PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : I9100 Galaxy S II » گوشی سامسونگ با سیستم عامل Android و پردازشگر ا Dual Core ا

صفحه ها : 1 2 3 4 5 [6] 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23

kissyou
29-05-2011, 18:04
کیس های تولید شده برای گالاکسی s2
منبع:
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

وای چقدر قشنگن فکر میکنی اینا بیان تو ایران؟:18:

KAKHMAL
29-05-2011, 19:31
سلام KAKHMAL ميگم اولش خبر خوبه ماله من بود خبر بد واسه همه بعدش خبره بد مال من شد؟
يعني ديگه نسخه 32 قراره عرضه بشه؟ به قوله تو واسه من حيف شد كه سفارش دادم...
رفتم سايت رو ديدم قيمتش 950 دلاري بود كه با توجه به قيمت 16 گيگ 100 دلار بيشتر اختلاف ندارن كه باتوجه به قيمت 100 تومنيه يه كارت 32 كه بعضا تا 150 هم ميفروشن واقعا به صرفست

تو يكي از پستا نوشته بودم:

تو فروم xda هم يكي بود كه نسخه 32 رو از يكي از سايتها پري اردر كرده بود و براش اين ايميل رو فرستاده بودن:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدولي الان مثل اينكه قراره عرضه بشه و تو ebay گذاشته واسه فروش _ 31 مي
این تبلیغ توی ایبی یه کلاه برداری بود!!(فک کنم!!)

چون گفته بود ۹ تا گوشی موجود داره!

در حالی که عرضه نشده بود!

من اینو اصلاح کرده بودم ولی مثل اینکه پستمو پاک کردن!!:11:

hateftotti
29-05-2011, 22:15
سلام

یه قاب توپ برای GALAXY S II

biostar
29-05-2011, 22:30
یکی از دوستام سفارش داده از اروپا تا براش بیارند.

با قیمت 440 یورو که بنظرم خیلی خوبه.

تو ایران فکر نکنم حالا حالا ها قیمتش زیر 750 بیاد !

KAKHMAL
30-05-2011, 08:47
یکی از دوستام سفارش داده از اروپا تا براش بیارند.

با قیمت 440 یورو که بنظرم خیلی خوبه.

تو ایران فکر نکنم حالا حالا ها قیمتش زیر 750 بیاد !

در مورد قیمت مطمءنی؟!
چون فک کنم توی اروپا قیمت ۵۵۰ یورو باشه!!

Yashar Cross
30-05-2011, 11:22
فروش بيش از 1 ميليون گالکسي اس 2 در کره جنوبي در يک ماه.
سامسونگ به يکي از سريعنرين و بيشترين فروشهاي خود در کره جنوبي دست يافته است.
به نقل از samsunghub.com امروز گالکسي اس 2 در کره جنوبي به آمار 1 ميليون فروش دست يافته است. اين محصول در 29 آوريل در اين کشور عرضه شده و در مدت کمتر از يک ماه رکورد جالب توجهي را ثبت کرده است.
گالکسي اس 2 سامسونگ 10000 دستگاه در 3 روز، 200000 دستگاه در 8 روز، 400000 دستگاه در 14 روز و 500000 دستگاه در 18 روز اول فروش رفته است.
اين در حاليست که Nexus S گوگل در مدت 70 روز به رکورد مشابه دست يافته بود.
.
.
.
حالا ارزش داره ادم بیاد تو این تاپیک از بچه ها بابت پست های قشنگشون ممنونم:11:(کیف و محافظ و...)
دوستدار شما یاشار

reza_17173
30-05-2011, 16:15
عرضه GS III اوایل 2012:

Hadi3at
30-05-2011, 16:37
دوستان این گوشی با تراشه nfc و با نام i9101 به زودی وارد انگلستان میشه
و galaxxy s2 با پردازنده tegra با نام i9103 در راه هست

KAKHMAL
30-05-2011, 16:45
گلکسی ۲ با چیپست تگرا۲ با نام i9103 و i9101 با چیپست NFc!!

:

KAKHMAL
30-05-2011, 18:25
عرضه GS III اوایل 2012:

البته این فقط یه پیشبینی از بلاگ جی اس ام آرنا هست
و یه منبع موثق نیست!

reza_17173
30-05-2011, 18:39
البته این فقط یه پیشبینی از بلاگ جی اس ام آرنا هست
و یه منبع موثق نیست!

Gsmarena فقط پیش بینی کرده که فوريه 2012 میاد:
It took the company 10 months to go from Galaxy S to Galaxy S II so if we are equally lucky Samsung will get the next version ready next February.

ولی اینکه در نیمه اول 2012 عرضه میشه حتمیه. چون این رو جناب J.K. Shin رئیس بخش موبایل سامسونگ گفته:
J.K. Shin also mentioned that the Galaxy S II successor, likely named the Galaxy S III, will be released in the first half of 2012

fariborz_1
30-05-2011, 19:01
اپل منتظر مونده ببینه فروش GS II چه طوره بعد یه مدتی بیاد بگه اینم آیفون 5 من و اینم دوباره همه چیز و تغییر میده :31:

KAKHMAL
30-05-2011, 19:07
خوبه
این سنسیشن که توی بنج مارکهایی که با گلکسی اس ۲ مقایسه شده خیلی خوب ظاهر نشده!

مگه اینکه آیفون ۵ بیاد و این مغازه دارا قیمتو بکشن پایین!

hoha881
30-05-2011, 19:40
به نظرم برای جلوگیری از تداخل بحث های i9100 , i9103 بهتره یک تاپیک جدید برای i9103 زده بشه.

گالاکسی 2 با صفحه clear lcd و پردازنده تگرا و احتمالا قیمت کمتر از لحاظ گیمینگ خوبه چون اکثر بازی های گیم لافت جدیدا اول نسخه تگراش میاد.البته برنامه شبیه ساز تگرا رو نوشتن که میشه بازی های انحصاری تگرا رو روی گوشی ها دیگه هم اجرا کرد ولی هنوز مالی 400 رو ساپورت نمی کنه.به زودی امیدوارم یا سامسونگ با گیم لافت به جایی برسن یا هکر ها برنامشون رو کاملتر کنن.

soheiloooooo
30-05-2011, 22:59
اپل منتظر مونده ببینه فروش GS II چه طوره بعد یه مدتی بیاد بگه اینم آیفون 5 من و اینم دوباره همه چیز و تغییر میده :31:
فعلا که اپل و آیفون تو جون هم افتادن این میگه تو مالتو نشون بده اون میگه نه اول تو نشون بده.بچه بازیه تجاری نداشتیم که اینم راه انداختن برامون

kissyou
30-05-2011, 23:17
سلام بچه ها کسی خبری از اومدن این گوشی تو ایران یا فروش اون توسط شخصی یا موبایل فروشی نداره؟

من چون شمال هستم زیاد اطلاعات تو این مورد ندارم.بچه هایی که تو تهران هستن اگه خبری دارن لطفا بگن ممنون میشم:31:

موفق باشید:11:

Bahman.M86
30-05-2011, 23:17
با سلام خدمت همه ی دوستان
من از طریق جی اسم آرنا با گالکسی اس 2 آشنا شدم و از اونجا ماجرای عاشق شدن من یه این عروسک دوست داشتنی شروع شد و بعداز اون شروع کردم به جمع کردن عکس و فیلم هاش

اما خیلی اتفاقی این فروم و تاپیک رو پیداکردم و فهمیدم معشوقه ی من عاشق های زیادی داره....!!!!:31:

من همه ی صدوخورده ای صفحه ی این تاپیک رو خوندم...خیلی خوب و مفید بودند...دم همه شما گرم...من که خیلی استفاده کردم و بادیدن اینهمه عکس و اطلاعات عطشم برای این گوشی بیشتر شد:43:
من اولش اصلا اعتقادی به سامسونگ نداشتم و اصلا اسمش که می اومد حالم به هم میخورد و خیلی با N95 حال میکردم تا اینکه برای اولین در اینترنت رویو ی مربوط به Wave GTS 8500 رو خوندم و خیلی خوشم اومد و خریدمش...از لحاظ سخت افزاری (بخصوص سی پی یو 1Ghz و صفحه نمایش Super Amoled) فوق العاده بود ولی سیستم عاملش(Bada 1.0) خیلی ناامیدم کرد...وهزارتا ایراد نرم افزاری داشت که اگه کسی بخواد با کمال میل براش شرح میدم تا با این سیستم عامل آشنا بشید
بعدش N8 گرفتم که خیلی ناامیدترم کرد و حسرت همون Waveدوست داشتنی ام رو خوردم و از فروختنش خیلی پشیمون شدم
GTS8500 باعث شد دیدم نسبت یه سامسونگ عوض بشه و به گالکسی اس 2 امیدوار بشم ؛بی صبرانه منتظرم بیاد در ایران

فقط میترسم که ایراد های نرم افزاری که در GTS8500 بود در Galaxy S IIهم تکرار شده باشه
یه سوال دیگه...کسی میدونه Galaxy S II صفحه کی برد تایپ فارسی هم داره؟منظورم زبان تمام فارسی گوشی نیست...یعنی بشه مستقیما باهاش تمام حروف فارسی مثل گ و ژ و پ رو در اس ام اس هاش تایپ کرد؟

یه سوالی هم درمورد قفل دار بودنش داشتم...جریان گوشی های قفل دار و بدون قفل چیه؟
میگن که قراره اوایل تیر بیاد وارد ایران بشه...حالا اگه بیاد مثلا فقط با سیمکارت اپراتو خاصی فقط کار میکنه؟ آخه میگن به برخی کشور ها توسط اپراتو خاصی وارد شده و انحصاری و قفل هستش و این یعنی فقط با سیمکارت اون شرکتها کار میکنه؟مثلا با Vodafone وارد هند میشه

Yashar Cross
30-05-2011, 23:22
به نظرم برای جلوگیری از تداخل بحث های i9100 , i9103 بهتره یک تاپیک جدید برای i9103 زده بشه.

گالاکسی 2 با صفحه clear lcd و پردازنده تگرا و احتمالا قیمت کمتر از لحاظ گیمینگ خوبه چون اکثر بازی های گیم لافت جدیدا اول نسخه تگراش میاد.البته برنامه شبیه ساز تگرا رو نوشتن که میشه بازی های انحصاری تگرا رو روی گوشی ها دیگه هم اجرا کرد ولی هنوز مالی 400 رو ساپورت نمی کنه.به زودی امیدوارم یا سامسونگ با گیم لافت به جایی برسن یا هکر ها برنامشون رو کاملتر کنن.

اره فکر خوبیه ولی بزار کامل بیاد تو ایران بعد....الان اگه زده بشه میشه اسپم بازار..:41:

فعلا که اپل و آیفون تو جون هم افتادن این میگه تو مالتو نشون بده اون میگه نه اول تو نشون بده.بچه بازیه تجاری نداشتیم که اینم راه انداختن برامون
سهیل جان چی؟!! مال کیو نشون بده:31: مال سامی واپل نداره که جفتش یکیه:31:
بعد بچه ها تو دبی بلاخره اومد یا نه؟
دوستدار شما یاشار

Bahman.M86
30-05-2011, 23:57
راستی دوستان معلومه که خیلی درمورد گوشی سرتون میشه...!!! و این صدو خورده ای پست رو که میخوندم برخی هم دیگه حسابی کبّاده ی اسمارت فون ها ور میکشیدند...:27:(کبّاده ی چیزی رو کشیدن کنایه از سررشته داشت در کاری هست،محض یادۀوری گفتم که سوء تفاهم نشه)

یه سوالی داشتم میخواستم دوستان یه مشاوره ای بدهند
من الان یه N95 8G دارم و منتظر رسیدن Galaxy S II هستم
می خواستم بدونم نظرتون چیه برم یه Galaxy S بخرم تا بعدا Galaxy S II اومد ایران ، S i9000 رو بفروشم و S II i9100 رو بخرم؟ یا اینکه اینکارو نکنم و دست نگه دارم تا S II بیاد ایران؟
الان S حدود 530.000تومن هستش(البته نوع هشت گیگابایتی)...میخواستم با درنظر گرفتن این قیمتS i9000 ، قابلیتهایS i9100و تاریخ عرضه در ایران قابلیت و قیمت S II و افزایش غیر واقعی و سودجویانه قیمت احتمالی S II در بدو ورود به ایران یه نظر بدید و راهنماییم کنید...
من یکی دو ماه دیگه میخوام Galaxy S i9000 بخرم... یا اینکار رو نکنم و دست نگه دارم واسه S II
درضمن پولش زیاد مهم نیست و به نظر من شاهکار جدید سامسونگ حتی ارزش 900.000رو هم داره

باتشکر

Pedram_mrn
31-05-2011, 00:00
پیشنهاد میکنم این ویدئو رو ببینید عجب مالتی تاچی داره....:18:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Bahman.M86
31-05-2011, 00:18
پیشنهاد میکنم این ویدئو رو ببینید عجب مالتی تاچی داره....:18:

این عکس واقعیه!!!!؟
اگه اینطوره که واقعا حرف نداره!!!

امضای شما حقیقتا زیبا و فوق العاده بود...منکه خیلی خوشم اومد...مرسی

.:PAR3A:.
31-05-2011, 00:24
بازم در برابر ارک کم میاره :دی ارک شنیده بودم n تا میگیره :دی
N > 10

DemiGoD
31-05-2011, 00:47
32 تا :دی @@@@

yusefy
31-05-2011, 07:14
بازم در برابر ارک کم میاره :دی ارک شنیده بودم n تا میگیره :دی
N > 10
بیشتر از 10 تا یعنی میخوای با انگشتای پات هم همزمان کار کنی باهاش؟:31:

KAKHMAL
31-05-2011, 08:43
اپن فک کنم اکسپریا پلی بود که ۳۲ تا میگرفت!!

که البته که کار برد داره!!

شما میتونی باهاش یه گیم نت بزنی!! و همه با یه گوشی بازی کنن!

---------- Post added at 09:39 AM ---------- Previous post was at 09:39 AM ----------

سلام بچه ها کسی خبری از اومدن این گوشی تو ایران یا فروش اون توسط شخصی یا موبایل فروشی نداره؟

من چون شمال هستم زیاد اطلاعات تو این مورد ندارم.بچه هایی که تو تهران هستن اگه خبری دارن لطفا بگن ممنون میشم:31:

آره یه نفر توی موبایلستان ۲ تا خریده بود و بعد فروخته بود!

---------- Post added at 09:43 AM ---------- Previous post was at 09:39 AM ----------

بنج مارکها جدید بعد از آپدیت KE7

با موتورولا زوم ۱.۵ GHz تقریبا برابری میکنه!

من عاشق همین کارای سامسونگم!

mahroo_z1
31-05-2011, 12:44
سلام دوستان:5:

ویدئو:

منبع:

Facon_Archi
31-05-2011, 12:48
توی فیلیپین نیومده؟: دی

mahroo_z1
31-05-2011, 12:56

ویدئو:

mohammadsm
31-05-2011, 15:09
سلام دوستان
به نظر شما كيفيت عكس و فيلم برداري اين گوشي نسبت به n8چطوره؟:10:
يه چيز ديگه كسي ميتونه حدث بزنه قيمت اين گوشي تو ايران بدون گارانتي تو مرداد ماه چقدر ميشه؟:20:

mohammadsm
31-05-2011, 15:15
دوستان به نظر شما آندرويد 3 هم مي تونه رو اين گوشي نصب شه؟:41:

KAKHMAL
31-05-2011, 17:01
سلام دوستان
يه چيز ديگه كسي ميتونه حدث بزنه قيمت اين گوشي تو ايران بدون گارانتي تو مرداد ماه چقدر ميشه؟:20:
توی تمام مقایسه ها n8 رو کوبونده!!:31:

فک نکنم ارزونتر از ۷۰۰ بشه!

---------- Post added at 06:01 PM ---------- Previous post was at 05:59 PM ----------

چی؟!

آندروید۳ مگه مال تبلتها نیست؟!

Hadi3at
31-05-2011, 17:04
چه داستانی شده
الان از دوستان دبی هستن میگن اونجا هم پیدا نمیشه !!
یکی از دوستان بود که پول هم داده بود براش بیارن ( فکر کنم بندر بود )
هنوز به دستتون نرسیده ؟؟؟
تو تهران هم من جایی تا حالا ندیدم

mohammadsm
31-05-2011, 18:02
كار با 10 انگشت روي اين مانيتور چه كاربردي داره يا اثلان برنامه اي يا بازي اي هست كه 10 انگشت بخواد؟:20:

KAKHMAL
31-05-2011, 18:23
كار با 10 انگشت روي اين مانيتور چه كاربردي داره يا اثلان برنامه اي يا بازي اي هست كه 10 انگشت بخواد؟:20:
نه
ولی شما میتونی از این بهره برداری درست کنی!!
مثلا ۴ تا دوستاتو دعوت کنی هر کدومم دو تا انگشت بذارید وسط دور صفحه ۴.۳ چه حالی میده بازی گروهی:8::11:

Arashdn
31-05-2011, 18:34
به نظر شما كيفيت عكس و فيلم برداري اين گوشي نسبت به n8چطوره؟
عکاسیش تو روز در حد ان8 و تو شب به خاطر نداشتن فلش زنون ضعیفتر از ان8 هست ولی در کل خیلی قویه
تو فیلم برداری هم که یه سر و گردن از ان8 بالاتره

دوستان به نظر شما آندرويد 3 هم مي تونه رو اين گوشي نصب شه؟[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
آندوریید 3 مال تبلتاست
ولی نسخه بعدی آندوریید که 2.4 هست حتما نصب میشه

yusefy
31-05-2011, 20:06

عزیز اندروید 3 مخصوص تبلته فقط!:46:

PersiAndroid
31-05-2011, 20:15
سلام دوستان

فيلم برداريه گالكسي 1 هم از N8 بهتره:21:
تو مرداد هم احتمالا 800 - 850:8:

PersiAndroid
31-05-2011, 20:32
چه داستانی شده
الان از دوستان دبی هستن میگن اونجا هم پیدا نمیشه !!
یکی از دوستان بود که پول هم داده بود براش بیارن ( فکر کنم بندر بود )
هنوز به دستتون نرسیده ؟؟؟
تو تهران هم من جایی تا حالا ندیدم

هااا اي كه گفتي من بيـــــــــــدم!:21::31:
ديروز پيشش بودم گفت كه خودش شنبه ميخواد بره دبي و حتما تو هفته آينده برام مياره
ولي خب معلوم نيست راست ميگه يا دروغ:23: ولي از يكي دو نفر ديگه هم پول گرفته و قول داده
-آره يكي از بچه ها هم كه دبي هست تمام دبي رو گشته و پيدا نكرده:13:
اتفاقا يكي از دوستم هم كه باهام اومده بود يه 7-8 تا سفارش داد:10:
زنگ زد به مدير سايت گوشي شاپ يا گوشي بازار :3:و باهاش صحبت كرد مدير سايته گوشي بازار ميگفت دبي قيمت گرفتم 1 مليون بيست هزار تومن :18: توروخدا واسه من 950 بيارين:42::31:

saver
31-05-2011, 20:59
تا این گوشی مسخره بدست ما برسه گالاکسی اس 5 اومده !!!

درست مثل قضیه atris انقدر لفتش دادن که کلی گوشی گردن کلفت اومد اینم همینطور

Bahman.M86
31-05-2011, 21:06
سلام دوستان

من N8 داشتم...
مذخرف ترین دوربینی بود که من در اون سطح دیده بودم،فلاش زنونش هم یه دروغ محضه و اگه فاصله از سوژه از یه حدی(حدودا یک متر) بیشتر بشه عکسارو به طرزه فجیهی سفید میکنه و انگار عکسارو از پشت یه شیشه ی سفید رنگ نگاه میکینین...درحالی که تک فلاش S8500 و به طبع اون Galaxy S II قطعا عملکرد بهتری داره...تازه به این اضافه کنید که فلاش گالاکسی برای فیلمبرداری هم کار میکینه ولی فلاش N8 فقط برای عکسبرداریه

عکس های N8 اصلا و ابدا عکساش درحد یه 12مگاپیکسلی نبود،فقط رزولوشن رو بردن بالا ولی عکساش پر از نویز بود
من S8500هم داشتم که با دوربین 5 مگاپیکسلی که داشت هم عکساش و هم فیلمبرداریش خیلی خیلی بهتر از N8بود
دیگه Galaxy S II که یه سر و گردن از S8500 بالاتره ، حتما حتما میزنه دوربین N8 رو میترکونه

دیگه اینکه از دوستان خواهش میکنم شاءن Galaxy S II رو حفظ کنند و i9100 رو با اسباب بازی هایی مثل N8 مقایسه نکنند

راستی یکی پیدانشد به ما یه مشاوره بده...!!؟
با درنظرگرفتن قیمت و قابلیت های دوگوشی و تاخیر احتمالی ورود Galaxy S II،بلاخره i9000 بخرم (میخوام یکی دو ماه دیگه بخرم) یا صبر کنم i9100 بیاد؟

KAKHMAL
31-05-2011, 21:26
تا این گوشی مسخره بدست ما برسه گالاکسی اس 5 اومده !!!

درست مثل قضیه atris انقدر لفتش دادن که کلی گوشی گردن کلفت اومد اینم همینطور
عزیز خودتو کنترل کن!!

این حرفا رو توی گروپ مخصوص اسپمرهای گلکسی اس ۲ بزن!!( البته فک کنم اسمش یه چیزی تو مایه ها ؛ کلوپ طرفداران گلکسی اس ۲ قویترین گوشی!!؛ یا یه چیزی تو این مایه ها !!

و در ضمن همیشه گوشی ها همین وضعیتو دارن در مورد ایران!

Bahman.M86
31-05-2011, 21:46
سلام دوستان

من N8 هم داشتم و از روی تجربه میگم
یه چیز دیگه هم که یادم رفت درمورد برتری i9100 به N8 بگم واسط کاربری دوربین هست
خیلی ها بهش توجهی نمیکنند و ندیدم از بچه های این تاپیک که به این مورد حساس توجهی بکنند
خیلی خیلی بی انصافی هستش که واسط کاربری شاهکار i9100 رو با واسط کاربری N8 مقایسه کرد...
من تاحالا توی گوشی ندیده بودم که اجازه بده یرخی تنظیمات دلخواه رو روی واسط کاربری قرار بده ولی i9100 این کار رو کرده...مثلا اگه شما درمحیطی هستید که مجبورید زیاد کنتراست رو تغیر بدید ، اونوقت شما میتونید اون تنظیم مربوط به کنتراست رو بزارید در کناره سمت چپ واسط کاربر تا مجبور نباشید دائم بیرد داخل تنظیمات

واسط کاربری N8 از بدترین واسط هایی که من تا حالا دیدم...از واسط Iphone 4 هم بدتره

یکی از بزرگترین ایراداتی که به واسط N8 وارده اینه که وقتی شما مثلا کنتراست (یا برخی تنظیمات دیگه ) رو به دلخواه تنظیم میکنید و عکساتونو میگیرید، به محض اینکه از برنامه ی دوربین خارج بشید ، دوباره اون تنظیمات ریست میشند و شما باید دوباره همه ی زحمت تنظیم رو متحمل بشید و فکرنمیکنم کسی پیدا بشه که از این کار خوشش بیاد!!! اما در i9100 نه تنها با خروج از واسط دوربین تنظیمات به هم نمیخوره بلکه ریست کردن کلیه تنظیمات رو هم در اختیار کاربر قرار میده تا اگه دلش خواست تنظیمات رو ریست کنه و همه ی شما بزرگوارن میدونید که به این واسط کاربری راحت چی میگند...USER FRIENDLY

در آخر هم به نظر من تنها و تنها برتری N8 به I9100 وجود شاتر مکانیکی هستش و واقعا جای افسوس داره که سامسونگ از قرار دادن یک شاترمکانیکی(هرچند کوچک) امتنا ورزیده ، اما به شخصه معتقدم پشت این تصمیم حتما فکر و ایده ای بوده...شاید محدودیت سخت افزاری و مشکل افزایش قطر گوشی...

mahroo_z1
31-05-2011, 23:53

SamFirmware ساعاتی پیش جدیدترین رامهای عرضه شده برای Galaxy S2 رو توییت کرده:

mohammadsm
01-06-2011, 00:11
با تشكر از همه ي دوستان كه انقدر جواب سوال هارا سريع و به درد بخور ميديد:11:

يه سوال ديگه از خدمتتون داشتم اين گوشي از نوشته هاي فارسي پتيباني مي كنه يا نه مثلاً من ميتونم يه نرم افزار ديكشنري انگليسي به فارسي را روش اجرا كنم و اينكه اس ام اس فارسي را ميتونه بخونه و بنويسه؟:biggrin::20:

Bahman.M86
01-06-2011, 02:26
با تشكر از همه ي دوستان كه انقدر جواب سوال هارا سريع و به درد بخور ميديد:11:

يه سوال ديگه از خدمتتون داشتم اين گوشي از نوشته هاي فارسي پتيباني مي كنه يا نه مثلاً من ميتونم يه نرم افزار ديكشنري انگليسي به فارسي را روش اجرا كنم و اينكه اس ام اس فارسي را ميتونه بخونه و بنويسه؟:biggrin::20:

این بستگی به حافظه ی رامی داره که روی گوشی قرار داده میشه
معمولا گوشی هایی که بصورت رسمی وارد کشور میشه (مثلا اگه پارس مایکروتل بخواد وارد کنه میشه ورود رسمی) اول رام فارسی ( یا حداقل اگه نشد عربی) روش قرارداده میشه بعدوارد میشه...برای نمونه من شنیدم که پارس مایکروتل تا رام فارسی روش نذارند اونو وارد نمیکنه...البته کارش معقولانه و قابل تامله چون خیلی ها توی ایران بامنوی فارسی راحتند( و البته برخی هم مثل من با انگلیسی خیلی خیلی راحتترهستند و با منوی انگلیسی خیلی راحتترند تا فارسی، به چنددلیل قابل بحث که اینجا و الان جاش نیست...) و وجود منوی فارسی باعث فروش بیشتر میشه...(خودتونو نگاه نکنید که بحث از اورکلاک و پیکسلهای تقسیم شده در Suprer Amoled Plus و ... میکنید )همه که نمیدونند SuperAmoled Plus و Dual Core و استفاده از رم DDR3 و چندین برتری دیگه یعنی چی...فکر میکنند همه چیز فارسی بودن گوشیه و بقیه موارد رو نمیبینند

اما درمورد پشتیبانی از تایپ فارسی باید اعتراف کنم که منم برام مهم هستش که فارسی ساپورت باشه...با وجود کلاه گشادی که در مبحث اس ام اس فارسی سر مردم رفت ماهم باید نگران باشی که فلان گوشی اگه بیاد ایران فارسی تایپ میکنه یا نه...

