PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : I9100 Galaxy S II » گوشی سامسونگ با سیستم عامل Android و پردازشگر ا Dual Core ا

صفحه ها : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 [13] 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23

mohammadsm
18-08-2011, 11:37
از نظر سیست عامل و برنامه کدوم بهتره ؟
من کسایی رو که ایفون دارند دیدم که توی گوشیشون برای هر چیزی یه برنامه دارن
اما نمی دونم مشابه اون برای اندروید پیدا میشه یعنی برنامه های کدوم بیشتر و بهتره ؟
برنامه هاي يفون واقعا زياده ولي آندرويد هم خيلي عقب نيست و هر روز داره پيشرفت ميكنه و خيلي نرم افزار هاي جالبي براش هست مثلا فهميدن ارتفاع يك جسم با دوربين گوشي فهميدن سرعت يك جسم در حال حركت بازم با دوربين و ...و هر برنامه و بازي خوبي كه براي آيفون مياد مطمعن باشيد كه بعدش صد در صد براي آندرويد هم مياد:5:

.:PAR3A:.
18-08-2011, 11:55
100% نیست و هنوز هم اندو عقب تر از آیفونه...

Yashar Cross
18-08-2011, 12:44
دکتر جون یکبار گفتی دیگه اینجا کسی ایفون نداره...همه عشق کهکشونن.
در مورد ایفون از نظر گیم اندروید از مک عقب تره...انشالله درست میشه.
ولی ایفون 4 به غیر از سیستم عاملش در مقابل gs2 هیچی نداره...حداقل وایسا برای ایفون5 .
دوستدار شما یاشار

saver
18-08-2011, 12:56
دوستان پیشنهاد میکنم گوشیهاشونو فعلا ارتقا ندهند
منتظر نسل بعد باشید

شایعه هست که ویندوز 8 مشترک برای pc ها و اسمارت فونها عرضه میشه
و شما میتونید برنامه ها رو هر دو پلتفرم اجرا کنید
من که فعلا بی خیال ارتقا شدم تا ببینیم چی میشه

qazplm
18-08-2011, 13:24
منم يك گلگسي ٢ دارم با 3 تا ایفون 4 عوض نمیکنم:27:

farzad_sh_2020
18-08-2011, 13:28
سلام
تعداد نرم افزارهای آیفون خیلی بیشتر از آندروید هست و به نظر من لذتی که آیفون داره و سیستم عاملش آندروید نداره

به طور مثال دوتا بازی مثل هم که با سنسور عمل کنه رو روی هر دو سیستم نصب کنید . واقعاً حساسیت و دقت و سبک عملکرد سنسور متفاوت هست در آیفون .

درضمن طبق آمار دیدم جایی نوشته که آندروید هم پای ios شده ولی زیرش نوشته بود آندروید تیم شناسایی نرم افزارهای تکراری نداره و این اعداد واقعی نیست در صورتی که اپل این تیم رو داره و نرم افزارهای مشابه حذف می شوند

18-08-2011, 13:35
دوستان پیشنهاد میکنم گوشیهاشونو فعلا ارتقا ندهند
منتظر نسل بعد باشید

شایعه هست که ویندوز 8 مشترک برای pc ها و اسمارت فونها عرضه میشه
و شما میتونید برنامه ها رو هر دو پلتفرم اجرا کنید
من که فعلا بی خیال ارتقا شدم تا ببینیم چی میشه
تا جایی که ما شنیدیم ویندوز 8 واسه ی تبلت ها مستقیمه... واس موبایل ویندوز فون 8 میاد که چیزیست در حد ویندوز فون 7 به نظرم : دی

سلام
تعداد نرم افزارهای آیفون خیلی بیشتر از آندروید هست و به نظر من لذتی که آیفون داره و سیستم عاملش آندروید نداره

به طور مثال دوتا بازی مثل هم که با سنسور عمل کنه رو روی هر دو سیستم نصب کنید . واقعاً حساسیت و دقت و سبک عملکرد سنسور متفاوت هست در آیفون .

درضمن طبق آمار دیدم جایی نوشته که آندروید هم پای ios شده ولی زیرش نوشته بود آندروید تیم شناسایی نرم افزارهای تکراری نداره و این اعداد واقعی نیست در صورتی که اپل این تیم رو داره و نرم افزارهای مشابه حذف می شوند
تایید می شود : دی
این نکته رو در نظر بگیرین که همه جا نشون میده که اندو فروشش رو دست آیفون بوده ، اما این نکته رو در نظر بگیرین که آیفون فقط 4 تا سری بوده ، اما گوشیای مبتنی بر اندو چند تا هستن؟؟؟ منطقیه که 4 تا رو با بیش از 200-300 تا مقایسه کنین؟؟؟

Arashdn
18-08-2011, 13:49
صبر كردنا كه من اصلا پيشنهاد نمي كنم چون بعد دو هسته اي سوني اريكسون بعد دو هسته اي 1.5 htc و همينجوري هي مياد:27::27::27::27:

---------- Post added at 10:59 PM ---------- Previous post was at 10:55 PM ----------

خداحافظی سامسونگ، HTC و سونی اریکسون با سیستم عامل اندروید!

26/05/1390
گروه خبری GSM: کارشناسان معتقدند گوگل با خرید واحد موبایل شرکت موتورولا عملاً شانس حضور در گوشی‌های ساخت شرکت‌های سامسونگ و اچ تی سی را از دست داده است.

به گزارش فارس، گوگل روز گذشته از برنامه خود برای خرید این واحد بزرگ تجاری با پرداخت ۱۲.۵ میلیارد دلار خبر داد. ناظران بازار می‌گویند این اقدام گوگل به مایکروسافت فرصت می‌دهد تا سامسونگ و اچ تی سی را برای استفاده از سیستم عامل ویندوز فون تحت فشار بگذارد.

این شرکت‌ها که پیش از این هم نگران انحصارطلبی تجاری گوگل بوده‌اند ممکن است با این اقدام گوگل وحشت زده شده و استفاده از سیستم عامل آندروید را در تولیداتشان کاهش دهند.

فرانسیسکو جرونیمو تحلیل گر موسسه آی دی سی معتقد است که اگر چه این قرارداد از نظر مالی به نفع موتورولا بوده اما ممکن است در درازمدت به ضرر گوگل تمام شود که رقبا را به شدت ترسانده است.

گوگل با عقد این قرارداد وارد رقابت مستقیم با شرکت‌های بزرگ سازنده گوشی مانند اچ تی سی، سامسونگ و سونی اریکسون شده و به همین علت این شرکت‌ها را به سمت استفاده از تولیدات مایکروسافت سوق می‌دهد که تنها سیستم عامل تولید می‌کند و بازگیر مهمی در حوزه سخت افزارهای همراه نیست.
عمرا
گوگل هم اعلام کرده که روابطشو با تمام تولید کننده ها حفظ میکنه و آندورید همچنان یک سیستم باز خواهد بود
و موتورولا هم مستقل به کارش ادامه میده

PersiAndroid
18-08-2011, 15:48
How To Install MIUI ROM Android 2.3.4 On Samsung Galaxy S II [Tutorial]d

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

18-08-2011, 16:03
شما گلکسی بازا از اونجایی که آیفون کشین ، نریزین اینو... گوشیتونو خورد میکنین گرونه : دی اینترفیسش خیلی شبیه آیفونه... مث آیفون فقط یه صفحه داره که اینور اون ور میره...
کلا این همه رام هست ، شما که گوشیتون غوله نمیخواین بنچمارک گنده بزنین باهاش ، با رام های دیگه سر کنین : دی مای یو آی واس ایکس 10 بازاس که میخوان همه چی رو فدای بنچمارک و سرعت کنن : دی

PersiAndroid
18-08-2011, 16:09
طالب شدم بریزم انقد تو سایته تعریفشو کرده بود
رو همین گوشی چینیه هم همینو ریختن
واسه والپیپر هم این امکان ثابت بودن تو اندرویدم هست در ضمن اگه نگاه کنی اون دوتا پیج سمپل با رد کردن هوم اسکرین والپیپر هم تغییر کرده و ادامش اومده

biostar
18-08-2011, 16:18
عمرا
گوگل هم اعلام کرده که روابطشو با تمام تولید کننده ها حفظ میکنه و آندورید همچنان یک سیستم باز خواهد بود

گوگل قطع نکنه شرکت ها قطع میکنن
الان سیستم های عامل بر پایه ی آندروید زیاد دارند شکل میگیرند و همچنین میگو داره جون میگیره ، همه ی اینها نشون دهنده ی این هست که شاید آینده ی آندرویید به خطر بیفته

به طور مثال خرید cyanogen توسط سامسونگ شاید گواه این باشه که سامسونگ بخواد آندروید مخصوص خودش رو داشته باشه

الان موزیلا داره روی سیستم عامل خودش یعنی B2G کار میکنه که باز هسته ی آندروید ی داره
و همچنین سیستم عامل GridOS با کرنل آندروید.........

18-08-2011, 16:26
طالب شدم بریزم انقد تو سایته تعریفشو کرده بود
رو همین گوشی چینیه هم همینو ریختن
واسه والپیپر هم این امکان ثابت بودن تو اندرویدم هست در ضمن اگه نگاه کنی اون دوتا پیج سمپل با رد کردن هوم اسکرین والپیپر هم تغییر کرده و ادامش اومده
واس جی اس 2 رو نمیدونم ، ولی واس ایکس 10ــش خیلی مزخرفه هاااا : دی بازم میل خودت :-؟؟

گوگل قطع نکنه شرکت ها قطع میکنن
الان سیستم های عامل بر پایه ی آندروید زیاد دارند شکل میگیرند و همچنین میگو داره جون میگیره ، همه ی اینها نشون دهنده ی این هست که شاید آینده ی آندرویید به خطر بیفته

به طور مثال خرید cyanogen توسط سامسونگ شاید گواه این باشه که سامسونگ بخواد آندروید مخصوص خودش رو داشته باشه

الان موزیلا داره روی سیستم عامل خودش یعنی B2G کار میکنه که باز هسته ی آندروید ی داره
و همچنین سیستم عامل GridOS با کرنل آندروید.........
همینه میگم خود شیرینی نکنین سیستم عامل اوپن سورس ندین دیگه ، همه با سیستم عامل خودت واست شاخ میشن : دی

PersiAndroid
18-08-2011, 16:35
واس جی اس 2 رو نمیدونم ، ولی واس ایکس 10ــش خیلی مزخرفه هاااا : دی بازم میل خودت :-؟؟

همینه میگم خود شیرینی نکنین سیستم عامل اوپن سورس ندین دیگه ، همه با سیستم عامل خودت واست شاخ میشن : دی

الان DARKY ROM XXKG6 R2 دارم با این عوضش کنم؟ :31:
خو اگه اپل هم اومده بود iOS رو واسه همه شرکت ها آزاد کرده بود هیشکی گوشی خودشو نمی خرید
همین سامسونگ خودمون :31: یه SAMOLED گذاشته بود روش بسش بود :27:

mohammadsm
18-08-2011, 20:54
عمرا
اين يكي را بخون (منبع gsm.ir):5::5:
جریمه بسیار سنگین برای گوگل در صورت انصراف از خرید موتورولا

27/05/1390
گروه خبری GSM: صبح دوشنبه ۱۵ آگوست (۲۴ مرداد) گوگل از تصمیم خود برای خرید واحد موبایل شرکت موتورولا موسوم به Motorola Mobility با پرداخت ۱۲.۵ میلیارد دلار خبر داد.

این خبر از زمان انتشار تاکنون با واکنش‌ها و تفسیرهای متعددی از سوی کارشناسان و اصحاب رسانه‌ها روبرو شده است.

با این حال بخش مالی این قرارداد که از آن به عنوان گران‌ترین خرید گوگل در تاریخ این شرکت یاد می‌شود، به نوبه خود از اهمیت ویژه‌ای برخوردار است.

به گزارش ایتنا از رویترز، یک منبع آگاه گفته است در صورتی که گوگل از انجام معامله خرید Motorola Mobility خودداری نماید، باید مبلغ ۲.۵ میلیارد دلار به موتورولا پرداخت نماید.

این جریمه برابر با ۲۰ درصد کل ارزش قرارداد است.

این منبع همچنین خاطرنشان کرده اگر موتورولا نیز از انجام این معامله منصرف شود، موظف است سه درصد ارزش کل قرارداد یعنی ۳۷۵ میلیون دلار را به گوگل غرامت بدهد.

PersiAndroid
18-08-2011, 21:26
گوشي هاي جديد سامسونگ - مشخصات - و تاريخ عرضه
همراه يه گوشي وين فون 7
شما باشين بين 9250 و 9220 كدوم رو انتخاب مي كنين؟
اگر سي پي يو 9250 هم 1.4 باشه؟

من 9250 رو مي گيرم...
اي خدا بايد باز اين gs2 رو رد كنيم :41:
اينم بگيريم فرتي 4 هسته اي ميزنه اين سامي
بابا سامي دست درس بذار مام يه نفس بگيريم خو

Samsung roadmap leaks again, adds a WP7 handset to the mix

Last week a few bits and pieces of the Samsung smartphone roadmap leaked and now we add more pieces to the puzzle.
We just got the expected release dates for most of the smartphones and the two tablets as well as a whole new addition to the Samsung lineup that will, reportedly, be running on Windows Phone 7.
So obviously Samsung hasn't given up on Windows Phone 7 just yet and it will be releasing the I8350 Omnia W sometimes this year. It will probably be running WP7 Mango on a 1GHz CPU and will be built around a 3.7" display. The rest of the Omnia W features that we know at this stage include a 5 MP camera, WiFi and GPS.
Here's what the whole picture looks like, now that we've added the extra info. The numbers in brackets show the target release week for each of the handsets. Make note, we're currently in the 33rd week of 2011.

Android smartphones
Samsung I9250 (W48) - 4.65" SuperAMOLED of HD resolution (1280x720 pixels), Android Ice Cream sandwich, 5 MP camera.
The Samsung I9220 (W43) - 4.3-inch Super AMOLED of HD resolution (1280x720 pixels), Android 2.3.3 Gingerbread, 1.4 Ghz dual-core processor, 8-megapixel camera.
The Samsung I9210 (W48) - 4.5" WVGA SuperAMOLED, Android 2.3.3 Gingerbread, 4G connectivity, 16 GB of memory, 8-megapixel camera with LED flash, GPS, Bluetooth 3.0, Wi-Fi b/g/n, 1750 mAh battery.
The Samsung I8150 (W40) - 3.7" WVGA LCD, Android 2.3.3 Gingerbread, 1.4GHz processor, HSDPA, 4GB of memory, microSD support, 5 megapixel camera with 720p video recording, Bluetooth 3.0, Wi-Fi, DLNA, GPS and FM radio.
Samsung B5510 (W41) - 2.8" display, Android 2.2.2 Froyo, 800MHz processor, QWERTY keyboard, 3 megapixel camera, FM radio, WiFi.
Samsung S5610 (W42) - 2.4" QVGA display, Android 2.3.3 Gingerbread, 5 megapixel camera, 150 MB storage, HSDPA.
The Samsung GT-S5360 (W42) - 3" QVGA screen, Android 2.3.3 Gingerbread, 2 megapixel camera.
Samsung P6200 (W44) - 7" Super AMOLED of SVGA resolution (1024 x 600 pixels), Android Honeycomb, HSDPA, Wi-Fi, 3 megapixel and 2 megapixel cameras.
Samsung P6210 (W44) - Wi-Fi-only version of the P6200.

Bada smartphones
Samsung S8600 Wave III (W47) - 4" Super AMOLED, Bada 2.0, 5 megapixel camera, Bleutooth 3.0, 3 GB storage.
Samsung S7250 Wave M - 3.5" HVGA display, Bada 2.0, Bleutooth 3.0, NFC.
Samsung S5380 (W47) - 3.2" display, Bada 2.0, Bleutooth 3.0, 2 megapixel camera.

Windows Phone smartphones
Samsung i8350 Omnia W (October) - 3.7" WVGA display, Windows Phone 7.1 Mango, 1GHz processor, 5 megapixel camera, WiFi, GPS and Bluetooth

source:

biostar
18-08-2011, 22:06
گوشي هاي جديد سامسونگ - مشخصات - و تاريخ عرضه
همراه يه گوشي وين فون 7
شما باشين بين 9250 و 9220 كدوم رو انتخاب مي كنين؟
اگر سي پي يو 9250 هم 1.4 باشه؟

من 9250 رو مي گيرم...
اي خدا بايد باز اين gs2 رو رد كنيم :41:
اينم بگيريم فرتي 4 هسته اي ميزنه اين سامي
بابا سامي دست درس بذار مام يه نفس بگيريم خو

]

اره گالاکسی رو رد کن یه ویندوز فون بخر چون گویا قرار نیست سخت افزارش اپدیت بشه ! تا 10 سال دیگه میخوان از همون چیپ داغون استفاده کنن :دی
الان بخری تا چند سال دیگه سر میمونه :27:

PersiAndroid
18-08-2011, 23:46
9250 و 9220 اندرويدي هستن!
يعني تك هسته ايه قويتر از سخت افزار جي اس 2ــه؟
در ضمن ويندوز فون 7 از iOS هم محدود تره - من خودم HD7 داشتم 850 گرفتم بعد دو سه ماه 350 ردش كردم
وينمو 6.5 به نظرم بهتر و قويتر بود ويندور فون 7 به نظر من يه سيستم عامل فانتزيه

biostar
18-08-2011, 23:55
پاک شود..........

