PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : I9100 Galaxy S II » گوشی سامسونگ با سیستم عامل Android و پردازشگر ا Dual Core ا

صفحه ها : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 [17] 18 19 20 21 22 23

ATA FARZADI
22-11-2011, 10:07
واقعاً عجب چیزی هست این نسخه سفید

garrymaximus
22-11-2011, 11:11
سلام دوستان:cool:

معمولا نسخه های امریکایی خاندان گالاکسی از نسخه بین المللیشون زیباتر هستند:

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

خصوصیات:

4G LTE smartphones
Android 2.3 Gingerbread
4.5inch Super AMOLED Plus WVGA display
TouchWiz UI 4.0
1.5GHz dual-core processor
1GB of RAM
8MP rear camera with 1080 video recording
2MP front-facing camera
16GB of internal memory
MicroSD card support.

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
این ایران هم هست؟
چند قیمته؟

h!tman
22-11-2011, 11:20
این ایران هم هست؟
چند قیمته؟

به زودی برای اپراتور At&t امریکا میاد

sms11
23-11-2011, 00:13
دوستان IMEI گوشی رو چطوری چک کنم؟

AryanLand
23-11-2011, 00:55
دوستان IMEI گوشی رو چطوری چک کنم؟

سلام.

ستاره مربع 06 مربع رو بزن IMEI نمایان میشه. #06#* .:11:

hateftotti
23-11-2011, 13:33
سلام

تبلیغ جدید گلکسی اس 2 که طرفدارای اپل رو مسخره می کنه:31::8::5:(حتما ببینید)

sms11
23-11-2011, 17:45
دوستان من همین امروز واسه رفیقم یه گلکسی اس 2 خریدم
موقعی که گرفتیم شارژش نصفه بود.حالا میخواستم بدونم که آیا لازمه که شارژ اولیه بشه ؟یعنی لازمه مثلا 8 ساعت بزاره تو شارژ یا اینکه هر وقت که این شارژ نصفه تموم بزنه تو شارژ و هر وقت هم پر شد جدا کنه؟
PersiAndriod عزیز اگه ممکنه شمام نظرت رو بگو

h!tman
23-11-2011, 18:12
برای باطری های جدید این کارا نیاز نیست
کامل شارژش کنید کار کنید
اگر میخواید کالیبره کنید یک بحث دیگس ولی نیازی ندارید باطریش سالمه
باهاش کار کنید بعد 2-3 روز باطریش آب بندی میشه

sms11
23-11-2011, 21:49
برای باطری های جدید این کارا نیاز نیست
کامل شارژش کنید کار کنید
اگر میخواید کالیبره کنید یک بحث دیگس ولی نیازی ندارید باطریش سالمه
باهاش کار کنید بعد 2-3 روز باطریش آب بندی میشه

یعنی الان که شارژش نصفه هست بزارم تموم بشه و بعد که تموم شد بزارم شارژ بشه؟
سوال دوم:هر دفعه باید بزارم شارژ کامل خالی شه و به صفر برسه تا بزنم تو شارژ یا اینکه شارژ 10 درصد بود بزنم تو شارژ؟
این کالیبره کردن چیه؟چطوری میشه اینکار کرد؟اصلا ضروریه؟

sahj7
23-11-2011, 22:35
سوال دوم:هر دفعه باید بزارم شارژ کامل خالی شه و به صفر برسه تا بزنم تو شارژ یا اینکه شارژ 10 درصد بود بزنم تو شارژ؟
سلام.
آره بزار تمومم که نه ولی نسبتا خالی شه بعد بزن به شارژ
حدود 5 الی 10%
کالیبره روشی هست که هر بیشتر به ریکاوری منو و روت و... بازم داره ولی بدون اینها هم میشه.ضروری نیست ولی بهتره انجام بشه.من خود آموزش کالیبره رو پیدا نکردم ولی شاید این بدرد بخوره:

h!tman
23-11-2011, 22:39

هر جور مصرف کنید مشکلی نیست!
شما تا آخرش مصرف کن به 10 یا 5 % رسید بزن به شارژ:دی
این مال گوشی های زمان قد قد میرزاس که نمیدونم 8ساعت تو شارژ باشه و اینا
باطری های جدید این دنگو فنگارو نداره

abas1111
26-11-2011, 23:22
سلام ، من نمیتونم با وایرلس گالکسی اس دانلود کنم . البته همه سایت ها رو به صورت روون باز میکنه ولی موقع دانلود فایل میزنه Failed . ممنون میشم راهنماییم کنین .

peidayepenhan
26-11-2011, 23:26
سلام
من تو این گوشی وقتی صفحات رو مثلا در اینترنت و در پیامها بالا یا پایین میکنم هنگامی که به ابتدا یا انتهای صفحه میرسم و دیگه جایی برا بالا رفتن یا پایین اومدن نیست از اون انتهای صفحه یه نوار آبی شروع به بالا آمدن یا یا پایین اومدن میکنه. با گوشی هم بعضی وقتها که تو اینترنت میرم وقتی اونجا هم بالا پایین میکنم صفحه یه لحظه شطرنجی میشه، برا زوم کردن رو صفحه هم از این جور مشکلا دارم. میشه مشکل رو حل کرد ؟

M@hdi-B
26-11-2011, 23:57
سلام
من تو این گوشی وقتی صفحات رو مثلا در اینترنت و در پیامها بالا یا پایین میکنم هنگامی که به ابتدا یا انتهای صفحه میرسم و دیگه جایی برا بالا رفتن یا پایین اومدن نیست از اون انتهای صفحه یه نوار آبی شروع به بالا آمدن یا یا پایین اومدن میکنه. با گوشی هم بعضی وقتها که تو اینترنت میرم وقتی اونجا هم بالا پایین میکنم صفحه یه لحظه شطرنجی میشه، برا زوم کردن رو صفحه هم از این جور مشکلا دارم. میشه مشکل رو حل کرد ؟

سلام

قسمت اول که مشکل نیست یه نوع افکت هست :46: قسمت دوم هم مشکل نیست وقتی شما اسکرول می کنی قسمت پایینی یا بالایی پیج در حال لود شدنه که بصورت شطرنجی مشاهده میشه.

peidayepenhan
27-11-2011, 08:40
سلام

قسمت اول که مشکل نیست یه نوع افکت هست :46: قسمت دوم هم مشکل نیست وقتی شما اسکرول می کنی قسمت پایینی یا بالایی پیج در حال لود شدنه که بصورت شطرنجی مشاهده میشه.

فکر نکنم افکت باشه. اگه باشه چطور میتونم حذفش کنم؟
برا اینترنتم وقتی که صفحه کامل لود شده هنگامی که زوم میکنم وقتی که بخوام برگردم کنارای صفحه یه لحظه کامل شطرنجی میشه و میره. می خواستم ببینم همشون اینطورین ؟

.:PAR3A:.
27-11-2011, 12:53
اتفاقا افکته که همه خودشونو به در و دیوار میکوبونن که داشته باشنش :دی

mahyarSAMSUNG
27-11-2011, 20:47
در کل کیفیت تصویر اس 2 بالاتره یا نوت ؟ والا چیزی که من از اس 2 دیدم به نظر من باید اس 2 بالاتره باشه بخاطر پلاس بودن صفحش ..

M@hdi-B
27-11-2011, 21:21
در کل کیفیت تصویر اس 2 بالاتره یا نوت ؟ والا چیزی که من از اس 2 دیدم به نظر من باید اس 2 بالاتره باشه بخاطر پلاس بودن صفحش ..

اس2 یه خرده رنگها رو گرمتر نشون میده ولی نوت تصویر واضح تر و روشن تری داره رنگها رو هم طبیعی تر نشون میده

در کل ال سی دیه نوت خیلی عالیه :40:

bejanyar
28-11-2011, 13:34
اس2 یه خرده رنگها رو گرمتر نشون میده ولی نوت تصویر واضح تر و روشن تری داره رنگها رو هم طبیعی تر نشون میده

تو اس 2 هم اگر صفحه رو روی حالت Movie بگذاری رنگ ها واقعی تر میشن ....

bejanyar
28-11-2011, 13:46

☼ Namvari ☼
28-11-2011, 14:51

چطوری؟
میشه توضیح بدی؟

M@hdi-B
28-11-2011, 19:18
جدی؟ نمی دونستم :31:

چطوری؟
میشه توضیح بدی؟

Settings>Display>Screen mode>Movie

Переклад не
28-11-2011, 21:00
بچه ها galaxy sii دقیقا چنتا مدل داره؟

M@hdi-B
28-11-2011, 21:12
بچه ها galaxy sii دقیقا چنتا مدل داره؟

Переклад не
28-11-2011, 21:17
و اونی که قیمتش 750 تمنه کدومه؟
و از این لیست بهترینش؟ همین I9100 Galaxy S II ؟

yoosef_st
28-11-2011, 21:18
جدی؟ نمی دونستم :31:

Settings>Display>Screen mode>Movie
عزیزم اشتبا آدرس دادیا.
به جای Screen Mode باید برین تو Background Effect

M@hdi-B
28-11-2011, 21:21
و اونی که قیمتش 750 تمنه کدومه؟
و از این لیست بهترینش؟ همین I9100 Galaxy S II ؟
بله درست حدس زدین

عزیزم اشتبا آدرس دادیا.
به جای Screen Mode باید برین تو Background Effect

ای بابا گیر دادینا

شما چه رامی رو گوشیتونه؟ اون گزینه ای که من گفتم تو 2.3.3 و 2.3.5 هست اینی که شما میگی تو رام 2.3.4

چه حسن کچل چه کچل حسن

Переклад не
28-11-2011, 21:27
I9100 Galaxy S II 750 تمنه؟

M@hdi-B
28-11-2011, 21:30
I9100 Galaxy S II 750 تمنه؟

شرمنده سوالو دقیق نخوندم

بله حدود 700 تومنه .. البته گفتین کدوم از همه بهتره باید بگم ورژن AT & T هم تقریبا مثل I9100 هست

Переклад не
28-11-2011, 21:38
مقایسش با iphone 4 یا 4s درسته؟ من که باشم گلگسی رو میخرم و مزیت خاصی تو اپل نمیبینم

---------- Post added at 09:38 PM ---------- Previous post was at 09:36 PM ----------

راستی درمقابل ضربه چطور عمل میکنه؟ مقاومه؟ مثلا ازدستم بیوفته رو خیابون دیگه داغونه نه؟مثلا خیابون که آهنم داغون میکنه مثلا از رومیز بیوفته رو فرش ضربه مغزی که نمیشه نه؟:دی

mr_khodaei2008
29-11-2011, 19:15
سلام
من میخام گوشی بخرم و یکی از گزینه هام این گوشی

تو قسمت مشاوره خرید مشاوره گرفتم برید راهنمایی کنید

این مطلب را یه جا خوندم ایا درسته :

گروه خبری GSM: اگرچه معرفی و عرضه کهکشانی دوم سامسونگی ها سر و صدای زیادی به پا کرد اما چند ماه بعد از عرضه، مشکلاتی از این تلفن همراه از سوی بسیاری از خبرگزاری های بزرگ جهان گزارش شد که در اینجا ما 8 مورد از مطرح ترین آنها را ذکر می کنیم.

1 - توانایی ضعیف گوشی در اجرای بازی در مقایسه با رقبا
جی اس ام آرنا: در بخش اجرای بازی (که یکی از پرطرفدارترین قابلیت های گوشی های هوشمند امروزی است) ، گوشی Galaxy S II ضعف های قابل توجهی دارد به طوری که با توجه به تست های انجام شده توسط جی اس ام آرنا، این تلفن، از توانایی کمتری در اجرای بازی های HD در مقایسه با گوشی های HTC Sensation، LG Optimus 2X و حتی گلکسی قبلی سامسونگ برخوردار است.

2- تراکم پیکسل پایین صفحه نمایش
جی اس ام: صفحه نمایش Galaxy S II در بحت تراکم پیکسل صفحه نمایش ، نسبت به رقبای آن چندان خوب عمل نکرده است به طوری که گوشی Sensation بطور متوسط 35% بیشتر از صفحه گوشی Galaxy S II تراکم پیکسل دارد و صفحه نمایش گوشی آیفون 4 هم از طرفی، 7% بیشتر از صفحه گوشی Sensation (و 42% بیشتر از Galaxy S II) تراکم پیکسل دارد .

3 – کیفیت نا مطلوب مکالمه
سی نت: با وجود در نظر گرفتن میکروفون حذف صداهای اضافی ، همچنان کیفیت مکالمه پایین بوده و صدای پخش شده از طریق بلندگوی داخلی تلفن ضعیف است . بسیاری از کاربران در سراسر دنیا عملکرد نادرست میکروفون داخلی را مهمترین ضعف Galaxy S II می دانند

4- پدیدار شدن خطوط زرد رنگ در نیمه پایینی نمایشگر
جی اس ام آرنا: در حالت روشنایی پایین صفحه نمایش ضعف دیگری خود را نمایان می کند که باعث ایجاد رده هایی زرد رنگ در نیمه پایینی نمایشگر خواهد شد ، این نقص به هنگام پخش تصاویر HD نیز پدیدار می شود . (البته قابل ذکر است که این مورد تنها در بین برخی نمونه های این تلفن همراه دیده می شود)

5 – داغ شدن بیشتر پردازشگر دو هسته ای در مقایسه با رقبا
جی اس ام: پنل پشت تلفن همراه از جنس پلاستیک بوده که باعث تاخیر در خنک شدن پردازشگر دو هسته ای تلفن می شود و همین مسئله بازدهی پردازنده Cortex – A9 را کاهش می شود . به هنگام اجرای بازی های 3 بعدی ، پخش فیلم های HD یا کاربردهای Multi-tasking ناحیه پایین دوربین در پشت بدنه تلفن به شدت داغ می شود که به راحتی با کف دست احساس خواهد شد .

6 – کیفیت پایین تر ساخت گوشی در مقابسه با رقبا
جی اس ام: قاب پلاستیکی دور صفحه نمایش اگر چه با پوشش کروم رنگ روکش شده است ولی در اولین برخورد با جسم سخت مخدوش شده و با توجه به طراحی باریک بدنه ، ظاهر گوشی را بد شکل خواهد کرد .

7 – عدم توانایی تعویض سریع کارت حافظه
سی نت: درگاه کارت حافظه خارجی در زیر درب باتری قرار گرفته و برای تعویض آن باید باتری تلفن همراه را خارج کرده ، که همین امر باعث طولانی تر شدن مدت ریبوت مجدد گوشی خواهد شد .

