PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : I9100 Galaxy S II » گوشی سامسونگ با سیستم عامل Android و پردازشگر ا Dual Core ا

صفحه ها : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 [22] 23

nesvapc
18-06-2012, 15:14
دوستان یک مشکل دارم ببینید میتوانید حل کنید
روی لب تاب خودم samsung keysرانصب شده دارم امروز که sII جدید را با کابل USB به لب تاب وصل کردم لب تاب SII رارویت کرد وانراباز کردم وتوانستم تعدادی عکس درگوشی بریزم ولی صفحه samsung keys قسمت CONTACTS را بازنمیکندوان بالای صفحه سمت چپ بغل دست نوشته Conecting فقط نشان میدهد که دوفلش درحال چرخیدن هستند وهی میچرخد ومیچرخد ویعنی با قسمت CONTACTS موبایل ارتباط برقرا نمیکند مشکل چیست با همین لب تاب وقتی موبایل اس پلاس خودم را وصل میکنم خیلی زود CONTACT هارا میاورد ولی نیمدانم چرا برای SII اینکار رانمیکند.
ممنون میشوم اگر دوستی مرا راهنمایی کند

nesvapc
18-06-2012, 15:16
[QUOTE=nesvapc;7056333]سلام دوست ناديده ممنون ميشم اين چند سئوال را درمورد سري معمولي كه داريد جواب بدهيد1- ميخواستم ببينم اينكه ميگويندداغ ميكنه درزمان شارژ شدن داغ ميكنه يادرزمان مثلا استفاده ازاينترنت وخلاصه چه موقع داغ ميكنه؟2- براي هرباز شارژ كامل شدن چند ساعت به برق وصل ميكنيد3-ورژن اندوريد شما چند است كه ازان راضي هستيد وايا تابحال انرا اپديت كرده ايد ؟ اگر بله اينكار اسان است؟
زمان شارژ داغ میشه کمی که مهم نیست البته تجربه کردم اگه با یو اس بی و وصل به کامپ شارژ بشه اصلا داغ نمیشه
با اینترنت و دیدن حتی فیلم اچ دی و مکالمه و اس زدن داغ نمیشه فقط تو بازیهای با گرافیک بالا کمی داغ میشه

دقیق ندیدم ولی کمتر از 4 ساعت کامل شارژ میشه
ورژن آندروید من 2.3.5 هستسش و آپدیت نکردم کار سختی نیست ولی کمی حرفه ای و فنی هستش منم بلد نیستم

سلام دوست من
همانطور که گفتم این موبایل راتازه خریده ام وهنوز انراکاملاتجربه نکرده ام بعد ازچند روز تجربیاتم را درهمین تاپیک اعلام خواهم کرد

mahdi ahmadi
18-06-2012, 21:49
سلام دوست ناديده ممنون ميشم اين چند سئوال را درمورد سري معمولي كه داريد جواب بدهيد1- ميخواستم ببينم اينكه ميگويندداغ ميكنه درزمان شارژ شدن داغ ميكنه يادرزمان مثلا استفاده ازاينترنت وخلاصه چه موقع داغ ميكنه؟2- براي هرباز شارژ كامل شدن چند ساعت به برق وصل ميكنيد3-ورژن اندوريد شما چند است كه ازان راضي هستيد وايا تابحال انرا اپديت كرده ايد ؟ اگر بله اينكار اسان است؟يه سئوال غير موبايلي دوستان بازيهاي فوتبال جام ملتها راروي كدام كانال ماهواره ميتوانيم ببينيم اگه ميشه فركانس رابگذاريد قبلا ازوقتي كه براي پاسخ ميگذاريد تشكر ميكنم

سلام دوست عزیز.
من تجربیات خودم رو میگم.امیدوارم راه گشا باشه واست.
1.واسه من در زمان شارژ شدن اصلا داغ نمیکنه.ولی موقع گشت زدن توی نت با مرورگر خود گوشی داغ میکنه که به همین خاطر من از اپرا استفاده میکنم که کمتر داغ کنه.توی بازی های سبک و فیلم دیدن واسه مدت طولانی خیلی کم گرم میشه اما واسه بازی های گرافیک بالا با کرنلی که من دارم فوق العاده داغ میشه.البته میتونید از یه کرنل کم مصرف استفاده کنید.من با توجه به امکانات بالای این کرنل انتخابش کردم.
2.واسه شارژ کامل شدن از ۵ درصد تا فول حدود ۳.۵ تا ۴ ساعت طول میکشه.
3.من اولش ورژن ۲.۳.۳ داشتم که بعد به ۲.۳.۶ و بعد از اونم به ۴.۰.۳ آپدیت کردم.البته الان از کاستوم رام استفاده میکنم اما از نظر سرعت و امکانات به نظرم خیلی بهتر از شده.آپدیت کردنش اصلا کار سختی نیست فقط کمی دقت میخواد
سوالی داشتین من در خدمتم.
Sent from my GT-I9100 using Tapatalk 2

nesvapc
18-06-2012, 22:28
سلام دوست عزیز.
من تجربیات خودم رو میگم.امیدوارم راه گشا باشه واست.
1.واسه من در زمان شارژ شدن اصلا داغ نمیکنه.ولی موقع گشت زدن توی نت با مرورگر خود گوشی داغ میکنه که به همین خاطر من از اپرا استفاده میکنم که کمتر داغ کنه.توی بازی های سبک و فیلم دیدن واسه مدت تولانی خیلی کم گرم میشه اما واسه بازی های گرافیک بالا با کرنلی که من دارم فوق العاده داغ میشه.البته میتونید از یه کرنل کم مصرف استفاده کنید.من با توجه به امکانات بالای این کرنل انتخابش کردم.
2.واسه شارژ کامل شدن از ۵ درصد تا فول حدود ۳.۵ تا ۴ ساعت طول میکشه.
3.من اولش ورژن ۲.۳.۳ داشتم که بعد به ۲.۳.۶ و بعد از اونم به ۴.۰.۳ آپدیت کردم.البته الان از کاستوم رام استفاده میکنم اما از نظر سرعت و امکانات به نظرم خیلی بهتر از شده.آپدیت کردنش اصلا کار سختی نیست فقط کمی دقت میخواد
سوالی داشتین من در خدمتم.
اقا مهدی عزیز
ممنون از پاسخ کامل شما
اگرلطف کنی به سئوال مطرح شده درچند پست قبل (شماره 5251)جواب دهی خیلی ممنون خواهم شد.
یاداوری میکنم که با کمک برنامه kies airکه روی گوشی نصب است میتوانم ارتباط با بخش contactsرا برقرار کنم ولی با کابل usb به شرحی که درپست 5251 نوشته ام نمیتوانم اگر ممکن است بگو اشکال کجاست البته بگویم که اخرین ورژن samsung kies راهم نصب کرده ام
باتشکر ازوقتی که برای جواب خواهی گذاشت

amin n & i series
19-06-2012, 22:16
سلام به همه دوستان
امروز به هزار بدبختی ما رفتیم یه i9100 بدون چی گیر اوردیم خریدیم
حالا یه سوال
هر کاری میکنم نمیتونم اپدیتش کنم.چه با wifi چه با kis .میگه اخرین ورژن اندروید رو گوشی شما هست

ورژن اندرویدش هم 2.3.5 هست
baseband : i9100xxki4
kernal: 2.6.35.7-i9100jpkj2-cl665700
چی کار کنم؟؟؟؟
ممنون

mahdi ahmadi
19-06-2012, 23:02
اقا مهدی عزیز
ممنون از پاسخ کامل شما
اگرلطف کنی به سئوال مطرح شده درچند پست قبل (شماره 5251)جواب دهی خیلی ممنون خواهم شد.
یاداوری میکنم که با کمک برنامه kies airکه روی گوشی نصب است میتوانم ارتباط با بخش contactsرا برقرار کنم ولی با کابل usb به شرحی که درپست 5251 نوشته ام نمیتوانم اگر ممکن است بگو اشکال کجاست البته بگویم که اخرین ورژن samsung kies راهم نصب کرده ام
باتشکر ازوقتی که برای جواب خواهی گذاشت

دوست عزیزم با عرض شرمندگی باید بگم من به شخصه تا بحال از kies استفاده نکردم.اما سوال شما رو هم متوجه نشدم.
دوستانی که استفاده کردن اگه امکان داره جواب بدن.

E.G_band
19-06-2012, 23:09
سلام به همه دوستان
حالا یه سوال
هر کاری میکنم نمیتونم اپدیتش کنم.چه با wifi چه با kis .میگه اخرین ورژن اندروید رو گوشی شما هست

چی کار کنم؟؟؟؟
ممنون

چند؟؟؟؟؟؟؟ازکجا؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟

mahdi ahmadi
19-06-2012, 23:11
سلام به همه دوستان
حالا یه سوال

چی کار کنم؟؟؟؟
ممنون

سلام دوست عزیز.
واسه شما بهتره که با کامپیوتر و با برنامه odin فلش بزنید گوشیتون رو و آخرین ورژن اندروید رو (xwlpd 4.0.3) روی گوشیتون بریزین.البته این آخرین ورژنه موجوده که رام رسمی انگلستان هست.پس نباید توقع داشت که فارسی رو ساپورت کنه.البته میتئنید از چند ورژن قبل تر (jplpc 4.0.3) استفاده کنید که رام رسمی خاورمیانه است و کاملا فارسی ساپورت و دارای منو فارسی هستش.
آپدیت کردن با kies و wifi ریسک بریک شدن گوشی رو افزایش میده.
اگه خواستید بگین تا روش کار و فلش زدن با odin رو واستون بنویسم.

amin n & i series
19-06-2012, 23:31
تشکر از پاسختون
ممنون میشم اموزشش رو واسم بذارید
در ضمن نمیخوام گوشیم روت بشه{مشکلی که واسه گوشی پیش نمیاد؟؟؟میشه که بعدا با خود گوشی اگه اپدیتی اومد اپدیت کرد؟؟؟راستی چرا میگه اپدیتی نیس؟؟؟}
ممنون

amin n & i series
19-06-2012, 23:40
چند؟؟؟؟؟؟؟ازکجا؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟

والا پریروز شیرازو گشتم گیرم نیمد{البته من بیشتر دنبال نکسوس بودم که 1 دونه هم گیرم نیمد...کمتر دنبال اس2 بودم}
امروز اومدم کازرون واسه امتحان دانشگاه بعدش رفتم پیش یه موبایلی که رفیقم شده....گفتم چرا گیر نمیاد هیچی و از بحثا ....سر صحبت شد که گفت این اس 2 که تو ویترینه مدل چی نیس....ما هم عین قحطی زده ها پریدیم روش و خریدیم...قسم میخورد زیر 850 به کسی نمیده ولی چون خرید قبل داشت با یه محافظ کبدیس {البته کبدیس اصلی نیس ولی جنسش خوبه + محافظ ضد خش } داد بهم 796 تومن....البته قسم میخورد که به بابام هم این قیمت نمیدم از این حرفا ولی چون تو مشتری هستی این قیمت دادمت....خلاصه کلی منت گذاشت

mahdi ahmadi
20-06-2012, 00:37
با سلام خدمت دوستان عزیزم.به خاطر راحتی دوستان نحوه آپدیت کردن گالکسی اس 2 رو واستون مینویسم.امیدوارم به دردتون بخوره.
خوب در ابتدا بگم که من بارها و بارها این کار رو انجام دادم به روش زیر و هیچ گونه مشکلی نداشتم.پس بنده هیچ مسئولیتی به عهده نمیگیرم و عواقب ناشی از انجام اشتباه این مراحل به عهده خودتونه.
1.ابتدا شما درایور مخصوص گوشی رو از اینجا ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])دانلود کنید.
2.در قدم دوم برنامه odin رو از اینجا ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) دانلودش کنید.
3.دو نمونه از رامهای رسمی مخصوص اس 2 رو میتونید از لینکهای زیر دانلود کنید.
این رامها فقط و فقط مخصوص gt-i9100 هستش.پس هرگز روی اس2 سریg امتحان نکنید که ۱۰۰% گوشیتون بریک میشه.(اگه خواستید درخواست بدین تا رامهای مخصوص سری g رو هم بزارم.)
1.رام رسمی خاورمیانه jplpc 4.0.3 ( با ساپورت فارسی و دارای منو فارسی.) دانلود با لینک مستقیم. ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
2.رام رسمی انگلستان. xwlpd 4.0.3 دانلود از hotfile ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
خوب.بعد از دانلود رام رسمی شما یک فایل زیپ دارین که از حالت زیپ خارجش میکنید.
رامهای رسمی دو نوع هستند.یا سه فایله هستن.(مثل رام شماره 1 در بالا) که فایلهای pda (code)و cscوphone (modem ) رو شامل میشه یا تک فایله هستند.(رام شماره 2) و بعد از خارج کردن از زیپ فقط یه فایل داریم.
4.حالا گوشیو فکتوری ریست کرده و بعد فول شارژش کنید (از 50 درصد به بالا اما فول شارژ باشه مطمئن تره) گوشیو خاموش کنید و مموری و سیم کارت رو خارج کنید.
5.برنامه odin رو اجرا کنید و اصلا به حالات اولیش دست نزنید.
6.در سمت راست برنامه اول قسمت pda رو کلیک کرده و فایل pda مخصوص رامی که دانلود کردین رو انتخاب کنید.این فایل معمولا از همه حجمش بیشتره.این کار رو واسه قسمت های csc وphone هم انجام بدین.
نکته:در رامهای تک فایل,همون یه فایل رو فقط در pda وارد کنید.
توجه در بین گزینه های تیک دار به گزینه ای دست نزنید.حواستون باشه که re-partition نباید تیک داشته باشه.
7.حالا سراغ گوشی بیاید . ولوم پایین + دکمه home (دکمه وسط پایینی) + پاور را به ترتیبی که ذکر شد نگه دارید تا به حالت downloading برید.
8.حالا گوشیو با کابل به کامپیوتر وصل کنید.بلافاصله بعد از وصل کردن گوشی به کامپیوتر.اوین مستطیل در odin زرد میشه.(البته اگه بار اول باشه که گوشی به کامپیوتر وصل میشه ممکنه یکم طول بکشه و 3 یا 4 تا از مستطیلا زرد بشه.)
8.حالا گزینه استارت رو انتخاب کنید. صبر کنید تا خانه بالای خانه زرد شده ، سبز رنگ شده و پیغام pass داده بشه حالا میتونید گوشیو از کابل جدا کنید( مدتی طول میکشه گوشی بالا بیاد . بعد از بالا اومدن گوشی، گوشیو یک بار ریست فکتوری کنید).
همین.تموم شد.
امیدوارم توضیحاتم به دردتون بخوره.

دوستان سوالی داشتین تا بتونم کمکتون میکنم.

mahdi ahmadi
20-06-2012, 00:37
تشکر از پاسختون
ممنون میشم اموزشش رو واسم بذارید
در ضمن نمیخوام گوشیم روت بشه{مشکلی که واسه گوشی پیش نمیاد؟؟؟میشه که بعدا با خود گوشی اگه اپدیتی اومد اپدیت کرد؟؟؟راستی چرا میگه اپدیتی نیس؟؟؟}
ممنون

من که تا به حال با انجام این کار به روشی که گفتم هیچ گونه مشکلی نداشتم.
همونطور که گفتم تا جایی که من میدونم آپدیت کردن با خود گوشی ریسک بریک شدن بیشتر هستش از این روش.
والا منم نمیدونم چرا میگه آپدیتی نیست.ضمن اینکه اخیرا آپدیت به اندروید 4 هم واسه برنامه kies اومده.
سوالی داشتی در خدمتم.

nesvapc
20-06-2012, 08:38
دوست عزیزم با عرض شرمندگی باید بگم من به شخصه تا بحال از kies استفاده نکردم.اما سوال شما رو هم متوجه نشدم.
دوستانی که استفاده کردن اگه امکان داره جواب بدن.

درود با اقا مهدي

سئوال اينه
براي نقل وانتقال اطلاعات موزيك ويا عكس ومديريت روي اطلاعات بخش contactsدرون گوشي بايد باكابل usb دستگاه رابه سيستم كامپوتروصل كنيم وقبلا samsung kies رانصب كرده باشيم كه من كرده ام .
من براي sii كه اخيرا خريده ام وقتي وصل ميكنم عكس را ميتوانم از كامپيوترم به گوشي انتقال د هم واين نشان ميدهد كه رابطه برقرار شده است ولي اطلاعات بخش contacts راروي صفحه samsung kiesدر كامپيوتر ظاهر نميكند كه بتوانم انرا اديت كنم
اين درحالي است كه وقتي همين كار رابا گوشي اس پلاس قبلي خودم ميكنم بخش contacts راروي صفحه مانيتور نشان ميدهدوميتوانم انرا اديت كنم .

فرصت كردي يه جوابي بده
قبلاتشكرميكنم
راستي بصورت وايرلس وبا نرم افزار kies air كه روي خود گوشي نصب است مسئله حل است و ميتوانم بخش cotacts را اديت كنم وفقط مشكل درزمان ارتباط با كابل usb است
ارادتمند

2000mehr
20-06-2012, 13:14
[QUOTE=mahdi ahmadi;7061469]با سلام خدمت دوستان عزیزم.به خاطر راحتی دوستان نحوه آپدیت کردن گالکسی اس 2 رو واستون مینویسم.امیدوارم به دردتون بخوره.
خوب در ابتدا بگم که من بارها و بارها این کار رو انجام دادم به روش زیر و هیچ گونه مشکلی نداشتم.پس بنده هیچ مسئولیتی به عهده نمیگیرم و عواقب ناشی از انجام اشتباه این مراحل به عهده خودتونه.

