PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : I9100 Galaxy S II » گوشی سامسونگ با سیستم عامل Android و پردازشگر ا Dual Core ا

صفحه ها : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 [20] 21 22 23

yoosef_st
29-01-2012, 20:19
آقا مگه کرنل اسپیدمود واسه این گوشی در عین کم مصرف بودم پرسرعت نیست؟
یا فقط سرعتش خوبه و مصرفش زیاده؟

rezashokohi
29-01-2012, 20:47
دوست عزیز وقتی رام رسمی 2.3.5 نصب میکنیم کرنل فنامنال باهاش هست و نیاز به روت نداره؟؟؟؟؟؟؟

میشه همین 2.3.3 فابریک رو هیچ تغییری ندم وبا odin فقط با یه کرنل کم مصرف روت کنم؟؟؟؟؟ blakc esteam به تره یا speedmood????????

hoha881
29-01-2012, 21:12
دوست عزیز وقتی رام رسمی 2.3.5 نصب میکنیم کرنل فنامنال باهاش هست و نیاز به روت نداره؟؟؟؟؟؟؟

میشه همین 2.3.3 فابریک رو هیچ تغییری ندم وبا odin فقط با یه کرنل کم مصرف روت کنم؟؟؟؟؟ blakc esteam به تره یا speedmood????????

به 2.3.5 اپدیت کنی بهتر هست.
برای کرنل هم به نظرم اسپید مود بهتر هست.
فنومنال بلک استریم برای من که جواب نداد وسط بازی های گرافیکی مثل riptide gp میزد بیرون و توی modern combat 3 کند میشد.ولی از اون طرف گرم نمیشد در کل پایه این همون اسپید مود هست علاوه بر اون کلاک cpu رو از 1200 به 1100 پایین اوردن.

amirdave
30-01-2012, 15:09
بجه ها رو گوشی من 2.3.6 xxkl1 نصبه با چه کرنلی باید روتش کنم؟
با کرنل siyah یا speedmod میتونم روتش کنم؟

hoha881
30-01-2012, 19:06
با هر دو تا میتونی روت کنی.

rezashokohi
30-01-2012, 20:49
چه بدرد میخوره کلاکش کم بشه و باتریشم کم مصرف:13: حالا نمیشه 2.3.5 اپدیت کنم ولی کرنلو دست نزنم همین باشه؟؟؟؟؟

hoha881
30-01-2012, 23:18
چه بدرد میخوره کلاکش کم بشه و باتریشم کم مصرف:13: حالا نمیشه 2.3.5 اپدیت کنم ولی کرنلو دست نزنم همین باشه؟؟؟؟؟

کلا روت کردن اختیاری هست.برای نصب بعضی نرم افزار ها لازمه .همون کرنل استوک هم مصرفش خوب هست و تفاوت انچنانی با هم ندارن.

amiramiryousefi
31-01-2012, 09:19
دوستان explorerاينترنت من هيچ صفحه اي رو باز نميكنه ولي با فايرفاكس باز ميشه تصور ميكنم به تنظيماتش مربوطه
با واي فاي وصلم
اگه ممكنه مثل قبلا راهنمايي بفرماييد

rezashokohi
31-01-2012, 14:09
چه جوری برنامه های فعلی رو سیو کنم که ریست فکتوری پاکشون نکنه؟؟؟؟

FerineFast
31-01-2012, 16:11
چه جوری برنامه های فعلی رو سیو کنم که ریست فکتوری پاکشون نکنه؟؟؟؟

برنامه ROM Manager رو من تست کردم عالی بود برنامه های دیگه ای هم هست گوگل کن.

rezashokohi
31-01-2012, 20:01
اخرین رام رسمی چیه؟؟ تو اون قسمت که مشخصات رام وکرنل نوشته یه گزینه هست بروز اوری نرم افزار اگه اونو بزنم خودش اخری رام رسمی{ICS} و اپدیت میکنه؟؟؟؟؟؟ من نمیخوام کرنلو عوض کنم همین خوبه میشه روت نکنم فقط اپدیت کنم؟؟؟؟

PersiAndroid
31-01-2012, 20:11
ics براي نوت گالكسي اس 2 در اواخر سه ماه ي اول ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

mf.designing
31-01-2012, 20:55
سلام به تمام دوستان گل.
من یه مشکل بد واسه گوشیم پیش اومد که اساسی حالم رو گرفت !
امروز بعد گشتن تو گالری گوشی اونو لاک کردم و گذاشتم تو کیفم بعدا که درآوردم کار داشتم ، دیدم گوشی مثل خاموشه و فقط 2 تا LED دکمه های لمسی روشن میشن ! فک کردم هنگ کرد و باطری رو درآوردم جا زدم اما هیچ عکس العملی نشون نداد ! بازم باطری رو درآوردم و بدون روشن کردن بهش زنگ زدم بازم اون چراغها روشن شد و ویبره زد اما نا تصویری ، نه صدائی و نه هیچ عکس العملی !! با باطری دیگه هم تست کردم فرقی نکرد ، به حالت دانلود و ریکاوری هم نمیره !! مشل از کجاست ؟ چیکار میشه کرد الان ؟ به کجا مراجعه کنم که مطمئن باشه ؟؟

ممنون

rtrsoft
01-02-2012, 11:23
سلام به تمام دوستان گل.
من یه مشکل بد واسه گوشیم پیش اومد که اساسی حالم رو گرفت !
امروز بعد گشتن تو گالری گوشی اونو لاک کردم و گذاشتم تو کیفم بعدا که درآوردم کار داشتم ، دیدم گوشی مثل خاموشه و فقط 2 تا LED دکمه های لمسی روشن میشن ! فک کردم هنگ کرد و باطری رو درآوردم جا زدم اما هیچ عکس العملی نشون نداد ! بازم باطری رو درآوردم و بدون روشن کردن بهش زنگ زدم بازم اون چراغها روشن شد و ویبره زد اما نا تصویری ، نه صدائی و نه هیچ عکس العملی !! با باطری دیگه هم تست کردم فرقی نکرد ، به حالت دانلود و ریکاوری هم نمیره !! مشل از کجاست ؟ چیکار میشه کرد الان ؟ به کجا مراجعه کنم که مطمئن باشه ؟؟

ممنون توي يكي از فرم ها خوندم يه يكه كابل و چند تا مقاومت يه كابل مخصوص روفتن به حالت ريكاوري و غيره درست ميكنن مشكل حل مي كنن اين موضوع ر وسرچ كن به جواب ميرسي

mf.designing
01-02-2012, 12:40
توي يكي از فرم ها خوندم يه يكه كابل و چند تا مقاومت يه كابل مخصوص روفتن به حالت ريكاوري و غيره درست ميكنن مشكل حل مي كنن اين موضوع ر وسرچ كن به جواب ميرسي
نه با جیگ حل نمیشه ! با اون وقتی حل میشه که گوشی صفحه بریک رو نمایش بده نه اینکه کلا عکس العملی نداشته باشه !
به نظرتون نمایندگی ببرم گوشی غیر گارانتی رو بررسی میکنن ؟

.:PAR3A:.
01-02-2012, 17:24
خبر رسمی :

گلکسی اس 3 ــی در MWC وجود ندارد :|

We've been hearing rumors that the Samsung Galaxy S III won't show up at the Mobile World Congress for a while now, but here comes the official confirmation from the horse's mouth. The launch of the hotly anticipated smartphone will happen later on with a separate Samsung-hosted event.
They were vague when it came to when or where the event will take place, with the official info saying "in the first half of the year, closer to commercial availability of the product".
We've heard that the Galaxy S III is slated for an April launch, but the validity of the rumor is questionable. A Dutch site is claiming a March launch instead.
Samsung didn’t say what they'll be announcing at the MWC, but they promise exciting mobile products. According to the rumor mill, that means Windows Phone handsets and tablets.
We're a little disappointed that we won't see the new Samsung flagship droid this month, but let's hope the wait will be worth it. Anyway, we'll be live covering whatever other hot gadgets Samsung has to show at the MWC.

منبع ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

(توی یکی از منابع ارنا هم که آلمانی بود فقط تیتر رو خوندم که Galaxy S II Plus و Note S توی Q4 میان ، نمیدونم رومر بود یا رسمی)

rezashokohi
01-02-2012, 19:48
پس اگه کرونلو عوض نکنم فقط رامو عوض کنم مشکلی پیش نمیاد؟؟؟؟

mf.designing
01-02-2012, 19:53
دوستان به نظرتون من زیادی بدشانسم یا سامسونگ کیفیت خوبی نداره ؟!
گوشی از رو یه صندلی افتاده زمین دیگه کار نمیکنه و نمایندگیش هم گفت که کاری نمیشه کرد فعلا !! من اصلا فک نمیکردم حتی خراش ورداره ! برداشتم گزاشتم تو جیبم بعدا فهمیدم چی شده ! من رو باش این همه سنگ سامسونگ و گلکسی رو به سینه زدم ! فک نمیکردم این قدر ضعیف باشه ! زمین افتادن گوشی باید یه چیز عادی باشه !!
یاد N95 افتادم که شوتشم میکردی هیچی نمیشد !! خلاصه 1 میلیون رفت هوا ! حالمون گرفته شد ...

saver
01-02-2012, 20:19
گوشی از رو یه صندلی افتاده زمین دیگه کار نمیکنه و نمایندگیش هم گفت که کاری نمیشه کرد فعلا !! من اصلا فک نمیکردم حتی خراش ورداره ! برداشتم گزاشتم تو جیبم بعدا فهمیدم چی شده ! من رو باش این همه سنگ سامسونگ و گلکسی رو به سینه زدم ! فک نمیکردم این قدر ضعیف باشه ! زمین افتادن گوشی باید یه چیز عادی باشه !!
یاد N95 افتادم که شوتشم میکردی هیچی نمیشد !! خلاصه 1 میلیون رفت هوا ! حالمون گرفته شد ...
من فکر میکنم بد شانسی من x10 داشتم آرک داشتم چند بار از دستم افتاد ولی چیزیشون نشد البته هر دفعه که افتاد خوشبختانه کیس ژله ای همراهش بود

total_overdose
01-02-2012, 22:16
سلام دوست عزیز
احتمال زیاد از ال سی دی هست!
ای چیزا هم شانسیه! البته کلا کیفیت گوشی های قدیم بالاتر بود!
ولی همین گالاکسی 2 من هر روز پرت میشه رو قالی ولی تا به حال خوب جواب داده :31:

al_frd
01-02-2012, 22:28
اگر قسمت باشه، یه Galaxy SII I9100 می گیرم. البته دست دوم.
فروشنده اش گفته که روی گوشی اندروید 2.3 بوده ولی به 4.0.3 آپگرید کرده و در اثر اینکار ژیروسکوپ گوشی از کار افتاده. کسی درباره اش چیزی می دونه؟
آیا برگردوندن به اندروید 2.3 کار مشکلی هست؟ (چون فروشنده اش اینطور گفته)
و اگر به 2.3 برگردونده بشه، ژیروسکوپش درست میشه؟

afshin b
01-02-2012, 22:56
سلام
یه SGS 2 دست دو در حد نو هست می تونم حدود 750 بخرم. بنظرتون بگیرم؟ لطفا راهنماییم کنین.

hoha881
01-02-2012, 23:16
سلام
یه SGS 2 دست دو در حد نو هست می تونم حدود 750 بخرم. بنظرتون بگیرم؟ لطفا راهنماییم کنین.
اگه i9100 هست بگیر.(i9100g نباشه).صفحش رو چک کن زردی نداشته باشه بلوتوث و وایفای دوربینش رو هم چک کن.