8 – نیاز به آداپتور برای استفاده از پورت HDMI
جی اس ام آرنا: با توجه به قابلیت های HD این تلفن همراه ، وجود درگاه MicroHDMI ضروری به نظر می رسد ، درحالی که برای انتقال محتویات HD باید تبدیل پورت USB به MHL را به عنوان ابزار چه ای جداگانه خریداری کرد که هزینه ای اضافی را به کاربر تحمیل خواهد کرد .

rendeparizi
29-11-2011, 20:31
آره منم قبلا اینها ر خوندم ...واسه همین ریسک نمیکنم

☼ Namvari ☼
29-11-2011, 20:49
سلام

کابل تی وی به اس2 می خوره؟

h!tman
29-11-2011, 20:55
سلام

گروه خبری GSM: اگرچه معرفی و عرضه کهکشانی دوم سامسونگی ها سر و صدای زیادی به پا کرد اما چند ماه بعد از عرضه، مشکلاتی از این تلفن همراه از سوی بسیاری از خبرگزاری های بزرگ جهان گزارش شد که در اینجا ما 8 مورد از مطرح ترین آنها را ذکر می کنیم.

1 - توانایی ضعیف گوشی در اجرای بازی در مقایسه با رقبا
جی اس ام آرنا: در بخش اجرای بازی (که یکی از پرطرفدارترین قابلیت های گوشی های هوشمند امروزی است) ، گوشی Galaxy S II ضعف های قابل توجهی دارد به طوری که با توجه به تست های انجام شده توسط جی اس ام آرنا، این تلفن، از توانایی کمتری در اجرای بازی های HD در مقایسه با گوشی های HTC Sensation، LG Optimus 2X و حتی گلکسی قبلی سامسونگ برخوردار است.

جی اس ام: صفحه نمایش Galaxy S II در بحت تراکم پیکسل صفحه نمایش ، نسبت به رقبای آن چندان خوب عمل نکرده است به طوری که گوشی Sensation بطور متوسط 35% بیشتر از صفحه گوشی Galaxy S II تراکم پیکسل دارد و صفحه نمایش گوشی آیفون 4 هم از طرفی، 7% بیشتر از صفحه گوشی Sensation (و 42% بیشتر از Galaxy S II) تراکم پیکسل دارد .

سی نت: با وجود در نظر گرفتن میکروفون حذف صداهای اضافی ، همچنان کیفیت مکالمه پایین بوده و صدای پخش شده از طریق بلندگوی داخلی تلفن ضعیف است . بسیاری از کاربران در سراسر دنیا عملکرد نادرست میکروفون داخلی را مهمترین ضعف Galaxy S II می دانند

4- پدیدار شدن خطوط زرد رنگ در نیمه پایینی نمایشگر
جی اس ام آرنا: در حالت روشنایی پایین صفحه نمایش ضعف دیگری خود را نمایان می کند که باعث ایجاد رده هایی زرد رنگ در نیمه پایینی نمایشگر خواهد شد ، این نقص به هنگام پخش تصاویر HD نیز پدیدار می شود . (البته قابل ذکر است که این مورد تنها در بین برخی نمونه های این تلفن همراه دیده می شود)

5 – داغ شدن بیشتر پردازشگر دو هسته ای در مقایسه با رقبا
جی اس ام: پنل پشت تلفن همراه از جنس پلاستیک بوده که باعث تاخیر در خنک شدن پردازشگر دو هسته ای تلفن می شود و همین مسئله بازدهی پردازنده Cortex – A9 را کاهش می شود . به هنگام اجرای بازی های 3 بعدی ، پخش فیلم های HD یا کاربردهای Multi-tasking ناحیه پایین دوربین در پشت بدنه تلفن به شدت داغ می شود که به راحتی با کف دست احساس خواهد شد .

جی اس ام: قاب پلاستیکی دور صفحه نمایش اگر چه با پوشش کروم رنگ روکش شده است ولی در اولین برخورد با جسم سخت مخدوش شده و با توجه به طراحی باریک بدنه ، ظاهر گوشی را بد شکل خواهد کرد .

سی نت: درگاه کارت حافظه خارجی در زیر درب باتری قرار گرفته و برای تعویض آن باید باتری تلفن همراه را خارج کرده ، که همین امر باعث طولانی تر شدن مدت ریبوت مجدد گوشی خواهد شد .

8 – نیاز به آداپتور برای استفاده از پورت HDMI
جی اس ام آرنا: با توجه به قابلیت های HD این تلفن همراه ، وجود درگاه MicroHDMI ضروری به نظر می رسد ، درحالی که برای انتقال محتویات HD باید تبدیل پورت USB به MHL را به عنوان ابزار چه ای جداگانه خریداری کرد که هزینه ای اضافی را به کاربر تحمیل خواهد کرد .
1-چرند میگه! بهترین Gpu بازارو داره! فقط مثلا بازی های مخصوص جی پی یو هایی مثل تگرا باید با نرم افزار اجرا کنی
2-[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
در ضمن صفحه پلاس مشکل ساب پیکسلش هم درست شده!
3-اشتباهه! میتونید حتی تو مغازه هم تست کنید! و البته اینم لینکی برای تایید حرفم :
4-حل شده ... و چند نسخه بود که بازخوانی شد برای خریدن هم به نکات پست دوم همین تاپیک دقت کنید
5--با آپدیت کاملا حل شده
6-اشتباهه! کیفیت ساخت بالایی داره! سنسیشن کیفیتش پایین تره ( مباحثی مانند آنتن وایفای کنده شدن دکمه ولوم و ...)
7-این مشکله!؟
8- بله نیاز داره! میشه تهیه کرد

---------- Post added at 08:55 PM ---------- Previous post was at 08:54 PM ----------

سلام

کابل تی وی به اس2 می خوره؟

HDMI میخوره
بله...

M@hdi-B
29-11-2011, 22:17
واقعا بعد از 6 ماه باید بازم این خزبلات رو بشنویم؟ :13:

bejanyar
29-11-2011, 22:30
سلام

من هم اول که این گوشی رو خریده بودم ... همینو فکر می کردم ..... تو همین جا هم نوشتم که خیلی بیخوده ساختش .... اما بعد از کار کردن مثلا 1 هفته ای باهاش می فهمی که چه جواهری تو دستات هست !!!
وزنش بسیار سبکه .. تو در نظر بگیر که یه مورچه بیفته از جایی !!!! هیچیش نمیشه ......
بر عکس عمده ی گوشی های اج تی سی ( که زیاد داشتم ) ... بعد از کلی باز و بسته کردن در باطری ... شل نمیشه اصلا ... لنز دوربین هر گوشی رو که نگاه کنی پر از خط و خش هست .... این مثل آینه می مونه برات !!!
مشکل ما ایرانی ها در زمینه موبایل به نظر من دو چیز هست !!!
یکی اینکه مثل روس ها فکر می کنیم و فکر می کنیم که هرچیزی که سنگین تر هست .. یعنی تو پر تر و مرغوب تر هم هست !!! یکی هم اینکه فروشندگان موبایلی داریم که در نهایت نامردی برای سود خودشون اطلاعات کاملا اشتباه به خریدار میدن .... موفق باشی ....

poyasalary
29-11-2011, 23:26
سلام
شاید سوالم مبتدیانه باشه
اما اعصابمو خرد کرده
ببینید من گوشی رو خریدم بعد تو راه داشتم باهاش ور میرفتم که گویا بخشی از ستینگ دستگاه رو که مربوط به نمایش هست رو بهم زدم و نتیجش این شد که دیگه صفحات منو به اون شکلی که در آیفون میبینیم دیده نمیشه . یعنی وقتی وارد منو میشم برنامه ها در صفحه از بالا به پایین قرار دارند و دیگه اینطوری نیست که بشه ورق زد و تو هر صفحه تعدادی از برنامه ها دیده بشند . حالا باید چه کنم؟

farzin_silver
29-11-2011, 23:54
سلام
شاید سوالم مبتدیانه باشه
اما اعصابمو خرد کرده
ببینید من گوشی رو خریدم بعد تو راه داشتم باهاش ور میرفتم که گویا بخشی از ستینگ دستگاه رو که مربوط به نمایش هست رو بهم زدم و نتیجش این شد که دیگه صفحات منو به اون شکلی که در آیفون میبینیم دیده نمیشه . یعنی وقتی وارد منو میشم برنامه ها در صفحه از بالا به پایین قرار دارند و دیگه اینطوری نیست که بشه ورق زد و تو هر صفحه تعدادی از برنامه ها دیده بشند . حالا باید چه کنم؟
application رو بزن.از سمت چپ دکمه منو رو بزن.بعد Grid view

AryanLand
30-11-2011, 02:18
سلام

سلام.

والا منم تا حالا این مشکلات رو باهاش نداشتم.البته یکم دماش در موارد خاصی بالا میره اما باید پرسید اون موارد خاص که دمای سی پی یو رو بالا میبره آیا در گوشیهای دیگه هم قابل اجرا هستن؟ یا اینکه چنین مواردی رو اگه بخوای با گوشیهای دیگه انجام بدی علامت تعجب میزنن!!!!

در مورد صفحه نمایش خیلی راحت خودت میتونی با گوشیهای نامبرده مقایسه کنی.
اما در مورد سوم منکه خلاصه نفهمیدم مشکلش بلنگوشه یا میکروفونش!! فکر میکنم نویسنده مطلب فرق بلند گو با میکروفون رو نمیدونسته.:46:
در مورد عدم توانایی تعویض حافظه خارجی , بله این مورد وجود داره اما قابل ذکره که شما وقتی یک گوشی با حافظه داخلی 16 یا 32 گیگ دستته دیگه فکر نمیکنم نیاز به کارت حافظه داشته باشی( همونطور که حداقل 4 نفر از رفقای من که این گوشی رو دارن واسش کارت حافظه نخریدن) و یا اگه مثل من کارت حافظه هم روش داشته باشی نیاز به تعویض سریعش داشته باشی تو این مدتی که من گوشی دستمه تا الان نیاز پیدا نکردم که کارتش رو دربیارم.
اما در مورد آخر به نظر من تنها ضعفش همینه که باید مبدل براش براش بگیری که البته اینم به هر حال یکی از نکاتیه که باعث شده سامسونگ گوشی رو با قیمت پایینتری به بازار عرضه کنه.
در مورد کیفیت ساختش هم یک فیلم مقایسه با آیفون 4S من دارم براتون آپلود میکنم لینکش رو میزارم که خودتون مقایسه کنید.:11::11::11:

PersiAndroid
30-11-2011, 19:51
چيپست جديد سامسونگ...
فكر مي كردم 4 هسته اي باشه...
شايدم تا وقت معرفي gs3 يه چيپ جديد معرفي كنه نميدونم در مقابل 4 هسته اي ها مثل تگرا 3 چطور باشه!

Samsung announces the Exynos 5250 2GHz chipset, is super fast

Here is the piece of news many people have been waiting for. Samsung has just announced the chipset which will go in its high-end tablets and smartphones. Dubbed the Exynos 5250, this latest SoC is the successor of the massively successful Exynos 4210, which as many of you know is the one powering the Samsung Galaxy S II.

Just like it, the Exynos 5250 features two 2GHz cores, but now they are ARM Cortex A15 ones, built on the 32nm manufacturing process. Samsung claim it can provide double the performance of the previous Cortex A9 cores, the Exynos 4210 was using.
In the 3D graphics department, the new Exynos 5250 shines, too, boosting the performance up to four times. Speaking of 3D graphics the new chipset runs streoscopic 3D as well. It also supports much higher resolutions, compared to those we see in today's tablets and phones. In fact, the Exynos 5250 supports screen resolutions up to WQXGA 2560x1600 pixels.
Undoubtedly, with this kind of power, we will all be able to enjoy faster, more graphics heavy games and sharper text. According to Samsung, the mass production of the Exynos 5250 will begin in the second quarter of 2012. We simply can't wait!

☼ Namvari ☼
30-11-2011, 19:58
HDMI میخوره
بله...

منظورم سه فیشه (AV) هست، میخوره؟

M@hdi-B
30-11-2011, 20:06
منظورم سه فیشه (AV) هست، میخوره؟

خیر دوست عزیز از تبدیل میکرو یو اس بی به اچ دی ام آی باید استفاده کنید

mohamad021
30-11-2011, 23:36
دوستان فرق بین i9100gبا i9100توی چی هست؟؟؟کامل توضیح بدین لطفا

بعد اینکه چطوری گوشی رو به 2.3.5 آپدیت کنم؟؟؟

ممنون

h!tman
30-11-2011, 23:42
دوستان فرق بین i9100gبا i9100توی چی هست؟؟؟کامل توضیح بدین لطفا

بعد اینکه چطوری گوشی رو به 2.3.5 آپدیت کنم؟؟؟

ممنون

خلاصه بخوایم بگیم توی Gpu هست که مال I9100 قوی تره!

30-11-2011, 23:45
چيپست جديد سامسونگ...
فكر مي كردم 4 هسته اي باشه...
شايدم تا وقت معرفي gs3 يه چيپ جديد معرفي كنه نميدونم در مقابل 4 هسته اي ها مثل تگرا 3 چطور باشه!

Samsung announces the Exynos 5250 2GHz chipset, is super fast

Here is the piece of news many people have been waiting for. Samsung has just announced the chipset which will go in its high-end tablets and smartphones. Dubbed the Exynos 5250, this latest SoC is the successor of the massively successful Exynos 4210, which as many of you know is the one powering the Samsung Galaxy S II.

Just like it, the Exynos 5250 features two 2GHz cores, but now they are ARM Cortex A15 ones, built on the 32nm manufacturing process. Samsung claim it can provide double the performance of the previous Cortex A9 cores, the Exynos 4210 was using.
In the 3D graphics department, the new Exynos 5250 shines, too, boosting the performance up to four times. Speaking of 3D graphics the new chipset runs streoscopic 3D as well. It also supports much higher resolutions, compared to those we see in today's tablets and phones. In fact, the Exynos 5250 supports screen resolutions up to WQXGA 2560x1600 pixels.
Undoubtedly, with this kind of power, we will all be able to enjoy faster, more graphics heavy games and sharper text. According to Samsung, the mass production of the Exynos 5250 will begin in the second quarter of 2012. We simply can't wait!

اتفاقا خیلی هم بهتر از اینه که کواد باشه... کور بالا بردن دردسر داره... بهتره همین طور فرکانسو بالا ببرن... واسه کواد باز باید کلی منتظر هماهنگ سازیش باشیم...