با تشکر از آموزش با زبان ساده
1.اگه گوشی بریک بشه دیگه کاریش نمیشه کرد؟
2. با آپدیت کردن رام چه چیزایی را تو گوشی از دست میدیم ؟مثل اس ام اس ها مخاطبین و برنامه های نصبی
ممنون

2000mehr
20-06-2012, 20:48
با سلام خدمت دوستان عزیزم.به خاطر راحتی دوستان نحوه آپدیت کردن گالکسی اس 2 رو واستون مینویسم.امیدوارم به دردتون بخوره.
1.ابتدا شما درایور مخصوص گوشی رو از اینجا ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])دانلود کنید.
2.در قدم دوم برنامه odin رو از اینجا ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) دانلودش کنید.
این رامها فقط و فقط مخصوص gt-i9100 هستش.پس هرگز روی اس2 سریg امتحان نکنید که ۱۰۰% گوشیتون بریک میشه.(اگه خواستید درخواست بدین تا رامهای مخصوص سری g رو هم بزارم.)
1.رام رسمی خاورمیانه jplpc 4.0.3 ( با ساپورت فارسی و دارای منو فارسی.) دانلود با لینک مستقیم. ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
2.رام رسمی انگلستان. xwlpd 4.0.3 دانلود از hotfile ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
رامهای رسمی دو نوع هستند.یا سه فایله هستن.(مثل رام شماره 1 در بالا) که فایلهای pda (code)و cscوphone (modem ) رو شامل میشه یا تک فایله هستند.(رام شماره 2) و بعد از خارج کردن از زیپ فقط یه فایل داریم.
4.حالا گوشیو فکتوری ریست کرده و بعد فول شارژش کنید (از 50 درصد به بالا اما فول شارژ باشه مطمئن تره) گوشیو خاموش کنید و مموری و سیم کارت رو خارج کنید.
6.در سمت راست برنامه اول قسمت pda رو کلیک کرده و فایل pda مخصوص رامی که دانلود کردین رو انتخاب کنید.این فایل معمولا از همه حجمش بیشتره.این کار رو واسه قسمت های csc وphone هم انجام بدین.
توجه در بین گزینه های تیک دار به گزینه ای دست نزنید.حواستون باشه که re-partition نباید تیک داشته باشه.
7.حالا سراغ گوشی بیاید . ولوم پایین + دکمه home (دکمه وسط پایینی) + پاور را به ترتیبی که ذکر شد نگه دارید تا به حالت downloading برید.
8.حالا گوشیو با کابل به کامپیوتر وصل کنید.بلافاصله بعد از وصل کردن گوشی به کامپیوتر.اوین مستطیل در odin زرد میشه.(البته اگه بار اول باشه که گوشی به کامپیوتر وصل میشه ممکنه یکم طول بکشه و 3 یا 4 تا از مستطیلا زرد بشه.)
8.حالا گزینه استارت رو انتخاب کنید. صبر کنید تا خانه بالای خانه زرد شده ، سبز رنگ شده و پیغام pass داده بشه حالا میتونید گوشیو از کابل جدا کنید( مدتی طول میکشه گوشی بالا بیاد . بعد از بالا اومدن گوشی، گوشیو یک بار ریست فکتوری کنید).
همین.تموم شد.

2. با آپدیت کردن رام چه چیزایی را تو گوشی از دست میدیم ؟مثل اس ام اس ها مخاطبین و برنامه های نصبی
ممنون

mahdi ahmadi
20-06-2012, 22:50
ممنون

دوستان شرمنده دیر جواب میدم.وسط امتحانامه.گرفتارم.
1.نگران نباشید.اگه بریک بشه توی ۹۰% موارد برمیگرده.اما یکم مشکلات داره برگردوندنش.
2.با آپدیت تمام اس ام اس ها.دفترچه تلفن و برنامه ها پاک میشه.حافظه گوشی مشکلی واسش پیش نمیاد مگه اینکه توی فکتوری ریست انتخاب کنید که حافظه داخلی پاک شه.

saver
21-06-2012, 13:51
من میخوام یه دونه اس 2 بخرم اگر کسی قصد فروش داره بگه i9100 حتما باشه زیر 650

E.G_band
22-06-2012, 19:33
سلام:

دوستان من یه دونه دست 2 از یه جا اگه گیر بیارم چه طوری می تونم تستش کنم که کاملا سالم باشه از نظر سخت افزاری و نرم افزاری؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ یه کدی داشتش که تست می کرد......با اون می شه همه چیز رو فهمید؟؟؟؟؟؟؟جون ما سریع کمک برسونید.

Eblis 2011
22-06-2012, 21:38
پست شماره 2 رو مطالعه کن
ستاره مربع 0 ستاره مربع

pouyahz
22-06-2012, 21:43
واقعا گوشی عالی هستش.

E.G_band
24-06-2012, 13:22
آقا یه سوال 32 گیگ بدون g قیمت:760 می ارزه؟؟؟؟؟؟؟بدون خط و خش؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

یا اینکه:

16 گیگ نسخه g دار قیمت 570؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟/اینم بدون خط و خش؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟کدومش بهتر تره؟

amin n & i series
24-06-2012, 15:44

یا اینکه:

16 گیگ نسخه g دار قیمت 570؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟/اینم بدون خط و خش؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟کدومش بهتر تره؟
سلام
بابا هنوز نخریدی گوشی.....بابا بجنب گوشی گرون شدا
همین امروز عصر یکیشو بخر بره دیگه
ولی اگه من باشم اون اس 2 570 تومنیه میخریدم 200 تومن بقیش{اختلاف 32 و 16 که میفرمایید} + یه کوچولو بذار روش یه گالکسی y بخر {حدود 215 تومن} +یه ممری 32 گیگ {حدود 55 تومن} واسه اس 2 که بشه مثل همون اس 2 32 گیگه تقریبا :) .اینطوری به نظرم خیلی بهتره...من در این جور مواقع 2 تا گوشیه به 1 گوشی ترجیح میدم....
البته تصمیم گیری با خودتونه....

Eblis 2011
24-06-2012, 15:52
قیمت دلار شده 1897
باز داره قیمتها نجومی میشه . . . مملکت که بی صاحاب باشه همینه دیگه

.:PAR3A:.
24-06-2012, 17:48

یا اینکه:

اولی بهتره.

amir200812
24-06-2012, 17:48

یا اینکه:

بنظر من 16 گیگ سری G مناسب تر هست! با 30 40 تومن هم یک مموری 16 گیگ میخری!

Eblis 2011
24-06-2012, 17:51

یا اینکه:

صددرصد دومی . . . اگه به حرفم شک کنی به عقلت شک میکنم . . . 16 گیگ زیادی هم میاد . . . اگه هم کم بیاری میری یه رم خوب کلاس 10 پاترویت میخری 45 تومن و حالشو میبری . . .

24-06-2012, 18:17
I9100G ارزش نداره ، اگه قصد خرید I9100G داری خوب نکسس دسته دو بگیر !

E.G_band
24-06-2012, 18:18
یه دونه s2 بدونه g با قیمت:640 تومن هم پیدا شده.فکر کنم این خیلی بهتر تره .................نه؟؟؟؟؟

E.G_band
24-06-2012, 18:20
I9100G ارزش نداره ، اگه قصد خرید I9100G داری خوب نکسس دسته دو بگیر !

نکسوس خیلی خیلی کم دسته 2 گیر میاد.

E.G_band
24-06-2012, 18:31
راستی یه سوال هوشمندانه:

من اگه بخوام بخرم این دسته دوم رو چطوری می تونم همون موقع بفهمم که این گوشی از همه لحاط سالمه و ایرادی تو کار نیست؟؟؟؟؟؟؟؟؟اون کده هم که شما گفتید من طرز کارش رو بلد نیست.چطوریه؟؟؟؟دقیقش رو می خواستم من پست 2 هم خوندم ولی یکم خنگولانه عمل کرد این جوری شدم::24::31:

آقا یوسف
24-06-2012, 18:42
اصلا دسته دو نگیر من از ال دیجیتال به این معروفی گوشی i9100 سفارش دادم تو توضیحاتش هم نوشته بودم قبلشم ایمیل زده بودم گفته بودن داریم . ولی برام مدل g فرستادن دیگه دسته دوم که جای خود داره . البته گوشیه خیلی خوبیه من همه بازیها رو تونستم روش نصب کنم .

E.G_band
24-06-2012, 18:49
من این رو حضوری تحویل می گیرم باز هم مشکلی پیش میاد ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

آقا یوسف
24-06-2012, 18:53
حضوری فکر نمیکنم مشکلی باشه فقط قشنگ تست کن دیگه یه سری مشکلات معروف سری معمولی داره که تو پستهای اول دربارش توضیح داده شده میتونی تست کنی

Eblis 2011
24-06-2012, 18:53
برو سایت آل دیجیتال . . . بخش کالای دست دوم
اونجا با اطمینان خرید کن

amirdave
26-06-2012, 22:50
بچه ها یه محافظ صفحه ی خوب که هم مات باشه هم اثر انگشت روش نیوفته معرفی میکنید؟

saver
27-06-2012, 18:20
بچه ها من هر کاری میکنم کامپوترم در حالت usb debagging گوشی رو نمیشناسه کسی این مشکل رو نداشته ؟
کمک کنید میخوام آپدیت کنم از 2.3.5

h!tman
27-06-2012, 20:28
درایور نصبه؟

TAEL
27-06-2012, 22:31
بچه ها یه محافظ صفحه ی خوب که هم مات باشه هم اثر انگشت روش نیوفته معرفی میکنید؟

معرفی کردن نداره که. باید بری بازار ببینی کدومشونو میخوای، چون هرچی تو بازار هست همه مارک های متفرقه ی چینیه.

!UP
29-06-2012, 18:47
آقا از این گوشی قیمت دارین؟گوشی بهتر تو این رنج قیمت سراغ ندارین؟برای من اندروید و شارژ مهمه.

h!tman
29-06-2012, 19:02
آقا از این گوشی قیمت دارین؟گوشی بهتر تو این رنج قیمت سراغ ندارین؟برای من اندروید و شارژ مهمه.
تو این قیمت بهترین شارژو همین داره
بهترین شارژ آندرویدی ها رو ریزر مکس و گلکسی اس3 دارن

TAEL
29-06-2012, 19:04

حدود 780 تا 800

!UP
29-06-2012, 21:13
خوب بخوام بخرم،مشخصات گارانتی اصلی اش چیه؟برای کامتله؟کارت گارانتی میده؟هندزفیری و سی دی و ...؟ من دارم از خیر HTC می گذرم ها... ! پشیمون نشم؟

h!tman
29-06-2012, 21:56
htc که کلا تعطیله
شما نکسس بخری به نظرم بهتره . چون مدل معمولی اصلا پیدا نمیشه

TAEL
30-06-2012, 09:44
خوب بخوام بخرم،مشخصات گارانتی اصلی اش چیه؟برای کامتله؟کارت گارانتی میده؟هندزفیری و سی دی و ...؟ من دارم از خیر HTC می گذرم ها... ! پشیمون نشم؟

کار درستی می کنی که از HTC میگذری! :)

گارانتی هم مایکروتل. البته شرکت های دیگه هم هستن. و در کل تو ایران گارانتی معنی خاصی نداره چون به موقعش اونطور که انتظار دارید پاسخگو نیستند.

!UP
30-06-2012, 18:43
htc که کلا تعطیله
شما نکسس بخری به نظرم بهتره . چون مدل معمولی اصلا پیدا نمیشه
نکسس؟ میشه بیشتر توضیح بدین راجع به مشخصات و قیمت و تفاوتش با S2 ؟
در ضمن اگه گوشی بهتری در این رنج قیمت سراغ دارین،لطفا بگین

Ali_Best
30-06-2012, 21:44
نکسس:
خوشگلتره
اچ دی هست صفحه اش
گوگل پشتشه
باطریش کمی بهتره
کمتر داغ میکنه
جدیدتره و ساپورت بهتری میشه
صفحه اش بزرگتره (4.65) - اس2: 4.3
به اندازه اس2 خز نشده
قیمت بهتری داره (حدود 750)
البته صداش کمی ضعیفه و 16 گیگ هم بیشتر نداره (مموری نمیخوره)

اس 2:
مموری میخوره
دوربینش 8ــه. (ولی دوربین نکسس هم خیلی خوبه)
جی پی یوی کمی قوی تری داره

با این قیمت ها و مشخصات نکسس خیلی خوبه
آتریکس 2 هم هست اونم خوبه (اگه اهلش باشی!)

E.G_band
30-06-2012, 22:01
البته قیمت فکر می کنم بالای 800 شده باشه...................درسته؟؟؟؟؟ش ا از قیمتا خبر دارید؟

TAEL
01-07-2012, 00:18
البته قیمت فکر می کنم بالای 800 شده باشه...................درسته؟؟؟؟؟ش ا از قیمتا خبر دارید؟

من هفته گذشته 780 قیمت داشتم. (علاءالدین)

h!tman
01-07-2012, 00:24
ایران مثل کره شمالی شده
شما لحظه پیش قیمت داری بهش اعتماد نکن

2000mehr
01-07-2012, 11:07
قیمت بدون جی بالای 800 شده

E.G_band
01-07-2012, 18:26
بدون جی الان 900 شده.................

Ali_Best
01-07-2012, 22:01
فرق باجی و بدون جی چیه؟!

E.G_band
01-07-2012, 22:06
فرق باجی و بدون جی چیه؟!

دوست من یه سر به صفحه ی اول بزن.

Eblis 2011
01-07-2012, 22:07
فرق باجی و بدون جی چیه؟!

تفاوت اصلی بین این دوگالاکسی بین cpu و gpu هستش که cpu گوشی i9100 همون طور که میدونید 1.2GHz ARM CortexA9 Exynos 4210 هستش ولی cpu گوشی i9100g فرق کرده و شده Texas Instruments OMAP4430 .

از نظر gpu هم همون طور که میدونید گوشی i9100 از ARM Mali-400 استفاده میکنه ولی گوشی i9100g از PowerVR SGX540 استفاده میکنه.

و در ضمن cpu گوشی i9100g کمی پایین تر از گوشی i9100 محدود شده یعنی روی 1008 و به ندرت به 1200 میرسه ولی این کار باعث شده تا گوشی i9100g باتری کمتری نسبت به i9100 مصرف کنه و در ضمن داغ هم کمتر میکنه مشکلی که تقریبا همه i9100 دار ها باهاش رو به رو هستن.

با گوشی i9100g ممکن تو بعضی بازی ها و برنامه ها با مشکل رو به رو بشید و گوشی اون برنامه ها رو پشتیبانی نکنه.

amir200812
02-07-2012, 07:40
تفاوت اصلی بین این دوگالاکسی بین cpu و gpu هستش که cpu گوشی i9100 همون طور که میدونید 1.2GHz ARM CortexA9 Exynos 4210 هستش ولی cpu گوشی i9100g فرق کرده و شده Texas Instruments OMAP4430 .

از نظر gpu هم همون طور که میدونید گوشی i9100 از ARM Mali-400 استفاده میکنه ولی گوشی i9100g از PowerVR SGX540 استفاده میکنه.

و در ضمن cpu گوشی i9100g کمی پایین تر از گوشی i9100 محدود شده یعنی روی 1008 و به ندرت به 1200 میرسه ولی این کار باعث شده تا گوشی i9100g باتری کمتری نسبت به i9100 مصرف کنه و در ضمن داغ هم کمتر میکنه مشکلی که تقریبا همه i9100 دار ها باهاش رو به رو هستن.

با گوشی i9100g ممکن تو بعضی بازی ها و برنامه ها با مشکل رو به رو بشید و گوشی اون برنامه ها رو پشتیبانی نکنه.

البته باید اینم اضافه کرد که این PowerVR SGX540 که در I9100G استفاده شده خیلی قویتر از نمونه ای بود که در I9000 استفاده شده!(تقریبا 2 برابر سریعتر هست)
و با توجه به این که نمایشگر این گوشی HD نیست زیاد مشکلی نخواهد بود در 99% موارد از پس کار های سنگین برخواهد آمد!

mohrd
03-07-2012, 04:55
سلام دوستان.
از یکی از دوستان (!) اس 2 کارکرده گرفتم. ایشون گفته که سالمه. ولی بازم میخوام خودم هم تستش کنم. (مهلت تست گرفتم ازش)
کجا و کدوم بخش ها رو باید چک کنم دقیقاً؟

ممنون میشم راهنمایی کنید.../.

h!tman
03-07-2012, 09:11
پست دوم رو مطالعه کنید دوست عزیز

amirdave
03-07-2012, 21:24
بچه ها من سیم کارت رایتل گذاشتم داخل گوشیم اگه اینترنت سیم کارت همیشه روشن باشه (یعنی همیشه کانکت باشم):
1-مشکلی برای گوشی پیش نمیاد؟
2-تو مصرف باطری چقدر تاثیر میزاره؟

alihashtaad
03-07-2012, 23:10
با سلام
میخواستم بدونم فرقی بین مدل ساخت کره وچین وویتنام وجود داره یا نه ؟ ؟ ؟

h!tman
03-07-2012, 23:22
با سلام
نه فکر نکنم

بچه ها من سیم کارت رایتل گذاشتم داخل گوشیم اگه اینترنت سیم کارت همیشه روشن باشه (یعنی همیشه کانکت باشم):
1-مشکلی برای گوشی پیش نمیاد؟
2-تو مصرف باطری چقدر تاثیر میزاره؟
مصرف باطری توی 3G بیشتر از 2G هست
همینطور مصرف باطری موقعی که به اینترنت متصل باشید بیشتره

sabzefosfori
07-07-2012, 00:59
با سلام

تو مدل ويتنام من خبر ندارم چون دستم نبوده ولی کره با چين فرق داره مثلاً کليد power سايز يکی نيستش يا مثلاً رو مدل چينی شما خيلی راحت ميتونيد محل قرارگيری سنسورها رو ببينيد ولی رو مدل کره بايد دقت کرد تستی که من از اين دو تا داشتم انجام ميدادم متوجه يک لايه کم رنگ سبز رو صفحه مدل چين شدم که نسبت به مدل کره کاملاً معلوم ميشد حال داخل چه خبر هست من بی اطلاع هستم

mohrd
07-07-2012, 06:32
سلام دوستان.
بالاخره گوشی رو گرفتم. تست های پست دوم رو انجام دادم مشکلی نبود.
اما الان یک مشکل عجیب پیش اومده..
گوشی رو شارژ می‌کنم (100%)، از شارژ درش میارم، 5 دقیقه بازی می‌کنم، شارژ میشه 80%! اون آیکون شارژ بالای صفحه هم چشمک میزنه.
(رام هم رام رسمی خاورمیانه 4.03 هست..)