D o l f i n
01-02-2012, 23:33
اساتید محترم همچین چیزی میشه

با سلام خدمت دوستان بنده 1 ماه پیش یک دستگاه گلکسی اس 2 I9100 ساخت کره made by samsung برای عموی گرام اکبند خریداری کردم که بدلیل نداشتن زبان فارسی نسخه اندروید اون رو از 2.3 به اخرین ورژن اندروید 4.0.3 ارتقا دادم که سنسور جاذبه اون (ژیروسکوپ) از کار افتاده طی تحقیقاتی که به عمل اوردم دانگرید کردن سیستم عامل اون یکم سخته و کار میبره (منم حوصلشو ندارم) گوشی با همین شرایط بدون هیچ خط و خش به فروش میرسه که اگر کسی وقتشو داره دانگرید کنه و حالشو ببره !
بنده خدا
گذاشته واسه فروش حالا واقعا مشکلش با دانگرید درست میشه؟
ممنون

afshin b
02-02-2012, 01:26
اگه i9100 هست بگیر.(i9100g نباشه).صفحش رو چک کن زردی نداشته باشه بلوتوث و وایفای دوربینش رو هم چک کن.
چطور بفهمم i9100 هست یا نه؟
و اینکه چطور وارد منو برای چک کردن زردی و ... بشم؟
سپاس

ادیت
جوابم توی این پست ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) داده شده

rezashokohi
02-02-2012, 14:32
1-گوشیهای مدل GT-I1900 با مدل G-1900 با چه فرقی میکنن مال من اولیه؟؟؟؟؟؟؟ فرقش؟؟؟؟

2- نوع باتری از چه جنس ونوعیه اگه اینجوری که زود خالی میشه وزود-زود شارژش کنم عمر باتری کم نمیشه یا باتریش از نوع خاصیه؟؟؟؟

mr_khodaei2008
02-02-2012, 14:52
1-گوشیهای مدل GT-I1900 با مدل G-1900 با چه فرقی میکنن مال من اولیه؟؟؟؟؟؟؟ فرقش؟؟؟؟

2- نوع باتری از چه جنس ونوعیه اگه اینجوری که زود خالی میشه وزود-زود شارژش کنم عمر باتری کم نمیشه یا باتریش از نوع خاصیه؟؟؟؟

هر دو مدل gt-i9100 هستن و تفاوت اینطوریه gt-i9100 و مدل دیگه که قدرت پردازشیش یکم ضعیفتره کفتم خیلی کما اینه : gt-i9100G
باطریش کع عالی شارژ نگه میداره حداقل برا من که خوب بود و یه توصیه برا عمر بالای باطی اینکه موقعی گوشی را شارژ کنید که حداقل وقت داشته باشید گوشی یک ساعت تو شارژ بمونه یعنی از اینکه 10 دقیقه شارژ کنید بعد دوباره 1 ساعت بعد نیم ساعت بزنید تو شارژ خوداری کنید
کسی از قیمت جدید خبر داره چند شده؟؟

Eblis 2011
02-02-2012, 15:30
قیمت امروز آل دیجیتال
1.065.000 مدل ( I9100 )

قیمت دلار : 1770

PersiAndroid
03-02-2012, 01:55

دوست عزیز شما به تاپیک خود گوشی مراجعه کنید همه ی مسائل اونجا توضیح داده شده
I9100G Galaxy S II » گالکسی اس دو با چیپستی متفاوت ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

golmohammadi
03-02-2012, 16:19

ای بابا نگو از این چیزها
من به گوشی قبلیم ارک عادت کرده بودم
چند بار افتاد زمین نه خشی برداشت و نه هیچی
حالا با اس 2 باید با نازو فوت کار کنیم ....
همون اولش باید کیسی مناسب براش بخرم
بچه ها بهترین کاور گوشی چی هستش ؟
که بدریخت نباشه خوشگل باشه .... ؟

h!tman
03-02-2012, 16:23
نه برادر همچین مشکلی نداره
کیس هم Capdase خوب باید باشه

7-8تومنه
ولی نیازی نداره اصلا ! خیلی مقاومه
اون نمیدونم چرا اینطور شده!

rezashokohi
03-02-2012, 19:17
بروزاوری نرم افزار گوشی که تو تنظیمات هست خودش اخرین رام رسمیو اپدیت میکنه یا میتونیم انتخاب کنیم؟؟؟؟؟؟ راستی اخرین رام رسمی چیه؟؟؟؟؟

amirdave
03-02-2012, 19:34
بچه ها من رام miui ورژن 16 رو نصبیدم ولی وقتی میخوام با اکانت گوگل کانکت بشم پیغام زیر رو میده دلیلش چیه؟
cant establish a reliable data connection to the server

hoha881
03-02-2012, 20:05
بچه ها من رام miui ورژن 16 رو نصبیدم ولی وقتی میخوام با اکانت گوگل کانکت بشم پیغام زیر رو میده دلیلش چیه؟
از توی بروسر خود گوشی برو تو جیمیلت بعد دوباره امتحان کن.
اگه جواب نداد با چیز پی ان برو.

malkemid
03-02-2012, 21:51

منم یکی دو روزه که با وای فای اصلا نمی تونستم لاگین کنم...اما با جی پی آر اس وصل شدم سریع لاگین شد...شما هم امتحان بکن حل میشه احتمالا

mf.designing
04-02-2012, 00:07
دوستان کسی میتونه من رو در مورد خرابی گوشی کمک کنه ؟! چیکار میشه کرد ؟ نکنه کلا خرابیش زیاد بوده ؟ یعنی با همین ضربه کوچیک گوشی هیچ شد ؟!
ای کاش نمیگرفتمش ، پشیمونم کرد !! آخه بابا اگه قراره گوشی از فاصله یه صندلی بیفته و داغون بشه چه فایده داره ، باید تو پر نگهش داشت !! حس خیلی بدی که با کلی ذوق اینو بجای آیفون بگیری و حالت رو بگیره !

PersiAndroid
04-02-2012, 00:29
شما گوشيتون رو تعمير بردين؟
اين گوشي از افتادن هيچيش نميشه...
كلي تست معتبر مقايسه اي بين اين و آيفون هست كه اين در مقابل ضربه كاملا مقاوم تره و حتي از ارتفاع هايي كه آيفون بعد از افتادن ديگه كار نمي كرده گالكسي اس 2 بدون هيچ مشكلي كار مي كرده...
ويوش هم تو سايت هاي معتبر ريويو هست.
من خودم از مقاومت گوشي مطمئنم.
شما گوشي رو پيش يه تعمير كار مطمئن ببرين ببينين چي ميگه!

PersiAndroid
04-02-2012, 00:37
يه رام آزمايشي جديد ics واسه اس 2: I9100XXLPB ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

يكي از مهمترين تغييراتش بهبود ميزان مصرف باتريه

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

بررسي GSMArena:

New Android 4.0 ICS ROM for the Samsung Galaxy S II leaks, looks ready for daily duties ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

mf.designing
04-02-2012, 01:12
شما گوشيتون رو تعمير بردين؟
اين گوشي از افتادن هيچيش نميشه...
كلي تست معتبر مقايسه اي بين اين و آيفون هست كه اين در مقابل ضربه كاملا مقاوم تره و حتي از ارتفاع هايي كه آيفون بعد از افتادن ديگه كار نمي كرده گالكسي اس 2 بدون هيچ مشكلي كار مي كرده...
ويوش هم تو سايت هاي معتبر ريويو هست.
من خودم از مقاومت گوشي مطمئنم.
شما گوشي رو پيش يه تعمير كار مطمئن ببرين ببينين چي ميگه!
ممنون بابت پستتون
بله ، گوشی رو چندین جا بردم و آخر سر هم پیش نمایندگی رسمی سامسونگ بردم . بررسی کردن و گفتن قابل تعمیر نیست اما برا اطمینان بیشتر میفرستیم تهران و رسید دادن و فرستادن واسه تهران و احتمالا همین فردا معلوم بشه ! فقط یکی گفت شاید از نمایشگرش هم باشه که 300 بیشتر قیمتشه ! که در این صورت هم فاجعست ! هنوز شکه ام که آخه چطور میشه گوشی به این معتبره تو اولین زمین افتادنش اونم از روی صندلی کلا از کار بیفته ! ناامید شدم واقعا

PersiAndroid
04-02-2012, 01:16
منم برام عجيبه :|
رام گوشي قديمي نبود؟ كه مثلا نمايشگر زياد داغ كنه؟

mf.designing
04-02-2012, 01:31
منم برام عجيبه :|
رام گوشي قديمي نبود؟ كه مثلا نمايشگر زياد داغ كنه؟
نه اصلا. همون 2.3.5 فارسی بود اصلا هم داغ نمیکرد. کلا حتی هیچکدوم از مشکلاتی رو که همه داشتن نداشت !
در عجبم

PersiAndroid
04-02-2012, 02:06
منظورشون از اينكه قابل تعمير نيس چيه!
يعني چي؟؟؟ آخرش بايد مشكل از يه چيزي باشه خب!
با توجه به حرف شما اصلا ضربه در حدي نبوده كه بخوان همچين حرفي بزنن! مگه بردش شكسته يا اينكه صفحه نمايش ترك برداشته...
واقعا عجيبه :|

rezashokohi
04-02-2012, 14:20
2.3.5 مصرف باتریش از 2.3.3 بهتره؟؟

golmohammadi
04-02-2012, 14:48
ممنون بابت پستتون
بله ، گوشی رو چندین جا بردم و آخر سر هم پیش نمایندگی رسمی سامسونگ بردم . بررسی کردن و گفتن قابل تعمیر نیست اما برا اطمینان بیشتر میفرستیم تهران و رسید دادن و فرستادن واسه تهران و احتمالا همین فردا معلوم بشه ! فقط یکی گفت شاید از نمایشگرش هم باشه که 300 بیشتر قیمتشه ! که در این صورت هم فاجعست ! هنوز شکه ام که آخه چطور میشه گوشی به این معتبره تو اولین زمین افتادنش اونم از روی صندلی کلا از کار بیفته ! ناامید شدم واقعا

شما خیلی بد شانس هستین

بچه ها خوشبختانه گوشیم صفحه اش هیچ لکه ای حاله ای نداره
دوربینش هم همینطور
فقط گوشی خیلی نازکه بهتره یه کپدیسی چیزی وصل کنیم که تو دست راحت تر باشه
پیشنهاد شما کپدیس هست یا کاورهای بهتری وجود داره ؟
برای صفحه نمایش درسته گوریلا هست ولی شما برچسبی استفاده میکنین ؟

PersiAndroid
04-02-2012, 15:08
كپديس واسه جي اس 2 به درد نميخوره راك يا چيزه ديگه بخر...
ميل خودته ميتوني يه محافظ شفاف براش بخري...
گوشيو چند خريدي؟

golmohammadi
04-02-2012, 22:58
كپديس واسه جي اس 2 به درد نميخوره راك يا چيزه ديگه بخر...
ميل خودته ميتوني يه محافظ شفاف براش بخري...
گوشيو چند خريدي؟

البته کپدیسهای جدید اومده
اسمشون کپدیس نیست
به اسمهای دیگه میان
ولی خوشگلتر هستند

PersiAndroid
04-02-2012, 23:16
منظورتون چيه؟
كپديس يه ماركه كه كيس سيليكوني و چيزاي ديگه ميسازه
وقتي كه كيس يه مارك ديگه باشه ديگه كپديس نيس :|

golmohammadi
04-02-2012, 23:56
منظورتون چيه؟
كپديس يه ماركه كه كيس سيليكوني و چيزاي ديگه ميسازه
وقتي كه كيس يه مارك ديگه باشه ديگه كپديس نيس :|

این کیسهایی که کپدیس داره اکثرا مات هستند
و گوشیو کمی بد قیافه میکنند

کیسهای دیگه شبیه کپدیس اومده که مات نیستند
و خوشگلتر هستند
و انواع کیسهای دیگر
بهترینش کدومه عکسشو بذارین اینجا

AryanLand
05-02-2012, 08:48
نه اصلا. همون 2.3.5 فارسی بود اصلا هم داغ نمیکرد. کلا حتی هیچکدوم از مشکلاتی رو که همه داشتن نداشت !
در عجبم

سلام.

شما اگر گوشیتون خاموش شده و روشن نمیشه و هیچ علامت آسیب از ضربه رو هم نداره توسط کلیدها یکبار ریستش کن شاید روشن بشه.این قضیه واسه من قبلا" توی ویندوز موبایل پیش اومده که نمایندگی ها هم همین جوابی که به شما دادن رو تحویلم دادن این یک قضیه و نکته مهمتر هم اینکه شما قبل از هر کار دیگه ای یکبار به باطریتون شوک بدید.گاهی در اثر ضربه باطری دشارژ میشه و دیگه تا شوک ندید شارژ نمیگیره انشاا...با یکی از دو روش بالا، گوشی سالم بالا میاد.(هر دو مورد برای خود من پیش اومده توی مورد دومی که تعمیرکار میگفت بردش آسیب دیده و میخواست گوشی رو همونجوری از من به یک پنجم قیمت بخره که به گفته خودش از قطعاتش استفاده کنه !!!):11:

این کیسهایی که کپدیس داره اکثرا مات هستند
و گوشیو کمی بد قیافه میکنند

کیسهای دیگه شبیه کپدیس اومده که مات نیستند
و خوشگلتر هستند
و انواع کیسهای دیگر
بهترینش کدومه عکسشو بذارین اینجا

سلام.

استاد من یخ مدل هارد کیس گرفتم واسه گوشی شب اگه وقت شد عکسش رو میزارم شاید خوشت بیاد بد نیست زیاد گوشی رو قطور نمیکنه و خیلیا اصلا" متوجه نمیشن که گوشی داخل کیس هست.منتها اونموقع که من گرفتم قیمت بالا بود (چون هم گوشی هم کیسش تازه اومده بود)الان نمیدونم قیمتش چنده.:11:

golmohammadi
05-02-2012, 09:32
سلام.

سلام.
استاد من یخ مدل هارد کیس گرفتم واسه گوشی شب اگه وقت شد عکسش رو میزارم شاید خوشت بیاد بد نیست زیاد گوشی رو قطور نمیکنه و خیلیا اصلا" متوجه نمیشن که گوشی داخل کیس هست.منتها اونموقع که من گرفتم قیمت بالا بود (چون هم گوشی هم کیسش تازه اومده بود)الان نمیدونم قیمتش چنده.:11:

سلام کامران جان
عکسشو وقت نکردی میتونی از نت هم پیدا کنی بذاری اینجا
من برا آرک SGP Case خریده بودم که بینهایت خوشگل بود
ولی برا اس 2 میخوام کیسی بخرم که نرمتر باشه نه خشک
نگاه کن :
اخری ببین چه ملوسه ....

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]@6.jpg

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] 0967d23b8e69c.jpg

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]@16.jpg

PersiAndroid
05-02-2012, 14:13
به نظر من به هيچ وجه هارد كيس نگيرين...
يه كيس سيليكوني با قيمت مناسب خيلي بهتره
من خيلي خوشگلتر از اينا ديدم ولي همون كيس ها رو يه اينا ترجيح ميدم

mf.designing
05-02-2012, 15:05
سلام.

