ باید یه مارکت رایگان پیدا کنم؟ با خود گشی حتما باید دانلود کنم؟

شما برید به این آدرس:

(به جای خط چین بنویس دانلودها)
برنامه ی خیلی خوبیِ.من نصب کردم.راهنمای صوتی هم داره.به صورت آفلاین هم هست.کل ایران رو هم پوشش می ده. واسه مسافرت عالیِ چون نمای 3 بعدیش خیلی جالبه.
نقشه ها و خود برنامه تو اون آدرسی که گفتم هست.
یه بخشی هم داره به نام دانلود آموزش نصب و استفاده. اونو هم دانلود کن. باز اگه نتونستی و مشکلی بود بیا من در خدمتم.

برای دانلود برنامه هم می تونی به این آدرس ها بری:

یا هم اینکه از آدرس زیر برنامه ی بازار رو دانلود کنی و از خود گوشی راحت واسی دانلود کنی:

یا

hosiyar
10-01-2012, 16:32
سلام.
من روز بعد اینکه گوشیو خریدم ، آپدیتش کردم.
به نظر من آپدیت کنی بهتره.(یه کم از سرعت گوشی کم می شه ولی در عوض امکانات خوبی به گوشی اضافه می شه)
از همه مهم تر ایکس لودِ. که بعد آپدیت صدای گوشی کلی افزایش پیدا می کنه.
کلا نمای گوشی هم زیبا تر می شه.
گرفتن عکس هی 3D هم خیلی سخته. چندان جالب نیست.
پانوروماش که عالیه.
واسه من قبل آپدیت اصلا تو فیلمبرداری زوم نمی کرد.اما الان بزرگنماییش توپِ.
با آپدیت هم هیچی از گوشیت پاک نمی شه. خیالت راحت باشه.
ولی دقت کن که بعد آپدیت گوشی خودش اتومات خاموش می شه و بعدشم روشن می شه بعد برنامه ها رو اینستال می کنه ، در حین نصب هم چند باری خودش خاموش روشن می شه، به گوشی دست نزن تا آپدیت کامل شه و صفحه ی اصلی بالا بیاد. حدود 30 تا 45 دقیقه هم واسه من از دانلود تا نصب و اینا طول کشید.(با ایرانسل آپدیت کردم)

ممنون . پس میزنم آپدیت شه .
ولی مسئولیتش با توست .... :31:

10-01-2012, 16:36
آپدیت نکنیییی همه زندگیت میپره :دی پرسیده بودی فکتوری ریست میشه یا نه ، که بله ، میشه...

sina.belyad
10-01-2012, 19:18
ممنون . پس میزنم آپدیت شه .
ولی مسئولیتش با توست .... :31:

باشه با من:31:
من فقط تضمین می کنم که sms ها و cotact پاک نمی شه.
چون اونروز که داشتم آپدیت می کردم، فقط همین 2 تا تو گوشیم بود:31:

hosiyar
10-01-2012, 21:20
دست شما درد نکنه واقعا سینا جان !!! نزدیک بود ما رو به باد بدی !!! :31:
خوب شد قبل از آپدیت اومدم دوباره چک کردم. خب عزیزم sms و contact که فقط نشد نپریدن . 7 صفحه نرم افزار و لانچر دارم که اساسی ترین هاست .
پس بیخیال آپدیت . منتظر میشیم ایشالا android 4 که برا این گوشی هم عرضه شد یهو آپدیت می کنم که بیارزه ! :5:
با تشکر از پارسای عزیز !
:27:

sAeEd_kHaAn
10-01-2012, 21:30
خوب شد قبل از آپدیت اومدم دوباره چک کردم. خب عزیزم sms و contact که فقط نشد نپریدن . 7 صفحه نرم افزار و لانچر دارم که اساسی ترین هاست .
پس بیخیال آپدیت . منتظر میشیم ایشالا android 4 که برا این گوشی هم عرضه شد یهو آپدیت می کنم که بیارزه ! :5:
با تشکر از پارسای عزیز !