ALIREZA 2010
30-11-2011, 23:54
:19:سلام چند تا سوال در مورد این گوشی دارم :
1. امکانش هست که به صورت اتصال پورت یو اس بی با این گوشی به اینترنت وصل شد (اتصال به کامپیوتر )
2.امکان اتصال به اینترنت وایرلس خانگی رو داره ؟
با توجه به این که دانلود برنامه ها با اینترنت ایرانسل آدم رو ورشکست می کنه چیکار کنم ؟ سیم کارت دولتی بهتره ؟؟
:19:

M@hdi-B
01-12-2011, 06:52
:19:سلام چند تا سوال در مورد این گوشی دارم :
1. امکانش هست که به صورت اتصال پورت یو اس بی با این گوشی به اینترنت وصل شد (اتصال به کامپیوتر )
2.امکان اتصال به اینترنت وایرلس خانگی رو داره ؟
با توجه به این که دانلود برنامه ها با اینترنت ایرانسل آدم رو ورشکست می کنه چیکار کنم ؟ سیم کارت دولتی بهتره ؟؟
:19:

سلام

1.با کابل میشه از اینترنت گوشی رو پی سی استفاده کرد ولی برعکسش رو اطلاع ندارم شاید برنامه خاصی داشته باشه
2.بله
3.فایل سورس برنامه ها رو تو پی سی دانلود کنید و به گوشی انتقال بدید

ALIREZA 2010
01-12-2011, 11:33
سلام
آخه بعضی از برنامه ها مثل برنامه های SAMSUNG APPS رو نمی شه با کامپوتر گرفت .(من نمی دونم اگه میشه چطوری ؟؟؟)
با سامسونگ KIES کار کردین ؟؟ به چه دردی می خوره ؟ تا اونجایی که من می دونم مال گوشی های بادایی بدرد می خوره ولی وقتی گالاکسی رو بهش نصب می کنم شناسایی می کنه ولی تو قسمت SAMSUNG APPS پیام میده که از گوشی شما پشتیبانی نمی کنه .

M@hdi-B
01-12-2011, 11:55
سلام
آخه بعضی از برنامه ها مثل برنامه های SAMSUNG APPS رو نمی شه با کامپوتر گرفت .(من نمی دونم اگه میشه چطوری ؟؟؟)
با سامسونگ KIES کار کردین ؟؟ به چه دردی می خوره ؟ تا اونجایی که من می دونم مال گوشی های بادایی بدرد می خوره ولی وقتی گالاکسی رو بهش نصب می کنم شناسایی می کنه ولی تو قسمت SAMSUNG APPS پیام میده که از گوشی شما پشتیبانی نمی کنه .

سامسوگ اپ برنامه های به درد بخوری نداره ولی اگر خواستین با همون وایرلس می تونید بازش کنید.

با کیز هم کار نکردم به نظرم اصلا نیاز نیست وقتی شما گوشیو فلش می زنی دیگه نیاز به کیز نیست.

این درایور رو جای کیز نصب کن :

armangoli200
01-12-2011, 12:07
سلام. دوستان من یه مشکل پیدا کردم با گوشی. نوار نوتیفیکیشنم یه دفعه حذف شد و اسکرینم بزرگ شد. گوشی رو خاموش روشن کردم که شاید درست بشه. اما وقتی گوشی رو روشن میکنم رو همون s اول که هی خاموش و روشن میشه میمونه و گوشی بالا نمیاد. لطفا کمکم کنید که چه جوری میتونم بدون عوض کردن رام این مشکل و حل کنم؟

dsa
01-12-2011, 13:39
برای والپیپر باید دنبال عکس های 1080*960 باشم؟؟

hateftotti
01-12-2011, 18:23
سلام

مقایسه Galaxy S II و iphone4s::5::8::27::31:

bejanyar
01-12-2011, 18:47
بچه ها من از لانچر گوشیم خسته شدم ... این لانچر های دیگه هم که اینقدر بی کیفیت هستن آدم حالش بد میشه ... چی کار کنم ؟!؟!؟؟!

SNOW PATROL
01-12-2011, 19:25
بچه ها من از لانچر گوشیم خسته شدم ... این لانچر های دیگه هم که اینقدر بی کیفیت هستن آدم حالش بد میشه ... چی کار کنم ؟!؟!؟؟!

دوست عزیز لانچر go کیفیت خوبی داره

mr_khodaei2008
01-12-2011, 19:55
بلا خره این گوشی را خریدم

چطوری به کامپیوتر وصلش کنم که بتونم رو چیز بریزم هر کار میکنم نمیشناسه باید برنامه ای نصب کنم ؟/

لطفا لینکشگ بزارین

M@hdi-B
01-12-2011, 20:14

چطوری به کامپیوتر وصلش کنم که بتونم رو چیز بریزم هر کار میکنم نمیشناسه باید برنامه ای نصب کنم ؟/

لطفا لینکشگ بزارین

مبارکه

صفحه قبلی لینک دادم .. قبلش از مسیر settings>applications>development گزینه USB debugging رو تیک بزن

h!tman
01-12-2011, 20:17

لطفا لینکشگ بزارین

مبارکه عزیز:)
امیدوارم اون مورد که توی تاپیک گقته شده بود رو دقت کرده باشید و از صحت این موضوع با خبر باشید

از برنامه Kies استفاده کنید!

ادامه حرف مهدی!:دی
هر چند به Kies نیاز پیدا میکنید درایور هم میشناسه:)

mohamad021
01-12-2011, 21:41
من 6روز پیش گلکسی رو خریدم ولی همون مدل i9100g
هستش
اما توی فاکتور اون g ذکر نشده ایا تفاوت اونقدر هست که برم به فروشنده اعتراض کنم؟؟؟اصلا میتونم بهش چیزی بگم؟یعنی دستم بند هست جایی؟؟؟

حالا یه سوال دیگه ورژن سیستم عاملو چطوری به 2.3.5 ارتقا بدم و چطوری میتونم تم گوشی رو عوض کنم؟؟؟

h!tman
01-12-2011, 21:42
من 6روز پیش گلکسی رو خریدم ولی همون مدل i9100g
هستش
اما توی فاکتور اون g ذکر نشده ایا تفاوت اونقدر هست که برم به فروشنده اعتراض کنم؟؟؟اصلا میتونم بهش چیزی بگم؟یعنی دستم بند هست جایی؟؟؟

حالا یه سوال دیگه ورژن سیستم عاملو چطوری به 2.3.5 ارتقا بدم و چطوری میتونم تم گوشی رو عوض کنم؟؟؟

اول این که بله هست! اگر بتونید خرشو بچسبید پس بدید
نمیدونم به کجا باید برید ولی اگر کوتاه نیومد شکایت و اینا!
با برنامه Kies
البته فکر نکنم برای این رلم باشه!

hoha881
01-12-2011, 23:02
سلام. دوستان من یه مشکل پیدا کردم با گوشی. نوار نوتیفیکیشنم یه دفعه حذف شد و اسکرینم بزرگ شد. گوشی رو خاموش روشن کردم که شاید درست بشه. اما وقتی گوشی رو روشن میکنم رو همون s اول که هی خاموش و روشن میشه میمونه و گوشی بالا نمیاد. لطفا کمکم کنید که چه جوری میتونم بدون عوض کردن رام این مشکل و حل کنم؟

اگه بک اپ گرفتی برو از منوی ریکاوری ریستور بکن.
اگه نداری برو باز از منوی ریکاوری وایپ دیتا فاکتوری ریست کن(به حالت اولیه بر میگرده برنامه ها و sms هات پاک میشن)
و بعد ریبوت کن.
اگه بازم درست نشد برو اخرین نسخه کارنل اسپید مود رو بگیر و برو رو حالت دانلودینگ و با ادین روی pda فلش بزن .
اگه بازم درست نشد باید رامت رو عوض کنی.
فقط حواست باشه موقعی که داره فلش میشه سیمش کنده نشه .
دکمه وسط ولوم بالا پاور ریکاوری
دکمه وسط ولوم پایین پاور دانلودینگ

mr_khodaei2008
02-12-2011, 11:03
امیدوارم اون مورد که توی تاپیک گقته شده بود رو دقت کرده باشید و از صحت این موضوع با خبر باشید

کدوم موضوع ؟

از من هم i9100g هست . چه فرق یدارن ؟ اخه بدون جی نبود

ضمنا مگه حافظه این ها 16 گیگ نیست از من تو برنامه task manager که میرم تو قسمت ram زده 390 مگابایت از 1 گیگ پره و تو قسمت storage گزینه system storage زده 96 مگ از 2 گیگ اشغاله و قسمت usb storage زده 120 مگ از 11 گیگ اشغاله و sd card هم که نداره

یعنی چی هیچ کدوم 16 گیگ نیست

---------- Post added at 11:03 AM ---------- Previous post was at 11:00 AM ----------

راستی تو کارتنش چیا باید باشه ؟ از من که جز شارژر و هندسفری و کابل usb چیز دیگه ای نبود
یه سوال دیگه به این گوشی میشه فلش وصل کرد؟

mr_khodaei2008
02-12-2011, 11:12
رو لبیل پشت باطری از من نوشته made in vietnam by samsung
یعنس ساخت ویتنامه ؟ خوب هست یا نه ؟

amirdave
02-12-2011, 12:32
بچه ها این گوشی منوی فارسی هم داره؟
چون من میخوام برم بخرم اگه گوشی با منوی فارسی بود یعنی دستکاری شده؟
سوال آخر اینکه برای خرید کجا رو پیشنهاد میکنید؟

pedramb66
02-12-2011, 12:45
رو لبیل پشت باطری از من نوشته made in vietnam by samsung
یعنس ساخت ویتنامه ؟ خوب هست یا نه ؟
تفاوتی بین کشور سازنده نیست.همه تحت لیسانس سامسونگ هستند

کدوم موضوع ؟

ضمنا مگه حافظه این ها 16 گیگ نیست از من تو برنامه task manager که میرم تو قسمت ram زده 390 مگابایت از 1 گیگ پره و تو قسمت storage گزینه system storage زده 96 مگ از 2 گیگ اشغاله و قسمت usb storage زده 120 مگ از 11 گیگ اشغاله و sd card هم که نداره

---------- Post added at 11:03 AM ---------- Previous post was at 11:00 AM ----------

راستی تو کارتنش چیا باید باشه ؟ از من که جز شارژر و هندسفری و کابل usb چیز دیگه ای نبود

16 گیگ هست.2گیگ system storage هست 11 گیگ storage هست که میشه 13 گیگ.بقیه هم خود سیستم عامل ورداشته.
فرق i9100 با i9100g چیپ ست گرافیکی هست که مال i9100 قویتره.حتما مواظب باشید رام i9100 را رو i9100g نریزید.
شما با خرید کابل otg میتونید فلش و ... را به گوشیتون وصل کنید.
همین چیرایی که گفتید تو جعبه هست.

h!tman
02-12-2011, 12:47
کدوم موضوع ؟

قدرت دو گوشی سنسیشن و اس 2

مال شما G هست!؟
بهتر بود I9100 داشتید چون رام هاش خیلی بیشتره
ولی بهتره با آپدیت رسمی کار کنید که از طریق برنامه Kies خودش میشناسه و آپ میکنه!

amirdave
02-12-2011, 13:14
بچه ها این گوشی منوی فارسی هم داره؟
چون من میخوام برم بخرم اگه گوشی با منوی فارسی بود یعنی دستکاری شده؟
سوال آخر اینکه برای خرید کجا رو پیشنهاد میکنید؟
آقا لطفا جواب بدید

h!tman
02-12-2011, 13:17
آقا لطفا جواب بدید
در اپدیتی که سامی برای ایران داده بله کاملا فارسیه
دستکاری شدن که چه عرض کنم! بستگی به رام داره
اصلا گوشی ضایس نوئه
و این که اگر نکات پست دوم رو رعایت کنید علائدین طبقه 5-6

mr_khodaei2008
02-12-2011, 15:12
16 گیگ هست.2گیگ system storage هست 11 گیگ storage هست که میشه 13 گیگ.بقیه هم خود سیستم عامل ورداشته.

پس در واقع 11 گیگ قابل استفاده هست.

از من هم منوی فارسی و کلا فارسی رو خودش بود؟

این رام که میگید چی هست و به چه دردی میخوره و چطور باید رو گوشی بریزم ؟

یعنی باید کابل hdmi و همین که فلش وصل میکنی را خودمون بخریم و روش نیست . این همه پول میدی تازه باید چنتا چیزاشم جدا بخری

n.a.b.a.t
02-12-2011, 15:24
ایا samsung galaxy s III این گونه خواهد بود ؟+عکس

M@hdi-B
02-12-2011, 15:42
ایا samsung galaxy s III این گونه خواهد بود ؟+عکس

ایشون یه سایت به عنوان منبع گذاشتن که عنوان سایت هم هست Mobile phone concept

بالای عکسی هم که گذاشته نوشته Concept Galaxy Nexus و اصلا اسمی از گلکسی اس3 برده نشده

n.a.b.a.t
02-12-2011, 18:48
این گوشی بدون گارانتی چنده ؟

mr_khodaei2008
02-12-2011, 18:55
دوستان من با گوشیم نمیتونم به اینترنت وصل بشم .

سیمم ایرانسل هست

M@hdi-B
02-12-2011, 19:08
این گوشی بدون گارانتی چنده ؟
دوست عزیز ماشاالله تو همه تاپیکا پرسیدی یه سر به اینجا بزن

دوستان من با گوشیم نمیتونم به اینترنت وصل بشم .

سیمم ایرانسل هست
تنظیمات جی پی آر اس رو انجام دادی؟

به نقل از موبایلستان

اول آدرس زیر دنبال کنید
setting-wireless controll-mobile network setting-access point names
حالا کلید menu رو بزنید و new APN رو انتخاب کنید
وقتی به آدرس زیر رفتید دقیقا مثل نمونه پایین پر کنید .
name : Irancell_GPRS
APN : mtnirancell
..... : 10.131.26.138
port : 9201
بقیش چیزی نمیخواد خالی بزارید حالا دوباره به آدرس زیر برید
setting-wireless controll
بعد تیک mobile network رو بزنید حالا گوشی رو یه بار به حالت airplane mode ببرید ( کلید خاموش رو نگه دارید تا گزینه Airplain mode بیاد ) و دوباره روشن کنید
نقطه چین همون پراکسی هست

mr_khodaei2008
02-12-2011, 19:15
حل شد ممنون

Eblis 2011
02-12-2011, 19:53
حل شد ممنون

چطوره گوشیش رفیق ؟ به دلت نشست ؟

amirdave
02-12-2011, 20:34
بچه ها touch این گوشی کیفیتش در چه حدیه؟
منظورم این که بعد از 2 سال حساسیت صفحه نمایشش حفظ میشه یا باید با فشار بیشتری صفحه را لمس کرد؟

h!tman
02-12-2011, 20:44
منظورم این که بعد از 2 سال حساسیت صفحه نمایشش حفظ میشه یا باید با فشار بیشتری صفحه را لمس کرد؟
تکنولوژِی تاچ این گوشی از طریق انتقال الکترونه !
هر چقدرم کار کنید تا جایی که دستتون الکترون داشته باشه!:دی:دی این تاچش کار میکنه

M@hdi-B
02-12-2011, 20:45

تاچش عالیه

کلا 6 ماهه این گوشی اومده شما میگی بعد دو سال؟:31: تاچ از نوع خازنی هست و نیاز به فشار نداره حالا چه کم چه زیاد:46:

amirdave
02-12-2011, 20:46
h!tman جان منظورم حساسیت گوشیه میخوام بدونم کم میشه یا نه؟

h!tman
02-12-2011, 20:47
h!tman جان منظورم حساسیت گوشیه میخوام بدونم کم میشه یا نه؟

نه نمیشه
تا الان هیچ مشکلی گزارش نشده!

amirdave
02-12-2011, 20:53
شما بین droid razr (با توجه به جنس بدنه ی فوق العادش) و s2 کدوم را پیشنهاد میکنید؟

h!tman
02-12-2011, 20:57
شما بین droid razr (با توجه به جنس بدنه ی فوق العادش) و s2 کدوم را پیشنهاد میکنید؟
ریزر چند مورد گفته بوند که بدنش خط میفته
از نظر قدرت صد در صد s2 همینطور دوربین! دوربین ریزر خیلی بده

amirdave
02-12-2011, 21:12
اول از سوال های زیادم عذر خواهی میکنم
جنس بدنه با توچه به اینکه از جنس پلاستیکه چقدر مقاومه؟

h!tman
02-12-2011, 21:15
اول از سوال های زیادم عذر خواهی میکنم
جنس بدنه با توچه به اینکه از جنس پلاستیکه چقدر مقاومه؟
در حدی که صدمه ای به خود گوشی وارد نمیشه !
برای دایی خودم خریدم حدودا از 1.5-2 متری افتاده بود چیزیش نشده بود
یکی از این کاور های محکم براش بگیرید مشکلی نیست
صفحش هم با چاقو خط نمیفته!

02-12-2011, 22:08
صفحش هم با چاقو خط نمیفته!
منم خودم اینطوری فکر میکردم و ویدیوی چاقو و کلید و ... هم توی یوتوب دیده بودم ، ولی گوشیم بعد یه مدت یه خط خیلی کوچیک افتاد... گوشه صفحش هم تقریبا 4-5 تا خط خیلی سطحی افتاده بود (جز توی نور های خیلی خاص دیده نمیشد ولی)...
بهتره یه محافظ صفحه هم بگیرین...

h!tman
02-12-2011, 22:09
منم خودم اینطوری فکر میکردم و ویدیوی چاقو و کلید و ... هم توی یوتوب دیده بودم ، ولی گوشیم بعد یه مدت یه خط خیلی کوچیک افتاد... گوشه صفحش هم تقریبا 4-5 تا خط خیلی سطحی افتاده بود (جز توی نور های خیلی خاص دیده نمیشد ولی)...
بهتره یه محافظ صفحه هم بگیرین...

با شیشه خط میفته فکر کنم!

Eblis 2011
02-12-2011, 22:32
قیمت روزش چنده ؟

h!tman
02-12-2011, 22:34
قیمت روزش چنده ؟
16گیگ 700!!!

02-12-2011, 22:35
با شیشه خط میفته فکر کنم!

من هدفون هم کنارش نمیزاشتم خط نیافته :دی

Eblis 2011
02-12-2011, 22:37
به نظر شما تا بهمن ماه به چند میرسه ؟ 500 بیشتر بودجه ندارم

h!tman
02-12-2011, 22:54
امیدوارانه به 600برسه

Eblis 2011
02-12-2011, 23:01
سنسیشن تا اون موقع به چند میرسه ؟

h!tman
02-12-2011, 23:27
سنسیشن تا اون موقع به چند میرسه ؟
خبری ندارم ولی 550 خیلی خوبش!

E.G_band
03-12-2011, 00:36
بیشتر به دلار بستگی داره:20:

mr_khodaei2008
03-12-2011, 12:40
چطوره گوشیش رفیق ؟ به دلت نشست ؟

عالیه دوست عزیز خیلی خوبه
فقط 2 تا عیب داره . یکی اینکه برنامه ضبط صداش خیلی بی کیفیت صدا ضبط میکنه که اصولا سامسونگ همینطوره و مثل نوکیا نمیشه و دومیش درب باطری که خیلی بد باز و بسته میشه و برا باز کزدن حتما باید ناخن بلند داشت و جنسش پلاستیکه . البته اینکه محکم بسته میشه خوبه.

دوستان یه برنامه میخام که صدا باکیفیت بالا ضبط کنه کسی چیزی داره؟

ضمنا نرم افزار kise را هم برام میزارین ا

hasanmotori
03-12-2011, 12:53
فقط 2 تا عیب داره . یکی اینکه برنامه ضبط صداش خیلی بی کیفیت صدا ضبط میکنه که اصولا سامسونگ همینطوره و مثل نوکیا نمیشه و دومیش درب باطری که خیلی بد باز و بسته میشه و برا باز کزدن حتما باید ناخن بلند داشت و جنسش پلاستیکه . البته اینکه محکم بسته میشه خوبه.

Eblis 2011
03-12-2011, 13:01

نوش جونت گوشی
راستی صدای گوشی در چه حده ؟ معمولا سامسونگ کیفیت صدای بالا نداره این چطوریه ؟

rtrsoft
03-12-2011, 13:34
سلام من تازه گوشي گرفتم فروم هاي مختلفي خوندم يه خورده گيج شدم اول بايد كرنل و عوض كرد بعد روت يا برعكس؟ در ضمن يه رام خوب با پشتيباني فارسي هم بهم معرفي كنيد ممنون مي شم اگه جايي هست كه ليست كرنل ها و با كاراييشون معرفي كرده معرفي كنيد ممنون

amirdave
03-12-2011, 14:00
آقا تمام گوشی های s2 تو بازار فارسی هم ساپورت میکنه؟
منوی فارسی چطور؟

h!tman
03-12-2011, 14:05
منوی فارسی چطور؟

بستگی به رام داره که اگه روی رام ایران باشه بله! اگه رام استوک باشه فکر نکنم

amirdave
03-12-2011, 14:59
بستگی به رام داره که اگه روی رام ایران باشه بله! اگه رام استوک باشه فکر نکنم

حالا کدومش بهتره؟اصلا فرقی دارند؟

Atropates
03-12-2011, 15:21
سامسونگ دو تا تبلیغ جدید واسه GS II بیرون داده . توو این دو تا هم سامسونگ سر به سر فن های اپل میزاره :31:

ویدیو ی اولی در مورد قابلیت 4G هستش:

و ویدیو ی دوم در مورد مارکت اندروید و اپل :

ویرایش:

اینم لینک دانلود دو ویدیو بالا با کیفیت HD که رو Mediafire آپلودشون کردم :

ویدیو اولی (13 مگ):

ویدیو دومی (7 مگ):

n.a.b.a.t
03-12-2011, 17:20
میشه ودیو رو اپ کنید.

PersiAndroid
03-12-2011, 18:20
اين لينك ويديو اول :

خيلي بامزس :31:

h!tman
03-12-2011, 18:27
اين لينك ويديو اول :

خيلي بامزس :31:

خدا بود تبلیغش=)))))
همه میگن سم سانگ!؟ نو سامسونگ ! یس سم سانگ:دی

PersiAndroid
03-12-2011, 18:32
اينم دوتا ويديو به زبان فارسي واسه گالكسي اس 2 حتما ببينين :31:

قسمت اول : آنباكسينگ

قسمت دوم : ريويو :31:

h!tman
03-12-2011, 18:37
رئوف اینا از کجا اومدن؟!
سامسونگ گلکسی اس آی؟!
میگه دسترسیش به اینترنت هم خیلی تند هستش=))انگار 4G ه!:)) گذاشته کنار مودم وایمکس

Atropates
03-12-2011, 18:45
لینک دانلود اون دو تا تبلیغ رو به پستم (سه چهار تا پست بالاتر) اضافه کردم .

mr_khodaei2008
03-12-2011, 19:01
راستی صدای گوشی در چه حده ؟ معمولا سامسونگ کیفیت صدای بالا نداره این چطوریه ؟

صدای پخش موزیکش عالیه به خصوص تو هدفون

منوی فارسی چطور؟

از من که هم منوی فارسی داره هم فارسی مینویسه . فکر کنم جدیدا همه داشته باشن

mr_khodaei2008
03-12-2011, 19:09
چندا سوال :

1. چطوری میتونی با گوشی از اینترنت adsl کامپیوترم استفاده کنم ؟
2. این برنامه game hub چی هست وقتی بازش میکنم یه صحفه میاد نوشته game hub هرچی هم صبر میکنم چیز دیگه ای نمیاد . راستی این گوشی رو خودش بازی نداره؟

3- برنامه opera را که باز میکنم صفحه میاد نوشته در حال نصب و یه لودینگ که 15 درصدی رفته هست و هر چی صبر میکنم تکون نمیخوره و برنامه اجرا نمیشه ؟

M@hdi-B
03-12-2011, 20:37
بازم گرون شد

قیمت امروز علاالدین 745 :18:

hasanmotori
03-12-2011, 21:54
بازم گرون شد

قیمت امروز علاالدین 745 :18:

دلار شده 1365 تومن امروز
ولی تو موبایلستان 620 قیمت دادن
یه خبر دیگه اینکه تولید i9100 با چیپست exynos یا خیلی کم شده یا متوقف شده چون سایتای خارجی هم زدن تو کار i9100G
دیگه حالا اگه با سعید خاستیم کل بندازیم نمیتونیم بگیم gpu قویتر :دی
خبر خوبی دارم براتون :دی اپل در برابر سامسونگ شکست خورد البته فعلاً فقط تو آمریکا
Apple loses legal battle against Samsung in the US

h!tman
03-12-2011, 22:00
دلار شده 1365 تومن امروز
یه خبر دیگه اینکه تولید i9100 با چیپست exynos یا خیلی کم شده یا متوقف شده چون سایتای خارجی هم زدن تو کار i9100G
خبر خوبی دارم براتون :دی اپل در برابر سامسونگ شکست خورد البته فعلاً فقط تو آمریکا

داره موتورو برای Gs3 روشن میکنه!:دی

M@hdi-B
03-12-2011, 22:34
دلار شده 1365 تومن امروز

جدی؟:18:

پس من 700 می دم گوشیمو هر کی خواست :31: سعید کیه؟ :31:

hasti
04-12-2011, 10:48
من يه مشكل دارم.وقتي ميخام پيام بدم يكم كه متنش زياد ميشه پيغام ميده كه تبديل به پيام چند رسانه اي خاهد شد بعدش متنو نميفرسته.متن فارسي هستشو اندروئيدم 2.3.3

hasti
04-12-2011, 11:09
بايد چكار كنم ميدونم فقط رو گوشي سامسونگ اينجوريه.گوشيمم كلگسي اس دو هستش

farzin_silver
04-12-2011, 13:06
من يه مشكل دارم.وقتي ميخام پيام بدم يكم كه متنش زياد ميشه پيغام ميده كه تبديل به پيام چند رسانه اي خاهد شد بعدش متنو نميفرسته.متن فارسي هستشو اندروئيدم 2.3.3
اینجا رو بخون:

bejanyar
04-12-2011, 13:37
سلام ...
من چند روزه وقتی Samsung App رو باز می کنم ... Error میده و میگه Insert SIM card to open Samsung Apps ... سیم کارت هم توشه و مشکلی نداره و راحت می تونم مکالمه و اس بدم .... یعنی مشکلش چیه ؟!!

tiger01
04-12-2011, 13:55
سلام دوستان.
چند تا سوال:
می خوام گالاکسی اس2 بخرم.
1. چه چیزی موقع خرید گوشی اس 2 مهمه. به چی باید دقت کنم. چه کار باید کنم. جعبه هاشون همه مثل همه؟
2. الان گوشی اس 2 خوبه یا سنسیشن یا اپل 4؟
3. آخرین قیمت اس 2 و اپل 4 و سنسیشن با گارانتی و بی گارانتی چنده؟
4. با گارانتی بگیرم یا بی گارانتی؟ اصلا گارانتیش جوابگو هست؟ ارزششو داره؟
5. گالاکسی اس 2 فقط کره ای داره و چینیش هم هست؟
6. آخرین قیمتی که حدس میزنید اپل 4اس و گالاکسی اس2 بیان پایین تا چقدره؟
ممنون میشم بچه ها زود جواب بدن.

mr_khodaei2008
04-12-2011, 18:40
لطفا جواب بدید :

چطوری میتونی با گوشی از اینترنت adsl کامپیوترم استفاده کنم ؟

. چه چیزی موقع خرید گوشی اس 2 مهمه. به چی باید دقت کنم. چه کار باید کنم. جعبه هاشون همه مثل همه؟

1- دقت کن و سعی کن مدل i9100 را بگیری و اون که i9100g هست را نگیر ی البته فرقی ندارن

2- اس 2 بهتر از سنسییشن هست ولی از ایفئن 4 را نمیدونم ولی گوشی عالیه
3- اس 2 700 سنسیشن هم 630
4- هر جور میلته پول داری با گارانتی بگیری بهتره
5- هم چین داره هم کره هم ویتنام که هیچ کدوم با هم فرقی ندارن

M@hdi-B
04-12-2011, 19:37
یه مودم وایرلس بخر :46:

bejanyar
04-12-2011, 19:49
سلام ...
من چند روزه وقتی Samsung App رو باز می کنم ... Error میده و میگه Insert SIM card to open Samsung Apps ... سیم کارت هم توشه و مشکلی نداره و راحت می تونم مکالمه و اس بدم .... یعنی مشکلش چیه ؟!!

به منم حواب بدین !!! :31:

M@hdi-B
04-12-2011, 19:58
به منم حواب بدین !!! :31:

با ری استارت هم درست نشد؟ منم یه بار به این مشکل برخوردم ولی خودش درست شد

اگه با ری استارت درست نشد فکتوری ریست کن

iMosi
04-12-2011, 20:10
اینم گوشی من:دی

alivip
04-12-2011, 21:51
خب بالاخره بعد از یک ماه تحقیق از بین Galaxy s2 و Motorola razr و iphone 4s من امروز اس 2 رو خریدم
راستش با همشون کار کردم و از خوش دستی این گوشی خوشم اومد
به قیمت 690 از علاددین.. گرون که نیس؟ بی گارانتی.
جالب بود سریال گوشی رو سعی کرده بودن پاک کنن ولی پلمپ مشکیش از نظرم باز نشده بود.
-------------
ورژنش هم 2.3.5 هست و imi:359372047029384
---------------
الان واسه شروع جه کنیم؟ روت کنیم؟ اپدیت؟
مهم کیبورد فارسیه و اینکه شماره هامو از تو outlook ویندوز (گوشی قبلیم ویندوز بوده) چطور منتقل کنم رو این گوشی.
مرسی از همه

h!tman
04-12-2011, 22:14
سلام دوستان.
چند تا سوال:
می خوام گالاکسی اس2 بخرم.
1. چه چیزی موقع خرید گوشی اس 2 مهمه. به چی باید دقت کنم. چه کار باید کنم. جعبه هاشون همه مثل همه؟
ممنون میشم بچه ها زود جواب بدن.
1-پست دوم این تاپیک ! به علاوه این که دوست عزیزمون فرموندن پشت جعبه نوشته باشه I9100G
2-اس 2 ! آیفون 4s با این مقایسه میشه!
3-اس 2 700-سنسیشن 620- آیفون 4 850
4-بدون گارانتی : یک کلمه در باره گارانتی بهت بگم ؟ مفت نمیرزه
5-چینی داره! از نظر کیفیت هیچ فرقی نداره ( نمونش اینه که آیفون رو فاکسکان چینی میزنه)
6-با این وضعیت تحریم بانکای ایران و دلار و این حرفا اصلا منتظر این چیزا نباشید
10-20تومن ارزششو نداره!