کمک لطفاً!

h!tman
07-07-2012, 10:29
روت کنید و باطری رو کالیبره کنید
ترجیحا به نظرم 4.0.4 Turkbey نصب کنید
روت که کردید نرم افزار battery calibration رو دانلود کنید
بعد بزارید گوشی 100بشه و توی نرم افزار Calibre Battery رو بزنید .
بعد صبر کنید گوشی اینقدر شارژ بخوره تا خاموش شه(در طول این مدت به هیج وجه شارژش نکنید)
بعد توی حالت خاموش گوشی رو 100% شارژ کنید
مصرف خیلی بهتر میشه
بازم تاکید میکنم. سعی کنید که رام کاستوم نصب کنید

alihashtaad
07-07-2012, 16:52
نه فکر نکنم

OR

تو مدل ويتنام من خبر ندارم چون دستم نبوده ولی کره با چين فرق داره مثلاً کليد power سايز يکی نيستش يا مثلاً رو مدل چينی شما خيلی راحت ميتونيد محل قرارگيری سنسورها رو ببينيد ولی رو مدل کره بايد دقت کرد تستی که من از اين دو تا داشتم انجام ميدادم متوجه يک لايه کم رنگ سبز رو صفحه مدل چين شدم که نسبت به مدل کره کاملاً معلوم ميشد حال داخل چه خبر هست من بی اطلاع هستم

؟؟؟؟؟؟؟؟

mohrd
07-07-2012, 19:57
روت کنید و باطری رو کالیبره کنید
ترجیحا به نظرم 4.0.4 Turkbey نصب کنید
روت که کردید نرم افزار battery calibration رو دانلود کنید
بعد بزارید گوشی 100بشه و توی نرم افزار Calibre Battery رو بزنید .
بعد صبر کنید گوشی اینقدر شارژ بخوره تا خاموش شه(در طول این مدت به هیج وجه شارژش نکنید)
بعد توی حالت خاموش گوشی رو 100% شارژ کنید
مصرف خیلی بهتر میشه
بازم تاکید میکنم. سعی کنید که رام کاستوم نصب کنید
ممنونم.
این Turkbey 4.0.4 به گوشی من میخوره؟ (Baseband: I9100XXLPW و Build Number: .JPLPC)
این رام رو از کجا میتونم دانلود کنم؟
رام دیگری پیشنهاد نمی کنید؟ (چون چند تا عکس که دیدم از ظاهرش خیلی خوشم نیومد. من همون تم اصلی خود اندروید 4 رو بیشتر میپسندم!)
نظرتون در مورد این رام چیه؟

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

h!tman
07-07-2012, 23:23
I9100 معمولی دارید دیگه
بله میخوره
از Forum.xda-developers.com
اگر با انگلیسی مشکل دارید forum.mobilestan.net

این رام با کرنل بهینه ای که داره کم مصرف ترین رام s2 ه
به همین خاطر این پیشنهاد دادم
ظاهر هم با گو لانچر یا نووا لانچر عوض کنید :)

sabzefosfori
08-07-2012, 00:11
OR

؟؟؟؟؟؟؟؟

دوست عزيز شما هميشه اينجوری با ديگران صحبت ميکنيد :5:
بزار ببينم چند تا علامت سوال داره :38:
8 تا :31:
فکر کنم رمزی باشه :24:

!!!!!!!!

دوستان کسی اطلاعاتی در مورد s2 نسخه اپراتور at&t

داره اگه بخوام رامهای s2 i9100 نسخه جهانی رو رو اين گوشی بريزم مشکلی پيش نمياد

model number : samsung-sgh-I777
andriud version:2.3.6
baseband version: I777uckk6
kernel version 2.6.35.7
build number: gingerbread.uckk6

08-07-2012, 00:20

!!!!!!!!

kernel version 2.6.35.7
بله دوست عزیز ، به شدت خطرناکه این کار.
از این ها استفاده کنید :
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

h!tman
08-07-2012, 00:23

!!!!!!!!

kernel version 2.6.35.7
مشکل خاصی که نه
بریک میشه دیگه بالا نمیاد :دی

2000mehr
09-07-2012, 13:23
سلام
من هر کاری کردم نتونستم اینترنت سیم کارت دایمی همراه اول را تو این گوشی فعال کنم
کسی میتونه کمک کنه؟

alihashtaad
09-07-2012, 13:49
آندروید JB هم براش میاد؟
نکنه همون کاری که با GS کردن با این هم بکنن:41:

hamidR15
10-07-2012, 15:52
سلام خدمت دوستان
ببخشيد در مورد SMS يه سوال دارم و اون اين هست كه من وقتي مثلا يه متن طولاني رو چه زماني كه تايپ ميكنم و چه زماني كه برام امده رو ميخوام فوروارد كنم پيغام كانورت تو مولتي مديا ميده.يعني وقتي از 1kb بيشتر ميشه ديگه نمتونم ارسال كنم. كجا بايد برم تا بتونم متون بيشتري رو تايپ كنم.
ممنون از همگي.

h!tman
10-07-2012, 20:10
آندروید JB هم براش میاد؟
نکنه همون کاری که با GS کردن با این هم بکنن:41:
برای نکسس اس میاد
برا اینم میاد

hamidR15
14-07-2012, 07:25
سلام خدمت دوستان
ببخشيد در مورد SMS يه سوال دارم و اون اين هست كه من وقتي مثلا يه متن طولاني رو چه زماني كه تايپ ميكنم و چه زماني كه برام امده رو ميخوام فوروارد كنم پيغام كانورت تو مولتي مديا ميده.يعني وقتي از 1kb بيشتر ميشه ديگه نمتونم ارسال كنم. كجا بايد برم تا بتونم متون بيشتري رو تايپ كنم.
ممنون از همگي.

سلام
بابا چقدر دوستان اين بخش فعالند؟!!!!يعني هيچ كس سري به اين تاپيك نزده؟!!

pedramb66
14-07-2012, 10:50
سلام
بابا چقدر دوستان اين بخش فعالند؟!!!!يعني هيچ كس سري به اين تاپيك نزده؟!!

اگه پیامتون بیشتر سه تا اس ام اس شه تبدیل به ام ام اس میشه. برای حل مشکل از برنامه های جانبی مثل go sms استفاده کنید.

2000mehr
14-07-2012, 11:13
من هم از اپلیکیشن go sms استفاده می کنم و این مشکلو ندارم حتی ی اس زدم که 13 تا اس ام اس بود و ارسال شد

hamidR15
14-07-2012, 13:04
اگه پیامتون بیشتر سه تا اس ام اس شه تبدیل به ام ام اس میشه. برای حل مشکل از برنامه های جانبی مثل go sms استفاده کنید.

من هم از اپلیکیشن go sms استفاده می کنم و این مشکلو ندارم حتی ی اس زدم که 13 تا اس ام اس بود و ارسال شد
سلام .ممنون از شما دوستان عزيز
منظورتون از 3 تا همون اعدادي كه مينويسه مثلا 1/3؟و بيشتر كه ميشه ميزنه 1KB؟

h!tman
14-07-2012, 13:07
بله
برای انگلیسی 480حرف و فارسی 210حرف

hamidR15
14-07-2012, 13:18
دوستان من بايد با گوشيم برم اينجا:
و برنامه رو نصب كنم؟چون خواستم دانلود كنم و بريزم رو گوشي ولي نوشته Install

hamidR15
14-07-2012, 13:19
بله
برای انگلیسی 480حرف و فارسی 210حرف

متوجه شدم.ممنونم.

h!tman
14-07-2012, 13:39
دوستان من بايد با گوشيم برم اينجا:
و برنامه رو نصب كنم؟چون خواستم دانلود كنم و بريزم رو گوشي ولي نوشته Install
کلا برای ما گوگل پلی خبری نیست
از بازار دانلود کنید

hamidR15
14-07-2012, 15:38
سلام
امروز كمي ور رفتم با گوشي بالاخره درستش كردم بدون برنامه جانبي.:46:

Persian_Gun's
14-07-2012, 21:11
سلام بچه ها من یه چند روزیه گلکس اس 2 خریدم..
آندروید ورژن 2.3.5 روش نصبه..
میخوام ببینم چه ورژنی از آندروید ، رام ، کرنال رو روش نصب کنم که بهترین باشه یعنی بهترین کارایی رو داشته باشه...
مرسی.

yoosef_st
14-07-2012, 21:23
دوستان
توی ورژن جدید گوگل پلی حتی با V*P*N هم نمیشه دانلود کرد؟
چون الان من که میرم توی گوگل پلی هر برنامه ای میخوام نصب کنم مینویسه:
This app is incompatible with your MCI Samsung GT-I9100
چکار کنم حالا؟

h!tman
14-07-2012, 21:34
سلام بچه ها من یه چند روزیه گلکس اس 2 خریدم..
آندروید ورژن 2.3.5 روش نصبه..
میخوام ببینم چه ورژنی از آندروید ، رام ، کرنال رو روش نصب کنم که بهترین باشه یعنی بهترین کارایی رو داشته باشه...
مرسی.
آندروید 4 آپدیت کنید و یک رام کاستوم نصب کنید

دوستان
چکار کنم حالا؟
رو حالت Airplane هست؟
فکر کنم گوگل سیستم جدیدی پیاده کرده که لوکیشن رو نشون میده و میبنده1

14-07-2012, 21:38
دوستان
چکار کنم حالا؟
نرم افزار Market Unlocker رو نصب کنید.
لوکیشن سرویس هم حتما باید خاموش باشه.

Eblis 2011
14-07-2012, 21:42
قند شکن بزن بعد با نرم افزار marketacce میتونی sim numeric رو تغییر بدی و به راحتی استفاده کنی . . . من با این روش دارم استفاده میکنم

yoosef_st
14-07-2012, 21:43
نرم افزار Market Unlocker رو نصب کنید.
لوکیشن سرویس هم حتما باید خاموش باشه.

از کجا باید غیر فعالش کنم؟
یعنی این مشکلی که الان دارم رفع میشه دیگه با این کارا؟

14-07-2012, 21:50
از کجا باید غیر فعالش کنم؟
یعنی این مشکلی که الان دارم رفع میشه دیگه با این کارا؟

بله رفع میشه ، یه دوری تو ستینگز بزنید پیدا میکنید.
من الان GB دم دستم نیست ، ولی توی ICS توی خود ستینگز یه قسمت برای Location Services هست.

Persian_Gun's
14-07-2012, 22:05
لطفا" لینک دانلود بدید...
راستی تو About Phone مشخصات کرنال رو این نوشته:
2.6.35.7 root@dell

Persian_Gun's
17-07-2012, 19:45
آقا لینک دانلود نخواستیم حداقل بگید چرا نمیشه شماره های توی سیمکارت رو تو اس 2 دید!؟

Ali_Best
17-07-2012, 20:36
برای استفاده از گوگل پلی سمارت فون رو ببرید به حالت ایرپلین مود
و یا از برنامه هایی که اسم اپراتور رو کاذب یه چیز دیگه مینویسه مثلا اپراتور t-mobile / o2
یه سرچ کنید این رو پیدا کنید:
market enabler

اون مورد نمایش کانتکت رو هم باید تنظیمات نمایش رو تغییر بدید که شماره های توی سیم هم به نمایش در بیاد...
یه قسمت هم هست برای انتقالشون به فون....

Persian_Gun's
17-07-2012, 21:17
میشه یکم دقیق تر توضیح بدی؟!
مرسی.

mr_khodaei2008
19-07-2012, 16:16
سلام

این گوشی اندروید 4 را بخوبی جواب میده یا نه ؟ باش که مشکل نداره و کم بیاره یا اذیت کنه

vahid_crab708
19-07-2012, 16:20
با سلام ببخشید مدل معمولی سفیدش گیر می آد بین این گوشی و گلکسی نکسوس و ONE S , XPERIA S کدام بهتر ند

TAEL
19-07-2012, 16:53
با سلام ببخشید مدل معمولی سفیدش گیر می آد بین این گوشی و گلکسی نکسوس و ONE S , XPERIA S کدام بهتر ند

SII و Nexus از بقیه بهترن. SII هم از نکسوس بهتره.

vahid_crab708
20-07-2012, 23:25

متشکرم یعنی شما می گویید رزولیشن s2 از این دو بالاتر است آخه 400*800 است و اونا بالاتر موندم کدام بخرم

amir200812
21-07-2012, 08:31

عزیز با چه حسابی میگی S2 بهتر از NEXUS هست؟
S2 کلا یک نسل قبل از NEXUS هست! حالا بماند که NEXUS تمام بروز رسانی هارو قبل از همه دریافت میکنه.

متشکرم یعنی شما می گویید رزولیشن s2 از این دو بالاتر است آخه 400*800 است و اونا بالاتر موندم کدام بخرم

بستگی داره شما چه چیزی رو در اولویت قرار بدید!
از نظر نرم افزاری و نمایشگر و ... NEXUS بهتره! ولی بدلیل رزولیشت خیلی خیلی پایین S2 تعداد فریمی که در بازی ها میده بالاتره!
دلیلش هم مشخص هست، چون S2 حدود 3 برابر رزولیشن کمتری نسبت به NEXUS داره و این یعنی 3 برابر کار کمتر در پردازش های گرافیکی!

mr_khodaei2008
21-07-2012, 16:14
سوال من جواب نداره :

سلام

این گوشی اندروید 4 را بخوبی جواب میده یا نه ؟ باش که مشکل نداره و کم بیاره یا اذیت کنه

TAEL
21-07-2012, 20:30
سوال من جواب نداره :

نه، هیچ مشکلی نداره.

h!tman
21-07-2012, 20:34
عزیزم آندروید 4 از خود Galaxy Nexus گرفته شده ! اصلا اولین گوشی بوده که داشته :دی معلومه که خوب جواب میده!

vahid_crab708
21-07-2012, 23:47
S2 کلا یک نسل قبل از NEXUS هست! حالا بماند که NEXUS تمام بروز رسانی هارو قبل از همه دریافت میکنه.

از نظر نرم افزاری و نمایشگر و ... NEXUS بهتره! ولی بدلیل رزولیشت خیلی خیلی پایین S2 تعداد فریمی که در بازی ها میده بالاتره!
دلیلش هم مشخص هست، چون S2 حدود 3 برابر رزولیشن کمتری نسبت به NEXUS داره و این یعنی 3 برابر کار کمتر در پردازش های گرافیکی!

دلیلتان چی است؟

vahid_crab708
21-07-2012, 23:49

من می خواهم s2 بخرم چه کنم کدام بخرم دلیلتان چی است؟

amir200812
22-07-2012, 01:18
من می خواهم s2 بخرم چه کنم کدام بخرم دلیلتان چی است؟

خوب من کاملا واضح توضیح دادم!
شما باید بگید چه خصوصیاتی براش شما در اولویت هستند ، تا بشه راهنمایی کرد!

vahid_crab708
22-07-2012, 16:41
من کلا برنامه و وبگردی برام مهم است

amir200812
22-07-2012, 17:23
من کلا برنامه و وبگردی برام مهم است

برای وب گردی صفحه نمایش بزرگتر لازم داری که NEXUS داره!
همچنین رزولیشن بالاتری نیاز داری که باز NEXUS داره!
در مورد نرم افزار هم قویترین گوشی اندرویدی در این زمینه بدون شک NEXUS هست! چون گوگل خودش ساپورتش میکنه و قبل از همه آپدیت ها برای این گوشی میاد!

vahid_crab708
22-07-2012, 22:07
برای وب گردی صفحه نمایش بزرگتر لازم داری که NEXUS داره!
همچنین رزولیشن بالاتری نیاز داری که باز NEXUS داره!
در مورد نرم افزار هم قویترین گوشی اندرویدی در این زمینه بدون شک NEXUS هست! چون گوگل خودش ساپورتش میکنه و قبل از همه آپدیت ها برای این گوشی میاد!