شما اگر گوشیتون خاموش شده و روشن نمیشه و هیچ علامت آسیب از ضربه رو هم نداره توسط کلیدها یکبار ریستش کن شاید روشن بشه.این قضیه واسه من قبلا" توی ویندوز موبایل پیش اومده که نمایندگی ها هم همین جوابی که به شما دادن رو تحویلم دادن این یک قضیه و نکته مهمتر هم اینکه شما قبل از هر کار دیگه ای یکبار به باطریتون شوک بدید.گاهی در اثر ضربه باطری دشارژ میشه و دیگه تا شوک ندید شارژ نمیگیره انشاا...با یکی از دو روش بالا، گوشی سالم بالا میاد.(هر دو مورد برای خود من پیش اومده توی مورد دومی که تعمیرکار میگفت بردش آسیب دیده و میخواست گوشی رو همونجوری از من به یک پنجم قیمت بخره که به گفته خودش از قطعاتش استفاده کنه !!!)[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
سلام و ممنون.
بردم تعمیرگاه خدمات پس از فروش رسمی سامسونگ و اونجام به دستگاه خودشون برای تست باطری وصل کردن اما نشد. مورد نرم افزاری هم منطفی هستش چون یه دستگاه تست دارن که نمیدونم چیه اما عملی مثل جی تگ رو به نظرم انجام میده اما بازم واکنشی نداره گوشی. اما چیزی که خیلی محتمل هستش همون ال سی دی باشه به نظر خودم ! البته خیلی قاطی کرده ، گوشی روشن نمیشه و هیچ صدائی نداره اما وقتی زنگ میزنی ویبره میخوره !!! قشنگ رفته رو اعصابم ...!

golmohammadi
05-02-2012, 18:32
به نظر من به هيچ وجه هارد كيس نگيرين...
يه كيس سيليكوني با قيمت مناسب خيلي بهتره
من خيلي خوشگلتر از اينا ديدم ولي همون كيس ها رو يه اينا ترجيح ميدم

پس یا عکسشو بذار
و یا اسمشو دقیق بنویس

noisymind
05-02-2012, 21:40
الان این گوشی چند شده؟

reznov1
05-02-2012, 21:51
سلام.کسی از بچه ها تا حالا از ال دیجیتال گوشی گرفته؟؟؟چطوره؟؟؟؟قیمت نوتش مشکوک ارزونه.خرابی چیزی نداره که؟؟؟ادم چه جوری می تونه اعتماد کنه اخه؟؟؟بچه ها خواهشا یه جوری منو روشن کنین .ممنونم

golmohammadi
06-02-2012, 01:36
الان این گوشی چند شده؟

هر کسی یه قیمتی داره
از 1 تومن شروع میشه تا 1.100

yee_pesare
06-02-2012, 15:05
با گارانتی مایکروتل فروشگاه شماره ٣ و ٢ پارک ملت و شهرک غرب ٩٥۰

rezashokohi
06-02-2012, 15:09
اقایون swap کردن و افزایش ذخیره باتری چیه؟؟؟؟ چه جوری انجامش بدم؟؟؟؟؟؟؟؟

PersiAndroid
06-02-2012, 22:43
با توجه به شايعاتي كه از سايت هايي مثل فونآرنا درز كرده
احتمالا گلكسي اس 3 تو 23 مارچ ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) تو فرانسه معرفي شه:
اينم يه دعوت كه سامي تو سايت FrAndroid ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) گذاشته:

علاوه بر اينا يه شايعه از اينكه ضخامت گوشي تنها 7 مليمتر ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) هست منتشر شده

golmohammadi
07-02-2012, 04:40
مگه رسما اعلام نشد که گالاکسی اس 3 و ایفون 5 نمیاد ؟
ضمنا کاش گوشها کمی ضخیمتر میشد و باطریش اینا هم قویتر میشد
و ضخامت بدنه هم بهتر میشد
وقتی در باطری اس 2 را بازش میکنم حس خوبی ندارم .

mf.designing
07-02-2012, 13:29
مگه رسما اعلام نشد که گالاکسی اس 3 و ایفون 5 نمیاد ؟
ضمنا کاش گوشها کمی ضخیمتر میشد و باطریش اینا هم قویتر میشد
و ضخامت بدنه هم بهتر میشد
وقتی در باطری اس 2 را بازش میکنم حس خوبی ندارم .
همشهری منم دقیقا همین حس رو داشتم و بلائی هم که میترسیدم سرم اومد ! این ضخامت کم خیلی هم خوب نیست گویا !

hoha881
07-02-2012, 17:47
ضخامت کم که خوب هست.توی جیب احساسش نمیکنی.تازه با کیس و حفاظ میشه هم ضخامت s2 . وزنشم اگه کم بشه مقامتش احتمالا بیشتر بشه .باتریشم s2 یک روز با استفاده معمولی راحت جواب میده بین دو هسته ای ها بعد اتریکس بهترین باتری رو داره.
از لحاظ مقاومت هم تا حالا دو سه بار با کیس افتاده زمین تا حالا کاریش نشده.کیسش هم از این 7 تومنی ها سوراخ دار شبیه این
البته افتادن داریم تا افتادن از گوشه بخوره زمین بدترین حالته.گوشی های لمسی تاچشون به ضربه حساس هست انشاالله که درست بشه .ولی خرید کیس شدیدا توصیه میشه حداقلش خیال خودتون راحت میشه.

rezashokohi
08-02-2012, 18:00
دوست عزیز hoha881 شما گفته بودی کرنل speedmod نصب کن مصرف باتریت خوب میشه من اخرین ورژنشو نصب کردم 21} ظاهرا همه دوستان وشما منظورتون درحالت استندبای بود که خوب عمل میکنه وگرنه تو اینترنت میرم با wifi بیست دقیقه 9درصد شارژ میخوره نظرت چیه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

راستی این کاور که عکسشو گذاشتی اسمشه case هست ؟؟؟؟ فروشگاه اینترنتی میشناسی بفروشه؟؟؟؟؟ قیمتش 7تومان؟؟؟؟؟؟

rezashokohi
08-02-2012, 18:29
من کرنل اسپید مود که گفتیدو اخرین ورژن رو نصب کردم ظاهرا منظور شما درحالت استند بای بود چون با وای فای اینترنت میرم مصرف همونه نظر شما چیه؟؟؟؟

البته بعد از روت فول شارژ نکردم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

hoha881
09-02-2012, 01:55
فروشگاه اینترنتی که سراغ ندارم قیمتی که گفتم هم مال مهر ماه هست اونم از مغازه های اخر احمداباد مشهد.
وب گردی با وایرلس جز پر مصرفترین هاست.
برایتنس رو روی اوتو بزار اسکرین تایم اوت رو هم روی 15 ثانیه .از توی accounts and sync هم background data رو بردار(این تاثیر چندانی نداره ولی سرعت وبگردی رو تا حدودی بیشتر میکنه).
اگه با اسپید مود حال نکردی می تونی از سیاه یا فنومنال بلک هم استفاده کنی.سیاه هم کرنل خوبی هست.
از این دو ادرس هم میتونی دنبال کرنل ها جدید تر باشی.

rezashokohi
09-02-2012, 12:10
وبگردی با3g و wifi که پرمصرفه پس با چی خوبه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

گفته بودی اسپیدمود بهترینه از نظر مصرف؟؟؟؟؟؟؟؟

iranzaminn
09-02-2012, 18:06
وبگردی با3g و wifi که پرمصرفه پس با چی خوبه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

گفته بودی اسپیدمود بهترینه از نظر مصرف؟؟؟؟؟؟؟؟

کی گفته speedmod مصزف زو کم میکنه؟؟؟
من 10 بار نگفتم speedmod قدرت و کارایی رو افزایش میده ولی باطری میخوره....
PHENOMENOL:BLACK STREAM مصرف رو کم میکنه....پستم که هنوز سره جاشه...:13:

aliaqua
09-02-2012, 23:05
سلام دوستان عزیز

آقا ما امروز تصادف کردیم بدجور. طرف زد و فرار کرد. خداروشکر فقط پامون یکم ضرب دیده. ولی ضربه روحی اصلی، مربوط به شکسته شدن LCD گوشی بود. عکس هاش رو هم زیر گذاشتم. شیراز هستم. کسی می دونه باید چکار کنم؟؟؟؟ خرجش مهم نیست فقط درست بشه این لامصب.

کار می کنه. هم جواب می شه داد. تازه بعد که شکست خیلی ریلکس هندزفیری گذاشتم تو گوشم با پای علیل و شل اومدم خونه. هنوز گرمم نمی دونم چی شده. فقط LCDایش دیگه روشن نمی شه گوریلا گلسش هم شکسته.

اون بخشی که طرف ولوم ها هست هم تاب برداشته که تو عکس ها معلومه.

AryanLand
10-02-2012, 00:55
سلام دوستان عزیز

آقا ما امروز تصادف کردیم بدجور. طرف زد و فرار کرد. خداروشکر فقط پامون یکم ضرب دیده. ولی ضربه روحی اصلی، مربوط به شکسته شدن LCD گوشی بود. عکس هاش رو هم زیر گذاشتم. شیراز هستم. کسی می دونه باید چکار کنم؟؟؟؟ خرجش مهم نیست فقط درست بشه این لامصب.

کار می کنه. هم جواب می شه داد. تازه بعد که شکست خیلی ریلکس هندزفیری گذاشتم تو گوشم با پای علیل و شل اومدم خونه. هنوز گرمم نمی دونم چی شده. فقط LCDایش دیگه روشن نمی شه گوریلا گلسش هم شکسته.

سلام.

درست شدن که حتما" درست میشه منوط به اینکه قطعه ش اومده باشه.من فردا یه پرس و جو میکنم یکی 2 تا تعمیر کار خوب و منصف میشناسم اگه داشتن برات قیمت میگریم و به عرضتون میرسونم.:11:

aliaqua
10-02-2012, 09:47
سلام.

درست شدن که حتما" درست میشه منوط به اینکه قطعه ش اومده باشه.من فردا یه پرس و جو میکنم یکی 2 تا تعمیر کار خوب و منصف میشناسم اگه داشتن برات قیمت میگریم و به عرضتون میرسونم.:11:

ممنونم جناب AryanLand. خیلی خیلی لطف می کنید.

rezashokohi
10-02-2012, 10:47
دوست من BLACK STREAM چه جوری باتری رو کم میکنه حتما چه کارایی رو مختل میکنه؟؟؟؟؟؟؟

من تازه رفتم 2.3.5 به امید باتری بهتر ولی بدتر شد این BLACK STREAM بااین 2.3.5 رسمی خاورمیانه که توسایت AND-ROIDبود سازگاری داره؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

'

iranzaminn
10-02-2012, 22:42
دوست من BLACK STREAM چه جوری باتری رو کم میکنه حتما چه کارایی رو مختل میکنه؟؟؟؟؟؟؟

من تازه رفتم 2.3.5 به امید باتری بهتر ولی بدتر شد این BLACK STREAM بااین 2.3.5 رسمی خاورمیانه که توسایت AND-ROIDبود سازگاری داره؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

'

دوست عزیز من الان 20 روزه که دارمش و توی هیچ کاری هم اختلال ایجاد نکرده...هرچند من همه چیز رو امتحان نکردم ولی با خیلی چیزای گوشی کار کردم و مشکلی نبوده...
در ضمن امتحانش مجانیه...اگه از کاراییش خوشتون نیومد یه کرنل دیگه استفاده کنین....

poorya_2
12-02-2012, 02:12
سلام دوستان عزیز

اگه فقط مشکل LCD باشه حداقل 300 آب میخوره :13:

SamGun
12-02-2012, 04:09
بچه ها Android 4.0 واسه SII به صورت رسمی Release شد بالاخره ؟

راستی قیمت این گوشی رو میدونید که چند شده !!؟؟

ناقابل 1.350.000 تومان :31:

golmohammadi
12-02-2012, 09:20
بچه ها Android 4.0 واسه SII به صورت رسمی Release شد بالاخره ؟

راستی قیمت این گوشی رو میدونید که چند شده !!؟؟

ناقابل 1.350.000 تومان :31:

رامش اومده فکر کنم ولی اپدیتش خبر ندارم
اینجا قیمتش ارزونتره :(- ها را بردارید)

malkemid
12-02-2012, 11:54
رامش اومده فکر کنم ولی اپدیتش خبر ندارم
اینجا قیمتش ارزونتره :(- ها را بردارید)

عزیز اینی که شما دادی اینجا i9100G هست....که مسلما ارزونتره...

قیمت دست دومش حدودا چقدره بچه ها؟

golmohammadi
12-02-2012, 17:25
عزیز اینی که شما دادی اینجا i9100G هست....که مسلما ارزونتره...

قیمت دست دومش حدودا چقدره بچه ها؟

من تو تبریز پرسیدم قیمت 9100 and 9100g یکی هستش
قیمت دست دوم 9100 کمتر کسی زیر 800 میده
اکثرا 850 یا 880 تا 900 میدند
ضمنا 9100 جی خودم دارم مشکل خاصی نداره هر کسی هر جور تستی بنچمارکی خواست میتونم بدم
اتفاقا مشکل گرم شدن نداره و بازیهای گالاکسی اس هم میخوره در نتیجه بازیهاش بیشتره ....
تمام بازیها را براحتی اجرا میکنه + فیلمهای بسیار قوی فول اچ دی را بدون کوچیکترین مشکلی باز میکنه ....
الکی میگند ضعیفه و از این حرفا

mf.designing
12-02-2012, 17:42
ضمنا 9100 جی خودم دارم مشکل خاصی نداره هر کسی هر جور تستی بنچمارکی خواست میتونم بدم
اتفاقا مشکل گرم شدن نداره و بازیهای گالاکسی اس هم میخوره در نتیجه بازیهاش بیشتره ....
تمام بازیها را براحتی اجرا میکنه + فیلمهای بسیار قوی فول اچ دی را بدون کوچیکترین مشکلی باز میکنه ....
سلام همشهری .
آقا تو تبریز الان نوش چنده ؟ و دست دو خیلی تمیز رو کی ورمیداره به قیمت معقول ؟! :دی و البته اگه تعمیرگاه حرفه ای و منصف هم سراغ داری معرفی کن
خیلی ممنون

12-02-2012, 18:17

اصلا ضعیف نیست اما اصلا به قدرت نسخه اصلی نیست... SGX540 به وضوح در برابر Mali400 کم میاره... رام هم که نداره...

golmohammadi
12-02-2012, 22:03
سلام همشهری .
آقا تو تبریز الان نوش چنده ؟ و دست دو خیلی تمیز رو کی ورمیداره به قیمت معقول ؟! :دی و البته اگه تعمیرگاه حرفه ای و منصف هم سراغ داری معرفی کن
خیلی ممنون
سلام
نوش تو تبریز والا 1 هفته میشه نپرسیدم
ولی 1 تا 1.100 هستش
چه 9100 چه 9100 جی
یکی هم 940 قیمت داده بود ولی مطمئن نیستم موجود داشت یا نه
کارکرده بستگی به انصاف خریدار داره
از 600 قیمت میدند تا 700
بعید میدونم بیشتر از 750
تعمیرکار حرفه ای نمیشناسم همشون مثل همند

اصلا ضعیف نیست اما اصلا به قدرت نسخه اصلی نیست... SGX540 به وضوح در برابر Mali400 کم میاره... رام هم که نداره...

شما 9100 دارین ؟
یه بنچمارک از بخشهای گرافیک بگیر
ببینیم چقدر فرق دارند
چون من گفتم نه تو بازی نه فیلم هیچ جایی کم نمیاره

12-02-2012, 22:29
من الان نوکیا 5300 دارم ;; ) :دی
مسلمه که I9100G که سخت افزار برابر با گلکسی نکسس داره از هیچ لحاظ ضعیف نیست...
اما واقعا هیچ کس نمیتونه منکر این بشه که Mali400 از SGX540 قوی تره... این موضوع ثابت شدست...
اما خوب مصرف باتری خیلی پایین تر و گرمای کمتر هم به نفع I9100G هست...

pedramb66
12-02-2012, 23:37
شما 9100 دارین ?
یه بنچمارک از بخشهای گرافیک بگیر
ببینیم چقدر فرق دارند
چون من گفتم نه تو بازی نه فیلم هیچ جایی کم نمیاره

گرافیک powervr sgx540 به اندازه ای قوی هست که از بازیها امروز براد.ولی ممکنه در آینده براش مشکل شه.(البته امکانش کمه.چون هم نکسوز اس و هم گالاکی نکسوز و خیلی از گوشیها گرافیکشون همینه)
تو نرم افزار nenamark2 گوشی i9100 بین 47 تا48 فرم میده ولی i9100g حدود 35تا36 فرم میده.

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

h!tman
12-02-2012, 23:37
من الان نوکیا 5300 دارم ;; ) :دی
مسلمه که I9100G که سخت افزار برابر با گلکسی نکسس داره از هیچ لحاظ ضعیف نیست...
اما واقعا هیچ کس نمیتونه منکر این بشه که Mali400 از SGX540 قوی تره... این موضوع ثابت شدست...
اما خوب مصرف باتری خیلی پایین تر و گرمای کمتر هم به نفع I9100G هست...

بیخود بیخود:دی گرما رو بهونه نکن
رو کرنل خوب S2 یخه ! :-s
کلا SGX 540 ضعیف تر از مالی که هست هیچ!:دی رو نکسوس هم شایعه هست میخوان ورژن جدید با gpu جدید بدن

golmohammadi
13-02-2012, 09:59
خوب سامسونگ هم به خاطر مشکلات 9100 اومد 9100 جی را داد
که دیگه داغ نکنه و مصرف باطریش بهتر بشه
وقتی قیمت اکبند دو گوشی یکسان هست پس برای شرکت هزینه هردو یکی بوده
و همچنین گوشی گالاکسی نکسوس که بعد از نوت قویترین گوشی جهان هست، هیچوقت نمیومدند رو این جی پی یو ضعیف بذارند ....
در مورد اینده هم هیچی معلوم نیست
چون گوشیهای 4 هسته ای دارند میاند ....
پس فعلا به هیچ وجه کم نمیاره
ضمنا نه تنها این بلکه خود گالاکسی اس که بعد از مدتها هنوز کم نمیاره و من هرچی گیم نصب کردم اجرا کرد
هر چند رم 512 داره با سی پی یو سینگل کور
پس 9100 جی مدتها کم نخواهد اورد

13-02-2012, 19:47
هیچ جای دنیا قیمتش یک اندازه نیست... I9100G یک ورژن ارزون شدست واسه مناطقی مثل ایران... دزدای ایرانن که چون ملت نمیفهمن فرق 9100G و 9100 رو ، قیمت 9100G رو هم اندازه 9100 میدن...

h!tman
13-02-2012, 20:38
خوب سامسونگ هم به خاطر مشکلات 9100 اومد 9100 جی را داد
که دیگه داغ نکنه و مصرف باطریش بهتر بشه
وقتی قیمت اکبند دو گوشی یکسان هست پس برای شرکت هزینه هردو یکی بوده
و همچنین گوشی گالاکسی نکسوس که بعد از نوت قویترین گوشی جهان هست، هیچوقت نمیومدند رو این جی پی یو ضعیف بذارند ....
در مورد اینده هم هیچی معلوم نیست
چون گوشیهای 4 هسته ای دارند میاند ....
پس فعلا به هیچ وجه کم نمیاره
ضمنا نه تنها این بلکه خود گالاکسی اس که بعد از مدتها هنوز کم نمیاره و من هرچی گیم نصب کردم اجرا کرد
هر چند رم 512 داره با سی پی یو سینگل کور
پس 9100 جی مدتها کم نخواهد اورد
در مورد مشکلات کاملا مخالفم چون به هیچ وجه اینطور نیست!
این گوشی یک ورژن دیگه از S2 ه! نه به خاطر مشکلات! من هیچ مشکلی توی این گوشی نمیبینم
در مورد نکسوس هم بعد از نوت و S2 البتــــــه MEIZU:دی
و سامسونگ هیچوقت نکسوز و در حد ایده آل قدرتمند نمیزد چون فلگ شیپش افت میکرد فروشش! خواست نه سیخ بسوزه نه کباب
و در مورد جی پی یو
این مدرکم :
این یعنی ناراضی بودن

هیچ جای دنیا قیمتش یک اندازه نیست... I9100G یک ورژن ارزون شدست واسه مناطقی مثل ایران... دزدای ایرانن که چون ملت نمیفهمن فرق 9100G و 9100 رو ، قیمت 9100G رو هم اندازه 9100 میدن...

پارسا داری میگی ایران=))
اسمش روشه

golmohammadi
13-02-2012, 23:04
در مورد مشکلات کاملا مخالفم چون به هیچ وجه اینطور نیست!
این گوشی یک ورژن دیگه از S2 ه! نه به خاطر مشکلات! من هیچ مشکلی توی این گوشی نمیبینم
در مورد نکسوس هم بعد از نوت و S2 البتــــــه MEIZU:دی
و سامسونگ هیچوقت نکسوز و در حد ایده آل قدرتمند نمیزد چون فلگ شیپش افت میکرد فروشش! خواست نه سیخ بسوزه نه کباب
و در مورد جی پی یو
این مدرکم :
این یعنی ناراضی بودن

پارسا داری میگی ایران=))
اسمش روشه

منم قبول دارم که از 9100 معمولی ضعیفتره
من فقط گفتم هیچی کم نمیاره همین
نه اینکه بگم خودم این گوشیو دارم خوبه
بین این پست و پست قبلیم گوشیم از اس 2 به نوت تغییر کرد
البته فعلا دوتاشم دارم

PersiAndroid
14-02-2012, 16:06
سلام چه بحث داغي...
نميدونم خبر رو ديدين يا نه الدار ميگه اول مارچ واسه جي اس 2 ايس كريم مياد ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
بعدشم واسه نوت و بقيه... ولي من كه اصلا حسش ني آي سي اس بريزم :|

PersiAndroid
14-02-2012, 17:06
نگاهي به بعضي از كيس هاي اس دو - فونآرنا ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

golmohammadi
14-02-2012, 23:24
سلام چه بحث داغي...
نميدونم خبر رو ديدين يا نه الدار ميگه اول مارچ واسه جي اس 2 ايس كريم مياد ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
بعدشم واسه نوت و بقيه... ولي من كه اصلا حسش ني آي سي اس بريزم :|

من تمشو که نصب کردم اصلا خوشم نیومد
اگه اصلیش هم شبیه همین تمها باشه اره بهتره نصب نکنیم .

Eblis 2011
17-02-2012, 21:28
دوستان بهترین رامی که میشه نصب کرد چیه ؟
راستی تایپک روت کردن GS2 کجاست ؟

mr_khodaei2008
18-02-2012, 20:03
راستی قیمت الانش چنده ؟؟؟

Eblis 2011
18-02-2012, 22:01
دوستان یکی کمکم کنه بهترین رامی که میتونم نصب کنم و گرافیکی باشه چیه ؟

ramingsm
18-02-2012, 22:04
دوستان یکی کمکم کنه بهترین رامی که میتونم نصب کنم و گرافیکی باشه چیه ؟

اگه میخوای گرافیکی باشه یا کریسکلو بزن یا turkbey

Sent from my GT-I9100 using Tapatalk

Eblis 2011
18-02-2012, 22:08
تازه گوشی خریدم زیاد بلد نیستم
بهترین رامی که میشه نصب کرد چیه ؟

h!tman
18-02-2012, 22:08
دوستان بهترین رامی که میشه نصب کرد چیه ؟
راستی تایپک روت کردن GS2 کجاست ؟

روتش کاری نداره
با یک کرنل فلش بزن

Eblis 2011
18-02-2012, 22:25
روتش کردم
حالا میخوام یه رام خوب نصب کنم چی پیشنهاد میکنی hitman جان ؟

18-02-2012, 23:10
اگه گرافیکی میخوای ، رام های MIUI رو بریز...
سوالی داشتی یاهو بپرس :دی

AryanLand
20-02-2012, 00:08
ممنونم جناب AryanLand. خیلی خیلی لطف می کنید.

سلام.

آقا ببخشید دیر شد من یه چند روزی هست یکم ناخوشم کلا" نمیتونستم پای کامپیوتر بشینم.من قیمت گرفتم میگن با تعویض 450 تومن منتها اگر خواستی بگو من شماره بهت بدم زنگ بهش بزنی و اگر سوال دیگه ای هم داشتی بپرسی.:11:

EASPORTS-FIFA
21-02-2012, 19:19
من یک سالی میشه از اخبار گوشی ها به دورم :d با این گوشی ـم از صبح تا الان باهاش ور میرفتم ، و یه چندتا ویدئو HD هم روش دیدم ، البته همینطوری میزدم وسطش و اوایلش و اینا زیاد طول ندادم :d الان اون پشت کنار دوربین و ایناش داغ شده ... قاعدتا آپدیتی واسه این مشکل اومده که من ندارمش دیگه ؟ :d

Ali Seilami
21-02-2012, 20:24
من یک سالی میشه از اخبار گوشی ها به دورم :d با این گوشی ـم از صبح تا الان باهاش ور میرفتم ، و یه چندتا ویدئو HD هم روش دیدم ، البته همینطوری میزدم وسطش و اوایلش و اینا زیاد طول ندادم :d الان اون پشت کنار دوربین و ایناش داغ شده ... قاعدتا آپدیتی واسه این مشکل اومده که من ندارمش دیگه ؟ :d

شما ورژن رامت چنده؟

از ورژن 2.3.5 به بعد دیگه کمتر داغ میشه

حتما آپدیت کن گوشیتو

siavash.0902
23-02-2012, 07:13
دوستان سلام من یه میموری کارت میکرو میخام واسه گوشیم i9100ترجیحا 32گیگ باشه چه مارکی خوبه و جند، خرید اینترنتی بدینم ممنون میشم

Ali Seilami
23-02-2012, 09:40
دوستان سلام من یه میموری کارت میکرو میخام واسه گوشیم i9100ترجیحا 32گیگ باشه چه مارکی خوبه و جند، خرید اینترنتی بدینم ممنون میشم

32 گیگ حتما کلاس 10 بگیر

مارک پتریوت بهترین مارک هست بعد از اون هم مارک Team

البته من خریدم 98 آل دیجیتال 10 تومن گرونتر میده

PersiAndroid
24-02-2012, 15:39
20million Samsung Galaxy S II sold in 10 months ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] F20_million_samsung_galaxy_s_ii_droids_sold_in_10_ months-news-3872.php)

The Samsung Galaxy S II has grown from a single phone to a diverse family of mobiles in all shapes and sizes. It took Samsung about three months ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] Fsamsung_ships_over_5_million_galaxy_s_ii_units-news-2931.php) to ship 5 million units and another two months ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] Fgalaxy_s_ii_global_sales_pass_the_10_million_mark-news-3176.php) for sales to reach 10 million.
Now, sales of the outgoing Samsung flagship droid have reached 20 million units across the world. It launched 10 months ago, meaning it took five months to sell both the first and the second ten million units.