با اپدیت رسمی هیچکدوم از نرم افزارا و اطلاعات گوشیت پاک نمیشه عزیز خیالت راحت اگه بخوای رام عوض کنی این اقفاق میافته که اونم با بک اپ گیری حله

sina.belyad
10-01-2012, 22:38
با تشکر از پارسای عزیز !

خواهش می کنم:31:
ولی من نگفتم که برنامه هات پاک می شه. گفتم تضمین نمی کنم:31: تضمین فقط واسه sms و contact چون اینارو خودم دیدم.
اما همونطور که آقا سعید هم گفتن من بعید می دونم با آپدیت سیستم عامل، برنامه ها پاک بشه.
چون مثلا ویندوز کامپیوتر رو وقتی آپدیت می کنیم، مگه برنامه هامون پاک می شه؟

hamed1297
10-01-2012, 22:56
دیشب 2 ساعت تایپ کردم ولی سرور زد تو حالمون.

برای کانتکتها :از بک آپ خود گوشی استفاده کنید
برای اس ام اس ها:برنامه SMS AND MMS BACKUP خیلی خوبه.
برای برنامه ها هم با آسترو میتونید از همه برنامه ها بک آپ بگیرید.

دیگه چیزی نمیمونه.نصب همش هم 1 ساعت وقت نمیبره.

hosiyar
10-01-2012, 23:04
خب یکی یه جواب کلی به من بده !
یکی میگه میپره. یکی میگه نمیپره. یکی میگه شاید. یکی میکه بکاپ بگیر...
من چیکار کنم؟

matin724
10-01-2012, 23:45
خب یکی یه جواب کلی به من بده !
یکی میگه میپره. یکی میگه نمیپره. یکی میگه شاید. یکی میکه بکاپ بگیر...
من چیکار کنم؟
من اپدیت کردم چیزی پاک نشد

10-01-2012, 23:52
از اونجایی که نمیدونم رام های سونی Wipe میکنن یا نه ، توصیه میکنم حتما یه بکاپ بگیرین ، ضرر نداره...

hamed1297
11-01-2012, 00:25
با آپدیت سرویس میپره!با گوشی آپدیت کردن رو نمیدونم.
فکر نکنم بک آپ گرفتن انقدر سخت باشه.یه بک آپ بگیر.یا به کارت میاد یا نمیاد دیگه.

sina.belyad
11-01-2012, 15:21
دوستان عجب چیزیه این TeackID.
یه آهنگ نصفه گرفته بودم که نمی دونستم خوانندش کیه. شدیداً هم این آهنگو دوست داشتم. یه چند ثانیشو دادم به TeackID در جا هم اسم خوانندرو و هم اسم آهنگ رو آورد. سریع رفتم تو وب هم یه سرچ کردمو آهنگو دانلود کردم:8:
واقعا حال کردم. عجب چیزیه این گوشی واقعا امکاناتاش بیستِ

sina.belyad
11-01-2012, 19:01
دوستان سلام
من تو صفحه ی اصلی بودم ، خواستم ویجت هارو ببینم. بعد ویجت Picture frame رو انتخاب کردم.هیچ ویجتی اضافه نشد. بعد رفتم گالری دیدم صفحه خالیِ. خوشبختانه چیزی پاک نشده. چون با برنامه ی root رفتم دیدم همچی ر جاشِ.
کسی می دونه باید چی کار کنم که گالریم به حالت اولیش برگرده؟

----------------------------------------------------------------------------------------------
ادیت:

ببخشید. حل شد.

Punisher_2008
11-01-2012, 21:36
سلام..
ببخشید.. من فعالیتم یکم داخل P30WORLD کم شده.. همش داخل موبایلستان هستم.....
ولی نمیشه اینجارو ول کرد.. اخه اینجا خیلی خاطره دارم..