از قیافه نکسوس خوشم نمی آد تازه با گارانتی هم تو بازار نیست

Eblis 2011
22-07-2012, 22:46
عزیز s2 بگیر
6 ماهه دارم هیچ مشکلی ندارم و بسیار گوشی شیکیه

amir200812
22-07-2012, 23:38
از قیافه نکسوس خوشم نمی آد تازه با گارانتی هم تو بازار نیست

قیافه کاملا سلیقه ای هست!
ولی من تا حال گوشی گارانتی دار نخریدم! تا حالا روی تعمیر کار موبایل هم ندیدم!:27:

22-07-2012, 23:42
خرید اسمارت فون با گارانتی اشتباه محظه.
نکسس هم از نزدیک ببینین 100% نظرتون عوض میشه ، حداقل توی سامسونگ ها بهترین ظاهر رو داره.
با توجه به نیازتون نکسس مناسب تره ، هر چند اگه S II هم بگیرید با هیچ کمبودی مواجه نمیشین و از تصمیمتون پشیمون نخواهید شد.

vahid_crab708
23-07-2012, 00:06
دلایل دیگرتان چی؟

بردیا
23-07-2012, 20:14
گوشیه پدرمو آپدیت کردیم به 4.03 ولی با کانتکتاش به مشکل برخوردیم نشونشون نمیده و فقط توی قسمت کانتکتایی که تو سیمکارت ذخیره شده میارتشون وقتی هم که ایمپورت میکنیم به یه ساعت نمیکشه که روز از نو روزی از نو!!! بعدشم شماره ها اکثرا به صورت 09 سیو شدن و نه +9891 و الان هرکسی که زنگ میزنه به گوشیش به صورن +98 نشون میده و بنابراین caller id رو نمیندازه چیکار میشه کرد غیر ازین که همه شماره ها رو ادیت کنیم؟

vahid_crab708
24-07-2012, 21:10
نکسوس otg بهره نمی برد کدام سایت نوشته اند

vahid_crab708
28-07-2012, 16:58
چرا بچه ها این تایپیک جون اولیه را نداره و به سوالات جواب نمی ده

REZAt1980
04-08-2012, 12:02
سلام

دوستان میخواستم گوشی ام رو بفروشم. به نظرتون با کارکرد نزدیک به یک سال و سالم. 16 گیگ. مشکلی

چقدر بفروشمش؟!

h!tman
06-08-2012, 09:28
کارکرد رو که نیاز نیست بگی:دی
600بفروش

f.a.r.i.21
08-08-2012, 11:59
سرنوشت مبهم galaxy s II برای اپدیت به اندروید 4.1 جیلی بیلی :

ایا گالاکسی اس دوم به سرنوشت کهکشانی اول دچار میشود ؟

از زمان عرضه اندروید ۴.۱ تا حالا به جز گوشی‌های گلکسی نکسوس و نکسوس اس سامسونگ، کاستوم رام‌های زیادی بر پایه اندروید ۴.۱ مخصوصاً نسخه آزمایشی CyanogenMod 10 برای گوشی‌های محبوب سامسونگ مانند گلکسی نوت، گلکسی اس ۳، گلکسی اس ۲ و حتی گلکسی اس ۱ منتشر شده اما همانطور که می‌دانید این رام‌ها چون فعلاً در مرحله آزمایشی قرار دارند و سورس کد اندروید ۴.۱ برای این گوشی‌ها به صورت رسمی وجود ندارد اغلب با ناپایداری‌ها و مشکلاتی روبه‌رو هستند.

اخیراً شرکت SamMobile که پیش از این پیش‌بینی‌ها و اخبار درستی در مورد آپدیت اندروید ۴ داده بود در مورد آپدیت ۴.۱ نیز خبرهایی را در اختیار رسانه‌ها قرار داده است. به گفته این شرکت اولین آپدیت طبق انتظارات برای گلکسی اس ۳ عرضه خواهد شد؛ ظاهراً آپدیت اندروید ۴.۱ برای گلکسی اس ۳ مرحله آزمایشی را با موفقیت پشت سر گذاشته و احتمالاً اواخر سپتامبر یا اوایل اکتبر (شهریور ماه) عرضه خواهد شد.

در مرحله بعدی گلکسی نوت ۲ اگر با اندروید ۴.۱ عرضه نشود دومین اسمارت‌فونی خواهد بود که اندروید ۴.۱ را دریافت می‌کند و تاریخ عرضه احتمالی آن ابتدای یک چهارم پایانی ۲۰۱۲ یعنی در شهریور ماه و یا مهر ماه خواهد بود.

سرنوشت آپدیت برای گلکسی اس ۲ و گلکسی نوت کمی مبهم است اما احتمال خوبی برای عرضه آپدیت رسمی برای هر دو گوشی وجود دارد. تاکنون تست‌ها نتایج رضایت‌بخشی داشته‌اند اما اگر مشکلاتی سر راه آزمایشات قرار بگیرد احتمالاً کاربران این دو گوشی باید به آپدیت Value Pack و اضافه شدن چند امکان محدود قناعت کنند. چیزی که برای گلکسی اس ۱ در زمان آپدیت اندروید ۴ رخ داد.

با اینکه سامسونگ هنوز ادعاهای بالا را تایید نکرده اما بر طبق تجربه می‌توان Sam Mobile را یک منبع قابل اطمینان دانست.

منبع اصلی : sam mobile

ترجمه در : فارنت

لینک منبع ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

TAEL
08-08-2012, 12:06
شرکت SamMobile ؟ [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

soheilnouri
08-08-2012, 16:38
اقا یه سوال دارم...این نرم افزار بازار رو چطوری باید انیستال کرد...من از گوگل دانلود میکنم اما چیزی نمیاد....یعنی گزینه ایی بنام اینستال نداره...همونو باید ریخت تو گوشی؟

Faramarz-1
08-08-2012, 20:32
من این گوشی رو امروز گرفتم عالیه! یعنی یه چیزی اونورتر از عالی!! صفحه نمایش بی‌نظیر Super AMOLED Plus واقعاً کیفیت رنگ‌هاش طبیعیه و چشم رو هم خیلی کمتر از LCD و LED backlit LCD یا IPS LCD اذیت می‌کنه شاید هم بشه گفت اصلاً چشم رو خسته نمی‌کنه! کیفیت صداش هم خوب رو به عالی هست و بلندیش هم خوبه. در یک کلام میشه گفت یکی از بهترین‌هاست...

amaranth_silent
12-08-2012, 04:10
سلام دوستان من یه گلکسی نوت دارم از اونجا ک این گوشی برادر بزرگ s2 میباشد خاستم ایت سوالو اینجام مطرح کنم اینکه من میخام از طریق لپتاپم از طریق hoc گوشیو به اینترنت وصل کنم چون مودم وایرلس ندارم ولی گوشیم به هیچ عنوان شبکه ای رو شناسایی نمیکنه در صورتی که 5800 راحت شناسایی میکنه آیا تنظیمات خاصی داره برا وصل شدن به hoc conection در صورتی که خود مودمای وایرلس رو براحتی شناسایی میکنه یا مشکل دیگه ایه شما خودتون چطوری از طریق وای فای به لپتاپ شیر میشید ؟ممنون

kobo2
13-08-2012, 16:38
با نرم افزار connectify 3.2 به راحتی میتونی از طریق وایرلس از اینترنت لپ تاپ استفاده کنی تو گوشی . فقط کارت وایرلس لپ تاپ باید از access point پشتیبانی کنه که معمولا پشتیبانی میکنه با نصب اخرین درایورش

alihashtaad
15-08-2012, 20:10
همین.تموم شد.

نمیشه از همون اول یه رام کاستوم دانلود کنیم ؟؟

h!tman
15-08-2012, 20:24
تمام دولاپر ها توصیه کردن برا رفتن به 4،یک اندو رسمی 4رو نصب کنید بعد کاستوم

Faramarz-1
16-08-2012, 18:12
خبر خوب برای دارندگان Galaxy S2!!

این گوشی آپدیت اندروید 4.1 را بزودی دریافت می‌کنه! لینک منبع ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] th_or_two-news-4659.php)

shahabprince
16-08-2012, 19:36
سامسونگ داره گذشته ی Galaxy s رو جبران میکنه
تا الان برای 3 تا گجت آپدیت 4.1 رو ارائه میده که بین همه ی شرکتهای معروف بیشترین تعداد هست

Faramarz-1
16-08-2012, 21:52
بله اگر آپگرید اندروید 4 (ICS) رو هم واسه مدل‌های دوهسته‌ای متوسط فعلی مثل Galaxy Ace 2 و Galaxy S Advance زودتر ارائه بده شاهکار میشه و گذشته جبران میشه.

ariana18
17-08-2012, 02:49
سلام خسته نباشید
دوستان من اولین باره میخوام اسمارت فون بخرم و حقیقتا عاشق گلکسی اس 2 شدم:40:
1-از کسانی که این گوشی رو خریدن بپرسم که از گوشیشون راضی هستن یانه ؟؟ تا حالا اذیتشون کرده یانه؟؟
2-تفاوت مدل با g و بی g چیه؟؟ منظورم اینه که کدوم بهتره؟؟ (صفحه ی 1 رو خوندم میخوام بیشتر توضیح بدید)فارسی بگید خواهشا!!:31:
3-قیمتش هم بالاست امکان اینکه تا ماه آینده کمی ارزون بشه هست یانه؟؟:38:
ممنون میشم کامل توضیح بدین چون نمیخوام بعدا پشیمون بشم
با تشکر:46:

h!tman
17-08-2012, 03:04
من هنوزم به اس2 از 10 نمره 10 رو میدم .فوق العادس
مدل با جی یا بدون جی فرقشون توی سی پی یو و جی پی یو هست . مدل بدون جی خیلی قویتره
تو ایران هم چیزی ارزون بشو نیست . شما الان بخری ماه آینده حتی 100تومنم کم بشه حتی 500تومنم کم بشه . خریدید و توی موزه نگه نداشتید که ،ازش استفاده کردید

Punisher_2008
17-08-2012, 12:35
مدل با جی یا بدون جی فرقشون توی سی پی یو و جی پی یو هست . مدل بدون جی خیلی قویتره
تو ایران هم چیزی ارزون بشو نیست . شما الان بخری ماه آینده حتی 100تومنم کم بشه حتی 500تومنم کم بشه . خریدید و توی موزه نگه نداشتید که ،ازش استفاده کردید
سلام..
اس2 واقعا فوق العاده هست و هنوز حرف برای گفتن داره..
ولی به نظر من به توجه به اینکه الان سخه G همه جا هست و قیمتشم نسبتا بالاست Galaxy Nexsus بخره خیلی بهتره..
چون هم قیمت همینه.
سخت افزار همین I9100G رو داره ( البته GPU قویتر)
نمایشگر با رزولیشن HD ( این مورد مهم چون الان دیگه گوشی ها به سمت qHD و HD دارند میرن)
جدیدتر و به روز تر
ساپورت مستقیم گوگل و در نتیجه ساپورت بیشتر

h!tman
17-08-2012, 13:50
خوشبختانه نسخه هایی که با آندروید 4 وارد شدند، نسخه معمولی هستند. نسخه جی داره دیس کانتینیو میشه

ariana18
17-08-2012, 13:53

ممنون از جوابتون مدل بدون جی چقدر شارژ نگه میداره؟؟مثلا با کمی بازی و فیلم دیدن و آهگ گوش دادن و کار های دیگه چقدر نگه میداره؟؟
ممنون

ariana18
17-08-2012, 13:55
سلام..
اس2 واقعا فوق العاده هست و هنوز حرف برای گفتن داره..
ولی به نظر من به توجه به اینکه الان سخه G همه جا هست و قیمتشم نسبتا بالاست Galaxy Nexsus بخره خیلی بهتره..
چون هم قیمت همینه.
سخت افزار همین I9100G رو داره ( البته GPU قویتر)
نمایشگر با رزولیشن HD ( این مورد مهم چون الان دیگه گوشی ها به سمت qHD و HD دارند میرن)
جدیدتر و به روز تر
ساپورت مستقیم گوگل و در نتیجه ساپورت بیشتر

ممنون من همین امکاناتشم از سرم زیاده از نکسوس هم زیاد خوشم نیوومد اگه در مورد همین توضیح بیشتر بدین ممنون میشم

ariana18
17-08-2012, 13:56
خوشبختانه نسخه هایی که با آندروید 4 وارد شدند، نسخه معمولی هستند. نسخه جی داره دیس کانتینیو میشه

چه بهتر ممنون راستی میشه بدون روت کردن نسخه ی اندرید رو به 4 برد؟؟ یعنی از تو خود گوشی آپدیت کرد؟؟ یانه؟

Faramarz-1
17-08-2012, 18:17
دوست عزیز من بهتون S2 رو توصیه می‌کنم، البته مدل معمولی رو که سخت افزار قوی‌تر از نکسوس داره و فقط صفحه نمایش نکسوس اون هم فقط کمی بهتره چون صفحه نمایش S2 درسته HD نیست اما از نوع Non-PenTile هست یعنی 12 ساب پیکسل داره در حالی که نمایشگر نکسوس از نوع Super AMOLED معمولی و نه Super AMOLED Plus هست و فرقشون در اینه که معمولی 8 ساب پیکسل داره (از نوع PenTile) و Plus همونطور که گفتم 12 ساب پیکسل داره و S2 صفحه اش Plus هست، به علاوه اینکه ابعاد S2 واقعاً مناسب تره و راحت تر در جیب جا میشه نکسته مثبت دیگری هم که جدیداً اعلام شده آپدیت اندروید 4.1 برای این گوشی هم میاد پس تاکنون از لحاظ سیستم عامل از نکسوس کمی نداره، به علاوه اینکه S2 مموری کارت میخوره (تا 32 گیگ) اما نکسوس فقط 16 گیگ حافظه داخلی داره و تازه از اون 16 گیگ حدود 13 گیگ قابل استفاده است که فکر نمی‌کنم مناسب باشه! دوربین S2 هم از نکسوس بالاتره... کلاً به نظرم S2 (البته S2 معمولی و نه G) از نکسوس بهتره.

mohrd
18-08-2012, 07:28
سلام!
یک مشکل بد! پیش اومده..
هر چیزی که به پورت پایین گوشی وصل می‌کنم (شارژ، کابل usb، otg) هیچ اتفاقی نمیوفته.. و باید یکم جابه جاش کنم تا گوشی بفهمه.. بعد از چند ثانیه (1-2 ثانیه) دوباره قطع میشه..

نظرتون چیه؟
ممنون.

h!tman
18-08-2012, 12:27
چه بهتر ممنون راستی میشه بدون روت کردن نسخه ی اندرید رو به 4 برد؟؟ یعنی از تو خود گوشی آپدیت کرد؟؟ یانه؟

بله میشه
با Samsung Kies

ariana18
18-08-2012, 12:59
بله میشه
با Samsung Kies
ممنون اینSamsung Kies برنامه هست یعنی باید رو گوشی نصب کنیم یا رو خود گوشی این برنامه وجود داره؟؟
ببخشید هی سوال مبکنمااااا:31:

mohrd
19-08-2012, 01:02
ممنون اینSamsung Kies برنامه هست یعنی باید رو گوشی نصب کنیم یا رو خود گوشی این برنامه وجود داره؟؟
ببخشید هی سوال مبکنمااااا:31:
یک برنامه است که باید روی کامپیوتر نصب بشه. (البته ورژن موبایلش هم هست که برای برقراری ارتباط wireless با کامپیوتر استفاده میشه)
از سایت سامسونگ میتونید دانلودش کنید..

mohamad021
22-08-2012, 14:06
دوستان توی علائدین طرف گفت 5تومن میگیره و s2 منو به 4 اپدیت میکنه
اما نمایندگی سامسونگ توی بازار موبایل گفت که 30تومن میگیره و تضمینی نمیده که گوشی در حین آپدیت شدن براش مشکلی پیش نیاد
گفت شاید دیگه روشن نشه
قضیه چیه؟؟؟
اپدیتش کنم؟؟؟کجا؟؟؟

yoosef_st
22-08-2012, 19:51
خودت مگه چته که بدی اونا آپدیت کنم؟
برو فرومهای همسایه، آموزش کامل گذاشتن قشنگ میتونی همونجا همه کارهاش رو بکنی و آپدیت کنی
نمیخوای؟
خب یه جا اینترنت بی سیم پیدا کن،
Check For Update کن
خودش پیغام میده که ورژن جدید رو نصب کنه
حدود 200 مگ رو دانلود میکنه و خودشم آپدیت میکنه مثل هلو!

yoosef_st
25-08-2012, 23:49
بچه ها، یکی میشه به من بگه آخرین ورژن رام Turkbey رو از کجا میتونم بگیرم؟
به همراه آموزش نصب و غیره البته

بعد ببینم، این رام هم مثل سیانوژن باید روی بیس رام و از طریق ریکاوری نصب بشه؟

mohamad021
27-08-2012, 12:26
خودت مگه چته که بدی اونا آپدیت کنم؟
برو فرومهای همسایه، آموزش کامل گذاشتن قشنگ میتونی همونجا همه کارهاش رو بکنی و آپدیت کنی
نمیخوای؟
خب یه جا اینترنت بی سیم پیدا کن،
Check For Update کن
خودش پیغام میده که ورژن جدید رو نصب کنه
حدود 200 مگ رو دانلود میکنه و خودشم آپدیت میکنه مثل هلو!