The sales didn’t slow down probably because new modifications kept coming out with screen sizes reaching from up to 4.65" from the original 4.3" and with 4G LTE connectivity thrown in for good measure.
Another interesting statistic - the Samsung Galaxy S (which boasts a total of 22 million units sold so far) took seven months ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] Fsamsung_sells_a_total_of_10_million_galaxy_s_phon es-news-2184.php) to reach 10 million sales, two months longer than the S II.
It was a good run, but the time is coming for it to retire. The S II successor won't be unveiled at the MWC next week, but we expect to see it on March 15 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] Fsamsung_to_reveal_its_mobile_lineup_for_2012_on_m arch_15-news-3851.php) or around that time.
Source ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] m%2F2304) (in Korean)

PersiAndroid
24-02-2012, 16:15
Limited Edition Samsung Galaxy S II Bobbi Brown Edition coming to South Korea ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] %2Fnews%2FLimited-Edition-Samsung-Galaxy-S-II-Bobbi-Brown-Edition-coming-to-South-Korea_id27199)

It wasn’t that long ago that Samsung dolled up one of its Galaxy S IIs in pink ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] %2Fnews%2FThe-Galaxy-S-II-arrives-pretty-in-pink-for-South-Korea-Samsungs-baseball-team-gets-a-Galaxy-Tab-10.1-Lions-edition_id23630) for the ladies. Apparently it must have been a hit, because Samsung is yet again going pink, with some added goodies for the girls.

Sammy has teamed up with Bobbi Brown cosmetics to offer the Galaxy S II Bobbi Brown Limited Edition in South Korea. The device will come neatly packaged in a “special beauty box” and contain an original Bobbi Brown makeup palette along with some makeup service coupons.

The Galaxy S II will be the same Android-powered, 1200 MHz dual core, 4.27-in Super AMOLED Plus display, we have come to know and love, but will, once again, be in a pink casing as opposed to black.

This limited edition run will only see 2,012 units available. Interested parties will be able to obtain this package from February 24 through March 9, while supplies last.

source: SammyHub ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] 2%2F02%2F24%2Fsamsung-unveils-galaxy-s-ii-bobbi-brown-limited-edition-in-south-korea%2F%3Futm_source%3Dfeedburner%26utm_medium%3D feed%26utm_campaign%3DFeed%253A%2Bsamsunghub%2B%25 28Sammy%2BHub%2529)

PersiAndroid
24-02-2012, 19:43
New Samsung Galaxy S II ICS ROM surfaces, we benchmark it ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] 2Fnew-samsung-galaxy-s-ii-ics-rom-surfaces-we-benchmark-it%2F)

Yet another Samsung Galaxy S II Android 4.0 ICS ROM escaped the Samsung R&D center and walked right into the hand of indie developers and smartphone enthusiasts. Carrying the version number I9100XXLPH, the new ROM has a build date of February 9 and, as you can expect, it is the most stable and functional ICS ROM for the Galaxy S II to date.

The LPH release is only a short step away from feeling like a polished final ROM. It’s smooth enough, it supports all of the phone’s hardware and it gets rid of the nagging “set up update” notification from previous beta releases.
If you know your way around flashing a custom ROM, it’s really hard not to recommend this one as your everyday driver. The few minor bugs remaining are easily made up for with the niceties brought by the Ice Cream Sandwich. The new browser alone is more than worth the trouble, and the overhauled recent apps manager is arguably the best of its kind.
To give you an idea of the overall processing power increase that the Galaxy S II gets from the ICS we ran a few benchmarks and compared it to the Gingerbread ROMs and the Galaxy Nexus results.
We started the tests with the CPU benchmark and ran Linpack. The ICS-running Galaxy S II scored lower than its Gingerbread-powered sibling, but that’s probably due to the beta status of its ROM. The two should be on par, or close to being on par when everything is finalized.

GPU-testing followed and we saw the Android 4.0 Galaxy S II claim a victory here. The gain over the Gingerbread ROM isn’t huge, but still noticeable. And don’t be confused – the Mali-400MP GPU isn’t two times more powerful than the PowerVR SGX540 inside the Galaxy Nexus – the difference is all down to the difference in resolutions.

Finally, we decided to test the browser and show you just how much it has improved. The new JavaScript engine helped the Galaxy S II improve its SunSpider score almost two times.

Things weren’t much different on the BrowserMark benchmark – the Galaxy S II got the highest score we have seen so far.

In addition, the new browser offers improved battery life over the old one even on AMOLED screens. We’ll try and repeat the Samsung Galaxy S II battery test in the following days and see how much it has improved.
If you feel like trying out the LPH ROM yourself, you can follow this link ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] 2F2012%2F02%2F16%2Ffirst-february-ics-rom-for-galaxy-s-ii-leaked%2F) to find all the necessary files, along with simple installation instructions. Questions and comments should be directed to the comment section below this post.

lovely_fox
25-02-2012, 20:20
سلام دوستان خوب هستید
میگم من دو تا سوال دارم
یک این که من وقتی پشت صفحه میگذارم این ها آب و هوا را تاثیر نمیدهند یعنی آب و هواشون آپدیت نمیشه
دوم اینکه هر روز باید گوشیم را شارژ کنم؟زود باتریش تموم میشه

siavash.0902
26-02-2012, 12:50
32 گیگ حتما کلاس 10 بگیر

مارک پتریوت بهترین مارک هست بعد از اون هم مارک Team

البته من خریدم 98 آل دیجیتال 10 تومن گرونتر میده

دوست عزیز سلام
این مارک پتریوت سایتی که بهم دادی گارانتی حرفی نزده 108تومن بدم معتبر یا جایی دیگه مد نظرتون هست :46:

EASPORTS-FIFA
26-02-2012, 20:02
دوم اینکه هر روز باید گوشیم را شارژ کنم؟زود باتریش تموم میشه

چقدر از گوشی کار میکشی ؟ ... من با استفاده ی کم 3 روز واسم دووم اورد ، کلا کار خاصی با گوشی نمیکنم البته :31: .

ramingsm
28-02-2012, 13:10
چقدر از گوشی کار میکشی ؟ ... من با استفاده ی کم 3 روز واسم دووم اورد ، کلا کار خاصی با گوشی نمیکنم البته :31: .

رفیق احتمالا گوشیت همش تو استندبایه
آره؟پس این چه کاریه gs2 گرفتی

EASPORTS-FIFA
28-02-2012, 17:02
درسته ، گوشی ـم همیشه در حال استراحت ـه :d ... آقا یکی بیاد بگه چطوری GPN ـمو به گوشی وارد کنم ؟

D o l f i n
29-02-2012, 08:50
سلام
بهترین رام کاستوم موجود چیه عزیزان؟ که سرعت بالا گرافیک عالی و مصرف کمی داشته باشه

h!tman
29-02-2012, 19:13
سلام
بهترین رام کاستوم موجود چیه عزیزان؟ که سرعت بالا گرافیک عالی و مصرف کمی داشته باشه
قیافه رو miui داره
turkbey با کرنل اسپید مود هم خوبه

Eblis 2011
29-02-2012, 19:38
لینک رام Miui رو از کجا میشه واسه DL پیدا کرد ؟

malkemid
29-02-2012, 20:44
لینک رام Miui رو از کجا میشه واسه DL پیدا کرد ؟

از خود سایت miui...ورژن گلنت هم خوبه ...

Eblis 2011
01-03-2012, 13:12
دوستان یکی راهنمایی کنه
امروز دیدم که شتاب سنج گوشیم این مدلی شده : وقتی گوشیو افقی میکنم میچرخه اما وقتی دوباره به حالت عمودی برش میگردونم نمیچرخه ( مجبورم شتاب سنجو خاموش کنم تا گوشی به حالات عادی برگرده ) مشکل از چیه ؟ یعنی خراب شده ؟
کاریشم نکردما خودش یهو اینطوری شده . خاموش روشن هم کردم گوشیو اما درست نشد
گوشیم gs2 هستش رام کاستوم checkrom revohd v6 نصبه با کرنل speedmod
یکی بیاد بگه این چه مرگشه ؟

Eblis 2011
01-03-2012, 18:11
دوستان یکی راهنمایی کنه
امروز دیدم که شتاب سنج گوشیم این مدلی شده : وقتی گوشیو افقی میکنم میچرخه اما وقتی دوباره به حالت عمودی برش میگردونم نمیچرخه ( مجبورم شتاب سنجو خاموش کنم تا گوشی به حالات عادی برگرده ) مشکل از چیه ؟ یعنی خراب شده ؟

کسی اطلاعی نداره؟:41:

malkemid
01-03-2012, 18:35
دوستان یکی راهنمایی کنه

نرم افزاریه....فکتوری ریست کن!

Eblis 2011
01-03-2012, 18:44
فکتور ریست کردم اما درست نشد

malkemid
01-03-2012, 18:56
فکتور ریست کردم اما درست نشد

پس مجبوری فول وایپ کنی و رام رو دوباره فلش کنی

Eblis 2011
01-03-2012, 19:10
اینی که الان گفتی یعنی چه؟
دارم رام اصلی نصب میکنم ببینم چی میشه
اگه نشد میام خبرشو میگم تا help بدی

Eblis 2011
01-03-2012, 20:02
رام اصلی ریختم بازم درست نشده
یعنی شتاب سنج میچرخه اما برنمیگرده
چیکار کنم ؟

malkemid
02-03-2012, 00:21
باید فول وایپ کنی...اول باید CWM ریکاوری نصب کنی بعد از اونجا وایپ ها رو انجام بدی....احتمال زیاد درست میشه...یه سرچ تو فروم موبایل**ستان بکن

ramingsm
02-03-2012, 10:25
رام اصلی ریختم بازم درست نشده
یعنی شتاب سنج میچرخه اما برنمیگرده
چیکار کنم ؟

داداش سنسور را کالیبره کن درست ببین درست نمیشه

Eblis 2011
02-03-2012, 19:38
مرسی از همه
سنسور رو کالیبره کردم حل شد

mg_mahyar
02-03-2012, 21:22
سلام
کسی میدونه منشی تلفنی سامسونگ گالسی اس 2 کجاست؟ من گوش خودم ویو یک هست و منشی تلفنی خوبی داره در اصل پیغام گیر خوبی داره.
ولی توی گالکسی پیدا نمیکنم معادلشو.
لطفا راهنمایی کنید و اگر کلا نداره یک برنامه جایگزین معرفی کنید.

iranzaminn
02-03-2012, 21:32
دوستان کسی یه راه حل خوب برا دور زدن اندروید مارکت سرغ نداره؟؟؟

rezamaldinii
02-03-2012, 22:30
سلام دوتا سوال دارم لطفا جواب بدید ؟

1-بهترین گوشی اندرویدی فعلا این گوشیه یا گوشیه دیگری هم هست که بهتر باشه ؟

2- از کدوم سایت میتونم قیمت این گوشی و به ریال عربستان پیدا کنم ؟(خرید از عربستان توصیه میشه؟)

biostar
02-03-2012, 23:14
سلام دوتا سوال دارم لطفا جواب بدید ؟

1-بهترین گوشی اندرویدی فعلا این گوشیه یا گوشیه دیگری هم هست که بهتر باشه ؟

2- از کدوم سایت میتونم قیمت این گوشی و به ریال عربستان پیدا کنم ؟(خرید از عربستان توصیه میشه؟)

تا جایی که میدون فروش بعضی از گوشی ها عربستان ممنوعه ، اگه میخواهی بری حج که میبرنت مکه و مدینه ! اونحا فروش گوشی دوربین دار ممنوعه !

rhamid_esf
02-03-2012, 23:16

biostar
02-03-2012, 23:19
دوستان کسی یه راه حل خوب برا دور زدن اندروید مارکت سرغ نداره؟؟؟

از مارکت های ایرای مثل myket و بازار , iran apps استفاده کن . applanet هم هست !

برای مارکت اندروید باید از ساکس و یا وی پی ان استفاده کنی

iranzaminn
02-03-2012, 23:51
از مارکت های ایرای مثل myket و بازار , iran apps استفاده کن . applanet هم هست !

برای مارکت اندروید باید از ساکس و یا وی پی ان استفاده کنی

خب یه ذره میشه توضیح بدی چه جوری؟؟؟
ممنون میشم....:46:

biostar
03-03-2012, 13:13
خب یه ذره میشه توضیح بدی چه جوری؟؟؟
ممنون میشم....:46:

این ها رو بگیر نصب کن، حال کن

45753
45754
45755

و همچنین myket :
45756

yoosef_st
03-03-2012, 19:17
سلام
کسی میدونه منشی تلفنی سامسونگ گالسی اس 2 کجاست؟ من گوش خودم ویو یک هست و منشی تلفنی خوبی داره در اصل پیغام گیر خوبی داره.
ولی توی گالکسی پیدا نمیکنم معادلشو.
لطفا راهنمایی کنید و اگر کلا نداره یک برنامه جایگزین معرفی کنید.
میشه به سوال این دوستمون جواب بدین؟
یعنی میشه یه منشی تلفنی که درست کار کنه واسه گوشی معرفی کنین؟

PersiAndroid
06-03-2012, 01:35
قيمت امروز بوشهر 1.150

lovely_fox
07-03-2012, 18:38
یک سوال
آقا من بک گراند Live میگذارم
ولی اینها آب و هواش آپدیت نمیشه
چیکار کنم؟

hoha881
07-03-2012, 19:37
یک سوال
آقا من بک گراند Live میگذارم
ولی اینها آب و هواش آپدیت نمیشه
چیکار کنم؟

به اینترنت وصل باید باشی تا اپدیت بشه.

total_overdose
09-03-2012, 16:43
دریافت ICS برای دارندگان Galaxy S II در 24 ساعت اینده ، 10 مارس:20:

yoosef_st
09-03-2012, 17:19
مثل اینکه توی این نسخه ای که میخواد بیاد (و ظاهرا مخصوص Kies هم هست و من نمیدونم یعنی چی این؟)
یه سری از ویژگیها کار نمیکنه...
مثل اینکه مالتی تسکینگ نداره مثلا
نه؟

total_overdose
09-03-2012, 18:27
مثل اینکه توی این نسخه ای که میخواد بیاد (و ظاهرا مخصوص Kies هم هست و من نمیدونم یعنی چی این؟)
یه سری از ویژگیها کار نمیکنه...
مثل اینکه مالتی تسکینگ نداره مثلا
نه؟

دوست عزیز کجا همچین چیزی که شما میگی گفته؟؟
این یکسری از تغییرات!
فقط گفته شده در هنگام اپدیت با کیز یا با خود گوشی نباید از رام های غیر اصلی استفاده کرده باشین:46:

total_overdose
09-03-2012, 23:45
دوست عزیز کجا همچین چیزی که شما میگی گفته؟؟
این یکسری از تغییرات!
فقط گفته شده در هنگام اپدیت با کیز یا با خود گوشی نباید از رام های غیر اصلی استفاده کرده باشین:46:
:31:
خوب دوستان بلکل تکذیب شد خبر از طرف سامسونگ :31: چی بگم والا!!!
فقط گفتم که الکی منتظر نباشید!
اینم منبع تکذیب

mohamad021
11-03-2012, 19:55
دوستان برای شکایت اینکه فروشنده گوشی i9100g رو به بنده دادن بجای i9100و اینکه در فاکتور بدون جی قید شده
و در ضمن سریال نامبر کالا هم در فاکتور قید شده
باید برای شکایت کجا مراجعه کنم؟؟؟

Eblis 2011
12-03-2012, 21:50
بهترین تنظیمات دوربین گوشی gs2 چیه ؟

Eblis 2011
13-03-2012, 02:15
بهترین تنظیمات دوربین گوشی gs2 چیه ؟

کسی از تنظیمات چیزی سردرمیاره ؟

peidayepenhan
13-03-2012, 09:32
سامسونگ سرانجام آپدیت رسمی اندروید بستنی حصیری را برای گلکسی اس دوم ارائه کرد

بعد از مدتها شایعات و اخبار گوناگون، بالاخره ساعاتی پیش شرکت سامسونگ عرضه رسمی آپدیت اندروید 4‪.‬0 بستنی حصیری (ICS) برای Galaxy S II را از کره جنوبی و برخی کشورهای اروپایی (لهستان، مجارستان و سوئد) آغاز کرد. سامسونگ الکترونیکز می گوید که قصد دارد طی مدت زمان مشخصی تمامی ابزارهای گلکسی اس ۲، گلکسی نوت، گلکسی اس ۲ ال تی ای و گلکسی تب های 10‪.‬1 و 8‪.‬9 اینچی را به نسخه بستنی حصیری آپدیت کند. اما در خصوص زمان آپدیت دیگر نسخه های خانواده گلکسی به ICS چیزی اعلام نکرده و تنها گفته است که گلکسی دبلیو، گلکسی تب هفت، گلکسی اس پلاس، گلکسی اس و برخی دیگر را به زودی مجهز به نسخه ای از اندروید نان زنجبیلی می کند که دارای امکاناتی همچون قفل تشخیص چهره، ویرایشگر تصویر بهبود یافته و امکان تهیه اسکرین شات است.

total_overdose
13-03-2012, 16:40
خوب آندروید 4 برای i9100 اومد
اما تغییرات نسبت به رام اصلی 2.3.5 فارسی که من داشتم
سرعت بود و انیمیشن بوت بالاتر رفته (برای بار اول طول میکشه بالا بیاد! و یه صفحه اینستالینگ اولش میاد که قبلا نداشت)
منو شروع به کار اولیه گوشی کاملا فرق کرده!
انیمیشن چرخش صفحه عوض شده!
لاک اسکرین عوض شده و بنظر میاد منو تاچ وایز یکسری تغییرات گرافیکی کوچیک داره!
کیفیت لمس تاچ بهتر شده!
منو ستیمگ متفاوت شده!
البته تاچ وایز کلا به گوشی گند میزنه و بنظر من اگه نبود تغییرات خیلی بیشتری میدیدیم!
روونی و لگ های اندروید نان زنجبیلی تا اینجایه کار بنظر من کلا از بین رفته البته باید بیشتر کار کنم باهاش ببینم چجوریه!
فعلا اینارو دیدم و دوربین و ... هم تست نکردم!
در ضمن فایل cf-root هم براش موجود هست :20:
یکسری گزینه ها تویه ستینگ حذف شده :41: یکسری هم اضاف!
در ضمن برای فارسی نوشتن هم فقط کافیه یه کیبورد فارسی دار مثله smart keyboard استفاده کنید:46:

amir200812
13-03-2012, 17:28
خوب آندروید 4 برای i9100 اومد
اما تغییرات نسبت به رام اصلی 2.3.5 فارسی که من داشتم
سرعت بود و انیمیشن بوت بالاتر رفته (برای بار اول طول میکشه بالا بیاد! و یه صفحه اینستالینگ اولش میاد که قبلا نداشت)
منو شروع به کار اولیه گوشی کاملا فرق کرده!
انیمیشن چرخش صفحه عوض شده!
لاک اسکرین عوض شده و بنظر میاد منو تاچ وایز یکسری تغییرات گرافیکی کوچیک داره!
کیفیت لمس تاچ بهتر شده!
منو ستیمگ متفاوت شده!
البته تاچ وایز کلا به گوشی گند میزنه و بنظر من اگه نبود تغییرات خیلی بیشتری میدیدیم!
روونی و لگ های اندروید نان زنجبیلی تا اینجایه کار بنظر من کلا از بین رفته البته باید بیشتر کار کنم باهاش ببینم چجوریه!
فعلا اینارو دیدم و دوربین و ... هم تست نکردم!
در ضمن فایل cf-root هم براش موجود هست :20:
یکسری گزینه ها تویه ستینگ حذف شده :41: یکسری هم اضاف!
در ضمن برای فارسی نوشتن هم فقط کافیه یه کیبورد فارسی دار مثله smart keyboard استفاده کنید:46:

با اندروید 4 ، چند مگ رم خالی باقی میمونه؟

Eblis 2011
13-03-2012, 17:53
چه قابلیتهای نرم افزاری جدیدی اضافه میشه ؟
در کل ارزش داره ؟

hoha881
13-03-2012, 21:19
میتونی تشخیص چهره رو به عنوان لاک اسکرین قرار داد.
ارزش که داره
البته برای کسایی که 300 مگ دانلود زیاده بهتره صبر کنن تا برای ما یا عربا یک رام بده اون رو نصب کنن.

Eblis 2011
13-03-2012, 21:59
واسه نصبش باید چه مراحلی رو انجام داد
لینک دانلود برنامه کجاس؟

D o l f i n
14-03-2012, 02:45
برید اینجا کامل توضیح دادن + لینک دانلود

saver
14-03-2012, 10:19
دوستم میخواد اس 2 بخره میخوام بدونم این گوشی همه نوع فلش مموری رو میخونه
یا اینکه مثل ارک بعضی فلش مموری هارو میخونه ؟

h!tman
14-03-2012, 10:50
در اصل Fat32 ها رو میخونه
ولی با -- میشه که NFTS هم بخونه

amir200812
14-03-2012, 10:51
با اندروید 4 ، چند مگ رم خالی باقی میمونه؟

لطفا به این سوال هم کسی جواب بده.

D o l f i n
14-03-2012, 11:17
حدود 540 تا خالیه

total_overdose
14-03-2012, 14:04
دوستان نمیدونم این رام چرا اینجوریه! ولی سرو صدای خیلیارو در آورده پیشنهائ میکنم اگه نگرفتین دست نگه دارین و فعلا عوض نکنین!
مشکلات خودم: داغ کردن که قبلا نداشت! مشکلات زیاد تو برنامه ها! ضعیف شدن شدید تاچ تو بعضی برنامه ها! force close با بعضی برنامه ها!
تنها خوبیش رونیش هست!

D o l f i n
14-03-2012, 14:26
به شخصه من هنوز به مشکل نخوردم
خدا رو شکر مشکل داغ کردن که بعضی دوستان داشتن رو ندارم
تو هیچکدوم از برنامه هایی که نصب کردم مشکلی نداشته البته من تا الان 4-5 تا نرم افزار بیشتر نصب نکردم
تاچ هم عالیه تا اینجا که استفاده کردم

Eblis 2011
14-03-2012, 18:32
دوستان نمیدونم این رام چرا اینجوریه! ولی سرو صدای خیلیارو در آورده پیشنهائ میکنم اگه نگرفتین دست نگه دارین و فعلا عوض نکنین!
مشکلات خودم: داغ کردن که قبلا نداشت! مشکلات زیاد تو برنامه ها! ضعیف شدن شدید تاچ تو بعضی برنامه ها! force close با بعضی برنامه ها!
تنها خوبیش رونیش هست!

مردد شدم
بالاخره بریزیم یا نه ؟ کسی دیگه امتحان نکرده ؟

sadeghbb
14-03-2012, 20:07
دوستان صدای این مدل بهتر شده نسبت به مدل اس1؟
منظورم اسپیکر هاشه...

D o l f i n
14-03-2012, 23:45
مردد شدم
بالاخره بریزیم یا نه ؟ کسی دیگه امتحان نکرده ؟
الان بعضی ها مثل من کوچیکترین مشکلی ندارند و بعضی دیگه مشکلات عجیب و غریب دارن
شما نصب کن ایشاالله مشکلی نداره

Eblis 2011
14-03-2012, 23:56
من شنیدم فارسی نمیشه اس ام اس نوشت تو این 4 آیا درسته ؟
روش نصب فارسی چیه ؟

mf.designing
15-03-2012, 00:00
من شنیدم فارسی نمیشه اس ام اس نوشت تو این 4 آیا درسته ؟
روش نصب فارسی چیه ؟
سلام.
چرا میشه ، منتها باید یه کسیرد فارسی نصب کنید

Eblis 2011
15-03-2012, 00:04
میشه روشش رو بگین ؟

mf.designing
15-03-2012, 00:10
میشه روشش رو بگین ؟

روش خاصی نداره . بیس فارسی روی رام 4 آندروئید موجود هست اما چون این نسخه ماله خاورمیانه نیست و نیاز به نصب یه کیبرد داره که فارسی داشته باشه . مثل کیبرد Smart keyboard

Eblis 2011
15-03-2012, 00:13
smart نصب کردم وقتی فارسی تایپ میکنم علامت سوال میزنه
چیکار کنم درست شه ؟

D o l f i n
15-03-2012, 00:19
Massages>Settings>SMS>InputMod>Auto

Eblis 2011
15-03-2012, 00:34
Massages>Settings>SMS>InputMod>Auto

درست شد ممنون . راستی نمیشه فونتو عوض کرد ؟

Eblis 2011
15-03-2012, 01:59
دم به ساعت گوشی هنگ میکرد . این چه رامی بود دیگه :|

sadeghbb
15-03-2012, 10:42
دوستان صدای این مدل بهتر شده نسبت به مدل اس1؟
منظورم اسپیکر هاشه...

کسی نبود جواب مارو بده؟!

A/|\IR
15-03-2012, 10:54
توی دبی چنده؟ کدوم سایت قیمت جهانی رو نوشته؟
من بخوام پول بدم بیارم چقد تقریبا باید بدم؟

mg_mahyar
16-03-2012, 17:49
کسی منشی تلفنی خوب سراغ نداره؟

yoosef_st
16-03-2012, 18:04
کسی منشی تلفنی خوب سراغ نداره؟
فکر کنم همچین چیزی نیست کلا
هر جایی بگی من پرسیدم کسی جواب نداده

mg_mahyar
16-03-2012, 18:26
یعنی یک برنامه ساده که یک پیغام بگیره و هر وقت تلفن زنگ خورد بعد از 20 ثانیه اونو پخش کنه و هر چی طرف مقابل میگه رو ضبط کنه وجود نداره؟
خیلی عجیبه ها.

sadeghbb
16-03-2012, 18:51
دوستان!
صدای اس2 نسبت به اس1 بهتر شده؟!
چون میخوام اس2 بگیرم و اس1 رو به علت صدای نچندان خوب فروختم...

M@hdi-B
17-03-2012, 07:09
دوستان!
صدای اس2 نسبت به اس1 بهتر شده؟!
چون میخوام اس2 بگیرم و اس1 رو به علت صدای نچندان خوب فروختم...

بله از اس 1 بلندتر و با کیفیت تره

sadeghbb
17-03-2012, 11:21
بله از اس 1 بلندتر و با کیفیت تره

پس گرفتمش رفت...

Xx Hossein xX
17-03-2012, 11:55
تصویر احتمالا واقعی از SIII

منبع ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ].T2RGkZf76Xg)

malkemid
17-03-2012, 12:25
اون قوس پایین گوشی خیلی چیز خوبی بود چرا حذفش کردن؟

Eblis 2011
17-03-2012, 20:24
مخاطبین رو سیم کارت رو چطوری انتقال بدم تو حافظه گوشی ؟

D o l f i n
18-03-2012, 08:32
contacts>import/Export

darush 00
18-03-2012, 16:50
سلام

دوستان دیروز یه SII سفارش دادم فردا میاد!

موقع تحویل گرفتن نکته ای هست که باید انجام بدم؟!

و

فرق بین چین و ویتنام چیه؟! چون 40T فرقش بود!

D o l f i n
18-03-2012, 23:14
اینجا ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) رو بخون

Eblis 2011
19-03-2012, 01:45
دوستان چرا گوشیم که صفحش خاموشه یکدفعه روشن میشه و چراغ میده ؟ برنامه ای هم باز نیست

darush 00
20-03-2012, 15:40
با سلام
دیروز گوشی ما هم رسید، ممنون ا راهنمایی دوستان
فقط وستان کمی زود شارژ خالی می گنه
شرمنده بابت تایپ با گوشیم

M@hdi-B
20-03-2012, 17:11
با سلام
دیروز گوشی ما هم رسید، ممنون ا راهنمایی دوستان
فقط وستان کمی زود شارژ خالی می گنه
شرمنده بابت تایپ با گوشیم

مبارکه

اولا باطری هنوز جا داره تا آب بندی بشه و قدرت واقعیش رو نشون بده

ثانیا شما یه تسک کیلر نصب کن

Advanced Task Killer Pro v1.9.7 Build 91 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

تو ستینگ برنامه گزینه Auto Kill Level رو بذار روی Crazy و Auto Kill Frequency رو بذار روی When screen off

تیک خود برنامه رو هم از لیست KILL selected apps بردار

darush 00
20-03-2012, 18:45
ممنون مهدی عزیز

همینکار رو انجام دادم فقط یه توضیحی دربارش میشه بدید؟!

REZAt1980
24-03-2012, 21:12
سلام
من برای چک کردن فیس بووو.. مشکل دارم
نه اوپرا مینی کار میکنه و نه نرم افزار فیس بووو.. و بروزر هم که فیلت...ره !!

راهی هست براش؟

hoha881
24-03-2012, 22:02
سلام
من برای چک کردن فیس بووو.. مشکل دارم
نه اوپرا مینی کار میکنه و نه نرم افزار فیس بووو.. و بروزر هم که فیلت...ره !!

راهی هست براش؟
راهش اینه که از وی پی ان استفاده کنی.
pptp خوب جواب میده.
l2tp یکبارم تا حالا وصل نشده نمی دونم مشکل از گوشی یا اینترنت یا از وی پی ان؟

Lamanta
25-03-2012, 12:59

اینطور که مشخصه قیمت ها داره میاد پائین آروم آروم.....
نظرتون چیه ؟

mr_khodaei2008
25-03-2012, 13:15
داره میاد پایین ولی دیگه محاله به 800 یا زیرش برسه

saver
25-03-2012, 13:31

نظرتون چیه ؟

خدا رو شکر

mehdi30nema
25-03-2012, 18:17

نظرتون چیه ؟

خدا رحمت کنه این قیمت ها رو ، دیگه عمرا یه 650 ، 700 برسه . کاش همون موقع خریده بودیما .

Eblis 2011
25-03-2012, 18:18
من که دلو زدم به دریا همون 1.100.000 خریدم

ebionline
26-03-2012, 20:54
با سلام خدمت دوستان . متاسفانه گوشی Galaxy S II دوستمو دزدیدن می خواستم بدونم راه حلی داره یا فاتحشو باید خواند. با تشکر

yoosef_st
26-03-2012, 22:43
با سلام خدمت دوستان . متاسفانه گوشی Galaxy S II دوستمو دزدیدن می خواستم بدونم راه حلی داره یا فاتحشو باید خواند. با تشکر
باید برید دفتر پلیش با جعبه گوشیتون
شکایت تنظیم کنید
3 یا 4 تا نامه بهتون میدن که میبرید برای اپراتورها و خیب اگه شانس داشته باشید براتون پیداش میکنن

noisymind
27-03-2012, 08:17
کلا که روند قیمت های وسایل الکتریکی و مخصوصا موبایل کاهشی هست خب این طبیعی هست که قیمتها کم بشه چون هر روز مدل جدید میاد. ولی وقتی دلار نوسال داشته باشه بازار ما اینجوری میشه! و حالا هر چقدر هم پایین بیاد دیگه گوشی گلاکسی 650 که حالا شده 1.100 تومان دیگه به قیمت اولش برنمیگرده!!!
و حتی بعد از اینکه ارز وارداتی هم به واردکنندگان میدن همه مدعی هستند که با دلار 2 تومان ما وارد میکنیم. در مورد کالای قاچاق این حرف درسته ولی در مورد شرکتی که مدعی نماینده رسمی سامسونگ هست و وارد کننده قانونی هست ، فکر نمیکنم با دلار 2 تومان وارد کرده باشه!!! مثلا شما از نمایدگی های رسمی سونی و ... دوربین یا تی وی یا ... بخرید در حد همون اختلاف دلار از 1100 تومان به 1300 گرون شده و نه دو برابر قیمت!!!!

در مورد دزدیده شدن گوشی دوستمون هم متاسفم و یک ماجرا که خیلی ربطی هم به تاپیک نداره میگم چون برای خودم هم اتفاق افتاده بود:
گوشی مادرم رو دزدیدن و بعد از شکایت و کلی گذر وقت و پرداخت فیش و ... مرجع قضایی نامه میده و میبرید برای اپراتورها که اگه فلان گوشی با این سریال فعال شد ، صاحب سیم کارت رو شناسایی کنند. تازه اگه طرف سیم کارت بذاره و گوشی روشن بشه ، بعد از چند ماه میرید اون اپراتور و بهتون یک نامه میده و قشنگ شماره طرف و حتی اسم طرف و آدرس رو هم روش نوشته!!!
بعد تشریف میبرید کلانتری مربوطه ، و در اونجا نیروهای زحمت کش انت..... از شما میخواین که بیخیال شین چون ارزش نداره و ....! بعدش یک سرباز با حکم به شما میدن و میگن باهاش برید آدرس مربوطه و خودتون طرف رو بیارین اینجا!!
حالا شانس ما طرف در محله خفنی زندگی میکرد و حتی خود پلیس میترسید و میگفت ارزش نداره و اونجا همه چاقو کش هستند و ...! گویا محل در حد تگزاس و اینا بوده مثل تو فیلمها که خود پلیس هم کاری با اونجا نداشته!!! خلاصه فکر کنید من باید تنها با یک سرباز میرفتم اون محله به قول خودشون خفن و اون رو دستگیر میکردم و میاوردم! وقتی هم اعتراض کردم که شما باید این کار رو بکنید که کلی هم به ما خندیدن و گفتن به ما ربطی نداره ما فقط به شما یک مامور میدیم!! منم چون گوشی زیاد ارزشی نداشت بیخیال شدم و درود فرستادم بر زحمات بیکران این عزیزان!
ولی شما چون گوشیت ارزش داره حتما پیگیر شو و اگه همین اتفاق من افتاد ، با سرباز و چند نفری برید اونجا انشاا... پیدا بشه :11:

johnypersian1656
27-03-2012, 10:52
یه روش بهتر اینه که بعد از تنظیم شکواییه (توی آگاهی مربوطه ) ،شکواییه رو ببرین کلانتری که سرقت توی محلش انجام شده و متوجه سرقت شدین و از کلانتری بخواین بعد از ثبت و تشکیل پرونده،پرونده رو بفرسه آگاهی. اینجوری نیاز نیست حتما سیم کارت رو بسوزونین و منتظر باشین تا طرف اگه یه روزی سیم کارت گذاشت داخل گوشی ردیابی بشه،با استفاده از ریز مکالمات میتونن طرف رو شناسایی کنن(تجربیات خدمت توی نیروی انتظامی :دی)

yoosef_st
27-03-2012, 15:32
یه روش بهتر اینه که بعد از تنظیم شکواییه (توی آگاهی مربوطه ) ،شکواییه رو ببرین کلانتری که سرقت توی محلش انجام شده و متوجه سرقت شدین و از کلانتری بخواین بعد از ثبت و تشکیل پرونده،پرونده رو بفرسه آگاهی. اینجوری نیاز نیست حتما سیم کارت رو بسوزونین و منتظر باشین تا طرف اگه یه روزی سیم کارت گذاشت داخل گوشی ردیابی بشه،با استفاده از ریز مکالمات میتونن طرف رو شناسایی کنن(تجربیات خدمت توی نیروی انتظامی :دی)
میشه یکم بیشتر توضیح بدین؟
این راه حل شما در صورتی که طرف سیم ما رو از توی گوشی در بیاره دیگه کاربردی نداره آخه

johnypersian1656
27-03-2012, 21:26
میشه یکم بیشتر توضیح بدین؟
این راه حل شما در صورتی که طرف سیم ما رو از توی گوشی در بیاره دیگه کاربردی نداره آخه

این راه یکمی بهتر از اون راهیه که خودتون اشاره کردین. یعنی طرف اگه از خط شما استفاده کنه میتونین با دستورقاضی ریز مکالمات رو (با مشخصات طرفی که تماس گرفته) رو پیدا کنین. ولی حرف شما درسته اگه سیم رو در بیاره نمیشه کاری کرد. که در این صورت باید منتظر باشین با یه سیم کارت دیگه روشن کنه تا از روی imei کنترل بشه.

saver
28-03-2012, 22:55
سلام دوستان من چند روز پیش یه اس 2 برای دوستم خریدم
امشب که داشتم باهاش کار میکردم دیدم کنار ارافون دو تا سوراخ ریز هست و یه سوارخ بزرگ که توش پیداست
میدونم که اینها دوربین و حسگر نور هستند و حسگر نزدیکی

ولی جای تعجب داره برام که یکیشون توش نور قرمز خیلی کم بود که با قفل کردن صفحه این نور قرمز بعد از چند ثانیه خاموش میشد و دوباره که صفحه رو باز میکردم روشن میشد
البته بعضی وقتها هم خود به خود خاموش میشد
همین طور که گفتم خیلی کم نوره

این نور قرمز چیه ؟ شارژ باتریشم 22 درصد بود

TAEL
28-03-2012, 23:14
سلام دوستان من چند روز پیش یه اس 2 برای دوستم خریدم
امشب که داشتم باهاش کار میکردم دیدم کنار ارافون دو تا سوراخ ریز هست و یه سوارخ بزرگ که توش پیداست
میدونم که اینها دوربین و حسگر نور هستند و حسگر نزدیکی

ولی جای تعجب داره برام که یکیشون توش نور قرمز خیلی کم بود که با قفل کردن صفحه این نور قرمز بعد از چند ثانیه خاموش میشد و دوباره که صفحه رو باز میکردم روشن میشد
البته بعضی وقتها هم خود به خود خاموش میشد
همین طور که گفتم خیلی کم نوره

این نور قرمز چیه ؟ شارژ باتریشم 22 درصد بود
اون نور سنسوره.

saver
28-03-2012, 23:22
اون نور سنسوره.

چه سنوسوریه که از خودش نور داره !!! :18:

آخه شنیدم خیلی زود به زود خراب میشن میترسم مال اینم اینطوری بشه جلوش خجالت زده بشم
دیگه هیچ وقت واسه کسی گوشی نمیخرم از وقتی که خریدم دارم عذاب میکشم :13:

TAEL
28-03-2012, 23:23
چه سنوسوریه که از خودش نور داره !!! :18:

آخه شنیدم خیلی زود به زود خراب میشن میترسم مال اینم اینطوری بشه جلوش خجالت زده بشم
دیگه هیچ وقت واسه کسی گوشی نمیخرم از وقتی که خریدم دارم عذاب میکشم :13:
نه بابا، عادیه. اون نور به ندرت تو تاریکی دیده میشه فقط. مثل نور مادون قرمز مثلا. اصلا جای نگرانی نداره، خراب بشو هم نیست. همه‌ی SII ها همینطورن.

28-03-2012, 23:57
گوشی من موقع مکالمه اون یاروش روشن میشد !!!

M@hdi-B
29-03-2012, 07:35
گوشی من موقع مکالمه اون یاروش روشن میشد !!!

درسته .. سنسور نزدیکیه(فکر بد نکنینا) :31: proximity

M o h a m m @ d
29-03-2012, 08:23
باتریش چطوره کم که نمیاره ؟
من که اصلا باتری سامسونگ قبول ندارم بعد یکسال به بالا خراب میشن کم میارن.

h!tman
29-03-2012, 11:28
باتریش چطوره کم که نمیاره ؟
من که اصلا باتری سامسونگ قبول ندارم بعد یکسال به بالا خراب میشن کم میارن.

کم آوردن یعنی چی؟:دی

M o h a m m @ d
29-03-2012, 12:00
کم آوردن یعنی چی؟:دی
یعنی شارژ خالی کنه بعد یه مدت.
کلا گوشی سطح پایین سامسونگ که اینجورن بعد یه مدت باطریش کم میاره شارژ خالی میکنن یا باتریش باد میکنه خلاصه یه ایرادی باتریش پیدا میکنه:31:

hoha881
29-03-2012, 13:53
باتریش که نسبتا خوبه.با اپدیت به ics مصرفش بهترم شده.

h!tman
29-03-2012, 14:05
یعنی شارژ خالی کنه بعد یه مدت.
کلا گوشی سطح پایین سامسونگ که اینجورن بعد یه مدت باطریش کم میاره شارژ خالی میکنن یا باتریش باد میکنه خلاصه یه ایرادی باتریش پیدا میکنه:31:

اینطور نیست ...
باطریش خوبه ولی اسمارت فون انتظار کارکرد مثل 1100 که یک سال نگه میداره رو نداشته باشید:دی
روی رام Turkbey و کرنل اسپید مود تا 3.روز هم میتونستم نگه دارم

D o l f i n
29-03-2012, 16:54
در کنارTurkbey رام Criskelo هست و FoxHound که مصرفهای بینظیری دارند حقیقتا واسه گوشی مثل اس2 که سخت افزار قدرتمندی داره 3 روز یعنی شاهکار که من با Criskelo و FoxHound(نظرمم رو همین رامه از همه جهات بینظیره) تجربه کردم

amirdave
01-04-2012, 23:38
دوستان سوالی که برام پیش اومده این که صفحه تاچ این گوشی بعد از یه مدتی مثلا 2 سال میزان حساسیتش کم نمیشه مثلا با فشار بیشتری اون رو باید لمس کرد

TAEL
01-04-2012, 23:45
دوستان سوالی که برام پیش اومده این که صفحه تاچ این گوشی بعد از یه مدتی مثلا 2 سال میزان حساسیتش کم نمیشه مثلا با فشار بیشتری اون رو باید لمس کرد
خیر.

amirdave
02-04-2012, 00:07
خیر.

dsa
02-04-2012, 09:43
بهترین سایت برای خرید اینترنتی گوشی چیه؟؟؟؟

M o h a m m @ d
02-04-2012, 10:07
فکر کنم این دوتا خوب باشن قیمتش مناسبن تقریبا
1 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])=digikala
2 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] %2Findex.aspx)

D o l f i n
02-04-2012, 11:02
گزینه 1 که قیمتهاش کمی بالا میزنه
2 خوبه
ولی بهتر از همه برو تو pt ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) دوستانی هستند که قیمتهای گوشیهای نو رو از این سایتها هم کمتر میدن
در کل نظر شخصی منم اینکه اگه دسته دو تمیز گیر آوردی دسته دو بگیر تا نو

malkemid
02-04-2012, 11:16
آقا مرسی از جوابت آخه یکی از دوستام یه 5800 داشت روزهای آخر با کلید ماشینش بهش فشار میاورد تا برنامه هاشو باز کنه با خودم گفتم نکنه اینم بعد از چند سال مثل اون بشه

نه عزیز این مدل تاچش فرق داره...تو گلکسی سیستم خازنی استفاده شده که اصلا نیازی به فشار نداره و فقط باید تماس داشته باشه..تو 5800 از سیستم فشاری استفاده می کنه که قدیمی شده

Lamanta
02-04-2012, 11:17

alldigitall.ir

بردیا
03-04-2012, 11:16
من دیروز برای پدرم یه دونه اس 2 خریدم.گوشی قبلیش 5800 بودش
چون هم خودم هم خواهرم آیفون داشتیم گفت یه چیز دیگه میخوادش
کار کردن با آیفون به نظرم راحت تره:دی
کیبوردش اینا یه کم اذیت میکنه توی حروفی که مشترک هستن.کانتکتا رو هم که از سیم کپی کردیم توش اون نفراتی که مثلا 3تا شماره ازشون داشتیم به جای اینکه تو یه کانتکت جمعشون بکنه 3تا جدا براشون ساخته
به نسخه 4 آندروید قابل آپدیت شدن هستش یا نه؟

hoha881
03-04-2012, 11:47
اره قابل اپدیت هست. برو سام موبایل عضو شو.
بعد برو به ادرس زیر
گوشه بالای صفحه بنویس i9100 کلیه رام های رسمی گالاکسی 2 میاد.
چون بعضی ها میگن مشکل داشتن با رام های تک فایله 4.0.3 بهتره اول به GT-I9100 I9100XXLPH اپدیت کنی که سه فایله هست وهم بوتلودر و مودم رو اپدیت میکنه بعد از اپدیت به این یکی از رام های بالاتر رو که جدید تر امدن مثل
GT-I9100 I9100XWLP3 اپدیت کنی که تک فایل هستن.
نحوه اپدیت اول روی pc سامسونگ کیس رو نصب میکنی و ازش خارج میشی بعدش به حالت دانلودینگ مود میری دکمه وسط +پاور + ولوم پایین و با کابل به pc وصل میشی با نرم افزار odin پارت های مختلف رو انتخاب میکنی و استارت رو میزنی
این ادرسم برای راهنمایی بیشتر
برای نصب کاستوم رام هم به فروم xda برو
البته بعضی ها اعتقاد دارن قبل از نصب رام باید وایپ دیتا فاکتوری ریست کنی که برای این کار ولوم بالا + پاور + دکمه وسط رو بگیر میره به ریکاوری مود از اینجا وایپ دیتا فاکتوری ریست کن اگه خواستی میتوتی توی ادونسش وایپ دالویک کش هم بکنی.
این رام های 4.0.3 فارسی رو ساپورت میکنن ولی کیبورد فارسی ندارن (برای خاور میانه هنوز نیومده)که میتونی از مارکت اسمارت کیبورد و یا نرم افزار مشابه رو دانلود کنی .همچنین برای وصل به مارکت هم برو به air plan mod با گرفتن دکمه پاور بعد ریستارت کن به وایفای وصل شو و وی پی ان بزن .بعد میتونی وصل شی.

بردیا
03-04-2012, 15:24
یه کم پیچیده به نظر میرسه آپدیت آندرویدش
منم تا حالا کلا با گوشی های تحت آندروید کار نکردم
این نمایندگی های رسمی سامسونگ ببرم اینکارارو برام انجام میدن بدون هزینه؟

Majid-6120
03-04-2012, 15:29

سلام

نمایندگی که نمیدونم ... ولی فکر نکنم چیزی بدون هزینه باشه !

پیش موبایلی ها هم اگه ببری که پول خونه آدمو ازش میگیرن !

زیاد سخت نیست ... خیلی هم راحت و کار لذت بخشیه : دی

من الان هفته ای دو سه تا رام عوض میکنم . :20:

malkemid
03-04-2012, 16:10

عزیز تا جایی که می تونی گوشیتو دست این و اون نده !!

اصلا پیچیده نیست...شما یه سرچی بکن اگه مشکل داشتی باز بیا همینجا بگو خودم راهنماییت می کنم...همش 3 دقیقه هم طول نمی کشه !

sAeEd_kHaAn
03-04-2012, 18:00
همش 3 دقیقه هم طول نمی کشه ! البته یکمی هم غلو کردن ایشون بیشتر از 3 دقیقه میشه :31:
بدون رام بازی اندروید حال نمیده اصلا

03-04-2012, 18:32
نه باو 3 دقیقه کمتره... مگه چیزی جز install zip from sdcard و شاید وایپه؟!

Majid-6120
03-04-2012, 19:17
نه باو 3 دقیقه کمتره... مگه چیزی جز install zip from sdcard و شاید وایپه؟!

حالا دیگه سر دقیقه بحث شده ببین :31:

تو خود ادین آخر کار که تموم میشه میزنه چند دقیقه ...

تقریبا واسه من 4:45 طول میکشه !

بردیا
03-04-2012, 22:23
خب به اولین مشکل برخوردم
من اکانت جیمیل خودمو اول به گوشی دادم
بعد الان اکانت جیمیل پدرمو اضافه کردم ولی وقتی میخوام مال خودمو ریموو بکنم میگه نمیتونی اینکارو بکنی چون بعضی برنامه ها بهش وابسته هستن و فقط با ریست فکتوری کردن میتونی اکانتتو ریموو بکنی
چه خاکی تو سرم بریزم؟:31:

Majid-6120
03-04-2012, 22:35
خب به اولین مشکل برخوردم
من اکانت جیمیل خودمو اول به گوشی دادم
بعد الان اکانت جیمیل پدرمو اضافه کردم ولی وقتی میخوام مال خودمو ریموو بکنم میگه نمیتونی اینکارو بکنی چون بعضی برنامه ها بهش وابسته هستن و فقط با ریست فکتوری کردن میتونی اکانتتو ریموو بکنی
چه خاکی تو سرم بریزم؟:31:

ای بدبختی هی ! : دی

فقط همون کاری که گفته رو میشه انجام بدی ! : دی

تویه آندروید 4 این مسخره بازی برداشته شد خداروشکر !:20:

03-04-2012, 22:41
حالا دیگه سر دقیقه بحث شده ببین :31:

تو خود ادین آخر کار که تموم میشه میزنه چند دقیقه ...

تقریبا واسه من 4:45 طول میکشه !

تو اون 4:45 دقیقه برو سر کوچه یه پفک بگیر بیا حساب نکن خو :| مساله مدتیه که خودت کار میکنی ، مدتی که اودین کار میکنه که حساب نیس :دی
(آف تاپیک FTW : )) )

ahmad710
03-04-2012, 23:30
دوستان.مشکل داغی و مصرف بالای باتری با کدوم رم بهتر میشه،در کل اصلا راهی برای این دوتا مشکل هست یا نه؟

Majid-6120
04-04-2012, 16:00
یه نگاهی بندازین ...

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

amaranth_silent
05-04-2012, 08:04
سلام دوستان من دیروز برا گوشیم منو فارسی ریختم ولی بعضی از زیر نویسها رو اجرا نمیکنه و علامت سوال میده علتش چیه؟

h!tman
05-04-2012, 13:11
مشکل از پلیره احتمالا

amaranth_silent
05-04-2012, 14:40
من از همون پلیر اصلیش استفلده میکنم کدوم پلیر رو شما پیشنهاد میکنید؟

M@hdi-B
05-04-2012, 16:45
من از همون پلیر اصلیش استفلده میکنم کدوم پلیر رو شما پیشنهاد میکنید؟

MX Video Player

amirdave
06-04-2012, 15:59
دوستان من از طریق گوشیم(gs2) نمیتونم هیچ فایلی رو آپلود کنم دلیلش چیه؟
برای آپلود فایل هم از برنامه هایی مثل instagram و box استفاده میکنم
در ضمن از رام batista70 ورژن ics استفاده میکنم

h!tman
06-04-2012, 20:50
Mobo player رو به اون ترجیح میدم

amirdave
06-04-2012, 22:14
دوستان من از طریق گوشیم(gs2) نمیتونم هیچ فایلی رو آپلود کنم دلیلش چیه؟
برای آپلود فایل هم از برنامه هایی مثل instagram و box استفاده میکنم
در ضمن از رام batista70 ورژن ics استفاده میکنم

لطفا کمکم کنید

amaranth_silent
07-04-2012, 00:38
دوستان اگه ممکنه بهترین رام برای این گوشی رو زحنت بکشید لینکشو بزارید دانلود کنم البته زبان فارسی هم ساپورت کنه ...ممنون

lovely_fox
07-04-2012, 10:22
سلام دوستان
من با یکی دیگر از اشنا ها با گالکسی یک مشکل داریم
ما وقتی پیامک فارسی با تعداد حروف زیاد می خوایم بفرستیم(موقعی که از 3 تا پیامک بیشتر میشه)
گوشی میاد این پیامک را به سرویس MMS تبدیل میکنه و ما نمی تونیم این پیامک را بفرستیم
تو تنظیماتش هم رفتم ولی چیزی نفهمیدم
اگر از دوستان کسی اطلاع داره بی زحمت بگه
ممنون

M@hdi-B
07-04-2012, 18:30
سلام دوستان
من با یکی دیگر از اشنا ها با گالکسی یک مشکل داریم
ما وقتی پیامک فارسی با تعداد حروف زیاد می خوایم بفرستیم(موقعی که از 3 تا پیامک بیشتر میشه)
گوشی میاد این پیامک را به سرویس MMS تبدیل میکنه و ما نمی تونیم این پیامک را بفرستیم
تو تنظیماتش هم رفتم ولی چیزی نفهمیدم
اگر از دوستان کسی اطلاع داره بی زحمت بگه
ممنون

این پچ رو از طریق ریکاوری نصب کنید مشکلتون حل میشه

فقط روی رامهای کوک شده جواب می ده

amaranth_silent
07-04-2012, 18:43
دوستان اگه ممکنه بهترین رام برای این گوشی رو زحنت بکشید لینکشو بزارید دانلود کنم البته زبان فارسی هم ساپورت کنه ...ممنون

اگه لطف کنین جواب منم بدین فقط لطف کنین لینکشم برام بزارید جوری باشه ک بتونم با برنامه odin نصب کنم
یه سوال اینکه شما رام رسمی رو پیشنهاد میکنین یا این رامهای کوک شده....

M@hdi-B
07-04-2012, 19:28
اگه لطف کنین جواب منم بدین فقط لطف کنین لینکشم برام بزارید جوری باشه ک بتونم با برنامه odin نصب کنم
یه سوال اینکه شما رام رسمی رو پیشنهاد میکنین یا این رامهای کوک شده....

والا من اس2 ندارم اون موقع که داشتم کریسکلو و ترکبی از همه بهتر بودن

یه سر اینجا ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) بزن

amaranth_silent
07-04-2012, 20:07
آدرسی که گذاشتین من نمیتونم ببینم

Eblis 2011
07-04-2012, 20:24

بیا عزیز دلم

M@hdi-B
07-04-2012, 20:25

رو کلمه اینجا کلیک کردی ؟

عضو شو

amaranth_silent
08-04-2012, 01:30
رو کلمه اینجا کلیک کردی ؟

عضو شو

شرمنده داداش من با اینترنت گوشیم دارم پست میدم بخاطر همین نمیدونت چرا ندیدم آدرسرو بازم ممنون

lovely_fox
08-04-2012, 09:08
این پچ رو از طریق ریکاوری نصب کنید مشکلتون حل میشه

فقط روی رامهای کوک شده جواب می ده

بابا زیر دیپلم حرف بزنید
یعنی چی از طریق ریکاوری؟
رام چیه؟
کوک شده اش یعنی چی؟

saegheh67
08-04-2012, 09:44
بابا زیر دیپلم حرف بزنید
یعنی چی از طریق ریکاوری؟
رام چیه؟
کوک شده اش یعنی چی؟

شما برنامه GO SMS PRO نصب کن و خودتو راحت کن ریکاوری رام و کوک هم نیازی نیست بدونی چون با این برنامه مشکلت حل میشه