PersiAndroid
19-08-2011, 11:34
قيمت شيراز 650

Mig33
19-08-2011, 12:13
بیاد زیر 600 خریدم :31:

PersiAndroid
19-08-2011, 13:35
بچه ها واقعا انصاف داشته باشيم و تعصب رو بذاريم كنار سامسونگ واقعا در برابر قيمت بهترين سخت افزار و جديد ترين تكنلوژي ها رو در اختيار كاربر قرار ميده من اصلا تصور نمي كردم گالكسي اس 2 به اين زودي اين همه افت قيمت داشته باشه براي بهترين و قويترين اسمارتفون جهان اين همه افت قيمت عجيبه و اين نشون ميده كه سامسونگ بر عكس اپل براي مشتري هاش ارزش زيادي قائل هست فكر كنين الان اپل آيفون 4 هنوز با قيمت 1 مليون توماني تو بازار هست با سخت افزاري كه مال يكسال پيش هست در صورتي كه هزينه ي تمام شده ي ساختش فقط 187 دلاره

ha789di
19-08-2011, 13:38
قيمت شيراز 650

رئوف جان آدرس رو برام پ.خ میکنی؟
اینا همون made by samsung هست دیگه؟

Mig33
19-08-2011, 14:06
بچه ها واقعا انصاف داشته باشيم و تعصب رو بذاريم كنار سامسونگ واقعا در برابر قيمت بهترين سخت افزار و جديد ترين تكنلوژي ها رو در اختيار كاربر قرار ميده من اصلا تصور نمي كردم گالكسي اس 2 به اين زودي اين همه افت قيمت داشته باشه براي بهترين و قويترين اسمارتفون جهان اين همه افت قيمت عجيبه و اين نشون ميده كه سامسونگ بر عكس اپل براي مشتري هاش ارزش زيادي قائل هست فكر كنين الان اپل آيفون 4 هنوز با قيمت 1 مليون توماني تو بازار هست با سخت افزاري كه مال يكسال پيش هست در صورتي كه هزينه ي تمام شده ي ساختش فقط 187 دلاره

صد در صد موافقم :46: این gs2 بیاد زیر 600 ...مید بای ویتنام هم باشه خریدمش :31: البته نه اینکه الان ارزش نداره بلکه من بهرحال خودمم نگاه میکنم و یک سری مسائل رو ولی واقعا گالکسی اس 2 گوشی خوب با قیمتی مناسبه که ارزش خرید داره.

PersiAndroid
19-08-2011, 14:20
يه فيلم از گوشي جديد سامسونگ - تقريبا مثل اون اسكرين سيوري هست كه واسه اس 2 اومده بود... احتمالا يه چيزي شبيه نكسوز پرايم باشه
بايد ببينيم كدوم قويتر هستن اونو بگيريم - حيف كه صفحش Super AMOLED HD هست و Super AMOLED HD Plus نيست چون تقريبا همون كاري كه افزايش پيكسل ها تو صفحه نمايش HD انجام ميدن تو صفحه هاي Plus ساب پيكسل ها انجام ميدن
اگه بخوايم اين رو هم بخريم باز 4 هسته اي ها ميان با Super AMOLED HD Plus

Samsung to unpack a new smartphone at IFA, I9250 perhaps

Samsung just published the video teaser for their Berlin Unpacked event that will take place on the eve, before the IFA 2011 kicks off. The video obviously points at the announcement of a new device and from what we can tell it should be the rumored Android-running I9250.
From the way people are holding the device- women are using both their hands, while the guy that's talking on it has placed two of his finger on the back - it becomes obvious that it is somewhat larger than your regular 4-inch phone. Yet it's still small enough to be held next to your ear while talking, so it's obviously not a tablet.
If you have been keeping track of recent rumors you'd know that Samsung supposedly have a device in the works that fits the description quite well. Of course, we are talking about the Samsung I9250, which should sport a 4.65" Super AMOLED of HD resolution (yeap, that's HD as in 1280 x 720 pixels).

This should also be Samsung's first foray in the world of Android Ice Cream sandwich. As far as latest rumors have it, the Samsung I9250 is only expected to hit the shelves in the 48th week of this year, which spans from 28th November to 4th December. Yet, Samsung usually announces its flagships a couple of months before their market availability so it's not inconceivable that we'll get the chance to see the I9250 for the first time at the IFA 2011 that starts on September 2nd.
And, with the successor of the 7" Samsung Galaxy Tab also expected to be announced at the German expo, we are certainly in for a nice time in the first week of September

BLACK_SUN
19-08-2011, 15:11
چرا تو شیراز انقدر ارزونه؟تو شهر ما هنوز 770000 تومان هست هنوز!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:41::13:

PersiAndroid
19-08-2011, 15:21
كاكو شيرازيم ما [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
مگه شما كجايي؟ [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
الان با گارانتي هنوز همون 820ــه؟

rezamaldinii
19-08-2011, 15:33
مشکل داغ شدن شدن گوشی حل شد؟(مسئله جدییه ؟)

PersiAndroid
19-08-2011, 15:36
آره با آپديت حل ميشه- از اول هم جدي نبود

BLACK_SUN
19-08-2011, 15:45
داداش دردو بلای وارد کنندهای شیراز بیفته تو چشمه واردکنندهای سنندج
هنوزم دارن مردم رو تیغ میزنن

milad44
19-08-2011, 17:06
سلام خسته نباشید کجای شیراز 650 میده من هرجا قیمت گرفتم بالای 700 میداد که ؟؟؟؟

PersiAndroid
19-08-2011, 17:26
آدرس رو پ.خ کردم

BLACK_SUN
19-08-2011, 17:54
میگم مگه از کجا وارد میکنند این فروشندها که 650000 میفروشن؟:19:

PersiAndroid
19-08-2011, 18:09
حتما از کره :31:
یکی از دوستام میگفت دبی می خریم 660-70

MVP77
19-08-2011, 18:14
همونطور که میدونید باسه گلکسی اس که کلی رام کوک شده هست
باسه S2 هم رام های کوک شده درست شده ؟
1920X1080 رو پخش میکنه یا خیر ؟ اگر میکنه با پلیر خود گوشی یا با نرم افزار خاصی ؟
دست دوم این گوشی رو چند میشه خرید ؟

mf.designing
19-08-2011, 18:15
سلام به تمام دوستان گلم .
منم بلاخره به جمع S II دارها پیوستم ! چنتا سوال داشتم از دوستان اها فن

1- گوشی من made in chine by samsung هستش و باطریش کره هست و آندروئید 2.3.3 داره و زبان فارسی و عربی هم داره و انگاری مال خاورمیانست ! پشت جعبش هم انگلیسی ننویشته و عربی هست ! موردی که نداره ؟! پلمپش رو هم خودم باز کردم !

2- توی برنامه هاش Music hub رو نداره !! چرا ؟!

3- اون دو تا مشکل معروف رو چطوری بررسی کنم ؟!

4- آیا اگه به 2.3.4 آپ نکنم به مشکل میخورم ؟!

5- حالت چرخش صفحش خیلی طول میکشه ! کند نیست اما زمان میبره ! تنظیماتش از کجاست ؟

اگه سوالی هم بود در موردش در خدمتم

ممنون

PersiAndroid
19-08-2011, 18:30
سلام به تمام دوستان گلم .
منم بلاخره به جمع S II دارها پیوستم ! چنتا سوال داشتم از دوستان اها فن

1- گوشی من made in chine by samsung هستش و باطریش کره هست و آندروئید 2.3.3 داره و زبان فارسی و عربی هم داره و انگاری مال خاورمیانست ! پشت جعبش هم انگلیسی ننویشته و عربی هست ! موردی که نداره ؟! پلمپش رو هم خودم باز کردم !

2- توی برنامه هاش Music hub رو نداره !! چرا ؟!

3- اون دو تا مشکل معروف رو چطوری بررسی کنم ؟!

4- آیا اگه به 2.3.4 آپ نکنم به مشکل میخورم ؟!

5- حالت چرخش صفحش خیلی طول میکشه ! کند نیست اما زمان میبره ! تنظیماتش از کجاست ؟

اگه سوالی هم بود در موردش در خدمتم

ممنون

نه مبارکت باشه داداش - چند گرفتی؟
نه آپدیت کن همون موزیک هاب هم میاد
دارکی رام xxkg6 r2 رو بریز

جواب سوالت هم تو این دوتا پست هست:

mf.designing
19-08-2011, 18:52
نه مبارکت باشه داداش - چند گرفتی؟
نه آپدیت کن همون موزیک هاب هم میاد
دارکی رام xxkg6 r2 رو بریز
ممنون .
718 گرفتم . یه نکته جالب بود که یه مغازه دار made by samsung رو 620 قیمت داد !!! منم بش گفتم 100 زیر بازار میده گفت من عمده میارم قیمتش همیهنه و پلمپ میدم بت ! اما من شک کردم و نگرفتم !! نشر شما چیه ؟!

PersiAndroid
19-08-2011, 18:58
made by samsung رو 620 میداد ؟؟؟؟ رو چه حسابی آخه؟ خو میگرفتی!!!!!!!!!!

mf.designing
19-08-2011, 19:07
made by samsung رو 620 میداد ؟؟؟؟ رو چه حسابی آخه؟ خو میگرفتی!!!!!!!!!!

از رو شک نگرفتم ! واسم خیلی عجیب بود ! بهش گفتم و اون جواب داد که اونایی که بالا میگن خیلی وقت آوردن واسه همون قیمت قدیمی میدن و این به روزه ! هرچی گفتم گفت شک نکن چون پلمپ شده میدم و تست شده میبری !! اما آحه تابلو پایینه ! مگه میشه ؟! خود گالاکسی اس پلاس 550 تمونه ! الان قیمت جهانیش چنده ؟!

راستی ، دوستان اگه میشه لینک تاپیک آموزش کامل نصب برنامه و ... برای تازه کارهارو بزارن . ممنون میشم

PersiAndroid
19-08-2011, 19:50
اگه واقعا پلمپ بود باید همونو میگرفتی - شاید هم گوشیه خراب بوده این شگردش واسه انداختن به مشتری بوده مثلا بعدا بگه من گفتم مسئولیتش با خودت چون این برچسب ها الکین شاید خودشون هم داشته باشن بعد از چک گوشی دوباره بزنن روش مثل گوشیه من که دوتا برچسب پلمپ داشت این حتما مشکل داشته دیگه اینجوری میخواسته ردش کنه- واسه آموزش هم میتونی یه سر به فروم همسایه بزنی:

MVP77
19-08-2011, 19:53
1920X1080 رو پخش میکنه یا خیر ؟ اگر میکنه با پلیر خود گوشی یا با نرم افزار خاصی ؟
دست دوم این گوشی رو چند میشه خرید ؟

mohammadsm
19-08-2011, 19:54
با زبان ساده بگيد چجوري ميشه پشتيباني از زبان فارسي نه منو فارسي را در gs2 نصب كرد؟
رام اصلي چيه رام كوك شده چيه؟

PersiAndroid
19-08-2011, 20:00
آره با پلیر خودش خیلی روون پخش میکنه - بستگی به گوشی داره الن نوش حدود 700 هست دست دومش هم حدود 600 به پایین البته هرکی داره الان یکماه یا دوماهه که خریده یا نمیفروشه یا نمیخواد زیاد ضرر کنه

---------- Post added at 08:00 PM ---------- Previous post was at 07:56 PM ----------

mohammadsm عزیز دیگه اینقد شرمندمون نکن [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
مهندس! بابا ما اوچیکتیم [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

mohammadsm
19-08-2011, 20:18
از رو شک نگرفتم ! واسم خیلی عجیب بود ! بهش گفتم و اون جواب داد که اونایی که بالا میگن خیلی وقت آوردن واسه همون قیمت قدیمی میدن و این به روزه ! هرچی گفتم گفت شک نکن چون پلمپ شده میدم و تست شده میبری !! اما آحه تابلو پایینه ! مگه میشه ؟! خود گالاکسی اس پلاس 550 تمونه ! الان قیمت جهانیش چنده ؟!

راستی ، دوستان اگه میشه لینک تاپیک آموزش کامل نصب برنامه و ... برای تازه کارهارو بزارن . ممنون میشم

با اجازه مهندس persiandroid

mf.designing
19-08-2011, 21:53
ممنون ولی منظورم کالا آموزش اولیه برای نصب برنامه و بازی روی آندروئید بود ! برای نصب برنامه ها نیاز به چه برنامه ای هست ؟ برا این samsung kies به درد میخوره ؟!

mf.designing
19-08-2011, 22:20
دو تا سوال داشتم دوستان :
- یکی این که من چرخش تصویر گوشیم خیلی طول میکشه و باید منتظر بود که تصویره برگرده !! آیا تنظیم خاصی داره این مورد ؟ چون حس میکنم روزه اول اینطوری نبود و من تنظیماتو قاطی کردم !

- دوم این که من تو بررسی های ایسنترنتی دیدم که تصویر بکگراند منو رو تونستن روشن تر کنن ! یعنی همون تصویر دسکتاپ که تو منو به صورت محو و مشکلی وار دیده میشه روشنتر شده ! چطوری اینکارو میشه کرد ؟!

mf.designing
20-08-2011, 10:23
سلام دو باره به دوستان .
یه سوال داشتم ، من به قسمت display رفتم و اون 2 تا تنظیمات calibration رو حواصم نبود و دستکاری کردم و الان تصویر گوشی درست و به موقع چرخش نمیکنه و وقتی هم که اوفقی میشه به حالت عادی برنمیگرده ! چیکار باید بکنم ؟!

مرسی

Arashdn
20-08-2011, 10:53
ببنید
مطمعن باشید تا سال دیگه که گالاکسی بعدی عرضه شه خبری از 4 هسته ای نخواهد بود
همین دو هسته ایش کلی داغ میکنه و مشکلات داره ....
چهار هسته ای بزارن احتمالا آب میشه .....

PersiAndroid
20-08-2011, 12:42
به نظر شما اکتبر میاد؟
اگه چیپش گرافیکش اینی باشه که این خبر میگه میارزه که بیخیال خریدش بشیم و منتظر 9250 بمونیم و همین گالکسی اس 2 رو نگه داریم آخه صفحش خیلی وسوسه کنندس اما درسته که HD هست ولی Super AMOLED Plus نیست و خب اگر چه پیکسل بیشتر داره ولی سابپیکسل هاش کمتر هستند و د مقایسه با سری پلاس نباید تفاوت کیفیت زیادی داشته باشه

Is a Samsung-made Nexus Prime coming in October?O

The rumors that Samsung will be producing the next generation Google phone are heating up. Today's edition suggests that the next Google phone, the Nexus Prime, will launch in October and will be the first device to run Android 4.0 Ice Cream Sandwich.
Reportedly, it will pack a 4.5" screen with 720p resolution - probably the new generation SuperAMOLEDs we heard of yesterday. If that's true, it will mean going back to PenTile matrixes.
Rumors go on to say that the Nexus Prime will be powered by a chipset that will make even the Galaxy S II look slow - a 1.5GHz dual-core processor and a PowerVR SGX540 GPU running at a higher clock speed than we've ever seen so far.
Samsung is already teasing their Berlin Unpacked event, which will precede IFA. It's expected that they'll show the I9250 - supposedly a Android Ice Cream Sandwich phone with a 4.65" screen with 720p resolution.
This sounds very much in line with the Nexus Prime - and if it's not Prime itself, it might be Samsung's own version of the phone (like how Nexus S/Galaxy S were). Also, a September announcement and an October launch seem good.
The acquisition of Motorola by Google hasn’t gone through yet, so it's not strange that another company is making the next Nexus. Things might look differently when the time comes to make a successor to the Nexus Prime.
We can't wait for the Berlin Unpacked and IFA, when we should get a clearer picture.

WOLF PACK
20-08-2011, 14:35
سلام دوستان برنامه ای هست که بشه باهاش فیلم با زیرنویس نگاه کرد؟
در ضمن نوشته های فارسی تو گوشی جدا جدا هستن چجوری درست میشن؟

PersiAndroid
20-08-2011, 14:40
آره باپلیر خود گوشی میشه این برنامه هم هستDICE PLAYER

یا باید رام فارسی بریزی یا رامتو دستکاری کنی

WOLF PACK
20-08-2011, 14:45
رام فارسی رو از کجا باید بگیرم؟چجوری باید نصب کنم؟یا چجوری باید رام رو دستکاری کنم؟ لطفا راهنمایی کنید...
ممنون.

PersiAndroid
20-08-2011, 14:49
رام رسمی فارسی هست رام کاستوم هم هست
میتونی 2.3.3 فارسی بریزی
یا رام کاستوم که فارسی ساپورت کنه

WOLF PACK
20-08-2011, 15:03
دوست عزیز تو سایت باید عضو شم نمیشه حالا شما چیزی رو که برای خودت ریختی لینکشو برام بزاری و نحوه نصبشم بگی؟؟
خیلی خیلی ازت ممنونم.:20:

PersiAndroid
20-08-2011, 15:56
من همین الان DarkyROM2 KH3 Base رو ریختم
ولی به نظرم واسه شما که ساپرت فارسی میخوای
XXKH3 CriskeloRom بهتره چون ساپرت فارسی هم داره:

عضویت نمیخواد

mohammadsm
20-08-2011, 16:56
مهندس هيچ برنامه اي نيست كه مثل برنامه هاي عادي رو گوشي نصب بشه و ساپورت فارسي را بياره يه راه خيلي ساده تر از رام و ريكاوري و...:31:

Mig33
20-08-2011, 19:05
آقا قیمتش در چه حالیه ؟ دوستان از شهرهای مختلف قیمت بدن
سپاس

TAEL
20-08-2011, 19:19
آقا قیمتش در چه حالیه ؟ دوستان از شهرهای مختلف قیمت بدن
سپاس
تهران : 690 تا 720

hamidreza0073
20-08-2011, 21:57
تهران : 690 تا 720

تا 600 هم میرسه

TAEL
20-08-2011, 22:03
تا 600 هم میرسه
شاید دو سه ماه دیگه!

قیمت جهانیشم 600 نیست الان، حدود 630-640 هست

ayoob1
20-08-2011, 22:10
سلام دوستان اونایی که چند ماه گوشی رو دارن میشه بگن با یه استفاده معمولی مثلا در سفر sms و call چقدر میشه رو باتری حساب کرد

mf.designing
20-08-2011, 22:14
دوستان کامپیوتر چطوری میتونه حافظه گوشی رو بشناسه که به طور مستقیم فایلهارو ریخت روش ؟!

kiuna
20-08-2011, 23:38
دوستان قضیه این مدل GALAXY S2 4G ‌چیه ؟
فرقش با مدل معمولی چیه ؟
قیمتش چقدر فرق میکنه ؟

hossein-sam81
21-08-2011, 08:44
سلام دوستان اونایی که چند ماه گوشی رو دارن میشه بگن با یه استفاده معمولی مثلا در سفر sms و call چقدر میشه رو باتری حساب کرد

دوست عزيز براي پيام و تماس حدود 2 روز و بيشتر روش حساب كن
تو آپديتا باطريش خيلي بهتر شده نسبت به رام هاي اوليه

baharan_2122
21-08-2011, 08:49
خدا کی قیمت این می رسه به 500 یا 550

یه دونش رو بندازیم ته جیبمون

mohammadsm
21-08-2011, 10:28
دوستان بلا خره خريدمش خيلي عاليه بدون پيكسل سوخته و ...
:31:

ellina3033
21-08-2011, 11:14

سلام دوست عزیز
چتد خریدی گوشیتو؟ ساخت کجازده؟

mohammadsm
21-08-2011, 12:27
سلام دوست عزیز
چتد خریدی گوشیتو؟ ساخت کجازده؟
720خود گوشي زده made by samsung من به مغازه اره گفتم كره اي ميخوام بعد گفت كه بيشتر كره اي ها ليبلن و اين گوشي اگه تا يك سال ديگه خراب شد بيارش گوشي شاخ اون موقه را بت ميدم

Yashar Cross
21-08-2011, 12:30
خدا کی قیمت این می رسه به 500 یا 550

یه دونش رو بندازیم ته جیبمون
سال دیگه همین موقع ها:31:...داداش الانش gs1 رو 500 گیر نمیاد:27:دنبال دومیشی!!!
خیلی افت کنه 600 بشه که اون موقع میزنم در گوشش:46:

مبارکه داش:40:

زیاد بهش فکر نکن 4g یه.
دوستدار شما یاشار

mohammadsm
21-08-2011, 13:40
مهندس persiandroid شما چجوري رو گوشيت برنامه نصب ميكني من وقتي گوشيا به كامپيوتر وصل ميكنم به عنوان دوربين عكاسي ميشناسه گوشيا بايد چه كنم؟

21-08-2011, 13:59
مهندس persiandroid شما چجوري رو گوشيت برنامه نصب ميكني من وقتي گوشيا به كامپيوتر وصل ميكنم به عنوان دوربين عكاسي ميشناسه گوشيا بايد چه كنم؟
گوشیای سامی یه نرم افزاری میخوان به اسم Kies... اونو دانلود کنین... البته شاید راه های دیگه هم باشه ، من سامی باز نبودم واس همین فقط همینو میدونم : دی

mohandes
21-08-2011, 15:22
ادیتید !!!!!!!!!

mohandes
21-08-2011, 15:31
فرقش با مدل معمولی چیه ؟
قیمتش چقدر فرق میکنه ؟

نسل تجهیزات مخابراتی ایران ۲.۵G هست پس ۳G و 4G به درد من و شما نمیخوره . این عدد نسل ها هر چی بیشتر میشه سرعتشونم میره بالا که همونطور که گفتم به درد ما نمیخوره . ما جزو کشورهای جهان سوم و عقب افتاده ایم .

PersiAndroid
21-08-2011, 16:53

setting - wireless and network-usb utilities -connect storage to pc - ( connect usb cable

baharan_2122
21-08-2011, 17:54
مبارکه:11:

یعنی با گارانتی یا بی گارانتی

نرم افزار هم روش بود یا نه؟

---------- Post added at 06:54 PM ---------- Previous post was at 06:50 PM ----------

سال دیگه همین موقع ها:31:...داداش الانش gs1 رو 500 گیر نمیاد:27:دنبال دومیشی!!!
خیلی افت کنه 600 بشه که اون موقع میزنم در گوشش:46:

مبارکه داش:40:

زیاد بهش فکر نکن 4g یه.
دوستدار شما یاشار

داداش

چرا می زنی

آرزو بر جوانان عیب نیست

راستس من اول یه گوشی ان 95 رو خریدم 600 تومن

حالا شده 250 300 یعنی این بلا سر این نمی آد؟

21-08-2011, 17:59
خوب چند وقت از ورود ان 95 گذشته؟؟؟ اینم تا 2 سال دیگه به 300 راحت میرسه (به خاطر سرعت گرفتن تکنولوژی)...

mohammadsm
21-08-2011, 18:59
مبارکه:11:

---------- Post added at 06:54 PM ---------- Previous post was at 06:50 PM ----------
بدون گارانتي ولي با رام فارسي نرم افزار بود ولي بازي نبود

---------- Post added at 07:59 PM ---------- Previous post was at 07:57 PM ----------

[QUOTE=PersiAndroid;6387482]setting - wireless and network-usb utilities -connect storage to pc - ( connect usb cable
خيلي ممنون يه سوال ديگه دارم من چند تا بازي hd روش نصب كردم ولي وقتي ميرم توبازي ميگه بايد يه چيز را از اينترنت دانلود كنه كه حدود 150 مگ هستن اين چيه؟:31:

mohammadsm
21-08-2011, 19:08
راستي كسي ميدونه من چجوري بايد تنظيمات gprs همراه اولا براي اين گوشي بگيرم

Mig33
21-08-2011, 20:08
قیمت تو بانه 675 تومن .... دبی هم 610 تا 625 تومن
به نقل از همسایه فروم همسایه :31:

ayoob1
22-08-2011, 03:43
کسی جواب نداد میشه رو باتری گوشی 2 روز حساب کرد وقتی در سفری فقط call و sms رو جواب میده؟

h_r_v
22-08-2011, 07:00
خيلي ممنون يه سوال ديگه دارم من چند تا بازي hd روش نصب كردم ولي وقتي ميرم توبازي ميگه بايد يه چيز را از اينترنت دانلود كنه كه حدود 150 مگ هستن اين چيه؟:31:
اصطلاحا بهش میگن SD Data .. محیط بازی هست.. تا وقتی اون 150 مگ رو دانلود نکنی بازی بالا نمیاد

Mig33
22-08-2011, 08:30
9 روز دیگه تو سامی میخواد یه چیزائی رو IFA2011 تو برلین معرفی کنه فکر میکنم روقیمت گالکسی اس 2 تاثیر بزاره برید اینجا :

Xx Hossein xX
22-08-2011, 10:00
قیمت دیروز تهران 690-710 تومن .

mohammadsm
22-08-2011, 10:09
اصطلاحا بهش میگن SD Data .. محیط بازی هست.. تا وقتی اون 150 مگ رو دانلود نکنی بازی بالا نمیاد
هيچ سايتي نيست كه اينا را براي دانلود داشته باشه يعني هم بازي هم اينارا با هم دانلود كنم نصب كنم بدون درد سر برم تو بازي:13::13::13::13::13::13::13::13::13::41::4 1::41::41::41::41::41:

MVP77
22-08-2011, 13:22
هيچ سايتي نيست كه اينا را براي دانلود داشته باشه يعني هم بازي هم اينارا با هم دانلود كنم نصب كنم بدون درد سر برم تو بازي:13::13::13::13::13::13::13::13::13::41::4 1::41::41::41::41::41:
دوست عزیز اگه میخوای با گوشی و بازیهاش حال کنی هم باید خرج کنی هم باید وقت بزاری
adsl که داری ؟ اگه داری یه مودم وایفای بخر مستقیم بزار کل بازی دانلود بشه و حالشو ببر
اگر مودم وایفای نخری تقریبا 50 درصد نمیتونی با S2 صفا کنی :46:

pooryak
22-08-2011, 14:06
بعد ماه رمضون گرون میشه؟ خیلی بالا میره قیمتا؟

hoha881
22-08-2011, 14:09

Mig33
22-08-2011, 14:17
بعد ماه رمضون گرون میشه؟ خیلی بالا میره قیمتا؟

اتفاقا بعدش قیمتها میاد پائین هم به خاطر کم شده تعرفه واردان گوشی و هم تموم شدن تعطیلات و ......
در مجموع قیمت ها همش در حال کاهشه

mohammadsm
22-08-2011, 14:29
يه سوال ديگه ولي نخنديد چجوري بايد من گوشيا آپديت كنم؟:41:

mohammadsm
22-08-2011, 14:37
اتفاقا بعدش قیمتها میاد پائین هم به خاطر کم شده تعرفه واردان گوشی و هم تموم شدن تعطیلات و ......
در مجموع قیمت ها همش در حال کاهشه
pooryak درست ميگه به دليل قيمت جهاني طلا و بهران و اين جور چيزاي اقتصادي قيمتا ميره بالا منم وقتي رفتم گوشي بگيرم فروشنده بم گفت چون شما آشنايي اين گوشيا الان بت ميدم بقيه را مي خوام نگه دارم چون اوني كه ازش به صورت عمده گوشي مياره بش گفته بود گوشيا را نفروش مغازه را ببند و برو:18::18::18::18::18::18::18:
چون قيمتا ميره بالا

mohammadsm
22-08-2011, 17:01
دوستان شرمنده من اين همه سوال ميكنم چون تا حالا آندرويد نداشتم
من نميتونم با اين گوشي پيامك بدون متن بفرستم اونم براي اينترنت همراه و ايرانسل واجبه چيكار كنم
اين گوشي اصلا پيام هاي ارسال شدش كجان گزارشاتش كجان؟:41:

Nice Devil
22-08-2011, 18:42
سلام دوستان . بلندی صدای این گوشی در چه حد هست ؟ میشه صدای این گوشی رو با صدای یکی از گوشیهای نوکیا مثل N82 مقایسه کنین؟
با تشکر

mf.designing
22-08-2011, 18:55
دوستان دوتا سوال داشتم :

1- یه برنامه معرفی کنید که دمای دستگاه رو نشون بده

2- من رام 2.3.3 خاورمیانه دارم اما از دست باطری و گرماش خستم ! میخواستم ببینم چند درصد تو اینا فرق میکنه که من رام رو عوض کنم ؟! اگه میشه لینک همین رام اورجینال خودم + رام جدید خود سامسونگ + بهترین رام پیشنهادی رو بگن . آیا برنامه ای مثله PC suite nokia وجود داره که خودش به ورژن جدید آپدیت کنه ؟!

ممنون

BLACK_SUN
22-08-2011, 20:17
سلام دوستان . بلندی صدای این گوشی در چه حد هست ؟ میشه صدای این گوشی رو با صدای یکی از گوشیهای نوکیا مثل N82 مقایسه کنین؟
با تشکر

کیفیت صدای بسیار خوب
Samsung I9100 Galaxy S II شاید تا حدی وزن کم کرده باشد ، اما این کاهش وزن هیچ تغییر در کیفیت صدای آن نداشته است. عملکرد گوشی در آزمون کیفیت صدای ما در کل بسیار خوب است و با اتصال تقویت کننده صوتی خارجی ، گوشی عملکرد فوق العاده ای دارد.
بنابراین با نبود مقاومت در برابر خروجی صدا ، گوشی در تمامی جنبه ها موفق به کسب امتیاز عالی می شود. واقعا هیچ نقطه ضعفی در این قسمت دیده نمی شود و چون بلندی صدا نیز در سطح مطلوب و کافیست ، هیچ دلیل نمی بینیم امتیازی جز «عالی» برای آن در نظر بگیریم.
البته با اتصال هدست ، اوضاع تا حدی تغییر می کند. میزان سیگنال های ناخواسته ، به سرعت افزایش یافته ، بلندی صدا کاهش می یابد و تا حدی هم شاهد افزایش انحراف بین فرکانسی هستیم. با این حال خروجی در کل قابل ستایش است اما مطمئنا نمی توان آن را بهترین خروجی ممکن دانست.

MVP77
22-08-2011, 20:30
این جایی که اسپیکر گوشی قرار گرفته (پایین گوشی) یه مقدار جاش بد نیست ؟
یعنی وقتی تو دست میگیری اسپیکر به کف دست نمیچسبه و صدا خفه بشه ؟
در مورد داغ شدن گوشی زمان بازی ؛ اگر باسه این گوشی یه کیس ژله ای گرفته بشه گرما تو کیس حبس نمیشه و گوشی داغتر نمیشه ؟
من گلکسی دارم و دنبال مواردی میگردم که مجاب بشم تا به این گوشی آپگرید کنم اما یه سری چیزها مخصوصا داغ شدنش یه مقدار منصرفم میکنه

motorola_g10
22-08-2011, 20:43
يه سوال ديگه ولي نخنديد چجوري بايد من گوشيا آپديت كنم؟:41:

Setting
Aboute
Software update
Check for update

اگر نياز به ابديت داشت بهت نشون ميده

---------- Post added at 09:40 PM ---------- Previous post was at 09:37 PM ----------

دوستان شرمنده من اين همه سوال ميكنم چون تا حالا آندرويد نداشتم
من نميتونم با اين گوشي پيامك بدون متن بفرستم اونم براي اينترنت همراه و ايرانسل واجبه چيكار كنم
اين گوشي اصلا پيام هاي ارسال شدش كجان گزارشاتش كجان؟:41:

دوست عزيز به جاي اس ام اس خالي فقط يه فاصله بزار كه علامت سند فعال شه
Space
ونتيجه اش همون است كه اس ام اس خالي است

در موقعه ارسال اس ام اس اكر هيج بيامي خاصي نيامد سعنص اس ام اس ديليفري شد

---------- Post added at 09:43 PM ---------- Previous post was at 09:40 PM ----------

دوستان دوتا سوال داشتم :

1- یه برنامه معرفی کنید که دمای دستگاه رو نشون بده

2- من رام 2.3.3 خاورمیانه دارم اما از دست باطری و گرماش خستم ! میخواستم ببینم چند درصد تو اینا فرق میکنه که من رام رو عوض کنم ؟! اگه میشه لینک همین رام اورجینال خودم + رام جدید خود سامسونگ + بهترین رام پیشنهادی رو بگن . آیا برنامه ای مثله PC suite nokia وجود داره که خودش به ورژن جدید آپدیت کنه ؟!

ممنون

فكر نكنم همجين برنامه داره جون تا الان نديدم

براي من همون رام نصب است ولي نه مشكل گرمايى رو دارم نه باطري
برنامه samsung kies رو نصب كنيد از خوده سايت سامسونگ

Nice Devil
22-08-2011, 20:45
کیفیت صدای بسیار خوب
Samsung I9100 Galaxy S II شاید تا حدی وزن کم کرده باشد ، اما این کاهش وزن هیچ تغییر در کیفیت صدای آن نداشته است. عملکرد گوشی در آزمون کیفیت صدای ما در کل بسیار خوب است و با اتصال تقویت کننده صوتی خارجی ، گوشی عملکرد فوق العاده ای دارد.
بنابراین با نبود مقاومت در برابر خروجی صدا ، گوشی در تمامی جنبه ها موفق به کسب امتیاز عالی می شود. واقعا هیچ نقطه ضعفی در این قسمت دیده نمی شود و چون بلندی صدا نیز در سطح مطلوب و کافیست ، هیچ دلیل نمی بینیم امتیازی جز «عالی» برای آن در نظر بگیریم.
البته با اتصال هدست ، اوضاع تا حدی تغییر می کند. میزان سیگنال های ناخواسته ، به سرعت افزایش یافته ، بلندی صدا کاهش می یابد و تا حدی هم شاهد افزایش انحراف بین فرکانسی هستیم. با این حال خروجی در کل قابل ستایش است اما مطمئنا نمی توان آن را بهترین خروجی ممکن دانست.

دوست عزیز منظور من کیفیت صدا نبود بلکه بلندی صدا بود و اگه ممکنه صدای اونو با صدای N82 مقایسه کنین
با تشکر

motorola_g10
22-08-2011, 20:48
این جایی که اسپیکر گوشی قرار گرفته (پایین گوشی) یه مقدار جاش بد نیست ؟
یعنی وقتی تو دست میگیری اسپیکر به کف دست نمیچسبه و صدا خفه بشه ؟
در مورد داغ شدن گوشی زمان بازی ؛ اگر باسه این گوشی یه کیس ژله ای گرفته بشه گرما تو کیس حبس نمیشه و گوشی داغتر نمیشه ؟
من گلکسی دارم و دنبال مواردی میگردم که مجاب بشم تا به این گوشی آپگرید کنم اما یه سری چیزها مخصوصا داغ شدنش یه مقدار منصرفم میکنه

جاي اسپيكرش خوبه جون نميچسبه به دست ،، رو ميز كه ميزارم هيچ خفه ى صدا نميشنوم ، صاف صافه

همه كوشي ها در موقعه بازي نيم ساعت به بالا داغ مسكنن چون از كل موارد گوشي استفاده ميكنه بازيو ، لذا مشكلي به حساب نمياد

---------- Post added at 09:48 PM ---------- Previous post was at 09:46 PM ----------

دوست عزیز منظور من کیفیت صدا نبود بلکه بلندی صدا بود و اگه ممکنه صدای اونو با صدای N82 مقایسه کنین
با تشکر

بايد يكيو پيدا كني كه قبلا ان ٨٢ داشت و الان اس ٢ خريده !!!!!

صداش عالي است وبهتر از ايفون٤ هست

mf.designing
22-08-2011, 22:03
دوستان قصد دارم رام فارسی XXKF1 2.3.3 رو آپدیت کنم . کدوم رام رو بریزم ؟ ریسک خاصی نداره ؟!
و اینکه چطوری میشه زبان فارسی رو به مرورگر اضافه کرد ؟

soheiloooooo
23-08-2011, 01:20
[QUOTE=baharan_2122;6387634]مبارکه:11:

بدون گارانتي ولي با رام فارسي نرم افزار بود ولي بازي نبود

---------- Post added at 07:59 PM ---------- Previous post was at 07:57 PM ----------

اینکه میخواد 150مگ دانلود کنه بایستی شما یا بذاری کلا دانلود شه که زمان بر هست و از حوصله خارجه.برو dataش رو از سایتا بگیر و توی فولدرش کپی کن و حالشو ببر این بهترین راهشه

ravani_13
23-08-2011, 01:41
سلام ، بچه ها من واقعا از رنگ مشکی واسه گوشیم خسته شدم و با دیدین عکس ها بنظرم رسید سفیدش خیلی زیبا و خاص هست ، کسی نمی دونه کجا میشه سفیدش رو گیر اورد ؟ . مرسی + کف قیمت اگه لطف بکنین

hamidR15
23-08-2011, 12:11
سلام خدمت دوستان
اينكه ميگن Made In Korea By Samsung هاي الان همگي ليبل هستند يعني چي؟مگه اون سريهاي اول كه اومد (1،200،000 هم قيمتش بود) اونا ليبل نبودن؟
بعد يه سوال ديگه،امكان رجيستر كردن گوشي تو سايت اصلي وجود داره؟

Mig33
23-08-2011, 18:00
بکی از دوستان تو فروم همسایه قیمت داده :
گالکسی اس 2 تو اراک 610 هزارتومن ( چینی )
امروز 1 شهریور

dsa
23-08-2011, 20:02
سلام

منم ای گوشیو گرفتم، یه سوال : وقتی اس ام اس یا میس کال هست هیچ notification نداره گوشی؟؟ نوری چیزی؟

hateftotti
24-08-2011, 17:29
سلام

اینم SII سفید:5:
من خیلی باهاش حال کردم.

sonkia
24-08-2011, 21:14
بکی از دوستان تو فروم همسایه قیمت داده :
گالکسی اس 2 تو اراک 610 هزارتومن ( چینی )
امروز 1 شهریور

دوست عزيز ميشه ادرس فروشنده رو واسم بفرستي(منم اراكم)

garrymaximus
24-08-2011, 21:43
سلام

اینم SII سفید:5:من خیلی باهاش حال کردم.
ولی آدم اینگار star tv دستش گرفته !!!!
نه؟؟؟:13::13:

bille_jean2001
25-08-2011, 01:04
سفیدش خیلی زود خسته کننده میشه و با این جنس بدنه بعد یه مدت شبیه گوشی چینی ها میشه. بنظرم سفیدش واسه یه مدت کوتاه قشنگه فقط

Yashar Cross
25-08-2011, 12:20
وای به نظر من سفیدش فوق العادست:20: واقعا تکه هیچ موقع خز نمیشه بد تو سفید کثیفی و خط وخش هم کمتر نشون میده...
منکه به شخصه سفیدشو میگیرم چون تا به حال اسمارت فون سفید نداشتم واقعا تکه:8:
الان تو بازار سفیدش هست؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
دوستدار شما یاشار

h_r_v
25-08-2011, 12:44
به نام خدا

دادگاه هلندی حکم موقتی صادر کرده که در طی ان فروش تمام سری گلکسی از جمله Samsung Galaxy S, Galaxy S II و Galaxy Ace به دلیل نقض یکی از اختراعات ثبت شده ی اپل متوقف میشود.اگر کاری انجام نگیرد این حکم از 13 اکتبر به اجرا در می آید.البته سامسونگ مطمین است میتواند با حذف کردن برنامه ی Gallery از گوشی این حکم را متوقف کند.

این دادگاه شاخه ی فروش سامسونگ در هلند که کلید اتصال سامسونگ به تمام اروپاست را قطع میکند.

خبر خوب برای سامسونگ این است که در دادگاه بقیه ی ادعاهای اپل مورد قبول قرار نگرفت. حق اختراع Gallery انچنان هم مهم نیست بطوریکه در بعضی از کشورهای عضو اتحادیه ی اروپا ثبت نشده (این لیستی از کشورهایی که اپل این امتیاز را ثبت کرده ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]))

همچنین قاضی اعلام کردم که تبلت های Samsung's Galaxy Tab 10.1 از حق امتیاز اپل استفاده کرده اند ولی ممنوعیت برای فروش انها اعلام نکرد.اپل در تلاش است که فروش ان هم متوقف کند-باید منتظر بمانیم و ببینیم که به کجا میرسد.فروش 10.1 در آلمان ممنوع شده(بعد از ممنوعیت فروش موقت در کل اروپا که بعدا معلوم شد که دادگاهی المانی چنین حقی ندارد)

اگر شما کنجکاو هستید اداعاهای اپل در مورد روش scrolling و روش برای باز کردن قفل گوشی و چیزهایی در مورد مولتی تاچ،که به نظر میرسد جزیی از خود اندروید 2.3 باشند(جدای از TouchWiz).دادگاه هیچ کدام از این ادعاها را قبول نکرد وفقط به swipe در گالری عکس اشاره کرد.

شما میتوانید تمام قوانین دادگاه را از اینجا مشاهده کنید ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]).بیش ا 60 صفحه به زبان هلندی که البته ترجمه ی گوگل کمک زیادی هم نمیتوند کند.

به نظر میرسد در حال حاضر برنامه ی جهانی موبایل سامسونگ توسط اپل متوقف نخواهد شد

ترجمه توسط پیمان یکی از مدیران انجمن موبایلستان

P3A42
25-08-2011, 14:10
در هر صورت اپل آتویی داره ازش که تحت هیچ صورتی سامی نمیتونه دورش بزنه... پتنت مولتی تاچ خازنی برای اپله :> : دی

h_r_v
25-08-2011, 15:44
در هر صورت اپل آتویی داره ازش که تحت هیچ صورتی سامی نمیتونه دورش بزنه... پتنت مولتی تاچ خازنی برای اپله :> : دی

شرکت های دیگه هم که از مالتی تاچ استفاده میکنند..!! نکنه بقیه پول میدن این سامسونگ نمیده!؟ فکر کنم حق Pinch To Zoom مال اپل باشه..

mohammadsm
25-08-2011, 17:48
دوستان گوشي من زير نويس ها را فقط با ؟ نشون ميده چه كنم؟؟؟؟؟؟؟؟:41:

P3A42
25-08-2011, 18:20
شرکت های دیگه هم که از مالتی تاچ استفاده میکنند..!! نکنه بقیه پول میدن این سامسونگ نمیده!؟ فکر کنم حق Pinch To Zoom مال اپل باشه..

دوست عزیز من بار ها این موضوع رو تو فروم گفتم که اپل پتنت مولتی تاچ خازنی رو داره ، اما هر سری همه اومدن در جواب به من خندیدن ، هر کاری کنین در حدود 1 ماه پیش بعد از یه مدت خیلی طولانی کشمکش ، پتنت مولتی تاچ خازنی به اسم اپل ثبت شد... و من فکر میکنم که اپل این رو به عنوان آخرین سلاح مرگبار : دی نگه داشته... قانونا در صورتی که اپل بگه ، همه ی شرکت ها یا باید حق استفادشو به اپل بدن یا اینکه اینو از روی گوشیاشون وردارن... اما فعلا اپل اقدامی نکرده... حالا الان اچ تی سی هم به سامی اضافه شده داره شاخ و شونه می کشه ، به نظرم چند نفر دیگه اضافه بشن اپل سلاحشو رو کنه : دی

علیغ
25-08-2011, 22:02
خوب کاری نداریم که سامسونگ یا اپل چکار کرده فقط من میگم اگه اپل 5 هم بیاد باز مثل s2 نمیشه اخه 4 اپل که رم 512 رو زد دیکه 5 رو نزنه بهتره اخه دیگه کسی هم هست اپل بخره....

mohammadsm
25-08-2011, 22:09
دوستان يه سوال ديگه كسي تا حالا اين مجموعه آندرويد كه 6 دي وي دي هست را خريده كه بدونه گيم ديتا ها روش هست يا نه؟

mohammadsm
25-08-2011, 22:25
خوب کاری نداریم که سامسونگ یا اپل چکار کرده فقط من میگم اگه اپل 5 هم بیاد باز مثل s2 نمیشه اخه 4 اپل که رم 512 رو زد دیکه 5 رو نزنه بهتره اخه دیگه کسی هم هست اپل بخره....
چرا كسي نميره من خودم تا اپل 5 قيمتش متعادل بشه gs2 ميفروشم و يه اپل 5 ميگيرم اوم مطمعنن خيلي از gs2 قويتره

h_r_v
25-08-2011, 22:37
اصلا این دو تا گوشی قابل مقایسه نیستند و هر دو تا طرفدارای خودشون رو دارند... کلا از همه لحاظ با هم فرق دارند.. از ریشه های سیستم عامل تا سخت افزار های به کاربرده شده.. بیخیال بحث بین این دو تا گوشی بشید

reza_17173
26-08-2011, 01:37
چرا كسي نميره من خودم تا اپل 5 قيمتش متعادل بشه gs2 ميفروشم و يه اپل 5 ميگيرم اوم مطمعنن خيلي از gs2 قويتره

اون موقع رقیب آیفون GS III هستش نه این

Ami R 940
26-08-2011, 09:54
دیروز علادین تهران بودم چند مغازه سر زدم کمترین قیمت 700 بود .

ahmad710
26-08-2011, 21:10
دوستان من شنیدم تعرفه گمرک کم شده و قیمت گوشی ها به شدت میاد پایین،ولی هنوز که خبری نیست.

MVP77
26-08-2011, 21:37
دوستان درب پشت اس 2 مثل گلکسی اس حالت براقه ؟
یعنی جای انگشت روش میمونه و زود خش میگیره یا اینکه مات و زبره ؟
تو عکس و ویدئو درست نمیشه تشخیص داد

mf.designing
26-08-2011, 22:02
دوستان یه سوال دارم : چطوری میشه بک گراند منو رو پرنگ تر کرد ؟! منظروم همون تصاویر دسکتاپ هستش که میفته پش منو ! تو یه کلیپ یو تیوب دیدم که مثل آیفون اون رو پر رنگ کرده بود !
و اگه میشه یکی از دوستان لطف کنن والپیپر ارجینال رو که عکس یه کهکشان هست رو برام بزارن ، ممنون میشم . ماله من اونو نداشت !

total_overdose
26-08-2011, 22:11
دوستان درب پشت اس 2 مثل گلکسی اس حالت براقه ؟
یعنی جای انگشت روش میمونه و زود خش میگیره یا اینکه مات و زبره ؟
تو عکس و ویدئو درست نمیشه تشخیص داد

M@hdi-B
27-08-2011, 06:37
دوستان یه سوال دارم : چطوری میشه بک گراند منو رو پرنگ تر کرد ؟! منظروم همون تصاویر دسکتاپ هستش که میفته پش منو ! تو یه کلیپ یو تیوب دیدم که مثل آیفون اون رو پر رنگ کرده بود !
و اگه میشه یکی از دوستان لطف کنن والپیپر ارجینال رو که عکس یه کهکشان هست رو برام بزارن ، ممنون میشم . ماله من اونو نداشت !

Settings>Display>Screen mode

soheiloooooo
27-08-2011, 11:50
دوستان يه سوال ديگه كسي تا حالا اين مجموعه آندرويد كه 6 دي وي دي هست را خريده كه بدونه گيم ديتا ها روش هست يا نه؟
من داشتم توش هست.اما بازیهای جدید هم توش باشه نمیدونم.اما دیتا توش هست

hamidR15
27-08-2011, 17:33
سلام
همانطور كه انتظار ميرفت،گالكسي براي دومين سال متوالي برنده جايزه Eisa در سال 2012-2011 شد.:40:

تبريك عرض ميكنم.

M@hdi-B
27-08-2011, 18:56
من داشتم توش هست.اما بازیهای جدید هم توش باشه نمیدونم.اما دیتا توش هست

این پک قدیمیه دیتای بازیهای جی اس2 رو باید دوباره دانلود کرد حتی فایل apk بازی هم فرق داره

بازیهای گلکسی که رو جی اس2 تست کردم و اجرا شدن فقط آسفالت 5 و pes2011 و Contract Killer بوده و بقیه رو دوباره دانلود کردم.

در ضمن نصف بیشتر این پک تکراریه پول بالا این چیزا ندین(نظر شخصی)

mf.designing
27-08-2011, 23:29
Settings>Display>Screen mode چرا تو گوشی من نیست این گزینه ؟! نکنه ماله 2.3.4 هستش ؟!

این پک قدیمیه دیتای بازیهای جی اس2 رو باید دوباره دانلود کرد حتی فایل apk بازی هم فرق داره

بازیهای گلکسی که رو جی اس2 تست کردم و اجرا شدن فقط آسفالت 5 و pes2011 و Contract Killer بوده و بقیه رو دوباره دانلود کردم.

در ضمن نصف بیشتر این پک تکراریه پول بالا این چیزا ندین(نظر شخصی) ببخشید آقا مهدی کلا پکی مخصوص برا این برا فروش اومده ؟! یا تاپیکی هست که همه اونائی که مخصوص اس 2 هست و یا اجرا میشه رو سوا کرده باشه ؟! :دی

یه سوال دیگه هم دارم : چرا آیکن نمایش new masage من مثل این تصویر نارنجی نیست و خاکستریه ؟! :دی من حتی اون والپیپر گالاکسی رو هم ندارم !

mohammadsm
28-08-2011, 10:16
راستي اين قطب نماي ديجيتال اين گوشي كجاست؟

elvarsenal
28-08-2011, 12:56
سلام دوستان
من هم همین مشکل رو دارم
می خوام رام گوشی رو عوض کنم،گوشی رو به حالت دانلودینگ میبرم و به کامپیوتر وصل میکنم اما odin کام گوشی رو نمیشناسه و زرد نمیشه
برنامه ی kies رو نصب کردم و درایور گوشی رو هم نصب میکنم اما باز گوشی شناخته نمیشه
قبل از اینکه گوشی رو رست کنم وقتی گوشی رو به pc وصل میکردم میشناخت و حتی میشد فایل درون گوشی ریخت
امه حالا که ریست کردم اینطور نمیشه و ادین هم نمیشناسه
دوستان لطفا راهنمایی کنید

M@hdi-B
28-08-2011, 20:42
چرا تو گوشی من نیست این گزینه ؟! نکنه ماله 2.3.4 هستش ؟!

ببخشید آقا مهدی کلا پکی مخصوص برا این برا فروش اومده ؟! یا تاپیکی هست که همه اونائی که مخصوص اس 2 هست و یا اجرا میشه رو سوا کرده باشه ؟! :دی

یه سوال دیگه هم دارم : چرا آیکن نمایش new masage من مثل این تصویر نارنجی نیست و خاکستریه ؟! :دی من حتی اون والپیپر گالاکسی رو هم ندارم !

من توجه نکردم ولی بعید می دونم به رام ربط داشته باشه

آیکن مسیج هم نمی دونم:31:

یه چند تا بازی اینجا هست:

چند تا هم اینجاست:

اینم پک بازیهای گیم لافت که دیتاشون رو با وایرلس بگیر:

Xx Hossein xX
28-08-2011, 20:49
سلام ...
منم به جمع دارندگان بهترین گوشی جهان پیوستم .
made by گرفتم 715 از پاساژ علائدین .
همه چیزش عالیه .
ساپورت کامل زبان فارسی + کیبورد فارسی + منو فارسی .
فقط یه مشکل دارم که اونم داغ کردن وحشتناک گوشی از ناحیه دوربینه !
اگه آسیبی بهش نرسه مشکلی با این گرما ندارم ، ولی بعید میدونم آسیب بهش نرسه . (الان خاموشش کردم قبل از اینکه آتیش بگیره :31:)
میخوام آپدیتش کنم . به صورت آنلاین مشکلی نیست ؟ لاک نمیشه گوشی ؟
این تعهدی که قبل از نصب آپدیت میگیره رو برام به صورت فارسی مینویسه ، فکر میکنم مشکلی نباشه .

ممنونم ...

total_overdose
28-08-2011, 20:51
سلام ...
منم به جمع دارندگان بهترین گوشی جهان پیوستم .
made by گرفتم 715 از پاساژ علائدین .
همه چیزش عالیه .
ساپورت کامل زبان فارسی + کیبورد فارسی + منو فارسی .
فقط یه مشکل دارم که اونم داغ کردن وحشتناک گوشی از ناحیه دوربینه !
اگه آسیبی بهش نرسه مشکلی با این گرما ندارم ، ولی بعید میدونم آسیب بهش نرسه . (الان خاموشش کردم قبل از اینکه آتیش بگیره :31:)
میخوام آپدیتش کنم . به صورت آنلاین مشکلی نیست ؟ لاک نمیشه گوشی ؟
این تعهدی که قبل از نصب آپدیت میگیره رو برام به صورت فارسی مینویسه ، فکر میکنم مشکلی نباشه .

ممنونم ...
سلام
الا 2.3.3 هست! به 2.3.4 تبدیل کن داغی بی داغی دیگه!:31:

Xx Hossein xX
28-08-2011, 20:55
سلام
الا 2.3.3 هست! به 2.3.4 تبدیل کن داغی بی داغی دیگه!:31:

مرسی ، آنلاین آپدیت کنم ، رام اینا نمیخواد ؟
فروم همسایه نوشته بود آنلاین آپدیت کنید لاک میکشه ، البته نوشتش برا چند سال پیش بود :20:
:11:

mf.designing
28-08-2011, 21:19
سلام
الا 2.3.3 هست! به 2.3.4 تبدیل کن داغی بی داغی دیگه![ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
کدوم 2.3.4 بهتره ؟ اگه بخوایم از رام اصلی استفاده کنیم برای مسیج فارسی و مرورگر فارسی چیکار کنیم ؟!

total_overdose
28-08-2011, 21:33
مرسی ، آنلاین آپدیت کنم ، رام اینا نمیخواد ؟
فروم همسایه نوشته بود آنلاین آپدیت کنید لاک میکشه ، البته نوشتش برا چند سال پیش بود :20:
:11:
نه بابا آنلاین چیه:31:
با ادین و فایل فلش!
فریم ور اصلی ورژن kg6 آخرین بود همون رو بریزین!

کدوم 2.3.4 بهتره ؟ اگه بخوایم از رام اصلی استفاده کنیم برای مسیج فارسی و مرورگر فارسی چیکار کنیم ؟! بهترین راه رو من این میدونم
شما اول به kg6 ببر! بعد روت کن و بعد از رام Cognition S2 استفاده خیالتون راحت این رام دیقا کپی رام آفیشیال هست و با تاچ ویز! والبته فرق هاش نسبت به فابریک میشه به مصرف کمتر باتری وسرعت بیشتر اشاره کرد! در ضمن تغریبا بدون باگ هم هست پس خیالتون راحت!
در ضمن کرنل رو هم اگه به ke4 یا jeffrey speed 2.1 تبدیل کنید خیلی بهتر هست

mf.designing
28-08-2011, 21:44
هترین راه رو من این میدونم
شما اول به kg6 ببر! بعد روت کن و بعد از رام Cognition S2 استفاده خیالتون راحت این رام دیقا کپی رام آفیشیال هست و با تاچ ویز! والبته فرق هاش نسبت به فابریک میشه به مصرف کمتر باتری وسرعت بیشتر اشاره کرد! در ضمن تغریبا بدون باگ هم هست پس خیالتون راحت!
ممنون . نظرتون در مورد رام XXKH3 چیه ؟! این جدیدتره یا kg6 ؟ راستی برا فارسی ساز مرورگر اصلی گوشی چیکار کنیم ؟!

total_overdose
28-08-2011, 21:47
ممنون . نظرتون در مورد رام XXKH3 چیه ؟! این جدیدتره یا kg6 ؟ راستی برا فارسی ساز مرورگر اصلی گوشی چیکار کنیم ؟!
فرقی نمیکنه kh3 با kg6 ! دقیق مطمعن نیستم کدومش آخرین هست ولی چیزی که مهمه تو کارکرد تفاوت ندارن !
شما با این رام cognition و روش فارسی سازش که ماله آقا احسان هست(از بچه های انجمن م و ب ا ی ل س ت ا ن) استفاده کنین همه جا فارسی نشون میده:46:

mf.designing
28-08-2011, 23:46
شما با این رام cognition و روش فارسی سازش که ماله آقا احسان هست(از بچه های انجمن م و ب ا ی ل س ت ا ن) استفاده کنین همه جا فارسی نشون میده[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
خیلی ممنون . پیدا نکردم ، اگه میشه لینک بدید

Yashar Cross
29-08-2011, 13:32
آمار فروش GALAXY S II سامسونگ، 85 روز پس از عرضه

گروه خبری GSM: شرکت سامسونگ الکترونیک اعلام کرد که فروش جهانی گوشی GALAXY S II که در بازار با مدلI۹۱۰۰ هم شناخته می‌شود از مرز ۵ میلیون نسخه گذشته و این استقبال در حالی رخ داده است که از زمان عرضه این مدل تنها ۸۵ روز می‌گذرد.

به گزارش ایتنا، این رکورد فروش برای GALAXY S II که از آن به گل سرسبد گوشی‌های هوشمند سامسونگ یاد می‌شود ۴۰ روز زودتر از مدل قبلی یعنی GALAXY S ثبت شده است. همچنین گفته می‌شود که چین هم اکنون بزرگ‌ترین باز این مدل از سامسونگ لقب گرفته است.

JK Shin، مدیرکل بخش تلفن همراه سامسونگ در این باره می‌گوید: رشد فروش این گوشی از زمان معرفی به بازار در ماه آوریل گذشته فوق‌العاده است و این مسئله نشان دهنده حمایت اپراتورهای مخابراتی در سطح جهان است که این مدل را به عنوان گوشی شاخص خود انتخاب کرده‌اند و این انتخاب تاکیدی است بر موفقیت این گوشی در بازار گوشی‌های هوشمند.

این گوشی بسیار نازک که قطرش تنها ۴۹/۸ میلی‌متر است با ۱۱۶ گرم وزن از سبک‌ترین گوشی‌های هوشمند دو هسته ای است که با ترکیبی از فناوری Super AMOLED Plus علاوه بر ارایه تجربه ای جدید در بخش کیفیت تصاویر، کارایی بی نظیری را روی سیستم عامل اندروید برای کاربران فراهم آورده که برآیند این عوامل باعث رشد سریع فروش این گوشی توسط اپراتورهای مخابراتی شده است.

صفحه نمایش ۴.۳ اینچی این گوشی ۱۶ میلیون رنگ را پشتیبانی کرده و حافظه داخلی‌اش در دو مدل ۱۶ و ۳۲ گیگابایتی با قابلیت پشتیبانی از ۱۶ گیگابایت حافظه جانبی توسط میکرو اس دی فضای قابل توجهی را برای ذخیره سازی اطلاعات در اختیار کاربران قرار می‌دهد.

دوربین اصلی این گوشی ۸ مگاپیکسلی با قابلیت فوکوس خودکار است که به فلش LED مجهز شده و دوربین دوم آن که از آن برای مکالمه های تصویری در شبکه های نسل سوم استفاده می‌شود دو مگاپیکسلی است.
دوستدار شما یاشار

farzin_silver
29-08-2011, 13:50
ﺳﻼ ﻡ.
ﺩﻭﺳﺘﺎﻥ ﻣﻦ ﺑﻌﺪ ﺍﺯ ﺍﻳﻨﮑﻪ ﺑﺎ ﮔﻮﺷﻲ ﺑﻪ ﭼﻴﺰ ~ ﻱ ﺍﻥ ﻭﺻﻞ ﻣﻴﺸﻢ ﺩﻳﮕﻪ ﻫﻴﭻ ﺳﺎﻳﺘﻲ ﺑﺎﺯ ﻧﻤﻴﺸﻪ.ﮐﺎﺭ ﺧﺎﺻﻲ ﺑﺎﻳﺪ ﺑﮑﻨﻢ؟

سالیکا
29-08-2011, 14:45
یکی به من بگه لطفا
چطوری میشه سایتهای فارسی رو با این گوشی بتونم بخونم؟
همه حروف فارسی از چپ به راست نوشته میشه توی سایت های فارسی

M@hdi-B
29-08-2011, 18:02
خیلی ممنون . پیدا نکردم ، اگه میشه لینک بدید

شما با توجه به رامی که رو گوشیته فایل روت مخصوص رو از این تاپیک بگیر:

اینم رامی که حمید جان گفت:

این رام هم الان رو گوشیه منه:

تا الان که مشکلی نداشته .. کرنل اسپید مود هم استفاده می کنم

mf.designing
29-08-2011, 22:18
ممنون از آقا مهدی عزیز . حالا راهی نیست که بدون رام روت نسخه 2.3.4 رو فارسی داشت ؟! فقط مرورگر مهمه برام !
یه مورد دیگه هم این که چطوری میشه از کل برنامه ها و بازیها و ... یکجا یه بکاپ راحت گرفت ؟!

e.khafan!
29-08-2011, 23:16
ممنون از آقا مهدی عزیز . حالا راهی نیست که بدون رام روت نسخه 2.3.4 رو فارسی داشت ؟! فقط مرورگر مهمه برام !
یه مورد دیگه هم این که چطوری میشه از کل برنامه ها و بازیها و ... یکجا یه بکاپ راحت گرفت ؟!

شما از اپرا موبايل يا فايرفاكس استفاده كن اگر فقط مرور گر برات مهمه
اپرا موبايل فلش نه رو هم ساپرت ميكنه . براي مشكل ي هم ميتوني فونت گوشي رو عوض كني:10:
براي موضوع دوم هم ميتوني از تيتانيوم بك آپ استفاده كني كه بايد گوشيت روت باشه. و يا فايل منيجر استرو astro كه نيازي به روت نداره و فقط از خود برنامه بك ميگيره نه از كشش

soheiloooooo
30-08-2011, 10:50
ﺳﻼ ﻡ.
ﺩﻭﺳﺘﺎﻥ ﻣﻦ ﺑﻌﺪ ﺍﺯ ﺍﻳﻨﮑﻪ ﺑﺎ ﮔﻮﺷﻲ ﺑﻪ ﭼﻴﺰ ~ ﻱ ﺍﻥ ﻭﺻﻞ ﻣﻴﺸﻢ ﺩﻳﮕﻪ ﻫﻴﭻ ﺳﺎﻳﺘﻲ ﺑﺎﺯ ﻧﻤﻴﺸﻪ.ﮐﺎﺭ ﺧﺎﺻﻲ ﺑﺎﻳﺪ ﺑﮑﻨﻢ؟
دو تا تیک پایینش هست که اگه اشتبا نکنم باید اولیشو برداری

M@hdi-B
30-08-2011, 18:15
ال سی دی 4.5 اینچ و سی پی یوی دوال کور 1.5 گیگاهرتز .. باطری 1850 میلی آمپر

باید کم کم به فکر تعویض باشیم:31:

farzin_silver
30-08-2011, 18:44
ﺍﻝ ﺳﯽ ﺩﯼ 4.5 ﺍﯾﻨﭻ ﻭ ﺳﯽ ﭘﯽ ﯾﻮﯼ ﺩﻭﺍﻝ ﮐﻮﺭ 1.5 ﮔﯿﮕﺎﻫﺮﺗﺰ .. ﺑﺎﻃﺮﯼ 1850 ﻣﯿﻠﯽ ﺁﻣﭙﺮ

ﺑﺎﯾﺪ ﮐﻢ ﮐﻢ ﺑﻪ ﻓﮑﺮ ﺗﻌﻮﯾﺾ ﺑﺎﺷﯿﻢ:31:

ﻫﻤﻴﻨﻢ ﺑﻪ ﺯﻭﺭ ﺣﻤﻞ ﻭﻧﻘﻠﺶ ﻣﻴﮑﻨﻴﻢ. :ﺩﻱ ﺩﻳﮕﻪ ﺧﻴﻠﻲ ﮔﻨﺪﻩ ﻣﻴﺸﻪ ﻻ ﮐﺮﺩﺍﺭ

Mig33
30-08-2011, 18:57
مدلی از گالگسی اس 2 که امروز به آمریکا میرسه هم صفحه 4.5 اینچ داره !!!!

Mig33
30-08-2011, 19:06
باتری 2000 میلی آمپر برای گالگسی اس 2 :

total_overdose
30-08-2011, 20:18
باتری 2000 میلی آمپر برای گالگسی اس 2 :

سلام دوست عزیز از قیمتش خبر دارین؟ راستی در پشتش بنظر میاد فرقی نمیکنه که پس چرا در اضافه داره؟

TAEL
30-08-2011, 20:23
سلام دوست عزیز از قیمتش خبر دارین؟ راستی در پشتش بنظر میاد فرقی نمیکنه که پس چرا در اضافه داره؟
حجم بیشتری داره و با در اصلی فرق داره.

---------- Post added at 09:23 PM ---------- Previous post was at 09:21 PM ----------

Thickness: 8,49 mm -> 9,69 mm difference +1,2 mm

Weight: 117 g -> 124 g

قیمتشم حدود 40 دلار.

total_overdose
30-08-2011, 20:25
حجم بیشتری داره و با در اصلی فرق داره.

---------- Post added at 09:23 PM ---------- Previous post was at 09:21 PM ----------

Thickness: 8,49 mm -> 9,69 mm difference +1,2 mm

Weight: 117 g -> 124 g

قیمتشم حدود 40 دلار.

آها ممنون
از قیمتش خبر دارین تو ایران؟ اصلا اومده؟

Mig33
30-08-2011, 20:26

قیمت رو سامسونگ اینالیا 45 یورو گفته !!!
در باتری جدید گویا درب پشتی 1.5 میلیمتر نازکترشده که در تصویر دقت کنید مشخصه :46:

TAEL
30-08-2011, 20:36
آها ممنون
از قیمتش خبر دارین تو ایران؟ اصلا اومده؟
هنوز همه جا منتشر نشده. بعضی کشورها هست. فروش گسترده ش توی سپتامبر شروع میشه.

mohammadsm
30-08-2011, 20:49
عيد فطر برتمام طرفداران سامي مبارك باد

kkevinloren2006
30-08-2011, 21:13
بچه ها این گوشی راحت تو جیب شلوار لی جا میشه و اذیت نمیکنه موقع راه رفتن و نشستن؟

bineshan
31-08-2011, 10:23
اخه این گوشی رو مگه مبیشه تو جیب گذاشت

dsa
31-08-2011, 10:52
انقدر نازک و سبکه که وقتی تو جیب شلوار لی هستش اصلا احساسش نمیکنم!!

h!tman
31-08-2011, 11:13
باو نشنوید 4اینچ:دی
گوشی خوش ساخته و سبک ! اندازه یک N73 وزن داره و اگر به جای شلوار لی شلوار غواصی نخریده باشید بلی جا میشود:دی

Yashar Cross
31-08-2011, 11:29
قیمت جدید تو تهران میخوام کسی خبر داره؟(پایین ترین)
منتظر ویو3 بودم که حالم بد شد با اون مشخصاتش...:41:
دوستدار شما یاشار

Mig33
31-08-2011, 12:15
دوستان مشکل دقت GPS گوشی که بعضی سایت ها مطرح کرده بودن اوائل ... با ارتقا نرم افزاری حل شده یا نه؟

mf.designing
31-08-2011, 12:48
دوستان یه سوال در مورد رام فارسی !
رام من رام خاورمیانه و نسخه XXKF1 هسش که به نظرم قدیمه ! موردی هم که حالم رو گرفته نداشتن بعضی تنظیمات از جمله Screen mode هست !! حالا میخوام رام رو عوض کنم دوستان میگن که رام 2.3.4 تمام مشکلات گرما و اینارو حل کرده اما فارسی نیست منم نمیخوام از رام کاستوم استفاده کنم ! آیا رام جدید عربی که 2.3.3 هست مشکلات رو حل کرده ؟! در کل رامم رو عوض کنم یا فرقی نداره به حالم ؟! برا 2.3.4 فارسی ساز هست که روت نخواد ؟!

M@hdi-B
31-08-2011, 13:36
دوستان یه سوال در مورد رام فارسی !
رام من رام خاورمیانه و نسخه XXKF1 هسش که به نظرم قدیمه ! موردی هم که حالم رو گرفته نداشتن بعضی تنظیمات از جمله Screen mode هست !! حالا میخوام رام رو عوض کنم دوستان میگن که رام 2.3.4 تمام مشکلات گرما و اینارو حل کرده اما فارسی نیست منم نمیخوام از رام کاستوم استفاده کنم ! آیا رام جدید عربی که 2.3.3 هست مشکلات رو حل کرده ؟! در کل رامم رو عوض کنم یا فرقی نداره به حالم ؟! برا 2.3.4 فارسی ساز هست که روت نخواد ؟!

کی گفته 2.3.4 فارسی نیست؟ چند صفحه قبل منو حمید رام 2.3.4 فارسی معرفی کردیم که :46:

بله 2.3.3 ورژن جدید مشکل داغی نداره

2.3.4 های کاستوم اکثرا هم روت هستن هم فارسی

صد در صد رام رو عوض کن :10:

mf.designing
31-08-2011, 15:46
کی گفته 2.3.4 فارسی نیست؟ چند صفحه قبل منو حمید رام 2.3.4 فارسی معرفی کردیم که [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

بله 2.3.3 ورژن جدید مشکل داغی نداره

2.3.4 های کاستوم اکثرا هم روت هستن هم فارسی

صد در صد رام رو عوض کن [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
ممنون آقا مهدی . بله یادمه معرفی کردید رام رو اما من نمیخوام کاستوم باشه ، رام اصلی بدون تغییر میخوام .
پس اگه من رام عربی JPKH1 2.3.3 رو نصب کنم دقیقا مثل 2.3.4 اروپا مشکل گرمی و باطری حل شده ؟! اصلا آخرین عربی اینه ؟
در کل فرق بین 2.3.4 اروپا با 2.3.3 در چیه ؟!

TAEL
31-08-2011, 16:18
ممنون آقا مهدی . بله یادمه معرفی کردید رام رو اما من نمیخوام کاستوم باشه ، رام اصلی بدون تغییر میخوام .
پس اگه من رام عربی JPKH1 2.3.3 رو نصب کنم دقیقا مثل 2.3.4 اروپا مشکل گرمی و باطری حل شده ؟! اصلا آخرین عربی اینه ؟
در کل فرق بین 2.3.4 اروپا با 2.3.3 در چیه ؟!
KH1 اصلا گرما تولید نمیکنه!

Xx Hossein xX
31-08-2011, 16:21
منم دقیقا مشکل این دوستمون mf.designing رو دارم .
الان 2.3.3 روی گوشیم نصبه و بدون مشکل از فارسی پشتیبانی میکنه .
ولی الان مشکل داغ کردن گوشی رو دارم ، میخوام به 2.3.4 آپگرید کنم و نمیخوام رام کاستوم باشه .
سامسنگ رام اصلی 2.3.4 بیرون نمیده که از فارسی پشتیبانی کنه ؟!
منظورم اینه که منتظر همچین نسخه ای باشم یا باید یکی از رام های کاستوم رو نصب کنم ؟!

relax_boy68
31-08-2011, 16:39
ممنون می شم دوستان خیلی جامع راجب مشکلی که دو دوستمون گفتن توضیح بدن، چون واقعا تو آپگرید فریمورامون موندیم

TAEL
31-08-2011, 18:19
دوستان همگی به JPKH1 آپگرید کنید. هم باتری خوبه و هم اصلا گرما نداره و هم فارسی رو ساپورت میکنه.

ellina3033
01-09-2011, 07:01
با سلام
می خواستم بد.نم این گوشیهای جدید که پارس کامتل آورده کدوم ورژن روش نصبه؟

Arashdn
01-09-2011, 08:38
رام JPKH1 که 2.3.3 هم هست اخرین ورژن عربی / فارسیه که سامی منتشر کرده

شاید این جمعه بیاید ، شاید
فک کنم هنوز انگلولا و ماداگاسکار موندن و سامسونگ درگیر اوناست و خاور میانه اولویتش پایین تره
در کل تجربه نشون داده آخرین جای دنیا که اپگرید میگیره خاور میانه هست

alpha_sports
01-09-2011, 11:15
سلام به همۀ دوستان
بعضی از بازی های HD در گوشی galaxy s II مشکل گرافیکی دارن
مثلا بازی Shadow Guardian HD موقع اجرا یا صفحه سیاه هست یا محیط بازی را نشون میده ولی رنگها کاملا به هم ریخته
یا مثلا بازی asphalt 6 موقع اجرا یک سری خطوط صورتی در محیط بازی دیده میشه یا زمین و دیوارها میره و میاد
ولی بازی real football 2011 مشکلی نداره
من رام گوشی را به JPKH1 کردم و بازی هارا هم آفلاین نصب کردم
به نظر شما مشکل از کجاست ؟؟؟؟؟

h_r_v
01-09-2011, 11:37
سلام به همۀ دوستان
بعضی از بازی های HD در گوشی galaxy s II مشکل گرافیکی دارن
مثلا بازی Shadow Guardian HD موقع اجرا یا صفحه سیاه هست یا محیط بازی را نشون میده ولی رنگها کاملا به هم ریخته
یا مثلا بازی asphalt 6 موقع اجرا یک سری خطوط صورتی در محیط بازی دیده میشه یا زمین و دیوارها میره و میاد
ولی بازی real football 2011 مشکلی نداره
من رام گوشی را به JPKH1 کردم و بازی هارا هم آفلاین نصب کردم
به نظر شما مشکل از کجاست ؟؟؟؟؟

اگر فایل های SD رو با خود گوشی دانلود کنید کمتر از این مشکل ها پیش میاد.. اگر هم از طریق خود گوشی دانلود میکنید میتونه به خاطر تک بودن GPU و CPU گالکسی اس 2 باشه.. یعنی خیلی بازی ها هنوز واسه این GPU و CPU بهینه سازی نشدند

M@hdi-B
01-09-2011, 13:14
دیگه واقعا باید به فکر تعویض باشیم :31:

Super AMOLED capacitive touchscreen, 16M colors
800 x 1280 pixels, 5.3 inches
Dual-core 1.4GHz ARM Cortex-A9 proccessor,
Mali-400MP GPU, Exynos chipset
Standard battery, Li-Ion 2500 mAh

metalgear2
01-09-2011, 13:48
این galaxy note واقعا صفحه نمایش 5.3 اینچی داره!!؟؟

h_r_v
01-09-2011, 13:52
واقعا 5.3 اینچ!؟ این دیگه گوشی نیست.. یه چیزی بین تبلت و گوشی میشه.. فکر کنم 4.3 باشه.. همین 4.3 هم خیلی بزرگه..!!

S@nti@go_s&k
01-09-2011, 13:58
بله 5.3 هستش ولی یه کم سنگینه سوپرشم پلاس نیست :دی

metalgear2
01-09-2011, 14:19
یه قابلیتی داره به نام s pen stylus چی هست این؟

S@nti@go_s&k
01-09-2011, 14:23
قابلیت نیست همون قلم زیرش

تو این عکس معلومه چون note هستش قلم گذاشتن احتمالا اون پایین قلمش معلومه از پشت :دی

M@hdi-B
01-09-2011, 14:23
بله 5.3 هستش ولی یه کم سنگینه سوپرشم پلاس نیست :دی

به به داش سروش خودمون کجایی بابا پیدات نیست؟ رفتی قاطی مرغا ؟ :31:

پلاس نباشه رزولوشن جبران می کنه .. سروش این همونه که سالها دنبالشم :31: دل استریک یادته؟

S@nti@go_s&k
01-09-2011, 14:26
چطوری میتی :دی

نه بابا مرغا بیان اینو ب.........رن :دی

رفته بودم سومالی یه سری خرت و پرت برده بودم دادم به سیل زده ها اومدم

sms11
01-09-2011, 15:47
این گوشی جدیده نسبت به گلکسی فقط 0.2 گیگا هرتز سی پی یوی قویتر داره و صفحه نمایشش 1 اینچ بزرگتر و طبیعتا باتری قوی تر داره
اما از طرف یه ایراد بسیار بسیار بزرگ (لااقل برای من)داره که اینکه وزنش 178 گرمه.فکر میکنم اگه کسی بخواد دائما دستش بگیره،بعد یه مدت حس میکنه که آجر دستش میگیره

h_r_v
01-09-2011, 15:52
احتمالا در بنچمارک ها با گالکسی اس 2 فرقی نداره.. با اینکه سی پی یوش قویتره در عوض رزولوشنش هم بیشتره.. پس گالکسی اس 2 دار ها زیاد غصه نخورن :دی

Mig33
01-09-2011, 16:17
اینجا فیلم گالکسی نوتو ببینید :31:
عجب چیزیه :

soooot
01-09-2011, 16:43
سلام
منم این گوشی رو به قیمت 710 تومن تو طبقه 4 علائدین خریدم.
چینی هست و رام فارسی به صورت پیش فرض روش نصب هست. اندروید 2.3.3 هم روش هست. ( آیا نسخه فارسی جدید تری هم اومده؟ آیا خواهد اومد؟ )
هم زردی صفحه رو داره و هم لکه رنگی وسط دوربین رو! ( آیا این دو تا مشکل با آپدیت حل میشن؟ )
البته من با زردی صفحه و حاله رنگی وسط تصاویر دوربین مشکلی ندارم، چون خیلی خیلی نامحسوس هستن.
این گوشی به شدت ( به شدت هاااااااااااااااا ) موقع انجام بیشتر بازی ها، داغ میکنه. ( گوشی در حدی داغ میکنه که آدم نگران میشه که نکنه قسمت های پلاستیکی گوشی در اثر گرما تغییر حالت بدن، جالب اینجاست که بیشتر حرارت از طرف صفحه نمایش در میاد و در اطراف دوربین هست، اگر این روال ادامه داشته باشه قطعا صفحه نمایش در پشت دوربین بعد از یه مدت با مشکل مواجه خواهد شد.
من چند تا بازی از خود سامسونگ اپلیکیشن گرفتم، در اکثر مواقع وسط بازی گوشی هنگ میکنه و مجبور میشم از بازی بیام بیرون و از قسمت تسک منیجر بازی رو خارج کنم!
ما تو خونه گوشی اچ تی سی وایلد فایر هم داریم، از تاچ ویز خیلی بیشتر از سنس خوشم اومد، به نظرم خیلی کاربردی تر هست.
آیا روشی برای اتصال به مارکت گوگل وجود داره که لازم به روت کردن گوشی نباشه؟ ( یه جا یه روش بود، ولی باید یه نرم افزار نصب میکردیم که قبلش برای نصب اون نرم افزار باید گوشی رو روت میکردیم. )
یه مورده مسخره اینه که تو این گوشی همه چیز فارسی میشه، ولی راست چین نمیشه! یعنی وقتی یه جمله چند خطی رو به صورت فارسی مینویسه ( مثلا یه اس ام اس فارسی که دریافت میکنیم ( خط ها از سمت چپ شروع میشن )
دکمه پایین گوشی تق و لق و بی کیفیت به نظر میرسه، من که فکر نمیکنم بیشتر از یه سال کار کنه.
از جنس در پشت گوشی خوشم اومد، فکر میکنم به خاطر انعطافش جلوی خیلی از ضربه ها رو بگیره.
باطری گوشی هم بنا به چیزایی که شنیده بودم بهتر از اون چیزی بود که فکر میکردم، البته خیلی هم خوب نیست ( حدود یک روز در استفاده معمولی کار میکنه )
من تمام علائدین و بازار موبایل ایران رو گشتم، ولی نه کابل OTG نه کابل HDMI و نه داک مخصوص اتوموبیل ( هولدر ) کلکسی اس 2 رو پیدا نکردم، من یکی دو روز بیشتر تهران نیستم، میشه لطفا اگر جایی رو سراغ دارید که این وسالیل رو داشته باشه، بهم معرفی کنید تا برم و بخرم؟

h_r_v
01-09-2011, 18:05

ha789di
01-09-2011, 18:09
ویدیو رو از این گوشی جدیده دیدم درسته خیلی بزرگه ولی فوق العاده کارکردن باهاش باحاله ولی این بزرگ بودن و وزن زیادش یه خورده اذیت میکنه

sms11
01-09-2011, 19:25

:18::18::18::18::18:
این چیه دیگه؟
بابا رسما سامسونگ تبلت زده.چقدر بزگه صفحه نمایشش.عمرا اگه بتونی این گوشی رو توی هر جیبی جاش بدی
من همون گلسی اس 2 رو بیشتر رجیح میدم
سامسونگ رو جو گرفته ها.فکر کنم دو روز دیگه گوشی بده که صفحه نمایشش اندازه تبلت های امروزی باشه:31:

S A M S U N G
01-09-2011, 20:48
ولی قبول کنین با این رزولوشن خیلی حال میده !

مهدی تو که اولین نفری فکر کنم بخریش :دی

مخلصیم .

M@hdi-B
01-09-2011, 21:25

مخلصیم .

الان ویدئوش رو دیدم خیلی خفن ناکه :31:

امیر اون قلمه سیم داره؟ تو ویدئو درست مشخص نبود .. تاپیکشو بزن بریزیم توش :31:

تا بچه مایه دارهایی مثل نینجا هستن نوبت به من نمی رسه که :31: در کل بعیده بخرم حملش راحت نیست :31: شایدم خر شدم خریدم معلوم نی :31:

MVP77
01-09-2011, 21:38
سلام
هم زردی صفحه رو داره و هم لکه رنگی وسط دوربین رو!

سلام
دوست عزیز مگه موقع خرید این دو مورد رو چک نکردی ؟!

sms11
01-09-2011, 21:51

مخلصیم .

آخه سامسونگ جان شما عکسی که این گوشی توی دست یارو توجه کن
بابا گوشیه از دست یارو خیلی بزرگتره
اینقدر بزرگه که فکر کنم دو دست هم برای این گوشی کم باشه
درسته رزولوشن بالاس اما همه چی رو خداییش دیگه نمیشه فدای رزولوشن کرد

soooot
02-09-2011, 10:46
سلام
چینی هست و رام فارسی به صورت پیش فرض روش نصب هست. اندروید 2.3.3 هم روش هست. ( آیا نسخه فارسی جدید تری هم اومده؟ آیا خواهد اومد؟ )
هم زردی صفحه رو داره و هم لکه رنگی وسط دوربین رو! ( آیا این دو تا مشکل با آپدیت حل میشن؟ )
البته من با زردی صفحه و حاله رنگی وسط تصاویر دوربین مشکلی ندارم، چون خیلی خیلی نامحسوس هستن.
این گوشی به شدت ( به شدت هاااااااااااااااا ) موقع انجام بیشتر بازی ها، داغ میکنه. ( گوشی در حدی داغ میکنه که آدم نگران میشه که نکنه قسمت های پلاستیکی گوشی در اثر گرما تغییر حالت بدن، جالب اینجاست که بیشتر حرارت از طرف صفحه نمایش در میاد و در اطراف دوربین هست، اگر این روال ادامه داشته باشه قطعا صفحه نمایش در پشت دوربین بعد از یه مدت با مشکل مواجه خواهد شد.
من چند تا بازی از خود سامسونگ اپلیکیشن گرفتم، در اکثر مواقع وسط بازی گوشی هنگ میکنه و مجبور میشم از بازی بیام بیرون و از قسمت تسک منیجر بازی رو خارج کنم!
ما تو خونه گوشی اچ تی سی وایلد فایر هم داریم، از تاچ ویز خیلی بیشتر از سنس خوشم اومد، به نظرم خیلی کاربردی تر هست.
آیا روشی برای اتصال به مارکت گوگل وجود داره که لازم به روت کردن گوشی نباشه؟ ( یه جا یه روش بود، ولی باید یه نرم افزار نصب میکردیم که قبلش برای نصب اون نرم افزار باید گوشی رو روت میکردیم. )
یه مورده مسخره اینه که تو این گوشی همه چیز فارسی میشه، ولی راست چین نمیشه! یعنی وقتی یه جمله چند خطی رو به صورت فارسی مینویسه ( مثلا یه اس ام اس فارسی که دریافت میکنیم ( خط ها از سمت چپ شروع میشن )
دکمه پایین گوشی تق و لق و بی کیفیت به نظر میرسه، من که فکر نمیکنم بیشتر از یه سال کار کنه.
از جنس در پشت گوشی خوشم اومد، فکر میکنم به خاطر انعطافش جلوی خیلی از ضربه ها رو بگیره.
باطری گوشی هم بنا به چیزایی که شنیده بودم بهتر از اون چیزی بود که فکر میکردم، البته خیلی هم خوب نیست ( حدود یک روز در استفاده معمولی کار میکنه )
من تمام علائدین و بازار موبایل ایران رو گشتم، ولی نه کابل OTG نه کابل HDMI و نه داک مخصوص اتوموبیل ( هولدر ) کلکسی اس 2 رو پیدا نکردم، من یکی دو روز بیشتر تهران نیستم، میشه لطفا اگر جایی رو سراغ دارید که این وسالیل رو داشته باشه، بهم معرفی کنید تا برم و بخرم؟
هیچ کس جواب سوالهای من رو نمیدونه؟ ( ببخشید من عجله دارم، فقط یه روز دیگه تهران هستم )

reza_17173
02-09-2011, 10:48
من که عمرا" این Note رو بخرم. آخه بلانکلیف هستی که این بالاخره چیه. تبلته یا گوشی! هر چند که اسم گوشی رو یدک می کشه.
اگه قرار باشه همچین چیزی بگیرم 100% این تبلت جدید رو که سامی معرفی کرده می گیرم: Galaxy Tab 7.7
ضخامت 7.9mm!!!! صفحه Super AMOLED Plus با رزولیشن 1200x800. دیگه آخرشه!!!
تازه سیم کارت هم می خوره واسه زنگ و اس ام اس. یعنی ساپورت Gsm داره. دیگه هم می دونی که تبلته و به عنوان یه تبلت حملش می کنی اینور اونور.

TAEL
02-09-2011, 13:05

الان ویدئوش رو دیدم خیلی خفن ناکه :31:

امیر اون قلمه سیم داره؟ تو ویدئو درست مشخص نبود .. تاپیکشو بزن بریزیم توش :31:

تا بچه مایه دارهایی مثل نینجا هستن نوبت به من نمی رسه که :31: در کل بعیده بخرم حملش راحت نیست :31: شایدم خر شدم خریدم معلوم نی :31:
اون سیمی که به قلم متصل بود، مخصوص نمایشگاه هست که یه وقت قلم رو کش نرن! :) همونطور که به گوشی ها قفل های مخصوص میزنن.

MVP77
02-09-2011, 19:07
سلام
من یه ویدئو دارم با پسوند vob اما تو اس 2 نشون نمیده یعنی اصلا باز نمیکنه
دوستان گفتند که با پلیر ویدئوی خود اس 2 نشون میده
قضیه چیه ؟

Yashar Cross
02-09-2011, 20:06
دوستان این گلکسی نوته کی میاد؟
بعد گوشیه یا تبلت:31:؟...تماس گرفتنش چجوریه؟با هنسفری؟
دوستدار شما یاشار

Xx Hossein xX
02-09-2011, 20:24
ترکیب کلید های Home + Power از صفحه عکس میگیره .
امیدوارم تکراری نبوده باشه :31:

M@hdi-B
02-09-2011, 21:09
دوستان این گلکسی نوته کی میاد؟
بعد گوشیه یا تبلت:31:؟...تماس گرفتنش چجوریه؟با هنسفری؟
دوستدار شما یاشار

آخرای 2011
جفتش
مثل گوشیهای معمولی

ellina3033
03-09-2011, 08:19
با سلان خدمت اساتید
متاسفانه این بخش داره به بیراهه میره ، لطفا پست ها در خصوص اس 2 باشه.

M@hdi-B
03-09-2011, 18:40
با سلان خدمت اساتید
متاسفانه این بخش داره به بیراهه میره ، لطفا پست ها در خصوص اس 2 باشه.

چشم اوستا :31:

شما سوالی اگه راجع به جی اس مونده بفرمایید جواب بدیم :46:

در ضمن اینجا مدیر و همکار هستن (البته اگه باشن)خودشون می دونن چی کار کنن

پ.ن: دوستان سوالی بحثی مطلبی درباره نوت هست تو تاپیکش بپرسید :

mohammadsm
03-09-2011, 20:27
من چجوري بايد جي پي اس gs2 ما راه بندازم:11:

mf.designing
03-09-2011, 21:02
من چجوري بايد جي پي اس gs2 ما راه بندازم[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

راه انداختن نداره ، از setting بخش GPS اونو on کنید و لذت ببرید ! :دی برا نقشه ها هم میتونید از همون مپ خود گوشی استفاده کنید که منتهی اولش باید از اینترنت دانلود بشه. البته میتونید از برنامه ای مثله maverick هم استفاده کنید که میتونید مپ هاش رو آفلاین دانلود کنید

Mig33
03-09-2011, 21:13
برنامه Ndrive سامسونگ هم هست برید کلوپ همسایه ( اندروید فروم )

koroshmanam
04-09-2011, 10:01
سلام مهدی جان با گوشیت خوش میگذره؟:31:

برای اطمینان من چند تا از بازیهایی که گفتی مشکل داری باهاشون رو تست کردم و اینم نتیجه هاش::31:

NOVA HD :بدون مشکل اومد بالا نمیدونم چرا برا شما مشکل داشت:13:
Splinter Cell Conviction HD :بدون مشکل اجرا شد.

NFS Shift :بدون مشکل اجرا شد.

Spider Man Total Mayhem HD :همون مشکل شما رو داره صفحه سفید:13:
fast and furious :اومد بالا ولی گرافیکها یکم بهم ریختس:13:

Contract_Killer :برخلاف مال شما برا من اصلا اجرا نشد:18:

من فعلا همینا رو داشتم چک کنم.بازم بازی گیرم اومد حتما چک میکنم:46:

ممنون و موفق باشید:11:

سلام من بازی splinter cell رو رو گوشی i9100 نصب کردم گرافیکش کلا سیاه و سفید نشون می داد بعد از منو ولی خداییش عجب بازیه باحالیه با این که سیاه و سفید هم هست اگه میشه یکی بگه چجوری من کاری کنم سیاه و سفیدیش بره تو رو خدا!!!!!!!

PersiAndroid
04-09-2011, 11:03
من نصب کردم مشکل نداره

koroshmanam
04-09-2011, 13:04
من نصب کردم مشکل نداره

من با اون روشی که باید فایل apk رو zip کنی و بعد چند تا فایل که مربوط به چک کردن آنلاین میشه رو پاک کنی نصب کردم که اینجوری شد شما چجوری نصب کردید؟ با وای فای یا اینترنت گوشی یا هیچکدام؟

koroshmanam
04-09-2011, 13:12
بعد یه سوال دیگه من بازی realfootball رو می خوام رو گوشیم گیم دیتاش رو بریزم ولی چون گوشیم به حالت usb on the go نیست خیلی طول میده تا فایل های ogg کپی بشه کسی راه حلی برای این مشکل نداره؟ در ضمن برنامه assisstant for android هم رو کامپیوترم نصبه
راستی من هر کاری کردن نتونستم asphalt 6 رو نصب کنم گیم دیتاش رو نمی خوند !!!! کسی تا حالا تونسته این بازی رو نصب کنه و اگه تونسته لطفا بگه چجوری؟

TAEL
04-09-2011, 15:07
بعد یه سوال دیگه من بازی realfootball رو می خوام رو گوشیم گیم دیتاش رو بریزم ولی چون گوشیم به حالت usb on the go نیست خیلی طول میده تا فایل های ogg کپی بشه کسی راه حلی برای این مشکل نداره؟ در ضمن برنامه assisstant for android هم رو کامپیوترم نصبه
راستی من هر کاری کردن نتونستم asphalt 6 رو نصب کنم گیم دیتاش رو نمی خوند !!!! کسی تا حالا تونسته این بازی رو نصب کنه و اگه تونسته لطفا بگه چجوری؟
یعنی چی رو usb on the go نیست؟! چه ربطی داشت! USB-OTG سیستمی هست که میتونید فلش و موس و کیبورد و ... رو به گوشی وصل کنید. ربطی به حالت خاص و سرعت کپی ... نداره!

koroshmanam
04-09-2011, 15:15
یعنی چی رو usb on the go نیست؟! چه ربطی داشت! USB-OTG سیستمی هست که میتونید فلش و موس و کیبورد و ... رو به گوشی وصل کنید. ربطی به حالت خاص و سرعت کپی ... نداره!

usb on the go منظورم مثله وقتیه که فلش مموری رو به کامپیوتر وصل می کنی و اونجوری بالا میاد و سرعت هم برا کپی بیشتره اما الان سرعت کپی فایل های ogg خیلی پایینه
یه راه حل پیدا کردم که فایل ها ogg رو zip کنم و تو گوشی بریزم و بعد از تو گوشی extract کنم حالا اگه شما راه حله دیگه ای دارید بگید

مگه شما وقتی گوشی i9100 رو به کامپیوتر وصل می کنید مثله فلش مموری براتون بالا میاد یا مثله من یه جور دیگه بالا میاد؟

roxh58
04-09-2011, 15:49
ممکنه یکی از دوستان لطف کنه و ویجت های گالکسی اس 2 رو استخراج کنه و بذاره برای دانلود؟
ممنونم

koroshmanam
04-09-2011, 15:57
کسی میدونه محافظ صفحه رو از کجا باید عوض کرد؟

Advanced Ali-001
04-09-2011, 16:30
سلام دوستان ببخشید یه سوال داشتم
این عکسو میبینید فکر کنم کابل Hdmi هست میخواستم ببینم تو ایران اومده وآیا دوستی این کابل رو داره یا نه؟
یه سوال دیگه هم داشتم اینه که میگن که فلش هم بهش وصل میشه واقعیت داره وآیا کابلش هست؟
ممنون.

TAEL
04-09-2011, 17:17
usb on the go منظورم مثله وقتیه که فلش مموری رو به کامپیوتر وصل می کنی و اونجوری بالا میاد و سرعت هم برا کپی بیشتره اما الان سرعت کپی فایل های ogg خیلی پایینه
یه راه حل پیدا کردم که فایل ها ogg رو zip کنم و تو گوشی بریزم و بعد از تو گوشی extract کنم حالا اگه شما راه حله دیگه ای دارید بگید

مگه شما وقتی گوشی i9100 رو به کامپیوتر وصل می کنید مثله فلش مموری براتون بالا میاد یا مثله من یه جور دیگه بالا میاد؟
شما تو حالت USB Storage وصل کن گوشیو، سرعتش بالاس.

e.khafan!
04-09-2011, 18:30
این عکسو میبینید فکر کنم کابل Hdmi هست میخواستم ببینم تو ایران اومده وآیا دوستی این کابل رو داره یا نه؟
یه سوال دیگه هم داشتم اینه که میگن که فلش هم بهش وصل میشه واقعیت داره وآیا کابلش هست؟
ممنون.

تو ایران هست، سخت پیدا میشه حدودا بین 55 تا 75 هزار تومن هم قیمتشه (اینترنتی 75 میدن):8:

Advanced Ali-001
04-09-2011, 19:22
تو ایران هست، سخت پیدا میشه حدودا بین 55 تا 75 هزار تومن هم قیمتشه (اینترنتی 75 میدن)
ممنون ازپاسختون من میخواستم این گوشی رو تهیه کنم رفتم مرکز مبایل ایران نمایندگی سامسونگ به من میگن800تومن!!!!!!
تازه 16گیگشوبعدشم طبق این عکس تو جعبش باید کیف باشه ولی میگه توش کیف نیست....
نگیفتین فلش بهش میخوره یانه یا کابلش اگر هست قیمتش چنده...
ممنون .:11:

koroshmanam
04-09-2011, 19:40
75 هزار تومن چه خبره راستی من جعبه گوشیم اینجوری نیستا از این کوچیک تره از دبی گرفتم 720

e.khafan!
04-09-2011, 19:48
ممنون ازپاسختون من میخواستم این گوشی رو تهیه کنم رفتم مرکز مبایل ایران نمایندگی سامسونگ به من میگن800تومن!!!!!!

از نمایندگیها که نباید بخری اصلا، گرون مید، نمایندگیها باید فقط شوروم باشن و گوشی رو نشون بدن، متاسفانه فقط ال جی همچین کاری کرده و نمایندگیش فروش نداره !
پیشنهاد میکنم بری بدون گارانتی بگیری از زیر زمین بازار موبایل یا علایدین که باید چهر چشمی بپایی، حواستم باشه 24 ساعت یا 48 ساعت محلت تست بگیری از فروشنده./

فلش هم میخوره دیگه دوستان گفتن، قیمت کابل رسمی سامی 20 تا 35 تومنه که اصلا نمیصرفه و خیلیم پت و پهنه! ولی میتونی کابل معمولی بگیری حداکثر 5 تومن پولشه. سبک و قابل حملم هست.

از پرژا اندروید بپرس اون داره فک کنم./ این پکیم که عکسشو گذاشتی فول پکشه

اینم از کابل mhl

TAEL
04-09-2011, 21:18
این عکسایی که شما گذاشتین، مربوط به SII هایی هست که توی هند عرضه شده و توی هیچ کشور دیگه ای موجود نیست.

soheiloooooo
05-09-2011, 01:35
منم دقیقا مشکل این دوستمون mf.designing رو دارم .
الان 2.3.3 روی گوشیم نصبه و بدون مشکل از فارسی پشتیبانی میکنه .
ولی الان مشکل داغ کردن گوشی رو دارم ، میخوام به 2.3.4 آپگرید کنم و نمیخوام رام کاستوم باشه .
منظورم اینه که منتظر همچین نسخه ای باشم یا باید یکی از رام های کاستوم رو نصب کنم ؟!
اما من 2.3.3عربی مربوط به اخرین اپدیتش ریختم و روت کردم نه مشکل داغی دارم و نه مشکل باطری.مشکل فارسی هم باش ندارم
شاید شما از 2.3.3اروپا و همون ورژن های قدیمی استفاده میکنید؟نگا کنید بینید JPKH1 هست یا نه؟

---------- Post added at 02:35 AM ---------- Previous post was at 02:31 AM ----------

رفته بودم سومالی یه سری خرت و پرت برده بودم دادم به سیل زده ها اومدم
خدا اجرت بده رفیق کاره خوبی کردی اما یادت رفته بود که کمک به بچه های فروم از سومالی واجب تره؟؟؟:5:

soheiloooooo
05-09-2011, 01:42
سلام
قیمت که خیلی خوب گرفتی
اخرین ورژن فارسی که اومده2.3.3هست اما مشکل گرما وباطری نداره.من خودم نصبیدم وبخوبی3روز بدون گرما باش کار میکنم
زردی و حاله ی صورتی هم که خودش ثواب داره پس بیخیال
واسه مارکت هم برو به حالت فلایت مود و بعد با چی فی ان به نت وصل شو وکارتو انجام بده راحت
مشکل فارسی نویسی هم با نصب رام جدید عربی/فارسی که در ماه آگوست ارائه شده مشکلش حل میشه و جای نگرانی نیس
در موردHDMIهم فعلا دنبالش نگرد اما کابل OTG رو خودت برو یه کابل N8بخر و پایینشو سوهان بزن و به اسونی ازش استفاده کن
همین و بس

soheiloooooo
05-09-2011, 01:51
ممنون.
کابل hdmiبسختی گیر میاد اما کابلی که بش فلش و موس و این لوازم جانبی وصل میشه رو میشه با خرید یه کابل n8 و کمی سوهان کاریه لبه هاش بدست آورد

Advanced Ali-001
05-09-2011, 10:21
سلام.
آقا این سایت گوشی بازار قضیش چیه همه قیمتاش من فکر کنم یه صفر بیشتر داره!
Micro sd مدل16گیگ رو زده700000یعنی هفتاد هزار تومن!!!!!!!!!!!!!!!!
بعدش آدرشو زده اصفهان تو تهران ازاینجور فروشگاهای اینترنتی گیر میاد؟

Mig33
05-09-2011, 11:18
سلام.
آقا این سایت گوشی بازار قضیش چیه همه قیمتاش من فکر کنم یه صفر بیشتر داره!
Micro sd مدل16گیگ رو زده700000یعنی هفتاد هزار تومن!!!!!!!!!!!!!!!!
بعدش آدرشو زده اصفهان تو تهران ازاینجور فروشگاهای اینترنتی گیر میاد؟

چه کلاسی؟ چه مارکی؟

Mig33
05-09-2011, 11:26
الان دیدم سامسونگه و کلاس 10 ... نظری در مورد مموری سامسونگ ندارم ولی مدل :

Patriot
MicroSDHC 16GB LX Series
Class 10
41,000 تومان

PersiAndroid
05-09-2011, 11:33
دوستان درایور مودم usb رو ندارین درایور گالکسی اس 1 که روش نخورد

Advanced Ali-001
05-09-2011, 12:02
چه کلاسی؟ چه مارکی؟
اصلاًهمه چیش فکر کنم بدون تعارف داره روی همه چی میخوره جز گوشی.
یعنی تمامی لوازم جانبیش همشون20تومن سودو واسشون داره.

Mig33
05-09-2011, 12:58
خوب باید بخوره تا پول رانت بازی تو فروم ها رو بتونه بده دیگه :31::31: تو بعضی از فروم ها هم خوب نفوذ کرده :31:

Advanced Ali-001
05-09-2011, 15:08
خوب باید بخوره تا پول رانت بازی تو فروم ها رو بتونه بده دیگه تو بعضی از فروم ها هم خوب نفوذ کرده
به نظر من که مسخره بازی محضیه سایتش....
من حاضرم کل بازار رو زیرو رو کنم ولی ازاین سایت خرید نکنم.
یه سوال دارم هرکاری کردم نتونستم بهمم چطوری لاک وآنلاک میشه هرچی ویدیو ازش دیدم شانس من لاک وآنلاک نکردن توش...
ممنون میشم بگین چطوریه.

Advanced Ali-001
05-09-2011, 16:53
ال سی دی 4.5 اینچ و سی پی یوی دوال کور 1.5 گیگاهرتز .. باطری 1850 میلی آمپر

باید کم کم به فکر تعویض باشیم:31:

راست میگن سامسونگ جو گیر شده این دیگه چیه13سانت در7سانت!!!!!!!!!!!!
تاریخ عرضه کی هست کی میاد ایران خبری ازش هست؟
این بیاد قطعاًقیمت کاذب گالاکسی2میاد پایین.

Advanced Ali-001
05-09-2011, 17:10
به نام خدا

دادگاه هلندی حکم موقتی صادر کرده که در طی ان فروش تمام سری گلکسی از جمله Samsung Galaxy S, Galaxy S II و Galaxy Ace به دلیل نقض یکی از اختراعات ثبت شده ی اپل متوقف میشود.اگر کاری انجام نگیرد این حکم از 13 اکتبر به اجرا در می آید.البته سامسونگ مطمین است میتواند با حذف کردن برنامه ی Gallery از گوشی این حکم را متوقف کند.

این دادگاه شاخه ی فروش سامسونگ در هلند که کلید اتصال سامسونگ به تمام اروپاست را قطع میکند.

خبر خوب برای سامسونگ این است که در دادگاه بقیه ی ادعاهای اپل مورد قبول قرار نگرفت. حق اختراع Gallery انچنان هم مهم نیست بطوریکه در بعضی از کشورهای عضو اتحادیه ی اروپا ثبت نشده (این لیستی از کشورهایی که اپل این امتیاز را ثبت کرده ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]))

همچنین قاضی اعلام کردم که تبلت های Samsung's Galaxy Tab 10.1 از حق امتیاز اپل استفاده کرده اند ولی ممنوعیت برای فروش انها اعلام نکرد.اپل در تلاش است که فروش ان هم متوقف کند-باید منتظر بمانیم و ببینیم که به کجا میرسد.فروش 10.1 در آلمان ممنوع شده(بعد از ممنوعیت فروش موقت در کل اروپا که بعدا معلوم شد که دادگاهی المانی چنین حقی ندارد)

اگر شما کنجکاو هستید اداعاهای اپل در مورد روش scrolling و روش برای باز کردن قفل گوشی و چیزهایی در مورد مولتی تاچ،که به نظر میرسد جزیی از خود اندروید 2.3 باشند(جدای از TouchWiz).دادگاه هیچ کدام از این ادعاها را قبول نکرد وفقط به swipe در گالری عکس اشاره کرد.

شما میتوانید تمام قوانین دادگاه را از اینجا مشاهده کنید ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]).بیش ا 60 صفحه به زبان هلندی که البته ترجمه ی گوگل کمک زیادی هم نمیتوند کند.

به نظر میرسد در حال حاضر برنامه ی جهانی موبایل سامسونگ توسط اپل متوقف نخواهد شد

ترجمه توسط پیمان یکی از مدیران انجمن موبایلستان

سلام
دوستان این مطلب واقعیت داره؟
یعنی دیگه برنامه واسه این گوشی ازاندرو نمیشه گرفت؟
تاریخ اجرای حکم 13اکتبر21مهرهست یعنی دیگه فروشش خیلی کم میشه؟

vahidhgh
06-09-2011, 01:31
اونجوری که من شنیدم
فقط توی اروپا فروش سامسونگ متوقف شده تا تکلیفش مشخص بشه
جاهای دیگه مشکلی نداره
واسه اونجا هم یه ترفندی میزنه قربونش برم

Bahman.M86
06-09-2011, 04:28
با سلام خدمت دوستان عزیز
یکی دوماهی بود وقت نکرده بودم بیام اینجا سربزنم و بعداز این مدت میبینم که سروکله ی بروبچه های جدیدی پیداشده....البته به نظر باحال میان...!:31: در هرصورت ما کوچیک بروبچ قدیمی(kissyou , persaindroid, mehdi berg , samsung ,وبقیه بروبچ گل قدیمی) و جدید هم هستیم

آقا جونم براتون بگه با هزار بدبختی و این در و اون در زدن بالاخره ما هم تونستیم یه دونه ناقابل Galaxy S II بگیریم
مثلا خیرسرم هم نشسته بودم و توصیه های بروبچه این فروم رو کامل خونده بودم که گوشی که میخرم لکه صورتی و پیکسل سوخته و خط وخش و زردی صفحه و ... رو نداشته باشه...
رفتم به یاروحه که اتفاقا بچه ی باحالی هم بود گفتم که من به شرطی میگیرم که زردی و ... نداشته باشه ، اون هم گفت داداش باید هم اینطورباشه ،داری جنس نو میخری
خلاصه سرتونو درد نمیارم ، 725 بدون گارانتی،با کارتون عربی مخصوص خاورمیانه خریدم و نورش رو کم کردم وNotification Area رو آوردم ولی نورزیاد بود و متوجه زردی کم رنگی در کناره ی سمت چپ ال سی دی نشدم و نهایتا اینکه خیرسرم حواسمو جمع کرده بودم که زردی نداشته باشه و وقتی توی مغازه به دلیل نورزیادروز متوجه نشدم و وقتی رسیدم خونه متوجه شدم،یعنی جدامیگم واقعا بیرون از خونه،حتی در سایه ، اون هم در رنگ خاکستری، به سختی قابل تشخیصه و الان هم چند روزه دارم حرص میخورم که چرا خوب دقت نکردم...
خلاصه اینکه گوشی رو نخریده از چشمم افتاد !!!!!:2:

آقا راسته میگن اون زردی به مرور زمان حل میشه؟
البته 100% مطمئن شدم که سخت افزاریه چون از صفحه اسکرین شات گرفتم و داخل کامپیوتر نگاه کردم هیچ مشکلی نداشت و این یعنی هرگز با آپدیت برطرف نخواهد شد و باید امیدوار باشیم که این مشکل مثل مشکل اپل باشه ( آخه اون هم صفحه اش مشکل رنگ داشت ولی اپل رسما اعلام کرد به خاطر نوع چسبیه که درساختش بکار رفته و به مرور زمان برطرف خواهد شد) . بازهم دم اپل گرم که اینقدر مرد بود که بیاد و توضیح بده ولی سامسونگ که فهمیده چه گندی بالا آورده سکوت کرده و نشون به اون نشون که در گوشی بعدی Galaxy Noteدیگه Super Amoled Plus بکار نبرده و اومده مثل آدم پیکسل هاشو برده بالا...بله ، این زردی افتضاحی بود که ناشی از Super Amoled plus بود....
گرما و دربازی های سنگین گاهی داغی هم داره ولی کلا چیزی که روی اعصابه گرم شدن ال سی دی هست
باتری هم برای من که استفاده ی متوسط میکنم دوروز یکبار باید فول شارژ کنم که تقریبا راضی هستم

دوستان کسی هست که خریده باشه و اون هم مثل مال من زردی داشته باشه؟

البته اگه بخوام واقع بین باشم در برون از خانه مطلقا معلوم نیست،حتی در Notification Area . و فقط داخل خونه به دلیل نور کم محیط خودشو نشون میده اون هم فقط و فقط در Notification Area و گاهی هم خیلی خیلی خفیف در Key Pad دکمه های 3و6و9 خیلی خیلی ناچیز و نامحسوس از 1و4و7 روشن تر هستند
ولی گوشی به قول رویوی kissyou عزیز ( که این یه جملش خیلی باحاله و هنوز رویوش رو گاهی میزارم و به خاطر این یه جمله اش هم که شده دوسه روز یکبار نگاه میکنم!!!!!!!) گوشی بسسسسسسسسسسسسیییییییییییی یییییااااااااررررررر باکیفیته:31::16: kissyou جان شوخی کردما ! به دل نگیری!؟ داداش چش مایی...
از شوخی بگذریم مال من که بجز ایراد صفحه ، خداروشکر ایراد دیگه ای نداشته و واقعا نرم و بدون لگ کار مینه
یه چیز دیگه اینکه من قبلا هم گوشی با صفحه ی Super Amoled داشتم GTS8500 Wave I و زاویه ی دیدش عالی بود و هرچقدر زاویه میدادم بازهم تغییر رنگ نمیداد ولی توی این گوشی بخصوص در پس زمینه های روشن با تغییر زاویه احساس میکنم رنگ گوشی به مقدار ناچیزی یکم به سبزی یا آبی میزنه....

نهایتا این که اگه بخوام احساس درونی ام رو درمورد این گوشی و سامسونگ به زبون بیارم قطعا پستم حذف میشه ...:grrr: پس همون بهتر که نگم...!!!

baharan_2122
06-09-2011, 07:00
سلام

ممنون از توضیحات کاملت بهمن جان

من موندم که فقط اگه بتونم با همه این مشکل هایی که گفتی بسازم با این که این گوشی hdmi رو پشتیبانی نمی کنه چیکار کنم

آیا مدلی هم هست که با این cpu و ویژگی hdmi داشته باشه؟

دوستان راهنمایی بفرمایند.

M@hdi-B
06-09-2011, 07:39
HDMI هم داره دوست عزیز

TV-out (via MHL A/V link)

baharan_2122
06-09-2011, 08:44
HDMI هم داره دوست عزیز

TV-out (via MHL A/V link)

مهدی جان متشکرم

ولی ظاهرا این نمونه ای که شما گذاشته اید در ایران موجود نیست نمی دونم آیا شما جایی این مدل رو دیده ای توی ایران

به نظر می رسه این نوع که شما گذاشته ای مخصوص اروپا باشه

لطفا کمک بفرمائید
در صورتی که توی ایران سراغ دارید اگه شیراز باشه که عالیه
اساتید کمک!!!!

sAeEd_kHaAn
06-09-2011, 09:11
همیشه ادمای صادقو تحسین کردم :دی

Advanced Ali-001
06-09-2011, 10:44
مهدی جان متشکرم
ولی ظاهرا این نمونه ای که شما گذاشته اید در ایران موجود نیست نمی دونم آیا شما جایی این مدل رو دیده ای توی ایران
سلام.
دوست عزیز این کابل تو ایران هست پیدا میشه هم بصورت اینترنتی وهم تو بازار هم هست البته تو بازار من55تومن قیمت داشتم ولی تو خرید اینترنتی75هست اینم سایتش!

اونجوری که من شنیدم
فقط توی اروپا فروش سامسونگ متوقف شده تا تکلیفش مشخص بشه
جاهای دیگه مشکلی نداره
واسه اونجا هم یه ترفندی میزنه قربونش برم
یعنی هرمشکلی پیش بیاد خدایی نکرده مال اروپاس به ما ربطی نداره پس خیلی خیلی ممنون.
ببخشید اساتید محترم یه سوال داشتم راجع به لاک وآنلاک گوشی میخواستم بدونم که وقتی گوشی بادکمه پاور لاک شد واسه آنلاک کردنش چند راه وجود داره میشه بادکمه بک آنلاک بشه؟
اساتید کمک!

fabregasmm
06-09-2011, 12:34
دوستان این گوشی بازی روی خودش نیست؟؟؟
؟ بازی ها کجا می رن ؟؟( تازه کاریه دیگه چیکار کنیم :8: )

PersiAndroid
06-09-2011, 13:33
BAHMAN.M86
با سلام خدمت دوستان عزیز
یکی دوماهی بود وقت نکرده بودم بیام اینجا سربزنم و بعداز این مدت میبینم که سروکله ی بروبچه های جدیدی پیداشده....البته به نظر باحال میان...!:دی در هرصورت ما کوچیک بروبچ قدیمی(kissyou , persaindroid, mehdi berg , samsung ,وبقیه بروبچ گل قدیمی) و جدید هم هستیم

مرسي بهمن جون

در مورد زردي صفحه و داغيي با آپديت خيلي خفيف تر ميشه مال خودمم تو برايتنس پايين همين مشكلو داشت
يه رام خوب 2.3.4 بزن- KH3

دوستان این گوشی بازی روی خودش نیست؟؟؟
؟ بازی ها کجا می رن ؟؟

تو منو اپليكشن ها ديگه

یه سوال داشتم راجع به لاک وآنلاک گوشی میخواستم بدونم که وقتی گوشی بادکمه پاور لاک شد واسه آنلاک کردنش چند راه وجود داره میشه بادکمه بک آنلاک بشه؟

لاك كردن اسكرين رو ميگي؟؟؟؟
نه با دكمه هوم يا پاور آنلاك ميشه

98765430210
06-09-2011, 14:02
سلام دوستان من میخوام این گوشی رو به صورت اینترنتی بخرم چون شهرستان هستم به نظرتون از کدوم سایت بخرم بهتره که فرصت تست هم داشته باشه

pooryak
06-09-2011, 14:06
سلام من دیروز گوشیم و خریدم خودش فارسی داشته باطریشم تا الان احساس نکردم بد باشه ولی انگار همه توصیه میکنن آپ کنم میخوام آپدیت کنم نرم افزار سامسونگ نوشته اپدیت جدید نداره ...چه رامی از همه بهتره؟

sunrise07
06-09-2011, 14:10
دوستان، من الان قصد خرید گوشی دارم و واقعا گیج شدم ، خدا وکیلی بچه های اس2 دار!!! بگین این مشکلات مثل ریست شدن و لکه های رنگارنک و داغ شدن چقدر واقعیت داره ؟ در چند در صد گوشی ها پیش میاد و اینکه سخت افزاریه یا نرم افزاری و با اپدیت حل میشه؟ خدا وکیلی من بچه مایه دار نیستم که بخوام مرتب گوشی عوض کنم 700 تومن هم یه بار پیش میاد خرج کنم میخوام گوشی توپ گیرم بیاد!!!!

دوم اینکه کیفیت ساخت این گوشی چقدره؟ به پای اچ تی سی ها میرسه ؟

سوم اینکه این گوشی های دو هسته ای به نظرتون با اومدن ایس کریم ساندویچ ، اونقدر قدرت پیدا میکنن که اختلاف قیمتشون رو با تک هسته ای توجیه کنند؟

---------- Post added at 02:10 PM ---------- Previous post was at 02:09 PM ----------

راستی یه چیز دیگه ، یه فروشگاه تو مشهد سراغ ندارین که این گوشی رو داشته باشه؟ یک فروشگاه قابل اطمینان و معتبر

Bahman.M86
06-09-2011, 14:28
سلام

ممنون از توضیحات کاملت بهمن جان

من موندم که فقط اگه بتونم با همه این مشکل هایی که گفتی بسازم با این که این گوشی hdmi رو پشتیبانی نمی کنه چیکار کنم

آیا مدلی هم هست که با این cpu و ویژگی hdmi داشته باشه؟

دوستان راهنمایی بفرمایند.
خواهش میکنم...
انگار یکم تند رفتم....
ببین عزیزم من حالا که از زرد و زدحالی که خوردم گفتم بذار چیزهایی که مانع شد باوجود این ایراد نسبتا بزرگ بفروشمش رو هم بگم :
فیلمبرداریش حقیقتا Full HD هست و منی که ذاتا آدم وسواسی هستم واقعا نتونستم ایرادی روش بذارم،از لحاظ سرعت خیلی خیلی نرم و روان کار میکنه ، عکسبرداریش هم برای یه گوشی 8 مگاپیکسلی قابل قبوله و بعضی هاشونوعالی میگیره و برخی رو متوسط ولی کلا نمره ی قبولی میگیره ، واسط کاربری دوربین بسیار جالب و راحته مخصوصا Customize شدن میانبرها عکاسی و فیلمبرداری رو خیلی راحت تر کرد ، حساسیت لمس خیلی عالیه ، زیبا و شیکه
فقط جای اسپیکر و پورت کابل دیتا رو من نپسندیدم ، بهتر بود پورت کابل بالای گوشی بود نه پایین(خیلی مواقع پیش میاد که میخوام گوشیم توی شارژباشه و باهاش کار کنم که اینجوری نمیشه درست استفاده کرد) و اسپیکر هم خیلی بهتر میشد اگه جای اسپیکر مثل LG Optimus 2 میشد

با همه ی این تفاسر تازه داشتم چشم بسته با محصولات سامسونگ اعتماد میکردم که واقعا از این به بعد اگه بخوام گوشی سامسونگ بگیرم دقت بسیار بیشتری میکنم

همیشه ادمای صادقو تحسین کردم :دی
چاکرتیم داداش ولی بذار یه چیزی رو صادقانه بگم من ترجیه میدم بجای این صفحه ی زرد ، صفحه ی متوسط و معمولی Sensation رو استفاده کنم
آخه هرچقدر هم بخوایم متعصب باشیم این عیب اون هم با این طیف وسیع خیلی خیلی برای شرکتی که ادعا میکنه بلده چجوری LCD بسازه ، زشته که حالا حتی پاسخ گو هم نیست !!!!
خداییش برای من بنچمارک 2000 هم کافی بود و حتی بین i9001 و i9100 مردد بودم ولی نتونستم با نداشتن فلاش i9001 کنار بیام و از طرفی i9100 واقعا هم از Sensation هم از i9001 خودست تر و زیباتره
ولی افت سیگنال Sensation هم چیزی نیست که بشه راحت از کنارش گذشت

نهایتا حیف از این همه زیبایی و کیفیت که با همچین گاف هایی زیر سوال رفتند

Bahman.M86
06-09-2011, 14:42
سلام من دیروز گوشیم و خریدم خودش فارسی داشته باطریشم تا الان احساس نکردم بد باشه ولی انگار همه توصیه میکنن آپ کنم میخوام آپدیت کنم نرم افزار سامسونگ نوشته اپدیت جدید نداره ...چه رامی از همه بهتره؟

داداش من انجوری آپدیت نمیکنن که !!!
شما اول برنامه Odin 1.85 رو دانلود کن(حجمش خیلی کمه)
بعد بهترین آپدیت فارسی JPKH1 Gingerbread 2.3.3 این هم لینک دانلود

بهترین آپدیت انگلیسی XXKH3 Gingerbread 2.3.4 این هم لینک دانلود

انقدر راحته که خندت میگیره
کمتر از 4 دقیقه طول میکشه

Bahman.M86
06-09-2011, 14:53
دوستان، من الان قصد خرید گوشی دارم و واقعا گیج شدم ، خدا وکیلی بچه های اس2 دار!!! بگین این مشکلات مثل ریست شدن و لکه های رنگارنک و داغ شدن چقدر واقعیت داره ؟ در چند در صد گوشی ها پیش میاد و اینکه سخت افزاریه یا نرم افزاری و با اپدیت حل میشه؟ خدا وکیلی من بچه مایه دار نیستم که بخوام مرتب گوشی عوض کنم 700 تومن هم یه بار پیش میاد خرج کنم میخوام گوشی توپ گیرم بیاد!!!!

دوم اینکه کیفیت ساخت این گوشی چقدره؟ به پای اچ تی سی ها میرسه ؟

سوم اینکه این گوشی های دو هسته ای به نظرتون با اومدن ایس کریم ساندویچ ، اونقدر قدرت پیدا میکنن که اختلاف قیمتشون رو با تک هسته ای توجیه کنند؟

---------- Post added at 02:10 PM ---------- Previous post was at 02:09 PM ----------

راستی یه چیز دیگه ، یه فروشگاه تو مشهد سراغ ندارین که این گوشی رو داشته باشه؟ یک فروشگاه قابل اطمینان و معتبر

ببین عزیز من در این که این گوشی درحال حاضر بهترینه شک نکن
فقط باید دقت کنی موقع خریدن مثل من اشتباه نکنی و حواست رو جمع کنی
بجز زردی صفحه، همگی با آپدیت قابل حله
زردی رو هم برخلاف توصیه ی دوستان که میگن نور صفحه رو باید کم کنی و بری جای تاریک ، من توصیه میکنم نورصفحه رو زیاد کن و برو به Notification Area بعد خوب به لبه سمت چپ و سمت راست دقت کن،اگه کوچکترین اختلاف رنگ و روشنایی احساس کردی بدون اون گوشی یکی از شاهکارهای سامسونگه و نخرش و از قروشنه بخواه یکی دیگه بهت بده، انقدر این کار رو بکن که یکی سالمش گیرت بیاد (Galaxy S II معمولا صفحه اش مشکل داره مگه اینکه خلافش ثابت بشه!!!!)

اگه این مرحله رو باموفقیت پشت سربزاری شک نکن بهترین گوشی موجود رو خریدی و بهترین صفحه ی نمایش دنیا
کیفیت ساخت هم سلیقه ایه
نمیشه گفت htc بهتره یا galaxy S II شما ببین با چی حال میکنی
ولی من galaxy s II رو پسندیدم چون هم خوشدست تره و هم سبکتر

hoha881
06-09-2011, 15:38
دیشب رفتم به قصد خرید گالاکسی s یا ارک اخرش گالاکسی s2 گرفتم.
خیابون احمد اباد .ارک از 530 به بالا بود(با کابل hdmi , مموری و محافظ lcd , بند) گالاکسی s هم 480 به بالا.
گالاکسی s2 هم از 700 بود تا 790.
اخرش از گاجره که نمایندگی پارس مایکروتل رو داره بدون گارانتی 710 گرفتم.میخواست ازم 16 تومن پول نصب نرم افزار بگیره که گفتم نمیخواد.تست اولیه رو انجام دادم.
کیفش رو 25 تومن میداد کیفم ازش نخریدم.رفتم مغازه بقلی یک کیف x10 گرفتم 6 تومن.
دیشب gt racing , pain ballو nova ریختم روش بعد از 2 ساعت کار با وایفای و بازی و بلوتوث یک نمه گرم شد ولی دماش در حد قابل تحمل بود.
دوربینش که توی شب با تنظیمات اولیش چنگی به دل نمیزد.توی روز کار ادم رو راه میندازه.
سایز اصلی

مشکل زردی هم نداره.کیفیت ساختشم بد نیست.برد وایفایش خوب بود از طبقه دوم راحت به مودم طبقه اول وصل شد.جی پی اسش
زیاد دقیق نبود 5 متری جابه جا نشون میداد.کیفیت پخشش عالی بود و فول hd روون پخش میکنه.کیفیت صداش هم خوب هست.
با یک دست راحت میشه با هاش کار کرد و دکمه پاورش جاش خیلی مناسبه.

یکی بیاد کمکی بکنه.
رام اولیش این هست.
کیس رو گرفتم.odin رو نمیدونم از کجا بگیرم.
چه جوری روتش کنم
بک اپ چه طوری بگیرم؟ نیاز به sd مموری هست یا نه
در کل راحت ترین و ساده ترین راه برای نصب رام جدید چی هست.
یک رامم از چند صفحه قبل پیشنهاد داده بودین دانلود کردم.(Litening_Rom_v6-1_2)
اگه وسطش قات زد چیکار کنم.حالت ریکاوری رو و ریست فاکتوری رو بلدم.

M@hdi-B
06-09-2011, 19:44
مبارکه

همون رامی که دانلود کردی خوبه فعلا همینو بزن تا بعد

با ولوم داون+هوم+پاور برو به دانلودینگ بعد یه سوال ازت می پرسه ولوم آپ رو بزن ادین رو اجرا کن رام با فرمت tar رو در قسمت pda انتخاب کن و استارت

اینم ادین