اونوقت خودش اپدیت کنه برای نصب رام باید چیکار کنم؟؟؟اطلاعاتم پاک میشن؟؟؟

h!tman
27-08-2012, 15:40
بچه ها، یکی میشه به من بگه آخرین ورژن رام Turkbey رو از کجا میتونم بگیرم؟
به همراه آموزش نصب و غیره البته

بعد ببینم، این رام هم مثل سیانوژن باید روی بیس رام و از طریق ریکاوری نصب بشه؟

از اینجا بیابید.
این فقط باید یک بیس با IcS باشه. بعد خواستید فلش بزنید مشکلی نداره . رام از طریق ریکاوری نصب میشه

اونوقت خودش اپدیت کنه برای نصب رام باید چیکار کنم؟؟؟اطلاعاتم پاک میشن؟؟؟
با ادین نصب کنید همه چی پاک میشه. بک آپ بگیرید
با Check نصب کنید.OTA نصب میشه . چیزی پاک نمیشه. برا اطمینان بک آپ بگیرید

yoosef_st
28-08-2012, 00:36
از اینجا بیابید.
این فقط باید یک بیس با IcS باشه. بعد خواستید فلش بزنید مشکلی نداره . رام از طریق ریکاوری نصب میشه

آخه اینجا رو هم گشتم نفهمیدم بالاخره کدوم یکی از اینهاست؟

جرا این رام که انقدر خوبه توی فرومهای فارسی هیچ منبعی نداره؟

h!tman
28-08-2012, 13:40
فروم موبایلستان
آپدیت هفتگی رو میزاره

amirdave
31-08-2012, 21:43
بچه ها قاب پلاستیکی (گارد) میتونه قدرت آنتن دهی گوشی رو کم کنه؟؟(برام خیلی مهمه)

yoosef_st
01-09-2012, 22:34
بچه ها قاب پلاستیکی (گارد) میتونه قدرت آنتن دهی گوشی رو کم کنه؟؟(برام خیلی مهمه)

نه خیلی بعیده
اون تاثیر منفی که قاب پلاستیکی به اون نازکی بخواد روی آنتن بذاره،
فکر کنم همون دست خودمون بیشتر از اون تاثیر منفی میذاره

alihashtaad
03-09-2012, 12:09
ببخشید اگه سؤالم تکراریه:11:
چرا بعد از اپدیت به ICS تو UC Browser و Opera mini حروف فارسیو بر عکس نشون میده؟؟
راهی برای حلش نیست؟؟

hamidR15
04-09-2012, 11:38
سلام و عرض ادب خدمت دوستان عزيز.
مدتيه باطري گوشيم خيلي سريع (حدود 1 روز و 2-3 ساعت) خالي ميشه مصرفم هم فقط SMS و تلفن هست.سطح روشنائيه Display روهم تا 50% كم كردم.خيلي هم با گوشي صحبت نميكنما.قبلا راحت تا 4 روز شار‍ نگه ميداشت. الان داره حي بدتر ميشه.ورژن آندرويدم هم همون 2.3.3 هست.مشكل از رامه؟
هر وقت هم تو خونه با واي وفاي وصل ميشم،و ميرم برا آبديت ميزنه آبديتي نداره؟!ظاهرا ورژن رسمي بالاتر هم داده سامي درسته؟خودم هم نه وقت دارم رام و ...عوض كنم نه اصلا واردم به اين كارها.پيرمرديم ديگه :11:حوصله اين كار هارو ندارم.ميخواستم ازتون خواهش كنم كسي از دوستان هست من زحمتش رو بدم بهش برام يه رام خوب كه مصرف باطري رو كاهش بده و كارائي گوشي هم به مشكل بر نخوره رو بريزه؟انشاءالله جبران ميكنم.
ممنون از محبت همگي.يا علي.

h!tman
04-09-2012, 15:15
ببخشید اگه سؤالم تکراریه:11:
چرا بعد از اپدیت به ICS تو UC Browser و Opera mini حروف فارسیو بر عکس نشون میده؟؟
راهی برای حلش نیست؟؟
OPERA MOBILE رو همین الان تست کردم .سالمه

سلام و عرض ادب خدمت دوستان عزيز.
مدتيه باطري گوشيم خيلي سريع (حدود 1 روز و 2-3 ساعت) خالي ميشه مصرفم هم فقط SMS و تلفن هست.سطح روشنائيه Display روهم تا 50% كم كردم.خيلي هم با گوشي صحبت نميكنما.قبلا راحت تا 4 روز شار‍ نگه ميداشت. الان داره حي بدتر ميشه.ورژن آندرويدم هم همون 2.3.3 هست.مشكل از رامه؟
هر وقت هم تو خونه با واي وفاي وصل ميشم،و ميرم برا آبديت ميزنه آبديتي نداره؟!ظاهرا ورژن رسمي بالاتر هم داده سامي درسته؟خودم هم نه وقت دارم رام و ...عوض كنم نه اصلا واردم به اين كارها.پيرمرديم ديگه :11:حوصله اين كار هارو ندارم.ميخواستم ازتون خواهش كنم كسي از دوستان هست من زحمتش رو بدم بهش برام يه رام خوب كه مصرف باطري رو كاهش بده و كارائي گوشي هم به مشكل بر نخوره رو بريزه؟انشاءالله جبران ميكنم.
ممنون از محبت همگي.يا علي.
خوب بهتره کمی وقت برا تعویض رام بزارید. تورکبی نیازی به بیس رام نداره و ورژن آخرش خیلی روون و استیبله

amir--khan
06-09-2012, 15:38
سلام. من میخام گوشی خودم که galaxy ace 5830 هستو بفروشم و کارکرده اینو بخرم ! نظر شما چیه؟
قیمت کارکردش چنده؟ تو این قیمت(کارکرده galaxe sII) بهتر از این چی هست؟

hamidR15
09-09-2012, 07:46
خوب بهتره کمی وقت برا تعویض رام بزارید. تورکبی نیازی به بیس رام نداره و ورژن آخرش خیلی روون و استیبله
سلام و ممنون از پاسختون. دوست خوبم تور كبي چيه ديگه؟من كاملا صفر كيلومترم تو اين زمينه.ميشه راهنمائيم كني؟

h!tman
10-09-2012, 05:17
سلام و ممنون از پاسختون. دوست خوبم تور كبي چيه ديگه؟من كاملا صفر كيلومترم تو اين زمينه.ميشه راهنمائيم كني؟

چند روزی دستم S2 بود اخیرا
دنبال یک رام کم مصرف بودم
2.3.3 افتضاحه دوست عزیز. حداقل به 4 رسمی اپدیت کنید . خیلی مصرف بهتر میشه.
فکر کنم تو خود گوشی Software Update رو میده . نمیده؟

hamidR15
10-09-2012, 13:14
چند روزی دستم S2 بود اخیرا
دنبال یک رام کم مصرف بودم
2.3.3 افتضاحه دوست عزیز. حداقل به 4 رسمی اپدیت کنید . خیلی مصرف بهتر میشه.
فکر کنم تو خود گوشی Software Update رو میده . نمیده؟

سلام
خود گوشي كه آبديت نميكنه .نميدونم چرا. مگه رام رسمي ندادن بيرون پس چرا گوشي ميزنه Not Update?
از كجا بگيرم 4 رو و دستورالعملش چيه؟

amirdave
11-09-2012, 17:34
بچه ها لطف کنید یه برنامه برای بک آپ گرفتن از شماره ها و اس ام اس معرفی کنید

h!tman
11-09-2012, 17:50
سلام
خود گوشي كه آبديت نميكنه .نميدونم چرا. مگه رام رسمي ندادن بيرون پس چرا گوشي ميزنه Not Update?
از كجا بگيرم 4 رو و دستورالعملش چيه؟
از فروم موبایلستان و آندروید .آی آر بگیرید
بدون فایل پیت با نرم افزار ادین نصبش کنید. خیلی راحته :)

fabio montari
12-09-2012, 14:18
دوستان من یه s2g دارم انتش میره و اپدیت 4 هم براش نمیاد ! مشکل چیه ؟

yoosef_st
12-09-2012, 16:37
شاید، شاید مشکل از اون اینترنتی هست که باهاش برای آپدیت چک میکنید
ممکنه مثلا سرور سامسونگ روی اون اینترنت فیل تر هست

وگرنه واسه گوشی منم تا همین چند وقت پیش هیچ آپدیتی نشون نمیداد اما واسه 4 رو نشون داد

amir200812
12-09-2012, 16:53
شاید، شاید مشکل از اون اینترنتی هست که باهاش برای آپدیت چک میکنید
ممکنه مثلا سرور سامسونگ روی اون اینترنت فیل تر هست

وگرنه واسه گوشی منم تا همین چند وقت پیش هیچ آپدیتی نشون نمیداد اما واسه 4 رو نشون داد

من نوت دارم!
وقتی رام رسمی ایران روش بود نمیشد آپدیت کرد!
ولی بعدش که رام آلمان ریختم روش راحت آپدیت میشه!

شاید برای شما هم همچین مشکلی داشته

hamidR15
14-09-2012, 15:41
از فروم موبایلستان و آندروید .آی آر بگیرید
بدون فایل پیت با نرم افزار ادین نصبش کنید. خیلی راحته :)

سلام
ممنون که راهنمائی میفرمائید،ولی قبلا هم عرض کردم. من تو این زمینه کلا صفرم.
بدون فایل پیت یعنی چی؟نرم افزار ادین چیه؟
دوستان خواهشا کامل راهنمائی بفرمائید.
خدائیش بنده تو قسمت سیستم خودم شخصا با تمام گرفتاریم،از خرید جنس،ارسال برای بچه ها،گرفته تا طراحی باکس و کشیدن نقشه اون با کد و تنظیم سیستم رو برای هیچ کسی دریغ نمیکنم.
توقع داشتم دوستانی که تو این زمینه دستی بر آتش دارن حد اقل کامل و گام به گام برای من که اصلا تو این زمینه وارد نیستم کمک کنن.ولی حیف.
اشکال نداره شاید بنده خیلی پر توقع هستم.
به هر حال ممنونم.

hamidR15
16-09-2012, 11:39
سلام
بالاخره من هم گوشيم رو به آندرويد 4 خاوميانه آپ كردم. البته اگر محبتها و آموزش گام به گام دوست بسيار عزيزم آقا رضاي گل(آيديه h!tman) نبود حالا حالاه رو همون 2.3.3 مونده بودم. بنده خدا ديشب از ساعت فكر كنم 5-6 عصر تا 2 و خورده اي نصف شب كانكت بود و راهنمائيم كرد. خيلي گلي آقا رضا يدونه اي:40::40::11::11::40::40:
فقط تنها مشكلي كه در آخر سر حالمون رو گرفت پريدن كليه شماره هاي تماس و SMS ها بود. با توجه به اينكه با برنامه My Backup Pro قبل از شروع كار بك گرفتم ولي نميدونم چرا ريستور نميكنه.:41:كلي هم شماره هاي مهم داشتم .

yoosef_st
16-09-2012, 12:01
سلام
بالاخره من هم گوشيم رو به آندرويد 4 خاوميانه آپ كردم. البته اگر محبتها و آموزش گام به گام دوست بسيار عزيزم آقا رضاي گل(آيديه h!tman) نبود حالا حالاه رو همون 2.3.3 مونده بودم. بنده خدا ديشب از ساعت فكر كنم 5-6 عصر تا 2 و خورده اي نصف شب كانكت بود و راهنمائيم كرد. خيلي گلي آقا رضا يدونه اي:40::40::11::11::40::40:
فقط تنها مشكلي كه در آخر سر حالمون رو گرفت پريدن كليه شماره هاي تماس و SMS ها بود. با توجه به اينكه با برنامه My Backup Pro قبل از شروع كار بك گرفتم ولي نميدونم چرا ريستور نميكنه.:41:كلي هم شماره هاي مهم داشتم .

خب این برنامه های بکاپ اگه آخرین ورژن نباشن با 4 مشکل دارن
من فقط با Go Backup این مشکلات رو نداشتم
شما هم فکر کنم باید یک بار به 2.3 دانگرید کنی دوباره، اطلاعاتت رو برگردونی،
آخرین ورژن Go Backup رو بگیری، باهاش بکاپ بگیری،
باز بیای روی 4 ریستور کنی

hamidR15
16-09-2012, 13:48
خب این برنامه های بکاپ اگه آخرین ورژن نباشن با 4 مشکل دارن
من فقط با Go Backup این مشکلات رو نداشتم
شما هم فکر کنم باید یک بار به 2.3 دانگرید کنی دوباره، اطلاعاتت رو برگردونی،
آخرین ورژن Go Backup رو بگیری، باهاش بکاپ بگیری،
باز بیای روی 4 ریستور کنی

سلام يوسف جان. جدي؟نه:41: بابا ديشب نفسمون گرفته شد.
رضا نظرت چيه؟چه كنم؟

yoosef_st
16-09-2012, 15:46
سلام يوسف جان. جدي؟نه:41: بابا ديشب نفسمون گرفته شد.
رضا نظرت چيه؟چه كنم؟
باباجون کاری نداره که
فقط مشکلش دانلود رامه اگه نداشته باشیش
بعدش رام ادین میزنی و کرنل روت میکنی و Restore & Backup بعدم دوباره رام جدید فلش میزنی و Restore
همیشه بار اول سخته
دفعات بعد کاری نداره
سختیش فقط همون بکاپ گرفتنه که شما گرفتی دیگه

h!tman
16-09-2012, 15:48
آخه حمید جان یک سرعت نتشون یکم پایینه
ولی خوب . حمید جان رام رو دانلود میتونی بکنی. کاری نداره
من لینک خوب ازش سراغ ندارم
یوسف جان لینک 2.3 خوب دارید؟

yoosef_st
16-09-2012, 16:34
آخه حمید جان یک سرعت نتشون یکم پایینه
ولی خوب . حمید جان رام رو دانلود میتونی بکنی. کاری نداره
من لینک خوب ازش سراغ ندارم
یوسف جان لینک 2.3 خوب دارید؟

بفرما عزیزم رام رسمی ایران
البته نمیدونم این تک فایله هست یا 3 فایله
ایشالا که تک فایله باشه اما اگرم 3 یا 4 فایله بود مشکلی نیست تازه این رام رو 4 فایله بزنی واسه گوشیت خیلی هم خوبه:12:
این لینک اصلی رپیدباز:
و اینم لینک پر سرعتش که از الان تا 8 ساعت کار میکنه (اینو دانلود کنی بهتره):
اینم باز از یه سرور دیگه که باید بری توی این آدرس تا لینک مستقیم رو بهت بده:
اینم تاپیک این رام توی انجمن بالا دست به همراه آموزشش:
فقط چون خودم زخم خورده این جریان هستم تاکید کنم،
با اون کدی که توی آموزش نوشته (#3855*2767*) اگه فلش کنی تمام اطلاعاتی که روی مموری گوشیت هست پاک میشه
همچین احتیاجی هم به زدن این کد نیست زیاد بهش توجه نکن

h!tman
16-09-2012, 19:37
خوب حمید جان اینو دانلود کن .

hamidR15
17-09-2012, 08:06
بفرما عزیزم رام رسمی ایران
البته نمیدونم این تک فایله هست یا 3 فایله
ایشالا که تک فایله باشه اما اگرم 3 یا 4 فایله بود مشکلی نیست تازه این رام رو 4 فایله بزنی واسه گوشیت خیلی هم خوبه:12:
این لینک اصلی رپیدباز:
و اینم لینک پر سرعتش که از الان تا 8 ساعت کار میکنه (اینو دانلود کنی بهتره):
اینم باز از یه سرور دیگه که باید بری توی این آدرس تا لینک مستقیم رو بهت بده:
اینم تاپیک این رام توی انجمن بالا دست به همراه آموزشش:
فقط چون خودم زخم خورده این جریان هستم تاکید کنم،
با اون کدی که توی آموزش نوشته (#3855*2767*) اگه فلش کنی تمام اطلاعاتی که روی مموری گوشیت هست پاک میشه
همچین احتیاجی هم به زدن این کد نیست زیاد بهش توجه نکن

سلام يوسف جان.خيلي ممنون محبت كردي.الان تو شركت لينك دوم رو گذاشتم دانلود شه. اينجا 1 مگ دارم.
فقط يكي از دوستان گفتن دانگريد كردن كار خيلي خطرناكيه.ممكنه گوشي ديگه بالا نياد.
يه مورد ديگه اينكه من ديروز ور‍ژن 3.2.4 برنامه My Backup Pro رو دانلود كردم(اوني كه باهاش بك آپ گرفته بودم 3.0.6 بود) بعد اومدم يه بك آپ جديد از اطلاعات كم فعلي گرفتم.يه فايل زيپ درست ميكه و تاريخ روز رو به ميلادي ميزنه و در اين مسير ذخيره ميكنه:
sdcard/rerware/My Backup/AllBackups
حالا من سوالم اين هست:
اگر من برگردم به ورژن 2.3.3 چه طوري اطلاعاتي كه فرمت شده بر ميگرده وقتي هيچي موجود نيست؟
رضا جان من تصور ميكنم ما وقتي اون بك آپ رو گرفتيم بايد اين مسير رو پيدا ميكرديم و فايل مورد نظر رو(Data_2012_09_15.zipاسمش اين بود خدا بيامرز:31:) از رو گوشي كپي ميكردم تو pc م و بعد از آپ گريد رام مجدد اين رو تو پوشه مورد نظر قرار ميدادم و Restore ميكردم ،درسته؟
نظرتون چيه؟دانگريد نكنم ببينم هيچي نيست:41: بعدا گوشيم هم بالا نياد چي؟:18:
بابا ما مثل شما جوونها نيستيم قلبمون ياراي اين فشارها رو ندارها،يه هو ديدي Fail شدا:31:

hamidR15
17-09-2012, 08:08
آقا من الان ديدم ،يوسف جان اين ورژنش 2.3.5 هست ماله من 2.3.3 بودها

h!tman
17-09-2012, 18:05
مهم نیست حمید جان
مشکلی نیست.
دانگرید هم مثل هلو انجام میشه
از تو مموری هم هیچی فرمت نمیشه . پس فایل اون بک آپ ملعون هنوز هست

yoosef_st
17-09-2012, 22:04
سلام يوسف جان.خيلي ممنون محبت كردي.الان تو شركت لينك دوم رو گذاشتم دانلود شه. اينجا 1 مگ دارم.
فقط يكي از دوستان گفتن دانگريد كردن كار خيلي خطرناكيه.ممكنه گوشي ديگه بالا نياد.
يه مورد ديگه اينكه من ديروز ور‍ژن 3.2.4 برنامه My Backup Pro رو دانلود كردم(اوني كه باهاش بك آپ گرفته بودم 3.0.6 بود) بعد اومدم يه بك آپ جديد از اطلاعات كم فعلي گرفتم.يه فايل زيپ درست ميكه و تاريخ روز رو به ميلادي ميزنه و در اين مسير ذخيره ميكنه:
sdcard/rerware/My Backup/AllBackups
حالا من سوالم اين هست:
اگر من برگردم به ورژن 2.3.3 چه طوري اطلاعاتي كه فرمت شده بر ميگرده وقتي هيچي موجود نيست؟
رضا جان من تصور ميكنم ما وقتي اون بك آپ رو گرفتيم بايد اين مسير رو پيدا ميكرديم و فايل مورد نظر رو(Data_2012_09_15.zipاسمش اين بود خدا بيامرز:31:) از رو گوشي كپي ميكردم تو pc م و بعد از آپ گريد رام مجدد اين رو تو پوشه مورد نظر قرار ميدادم و Restore ميكردم ،درسته؟
نظرتون چيه؟دانگريد نكنم ببينم هيچي نيست:41: بعدا گوشيم هم بالا نياد چي؟:18:
بابا ما مثل شما جوونها نيستيم قلبمون ياراي اين فشارها رو ندارها،يه هو ديدي Fail شدا:31:

ببین عزیزم این مسیری که شما اینجا نوشتی برای بکاپ مموری داخلی گوشی هست
به طور معمول برای عوض کردن رام نباید حافظه داخلی گوشی فرمت شده باشه،
مگه اینکه خودت این کار رو یه جایی کرده باشی
یعنی با وایپ و تعویض رام، چیزی از اون حافظه داخلی گوشیت کم و زیاد نمیشه
اما همیشه سعی کن برای اطمینان اطلاعات اصلی رو روی مموری کارت گوشی بریزی
و جهت اطمینان هم چندوقت یبار یه بکاپ روی PC بگیری
حالا شما در اولین اقدام برو ببین اون بکاپ قبلی رو پیدا میکنی که حالا بخای دانگرید کنی و باقی قضایا؟
چون اگه نباشه دیگه هرکار بکنی هم نتیجه نمیگیری و بی فایدست
اونوقت اگر بود، اول حتما ازش یه جای مطمئن کپی بگیر
بعد هم دانگرید کن و باقی قضایا

رام جینجربرید هم (که ورژنشون با 2.3 شروع میشه) کلا با رام جینجربرید دیگه فرقی نمیکنه اونقدر که بخوای نگرانش باشی
دانگرید هم من تا حالا ندیدم واسه کسی مشکلی به وجود آورده باشه
و فرضا اگر هم مشکلی پیش بیاد و گوشیت بریک هم بشه خدا نکرده،
نگران نباش راه درست کردنش تا جایی ک من میدونم هست

hamidR15
19-09-2012, 08:29
مهم نیست حمید جان
مشکلی نیست.
دانگرید هم مثل هلو انجام میشه
از تو مموری هم هیچی فرمت نمیشه . پس فایل اون بک آپ ملعون هنوز هست

ببین عزیزم این مسیری که شما اینجا نوشتی برای بکاپ مموری داخلی گوشی هست
به طور معمول برای عوض کردن رام نباید حافظه داخلی گوشی فرمت شده باشه،
مگه اینکه خودت این کار رو یه جایی کرده باشی
یعنی با وایپ و تعویض رام، چیزی از اون حافظه داخلی گوشیت کم و زیاد نمیشه
اما همیشه سعی کن برای اطمینان اطلاعات اصلی رو روی مموری کارت گوشی بریزی
و جهت اطمینان هم چندوقت یبار یه بکاپ روی PC بگیری
حالا شما در اولین اقدام برو ببین اون بکاپ قبلی رو پیدا میکنی که حالا بخای دانگرید کنی و باقی قضایا؟
چون اگه نباشه دیگه هرکار بکنی هم نتیجه نمیگیری و بی فایدست
اونوقت اگر بود، اول حتما ازش یه جای مطمئن کپی بگیر
بعد هم دانگرید کن و باقی قضایا

رام جینجربرید هم (که ورژنشون با 2.3 شروع میشه) کلا با رام جینجربرید دیگه فرقی نمیکنه اونقدر که بخوای نگرانش باشی
دانگرید هم من تا حالا ندیدم واسه کسی مشکلی به وجود آورده باشه
و فرضا اگر هم مشکلی پیش بیاد و گوشیت بریک هم بشه خدا نکرده،
نگران نباش راه درست کردنش تا جایی ک من میدونم هست

سلام و ممنون از آقا رضاي عزيز و يوسف خان گل.
بچه ها من مموري كارت جدا ندارم.همه اطلاعاتم روي همون حافظه اصلي گوشيه.راستي من گوشيم 16gb هست ولي هميشه 11.5 ميزنه كل فضا رو چرا؟بقيه اش چي ميشه؟
يوسف جان من طبق راهنمائيهاي پله پله رضا رفتم جلو.رضا من كاري كردم كه اينها پاك شده باشن؟فكر نميكنم
ضمنا وقتي هيچي الان تو اين مسير نيست خب دانگريد هم كنم بازم نيست ديگه؟!
آقا بك آپ روي PC رو چه جوري بايد انجام بدم؟

h!tman
19-09-2012, 08:32
در مورد اول. 2گیگ حافظه نصب برنامه . فک کنم 1گیگ هم خود سیستم عامل و براتون فکر کنم عدد 13 رو بزنه :-؟ 11.5 یکم عجیبه
دوم این که مشکلی نبوده که همه چی پاک شده. و فکر نکنم پاک شده باشه ! احتمالا هست .
دانگرید کنید نرم افزار رو نصب کنید احتمالا خودش بک آپ رو پیدا میکنه!

yoosef_st
19-09-2012, 10:35
نه آقا جان چی دانگرید کنید خودش پیدا میکنه؟
مگه اینکه خودت توی رام قبلیت دستی محل بکاپ رو تغییر داده باشی
با دانگرید که چیزی به شکل اولش توی رام قبلی بر نمیگرده که
شما برو توی فایل منیجرت دنبال اون فایل بگرد، پیداش کن بعد هر کار دیگه ای که لازمه بکن

بعد اصلا یه سوال،
شما که از اول اون فایل بکاپ رو نداشتی، کجای برگردوندن بکاپ روی این رام به مشکل خوردی؟
وقتی فایل بکاپی نیست که نمیشه آدم از هیچی به مشکل بخوره که...

h!tman
19-09-2012, 12:04
خوب فایلی پاک نشده!!!! برا همین میگم پیدا میکنه
با اون وضعیت مموری مزخرف توی آندروید مثل پیدا کردن سوزن تو انبار کاهه

yoosef_st
19-09-2012, 20:05
بابا چه وضع مزخرفی؟
خصوصا تو گوشیهای سامسونگ که فایل منیجر هم دیفالت روی سیستم هست مشکلی نیست
به هرحال این دوستمون رامش رو هم دانگرید کنه باز باید تو اون رام دنبال فایل بکاپش بگرده دیگه
خب توی این رام بگرده شاید نیازی به دانگرید هم نبود

h!tman
19-09-2012, 20:12
این نرم افزار فایل بک آپ ها رو لاک میکنه احتمالا که فقط خودش وا کنه .
اکثرشون اینطورن

abdolhakim
21-09-2012, 09:29
سلام دوستان

یه سوال داشتم شرمنده اگه اینجا جاش نیس

من اس2 دارم میخام اپدیت کنم

چندتا سایت هم دیدم اموزش گذاشته بودن ولی خوب متوجه نشدم

اگه کسی اموزش خوبی داره بزاره
ممنون

hamidR15
23-09-2012, 08:36
نه آقا جان چی دانگرید کنید خودش پیدا میکنه؟
مگه اینکه خودت توی رام قبلیت دستی محل بکاپ رو تغییر داده باشی
با دانگرید که چیزی به شکل اولش توی رام قبلی بر نمیگرده که
شما برو توی فایل منیجرت دنبال اون فایل بگرد، پیداش کن بعد هر کار دیگه ای که لازمه بکن

بعد اصلا یه سوال،
شما که از اول اون فایل بکاپ رو نداشتی، کجای برگردوندن بکاپ روی این رام به مشکل خوردی؟
وقتی فایل بکاپی نیست که نمیشه آدم از هیچی به مشکل بخوره که...

سلام يوسف جان.بنده كه عرض كردم قبل از اينكه كاري جهت آپگريد انجام بدم يه بك آپ گرفتم كه بايد تو همون مسيري كه بالاتر گفتم ذخيره ميشد كه ظاهرا نشده يا پاك شده.همه فيلمها،عكسها و موزيكها رو هم كاملا كپي كردم تو pc.متاسفانه بازيهام كه براي بچه ها دانلود كرده بودم از سامسونگ Apps مثل آسفالت 6 و انگري بيرد و... پاك شد كه البته اونا مهم نيست.
حالا من كجا بايد بگردم دنبال اين بك آپ.تو اون مسير كه نيست كجا رو بگردم گلم؟

yoosef_st
23-09-2012, 11:09
سلام يوسف جان.بنده كه عرض كردم قبل از اينكه كاري جهت آپگريد انجام بدم يه بك آپ گرفتم كه بايد تو همون مسيري كه بالاتر گفتم ذخيره ميشد كه ظاهرا نشده يا پاك شده.همه فيلمها،عكسها و موزيكها رو هم كاملا كپي كردم تو pc.متاسفانه بازيهام كه براي بچه ها دانلود كرده بودم از سامسونگ Apps مثل آسفالت 6 و انگري بيرد و... پاك شد كه البته اونا مهم نيست.
حالا من كجا بايد بگردم دنبال اين بك آپ.تو اون مسير كه نيست كجا رو بگردم گلم؟

خب والا چی بگم...
یکم فولدرهای توی مموری رو بگرد، یه سرچی بکن ببین به چیزی میرسی؟

abdolhakim
28-09-2012, 20:15
سلام دوستان

یه سوال داشتم شرمنده اگه اینجا جاش نیس

من اس2 دارم میخام اپدیت کنم

چندتا سایت هم دیدم اموزش گذاشته بودن ولی خوب متوجه نشدم

اگه کسی اموزش خوبی داره بزاره
ممنون
کسی نبود ؟

hamidR15
29-09-2012, 15:01
سلام
من كلا بي خيال اون بك آپ لعنتي شدم. دارم دوباره خورد خورد شماره هام رو جمع ميكنم.
يه سوال تو اين رام جديد(4.0.3) چه جوري ميتونم USB رو به PC كانكت كنم و اطلاعات رو جابجا كنم؟رو رام قبلي ميرفتم تو Notifications و رو USB كليك ميردم ولي اين رام جديد هر كاري ميكنم PC گوشي رو نميشناسه.
ممنون ميشم راهنمائي كنيد:42::40:

yoosef_st
29-09-2012, 18:51
کسی نبود ؟
آموزش زیاده براش و کار خیلی سختی هم نیست
فروم موبایلستان و ---------.ir برو اونجا هم رام هست هم آموزش نصب

سلام
من كلا بي خيال اون بك آپ لعنتي شدم. دارم دوباره خورد خورد شماره هام رو جمع ميكنم.
يه سوال تو اين رام جديد(4.0.3) چه جوري ميتونم USB رو به PC كانكت كنم و اطلاعات رو جابجا كنم؟رو رام قبلي ميرفتم تو Notifications و رو USB كليك ميردم ولي اين رام جديد هر كاري ميكنم PC گوشي رو نميشناسه.
ممنون ميشم راهنمائي كنيد:42::40:

چرا بی خیال؟
نتونستی بالاخره فایل بکاپ رو پیدا کنی؟
برای شناختن گوشی هم برو این مسیر:
Setting>Developer Otions > USB Debugging
رو تیک بزن
البته اگه درایور گوشی رو هم نصب کنی میشناستش

hamidR15
30-09-2012, 11:04
چرا بی خیال؟
نتونستی بالاخره فایل بکاپ رو پیدا کنی؟
برای شناختن گوشی هم برو این مسیر:
Setting>Developer Otions > USB Debugging
رو تیک بزن
البته اگه درایور گوشی رو هم نصب کنی میشناستش

سلام
نه نيست يوسف جان.متاسفانه:41:
اون تيك هم زدم ولي گوشي رو با يه آيكن شبيه دوربين ميشناسه تو ماي كامپيوتر وقتي بازش ميكنم پوشه ها رو نميشناسه.
درايور گوشي رو از كجا بيارم.راستي چرا گلكسي هيچ درايوري تو جعبش نيست وقتي ميخريم؟

yoosef_st
30-09-2012, 11:13
آخرین ورژن از برنامه Kies رو بگیر نصب کن همه چیز حل میشه
درایور رو هم نصب میکنه

hamidR15
01-10-2012, 11:12
آخرین ورژن از برنامه Kies رو بگیر نصب کن همه چیز حل میشه
درایور رو هم نصب میکنه

سلام و ممنونم.
اون شب رضا جان يه لينك گذاشت و من KIES رو دانلود كردم.از كجا بدونم اخريشه؟
بعد فرض كنيم آخرين ورژن باشه بايد چيكار كنم؟
رضا كجائي جواب SMS م رو هم ندادي؟

yoosef_st
01-10-2012, 13:28
هیچی دیگه نصب کن بعد که نصبش تموم شد برنامه رو باز کنی و گوشیتو وصل کنی قشنگ میشناستش
البته برای نصبش به یه سری نرم افزار دیگه مثل Microsoft .NET ورژن 3.5 و 3 و 4 (نمیدونم دقیقا کدومهاش) نیاز داره که ترجیحا قبلش خودت نصبشون کنه
چون اگه نکنی، حین نصب خودش دانلود میکنه و نصب میکنه

hamidR15
01-10-2012, 16:29
هیچی دیگه نصب کن بعد که نصبش تموم شد برنامه رو باز کنی و گوشیتو وصل کنی قشنگ میشناستش
البته برای نصبش به یه سری نرم افزار دیگه مثل Microsoft .NET ورژن 3.5 و 3 و 4 (نمیدونم دقیقا کدومهاش) نیاز داره که ترجیحا قبلش خودت نصبشون کنه
چون اگه نکنی، حین نصب خودش دانلود میکنه و نصب میکنه

يوسف جان من فراموش كردم تو پست قبلي عرض كنم،من Kies رو دانلود و نصب كردم. خيلي هم طول كشيد[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
پس خودش اين نرم افزارهائي كه نام بردي رو حتما دانلود ونصب كرده.اگه اين كار شده باشه مشكلي براي من پيش نمياره؟

yoosef_st
01-10-2012, 17:14
يوسف جان من فراموش كردم تو پست قبلي عرض كنم،من Kies رو دانلود و نصب كردم. خيلي هم طول كشيد[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
پس خودش اين نرم افزارهائي كه نام بردي رو حتما دانلود ونصب كرده.اگه اين كار شده باشه مشكلي براي من پيش نمياره؟

نه مشکلی پیش نمیاره
چه مشکلی پیش بیاره؟
شما بای کایز رو باز کنی و بعد گوشی رو با کابل وصل کنی تا بشناستش و همین
ایشالا که به مشکلی نمیخوری

h!tman
01-10-2012, 18:16
درود حمید گل
یک قسمتی تو ستینگ بود(فراموشی گرفتم)
فکر کنم زیر Wireless And Networks یک گزینه به نام Others داشت
میزدی و یک لیست باز میشد
از اونجا USB Connectivity یا همچین چیزی هست
اونو بزنی یک دکمه به نام Connect to pc داره
میزنی میگه کابل رو وصل کن
وصل کنی حالت مس استوریج فعال میشه

hamidR15
02-10-2012, 00:18
درود حمید گل
یک قسمتی تو ستینگ بود(فراموشی گرفتم)
فکر کنم زیر Wireless And Networks یک گزینه به نام Others داشت
میزدی و یک لیست باز میشد
از اونجا USB Connectivity یا همچین چیزی هست
اونو بزنی یک دکمه به نام Connect to pc داره
میزنی میگه کابل رو وصل کن
وصل کنی حالت مس استوریج فعال میشه
سلام رضا جان.
ای ول داری واقعا.درست شد مثل قند.
دم همگی گرم.یوسف جان از شما هم ممنونم.
فقط نکته ای که مونده اینه که با Kies ورژن 2.0 گوشی رو نمیشناسه. یه بار هم از طریق ترابل شوتینگ درایور رو نصبید ولی باز هم کانکت نمیشه.

h!tman
02-10-2012, 08:14
کیز رو کلا بزار نصب باشه
من تا حالا ندیدم چه شکلیه:-؟
اصلا بازش نکردم
این روش جدید یکم سخت تره ولی خوبیش اینه که مس استوریجه

sms11
05-10-2012, 13:45
سلام
گوشی مال من نیست اما یه مشکلی داره که خواستم ببینم میشه حلش کردی اولی که خریدی
این گوشی از روز اولی که خریدیم و من با کد #*0#*امتحانش کردم هیچ مشکلی نداشت.
بعد از مدتی (در اثر نمیدونم چه عاملی) این گوشی اسپیکر reciever صداش قطع شد و مخصوصا زمانی که به وایفای وصل بودیم اگه کسی زنگ میزد یا شما به کسی زنگ میزدی صدای طرف مقابل نمی اومد.
من همون موقع روش رام رسمی ورژن 2 گوشی رو ریختم درست شد و هر وقت هم که دوباره این مشکل پیش می اومد یه بار دیگه همون کد بالا رو میزدیم و تست مربوط به ریسیور رو میزدیم بعد درست میشد و مشکلش حل میشد
از این موضوع چند ماهی گذشته بود که همین چند روز پیش این مشکل پیش اومده و هرچی هم اون تست رو میزنیم درست بشو نیست که نیست.
من برای از اینجا رام رسمی پاکستان 4.0.4 رو ریختم اما هنوز هم همون مشکل هست
ازتون میخوام کمکم کنید که این مشکل رو حل کنم.ترسیدم که رام کاستوم روش بریزم و بازم مشکل داشته باشه و نتونم دوباره رام رسمی روش بریزم.
بگید چیکار باید بکنم؟بدم نمایندگی میتونه درست کنه؟

yoosef_st
05-10-2012, 14:32
والا نمیدونم مشکل شما اصلا به رام ربطی داشته باشه یا نه
ولی اگه گوشیت گارانتی رسمی داره، با توجه به اینکه خودت با اُدین رام عوض کردی دیگه فکر نمیکنم گارانتی قبولش کنه...

sms11
05-10-2012, 15:16
گارانتی از اولم نداشت
اگه بدم گارانتی میتونه درست کنه؟معمولاگارانتی ها از خداشونم هست که قطعه بدن درست کنن و بعدش هم پولشو بگیرن

Behsood
10-10-2012, 09:44
سلام
من میخوام گوشی ام رو روت کنم.
اندروید 4 هم هست!
هیچی هم بلد نیستم :دئ
میخوان ار یه app استفاده کنم که پیش نیازش اینه!