PersiAndroid
01-06-2011, 09:06
بچه ها من تو سايت ها با يك مطلبي روبرو شدم كه يه مقدار ناراحتم كرد.....
ديده شده كه بعضي از گالكسي 2 ها مشكل صفحه نمايش داشتن و صفحه نمايش مخصوصا قسمت هاي كناريش متمايل به زرد شده (البته اين حالت وقتي كه ميزان روشنايي پايين باشه و رنگ پشت صفحه سفيد يا خاكستري باشه اتفاق ميفته)تقريبا مثل مشكلي كه آيفون 4 توسري اولش داشت البته ممكنه تو سري جديدا كه عرضه شده اين مشكل حل شده باشه

منبع:

Yashar Cross
01-06-2011, 09:44
راستی یکی پیدانشد به ما یه مشاوره بده...!!؟
با درنظرگرفتن قیمت و قابلیت های دوگوشی و تاخیر احتمالی ورود Galaxy S II،بلاخره i9000 بخرم (میخوام یکی دو ماه دیگه بخرم) یا صبر کنم i9100 بیاد؟
خرید گوشی های 2010 تو این زمان اشتباه محضه چون با امدن جدیدا به شدت میخوره تو سر قدیما:31:بعد اصلا این هیچی i9100 یک گوشی بدون عیبه یعنی هیچ عیبی توش نمیبینی منم ازین سیاست سامی متعجبم:18:که چرا یه عیبی توش نذاشته....
اگه خیلی دیگه نسخی:31:i9000 کارکرده بخر تا این بیاد این جوری ضررتم کمتره...
من که بهشخصه اگه اینو بگیرم دیگه گوشی بازی نمیکنم:8:
.
.
.
در مورد n8 واقعا دوربین چرتی داره خوبه ولی نه در حد 12....رفیقم n8 داره وقتی میخواست عکس بگیره گوشی منو گرفتش(ویو2):31:ولی فلاشش خوبه.
دوستدار شما یاشار

KAKHMAL
01-06-2011, 10:35
خرید گوشی های 2010 تو این زمان اشتباه محضه چون با امدن جدیدا به شدت میخوره تو سر قدیما:31:بعد اصلا این هیچی i9100 یک گوشی بدون عیبه یعنی هیچ عیبی توش نمیبینی منم ازین سیاست سامی متعجبم:18:که چرا یه عیبی توش نذاشته....
اگه خیلی دیگه نسخی:31:i9000 کارکرده بخر تا این بیاد این جوری ضررتم کمتره...
من که بهشخصه اگه اینو بگیرم دیگه گوشی بازی نمیکنم:8:
.
.
.
در مورد n8 واقعا دوربین چرتی داره خوبه ولی نه در حد 12....رفیقم n8 داره وقتی میخواست عکس بگیره گوشی منو گرفتش(ویو2):31:ولی فلاشش خوبه.
دوستدار شما یاشار
مثلمه که در حد ۱۲ نیست!!

نمیدونم یکی از دوستام میگفت دوربینش ۸ ه ولی لنزش ۱۲ هست!!!

فک کنم منظورش این بوده که فقط پیکسلای عکسو زیاد کردن یا یه همچین چیزایی!:18:

---------- Post added at 11:35 AM ---------- Previous post was at 11:34 AM ----------

ديده شده كه بعضي از گالكسي 2 ها مشكل صفحه نمايش داشتن و صفحه نمايش مخصوصا قسمت هاي كناريش متمايل به زرد شده (البته اين حالت وقتي كه ميزان روشنايي پايين باشه و رنگ پشت صفحه سفيد يا خاكستري باشه اتفاق ميفته)تقريبا مثل مشكلي كه آيفون 4 توسري اولش داشت البته ممكنه تو سري جديدا كه عرضه شده اين مشكل حل شده باشه

منبع:

زیاد مشکل حادی نیست
خودتونو نگران نکنین!

matin_vv
01-06-2011, 10:37

منبع:

در این که این مشکل حل میشه هیج تردیدی وجود نداره.
اما به طور کلی بهترین راه برای بر نخوردن به این جور مشکل ها، اینه که آدم کمی صبر کنه تا گوشی وارد بازار بشه، باگهاش معلوم بشه و کارخونه سازنده براشون آپدیت ارائه کنه.بعد با خیال راحت خرید کنه.

Bahman.M86
01-06-2011, 10:41

منبع:

نگرانی شما معقولانه هستش ولی در وحله ی اول من نگرانم که آیا با Super Amoled Plus وارد ایران میشه یا نه!؟...یه وقت اینطوری نشه که به همه ی دنیا(ازجمله نپال و جزایر سلیمان و ترینیداد و توباگو و شیلی و ...:31:) با super amoled plus صادر بشه ولی واسه ایران Super Clear Liquid Crystal Display(S C-LCD صادر بشه...

mahroo_z1
01-06-2011, 11:16

قسمت دوم ویدئویی که دیروز توی این تایپیک گذاشتم:

ویدئو:

mahroo_z1
01-06-2011, 11:42

سامسونگ Galaxy S II بصورت استاندارد دارای مشخصات فیلمبرداری زیر است:

16Mbit/s 1080p HD at 30fps, spitting out MP4 files using the H.264 codec with AAC mono audio 64kbps/16khz

اکنون دولوپرهای XDA موفق به افزایش مشخصات فوق شده اند :

record 24 Mbit/s 1080p at 30fps complete with 44.1khz 192kbps audio

برای اطلاعات بیشتر به لینک زیر مراجعه کنید:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدمنبع:

Danial_B
01-06-2011, 15:52
بابا یکی خبر بده هنوزم دبی نیومده ؟ ! ؟ !!!!!!!!!!!! :10::6::42::42::42::42:

iranvest
01-06-2011, 16:10

خوب معلومه که اومده.من فقط نمیدونم اینایی که میرن دبی دنبال چی میگردن که پیدا نمیکنن.احتمالا اصلا نمیدونن دنبال چی هستن.

این لینک:

چی نوشته:

100+ In Stock Now

یعنی بیش از 100 تا توی انبار موجوده! حالا بگید نیست.اینقدرم نگید نیومده.اونایی که رفتن و پیدا نکردن ببخشیدا ولی یکم گیج میزنن احتمالا.

قیمتشم:
2599+110 درهم امارت که میشه 2710 تا تقریبا یعنی حدود 785000 تومن توی دبی.

و با عرض پوزش این گوشی همچین آش دهن سوزی هم نیستا.نمیگم بده ولی در جواب اونایی که فکر میکنن همه چیز تمومه.ریویو های همین لینکی که گذاشتم را بخونید ببینید مشکلاتش را.

یکیش اینه که دستتون میسوزه اگه بگیریدش توی دست !:31::41:

sepehrirani
01-06-2011, 16:18

نیست عزیز نیستتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتت تتتتتت:5:

Bahman.M86
01-06-2011, 17:24

راستشو بخواید من از اصفهان پایین تر نرفتم!:31:چه برسه به دوبی!!
اما به نظرمن حتما هستش که نوشته 100 Stock now...
خودم رفتم و در قسمت SIM Free Phone گشتم و دیدم که نوشته 100تا گالکسی اس 2 موجوده ولی HTC Sensation رو نوشته بود که درحال حاضر موجود نیست و باید پیش خریدPreOrder کنید

از طرفی چطور ممکنه دوبی موجود باشه ولی تاحالا ایران نیومده باشه...اونم با وجود اینهمه دلال و فروشنده های موبایل خوش انصاف که غورباقه رو رنگ میکنند و به جای قناری میفروشند!!! اگه دوبی اومده باشه بهترین فرصت برای دلال هاست که به بیارند و به بیشترین قیمت ممکن به مردم بفروشند...

KAKHMAL
01-06-2011, 17:49
و با عرض پوزش این گوشی همچین آش دهن سوزی هم نیستا.نمیگم بده ولی در جواب اونایی که فکر میکنن همه چیز تمومه.ریویو های همین لینکی که گذاشتم را بخونید ببینید مشکلاتش را.

عزیز این قضیه سوختن دست یه دروغ بیش نیست!!

چون اون جایی که گرمای زیاد رو گزارش کردن دما رو ۵۶ درجه گزارش کردن طی نیم ساعت استفاده!!!:18:
این یعنی وحشتناکه ولی من توی این ۵۰-۶۰ ویدءویی که در مورد گلکسی دیدم کسی به این چنین گرمایی اشاره نکرده بود!!

ففط توی یه ویدءو توی استفاده سنگین گفته بود پشتش یکم گرم میشه!! و چند بار یارو تایید کرد خیلی نیست ولی گرم میشه!!

که اینم بدلیل آندروید هست!
چون آندروید از سیپی یو های دوهسته ای به طور بهینه استفاده نمیکنه!( در واقع مشکل باطری هم همینه!!)

این حرفا برای کوبوندنه گوشی هست!
مطمءن باشی توی این گرما قطعات حساس گوشی صدمه میبینن که این به معنی اینه که گوشی یه بار مصرفه!:31:

KAKHMAL
01-06-2011, 17:56

عنوانهای ریویو های همون لینکی که گذاشتین:
Ace ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])Best phone out there ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])The most powerful lip in my life ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])Best phone I have ever had ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])Great service ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])Brightest star ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])The Best Phone I have ever used. I am loving it.OMG ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

Amazing phone!!! ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
Great Phone ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])Well done Samsung. ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
So good ! ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]). که تا اونجایی که من نیگا کردم ( خیلی دقیق نخوندم یه نگاه اجمالی!!) همشون خوب گوشی گفته بودن!

---------- Post added at 06:56 PM ---------- Previous post was at 06:55 PM ----------

عنوانهای ریویو های همون لینکی که گذاشتین:که تا اونجایی که من نیگا کردم ( خیلی دقیق نخوندم یه نگاه اجمالی!!) همشون خوب گوشی گفته بودن!Ace

Best phone out there

The most powerful lip in my life

Best phone I have ever had

Great service

Brightest star
The Best Phone I have ever used. I am loving it.

Amazing phone!!!

Great Phone

Well done Samsung.

So good !.

01-06-2011, 18:16
هست عزیز هستتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتت تتتتت:5:
به اون سایت اکسپنسیس خیلی نمی شه اعتماد کرد... چون خوب کسی که می خواد گوشی رو وارد کنه نمی ره از سایت اینترنتی سفارش بده و این همه هم علاف شه تا واسش بیارن :دی
بعدشم همه می گن پسر خالم / پسر داییم / پسر عمم / پسر عموم / دختر خالم / دختر داییم / دختر عمم / دختر عموم / دوستم الان دبیه هر جا رو گشته پیدا نکرده :دی آخه جناب فک فامیل شما مگه کل دبیو می شناسن :دی رفتن 4 تا مغازه رو دیدن گفتن نچ نیس :دی دبی یه منطقه خاص واس گوشی داره... چند تا فروشگاهن که خیلی زود گوشی ها رو میارن و قیمتشون از همه جا پایین تره... همچنین واس سخت افزار و خیلی چیزای مشابه هم چنین جاهایی هست... من به پسر عمم که اونجا زندگی می کنه و می دونه واس هر چیزی کجا باید بره گفتم ، اون هم دیده که هست :دی متاسفانه یادم رفته بود بش بگم قیمتشو ببینه واسم :دی تا چن روز دیگه قیمت دبی رو هم بهتون می گم :دی

PersiAndroid
01-06-2011, 19:02
iranvest عزیز خوبه ما هم بیایم کلوپ سنسیشنتون از این حرفا بزنیم؟:31:

KAKHMAL
01-06-2011, 20:39
iranvest عزیز خوبه ما هم بیایم کلوپ سنسیشنتون از این حرفا بزنیم؟:31:
اگه درست باشه که حرفی نیست!

مشکل اینجا هست که این بیشتر یه خبر نادرست هست!:11:

Pedram_mrn
01-06-2011, 20:43
یه سوال به نظر من با اومدن gs2 و بقیه دو هسته ایها گوشی های دیگه افت قیمت نمیکنن چرااااا واسه خاطر این که این گوشی ها تو کشورای دیگه داره فروش میره و تک هسته ایها هم همچنان با همون قیمت عرضه میشن......:13:
کسی نظری نداره

KAKHMAL
01-06-2011, 20:51
چه آدمایی پیدا میشن!!

همش میخوان ما رو آزار بدن!

کیبورد فارسی GS2 :
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

آخه چرا ؟!
من گوشیو میخوام !!
بقول بچه ها خوش بحال شما ها که منتظر اومدنشین!

ما منتظر پولشیم:31:

---------- Post added at 09:51 PM ---------- Previous post was at 09:50 PM ----------

یه سوال به نظر من با اومدن gs2 و بقیه دو هسته ایها گوشی های دیگه افت قیمت نمیکنن چرااااا واسه خاطر این که این گوشی ها تو کشورای دیگه داره فروش میره و تک هسته ایها هم همچنان با همون قیمت عرضه میشن......:13:
کسی نظری نداره
باید افت کنن!( یعنی چی که افت نمیکنن! معنی نداره که!!:19: )

M@hdi-B
01-06-2011, 21:16
اینم یه خبر بد

KAKHMAL
01-06-2011, 21:55
اینم یه خبر بد

اینو یکی دو صفحه قبل گذاشتن بچه ها!!

توی موبایلستان هم بحثش شد چیز زیاد حادی نیست نگران نباشین!:10:

iranvest
02-06-2011, 00:08
اگه درست باشه که حرفی نیست!

مشکل اینجا هست که این بیشتر یه خبر نادرست هست!:11:

بابا مگه چی گفتم که اینقدر بهتون بر خورده؟من خودم تصمیم دارم گالاکسی یا سنسیشن را بگیرم و دوس دارم در مورد معایبش هم صحبت بشه.

چیزایی بود که خونده بودم اینجام گفتم.اگه چشممون را ببندیم و بخریم بعد بفهمیم یه ایرادی داره که بدتره.مثل همین زرد شدن صفحش.همتون میگید مشکل حادی نیست.نمیدونم چه اتفاقی که بیفته به نظر شما حاده. خواهشا طرفداری بدون دلیل نکنید.هر چیزی معایب و مزایای خودش را داره

اینم در مورد معایب که گفتم: لینکشم همونه نمیدونم چرا شما ندیدید.

Just received SGS2 one week back. I am having problem with the power button not responding many times, so cannot power on the phone or get the screen.

Moreover, when receiving a call, many calls are dropped because the screen is switched off and cannot turn on automatically to select the answer button, even power on button becomes not responsive sme times..

but after using phone sometime its getting hot ,

Does anyone notice a red/pink spot in the middle of a pictur or a video when indoor using.i was taking some pictures and i noticed this problem

The battery literally only just last a whole day if she doesnt use it to talk on, even with gps, bluetooth google latitude off etc

Its also freezing some times during a call - the touchscreen freezes, the sound becomes like a fast skipping cd and she needs to hard reset

The handset is also constantly warm to touch; quite warm infact

از من گفتن.اگه بعضی ها دوس ندارن بشنون ببخشید!

Bahman.M86
02-06-2011, 01:08
بابا مگه چی گفتم که اینقدر بهتون بر خورده؟من خودم تصمیم دارم گالاکسی یا سنسیشن را بگیرم و دوس دارم در مورد معایبش هم صحبت بشه.

چیزایی بود که خونده بودم اینجام گفتم.اگه چشممون را ببندیم و بخریم بعد بفهمیم یه ایرادی داره که بدتره.مثل همین زرد شدن صفحش.همتون میگید مشکل حادی نیست.نمیدونم چه اتفاقی که بیفته به نظر شما حاده. خواهشا طرفداری بدون دلیل نکنید.هر چیزی معایب و مزایای خودش را داره

اینم در مورد معایب که گفتم: لینکشم همونه نمیدونم چرا شما ندیدید.

از من گفتن.اگه بعضی ها دوس ندارن بشنون ببخشید!

اگه راست باشه که آخره ضد حاله...:41:
من که بدجوری خورد تو برجکم...!
با فرض اینکه راست باشه ، حالا گرما و زردی نامحسوس صفحه شو بگیم چیزی نیست...
دیگه قفل کردن موقتی صفحه و عمل نکردن گاه و بیگاه دکمه Power(که با دکمه Lock/Unlock Screen یکی هست) رو کجای دلم بذارم....این عمل نکردن گاه و بیگاه دکمه Power منو یاد پیغام های گاه و بیگاه کمبود حافظه در Bada 1.0 میندازه که خیلی حالمو میگرفت
خدایا من روی این گوشی خیلی حساب کرده بودم...:37::2::19:
باورم نمیشه Galaxy S II همچین ایرادایی داشته باشه...!!
من به امید اینکه از ایرادهای نرم افزاری Bada 1.0 در GTS8500 خلاص شم فروختمش و گفتم میرم Galaxy S II میخرم حالشو میبرم...ولی اگه حقیقت داشته باشه که خر کلّمو گاز نگرفته که بیام گوشی ایراد دار بخرم....

با همه ی عشق و علاقه ای که به Galaxy S II دارم ، اگه اینا حقیقت داشته باشه همون N95 8G ام رو عشق است

M-Ebi
02-06-2011, 07:39
من فکر کنم بیشتر این معایب بخاطر آندرویید باشه و با آپدیت های بعدی برطرف میشه. :10:

اما اینکه کلید Power عمل نمیکنه دیگه جای تعجب داره ؟؟؟؟

راستی من هم با iranvest موافقم. یعنی به نظر من هم علاوه بر خوبی های این گوشی از معایب اون هم باید حرف زده بشه
که کسانی که قصد خرید دارند(مثل خودم) با آگاهی کامل این کار را انجام دهند.

ممنونم

KAKHMAL
02-06-2011, 09:30
حالا که بحث منطقی هست بیاید باهم بریم جلو دونه دونه:
۱.Just received SGS2 one week back. I am having problem with the power button not responding many times, so cannot power on the phone or get the screen.

Moreover, when receiving a call, many calls are dropped because the screen is switched off and cannot turn on automatically to select the answer button, even power on button becomes not responsive sme times

این مشکل مطمءنا مشکلیه که یه گوشی خاص داشته!
یعنی اون دیوایس این مشکلو داشته نه کل GS2 ها و قابل تعمیر و تعویض هست!
همونطور که هر گوشی دیگه ای که بخرین ممکنه از این مشکلا داشته باشه

بحثی نیست گرم میشه!
ولی نگفته میسوزه! چون اگه دستو میسوزوند قطعات حساس دستگاه هم خراب میشدن!
و دلیل این گرما هم اینه که آندروید برای دیوایس ها دوهسته ای هنوز بهینه نیست! و از هر دو کور در شرایطی که یکی بیشتر لازم نیست استفاده میکنه!
که با اومدن ۲.۴ این مشکل ان شاء الله حل میشه!
Does anyone notice a red/pink spot in the middle of a pictur or a video when indoor using.i was taking some pictures and i noticed this problem
نظری ندارم باید برم عکسای گرفته شده با گوشی رو چک کنم!
اگه واقعیت داشته باشه!
خوب یه باگ نرم افزاری هست و قابل حل!

The battery literally only just last a whole day if she doesnt use it to talk on, even with gps, bluetooth google latitude off etc
باطری ضعیف نیست!
ولی در ضعیف عمل کردنش بحثی نیست!
با آپدیت KE7 باطری در استفاده متوسط تا ۲ روز میکشه!
و مطمءنا با بهینه شدن آندروید برای دوال کور ها این مشکل حل میشه!

Its also freezing some times during a call - the touchscreen freezes, the sound becomes like a fast skipping cd and she needs to hard reset

این هم از همون مشکلهایی که یه گوشی خاص داره نه کل GS2 ها مطمءن باشین اگه همچین اشکال بزرگی رو این گوشی به یدک میکشید توی کره رکورد فروش آیفون ۴ رو نمیشکست!
The handset is also constantly warm to touch; quite warm infact
توضیح دادم!

حالا لطفا اگه جایی رو اشتباه گفتم روی همون بحث کنیم!:11:

KAKHMAL
02-06-2011, 09:36
راستی زردی رو یادم رفت!!

ببینید این زردی رو میگم چیز حادی نیست به چند دلیل:
۱. در حالتی رخ میده که نور صفحه حداقل باشه!( خوب شما کلا میتونید روی این حالت نذارید! یعنی به ندرت نیازش پیش میاد که بذارید رو نور کم!)

۲.در محیطهایی با پس زمینه خاکستری و سفید رخ میده!
از دو تادلیل بالایی منظورم پاک کردن صورت مسءله نیست منظورم اینه که این اتفاق کم می افته پس حاد نیست!

۳.این یه مشکل نرم افزاری به نظر میرسه! پس قابل حل هست!

۴. توی عکسهایی که زردی رو نشون میده واقعا این زردی کمه (این نکته رو توجه داشته باشین که انعکاس دست عکاس هم روی صفحه افتاده!)

DemiGoD
02-06-2011, 10:01
اگه همه اینجوری که شما از مشکلات چشم پوشی میکنی چشم پوشی میکردن دیگه کسی سرطان هم نمیگرفت و نمیمرد :))
بابا مشکلاتی هست که داره ! چرا میندازین گردن آندروید ؟
این بابا سی پی یو 1.2 گیگاهرتزی داره خوب معلومه که داغ میکنه ! هر کسی پرفورمنس بالا رو میخاد باید گرماشو تحمل کنه :دی فوقش اینه که گوشی که باید 5 سال کارکنه 2 سال کار میکنه :دی مثه همه گوشیهای سامسونگ
صفحشم زرده عیب نداره ! فک کنین تمش زرده :دی
عکسشم که صورتیه ! عیب نداره ! باگه درست میشه ! desire HD هم فک کنم همینطوری بود یا آیفون ! یادم نیست
باتریشم که خوبه دیگه! یه پریز برق باید همیشه همراهتون باشه :دی 2 رووز نگه میداره ! بسه بابا

S A M S U N G
02-06-2011, 10:22
اگه همه اینجوری که شما از مشکلات چشم پوشی میکنی چشم پوشی میکردن دیگه کسی سرطان هم نمیگرفت و نمیمرد :))
این بابا سی پی یو 1.2 گیگاهرتزی داره خوب معلومه که داغ میکنه ! هر کسی پرفورمنس بالا رو میخاد باید گرماشو تحمل کنه :دی فوقش اینه که گوشی که باید 5 سال کارکنه 2 سال کار میکنه :دی مثه همه گوشیهای سامسونگ
عکسشم که صورتیه ! عیب نداره ! باگه درست میشه ! desire HD هم فک کنم همینطوری بود یا آیفون ! یادم نیست
باتریشم که خوبه دیگه! یه پریز برق باید همیشه همراهتون باشه :دی 2 رووز نگه میداره ! بسه بابا
شما نخر . به همین راحتی :46:

sAeEd_kHaAn
02-06-2011, 10:23
اینجا تعصب موج میزنه این همه مشکل رو دارین توجیه الکی میکنین بعد که سر مقایسه با سنسیشن میشه میگین مقایسه درست نیست کاش یکم همه منطقی تر باشیم و واقعیت رو بپزیریم وقتی گوشی مشکل داره خوب مشکل داره چرا توجیه ؟

PersiAndroid
02-06-2011, 10:26

من دقيقا همين مشكلو با xt720ـــم دارم
وقتي ميرم تو دوربين وچه تو حالت فيلمبرداري و چه عكس برداري يه نقطه قرمز وسط صفحس ولي وقتي عكس رو ميگيرم توي عكس نيست

PersiAndroid
02-06-2011, 10:42
در مورد دكمه پاور كه به نظر من مشكل سخت افزاري نيست چون اگه يه دفعه كار كنه يعني سالمه پس مشكل نرم افزاريه خيلي وفتا گوشي با يه نرم افزار مشكل داره و دكمه ها جواب گو نيستند چه soft key ها و چه hard key ها

درمورد زردي صفحه خوب واقعا مسئله نگران كننده اي هست ولي تو بيشتر عكس ها اونقدر واضح نبود و به قول kakhmal سايه افتاده بود اگه يكي بياد با دوربين با كيفيت مثل وقتي كه كيفيت صفحه رو مقايسه مي كنن عكس بگيره خوب بيشتر مشخص ميشه

در مورد باتري هم به نظر من مشكل حادي نيست و با تفسير kakhmal موافقم

در مورد نقطه قرمز هم كه گفتم با xt720ـم همين مشكلو دارم تو جاهايي كه صفحه سياه هست نقطه قرمز تو صفحه بيشتر خودنمايي مي كنه البته از يكي از دوستان پرسيدم گوشيه اون اينطوري نبود. حالا نمونشو ميذارم ولي تو عكس ها گرفته شده مشخص نيست

من به خاطر تجربه ي فوق العاده اي كه با گالكسي 1 داشتم مطمئنم كه هيچ مشكل حادي توي اين گوشي نيست
و به خاطر اينه كه هيچ چيزه حادي رو در مورد اين گوشي نميتونم باور كنم اين حرف منو كسايي كه گالكسي داشتن متوجه ميشن
چون همه چيز در حد نهايت خوبه

مشخص شدن اينا كه كاري نداره كافيه يكي از بچه ها بخره همه رو برامون چك مي كنه
حالا خدا كنه تو هفته جديد به دستم برسه خودم همشون رو امتحان مي كنم

KAKHMAL
02-06-2011, 10:52
عزیز مشکل داغ کردن و مصرف بالا از آندروید هست حالا من چی کار کنم؟!
چون شما خوشت نمیاد من نمیتونم بگم از آندروید نیست!!
نشونش هم اینه که با فریمور جدید مصرف باطری کمتر شده!!
و دلیل دیگه کلا تکنولوژیهایی که تو این گوشی استفاده شده اکثرا کم مصرفن!
و اینکه از هر دو سی پی یو استفاده میکنه هم حرف من نیست!
لطفا اول تحقیق کنین بعد بیاین تکه بندازین!

در کل من که هنوز گوشی های سامسونگی که داشتم رو دارم و همه سالمن!( بجز یکی که همین ۳-۴ سال پیش باطریش خراب شد
مدلشم n100 بود! مال ۱۵- ۱۶ سال پیش!)
شما از مارک سامسونگ خوشت نمیاد چرا میای حرف بیخود میزنی!

دوباره بجای حرف منطقی افتادی توی تکه انداختن ما قراره بحث کنیم تا معایبشو بفهمیم!
این زردی یه عیب هست ولی من میگم عیب زیاد گنده ای نیست! ولی خوب ممکنه این برای شما خیلی بزرگ باشه!
پس دو راه داری:
۱. صبر کنی این مشکل رفع شه بعد بخری
۲. اصلا نخریش!
۳. نگفته عکسش صورتیه گفته یه نقطه صورتی توش هست!!
من خودم به شخص دوربین واسم مهم نیست حتی اگه یه دوربین۲ روش بود هم با خریدش مشکل نداشتم!
و اینکه گفتم این مشکل هم قابل رفع هست !
این حرف میرسونه که میخوای بخر نمیخوای نخر!

من هرگز نگفتم دو روز نگه میداره بسه!!
گفتم این اشکال نرم افزاریه میتونه رفع بشه!

اگه یه دفعه دیگه از این پستا بزنین توقع نداشته باشین بهتون جواب بدم!
ولی اگه خواستین با منطق بریم جلو یا علی!

اینجا تعصب موج میزنه این همه مشکل رو دارین توجیه الکی میکنین بعد که سر مقایسه با سنسیشن میشه میگین مقایسه درست نیست کاش یکم همه منطقی تر باشیم و واقعیت رو بپزیریم وقتی گوشی مشکل داره خوب مشکل داره چرا توجیه ؟

چه توجیهی؟!
فقط درمورد باطری و گرما یه حرفی زدم و اونم فک میکنم دلیل بود نه توجیه!

در مورد بقیش هم گفتم
عزیزان این مشکلات وجود داره!
ولی امکان حلش هم هست!
و اینکه توضیح دادم میتونه واسه بعضیها یه مشکل حاد نباشه!

عزیز اصلا شما یه چیز بی نقص( توی کل عالم!) که ساخته انسان باشه بیار!

گشتم نبود نگرد نیست!

---------- Post added at 11:52 AM ---------- Previous post was at 11:47 AM ----------

راستی ما کی گفتیم مقایسه سنسیشن و گلکسی اس ۲ درست نیست؟!

این دو تا از هر نظر به هم بیشتر شباهت دارن!
و مقایسشون درستترینه!
و دلیل اینکه یه عدع میخوان به هوچی بازی گوشی ها رو ( هر دو تا رو) بزنن همینه!

عزیزان به شخصه در کمال سلامت عقلی و جسمی اعلام میدارم که هیچ گونه نصبتی با هیچ کدام از کارمندان و مدیران سامسونگ ندارم و هر گونه رابطه فامیلی و تجاری ( بجز خریدهای کوچک مثل خرید ۱ مایکرو ویو و گو شی و.. ) تکذیب کرده و گوینده این روابط را کذاب میدانم!!

PersiAndroid
02-06-2011, 11:15
Samsung Galaxy S II I9101 To Run TI OMAP4430 Chip? h
Specs of the I9101 Galaxy S II surface, has new internals

Couple of days back we came across a picture of a certain I9101 Galaxy S II. There was no other information available about that device at that time. Now, however, we just came across some specs that should keep us entertained till Samsung decides to go official with the device.

The images you see above were found on Samsung Mobile Singapore's Facebook page. They are taken from prototype devices designed to give users just a general look and feel of the device but the specifications seen here may not be the final and could change before the launch of the device.
From the two screenshots, we think it's safe to assume the I9101 is running on the TI OMAP4430 chipset that is based around a 1GHz dual-core ARM Cortex-A9 CPU and PowerVR SGX 540 GPU (same GPU as in the original Galaxy S). So far it's the only publicly announced dual-core chipset to feature that graphics chip. But for all we know, it could be an offshoot of Samsung custom Exynos builds.
The I9101 also has 1GB of RAM, same as the regular Galaxy S II. The Galaxy S II, however, runs on a custom-built Orion chipset with 1.2GHz dual-core CPU and Mali-400MP GPU.
We wouldn't be surprised if the I9101 is running on Samsung's Super Clear LCD instead of the Super AMOLED Plus. Also, since the hardware is weaker, you can also say good-bye to 1080p video recording and playback. We expect even the still camera to be downgraded to 5 megapixel from the 8 megapixel found on the I9100.
This device, along with the I9103 that we found a few months back, would be aimed at different markets as cheaper alternatives to the I9100, just like the I9003 served as a cheaper alternative to the I9000. Also, with these phones, Samsung might just be looking to replace the I9000/I9003 in the market

Samsung's Galaxy S II, as we know it, is powered by an Exynos processor and has the model number GT-I9100. For a while now, we've been aware that Samsung is planning other revision of the Android smartphone with differing CPUs; model GT-I9103 is supposed to run NVIDIA's Tegra 2 platform, instead. Now it seems that there could be even more versions of the phone in store for us, with new evidence emerging in support of a GT-I9101 model.
Samsung Mobile Singapore posted some specs from the I9101 on its Facebook page, and while they don't out and say just what chipset the smartphone is running, there are plenty of hints. The GPU, for example, is a PowerVR SGX540, and we know the main CPU runs the ARM v7 instruction set. One contender for the SoC that fits the bill: Texas Instruments's OMAP4430, the same chip behind the LG Optimus 3D. There could be other differences between the I9101 and the I9100; we don't know anything about the former's screen type, nor its NFC capabilities. What we're really interested in seeing, is how all these different Galaxy S II models hold up to each other performance-wise, but we could still have a bit of a wait on our hands, and we don't even know what Samsung's plans are for bringing the I9100 to market.

source:

PersiAndroid
02-06-2011, 11:21
در مورد نقطه به نظرم در بعضي از گوشي ها اينجوريه چون همونطور كه قبلا هم گفتم تو xt720 من فقط اينجوري بود و بقيه كه داشتن اينجوري نبوده
در ضمن اين مشكل فقط تو صفحه نمايش مشخصه و توي عكس نيست و يه نقطه ي قرمزه وسط تصوير صفحه نمايش توي جاهاي تيره بيشتر مشخصه و با اين مشكل كه تو خيلي از گوشي ها ديده شده كاملا فرق داره

و يه چيزيه كه مربوط به صفحه نمايشه

KAKHMAL
02-06-2011, 11:22
Samsung Galaxy S II I9101 To Run TI OMAP4430 Chip? h
Specs of the I9101 Galaxy S II surface, has new internals

Couple of days back we came across a picture of a certain I9101 Galaxy S II. There was no other information available about that device at that time. Now, however, we just came across some specs that should keep us entertained till Samsung decides to go official with the device.

The images you see above were found on Samsung Mobile Singapore's Facebook page. They are taken from prototype devices designed to give users just a general look and feel of the device but the specifications seen here may not be the final and could change before the launch of the device.
From the two screenshots, we think it's safe to assume the I9101 is running on the TI OMAP4430 chipset that is based around a 1GHz dual-core ARM Cortex-A9 CPU and PowerVR SGX 540 GPU (same GPU as in the original Galaxy S). So far it's the only publicly announced dual-core chipset to feature that graphics chip. But for all we know, it could be an offshoot of Samsung custom Exynos builds.
The I9101 also has 1GB of RAM, same as the regular Galaxy S II. The Galaxy S II, however, runs on a custom-built Orion chipset with 1.2GHz dual-core CPU and Mali-400MP GPU.
We wouldn't be surprised if the I9101 is running on Samsung's Super Clear LCD instead of the Super AMOLED Plus. Also, since the hardware is weaker, you can also say good-bye to 1080p video recording and playback. We expect even the still camera to be downgraded to 5 megapixel from the 8 megapixel found on the I9100.
This device, along with the I9103 that we found a few months back, would be aimed at different markets as cheaper alternatives to the I9100, just like the I9003 served as a cheaper alternative to the I9000. Also, with these phones, Samsung might just be looking to replace the I9000/I9003 in the market

Samsung's Galaxy S II, as we know it, is powered by an Exynos processor and has the model number GT-I9100. For a while now, we've been aware that Samsung is planning other revision of the Android smartphone with differing CPUs; model GT-I9103 is supposed to run NVIDIA's Tegra 2 platform, instead. Now it seems that there could be even more versions of the phone in store for us, with new evidence emerging in support of a GT-I9101 model.
Samsung Mobile Singapore posted some specs from the I9101 on its Facebook page, and while they don't out and say just what chipset the smartphone is running, there are plenty of hints. The GPU, for example, is a PowerVR SGX540, and we know the main CPU runs the ARM v7 instruction set. One contender for the SoC that fits the bill: Texas Instruments's OMAP4430, the same chip behind the LG Optimus 3D. There could be other differences between the I9101 and the I9100; we don't know anything about the former's screen type, nor its NFC capabilities. What we're really interested in seeing, is how all these different Galaxy S II models hold up to each other performance-wise, but we could still have a bit of a wait on our hands, and we don't even know what Samsung's plans are for bringing the I9100 to market.

source:

زیادتر از اونه که بشه خوند!:10:
میشه یه خلاصشو بگی؟!:11:

PersiAndroid
02-06-2011, 11:31
Samsung Galaxy S II Overclock Supports Stock Firmware

Tegrak Overclock, a program that has supported overclocking the Galaxy S series of smartphones from Samsung has been updated with new support for the Galaxy S II line. Superuser/Root access is required, and the device must be running a stock kernel and ROM (custom ROMs and kernels are not currently supported.)
What sets this app apart from other overclocking solutions is that it requires the use of a stock, unmodified kernel vs. other Android overclocking solutions which require custom code to be compiled into a kernel. This can provide a less-intrusive method for those not wishing to flash a custom kernel. To achieve the overclock, a kernel module is loaded via a button in the app, which provides an interface to which the user can set clock speeds from 1.0 to 2.0 GHz and voltages from 750mV to 1400mV. The app has been verified to work on European and Korean model Galaxy S II devices, with specifically tested models listed as GT-I9100, SHW-M250S, SHW-M250K, and SHW-M250SL. A limited range of frequencies and voltages is available in the app's free version, with the $1.99 "Ultimate" version providing the full range of choices.
Stable speeds have been reported up to 1.57GHz from the stock 1.2GHz, with an appropriate boost in voltage. While the Quadrant test becomes more and more dated, scores of up to 4772 have been reported, which places the Galaxy S II firmly in the top-end of Android performers. The developer states that custom kernels will be supported once Samsung releases it's latest kernel source.

source:

---------- Post added at 11:31 AM ---------- Previous post was at 11:27 AM ----------

زیادتر از اونه که بشه خوند![ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](16).gif
میشه یه خلاصشو بگی؟![ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](17).gif

يه مدل جديد داره از گالكسي اس 2 مياد كه

I9101 is running on the TI OMAP4430 chipset that is based around a 1GHz dual-core ARM Cortex-A9 CPU and PowerVR SGX 540 GPU (same GPU as in the original Galaxy S).

مثل سخت افزاره optimos3d
سامسونگ اين گوشيه فوقالعاده رو با سه نوع چيپ عرضه كرده كه به نظرم اينكارش فوقالعادس و جاي تحسين داره

با چيپ تگرا 2
با چيپ اختصاصيه خودش exynos
با چيپ TI OMAP 4430

compi
02-06-2011, 11:40
این چیه دیگه یکی بررسی کنه:5:

Bahman.M86
02-06-2011, 12:05
من رفتم سه چهار صفحه از User Opinion های مربوط به Galaxy S II رو خوندم و خیلی ها با مشکل گرما مواجه شده بودند که اکثرا در اطراف دوربین گوشی بیشترین گرما رو احساس کرده بودند(که البته کاملا درسته،چیپ های گوشی در قسمت بالایی گوشی قراردارند،نمیدونم شما اون ویدئوی بازکردن کامل Galaxy S IIرو دیدید یا نه)...حتی برخی به شوخی گفته بودند این گوشی برای مناطق سردسیر بسیار مفید و خوشایند میتونه باشه...!!! و حتی یکی هم گفته بود من ازش میتونم به عنوان گرم نگه دارنده قهوه ام استفاده کنم!!!!

درمورد بقیه ایراد ها هم خیلی ها گفته بودند مشکلی نداشتند و خیلی ها هم گفته بودند که با این مشکلات که درموردشون بحث شد ،مواجه شده بودند

اما ندیدم کسی بگه گوشی من قفل کرده بود
وهمچنین ندیدم کسی گفته باشه دکمه گوشی من کار نمیکنه

نهایتا اینکه همگی اونها معتقد بودند که این ایرادها میتونه با Firmware جدید برطرف بشه
و برخی هم با مواجه شدن با این ایرادها از Galaxy S II دلسرد شده و قصد پس دادن یا فروشش رو داشتند

درسته که نظر اونها ممکنه کارشناسانه نباشه ولی این عمومیتی که داشت کمی نگران کننده هستش و به هرحال الان اونها گوشی رو دردست دارند و بازخورد اونها واقعیه ولی ما از روی گمان و اطلاعات بدست امده از سایت های مختلف صحبت میکنیم

درهرصورت من یکی به شخصه با دیدن این بازخوردهای فراگیر ، از اون ذوق و شوق اولیه افتادم و منتظرم از بچه های این تاپیک کسی پیدابشه بخره و یه Persian Review به ما بده

KAKHMAL
02-06-2011, 12:06
این چیه دیگه یکی بررسی کنه:5:
پیش بینی در مورد مدل جدید گلکسی اس۲ : i9200
میگه که سی پی یو ۲ داره رم ۱ و رام ۴ و بقیه چیزاشم شبیه همین گلکسی اس۲ خودمون بود!:31:

---------- Post added at 01:06 PM ---------- Previous post was at 01:04 PM ----------

Samsung Galaxy S II Overclock Supports Stock Firmware

Tegrak Overclock, a program that has supported overclocking the Galaxy S series of smartphones from Samsung has been updated with new support for the Galaxy S II line. Superuser/Root access is required, and the device must be running a stock kernel and ROM (custom ROMs and kernels are not currently supported.)
What sets this app apart from other overclocking solutions is that it requires the use of a stock, unmodified kernel vs. other Android overclocking solutions which require custom code to be compiled into a kernel. This can provide a less-intrusive method for those not wishing to flash a custom kernel. To achieve the overclock, a kernel module is loaded via a button in the app, which provides an interface to which the user can set clock speeds from 1.0 to 2.0 GHz and voltages from 750mV to 1400mV. The app has been verified to work on European and Korean model Galaxy S II devices, with specifically tested models listed as GT-I9100, SHW-M250S, SHW-M250K, and SHW-M250SL. A limited range of frequencies and voltages is available in the app's free version, with the $1.99 "Ultimate" version providing the full range of choices.
Stable speeds have been reported up to 1.57GHz from the stock 1.2GHz, with an appropriate boost in voltage. While the Quadrant test becomes more and more dated, scores of up to 4772 have been reported, which places the Galaxy S II firmly in the top-end of Android performers. The developer states that custom kernels will be supported once Samsung releases it's latest kernel source.

source:

---------- Post added at 11:31 AM ---------- Previous post was at 11:27 AM ----------

يه مدل جديد داره از گالكسي اس 2 مياد كه

I9101 is running on the TI OMAP4430 chipset that is based around a 1GHz dual-core ARM Cortex-A9 CPU and PowerVR SGX 540 GPU (same GPU as in the original Galaxy S).

مثل سخت افزاره optimos3d
سامسونگ اين گوشيه فوقالعاده رو با سه نوع چيپ عرضه كرده كه به نظرم اينكارش فوقالعادس و جاي تحسين داره

با چيپ تگرا 2
با چيپ اختصاصيه خودش exynos
با چيپ TI OMAP 4430
اینکه عالیه!

یعنی یه جورایی که از نظر من یه شرکت باید گوشی بده!

یعنی دقیقا برعکس کاری که اپل میکنه!:10:

PersiAndroid
02-06-2011, 12:22
Samsung Galaxy S II Gets Free SIM Unlock App

Samsung has established a history of storing SIM unlock codes in the firmware with their previous Galaxy S series of smartphones, which lead to an app being released to automate the process. The new Galaxy S II continues along that line, with a new app released today that searches through the nv_data.bin, decrypts the code, and reveals it, allowing the use of the device on other networks.
The app is created by well known XDA developer Chainfire, and is available from the Android market under the name " Galaxy S2 SIM Unlock". The app requires your Galaxy S II to be rooted, after which operation is a simple one click process. Once complete, the tool reveals your unlock code (NCK) which is then input after switching to an unsupported SIM chip, unlocking the device. It also comes with a warning not to run the search for the unlock code more than once as the device may enter a "freeze" state where even the valid unlock code won't be accepted. The tool also supports locating the unfreeze code (MCK) if this should occur, although another warning is given that if the unlock code wasn't valid, the unfreeze code is not likely to be either.
For those technically-inclined who wish to know the exact unlocking process or attempt it manually, a thread by Odia outlines the entire process. Root access, a hex editor, and the android SDK is required for the manual method, which is also linked below.

SOURCE:

iranvest
02-06-2011, 12:28
قبل از اینکه شروع کنم میخواستم از همتون تشکر کنم به خاطر ینکه توی این چنتا پست روند خسته کننده ی تاپیک عوض شد و کمی بحث ها جدی شد. باز هم ممنون.امیدوارم ادامه پیدا کنه.

من فکر کنم بیشتر این معایب بخاطر آندرویید باشه و با آپدیت های بعدی برطرف میشه. :10:

اما اینکه کلید Power عمل نمیکنه دیگه جای تعجب داره ؟؟؟؟

راستی من هم با iranvest موافقم. یعنی به نظر من هم علاوه بر خوبی های این گوشی از معایب اون هم باید حرف زده بشه
که کسانی که قصد خرید دارند(مثل خودم) با آگاهی کامل این کار را انجام دهند.

ممنونم

ممنون به خاطر حمایتتون :31: واقعا اونایی که قصد خرید دارن با این بحثها میتونن تصمیم بگیرن.

حالا که بحث منطقی هست بیاید باهم بریم جلو دونه دونه:
۱.Just received SGS2 one week back. I am having problem with the power button not responding many times, so cannot power on the phone or get the screen.

Moreover, when receiving a call, many calls are dropped because the screen is switched off and cannot turn on automatically to select the answer button, even power on button becomes not responsive sme times

این مشکل مطمءنا مشکلیه که یه گوشی خاص داشته!
یعنی اون دیوایس این مشکلو داشته نه کل GS2 ها و قابل تعمیر و تعویض هست!
همونطور که هر گوشی دیگه ای که بخرین ممکنه از این مشکلا داشته باشه.

بله شاید یک تعدادی از گوشی ها داشته باشه این مشکل را ولی حداقل الان اگه کسی بخواد بخره یکم حواسش جمع میکنه. شاید هم بقیه گوشی هام داشته باشه که به مرور زمان معلوم میشه.

بحثی نیست گرم میشه!
ولی نگفته میسوزه! چون اگه دستو میسوزوند قطعات حساس دستگاه هم خراب میشدن!
و دلیل این گرما هم اینه که آندروید برای دیوایس ها دوهسته ای هنوز بهینه نیست! و از هر دو کور در شرایطی که یکی بیشتر لازم نیست استفاده میکنه!
که با اومدن ۲.۴ این مشکل ان شاء الله حل میشه!

توی یکی دیگه از متن ها هم در مورد گرما نوشته شده و نوشته quite warm infact که معنیش معلومه. سنسیشن هم دوهسته ای هست ولی حداقل من هنوز ندیدم جایی نوشته باشن در این حد گرم میشه. پس کمی فراتر از نرم افزاره احتمالا.
همین طور که میدنید سامسونگ از arm 9 استفاده کرده و اچ تی سی از arm 8 که برای دو هسته ای ها بهینش کرده و جایی خوندم میتونه هر وقت خواست از یک هستش استفاده کنه و هر وقت خواست دو هسته را به کار بگیره.البته جای دیگم خوندم که آرم 8 واسه دو هسته ای شدن نبوده و گیر داده بود که چرا 1.2 گیگ گذاشته براش در حالی که بهترین عملکردش 1 گیگه.(یه چیزایی شبیه به این :31:)

Does anyone notice a red/pink spot in the middle of a pictur or a video when indoor
using.i was taking some pictures and i noticed this problem
نظری ندارم باید برم عکسای گرفته شده با گوشی رو چک کنم!
اگه واقعیت داشته باشه!
خوب یه باگ نرم افزاری هست و قابل حل!

من قبلا گوشی نوکیا 3250 که داشتم همینطوری عکس میگرفت.یه ایره ی صورتی وسط همه عکساش بود.واسه 2 مگا پیکسل 3250 اشکالی نبود ولی واسه این گوشی با این قیمت اگه کسی دنبال دوربین باشه مشکله.دیزایر اچ دی هم این طوری بود با هیچ نرم افزاری هم حل نشد.

اینهارم بقیه گفتن:

البته انگار شبها سبزم میتونه بگیره!

باطری ضعیف نیست!
ولی در ضعیف عمل کردنش بحثی نیست!
با آپدیت KE7 باطری در استفاده متوسط تا ۲ روز میکشه!
و مطمءنا با بهینه شدن آندروید برای دوال کور ها این مشکل حل میشه!

[/CODE]

ببینید شاید هر کدام از قطعات استفاده شده توی سامسونگ یک شاهکار باشن ولی باید دید کنار هم جمع شدن اونها هم تونسته یک شاهکار باشه. حد اقل بدون آپدیت و دستکاری در حال حاضر باطری سنسیشن را من دیدم بهتر عمل میکنه.با وجود دو هسته ای بودن.پس حتما اگر بعدا اندرویید جدید بیاد بازهم بهتره!

بدون آپدیت را نوشته بود یکی وقتی هیچ کاری باش نکنی یک روز اگر باش کار کنی 5 ساعت میکشه.این خداییش خیلی بده.

[QUOTE=KAKHMAL;6145484]

این هم از همون مشکلهایی که یه گوشی خاص داره نه کل GS2 ها مطمءن باشین اگه همچین اشکال بزرگی رو این گوشی به یدک میکشید توی کره رکورد فروش آیفون ۴ رو نمیشکست!

حالا لطفا اگه جایی رو اشتباه گفتم روی همون بحث کنیم!:11:

امیدوارم . رکورد آیفون را شکست ولی رکرورد آیفون 4 را شکسته ها.این را حواستون باشه.نسل این دوتا متفاوته.

راستی زردی رو یادم رفت!!

ببینید این زردی رو میگم چیز حادی نیست به چند دلیل:

۳.این یه مشکل نرم افزاری به نظر میرسه! پس قابل حل هست!

به نظر من که ربطی به نرم افزار نداره.یعنی نرم افزار باعث میشه یه تیکه از گوشی زرد بشه؟

من دقيقا همين مشكلو با xt720ـــم دارم
وقتي ميرم تو دوربين وچه تو حالت فيلمبرداري و چه عكس برداري يه نقطه قرمز وسط صفحس ولي وقتي عكس رو ميگيرم توي عكس نيست

این توی عکس هم که گرفتی قرمزیش میمونه.

مشخص شدن اينا كه كاري نداره كافيه يكي از بچه ها بخره همه رو برامون چك مي كنه
حالا خدا كنه تو هفته جديد به دستم برسه خودم همشون رو امتحان مي كنم

این را هستم :31::27:

PersiAndroid
02-06-2011, 12:56
Samsung sells 1 million Galaxy S II units in South Korea

Galaxy S II has become one of the fastest selling phones for Samsung in South Korea. Samsung today confirmed that they’ve sold (on supply basis) over 1 million Galaxy S II devices in South Korea within a span of 30 days. Expectedly, this record has managed to break previous Galaxy S record of a million devices in 70 days.
Galaxy S II went on sale on 29 April in South Korea and has been achieving some milestones in the domestic market like 100,000 in just 3 days; 200,000 in 8 days; 400,000 in 14 days and 500,000 in 18 days.
Samsung’s Android flagship is currently on sale on SKT, KT and LG U+ networks.

Source:
Samsung HUB

__________________________________________________ ___

The highly anticipated Samsung Galaxy S II had a great start: more than 200,000 units pre-ordered in the week prior to the Korean launch, actual sales of more than 120,000 in three days and more than 3,000,000 units pre-ordered by carriers.
Recently Samsung is claiming that it sold more than 1,000,000 units on its home market. Given the launch was 30 days ago, that's an average of more than 30,000 per day. And the current Galaxy S II numbers seem to be crushing the previous record of the Galaxy S which sold 1,000,000 in a little more than two months from its launch. Samsung's Galaxy S II is featured on the three Korean carriers, SK Telecom, KT and LG U+. Now we're waiting for the international numbers!

iranvest
02-06-2011, 13:13
خوشحالم به اطلاعتون برسونم HTC Sensation هم توانایی بسیار بالایی!! در عکاسی داره و میتونه عکس رنگی با دایره ی صورتی وسط عکس بگیره . :2: الان خوب شد دیگه نمیشه روی این مورد با سامسونگ مانور داد توی مقایسه!

PersiAndroid
02-06-2011, 13:18
Samsung launches Smart View App, watch Smart TV content on Galaxy S II

Samsung has released a new Android app that will allow Galaxy S II and Samsung Smart TV owners to relay content directly from their TVs to the smartphone. Dubbed as Smart View, the app is available in the Android Market and transmits TV content to the phone over Wi-Fi. Any content, including normal cable TV, content from Blu-ray player, set-top box etc. can be played on the phone.
Additionally, the app can also be used as a remote control for the TV or Blu-ray player, a game controller or a QWERTY keyboard for Samsung TV apps.
The app works with D7000, D8000, and D9500 series Smart TVs and is compatible with Galaxy S II. The app will support Galaxy Player 5 (YP-GB70) in July and Galaxy S and Galaxy Tab later this year.

Download the app from the Android Market link below.

aram24
02-06-2011, 13:36
دوستان اگه یادتون باشه نکسوز اس هم مشکل رنگ صفحه ، تماس 3 دقیقه ای ، باگ مربوط به اس ام اس رو داشت اینا فکر کنم قابل حل باشن :10:به آینده امیدوار باشد....

PersiAndroid
02-06-2011, 13:48
مثل اينكه مموري 8 گيگابايتي روي دستگاه هست:
تو gsmarena نوشته:

microSD, up to 32GB, 8 GB included

reza_17173
02-06-2011, 14:02
من بعید می دونم همه این مشکلات رو به صورت جدی داشته باشه! اگه این همه مشکل داشت که این همه فروش نداشت!
الان توی Gsmarena که برین این گوشی در هر دو بخش امتیاز دهی و بازدید روزانه دارای بیشترین امتیاز و همچنین بیشترین بازدید روزانه در بین تمام گوشی هاست. چطور ممکنه گوشی این همه ایراد داشته باشه بعد در این حد محبوب باشه!
فکر می کنم حتی اگر این ایراداتو هم داشته باشه در آینده به مرور رفع میشن.

aram24
02-06-2011, 14:02
مثل اينكه مموري 8 گيگابايتي روي دستگاه هست:
تو gsmarena نوشته:

microSD, up to 32GB, 8 GB included

اگه این فروشندگان عزیز نزنن تو گوشش
تو این سایت خیلی چیزا نوشته
من یه گوشی سامسونگ گرفتم تو سایت یه مموری 2 گیگ همراش نوشته بود ولی تو جعبه نبود.

Bahman.M86
02-06-2011, 14:19
درمورد HTC Sensation هم اگه برید یه نگاهی به User Opinion های صفحه ی HTC Sensation Specifications بندازید میتونید ببیند که بعضی ها هم که خریدند ناراحتند که چرا بجای رم هفتصد و خورده ای فقط 200مگابایتش قابل استفاده هستش!

I checked my friend's Sensation and i don't know why the free RAM is just about 200mb maximum even without any applications opened and all others already killed in task manager. why just 200mb out of 7oo+mb. this is too bad htc too bad and also scrolling in browser is somehow laggy not smooth

و اینم یه شاهکار دیگه :
i got the phone with vodafone uk,i've been testing it for 3 days.i can say it's a pretty good phone specialy the sense.but it's got also a lot of faults,the main one is when you capture a video you cannot play it back right away you have to switch off the phone and switch on back to be able to see it.very weird fault.and also when you try to watch the video just after the capture,the games icons on the menu become the same as the market icon,it's very weird.the phone needs already updates i think.my partner got the samsung galaxy s2,which is much much better than the htc sorry.

یارو رفته خودش HTC Sensation خریده و همسرش Galaxy S II ...
انگار از HTC پشیمونه....

اما اگه بخواییم واقع بین باشیم و ایرادهای Galaxy S II در گوشی های وارده به ایران هم وجود داشته باشه ...حیف از اینهمه زیبایی ظاهری که در این گوشی وجود داره ولی درونش ( انگار!) به زیبایی بیرونش نیست

درمورد فروش میلیونی درکره هم باید بگم این هم میتونه برداشت خوبی باشه و هم بد...خوب : اینکه این فروش در یک ماه بوده و قطعا کسایی که در هفته ی آخر خریدن گوشی رو دست کسایی که هفته ی اول خریدن دیدند و قطعا اگه ایراد خاصی بوده باعث میشده فروش در هفته ی آخر کم بشه نه اینکه زیاد بشه
و بد اینکه شاید یکماه واسه فراگیر شدن باگ های احتمالی Galaxy S II کمه و اونهایی که بعدا خریدند فرصت نکردند ایرادهارو ببینند بعد بخرند

mahyar_b
02-06-2011, 15:05
135 صفحه رفتین جلو هنوز گوشی نیومده!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
هیچ نتیجه گیری نمیشه از حرفای زده شده در این اینجا کرد...............................
90 درصد حرفها هم که شایعه ...............................
:41::13::41::13:

mohammadsm
02-06-2011, 15:37
من يك آنباكسينگ از اين گوشي ديدم كه تويه جعبه بجاي يه باتري دوتا داشت و يك قاب(باكس) هم تو جعبش بود:10:
چجوري هست كه توي بيشتر جعبه ها فقط يك باطري هست و در بعضي ها 2تا:19:
:11:

KAKHMAL
02-06-2011, 16:45
توی یکی دیگه از متن ها هم در مورد گرما نوشته شده و نوشته quite warm infact که معنیش معلومه. سنسیشن هم دوهسته ای هست ولی حداقل من هنوز ندیدم جایی نوشته باشن در این حد گرم میشه. پس کمی فراتر از نرم افزاره احتمالا.
همین طور که میدنید سامسونگ از arm 9 استفاده کرده و اچ تی سی از arm 8 که برای دو هسته ای ها بهینش کرده و جایی خوندم میتونه هر وقت خواست از یک هستش استفاده کنه و هر وقت خواست دو هسته را به کار بگیره.البته جای دیگم خوندم که آرم 8 واسه دو هسته ای شدن نبوده و گیر داده بود که چرا 1.2 گیگ گذاشته براش در حالی که بهترین عملکردش 1 گیگه.(یه چیزایی شبیه به این [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
۱. اینا arm9 نیست arm a9 هست:31:
۲.من فک میکردم سی پیو سنسیشن اینه: Qualcomm MSM 8260
۳. arm a9 مشکلی با دو هسته ای بودن نداره! بعضیا میگن ۱.۲ واسش خارج استاندارد آرم هست! بعضیا میگن نه خارج استاندارد نیست!:19:
۴.من خودم زیاد سرم توی سی پیو و اینا نیست!(نرم افزارو ترجیح میدم!)ولی توی موبایلستان که بحث همین سیپیو ها شد چند تا از کله گنده های اونجا که سرشونم میشد گفتن معماریQualcomm کلا خوب نیست!
یعنی مناسب برای اور های بالا نیست!
من خودم نمیدونم!
توی موبایلستان بپرسید بهتره!

بینید شاید هر کدام از قطعات استفاده شده توی سامسونگ یک شاهکار باشن ولی باید دید کنار هم جمع شدن اونها هم تونسته یک شاهکار باشه. حد اقل بدون آپدیت و دستکاری در حال حاضر باطری سنسیشن را من دیدم بهتر عمل میکنه.با وجود دو هسته ای بودن.پس حتما اگر بعدا اندرویید جدید بیاد بازهم بهتره!

بدون آپدیت را نوشته بود یکی وقتی هیچ کاری باش نکنی یک روز اگر باش کار کنی 5 ساعت میکشه.این خداییش خیلی بده.
ما داریم در مورد باطری صحبت میکنیم پس نباید در جمع هم مشکلی پیش بیاد!
نه لزوما!چون الان فک کنم htc خودش گوشی رو واسه دو هسته ای بهینه کرده!
ولی سامی اینو گذاشته بر عهده گوگل! پس نتیجه بعد از اومدن آندروید جدید رو نمیشه تعیین کرد!

اینکه کمتر از یه روز میره نظر یه کاربر هست!
توی جی اس ام آرنا یه چیزای دیگه نوشته!!
و توی انجمن بغلی یه نفر خریده بود گفت باطرش خوب نیست ولی نه در اینحد!!

میدوارم . رکورد آیفون را شکست ولی رکرورد آیفون 4 را شکسته ها.این را حواستون باشه.نسل این دوتا متفاوته.
من متوجه منظورتون نشدم!
ولی خبرا میگن رکورد آیفون ۴ رو شکست!
البته فروش بالا نشانه برتری نیست!
فقط اینکه اگه واقعا این مشکلات غیر قابل حل یا حاد باشن مطمءنا اینقدر فروش رو نداشت!

به نظر من که ربطی به نرم افزار نداره.یعنی نرم افزار باعث میشه یه تیکه از گوشی زرد بشه؟
خوب میتونه به رندرینگ بد باشه!
ولی الان که میگید میبینم حق با شماست احتمالا مشکل سخت افزاریه!

بخشید بچه ها این چند وقت کمتر میام!(بنا به به دلیل امتحان فیزیک!(لعنت الله عله!))

Original Titan
02-06-2011, 17:06
يكي از بچه خارجي هايي كه هر دوتاي اين گوشي ها رو داره اين گونه از اين دوتا گوشي ياد كرده :31:

So far the SGS2 has a lower audio volume when listing to music etc, it also sounds much flater for music playback. Incall volume call quaity is poorer and lower than the Arc.

بعدش ميگه من از جي اس 2 خوشم نيومد

بعدش ازش ميپرسن كه چرا خوشت نيومد ميگه :

3 simple things really the UI, Audio & Camera.

Yes, its massively quick and the screen is stunning but the 3 little things changed my mind.

The Arc also feels much better in your hand IMO.

سه نكته رو گفته:
اينترفيس و صداشو دوربينش /// ولي گفته سرعت گوشي فوق العاده سرعتش بالاست

بعدش گفتن مگه دوربينش چشه؟

جواب داده :

The Arc has a better camera, images seem more natural and sharper. Low light shots are much better on the Arc, I guess thats down to the sensor.

In terms of the UI, its just the silly little thing of aesthetics. As a example the dialer on the SGS2 is just a visual eye saw same with phone book etc..... The best way to sum it up I think is, it looks like it has been designed by a 3 year old.

I'll give it a few more days, but its the little things which are bugging me already.

دوربينش رو گفته كيفيت آرك بيشتر بوده ولي يه دليل ديگه اي كه آورده بازم اينترفيس دوربينش بوده كه نپسنديده

PersiAndroid
02-06-2011, 17:34
مشخصه كه سوني اريكسوني بوده كه به هرچي گير داده گفته : ولي آرك بهتره :31::39:

:16:BRAVIA ENGINE
&
:16:EXMORE

خيلي به آرك ارفاق كني با گالكسي اس 1 مقايسه بشه:22:

Hadi3at
02-06-2011, 17:51
اینچوری که سامسونگ داره پخش میکنه فکر کنم تا ۲ ماه دیگه هم این گوشی رو تو بازار نمبینیمش

Bahman.M86
02-06-2011, 18:11
من سه چهار صفحه از نظرات کسانی که GS2 رو خریده بودند رو در GSMArena خوندم
متاسفانه خیلی ها برخی از این ایرادهارو تایید کرده بودند و برخی پشیمان بودند
خیلی ها هم هیچ مشکلی براشون پیش نیومده بود و راضی بودند
برخی هم از اون مشکل گرمایش ناراحت بودند(این گرما در اطراف دوربین گوشی بیشتر هست که علتش دوربین نیست و بیشتر چیپ های گوشی دربالای گوشی قرارداده شدند)و به طعنه میگفتند که این گوشی برای مناطق سردسیر خیلی مفیده و یکی هم گفته بود که میتونه از گوشیش به عنوان گرم نگهدارنده لیوان قهوه اش استفاده کنه!!!
اما ندیدم کسی از دکمه Powerگله داشته باشه

به نظرمن که اگه در عرض یک ماه 1میلیون در کره فروش کرده...پس چطور میتونه اینهمه ایراد بزرگ داشته باشه؟
این یک میلیون همش توی یک لحظه که فروش نرفته،یک ماه طول کشیده
حالا اگه ایرادهاش به این بزرگی بودند(منظورم اینکه شاید در Firmwareهای خاصی این ایرادها وجود داشته باشه،کما اینکه پارس مایکروتل تا Firmwareفارسی روی ROM این گوشی نذارند وارد نمیکنه(چون احتمال ضرر هست))...کسانی که در هفته ی آخر خریدند یعنی هیچ ارتباطی با کسانی که در هفته ی اول خریدند نداشتند؟یعنی هیچ بازخوردی از کسانی که در هفته ی اول خریدند در رسانه ها(سایتها،فروم ها،...) وجود نداشته که ایرادهارو بگند و بقیه(که در هفته ی آخر خریدند) اون هارو بفهمند و نخرند؟

راستش من که گیج شدم؟
نه میتونم این استدلالی که در بالا اوردم رو رد کنم و نه میتونم به بازخورد(FeedBack)هایی که از خریداران این گوشی محبوب در سایتهای معتبر مثل GSMArena شک کنم!!!!؟

ولی اگه این ایرادها راست باشند حیف از اون همه زیبایی و مهندسی بکارفته در طراحی که با این ایرادها زیرسوال رفت...
اگه همه ی این ایرادها راست باشه این گوشی بیشتر از 500تا600هزارتومن نمی ارزه
منکه خیلی روی این گوشی حساب میکردم
از الان دارم دنبال یه گوشی دیگه میگردم
مگه اینکه یکی از بچه های این تاپیک زودتر یکی بخره و یه Reviewی وطنی بده تا ببینیم جریان چیه

KAKHMAL
02-06-2011, 18:26

اشاره کرده UI ساده داره!!

که من عاشقشم!:10:

iranvest
02-06-2011, 18:47
مشخصه كه سوني اريكسوني بوده كه به هرچي گير داده گفته : ولي آرك بهتره :31::39:

:16:BRAVIA ENGINE
&
:16:EXMORE

خيلي به آرك ارفاق كني با گالكسي اس 1 مقايسه بشه:22:
اینکه تبلیغات و اطرافیان و احساس ما روی تصمیم گیری ما اثر میگذاره جای هیچ بحثی نیست.اینقدر روی ذهن تک تک من و شما کار شده که با شنیدن اسم یک برند احساس قدرت و کیفیت میکنیم و یا با یکی اصلا ارتباط برقرار نمیکنیم.به نظر من فرای همه ی امکانات احساسی که هر کس به گوشی داره از هر چیزی مهمتره.

KAKHMAL
02-06-2011, 18:48
من سه چهار صفحه از نظرات کسانی که GS2 رو خریده بودند رو در GSMArena خوندم
متاسفانه خیلی ها برخی از این ایرادهارو تایید کرده بودند و برخی پشیمان بودند
خیلی ها هم هیچ مشکلی براشون پیش نیومده بود و راضی بودند
برخی هم از اون مشکل گرمایش ناراحت بودند(این گرما در اطراف دوربین گوشی بیشتر هست که علتش دوربین نیست و بیشتر چیپ های گوشی دربالای گوشی قرارداده شدند)و به طعنه میگفتند که این گوشی برای مناطق سردسیر خیلی مفیده و یکی هم گفته بود که میتونه از گوشیش به عنوان گرم نگهدارنده لیوان قهوه اش استفاده کنه!!!
اما ندیدم کسی از دکمه Powerگله داشته باشه

به نظرمن که اگه در عرض یک ماه 1میلیون در کره فروش کرده...پس چطور میتونه اینهمه ایراد بزرگ داشته باشه؟
این یک میلیون همش توی یک لحظه که فروش نرفته،یک ماه طول کشیده
حالا اگه ایرادهاش به این بزرگی بودند(منظورم اینکه شاید در Firmwareهای خاصی این ایرادها وجود داشته باشه،کما اینکه پارس مایکروتل تا Firmwareفارسی روی ROM این گوشی نذارند وارد نمیکنه(چون احتمال ضرر هست))...کسانی که در هفته ی آخر خریدند یعنی هیچ ارتباطی با کسانی که در هفته ی اول خریدند نداشتند؟یعنی هیچ بازخوردی از کسانی که در هفته ی اول خریدند در رسانه ها(سایتها،فروم ها،...) وجود نداشته که ایرادهارو بگند و بقیه(که در هفته ی آخر خریدند) اون هارو بفهمند و نخرند؟

راستش من که گیج شدم؟
نه میتونم این استدلالی که در بالا اوردم رو رد کنم و نه میتونم به بازخورد(FeedBack)هایی که از خریداران این گوشی محبوب در سایتهای معتبر مثل GSMArena شک کنم!!!!؟

ولی اگه این ایرادها راست باشند حیف از اون همه زیبایی و مهندسی بکارفته در طراحی که با این ایرادها زیرسوال رفت...
اگه همه ی این ایرادها راست باشه این گوشی بیشتر از 500تا600هزارتومن نمی ارزه
منکه خیلی روی این گوشی حساب میکردم
از الان دارم دنبال یه گوشی دیگه میگردم
مگه اینکه یکی از بچه های این تاپیک زودتر یکی بخره و یه Reviewی وطنی بده تا ببینیم جریان چیه

ممکنه این ایرادها روی دیوایس های خاصی بوده!

نمی دونم از نظرم باید صبر کرد دید چی میشه!

Original Titan
02-06-2011, 18:54
مشخصه كه سوني اريكسوني بوده كه به هرچي گير داده گفته : ولي آرك بهتره

BRAVIA ENGINE
&
EXMORE

خيلي به آرك ارفاق كني با گالكسي اس 1 مقايسه بشه

اين قدر كوركورانه تصميم نگير پسر جون
هر گوشي عيوب خودش رو داره
نگاه نكن حسن موتوري خودشو جر ميده كه بگه دوربين آرك بد ترين دوربينه! هدفش رو نميدونم چيه ولي واقعيت اينه كه دوربين آرك دو شرايط نور كم بهترينه.

كلا نميخوام با افراد كج ذهن بحث كنم سر اين مسائل ولي حواستون باشه غرق در احساسات نشين در موقع خريد!
چند بار گفتم... گالاكسي بهترين و كامل ترين گوشي موجود تو بازار شايد باشه ولي مطمئنن عيوبي هم داره...

در ضمن اين طرف خارجيه گوشي آركش رو فروخته جي اس 2 گرفته! دليلي نداره بهش بگيم سوني اريكسوني

KAKHMAL
02-06-2011, 19:00
نگاه نكن حسن موتوري خودشو جر ميده كه بگه دوربين آرك بد ترين دوربينه! هدفش رو نميدونم چيه ولي واقعيت اينه كه دوربين آرك دو شرايط نور كم بهترينه.

كلا نميخوام با افراد كج ذهن بحث كنم سر اين مسائل ولي حواستون باشه غرق در احساسات نشين در موقع خريد!
چند بار گفتم... گالاكسي بهترين و كامل ترين گوشي موجود تو بازار شايد باشه ولي مطمئنن عيوبي هم داره...

در ضمن اين طرف خارجيه گوشي آركش رو فروخته جي اس 2 گرفته! دليلي نداره بهش بگيم سوني اريكسوني
دقیقا!
از نظر من هر گوشی ویژگیهایی داره که برای افرادی خوبه!

مثلا من حتی اگه مشکلات گلکسی خیلی حاد باشه و نخوام نمیرم سنسیشن بخرم آتریکس میخرم در حالیکه سنسیشن هم سطح گلکسی هست!
دلیلشم گندگیشه!

پس خواهش میکنم بیاین همه سعی کنیم به گوشی های دیگه هم احترام بذاریم چون هرکدوم ویژگز خودشونو دارن!:10::11:

hasanmotori
02-06-2011, 19:23

بهتره از الفاظ مودبانه تری استفاده کنی

میگی دوربین آرک بهتره ثابت کن

من میگم دوربین گلکسی بهتره اینم مدرکش :

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

اینم همه عکساش :

موبایل ریویو رو قبول نداری ؟ gsmarena رو که قبول داری ؟

phonearena هم گلکسی رو با ان8 و آیفون4 و اپتیموس 2x مقایسه کرده میتونی ببینی

حالا خودتو جر بده شاید تونستی یه مقایسه که آرک توش بهتر باشه پیدا کنی :27:

يكي از بچه خارجي هايي كه هر دوتاي اين گوشي ها رو داره اين گونه از اين دوتا گوشي ياد كرده

نقل قول:
So far the SGS2 has a lower audio volume when listing to music etc, it also sounds much flater for music playback. Incall volume call quaity is poorer and lower than the Arc.

بعدش ميگه من از جي اس 2 خوشم نيومد

بعدش ازش ميپرسن كه چرا خوشت نيومد ميگه :
نقل قول:
نقل قول:
3 simple things really the UI, Audio & Camera.

Yes, its massively quick and the screen is stunning but the 3 little things changed my mind.

The Arc also feels much better in your hand IMO.
سه نكته رو گفته:

بعدش گفتن مگه دوربينش چشه؟

جواب داده :
نقل قول:

The Arc has a better camera, images seem more natural and sharper. Low light shots are much better on the Arc, I guess thats down to the sensor.

In terms of the UI, its just the silly little thing of aesthetics. As a example the dialer on the SGS2 is just a visual eye saw same with phone book etc..... The best way to sum it up I think is, it looks like it has been designed by a 3 year old.

I'll give it a few more days, but its the little things which are bugging me already.
دوربينش رو گفته كيفيت آرك بيشتر بوده ولي يه دليل ديگه اي كه آورده بازم اينترفيس دوربينش بوده كه نپسنديده

جالبه gsmarena و phonearena و mobile review و slashgear و engadget همه بوقن این آقا راس میگه :27:

این گوشی در مقایسه با سنسیشن هم پیروز شد بعد طرف میاد با آرک مقایسش میکنه

حاجی کمتر جوک بگو پس فردا ارتحاله :27:

KAKHMAL
02-06-2011, 21:54
حسن جان گل گفتی!
ولی ای کاش لفظت همونطوری که خودت گفتی بهر بود!
من میدونم آخرش اینجا به فحش و فحش کاری میکشه:41:

دوستان لطفا رعایت کنین
ممنون

offlineinternet
03-06-2011, 10:22
دوستان تو فروم همسایه یک نفر دو تا از این گوشی رو اورده میخواد بفروشه اینم لینکش
گفتم بگم شاید کسی بخواد بخره

قبل از ir

---------

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] .ir/Forum/thread10349.html

kissyou
03-06-2011, 10:45
سلام بچه ها

خبری از این گوشی نشد....:41:

کسی میدونه الان تو دبی اومده و اگه هست قیمتش چقدره؟

واقعا دیگه خسته کننده شده:19:

A S U S
03-06-2011, 10:59
سلام
این گوشی هنوز تو امریکه عرضه رسمی نشده ولی جالبه که اوبونتو رو روی GS2 پورت کردند!!!

اینم لینکش:

iMosi
03-06-2011, 11:07
رو گلکسی تب هم پورت کرده بودن...اصلا به درد نمیخوره.....مگه نت بوکه...:دی

A S U S
03-06-2011, 11:16
نت بوک نیست ولی نشون میده که سخت افزارش این قابلیت رو داره (البته هنوز مشکلاتی داره:13:)

KAKHMAL
03-06-2011, 12:32

از این عکس میفهمیم که:
۱.اون زردی مال تمام دیوایس ها نیست٬!
۲.باطری در حالت عادی گوشی با استفاده متوسط خوبه!
۳.KE7 مشکل لکه های قرمز دوربین رو حل کرده

از تصاویر معلوم از کی کش رفتم!!

Bahman.M86
03-06-2011, 13:04

از این عکس میفهمیم که:
۱.اون زردی مال تمام دیوایس ها نیست٬!
۲.باطری در حالت عادی گوشی با استفاده متوسط خوبه!
۳.KE7 مشکل لکه های قرمز دوربین رو حل کرده

از تصاویر معلوم از کی کش رفتم!!

کدوم عکس؟
اگه منظورت همونیه که بهش کابل وصله آره بنظر خوب میاد
درمورد اون مشکلی که یکی میگفت دکمه Lockکار نمیکنه به احتمال بسیار بسیار زیاد فقط اون یدونه مشکل سخت افزاری داشه ...منکه توی GSMArena ندیدم کسی دراین مورد چیزی بگه
فقط میمونه اون مشکل مربوط به قفل شدن و Freeze شدن موقتی گوشی...
راستی منظورت از KE7 آپدیت Firmwareهستش دیگه،آره؟ حالا از کجا میدونی که با این آپدیت حل شده؟جایی نوشته؟
یه سوال دیگه،من نگرانم که Firmwareای که میاد ایران با اون ایراد رو داشته باشه....

Bahman.M86
03-06-2011, 13:41
سلام
این گوشی هنوز تو امریکه عرضه رسمی نشده ولی جالبه که اوبونتو رو روی GS2 پورت کردند!!!

اینم لینکش:

ببخشید من چیزی درمورد {{لی جالبه که اوبونتو رو روی GS2 پورت کردند!!!}} نمیدونم، این کار یعنی چی؟ فایدش چیه؟
یه توضیح میدی اطلاعات ماهم زیاد بشه
ممنون

Bahman.M86
03-06-2011, 15:24
منکه با دیدن این Review به رفع بیشتر این مشکلات امیدوار شدم
ببینید :

Ok the battery well this is a thing we want to talk about. We got our Galaxy S II with firmware KE2 and it was burning battery's like jetfuel. Than we updated it to KE7 and now all is fine, this is with moderate use. Unfortunatly smartphone battery's now a days aren't made for days of pleasure with your phone, but they have a ton of features so we take that for granted.

مشکل مصرف بالای باطری با آپدیت تاحدودی رفع شده ولی کماکان با ایده آل ها فاصله داره
منبع :

mahroo_z1
03-06-2011, 16:01

ویدئو:

PersiAndroid
03-06-2011, 16:08
يه سري ويديو از فروم همسايه

یک ویدیو که اسکین diablo پشت و رو گوشی میچسبونه

How to Control Galaxy S2 with a Logitech bluetooth mouse

Motorola Droid X2 vs Samsung Galaxy S2

PersiAndroid
03-06-2011, 16:14
اينم ويديو ماوس واسه اونا كه با يوتوب مشكل دارن:

از همونجا:31:

mahroo_z1
03-06-2011, 16:15

Arashdn
03-06-2011, 16:38
من که فعلا یه گالاکسی اس دست 2 میگیرم تا هم قیمت این گوشی تو ایران ثابت بشه
و هم باگ هاش حل بشه ...
و هم آیفون 5 بیاد ببینیم اون چیه .....و iOS5 چی از آب در اومده ....

KAKHMAL
03-06-2011, 17:07
کدوم عکس؟
اگه منظورت همونیه که بهش کابل وصله آره بنظر خوب میاد
درمورد اون مشکلی که یکی میگفت دکمه Lockکار نمیکنه به احتمال بسیار بسیار زیاد فقط اون یدونه مشکل سخت افزاری داشه ...منکه توی GSMArena ندیدم کسی دراین مورد چیزی بگه
فقط میمونه اون مشکل مربوط به قفل شدن و Freeze شدن موقتی گوشی...
راستی منظورت از KE7 آپدیت Firmwareهستش دیگه،آره؟ حالا از کجا میدونی که با این آپدیت حل شده؟جایی نوشته؟
یه سوال دیگه،من نگرانم که Firmwareای که میاد ایران با اون ایراد رو داشته باشه....
چی؟!
عکسی که کابل بهش وصله دیگه کدومه؟!:18:
شما عکسا مگه نمیبینی؟!

نوشته هایی هم که نوشتم یه جورایی ترجمه نوشته های توی عکسه!:10:

---------- Post added at 06:07 PM ---------- Previous post was at 06:04 PM ----------

ببخشید من چیزی درمورد {{لی جالبه که اوبونتو رو روی GS2 پورت کردند!!!}} نمیدونم، این کار یعنی چی؟ فایدش چیه؟
یه توضیح میدی اطلاعات ماهم زیاد بشه
ممنون
اوبونتو یه سیستم عامله برای کامپیوترها
یه سیستم عامل دبیان بیس از خوانواده گنو/لینوکس!

فایدش اینه که شما روی گوشیتون یه سیستم عامل دارین که خیلی قدرتمند تر از آندروید هست!

مثلا فایدش برای من اینه که میتونم برم توش کد بزنم یا یه ویرایش گر متن با قابلیت بالا داشته باشم!:11:

ha789di
03-06-2011, 17:12

ویدئو:

KAKHMAL
03-06-2011, 17:15
باطری سنسیشن بهتره یا گلکسی اس ۲؟!

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] image has been resized. Click this bar to view the full image. The original image is sized 683x194.[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

ایشون هم رو که میشناسین : samjpullen!
همونی که یه ۲ هفته ای هست که داره پشت سر هم ویدءو از مقایسه سنسیشن و گلکسی اس ۲ میده و همشون هم فیر هستن!

نمونش همون مقایسه صفحه ها!

کپی رایت : پوریا!در موبایلستان!

PersiAndroid
03-06-2011, 17:31
KAKHMAL اين عكسايي كه از موبايلستان ميزاري بچه هايي كه اونجا عضو نباشن نمي بينن!
تا لاگ اين نكني كه فايلهاي اتچ رو نميشه ديد!

Bahman.M86
03-06-2011, 17:45
چی؟!
عکسی که کابل بهش وصله دیگه کدومه؟!:18:
شما عکسا مگه نمیبینی؟!

نوشته هایی هم که نوشتم یه جورایی ترجمه نوشته های توی عکسه!:10:

---------- Post added at 06:07 PM ---------- Previous post was at 06:04 PM ----------

I!!!
ولی منکه عکسی ندیدم
فقط اون چندخطی که نوشته بودید هست همین!!!
خواستم یه Screeshot بزارم ضمیمه این پستم که انگار نمیشه از هاردم آپلود کنم،توی ویرایشگر متن من که همچین امکانی نیست(فقط امکان آپلود عکس از طریق قراردادن آدرس URL هستش
بهرحال...
یه سوالی داشتم میخواستم بگم کسی میدونه؟
برای من فقط و فقط کی برد فارسی مهمه و منوی فارسی نباشه بهتره!حالا به فرض که اومد ایران و اتفاقا با Firmware فارسی هم اومد،اگه KE7 یا بالاتر بود که هیچ ولی اگه مثلا KE2بود و ما با KE7 آپدیتش کردیم؟آیا آپدیت باعث میشه منوی فارسی حذف بشه؟

ولی با این اوصافی که من میبینم انگار حالا حالاها خبری از اومدنش نیست،بهتره برم یه Wave8500ای ، i9000ای چیزی بگیرم...چندماه طول میکشه رسمی بیاد ایران،دوسه ماه هم طول میکشه قیمتش ثابت بشه و باگ هاش معلوم بشه و آپدیت های مخصوص ایران(مثلا KE7 برای رام فارسی) بیاد...با این اوصاف Galaxy S II استاندارد رفت تا بهار 1391...واقعا رفت تا بهار 1391

Bahman.M86
03-06-2011, 17:48
KAKHMAL اين عكسايي كه از موبايلستان ميزاري بچه هايي كه اونجا عضو نباشن نمي بينن!

!!!!!

ایول...!!!!!
پس بخاطر این بود که عکسا رو من نمیتونستم ببینم و فقط متن ها باری من نمایش داده میشد!!!؟

KAKHMAL
03-06-2011, 18:06
یه آپلوسنتر خوب بگبد برم همشو آپ کنم!:21:

---------- Post added at 07:06 PM ---------- Previous post was at 07:02 PM ----------

علی الحساب ترجمه این عکس آخریه رو میذارم!:
سم میتونی بگی کدوم باطری بهتر داره؟:گلکسی اس ۲ یا سنسیشن؟!
گلکسی اس ۲ :)
بعضیا میگن سنسیشن ولی حرف تو رو قبول دارم! تو بیشتر از کسایی میدونی که اسمشونو نمیتونم بیارم! lol(lagh out loadly!)

PersiAndroid
03-06-2011, 18:11
اين آپلود سنتراي وطني:
up.--------.com
irupload.ir

Bahman.M86
03-06-2011, 18:26
درمورد مشکل لکه های صورتی GSMArena معتقده که از اولش هم این مشکل وجود نداشته و فقط دربرخی دستگاهها ممکنه وجود داشته باشه که اونم با آپدیت حل میشه

The Galaxy S II update was supposed to have fixed the pink spot issue, though we didn’t see a pink spot in the first place. Maybe it’s a problem that affects only some of the units.

Anyway, the S II camera doesn’t suffer any other camera issues. The low noise level is great too.

منبع :

بچه ها ببخشید که تند تند پست میزارم و فروم تاپیک رو شلوغ میکنم...!:46:
چون من تازه عضو شدم پست هام باید قبل از ارسال چک بشه!!!:13: و به همین خاطر نمیتونم به موقع اونهارو اصلاح کنم ( و مثلا چندتا پست رو در یک پست قرار بدم)
امیدوارم زودتر این محدودیت برداشته بشه

یه سوال ؟
من در اینجور موارد اطلاعاتی ندارم!فرض کنیم ما رفتیم ویک GS2 خریدم و حالا میخوایم مثلا آپدیتش رو بهتر کنیم(مثلا KE3 رو به KE7 تبدیل کنیم)...اصولا مراحل اینکار چیه؟ خودمون میتونیم انجام بدیم ؟ یا باکس خاصی میخواد؟

KAKHMAL
03-06-2011, 19:17
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

---------- Post added at 08:17 PM ---------- Previous post was at 08:17 PM ----------

amir200812
03-06-2011, 21:58
وارد ایران شده؟ هم با گارانتی و هم بی گارانتی؟
قیمت؟

اگه وارد نشده، کی میاد؟

قیمت جهانیش چقدره؟(بیشتر توی کشور های ترکیه/دوبی/تایلند/مالزی مدنظرم هست)

M-Ebi
03-06-2011, 23:24
درمورد مشکل لکه های صورتی GSMArena معتقده که از اولش هم این مشکل وجود نداشته و فقط دربرخی دستگاهها ممکنه وجود داشته باشه که اونم با آپدیت حل میشه

The Galaxy S II update was supposed to have fixed the pink spot issue, though we didn’t see a pink spot in the first place. Maybe it’s a problem that affects only some of the units.

Anyway, the S II camera doesn’t suffer any other camera issues. The low noise level is great too.

منبع :

بچه ها ببخشید که تند تند پست میزارم و فروم تاپیک رو شلوغ میکنم...!:46:
چون من تازه عضو شدم پست هام باید قبل از ارسال چک بشه!!!:13: و به همین خاطر نمیتونم به موقع اونهارو اصلاح کنم ( و مثلا چندتا پست رو در یک پست قرار بدم)
امیدوارم زودتر این محدودیت برداشته بشه

یه سوال ؟
من در اینجور موارد اطلاعاتی ندارم!فرض کنیم ما رفتیم ویک GS2 خریدم و حالا میخوایم مثلا آپدیتش رو بهتر کنیم(مثلا KE3 رو به KE7 تبدیل کنیم)...اصولا مراحل اینکار چیه؟ خودمون میتونیم انجام بدیم ؟ یا باکس خاصی میخواد؟

آره داداش به راحتی می تونی آپدیت کنی. فقط یک اینترنت ADSL میخواهد که خدا رو شکر بیشتر دوستان دارند :40::40:

Danial_B
03-06-2011, 23:54
به نظر من که i9100 به ایران و خاورمیانه نمیدن

فک کنم میخوان مدل i9101 با سوپر کلیر ال سی دی رو میخوان وارد اینجا کنن
البته با ساپورت زبان فارسی

این مطلب نظر بنده است منبعی ندارد

من که خیلی نا امیدم :2::grrr::weird::9:
نظر دوستان چیه حالا نمیدونم ؟! :10::41:

Bahman.M86
04-06-2011, 00:56

منم خیلی بدبینم که به این زودیا به خاورمیانه بدهند،حالا نمیدونم با Super Amoled Plus یا S-LCD ....:23:یعنی ما انقدر بدبختیم که هندی ها و سنگاپوری ها و غیره از ما ارجح ترند!!!!؟
درهرصورت منکه دنبال یه گوشی دیگه هستم،I9100 رو هم به احتمال زیاد میگیرم ولی نمیتونم اینهمه صبرکنم و تازه نگران باشم که آیا Amoled هستش یا S-LCD...!!!
تازه اگه S-LCD هم بدهند ایران من یکی ازاینها نمیخرم و میرم و یه Amoled حتی ازاون وارداتی های قاچاقی میخرم و بعدش خودم یه آپدیت فارسی رو براش دانلود میکنم...خدارو شکر ما ایرانی ها راه در درو رو خیلی خوب بلدیم و دودره بازی توی خونمونه...:5::31::3:

amirpcp30
04-06-2011, 06:34
سلام
من هم می خواهم این گوشی رو بخرم یکی از آشنا ها هم می خواد بره دبی همین فردا امروز می خواهم بهش بگم گوشی برام بیاره
به نظرتون این مشکلاتش حل میشه؟
من فقط دودل بودم که بخرم یا صبر کنم سه بعدی ها بیان الان که فهمیدم یک چیزهای سه بعدی هم gs 2 دیگه شکی درش ندارم ولی مشکلاتش رو نمی دونم چیکار کنم
مشکل گرما که خودم فک کنم حل بشه وقتی بهینه بشه باتری هم همین طور صفحش که زرد میشه خب نورشو من همیشه زیاد می کنم در عکس هم اصلا معلوم نبود که زرد شده
دیگه مشکلی نداره؟
بگیرم؟
32 هم هست یا فقط 16 ؟
اسم اون که باید برای کول دیسک براش بخریم و همین طور hdmi چی هست و چنده؟ در ایران هست یا اون ها رو هم باید بگم از همون جا بیاره؟
ممنون

Arashdn
04-06-2011, 07:31
به نظرتون این مشکلاتش حل میشه؟
اگه نرم افزاری باشه حتی اگه خود سامی هم حل نکنه دولوپر ها حلش میکنن

من فقط دودل بودم که بخرم یا صبر کنم سه بعدی ها بیان الان که فهمیدم یک چیزهای سه بعدی هم gs 2 دیگه شکی درش ندارم
جمله تونو نفهمیدم ولی سه بعدی ها اونطور که باید شاید جالب نیستن و فعلا اول راهن

مشکل گرما که خودم فک کنم حل بشه وقتی بهینه بشه باتری هم همین طور
اینم مونده به کار سامی و دولوپر ها در کاستوم رام ها

صفحش که زرد میشه خب نورشو من همیشه زیاد می کنم در عکس هم اصلا معلوم نبود که زرد شده
دیگه مشکلی نداره؟ وقتی یه میلیون نفر فقط تو یه کشور گرفتن نشون میده نباید ایرادات جدی داشته باشه ...

32 هم هست یا فقط 16 ؟ فعلا فقط 16 هست ....

amirpcp30
04-06-2011, 07:56
سلام
ممنون جواب دادید

جمله تونو نفهمیدم ولی سه بعدی ها اونطور که باید شاید جالب نیستن و فعلا اول راهن
در موبایلستان یک نفر یک لینکی گذاشته بود که انگار gs 2 یک چیز سه بعدی رو نصب شده بود چون از یوتیوب بود نتوانستم ببینمش

وقتی یه میلیون نفر فقط تو یه کشور گرفتن نشون میده نباید ایرادات جدی داشته باشه ...
دقیقا خودمم به همین فکر کردم
خب حالا به نظرتون بگیرم؟ از اون افرادی نیستم که هر روز یک گوشی میگیرن می خواهم یکی بگیرم چند سال راحت باشم این گوشی رو واقعا کامل دیدم مدل های پایین تر هر کدوم یک چیزی ندارند
قیمت دبی رو دارید؟
بازم ممنون

KAKHMAL
04-06-2011, 10:49
سلام
ممنون جواب دادید

در موبایلستان یک نفر یک لینکی گذاشته بود که انگار gs 2 یک چیز سه بعدی رو نصب شده بود چون از یوتیوب بود نتوانستم ببینمش

دقیقا خودمم به همین فکر کردم
خب حالا به نظرتون بگیرم؟ از اون افرادی نیستم که هر روز یک گوشی میگیرن می خواهم یکی بگیرم چند سال راحت باشم این گوشی رو واقعا کامل دیدم مدل های پایین تر هر کدوم یک چیزی ندارند
قیمت دبی رو دارید؟
بازم ممنون
اون spb سه بعدی بود!
یعنی افکتهای سه بعدی داره نه اینکه صفحه نمایش سه بعدی باشه!!

از نظر من که مشکلات حاد نیست وحتی اون قضیه زردی هم مال تمام گوشی ها نیست!( می تونی اگه نگرانشی بگی چک کنن!):11:

Hadi3at
04-06-2011, 11:04

این اتفاق برای Nexus S افتاد
مایکروتل به جای مدل 9020 که صفحش S Amoled هست مدل 9023 رو آورده که SLCD هست
احتمالا برای GS2 هم یه همچین کاری بکنه

mahroo_z1
04-06-2011, 13:29

بتازگی OnLive یک دسته بی سیم همگانی مخصوص بازی معرفی کرده که به شما این اجازه رو میده که بصورت بی سیم به گوشی هوشمندتون وصل بشین و براحتی بر روی گوشیتون بازی کنید:

این کنترلر همچنین امکان بازی کردن بر روی TV, رایانه , تبلت و دستگاه های سازگار رو خواهد داشت.

منبع:

Rzah
04-06-2011, 14:02
سلام من این گوشی رامدتی هست سفارش دادم چندروزپیش کیف و محافظ ال سی دی گالکسی اس تو ازمارکهای معروف
بدستم رسیدزنگ زدم به جای که سفارش دادم وگفتم کیف گوشی ازگوشی زوتررسیده پس گوشی چی شد خلاصه بعداز
کلی حرف گفتند روزدوشنبه تاسه شنبه به دست شما می رسدپرسیدم 32گیگ یا 16گیگ گفت 16گیگ است و32گیگ آن
بطورکلی واردبازارنمی شودتا دو الی سه ماه دیگر

sepehrirani
04-06-2011, 15:39
سلام من این گوشی رامدتی هست سفارش دادم چندروزپیش کیف و محافظ ال سی دی گالکسی اس تو ازمارکهای معروف
بدستم رسیدزنگ زدم به جای که سفارش دادم وگفتم کیف گوشی ازگوشی زوتررسیده پس گوشی چی شد خلاصه بعداز
کلی حرف گفتند روزدوشنبه تاسه شنبه به دست شما می رسدپرسیدم 32گیگ یا 16گیگ گفت 16گیگ است و32گیگ آن
بطورکلی واردبازارنمی شودتا دو الی سه ماه دیگر

کجا سفارش دادی دوست عزیز؟

Bahman.M86
04-06-2011, 17:19
این اتفاق برای Nexus S افتاد
مایکروتل به جای مدل 9020 که صفحش S Amoled هست مدل 9023 رو آورده که SLCD هست
احتمالا برای GS2 هم یه همچین کاری بکنه

اینطوری که خیلی بد میشه!!!!
یدفعه بیاد Single Core بکنند و رمشو بکنند 125 و یه سیستم عامل Symbian S60 بزارن روش بگن بیاد اینم مال شما ایرانیا Galaxy S II برای ایرانیا!!!!
درمورد ما چی فکر کردند!!!؟مگه ما آدم نیستیم؟ پول خارجی ها پوله پوله ما چیزه...!!!!
مگه مال ما خارداره!!!؟

hasanmotori
04-06-2011, 17:29
اینطوری که خیلی بد میشه!!!!
یدفعه بیاد Single Core بکنند و رمشو بکنند 125 و یه سیستم عامل Symbian S60 بزارن روش بگن بیاد اینم مال شما ایرانیا Galaxy S II برای ایرانیا!!!!
درمورد ما چی فکر کردند!!!؟مگه ما آدم نیستیم؟ پول خارجی ها پوله پوله ما چیزه...!!!!
مگه مال ما خارداره!!!؟

اون دوستمون اشتباه یکنه
9020 تو بازار پیدا میشه ولی تو همه کشورا به جاش 9023 رو جایگزین کردن و دیگه 9020 تولید نمیشه واسه همین 9023 بیشتر پیدا میشه
9000 هم همینجوری شد ... اول وارد شد بعد تولیدش متوقف شد و الان 9003 به جاش اومده و کم کم 9000 پیدا نمیشه
فقط مخصوص ایران نیست همه جا همینجوریه
شما هم خیالت راحت 9100 وارد میشه و بعد از 1 مدت 9103 جایگزینش میشه

mohammadsm
04-06-2011, 17:45
سلاممن تو بعضي از ريويو ها كه از اين گوشي ديدم بعضي هاشون تو قسمت بكگراند هاي live براي گوشي حدود هفت هشتا دارن اما بعضي فقط سه چهارتا دليل اين چيه؟:41:
حتي تو بعضي از جعبه هاي گوشي ها هم يه باطري اضافه با يه جلد بود:18:

Hadi3at
04-06-2011, 18:40
اون دوستمون اشتباه یکنه
9020 تو بازار پیدا میشه ولی تو همه کشورا به جاش 9023 رو جایگزین کردن و دیگه 9020 تولید نمیشه واسه همین 9023 بیشتر پیدا میشه
9000 هم همینجوری شد ... اول وارد شد بعد تولیدش متوقف شد و الان 9003 به جاش اومده و کم کم 9000 پیدا نمیشه
فقط مخصوص ایران نیست همه جا همینجوریه
شما هم خیالت راحت 9100 وارد میشه و بعد از 1 مدت 9103 جایگزینش میشه
دوست عزیز
من هم گفتم مایکروتل فقط 9023 رو رسما وارد کرده حالا به هر علتی
این کجاش اشتباهه که شما فرمودید اشتباه میکنه ؟؟؟

Rzah
04-06-2011, 19:19
دوستان سلام. من این گوشی را به سایت گوشی بازارسفارش دادم البته مدت زیادی هست که من بابربچه های گوشی بازار
کارمی کنم وهرچه گوشی یاتبلت می خواهم به آنهاسفارش می دهم آخرین سفارشاتی راکه برای من فرستادن گوشی اتریکس و تبلت زوم وبرای برادرم هم تبلت آیپاتو که آنهم بیشتردست خودم درمورد صحفه گوشی گالکسی اس تو امولودی
پلاس است طبق صحبت من با گوشی بازار باهمین صحفه به من تحویل می دهند البته آنها می گفتند اگربادونوع صحفه هم
وارد بازارکنندحق انتخاب باشماست که گرانتر بخرید یا آرزونتر مثل نکسوس اس که هم باامولودی هست که تقریبآ صدهزارتومان
گرانترازال سی دی آن است اگرسوالی بوددرخدمت هستم

hoha881
04-06-2011, 19:27
به نظر من که سامسونگ میتونه با افزایش پیکسل های صفحه سوپر کلیر lcd ش به 540*960 و بالا اوردن کلاک تگرا2 به 1.2 gh تا حدودی نبود سوپر امولد پلاس رو جبران کنه.
در کل با ساپورت nvidia در مورد بازی و برنامه خیالتون راحت باشه.اگر هم در این فکرید که در اینده بازی میاد که روی تگرا2 اجرا نشه و روی مالی 400 اجرا بشه خیالتون تخت نمیاد(مگه اینکه سامسونگ بازی اختصاصی بزنه که اونم مجیوره برای I9103 هم بده بیرون).شش ماه دیگه هم قراره 4 هسته ای ها(KAL-EL) بیان که از لحاظ قدرت دو هسته ای ها رو میزارن تو جیبشون.این NVIDIA تازه شروع کرده توی بازار PC که نصف بازار رو گرفته ببینیم توی اسمارت فون ها به کجا میرسه.:5:

KAKHMAL
04-06-2011, 19:40
رو تا ۲ GHz اور کلاک کردن!!

البته در مورد پایداریش نمیدونم!
ولی خوب میشه!

منبع:

---------- Post added at 08:40 PM ---------- Previous post was at 08:38 PM ----------

به نظر من که سامسونگ میتونه با افزایش پیکسل های صفحه سوپر کلیر lcd ش به 540*960 و بالا اوردن کلاک تگرا2 به 1.2 gh تا حدودی نبود سوپر امولد پلاس رو جبران کنه.
در کل با ساپورت nvidia در مورد بازی و برنامه خیالتون راحت باشه.اگر هم در این فکرید که در اینده بازی میاد که روی تگرا2 اجرا نشه و روی مالی 400 اجرا بشه خیالتون تخت نمیاد(مگه اینکه سامسونگ بازی اختصاصی بزنه که اونم مجیوره برای I9103 هم بده بیرون).شش ماه دیگه هم قراره 4 هسته ای ها(KAL-EL) بیان که از لحاظ قدرت دو هسته ای ها رو میزارن تو جیبشون.این NVIDIA تازه شروع کرده توی بازار PC که نصف بازار رو گرفته ببینیم توی اسمارت فون ها به کجا میرسه.:5:
چند تا سوا در مورد چیپست گرافیکی داشتم:
۱. تگرا۲ و این تراشه سامسونگ هر کدوم چه مزایایی دارن؟!
۲.مبدلهای تگرا۲ برای بازیها چطور عمل میکنن؟!
۳.گیم لافت بازیهاشو متناسب با تگرا۲ میزنه؟!

ممونن

hoha881
04-06-2011, 20:20
1-پردازنده سامسونگ میتونه فول hd رو به راحتی ضبط و پخش کنه و از لحاظ بنچ مارک هم قوی تر هست و اگه ایفون بعدی از پردازنده ایپد2 استفاده کنه پرت بازی ها براش راحت تر هست.
پردازنده nvidia هم فول hd میتونه ضبط و پخش کنه ولی نه با اون قدرت.از لحاظ بنچ هم با کلاک پایین تر ضعیف تر هست ولی بازی ها اختصاصی تگرا رو داره و لیسانس اجرای بازی های پلی استیشن رو هم خریده.و بازی های جدید رو هم ورژن مخصوص تگرا میده بیرون.
در کل فرق انچنانی ندارن ولی نسبت به 4 هسته ای ها که قراره 5 برابر بهتر باشن هر دو تاشون حرفی برای گفتن ندارن.
2-برنامش امده ولی روی همه ی بازی ها کار نمیکنه و در ضمن مالی 400 رو هم ساپورت نمیکنه.از اسمش معلومه در بهترین حالت مثل گوشی های تگرا دار run میکنه
3-اره جدیدا nvidia بهش پول داده که یک سری بازی اختصاصی بزنه براش و بازی های قبلی رو هم ورژن مناسب با تگرا2 رو بده بیرون.البته با وارد شدن ایفون 5 مشکلات گالاکسی2 توی این بخش کمتر میشه.

PersiAndroid
04-06-2011, 21:57
سلام من این گوشی رامدتی هست سفارش دادم

رضا جان لطف مي كني بگي چه قيمتي و از كجا خريدي؟

sepehrirani
04-06-2011, 22:12
راستی این قضیه نوع پردازنده رو از کجا بفهمیم گوشی که میخریم روش چه پردازنده ای هست؟

A S U S
04-06-2011, 22:28
راستی این قضیه نوع پردازنده رو از کجا بفهمیم گوشی که میخریم روش چه پردازنده ای هست؟
با توجه به مدل گوشی (مثلا i9100 یا i9103 ) که مشخصات خاص خودشونو دارن میشه به نوع پردازندشون پی برد

DemiGoD
04-06-2011, 22:30
از تو نت :دی
گوشی هم که پردازندش عوض نمیشه :دی هر مدلی که تو نت دیدی سی پی یوش توشه !

sepehrirani
04-06-2011, 22:58
پس بهترین مدلش همون 9100 باید باشه:5:

PersiAndroid
04-06-2011, 22:59

خب شما وقتي ميخواين گوشي رو بخرين از روي مدل يا همون (CodeName) گوشي و نهايتا قيمت متفاوتش به راحتي متوجه سخت افزار اختصاصي هر گوشي ميشين. :46:

KAKHMAL
04-06-2011, 23:33
pre order گللسی ۳۲ گیگ!

بدو بدو آتیش زدم به مالم!
فقط ۸۹۹ دلار:

البته ممکنه کلاه برداری چیزی باشه که در اونصورت کسی که سفارش میده آتیش زده به مالش!!

soheiloooooo
05-06-2011, 00:15

چی شد رفیق؟گوشیای که سفارش داده بودی رسید دستت؟

PersiAndroid
05-06-2011, 00:29
نه!!!!!!!!
هي ميگه اين هفته لنجا مياد بعد ميگه لنجا نمياد خودم ميخوام برم امروز نميرم فردا ميرم شايدم پسفردا...

KAKHMAL تو هم كه آواتارتو كردي بابا شاه!!!! خو واسه منم بگين اين عكسارو از كجا ميارييييييييين!!!!!!!!!!!!!

اينجا هم گذاشته مدل 32 رو:

واسه اينكه اسپم نشه چي بذارم؟؟؟

بيا:

نسخه ي مخصوص اپراتور Sprint كه تا يكي دوماه ديگه عرضش ميكنه ( خو به ما چه):31:

Samsung Galaxy S II To Hit Sprint As 'Galaxy Within' Late July?

We've seen Samsung trademark some names which we attributed to possibly the U.S. carrier variants of the Galaxy S II, namely the Attain, Function and Within for most probably AT&T, Verizon and Sprint.
According to an anonymous Sprint inside source, the Samsung Galaxy Within -- image above is a mock-up -- might reach Sprint at the end of July. No other details were given out -- such as an exact date or pricing -- but we know it's coming -- well, we never doubted it actually after all the success the Galaxy S and its variants enjoyed.
The Samsung Galaxy S II got 5 points out of 5 in our review and it appears to be THE smartphone of the moment with its great performance and Super AMOLED Plus screen. We expect to see the same internals on the Galaxy Within too, with hopefully added WiMAX support!

source:

PersiAndroid
05-06-2011, 01:04
نمونه عكس هاي گالكسي اس 2 :
من كه تا حالا عكسي كه توش گالكسي نقطه ي صورتي انداخته باشه نديدم (از هيچ سايتي )
اينا رو هم يه كاربر گذاشته: ريويو اين كاربر رو هم براتون ميذارم

KAKHMAL
05-06-2011, 01:11
نمونه عكس هاي گالكسي اس 2 :
من كه تا حالا عكسي كه توش گالكسي نقطه ي صورتي انداخته باشه نديدم (از هيچ سايتي )
اينا رو هم م يه كاربر گذاشته:

نقطه صورتی مربوط به بعضی دیوایس ها بوده و مشکلش با آپدیت جدید کاملا برطرف شده!

واست چند تا عکس بابا شاه پخ کردم!

ایشاالله گوشیت که میاد
خواستی ریویو بذاری از عکسای بابا شاه واسه نشون دادن کیفیت صفحه استفاده کن!(این دلیلی بود برای اسپم نبودن بحث بابا شاه!!:18:)

amirpcp30
05-06-2011, 05:24
سلام
ممنون

از نظر من که مشکلات حاد نیست وحتی اون قضیه زردی هم مال تمام گوشی ها نیست!( می تونی اگه نگرانشی بگی چک کنن!)
به غیر از صفحه چی باید چک بشه؟
i9100 رو باید بگیرم؟
تبدیل mhl و اون یکی که usb می خوره اسمشون چی هست بگم برام بگیره؟
ممنون

soheiloooooo
05-06-2011, 09:17
نه!!!!!!!!
هي ميگه اين هفته لنجا مياد بعد ميگه لنجا نمياد خودم ميخوام برم امروز نميرم فردا ميرم شايدم پسفردا...
من که گفتم حرف اینارو باور نکن.خودت رفتی سرخود پول به یکی که چه عرض کنم.دوتادوتا سفارش دادی.

PersiAndroid
05-06-2011, 10:45
ريويو يه كاربر

Review of the Galaxy S II

Review of the Galaxy S II. Most of us here have a good understanding of Android 2.2+ So I'm reviewing the Galaxy S2 from the point of view as a current SGS owner and/or Android user. So I'll skip or the boring stuff like default android applications etc.
I would like to thank Chris at Clove UK from whom I order my Galaxy S II, their service was outstanding and I received my SGS2 here in Spain only a few days after the Official UK release. I can't recommend them enough.
Samsung has built on their successful Galaxy S mobile releasing the Galaxy S II. Now I wasn't sure if it was worth upgrading from the Galaxy S as I'm very happy with the last gen phone. However my opinion defiantly changed once my Galaxy S II arrived.
Samsung has taken note it seems where the Galaxy S lacked and improved it in their next model. Its like the first Galaxy S, only lighter, thinner (8.49mm) and the SAMOLED plus screen in 4.3” is just amazing! The overall design is just about perfect. The mobile packs a powerhouse dual core Exynos CPU @ 1.2 Ghz with a huge 1GB of SDRAM. The new cpu is stunningly quick and silky smooth. There is absolutely no slowdown on this phone. No lagfix's required here! No RFS to EXT4 file system converting either. Samsung run with ext4 this time round Vs the SGS with rfs.
With this CPU, the SGS2 can play a MKV 1080p video flie smoother and quicker than my PC can. Gallery loads very quick with over 200 photos. It doesn't seem to even work up a sweat. Nothing phases this phone. Samsung have really outdone themselves on the hardware here.
One of the biggest issues was the Galaxy S had no flash, while it records 720p at 30fps we were left a bit disappointed when it came to low light photography. No flash really limits this. *Cough* Kills it. Samsung addressed this issue by adding a 8mp snapper with an LED flash. And 1080p video at 30fps. Top of the class HD video is now one of the leading sales features for the SGS2.
GPS was another issue, the GPS chip-set in the last gen was a bit off at times. Lock times could be slow and accuracy hit or miss. This too has improved.

Gone is Touchwiz 3.0, in its place Touchwiz 4.0 which is sleeker and much more refined. Transitions are smoother and quick than Touchwiz 3 or launcher Pro (A popular Touchwiz replacement). Widget placement and variety is much improved. There seems to be almost two versions of every widget now. We can now add folders and its easier to edit the application menu.

New features on the phone like a gyroscope add to the experience, allowing users to touch the phone with two fingers and moving it forward or backwards you can zoom both in and out.

The music player is great too, new auto play lists like Most Played and Recently added are handy. The qaulity the the audio is like the SGS, A+. When you hear a 320 kbps Mp3 over some decent headphones your ears tell you that the quality is very decent. The included ones in the box aren't bad neither are they the best.

So the negatives of the phone? There aren't many and they certainly aren't deal breakers. For example the SGS2 has no dust cover over the usb multi port. This could be an issue in the future. Maybe not? But if your phones going to live in your pocket for the next year or so it might fill with dust. The phone also gets quite hot when gaming. I haven't had any heat warnings as such. But if your gaming or using the GPS and charging it starts to heat up somewhat. I was disappointed too to see that there was no usb multi port to HDMI cable. For the premium we pay for this phone it should be included.

Review sections:
Galaxy S II Initial impression
Galaxy S II Battery life
Galaxy S II GPS Performance
Galaxy S II Benchmark & App Performance
Galaxy S II Camera & Photo samples
Galaxy S II Video samples
Galaxy S II Gaming

Galaxy S II Battery life

Ok while I want to do a few discharge and recharge cycles to get a better Idea of the battery I can say its pretty good. Better than the SGS. Below is my moderate to heavy usage battery stat's a lot of wifi (aprox 7 hours) sending and receiving emails via gmail. Gameloft HD games like real football and GT racing.

Also some GPS use (7-10 mins), Camera (about 12 photos) and 1080p video recording (5 minutes) and watching (15 mins?). Almost 11 and a half hours isn't bad at all!

I will update this thread as I use the phone more after a few recharges more to see if it improves.

Proof:

Since I updated firmware and removed some samsung stuff too my battery life is pretty good. I takes a few hours to drop from 100% to 99% sometimes. Not like SGS which dropped 1% in a few minutes it seemed.1 day and 20 hours with moderate use. And I was at 50% battery. I think I might be able to make 4 days on a signal charge. Most of the time my signal is mediocre at best Some flight mode time when I slept must have helped. That charge bar was in usb in mass stroage mode to move a file.

Galaxy S II GPS Performance

I can confirm that the GPS is improved over the SGS. Lock times are faster. Accuracy seems better too.

Using My tracks by Google I found it very accurate. GPS Test reports the accuracy being 50-80 meters at times but find that with Aura GPS and My Tracks this isn't the case. Perhaps is a bug with GPS Test that doesn't report it correctly? In the real world it doesn't skip a beat or think im 1 mile from where I should be.

With the SAMOLED+ Screen and 4.3" of it, stand alone GPS programs like Aura I tested run very well and look better than most dedicated GPS units..dare I say.

Below is a quick accelerated demo of SGSII in action using Aura by Sygic which I recommend. (They have a 7 day free trial on Android Market)

Galaxy S II Benchmark & App Performance

Not much to comment on here. I phone is the fastest I have ever used. No slow down / lag anywhere. 3828 quadrant points on a stock rom is nothing short of impressive.

Galaxy S II Video samples

1080p video recorded on the SGS2 is very good. 30 fps at a bitrate of around 18Mbps. 1080p video has sttereo sound (VLC player reports this) and a fixed zoom. 720p video has various levels of zoom up to 4x. the LED light can be used for videos in low light or at night by turning it on.

لينك فيلمهارو نشد بذارم چون تحت وب بود و لينك نداشت
نمونه عكس هاشم تو اين پست هست :

Galaxy S II Gaming

Gaming on the Galaxy S2 is just like the Galaxy S. But even better due to that bigger screen and samoled+ tech. While the SGS is no slouch when it games to raw GPU gaming power the SGSII just feels a bit smoother and loads a little faster. Samsung included a Gamers Hub application which lets you downlaod some free social games and trial some Gameloft HD games.

Here are some gaming demo videos of the SGS2 in action. I will update this with more videos when I have time too.

Pros:
Latest Android 2.3.3 Gingerbread
No signal issues / No "Death grip"
Music playback quality is superb
Very quick mobile, no slowdown what-so-ever.
Smooth 30fps 1080p video recording. Best seen yet.
Will handle any 3d intense game or application with ease
Play's 1080p video files (DivX, MKV, AVI) easy
4.3" SAMOLED Plus screen is a step up from the SAMOLED. A beauty of a screen
Good battery for a large high powered mobile
Cons:
No dust cover on the multi USB port or 3.5 mm stereo jack
Can get quite hot when gaming or using GPS
No shutter lens or lens protector on the camera
No usb to hdmi cable included for such a premium mobile.
Voice commands is a bit of gimmick, unless you have perfect American? accent (Or it doesn't work on New Zealand accents?)

Final Words:

This is certainly phone of the year or the best phone there is at the moment. SGS owners: It is worth upgrading to the SGS II from the last model. 100% in my mind. Once the mod and rom scene kicks of it will only get better! So keep that in mind...

Rating: 9/10
*Best phone of 2011*

PersiAndroid
05-06-2011, 11:52
يه رويو كوتاه ديگه

Excellent screen. Just blows you away with it quality and response to touch is amazing. On par with iphones. Typical Android interface but its crisp and quick. Was going through some of the photos that I clicked with my DSLR on it, fell in love after that. The colors, contrast show is excellent.

Performance: It has got best Android phone specification in the market. And its performance also is equivalent to that. Its super fast and doesn't have any lag any where. Played quite a few HD games and the performance again is excellent.

Its Slim and doesn't feel that you have it in the pocket. Its light weight too.

The HD recording and camera performance are again on par. I have clicked few photos using it and the results were excellent again. Almost replacement for PaS cameras.

Call quality is excellent, Inbuilt music players does an excellent job, but I still prefer MixZing music player. The external speaker is loud and crisp enough for hands-free calls.

Rzah
05-06-2011, 15:16

سلام خدمت همه دوستان توضیح آن رادرصحفه قبل دادم ازنظر قیمت حدود :19:1300البته قیمت دقیق نیست
شایدکمتریا بیشتر کمی شود

KAKHMAL
05-06-2011, 16:12
سلام
ممنون

به غیر از صفحه چی باید چک بشه؟
i9100 رو باید بگیرم؟
تبدیل mhl و اون یکی که usb می خوره اسمشون چی هست بگم برام بگیره؟
ممنون
باطری(اصل باشه!)
اینکه گوشی روت نشده باشه!
همینا دیگه!

PersiAndroid
05-06-2011, 16:16
يه ريويو كامل ديگه از يه كاربر

Samsung Galaxy S II real user review–Part one

Samsung Galaxy S II real user review–Part Two–GPS

SAMSUNG GALAXY S II – REAL USER REVIEW PART 3: MEDIA

SAMSUNG GALAXY SII – REAL USER REVIEW PART 4: GAMING!

KAKHMAL
05-06-2011, 16:25
ريويو يه كاربر

Review of the Galaxy S II

Rating: 9/10
*Best phone of 2011*

فک کنم این یارو که نوشته اینا رو خیلی متعصب بوده!

تازه اون ۳۰ درصد بازدید کننده سایت معتبر زدنت هم خیلی متعصب بودن!

من دیدم الان توی تاپیک خیلی دعوا سر سنسیشن و گلکسی اس ۲ زیاد شده نشستم با خودم فک کردم!
دیدم بابا اینایی که بدون تعصب دارن از سنسیشن طرفداری میکنن حق دارن!
آقا اصلا من متوجه شدم اشکال از کجاست!

اشکال در مقایسه ایندو تاست!
ببینید دارید شما یه گوشی بنام اس۲ که باید با ۱۱۰۰ مقایسه بشه رو میشینید با سنسیشن که دیگه اند گوشی هست(مخصوصا با سیپیو کوالکوم:2:)مقایسه میکنین جمع کنید این مسخره بازی رو!

عزیزان گلکسی اس۲ به دل نگیرن!
عزیزان سنسیشن هم لطفا دیگه بحث راه نندازن که شماها متعصبین چون من به نمایندگی از همه ( حالا تو کی هستی؟!) از شما ها عذر خواستم!

خلایق هرچه لایق
کسی هم واقعا خواست مقایسه ایندو رو بدونه پخ بده!

یا علی:11:

kissyou
05-06-2011, 17:12
فک کنم این یارو که نوشته اینا رو خیلی متعصب بوده!

تازه اون ۳۰ درصد بازدید کننده سایت معتبر زدنت هم خیلی متعصب بودن!

من دیدم الان توی تاپیک خیلی دعوا سر سنسیشن و گلکسی اس ۲ زیاد شده نشستم با خودم فک کردم!
دیدم بابا اینایی که بدون تعصب دارن از سنسیشن طرفداری میکنن حق دارن!
آقا اصلا من متوجه شدم اشکال از کجاست!

اشکال در مقایسه ایندو تاست!
ببینید دارید شما یه گوشی بنام اس۲ که باید با ۱۱۰۰ مقایسه بشه رو میشینید با سنسیشن که دیگه اند گوشی هست(مخصوصا با سیپیو کوالکوم:2:)مقایسه میکنین جمع کنید این مسخره بازی رو!

عزیزان گلکسی اس۲ به دل نگیرن!
عزیزان سنسیشن هم لطفا دیگه بحث راه نندازن که شماها متعصبین چون من به نمایندگی از همه ( حالا تو کی هستی؟!) از شما ها عذر خواستم!

خلایق هرچه لایق
کسی هم واقعا خواست مقایسه ایندو رو بدونه پخ بده!

یا علی:11:

سلام به دوستان عزیز

من قبلا هم در مورد این دو گوشی صحبت کردم اگه بخوایم واقعا بدون تعصب به این دو تا گوشی نگاه کنیم در کل سنسیشن تو این دو مورد از گالکسی سرتره و این دو تا مورد هم کاملا واضح هستن و کسی نمیتونه بگه که نیست:31:

1:ظاهر زیباتر این گوشی نسبت به گالکسی

2:داشتن رزولیشن بالاتر نسبت به گالکسی

در بقیه موارد یا مساوین یا گالکسی بالاتره:

مثل کیفیت صدا که تو گالکسی بیشتره-کیفیت صفحه نمایش که تو گالکسی بهتره-سرعت انجام تکالیف و اجرای برنامه ها که تو گالکسی بهتر و نرمتره... و چیزایی از این قبیل.از نظر قدرت cpu با هم برابرن ولی معماری cpu گالکسی از سنسیشن بهتره.یکی از دلایلی هم که گالکسی امتیاز بیشتری تو cpu میاره همینه.از نظر قدرت gpu تو یه سری برنامه ها سنسیشن بهتر بوده و تو یه سری دیگه گالکسی و اینم بر میگرده به نوع اون برنامه ها.البته باید اینم بگم کسایی که میگن سنسیشن به خاطر رزولیشن بالاتر فشار بیشتری روش هست و به خاطر این کمتر امتیاز میاره تمام برنامه هایی که برای تست گوشیهای اندروید ساخته شدن از رزولیشن 800 در 480 پشتیبانی میکنند که رزولیشن متداول اندروید هستش و حتی سنسیشن هم با اینکه رزولیشن بالاتری داره موقع اجرای تست رزولیشنش روی حالت 800 در 480 قرار میگیره.این کار هم برای این هست که تمام گوشیها در حالت یکسان تست گرفته بشن:31:

ببینید بچه ها از اینکه گالکسی از نظر سخت افزار بهتر از سنسیشن هست حرفی نیست ولی یه سری موارد هست که همیشه تو دارندگان و طرفداران گوشیهای موبایل بوده و هست و خواهد بود:

مهمترینش داشتن علاقه زیاد به یک گوشی خاص هستش که باعث میشه که این همه دعوا و سروصدا راه بیوفته.

بعدشم قبول نکردن واقعیتهاس و اینکه هر چی که ضعف گوشی مورد علاقشون رو نشون بده رو قبول ندارن:13:

در کل به نظر من ادم موقع خرید یک گوشی باید ببینه که نیازش از یک گوشی چیه و ایا دادن این مقدار پول ارزش خرید گوشی مورد نظرشو داره یا نه...پول دادن برای یک گوشی فقط بخاطر اینکه معروفه کار درستی نیست.البته این نظر منه و هر کسی نظر خودشو داره:5:

این بحثها هم که در مورد گوشیهای مختلف میشه همینطور که قبلا هم گفتم فقط و فقط به نفع سازنده اون گوشی هست که گوشی مورد نظرشو بیشتر بفروشه وگرنه عاشق چشم و ابروی ما که نیستن:31:

به نظر من دنبال گوشی باشید که خودتون انتخاب کردید و خودتون بهش علاقه مند شدید و دنبال این که این چی میگه و اون چه تعریفی میکنه نباشید.گوشی که دوست دارید رو بخرید و حالشو ببرید و اینم بدونید که ادم نمیتونه با ارزوها و نظرهای دیگران زندگی کنه.

Facon_Archi
05-06-2011, 17:28
32 گیگ هم عرضه شده؟
پیش فروشه یا قراره بشه؟

KAKHMAL
05-06-2011, 17:31
سلام به دوستان عزیز

من قبلا هم در مورد این دو گوشی صحبت کردم اگه بخوایم واقعا بدون تعصب به این دو تا گوشی نگاه کنیم در کل سنسیشن تو این دو مورد از گالکسی سرتره و این دو تا مورد هم کاملا واضح هستن و کسی نمیتونه بگه که نیست:31:

1:ظاهر زیباتر این گوشی نسبت به گالکسی

2:داشتن رزولیشن بالاتر نسبت به گالکسی

در بقیه موارد یا مساوین یا گالکسی بالاتره:

مثل کیفیت صدا که تو گالکسی بیشتره-کیفیت صفحه نمایش که تو گالکسی بهتره-سرعت انجام تکالیف و اجرای برنامه ها که تو گالکسی بهتر و نرمتره... و چیزایی از این قبیل.از نظر قدرت cpu با هم برابرن و از نظر قدرت gpu تو یه سری برنامه ها سنسیشن بهتر بوده و تو یه سری دیگه گالکسی و اینم بر میگرده به نوع اون برنامه ها.

ببینید بچه ها از اینکه گالکسی از نظر سخت افزار بهتر از سنسیشن هست حرفی نیست ولی یه سری موارد هست که همیشه تو دارندگان و طرفداران گوشیهای موبایل بوده و هست و خواهد بود:

مهمترینش داشتن علاقه زیاد به یک گوشی خاص هستش که باعث میشه که این همه دعوا و سروصدا راه بیوفته.

بعدشم قبول نکردن واقعیتهاس و اینکه هر چی که ضعف گوشی مورد علاقشون رو نشون بده رو قبول ندارن:13:

در کل به نظر من ادم موقع خرید یک گوشی باید ببینه که نیازش از یک گوشی چیه و ایا دادن این مقدار پول ارزش خرید گوشی مورد نظرشو داره یا نه...پول دادن برای یک گوشی فقط بخاطر اینکه معروفه کار درستی نیست.البته این نظر منه و هر کسی نظر خودشو داره:5:

این بحثها هم که در مورد گوشیهای مختلف میشه همینطور که قبلا هم گفتم فقط و فقط به نفع سازنده اون گوشی هست که گوشی مورد نظرشو بیشتر بفروشه وگرنه عاشق چشم و ابروی ما که نیستن:31:

به نظر من دنبال گوشی باشید که خودتون انتخاب کردید و خودتون بهش علاقه مند شدید و دنبال این که این چی میگه و اون چه تعریفی میکنه نباشید.گوشی رو بخرید و حالشو ببرید و اینم بدونید که ادم نمیتونه با ارزوها و نظرهای دیگران زندگی کنه.

آفرین این همینی بود که من سعی داشتم در اوج ناراحتی بگم!

البته فک کنم من خیلی درب و داغون تر گفتم
ممنون!
دوستان لطفا این بحثا رو ول کنین!
الان تاپیک سنسیشن ۱۶ صفحه رفته جلو حداقل ۲ صفحش مین بحثا بود!(خودمم جزو دعوا کننده ها بودم!!)
یعنی ۱/۸

ممنون از همه دوستان!:11:

PersiAndroid
05-06-2011, 17:41
kiss you عزيز رزلشن بالاتر اصلا ملاك بهتر بودن تصوير نيست مخصوصا اگه اون رو با يك تكنلوژي مثل سوپر امولد مقايسه كنين
همونطور كه ميدونين رزلشن آيفون 4 هنوزم از سنسيشن بيشتر بود و در ضمن سايز صفحه 3.5 اينچ هم بيشتر نبود و اين در صفحه نمايش هاي lcd يعني عمق رنگ و كيفيت بيشتر تصوير (سايز كوچكتر و رزلشن بالاتر) آيا صفحه نمايش آيفون 4 تونست حتي از پس صفحه نمايش گالكسي اس 1 بر بياد؟ همونطور كه تو ويديو ها ديدين صفحه ي سنسيشن رو اصلا نبايد با گالكسي اس دو مقايسه كرد. صفحه نمايش سوپر امولد چيزي نيست كه بخواين بگين يه lcd ازش با كيفيت تر باشه حالا با هر رزولشني

در ضمن در مورد بدنه سنسيشن هم ميتونين اينجا ببينين كه مشكل هاي خودشو داره

KAKHMAL
05-06-2011, 17:56
kiss you عزيز رزلشن بالاتر اصلا ملاك بهتر بودن تصوير نيست مخصوصا اگه اون رو با يك تكنلوزي مثل سوپر امولد مقايسه كنين
همونطور كه ميدونين رزلشن آيفون 4 هنوزم از سنسيشن بيشتر بود و در ضمن سايز صفحه 3.5 اينچ بيشتر نبود و اين در صفحه نمايش هاي lcd يعني عمق رنگ و كيفيت بيشتر تصوير (سايز كوچكتر و رزلشن بالاتر) آيا صفحه نمايش آيفون 4 تونست حتي از پس صفحه نمايش گالكسي اس 1 بر بياد؟ همونطور كه تو ويديو ها ديدين صفحه ي سنسيشن رو اصلا نبايد با گالكسي اس دو مقايسه كرد. صفحه نمايش سوپر امولد چيزي نيست كه بخواين بگين يه lcd ازش با كيفيت تر باشه حالا با هر رزولشني

در ضمن در مورد بدنه هم ميتونين اينجا ببينين كه مشكل هاي خودشو داره

در تکمیل گفته های دوست خوبم بگم که توی چندین ویدءویی که سم جی پولن گذاشتم و توشون رزولوشن ها رو در چندین جای مختلف ( صفحات وب و تصاویر و.. ) مقایسه میکنه و میگه که رزولوشن زیاد که سنسیشن داره هیچ تاثیری نداره و لازم نیست و جنبه تبلیغاتی داره!:11:

---------- Post added at 06:56 PM ---------- Previous post was at 06:55 PM ----------

32 گیگ هم عرضه شده؟
پیش فروشه یا قراره بشه؟
نه!
هر سایتی که میگه میفروشم یه دروغگو هست!

احتمالا تا ۲-۳ ماه دیگه هم نمیاد!:19:

mohammadsm
05-06-2011, 18:01
با سلام به همه دوستان.
سایت gsmarena یه مقایسه بین دو غول بزرگ گوشیهای هوشمند گذاشته یعنی samsung galaxy s II و htc sensation. 1.در قسمت صفحه نمایش گالاکسی با صفحه سوپر آمولید پلاس و شفافیت رنگها و خوانایی در مقابل نور آفتاب بهتر از htc sensation 2. در مورد رزولیشن htc sensation با وضوح 540x960 پيکسل بهتره در قسمت حافظه داخلی و حافظه رم باز گالاکسی 2 با رم 1 گیگ و حافظه داخلی 16 گیگ و 32 خیلی بهتره .در قسمت پردازنده هم باز گالاکسی بدلیل چیپ ست exinos که انحصاری سامسونگه و سرعت بسیار بالاترش که تا 1.5 گیگ هم اورکلارک می شه از HTC Sensation بالاتره!در زمینه فیلمبرداری مزیت HTC Sensation به خاطره داشتن 2 فلاش led و صدای استریو هست ولی در قابلیتهای عکس برداری باز این دوربین گالاکسی 2 هست که با قابلیت پاناروما و انواع قابلیتهای عکاسی کمی بهتره و در آخر یکی از کمبودهای HTC Sensation نداشتن رادیو و همچنین USB On The Go نسبت به گالاکسی 2 هست . و در پایان باطری htc sensation واقعا ضعیفتر از گالاکسی 2 هست. ضمناً قیمت گالاکسی 2 در لندن 440 پوند و htc sensation قیمتش 405 پوند. این قیمت 1 هفته پیشه. حلاخودتون انتخاب کنید:27::8::31::5::20::11:

PersiAndroid
05-06-2011, 18:29
Samsung Galaxy S II (GT-I9100) QUICK START GUIDE

Samsung Galaxy S II (GT-I9100) User Manual

kissyou
05-06-2011, 20:27
kiss you عزيز رزلشن بالاتر اصلا ملاك بهتر بودن تصوير نيست مخصوصا اگه اون رو با يك تكنلوژي مثل سوپر امولد مقايسه كنين
همونطور كه ميدونين رزلشن آيفون 4 هنوزم از سنسيشن بيشتر بود و در ضمن سايز صفحه 3.5 اينچ هم بيشتر نبود و اين در صفحه نمايش هاي lcd يعني عمق رنگ و كيفيت بيشتر تصوير (سايز كوچكتر و رزلشن بالاتر) آيا صفحه نمايش آيفون 4 تونست حتي از پس صفحه نمايش گالكسي اس 1 بر بياد؟ همونطور كه تو ويديو ها ديدين صفحه ي سنسيشن رو اصلا نبايد با گالكسي اس دو مقايسه كرد. صفحه نمايش سوپر امولد چيزي نيست كه بخواين بگين يه lcd ازش با كيفيت تر باشه حالا با هر رزولشني

در ضمن در مورد بدنه سنسيشن هم ميتونين اينجا ببينين كه مشكل هاي خودشو داره

سلام persiandriod عزیز

اخر این گوشی نگرفتی یه ریویو خفن بدی؟منتظریما؟:46:

در مورد صحبت شما یه جورایی باهاش موافقم و یه جورایی نه.

میدونی چرا؟

رزولیشن بالا درسته دلیل بر بهتر بودن صفحه نمایش نیست ولی من فقط رزولیشن رو مقایسه کردم نه کیفیت صفحه و رنگ و عمق سیاهی صفحه رو...چون تو این موارد گالکسی حرف اول میزنه.

در مورد رزولیشن بیشتر بودنش خوبیهای خودشو داره مثلا خوندن نوشته ها راحتتره تو وب یا تو ebook خوندن کتابهای فونت ریز راحتتره و کمتر احتیاج به زوم کردن داریم.دیدن صفحات کتاب یا وب با ابعاد بیشتری تو سنسیشن قابل مشاهده هست.یعنی شما به طور مثال مطالب بیشتری رو توی یک صفحه میتونید بخونید.بعدن که برنامه های میدیا پلیر با ساپورت رزولیشن qhd بیاد فیلمهایی که این رزولیشن رو ساپورت بکنند با دقت بالاتری تو نمایش پخش میشن {منظورم کیفیت بالاتر نیست دقت بیشتر تو نمایش پیکسلهاست که فیلمهای نمایش داده شده زیباتر نمایش داده میشن مثل مقایسه یک فیلم 720p با 1080p }البته الان که چنین ساپورتی نیست فرقی تو نمایش این دو تا گوشی وجود نداره.:31:

اینو بگم که من طرفداری سنسیشن رو نمیکنم فقط حقیقت رو میگم.

در مورد قیافه گوشی اصولا گوشیهایی که بدنه المینیومی دارند نسبت به گوشیهای با بدنه پلاستیکی کیفیت بالاتری دارند.من منظورم به قیافش نبود منظورم به کیفیت موادی که تو ساخت بدنه بکار رفته بود.

وگرنه قیافه یک گوشی همینطور که گفتم یه چیز سلیقه ای هستش:31:

ممنون و موفق باشید:11:

Bahman.M86
05-06-2011, 20:39
انقدر از HTC Sensation تعریف کردند که چشم خورد..!!!!
بفرمائید ...و این است شاهکار جدید HTC Sensation...
با گرفتن این گوشی در دست درست همون مشکلی که4 IPhone درمورد آنتن دهی پیداکرده بود رو حالا HTC ی Sensation درمورد Bluetooth و Wifi و آنتن دهی پیدا کرده...با تماس دست با قسمت فلزی پشت این گوشی بخش قابل توجهی از قدرت سیگنال از بین میره!!!!
حالا هی این طرفدارای HTS Sensation بیان اینجا پارازیت بندازند!!!!

Looks like there might be trouble in paradise for HTC fans. Nordic Hardware’s tests have proven that the new HTC Sensation also suffers from the same dreaded death grip as the iPhone 4 but this time it also affects the Bluetooth and Wi-Fi connectivity of the phone.The problematic area is the back cover. As we discovered ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] all-news-2731.php) a few days back, the Sensation ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) does not have a true unibody design as HTC claims it does but instead uses a large removable battery cover which is mostly made out of metal and has plastic areas that work as antennas. Unfortunately, when these pieces are covered by your hand, there is a substantial drop in the performance of the radio units within the device, particularly of the Bluetooth and Wi-Fi radios.

منبع کامل هم اینجاست،برید بخونید:

KAKHMAL
05-06-2011, 21:38
با سلام به همه دوستان.
سایت gsmarena یه مقایسه بین دو غول بزرگ گوشیهای هوشمند گذاشته یعنی samsung galaxy s II و htc sensation. 1.در قسمت صفحه نمایش گالاکسی با صفحه سوپر آمولید پلاس و شفافیت رنگها و خوانایی در مقابل نور آفتاب بهتر از htc sensation 2. در مورد رزولیشن htc sensation با وضوح 540x960 پيکسل بهتره در قسمت حافظه داخلی و حافظه رم باز گالاکسی 2 با رم 1 گیگ و حافظه داخلی 16 گیگ و 32 خیلی بهتره .در قسمت پردازنده هم باز گالاکسی بدلیل چیپ ست exinos که انحصاری سامسونگه و سرعت بسیار بالاترش که تا 1.5 گیگ هم اورکلارک می شه از HTC Sensation بالاتره!در زمینه فیلمبرداری مزیت HTC Sensation به خاطره داشتن 2 فلاش led و صدای استریو هست ولی در قابلیتهای عکس برداری باز این دوربین گالاکسی 2 هست که با قابلیت پاناروما و انواع قابلیتهای عکاسی کمی بهتره و در آخر یکی از کمبودهای HTC Sensation نداشتن رادیو و همچنین USB On The Go نسبت به گالاکسی 2 هست . و در پایان باطری htc sensation واقعا ضعیفتر از گالاکسی 2 هست. ضمناً قیمت گالاکسی 2 در لندن 440 پوند و htc sensation قیمتش 405 پوند. این قیمت 1 هفته پیشه. حلاخودتون انتخاب کنید:27::8::31::5::20::11:
یکی از دوستان میگفت که گلکسی استریو ضبط میکنه!!

نمیدونم امیدوارم همون دوستمون بیاد بگه دوباره!

البته یه منبعی هم رو فک کنم گفت یادم نیست!

---------- Post added at 10:38 PM ---------- Previous post was at 10:36 PM ----------

انقدر از HTC Sensation تعریف کردند که چشم خورد..!!!!
بفرمائید ...و این است شاهکار جدید HTC Sensation...
با گرفتن این گوشی در دست درست همون مشکلی که4 IPhone درمورد آنتن دهی پیداکرده بود رو حالا HTC ی Sensation درمورد Bluetooth و Wifi و آنتن دهی پیدا کرده...با تماس دست با قسمت فلزی پشت این گوشی بخش قابل توجهی از قدرت سیگنال از بین میره!!!!
حالا هی این طرفدارای HTS Sensation بیان اینجا پارازیت بندازند!!!!

Looks like there might be trouble in paradise for HTC fans. Nordic Hardware’s tests have proven that the new HTC Sensation also suffers from the same dreaded death grip as the iPhone 4 but this time it also affects the Bluetooth and Wi-Fi connectivity of the phone.The problematic area is the back cover. As we discovered ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] all-news-2731.php) a few days back, the Sensation ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) does not have a true unibody design as HTC claims it does but instead uses a large removable battery cover which is mostly made out of metal and has plastic areas that work as antennas. Unfortunately, when these pieces are covered by your hand, there is a substantial drop in the performance of the radio units within the device, particularly of the Bluetooth and Wi-Fi radios.

منبع کامل هم اینجاست،برید بخونید:

کسی خوبش نگفت!
فقط اومدن بد گلکسی گفتن!!

این جاش توی تاپیک سنسیشن هست نه اینجا!

توی اونجا هم pearsi Android اینو گذاشته!

ولی ممنون که خبری که میشه به فکر بچه ها هستین:10:

Bahman.M86
05-06-2011, 23:25
کسی خوبش نگفت!
فقط اومدن بد گلکسی گفتن!!

این جاش توی تاپیک سنسیشن هست نه اینجا!

توی اونجا هم pearsi Android اینو گذاشته!

ولی ممنون که خبری که میشه به فکر بچه ها هستین:10:

چشم...دیگه از این اشتباه ها نمیکنم از این خبرها نمیگم....قول میدم،شک نکیند:sad::angry::28::29:
خییییییلیییییی خییییییییلیییییییییی هم از جمع پوزش میخوام....:12:
فقط میخواستم اگه کسی باشنیدن اخبار گاه و بی گاه باگهای gs2 از این گوشی سرد شده باشه بدونه که در گوشی های رغیب نظیر sensation هم ایرادهای وحشتناکتر هم پیدامیشه
حالا مصرف بالای باتری و زردی برخی از دستگاهها و غیره در GS2رو بیشترشو میشه با آپدیت درست کرد...این آنتن دهی که دیگه یه ایراد کاملا فیزیکیه...اینو میخوان چیکار کنند!!!!؟
HTC Sensation گندزد ... گند...!!!!!

kamy_R
06-06-2011, 00:48
نیومد؟ بابا بیاد حداقل ببینیمش

mohammadsm
06-06-2011, 09:55
سلام
كسي نرفته ببينه مايكروتل اين iphonekiller را آورده يا نه؟:31:

KAKHMAL
06-06-2011, 10:34
مقایسه اسپیکر های دو گوشی!!:

به mpeg کانورت کردم تا واسه اونایی که مشکل سرعت دارن مشکلی پیش نیاد!
حجم ۱۴ مگ!

ما که نفهمیدیم کدوم توی اسپیکر بهتره فهمیدین یه پخ به من بدین ما هم بفهمیم[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

KAKHMAL
06-06-2011, 10:45
چشم...دیگه از این اشتباه ها نمیکنم از این خبرها نمیگم....قول میدم،شک نکیند:sad::angry::28::29:
خییییییلیییییی خییییییییلیییییییییی هم از جمع پوزش میخوام....:12:
فقط میخواستم اگه کسی باشنیدن اخبار گاه و بی گاه باگهای gs2 از این گوشی سرد شده باشه بدونه که در گوشی های رغیب نظیر sensation هم ایرادهای وحشتناکتر هم پیدامیشه
حالا مصرف بالای باتری و زردی برخی از دستگاهها و غیره در GS2رو بیشترشو میشه با آپدیت درست کرد...این آنتن دهی که دیگه یه ایراد کاملا فیزیکیه...اینو میخوان چیکار کنند!!!!؟
HTC Sensation گندزد ... گند...!!!!!

عزیز این حرفا چیه؟!
من فقط خواستم یاد آوری کنم!

ببینید عیب توی هر دو گوشی هست!

هر دو هم عیبهای اینچنینیشون با آپدیت یا بوسیله های دیگه حل میشه!

مثلا همین مشکل سنسیشن با یه قاب اصولی که HTC بده حل میشه!

البته امیدوارم دوستان اس۲ یی (که میدونم چقدر همه مرام دارین:10:) نیان بگن تو متعصبی هر عیبی که پیدا میشه رو میگی میشه حل کرد!

عزیزان شما این مشکلات رو بذارید کنار پرفورمنس(کارایی!)گوشی ها رو نیگا کنین ببینید کدوم سیپیوش بهتره!(یکم برید در مرود معماری سی پیو ها تحقیق کنین!من نمیگم کدوم بهتره چون حتی اگه با دلیل هم بگم دوباره متعصب میشم!:41:) یا اینکه ببینید کدوم رمش بالاتره!

خوب شاید بگین آقا اینکارا خیلی سخته بیخیال!
پس راه حل اینه:
برید ببینید کدوم صفحات سنگین رو سموت تر اسکرول میکنه!(توی ویدءو ها مشخصه!!من نمیگم کدوم:31:)

یا ببینید کدوم صفحه نمایشش بهتره!

گوشی دیگه چی داره؟!

آهان ببینید کدوم رم اینترنالش بالاتره!(هیچی مثل هرم اینترنال نمییشه!بازم نمیگم کدوم بالاتره!)
یا باطری کدوم بهتره! البته باطری به کاربد شما بستگس داره!شاید گوشی رو میندازین یه گوشه روزی یه نیم ساعتی باش کار میکنین و خلاص!
خوب اونطوری اگه باطری قوی باشه خوب نیست چون باطریی که یه هفته شارژ توش بمونه بسرعت نابود میشه!

بعد دیگه ینکه ببینید کدوم تاچش بهتره!
و از این حرفا حتی یه سری از ریویو ها هستن که این فاکتور ها رو باهم مقایسه کردن!

توی پستای قبلیم یه چند تایی رو گذاشتم!
البته باید قبلش مطمءن باشین کار افراد خبیثی مثل من نباشه!:21:که بی دلیل از گوشی جانب داری میکنن!:11:

PersiAndroid
06-06-2011, 13:26
يه سري ويديو

يه مقايسه سطحي از تاچ ويز 4 و سنس 3

:ashkan_r -mobilestan
مقایسه GPS در S2 و Sensation

ashkan_r -mobilestan

بررسی مولتی تسکینگ و میزان رم مصرف شده

ashkan_r -mobilestan

مقایسه مولتی تاچ

ashkan_r -mobilestan

بنچمارک مرورگر وب (مرورگر پیش‌فرض گوشی)

ashkan_r -mobilestan

ashkan_r -mobilestan

GPS : winner : GS2
Multi Tasking در مجموع : GS2 ( در قسمت مسجینگ سنس یکم سریعتر باز کرد.سریعتر بودنش زیاد مشهود نبود ولی در اسکرولینگ صفحه وب سامی فوقالعاده اسموت بود ولی سنس خیلی ریپ میزد )
میزان رم آزاد هم بعد از باز بودن حدود 14 تا برنامه در سنس طرفای 30 مگ بود ولی در سامی حدود 320 مگ بود!
مولتی تاچ هم که در عکس مشخصه سامی 10 نقطه رو شناسایی میکنه در حالی که سنس فقط 4تا رو میشناسه!
توی بنچمارک وب براوزر هم نمره سنس39049 درحالی که سامی به نمره 55256 دست پیدا کرد

این مشکل آنتن سنس هم مثل آیفون بد بلایی شده براش...چون زده به قدرت وایرلس و بلوتوثش!

madh
06-06-2011, 15:13
سلام
من فكر مي كنم بحث ها به جاهاي بيخود كشيده شده وبه نوعي فقط نظر شخصي وعلايق شخصي در متن ها ديده ميشه من فكر ميكنم اولا بايد به بررسي تخصصي اين گوشي پرداخت ودوما با توجه به مطالعه نظرات مختلف بيشتر كاربران منتظر خبرهايي از رسيدن گوشي به ايران هستند حالا چه در ماكروتل و چه در مغازه هاي مختلف پس لطفا اگر كسي خبر داره در اولين فرصت به بقيه هم اطلاع رساني كنه با تشكر از همه دوستان

amir200812
06-06-2011, 15:43
من امروز از مایکروتل پرسیدم:
گفتند 100% گلاکسی اس 2 مدل I9100 رو وارد میکنن، ولی معلوم نیست کی، ممکنه 1 ماه بعد بیاد ممکنه 6 ماه بعد بیاد و قیمتشم هنوز معلوم نیست!
من نمیتونم منتظر باشم، فعلا میرم یه I9000 بخرم تا 4 5 ماه دیگه با 9100 عوضش کنم!

haa
06-06-2011, 16:55
دوستان تا حالا کسی تو این فروم این گوشی رو خریداری کرده؟
یک سوال داشتم
باید در زیر اسم گوشی رو جعبه 1.2ghz رو نوشته باشه یا نه؟

KAKHMAL
06-06-2011, 17:38
دوستان تا حالا کسی تو این فروم این گوشی رو خریداری کرده؟
یک سوال داشتم
باید در زیر اسم گوشی رو جعبه 1.2ghz رو نوشته باشه یا نه؟
نه کسی نخریده!
ولی قراره واسه persi android از دوبی بیارن!

یک نفر توی موبایلستان ادعا میکرد خریده ولی تنها ۱۰ خط در موردش توضیح داد و توضیحاشم همش یه حالت کلیشه ای داشتن!

و هیچ ویدءو یا عکسی هم از گوشی نذاشت!:19:

آره مثل اینکه باید نوشته باشه!:11:

---------- Post added at 06:38 PM ---------- Previous post was at 06:36 PM ----------

سلام
من فكر مي كنم بحث ها به جاهاي بيخود كشيده شده وبه نوعي فقط نظر شخصي وعلايق شخصي در متن ها ديده ميشه من فكر ميكنم اولا بايد به بررسي تخصصي اين گوشي پرداخت ودوما با توجه به مطالعه نظرات مختلف بيشتر كاربران منتظر خبرهايي از رسيدن گوشي به ايران هستند حالا چه در ماكروتل و چه در مغازه هاي مختلف پس لطفا اگر كسي خبر داره در اولين فرصت به بقيه هم اطلاع رساني كنه با تشكر از همه دوستان
عزیز شما مثل اینکه ویدءو ها و ریویو هایی که توی همین چند تا پست اخیر هست رو دقت نکردی بهشون!

بحث سلیقه و اینها هم بنا به حرفایی که بعضی دوستان پیش کشیدن بوجود اومد فعلا خوابیده!

شما خیالت راحت باشه ان شاء الله از الان به بعد تاپیک روال عادی خودشو طی میکنه:10::11:

haa
06-06-2011, 17:50
نه کسی نخریده!
ولی قراره واسه persi android از دوبی بیارن!

یک نفر توی موبایلستان ادعا میکرد خریده ولی تنها ۱۰ خط در موردش توضیح داد و توضیحاشم همش یه حالت کلیشه ای داشتن!

و هیچ ویدءو یا عکسی هم از گوشی نذاشت!:19:

آره مثل اینکه باید نوشته باشه!:11:

---------- Post added at 06:38 PM ---------- Previous post was at 06:36 PM ----------

عزیز شما مثل اینکه ویدءو ها و ریویو هایی که توی همین چند تا پست اخیر هست رو دقت نکردی بهشون!

بحث سلیقه و اینها هم بنا به حرفایی که بعضی دوستان پیش کشیدن بوجود اومد فعلا خوابیده!

شما خیالت راحت باشه ان شاء الله از الان به بعد تاپیک روال عادی خودشو طی میکنه:10::11:
دوست من، تو مالزی بود با قیمت 800 تومان (RM2200) ولی رو حعبه اش این 1.2 GHZ نبود (داداشم می خواست از اونجا بیاره گفت روش ننوشته)منم گفتم نخره.(اونجا گلکسی با گارانتی خود مالزی 800 بوده بدون گارانتی هم نیست فقط ap set بود)
و مثل اینکه با گارانتی جهانی 22 June میاد اونجا)
و Sensation هم اونجا با گارانتی جهانی 2 ساله، بود 800 تومان.

fariborz_1
06-06-2011, 19:05
اومد بلاخره تو ایران البته با قیمت: 1,010,000 تومان

البته وارد کننده مایکروتل نیست

babystrong
06-06-2011, 19:14
دوست من، تو مالزی بود با قیمت 800 تومان (RM2200) ولی رو حعبه اش این 1.2 GHZ نبود (داداشم می خواست از اونجا بیاره گفت روش ننوشته)منم گفتم نخره.(اونجا گلکسی با گارانتی خود مالزی 800 بوده بدون گارانتی هم نیست فقط ap set بود)
و مثل اینکه با گارانتی جهانی 22 June میاد اونجا)
و Sensation هم اونجا با گارانتی جهانی 2 ساله، بود 800 تومان.

دوست عزیز 2200 RM میشه 900 نه 800. قیمت هر رینگت 410 تومانه.

HTC Sensation هم قیمتش RM2299 که میشه 940 تومان به پول ایران با گارانتی اصلی HTC.

موفق باشی.

Bahman.M86
06-06-2011, 19:41
سلام دوست عزیز

مطمعنی؟؟؟؟؟:18:

من تا حالا چندین بار بهشون زنگ زدم و اونا هم تو این دفعاتی که زنگ زدم گفتن که تا اخر خرداد 100 در 100 میارن حالا چرا به شما چنین چیزی گفتن معلوم نیست.

بچه ها اگه ممکنه زنگ بزنید تحقیق کنید اگه واقعا یه چنین چیزی باشه برم بگم از دبی برام بفرستن انقدر الکی منتظر نشم.

قربون دستت
پس اگه خریدی یه رویو بده ببینیم چجوریاست:10:
راستش منم دودل موندم برم ...اگه بدونم این گوشی تاچندماه دیگه وارد ایران نمیشه میرم یه Wave میخرم باهاش سرخودمو گرم میکنم تا GS2 بیاد ایران و حباب قیمتش بترکه و Firmware های فارسیش بیاد
اما اگه مثلا تا یک ماه دیگه بیاد که با خریدن Waveسرم کلاه میره...!!!!

haa
06-06-2011, 19:50
دوست عزیز 2200 RM میشه 900 نه 800. قیمت هر رینگت 410 تومانه.

HTC Sensation هم قیمتش RM2299 که میشه 940 تومان به پول ایران با گارانتی اصلی HTC.

موفق باشی.

داداشم گفت هر رینگت 360 تومانه و تازه با چک چونه به 800 هم رسونده حتی پول هم داده ولی تا دیده این شکلیه پس داده (من که دروغ ندارم بگم دوست من)البته با یه دونه کیف و اینا ها
موفق باشی.

babystrong
06-06-2011, 20:12
داداشم گفت هر رینگت 360 تومانه و تازه با چک چونه به 800 هم رسونده حتی پول هم داده ولی تا دیده این شکلیه پس داده (من که دروغ ندارم بگم دوست من)البته با یه دونه کیف و اینا ها
موفق باشی.

درسته دوست عزیز منم نگفتم که شما دروغ میگی.اما میگم گذشت زمانی که رینگت 360 بود. متاسفانه الان 410 شده.من اینجا زندگی میکنم. در هر حال اگه میخوای بخری 2 هفته صبر کنی میتونی از مکسیس بخری که خیالتم راحت باشه. توی سایتش زده 32گیگ رو هم عرضه میکنه. موفق باشی. :11:

kissyou
06-06-2011, 20:30
سلام بچه ها

من به این فروشگاه چاره سفارش دادم این گوشی رو فردا بهشون زنگ میزنم و مفصل باهاشون صحبت میکنم در این مورد بهتون خبرشو میدم.ولی چشمم اب نمیخوره که داشته باشن:31:

همش تبلیغاته:27:

راستی کسی تا حالا از این فروشگاه خرید کرده مطمعا هست یا نه؟

بچه ها شما که تهران هستید یک تحقیق بکنید بد نیست.

تو سایت چاره برید تو قسمت چاره چیست ببینید چقدر از خودشون تعریف کردن فردا باهاشون صحبت میکنم ببینم این همه میگن اله ایم بله ایم جیم بله ایم واقعا درسته یا نه البته از همین الان بگم که چشمم اب نمیخوره:41:

fabio montari
06-06-2011, 21:11
در مورد فروشگاه چاره بگم عالیه من 1 ساله دارم مدام ازشون خرید میکنم خیلی خوبه همه چیش اصل با قیمت خوب در ضمن ایپد گرفتم ازش هر چی بگین فیلتر بنزینه ماشینم گرفتم ازش ! خیالتون راحت

amir200812
06-06-2011, 21:12
عزیزان تهرانی توی بازار تهران این گوشی رو دیدن؟
اگه یک فروشگاه اینترنتی داشته باشه برای فروش، احتمالا باید توی بازار هم باشه! اگه کسی میتونه قیمت و آدرس بگیره عالی میشه!

06-06-2011, 21:16
چاره سایت معتبریه... یعنی سابقه داره :دی
چند نفر از آشناهامون ازش یه سری چیزا خریدن... یکی آیپاد شافل ، یکی کراوات و عطر :دی و چند نفر دیگه و چرتان دیگر :دی بدون مشکل هم دادن دستشون :دی

mohammadsm
06-06-2011, 21:20
معایب گوشی gsII از نظر کسانی خریده اند:
تقریبا 75% از گوشی ناراضی بودند:18:،تعدادی گفتند که می خواهند گوشی رو پس بدهند. اکثر ایراداتی که از گوشی گرفته شده به شرح زیر است: 1-گوشی بیش از حد داغ می کند به حدی که اکثرا به مسخره گفته اند می توانیم از آن به عنوان گرم نگه دارنده قهوه استفاده کنیم و تعدادی هم گفته اند به درد قطب جنوب می خورد زیرا آدم را گرم نگه می دارد. یک متخصص الکترونیک از ساموسونگ انتقاد کرده که چرا برای cpu قوی که رو گوشی هست,برد ضعیفی بکار برده که گوشی تا این حد داغ می کند،البته این هم گفته شده که این گرما اشتباه سامسونگ است که پردازنده گوشی را اورکلاک کرده به 1.2 و در آخر هم گفته که فکر اورکلاک کردن گوشی به 1.5 گیگاهرتزو از سرتون بیرون کنید تا گوشی تان آتش نگیرد. 2-ایراد دیگرکه در موردش بحث شده بود بزرگی بیش از حد و آزار دهنده گوشی بود که خیلی ها گفته بودند اونطور که فکر می کردند نیست و خیلی آزار دهنده است. 3-کیفیت پایین فیلمبرداری که بدلیل دیافراگم پایین لنز فیلم هایی که فول اچ دی گرفته می شوند نویز دار هستند ولی فیلم هایی که در 720p گرفته می شوند بسیار رضایت بخش هستند که عده ای گفته بودند ما نمی دانیم چرا در این گوشی فیلمبرداری فول اچ دی گذاشته اند در حالی که 720pرو بهتر از 1080p میگیرد!!! البته این را هم بگویم که مطمئن باشید 720p رو مثل آرک نمی گیرد پس در اینجا آرک پیروز است. 4-رنگهای صفحه نمایش که همچنان کاربران را دقیقا مثل گالکسی1 ناراضی نگه داشته و همچنان مصنوعی هستند،ولی عده ای هم گفته اند مصنوعی بودن رنگها مهم نیست. 5-باتری ضعیف گوشی که همانطور که پیش بینی می شد بسیار زود خالی می شود و اکثر کاربران ناراضی بوده اند. این تازه اول راه است و در آینده ایرادهای بیشتری هم از این گوشی گرفته خواهد شد. یک یرند باید مصرف کننده های خودش را راضی نگه دارد
(البته همش شايعه است.)

KAKHMAL
06-06-2011, 21:43
تقریبا 75% از گوشی ناراضی بودند:18:،تعدادی گفتند که می خواهند گوشی رو پس بدهند. اکثر ایراداتی که از گوشی گرفته شده به شرح زیر است: 1-گوشی بیش از حد داغ می کند به حدی که اکثرا به مسخره گفته اند می توانیم از آن به عنوان گرم نگه دارنده قهوه استفاده کنیم و تعدادی هم گفته اند به درد قطب جنوب می خورد زیرا آدم را گرم نگه می دارد. یک متخصص الکترونیک از ساموسونگ انتقاد کرده که چرا برای cpu قوی که رو گوشی هست,برد ضعیفی بکار برده که گوشی تا این حد داغ می کند،البته این هم گفته شده که این گرما اشتباه سامسونگ است که پردازنده گوشی را اورکلاک کرده به 1.2 و در آخر هم گفته که فکر اورکلاک کردن گوشی به 1.5 گیگاهرتزو از سرتون بیرون کنید تا گوشی تان آتش نگیرد. 2-ایراد دیگرکه در موردش بحث شده بود بزرگی بیش از حد و آزار دهنده گوشی بود که خیلی ها گفته بودند اونطور که فکر می کردند نیست و خیلی آزار دهنده است. 3-کیفیت پایین فیلمبرداری که بدلیل دیافراگم پایین لنز فیلم هایی که فول اچ دی گرفته می شوند نویز دار هستند ولی فیلم هایی که در 720p گرفته می شوند بسیار رضایت بخش هستند که عده ای گفته بودند ما نمی دانیم چرا در این گوشی فیلمبرداری فول اچ دی گذاشته اند در حالی که 720pرو بهتر از 1080p میگیرد!!! البته این را هم بگویم که مطمئن باشید 720p رو مثل آرک نمی گیرد پس در اینجا آرک پیروز است. 4-رنگهای صفحه نمایش که همچنان کاربران را دقیقا مثل گالکسی1 ناراضی نگه داشته و همچنان مصنوعی هستند،ولی عده ای هم گفته اند مصنوعی بودن رنگها مهم نیست. 5-باتری ضعیف گوشی که همانطور که پیش بینی می شد بسیار زود خالی می شود و اکثر کاربران ناراضی بوده اند. این تازه اول راه است و در آینده ایرادهای بیشتری هم از این گوشی گرفته خواهد شد. یک یرند باید مصرف کننده های خودش را راضی نگه دارد
(البته همش شايعه است.)
ممنون ولی اینا جدید نیستا خیلی هاش با آپدیت جدیده حل شده! ول یخوب خیلی هاشم احتمالا رفع نشده!

این قسمت همش شایعه هست دیگه چه صیغه ای هست؟!:18:

---------- Post added at 10:43 PM ---------- Previous post was at 10:42 PM ----------

قربون دستت
پس اگه خریدی یه رویو بده ببینیم چجوریاست:10:
راستش منم دودل موندم برم ...اگه بدونم این گوشی تاچندماه دیگه وارد ایران نمیشه میرم یه Wave میخرم باهاش سرخودمو گرم میکنم تا GS2 بیاد ایران و حباب قیمتش بترکه و Firmware های فارسیش بیاد
اما اگه مثلا تا یک ماه دیگه بیاد که با خریدن Waveسرم کلاه میره...!!!!
خیالت راحت تا یه ماه دیگه اگه بیادم قیمتش هنوز کاذبه!:19:

kissyou
06-06-2011, 21:44
(البته همش شايعه است.)

این بحث ها که همش قدیمی هستش و در موردشون قبلا صحبت شده.

من یک بار دیگه میگم در مورد گرما گوشی فقط در هنگام بازی و برنامه های سنگین گرم میکنه ولی گرماش متعادله و این حرف یه شایعه بیش نیست.

در مورد بزرگ بودن گوشی تمام سایتهای بزرگ دنیا که خودتونم بهتر میدونید کیا هستن و حتما هم ریویوهاشونو خوندید حرفی درباره بزرگی بیش از اندازه گوشی نگفتن.تازه اگه بخوایم از بزرگی ایراد بگیریم باید از همه گوشیهای 4.3 اینچ ایراد بگیریم چون همشون اندازه گالکسی اس 2 هستن.

در مورد فیلمبرداری کی گفته پایینه بابا شما نرید به حرف هر کی گوش بدید حداقل یه تحقیق بکنید من تو این 10 تا ریویویی که از گالکسی خوندم همه از فیلم برداری full hd این گوشی راضی بودن وکسی حرف بدی در مورد فیلمبرداری این گوشی نزده.احتمالا طرفی که این حرفو زده این گوشی رو با هندیکم اشتباه گرفته بوده:31:

باتری گالکسی با اپدیت جدید سامسونگ حداکثر تا دو روز برات باتری نگه میداره که خیلی خوبه

حالا برا چی میگن بده من خودمم نمیدونم....بابا htc که یک روز و نصفی اونم بزور نگه میداره خودشو حالا گیر دادن به گالکسی بیچاره:18:

شما زیاد به این حرفها توجه نکن:46:

hoha881
06-06-2011, 21:48
به نظر من که کلاهبردارن.
یک مدت بود 20% تخفیف میدادن یک موس بیسیم سفارش دادم بهشون فرداشون زنگ زد موجود نداریم ولی هنوز توی سایتشون قابل خرید بود.
البته احتمالا براشون نمیصرفیده که موس 17 تومنی رو با 20درصد تخفیف 14 تومن بدن تازه هزینه ارسال بالای 10 تومن هم رایگان هست.

AMIN8282
06-06-2011, 21:51
(البته همش شايعه است.)
منبع رو هم لطف میکنی؟این 75 درصد کدام سایت فعالیت میکنن؟:31:
جی اس ام آرنا که کلا ازش تعریف کرده و سایت معتبریه ولش کردین چسبیدین به اینا.....!!

mohammadsm
06-06-2011, 22:52
دوستان منبع اون چرت و پرتي هم كه گذاشته بودم و تكراري هم بود سايت gsm.irنظر يه كاربربود در صحفه مشخصات گوشي و فقط مي خواستم بگم بيشتر چيزا كه در مورد گلكسي ميگن ساختگي است واوج شايعات اين مطلب بود:27: و قصد دوباره مطح كردن اين مشكلات علكي را هم نداشتم:11:
شاد باشيد:31:

amir200812
07-06-2011, 06:01
اینارو، با کمال پررویی دارن 12,500,000 میفروشن!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!![ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

fariborz_1
07-06-2011, 06:20
سلام بچه ها

من به این فروشگاه چاره سفارش دادم این گوشی رو فردا بهشون زنگ میزنم و مفصل باهاشون صحبت میکنم در این مورد بهتون خبرشو میدم.ولی چشمم اب نمیخوره که داشته باشن:31:

همش تبلیغاته:27:

راستی کسی تا حالا از این فروشگاه خرید کرده مطمعا هست یا نه؟

بچه ها شما که تهران هستید یک تحقیق بکنید بد نیست.

تو سایت چاره برید تو قسمت چاره چیست ببینید چقدر از خودشون تعریف کردن فردا باهاشون صحبت میکنم ببینم این همه میگن اله ایم بله ایم جیم بله ایم واقعا درسته یا نه البته از همین الان بگم که چشمم اب نمیخوره:41:

من از این فروشگاه تا حالا 1 تومن خرید کردمو مشکلی نداشت
چیزای جدیدی که میارن به احتمال 99 درصد موجوده اون 1 درصد هم به چون ممکنه سفارش زیاد باشه نداشته باشن
در مورد چیزایی که تو بازار هست بله شاید این اتفاق بیفته که نداشته باشن (برای خودم یه بار اتفاق افتاده )
در مورد سفارش هم اگه خریدتون تایید شد وقتی که بهتون زنگ میزنند بگید که روی بسته بنویسن با احتیاط حمل شود تا موبایل رو وسط یه خروار کاغذ و نایلون بیارن سالم

Rzah
07-06-2011, 06:39
دوستان سلام درمورد سايتهاى كه فروش اين گوشى را با قيمت وتاريخهاى مختلف گفتند وهنوزتقريبآ هيچ كدام هم گوشى تحويل ندادندعلت آن است كه
همه اين سايتها توقيمت پيشبينى شون درست ازآب درنيامده چون درخواست جهانى اين گوشى دورازانتظاردرآمده وهمين امر باعث بالا بودن قيمت و
كمبودآن شده توبعضى سايتهاى خارجى هم اين مورد مشهود هست در مورد گرم كردن گوشى شما باگوشيهاى يك هسته اى هم اگركار زياد ازآن بكشى
دقت كنيد هرچه كار سنگينترباشد گرما هم بيشتر مى شود اين امر معمولى هست من خودم اتريكس دارم وقتى مدتى باآن بازى مى كنم كمى دقت كنيد
پشت گوشى گرم مى شود البته خيلى كم حالا اگر من بازيهاى باگرافيك بالا روش بريزم وبازى كنم خوب معلوم گرما بيشتر احساس مى شود اين امر
تقريبآ طبيعى 

fariborz_1
07-06-2011, 07:35
من وایسادم تا GSIII اون وقت برم اینو بخرم :31:

aram24
07-06-2011, 07:57
اينجا هم هست...

:31::5:

KAKHMAL
07-06-2011, 08:25
دوستان منبع اون چرت و پرتي هم كه گذاشته بودم و تكراري هم بود سايت gsm.irنظر يه كاربربود در صحفه مشخصات گوشي و فقط مي خواستم بگم بيشتر چيزا كه در مورد گلكسي ميگن ساختگي است واوج شايعات اين مطلب بود:27: و قصد دوباره مطح كردن اين مشكلات علكي را هم نداشتم:11:
شاد باشيد:31:
بابا از اول نکته شو میگفتی!!:31:

من میگم این حرفا از کجا میاد!
از سایت بسیار معتبر gsm.ir که تا همین چند وقت پیش امتیاز یه چند تا گوشی ها از ۱۰ امتیاز بالاتر بود!

یکی از گوشیهای htc توش از ۱۰ امتیاز ۱۱۷ امتیاز داشت!!

مسلم یه نفر اونجا میخواسته بگه من گوشی رو خریدم و مایه دارم(!) اومده این چرتا رو نوشته!:10:

---------- Post added at 09:25 AM ---------- Previous post was at 09:24 AM ----------

باتری گالکسی با اپدیت جدید سامسونگ حداکثر تا دو روز برات باتری نگه میداره که خیلی خوبه

حالا برا چی میگن بده من خودمم نمیدونم....بابا htc که یک روز و نصفی اونم بزور نگه میداره خودشو حالا گیر دادن به گالکسی بیچاره:18:

شما زیاد به این حرفها توجه نکن:46:

البته دو روز خیلی ایده آل نیست!(واسه من کافیه!!!)
ولی سنسیشن ضایه تره وضعش!(البته اونم واسه من کافیه!!!):10:

soheiloooooo
07-06-2011, 09:46
من وایسادم تا GSIII اون وقت برم اینو بخرم :31:
پس با این حساب فعلا یه GSIبخر.همیشه یه مدل عقبتر باش

mojtaba1960
07-06-2011, 10:29
پس از تماس تلفنی با سایت گوشی بازار اعلام قیمت 1250000 را بعلت انلاک فکتوری بودن و اصل بودن گوشی اعلام داشت.:31:

---------- Post added at 11:29 AM ---------- Previous post was at 11:28 AM ----------

سایت چاره تمام مشخصات را گرفت و گفت با شما تماس می گیرم .
حالا به نظر شما 1250000 می ارزه یا 1010000 ؟

KAKHMAL
07-06-2011, 10:44
خبر خوش!

یه نفر توی موبایلستان گوشی رو گرفته!

امیدوارم زودتر این قضیه باطری و زردی رو معلوم کنه!
خیال همه مون!راحت شه!

البته واسه من که ایندو تا زیاد مهم نیست!

---------- Post added at 11:44 AM ---------- Previous post was at 11:42 AM ----------

پس از تماس تلفنی با سایت گوشی بازار اعلام قیمت 1250000 را بعلت انلاک فکتوری بودن و اصل بودن گوشی اعلام داشت.:31:

---------- Post added at 11:29 AM ---------- Previous post was at 11:28 AM ----------

سایت چاره تمام مشخصات را گرفت و گفت با شما تماس می گیرم .
حالا به نظر شما 1250000 می ارزه یا 1010000 ؟
هیچ کدوم!!

الان سایت های خارجی میدن ۷۰۰ دلار!
فوقش تا برسه به ایران میشه ۹۰۰ تومن آقا الان این گوشی رو نخرین!
اگه میخرین بالای ۹۰۰ نخرین!

کلاهی که اینا واستون دوختن گشاد به این اندازه!:18:(به اندازه گشادی چشم این یارو!!)

از ما گفتن بود!:11:

mojtaba1960
07-06-2011, 11:02
آقا اون کسی که گرفته کیه ؟
شماره ازش ندارید؟
نمی شه زودتری معایب اعلام شده را تست کنه ؟
آقا دیگه طاقت ندارم می خواهم اگه معلوم بشه زودتری این و بخرم!

mohammadsm
07-06-2011, 11:08
حالا تا قيمتش ثابت بشه چقدر طول ميكشه :41:و حدود قيمت را تو مرداد ماه هم دوستان مي تونن حدث بزنن؟:20:

mojtaba1960
07-06-2011, 11:10
شاید 900 شاید هم به علت بیشتر شدنش 800

mohammadsm
07-06-2011, 11:20
سلام به همه:20:
یه خبر دیگه این که این گوشی GLbenchmark رو هم به آتیش کشیده و بالاترین امتیازو بین تمام گوشی ها سیستم عامل ها بدست آورده اونم با چه اختلاف وحشتناکی. با امتیاز 6500 که نزدیکترین رقیبش Dell Srtreak 7 هست با امتیاز 3700.. خودتون برید ببینید: "[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]" ........... فعلا

amir200812
07-06-2011, 12:14
حالا تا قيمتش ثابت بشه چقدر طول ميكشه :41:و حدود قيمت را تو مرداد ماه هم دوستان مي تونن حدث بزنن؟:20:
احتمالا بعد 1 2 ماه از ورود رسمی قیمتش متعادل میشه!

KAKHMAL
07-06-2011, 13:03
آقا اون کسی که گرفته کیه ؟
شماره ازش ندارید؟
نمی شه زودتری معایب اعلام شده را تست کنه ؟
آقا دیگه طاقت ندارم می خواهم اگه معلوم بشه زودتری این و بخرم!
من در مرود باطری ازش پرسدم(چون برای خیلی ها مهم بود!) این جوابشه!:

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ممنون دوست من.
چک کردم و سالم بود.و کلی باهاش کار کردم حدود 2 ساعت با وایرلس از شارژ %50 شد حدودهای % 30.نور صفحه هم تا آخر بود.
در کل فکر نمیکنم از لحاظ باتری کم بیاره. یعنی راحت تا 2 روز باتری داره.تازه خودش آپدیت شده به KE7 بود که میگن مشکل را تا حد بسیار زیادی حل کرده.
بازم اگه سوالی بود در خدمتم.راستی از چه قسمتهایی ریویو میخواید؟[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

mohammadsm
07-06-2011, 13:37
احتمالا بعد 1 2 ماه از ورود رسمی قیمتش متعادل میشه!
بووووووووووووووه!!!!!!!!!!:13:
حالا قيمت متعادلش حدود چغدره؟؟؟؟؟؟؟؟:41:

fariborz_1
07-06-2011, 14:55
پس با این حساب فعلا یه GSIبخر.همیشه یه مدل عقبتر باش

نه فعلآ سامسونگ جت واسم کافیه
چیزی که حداقل 400 تا میخوره تو سرش چرا باید الان بخرمش :21:

PersiAndroid
07-06-2011, 16:39
امروز يه چند تا سوال از كاربر موبايلستان (pooreya_2008) كه گوشي رو خريده بود كردم و لطف كردن جواب دادن

نمونه ي ضبط صدا :

يه سري عكس از صفحه نمايش
كه متاسفانه با بك گراند خاكستري نگرفتن. چون گفتم با بك گراند خاكستري بگيرن كه مسئله ي زردي صفحه مشخص بشه.

عكس از يه زمينه ي سفيد براي مشخص شدن نقطه ي قرمز

عذر مي خوام كه نتونستم عكس هارو جاي ديگه آپلود كنم آخه اينترنتم سرعت نداره
حتي خودمم نتونستم ببينم

KAKHMAL
07-06-2011, 16:52
امروز يه چند تا سوال از كاربر موبايلستان (pooreya_2008) كه گوشي رو خريده بود كردم و لطف كردن جواب دادن

كه متاسفانه با بك گراند خاكستري نگرفتن. چون گفتم با بك گراند خاكستري بگيرن كه مسئله ي زردي صفحه مشخص بشه.

حتي خودمم نتونستم ببينم
پسر خوبیه!
تند تند به سوالا جواب میده!

بک گراند خاکستری لازم نیست سفیدم خوبه!

من که توی سفیدها زردی ندیدم!
البته نمیدونم روی کمترین نور گذاشته بوده یانه!:19:

KAKHMAL
07-06-2011, 17:09
عزیزان این دوستمون پوریا و یه یکی دیگه هم که موبایلستان خریده تایید کردن که خبری از زردی صفحه نیست!!:11:
cheers!

kissyou
07-06-2011, 18:15
سلام بچه ها یه بدشانسی بزرگ گریبانگیرم شد:37:

یادتونه که به سایت چاره سفارش داده بودم گوشی رو به من زنگ زدن و گفتن موجود دارن تازه ازشون 20 تومان هم تخفیف گرفتم مرام گذاشتن تخفیف دادن یعنی کلا 990 باید براشون واریز میکردم وقتی داشتم با پرداخت اینترنتی چاره از طریق پارسیان پول میریختم از شانس بد من ارور داد و گفت که تراکنش با موفقیت انجام نشد و پول من هم از حسابم کم شده بود به بانک پارسیان زنگ زدم موضوع رو گفتم گفتند که 2 روز طول میکشه تا پول به حسابت برگشت بخوره :19:

خداییش شانسو میبینین از این به بعد منو بکشن از طریق اینترنت خرید نمیکنم و دندم نرم بلند میشم میرم بانک مستقیم واریز میکنم پول رو:41:

نمیدونید چقدر خوشحال بودم تازه داشتم دوربینم رو اماده میکردم که یه ریویو تصویری ردیف برای شما دوستان بزارم خیلی حالم گرفته شد.:19:

به چاره زنگ زدم موضوع رو گفتم گفتند که اشکال نداره برای شما نگه میداریم گوشی رو و خیلی هم معذرت خواهی کردن.

نمیدونم چی بگم خیلی ناراحتم....راستی بچه ها شما تا حالا براتون اتفاق افتاده از این موارد اگه راهنمایی کنید ممنون میشم.

kissyou
07-06-2011, 19:07
خواهش ميكنم يادتون نره وقتي خريديد آنباكسينگ هم بزاريد:11:

حتما دوست عزیز یه انباکسینگ کامل میذارم بعلاوه اینکه از خود گوشی هم به طور جداگانه یه ریویو تصویری میذارم حتما.من به تمام شما بچه ها که منو تو تصمیمگیریم در مورد خرید این گوشی کمک کردید مدیونم و خیلی دوستتون دارم و فقطه فقط به عشق شما بچه ها میام تو این فوروم.برای همین تمام تلاشمو میکنم که ریویو بدردبخوری بشه.

Bahman.M86
07-06-2011, 20:06
۱ماه دیگه پشیمون میشی چرا با این قیمت خریدی.....حالا ببین....

در مجموع با شما موافقم
اولا اما خوب اولین نفر داشتن یه لطف دیگه ای داره
دوما تازه مگه بده؟ یه لطفی هم میکنه به ما نشون میشده
سوما حدا اقل خیالش راحته که 100% اصل گیرش میاد و بعدا با یه آپدیت نرم افزاری فارسی هم میشه ولی ماها اگه بعدها بخریم دیگه معلوم نیست SAMOLED باشه یه S-LCD...دیگه معلوم نیست چیپش چی باشه!البته اینارو میشه با مدل گوشی فهمید (مثلا i9100 یا i9120 یا یه همچین چیزی...)ولی خوب بهرحال خیلی نمیشه بهش خورده گرفت

چهارما به شخصه تجربه بهم ثابت کرده که پول ارزشش رو نداره،یعنی اون ذوق و شوق ناشی از خریدن گوشی درحالی که خیلی ها ندارن اصلا ارزش 200تومن کمتر و بیشتر رو نداره...
اگه شما میگی پشیمون میشی...شاید...
اما منم میگم همچنین بعداها هزارتا از اون پولها میاد و میره ولی احساس خیلی خوبی که از خریدن گوشی در لحظه ی اوج عطشت چیزی هست که بعدها نمیتونی با 2میلیون تومن هم درونت بوجود بیاری...
یادمه که من عاشق N95بودم ولی نتونستم اون موقع در روزهای اوجش بخرم ولی بعدها 4،5تا اومد دستم و رد کردم رفت و تازه همین الانم N95 8G دارم و باوجود اینکه گوشی رو هنوز توی دستم دارم ولی اون عطشی که اون موقع داشتم هنوز به دلم مونده و هرگز هم پاک نمیشه چون باید در شرایط و زمان مناسب میخریدمش تا واقعا لذت ببرم...الان دیگه فایده نداره
من اصلا خورده ای به اینکارش نمیگیرم و حتی تحسینش میکنم...اینو تجربه بهم ثابت کرده

fariborz_1
07-06-2011, 20:31
اما اینک یک خبر خوش:
شرکت سامسونگ در یک عمل واقعا زیبا گلکسی اس دو رایگان به گروه CyanogenMod داد تا این رام فوق العاده رو براش آماده کنن.برنامه نویسی هم شروع شده.این کار علاوه بر این که رام عالی رو برای گلکسی آماده می کنه بلکه برنامه نویس های بیشتری رو به کار تشویق می کنه!کاری که منو واقعا شگفت زده کرد.

منبع:

آپدیت: این رام از عربی پشتیبانی کامل می کنه.یعنی فارسیتون دیگه بهم ریخته نشون داده نمی شه.

M@hdi-B
07-06-2011, 20:35
بهمن خان مگه الان این همه از ورود گلکسی می گذره دیگه سوپر آمولدش پیدا نمیشه؟ یه ماه پیش تا مرز 460 هم اومد پایین.

کلا اگه اوشون می خواد 4-5 سال گوشیو نگه داره به عبارتی 5سال میشه 1825 روز که ضررش میشه روزی 542 تومن :31: پول یه پفک :46: میارزه گوشیو الان بگیره ولی واسه امثال من که کرم دارم هر ماه یه گوشی عوض کنم نه

آقا برو بخر حالشو ببر .. پیشاپیش مبارکت باشه:10:

پ.ن: همه این صفحه رو تشکر زدم برید حالشو ببرید:دی

mohammadsm
07-06-2011, 20:50
دوستا يه چيز مي پرسم ولي نخنديد:31:
اين رام كه ميگن كاريش چيه سخت افزاره يا نرم افزارو چجوري نصب ميشه و قيمت؟
نخنديدا

M-Ebi
07-06-2011, 21:13
Samsung Galaxy S II European Vs Korean

عجب !!!! چرا باهم تفاوت دارند اینقدر ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

================================================== ========

MHL Gaming Video on Samsung Galaxy S II (MHL/TV Out/HDMI)

Gaming test: Galaxy S II vs. Galaxy S Plus vs. Optimus 2X

Bahman.M86
07-06-2011, 21:14
دوستا يه چيز مي پرسم ولي نخنديد:31:
اين رام كه ميگن كاريش چيه سخت افزاره يا نرم افزارو چجوري نصب ميشه و قيمت؟
نخنديدا

اگه CPU و GPU و SAMOLED+ Screen و Internal Storage و Ram به معنای جسم باشند...حافظه ی Rom به معنای کالبد روح و خود میان افزارFirmware به منزله ی روح گوشی هست

جسم قوی بدون روح قوی اصلا خوب نیست
یه آدم قوی و نیرومند رو درنظر بکیر که ترسو باشه یا مثلا فکرش کار نکنه ... چقدر بده!!؟
اما اگه درکنار یه جسم قوی یه روح قوی وجود داشته باشه اونوقت میشه یه شخص قدرتمند

گوشی هم همینه،نرم افزار و میان افزار قوی که نتونه به نحو مطلوب از سخت افزاری که در اختیارش گذاشتند استفاده کنه و کار بکشه نتنها خود میان افزار بلکه سخت افزار رو هم زیر سوال میبره

فرض کن صفحه مالتی تاچ باشه ولی میان افزاری که از صفحه استفاده میکنه مالتی تاچ نباشه...اینو میگن یه میان افزاری که نتنها خودش بده بلکه سخت افزاری که ازش استفاده میکنه هم زیر سوال میره
یه نمونه ی آشکار از حرفم ،مشکل مصرف بالای باطری در KE2 بود که با KE7تقریبا برطرف شد KE2 نتونست از باتری استفاده ی بهینه کنه ولی KE7 بهتر عمل کرد،درصورتی که باتری همون باتری بود...

اگه بخوای تخصصی تر هم میتونم توضیح بده ولی ساده ترین جواب اینه ...هرچیز قابل لمس در گوشی رو میگن سخت افزار و هرچیز غیرقابل لمس رو میگن (درموبایل)میان افزارFirmware
حالا به قالبی که اون Firmware درون اون قرار میگیره میگنROM یا Read Only Memory که یکبار توسط کار خونه یا خود کاربر ریخته میشه و سخت افزار گوشی بطور دائم و بدون تغییر از اون استفاده میکنه(البته منظورم از یکبار اینه که ماهیتش با نرم افزار هایی که دائم تغییراتی درونشون ایجاد میشه فرق میکنه،وگرنه درعمل شما هر روز میتونی گوشی تو آپدیت کنی)

Bahman.M86
07-06-2011, 21:22
بهمن خان مگه الان این همه از ورود گلکسی می گذره دیگه سوپر آمولدش پیدا نمیشه؟ یه ماه پیش تا مرز 460 هم اومد پایین.

کلا اگه اوشون می خواد 4-5 سال گوشیو نگه داره به عبارتی 5سال میشه 1825 روز که ضررش میشه روزی 542 تومن :31: پول یه پفک :46: میارزه گوشیو الان بگیره ولی واسه امثال من که کرم دارم هر ماه یه گوشی عوض کنم نه

آقا برو بخر حالشو ببر .. پیشاپیش مبارکت باشه:10:

پ.ن: همه این صفحه رو تشکر زدم برید حالشو ببرید:دی

نه پیدا میشه البته واسه خارجی ها که بایک پست DHL از کره ی مریخ هم سفارش بدند میارند واسشون ولی قضیه واسه ماها فرق میکنه...!!!
یهو دیدی دیگه AMOLED نزدند گفت آقا SLCDداریم...!! آدم عاقل که نقد رو ول نمیکنه نسیه رو بچسبه!:20:

---------- Post added at 10:22 PM ---------- Previous post was at 10:20 PM ----------

mohammadsm
07-06-2011, 22:36
يه سوال مي پرسم شايد تكراري باشه ولي من جوابشا نمي دونم:20:
سرعت اين گوشي بهتره يا galxsy s plus:31:

PersiAndroid
07-06-2011, 22:46
به به!!! KISS YOU جان سفارش دادي؟ [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
مباركــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــه! [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
بعد بيا اينجا باهات مصاحبه كنيم[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
منو بگو 1 مليون تومن به اين و اون بيعانه دادم[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
حالا اقلا پول تو رو بانك 1 روزه بر ميگردونه نميدونم پول منو كي ميخواد از اينا بگيره ميترسم تو بازار پر بشه اينا پولمو ندن[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
چقد soheiloooooo نصيحتم كرد [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] بابامم گفت به اينا پول نده [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] بابا بزرگمم به بابام گفته بود نذار كه اين بچه پولاشو حروم كنه [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] --- :31:

واسه ما هم دعا كن :46:

PersiAndroid
08-06-2011, 00:06
اينم بنر تبليغاتي KISSYOU :

Bahman.M86
08-06-2011, 00:16

آفرین!!
من این موفقیت ظفرمندانه رو به همه ی هم میهنان و ایرانیان سراسر کشور و همچنین عزیزانی که از شبکه ی جهانی جام جم مارو بطور زنده تماشا میکنند تبریک و تهنیت عرض کرده و علوّ درجات را برای آن عزیز آرزومندم...!!!:31:

حالا بیا دستتتتتتتتتتت دستتتتتتتتتتتتتتت.....
آهااااااان ..بیادستتتت دسسست:8:
Kakhmal جان بیا وست!!!!:33:
Kissyou بعدش نوبت توست ها!!!!!:15:
منم که دستم بنده و دارم بشکن میزنم:thumbsup:

حالا حالا حالا حالا همه دستا به بالا بگین مبارکش باشه ایشالا...

Bahman.M86
08-06-2011, 00:22

فقط آقا اگه ان شاا... گیر هرکی اومد مثل اون موبایلستانیه نکنید ها!!!!
بچه ی بدی نبود ولی انگار مدیرعامل کدوم شرکت بود ( مثل ما در صنف الّافان و بیکاران نبود!!!:27:) و اصلا وقت نگذاشت یه رویو ی تمام عیار بذاره حالشو ببیرم!!!
همش زردی و چندتا چیز دیگه رو گفته بود و تموم!!!

انگار از ذوق گوشی تازه اش دیگه رغبت نمیکرد بیاد توی تاپیک و بقیه رو گذاشته بود توکف!!!(البته خداییش منم بودم ذوق میکردم:27: ولی دیگه بروبچ تاپیک رو یادم نمیرفت!!)

KAKHMAL
08-06-2011, 09:31
يه سوال مي پرسم شايد تكراري باشه ولي من جوابشا نمي دونم:20:
سرعت اين گوشي بهتره يا galxsy s plus:31:

مسلما GS2 !!

---------- Post added at 10:31 AM ---------- Previous post was at 10:29 AM ----------

بچه ی بدی نبود ولی انگار مدیرعامل کدوم شرکت بود ( مثل ما در صنف الّافان و بیکاران نبود!!!:27:) و اصلا وقت نگذاشت یه رویو ی تمام عیار بذاره حالشو ببیرم!!!

انگار از ذوق گوشی تازه اش دیگه رغبت نمیکرد بیاد توی تاپیک و بقیه رو گذاشته بود توکف!!!(البته خداییش منم بودم ذوق میکردم:27: ولی دیگه بروبچ تاپیک رو یادم نمیرفت!!)

نه بابا پوریا رو میگی؟!
اون که بچه خوبیه تازه دیشب که همش آن بود!!

اول باید جواب سوالای بچه ها رو بده بعد ریویو!

در ضمن مگه تا حالا به اندازه کافی ریویو نخوندی؟!
الان همین جواب دادن به سوالا بهتره:11:

PersiAndroid
08-06-2011, 11:38
پك مخصوص كشور هند:

dragon50-mobilestan

M-Ebi
08-06-2011, 13:19
بالاخره بعد از کلی گشتن فیلمش رو پیدا کردم.
ظاهرا فقط یک کیف بیشتر داره. رم هم نداره ... !!!!!!!!!

kissyou
08-06-2011, 13:24
به به!!! KISS YOU جان سفارش دادي؟ [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
مباركــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــه! [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
بعد بيا اينجا باهات مصاحبه كنيم[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
منو بگو 1 مليون تومن به اين و اون بيعانه دادم[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
حالا اقلا پول تو رو بانك 1 روزه بر ميگردونه نميدونم پول منو كي ميخواد از اينا بگيره ميترسم تو بازار پر بشه اينا پولمو ندن[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
چقد soheiloooooo نصيحتم كرد [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] بابامم گفت به اينا پول نده [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] بابا بزرگمم به بابام گفته بود نذار كه اين بچه پولاشو حروم كنه [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] --- :31:

واسه ما هم دعا كن :46:

سلام persiandroid جان.

ممنونم و امیدوارم شما هم زودتر مشکلت حل بشه و به گوشیت و جدا از اون به هر چی میخوای برسی:10:

در مورد مشکل من گفتن شنبه پول برگشت میدن{احتمالا با لاکپشت داره برمیگرده:18:} نمیدونم چی بگم از دست این سیستمای پرداخت اینترنتی:19:

ممنون و موفق باشی:11:

---------- Post added at 02:24 PM ---------- Previous post was at 02:20 PM ----------

بابا ایول اجب چیزی ردیف کردیا ولی مشکلش اینه که من پسرم اون دختره نیستم بچه ها فکرای اشتباه نکنید:31:

کارت خیلی درسته و ممنون از بنرت خیلی باحاله:46:

kissyou
08-06-2011, 13:32

از طرف من خیالت کاملا راحت باشه گوشی اومد دستم ریویو میزارم اونم از نوع تصویریش حالشو ببرید من هیچ وقت شماها رو فراموش نمیکنم نه الان نه هیچ وقت:10:

تازه هندیکمو اماده کرده بودم از پسر عموم هم پایه دوربین گرفته بودم و همه چی اماده بود که اون اتفاق برام افتاد:18:

Arashdn
08-06-2011, 13:51
سلام persiandroid جان.

ممنونم و امیدوارم شما هم زودتر مشکلت حل بشه و به گوشیت و جدا از اون به هر چی میخوای برسی:10:

در مورد مشکل من گفتن شنبه پول برگشت میدن{احتمالا با لاکپشت داره برمیگرده:18:} نمیدونم چی بگم از دست این سیستمای پرداخت اینترنتی:19:

ممنون و موفق باشی:11:

---------- Post added at 02:24 PM ---------- Previous post was at 02:20 PM ----------

بابا ایول اجب چیزی ردیف کردیا ولی مشکلش اینه که من پسرم اون دختره نیستم بچه ها فکرای اشتباه نکنید:31:

کارت خیلی درسته و ممنون از بنرت خیلی باحاله:46:

من پرداخت اینترنتیم زیاده از این مشکلا زیاد داشتم
معمولا تو کمتر از چند ساعت بر میگرده
چرا مال شما اینقدر طول کشیده ؟؟؟

kissyou
08-06-2011, 13:58
[QUOTE=Arashdn;6161852]من پرداخت اینترنتیم زیاده از این مشکلا زیاد داشتم
معمولا تو کمتر از چند ساعت بر میگرده
چرا مال شما اینقدر طول کشیده ؟؟؟]

من که به دفتر مرکزی خدمات اینترنتی پارسیان زنگ زدم گفتند که تا 72 ساعت باید صبر کنید اگه نیومد مدارکو فکس کنید براتون پیگیری میکنیم.این موضوع قبلا هم برام اتفاق افتاده بود البته بانک سامان بود و 2 روزه برگشت خورد به حسابم.

sogol6561
08-06-2011, 14:00
دوستانی که تهران هستن هنوز تو مغازه ها روئیت نکردنش؟
پس کی میخواد وارد بازار بشه؟

08-06-2011, 14:25
می گم که کیس یو جان پول جای دیگه نداری بری بریزی به حسابشون؟؟؟ :دی
ما الان جو زده ایم می خوایم زودتر HandsOn ورژن مخصوص پی سی ورد - کیس یو رو ببینیم :دی

kissyou
08-06-2011, 15:06
می گم که کیس یو جان پول جای دیگه نداری بری بریزی به حسابشون؟؟؟ :دی
ما الان جو زده ایم می خوایم زودتر HandsOn ورژن مخصوص پی سی ورد - کیس یو رو ببینیم :دی

سلام پارسا جان

پولش مشکلی نیست و صد در صد شنبه سفارشمو میدم حالا چه پول به حسابم برگشت بخوره یا نه.

تا دوشنبه هفته دیگه صد در صد دستمه اگه تا اون موقع تموم نکرده باشن.البته به من گفتن که برات نگه میداریم.

بعد که پول برگشت خورد جایگزین این پولی که دادم میکنم زیاد فرقی نمیکنه.:31:

من بیشتر اعصابم از این سیستم مزخرف خرید اینترنتی خورده کلا 4 دفعه خرید کردم 2 دفعش اینجوری شد:13:

دفعه قبلی هم مال بانک سامان بود و همیت بندو بساط داشتم تا پول برگشت خورد اونم تو 2 روزو نصفی:19:

دیگه از الان با خودم عهد کردم که از این خریدهای اینترنتی نکنم و برای واریز مستقیم برم بانک:13: