PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : I9100 Galaxy S II » گوشی سامسونگ با سیستم عامل Android و پردازشگر ا Dual Core ا

صفحه ها : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 [14] 15 16 17 18 19 20 21 22 23

ha789di
06-09-2011, 19:49
دوستان قیمت الان چنده؟تو شیراز کسی قیمت داره؟

98765430210
06-09-2011, 20:57
اقا یکی جواب من رو بده

M@hdi-B
06-09-2011, 21:07
اقا یکی جواب من رو بده

گوشی شاپ و دیجی کالا و آل دیجیتال همشون خوبن :46:

پ.ن: الان که دیدم جفتشون گرون می دن گوشی شاپ میده 730 دیجی کالا 755

اگه آشنا داری بده برات بخره پست کنه

Advanced Ali-001
06-09-2011, 21:43
دوستان قیمت الان چنده؟تو شیراز کسی قیمت داره؟
سلام.
من بازار موبایل ایران بودم بامسئولش صحبت کردم گفتن که باگارانتی800تومنه حالا گارانتیش هم گفتش شامل بدنه وتماس بامایعات نمیشه ولی بقیه رو همه رو ساپورت میکنن.
بعد پرسیدم اگه هرگونه مشکل سخت افزاری ونرم افزاری واسش خدایی نکرده پیش بیاد شما ساپورت دارین گفتن تا پایان گارانتی مجانی ساپورت داریم بعدش بیارین اگر مال خودمون بود نیم بها حساب میشه بعد درباره برنامه های مخرب سوال کردم گفتن کاملاًساپورت میکنن.
بدون گارانتی من طبقه همکف پاساژعلادین720تومن بود شارژرش از مدل رو میزی دوتا هم پیدا کردم یکی55تومن یکیشم باکلی چونه70تومن.
یه نوع قاب بسیار محکم هم ازمارکSGPداشت که رنگ مشکیش35تومن بود.

pooryak
06-09-2011, 22:17
کد:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
بهترین آپدیت انگلیسی XXKH3 Gingerbread 2.3.4 این هم لینک دانلود

کد:

اپدیتا چه فرقی دارن با هم؟ یعنی انگلیسیِ فارسی نمیشه توش نوشت؟!
میشه ی نرم افزاری معرفی کنید delivery اس مس ها بیاد؟

TAEL
06-09-2011, 23:37
اپدیتا چه فرقی دارن با هم؟ یعنی انگلیسیِ فارسی نمیشه توش نوشت؟!
میشه ی نرم افزاری معرفی کنید delivery اس مس ها بیاد؟
خود مسیجینگ گوشی هم دلیوری داره. اما برنامه GO SMS رو نصب کنید، خیلی بهتره.

fabregasmm
07-09-2011, 09:17
نمی دونم جاش اینجا هست یا نه
این اولین گوشی اندرویدی من هست و کلا زیاد سر در نمیارم :2: یه چند تا سوال ابتدایی دارم

1. بهترین روش برای نصب برنامه روی گوشی چه جوریه ؟؟:46:

2.گوشی از صد روش می شه به پی سی وصل کرد ( همین جوری وصل کنیم با kies air یا از تو تنظیمات بریم و تو قسمت usb گوشی رو وصل کنیم ) معمول ترین روش کدومه برا ریختن عکس موزیک و برنامه و بازی ؟؟؟

3. موقع sms زدن می گه پیام بهم می ریزه برین حالت ورودی رو خودکار قرار بدین گشتم پیدا نکردم جایی دیگه تنظیمات نداره ؟؟؟

4 زبان گوشی رو چه جوری می شه عوض کرد الان همه چی فارسیه ؟؟ ( چرا سیتینگ این اندروید اینقدر بهم ریخته است )

گشتم حتی یه بازی هم روی گوشی نبود :18::18:

ممنون :11:

hossein-sam81
07-09-2011, 09:42
نمی دونم جاش اینجا هست یا نه
این اولین گوشی اندرویدی من هست و کلا زیاد سر در نمیارم :2: یه چند تا سوال ابتدایی دارم

1. بهترین روش برای نصب برنامه روی گوشی چه جوریه ؟؟:46:

2.گوشی از صد روش می شه به پی سی وصل کرد ( همین جوری وصل کنیم با kies air یا از تو تنظیمات بریم و تو قسمت usb گوشی رو وصل کنیم ) معمول ترین روش کدومه برا ریختن عکس موزیک و برنامه و بازی ؟؟؟

3. موقع sms زدن می گه پیام بهم می ریزه برین حالت ورودی رو خودکار قرار بدین گشتم پیدا نکردم جایی دیگه تنظیمات نداره ؟؟؟

4 زبان گوشی رو چه جوری می شه عوض کرد الان همه چی فارسیه ؟؟ ( چرا سیتینگ این اندروید اینقدر بهم ریخته است )

گشتم حتی یه بازی هم روی گوشی نبود :18::18:

ممنون :11:

1- نرم افزار رو بريز رو مموري و بعد نصبش كن
2- براي تبادل اطلاعات گوشي از usb mass stroge استفاده كن
3- برو تو تنظيمات كيبورد
4- برو تو ستينگ و بعد برو تو زبان و كيبورد اولين آيتم زبان رو تغير ميده
روي گوشي هيچ بازي نصب نيست و خودتون بايد نصبش كنين

reza_17173
07-09-2011, 09:47
ببین عزیز من در این که این گوشی درحال حاضر بهترینه شک نکن
فقط باید دقت کنی موقع خریدن مثل من اشتباه نکنی و حواست رو جمع کنی
بجز زردی صفحه، همگی با آپدیت قابل حله
زردی رو هم برخلاف توصیه ی دوستان که میگن نور صفحه رو باید کم کنی و بری جای تاریک ، من توصیه میکنم نورصفحه رو زیاد کن و برو به Notification Area بعد خوب به لبه سمت چپ و سمت راست دقت کن،اگه کوچکترین اختلاف رنگ و روشنایی احساس کردی بدون اون گوشی یکی از شاهکارهای سامسونگه و نخرش و از قروشنه بخواه یکی دیگه بهت بده، انقدر این کار رو بکن که یکی سالمش گیرت بیاد (Galaxy S II معمولا صفحه اش مشکل داره مگه اینکه خلافش ثابت بشه!!!!)

اگه این مرحله رو باموفقیت پشت سربزاری شک نکن بهترین گوشی موجود رو خریدی و بهترین صفحه ی نمایش دنیا
کیفیت ساخت هم سلیقه ایه
نمیشه گفت htc بهتره یا galaxy S II شما ببین با چی حال میکنی
ولی من galaxy s II رو پسندیدم چون هم خوشدست تره و هم سبکتر
دوست عزیز پست هات روکه دیدم گفتم ما هم یه پست بدیم شاید کمکت کنه. اولا" که ما هم مثه خودت از گوشی Wave اومدیم به این گوشی.
واسه مورد اول که گفته بودی تو تغییر زاویه توی پشت زمینه های سفید رنگها تغییر پیدا می کنن باید بگم که من خودم متوجه نشدم! شاید فقط توی رنگ سفید اونم به مقدار خیلی کم اینطور باشه. ولی در عوض اینو هم باید در نظر بگیریم که واقعا" کیفیت SAmoled Plus از SAmoled در حالت عادی که نگاه می کنی بهتره.
حقیقتا" در 2 مورد گوشی Wave از S2 بهتره از نظر من. اول اینکه چیزی که توی Wave به من خیلی حال می داد این بود که صفحه SAmoled ویو واقعا" مشکی خالص بود. یعنی وقتی گوشی خاموش بود, صفحه مشکی Wave در کنار قاب مشکیش خیلی جذاب بود. الان Wave دست پدرمه و وقتی کنار S2 می زارمش در حالت خاموش متوجه این قضیه میشم. البته بگم که صفحه S2 هم در حالت خاموش خفن مشکیه. ولی حس می کنم توی Wave شدتش بیشتره.
مورد دوم هم اینکه صدای هندز فیری Wave موقع آهنگ گوش دادن از S2 بیشتره.
در مورد زردی که گقتین منم این مشکل رو داشتم و اولش تو ذوقم خورد. ولی اینو بدون تعصب می گم. به نظرم این مشکل بعداز مدتی برطرف میشه خود به خود! یا کمتر میشه. دلیلش رو نمی دونم . ولی مین اینطور حس می کنم. شاید هم واسه این بوده که من آپدیت کردم به 2.3.4! تو هم آپدیت کردی؟ یه چیز جالب بگم. اینکه من قبلا" آپدیت کرده بودم به KG6 و مشکلش حل شده بود و بعداز اینکه آپدیت جدیدتر یعنی KH3 رو ریختم بار اول که گوشیو روشن کردم احساس کردم باز زردی برگشته. ولی باز بعداز یه روز برطرف شد! چه در حالت نور کم چه زیاد! کلا" به نظرم مشکلیه که بعد از مدتی برطرف(یا کمتر) میشه.
حالا شما هم آپدیت کن به 2.3.4 بزار یه مدت بگذره ایشالا کمتر میشه.
فکر می کنم واسه همینم هست سامسونگ پاسخی به این زردی نداده! چون می دونه کاربرا بعداز مدتی فراموش می کنن به خاطر برطرف شدنش!
به نظرم صفحه SAmoled Plus واقعا" بی نظیره. سامسونگ باید در ساخت صفحه نمایش به خودش افتخار کنه. اینکه گفتین سامی چون دیده SAmoled Plus مشکل زردی داره پس تصمیم گرفته توی Galaxy Note دیگه از صفحه SAmoled استفاده کنه, باید بگم اینطور نمی تونه باشه. چون اگه اینطور بود توی تبلت جدیدش( Galaxy Tab 7.7) باز از این شاهکار, یعنی SAmoled Plus استفاده نمی کرد.
امیدوارم تونسته باشم کمکت کنم :)

fabregasmm
07-09-2011, 10:00
1- نرم افزار رو بريز رو مموري و بعد نصبش كن
2- براي تبادل اطلاعات گوشي از usb mass stroge استفاده كن
3- برو تو تنظيمات كيبورد
4- برو تو ستينگ و بعد برو تو زبان و كيبورد اولين آيتم زبان رو تغير ميده
روي گوشي هيچ بازي نصب نيست و خودتون بايد نصبش كنين

فرق نمیکنه تو کدوم پوشه ریخت ؟؟

koroshmanam
07-09-2011, 10:10
کسی اینجا هست فایل lib و pack.info بازی moderncombat blackpeages رو برای دانلود بزاره چون خیلی جا دنبالش گشتم گیرم نیومده

fabregasmm
07-09-2011, 11:36
گوشی من مموری جدا نداره خیلی جاها می بینم نوشته "بریزید توی حافظه sd" این نمیشه روی 10gb حافظه گوشی بریزیم ؟؟؟

Bahman.M86
07-09-2011, 13:00
دوست عزیز پست هات روکه دیدم گفتم ما هم یه پست بدیم شاید کمکت کنه. اولا" که ما هم مثه خودت از گوشی Wave اومدیم به این گوشی.
واسه مورد اول که گفته بودی تو تغییر زاویه توی پشت زمینه های سفید رنگها تغییر پیدا می کنن باید بگم که من خودم متوجه نشدم! شاید فقط توی رنگ سفید اونم به مقدار خیلی کم اینطور باشه. ولی در عوض اینو هم باید در نظر بگیریم که واقعا" کیفیت SAmoled Plus از SAmoled در حالت عادی که نگاه می کنی بهتره.
حقیقتا" در 2 مورد گوشی Wave از S2 بهتره از نظر من. اول اینکه چیزی که توی Wave به من خیلی حال می داد این بود که صفحه SAmoled ویو واقعا" مشکی خالص بود. یعنی وقتی گوشی خاموش بود, صفحه مشکی Wave در کنار قاب مشکیش خیلی جذاب بود. الان Wave دست پدرمه و وقتی کنار S2 می زارمش در حالت خاموش متوجه این قضیه میشم. البته بگم که صفحه S2 هم در حالت خاموش خفن مشکیه. ولی حس می کنم توی Wave شدتش بیشتره.
در مورد زردی که گقتین منم این مشکل رو داشتم و اولش تو ذوقم خورد. ولی اینو بدون تعصب می گم. به نظرم این مشکل بعداز مدتی برطرف میشه خود به خود! یا کمتر میشه. دلیلش رو نمی دونم . ولی مین اینطور حس می کنم. شاید هم واسه این بوده که من آپدیت کردم به 2.3.4! تو هم آپدیت کردی؟ یه چیز جالب بگم. اینکه من قبلا" آپدیت کرده بودم به KG6 و مشکلش حل شده بود و بعداز اینکه آپدیت جدیدتر یعنی KH3 رو ریختم بار اول که گوشیو روشن کردم احساس کردم باز زردی برگشته. ولی باز بعداز یه روز برطرف شد! چه در حالت نور کم چه زیاد! کلا" به نظرم مشکلیه که بعد از مدتی برطرف(یا کمتر) میشه.
فکر می کنم واسه همینم هست سامسونگ پاسخی به این زردی نداده! چون می دونه کاربرا بعداز مدتی فراموش می کنن به خاطر برطرف شدنش!
به نظرم صفحه SAmoled Plus واقعا" بی نظیره. سامسونگ باید در ساخت صفحه نمایش به خودش افتخار کنه. اینکه گفتین سامی چون دیده SAmoled Plus مشکل زردی داره پس تصمیم گرفته توی Galaxy Note دیگه از صفحه SAmoled استفاده کنه, باید بگم اینطور نمی تونه باشه. چون اگه اینطور بود توی تبلت جدیدش( Galaxy Tab 7.7) باز از این شاهکار, یعنی SAmoled Plus استفاده نمی کرد.

با سلام خدمت آقا رضای گل
قبل از هرچیز مراتب کوچیکی و عرض ادب من رو بپذیر
درمورد ویو با شما موافقم، احساس میکنم صفحه اش بهتر از gs2 هست
درمورد زردی باید یه اعترافی بکنم و اونم اینه که از دیشب به این ور نمیدونم اشتباه میکنم یا به رنگ زردش عادت کردم یا اینکه با jpkh1 آپدیت کردم یا خود به خود شده ولی هرچی که هست احساس میکنم یه مقدار ناچیزی خفیف تر شده
باورکن به خاط این پستت نیست که این رو گفتم واقعا احساس میکنم کمی خفیف تر شده(حالا نمیدونم شاید چون بهش عدت کردم اینطوری احساس میکنم یا واقعا کم شده)
ولی اعتراف میکنم که شاید بخاطر ناراحتی از زدحالی که خورده بودم یکم پیازداغش رو زیاد کردم
حتی میخواستم برم گوشی رو با 200هزارتومن ضرر به عنوان گوشی دست دوم بفروشم و برم یکی سالمش رو بگیرم که نظرم برگشت...
اما برای اینکه مطمئن بشم از ال سی دیه یا نرم افزاریه یه تستی کردم و اون اینکه از Notification Area یه اسکرین شات گرفتم و همون عکس رو داخل گوشی 180درجه Rotate کردم و دیدم اینبار اون طرف عکس زردی داره و کلا سمت چپ گوشی مشکل داره و این یعنی مشکل سخت افزاریه و بعید میدونم درست شدنش به رام ربطی داشته باشه و منطقی ترین علت رو در XDA خوندم و یکی اونجا گفته بود که زردی به دلیل اینه که ال سی دی ها توسط تیوب های ساکشنی که ال سی دی هارو جابجا و درجای مخصوص قرار میدهند جابجا میشند و این بخاط فشاریه که اون تیوپ ها به سطح برخی ال سی دی ها اوردند و اینه که بعضیا زردی دارند و بعضی نه...اگه نرم افزاری بود که باید مال همه داشت و مال همه با آپدیت رفع میشد . البته همون منبع گفته بود که به مرور زمان رفته رفته زردی یا به کلی ازبین میره یا به شدت کمتر و کمتر میشه ، حالا چرا فقط به SAMOLED PLUS فشار اومده و مثلا این تیوبها رو ال سی دی گالکسی اس ها فشار نیاوردند بماند...یعنی این پلاس اینقدر حساسه!!!
در هرصورت گویا صعه ی صدر شما از من بیشتره و باید در این مورد روی خودم کار کنم

درهرصورت در این مورد شما رو پخته تر از خودم دیدم...

sunrise07
07-09-2011, 13:29

با سلام خدمت آقا رضای گل
درمورد زردی باید یه اعترافی بکنم و اونم اینه که از دیشب به این ور نمیدونم اشتباه میکنم یا به رنگ زردش عادت کردم یا اینکه با jpkh1 آپدیت کردم یا خود به خود شده ولی هرچی که هست احساس میکنم یه مقدار ناچیزی خفیف تر شده
باورکن به خاط این پستت نیست که این رو گفتم واقعا احساس میکنم کمی خفیف تر شده(حالا نمیدونم شاید چون بهش عدت کردم اینطوری احساس میکنم یا واقعا کم شده)
ولی اعتراف میکنم که شاید بخاطر ناراحتی از زدحالی که خورده بودم یکم پیازداغش رو زیاد کردم
حتی میخواستم برم گوشی رو با 200هزارتومن ضرر به عنوان گوشی دست دوم بفروشم و برم یکی سالمش رو بگیرم که نظرم برگشت...

ایول اینجوری که شما دوستای عزیز میگین نگرانیم خیلی کمتر شذ و احتمالا این گوشی رو بگیرم!!!

Arashdn
07-09-2011, 13:30
گوشی من مموری جدا نداره خیلی جاها می بینم نوشته "بریزید توی حافظه sd" این نمیشه روی 10gb حافظه گوشی بریزیم ؟؟؟
منظور همون حافظه 10 گیگ هست
راحت ازش استفاده کنید و خیالتون راحت باشه که تمام برنامه به عنوان مموری کارت میشناسنش

Bahman.M86
07-09-2011, 13:42
ایول اینجوری که شما دوستای عزیز میگین نگرانیم خیلی کمتر شذ و احتمالا این گوشی رو بگیرم!!!

دادش من گوشیش حرف نداره
به ما نگاه نکن داریم میزنیم تو سر و کله ی هم :27: اگه موقع خریدن دقت میکردیم اینجوری نمیشد
تاااااازه عزیزم اگه دقت نکنی میشی مثل ماها که تازه بازهم معلوم نیست....این رو واقعا میگم مطلقا تاثیری رو صفحه نمیزاره(بخصوص در بیرون از خونه که اصلا اصلا اصلا معلون نیست، اصلا علت اینکه ما متوجه نشدیم این بود که روز خریدیم!) و خلاصه این که فقط و فقط بار روانی داره و فقط در شب و زیر سقف خودشو نشون میده اون هم اگه سرو گوشت بجنبه و دنبال ایراد از گوشی باشی...
در هر صورت برو بخر حالشو بر
فقط از داداش کوچیکت یه نصیحت گوش کن موقع خرید گوشی خوب چشماتو باز کن و وقتی گوشی رو خریدی و اومدی خونه دیگه چشمهاتو ببند!

Fenix.
07-09-2011, 14:20
بهمن جان یه سوال ، آیا این زردی صفحه به وضوح دیده میشه؟؟؟ آخه من واسه یکی از آشنا ها این گوشی رو گرفتم ، کمی زردی توی نوتیفیکیشن میدیدم ، اما به نظرم اصلا نکته مهمی نیومد... چون در حالت عادی و روی نور متناسب با محیط و توی منو ها و حتی توی همون نوتیفیکیشن ایریا آدم با کلی دقت متوجه زردی میشه... حالا شاید واسه ی گوشی شما بیشتر باشه :-؟؟ ولی به نظرم اون قدر ایراد حادی نیست... البته خوب واسه قوی ترین گوشی بازار زشته که صفحش هر چند با دقت خیلی زیاد زردی داشته باشه ، ولی آدم توی استفاده روزانه اصلا حسش نمیکنه این زردی رو...

sms11
07-09-2011, 14:27
بهمن جون میدونم اینو توضیح دادی اما میشه یه بار دیگه بگی که موقع خرید چه چیز هایی رو باید بهش دقت زیاد بکنیم؟ایراد هایی رو که علتش نرم افزاریه مهم نیست و با آپدیت فکر میکنم که درست میشه اما سخت افزاریاش چیاس؟
ببین من کلا آدم صبوریم.از وقتی که این گوشی اومده من تا حالا صبر کردم تا یه انتخاب خوب داشته باشم.
سعی هم میکنم که کره ایی رو بگیرم.
اما نمیدونم چیارو باید بهش دقت کنم.چون این گوشی خریدش یکم شانسیه میخوام یه روز کامل برم تو مغازه های پاساژ ایران بخوابم:31: تا بلاخره اون گوشی که همه چیش سالم باشه رو پیدا کنم

hossein-sam81
07-09-2011, 14:30
فرق نمیکنه تو کدوم پوشه ریخت ؟؟

نه عزيز جان هيچ فرقي نداره

hossein-sam81
07-09-2011, 14:37

:18::18::18::18::18::18::18::18::18::18:
عجيباً غريبا
صفحه ويو بهتر از گلكسي 2
من برا خانومم ويو 2 گرفتم اصلا قابل قياس نيست صفحش با gs2
بخدا وقتي Gs2 رو نگاه ميكني بعد ويو رو احساس ميكني يه صفحه بي روح و كمرنگ جلوت روشنه
مطمئن باشين من عكس از صفحه هردو در كنار هم ميزارم تا كيفيت هاشون مشخص بشه كه چقدر باهم فرق دارند
در ضمن صفحه مشكي gs2 واقعا زيبايي خاصي به گوشي ميده يه گوشي براق و شيك
در ضمن اطراف ويو فقط يه نوارمشكيه و دورش خاكستريه
:8::8::8::8::8::8::8:

Fenix.
07-09-2011, 14:46
عزیزم ویو 2 که سوپر امولد نیست : دی سوپر کلیره...
سوپر امولد فرق زیادی با سوپر امولد پلاس نداره... فقط توی سوپر امولد پلاس اون مصنوعیت رنگ تا حدی رفع شده ، اما مشکل زردی یه کم اومده وسط :دی

reza_17173
07-09-2011, 15:09
با سلام خدمت آقا رضای گل
اما برای اینکه مطمئن بشم از ال سی دیه یا نرم افزاریه یه تستی کردم و اون اینکه از Notification Area یه اسکرین شات گرفتم و همون عکس رو داخل گوشی 180درجه Rotate کردم و دیدم اینبار اون طرف عکس زردی داره و کلا سمت چپ گوشی مشکل داره و این یعنی مشکل سخت افزاریه و بعید میدونم درست شدنش به رام ربطی داشته باشه و منطقی ترین علت رو در XDA خوندم و یکی اونجا گفته بود که زردی به دلیل اینه که ال سی دی ها توسط تیوب های ساکشنی که ال سی دی هارو جابجا و درجای مخصوص قرار میدهند جابجا میشند و این بخاط فشاریه که اون تیوپ ها به سطح برخی ال سی دی ها اوردند و اینه که بعضیا زردی دارند و بعضی نه...اگه نرم افزاری بود که باید مال همه داشت و مال همه با آپدیت رفع میشد . البته همون منبع گفته بود که به مرور زمان رفته رفته زردی یا به کلی ازبین میره یا به شدت کمتر و کمتر میشه ، حالا چرا فقط به SAMOLED PLUS فشار اومده و مثلا این تیوبها رو ال سی دی گالکسی اس ها فشار نیاوردند بماند...یعنی این پلاس اینقدر حساسه!!!

شرمنده کردی رفیق بابت این همه تعاریف.
ممنون از توضیحی که واسه به وجود اومدن زردی دادین. به نظر من هم دلیل منطقیش همینه.

عجيباً غريبا
صفحه ويو بهتر از گلكسي 2
من برا خانومم ويو 2 گرفتم اصلا قابل قياس نيست صفحش با gs2
بخدا وقتي Gs2 رو نگاه ميكني بعد ويو رو احساس ميكني يه صفحه بي روح و كمرنگ جلوت روشنه
مطمئن باشين من عكس از صفحه هردو در كنار هم ميزارم تا كيفيت هاشون مشخص بشه كه چقدر باهم فرق دارند
در ضمن صفحه مشكي gs2 واقعا زيبايي خاصي به گوشي ميده يه گوشي براق و شيك
در ضمن اطراف ويو فقط يه نوارمشكيه و دورش خاكستريه
:8::8::8::8::8::8::8:

حسین جان منظور ایشون برتری مطلق نبود. بالاتر توضیح دادم که اگه با زاویه زیاد به صفحه GS II نگاه کنی در پشت زمینه هایی که رنگ سفید دارن یا کمرنگ هستن, کمی تغییر رنگ حس می کنی. در صورتیکه توی Wave اینطور نبود.
علت اینکه شما Wave 2 رو مقایسه کردی و دیدی که خیلی رنگهاش بی روحه واسه اینه که اصلا" صفحه Wave 2 سوپر آمولد نیست! بحث صحبت ما Wave 1 بود که صفحش Super Amoled هستش :) گوشی Wave 2 صفحه اش Super Clear LCD هستش که به پای Super Amoled نمی رسه. چه برسه به Super Amoled Plus. واسه همینه که تو مقایسه ای که شما کردی انقدر تفاوت احساس کردی. در ادامه هم می گم که همون Wave 1 با صفحه Super Amoled در حالت عادی که نگاه می کنی به پای صفحه GS II نمی رسه.
و دیگه اینکه من هم با نظرتون موافقم که صفحه مشکی GS II جذابیت خاصی بهش داده. ولی حالا شما در نظر بگیر که صفحه از این مشکی تر چقد می تونه جالب تر باشه! از نظر من صفحه ویو در حالت خاموش مشکی تر از GS II هست. چون من چند بار گوشی پدرم رو مقایسه کردم با گوشی خودم.
و در نهایت 1 Wave فقط با دور رنگ خاکستری تولید نشد. اینم هم عکس از Wave 1 با دور مشکی:)

منم با دور مشکیشو خریده بودم

koroshmanam
07-09-2011, 15:13
alooooooooooooooooooooo

---------- Post added at 05:13 PM ---------- Previous post was at 05:12 PM ----------

کسی اینجا هست فایل lib و pack.info بازی moderncombat blackpeages رو برای دانلود بزاره چون خیلی جا دنبالش گشتم گیرم نیومده

جواب ما یادتون نره

hossein-sam81
07-09-2011, 15:27
شرمنده کردی رفیق بابت این همه تعاریف.
ممنون از توضیحی که واسه به وجود اومدن زردی دادین. به نظر من هم دلیل منطقیش همینه.

حسین جان منظور ایشون برتری مطلق نبود. بالاتر توضیح دادم که اگه با زاویه زیاد به صفحه GS II نگاه کنی در پشت زمینه هایی که رنگ سفید دارن یا کمرنگ هستن, کمی تغییر رنگ حس می کنی. در صورتیکه توی Wave اینطور نبود.
علت اینکه شما Wave 2 رو مقایسه کردی و دیدی که خیلی رنگهاش بی روحه واسه اینه که اصلا" صفحه Wave 2 سوپر آمولد نیست! بحث صحبت ما Wave 1 بود که صفحش Super Amoled هستش :) گوشی Wave 2 صفحه اش Super Clear LCD هستش که به پای Super Amoled نمی رسه. چه برسه به Super Amoled Plus. واسه همینه که تو مقایسه ای که شما کردی انقدر تفاوت احساس کردی. در ادامه هم می گم که همون Wave 1 با صفحه Super Amoled در حالت عادی که نگاه می کنی به پای صفحه GS II نمی رسه.
و دیگه اینکه من هم با نظرتون موافقم که صفحه مشکی GS II جذابیت خاصی بهش داده. ولی حالا شما در نظر بگیر که صفحه از این مشکی تر چقد می تونه جالب تر باشه! از نظر من صفحه ویو در حالت خاموش مشکی تر از GS II هست. چون من چند بار گوشی پدرم رو مقایسه کردم با گوشی خودم.
و در نهایت 1 Wave فقط با دور رنگ خاکستری تولید نشد. اینم هم عکس از Wave 1 با دور مشکی:)

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید منم با دور مشکیشو خریده بودم
مرسي از راهنماييت
من ويو 1 رو نديدم
ولي به نسبت ويو 2 گفتم

rezamaldinii
07-09-2011, 15:58
سلام

مشکل لکه صورتی تو دوربین گالکسی 2 وجود داره ؟ اگه هست با اپدیت حل میشه ؟

sunrise07
07-09-2011, 16:02
دادش من گوشیش حرف نداره
به ما نگاه نکن داریم میزنیم تو سر و کله ی هم :27: اگه موقع خریدن دقت میکردیم اینجوری نمیشد
تاااااازه عزیزم اگه دقت نکنی میشی مثل ماها که تازه بازهم معلوم نیست....این رو واقعا میگم مطلقا تاثیری رو صفحه نمیزاره(بخصوص در بیرون از خونه که اصلا اصلا اصلا معلون نیست، اصلا علت اینکه ما متوجه نشدیم این بود که روز خریدیم!) و خلاصه این که فقط و فقط بار روانی داره و فقط در شب و زیر سقف خودشو نشون میده اون هم اگه سرو گوشت بجنبه و دنبال ایراد از گوشی باشی...
در هر صورت برو بخر حالشو بر
فقط از داداش کوچیکت یه نصیحت گوش کن موقع خرید گوشی خوب چشماتو باز کن و وقتی گوشی رو خریدی و اومدی خونه دیگه چشمهاتو ببند!

این نصیحت اخرت منو کشت!!!! :31: داغونم کرد!!!! برا ازدواج هم همین توصیه رو میکردن فکر کنم!!!

لعنتی من باید تو روز بگیرم!!! امیدوارم سرم کلاه نره

M,ANGEL,N
07-09-2011, 19:01
سلام
ببخشید چرا هندزفری bluetooth به samsung gs II کامل وصل نمی شه....یعنی صداهای آهنگ و فیلمو ندارم
اگه کسی میدونه کمک کنه لطفاّ

PersiAndroid
07-09-2011, 19:47
دوستانی که به نکات قبل از خرید نیاز دارن میتونن این پست رو یخونن امیدوارم کمک کنه:

PersiAndroid
07-09-2011, 19:53
دوستان درایور مودم گوشی رو کسی نداره؟

PersiAndroid
07-09-2011, 20:00
راستی دوستان این پست رو یادتونه:31: که یکی اومده بود اون اولا گفته بود که تو بوشهر اومده اونم 650!:18:
منم مثلا رفتم گذارش تهیه کردم تا دروغ میگه :21::27:
ای داد چه زود گذشت :41:

Bahman.M86
07-09-2011, 20:59
راستی دوستان این پست رو یادتونه:31: که یکی اومده بود اون اولا گفته بود که تو بوشهر اومده اونم 650!:18:
منم مثلا رفتم گذارش تهیه کردم تا دروغ میگه :21::27:
ای داد چه زود گذشت :41:

آخ آخ واااااااااااااقعا یادش بخیر ، ما تو کف گالکسی اس 2 بودیم و زودتر از همه kissyou گرفت اون هم به قیمت بالای یک میلیون
اگه اشتباه نکنم مال اردیبهشت یا تیر ماه بود
آقا تبریک میگم اون شوخ طبعیت واقا بجا و زیبا بود
اگه بدونی چقدر خندیدم....
مرده بودم از خندده...:27::38::26::31:
کارت خیلی درست بود
دمت گرم:5:

Bahman.M86
07-09-2011, 21:06
بهمن جان یه سوال ، آیا این زردی صفحه به وضوح دیده میشه؟؟؟ آخه من واسه یکی از آشنا ها این گوشی رو گرفتم ، کمی زردی توی نوتیفیکیشن میدیدم ، اما به نظرم اصلا نکته مهمی نیومد... چون در حالت عادی و روی نور متناسب با محیط و توی منو ها و حتی توی همون نوتیفیکیشن ایریا آدم با کلی دقت متوجه زردی میشه... حالا شاید واسه ی گوشی شما بیشتر باشه :-؟؟ ولی به نظرم اون قدر ایراد حادی نیست... البته خوب واسه قوی ترین گوشی بازار زشته که صفحش هر چند با دقت خیلی زیاد زردی داشته باشه ، ولی آدم توی استفاده روزانه اصلا حسش نمیکنه این زردی رو...

بله عزیز
زردی که من میگم دقیقا همون چیزیه که شما میگی
منتها از اونجایی که من بچه مایه دار نیستم و از این عادت ها ندارم که سالی یه بار گوشی 700 تومنی بخرم این بود که یکم به فووشششششاارررر اومده بود که گوشی نوی 700 تومنی صفحه اش یکم غیر عادی باشه

درمورد نظراتتون هم 100% با شما موافقم

MVP77
07-09-2011, 21:06
دوستان من میخوام یکی از ویدئوهای فول اچ دی مسند لایف رو روی مموریم بریزم تا تو گوشی GS2 پخش کنم اما رو مموریم کپی نمیشه و میگه حجمش زیاده حجمش هم 6.5 گیگ هست و فضا به اندازه کافی رو مموری کارت وجود داره
بالا بودن حجم چه ربطی داره به کپی نشدن ؟
کسی به این مشکل برخورده ؟
خودم احساس میکنم چون فایل سیستمی مموریها Fat 32 هست شاید محدودیت حجم داره نسبت به Ntfs ؟
نظر شما چیه ؟

Advanced Ali-001
07-09-2011, 21:13
سلام.
امیدوارم تکراری نباشه!
دوستانی که بدنبال دیدن عیب نمایشگر این گوشی هستند این ویدیو جالبی هست.

M@hdi-B
07-09-2011, 21:15
دوستان من میخوام یکی از ویدئوهای فول اچ دی مسند لایف رو روی مموریم بریزم تا تو گوشی GS2 پخش کنم اما رو مموریم کپی نمیشه و میگه حجمش زیاده حجمش هم 6.5 گیگ هست و فضا به اندازه کافی رو مموری کارت وجود داره
بالا بودن حجم چه ربطی داره به کپی نشدن ؟
کسی به این مشکل برخورده ؟
خودم احساس میکنم چون فایل سیستمی مموریها Fat 32 هست شاید محدودیت حجم داره نسبت به Ntfs ؟
نظر شما چیه ؟

برای کپی کردن فایلهای اچ دی و فول اچ دی باید مموری داخلی رو با Fat32 فرمت کنید

MVP77
07-09-2011, 21:20
برای کپی کردن فایلهای اچ دی و فول اچ دی باید مموری داخلی رو با Fat32 فرمت کنید
دوست عزیز من میخوام روی مموری خارجی بریزم که Micro SD 16 گیگ هست

Bahman.M86
07-09-2011, 21:24
بهمن جون میدونم اینو توضیح دادی اما میشه یه بار دیگه بگی که موقع خرید چه چیز هایی رو باید بهش دقت زیاد بکنیم؟ایراد هایی رو که علتش نرم افزاریه مهم نیست و با آپدیت فکر میکنم که درست میشه اما سخت افزاریاش چیاس؟
ببین من کلا آدم صبوریم.از وقتی که این گوشی اومده من تا حالا صبر کردم تا یه انتخاب خوب داشته باشم.
سعی هم میکنم که کره ایی رو بگیرم.
اما نمیدونم چیارو باید بهش دقت کنم.چون این گوشی خریدش یکم شانسیه میخوام یه روز کامل برم تو مغازه های پاساژ ایران بخوابم:31: تا بلاخره اون گوشی که همه چیش سالم باشه رو پیدا کنم

ببین عزیزم این تجربه ی خودمه و اگه بخوام دوباره واسه خودم یا کس دیگه ای بخرم این کار هارو میکنم

شما اول ببین روی کارتون گوشی علامت یا برند شرکت مخابراتی خاصی نباشه که مطمئن بشی گوشی دستی آنلاک نشده
بعد ظاهر و بدنه ی گوشی رو چک کن
درمورد Made In Korea By Samsung و Made In China By Samsung و Made In Vietnam By Samsung و By Samsung هم این رو بهت بگم مطلقا فرقی نمیکنه و حتی توصیه میکنم اگه بعداز این بخوای بخری زیاد به این نوشته ها اعتنا نکن. چون گوشی که اصالتا ساخت چین یا ویتنام هست رو برمیدارند و یه لیبل Made In Korea By Samsung میزنن روش با همون IMEI و به دلیل ساخت کره بودن از 50 تومن اضافه تر میگیرند در صورتی که کیفیتش فرقی نمیکنه و تنها فرق کشورها در اینه که درصد احتمال اشکالات اسمبلی مثلا همین زردی کمتر و زیادتره

برای اینکه زردی رو خوب ببینی اول نور صفحه رو زیاد کن و برو بهNotification Area یا اینکه یه یه اسکرین شات از این لینک

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید بگیر و اونجا به گوشیت بلوتوث کن و اون عکس رو در گوشی جدید با نورصفحه ی حداکثر ببین، مخصوصا با اون اسکرین شاتی که گفتم از لینک بگیری اگه زردی داشته باشه خیلی خیلی زودتر خودش رو نشون میده
همه جا میگن برو به جایی که تاریکه و نورصفحه رو هم کم کن ، ولی من میگن زیادکن چون اونجاکه میخوای بری بخری اگه روز نباشه اونقدر لامپ و ... روشن کردند که سخت میشه و اینه که میگم نور صفحه رو زیاد کن، من نور صفحه رو کم کردم که متوجه نشدم

بعد کد *#0*# رو از راست به چپ بزن 15 فاکتور تست گوشی ظاهر میشه که با لمس هرکدوم از اون دکمه ها یه قیمت از گوشی تست میشه مثل ویبره و دوربین و رنگ صفحه و .... بعداز زدن اون کدی که گفتم یکی از اون رنگهارو تست کن و خوب به صفحه دقت کن که پیکسل سوخته نداشته باشه(پیکسل سوخته چیه؟ نقطه ی سیاهی که خیلی ریزه و روی صفحه وجود داره که به هیچ عنوان درست شدنی نیست و همه جای صفحه هم ممکنه باشه ولی جاش ثابته)

بعد بروتوی دوربین تا لکه صورتی نداشته باشه

توصیه میکنم لینکی که Persiandroid گذاشته رو هم بخون
کامل و مفیده ، ضرر نمیکنی

GOOD LUCK

Bahman.M86
07-09-2011, 21:35
این نصیحت اخرت منو کشت!!!! :31: داغونم کرد!!!! برا ازدواج هم همین توصیه رو میکردن فکر کنم!!!

لعنتی من باید تو روز بگیرم!!! امیدوارم سرم کلاه نره

درسته ، من الان مجردم و 25 سالمه و مادرم هم همیشه همین نصیحت رو بهم میکنه ولی فکر کنم به درد گوشی خریدن هم میخوره چون اگه زنت(گوشی) مشگل داشته باشه باید حدود 200 تومن هزینه ی ضرر خروج از آکبندی( به عبارتی مهریه عروس خانم) رو بدی و بعد بری یه زن سالم( گوشی بدون عیب) بخری تا سالها زندگی خوب و خوش و خرمی داشته باشه و به پای هم پیر بشی..!!!!:31::27:

در روز هم میشه فهمید کافیه بجای کم کردن نور صفحه ، نور رو زیاد کنی و بری یه جای تاریک خیلی خیلی سریع خودش رو نشون میشه در رنگ خاکستری تیره یا همون Notification Area

امیدارم سالمش گیرت بیاد

Advanced Ali-001
07-09-2011, 21:49
پس تو روز باید بگیریم؟
حالابه نظر شما باگارانتی بگیریم اینطوری باشه خدایی نکرده سریع یکی دیگه بهمون میدن یا بعد ازخرید باگارانتی هم باید باز کنیم تست بگیریم...

امیدارم سالمش گیرت بیاد
ترو خدا واسه ماهم دعا کنید گوشیش خیلی گرونه....
من که تا الان نوکیاx6داشتم تازه دارم میفهمم اندرو یعنی چی.

MVP77
07-09-2011, 21:56
آقا تو فروم همسایه مو با یلستان یکی از کاربراش کره ای اصل پیدا کرده که هیچکدوم از مشکلات رو نداره یعنی خودش خریده و کاملا تست کرده فروشنده به شرط نداشتن مشکل میفروشه گفتم شاید به کارتون بیاد

sunrise07
07-09-2011, 22:16
Bahman.M86 ممنون بابت همه چی ، فقط تو با این اس 2 مشکل داغ شدن نداشتی؟

pooryak
07-09-2011, 22:20
چجوری میتونم اس مس های گوشی قبلیم که نوکیاست و به این منتقل کنم؟

Advanced Ali-001
07-09-2011, 22:23
سلام.
باتشکر ازلینک دوستمون.
این توضیحاتی که دوستمون تو فروم موبایلستان دادن وذکر کردن جعبش سفید رنگه وبزرگتروآداپتورش هم سه تا پایه داره وتاریخ ساخت باتریش 4ماه ازش گذشته من فکر میکنم نشونه های این مدل رو میده:
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
که چند صفحه قبل هم من بادوستان یه بحث کوچیکی داشتم دراین زمینه ودوستان به من گفتن که این مدل هافقط تو هند توزیع شده.

sms11
07-09-2011, 23:18
ببین عزیزم این تجربه ی خودمه و اگه بخوام دوباره واسه خودم یا کس دیگه ای بخرم این کار هارو میکنم

شما اول ببین روی کارتون گوشی علامت یا برند شرکت مخابراتی خاصی نباشه که مطمئن بشی گوشی دستی آنلاک نشده
بعد ظاهر و بدنه ی گوشی رو چک کن
درمورد Made In Korea By Samsung و Made In China By Samsung و Made In Vietnam By Samsung و By Samsung هم این رو بهت بگم مطلقا فرقی نمیکنه و حتی توصیه میکنم اگه بعداز این بخوای بخری زیاد به این نوشته ها اعتنا نکن. چون گوشی که اصالتا ساخت چین یا ویتنام هست رو برمیدارند و یه لیبل Made In Korea By Samsung میزنن روش با همون IMEI و به دلیل ساخت کره بودن از 50 تومن اضافه تر میگیرند در صورتی که کیفیتش فرقی نمیکنه و تنها فرق کشورها در اینه که درصد احتمال اشکالات اسمبلی مثلا همین زردی کمتر و زیادتره

برای اینکه زردی رو خوب ببینی اول نور صفحه رو زیاد کن و برو بهNotification Area یا اینکه یه یه اسکرین شات از این لینک

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید بگیر و اونجا به گوشیت بلوتوث کن و اون عکس رو در گوشی جدید با نورصفحه ی حداکثر ببین، مخصوصا با اون اسکرین شاتی که گفتم از لینک بگیری اگه زردی داشته باشه خیلی خیلی زودتر خودش رو نشون میده
همه جا میگن برو به جایی که تاریکه و نورصفحه رو هم کم کن ، ولی من میگن زیادکن چون اونجاکه میخوای بری بخری اگه روز نباشه اونقدر لامپ و ... روشن کردند که سخت میشه و اینه که میگم نور صفحه رو زیاد کن، من نور صفحه رو کم کردم که متوجه نشدم

بعد کد *#0*# رو از راست به چپ بزن 15 فاکتور تست گوشی ظاهر میشه که با لمس هرکدوم از اون دکمه ها یه قیمت از گوشی تست میشه مثل ویبره و دوربین و رنگ صفحه و .... بعداز زدن اون کدی که گفتم یکی از اون رنگهارو تست کن و خوب به صفحه دقت کن که پیکسل سوخته نداشته باشه(پیکسل سوخته چیه؟ نقطه ی سیاهی که خیلی ریزه و روی صفحه وجود داره که به هیچ عنوان درست شدنی نیست و همه جای صفحه هم ممکنه باشه ولی جاش ثابته)

بعد بروتوی دوربین تا لکه صورتی نداشته باشه

توصیه میکنم لینکی که Persiandroid گذاشته رو هم بخون
کامل و مفیده ، ضرر نمیکنی

GOOD LUCK

بهمن جون داداش دست گلت درد نکنه
الهی خیر از جوونیت ببینی
چند تا سوال کوچولو دارم:
1-میشه گوشی پیدا کرد که اصلا مشکل زردی نداشته باشه؟منظورم اینکه این مشکل رو همه گوشی دارن و ممکنه شدتش کم و زیاد باشه یا اینکه نه.گوشی هم هست که به هیچ عنوان همچین مشکلی نداشته باشه؟
2-فرض کن مشکل زردی نداره اما مشکلی لکه صورتی عکس گرفته شده توسط دوربین داره.به نظرت بازم برم دنبال یه گوشیه دیگه یا اینکه همون گوشی رو بگیرم و مشکل لکه با آپدیت حل میشه
3-میشه ازت خواهش کنم که یه اسکرین شات از صفحه خاکستری گوشیت که مشکل زردی داره رو بهم نشون بدی.میخوام مشکل زردی مال شما رو هم ببینم
4-در مورد برند مخابراتی روی گوشی میشه توضیح بدی؟آخه منکه که اسم همه اسم های شرکت های مخابراتی رو نمیدونم.از کجا بفهمم کدوم برند شرکت مخابراتی هست.عکسی داری که بهم نشون بدی روی جعبه همچین چیزی رو کجا میزنن؟
5-به نظرت لازمه برای صفحه روی گوشی از این پلاستیک های محافظ بخرم؟یا به نظرت نیازه که از این قاب های محافظ خریده بشه؟
6- تو تهران بهترین جا واسه خرید این گوشی کجاست.علا الدین که میدونم اصلا مناسب نیست.به نظرت بازار موبایل یا مجتمع پایتخت جای مناسبی برای خرید هست؟
من از پایتخت لب تاپ و سائل کامپیوتر خریدم و میدونم که معتبره اما گوشی تابحال نخریدم

شرمنده سوالام زیاده:11:

Bahman.M86
07-09-2011, 23:21
Bahman.M86 ممنون بابت همه چی ، فقط تو با این اس 2 مشکل داغ شدن نداشتی؟

قابلی نداشت ولی یه چیزی میخوام بگم شاید تکراری باشه ولی باید ببینی ازگوشی چه کارایی میخوای بکشی....

در شارژ کردن و استفاده ی معمولی مثل دیدن عکسها و فیلمها و اس ام اس و موزیک و عکس برداری و ... اصلا داغی که هیچ ، گرماهم نداره

ولی در کارهایی که پردازش متوسط دارند گوشی گرم میشه مثل ضبط فیلمبرداری HD و بازی های سبک مثل وAngry Bird و گاهی هم کار با GPS و...

ولی در برخی بازی های HD گوشی واقعا گرم میشه و گرمارو به صفحه هم منتقل میکنه و کلا چیزی که روی اعصاب منه گرمای صفحه هست تا گرمای پشت گوشی

اما من تا حالا داغی رو با این گوشی تجربه نکردم

نهایتا اینکه گرما و سی پی یو پرقدرت دو روی یک سکه هستند و نمیشه یکشون باشه و اون یکی نباشه...مگه اینکه بعدها فن اوری پیشرفت بکنه و ...

ولی یه پیشنهاد دارم و اون اینه که اگه به فیلمبرداری Full HD و فلاش دوربین و کیفیت عکاسی براتون مهم نیست ، نزدیکترین محصول Super Amoled و بدون هیچگونه دردسر و ایراد ، Galaxy S Plus i9001 هست
الان دادشم داره و 100% فرق که داره ولی خوب برای کاری که من میخوام خیلی هم خوبه و بنچمارکی که گرفتم Quardant براش نمره ی خوب 2400 رو داد که برای یک تک هسته ای 1.4Ghz خیلی خوبه

اما چون من نتونستم با اون اون کمبودهایی که داشت کنار بیام GS II گرفتم، اگه شما مشکلی نداری گوشی خوبیه

Fenix.
07-09-2011, 23:45
kissyou گرفت اون هم به قیمت بالای یک میلیون

نه دیگه اون قدرام ناجور نبود : دی 900 خرید...

Bahman.M86
07-09-2011, 23:48
بهمن جون داداش دست گلت درد نکنه
الهی خیر از جوونیت ببینی
چند تا سوال کوچولو دارم:
1-میشه گوشی پیدا کرد که اصلا مشکل زردی نداشته باشه؟منظورم اینکه این مشکل رو همه گوشی دارن و ممکنه شدتش کم و زیاد باشه یا اینکه نه.گوشی هم هست که به هیچ عنوان همچین مشکلی نداشته باشه؟
2-فرض کن مشکل زردی نداره اما مشکلی لکه صورتی عکس گرفته شده توسط دوربین داره.به نظرت بازم برم دنبال یه گوشیه دیگه یا اینکه همون گوشی رو بگیرم و مشکل لکه با آپدیت حل میشه
3-میشه ازت خواهش کنم که یه اسکرین شات از صفحه خاکستری گوشیت که مشکل زردی داره رو بهم نشون بدی.میخوام مشکل زردی مال شما رو هم ببینم
4-در مورد برند مخابراتی روی گوشی میشه توضیح بدی؟آخه منکه که اسم همه اسم های شرکت های مخابراتی رو نمیدونم.از کجا بفهمم کدوم برند شرکت مخابراتی هست.عکسی داری که بهم نشون بدی روی جعبه همچین چیزی رو کجا میزنن؟
5-به نظرت لازمه برای صفحه روی گوشی از این پلاستیک های محافظ بخرم؟یا به نظرت نیازه که از این قاب های محافظ خریده بشه؟
6- تو تهران بهترین جا واسه خرید این گوشی کجاست.علا الدین که میدونم اصلا مناسب نیست.به نظرت بازار موبایل یا مجتمع پایتخت جای مناسبی برای خرید هست؟
من از پایتخت لب تاپ و سائل کامپیوتر خریدم و میدونم که معتبره اما گوشی تابحال نخریدم

شرمنده سوالام زیاده:11:

1) چرا که نه ! شاید زردی در گوشی ها به مقدار خیلی ناچیز تفاوت کنه ولی اون تفاوت در گوشی هاییه که زردی دارند ، اینجوری نیست که همه ی گوشی ها زردی داشته باشند حالا بعضیا کم یا زیاد باشه، بگرد سالمش هم پیدا میشه

2) لکه ی صورتی خیلی به ندرت دیده میشه و چیزی که زیاده زردی هست.بله لکه با آپدیت حل میشه ولی من از اونجایی که آدم عاقل روزه شک دار نمیگیره من اگه بودم میگشتم دنبال سالمش . ارزش داره شما دوسه روز دوندگی کن ولی درعوض ماه ها از این که گوشی بدون نقصی رو دستت گرفتی احساس خوبی داشته باش

3)مشکل زردی سخت افزاریه و چون سخت افزاری هزارتا اسکرین شات بگیرم هم همش درست و سالم از آب درمیاد، باید برات از صفحه عکس بگیرم آپ کنم که الان که دارم مینویسم دوربین دردسترس نیست ولی سعی میکنم ان شاا... فرداعصر چندتا بگیرم و آپ کنم

4)این موردی که گفتم خیلی خیلی کمه، من گفتم که بحثم کامل بوده باشه، مثلا زیر گالکسی اس بزنند Vodafone یا O2 یا ... که وقتی سیم کارت بندازی کار میکنه ولی بعدا بخوای فلش کنی میبینی گوشی دیگه سیمکارتت رو نمیخونه . به این لینک یه سر بزن ، آخر صفحه حتی فیرمویر های مخصوص گوشی های لاک شده هم هست! درمورد عکس هم یه سرچ کوچولو توی وب بزنی زود پیدا میشه ؛ راستش من نتونستم عکسی آپ کنم ، هرچی توی ادیتور متن فروم میگردم قسمتی برای آپلود پیدا نمیکنم ؛ قبلا بود ولی الان....! کسی بلده !!؟

5) نه بابا با گوشی کشتی که نمیخوای بگیری...خودش صفحش زد خشه و تازه کمی حساسیت تاچش رو هم کم میکنه ولی یه کیف تمیز براش بگیر ولی دقت کن طوری نشه که صدای زنگش رو کم کنه

6) جای خاصی رو پیشنهاد نمیکنم ، نمیشه گفت فلان جا همش دزدیه و فلانجا همه پیغمبرند! خیلی و این موارد حساس نشو مهم اینه که گوشی سالم بگیری حالا از کجا زیاد مهم نیست

Bahman.M86
07-09-2011, 23:53
نه دیگه اون قدرام ناجور نبود : دی 900 خرید...

نمیدونم درست یادم نیست....
ولی همون حدودا بود...

منظور اصلی من این بود که اولین نفر که اینترنتی خرید کرده بود و اون فروشگاه اینترنتی هم از خارج آورده بود ، گرفته بود حدود یک میلیون،حالا شما میگی 900 احتمالا درست میگی،من قیمت دقیقش یادم نیست...
حالا یکی پیداشده بود که میگفت 650 یا یکم کمتروبیشتر ... اینجاش جالب بود و Persiandroid هم به شیوه ای جالب مسخرش کرده بود...

sunrise07
08-09-2011, 00:07
قابلی نداشت ولی یه چیزی میخوام بگم شاید تکراری باشه ولی باید ببینی ازگوشی چه کارایی میخوای بکشی....

در شارژ کردن و استفاده ی معمولی مثل دیدن عکسها و فیلمها و اس ام اس و موزیک و عکس برداری و ... اصلا داغی که هیچ ، گرماهم نداره

ولی در کارهایی که پردازش متوسط دارند گوشی گرم میشه مثل ضبط فیلمبرداری HD و بازی های سبک مثل وAngry Bird و گاهی هم کار با GPS و...

ولی در برخی بازی های HD گوشی واقعا گرم میشه و گرمارو به صفحه هم منتقل میکنه و کلا چیزی که روی اعصاب منه گرمای صفحه هست تا گرمای پشت گوشی

اما من تا حالا داغی رو با این گوشی تجربه نکردم

نهایتا اینکه گرما و سی پی یو پرقدرت دو روی یک سکه هستند و نمیشه یکشون باشه و اون یکی نباشه...مگه اینکه بعدها فن اوری پیشرفت بکنه و ...

ولی یه پیشنهاد دارم و اون اینه که اگه به فیلمبرداری Full HD و فلاش دوربین و کیفیت عکاسی براتون مهم نیست ، نزدیکترین محصول Super Amoled و بدون هیچگونه دردسر و ایراد ، Galaxy S Plus i9001 هست
الان دادشم داره و 100% فرق که داره ولی خوب برای کاری که من میخوام خیلی هم خوبه و بنچمارکی که گرفتم Quardant براش نمره ی خوب 2400 رو داد که برای یک تک هسته ای 1.4Ghz خیلی خوبه

اما چون من نتونستم با اون اون کمبودهایی که داشت کنار بیام GS II گرفتم، اگه شما مشکلی نداری گوشی خوبیه

ممنون عزیز ، میدونی مسئله اینده است!! میخوام گوشی بخرم که دو سال برام کار کنه ، به نظرم دو هسته ای خریدن الان یک اینده نگری محسوب بشه . حالا که دارم 500 پول میدم 200 میذارم روش و یک گوشی تاپ میگیرم . بدبختی فقط همین مشکلاته ، اخه بعضی ها مشکل پریدن انتن گوشی داشتن و یکی دو تا ریست شدن . زردی هم که!!! ولی بهرحال بابت راهنماییت ممنون . دعا کنید من شنبه میرم همه جا رو تو مشد میگردم تا یک سالمش رو پیدا کنم!!!

---------- Post added at 12:07 AM ---------- Previous post was at 12:05 AM ----------

یه چیز دیگه !!! میگم اگه گوشی گرم بشه برات زمستون همچین بدم نیستا!!!!

M@hdi-B
08-09-2011, 06:41
دوست عزیز من میخوام روی مموری خارجی بریزم که Micro SD 16 گیگ هست

خب میکرو اس دی رو فرمت کن :31:

koroshmanam
08-09-2011, 09:35

جواب می خوام

M@hdi-B
08-09-2011, 10:33
جواب می خوام

حالا چی هست اینا؟:31:

تو فلدر دیتای بازی که نبود ..

TAEL
08-09-2011, 11:22
سلام.
باتشکر ازلینک دوستمون.
این توضیحاتی که دوستمون تو فروم موبایلستان دادن وذکر کردن جعبش سفید رنگه وبزرگتروآداپتورش هم سه تا پایه داره وتاریخ ساخت باتریش 4ماه ازش گذشته من فکر میکنم نشونه های این مدل رو میده:
که چند صفحه قبل هم من بادوستان یه بحث کوچیکی داشتم دراین زمینه ودوستان به من گفتن که این مدل هافقط تو هند توزیع شده.
منظورشون از اینکه جعبه بزرگتره، این عکسی هست که آپ کردم براتون.

بعد اینکه اون مدل هندی شارژرش دو شاخه هست و همچنین مخصوص اپراتورهای هند هست و در واقع لاک شده می باشد.

راستی کجا نوشته بود که جعبه سفیده؟ من چندبار خوندم ندیدم!!!

MVP77
08-09-2011, 12:07
خب میکرو اس دی رو فرمت کن :31:
فرمتش کردم اما نمیشه
البته رو مموری Storage خود گوشی کپی شد ! :blink:
راستی با 3-4 تا پلیر این ویدئو رو باز کردم فقط با MX Video Player باز کرد اما هم درست نشون نمیده یعنی یه مقدار آهسته نشون میده هم جلو عقب نمیره
با بقیه پلیرها هم که اصلا نشون نمیداد و صدا هم نداشت حتی با پلیر دیفالت خود گوشی
پس چطور دوستان میگن 1920X1080 رو مثل هلو نشون میده ؟ :blink:

M@hdi-B
08-09-2011, 12:20
فرمتش کردم اما نمیشه
البته رو مموری Storage خود گوشی کپی شد ! :blink:
راستی با 3-4 تا پلیر این ویدئو رو باز کردم فقط با MX Video Player باز کرد اما هم درست نشون نمیده یعنی یه مقدار آهسته نشون میده هم جلو عقب نمیره
با بقیه پلیرها هم که اصلا نشون نمیداد و صدا هم نداشت حتی با پلیر دیفالت خود گوشی
پس چطور دوستان میگن 1920X1080 رو مثل هلو نشون میده ؟ :blink:

ببین عزیز تو ال سی دی 4.3 اینچ با رزولوشن 480x800 فرقی نداره 720پی بریزی یا 1080 پی

من گوشیو فروختم وگرنه تست می کردم برات :46:

mehdi30nema
08-09-2011, 14:49
بچه ها من یکی از اقوامم امروز داره میره آمریکا ( شیکاگو ) . دو هفته اونجا هست .
من اگه بهش بگم که گالکسی اس 2 از این مدل contract یعنی قراردادی ( AT&T یا t- MOBILE و... ) برام بیاره ، آیا اینجا میتونم سیم کارت ایرانی بهش وصل کنم و ازش استفاده کنم ؟

ravani_13
08-09-2011, 15:03
سلام

من گوشیو فروختم وگرنه تست می کردم برات

اگه ممکنه میشه بگی که چرا ؟

مرسی

TAEL
08-09-2011, 15:04
من اگه بهش بگم که گالکسی اس 2 از این مدل contract یعنی قراردادی ( AT&T یا t- MOBILE و... ) برام بیاره ، آیا اینجا میتونم سیم کارت ایرانی بهش وصل کنم و ازش استفاده کنم ؟
خیر. لاک شده هست و فعلا هم آنلاکرش نیومده.

M@hdi-B
08-09-2011, 15:31
سلام

اگه ممکنه میشه بگی که چرا ؟

مرسی

همینجوری:31: گوشی بازیه دیگه :46:

Advanced Ali-001
08-09-2011, 19:56
سلام....
آقا تحقیق راجع به این گوشی منو کچل کرد ازانواع جعبه ها تا انواع عیبهای عجیب......
چند سوال دارم.
1-درمورد مشکل زردی صفحه ولکه زرد رنگ میانی برای دیدن این حالت ممکنه بگید چیکار باید بکنیم!؟اگر ممکنه ازمنوی گوشی آدرس دقیق برام بزارین.
2-درموردجعبه فقط سوالم اینه که این عکسی که بالا گزاشتم کدومشوتو ایران مورد تاییدقرار میدین حالا فرقشون چی هست.؟
3- درمورد مشکل حاله صورتی رنگ دوربین موقع خرید چطوری متوجه این مشکل بشیم....
امکانش هست روی دفتر نشون بده!؟
4-این قضیه جعبه هایی که پایینشون نوشته دارن چیه مثل os
5-این قضیه*#0*#که میگن باگوشی شماره گیری کنید موضوعش چیه؟
ببخشید دیگه این مشکلات احتمالیش گریبانمونو گرفته....
ممنون.

tonypb
08-09-2011, 20:04
سلام...
دوست من چند روز آینده میخواد یه gsII بگیره...
تمامی نکته هارو یاد گرفتم...با تشکر از دوستان...
فقط توی تهران میدونید فروشگاه بی پدر مادر زیاده...
کسی اگه جای با انصاف و خوب رو تو بازار موبایل میشناسه بگه یا پخ کنه...
ممنون:40:

Advanced Ali-001
08-09-2011, 20:12
کسی اگه جای با انصاف و خوب رو تو بازار موبایل میشناسه بگه یا پخ کنه...
سلام.
اگر بود منم ممنون میشم بدونم!

Bahman.M86
08-09-2011, 21:41
من گوشیو فروختم وگرنه تست می کردم برات :46:

مهدی جان چرا فروختی؟

مگه مشگل داشت ؟
توکه از اولین کسایی بودی که خریدی....

حالا چند فروختی؟

Bahman.M86
08-09-2011, 22:01
سلام....
آقا تحقیق راجع به این گوشی منو کچل کرد ازانواع جعبه ها تا انواع عیبهای عجیب......
چند سوال دارم.
1-درمورد مشکل زردی صفحه ولکه زرد رنگ میانی برای دیدن این حالت ممکنه بگید چیکار باید بکنیم!؟اگر ممکنه ازمنوی گوشی آدرس دقیق برام بزارین.
2-درموردجعبه فقط سوالم اینه که این عکسی که بالا گزاشتم کدومشوتو ایران مورد تاییدقرار میدین حالا فرقشون چی هست.؟
3- درمورد مشکل حاله صورتی رنگ دوربین موقع خرید چطوری متوجه این مشکل بشیم....
امکانش هست روی دفتر نشون بده!؟
4-این قضیه جعبه هایی که پایینشون نوشته دارن چیه مثل os
5-این قضیه*#0*#که میگن باگوشی شماره گیری کنید موضوعش چیه؟
ببخشید دیگه این مشکلات احتمالیش گریبانمونو گرفته....
ممنون.

1) دوست عزیز یکی دو صفحه قبل کامل جواب دادم اون رو بخون
2) اصلا و ابدا فرقی نداره، مثلا جعبه ی مخصوص خاورمیانه کوچیکه و 1.2Ghz نداره و کوچیکتره مال هند بزرگه و اگه درست یادم باشه 1.2Ghz نداره و یه سوتی املایی هم در نوشتن Amoled داره (فکر کنم Amolded نوشته بود) و مال اروپا هم کوچیکه و 1.2Ghz داره نهایتا همین که درج شده باشه I9100 کفایت میکنه
3) دوربین رو روشن که و از یه سطح سفید عکس بگیر
4) اون ها گوشی هایی هستند که به سفارش اوپراتورهای خارجی ساخته میشند و دستی آنلاک میشند و هر سیم کارتی بندازی کار میکنه ولی وقتی گوشی رو فلاش میکنی تا رام جدیدنصب کنی اون موقع گوشی دوباره لاک میشه و دیگه سیم کارت هیچ اوپراتوری غیر از اونی که روش درج شده رو نمیشناسه
5)این هم کامل توضیح دادم و تازه دوست عزیزم Persiandroid هم لینکی گذاشته بود که کامل توضیح داده یه دوسه صفحه برگرد عقب لطفا

Good Luck

koroshmanam
08-09-2011, 22:14
بازی asphalt 6 رو من رو گالاکسی اس2 اینجوری نصب کردم که اول دیتا رو ریختم تو اس دی کارت بعدش اون فایل های lib و pack.info رو ریختم تو مسیر data/data توی روت گوشی یعنی گوشیم رو روت کرده بودم بعدش بازی اجرا شد حالا فهمیدم برای بازی modern combat 2 هم باید همینجور عمل کرد اما گیم دیتایی که من دارم توش مثل اون آسفالت 6 این دو تا فایل رو نداره حالا اگه کسی هست که این بازی رو نصب کرده رو گالاکسی اس2 و براش اجرا شده بره تو این مسیر توی روت گوشی و این دو تا فایل و پوشه رو از اونجا کپی کنه بیاد یه جا برای من و بقیه آپلود کنه
خیلی ممنون

hoha881
09-09-2011, 00:13

فکر کنم انلاک بشه.یک سر اینجا بزن

--------------------------
بلاخره روتش کردم و کاستوم رام ریختم.فعلا مشکل داغ شدنش کمتر شده و مصرف باتریش هم بهتر شده.فارسی سازیش یک خورده وقت گرفت.ولی الان swyp فارسی رو هم پشتیبانی میکنه.
این گوگل تاک خیلی با حاله.راحت با سرعت adsl میتونی تماس تصویری برقرار کنی از viber بهتر هست.

Bahman.M86
09-09-2011, 11:07
سلام
بچه هایی که با زردی مشکل دارند این لینک و پست رو بخونند،توی XDA پیدا کردم
برداشتند گوشی رو با یک رام و کرنل خاص روت کردند و مال بعضی ها کاملا و مال بعضی ها هم تا 90% درصد برطرف شده والبته مال بعضی ها هم تغییری نکرده...

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدInteresting... the dev for Infusion ROM has advised he just used the standard CF Root kernel (for KG1) in 1.6, so I flashed this kernel and the yellow tint went away again. At first it was there, but then gradually faded after a few minutes. You can semi tell it's there when on the lowest brightness setting, but it's not all that noticeable and doesn't cause any annoyance. When it was on DesignGear's kernel (which is used in Infusion 2.0), the yellowing was quite obvious in all brightness levels.

I really think Samsung are on their way to fixing/masking this issue with their KG1 update... I just wish I knew more about kernel development and the main differences between DesignGear's and CF Root (which is as close to stock as possible!)

When I get the chance I'll take comparison shots of the two different kernels. One shows it, and CF Root doesn't [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
I've just put VillainROM 2.0 on my phone and then flashed the KG1 version of CF Root and now I can't see any yellow tint on the left of the screen when displaying the notification bar. I honestly didn't expect that to happen as I'm still fairly sure it's a hardware issue, as surely if it was software it would be pretty much the same on each phone and would show up on screenshots as well as photos.

I've got no idea why the problem would disappear like this, but it's certainly a nice surprise.

این هم یه بنده خدای دیگه ای نوشته که پستش مال دیروزه :

Something weird happened with mine. Since I started using the Miui rom the yellow tint disappeared... Either that or its barely there? Or maybe the screen evened out or something. It's been almost 3 weeks owning this phone. When I got it it was really obvious now it isn't anymore.

و این هم یکی دیگه :

I faced the same issue of a brand new set but my tint was pretty mild looking at some of the sample shots.

Flashed to KH3 (2.3.4) and the tinting is gone (even at 0% brightness)!
So please DO try a 2.3.4 rom and see if it helps before trying for a replacement!
ان شاا... اگه روشی پیدا کردم که زردی رو برطرف کنه بی خبر نمیزارمتون...

یکی از دوستان عکسی از زردی میخواست من در ادیتور فروم روشی واسه آپلود پیدا نکردم !!!
مال من خیلی خیلی خیلی خفیفتر و میتونم بگم جلوی این مال من زردی نداره ولی واسه اطلاع مال این بنده خدا رو ببینید

Advanced Ali-001
09-09-2011, 13:13
2) اصلا و ابدا فرقی نداره، مثلا جعبه ی مخصوص خاورمیانه کوچیکه و 1.2Ghz نداره
خب یعنی توایران1.2گیگش نیست؟
اگه نیست کمپلت بیخیال!

BLACK_SUN
09-09-2011, 13:25
دوستان درایور مودم گوشی رو کسی نداره؟

ببین این به کارت میاد

Bahman.M86
09-09-2011, 13:50
خب یعنی توایران1.2گیگش نیست؟
اگه نیست کمپلت بیخیال!

نه عزیز من ...
منظورم اینه که روی لوگوی کارتون نمیزنند و این همه یه جور سیاسته دیگه...
پشت گوشی در قسمت توضیحات نوشته Dual Core 1.2Ghz
من خودم باکارتون خاورمیانه عربی خریدم روی لوگوی Galaxy S II نزده بود 1.2Ghz ولی پشتش در قسمت توضیحات زده بود1.2

رفتم و با نرم افزار هم تست کردم درست بود...کلاک سی پی یوش روی 1200Mhz کار میکرد

از این بابت خیالت تخت تخت

Advanced Ali-001
09-09-2011, 15:36
آقا من یه چیزی رو نگرفتم وقتی گوشی رو روشن کردیم وصفحه اصلیش اومد بالا بعد ازاین کهNotification Areaکارشو تموم کرد این پنجررو بکشم پایین وتو نور کم ببینم زردی داره یا نه؟
اینطوری موقع خرید تست بگیرم یا اول باید روشنایی صفحه رو کم کنم بعد نوارو بکشم پایین؟

sunrise07
09-09-2011, 15:52
آقا من یه چیزی رو نگرفتم وقتی گوشی رو روشن کردیم وصفحه اصلیش اومد بالا بعد ازاین کهNotification Areaکارشو تموم کرد این پنجررو بکشم پایین وتو نور کم ببینم زردی داره یا نه؟
اینطوری موقع خرید تست بگیرم یا اول باید روشنایی صفحه رو کم کنم بعد نوارو بکشم پایین؟

دوست عزیز ، دوستان میگن نور صفحه رو کم کنید بعد تو یه جای تاریک نوتیفیکیشن بار رو بکشید پایین و نگاه کنید ببینید سمت چپ با سمت راست گوشی تفاوت رنگی نداشته باشه .

البته دوست خوبمون بهمن جان ، میگن که بهتره نور صفحه رو زیاد کنید و ببینید .

خوب من فردا قصد خرید دارم ایشالا. من هر دو کار رو انجام میدم . اگه بشه تلاش میکنم یک محیط تاریک هم برا خودم درست کنم!!!!!:31:
تست سخت افزاری یادتون نره.

saver
09-09-2011, 16:45
این usb on the go یک امکان نرم افزاریه یا سخت افزاری ؟

M@hdi-B
09-09-2011, 17:03
این usb on the go یک امکان نرم افزاریه یا سخت افزاری ؟

سخت افزاری

yoosef_st
09-09-2011, 17:59
یه سوال
این گوشی و خیلی از گوشیهای آندروییدی دیگه ی توی بازار، خب به خاطر اینکه جدید هستن، طبuا مورد طمع فروشنده ها هم هستن.
یعنی میگیرن مثلا 2 هفته از گوشی استفاده میکنن، بعد دوباره روش برچسب میزنن و به اسم نو میفروشن به ملت.
خود من حدود 1ماه پیش میخواستم ACE بخرم، خیلی خیلی شانسی چون طرف یادش رفته بود مسیجهاش رو از توی گوشی پاک کنه فهمیدم گوشی کار کردست!
گوشیهای سامسونگ، یا گوشیهای دیگه اندرویید، تایمری چیزی دارن که بشه فهمید از گوشی استفاده شده یا نه؟
مثل اون کدی که توی گوشیهای نوکیا و سیمبین بود.

koroshmanam
09-09-2011, 18:22
بازی asphalt 6 رو من رو گالاکسی اس2 اینجوری نصب کردم که اول دیتا رو ریختم تو اس دی کارت بعدش اون فایل های lib و pack.info رو ریختم تو مسیر data/data توی روت گوشی یعنی گوشیم رو روت کرده بودم بعدش بازی اجرا شد حالا فهمیدم برای بازی modern combat 2 هم باید همینجور عمل کرد اما گیم دیتایی که من دارم توش مثل اون آسفالت 6 این دو تا فایل رو نداره حالا اگه کسی هست که این بازی رو نصب کرده رو گالاکسی اس2 و براش اجرا شده بره تو این مسیر توی روت گوشی و این دو تا فایل و پوشه رو از اونجا کپی کنه بیاد یه جا برای من و بقیه آپلود کنه
خیلی ممنون

!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:18:

M@hdi-B
09-09-2011, 18:34
!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:18:

خب یعنی چی؟ حالت خوبه دوست عزیز؟ پست می دی پیگیری کن ببین جواب دادن یا نه یهو نیا صفحه آخر:

در ضمن من اولین باره اینا رو می شنوم .. شما وایرلس رو روشن کن بعد از چک کردن دیتای بازی وارد بازی میشه

احتمالا اون دو فایل رو از نت می گیره

ravani_13
09-09-2011, 20:38
سلام بر دوستان عزیز

2 تا سوال داشتم

1. سفیدش رو کجا میشه پیدا کرد

2. رام 2.3.4 پیش فرض روی جدیدها اومده ؟

TAEL
09-09-2011, 21:17
سلام بر دوستان عزیز

2 تا سوال داشتم

1. سفیدش رو کجا میشه پیدا کرد

2. رام 2.3.4 پیش فرض روی جدیدها اومده ؟
1. انگلستان
2. خیر

mehdi30nema
09-09-2011, 23:05
بچه ها با usb on the go آیا میشه هارد اکسترنال و فلش مموری به گوشی وصل کرد ؟

mf.designing
09-09-2011, 23:32
دوستان چرا گوشی من بعضی از آپشن هارو نداره ؟! مثلا music hub یا تو بخش display setting گزینه Screen mode رو مثل عکس زیر :

نکنه چیزای دیگه ای هم نداره و ما خبر نداریم ! :دی

total_overdose
09-09-2011, 23:41
دوستان چرا گوشی من بعضی از آپشن هارو نداره ؟! مثلا music hub یا تو بخش display setting گزینه Screen mode رو مثل عکس زیر :

نکنه چیزای دیگه ای هم نداره و ما خبر نداریم ! :دی
ماله من که داره! ماله رامت هست! چه رامی مگه استفاده میکنی؟

Bahman.M86
10-09-2011, 05:54

پیکان خسته مدل 48 رو عشقه....!!!!:31::8::27:[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

M@hdi-B
10-09-2011, 06:30
مهدی جان هنوز 2.3.3 رو گوشیته ؟ تو 2.3.3 اون گزینه یه چیز دیگست که متاسفانه یادم نیست .. همه گزینه های دیسپلی ستینگ رو بگرد

koroshmanam
10-09-2011, 09:41
خب یعنی چی؟ حالت خوبه دوست عزیز؟ پست می دی پیگیری کن ببین جواب دادن یا نه یهو نیا صفحه آخر:

در ضمن من اولین باره اینا رو می شنوم .. شما وایرلس رو روشن کن بعد از چک کردن دیتای بازی وارد بازی میشه

احتمالا اون دو فایل رو از نت می گیره

نخیرم بازی اجرا میشه ولی وقتی می خوام new game بزنم از بازی پرت میشم بیرون

farzin_silver
10-09-2011, 10:57
Screen mode تو 2.3.3 همون Background effect هست

Bahman.M86
10-09-2011, 13:40
Screen mode تو 2.3.3 همون Background effect هست

درسته ، مال منهم با رام JPKH1 GingerBread 2.3.3 همینطوره

saver
10-09-2011, 14:52
اگر کسی خواست گوشیش رو بفروشه رو پایه 600 من خریدارم :20:
قحش هم ندید ها بودجه نمیرسه :31:

.:PAR3A:.
10-09-2011, 15:17
عزیزم اتفاقا 600 خوبه ، کسی بخواد بفروشه بسته به تمیزی نهایت 550 بشه : دی

M@hdi-B
10-09-2011, 19:36
عزیزم اتفاقا 600 خوبه ، کسی بخواد بفروشه بسته به تمیزی نهایت 550 بشه : دی

جدی میگی؟:31:

امروز علاالدین بودم شده 740 مفت نفروشید :46:

10-09-2011, 19:56
جدی میگی؟:31:

امروز علاالدین بودم شده 740 مفت نفروشید :46:

سلام... نفهمیدم چی شد من :| :دی

قیمت نو گوشی رو من ندارم دقیق... چند وقت پیش 700 پیدا میشد... حالا الان شاید بالا رفته باشه...
25% از 700 کم کنیم ، میشه 525... 25% میشه واسه یه گوشی نه در حد آک ، اما تمیز... (مسلما اطلاعاتم به کاملی شما نیست و اصلا تو خرید و فروش موبایل اطلاعاتی ندارم ، اما این درصدیه که معمولا دیدم...)

M@hdi-B
10-09-2011, 20:39
ادیت ............ حذف شود

farzin_silver
10-09-2011, 22:07
سلام... نفهمیدم چی شد من :| :دی

قیمت نو گوشی رو من ندارم دقیق... چند وقت پیش 700 پیدا میشد... حالا الان شاید بالا رفته باشه...
25% از 700 کم کنیم ، میشه 525... 25% میشه واسه یه گوشی نه در حد آک ، اما تمیز... (مسلما اطلاعاتم به کاملی شما نیست و اصلا تو خرید و فروش موبایل اطلاعاتی ندارم ، اما این درصدیه که معمولا دیدم...)

این قیمتو علاعدینیا میخرن.به دست راحت 630 میشه فروخت

MVP77
10-09-2011, 23:46
کی میگه 700
من هفته پیش طبقات بالای علاالدین 740 قیمت دادن تازه طبقات بالا !

M@hdi-B
11-09-2011, 05:45
این قیمتو علاعدینیا میخرن.به دست راحت 630 میشه فروخت

پست بالا رو ادیت کردم یهو نیان بگن بحث راه انداختین ولی چون جواب دادین باید بگم علاالدینی ها هم اینطوری نمی خرن

من خودم دیروز سنسیشن 640 تومنی رو تو علاالدین فروختم 550 که با حساب کتاب پارسایی :31: میشه 480 و آرک 510 تومنی رو فروختم 450 که اونم با حساب کتاب پارسایی میشه 382500

ایشون فک کنم زیاد با درصد و این حرفا سروکار دارن :31:

Ami R 940
11-09-2011, 08:26
پست بالا رو ادیت کردم یهو نیان بگن بحث راه انداختین ولی چون جواب دادین باید بگم علاالدینی ها هم اینطوری نمی خرن

من خودم دیروز سنسیشن 640 تومنی رو تو علاالدین فروختم 550 که با حساب کتاب پارسایی :31: میشه 480 و آرک 510 تومنی رو فروختم 450 که اونم با حساب کتاب پارسایی میشه 382500

430 فروختی . :31:

هفته قبل نه هفته قبل ترش علادین گالکسی اس 2 چند مغازه سر زدم 700 710 می گفتن .

طبقات بالا اختلاف قیمت 50 80 تومنیم هست . باید خوب بگریدید اینا . طبقه بالا 6 آرک یکی گفت 540 یکی دیگه همون تو راسته گفت 493 .

11-09-2011, 09:44

خو میزنی چرا : دی

-----------------------

دوستان از بازی های گیم لافت کدوماش واس GS2 اومده؟؟؟

farzin_silver
11-09-2011, 10:07

اف تاپیک: چی خریدی؟منم مثه خودت گوشی بازم از سنسیشن اومدم رو gs2.دیدم gs2 رو دادی باز سنسیشن گرفتی تعجب کردم. :10:

mf.designing
11-09-2011, 11:45
رام من 2.3.3 خاورمینست ، میخواستم به 2.3.3 JPKH1 آپدیت کنم که اونم نداره ! همه خاورمیانه ها ندارن ؟!

مهدی جان هنوز 2.3.3 رو گوشیته ؟ تو 2.3.3 اون گزینه یه چیز دیگست که متاسفانه یادم نیست .. همه گزینه های دیسپلی ستینگ رو بگرد
سلام. آره هنوز 2.3.3 هستم :دی یه سری دوستان گفتن JPKH1 خاورمیانه مشکلاتش حل شده اما خوب این گزینه هارم مثل رام خودم نداره !
یه گزینه هست به نام Background effect که گزینه هایی مثل dynamic و standard و movies داره . این screen mode شما هم همینه ؟!
من هنوز گیجم کدم رام رو نصب کنم ! آخه فارسی میخوام !

Arashdn
11-09-2011, 14:14

-----------------------

این لینک بازی های گیم لافته :
این لینک هم مال انجمن همسایه است که بازی های تست شده رو مبزارن پیشنهاد میشه یه سر بزنید :

M@hdi-B
11-09-2011, 19:41
430 فروختی . :31:

هفته قبل نه هفته قبل ترش علادین گالکسی اس 2 چند مغازه سر زدم 700 710 می گفتن .

طبقات بالا اختلاف قیمت 50 80 تومنیم هست . باید خوب بگریدید اینا . طبقه بالا 6 آرک یکی گفت 540 یکی دیگه همون تو راسته گفت 493 .
عزیز دروغ ندارم بگم که شما موبایلستان رو نبین تو موبایلستان قرار شد 430 یفروشم بعد یه نفر زیرش پست داد (چه زود) پ.خ زدم بهش گفت 440 می خوام که رفتم علاالدین 450 فروختم:31:

-----------------------

بچه که زدن نداره:31:

Asphalt 6: Adrenaline HD v1.0.0
Assassin's Creed™ Altaïr's Chronicles HD v1.0.2
Brothers In Arms® 2: Global Front HD v1.0.1
Dungeon Hunter HD v1.0.2:
James Cameron’s Avatar HD v1.0.1
Gangstar: Miami Vindication HD v1.0.0
GT Racing: Motor Academy HD v3.2.8
Hero of Sparta HD v1.0.3
Let’s Golf 2 HD v1.0.3
Modern Combat 2 Black Pegasus HD v1.0.2
N.O.V.A. - Near Orbit Vanguard Alliance HD 4.0.5
N.O.V.A. 2 - Near Orbit Vanguard Alliance HD v1.0.0
Real Football 2011 HD v3.1.0
Shrek Kart™ HD v3.1.1
Spider-Man: Total Mayhem HD v1.0.2
UNO™ HD v1.0.0
Tom Clancy's Splinter Cell Conviction™ HD v1.0.0
Gameloft Fast & Furious 5 HD v1.0.0
Dungeon Hunter 2 HD v1.0.0
شایدم چندتاش از قلم افتاده باشه

اف تاپیک: چی خریدی؟منم مثه خودت گوشی بازم از سنسیشن اومدم رو gs2.دیدم gs2 رو دادی باز سنسیشن گرفتی تعجب کردم. :10:
گلکسی اس2 رو پس گرفتم:31:

رام من 2.3.3 خاورمینست ، میخواستم به 2.3.3 JPKH1 آپدیت کنم که اونم نداره ! همه خاورمیانه ها ندارن ؟!

سلام. آره هنوز 2.3.3 هستم :دی یه سری دوستان گفتن JPKH1 خاورمیانه مشکلاتش حل شده اما خوب این گزینه هارم مثل رام خودم نداره !
یه گزینه هست به نام Background effect که گزینه هایی مثل dynamic و standard و movies داره . این screen mode شما هم همینه ؟!
من هنوز گیجم کدم رام رو نصب کنم ! آخه فارسی میخوام !
آره همونه
به نظر من این رام رو بریز هم رسمیه هم Deodexed شدست یعنی فارسی ساز و تم و...میشه روش ریخت

خودم دانلود کردم امروز فردا می ریزم

Ami R 940
11-09-2011, 20:22
عزیز دروغ ندارم بگم که شما موبایلستان رو نبین تو موبایلستان قرار شد 430 یفروشم بعد یه نفر زیرش پست داد (چه زود) پ.خ زدم بهش گفت 440 می خوام که رفتم علاالدین 450 فروختم:31:

نه دادا جسارت نکردم خدای نکرده. به فان وشوخی گفتم سو تفاهم شدا.

به سلامتی داداش :40:

yoosef_st
11-09-2011, 21:41
یه سوال
این گوشی و خیلی از گوشیهای آندروییدی دیگه ی توی بازار، خب به خاطر اینکه جدید هستن، طبuا مورد طمع فروشنده ها هم هستن.
یعنی میگیرن مثلا 2 هفته از گوشی استفاده میکنن، بعد دوباره روش برچسب میزنن و به اسم نو میفروشن به ملت.
خود من حدود 1ماه پیش میخواستم ACE بخرم، خیلی خیلی شانسی چون طرف یادش رفته بود مسیجهاش رو از توی گوشی پاک کنه فهمیدم گوشی کار کردست!
گوشیهای سامسونگ، یا گوشیهای دیگه اندرویید، تایمری چیزی دارن که بشه فهمید از گوشی استفاده شده یا نه؟
مثل اون کدی که توی گوشیهای نوکیا و سیمبین بود.

آهای ملت! کسی نبود راهی برای این سوال بدونه؟

saver
11-09-2011, 23:04
آهای ملت! کسی نبود راهی برای این سوال بدونه؟
گوشیهای آندروید با فلش شدن همه چیزشون پاک میشه

برای سونی اریکسون این کد وجود داره که رو رام 2.1 ظاهرا فقط جواب میده خودم رو 2.1 تستش کردم
اما رو 2.3 رسمی خیر چون الان کاستوم رام دارم

احتمال زیاد این کدها برای سامسونگ هم وجود داره اما اگر گوشی فلش بشه دیگه هیچ فایده ای نداره

معمولا تو خرید گوشی سعی کنید از جایی بخرید که خودش وارد کننده باشه آخه بعضی ها خودشون ندارن
تا مثلا میگی فلان گوشی میرن از همکاراشون میگیرن
معلوم هم نیست گوشی تعمیری باشه یا کارکرده

Advanced Ali-001
11-09-2011, 23:08
سلام.
آخرین قیمت ها:
بازار موبایل ایران:
باگارانتی خفن-800
علائدین:
باگارانتی مایکروتل 780
بدون گارانتی710
مرکزتجارت ایرانیان:
باگارانتی مایکروتل770
بدون گارانتی750

---------- Post added at 12:08 AM ---------- Previous post was at 12:06 AM ----------

اینجانب رسماًفکر کنم باید بایکی ازدوستان مجرب ودارنده این گوشی باید برم بازارو این گوشی رو بگیرم...:41:
امروز خیلی بازار گشتم ....

vahidhgh
12-09-2011, 01:25
سلام.
آخرین قیمت ها:
بازار موبایل ایران:
باگارانتی خفن-800
علائدین:
باگارانتی مایکروتل 780
بدون گارانتی710
مرکزتجارت ایرانیان:
باگارانتی مایکروتل770
بدون گارانتی750

---------- Post added at 12:08 AM ---------- Previous post was at 12:06 AM ----------

اینجانب رسماًفکر کنم باید بایکی ازدوستان مجرب ودارنده این گوشی باید برم بازارو این گوشی رو بگیرم...:41:

به نظر من یه بی گارانتی خوب بهتره
واسه من ماله وودافون هستش

Bahman.M86
12-09-2011, 04:30
به نظر من یه بی گارانتی خوب بهتره
واسه من ماله وودافون هستش

آقا وحید خیلی باحال و تودل برویی...!!!!:10:
معلومه اصلا دنیا عین خیالت نیستا...!!!
به شخصه خیلی با عکس و امضات حال کردم....!!!:31:

عکس آواتارت که معرکه هستش....
داداش چش مایی....:31::5:

Bahman.M86
12-09-2011, 04:47
سلام.
آخرین قیمت ها:
بازار موبایل ایران:
باگارانتی خفن-800
علائدین:
باگارانتی مایکروتل 780
بدون گارانتی710
مرکزتجارت ایرانیان:
باگارانتی مایکروتل770
بدون گارانتی750

عزیز من باور کن این گوشی همچین آش دهن سوزی نیست که بخوای عجله کنی! درکت میکنم من هم قبل از اینکه بگیرم کلی ذوق خریدن و داشتنش رو داشتم ( بی ادبیه ولی عامیانه اش میشه خوره گی!!!!:31: منظورم به خودم بودها ...یه وقت حمل بر بی ادبی نیشه)

چرا نتونستی بخری؟
مگه توضیحاتی که بچه ها دادند کافی نبود...
یه توصیه هم میکنم گارانتی دار یا اصلا نگیر یا اینکه برو و از خود نمایندگی سامسونگ بگیر ، از این مغازه های علائدین و جمهوری و... حتی با گارانتی اصل نگیر...چون اولا نمیشه از اصالت گارانتیشون مطمئن شد و دوما اگه خدای نکرده مشکلی پیش بیاد پاست میدن به اون شرکت گارانتی (اگه به فاکتورهاشون نگاه کنی میبینی که نوشته مراجعه به سرویس گارانتی برعهده ی خریدار...!!)
من هم با وحید موافقم ....معلوم نیست گوشی که شما بخری و خدای نکرده زردی داشته باشه و اون شرکت گارانتی اون رو عیب بدونه ...ا.ن موقع شما یه صدی ناقابل رو ریختی دور....
تازه زردی هم شدت متفاوت داره و مال بعضی ها خیلی تابلو و مال بعضی ها مثل مال من انقدر نامحسوسه که توروز روشن نتونستم ببینم و جالبش اینجاست که نمیدونم علتش چیه ولی از روز اول کمتر شده...

بازهم تاکید میکنم اون زردی مال من فقط فقط در غیر ساعات روز روشن و اونهم زیر سقف و تازه فقط و فقط در Notification Area و کیبورد خیلی نامحسوس معلومه ودر غیر این موارد اصلا و ابدا معلوم نیست و من باهاش فیلم نگاه میکنم ، عکس میگیرم ، بازی میکنم... و هیچ مشکلی هم نیست
اعتراف میکنم که اولش توی ذوقم خورد ولی بعدا دیدم به اون بدی هایی که فکر میکردم نیست
نهایتا اینکه فقط و فقط بار روانی داره و درسته که خوب نباشه خیلی بهتره ولی درعمل چیز خاصی نیست

Bahman.M86
12-09-2011, 05:00
یه شاهکار دیگه از ال سی دی Galaxy S II GT-I9100
تازگیا یه مشکل دیگه ای در فرومهای ایرانی و خارجی از ال سی دی این شاهکار سامسونگ:31: مطرح شده و اون هم به تجربه ی خودم به شرح زیره...

خیلی خیلی اتفاقی همین چنددقیقه پیش متوجه موضوعی شدم...
مثل بعضی از بچه های سایر فرومهای خارجی و داخلی ، من هم تایید میکنم
روش کشفش هم اینه که نور صفحه باید بشه 0% و بعد برید به یه جای کاملا تاریک (مثلا زیر لاحاف ، تازه لامپ رو هم خاموش کنید) و برای من در قسمت Clock(همون جایی که لیست Alarm ها به نمایش در میاد) نمایان میشه ...خوب به قسمتهایی از صفحه که تیره رنگه دقت کنید...در رنگ سیاه خالص خودش رو نشون نمیده ولی در قهوه ای تیره ، آبی تیره ،.... نمایان میشه تازه باید خیلی خیلی دقت کنید تا بتونید ببینید

توضیح دیگه اینکه اون لکه های سیاه فقط و فقط در روشنایی زیر 15%خودش رو نشون میده و در 0% حداکثر نمایانی و در 14% به طور کامل ناپدید میشه...!!! باور کنید وقتی متوجه شدم بلندبلند زدم زیر خنده!!! که واقعا سامسونگ ترکونده با این ال سی دی زدنش!!!

اما از اونجایی که هیچکدوم از شما دوستای گلم در وسواس و گیر سه پیچ دادن به پای من نمیرسید و از طرفی من این موضوع رو اصلا اصلا اصلا مشکل نمیدونم(چون خییییییییییللییییییی خیییییییللیییییییی به ندرت پیش بیاد که شما درطول شبانه روز نور صفحه رو 0% بکنید و برید در تاریکی مطلق و تازه برید به یه صفحه ای که رنگش تیره باشه( مثلا قهوه ای تیره یا ...ولی خودش رو در سیاه خالص نشون نمیده) ) پس قول میدم اگه گوشی شما هم خدای نکرده این مشکل مزحک رو داشته باشه حتی کوچکترین اهمیتی نمیدید چه برسه به اینکه گوشی از چشمتون بیافته
جالبش اینجاست که من درهمون شرایطی که گفتم(نور 0 و زیر لاهاف و لامپ خاموش) یک ساعت تمام Angry Birds بازی کردم و اصلا و ابدا متوجه نشدم چون نه اینکه بوده باشه و من متوجه نشده باشم...واقعا چیزی نبود و وقتی خواستم ساعت رو تنظیم کنم که فردا بیدار شم متوجه شدم...!!

ولی جالش اینجاس هرچقدر خواستم یه جوری از صفحه عکس بگیرم نشد که نشد...!! میدونید چرا !؟ چون با کوچکترین نوری که به صفحه بتابه به دلیل عمق تیرگی که داره فورا ناپدید میشه....

یادآور میشم که باید هرسه شرط برقرار باشه تا متوجه بشید و اگه یکی از اونها هم نباشه ناپدید میشه!!! مثلا جای کاملا تاریک باشید ولی نور صفحه 15%به بالا باشه یا نور صفحه 0% باشه ولی حتی نور یک چراق LED باشه ناپدید میشه!!
واقعا نمیدونم اسم این رو چی بزارم !!!
پیکسل سوخته؟پیکسل مرده؟پیکسل سیاه سوخته!!؟ شاید پیکسل سیاه سوخته بهترین اسم براش باشه!![ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

آقا این Galaxy S II شاهکاری بوده واسه خودش ما خبر نداشتیم!!!
من هرچی با i9001 داداشم ور رفتم اصلا و ابدا خبری از این مشکلات نبود!
انگار همه ی این آتیش ها از گور این Super Amoled Plus بلند میشه و کماکان باید به کاردرستی Super Amoled اعتراف کرد...
از سامسونگ که بهترین تولید کننده ی ال سی دی و ال ای دی دنیاست خیلی بعید محصولی بده بیرون که اینهمه ایراد(زردی و پیکسل سیاسوخته(خودم این اسم رو روش گذاشتم[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) و...) اونهم فقط توی صفحه اش باشه!!

کلا این پست رو محض اطلاع گفتم وگرنه دوستان عزیز با شرحی که از نحوه ی کشف این مشکل گفتم عمرا اگه بتونند موقع خرید حتی در شب این یکی رو کشف کنند و تازه اگه خدای نکرده داشت فدای سرتون چون با توضیحاتی که دادم شاید چندسال این گوشی رو داشته باشید و هرگز متوجه نشید!!! چون به نظرم اصلا مشکلی نیست که بخواد خودش رو نشون بده...

Advanced Ali-001
12-09-2011, 08:51
اما از اونجایی که هیچکدوم از شما دوستای گلم در وسواس و گیر سه پیچ دادن به پای من نمیرسی
بهمن جان این مشکلات مختلف گوشی همچنان منو به Sony Ericsoon Xperia Arc نزدیک تر میکنه آخه هرروز یه مشکل جدید....:2:
دوستان شما فرمودید که این گوشی مشکلات زیر رو داره وقبل ازخریدباید تست کنین:
1-زردی روی صفحه وهاله های مختلف.
2- مشکل دوربین در پسزمینه سفید.
3-پیکسل سوخته روی صفحه.
4-لکه های بسیار کوچیک روی صفحه به رنگ زرد
اصلاًبقیه مشکلات برای من مهم نیست مثل داغ کردنو شارژشو و...
من کلاًیه جور آدمیم که بهترین چیزم شاید راضیم نکنه...
ولی بچه مایه دارم نیستم روزی یه گوشی بخرم.
خب خودتون ببینینن دیگه این گوشی من واقعاًنیدونم چیش ازیه لپ تاپ کمتره؟
ماشا...خودش یه لپ تاپه خودتون گفتین که کابلHDMIمیخوره خودتون گفتین که کیبوردو فلش و....رو میشه بهش وصل کردخب16گیگابایت حافظه هم داره یه32گیگ میندازی تندگشمیشه48گیگ باکم کردن بافررم ها میشه45گیگ درست خب دیگه یه لپ تاپه دیگه.....
من X6نوکیا داشتم یه زمینه ای برام پیش اومد که بایه قیمت باور نکردنی بفروشمش منم سریع فروختم چون اصلاًنمیشد باهاش کار کرد هنگ بازار بود حالا کلی تحقیق کردم راجع به این گوشی کلی ویدیو دیدم دررابطش کلی پرسو جو کردم دریروزم میخواستم بگیرم نزدیک یه ماهه دارم روش تحقیق میکنم وقتی خواستم بگیرم این چهار تا موردسد راهم شد.
خب حالا واسه یکی که ازSymbian اومده به این Android اونم باقیمت800تومن خب میخواد یه چیزی100%ok بخره که یه چند سالی راحت باشه.
خب حالا ماکه خوب بلد نیستیم این مشکلاتو ببینم وجود داره یانه باید چیکار کنیم؟؟؟؟؟؟؟؟؟:41:

soheiloooooo
12-09-2011, 09:32
آقا وحید خیلی باحال و تودل برویی...!!!!:10:
معلومه اصلا دنیا عین خیالت نیستا...!!!
به شخصه خیلی با عکس و امضات حال کردم....!!!:31:

عکس آواتارت که معرکه هستش....
داداش چش مایی....:31::5:
وودافون که لاکه؟بحث سره گوشیهای آنلاکه

Bahman.M86
12-09-2011, 11:56
بهمن جان این مشکلات مختلف گوشی همچنان منو به Sony Ericsoon Xperia Arc نزدیک تر میکنه آخه هرروز یه مشکل جدید....:2:
3-پیکسل سوخته روی صفحه.
ماشا...خودش یه لپ تاپه خودتون گفتین که کابلHDMIمیخوره خودتون گفتین که کیبوردو فلش و....رو میشه بهش وصل کردخب16گیگابایت حافظه هم داره یه32گیگ میندازی تندگشمیشه48گیگ باکم کردن بافررم ها میشه45گیگ درست خب دیگه یه لپ تاپه دیگه.....
من X6نوکیا داشتم یه زمینه ای برام پیش اومد که بایه قیمت باور نکردنی بفروشمش منم سریع فروختم چون اصلاًنمیشد باهاش کار کرد هنگ بازار بود حالا کلی تحقیق کردم راجع به این گوشی کلی ویدیو دیدم دررابطش کلی پرسو جو کردم دریروزم میخواستم بگیرم نزدیک یه ماهه دارم روش تحقیق میکنم وقتی خواستم بگیرم این چهار تا موردسد راهم شد.
خب حالا واسه یکی که ازSymbian اومده به این Android اونم باقیمت800تومن خب میخواد یه چیزی100%ok بخره که یه چند سالی راحت باشه.
:41:

ببین علی آقا اگه با این دید میخوای این گوشی رو بخری واقعا میتونی 700وخورده ای که میخوای پول این گوشی رو بدی یه لپ تاپ خوب بخری...
حالا شاید بگی که شما خودت خریدی و از ذوق و شوق افتادی که این حرفهارو میزنی ولی جدی میگم من اصلا و ابدا با HTC حال نمیکردم... از واسط کاربری اندروید Arc (فکرکنم اسمش TimeScape بود) حالم به هم میخورد و نوکیا رو که دیگه خدابیامرزتش(N8 رو نو خریدم ولی ظرف کمتر از یک ساعت دلمو زد و همون روز با 150 ضرر فروختم!) و مدلهای آندرویدی سامسونگ هم هرکدوم ایرادهایی داشتند که نتونستم باهاشون کنار بیام(i9001 فلاش نداشت و Galaxy Ace صفحه اس LCD بود و فیلمبرداریش QVGA !!! و گوشی های سری Wave هم که با اون سیستم عامل مذخرف و محدود بادا واسه ی خودشون سرطانی بودند) و چاره ای نداشتم بجز Galaxy S II...
خلاصه اینکه ان شاا... میخری و خودت متوجه میشی...این گوشی همچین آش دهن سوزی نیست که بخوای اینهمه درمورد خریدنش و ایرادات احتمالیش نگرانی بخرج بدی....
اگه میتونی با Arc کنار بیای ( اینطوری که از فهوای کلامت معلومه بدت هم نمیاد) برو و یه Arc بگیر...شاید هم کلاس با GS II نباشه ولی در حد خودش گوشی قابل اعتناییه...حدود 300ای هم که میمونه برات بعدا یه چیزی هم بزار روش و یک لپ تاپ مناسب بخر...

PersiAndroid
12-09-2011, 12:36
سلام بچه ها این روزا مریضم که نمیام
التماس دعا...
راستی اون عکس لکه خاکستری که یکی از بچه های فروم گذاشته بود رو هم تو اون پست نکات قبل از خرید گذاشتم واسه دوستان

hossein-sam81
12-09-2011, 12:48
3-پیکسل سوخته روی صفحه.
خب حالا ماکه خوب بلد نیستیم این مشکلاتو ببینم وجود داره یانه باید چیکار کنیم؟؟؟؟؟؟؟؟؟:41:

برادر عزيز گزينه 1 و 4 شما يك مشكله 2 تا مشكل نيست
مشكل دوربين نرم افزاري سخت افزاري نيست
پيكسل سوخته مربوط به همه گوشيها هست نه مختص گلكسي2
عزيز داغ كردن مربوط به رامهاي قديمي هست و رام هاي جديد اين مشكل رو نداره
در مورد نگه داشتن شارژ يگه گوشي با مانيتور 4.3 و اين همه امكانات و كارايي دوست داري مثل 1100 برات شارژ نگه داره قطعا اونجوري نيست من خودم هروروز كلي استفاده از واي فاي و كاراي ديگه دارم تا شب حدود30 درصد شارژ ميمنوه وهر شب شارژش ميكنم
اين همه امكانات دل شمارو ميزنه واقعا
قابليت موس كيبورد وهارد اكسترنال فلش و HDMI ديگه چي ميخواين
البته اگر دوست دارين برين ارك بخريد تا حسرت گلكسي رو بخورين
اين گوشي از نظر من هيچ كم و كاستي نداره و همچيش كامله
زردي صفحه هم خيلي كم تو گوشيها يافت ميشه و اصلا توي ديد مانيتور هيچ تاثيري نداره

12-09-2011, 12:52
بهمن این نکته ای که گفتی دقیقا چی میشه گوشی؟؟؟ واسه بعضی ها مثل من خیلی مهمه ولی : دی چون من آخرای شب توی تخت نور صفحه رو 0 میکنم (چراغ ها همه خاموش : دی) و فیلم میبینم (99% فیلم هام هم فضاشون کلا تاریکه)...

سوالی که هنوز باقیه اینه که چرا سامی قبل از ارائه محصولش یه کم صفحه نمایش رو تست نکرده؟؟؟ به هر کی میگم برو GS2 بخر (جماعت بیسواد هاا : دی) میگه صفحش زرده چرته :-دبلیو

saver
12-09-2011, 13:45
بهمن این نکته ای که گفتی دقیقا چی میشه گوشی؟؟؟ واسه بعضی ها مثل من خیلی مهمه ولی : دی چون من آخرای شب توی تخت نور صفحه رو 0 میکنم (چراغ ها همه خاموش : دی) و فیلم میبینم (99% فیلم هام هم فضاشون کلا تاریکه)...

سوالی که هنوز باقیه اینه که چرا سامی قبل از ارائه محصولش یه کم صفحه نمایش رو تست نکرده؟؟؟ به هر کی میگم برو GS2 بخر (جماعت بیسواد هاا : دی) میگه صفحش زرده چرته :-دبلیو
منم مثل شما به همه این چیزها حساسم در ضمن بگم که x10 سنسور تنظیم نور داره چون قبلا پرسیده بودی

تو هم مثل من وسواس داری من خودم توی سه مدل گوشی موندم
galaxy s2 امکانات انتقال فایل به گوشیهای دیگر با wifi direct قابلیت usb on the go دو هسته ای
atrix دو هسته ای رزولوشن qhd قفل finger touch
arc s تک هسته ای اورکلاک قابلیت usb on the go

وقتی نگاه کنی میبین امکانات s2 یه سر و گردن از همه بالاتره
ولی من به شخصه تا پایان سال میلادی صبر میکنم تا هم iphone 5 بیاد هم ببینم دعواهای دادگاهی بین این شرکتها به کجا میرسه

Advanced Ali-001
12-09-2011, 13:57
آقا من دوتا لپ تاپ دارم مدل لامبورگینی12اینچی ایسوس ومدل j73jh-usb3دیگه لپ تاپ میخوام چیکار من خودم بازار رضا کار میکنم اینا همش حالیمه منتاها حرف من همنیه که تو پرو فایلتون گفتم....:دئ
اصلاًابداًدنبال لپ تاپ نیستم دوتاسیستمpc داریم ودوتا لپ تاپ دیگه بسه نوبت گوشیه منم عمراًبخرم چون مشکلاتشو تو دست ندیدم همش عکسه تجربه هم ندارم مگه اینکه بایکی ازدوستان گالاکسی 2داربرم خرید!

---------- Post added at 02:51 PM ---------- Previous post was at 02:49 PM ----------

آقا ماآخر نگرفتیم کدوم تو ایرانه؟
بزرگه بهتره یاکوچیکه؟

---------- Post added at 02:53 PM ---------- Previous post was at 02:51 PM ----------

آقا من دوتا لپ تاپ دارم مدل لامبورگینی12اینچی ایسوس ومدل j73jh-usb3دیگه لپ تاپ میخوام چیکار من خودم بازار رضا کار میکنم اینا همش حالیمه منتاها حرف من همنیه که تو پرو فایلتون گفتم....:دئ
اصلاًابداًدنبال لپ تاپ نیستم دوتاسیستمpc داریم ودوتا لپ تاپ دیگه بسه نوبت گوشیه منم عمراًبخرم چون مشکلاتشو تو دست ندیدم همش عکسه تجربه هم ندارم مگه اینکه بایکی ازدوستان گالاکسی 2داربرم خرید!

---------- Post added at 02:51 PM ---------- Previous post was at 02:49 PM ----------

بزرگه بهتره یاکوچیکه؟

برادر عزيز گزينه 1 و 4 شما يك مشكله 2 تا مشكل نيست
مشكل دوربين نرم افزاري سخت افزاري نيست
پيكسل سوخته مربوط به همه گوشيها هست نه مختص گلكسي2
عزيز داغ كردن مربوط به رامهاي قديمي هست و رام هاي جديد اين مشكل رو نداره
در مورد نگه داشتن شارژ يگه گوشي با مانيتور 4.3 و اين همه امكانات و كارايي دوست داري مثل 1100 برات شارژ نگه داره قطعا اونجوري نيست من خودم هروروز كلي استفاده از واي فاي و كاراي ديگه دارم تا شب حدود30 درصد شارژ ميمنوه وهر شب شارژش ميكنم
اين همه امكانات دل شمارو ميزنه واقعا
البته اگر دوست دارين برين ارك بخريد تا حسرت گلكسي رو بخورين
اين گوشي از نظر من هيچ كم و كاستي نداره و همچيش كامله
زردي صفحه هم خيلي كم تو گوشيها يافت ميشه و اصلا توي ديد مانيتور هيچ تاثيري نداره
ببین عزیز من انتخابمو کردم مشکل موقع خریده خب مشکلم اینه که متاسفانه موقع خرید نمیتونم این مشکلاتو ببینم چون تجربه آندرویید رو متاسفانه ندارم....

---------- Post added at 02:57 PM ---------- Previous post was at 02:53 PM ----------

اگه میتونی با Arc کنار بیای ( اینطوری که از فهوای کلامت معلومه بدت هم نمیاد) برو و یه Arc بگیر...شاید هم کلاس با GS II نباشه ولی در حد خودش گوشی قابل اعتناییه...حدود 300ای هم که میمونه برات بعدا یه چیزی هم بزار روش و یک لپ تاپ مناسب بخر...
نه باآرک نمیتونم کنار بیام خیلی دیگه مجبور شدم آرک میگیرم من10روز دیگه مطمئن باش این گوشی رو میگیرم ولی با یکی باید برم که منو ازاین سدهای لعنتی زردی صفحه وتست های سخت افزاری و...رد کنه همین فهمیدم منظورم خیلی سخته.....
من بجزاین گوشی باهیچی نمیتونمکنار بیام....

---------- Post added at 02:57 PM ---------- Previous post was at 02:57 PM ----------

دوست عزیز شما عکسی از کابلی که میگین فلش میخوره دارین من هرچی گشتم پیدا نکردم....

PersiAndroid
12-09-2011, 14:06
ﺟﻌﺒﻪ ﻫﺎﯼ ﮐﻮﭼﯿﮏ ﻣﻌﻤﻮﻻ ﺳﻔﺎﺭﺵ ﺍﺭﻭ~ﺍ ﻫﺴﺘﻨﺪ ﻭﻟﯽ ﺍﻟﺰﺍﻣﺎ ﮐﺮﻩ ﺍﯾﻦ ﻧﯿﺴﺘﻦ ﻭﻟﯽ ﺟﻌﺒﻪ ﻫﺎﯼ ﺑﺰﺭﮒ ﺍﮐﺜﺮﺍ ﺳﻔﺎﺭﺵ ﺧﺎﻭﺭﻣﯿﺎﻧﻪ ﻣﯿﺎﻧﻪ ﻫﺴﺘﻨﺪ.
ﺍﻟﺒﺘﻪ ﺩﺭ ﻫﻤﻪ ﻣﻮﺍﺭﺩ ﺻﺪﻕ ﻧﻤﯽ‌ﮐﻨﻪ ﺗﻨﻬﺎ ﭼﯿﺰﯼ ﮐﻪ ﻣﯽ ﺗﻮﻧﻢ ﺑﮕﻢ ﺍﯾﻨﻪ ﮐﻪ ﮐﯿﻔﯿﺖ ﭼﺎ~ﺧﻮ ﺩ ~ﮎ ﻫﺎﯼ ﮐﻮﭼﯿﮏ ~ﺍﯾﯿﻦ ﺗﺮ ﺍﺯ ~ﮎ ﻫﺎﯼ ﺑﺰﺭﮒ ﻫﺴﺘﻦ ﺍﻟﺒﺘﻪ ﺩﺭ ﻣﻮﺭﺩ ﺧﻮﺩ ﺟﻌﺒﻪ ﻣﯽ‌ﮔﻢ ﻭﻟﯽ ﺩﺭ ﻣﻮﺭﺩ ﮔﻮﺷﯽ ﻓﺮﻗﯽ ﻧﺪﺍﺭﻩ

hossein-sam81
12-09-2011, 14:31
ببین عزیز من انتخابمو کردم مشکل موقع خریده خب مشکلم اینه که متاسفانه موقع خرید نمیتونم این مشکلاتو ببینم چون تجربه آندرویید رو متاسفانه ندارم....

باور كن اصلا موضوع مهمي نيست زردي صفحه اگه واقعاً دقت كني نور صفحه رو پايين بياري از زاويه خاصي نگاه كني معلوم ميشه
ولي توي كيفيت تصوير هيچ تاثيري نداره حتي تو بازي ها و فيلمها برو دلو بزن به دريا و بخرش غصه هيچي رو نخور اگر هم داشت كه فداي سرت اگر هم نداشت چه بهتر اگر زردي داشت اينقدر امكانات داره كه اصلا يادت نميموه زردي صفحه رو

در مورد كابلش
يه كابل مخصوص نوكيا N8 بگير بغلشو سوهان بزن به گالكسي ميخوره توپست هاي قبلي بچه ها عكسشو گذاشتن كاري نداره با 8 تومن رديف ميشه

Bahman.M86
12-09-2011, 14:55

پارسا جان اگه نوع مصرفت اینه برو حالشو ببر...:31: چون من خودمو کشتم نه توی موزیک پلیر ، نه توی فیلم نگاه کردن ، نه توی بازی اصلا و ابدا خودشو نشون نمیده...!!
فقط و فقط در برخی زمینه های خاص (مثلا در پایین لیست آلارم ها در اون قسمت قهوه ای تیره...خودشو نشون میده تازه اگه گوشیت مشکل داشته باشه)
وجالب اینه که هرجاخودش رو نشون داد حتی با کمترین نوری که به صفحه بتابه مثلا حتی با نور ساعت مچی!! ناپدید میشه... هم حرصم میگیره هم خندم میگیره...!!! احساس میکنم یکی جلوم زبون درازی میکنه و شکلک درمیاره و تا میخام بگیرمش فرار میکنه...!!! خواستم ازش عکس بگیرم نشد!:13:

اگه از این بابت نگرانی خیالت تخته تخت ، توی فیلم خودشو نشون نمیده ، من که نتونستم توی فیلم ببینم...

درمورد جماعت بی سواد هم که خودت داری میگی بی سواد...!!! بی سواد چه میفهمه رم DDR3 چیه...! بیسواد چه میفهمه DUAL CORE چیه...! بی سواد چه میفهمه FULL HD چیه...! ولشون کن بابا !!!خلایق هرچه لایق...
این زردی نامحسوسی هم که توی گوشیمه در روز و بیرون از خونه اصلا وجود نداره و در شب هم اینقدر سرم گرم بازی و فیلم دیدن باهاش میشه که یادم میره برم توی NOTIFICATION AREA و داغ دلمو تازه کنم...!!:31:

Bahman.M86
12-09-2011, 15:23

بزرگه بهتره یاکوچیکه؟

---------- Post added at 02:53 PM ---------- Previous post was at 02:51 PM ----------

اولا لپ تاپت رو عشق است....اون مدل فراری قرمزه که حرف نداره....چندماه پیش من زور زدم بخرمش نتونستم یه TOSHIBA Satelite Pro A120 گیرم اومد:41::13:
دوما از هر دونوعش تو ایران هست
کوچیک با نوشته های انگلیسی
بزرگ با نوشته های انگلیسی
کوچیک با نوشته های عربی
...

کیفیت ساختشون هم هیچ فرقی نمیکنه
اگه بخواد سالم باشه ممکنه هرکدوم از اینا باشه و اگه بخواد خراب باشه ممکنه هر کردوم از اینا باشه...
اینطور نیست که مثلا جعبه بزرگا اصلی و با کیفیتند و جعبه کوچیک ها بی کیفیت!

بعدشم باور کن خیلی داری سخت میگیری و قضیه رو پیچیده میکنی...یه گوشی میخوای بخری...آپولو که نمیخوای هوا کنی... :31:فوووووووووووووقش میری میخری و مثلا زردی نامحسوس داره و میری به قیمت دست دوم درحد آک میفروشی و 150 تا200 میزاری روش و اون موقع دیگه باتجربه شدی و میدونی زردی چیه و چه شکلیه و با عزمی راسخ و استوار :31: میری یه سالمش رو میخری...
مال من زردی نامحسوس داره خیلی هم خوب کار میکنه و راضی هستم...تازه بازی ضبط شده ی فینال ایتالیا برزیل سال 1994 رو که توی گوشی رفیقم که زردی نداره دوسه با دیدم روبرتوباجو پنالتی رو زد تو اوت و برزیل برد ولی توی مال من که زردی داره توی همون دفعه ی اول روبرتوباجو پنالتی رو زد تو گل و ایتالیا قهرمان جام جهانی 1994 شد...دیدی مال من که زردی داشت حتی از اون سالمه بهتر کار کرد...!:31::27:

Advanced Ali-001
12-09-2011, 15:38
يه كابل مخصوص نوكيا N8 بگير بغلشو سوهان بزن به گالكسي ميخوره توپست هاي قبلي بچه ها عكسشو گذاشتن كاري نداره با 8 تومن رديف ميشه
میدونم من گفتم عکس میخوام ازش خیلی سخته....

---------- Post added at 04:37 PM ---------- Previous post was at 04:35 PM ----------

آک میفروشی و 150 تا200 میزاری روش و اون موقع دیگه باتجربه شدی و میدونی زردی چیه و چه شکلیه و با عزمی راسخ و
به قرآن من میلیاردر نیستم....

---------- Post added at 04:38 PM ---------- Previous post was at 04:37 PM ----------

....اون مدل فراری قرمزه که حرف نداره...
عذر میخوام فراری......
ایسوس فراری نداره که لامبورگینی هست.

Bahman.M86
12-09-2011, 16:32
DELETED ..........

Bahman.M86
12-09-2011, 16:40
عذر میخوام فراری......
ایسوس فراری نداره که لامبورگینی هست.

شرمنده توهم زدم...:31:

ravani_13
12-09-2011, 20:27
اخه اینهمه سر درد واسه چی ؟

عزیز قبل از اینکه فروشنده بخواد واست بیاره و باز بکنه باهاش شرط بکن که جلو خودش اگه روشن کردی و اون حاله ی نور معروف :31: محسوس بود بر نمیداری

نکنه مشکل جوریه که بعد از خرید و فقط توی خونه ظاهر میشه :27:

Advanced Ali-001
12-09-2011, 20:41
سلام نه نمیسه کابلش یه جوریه....
امروز خودم دیدم به هیچ عنوان به گالاکسی2 نمیخوره.
آخر ما یه عکس از این کابلusbکه میتونی باهاش فلش رو به گالاکسی دو وصل کنیم ندیدیما!
اگر کسی داره دریغ نکنه!

Immunology
12-09-2011, 21:43
32 گیگ هم اومده؟؟:18:
مگه نگفتن نمیاد؟

Advanced Ali-001
12-09-2011, 22:40
32 گیگ هم اومده؟؟
مگه نگفتن نمیاد؟
سلام.
کجا دیدی وچند؟

vahidhgh
13-09-2011, 00:14
وودافون که لاکه؟بحث سره گوشیهای آنلاکه

آنلاکه دادا
از علایدین خریدم
البته آشنا بود

hossein-sam81
13-09-2011, 07:38
اين كابلو خودم درست كردم و اينم عكساشه هيچ كاري نداره 1 ساعت كلا وقتمو گرفت
بغلاشو سوهان بزنين حله

PersiAndroid
13-09-2011, 09:22
اينم يه عكس ديگه با توضيحات:

اينم يه پست كه در مورد usb otg رو گالكسي اس 2 كه يه سري ابهامات رو برطرف مي كنه:

soheiloooooo
13-09-2011, 09:51
آنلاکه دادا
از علایدین خریدم
البته آشنا بود
یعنی رام 2.3.4 زدی و لاک نشد؟یا هنوز رام رو دستکاری نکردی؟بعدشم آدمی هر چی میخوره از دوست و آشنا میخوره.آشناهای قدیم دیگه پیدا بشو نیستن که نیستن

Advanced Ali-001
13-09-2011, 10:46
بعد میشه فلش بهش نصب کرد؟
واقعاًفلش وهارد اکسترنل رو میتاونه بخونه؟
مثل رم های میکرو اس دی؟
کلاًهرچی بخوای بهش میتونی وصل کنی؟

hossein-sam81
13-09-2011, 11:24
بعد میشه فلش بهش نصب کرد؟
واقعاًفلش وهارد اکسترنل رو میتاونه بخونه؟
مثل رم های میکرو اس دی؟
کلاًهرچی بخوای بهش میتونی وصل کنی؟

اره همه چي ميتوني موس كيبورد هارد اكسترنالو ...

hossein-sam81
13-09-2011, 14:43
بچه ها يه سوال
من نميتونم گوشيمو اعتبار بزنم
ميخوام خط خودمو شارژ كنم با كارت شارژ وليارور ميده
دوستان دليلش چي ميتونه باشه

Immunology
13-09-2011, 17:17
سلام.
کجا دیدی وچند؟

پرشین تولز
810

Advanced Ali-001
13-09-2011, 19:18
پرشین تولز
810
کدوم قسمت؟
باگارانتی؟

S@nti@go_s&k
13-09-2011, 19:37
کدوم قسمت؟
باگارانتی؟

انجمن لارجر باکس خوب قسمت موبایل دیگه

یکی قیمت 16 دیگ بده میخوام واسه تولد داداشم بگیرم واسش (البته پولشو خودش میده )

Advanced Ali-001
13-09-2011, 20:13
توبازار32گیگش اومده؟
چنده؟

Senator_Offline
13-09-2011, 20:48
قیمت امروز: با گارانتی نمایندگی سامسونگ تو بازار موبایل 800
بدون گارانتی 715 - 730 من امروز یکی خریدم 715 تا از بازار موبایل تا الان بدون مشکل made by samsung اکبند.
واقعا علائدینی ها دزدن!!!!

kiuna
13-09-2011, 21:24
امروز علا الدین بودم اس 2 رو از 650 تا 760 قیمت می دادند
با گارانتی مایکروتل که من دیدم لیبل مایکروتل روش داشت 740- 760 قیمت دادند
فقط من یه چیزی که دیدم یه سری روش لیبل زده بود نوشته بود
super amoled plus اما پلاسش ریز بود
یه مدل هم دیدم که پلاس رو نداشت !‌
کسی می دونه فرقش چیه ؟

mohammad_dj_kazin
14-09-2011, 04:19
طبق چیزایی که توی این تاپیک خوندم این گوشی آخر گوشی هست
من میخوام یه گوشی آندرویدی بگیرم
بهتر از همین گوشی هم هست؟؟
قیمتش مهم نیست برام
ممنون میشم راهنمایی کنید

Bahman.M86
14-09-2011, 05:02
بهتر از همین گوشی هم هست؟؟
قیمتش مهم نیست برام
ممنون میشم راهنمایی کنید

بابا مایه داااااااااااااااااااارررر رررررر....:31:
بهتر از این گوشی فقط Galaxy S II Lite و Galaxy Note هست
که تا اونجایی که من میدونم درحال حاضر در مرحله ی تست و بررسی در GSMArena تشریف دارند
لذا در حال حاضر این گوشی جدیدترین گوشی نیست ولی بهترین گوشی است

راستی عزیز دل با اون امضات میخواستی دل مارو بسوزونی...!!!؟
جیگرمونو تیکه پاره کردی...!!!
اون سرعت دانلود فکر کنم باید ماله پهنای باند 1.8 یا 2 مگابیت بر ثانیه باشه...!!!!:18:
اینترنت ارزانم آرزوست....:41:

من فقط توی دانشگاه که درس میخوندم از این سرعت ها دیده بودم

14-09-2011, 10:13
اون گلکسی اس LTE هست نه لایت :)
به نظر من اگه واسه نکسوس بعدی هم اگه میتونین صبر کنین خیلی عالیه...

Bahman.M86
14-09-2011, 10:38
اون گلکسی اس LTE هست نه لایت :)

بابا شما چرا همش دنبال مچ گیری از من هستید!!!!!!:9::23::wac:
چرا عمق مسئله رو نمیگیرید.................!!!!:31::3:
بنده ی حقیره سرآپا تقصیر یدونه i ناقابل رو کم و زیاد میزارم همینطوری حجمه ی انتقادات به سمت من گسیل میشند اونوقت سامسونگ با این تعداد بالا گاف های جورواجور(ال سی دی زرد ، پیکسل و ....حاله ی خاکستری و زرد و طلایی و ...) میده بیرون هیچی بهش نمیگید...
یه چیزی هم به اون بگید خوب:3::5::31:

آقا اصلا ما که رفتیم ، تا اطلاع ثانوی فروم بازی تعطیل....................
نمیایم تا دیگه سوتی ندیم.................
خدانگهدار

Yours Truly
Bahman

Advanced Ali-001
14-09-2011, 11:02
اون گلکسی اس LTE هست نه لایت
یعنی چی؟
این LTEخودش دست کمی از Note نداره طولش13.6سانته!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
وعرضش هم7.5سانت!!!!!!!!!!!!!!!!!
دیگه همون گالاکسی تب هست دیگه!

TAEL
14-09-2011, 18:02
یعنی چی؟
این LTEخودش دست کمی از Note نداره طولش13.6سانته!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
وعرضش هم7.5سانت!!!!!!!!!!!!!!!!!
دیگه همون گالاکسی تب هست دیگه!
LTE لاک شده هست دوست عزیز، ایران نمیاد. مخصوص اپراتورهای آمریکاست.

mohammad_dj_kazin
14-09-2011, 18:45
بابا مایه داااااااااااااااااااارررر رررررر....:31:
که تا اونجایی که من میدونم درحال حاضر در مرحله ی تست و بررسی در GSMArena تشریف دارند
لذا در حال حاضر این گوشی جدیدترین گوشی نیست ولی بهترین گوشی است

راستی عزیز دل با اون امضات میخواستی دل مارو بسوزونی...!!!؟
جیگرمونو تیکه پاره کردی...!!!
اون سرعت دانلود فکر کنم باید ماله پهنای باند 1.8 یا 2 مگابیت بر ثانیه باشه...!!!!:18:
اینترنت ارزانم آرزوست....:41:

من فقط توی دانشگاه که درس میخوندم از این سرعت ها دیده بودم

:31::31:
مرسی از راهنمایی
با این حساب همون Galaxy S II بهتره
امضا هم همینطوری بود اگه اذیتت میکنه بردارم :31:

bivafa.va.man
14-09-2011, 20:57
بچه ها يه سوال
من نميتونم گوشيمو اعتبار بزنم
ميخوام خط خودمو شارژ كنم با كارت شارژ وليارور ميده
دوستان دليلش چي ميتونه باشه
وای فای گوشیتو خاموش کنی حله واسه منم این جوری شده بود

TAEL
14-09-2011, 22:24
:31::31:
مرسی از راهنمایی
با این حساب همون Galaxy S II بهتره
امضا هم همینطوری بود اگه اذیتت میکنه بردارم :31:
کل کل‌ه ؟ :27:

mo_ho
15-09-2011, 15:49
سلام
امروز یه دونه s2 خریدم 710 هزار تومان از بازار موبایل.حالا همین اول کار یه سوال پیش اومد که چطوری میشه شماره تلفن هایی رو که روی سیم کارت هستند رو پیدا کرد و روی گوشی کپی کرد؟
ممنون:11:

total_overdose
15-09-2011, 16:02
سلام
امروز یه دونه s2 خریدم 710 هزار تومان از بازار موبایل.حالا همین اول کار یه سوال پیش اومد که چطوری میشه شماره تلفن هایی رو که روی سیم کارت هستند رو پیدا کرد و روی گوشی کپی کرد؟
ممنون:11:
سلام
برو داخل شماره تلفن ها
option>import/export>import from sim card

PersiAndroid
15-09-2011, 20:06
ﺳﻼﻡ ﺑﭽﻪ ﻫﺎ ﺍﻻﻥ ﺗﻮ ﺑﯿﻤﺎﺭﺳﺘﺎﻥ ﺑﺴﺘﺮﯾﻢ ﺯﯾﺮ ﺳﺮﻡ
ﺑﻬﺘﺮﯾﻦ ﺩﻭﺳﺘﺎﻡ ﺍﯾﻨﺠﺎ ﻫﺴﺘﻦ ﺧﻮﺍﺳﺘﻢ ﺑﺮﺍﻡ ﺩﻋﺎ ﮐﻨﯿﻦ
ﺩﻭﺳﺘﻮﻥ ﺩﺍﺭﻡ

Advanced Ali-001
15-09-2011, 21:55
سلام.
آقا دوستانی که با این کابل تونستن فلش به این گوشی وصل کنن ازسرعت فلش راضی هستند؟
من امروز این کابل رو به قیمت3تومن خریدم امیدوارم اشتب نکرده باشم!

total_overdose
15-09-2011, 22:04
سلام.
آقا دوستانی که با این کابل تونستن فلش به این گوشی وصل کنن ازسرعت فلش راضی هستند؟
من امروز این کابل رو به قیمت3تومن خریدم امیدوارم اشتب نکرده باشم!
من همین روش استفاده میکنم آره خوبه سرعت!

Advanced Ali-001
15-09-2011, 22:23
اگه موقع روشن کردن گوشیت علامت مثلث زرد اومد و توی منو آیکون سوپر یوزر بود بدون که گوشیت روت هست
سلام.
این قضیه روت چیه؟

BehzadKiNG
16-09-2011, 13:08
سلام،
فیمت گوشی ها که تو اروپا گرونتر از ایرانه، تو کره جنوبی چطوره؟
یعنی الان این گوشی اس2 تو کره از ایران ارزون تره یا گرونتر؟

pedramb66
16-09-2011, 14:17
سلام.
این قضیه روت چیه؟

وقتی گوشی روت بشه میتونید فایلهای سیستمی را تغییر بدید.شبیه ه ک تو سیمبین.بعضی برنامه ها نیاز به روت دارند.همچنین برای نصب کاستوم رام هم به روت نیازه.

Advanced Ali-001
16-09-2011, 14:23
دوست عزیز اگه میخوای با گوشی و بازیهاش حال کنی هم باید خرج کنی هم باید وقت بزاری
adsl که داری ؟ اگه داری یه مودم وایفای بخر مستقیم بزار کل بازی دانلود بشه و حالشو ببر
اگر مودم وایفای نخری تقریبا 50 درصد نمیتونی با S2 صفا کنی
سلام.
مودوم وای فای یعنی چی؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
من یه مودم لینکسیس دارم که ADSLمیگیره وایرلس میده وبه لپ تاپم وصل میشه خب با همین میتونم به GS2 وصل بشم یا نه؟

hoha881
16-09-2011, 14:50
سلام.
من یه مودم لینکسیس دارم که ADSLمیگیره وایرلس میده وبه لپ تاپم وصل میشه خب با همین میتونم به GS2 وصل بشم یا نه؟
هر جایی که لبتاب وصل بشه گالاکسی s2 هم میتونه وصل بشه.

M@hdi-B
16-09-2011, 14:52
سلام.

وای فای همون وایرلسه دیگه :31:

بله می تونید:46:

پ.ن:پست بالا رو الان دیدم

mo_ho
16-09-2011, 20:09
سلام
من وقتی مثلا sms میدم هر حرفی رو که می زنم یه بار میره رو ویبره .حالا می خواستم بدونم راهی داره که این ویبره رو off کنیم ؟

mf.designing
17-09-2011, 00:30
دوستان رام خاورمیانه 2.3.4 اومده ! کسی تست کرده ؟! چجوریاست ؟!

hoha881
17-09-2011, 01:22
سلام
من وقتی مثلا sms میدم هر حرفی رو که می زنم یه بار میره رو ویبره .حالا می خواستم بدونم راهی داره که این ویبره رو off کنیم ؟
برو به setting/sond اونجا تیک haptic feedback رو بردار.

M@hdi-B
17-09-2011, 06:36
برو به setting/sond اونجا تیک haptic feedback رو بردار.

این مال اون دو تا کلید لمسی هاست

از settings>Language and keyboard تو تنظیمات هر کیبردی که داری استفاده می کنی تیک ویبره رو بردار

مثلا برای اسمارت کیبرد مسیرش اینه:
Settings>Language and keyboard>smart keyboard pro settings>Sound and Vibrate>Vibrate

PersiAndroid
17-09-2011, 11:14
ﺳﻼﻡ ﺑﻪ ﺑﺮﻭ ﺑﭽﻪ ﻫﺎﯼ ﺑﺎﺣﺎﻝ ﺩﯾﺸﺐ ﺍﺗﺎﻕ ﻋﻤﻞ ﺑﻮﺩﻡ apandis ﺩﺍﺷﺘﻢ ﺍﻟﺒﺘﻪ ﻣﻄﻤﺌﻨﻢ ﻧﺒﻮﺩﻥ
ﺍﻻﻥ ﺭﻭ ﺗﺨﺘﻢ ﺣﺴﺎﺑﯽ ﺩﺭﺩ ﺩﺍﺭﻡ ﺧﻮ ﯾﻪ ﭼﯽ ﺑﮕﻢ
ﮐﻪ ﺭﺑﻄﻢ ﺩﺍﺷﺘﻪ ﺑﺎﺷﻪ ﻟﯿﺴﺖ ﺑﺮﻧﺎﻣﻪ ﻫﺎﯼ ﺷﻤﺎ ﻫﻢ ﺑﻌﺪ ﺧﺎﻣﻮﺵ ﺭﺷﻦ ﮐﺮﺩﻥ ﮔﻮﺷﯽ ﺑﻪ ﻫﻢ ﻣﯿﺮﯾﺰﻩ ﯾﺎ ﻣﻦ ﺭﺍﻡ ﮐﺎﺳﺘﻢ ﺯﺩﻡ ﺍﯾﻨﺠﻮﺭﯾﻪ

farzin_silver
17-09-2011, 13:11
ﮐﻪ ﺭﺑﻄﻢ ﺩﺍﺷﺘﻪ ﺑﺎﺷﻪ ﻟﯿﺴﺖ ﺑﺮﻧﺎﻣﻪ ﻫﺎﯼ ﺷﻤﺎ ﻫﻢ ﺑﻌﺪ ﺧﺎﻣﻮﺵ ﺭﺷﻦ ﮐﺮﺩﻥ ﮔﻮﺷﯽ ﺑﻪ ﻫﻢ ﻣﯿﺮﯾﺰﻩ ﯾﺎ ﻣﻦ ﺭﺍﻡ ﮐﺎﺳﺘﻢ ﺯﺩﻡ ﺍﯾﻨﺠﻮﺭﯾﻪ
آقا خدا بد نده.خوب میشی ایشاللا. :11:
من که مشکلی ندارم چیزی به هم نمیریزه.

hossein-sam81
17-09-2011, 13:44
دوستان رام خاورمیانه 2.3.4 اومده ! کسی تست کرده ؟! چجوریاست ؟!

دوست عزيز اومده مال كشور مصره وفارسي رو ساپورت ميكنه با گ ژ پ چ
.لي كيبورد فارسي نداره و منو فارسي نداره و فقط فارسي ساپورت ميكنه
I9100JPKI1 اين كده رامه

BLACK_SUN
17-09-2011, 17:38
انشا الله زود خوب شی و برگرد به اغوشه p30world:10::11:

M@hdi-B
17-09-2011, 19:19
دوست عزيز اومده مال كشور مصره وفارسي رو ساپورت ميكنه با گ ژ پ چ
.لي كيبورد فارسي نداره و منو فارسي نداره و فقط فارسي ساپورت ميكنه
I9100JPKI1 اين كده رامه

کمتر کسی از منوی فارسی استفاده می کنه مگر اینکه......کیبرد هم با نصب اسمارت کیبرد حله :46:..

پ.ن: یا حضرت عباس این دیگه چیه؟:دی

*

Quad-core 2.0GHz processor.
*

1.5GB RAM, expandable memory with 32GB built-in.
*

4.65-inch Super AMOLED III display developed specially for this phone with an odd 1280 x 1024 resolution, which will give it a pixel density of 352-PPI, the highest on a smartphone so far.
*

10 megapixel camera capable of recording 1080p videos at 60fps.
*

Metal body with 9mm thickness and a 2,250mAh battery.
*

Built-in NFC.

امیر این حقیقت داره یا دارم خواب می بینم؟:دی

BLACK_SUN
17-09-2011, 21:27
Quad-core 2.0GHz processor.
*

1.5GB RAM, expandable memory with 32GB built-in.
*

4.65-inch Super AMOLED III display developed specially for this phone with an odd 1280 x 1024 resolution, which will give it a pixel density of 352-PPI, the highest on a smartphone so far.
*

10 megapixel camera capable of recording 1080p videos at 60fps.
*

Metal body with 9mm thickness and a 2,250mAh battery.یه نیروگاه هسته ای همراه:31:
این که تا روشن شده خاموش میشه!:31:

soheiloooooo
18-09-2011, 10:52
یه نیروگاه هسته ای همراه:31:
این که تا روشن شده خاموش میشه!:31:
کی تا روشن نشده خاموش میشه؟

soheiloooooo
18-09-2011, 10:58
ایشالا که مهندس زودی برگردی به آغوش اسلام و خوب و سرحال شی عزیزم.نه گوشی من مشکلی با این بهم ریختگی نداره و قرص و محکم همه آیکونا سر جاشونن

Advanced Ali-001
18-09-2011, 13:04
سلام راستش من دنبال این سه تا هستم اگر کسی تو تهران سراغ داره به ما پ.خ کنه بریم دنبالش!:
1-کابل HDMI
2-دنبال:

البته رنگ کامل مشکیش!!!!!
کد:

3-شارژررو میزی:

کد:

خب این سه تا تو مبایلستان یا هرجایی دیگه ای تو تهران گیر میاد؟
تهرانش برام مهمه!

sonkia
18-09-2011, 14:03
نظرتون در مورد عكس هاي پست216 تاپيك زير چيه؟
بنظرتون واقعي هستن؟
يعني صفحه نمايش اس2 دستكاري نشده؟
:18::18::18::18:

اين تاپيك رو ميگم:

hamidR15
18-09-2011, 14:20
سلام خدمت دوستان
خب بنده نيز مختر شدم به جمع SII داران گرامي بپيوندم.اين اولين تجربه من با گوشهاي لمسي و سيستم اندرويد هستش.
از بازار موبايل گرفتم با گارانتي اصلي 790.Made By Samsung isja.لازم به ذكر هست بدون گارانتي 740 بود و شايع بود كه باطري گوشيهاي بدونه امكان تعويض شدگي دارن.لذا بنده نيز ريسك نكردم و با گرفتم.
از صبح جمعه كه شارژش فول شد تا همين الان شارژ رو نگهداشت البته حدود 15 درص هنوز داشت كه زدم به شارژ.
تو اين مدت هم فقط ور رفتم باهاش و كلي شماره توش ذخيره كردم. تو اينترنت نرفتم. بازي هم ندارم تست كنم.
سوال:
1-اين گوشي به صورت ديفالت بازي نداره،اين بچه هام منون كشتن؟اصلا پوشه اي به نام گيم نداره؟
2-هيچ گونه كليپي نداره؟
3-ولتاژ خروجي شارژ خيلي كمه؟5 ولت و 0.7 آمپر؟همگي شارژر گوشيهاتون همين اعداد هست؟
در كل خيلي راضيم

Pami
18-09-2011, 14:53
3-ولتاژ خروجي شارژ خيلي كمه؟5 ولت و 0.7 آمپر؟همگي شارژر گوشيهاتون همين اعداد هست؟

خروجی استاندارد از USB همین هست دوست عزیز ، ممکنه نسبت به شارژرهایی که بالای 1 آمپر شارژ میکنن ضعیف باشه ولی باتری کامل پر میشه و پایدارتر میمونه ، عمرش هم بیشتر میشه

BLACK_SUN
18-09-2011, 16:54
کی تا روشن نشده خاموش میشه؟
ماشینه پرایدمونو میگم:31:خوب این گوشیو میگم دیگه البته مزاح بید ولی در کل خیلی نسبت به باتریش قویتره شما اینطور فکر نمیکنید دوستان؟

نظرتون در مورد عكس هاي پست216 تاپيك زير چيه؟
بنظرتون واقعي هستن؟
يعني صفحه نمايش اس2 دستكاري نشده؟

اين تاپيك رو ميگم:

بابا بیخال این دیگه از تابلو گذشته شده بیلبورد شده دیگه که نورش در کمترین حده.تو همه REVIEW ها نوشته که این SII از همه بهتر در زیره نور افتاب عمل کرده اینا فقط میخوان ادمارو بپیچونن و این بهش نمیگن اطلاع رسانی

M@hdi-B
18-09-2011, 19:04
علی آقا اون قاب که عکسشو گذاشتی من دارم (تمام مشکی)

دو لایه هست لایه اول لاستیکیه و یه لایه خشک هم میاد روش(همون طلاییه) ولی مال من پشتش هم پوشیدست

از طبقه پنجم علاالدین فروشگاه تورنتو گرفتم 25 تومن ولی بگرد ببین کسی به غیر از اون داره چون بعد از چند بار خرید متوجه شدم بد فرو می کنه :31:

milad_takjoo
18-09-2011, 19:25
اقا علی اون چیزایی رو که میخوای میتونی سفارش بدی از export prive بخرن برات.....تو موبایلستان این کارو میکنن....دو هفته ای هم میرسه دستت

Advanced Ali-001
18-09-2011, 20:40
علی آقا اون قاب که عکسشو گذاشتی من دارم (تمام مشکی)
دو لایه هست لایه اول لاستیکیه و یه لایه خشک هم میاد روش(همون طلاییه) ولی مال من پشتش هم پوشیدست
از طبقه پنجم علاالدین فروشگاه تورنتو گرفتم 25 تومن ولی بگرد ببین کسی به غیر از اون داره چون بعد از چند بار خرید متوجه شدم بد فرو می کنه
وای خدا واقعاًکامل مشکی رو گرفتی!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:18:
اونم25تومن!!!!!!!!!!!!!!!!!
فروشگاه تورنتو هنوز داره من فردا صبح ساعت10اونجام!!!!!!!!!!!

M@hdi-B
18-09-2011, 20:43
وای خدا واقعاًکامل مشکی رو گرفتی!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:18:
اونم25تومن!!!!!!!!!!!!!!!!!
فروشگاه تورنتو هنوز داره من فردا صبح ساعت10اونجام!!!!!!!!!!!

هنوز داره یا نه نمی دونم

مارکش هم melkco هست ولی بگرد شاید جای دیگه هم داشته باشه ارزون تر:46:

den
19-09-2011, 01:10
سلام به همه دوستان
آق من متاسفانه به مشکل برخوردم(wifi)
البته باید راست بگم دیگه
بلد نیستم با گوشی به wifi وصل بشم
دوتا از دوستام wifi داشتن اما هیچی نتونستم دانلود کنم
مثل جت میشناسه اما مثلا وقتی تو مپ میرم یا اصلا هر کاره دیگهای میخوام بکنم هیچ اطلاعاتی دریافت یا سند نمیکنه
چکار کنم
آموزش.آموزش.آموزش

TAEL
19-09-2011, 01:28
هنوز داره یا نه نمی دونم

مارکش هم melkco هست ولی بگرد شاید جای دیگه هم داشته باشه ارزون تر:46:
یه عکس ازش میذاری؟

M@hdi-B
19-09-2011, 06:49
یه عکس ازش میذاری؟

خدمت شما:

اینم سایز اصلی

den
19-09-2011, 14:29
سلام به همه دوستان
آقا من متاسفانه به مشکل برخوردم(wifi)
البته باید راست بگم دیگه
مثل جت میشناسه اما مثلا وقتی تو مپ میرم یا اصلا هر کاره دیگهای میخوام بکنم هیچ اطلاعاتی دریافت یا سند نمیکنه
چکار کنم

hamed999
19-09-2011, 14:41
سلام به همه دوستان
آقا من متاسفانه به مشکل برخوردم(wifi)
البته باید راست بگم دیگه
چکار کنم

خو وقتی میشناسه شما روش کلیک میکنی تا کانکت شی؟

hamidR15
19-09-2011, 17:44
سلام راستش من دنبال این سه تا هستم اگر کسی تو تهران سراغ داره به ما پ.خ کنه بریم دنبالش!:
1-کابل HDMI
2-دنبال:

البته رنگ کامل مشکیش!!!!!
کد:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید3-شارژررو میزی:

کد:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدخب این سه تا تو مبایلستان یا هرجایی دیگه ای تو تهران گیر میاد؟
تهرانش برام مهمه!
سلام
دوستان يه سايت هست همه چي رو داره و اگر چنتا از بچه ها با هم جمع شن و سفارش بدن هزينه پست اون مياد پائين.
ظاهرا لينك دادن سايتهاي همسايه ممنوع هستش هركسي خواست به من PM بده براش بفرستم.
من دنبال آداپتور MHL هستم،چنتا از بچه ها پايه هستن تا با هم سفارش بديم؟قيمت تك فروشش 65 تومن هست.

Advanced Ali-001
19-09-2011, 21:00
سلام
دوستان يه سايت هست همه چي رو داره و اگر چنتا از بچه ها با هم جمع شن و سفارش بدن هزينه پست اون مياد پائين.
ظاهرا لينك دادن سايتهاي همسايه ممنوع هستش هركسي خواست به من PM بده براش بفرستم.
من دنبال آداپتور MHL هستم،چنتا از بچه ها پايه هستن تا با هم سفارش بديم؟قيمت تك فروشش 65 تومن هست.

سلام.
آقا مهدی ممنون بایت معرفی تورنتو ولی خداییش خدا تورنتو رو بیامرزه!
امروز من کل کل بازار های تو تهران رو گشتم همه جارو مثل:
بازار موبایل ایران
بازار علائدین وکل مغازه های اطراف وکل مغازه های طبقات وکلاًهمه جاشو
پاساژبزرگمهر رو زیرو رو کردم.
مرکز تجارت ایرانیان تو ترکوندم!
واز همه جالبتر تو کل پایتخت هم گیر نیومد!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
آخر سر یه کیف هارد اکستر نال قرمز رنگ گرفتم واسش!10تومن عالیه!
یه کاور خوب هم گیر آوردم 10تومن سیلیکون بود جنسش خیلی علی بود!
خلاصش رم میکرو هم 32گیگشو مارکTranscend ازبازار خودمون گرفتم50تومن.
کابل usb هم جوره!
فقط مونده کابل Hdmi وشارژر رومیزیش!والبته اگر باتریش ازیتم کرد باتری2000میلی آمپری البته شارژر یو اس بی دوتا دارم که 4پورت هستند و1.2آمپرکه یکیشو ساختم یکیشم هاب مدل D-LINKهستش که USB رو از منبع میگیره وبرق رو از آداپتور!!!!!!!!!
بهترین وسیلس!
آقا من پایه هستم بیان چند نفری بریم دنبالش البته سر برج پایه ام!!!!!!!

M@hdi-B
19-09-2011, 21:15
گفتم که توش کنه:31:

ولی خداوکیلی این قاب که من گرفتم عالیه .. بیشتر از بیست بار درآوردم دوباره جا زدم ولی نه ترک برداشت نه جا باز کرد:46:

Advanced Ali-001
19-09-2011, 21:38
گفتم که توش کنه

ولی خداوکیلی این قاب که من گرفتم عالیه .. بیشتر از بیست بار درآوردم دوباره جا زدم ولی نه ترک برداشت نه جا باز کرد
همش میگه خوبه همش یه جوری میگی من که امروز گیر نیاوردم میردم خدا مردم.....
آقا خداییش هرجا گیرآوردی یه ندا به من بده من برم بگیرم....:41:

hasanmotori
19-09-2011, 23:56
یادش بخیر اونموقع که اس2 تازه معرفی شده بود anandtech یه handson ازش گزاشت همه کلی مسخره کردن این گوشیرو هی ما گفتیم اجازه بدین لحیم کاریش تموم بشه هی مسخره کردن حالا ریویو رو ببینید :27:

این یکیو انصافاً باید قاب بگیری بزنی به درو دیوار اتاقت :27:

حیف که 2.3.3 هست وگرنه باتریشم اول بود :

مقایسه دوربینشم هست حوصله ندارم بزارم دیگه :دی

TAEL
21-09-2011, 00:16
سلام.
آقا مهدی ممنون بایت معرفی تورنتو ولی خداییش خدا تورنتو رو بیامرزه!
امروز من کل کل بازار های تو تهران رو گشتم همه جارو مثل:
بازار موبایل ایران
بازار علائدین وکل مغازه های اطراف وکل مغازه های طبقات وکلاًهمه جاشو
پاساژبزرگمهر رو زیرو رو کردم.
مرکز تجارت ایرانیان تو ترکوندم!
واز همه جالبتر تو کل پایتخت هم گیر نیومد!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
آخر سر یه کیف هارد اکستر نال قرمز رنگ گرفتم واسش!10تومن عالیه!
یه کاور خوب هم گیر آوردم 10تومن سیلیکون بود جنسش خیلی علی بود!
خلاصش رم میکرو هم 32گیگشو مارکTranscend ازبازار خودمون گرفتم50تومن.
کابل usb هم جوره!
فقط مونده کابل Hdmi وشارژر رومیزیش!والبته اگر باتریش ازیتم کرد باتری2000میلی آمپری البته شارژر یو اس بی دوتا دارم که 4پورت هستند و1.2آمپرکه یکیشو ساختم یکیشم هاب مدل D-LINKهستش که USB رو از منبع میگیره وبرق رو از آداپتور!!!!!!!!!
بهترین وسیلس!
آقا من پایه هستم بیان چند نفری بریم دنبالش البته سر برج پایه ام!!!!!!!
مموری کارتتون کلاس چنده؟

baharan_2122
21-09-2011, 14:01
آخرین قیمت دوستان توی شیراز چنده؟

ارزون ترین و made in samsung

ممنون می شم

hamidR15
21-09-2011, 18:02
سلام
سلام تا امروز من و دوست خوبم جناب Advanced Ali-001 كه متاسفانه اسمشون رو نميدونم متقاضي تهيه آداپتور MHL هستيم،ديگر دوستان كسي نيست؟

Pedram_mrn
21-09-2011, 22:07
بچه ها قیمت این گوشی چقد شده مگه 680 نبود من دیروز تو تهران کمتر از 710 پیدا نکردم؟

Advanced Ali-001
22-09-2011, 12:41
سلام!
بعد از سه روز مسخره بازی مرکز مخابرات دوباره درخدمتم!!!!!!!!!
ادای جدید پارس مایروتل بعد از یک ماه تحقیق:

گالاکسی دو فقط وفقط گارانتی نرم افزار داره بقیش به ما مربوط نیست.
تمام نمایندگی ها جز یکیشون همینو گفتم شهرک غرب ومرکز موبایل ایران میگن فقط نرم افزار یعنی 100تومن پول واسه یه سال نرم افزار!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
دوستان من بعد ازکلییییییییییییییییییییی یییییییییییییییییییییی تحقیق راجع به این گوشی به همه دوستانی که میخوان این گوشیب رو بخرن میگم که:
خرید باگارانتی وبدون گارانتی فرققی نمیکنه فقط 100تومن مفت والکی دارین میدین!
چرا چون 100تارام نصب میکنین بالا میکنین روت میکنین پایین میکنین و.....
توصیه اکید میکنم گارانتی مفت نمی ارزه!!!!!!!!!!!
خود دانین!!!!!!!!!!!
دوستانی که پایه خرید شارژررو میزی وکابلHdmi هستن خواهشاًبیان اعلام کنن که باهم پول بریزیم که ارزونتر دربیاد!

مموری کارتتون کلاس چنده؟
4هست خوبه؟
اگه نیست پلمپه برم پس بدم همکارمه یارو!
اصلاًکلاس چند توپه؟
مخلص همه علی.

TAEL
22-09-2011, 16:28
بچه ها قیمت این گوشی چقد شده مگه 680 نبود من دیروز تو تهران کمتر از 710 پیدا نکردم؟

آره عزیزم، یکماه قبل که دلار ارزون بود 680 تومن بود، نه الان!

4هست خوبه؟
اگه نیست پلمپه برم پس بدم همکارمه یارو!
اصلاًکلاس چند توپه؟
مخلص همه علی.

برا استفاده معمولی خوبه اما فیلمبرداری 1080 شاید اذیت کنه. کلاس 10 از همه بهتره. تا جایی که قیمت دارم 32 گیگش حدود 80-90 تومنه.

Advanced Ali-001
22-09-2011, 18:00
برا استفاده معمولی خوبه اما فیلمبرداری 1080 شاید اذیت کنه. کلاس 10 از همه بهتره. تا جایی که قیمت دارم 32 گیگش حدود 80-90 تومنه.
کدوم مارک کجا؟ اینو پس بدم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

SAMCRO
22-09-2011, 20:34
سلام !‌

بچه ها این گوشی رو گرفتم !‌ ۸۰۰ تومن از بازار موبایل !‌
یه مشکلی داشتم می خواستم کمکم کنید !‌
وقتی مسیج ها رو می خوام بخونم توی GS می تونستم وقتی می رم توی یه کانورسیشن بتونم روی هرکودوم بزنم بازشه !‌
ولی توی این نمی شه .
می خواستم ببینم برنامه ای چیزی نیست بشه این کارو کرد ؟‌ یا حداقل بزرگتر نشونش بده !

ممنون !‌

M@hdi-B
22-09-2011, 20:51
سلام !‌

وقتی مسیج ها رو می خوام بخونم توی GS می تونستم وقتی می رم توی یه کانورسیشن بتونم روی هرکودوم بزنم بازشه !‌
ولی توی این نمی شه .
می خواستم ببینم برنامه ای چیزی نیست بشه این کارو کرد ؟‌ یا حداقل بزرگتر نشونش بده !

ممنون !‌

مبارکه

چرا انقدر گرون خریدی؟ با گارانتیه؟

تو جی اس هم اگه رام جینجربرد می ریختی همینطوری می شد .. تو رام فرویو قسمتی از مسیج رو نمایش می داد و وقتی روش می زدی کامل باز می شد.

شما کاستوم رام بریزی فونتهاش بصورت پیشفرض درشته .. راجع به برنامه هم اطلاع ندارم :46:

SAMCRO
22-09-2011, 21:01
مبارکه

چرا انقدر گرون خریدی؟ با گارانتیه؟

تو جی اس هم اگه رام جینجربرد می ریختی همینطوری می شد .. تو رام فرویو قسمتی از مسیج رو نمایش می داد و وقتی روش می زدی کامل باز می شد.

شما کاستوم رام بریزی فونتهاش بصورت پیشفرض درشته .. راجع به برنامه هم اطلاع ندارم :46:
ممنون !‌
اره گارانتی داره !‌
کلا اهل رام بازی نیستم اخه !‌ تا حالا هم عوض نکردم راممو !‌ گارانتی هم که داره ،،،

TAEL
22-09-2011, 21:32
کدوم مارک کجا؟ اینو پس بدم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

تست کن ببین اگه مشکلی نداره که نگه دار. من Patriot رو میگفتم این قیمتاس. خود من هم کلاس 4 ترنسند دارم، مشکلی نداشته. البته فیلمبرداری طولانی مدت نداشتم. فیلم 1080 بگیر 10-15 دقیقه، بعد تو کامپیوتر نگاه کن ببین شطرنجی نمیشه، اگه نمیشد خوبه.

PersiAndroid
23-09-2011, 11:50
سلام كسي اين رام جديد رسمي رو نصب كرده؟

Advanced Ali-001
23-09-2011, 13:53
تست کن ببین اگه مشکلی نداره که نگه دار. من Patriot رو میگفتم این قیمتاس. خود من هم کلاس 4 ترنسند دارم، مشکلی نداشته. البته فیلمبرداری طولانی مدت نداشتم. فیلم 1080 بگیر 10-15 دقیقه، بعد تو کامپیوتر نگاه کن ببین شطرنجی نمیشه، اگه نمیشد خوبه.
سلام.
آقا دوتا سوال:
1-درمورد باتری هرچقدرمیلی آمپرش بیشتر باشه بیشتر شارژنگه می داره؟
فرض کنیم که اصلاًمموری کارت داخل گوشی نیست خب نمیشه fhd فیلم برداری کرد؟

سلام !‌

ولی توی این نمی شه .
ممنون !‌
_________
دوست عزیز شما که ازبازار موبایل ایران گرفتی کارت بیمه هم داشت؟
آخه به من گفتن اگر بجز برنامه گارانتی دیگه هم بخوایی بهت کارت بیمه میدیم!!!!!!!!!!!!!!!

M@hdi-B
23-09-2011, 14:10
باطری بستگی به مصرف گوشی داره(مثلا اندازه و نوع ال سی دی .. سی پی یو و ........)

مموری تو گوشی نباشه خود گوشی نزدیک 11.5 گیگ مموری داره و برای فیلمبرداری مشکلی نیست مگر اینکه پرش کرده باشید

TAEL
23-09-2011, 15:06
سلام.
آقا دوتا سوال:
1-درمورد باتری هرچقدرمیلی آمپرش بیشتر باشه بیشتر شارژنگه می داره؟
فرض کنیم که اصلاًمموری کارت داخل گوشی نیست خب نمیشه fhd فیلم برداری کرد؟

دوست عزیز شما که ازبازار موبایل ایران گرفتی کارت بیمه هم داشت؟
آخه به من گفتن اگر بجز برنامه گارانتی دیگه هم بخوایی بهت کارت بیمه میدیم!!!!!!!!!!!!!!!

1. بله. هر چه بیشتر باشه، توان بیشتری داره. مثلا الان باتری خودش 1650 هست و استفاده معمولی حدود 2 روز جواب میده. و این باتری اضافه که تازگیا اومده 2000 هست که حدود 30% بیشتر نگه میداره. یعنی تحت همون شرایط، به جای 2 روز ممکنه 2.5 روز جواب بده.

2. مموری نباشه که قاعدتا روی حافظه 11.5 گیگی که آقا مهدی هم اشاره کرد، رکورد میشه و مشکلات سرعت و اینا مثل مموری رو نداره.

Advanced Ali-001
23-09-2011, 16:51
ممنون ممنون ممنون فقط یه سوال!
دوستی هست که گوشیشو بیمه کرده باشه یاباکارت بیمه خریده باشه....
آخه ما لپ تاپامونو بیمه ایران میکنیم گوشی به این گرونی رو نمیشه؟:13:

Pedram_mrn
23-09-2011, 17:09
بچه ها من میخوام این گوشی رو بخرم باید به چه نکاتی توجه کنم وسایل توی جعبه چی داره؟؟؟
کره با چین و ویتنام چه فرقی داره کدومو بگیرم؟؟؟؟
روی بعضی از جعبه ها زده 1.2Ghz رو بعضی ها نزده؟
این جدیدا که مشکل رنگ خاکستری و زردو نداره دیگه نه؟؟
یکم توضیح بدید راجع بهش ممنون میشم:11:

PersiAndroid
23-09-2011, 21:06
بچه ها من میخوام این گوشی رو بخرم باید به چه نکاتی توجه کنم وسایل توی جعبه چی داره؟؟؟
کره با چین و ویتنام چه فرقی داره کدومو بگیرم؟؟؟؟
روی بعضی از جعبه ها زده 1.2Ghz رو بعضی ها نزده؟
این جدیدا که مشکل رنگ خاکستری و زردو نداره دیگه نه؟؟
یکم توضیح بدید راجع بهش ممنون میشم

اينجا:

Advanced Ali-001
23-09-2011, 22:44
ممنون ممنون ممنون فقط یه سوال!
دوستی هست که گوشیشو بیمه کرده باشه یاباکارت بیمه خریده باشه....
آخه ما لپ تاپامونو بیمه ایران میکنیم گوشی به این گرونی رو نمیشه؟:13:

دوستان سلام.
راستش جسارت نشه من الان 99درصد کارم حله جز این فقط اینو جواب بدین دوشنبه به بعد خریدم!
مرسی!:11:

PersiAndroid
23-09-2011, 23:00
دوست عزيز بيمه يه چيز الكيه و كلاهبرداريه حدود 60-70 تومن بيشتر ميدي ولي اصلا معلوم نيس كه قراره چه كاري برات بكنن و چقدر بهشون اعتماد هست شركت هاي بزرگ گارانتي هم كه گوشي ها رو گارانتي مي كنن كلي واسه تعمير گوشي معطلت مي كنن...
من يه دوست مغازه دار دارم كه كل سودشو رو همين جريان بيمه ميكنه...
و بعد كه مياد ميگه اين جزء بيمه نيست و از اين حرفا.. يه گوشي بدون گارانتي بخر همين كه مراقبش باشي خودش بزرگترين بيمس پولتو الكي تو جيب اين و اون نريز آخه مگه ماشينه كه بيمه بدنه بيمه سرقت و از اينجور حرفاش كني! يه گوشيه

saver
24-09-2011, 10:21
سلام یه s2 پیدا کردن 5 ماه کارکرد 600 تومن بخرم ؟

فروشنده تو اینترنت آگهی زده

لطفا کدهای تست سخت افزار رو بذارید

farredsky
24-09-2011, 11:24
کد : ستاره مربع صفر ستاره مربع ( تو تایپ جابجا میشه برای همین نوشتم )

PersiAndroid
24-09-2011, 11:37
نه خيلي زياده نهايتا 500 بده اگه تميزه. بستگي به گوشي هم داره شايد 450 هم نيارزه
من 2 ماه كار كرده و تميز تميز با كيس 570 خريدم واسه يكي از بچه ها
اين آگهي همون نيست كه طرف اهوازي بود؟
كد ها رو هم با آموزش تو لينك چند پست قبلي گذاشتم

saver
24-09-2011, 11:47
نه یه خانوم از تهران آگهی زده

PersiAndroid ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) اگر یه مورد پیدا کردی خبرم کن من میخوام
با X10 خودم هم تعویض میکنم بقیه رو نقد میدم

REZAt1980
24-09-2011, 12:01
سلام دوستان.

من تا اونجایی که امروز تحقیق کردم، ظاهرا این گوشی تو خیلی از مسائل از تمام گوشی ها برتره. درسته؟ از لحاظ کانفیگ و ... .
=================
اما مشکلی که هست اینه:

من تا حالا هیچ گوشی جز سیمبیان نداشتم.

برای همین هیچ اطلاعی از چند و چون سیستم عامل ها ندارم. آیا این جا تاپیکی هست که کاملا سیستم عامل ها باهم مقایسه شده باشند؟ و بشه اطلاعات جامعی کسب کرد؟
چون متاسفانه تو هر تاپیکی میرم، دارن سیستم عامل همون گوشی رو تبلیغ میکنند و اصلا نتونستم اطلاعات خوبی کسب کنم.

به نظرتون کدوم بهتره؟ کدوم نرم افزاراش راحت تر بدست میان؟ و ... .

-----------------------

و اینکه چند صفحه قبل ظاهرا دوستان گفتن که بدون گارانتی 100 تومن ارزونتره؟!
واقعا بدون گارانتی بخرم؟!
جای مطمئنی هست که بدون گارانتی بفروشه و از گوشی هم دزدی نکرده باشه؟ و گوشی دست نخورده باشه؟

-------------------------------

نکته بعدی: این دزدی دوستان موبایل فروش هست که به اسم نصب سیستم عامل!!!! به اسم آپگرید کردن، به اسم آپدیت کردن.
به اسم سرتیفیکیت کردن و ... حدودا 50 تا 100 ( بسته به گنجاش و ظرفیت انداختن) به قیمت گوشی اضافه میکنند.

آیا برای این گوشی نیاز به کاری هست؟ نیاز هست که گوشی اتفاقی روش بیفته؟ یا نه؟

من خودم اینترنت با سرعت خیلی عالی دارم، و اگر نیاز باشه میتونم آپدیت و ... رو انجام بدم.

------------------------------------------------

و سوال آخر این که؟ این "" رام " چی هست؟
من اطلاعی ندارم. میگن رام رو باید اولش عوض کنی؛ یعنی چی.؟؟

ببخشید خیلی زیاد شد. ممنون میشم راهنمایی کنید.:11:

saver
24-09-2011, 12:16
آندروید دوست عزیز خیلی با سیمبین و خیلی سیستم عامل های دیگه فرق میکنه
شما برای نصب هز نرم افزاری روی آندروید فقط کافیه فایل apk رو داشته باشی

حالا برنامه میخواد پولی باشه یا مجانی
پس برای نصب نرم افزار گوشی احتیاجی به -- شدن نداره

اگر آیفون رو سرآمد همه گوشیها در نظر بگیریم و بدونیم که بیشترین نرم افزار رو داره باید این رو هم بدونی که آندروید کلی نرم افزار داره که بعضیهاشون از آیفون پورت شدن پس هیچ کم و کسری نداره

خرید گوشی با گارانتی یا بدون گارانتی دیگه به خودت بستگی داره
در ضمن بازار فروش موبایل دیگه انقدرها هم در و هم و برهم نیست گوشی کارکرده بفروشن !!!

همه گوشیهای موجود در بازار به آخرین فریم ور آپدیت هستند پس احتیاجی نیست که موقع خرید بدید براتون آپدیت کنن

معمولا رام (سیستم عامل آندروید) حجمی معادل 250 مگابایت دارند که خودتون به راحتی میتونید آپدیت کنید
فقط قبل از اون باید برنامه ارتباط گوشی با pc رو نصب کنید که یا درون خود گوشی موجوده یا توی cd همراه گوشی هست یا باید از سایت سازنده گوشی دانلود کنید

رام همون سیستم عامل گوشی هست
رام ها دو نوع هستند رام رسمی (رامی که خود کارخانه سازنده برای گوشی تولید میکنه)
رام کاستوم که رامی هست که فنهای گوشی اونها رو درست میکنند

ولی در کل رامهای استوک یا رام رسمی بهتره و باگهاش کمتره

اگر شما اینترنت پر سرعت نداشته باشد و بخواهید گوشیتون رو آپدیت کنید(فلش) فوقش هزینه اش 8 تومن میشه نه 50 یا 100 تومن

آندروید برترین و انعطاف پذیر ترین سیستم عامل شناخته شده است
برای مثال شما تو آیفون فیلمها تون رو فقط با یک پلیر میتونید ببینید و اگر بخواهید با یک پلیر دیگه ببینید باید از نوع تمام مدیا ها رو سینک کنید !!!

اکثر گوشیهای آندروید امکان سرور شدن رو دارند یعنی شما میتونید به گوشی دوستتون وصل بشید و ازش اینترنت بگیرید یا حتی فایلهای گوشی اون رو توی گوشی خودتون با سرعت 24 مگابیت در ثانیه دانلود کنید

ولی یه مساله ای که میمونه گوشیهای آندروید خیلی باتری مصرف میکنند پس سراغ گوشیهای کوچک نرو

mehdi30nema
24-09-2011, 16:07
سلام یه s2 پیدا کردن 5 ماه کارکرد 600 تومن بخرم ؟

فروشنده تو اینترنت آگهی زده

لطفا کدهای تست سخت افزار رو بذارید

این گوشی هنوز 5 ماه نیست که اومده ( اونم تو بازار های جهانی ) . چه جوری 5 ماه کارکرد میخان به شما بفروشن ؟ احتمالا یه جای کار میلنگه .

M@hdi-B
24-09-2011, 16:13
این گوشی هنوز 5 ماه نیست که اومده ( اونم تو بازار های جهانی ) . چه جوری 5 ماه کارکرد میخان به شما بفروشن ؟ احتمالا یه جای کار میلنگه .

تاریخ ریلیز که اینو میگه

Available. Released 2011, April

ولی نخر آقا به خاطر 100 تومن ریسک نکن

Advanced Ali-001
24-09-2011, 16:22
سلام.
آقا داستان این مثلث اول کار چیه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
میگن اگه اول کار که روشن میکنی مثلث بیاد بدون که گوشیت روت شده!
روت شده حالا چطوریه؟خوبه یا بد؟

M@hdi-B
24-09-2011, 17:17
سلام.
آقا داستان این مثلث اول کار چیه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
میگن اگه اول کار که روشن میکنی مثلث بیاد بدون که گوشیت روت شده!
روت شده حالا چطوریه؟خوبه یا بد؟

گوشی نو بخری که مثلث نداره هر وقت روت کردی موقع بالا اومدن یه مثلث زرد رنگ که روش علامت تعجبه میاد که به روش خاص خودش میشه حذفش کرد

روت یعنی دسترسی به فایلهای سیستمی برای تغییر فونت و تم و ..... بعضی از برنامه ها هم نیاز به روت دارن

Advanced Ali-001
24-09-2011, 22:44
سلام من یه مطلبی بگم:
شاید بتونم یه بار مفید باشم!
ببینید الان تو بازار اصلاًکره ای پیدا نمیشه خوب همشون زدنmade by samsung خب یعنی سازنده شرکت سامسونگ هست خب من یه نکته ای رو دیدم اونم اینه که به نظر شما چطوری میشه بدون بازکردن پلمپ گوشی متوجه شد که گوشی روی لیبلش کجایی زده!!!!!!!!!
به نظر شما تفاوت این دوتا عکس چیه؟

شمارو نمیدونم ولی من میگم موقع خرید این قسمتی که Imeiروزده رو بینید تو عکس دوم روی جعبه که مال GS2خب15رقمه درست من هشت رقم اولشو کار دارم چون بقیش واسه هرگوشی متفاوت هست کلاًخب وقتی میخواین ببینین گوشی قطعاتش کره هست وشارژرش هم دوشاخه که معمولاًیا چین اسمبل کرده یا کارخانه سامی تو هرکشور دیگه مثل ویتنام خب ببینید مثلا واسه:
Made By Samsung
که شارژردوشاخه داره تو عکس دوم روی اون قسمت لیبل روی جعبه گوشی 8رقم اول باید بزنه:
35884804
خب اگه اینو زده باشه یعنی روی لیبلش زدهmade by sami!!!!!!!!!!!!!!!
ولی اگه زده باشه:
35531004
یعنی روی لیبل پشت گوشی نوشته:
Made In Korea By Samsung
خب امید وارم تونسته باشم یه بار مفید باشم!:41:

یه سوال اینو ببینید:

قضیش چیه اورکلاکش کرده؟
یه سوال دیگه هم دارم درباره این عمودی وافقی کردن گوشی هست خب میخواستم بدونم سنسور گوشی به هردوطرف افقی که گوشی چرخش کنه میچرخه یافقط به سمت چه هست؟
بعد میخواستم بدونم اگه به دوطرف چرخش داره سنسورهردوطرف باویبره هست یا نه مرسی.

REZAt1980
24-09-2011, 22:58
متاسفانه در این یک سال اخیری که من چندتا گوشی برای آشناها خریدم
ویواز - ان 8 - ایکس 6 و..

به عناوین مختلف ( آپگرید کردن، نصب برنامه راه انداز، نصب برنامه خود گوشی، آپدیت کردن، سرتیفیکیت کردن، تضمین نصب نرم افزار و ... )
معمولا مبلغ اضافی گرفتن. از سی هزار تومن تا 50 هزار تومن ... .
حتی یکی از دوستام، رفت یه دونه سی6 خرید و 75 هزار تومن اضافه ازش گرفته بودند به عنوانهایی که گفتم!!!

همش هم تو علاالدین اتفاق افتاده .یعنی همشون اینجوری برخورد کردند.

همون طبقه همکف باید خرید کرد؟ یا جای دیگه؟

Advanced Ali-001
24-09-2011, 23:09
من با یه ماهی که تحقیق کردم میگم ازطبقات5و6بخر اونهایی که انفرادی میفروشن مغازشون بابقیه فرق داره.

vahidhgh
25-09-2011, 02:23
متاسفانه در این یک سال اخیری که من چندتا گوشی برای آشناها خریدم
ویواز - ان 8 - ایکس 6 و..

به عناوین مختلف ( آپگرید کردن، نصب برنامه راه انداز، نصب برنامه خود گوشی، آپدیت کردن، سرتیفیکیت کردن، تضمین نصب نرم افزار و ... )
معمولا مبلغ اضافی گرفتن. از سی هزار تومن تا 50 هزار تومن ... .
حتی یکی از دوستام، رفت یه دونه سی6 خرید و 75 هزار تومن اضافه ازش گرفته بودند به عنوانهایی که گفتم!!!

همش هم تو علاالدین اتفاق افتاده .یعنی همشون اینجوری برخورد کردند.

دوست من نخر از علا
همش بنداز بندازه تو اون طویله
برو با همون پولی که داری از بازار موبایل پیدا میکنی
یه عمر هم خیالت راحته

M@hdi-B
25-09-2011, 07:08
دوست من نخر از علا
یه عمر هم خیالت راحته

بازار موبایل هم همونه چه فرقی داره؟ یارو تو نمایندگی اچ تی سی زمان اچ دی2 جلو چشم من 100 تومن از یه نفر اضافه گرفت بابت همین نرم افزار و جی پی اس و فارسی ساز و گارانتی نرم افزاری و...........

به نظر من با یه نفر خبره بری بهتره حالا یا بازار موبایل یا علاالدین:46:

REZAt1980
25-09-2011, 09:55
ممنون از دوستان.

من با یه ماهی که تحقیق کردم میگم ازطبقات5و6بخر اونهایی که انفرادی میفروشن مغازشون بابقیه فرق داره.

متاسفانه به اونها هم اعتمادي نيست.
ميدونيد كه اونها به چي معروف شدن؟

دوست من نخر از علا
یه عمر هم خیالت راحته
به طور كلي؛ هر قيمتي كه تو علاالدين بهت ميگن، حدود 30 الي 40 هزار تومن، بالاترش رو توي بازار موبايل ميگن.
چرا نميدونم؟

به نظر من با یه نفر خبره بری بهتره حالا یا بازار موبایل یا علاالدین[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
من همچين هم تو قضيه موبايل كم نميدونم

سه چهار سال پيش خودم تو تعميرات موبايل كار ميكردم.
اما چون يه مدت فاصله افتاده و نسل موبايل ها عوض شده، عقب افتادم از بازار.

اما فقط يه چيز رو ميخوام بدونم.:

اگر موبايل رو همونجوري بگيرم و بيارم. بدون اينكه بهش دست بزنند و چيزي روش نصب كنند.آيا به مشكل برميخورم يانه؟
در مورد همه گوشي ها؟

اگر اين رو بدونم،​ديگه اصرار ميكنم و ميگم نيازي نيست.

yee_pesare
25-09-2011, 10:30
دوست عزیز یا از بازار موبایل بخر یا برو طبقه ٥ ٦,تا حالا برا اشناها ده تا گوشی گرفتم هیچ مشکلی نبود, نه برنامه باید نصب کنی نه وسایلو بر میدارن

Advanced Ali-001
25-09-2011, 10:51
متاسفانه به اونها هم اعتمادي نيست.
ميدونيد كه اونها به چي معروف شدن؟
معروف شدن؟
والا من کلاًاونا رو اصبل میدونم بقیش همشون چرته!
خداییش بازار کلش یه طرف این طبقات 5و6یه طرف!!!!!!!!

PersiAndroid
25-09-2011, 11:28
سلام من یه مطلبی بگم:

شمارو نمیدونم ولی من میگم موقع خرید این قسمتی که Imeiروزده رو بینید تو عکس دوم روی جعبه که مال GS2خب15رقمه درست من هشت رقم اولشو کار دارم چون بقیش واسه هرگوشی متفاوت هست کلاًخب وقتی میخواین ببینین گوشی قطعاتش کره هست وشارژرش هم دوشاخه که معمولاًیا چین اسمبل کرده یا کارخانه سامی تو هرکشور دیگه مثل ویتنام خب ببینید مثلا واسه:
Made By Samsung
که شارژردوشاخه داره تو عکس دوم روی اون قسمت لیبل روی جعبه گوشی 8رقم اول باید بزنه:
35884804
خب اگه اینو زده باشه یعنی روی لیبلش زدهmade by sami!!!!!!!!!!!!!!!
ولی اگه زده باشه:
35531004
یعنی روی لیبل پشت گوشی نوشته:
Made In Korea By Samsung
خب امید وارم تونسته باشم یه بار مفید باشم!:41:

یه سوال اینو ببینید:

قضیش چیه اورکلاکش کرده؟
یه سوال دیگه هم دارم درباره این عمودی وافقی کردن گوشی هست خب میخواستم بدونم سنسور گوشی به هردوطرف افقی که گوشی چرخش کنه میچرخه یافقط به سمت چه هست؟
بعد میخواستم بدونم اگه به دوطرف چرخش داره سنسورهردوطرف باویبره هست یا نه مرسی.

به نظر من از روی این کد های آیمی که گفتین نمیشه فهمید آخه در همه موارد صدق نمی کنه مثلا گوشیه من made by sami هست ولی آیمیش با این کد شروع میشه 35815004

- بله اورکلاک کرده

- برای این مسئله شما بهتره که به قسمت setting بعد motion برید
تو قسمت tutorial همه رو هم با انیمیشن و هم با قابلیت تست توضیح داده

این گوشی این قابلیتها رو داره:

auto rotation

یعنی گوشی رو عمودی بگیری صفحه به صورت عمودی در میاد و اگه افقی بگیری به صورت افقی در میاد

turn over
این قابلیت برای زمانی هست که گوشی داره زنگ میخوره و اگه بر عکسش کنی سایلنت میشه
مثل اینکه رو میز باشه و بعد گوشیو برگردونی وسایلنت میشه موقع پخش موسیقی هم میشه این کار رو کرد

tlit
این قابلیت که توی بروزر یا نمایش عکس ها هم میتونین ازش استفاده کنین به صورتیه که دوتا از انگشتاتونو رو صفحه میزارین و گوشی رو نزدیک یا دور می کنین و عکس یا صفحه زوم میشه مثل کاری که با ذره بین میکنی

panning

این هم یه جور قابلیت برای رد کردن صفحات یا آیکون ها و بر نامه هاست که یه انگشتتونو رو صفحه میزارینوگوشیو به سمت چپ یا راست متمایل می کنین و صفحه ها عوض میشن

double tap:

با دوبار زدن با دست بالای گوشی ( نمونش تو همون قسمت آموزش هست) گوشی آماده ی دستورات صوتی میشه

یه سری قابلیت دیگه هم داره که احتمالا تو محیط کاربری قابل اجرا نباشه و در برنامه ها و بازی های که از ژیروسکوپ استفاده می کنن به کار بیاد

hamidR15
25-09-2011, 12:44
دوستانی که پایه خرید شارژررو میزی وکابلHdmi هستن خواهشاًبیان اعلام کنن که باهم پول بریزیم که ارزونتر دربیاد!

سلام علي جان
ظاهرا كسي ديگه از دوستان نيست كه مشتري خريد آداپتور MHL باشه .
آقا كسي نيست؟3 نفر ديگه اگه مشتري بشن من هماهنگ ميكنم برامون از اونور بيارن و هزينه پستش مياد پائينا
نبود؟؟؟:19:

Advanced Ali-001
25-09-2011, 13:10
سلام علي جان
ظاهرا كسي ديگه از دوستان نيست كه مشتري خريد آداپتور MHL باشه .
آقا كسي نيست؟3 نفر ديگه اگه مشتري بشن من هماهنگ ميكنم برامون از اونور بيارن و هزينه پستش مياد پائينا
نبود؟؟؟
آقاجمع شین بریم بگیریم دیگه.....
من همه چیم جوره مبلغ گوشی هم جوره میخوام ببینم این دوتا هم جور میشه یانه....:41:

PersiAndroid
25-09-2011, 17:50
یکی از دوستان به اسم farzad_sh_2020 که خودشونم فروشگاه دارن فرمودن:

1 عدد : 65000
2 عدد : 115000
3 عدد : 160000
4 عدد : 200000

که بهترین تعداد و کمترین قیمتش همین 4 تا هست . چون بیشتر که بشه بخاطر وزن بیشترش دیگه هزینه پستش زیاد میره بالا .

توی تاپیک بنویسی فکر کنم 4 نفر پیدا بشن . حتی توی 2 عدد هم میبینی که 15 تومن اختلاف هست .

منم میخوام حالا که 4 نفر شدیم دیگه تکمیله واسه هماهنگی خبر بدین

Advanced Ali-001
25-09-2011, 17:56
آقا من که میدونین کل هم پایه ام!
البته فقط داکش یاهمون شارژر رومیزی وکابلhdmmiرو فقط.
پارسی جان منو شما و حمید خان سه نفریم که چهارمی کیه؟
کی قرار بزاریم؟چیکار باید بکنم من؟؟؟؟؟؟؟؟؟
من خودم تهرانم.

hamidR15
25-09-2011, 18:13
یکی از دوستان به اسم farzad_sh_2020 که خودشونم فروشگاه دارن فرمودن:

آقاجمع شین بریم بگیریم دیگه.....
من همه چیم جوره مبلغ گوشی هم جوره میخوام ببینم این دوتا هم جور میشه یانه....:41:

آقا من که میدونین کل هم پایه ام!
البته فقط داکش یاهمون شارژر رومیزی وکابلhdmmiرو فقط.
پارسی جان منو شما و حمید خان سه نفریم که چهارمی کیه؟
کی قرار بزاریم؟چیکار باید بکنم من؟؟؟؟؟؟؟؟؟
من خودم تهرانم.
من حدود 1 ساعت پيش با ايشون0آقا فرزاد) داشتم صحبت ميكردم. قيمتي كه گفتي ماله قبل هست و الان باتوجه به قيمت دلار آدابتور MHL تكش شده 74000 تومن.
اگر 4 تا سفارش بديم هزينه پست كاهش پيدا ميكنه و قيمت تمام شده ميشه 217000تومن.يعني نفري 54250 تومن.فقط يه نكته،يه نفر بايد سفارش بده و اجناس هم براي ايشون مياد مستقيما از كره.با علي جان من صحبت كردمغايشون تهران تشريف دارن،اگر صلاح دونستيد من به عنوان رابط بين دوستان ميشم.
باز هم من تابع جمع هستم.

PersiAndroid
26-09-2011, 09:24
فروش جهانی گالکسی اس 2 بعد از فقط 5 ماه از 10 ملیون دستگاه هم گذشت

The hit smartphone Galaxy S II has surpassed the 10 million landmark in global sales. It managed to achieve this in just five months of going on sale.

The previous record holder in Samsung's fleet was the Samsung Star S5230, which managed to cross the 10 million mark in six months. The hot selling Galaxy S managed to achieve the same in about seven months. Being significantly more expensive than both, the fact that the Galaxy S II managed to reach the sales figure in a shorter period of time is quite an achievement.

Then again, this is not surprising. The Galaxy S II has struck a chord with the smartphone buyers thanks to its awesome features and performance and people are shoveling their money at Samsung just to get their hands on the best smartphone on the market right now. Now that the phone has started selling in the US as well, the next landmark will probably take even less time.

source:

BLACK_SUN
26-09-2011, 12:58
به نظر من از روی این کد های آیمی که گفتین نمیشه فهمید آخه در همه موارد صدق نمی کنه مثلا گوشیه من made by sami هست ولی آیمیش با این کد شروع میشه 35815004
مال شما کره ای هست؟

Advanced Ali-001
26-09-2011, 14:05
من حدود 1 ساعت پيش با ايشون0آقا فرزاد) داشتم صحبت ميكردم. قيمتي كه گفتي ماله قبل هست و الان باتوجه به قيمت دلار آدابتور MHL تكش شده 74000 تومن.
اگر 4 تا سفارش بديم هزينه پست كاهش پيدا ميكنه و قيمت تمام شده ميشه 217000تومن.يعني نفري 54250 تومن.فقط يه نكته،يه نفر بايد سفارش بده و اجناس هم براي ايشون مياد مستقيما از كره.با علي جان من صحبت كردمغايشون تهران تشريف دارن،اگر صلاح دونستيد من به عنوان رابط بين دوستان ميشم.
باز هم من تابع جمع هستم.
منم تهرانم فقط یه مسئله ای هست......
ما الان چند نفریم؟؟؟؟؟؟
منو حمید وپارسی آنرویید که ما آخر اسمشو نگرفتیم!
خب شدیم سه تفر درست من یه سوال دارم اگر 5نفر بشیم میرسه به50تومن واسه کابل؟
اگه برسه معرکس!!!!!!!!
وستانی که دنبال این شارژر رو میزی وکابلHDMIهستند بشتابند!!!!!!!!!
:33::33::33::33::33::33::33::33::33::33::33::33::3 3::33::33::33::33::33::33::33::33::33::33::33::33:
:33::33::33::33::33::33::33::33::33::33::33::33::3 3::33::33::33::33::33::33::33::33::33::33::33::33:

---------- Post added at 02:05 PM ---------- Previous post was at 02:03 PM ----------

یه سوال:
تکلیف اینو عکسو همین الان مشخص کنین.

یعنی سفارش انگلیس تا1.7گیگ اور میتونه بکنهCPUرو؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟:18:

Alex Fera
26-09-2011, 14:45
سلام،دوستان قیمت جهانیه GSII چقد هستش؟؟؟
قیمت دوبی رو کسی نداره؟؟؟

PersiAndroid
26-09-2011, 17:41
منم تهرانم فقط یه مسئله ای هست......
ما الان چند نفریم؟؟؟؟؟؟
منو حمید وپارسی آنرویید که ما آخر اسمشو نگرفتیم!
خب شدیم سه تفر درست من یه سوال دارم اگر 5نفر بشیم میرسه به50تومن واسه کابل؟
اگه برسه معرکس!!!!!!!!

یه سوال:
تکلیف اینو عکسو همین الان مشخص کنین.

یعنی سفارش انگلیس تا1.7گیگ اور میتونه بکنهCPUرو؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟:18:

منم كه شيراز....:41: از ميان جمع ياران من چه تك افتاده ام...... :37:اي داد .... :44:
نه عزيز 5 نفر بشيم وزن بسته سنگين ميشه از اونور باز گرونتر ميشه بهترين حات 4 نفريه
:10::10:
منم رئوف... مخلص همه برو بچ اونم Persian Android هست كه خلاصه شده
عكس هم فك كنم هركي هرچقد تونسته گوشيشو اور كنه ركورد گذاشته تو اين سايته.
در مورد اون دوست هم كه پرسيده بودن گوشيت كجايييه تو همون پست هم نوشته بودم
made by sami زده
ولي سفارش اروپاس

Advanced Ali-001
26-09-2011, 19:07
made by sami زده
ولي سفارش اروپاس
یعنی جعبش کوچیکست درسته؟
ولی شما تو پست راهنمای گفتی که سفارش خاور میانه بهرته!یعنی بزرگه راستش من فردا دارم میرم بگیرم!

منم كه شيراز.... از ميان جمع ياران من چه تك افتاده ام...... اي داد ....
نه بابا شیرازی که بو دم مغازه بگیرش دیگه!
پارسی جان یه بنچمارک ازمال خودت بزار اور کردی دیگه؟
ممنون.

Advanced Ali-001
26-09-2011, 19:12
سلام.
چراهمه تو همسایه ازسنسور مینالن؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟
برای تست سنسورچیکار باید بکنم؟؟؟؟؟:19::19::19::19::19::19::19::19: :19::19::19::19::19::19::19::19::19::19::19::19::1 9::19::19::19::19::19::19::19::19::19::19::19::19: :19::19::19::19::19::19::19::19::19::19::19::19::1 9:

Alex Fera
26-09-2011, 21:19
کسی جواب مارو نمیده؟؟؟
یعنی جدی جدی نمیدونید قیمت جهانی GSII چقد هستش؟؟؟

TAEL
26-09-2011, 22:08
کسی جواب مارو نمیده؟؟؟
یعنی جدی جدی نمیدونید قیمت جهانی GSII چقد هستش؟؟؟
قیمت در انگلیس: 334.99 پوند

PersiAndroid
27-09-2011, 13:11
آره جعبه کوچیک هست نه من کجا گفتم جعبه بزرگ بهتره من گفتم فرقی ندارن فقط گفتم کیفیت پرینت و کیفیت پک جعبه بزرگا بهتره نه خود گوشی

- از سنسور چی مینالن؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

hamidR15
27-09-2011, 15:08
سلام
دوستان من چنتا سوال برام پيش اومده،ممنون ميشم راهنمائي بفرمائيد:
1-چنتا برنامه و بازي از Samsung Apps دانلود كردم،سوال اينكه فايلهاي اونها كجا ذخيره ميشه؟
2-رئوف جان شما گفته بودي اين گوشي قابليتي داره كه زماني كه گوشي زنگ ميخوره اگر اون رو بچرخونيم سايلنت ميشه،اين آپشن رو بايد كجا فعال كنم،چون گوشيه من اين آپشن رو عمل نميكنه
3-لايو والپيپرها رو از طريق پي سي سوئيت كجابايد بريزم.فقط پوشه وال پيپر رو پيدا ميكنه.
ممنون

baharan_2122
27-09-2011, 15:13
سلام دوستان
امروز قیمت اس 2 یه کم کشیده پائین

توی گوشی بازار قیمتش زده 705 و توی آل دیجیتال هم شده 719 جریان چیه آیا توی شیراز هم همینطوره؟
کسی خبر داره

و

ببینید متشکرم

PersiAndroid
27-09-2011, 15:14
-تو قسمت setting بعد قسمت motion بعد تیک turn over رو بزنین
-معمولا میره تو پوشه android
-لایو والپیپر های لایو که به صورت فایل apk نصب میشن بعد تو هوم اسکرین دکمه سمت چپ - اپشن رو که بزنی برو تو قسمت wallpapers بعد تو قسمت live wallpaper اون والپیپر مورد نظرتو انتخاب کن

Yashar Cross
27-09-2011, 16:45
فروش 10 ميليون Galaxy S II در پنج ماه
تلفن گلکسي S تبديل به يکي از محبوب ترين تلفن هاي اندرويدي شده است و به نظر مي آيد گلکسي اس دوم هم موفقيت مدل قبلي را تکرار کرده است. بر طبق آمار جديد سامسونگ طي 5 ماه گذشته 10 ميليون Galaxy S II به فروش رفته است که براي يک تلفن اندرويدي عدد بسيار خوبي به حساب مي آيد.
البته اگر بخواهيد آن را با فروش آيفون مقايسه کنيد متوجه مي شويد که هنوز راه زيادي تا رسيدن به رکورد فروش اش وجود دارد. در حال حاضر هر سه ماه 20 ميليون عدد آيفون به فروش مي رسد و بنابراين فروش تلفن سامسونگ با فاصله زيادي عقب تر به حساب مي آيد.

اما به هر حال اين رشد، يک زنگ خطر براي ديگر شرکت ها است و از طرف ديگر ارايه گلکسي S2 در بعضي اپراتورهاي بزرگ دنيا هنوز آغاز نشده است. بنابراين انتظار مي رود که روند سريع فروش همچنان ادامه داشته باشد. معرفي آيفون بعدي هم در راه است و احتمالا تاثير مهمي روي فروش تلفن هاي اندرويدي خواهد داشت.
دوستدار شما یاشار