قیمت این گوشی امروز 450 شده بود.. بدون گارانتی.. خوب شد من 1 ماه پیش 410 خریدم:D

---------- Post added at 09:36 PM ---------- Previous post was at 09:35 PM ----------

من اپدیت کردم چیزی پاک نشد
سلام دوست عزیز..
با WI-FI اپدیت کنید هیچی پاک نمیشه.. من خودم اپدیت کردم پاک نشد.
ولی محض احتیاط MY BACKUP PRO دانلود کن از همچه BACKUP بگیر راحت هم رستور میکنی..
برنامه مفیدی هم هست

hosiyar
11-01-2012, 21:50
سلام دوستان. از همگی ممنون. آپدیت کردم هیچی پاک نشد !!! :31:
کلی چیز میز هم اضافه شد که خیلی باحاله . خیلی خوب بود.
موفق باشید.

Punisher_2008
11-01-2012, 21:55
Inteks Kernel
این کرنل توسط خودم تست شده.
به طور پیشفرض فرکانس روی 1.4GHZ هست که به نرم افزار مثل CPUSET متونید تنظیم کنید حداکثر تا
1.8GHZ اورکلاک کنید با پایداری کامل. اما پیشنهاد میکنم هرگز بیشتر از 1.4 اورکلاک نکنید چون احتاجی نیست سنگین ترین بازی های HD به راحتی روی 1GHZ اجرا میشه و این چیزی جز مصرف باطری بیشتر
برای شما نخواهد داشت. در حال حاظر گوشی های دو هسته ای هیچ استفاده واقعای از سخت افزارشون ندارند و تا حالا هیچ نرم افزار و یا بازی ساخته نشده که روی تک هسته ای ها جواب نده.
تنها با افزایش فرکانس میتونید سرعت پردازش فایل های سنگین مثل خارج کردن یک فایل 800MB رو از حالت فشرده در گوشی بیشتر کنید.. وگرنه شما کلاک سی پی یو رو روی 800MHZ هم بزارید بازی هایی مثل
ASPHLAT 6 به راحتی اجرا میشه
پیشنهاد میکنم فرکانس سی پی یو رو روی 1GHZ بزارید و هر موقع احتیاج داشتین کلاکش رو تغیر بدین و کارتون تموم شد به حال عادی برگردونید.

DOWNLOAD ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] 80329%26d%3D1321108938)

توجه:
فقط توجه کنید چند نکته:
قبل از نصب کرنل باید بوتلودر گوشیتون باز باشه
قبل از نصب از رامتون backup بگیرین
از این کاستوم کرنل فقط روی رام های رسمی استفاده کنید

اموزش نصب:
بعد از باز کردن بوتلودر .
1: کرنل رو دانلود کنید و به پوشه fastboot منقل کنید
2: shift رو نگه داشته و راست کلید کنید و گزینه cmd رو انتخاب کنید
3: در cm این دستور رو بزنید fastboot flash boot boot.img
4: صبر کنید تا به اخر برسه و کارش تمون بشه..
5: کابل رو جدا کنید و گوشی رو روشن کنید .

sina.belyad
11-01-2012, 22:09
سلام دوستان. از همگی ممنون. آپدیت کردم هیچی پاک نشد !!! :31:
کلی چیز میز هم اضافه شد که خیلی باحاله . خیلی خوب بود.
موفق باشید.

خوب خدارو شکر. مشکل شما هم حل شد:31:
من که یه مشکل داشتم، مُردم تا فهمیدم اشکال از چیه:19:

mamadeb
11-01-2012, 22:39
حاجی شوخی نکن جدا قیمت 450 بود؟ قیمت وی چند؟

Punisher_2008
11-01-2012, 22:55
حاجی شوخی نکن جدا قیمت 450 بود؟ قیمت وی چند؟
سلام..
شوخی نداریم:31::31::31: اره...
NEO V هنوز ندیدم اینجا.....

من خودم 1ماه پیش NEO رو واسه خودم 410 خریدم و ARC رو برای پسر خالم 470 ..
الان ARC قیمتش از 500 رد کرده و NEO هم 440 تا 450 رسیده....:19::19::19:

amihs
11-01-2012, 23:50
من ایشالله فردا میخوام برم و این گوشی رو بخرم! میشه بگین موقع خرید به چه مواردی دقت کنم و اینکه توی جعبه ش چه چیزایی باید باشه؟
ممنون میشم ...

hosiyar
12-01-2012, 10:17
من ایشالله فردا میخوام برم و این گوشی رو بخرم! میشه بگین موقع خرید به چه مواردی دقت کنم و اینکه توی جعبه ش چه چیزایی باید باشه؟
ممنون میشم ...

سلیقه ی خیلی خوبی داری ! :31:
چیز خاصی نیست که بتونن بردارن.
تو بسته ی گوشی یک عدد neo ، یک شارژر usb ، یک هندزفری تو گوش ، و دفترچه و اینا هست. سی دی و کابل hdmi نداره! چیز دیگه ای هم نیست. اما هواست باشه حتما براش ضدخش بخری، همچنین سعی کن اونایی که مثلا دو رنگ مختلفش رو با قیمت متفاوت میدن نگیری! :5:
درضمن سعی کن حتما گارانتی اصلی بخری، و اگر تهرانی از بازار موبایل بخر نه علاادین! راستی اگر روی جعبه گوشی به جای xperia neo نوشته بود xperia kyno نترس. همونه. فقط مخصوص تولید فرانسه س که اسمش فرق داره. (مثل مال من) :27:
موفق باشی.

sina.belyad
12-01-2012, 10:24
ممنون میشم ...

ایشالا به سلامتی.
من یک یا دو هفته ای می شه که خریدم.
واسه من همراهش هندزفری و یه رم 8 گیگ کلاس2 هم توش بود. (همراه neo یا رم 8 هست یا کابل hdmi سعی کن یکیشو بگیری.چون حداقل 10000 تومن ارزش داره)
IMEI گوشیتو با اونی که روی جعبه نوشته چک کن.

شماره ی IMEI رو می تونی با زدن به ترتیب از راست به چپ * # 0 6 # بدست بیاری. یا اینکه به آدرس زیر بری:
settings - about phone - status - IMEI

واسه گارانتی هم پول نده. توضیحش مفصله. کشک اصل. یعنی یه چی من می گم یه چی شما می شنوی.
اما از یه جای معتبر بخر که یا قبلا از طرف خرید کردی یا می شناسیش.
مثلا من از گوشی فروشی خریدم که گوشی قبلیمو همونجا خریده بودم. یه بارم بهمون گوشی داده بود بعد واسه خودش خاموش می شد. بدون چونه زدن پولمونو پس داد و گوشیو پس گرفت.(گارانتی همچین کاری می کنه؟)

چیز دیگه ای راستش به ذهنم نمی رسه. اما اگه موردی هست بگو تا من یا دوستان جواب بدیم.
توی انتخابتم شک نکن. داری بهترین گوشی رو می خری. به نظر من ارزش واقعی این گوشی 500.000 تومنه. هر چقدر زیر این قیمت بخری، سود کردی.
توی این رنج قیمت بهترینه. (من که اینو به اپل یا گلکسی اس2 ترجیح می دم. توضیح بخوای دلیلشو هم می گم.)
موفق باشی:46:

amihs
12-01-2012, 12:53
مرسی دوستان! منم بعد از کلی تحقیق به این نتیجه رسیدم که این گوشی رو بخرم و فک میکنم واقعا هم گوشی خوبی باشه
اما الان یه کم گیج شدم! بالاخره نفهمیدم با گارنتی بخرم یا نه!!
بعد یه سوال! ضد خش باعث نمیشه حساسیت touch screen گوشی پایین بیاد؟ من تا حالا دوتا گوشی لمسی داشتم و ضد خش واسش نذاشتم و مشکلی پیش نبومده! واسه این گوشی لازمه حتما یا نه؟

Pedram_mrn
12-01-2012, 13:43
مرسی دوستان! منم بعد از کلی تحقیق به این نتیجه رسیدم که این گوشی رو بخرم و فک میکنم واقعا هم گوشی خوبی باشه
اما الان یه کم گیج شدم! بالاخره نفهمیدم با گارنتی بخرم یا نه!!
بعد یه سوال! ضد خش باعث نمیشه حساسیت touch screen گوشی پایین بیاد؟ من تا حالا دوتا گوشی لمسی داشتم و ضد خش واسش نذاشتم و مشکلی پیش نبومده! واسه این گوشی لازمه حتما یا نه؟

گارانتی تو ایران معنایی نداره...ولی اگه پولش برات مهم نیس بگیر...
من خودم هرچی که تا حالا گرفتم گارانتی نداشته...اگرم خراب شده با پولی کمتر از پول گارانتی درستش کردم...

اصلا حساسیت رو پایین نمیاره خیالت راحت...فقط مات نگیر که کیفیت تصویرو بد میکنه...

چی شده همه دارن نئو میگیرن؟:31:

sina.belyad
12-01-2012, 15:05
من خودم هرچی که تا حالا گرفتم گارانتی نداشته...اگرم خراب شده با پولی کمتر از پول گارانتی درستش کردم...

اصلا حساسیت رو پایین نمیاره خیالت راحت...فقط مات نگیر که کیفیت تصویرو بد میکنه...

کاملا تایید می شه.

اگه گارانتی رو می شناسی که قبلا سابقش معلوم و مورد تایید، با گارانتی بگیر.
اما مثلا خدای نکرده گوشیو آدم بیاره خونه ببینه روشن نمی شه.فکر می کنی می گن بیار واست تعویض کنیم؟
من متن گارانتی پارس کامتل رو خوندم، عملا هیچی جز گارانتی محسوب نمی شه.
اگه هم بشه، وقتی می ری پیششون هزارو یک دلیل می یارن که این جز گارانتی نبوده. (تجربه شده)
اونوقت باید بدی تعمیرش کنن. که پولشو هم باید بدی. بعد تعمیر کار هم یه جوون 16 سالست.
در صورتی که همین تعمیر رو می تونستی ببری بیرون پیش حرفه ای ترین افراد.
یا مثلا اگه بزنن زیرش (که کم پیش می یاد) فکر می کنی می تونی بری شکایت کنی به حقت برسی. واسه رسیدن به حقت باید 2 برابر گوشی خرج کنی:31:
خیلی مفصل تر ازین حرفاست. تجربه ی دوستان رو هم دیدم، که خارج از حوصله ی این پستِ.
حالا میل خودتِ. با این آشفته بازار اگه به گارانتی می تونی اعتماد کنی با گارانتی بگیر.
(شاید هم گارانتیت خوب در بیاد. اما اصلا نمی شه یقین داشت.)
بهترین کار تست دستگاه موقع خریدِ.من موقع خرید حدود 2 ساعت با گوشی ور رفتم. همه چیشو تست کردم، از دوربین گرفته تا بلوتوث و ...

ضد خش هم بگیر.چون من موقع خرید دقت کردم، قبل و بعد چسبوندن ضد خش هیچ تغییری در نور صفحه نمایش و تاچ حاصل نشد.(فقط بده به خود فروشنده بچسبونه چون خیلی حرفه ای واسه منو چسبوند.ترجیحا اگه صفحه رو پاک نکرد بهش تذکر بده که با پارچه مخصوص قبلش صفحه رو تمیز کنه.) اینجوری دیگه خیالتم راحت می شه.(گرچه صفحه neo ضدخش هست.)همونطورم که دوستمون گفتن نوع شفافشو بگیر.(که حدود 3000 تومنه.فروشنده می گفت غیر شفاف گرونتره، حدود 15000 تومن.اما بدرد نمی خوره.همون شفافو بگیر)

Punisher_2008
12-01-2012, 21:06

سلام..
کاملا موافق هستم..
اصلا گارانتی تو ایران معنی نداره..
هر موبایلی گرفتم بدون گارانتی بوده.. اصلا هم فکر نکن خراب بشه چیکار کنم..
چون اگه خدایی نکرده خرابم بشه اون گارانتیه همش بهونه میاره.پس الکی پول بابت گارانتی ندین..:40::40::40:

h!tman
12-01-2012, 21:12
طبقه 6علائدین بگیرید اگر تهران هستید
من خریده بودم برای دوستم روش رم 8هم بود

Punisher_2008
12-01-2012, 21:35
طبقه 6علائدین بگیرید اگر تهران هستید
من خریده بودم برای دوستم روش رم 8هم بود
سلام....
بله NEO همراه با مموری 8گیگ هست
NEO V با مموری 2گیگ.

موفق باشید:40::40:

mamadeb
13-01-2012, 00:21
نئو وی چند؟

mehdi_rh
13-01-2012, 08:54
من دیروز نئو خریدم از علاالدین با گارانتی پارس کامتل (قرمز) گوشی خوبیه .ولی چیزی که عجیبه هدفون گوشیه که واقعا حالمو گرفت. کیفیت صدا اصلا خوب نیست یه بیس اضافه و عمیق داره که کاملا صدای خواننده رو میپوشونه ولی وقتی هدفون امنیا رو بهش وصل کردم صداش عالی بود همه چی اندازه . اینم بگم ظاهر هدفن فرقی با اصل نداره (بزودی یه عکس ازش میذارم)
احتمال میدم که هدفون تقلبیه اگه دوستان مخصوصا اونهایی که گوشی رو از جاهای معتبرتر خریدند نظرشون رو بگن ممنون میشم و اگر امکان داشت یه عکس از هدفونتون بذارین

hosiyar
13-01-2012, 10:31
من دیروز نئو خریدم از علاالدین با گارانتی پارس کامتل (قرمز) گوشی خوبیه .ولی چیزی که عجیبه هدفون گوشیه که واقعا حالمو گرفت. کیفیت صدا اصلا خوب نیست یه بیس اضافه و عمیق داره که کاملا صدای خواننده رو میپوشونه ولی وقتی هدفون امنیا رو بهش وصل کردم صداش عالی بود همه چی اندازه . اینم بگم ظاهر هدفن فرقی با اصل نداره (بزودی یه عکس ازش میذارم)
احتمال میدم که هدفون تقلبیه اگه دوستان مخصوصا اونهایی که گوشی رو از جاهای معتبرتر خریدند نظرشون رو بگن ممنون میشم و اگر امکان داشت یه عکس از هدفونتون بذارین

هدفون مت فوق العاده کیفیتش خوبه. نمیدونم برا شما چرا بده. من از نمایندگی پارس کامتل تو بازار موبایل خریدم. هدفون هم دقیقا همونیه که باید می بوده!

برو این لینک:
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]=overview

sina.belyad
13-01-2012, 12:46
واسه منم هندزفریش خوبه.صداش از اونی که قبلا داشتم یکم کمتره. در عوض قبلی گوشرو درد میارود که این نمیاره.

دوستان کسی می دونه که این گوشی فلش ممو ری ساپوت می کنه یا نه؟ اصلا تبدیل micro usb به usb تو ابران وجود داره؟ اگه جواب آرست, ممنون می شم قیمتشو بگید و اینکه از کجا می شه تهیه کرد.

منظوره یه همچین چیزیه (البته به صورت کابل هم باشه اشکال نداره):

اگه در مورد HDMI هم اطلاعاتی هست، ممنون می شم بگید.

Punisher_2008
13-01-2012, 13:54
سلام...
واسه منم هندسفریش خیلی خوبه.... بلندیش متوسط هست اما کیفیت بالایی داره..
صدای خود گوشی هم کلا بلند و با کیفیت هست..
اگه میخواین با 15 تا 20 تومان میتونی یک هندسفری بهتر بگیرید.

mehdi_rh
13-01-2012, 14:58
سلام...
واسه منم هندسفریش خیلی خوبه.... بلندیش متوسط هست اما کیفیت بالایی داره..
صدای خود گوشی هم کلا بلند و با کیفیت هست..
اگه میخواین با 15 تا 20 تومان میتونی یک هندسفری بهتر بگیرید.

راستش ظاهرش که با عکس هایی که تو وب دیدم هیچ فرقی نداره منتها صدای خواننده در آهنگهایی که بیس دارند گم میشه. نمیدونم شاید توقع من زیاده . تو بازار موبایل یه فروشنده میگفت علاالدین لوازم جانبی رو عوض می کنن این منو به شک انداخته صداش در حد یه هدفون 8-10 تومنیه البته من دارم از پلیر خود گوشی که اکوالابزر نداره استفاده میکنم و هنوز آپدیت نکردم شاید یکم بهتر بشه

sina.belyad
13-01-2012, 23:40
راستش ظاهرش که با عکس هایی که تو وب دیدم هیچ فرقی نداره منتها صدای خواننده در آهنگهایی که بیس دارند گم میشه. نمیدونم شاید توقع من زیاده . تو بازار موبایل یه فروشنده میگفت علاالدین لوازم جانبی رو عوض می کنن این منو به شک انداخته صداش در حد یه هدفون 8-10 تومنیه البته من دارم از پلیر خود گوشی که اکوالابزر نداره استفاده میکنم و هنوز آپدیت نکردم شاید یکم بهتر بشه

حالا معلوم شد مشکل شما از چیه. پس آپدیت نکردین.
بعد آپدیت خود پلیر گوشی اکولایزر داره. و xloud هم به گوشیتون اضافه می شه که صدای گوشیرو 3 الی 4 برابر می کنه. اگه صدای خوب می خواین حتما آپدیت کنید. مشکل از هندزفری نیست.

14-01-2012, 00:14
واسه منم هندزفریش خوبه.صداش از اونی که قبلا داشتم یکم کمتره. در عوض قبلی گوشرو درد میارود که این نمیاره.

دوستان کسی می دونه که این گوشی فلش ممو ری ساپوت می کنه یا نه؟ اصلا تبدیل micro usb به usb تو ابران وجود داره؟ اگه جواب آرست, ممنون می شم قیمتشو بگید و اینکه از کجا می شه تهیه کرد.

منظوره یه همچین چیزیه (البته به صورت کابل هم باشه اشکال نداره):

اگه در مورد HDMI هم اطلاعاتی هست، ممنون می شم بگید.

در رابطه با USB ، این گوشی با نصب یه سری کرنل و خلاصه دستکاری قابلیتشو داره و میتونین از کابل N8 استفاده کنین...
واسه HDMI هم که این گوشی پورتشو داره و نمیخواد مثل GS2 کابل MHL بگیرین ، کافیه یه کابل Mini HDMI بخرین...

sina.belyad
14-01-2012, 08:56
در رابطه با USB ، این گوشی با نصب یه سری کرنل و خلاصه دستکاری قابلیتشو داره و میتونین از کابل N8 استفاده کنین...
واسه HDMI هم که این گوشی پورتشو داره و نمیخواد مثل GS2 کابل MHL بگیرین ، کافیه یه کابل Mini HDMI بخرین...

ممنون از راهنماییتون.
دوستان من با توجه به فرمایشات پارسا جان، یه سرچ توی گوگل کردم و نحوه ی فعال سازیشو پیدا کردم. اما چون ممکنه بی ربط به این تاپیک باشه، توضیحاتشو نگفتم.
اما اگه خواستید بگید براتون میذارم.

Punisher_2008
14-01-2012, 18:34
سلام..
از دوستان کسی اینجا مثل این قاب که برای ARC هست رو برای NEO دیده؟
کلا قاب خوب چی سراغ دارین؟
کسی کاور اصلی گوشی.. منظور بدنه گوشی هست جایی به فروش دیده؟ یا هنوز عرضه نشده؟