Ali_Best
27-10-2012, 20:17
بچه ها

یکی از دوستان اس2 داره
خواب بوده! وقتی بیدار شده رفته سر گوشیش با یه مشکلی مواجه شده:

هرچی پترن رو میزده (با اینکه درست میزده) ولی قبول نمیکرده بعد هم قفل میشه که میگه ایمیل پسورد وارد کن
این کارم میکنه ولی میگه ولید نیست

اندورید 2.3.x روشه

گوشی رو خاموش روشن کردیم باطریشو درآوردیم... 30 ثانیه که هیچ 3 ساعت هم صبر کرده اما دیگه پترن نمیاد و دائم میگه که ایمیل و پسورد هم اشتباهه (باین که تست کردیم درست بوده)
به اینترنت هم وصله که چک کنه ولی بار فایده نداشته

چــــــرا؟!

منوی بوت نداره مثل موتو که بشه وایپ کرد از اونجا؟
آیس کریم رسمی اومده؟ نحوه فلش چطوریه؟

یه توضیحی بدید......
من که سر در نمیارم از این سامسونگ ....

yoosef_st
27-10-2012, 23:46
بچه ها

یکی از دوستان اس2 داره
خواب بوده! وقتی بیدار شده رفته سر گوشیش با یه مشکلی مواجه شده:

هرچی پترن رو میزده (با اینکه درست میزده) ولی قبول نمیکرده بعد هم قفل میشه که میگه ایمیل پسورد وارد کن
این کارم میکنه ولی میگه ولید نیست

اندورید 2.3.x روشه

گوشی رو خاموش روشن کردیم باطریشو درآوردیم... 30 ثانیه که هیچ 3 ساعت هم صبر کرده اما دیگه پترن نمیاد و دائم میگه که ایمیل و پسورد هم اشتباهه (باین که تست کردیم درست بوده)
به اینترنت هم وصله که چک کنه ولی بار فایده نداشته

چــــــرا؟!

منوی بوت نداره مثل موتو که بشه وایپ کرد از اونجا؟
آیس کریم رسمی اومده؟ نحوه فلش چطوریه؟

یه توضیحی بدید......
من که سر در نمیارم از این سامسونگ ....
نکته اول در مورد فلش زدن اینه که همه اطلاعات من جمله مسیجها و کانتکتهاتون پاک میشه
شما اگه یوزر نیم و پسورد یاهوتون رو به درستی وارد کنین گوشی قطعا آنلاک میشه
اما فلش زدن هم کار سختی نیست و فقط باید حدود 200مگ دانلود کنین و چندتا آموزش رو بخونین
ICS هم براش موجوده
به این آدرس برید:

johnypersian1656
28-10-2012, 02:05
منوی بوت نداره مثل موتو که بشه وایپ کرد از اونجا؟ علی جان volume up home power رو وقتی که گوشی خاموشه بزن تا بری ریکاوری بعد وایپ کن.

Ali_Best
28-10-2012, 02:48
نکته اول در مورد فلش زدن اینه که همه اطلاعات من جمله مسیجها و کانتکتهاتون پاک میشه
شما اگه یوزر نیم و پسورد یاهوتون رو به درستی وارد کنین گوشی قطعا آنلاک میشه
اما فلش زدن هم کار سختی نیست و فقط باید حدود 200مگ دانلود کنین و چندتا آموزش رو بخونین
ICS هم براش موجوده
به این آدرس برید:
نـــه دِ
فایده نداره! قـــاط زده ایمیل رو هم نمیشناسه!
اونم البته جی میل ـــه نه یاهو!

علی جان volume up home power رو وقتی که گوشی خاموشه بزن تا بری ریکاوری بعد وایپ کن.
چطوری فرهاد؟!
از دلار چه خبر؟ دقت کردی هیچ غلطی نمیشه کرد؟! :دی

فردا میرم سرش!
والا من هنوز نفهمیدم این کلید هوم به چه دردی میخوره!
من سر کلاس به روال موتو ولوم بالا پایین و پاور رو گرفتم ببینم کجا میره... دوستم میگفت یه کلیدم پایین هست :دی
هرچی دکمه داشتو باهم فشار دادم (4 تا رو!) دیدم اتفاقی نمی افته بی خیالش شدم! :دی

yoosef_st
28-10-2012, 02:57
من فکر میکنم این که ایمیل شما رو نمیشناسه ناشی از این مساله هست که شما نمیدونین باید چکار کنین
البته این برداشت من هست
اگر آدم وارد تری دور و برتون هست به اون نشون بدین احتمال زیاد مفید واقع میشه

johnypersian1656
28-10-2012, 13:50
چطوری فرهاد؟!
از دلار چه خبر؟ دقت کردی هیچ غلطی نمیشه کرد؟! :دی

فردا میرم سرش!
والا من هنوز نفهمیدم این کلید هوم به چه دردی میخوره!
من سر کلاس به روال موتو ولوم بالا پایین و پاور رو گرفتم ببینم کجا میره... دوستم میگفت یه کلیدم پایین هست :دی
هرچی دکمه داشتو باهم فشار دادم (4 تا رو!) دیدم اتفاقی نمی افته بی خیالش شدم! :دی

قربونت. فعلا دارم هرچی گوشی دارم میفروشم :دی حتی motorola z6 :دی کلید هوم واسه تقارن صفحه استفاده میشه :دی

amirdave
07-11-2012, 11:55
1-بچه ها کسی میدونه عمر باتری این گوشی چقدره؟منظورم اینه که با چند بار خالی و پر شدن باتری از کیفیت آن کاسته میشه؟
2-یادمه باتریهای قدیمی وقتی آخره عمرشون میشد باد میکردن,آیا این باتریه هم اینجورین؟

yoosef_st
16-11-2012, 16:09
اووووف پسر!
رام جدید 4.1.2 واسه اس 2 اومده با تمامی امکانات اس3!
یعنی از تاچ ویز بگیر تا Smart Stay و ...

با اینکه نسخه تستیه اما دارم وسوسه میشم نصبش کنم...:sq_24:

shahabprince
16-11-2012, 17:11
حتما نصب کن
من واسه یکی از دوستام نصب کردم واقعا عالیه
خیلی روونه

Sent from my GT-I9300 using Tapatalk 2

amaranth_silent
18-11-2012, 21:36
گوشیم گلکسی نوت هست ولی ناچار شدم مشکلمو اینجام مطرح کنم امیدوارم کمکم کنید...
دوستان مشکل اساسی واس گوشیم پیش اومده یعنی دوتا مورد با هم تو یه روز واسم پیش اومد دیروز صبح ک از خواب بیدار شدم گوشیم از رو تختم افتاد کف سر سرامیک خواب آلود گوشیمو برداشتم ولی مشکلی واسش پیش نیومده بود بعد من سر کار از یه شارژر متفرقه واسه شارژ گوشیم استفاده میکردم تقریبا چند ماه ازش استفاده میکردم ولی یهو دیدم گوشیم صدا میده انگار که هی یکی داره کابل شارژو از گوشی میکنه دوباره وصلش میکنه در ضمن موقه کار با گوشی یهو میرفت رو مد فرامین صوتی من گفتم احتمالا یه رام عوض کنم مشکلش بر طرف شه ولی بع تعویض رام گوشی موقع start up ارور میئده بعنوان مثال میگه android .com متوقف شده یا google.com متوقف شده الان گوشی میاد بالا ولی هیچ کاری باهاش نمیشه کرد و بشدت کند شده طوری ک دیگه نمتونم وارد منو بشم و گوشیمو وایپ کنم الان چنتا رام هم عوض کردم بازم همین مشکلو داره...موندم بخدا دیگه نمدونم چ کار کنم...شاید یه وایپ کلی کنم و دوباره رام بریزم درست شه در غیر این صورت باید دنبال یه تعمیر کار درست حسابی باشم..من تو کرجم واسه تعمیر کجا ببرم که حرفه ای باشن؟؟

lord69
07-12-2012, 17:07
دوستان S2 تر و تمیز رو الان چند میخرن؟
32 گیگه

Eblis 2011
07-12-2012, 17:15
اووووف پسر!
رام جدید 4.1.2 واسه اس 2 اومده با تمامی امکانات اس3!
یعنی از تاچ ویز بگیر تا Smart Stay و ...

با اینکه نسخه تستیه اما دارم وسوسه میشم نصبش کنم...:sq_24:

من یک هفته که نصب کردم .... هیچ مشکلی ندیدم و بسیار رام عالی و روونیه ..... همه ی امکانات اس 3 هم به خوبی درش کار میکنه با اینکه تستیه ....

hamidR15
08-12-2012, 14:11
سلام خدمت دوستان گل.
1-براي نصب و استفاده از كابل رابط usb چيكار بايد انجام بدم.وقتي فلش رو نصب ميكنم يا نميشناسه يا فولدري چيزي نمياد روي صفحه؟رامم هم 4.0.3 هست.
2-تعدادي فيلم با صداي DTS 5.1 و DD 5.1 دارم.(رابط MHL هم دارم )ميخواستم راهنمائيم نمائيد آيا پليري براي SII هست كه بتونه صداي مولتي كانال رو ثاپورت كنه؟
mobo رو رضا جان پيشنهاد دادن كه نصب كردم ولي اجرا نشد.
mx player رو هم پيدا نكردم.
ممنون
ياعلي

johnypersian1656
08-12-2012, 14:51
سلام خدمت دوستان گل.
1-براي نصب و استفاده از كابل رابط usb چيكار بايد انجام بدم.وقتي فلش رو نصب ميكنم يا نميشناسه يا فولدري چيزي نمياد روي صفحه؟رامم هم 4.0.3 هست.
2-تعدادي فيلم با صداي DTS 5.1 و DD 5.1 دارم.(رابط MHL هم دارم )ميخواستم راهنمائيم نمائيد آيا پليري براي SII هست كه بتونه صداي مولتي كانال رو ثاپورت كنه؟
mobo رو رضا جان پيشنهاد دادن كه نصب كردم ولي اجرا نشد.
mx player رو هم پيدا نكردم.
ممنون
ياعلي

سلام دوست عزیز .
1- اول اینکه از سالم بودن کابل مطمئن بشین و با یه گوشی دیگه هم تست کنین. کرنلتون هم باید OTG رو ساپورت بکنه. فرمت پارتیشن اون فلش هم باید fat32 باشه. اگر NTFS هست باید از یه فایل منیجر با قابلیت تشخیص روت استفاده کنین و برین توی mnt/ntfs فایلها اونجاس. بعدم وقتی که فلش رو وصل میکنین اگه اتوماتیک نشناخت برین به مسیر settings/storage/mount usb storage اگر از کرنل خاصی هم استفاده میکنین (که از این قابلیت پشتیبانی میکنه )‌باید برنامه usb host controller رو نصب کنین(فعلا همینا به ذهنم میرسه :دی )
2- Vplayer رو مطمئنم صدای مولتی کانال رو ساپورت میکنه. ورژن فولش رو به همراه mxplayer و کدک آپلود کردم اینجا :

hamidR15
09-12-2012, 09:16
سلام دوست عزیز .
1- اول اینکه از سالم بودن کابل مطمئن بشین و با یه گوشی دیگه هم تست کنین. کرنلتون هم باید OTG رو ساپورت بکنه. فرمت پارتیشن اون فلش هم باید fat32 باشه. اگر NTFS هست باید از یه فایل منیجر با قابلیت تشخیص روت استفاده کنین و برین توی mnt/ntfs فایلها اونجاس. بعدم وقتی که فلش رو وصل میکنین اگه اتوماتیک نشناخت برین به مسیر settings/storage/mount usb storage اگر از کرنل خاصی هم استفاده میکنین (که از این قابلیت پشتیبانی میکنه )‌باید برنامه usb host controller رو نصب کنین(فعلا همینا به ذهنم میرسه :دی )
2- Vplayer رو مطمئنم صدای مولتی کانال رو ساپورت میکنه. ورژن فولش رو به همراه mxplayer و کدک آپلود کردم اینجا :

سلام عزيزم خيلي ممنون از اينكه كمكم كردي.
1- كابل كه نو هست وتا حالا ازش استفاده نكردم.كرنل گوشي اينه:
3.0.15-i9100jplpc-cl537255dpi@DELL 169#3
ميتونه ثاپورت كنه من زياد وارد نيستم.
در مورد فرمت فلش هم بله فرمتش فلشم NTFS كردم.فلشم 16gb هستش و ميخواستم فيلم The Dark Night Rises رو با حجم 12gb بريزم روش. هر كاري كردم با fat نريخت. مجبور شدم قرمتش كنم.الانم كه ميفرمائيد با NTFS كار نميكنه.حيف شد.گوشيم هم متاسفانه 16 هست و اين فيلمه هم حجيم.حالا اين فايل منيجر كه فرموديد رو از كجا بگيرم؟
2-در مورد پلير خيلي لطف كردي.برم خونه نصبش كنم ببينم چيكار ميكنه.
باز هم از شما بزرگوار تشكرم ميكنم.

johnypersian1656
09-12-2012, 12:44
سلام عزيزم خيلي ممنون از اينكه كمكم كردي.
1- كابل كه نو هست وتا حالا ازش استفاده نكردم.كرنل گوشي اينه:
3.0.15-i9100jplpc-cl537255dpi@DELL 169#3
ميتونه ثاپورت كنه من زياد وارد نيستم.
در مورد فرمت فلش هم بله فرمتش فلشم NTFS كردم.فلشم 16gb هستش و ميخواستم فيلم The Dark Night Rises رو با حجم 12gb بريزم روش. هر كاري كردم با fat نريخت. مجبور شدم قرمتش كنم.الانم كه ميفرمائيد با NTFS كار نميكنه.حيف شد.گوشيم هم متاسفانه 16 هست و اين فيلمه هم حجيم.حالا اين فايل منيجر كه فرموديد رو از كجا بگيرم؟
2-در مورد پلير خيلي لطف كردي.برم خونه نصبش كنم ببينم چيكار ميكنه.
باز هم از شما بزرگوار تشكرم ميكنم.
خواهش می کنم دوست عزیز وظیفه بود. همونطور که گفتم شما باید از کرنلی که OTG رو پشتیبانی میکنه استفاده کنین که برای این کار یا باید از ریکاوری یا از ادین (برای بعضی کرنلها مثل هش siyah) استفاده کنین. در مورد فایل منیجر هم دوتا واستون آپلود کردم :

hamidR15
09-12-2012, 21:11
خواهش می کنم دوست عزیز وظیفه بود. همونطور که گفتم شما باید از کرنلی که OTG رو پشتیبانی میکنه استفاده کنین که برای این کار یا باید از ریکاوری یا از ادین (برای بعضی کرنلها مثل هش siyah) استفاده کنین. در مورد فایل منیجر هم دوتا واستون آپلود کردم :

سلام مجدد
خیلی لطف کردید.الان گوشی در حال شارژه.بعدا میریزم ببینم میتونم فلش رو ببینم
در مورد پلیرها: vplayer رو نصب کردم ولی متاسفانه نه دالبی 5.1 و نه با DTS 5.1 خروجی نداد به آمپم؟!:n28:
MX Player هم نصب شد ولی کدکهاش نصب نمیشن. هر کاری کردم!!:n28:
شما خودتون vplayer امتحان کرده بودید؟به A/V Reciver وصل کردید و ورودی 5.1 گرفت آمپ؟

VAHID
10-12-2012, 18:23
الان قیمت این گوشی چنده؟؟

esfhost
12-12-2012, 23:22
الان قیمت این گوشی چنده؟؟

1430

VAHID
12-12-2012, 23:58
1430

چرا اینقدر زیاد؟؟اارزش خرید نداره.........