خب بالاخره بعد از یک ماه تحقیق از بین Galaxy s2 و Motorola razr و iphone 4s من امروز اس 2 رو خریدم
راستش با همشون کار کردم و از خوش دستی این گوشی خوشم اومد
به قیمت 690 از علاددین.. گرون که نیس؟ بی گارانتی.
جالب بود سریال گوشی رو سعی کرده بودن پاک کنن ولی پلمپ مشکیش از نظرم باز نشده بود.
-------------
ورژنش هم 2.3.5 هست و imi:359372047029384
---------------
الان واسه شروع جه کنیم؟ روت کنیم؟ اپدیت؟
مهم کیبورد فارسیه و اینکه شماره هامو از تو outlook ویندوز (گوشی قبلیم ویندوز بوده) چطور منتقل کنم رو این گوشی.
مرسی از همه
مبارکه!
سریال رو!؟ به چه دردی میخوره؟:دی
ورژنش که خوبه! خاور میانس؟!
اگر مشکلی با باطری و اینا نداری فعلا روش خرت و پرت نصب کن جیگرت حال بیاد:دی
بعدش این تاپیک رو بخون

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید b iles tan.net/showthread.php?t=165836

این فاصله ها بین لینک رو بردار:دی
نصفش این پایین افتاد یک جوری وصل بنمای:دی

alivip
04-12-2011, 22:42
والاا خوندمو گیح شدم..رامم نمی دونم چیه ولی تو اون فروم کلی رام هست..حتی تاپیک هست واسه رام برتر که اون بدتر ادمو گیج می کنه
تلفنامو چطور منتقل کنم و اگه رامو عوض کنم هر دفعه سمس ها و تلفنام می پره؟
برنامه از کجا بریزم؟

h!tman
04-12-2011, 22:54
والاا خوندمو گیح شدم..رامم نمی دونم چیه ولی تو اون فروم کلی رام هست..حتی تاپیک هست واسه رام برتر که اون بدتر ادمو گیج می کنه
برنامه از کجا بریزم؟

والا من توی این منتقل کردن نظری ندارم ( چون خودم تست نکردم از یک گوشی دیگه بیارم روی آندرویدی ها (هرچند بعدا نیاز میشه:( ))
برای رام برو به فروم Xda (تو گوگل سرچ کن )
اونجا خود کاربرا میگن
من منظورم این بود دوست داری رووت کنی و اینا برو اون لینک:دی

M@hdi-B
04-12-2011, 23:04
برنامه از کجا بریزم؟

رام هم Turkbey خیلی عالیه

alivip
04-12-2011, 23:28
رام هم Turkbey خیلی عالیه

مرسی منظورم این بود

alivip
04-12-2011, 23:45
خب مثل اینکه اگه outlook رو با Gmail سینک کنی به محض ان شدن به Gmail خودش شماره تلفن ها رو میاره

اگه رام نصب کنم و روت کنم برنامه هایی که نصب کردم می پره؟

h!tman
04-12-2011, 23:56
این خبر رو از کجا اوردن؟:دی
جی اس ام آرنا چیزی نی

shahabprince
05-12-2011, 00:05
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیداین خبر رو از کجا اوردن؟:دی
جی اس ام آرنا چیزی نی

اگه واقعیت داشته باشه که ترکونده این سامسونگ:18::18:

h!tman
05-12-2011, 00:27
اگه واقعیت داشته باشه که ترکونده این سامسونگ:18::18:

فعلا تایید نشده
اصلا این خبر از کجا اومده من موندم!:دی
جالب اینه همین جی اس ام اعلام کرده بود سامی لنز 16مگا سی موس داره!

devilocker999
05-12-2011, 09:59
اینا همش علکیه!!!!!!!

mr_khodaei2008
05-12-2011, 14:24
دوستان
من هر نوع از بازی اسفالت 6 ( منظور از سایتهای مختلف )را روی ین گوشی نصب میکنم کار نمیده کسی لینک سالم داره لطفا بزاره

واقعا این سامسونگ کی میخاد کیفیت ضبط صدا رو تو گوشیاش ببره بالا نمبدونم واقعا که دیشب فیلم گرفتم حالا که رو کامپیوتر دیدم کیفیت صداش پایین بود فاقعا ادم hd فیلم بگیره و صدای بی کیفیت داشته باشه

Eblis 2011
05-12-2011, 14:45
نگفتم کلا سامسونگ از تاسیسش تا به امروز اصلا صدا نداشته
نه تو پخش موزیک نه چیزهای دیگه
کلا سامسونگ تو صدا صفره

h!tman
05-12-2011, 16:09
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی GsmAria ، كمپانی سامسونگ یك تراشه جدید معرفی كرد كه در گوشی های هوشمند و تبلت های رده بالا مورد استفاده قرار می گیرد. این تراشه ، Exynos 5250 نام دارد و جایگزین Exynos 4210 می باشد كه این تراشه در سامسونگ Galaxy S II وجود دارد.

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]تراشه Exynos 5250 نیز مانند مدل قبلی دارای دو هسته 2GHZ است و به ARM Cortex A15 مجهز می باشد كه در فرایند تولید 32nm ایجاد شده است.

سامسونگ بر این عقیده است كه كارایی آن دو برابر هسته های Cortex A9 قبلی می باشد كه در Exynos 4210 بكار گرفته شده است.

این تراشه در بخش گرافیك سه بعدی نیز می درخشد و كارایی آن چهار برابر است.
تراشه جدید نیز به 3D استروسكوپی مجهز است و از وضوح بالاتری پشتیبانی می كند. Exynos 5250 از حداكثر وضوح 2560 x 1600)WQVGA پيكسل) پشتیبانی می كند. سامسونگ اعلام كرد كه تولید انبوه Exynos 5250 در سه ماهه دوم 2012 آغاز می شود.

PersiAndroid
05-12-2011, 22:55
ﺍﺗﻔﺎﻗﺎ ﮐﯿﻔﯿﺖ ﺿﺒﻂ ﺻﺪﺍ ﺧﻮﺑﻪ ﮐﻮﭼﮑﺘﺮﯾﻦ ﺻﺪﺍﻫﺎﺭﻭ ﺑﺎ ﺟﺰﺋﯿﺎﺕ ﻭ ﺷﻔﺎﻓﯿﺖ ﺿﺒﻂ ﻣﯿﮑﻨﻪ

hoha881
05-12-2011, 23:42
دوستان
من هر نوع از بازی اسفالت 6 ( منظور از سایتهای مختلف )را روی ین گوشی نصب میکنم کار نمیده کسی لینک سالم داره لطفا بزاره

واقعا این سامسونگ کی میخاد کیفیت ضبط صدا رو تو گوشیاش ببره بالا نمبدونم واقعا که دیشب فیلم گرفتم حالا که رو کامپیوتر دیدم کیفیت صداش پایین بود فاقعا ادم hd فیلم بگیره و صدای بی کیفیت داشته باشه
باید دیتاش رو هم دانلود کنی بریزی توی پوشه گیم لافت
بار اول هم نیاز به اینترنت داره تا بیاد بالا

کیفیت صداش به نظر من خوبه.دستت رو روی میکروفونش که نگرفتی؟

mr_khodaei2008
06-12-2011, 16:11
من نسخه نصبش که 6 مگ هست را گرفتم و بازش که میکنم میگه باید 500 و خوردی مگ بازی دانلود بشه و منم میخام با wi-fi دانلودش کنم و وقتی میزنم دانلود یکم صبر میکنه و میگه نمیشه دانلود کرد هر چی امتحان کردم نشد .

اگه کیفیت ضبط صدا تو کوشیهای نوکیا را دیده و شنیده باشی میبینی که سامسونگ واقعا ضعیفه

Eblis 2011
06-12-2011, 16:41
سامسونگ تو کیفیت صدا اصلا به پای نوکیا نمیرسه حتی gs2

hasanmotori
06-12-2011, 17:04

کیفیت ضبط صداش ضعیفه ولی تو هدفون و اسپیکر جزو بهترینهاست
دو گوشی i8510 و i8910 بهترین کیفیت صدای اسپیکر رو داشتن ولی تو اندرویدها کیفیت صدای اسپیکر دیگه مطرح نبود و روی هدفون بیشتر کار شد
i8510 از نوکیاهای هم زمان خودش مثله n95 و n96 تو اسپیکر بهتر بود
و gs2 تو هدفون از ان9 بهتره

M@hdi-B
06-12-2011, 17:07

شما نوکیا دوست داری برو نوکیا بخر کسی خرتو نگرفته بیای جی اس2 بخری که

در ضمن اگه منظورت ضبط صدا تو فیلمبرداریه باید بگم صدا رو خیلی خوب می گیره

اگه منظورت اسپیکره دیگه دوران این حرفا گذشته کسی که گوشی بازه گوشیو واسه بلندی صدای اسپیکرش نمی خره

Eblis 2011
06-12-2011, 17:10
چه ربطی به نوکیا و اینا داره
شما ظرفیت قبول کردن واقعیبت رو هم ندارین
صدای هدفون که زیاد مهم نیست طرف نمیاد که هر روز هدفون بذاره تو گوشش . . . تازه بحث من سر صدای اسپیکر اصلی گوشی هست که ضعیفه به هدفون و کیفیتش کاری ندارم . . .سامسونگ از قدیم تا به امروز صداش خیلی ضعیف بود باید قبول کرد . . .

M@hdi-B
06-12-2011, 17:15
چه ربطی به نوکیا و اینا داره
شما ظرفیت قبول کردن واقعیبت رو هم ندارین
صدای هدفون که زیاد مهم نیست طرف نمیاد که هر روز هدفون بذاره تو گوشش . . . تازه بحث من سر صدای اسپیکر اصلی گوشی هست که ضعیفه به هدفون و کیفیتش کاری ندارم . . .سامسونگ از قدیم تا به امروز صداش خیلی ضعیف بود باید قبول کرد . . .

اگه ربط نداره چرا مثال زدی؟ حالت خوبه؟ سعید بازی در میاری نکنه تو رو سعید فرستاده آشوب درست کنی؟

بعیدم نیست خود سعید باشی .. ببینم تو همون کاربر sensation نیستی؟ خیلی شبیه اونی.

به هر حال بالا توضیح دادم صدای اسپیکرش قویه من الان هم ان8 دستمه هم جی اس2 صداش یه خرده از ان8 پایین تره

اینم واقعیت

Eblis 2011
06-12-2011, 17:20
اگه ربط نداره چرا مثال زدی؟ حالت خوبه؟ سعید بازی در میاری نکنه تو رو سعید فرستاده آشوب درست کنی؟

بعیدم نیست خود سعید باشی .. ببینم تو همون کاربر sensation نیستی؟ خیلی شبیه اونی.

به هر حال بالا توضیح دادم صدای اسپیکرش قویه من الان هم ان8 دستمه هم جی اس2 صداش یه خرده از ان8 پایین تره

اینم واقعیت

رفیق من که قصد خرید گوشی ندارم . . . نه نوکیا نه سامسونگ . . . مثال زدم تا مشخص بشه . . . من نه سعید رو میشناسم نه sensation رو . . . شما توضیح دادین نظرخودتونو گفتین منم نظر شخصی خودمو گفتم . . . چرا میخوای دعوا بگیری ؟
من که دعوا ندارم . . . نظر شخصی و تجربه خودمو اعلام کردم . . . فکر نکنم صاحب p30 شما باشین که این همه جوش میزنی شما هم یه کاربر مثل بقیه کاربرا . . . نظر شخصی بنده اینه که سامسونگ صداش خیلی ضعیفه . . . من اصلا بحثم سر کیفیت ضبط صدا در فیلمبرداری نبود و نیست . . . بحثم سر پخش موزیک از اسپیکراش هست که صداش واقعا ضعیفه . . . مسئله هدفون جداست . . . موفق باشی . . . زیاد جوش نزن

M@hdi-B
06-12-2011, 17:24
رفیق من که قصد خرید گوشی ندارم . . . نه نوکیا نه سامسونگ . . . مثال زدم تا مشخص بشه . . . من نه سعید رو میشناسم نه sensation رو . . . شما توضیح دادین نظرخودتونو گفتین منم نظر شخصی خودمو گفتم . . . چرا میخوای دعوا بگیری ؟
من که دعوا ندارم . . . نظر شخصی و تجربه خودمو اعلام کردم . . . فکر نکنم صاحب p30 شما باشین که این همه جوش میزنی شما هم یه کاربر مثل بقیه کاربرا . . . نظر شخصی بنده اینه که سامسونگ صداش خیلی ضعیفه . . . من اصلا بحثم سر کیفیت ضبط صدا در فیلمبرداری نبود و نیست . . . بحثم سر پخش موزیک از اسپیکراش هست که صداش واقعا ضعیفه . . . مسئله هدفون جداست . . . موفق باشی . . . زیاد جوش نزن

شما از کجا فهمیدی دعوا دارم؟

جوش نزدم کمپانی سامسونگ نه مال بابامه نه بابا بزرگم

شما یه نیگا به دو صفحه قبل بندازی متوجه میشی ده بار گفتی صداش ضعیفه

منم گفتم عصر اسپیکر گذشته شما برو از این گوشی چینیها بخر که 17 تا اسپیکر داره

دعوا هم ندارم .. موفق باشی

پ.ن : جواب قسمت قرمز: شما مثل اینکه اصلا این گوشی رو از نزدیک ندیدی وگرنه نمی گفتی صداش ضعیفه .. صدای سنسیشن و بقیه گوشیهای اچ تی سی رو بشنوی چی میگی حتما می گی اصلا نمی شنوم؟:دی

Arashdn
06-12-2011, 17:28
یه پچ هست اگه نصبش کنید کیفیت ضبط صدا رو درست میکنه
تو اکثر انجمن های همسایه معرفی شده
یه سرچ بزنید....

hasanmotori
06-12-2011, 18:18
تو این انجمن موبایل تا میای اظهار نظر کنی میریزن سر آدم و سریع گروه درست میکنن . . . دوستان یکم ظرفیتتونو ببرید بالا . . . من نظر خودمو گفتم و نظر هر کسی هم واسم باارزش . . . هنوز هم سر حرفم هستم و به صراحت میگم صدای گوشی های سامسونگ ضعیفه حتی بهترینش که الان در صدر گوشی های آندوریدی هست ( GS2 ) . . . والسلام

خب بیا منطقی باشیم اگه هدفت تخریب نیست منطقی بحث کن
اولاً که کیفیت صدا سلیقه و نظر شخصی نیست ... دستگاه مخصوص این کار هست بلندی صدا و میزان نویز رو اندازه گیری میکنه و کسی با گوش تست نمیکنه و بگه نظر شخصیم اینه که ضعیف باشه
خب حالا نتایج تست اسپیکر رو میبینیم

خب اینجا مشخصه که این گوشی سامسونگ از ان95 که صدای خیلی خوبی داشت هم بهتر عمل کرده
اینکه گفتی چه ربطی به نوکیا داره نشون میده که میخای تخریب کنی وگرنه هر آدم عاقلی برای سنجش یه چیزی اونا با رقباش مقایسه میکنه کسی نمیره با بلندگوی مسجد مقایسه کنه
خب پس سامسونگ اون زمانی که مردم دنبال اسپیکر بودن قویترین اسپیکر رو داشته
i8910 هم اسپیکر خیلی خوبی داشت
کم کم صدای اسپیکر و دوربین اهمیت خودش از دست داد و قدرت سخت افزاری و نرم افزار و هدفون مهم شدن اما با این حال اس2 اسپیکر بدی نداره

میبینی که در بین رقبایی مثله سنسیشن و آرک و اپتیموس 2x و incredible s اسپیکر بهتری داره

به هر حال اگه اومدی که یه چیزی بپرونی حوصلت سر رفته بود اشکال نداره میبخشمت و این تست هارو هم برای دوستانی که ممکنه به شک افتاده باشن گزاشتم
اگرم واقعاً اینجوری فکر میکردی که الان متوجه اشتباه خودت شدی
اگرم قصد خرید گوشی با اسپیکر قوی داری دنبال اندروید نرو بهتره دنبال گوشیهای چینی باشی

mohamad021
06-12-2011, 19:00
نحوه تعويض تم اس2 رو توضيح بدين لطفا

amirdave
06-12-2011, 19:58
خب بیا منطقی باشیم اگه هدفت تخریب نیست منطقی بحث کن
اولاً که کیفیت صدا سلیقه و نظر شخصی نیست ... دستگاه مخصوص این کار هست بلندی صدا و میزان نویز رو اندازه گیری میکنه و کسی با گوش تست نمیکنه و بگه نظر شخصیم اینه که ضعیف باشه
خب حالا نتایج تست اسپیکر رو میبینیم

خب اینجا مشخصه که این گوشی سامسونگ از ان95 که صدای خیلی خوبی داشت هم بهتر عمل کرده
اینکه گفتی چه ربطی به نوکیا داره نشون میده که میخای تخریب کنی وگرنه هر آدم عاقلی برای سنجش یه چیزی اونا با رقباش مقایسه میکنه کسی نمیره با بلندگوی مسجد مقایسه کنه
خب پس سامسونگ اون زمانی که مردم دنبال اسپیکر بودن قویترین اسپیکر رو داشته
i8910 هم اسپیکر خیلی خوبی داشت
کم کم صدای اسپیکر و دوربین اهمیت خودش از دست داد و قدرت سخت افزاری و نرم افزار و هدفون مهم شدن اما با این حال اس2 اسپیکر بدی نداره

میبینی که در بین رقبایی مثله سنسیشن و آرک و اپتیموس 2x و incredible s اسپیکر بهتری داره

به هر حال اگه اومدی که یه چیزی بپرونی حوصلت سر رفته بود اشکال نداره میبخشمت و این تست هارو هم برای دوستانی که ممکنه به شک افتاده باشن گزاشتم
اگرم واقعاً اینجوری فکر میکردی که الان متوجه اشتباه خودت شدی
اگرم قصد خرید گوشی با اسپیکر قوی داری دنبال اندروید نرو بهتره دنبال گوشیهای چینی باشی

مرسی بابت اطلاعات به موقعی که دادی و اینکه اجازه ندادی هر کسی بیاد و یک ایراده الکی روی gs2 بزاره

mohamad021
06-12-2011, 19:58
نحوه تعويض تم اس2 رو توضيح بدين لطفا

help me:41:

M@hdi-B
06-12-2011, 20:07
help me:41:

گوشی باید روت باشه

تم با فرمت زیپ رو می ریزی رو مموری گوشی و از ریکاوری نصب می کنی.

در ضمن هر تمی با هر رامی سازگاری نداره شما باید بگردی تم سازگار با رامت رو پیدا کنی.

توضیح کلی دادم خواستی بگو واست پ.خ کنم :46:

mohamad021
06-12-2011, 20:27
گوشی باید روت باشه

تم با فرمت زیپ رو می ریزی رو مموری گوشی و از ریکاوری نصب می کنی.

در ضمن هر تمی با هر رامی سازگاری نداره شما باید بگردی تم سازگار با رامت رو پیدا کنی.

توضیح کلی دادم خواستی بگو واست پ.خ کنم :46:

داداش ممون ميشم تو پ.خ توضيح كامل بدين

amirdave
06-12-2011, 22:24
بچه ها من فردا میخام این گوشیو بخرم قیمت کف بازار میدونین چنده؟
بین بازار موبایل و علاالدین طبقه 6 کدوم رو پیشنهاد میکنین؟

h!tman
06-12-2011, 22:28
بچه ها من فردا میخام این گوشیو بخرم قیمت کف بازار میدونین چنده؟
بین بازار موبایل و علاالدین طبقه 6 کدوم رو پیشنهاد میکنین؟
690-700
متاسفانه دزدان عزیز علائدینی به بهونه قیمت دلار کشیدن رو همه چیز ( و خیلی بیشتر از خیلی کشیدن روش!)
یکی نیست بیاد بگه انبار مغازتونم با دلار میره بالا؟:دی
فقط بپا که GT I9100 G نخری! I9100خالی بخری
بحث نرم افزار نریز و این که سیم کاردم بهش ندید رو نیز اجرا کنید!

ramin_j2007
06-12-2011, 23:15
690-700
بحث نرم افزار نریز و این که سیم کاردم بهش ندید رو نیز اجرا کنید!
میشه این بحث رو باز کنین ؟
ما در جریان نیستیم

Pedram_mrn
06-12-2011, 23:21
میشه این بحث رو باز کنین ؟
ما در جریان نیستیم

این بحث قبلا اینجا حسابی باز شده

PersiAndroid
07-12-2011, 14:56
-:18::40::31:

Samsung demos a transparent flexible AMOLED on video

---------- Post added at 02:56 PM ---------- Previous post was at 02:53 PM ----------

اینم یه گوشیه جدید از سامی واسه بازار چین:

Samsung SCH-W999 is a 2xCore, 2xSIM, 2xScreen droid

In collaboration with China Telecom, Samsung has unveiled the SCH-W999 Android smartphone. It's a clamshell phone with two 3.5-inchers of WVGA resolution - one on the inside and one on the outside. Both screens are of the SuperAMOLED variety too, which is a treat even now with the Plus out on a couple of devices.
Samsung SCH-W999 promo shots
The SCH-W999 comes with Android 2.3 Gingerbread, a dual-core 1.2 GHz Qualcomm MSM8660 processor, 5MP camera, dual-mode GSM/CDMA EV-DO 3G, Bluetooth 3.0 and dual-SIM support.
The SCH-W999 will arrive at China Telecom next year (no specific dates are available) and is expected to have a price as high as $1570 so it isn't what you'd call a bargain. Worldwide availability is unclear as of now but we can't really see too many people line up for the peculiar droid, but hey - we could be wrong.

PersiAndroid
07-12-2011, 15:18
اینم یه گوشی چینی که چیپست اکسینوس داره ...

Meizu announces the dual-core MX, comes out on January 1, 2012

Meizu, the Chinese brand known for their controversial designs that closely resemble a certain product from Cupertino, has announced a new Android smartphone called the Meizu MX. Named after the first two letters from the Chinese characters of the word "dream" or "meng xiang", the Meizu MX is their first dual-core smartphone.

Specifications include a 4-inch, 960 x 640 resolution ASV display, 1.4GHz dual-core Samsung Exynos processor, 1GB RAM, 16GB built-in memory, 8 megapixel camera with 1080p video recording, VGA front camera, Bluetooth, WI-Fi, A-GPS, HSPA+ connectivity and a 1,600mAh battery. The phone will be running on Android 2.3.5 but will get the Ice Cream Sandwich update soon.
The 16GB version will be available on January 1, 2012 (32GB will arrive later) and will be priced at 2,999 CNY ($471).

mr_khodaei2008
07-12-2011, 19:22
نرم افزار kies را میخاستم

این که من دانش کردم وقتی میخاست نصب بشه گفت باید به اینترنت وصل باشی و صل شدم کلی هم طول کشید و حالا هم که نصب شده کار نمیده . چطوریه؟

amirdave
07-12-2011, 23:08
با همکاری دوستان بالاخره امروز رفتم و این گوشیو خریدم
به امید اینکه روزی روش ics بریزم

Eblis 2011
07-12-2011, 23:50
من هم تا دو هفته دیگه میخوام بخرم . . . به نظرتون تو رنج 700 تومان این بهترین انتخابه ؟ کمی دودل هستم

08-12-2011, 00:44
100% تو این رنج بهترین انتخابه...

Eblis 2011
08-12-2011, 00:48
میخوام از سایت خرید کنم چون گرگان زیاد اعتماد ندارم اگه سایت مطمئنی میشناسین کمکم کنید . . . ممنون

h!tman
08-12-2011, 00:54
alldigital.ir
فکر کنم سایت خوبی باشه

PersiAndroid
08-12-2011, 01:03
ﺑﯽ ﺷﮏ ﺑﻬﺘﺮﯾﻦ ﮔﻮﺷﯿﻪ ﺑﺎﺯﺍﺭ ﻫﺴﺖ ﺗﺎ ﺳﺎﻣﺴﻮﻧﮓ ﺟﯽ ﺍﺱ ۳ ﺭﻭ ﻣﻌﺮﻓﯽ ﮐﻨﻪ ﻭ ﺍﯾﻦ ﺭﻭﻧﺪ ﺍﺩﺍﻣﻪ ﺩﺍﺭﻩ ﺗﺎ ﺳﺎﻝ ﺑﻌﺪ....
ﺧﻮﺍﺳﺘﻢ ﺑﮕﻢ ﭼﺮﺍ ﺳﻨﺴﯿﺸﻦ ﻫﺴﺖ ... :ﺩﯼ
ﻭﻟﯽ ﺧﻮﺑﻪ ﮐﻪ ﺗﺼﻤﯿﻤﺘﻮ ﮔﺮﻓﺘﯽ ﻣﻄﻤﺌﻦ ﺑﺎﺵ ﺑﻌﺪ ﺍﺯ ﺧﺮﯾﺪ ﺑﻪ ﺍﻧﺘﺨﺎﺑﺖ ﺍﻓﺘﺨﺎﺭ ﻣﯽ ﮐﻨﯽ
ﺩﺭ ﺿﻤﻦ ﺑﻪ ﻧﻈﺮ ﻣﻦ ﻣﻐﺎﺯﻩ ﺩﺍﺭ ﻫﺮ ﭼﯽ ﺑﺎﺷﻪ ﺑﻬﺘﺮ ﺍﺯ ﺳﺎﯾﺘﻪ

Eblis 2011
08-12-2011, 01:07
ﺑﯽ ﺷﮏ ﺑﻬﺘﺮﯾﻦ ﮔﻮﺷﯿﻪ ﺑﺎﺯﺍﺭ ﻫﺴﺖ ﺗﺎ ﺳﺎﻣﺴﻮﻧﮓ ﺟﯽ ﺍﺱ ۳ ﺭﻭ ﻣﻌﺮﻓﯽ ﮐﻨﻪ ﻭ ﺍﯾﻦ ﺭﻭﻧﺪ ﺍﺩﺍﻣﻪ ﺩﺍﺭﻩ ﺗﺎ ﺳﺎﻝ ﺑﻌﺪ....
ﺧﻮﺍﺳﺘﻢ ﺑﮕﻢ ﭼﺮﺍ ﺳﻨﺴﯿﺸﻦ ﻫﺴﺖ ... :ﺩﯼ
ﻭﻟﯽ ﺧﻮﺑﻪ ﮐﻪ ﺗﺼﻤﯿﻤﺘﻮ ﮔﺮﻓﺘﯽ ﻣﻄﻤﺌﻦ ﺑﺎﺵ ﺑﻌﺪ ﺍﺯ ﺧﺮﯾﺪ ﺑﻪ ﺍﻧﺘﺨﺎﺑﺖ ﺍﻓﺘﺨﺎﺭ ﻣﯽ ﮐﻨﯽ
ﺩﺭ ﺿﻤﻦ ﺑﻪ ﻧﻈﺮ ﻣﻦ ﻣﻐﺎﺯﻩ ﺩﺍﺭ ﻫﺮ ﭼﯽ ﺑﺎﺷﻪ ﺑﻬﺘﺮ ﺍﺯ ﺳﺎﯾﺘﻪ

از alldigiall میخوام بخرم چطوره ؟

PersiAndroid
08-12-2011, 01:31
ﺍﯾﻨﻄﻮﺭ ﮐﻪ ﺷﻨﯿﺪﻡ ﺍﺯ ﺑﻘﯿﻪ ﺳﺎﯾﺘﺎ ﻣﻄﻤﺌﻦ ﺗﺮﻩ ﯾﮑﯽ ﺍﺯ ﺑﭽﻪ ﻫﺎﯼ ﻫﻤﯿﻦ ﻓﺮﻭﻣﻢ ﺍﺯﺵ ﺧﺮﯾﺪ ﻫﻤﻮﻥ ﺍﻭﻻﮐﻪ ﺭﺍﺿﯽ ﺑﻮﺩ

PersiAndroid
08-12-2011, 01:40
ﺍﯾﻨﻄﻮﺭ ﮐﻪ ﺷﻨﯿﺪﻡ ﺳﺎﯾﺖ ﺧﻮﺑﯿﻪ..
.ﯾﮑﯽ ﺍﺯ ﺑﭽﻪ ﻫﺎﯼ ﻓﺮﻭﻣﻢ ﺍﻭﻥ ﺍﻭﻻ ﺍﺯﺵ ﺧﺮﯾﺪ ﻭ ﺭﺍﺿﯽ ﺑﻮﺩ..
ﻭﻟﯽ ﺟﯽ ﺍﺱ ﺩﻭ ﺭﻭﺧﻮﺩﺕ ﺑﺮﯼ ﺩﺭ ﻣﻐﺎﺯﻩ ﺑﮕﯿﺮﯼ ﺑﻬﺘﺮﻩ

amirdave
08-12-2011, 08:51
آقا من چطوری میتونم از اینترنت کامپیوتر روی گوشی استفاده کنم؟

h!tman
08-12-2011, 08:57
مودم وایرلس بگیر .....

amirdave
08-12-2011, 09:07
مودم وایرلس بگیر .....

اگه نباشه چی؟نمیشه؟

Advanced Ali-001
08-12-2011, 09:33
اگه نباشه چی؟نمیشه؟
نه نمیشه!
هیچ طوری امکانش نیست!
فقط باWIFIخود گوشی میشه.

h!tman
08-12-2011, 10:02
قبلا ها از بلوتوث هم یک جور میشد فکر نکنم دیگه جواب بده

moosavi.sm89
08-12-2011, 10:46

دوست عزیز کارت وایرلس یا لپتاپ ندارید؟:11:

Eblis 2011
08-12-2011, 12:47
ﻭﻟﯽ ﺟﯽ ﺍﺱ ﺩﻭ ﺭﻭﺧﻮﺩﺕ ﺑﺮﯼ ﺩﺭ ﻣﻐﺎﺯﻩ ﺑﮕﯿﺮﯼ ﺑﻬﺘﺮﻩ
چرا ؟ دلــیل ؟

hasanmotori
08-12-2011, 13:53
من هم تا دو هفته دیگه میخوام بخرم . . . به نظرتون تو رنج 700 تومان این بهترین انتخابه ؟ کمی دودل هستم

اگه فک میکنی با این حرفا میتونی کسی رو قانع کنی که تعصب نداری و بعد مثلاً تو رویاهات اس2 خریدی و بعدش بخای شروع کنی ایراد بگیری ازش چمیدونم داغ میکنه صداش ضعیفه از همین الان بدون کور خوندی دوست عزیز :27:
یه پست بدی تا تهشو میخونم الان مشخصه هدفت چیه

Eblis 2011
08-12-2011, 14:01
اگه فک میکنی با این حرفا میتونی کسی رو قانع کنی که تعصب نداری و بعد مثلاً تو رویاهات اس2 خریدی و بعدش بخای شروع کنی ایراد بگیری ازش چمیدونم داغ میکنه صداش ضعیفه از همین الان بدون کور خوندی دوست عزیز :27:
یه پست بدی تا تهشو میخونم الان مشخصه هدفت چیه

به امام حسین ولم کنید دیگه چقدر بدبینی میکنین . . . بخدا خودم همینطوری از زندگی سیرم . . . بخدا قسم میخوام بخرم . . . من غلط کردم بابا . . . بیخیال دیگه
اشکمو در آوردین

hasanmotori
08-12-2011, 14:44
به امام حسین ولم کنید دیگه چقدر بدبینی میکنین . . . بخدا خودم همینطوری از زندگی سیرم . . . بخدا قسم میخوام بخرم . . . من غلط کردم بابا . . . بیخیال دیگه
اشکمو در آوردین

شما اینهمه از سنسیشن دفاع میکردی بعدم تو مشاوره ها خودتو میکشدی تا طرف بره سنسیشن بخره بعدشم اومدی اینجا هی گفتی صدای سامسونگ ضعیفه چطور شد یه دفعه میخای بخری ؟ :27:
مگه سنسیشن که تا دو روز پیش عاشقش بودی بهت خیانت کرد ؟ :27:

Eblis 2011
08-12-2011, 14:46
شما اینهمه از سنسیشن دفاع میکردی بعدم تو مشاوره ها خودتو میکشدی تا طرف بره سنسیشن بخره بعدشم اومدی اینجا هی گفتی صدای سامسونگ ضعیفه چطور شد یه دفعه میخای بخری ؟ :27:
مگه سنسیشن که تا دو روز پیش عاشقش بودی بهت خیانت کرد ؟ :27:

با مشاوره شما و بقیه دوستان که اسمشون یادم نیست تصمیم گرفتم gs2 بخرم . . . بودجم کم بود خدا رسوند . . . ولی میخوام از سایت بخرم چون حال رفتن به مغازه رو ندارم . . . اطمینانی هم بهشون نیست . . . از کدوم سایت بخرم بهتره ؟

PersiAndroid
08-12-2011, 15:44
ﻣﻦ ﮐﻪ ﻣﯿﮕﻢ ﺣﻀﻮﺭﯼ ﺑﺨﺮ ﻭﺍﺳﻪ ﺍﯾﻨﻢ ﮐﻪ ﺑﺘﻮﻧﯽ ﯾﻪ ﺳﺮﯼ ﺗﺴﺖ ﻫﺎ ﺭﻭ ﺧﻮﺩﺕ ﺍﻧﺠﺎﻡ ﺑﺪﯼ
ﺣﺎﻻ ﻣﯿﻞ ﺧﻮﺩﺗﻪ ﻭﻟﯽ ﺑﻪ ﻧﻈﺮﻡ ﮔﻮﺷﯽ ﺭﻭ ﺧﻮﺩﺕ ﺍﺯ ﻣﻐﺎﺯﻩ ﺑﮕﯿﺮﯼ ﺑﻬﺘﺮﻩ. ﮐﯿﺲ ﺳﻠﯿﮑﻮﻧﯽ ﻫﻢ ﺍﺯ ﺍﻭﻝ ﺑﮕﯿﺮ ﮐﻪ ﺧﯿﺎﻟﺖ ﺭﺍﺣﺖ ﺑﺎﺷﻪ

Eblis 2011
08-12-2011, 15:52
موقع خرید چه چیزهایی رو باید تست کنم ؟

h!tman
08-12-2011, 15:58
موقع خرید چه چیزهایی رو باید تست کنم ؟

پست دوم این تاپیک
forum.p30world.com/showpost.php?p=6564261&postcount=2

Eblis 2011
08-12-2011, 16:34
میشه خودتون ساده تر توضیح بدین چه چیزهایی رو باید تست کنم ؟ اینا رو که نمیشه تست کرد تو مغازه ( هاله زرو و خاکستری و از این جور چیزا )
چیزهای ضروری رو میخوام

h!tman
08-12-2011, 16:37
اون کد رو بزنید!
چیز خاص دیگه ای نیاز نیست
همه چیز رو اون کد تست میکنه

Eblis 2011
08-12-2011, 16:39
اون کد رو بزنید!
چیز خاص دیگه ای نیاز نیست
همه چیز رو اون کد تست میکنه

کـــــــــــــدوم کــــــــــــــــد ؟ :46:

h!tman
08-12-2011, 16:40

Eblis 2011
08-12-2011, 16:42
یعد زدن این کد باید کاری انجام بدم یا نه ؟

h!tman
08-12-2011, 16:45
گوشی شروع میکنه به تست کردن به ترتیب عکس
رنگ قرمز صفحه رو اینا
اگر جایی مشکلی داشت صدا خر خر میکرد توی صفحه نقطه سیاهی بود عوض کن
احتمال این که توی جابجایی مشکلی براش پیش اومده باشه خیلی کمه

Eblis 2011
08-12-2011, 16:47
از سایت بخرم چطوری تست کنم ؟ :41:

h!tman
08-12-2011, 16:57
اکثر سایت ها 48ساعت فرصت تست دارند

n.a.b.a.t
08-12-2011, 16:58
کسی اموزش روت این گوشی رو بلد هست ؟

minimax2
08-12-2011, 17:05

بايد توي كامپيوتر يه شبكه وايرلس درست كني و اينترنت رو روي اون شير كني بعد وارد تنظيمات واي فاي گوشي شده و اي پي دستي بهش بدي و ...

minimax2
08-12-2011, 17:07
من نسخه نصبش که 6 مگ هست را گرفتم و بازش که میکنم میگه باید 500 و خوردی مگ بازی دانلود بشه و منم میخام با wi-fi دانلودش کنم و وقتی میزنم دانلود یکم صبر میکنه و میگه نمیشه دانلود کرد هر چی امتحان کردم نشد .

اگه کیفیت ضبط صدا تو کوشیهای نوکیا را دیده و شنیده باشی میبینی که سامسونگ واقعا ضعیفه

شما سعي كن اون نسخه ايي رو نصب كني كه تو سامسونگ اپز samsung apps داونلود كني

PersiAndroid
08-12-2011, 18:15
کسی اموزش روت این گوشی رو بلد هست ؟

دوست عزیز لطفا رعایت کنید در تاپیک چند گوشی این سوال رو بارها پرسیدید.
و مشخص هست که اسپم هست
در ضمن امضا تون هم که تبلیغاتیه و قبلا هم لینک های تبلیغاتی رو تو پست هاتون عمدا و به خاطر گمراه کردن کاربر ها قرار داده بودید.

mr_khodaei2008
09-12-2011, 10:10
شما سعي كن اون نسخه ايي رو نصب كني كه تو سامسونگ اپز samsung apps داونلود كني

دوست عزیز از انجا و از game hub هر هر چی میخام دان کنم نمیشه و لینک دانلود نمیاد

15 دقیقه با این گوشی بازی کردم صفحه نمایش و پشت گوشی داغ شد چرا اینطوریه؟

h!tman
09-12-2011, 10:33
دوست عزیز از انجا و از game hub هر هر چی میخام دان کنم نمیشه و لینک دانلود نمیاد

15 دقیقه با این گوشی بازی کردم صفحه نمایش و پشت گوشی داغ شد چرا اینطوریه؟

رام رو آپدیت کنید
به 2.3.5

amirdave
09-12-2011, 13:00
بچه ها به نظرتون ICS کی به طور رسمی برای gs2 میاد؟
نمیدونین چقدر منتظر این نسخه هستم

h!tman
09-12-2011, 13:09
گفتن کوارتر اول 2012

h!tman
09-12-2011, 13:19
عزیز شما این kies
رو دانلود کرده بودی>

mr_khodaei2008
09-12-2011, 19:27
رام رو آپدیت کنید
به 2.3.5

الان گوشیم نوشته نسخه اندروید 2.3.4 و نسخه اصلی را نوشته 2.6.35.7

چطوری اپدیت کنم

Eblis 2011
09-12-2011, 21:19
جالب ترین نرم افزاری که تو این گوشی نصب شده چیه ؟ کسیا که تجربه دارن و امتحان کردن جواب دبن

h!tman
09-12-2011, 21:33

چطوری اپدیت کنم

والا من S2 ندارم هنوز:دی
ولی بچه ها میان جواب میدن :)
رام ها فرق داره برای هر گوشی احتمالا رام رسمی خاور میانه سامسونگ بهترین باشه!:)

hoha881
09-12-2011, 23:54
جالب ترین نرم افزاری که تو این گوشی نصب شده چیه ؟ کسیا که تجربه دارن و امتحان کردن جواب دبن

shazam یک بخش از صدای هر اهنگی رو در حال پخش باشه میفرسته به سرورش بعد اسم اون اهنگ رو میگه.
1vpn از اسمش پیداست که وی پی ان رو سیو میکنه
aldiko برای pdf , کتاب و...
البته لازم به ذکر هست این نرم افزار ها توی هر گوشی اندرویدی نصب میشن.

bejanyar
10-12-2011, 12:25

evernote ... برای نت برداشتن و این هاست ....
Ndrive ... نرم افزار gps و navigation ....
بازی Where is my water ... یه سوسماره که باید بهش آب بدی تا حموم کنه .... خیلی جالبه ...
Dolphin browser HD .... به نظر من بهترین مرورگر اندرویده ...
viber ... یه voip خوب هست ....
smart tools ... یه برنامه هست که میشه همه سنسور ها و دوربین گوشی رو به کار گرفت تا کمیت های مختلف مثل ابعاد و ارتفاع و مسافت و زوایا و بلندی صدا و میزان لرزش و خاصیت مغناظیسی و جی پی اس و .. رو باهاش اندازه گرفت ... نرم افزار عجیبی هست کلا ...
pandora .... یک رادیو اینترنتی عالی هست ...
pocketcloud .... نرم افزاری که میشه باهاش لپتاپ و pc رو استفاده کرد و کاربریش فوق العاده آسونه .....

vahid_defy
10-12-2011, 12:43
سلام دوستان من این گوشی رو میخوام بخرم ولی رو این گوشی و آتریکس موندوم کدومش به نظرتون بهتره
یکی هم اینکه میگن با بازی ها مشکل داره این گوشی آره یا نه؟ میگن بازی هارو سیاه یا سفید نشون میده

hoha881
10-12-2011, 13:55
سلام دوستان من این گوشی رو میخوام بخرم ولی رو این گوشی و آتریکس موندوم کدومش به نظرتون بهتره
یکی هم اینکه میگن با بازی ها مشکل داره این گوشی آره یا نه؟ میگن بازی هارو سیاه یا سفید نشون میده

اکثر بازی ها بدون مشکل ران میشن.
یک سری بازی مخصوص تگرا رو هم باید با نرم افزار chainfire پلاگین nvidia رو نصب کنی بعد اجرا میشن.

Eblis 2011
10-12-2011, 14:23
اولین کاری که بعد از خریدن گوشی باید انجام داد ؟

PersiAndroid
10-12-2011, 14:34
ﺑﺎﯾﺪ ﺭﻭﺷﻨﺶ ﮐﺮﺩ.

---------- Post added at 02:34 PM ---------- Previous post was at 02:33 PM ----------

:ﺩﯼ
ﺍﻭﻟﯿﻦ ﮐﺎﺭ ﺑﻪ ﻧﻈﺮﻡ ﺍﯾﻨﻪ ﮐﻪ ﯾﻪ ﮐﯿﺲ ﺳﻠﯿﮑﻮﻧﯽ ﺑﺮﺍﺵ ﺑﮕﯿﺮﯼ

Eblis 2011
10-12-2011, 15:10
این خوبه :

یا این :

10-12-2011, 15:11

من اتریکس داشتم... 100% اینو توصیه میکنم...

Ramoos
10-12-2011, 19:05
سلام
من یه i9100G خریده بودم که بعد از چند روز موقع آهنگ گوش کردن تیک میزنه و یه cut sound داره، تو انجمن مطرح کردم بچه ها گفتن که فلش کن منم فلش کردم و تقریبا یه روز خوب بود و بعدش دوباره الان شروع شده؛ چیکارش کنم ... ؟
در ضمن فقط موقع گوش دادن از طریق هدفون این مشکل رو داره و تو حالت عادی مشکلی نیست.

Ramoos
10-12-2011, 19:05
سلام
من یه i9100G خریده بودم که بعد از چند روز موقع آهنگ گوش کردن تیک میزنه و یه cut sound داره، تو انجمن مطرح کردم بچه ها گفتن که فلش کن منم فلش کردم و تقریبا یه روز خوب بود و بعدش دوباره الان شروع شده؛ چیکارش کنم ... ؟
در ضمن فقط موقع گوش دادن از طریق هدفون این مشکل رو داره و تو حالت عادی مشکلی نیست.

mr_khodaei2008
10-12-2011, 20:12

چطوری اپدیت کنم به 2.3.5

یه نفر که گوشیشو اپدیت کرده بگه تا ازش کمک بخام

PersiAndroid
10-12-2011, 21:15
اي خدا چي مي شه اين بياد دسته من؟
ديگه چه مرگم بود بي جينكس فك كنم؟

Samsung launches white Galaxy S II HD LTE for South Korea

Back in September Samsung announced it would release their flagship Galaxy S II device in new flavors. The South Korean exclusive Galaxy S II LTE and the Galaxy S II HD LTE were just released on the local market and guess what, they now have white as an optional color in tune with the holiday season.

The HD LTE comes in all of its 4.65" Super AMOLED 1280x720 glory with a dual-core 1.5 GHz and, naturally LTE connectivity speeds. The Galaxy S II LTE has a 4.5" WVGA (480x800) display, which is about the only difference between the two. They should both be available on SK Telecom as previously told but on HSDPA and LTE, sans the CDMA.
The phones look stunning and do bring a lot of bang for today's standards. Still we're eager to see what the upcoming CES and WMC will bring - they did bring us the Galaxy S II this year after all.

PersiAndroid
10-12-2011, 21:26
اينم آنباكسينگ اين گوشي :40:

Eblis 2011
10-12-2011, 21:27
در حال حاضر گوشی رو دست gs2 تو بازار اومده ؟

M@hdi-B
10-12-2011, 21:28
رئوف یه نیگا به سی پی یو جی پی یوش انداختی که اینو می گی؟

هنوزم اس2 و نوت قویترینهای بازارن

ramin_j2007
10-12-2011, 23:08
بالاخره منم یه سیم سانگ Galaxy S II از تبریز 710 تومن خریدم.ولی نمیدونم چرا شارژرش از اون ارث دارها هست و فریمور ارجینالش هم هر زبونی داره به غیر فارسی.پشتش هم فقط نوشته Made By Samsung . به نظرتون مشکلی پیش نیاد ؟
Kies رو هم نصب و آپدیت کردم ورژن فعلی فرمورش رو i9100xwki4 k نشون میده و میگه ولی آپدیتی پیدا نکرد و میگه GT-I9100 از آپدیت فریمور پشتیبانی نمیکنه . حالا باید چطوری آخرین نسخه فریمور با ساپورت فارسی رو نصب کنم ؟

PersiAndroid
10-12-2011, 23:58
ﺁﺭﻩ....
ﺍﯾﻨﺠﺎ ﻫﻢ ﮔﻔﺘﻢ

mr_khodaei2008
11-12-2011, 20:39
دوستان چیکار کنم گوشی موقع بازی داغ نکنه و این داغ کردن برا گوشی ضرر داره یا نه ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

PersiAndroid
11-12-2011, 22:53
ﺁپدیت ﮐﻨﯽ ﺍﺻﻼ ﻭ ﺣﺘﯽ ﺍﺑﺪﺍ :ﺩﯼ ﺩﺍﻍ ﻧﻤﯽ ﮐﻨﻪ

2000mehr
12-12-2011, 20:31
قیمت امروز این گوشی چنده؟
i9100 اصلی و باید از کجا تهیه کرد؟

tiger01
12-12-2011, 22:19
تو اهواز قیمت پریروز 720 بود

vahid_defy
12-12-2011, 23:40
قیمت رنگ سفید با مشکی فرق می کنه؟

h!tman
12-12-2011, 23:44
قیمت رنگ سفید با مشکی فرق می کنه؟

سفید گرون تره
تقریبا برابر قیمت 32مشکیه

vahid_defy
12-12-2011, 23:48
سفید گرون تره
تقریبا برابر قیمت 32مشکیه
یعنی 760؟ :13::13::13::13:

hompoil
13-12-2011, 01:15
تو تبریز s2 مدل I9100 معمولی ساخت کره پیدا میشه؟؟؟؟

h!tman
13-12-2011, 01:17
یعنی 760؟ :13::13::13::13:

قبل از افزایش قیمت اینجوری بود که 700
الان بله همین حدوداس!

M@hdi-B
13-12-2011, 07:22
دیروز علاالدین

مشکی 690

سفید 710

hompoil
13-12-2011, 11:05

h!tman
13-12-2011, 11:20
دیروز علاالدین

مشکی 690

سفید 710

من یک هفته پیش طبقه 4قیمت داشتم 750:دی

ramin_j2007
13-12-2011, 14:37

من 3 روز پیش 710 تومن خریدم روش فقط نوشته Made By Samsung.
نمیدونم اصله اصله یا نه ولی مطمئنا از Made in China By Samsung بهتره.:20:
اگه بگردی میتونی پیدا کنی.

hompoil
13-12-2011, 15:25
میخوام مدل معمولیشو بخرم و i9100g نباشه

Eblis 2011
13-12-2011, 19:22
جنس خوبش روش یا پشت درش یا توی باتریش چی نوشته ؟

mr_khodaei2008
13-12-2011, 20:13
ﺁپدیت ﮐﻨﯽ ﺍﺻﻼ ﻭ ﺣﺘﯽ ﺍﺑﺪﺍ :ﺩﯼ ﺩﺍﻍ ﻧﻤﯽ ﮐﻨﻪ

دوست عزیز اولا چرا من همه پستهای شما رو جدا جدا از هم میبینم فقط شما

دوما میشه بگید چطوری اپدیت کنم ؟ میتونم با P.m دادن بهتون و جوابم را دادن کمکم کنید اپدیت کنم

mr_khodaei2008
13-12-2011, 20:56
اقا من برنامه kiss را که تو تا لینک هم دوستان تو همین فرووم بهم دادن دانلود کردم و نصب کردم ولی وقتی اجراش میکنی این ارور را میده مشکل چیه

h!tman
13-12-2011, 22:00
اقا من برنامه kiss را که تو تا لینک هم دوستان تو همین فرووم بهم دادن دانلود کردم و نصب کردم ولی وقتی اجراش میکنی این ارور را میده مشکل چیه

بد نصب شده نرم افزار یا این که ناقص دانلود شده
خلاصه این مشکل از نرم افزاره نه گوشی:)
روی لپ تاپی چیزی تست کنید یا توی کافی نت

---------- Post added at 10:00 PM ---------- Previous post was at 09:59 PM ----------

من 3 روز پیش 710 تومن خریدم روش فقط نوشته Made By Samsung.
نمیدونم اصله اصله یا نه ولی مطمئنا از Made in China By Samsung بهتره.:20:
اگه بگردی میتونی پیدا کنی.

نه هیچ فرقی ندارن
اگر به خاطر این گرون بخرید اشتباهه:)
روی جعبه قسمت انتهایی مینویسه I9100 یا I9100G

Eblis 2011
13-12-2011, 22:08

h!tman
13-12-2011, 22:10

جنس خوب و بدم مگه داره؟
فقط I9100 باشه یا I9100G
بین چین و کره هیچ فرقی نیست! به هیچ وجه

Eblis 2011
13-12-2011, 22:12
فقط I9100 باشه یا I9100G ؟
تو سایت alldigitall.ir کدوم مدلشو داره ؟

h!tman
13-12-2011, 22:17
فقط I9100 باشه یا I9100G ؟
تو سایت alldigitall.ir کدوم مدلشو داره ؟
منظور من توی پست بالا این بود فقط باید به اون موضوع توجه شه
بهتره که I9100 رو خریداری کنید
مدل G ضعیف تره
AllDigital 48ساعت فرصت تست داره
در زیر سایت میتونید با شماره ها تماس بگیرید و بپرسید:)

Eblis 2011
13-12-2011, 22:20
منظور من توی پست بالا این بود فقط باید به اون موضوع توجه شه
بهتره که I9100 رو خریداری کنید
مدل G ضعیف تره
AllDigital 48ساعت فرصت تست داره
در زیر سایت میتونید با شماره ها تماس بگیرید و بپرسید:)

حالا از کجا معلوم حقیقت رو بگن ؟:41:

h!tman
13-12-2011, 22:34
فرصت تست داره دیگه
اگر نبود میتونید پس بدید
سایت معروفیه برای این چیزا خودشو خراب نمیکنه

Eblis 2011
13-12-2011, 22:36
فرصت تست داره دیگه
اگر نبود میتونید پس بدید
سایت معروفیه برای این چیزا خودشو خراب نمیکنه
نظر شخصی شما چیه واسه خرید ؟ از سایت بخرم یا خود شهرمون ؟
به نظر من سایتها چون از شهرهای بزرگتر نسبت به شهرمون ( گرگان ) هستن چیز بهتر و کامل تری ارائه میدن

PersiAndroid
13-12-2011, 23:16
ﻣﻨﻈﻮﺭﺕ ﭼﯿﻪ ﮐﻪ ﭼﯿﺰ ﮐﺎﻣﻠﺘﺮﯼ ﺍﺭﺍﺋﻪ ﻣﯿﺪﻥ ؟
ﻣﮕﻪ ﻣﺎﺷﯿﻨﻪ ﮐﻪ ﺗﯿﻮﻧﯿﻨﮕﺶ ﮐﻨﻦ ﻭ ﺍﺭﺗﻘﺎﺵ ﺑﺪﻥ
ﺍﻭﻥ ﻣﺪﻝ ﺟﯽ ﻫﻢ ﮐﺎﻣﻼ ﻣﺸﺨﺺ ﻭ ﻣﺘﻔﺎﻭﺗﻪ
ﻣﻦ ﮐﻪ ﺑﯿﺴﺖ ﺑﺎﺭ ﮔﻔﺘﻢ ﺧﻮﺩﺕ ﺑﺮﻭ ﻣﻐﺎﺯﻩ ﺑﮕﯿﺮﻭ ﺗﺴﺘﺎﯼ ﮔﻮﺷﯽ ﺭﻭ ﺣﻀﻮﺭﯼ ﺍﻧﺠﺎﻡ ﺑﺪﻩ
ﺗﺴﺖ ﻫﺎﺭﻭ ~ﺳﺖ ﺩﻭﻡ ﻧﻮﺷﺘﻢ .
ﺣﺎﻻ ﻫﯽ ﺑﯿﺎ ﺑﮕﻮ ﭼﯽ ﺍﺻﻞ ﭼﯽ ﻧﯿﺴﺖ ﻫﻤﻪ ﭼﯿﻮ ﺍﻭﻧﺠﺎ ﻧﻮﺷﺘﻢ . ﮔﻮﺷﯽ
ﮐﻪ ﻏﯿﺮ ﺍﺻﻞ ﻧﺪﺍﺭﻩ ﻣﮕﻪ ﺍﯾﻨﮑﻪ ﺍﺯ ﺍﯾﻦ ﺩﻭ ﺳﯿﻢ ﮐﺎﺭﺗﺎ ﺑﺎﺷﻪ ﺑﮕﻦ ﺍﯾﻦ ﺍﺱ ﺩﻭ ﻫﺴﺖ ﮐﻪ ﻓﮑﺮ ﮐﻨﻢ ﺍﻭﻥ ﺭﻭ ﺑﺘﻮﻧﯿﻦ ﺗﺸﺨﯿﺺ ﺑﺪﯾﻦ
ﻣﺪﻝ ﺟﯽ ﻫﻢ ﺑﻌﺪ ﺍﺯ ﻋﺪﺩ ۹۱۰۰ ﯾﻪ ﮐﻠﻤﻪ ﺟﯽ ﻫﻢ ﻫﺴﺖ ﮐﻪ ﻫﻢ ﺭﻭ ﮐﺎﺭﺗﻦ ﻫﺴﺖ ﻫﻢ ﻣﻮﻗﻊ ﺑﻮﺕ ﺯﯾﺮ ﮐﺪ ﻧﯿﻢ ﻧﻮﺷﺘﻪ ﻫﻢ ﺗﻮ ﺍﺑﻮﺕ ﻓﻮﻥ

Eblis 2011
13-12-2011, 23:19
اینجا بخرم احتمال داره مثلا کابل گوشی نباشه توش ( چون ور میدارن و میگن از اصل نداره ) و خیلی چیزای دیگه که به نظرم سایتها کاملترن

PersiAndroid
13-12-2011, 23:25
ﺗﻨﻬﺎ ﮐﺎﺑﻠﯽ ﮐﻪ ﺗﻮ ﺍﯾﻦ ﮔﻮﺷﯿﻪ USB ﻫﺴﺖ ﮐﻪ ﻫﯿﭽﮑﺲ ﺑﺮ ﻧﻤﯽ ﺩﺍﺭﻩ HDMI ﻧﯿﺴﺖ ﮐﻪ ﺑﺮﺩﺍﺭﻥ ﻭ ﯾﻪ ﻫﻨﺪﺯﻓﺮﯼ ﻭ ﺷﺎﺭﮊﺭ
ﺩﺭ ﺿﻤﻦ ﻭﺍﺳﻪ ﺍﻭﻟﯿﻦ ﺑﺎﺭ ﻧﯿﺲ ﮐﻪ ﮔﻮﺷﯽ ﻣﯿﺨﺮﯼ ﮐﻪ ﺍﻧﻘﺪ ﺧﻮﺩﺗﻮ ﻋﺬﺍﺏ ﻣﯿﺪﯼ ﻫﻮﺍ~ﯾﻤﺎﯼ ﺑﺪﻭﻥ ﺳﺮﻧﺸﯿﻦ ﮐﻪ ﻧﻤﯿﺨﻮﺍﯼ ﺑﻨﺸﻮﻧﯽ
ﻣﯿﺮﯼ ﻣﻐﺎﺯﻩ ﮔﻮﺷﯿﻮ ﻣﯿﺒﯿﻨﯽ ﺭﻭﺷﻦ ﻣﯿﮑﻨﯽ ﮐﺪ ﺗﺴﺖ ﺭﻭ ﻣﯿﺰﻧﯽ . ﺗﻮ ~ﺳﺖ ﺩﻭﻡ ﻫﺴﺖ . ﻭ ﻣﯿﺎﯼ ﺧﻮﻧﻪ ﺗﻤﻮﻡ ﺷﺪ ﺭﻓﺖ