Mohammad King
14-12-2012, 01:15
1430

سلام

عزیز این قیمتو از کجات در آوردی؟!!؟!

قیمت گوشی 1180 هست

h!tman
14-12-2012, 01:35
دست دو تر تمیزش 900اینام گیر میاد

VAHID
14-12-2012, 17:50
سلام

عزیز این قیمتو از کجات در آوردی؟!!؟!

قیمت گوشی 1180 هست

ولی منم پرسیدم 2 روز پیش 1300 میدادن

M Like Mother
15-12-2012, 11:49
.......................

hamidR15
16-12-2012, 18:28
سلام
دوستان یه علامت مثل علامت خطر آمد بالای گوشی از پریروز که شمال بودم. نمیدونم چیرو زدم اینجوری شده.Notifications رو که میدم پائین نوشته:
Data Roming
You have lost data connectivity because
بقیه اش معلوم نیست.وقتی لمسش میکنم میره تو قسمت
Mobile network data
هر چی هست مربوط به رومینگ و این داستانهاس. چیکار کنم حذف بشه.
ممنون

amhain
25-12-2012, 18:07
گوشی من گلکسی s2با اندروید 2ه
قبلا یه جیمیلی وارد کرده بودم که الان اون جیمیلمو سوزوندم حالا یه اکانت دیگه وارد کردم ولی هیچ کدوم از مارکتام باز نمیشه.کلا واسه کارای اینترتیم یه صفحه میاد که رمز جیمیل قبلیمو میخواد.منم دیگه اون جیمیلو سوزوندم
و تو تنظیماتم نمیشه این جیمیل دومیرو اصلی کنم.میگه اگه میخوای اون جیمیل اولی پاک شه باید برگردی رو تنظیمت کارخونه
ولی کانتکت و اس ام اسامو لازم دارم
چیکار کنم:n14:

alihashtaad
02-01-2013, 22:45
گوشی من گلکسی s2با اندروید 2ه
قبلا یه جیمیلی وارد کرده بودم که الان اون جیمیلمو سوزوندم حالا یه اکانت دیگه وارد کردم ولی هیچ کدوم از مارکتام باز نمیشه.کلا واسه کارای اینترتیم یه صفحه میاد که رمز جیمیل قبلیمو میخواد.منم دیگه اون جیمیلو سوزوندم
و تو تنظیماتم نمیشه این جیمیل دومیرو اصلی کنم.میگه اگه میخوای اون جیمیل اولی پاک شه باید برگردی رو تنظیمت کارخونه
ولی کانتکت و اس ام اسامو لازم دارم
چیکار کنم:n14:

از کانتکت واس ام اسات بکاپ بگیر بعد ریست فکتوری کن

fishdilo
04-01-2013, 14:02
سلام
کابل mhl خریده ام ولی وقتی به تلوزیون وصل میشه، هیچ اتفاقی نمی افته، چیکار کنم؟

fishdilo
05-01-2013, 21:04
سلام
کابل mhl خریده ام ولی وقتی به تلوزیون وصل میشه، هیچ اتفاقی نمی افته، چیکار کنم؟

کسی نبود :n13:

lord69
06-01-2013, 01:11
کسی نبود :n13:

اول از همه چک کن که کابل مناسب اس 2 باشه نه اس 3
بعد هم این که باید به برق وصل باشه
اگه این کارها رو کردی باز هم نشد باید مشکل از جای دیگه ای باشه

بردیا
01-02-2013, 10:53
پدر من میخواست گوشیشو به اندروید 4.1 آپدیت بکنه ولی موفق نشد و الان گوشی کاملا brick شده
از نرم افزار اودین هم استفاده کردیم و یه بوتلودر قدیمی دانلود کردیم ولی بازم failed شد و گوشی بالا نیومدش
چیکار میشه کرد تا درستش کنیم؟
گوشی نه توی دانلود مود میره نه تو ریکاوری مود

.................................................. .......

ویرایش:گوشی به شکل معجزه آسایی با رام 4.03 اومدش بالا
ببینم اصلا رام مخصوص جیلی بین برای گلکسی اس 2 توی ایران اومده یا نه؟
کسی یه آموزش درست حسابی سراغ داره که بهم نشون بده که پدر محترم دفعه بعدی ازش استفاده بکنه

kenzu
01-02-2013, 20:02
برای اموزشهای درست و حسابی باید به انجمن روبرو برید :
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

amaranth_silent
08-02-2013, 22:39
دوستان من یه برنامه گالری لاک رو گوشیم نصب کردم ک تو اون عکسا و فیلمای شخصیمو توش بایگانی کردم و خب رمزم گذاشتم کسی نمیتونه واردش شه ولی اگه کسی برناممو بخاد پاک کنه دوباره همون برنامه رو نصب کنه براحتی به فایلای مخفی شده دسترسی پیدا میکنه ...بطور خلاصه من دنبال برنامه ای هستم که unistall کردن برنامه هام مدریت کنه و برای پاک کردن برنامه هم ازم اجازه بخاد و درخاست پسورد کنه آیا همچین برنامه ای وجود داره؟

h!tman
10-02-2013, 11:01
پدر من میخواست گوشیشو به اندروید 4.1 آپدیت بکنه ولی موفق نشد و الان گوشی کاملا brick شده
از نرم افزار اودین هم استفاده کردیم و یه بوتلودر قدیمی دانلود کردیم ولی بازم failed شد و گوشی بالا نیومدش
چیکار میشه کرد تا درستش کنیم؟
گوشی نه توی دانلود مود میره نه تو ریکاوری مود

.................................................. .......

ویرایش:گوشی به شکل معجزه آسایی با رام 4.03 اومدش بالا
ببینم اصلا رام مخصوص جیلی بین برای گلکسی اس 2 توی ایران اومده یا نه؟
کسی یه آموزش درست حسابی سراغ داره که بهم نشون بده که پدر محترم دفعه بعدی ازش استفاده بکنه
درود
اگر وقتی بریک شده صفحه نمایش روشن میشه یا گوشی رو وصل میکنید ادین میشناسه مشکلی نیست .احتمالا مشکل از دانلود رامتون بوده
4.1.2 رسمی رو من تست کردم،خوب بود. لگ و باگ نداشت و نسبت به همه ICS ها مصرف بهتری داشت.
بعد این که رام مخصوص نمیدونم منظورتون چیه. ولی جلی بین هر منطقه رو بزنید مشکلی نداره. رام مسخره خاور میانه هم با 3-4ماه تاخیر و کلی باگ و حذف بعضی چیزا میاد که اصلا به داشتن منو فارسی نمیرزه

mehdi30nema
10-02-2013, 20:52
میگن نوی گوشی شده 1500 . درسته ؟

arashbi2
10-02-2013, 21:38
میگن نوی گوشی شده 1500 . درسته ؟

قیمت پنجشنبه در بازار ها 1.500 بود درسته

barad00
11-03-2013, 15:39
دوستان 1 سوال دارم ممنون میشم کمک کنید

منs2 دارم چند وقته چرخش صفحش کار نمیکنه چکار کنم

alihashtaad
12-03-2013, 12:14
دوستان 1 سوال دارم ممنون میشم کمک کنید

منs2 دارم چند وقته چرخش صفحش کار نمیکنه چکار کنم
شما باید سنسور ژیروسکوپ رو calibration بکنید

abc2
11-04-2013, 14:30
دوستان من یه galaxy S2 I9100 خریدم . ولی یه مشکلی داره و سریع باتری خالی میکنه این مشکلش چیه حتی رو حالت استند بای هم بعد پنج دقیقه میزنم میبینم 3 درصد باتری کم کرده :n13:
یه راهنمایی میفرمایید ممنون

Eblis 2011
11-04-2013, 14:32
دوستان من یه galaxy S2 I9100 خریدم . ولی یه مشکلی داره و سریع باتری خالی میکنه این مشکلش چیه حتی رو حالت استند بای هم بعد پنج دقیقه میزنم میبینم 3 درصد باتری کم کرده :n13:
یه راهنمایی میفرمایید ممنون

از برنامه ی مدیریت باتری استفاده کنید

پیشنهاد من : Go power master

abc2
11-04-2013, 15:18
از برنامه ی مدیریت باتری استفاده کنید

پیشنهاد من : Go power master

دوست عزیز ممنون بابت راهنمایی ولی این نرماله که تو حالت استند بای که LCD هم خاموشه تو عرض 10 دقیقه 3 درصد باتری کم کنه ؟!
این برنامه رو نصب کنم ببینم درست بازم ممنون .

Eblis 2011
11-04-2013, 17:21
دوست عزیز ممنون بابت راهنمایی ولی این نرماله که تو حالت استند بای که LCD هم خاموشه تو عرض 10 دقیقه 3 درصد باتری کم کنه ؟!
این برنامه رو نصب کنم ببینم درست بازم ممنون .

خب دوست من شما این برنامه رو نصب کن و تنظیمات رو بصورت تنظیم کن که مثلا زمانی که Lcd خاموشه ...

وای فای رو خاموش کنه ....
موبایل دیتا رو خاموش کنه ....
برنامه های در حال اجرا رو ببنده ....
syns رو خاموش کنه ....

حسابی تو مصرف باتری تاثیر میذاره .....

abc2
11-04-2013, 21:11
خب دوست من شما این برنامه رو نصب کن و تنظیمات رو بصورت تنظیم کن که مثلا زمانی که Lcd خاموشه ...

وای فای رو خاموش کنه ....
موبایل دیتا رو خاموش کنه ....
برنامه های در حال اجرا رو ببنده ....
syns رو خاموش کنه ....

حسابی تو مصرف باتری تاثیر میذاره .....

داداش اینکارو کردم بهتر شد ولی مشکل اصلی پا برجاست الان رو حالت استنذ بای (lcd خاموش) 3 برای هر نیم ساعت کم میکنه که فاجعس یعنی هر روز من باید این گوشی رو شارژ کنم . ببینم به خاط اندرویدش نیس ؟ اندروید خودش 4.04 بود که متاسفانه یه روز باهاش کار نکردم سریع اپدیت کردم به 4.1.2 گفتم شاید مشکل از این باشه ؟:n27:

h!tman
11-04-2013, 21:29
مشکل اون نیست،اگر دوست ندارید کرنل یا رام کم مصرف بزنید
روت کنید و باتری رو کالیبره کنید،البته اول خرید گوشی مصرف زیاده ،مشکلی از این نظر نیست.باتری یکم شارژ و دشارژ بشه اوکی میشه.

Eblis 2011
11-04-2013, 21:56
داداش اینکارو کردم بهتر شد ولی مشکل اصلی پا برجاست الان رو حالت استنذ بای (lcd خاموش) 3 برای هر نیم ساعت کم میکنه که فاجعس یعنی هر روز من باید این گوشی رو شارژ کنم . ببینم به خاط اندرویدش نیس ؟ اندروید خودش 4.04 بود که متاسفانه یه روز باهاش کار نکردم سریع اپدیت کردم به 4.1.2 گفتم شاید مشکل از این باشه ؟:n27:

شما تنظیمات go power رو بصورت زیرتنظیم کن :
وارد بخش smart شو

سپس طبق تصویر زیر نظیمات رو انجام بده

+

شما از باطری استفاده کن بذار شارژش تموم شه و گوشی خاموش شه سپس در حالت خاموش باتری رو فول شارژ کن ... سپس گوشی رو روشن کن و به ریکاوری برو و wipe batrrey بزن ...
چند بار این کارو انجام بده ( یعنی دوباره با گوشی ور برو گوشی شارژ خالی شه ، در حالت خاموش بزن شارژ فول شه ، سپس وایپ باتری کن دوباره )

+

در این گوشی ها ، هر یک ساعت 2 درصد باتری کم شدن طبیعیه .... انتظار نداشته باش عین 1100 هر 2هفته شارژ کنی ....

h!tman
11-04-2013, 22:32
S2 رو من هرکاری کرده بودم ، آخرش هر دو روز یک بار باید شارژ میکردم.
یک روز شارژ یک چیز طبیعیه برای S2

abc2
11-04-2013, 22:33
شما تنظیمات go power رو بصورت زیرتنظیم کن :
وارد بخش smart شو

سپس طبق تصویر زیر نظیمات رو انجام بده

+

شما از باطری استفاده کن بذار شارژش تموم شه و گوشی خاموش شه سپس در حالت خاموش باتری رو فول شارژ کن ... سپس گوشی رو روشن کن و به ریکاوری برو و wipe batrrey بزن ...
چند بار این کارو انجام بده ( یعنی دوباره با گوشی ور برو گوشی شارژ خالی شه ، در حالت خاموش بزن شارژ فول شه ، سپس وایپ باتری کن دوباره )

+

در این گوشی ها ، هر یک ساعت 2 درصد باتری کم شدن طبیعیه .... انتظار نداشته باش عین 1100 هر 2هفته شارژ کنی ....

من الان یه ipad دارم روزی به زور چکو لگد 1 درصد شارژ کم میکنه رو حالت استندبای :n01:
ولی این اس 2 اساسی حالمو گرف اخه همه جا زده رو حالت استندبای 300 ساعت شارژ نگه میداره ماله مارو چرا پ 12 ساعتم نمیتونه نگه داره :n13: باتری طوری رو حالت استندبای مصرف میشه انگار که داری از گوشی استفاده میکنی .
این تنظیماتی هم که گفتین کردم جواب نداده تغییر کوچکی کرد ولی مشکل اصلی پابرجا بود :-| حالا بزا این روشی که گفتین رو انجام بدم ببینم چطو میشه ممنون ;-)

abc2
11-04-2013, 22:35
S2 رو من هرکاری کرده بودم ، آخرش هر دو روز یک بار باید شارژ میکردم.
یک روز شارژ یک چیز طبیعیه برای S2

دوست عزیز یعنی رو استندبای هم شارژ کم میکرد به سرعت ؟

h!tman
12-04-2013, 01:37
بله. شما باتریت یکم استفاده بشه ،متعادل تر میشه
ولی از 12تا 6 صبح حدود 9-10درصد کم میکرد
با کرنل و رام کاستوم 1درصد

abc2
13-04-2013, 15:44
بله. شما باتریت یکم استفاده بشه ،متعادل تر میشه
ولی از 12تا 6 صبح حدود 9-10درصد کم میکرد
با کرنل و رام کاستوم 1درصد
دوست عزیز گوشی رو root کردم اگر زحمتی نیس اموزش نصب کاستوم رام و کرنل مناسب رو برام بزارید خیلی ممنون میشم
ورژن اندروید خودم 4.1.2 هست امکانش هست به 4.2.2 ارتقا بدم اگر میشه و مشکلی نداره کاستوم رام اونو بزارید:n12:

ببخشید یه سوال هم دارم میخواستم بدونم مثلا کاستوم رام 4.2.2 غیر رسمی که اومده برای همه گوشیهای اندرویدی یکیه یا برا هر گوشی فرق میکنه ؟

AryanLand
13-04-2013, 20:45
دوست عزیز گوشی رو root کردم اگر زحمتی نیس اموزش نصب کاستوم رام و کرنل مناسب رو برام بزارید خیلی ممنون میشم
ورژن اندروید خودم 4.1.2 هست امکانش هست به 4.2.2 ارتقا بدم اگر میشه و مشکلی نداره کاستوم رام اونو بزارید:n12:

ببخشید یه سوال هم دارم میخواستم بدونم مثلا کاستوم رام 4.2.2 غیر رسمی که اومده برای همه گوشیهای اندرویدی یکیه یا برا هر گوشی فرق میکنه ؟

سلام.

دوست عزیز من الان روی اس 2 رام 4.1.2 دارم در صورتی که گوشی استند بای باشه و باهاش کار نکنم 5 روز هم شارژ نگه میداره و شاید توی 5 روز 10 درصد شارژ کم کنه.فقط تنها کاری هم که کردم برای بهبود وضعیت شارژ با برنامه آتو ران منیجر برنامه هایی که نیاز ندارم رو از توی آتو ران برداشتم. ضمنا" برنامه مذکور به روت بودن گوشی نیاز داره. :11:

abc2
13-04-2013, 21:17
سلام.

دوست عزیز من الان روی اس 2 رام 4.1.2 دارم در صورتی که گوشی استند بای باشه و باهاش کار نکنم 5 روز هم شارژ نگه میداره و شاید توی 5 روز 10 درصد شارژ کم کنه.فقط تنها کاری هم که کردم برای بهبود وضعیت شارژ با برنامه آتو ران منیجر برنامه هایی که نیاز ندارم رو از توی آتو ران برداشتم. ضمنا" برنامه مذکور به روت بودن گوشی نیاز داره. :11:

داداش یعنی قبل از نصب این برنامه شما هم مشکل منو داشتین ولی بعد از نصبش درست شد ؟
من گوشیم رو روت کردم چند ساعت پیش
الان نصبیدمش چیکار کنم باهاش الان یه لیستی از نرم افزارهایی که ریختم روش هست بعضیهاش جلوش زده running یعنی در حال اجران .

AryanLand
13-04-2013, 22:14
داداش یعنی قبل از نصب این برنامه شما هم مشکل منو داشتین ولی بعد از نصبش درست شد ؟
من گوشیم رو روت کردم چند ساعت پیش
الان نصبیدمش چیکار کنم باهاش الان یه لیستی از نرم افزارهایی که ریختم روش هست بعضیهاش جلوش زده running یعنی در حال اجران .

سلام.

شما روی هر برنامه که کلیک کنید یکسری لیست باز میشه که تعدادی تیک داره اون تیکهارو بردار و برنامه رو ببند.مشکل شارژت انشاا...درست میشه.:11: