PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : I9100 Galaxy S II » گوشی سامسونگ با سیستم عامل Android و پردازشگر ا Dual Core ا

صفحه ها : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 [12] 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23

vahid_crab708
31-07-2011, 15:04
ببخشید یک سوال داشتم که این مسئله داغ کردن و wi-fiکه باعث می شد زودتر شاژ تمام کند حل شد؟

Yashar Cross
01-08-2011, 01:24
عزیزم مساله داغ شدن که با اپدیت حل میشه !
wifi همه گوشی ها وقتی روشن باشه شارژو میخوره و این مشکل نیست...
دوستدار شما یاشار

Mig33
01-08-2011, 10:01
قیمت 725 تومن ....

kiuna
01-08-2011, 12:06
قیمت 725 تومن ....
ادرس رو هم بزارید

---------- Post added at 01:06 PM ---------- Previous post was at 01:04 PM ----------

آقا مگه اينجا چت روومه كه با اين فونتا پست ميدي؟
در مورد گارانتي پرسيدي جوابتو دادن
در مورد بيمه هم كه كاملا بي ربط بود جوابتو دادن
آخه چه ربطي به ماه رمضان داره قيمت اين گوشي؟
مگه گوشت هست كه گرون بشه...
مواد غذايي نيست كه دولت تو بازار قيمتشو متعادل كنه...
بحث رو برات باز كنم؟
بله ممكنه مغازه دار بگه خوب ماه رمضان هست و بهتره كه كمتر سود بكشيم...
و ناگهان قيمت ها كاهش مي يابد...:27:
___
بچه ها اگه لطف بكنين پست منو هم يه نگاهي بندازين و جواب بدين ممنون ميشم

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

در ضمن از اين پك ها تو بازار پيدا نميشه كه نخوايم از سايت خريد كنيم همينطور كابل هاي hdmi و usb on the go
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
راستي به نظر شما طراحيه galaxy r -z قشنگتر نيس؟

به نظر من s2 قشنگتره !
اما این r-z نمی دونم توی سخت افزار چطوره ؟

Mig33
01-08-2011, 12:22
ادرس رو هم بزارید

اینم آدرس :

arashbi2
01-08-2011, 12:26
امروز دوباره زنگ زدم تهران گفتن اصلا چیزی به اسم گارنتی پارس اصلا تو بازار وجود نداره(حالا برای خودم جای سوال هست که کلا نبوده یا اینکه تموم شده با گارنتیش) حالا موندم که با گارنتی اصل کی میاد اخه ممکنه این بدون گارنتی ها تقلبی باشه و اصلا اون قدرت اصلی گلکسی اس 2 رو نداشته باشه .
نظر شما چیه؟ فعلا صبر کنم به زودی میاد یا اینکه حالا حالا با گارنتی اصل نمیاد؟؟

Yashar Cross
01-08-2011, 13:40
اگه من جای تو بودم علکی پول گارانتی نمیدادم....حالا تصمیم با خودته اگه مشکلی مالی نداری صبر کن با گارانتی بگیر از خود نمایندگی...بعد اسم گارانتی اصلی سامی پارس مایکروتل هستش تو بازار پارس ماکروتل هم هست که تقلبیه...حواست جمع باشه:46:
دوستدار شما یاشار

arashbi2
01-08-2011, 17:08
من همچین هم وضع مالیم خوب نیست کلی پول جمع کردم تا به 800 تومن برسه اما حالا نمیخوام الکی گوشی بگیرم بعد ببینم تقلبی هست و تمام پولم هدر رفته به خاطر همین خواستم نظر شما رو بدونم که این گارنتی اصل کی میاد و از کجا میشه تهیه کرد ؟؟ مثلا میشه به خود شرکتش زنگ زد سفارش داد؟ (فکر نکنم بفرستن)

You Were Mine
01-08-2011, 19:34
من همچین هم وضع مالیم خوب نیست کلی پول جمع کردم تا به 800 تومن برسه اما حالا نمیخوام الکی گوشی بگیرم بعد ببینم تقلبی هست و تمام پولم هدر رفته به خاطر همین خواستم نظر شما رو بدونم که این گارنتی اصل کی میاد و از کجا میشه تهیه کرد ؟؟ مثلا میشه به خود شرکتش زنگ زد سفارش داد؟ (فکر نکنم بفرستن)

حرف شما صحیح . ولی این گوشی تقلبی نداره ، حتی اگه با گارانتی هم بخرین ساخت چین هست پس اگه پولتو با زحمت جور کردی تو جیب گارانتی نریز ارزشی نداره .

You Were Mine
01-08-2011, 19:47
دوستان سلام . تو سری های جدید این گوشی ک ساخت چین هستن زردی صفحه ، یا ناحیه تیره ای ک وسط صفحه ( به اندازه 1 دایره ) به وجود می امد ، یا ناحیه صورتی در دوربین ، هنوز هم موجوده یا همه چیز رفع شده ؟

PersiAndroid
01-08-2011, 20:00
سلام بچه ها من ديروز يه كابل USB on the go - گوشي n8 گرفتم 8 تومن گوشه هاشم سوهان زدم و زدم به گوشي و باهاش كار كردم... پيشنهاد مي كنم شما هم بگيرين...
آموزششم يكي از بچه ها گذاشته بود كه دوباره براتون ميذارم.

Milo.Metallboy
01-08-2011, 21:14
فلش که وصل کردین سرعت انتقال فایل هاش خوب بود ؟

raminmousavi
01-08-2011, 23:55
سلام. کسی میتونه بگه ایرادایی که تو htc sensation هست در مقایسه با galaxy 2 چی هست؟ یعنی چرا یک نفر نباید sensation بخره وقت ی همه ویژگیشون یکیه؟

---------- Post added at 12:55 AM ---------- Previous post was at 12:51 AM ----------

دوستان سلام . تو سری های جدید این گوشی ک ساخت چین هستن زردی صفحه ، یا ناحیه تیره ای ک وسط صفحه ( به اندازه 1 دایره ) به وجود می امد ، یا ناحیه صورتی در دوربین ، هنوز هم موجوده یا همه چیز رفع شده ؟

این داستان زردی چیه؟ مال من سالمه.کجاش باید زرد شه دقیقا؟

vahid_crab708
02-08-2011, 03:01
با گارانتی اصل کی به بازار می آید قیمتش هم چند است؟

sabzefosfori
02-08-2011, 08:45
وحيد جان خيلی وقت هستش پارس مايکروتل داده بيرون قيمت هم 920،30 هستش

You Were Mine
02-08-2011, 09:42
این داستان زردی چیه؟ مال من سالمه.کجاش باید زرد شه دقیقا؟

نور صفحه را تا اخرین حد پایین بیارید بعد /notification bar را بیارید ( حرکت انگشت از بالای صفحه به پایین ) نباید در پایین صفحه سمت چپ ناحیه زرد یا خاکستری موجود باشه.

onlymzhrd
02-08-2011, 09:47
سلام خسته نباشيد . من رام madmack-1.5 را نصب كردم به همام روشي كه در بالا گفته بوديد . تمامي مراحل به درستي انجتم ميشه ولي وقتي بوت ميشه صفحه تماس اضطراري بالا مياد . لطفا ميشه بگيد اشگال كار كجاست . گوشي گالاكسي اس 2 . ممنون

onlymzhrd
02-08-2011, 09:59
سلام نينجا . من تمامي مراحل نصب رام را براي گوشي گالاكسي اس 2 انجام ميدم بخوبي نصب ميشه ولي صفحه تماس اضطراري بالا مياد مشكل چيه ممنون .
رام madmack 1.5

arashbi2
02-08-2011, 12:54
وحيد جان خيلی وقت هستش پارس مايکروتل داده بيرون قيمت هم 920،30 هستش
اقا چرا اطلاعات غلط میدی؟؟
من خودم دنبالش هستم با گارنتی اصل امروز به 4 تا نمایندگی پارس که تو سایتش شمارش رو نوشته زنگ زدم
2 تا برداشتن یکی گفت 2-3 هفته دیگه میارن و الان در بازار موجود نیست یکی دیگه گفت 3-4 هفته دیگه وارد میشه
قیمتش هم 840 تومن هست.
بعد از خودش در مورد این گلکسی های که تو بازار هست پرسیدم گفت ما اصلا به شما ضمانت نمیکنیم که اصل باشن تو بازاری ها...
حالا دیگه خودم موندم واقعا اینا که میگن 3-4 هفته پس تا 1 ماه دیگه هم وارد تهران نمیشه گلکسی اس 2 با گارنتی پارس مایکروتل

keyvan360
02-08-2011, 13:04
مایکروتل یکسری به قیمت 930 تومن وارد کرد و مثل اینکه فعلا تموم کرده و میخواد دوباره وارد بکنه و ایندفعه معلوم نیست که چه قیمتی باشه چون قیمت بدون گارانتی الان به 730 رسیده و اگر مایکروتل بخواد دوباره 930 تومن قیمت گذاری کنه خیلی اختلاف ایجاد میشه !

گوشی ها هم اصل و غیر اصل ندارن و همشون کیفیتشون یکی هست. این کره ای و چینی و اینا و تفاوت قیمتشون کلاه برداری بیش نیست ! , فقط زمان خرید گوشی بدون گارانتی باید تو فاکتور این شرط رو بکنید که آنلاک فکتوری باشه و لاک نباشه.

Arashdn
02-08-2011, 13:14
تو چینی ها این مشکل خیلی کمتر بود تا تو کره ای ها ......

soheiloooooo
02-08-2011, 13:14
مایکروتل یکسری به قیمت 930 تومن وارد کرد و مثل اینکه فعلا تموم کرده و میخواد دوباره وارد بکنه و ایندفعه معلوم نیست که چه قیمتی باشه چون قیمت بدون گارانتی الان به 730 رسیده و اگر مایکروتل بخواد دوباره 930 تومن قیمت گذاری کنه خیلی اختلاف ایجاد میشه !

گوشی ها هم اصل و غیر اصل ندارن و همشون کیفیتشون یکی هست. این کره ای و چینی و اینا و تفاوت قیمتشون کلاه برداری بیش نیست ! , فقط زمان خرید گوشی بدون گارانتی باید تو فاکتور این شرط رو بکنید که آنلاک فکتوری باشه و لاک نباشه.
نه شرکت سامسونگ بلکه تمامی شرکتهای عرضه کننده برندهای خارجی از گوشی موبایل گرفته تا لوازم خانگی و اتومبیل های سواری توانایی عرضه محصولات اصل یا غیر اصل روندارند تا وقتی تو ایران هستن و این بساط گارانتی و امثالهم تنها واسه کلاهبرداری و سودجویی بیشتر از عوام هست.دل به گارانتی محصولات خارجی اونم تو ایرون خوش نکنید.گارانتی مال شرکتهایی هست که پشت صحنه هاشون 100ها تکنسین وارد و ماهر وجود داشته نه یه مشت تعویض کار قطعات که اگه بخوای ازشون تست بگیری بچه های همین فروم هم ازشون متخصص تر هستند.:10:با احترام به نظر یکدیگر فروم بهتری بسازیم و اینجا رو با بازار مس گرا اشتباه نگیریم و سروصدا راه بندازیم

212vr
02-08-2011, 13:21
دوستان تهرانی قیمت galaxi s 2 رو میدین بدون گارانتی فوریه!!!!!!!!!
galaxi s چنده بی گارانتی????
ممنون میشم اگه قیمتو بدین غروب میخوام بگیرم میخوام ببینم اگه ارزون تره از تهران بگیرم:11:

iranvest
02-08-2011, 14:09
سلام. اول یک درخواست دارم اینکه بس کنید دیگه بحث این زردی صفحه و... را . چون 100 بار جواب داده شده.

دوم چنتا سوال داشتم.

1) این samsung kies دقیقا به چه کاری میاد و برای وصل شدن با usb باید همینطور usb را از گوشی بزنیم به کامپیوتر؟ نباید قبلش تنظیمی چیزی انجام داد؟ و برای جئا کردنش چی نباید disconnect یا یه چیزی شبیه به این را زد بعد usb را خارج کرد؟

2) کلا این kies به جز backup گرفتن و انتقال فایل های عادی مثل صدا و تصویر کاری میکنه؟ (چون وقتی از usb mass storage توی گوشی هم استفاده کنی هم میشه فایل ها را جابه جا کرد فقط backup نمیگیره تا جایی که من دیدم)

3) برای نصب برنامه هایی که از اینترنت با فرمت apk دانلود میکنیم مثلا بازی ؛ من با usb mass storage میریزم رو گوشی بعد توی گوشی میرم روی ایکنش نصب میکنم.اما روی مموری گوشی نصب میکنه نه روی اون 16 گیگ.باید چی کار کنم اصلا روشم درسته؟

ha789di
02-08-2011, 15:23
دوستان شیرازی کسی قیمت کف شیراز رو نداره؟

arashbi2
02-08-2011, 16:30
این انلاک فکتوری که میگید چی هست و چطوری میشه تشخیص داد؟؟؟
در ضمن این که میگن یه قسمت صورتی رنگ تو دوربین وجود داره جریانش چیه اگه میشه بگید تا بدونم

raminmousavi
02-08-2011, 18:16
تو چینی ها این مشکل خیلی کمتر بود تا تو کره ای ها ......

برا من که مشکل ندارهه

---------- Post added at 07:16 PM ---------- Previous post was at 07:14 PM ----------

سلام. اول یک درخواست دارم اینکه بس کنید دیگه بحث این زردی صفحه و... را . چون 100 بار جواب داده شده.

دوم چنتا سوال داشتم.

1) این samsung kies دقیقا به چه کاری میاد و برای وصل شدن با usb باید همینطور usb را از گوشی بزنیم به کامپیوتر؟ نباید قبلش تنظیمی چیزی انجام داد؟ و برای جئا کردنش چی نباید disconnect یا یه چیزی شبیه به این را زد بعد usb را خارج کرد؟

2) کلا این kies به جز backup گرفتن و انتقال فایل های عادی مثل صدا و تصویر کاری میکنه؟ (چون وقتی از usb mass storage توی گوشی هم استفاده کنی هم میشه فایل ها را جابه جا کرد فقط backup نمیگیره تا جایی که من دیدم)

3) برای نصب برنامه هایی که از اینترنت با فرمت apk دانلود میکنیم مثلا بازی ؛ من با usb mass storage میریزم رو گوشی بعد توی گوشی میرم روی ایکنش نصب میکنم.اما روی مموری گوشی نصب میکنه نه روی اون 16 گیگ.باید چی کار کنم اصلا روشم درسته؟

جواب اخری اینه که برو تو Setting /application/apps manager اونجا رو برنامه ای که میخای کلیک کن یا هرچی :)) بعد e Move to phone ro bezan mov

vahid_crab708
02-08-2011, 23:24
در ضمن بدونید که گوشی های سامسونگ و نوکیا میزان تششعات آن کمتر از گوشی های دیگر است
(البته منظورم این است که هیچ گوشی سامسونگ و نوکیا سرطان زا نیست و برخی از گوشی های شرکت های دیگر سرطان زاست)

اگر کسی اطلاعاتی راجع به sar گوشی های جدید داره بزاره ببینیم

با تشکر از شما

hasanmotori
02-08-2011, 23:40
در ضمن بدونید که گوشی های سامسونگ و نوکیا میزان تششعات آن کمتر از گوشی های دیگر است
(البته منظورم این است که هیچ گوشی سامسونگ و نوکیا سرطان زا نیست و برخی از گوشی های شرکت های دیگر سرطان زاست)

با تشکر از شما

در مورد سامسونگ درسته ولی نوکیا sar بالایی داره
مثلاً همین اس2
0.16 هست و ان8
1.09 چیزی حدود 7 برابر
سونی اریکسونم sar بالایی داره

vahid_crab708
03-08-2011, 02:29
با گارانتی اش کی می آید راستی کسی مجله جی اس ام جیبی را داره آخه روی آن نوشته است میزان sar های گوشی های تلفن همراه به ترتیب کسی می دونه؟

mehdi30nema
03-08-2011, 06:59
با گارانتی اش کی می آید راستی کسی مجله جی اس ام جیبی را داره آخه روی آن نوشته است میزان sar های گوشی های تلفن همراه به ترتیب کسی می دونه؟

من جیبی این شماره را گرفتم . ولی الان محل کارم هستم ، بزار برم خونه بهت میگم .

NIMA.GNI
03-08-2011, 10:34
سلام دوستان آخرین قیمت این گوشی تو بازار ایران؟

hossein-sam81
03-08-2011, 11:38
سلام دوستان آخرین قیمت این گوشی تو بازار ایران؟

آخرين قيمت تو جمهوري 710
طبقه 5 و 6 علائدين
ديروز برا يكي از دوستام گرفتم

arashbi2
03-08-2011, 14:05
منم بلاخره امروز گلکسی گرفتم 760 تومن بدون گارانتی فکرم کنم که کره ای باشه هیچ مشکلی هم نداشت نه داغ میشه نه لکه زرد نه نقطه قرمز رو دوربین هچی خیلی راضیم :دی

iranvest
03-08-2011, 14:22
منم بلاخره امروز گلکسی گرفتم 760 تومن بدون گارانتی فکرم کنم که کره ای باشه هیچ مشکلی هم نداشت نه داغ میشه نه لکه زرد نه نقطه قرمز رو دوربین هچی خیلی راضیم :دی
اون لکه زرداینقدر الکیه که باید کلی تلاش کنی تا ببینیش اگه باشه.

مبارکه.

hamidR15
03-08-2011, 14:26
در مورد سامسونگ درسته ولی نوکیا sar بالایی داره
مثلاً همین اس2
0.16 هست و ان8
1.09 چیزی حدود 7 برابر
سونی اریکسونم sar بالایی داره
سلام
بالاترين حد مجار SAR چنده؟

مبارك باشه.از تهران گرفتيد؟
باطري گوشي رو در بيار ببين ساخت كجاست؟Made In Korea By Samsung
كد #*0#* رو بزن و قسمتهاي مختلف گوشي رو چك كن

arashbi2
03-08-2011, 14:45
من از لاهیجان گرفتم
رو باطریش که یه چیز چرت و پرت نوشته :خخخخخخخ
نوشته : made in japan / finished in korea
اما کلا هر چی داشت رو چک کردم هیچ مشکلی نداشت . راستی برای من هیچ بازی یا عکس اولیه توش نبود برای شما هم همینطور هست؟

savior
03-08-2011, 15:20
(البته منظورم این است که هیچ گوشی سامسونگ و نوکیاسرطان زا نیست و برخی از گوشی های شرکت های دیگر سرطان زاست)

با تشکر از شما
بهترین گوشی ها از لحاظ پائین بودن فاکتور sar این گوشیا هستن:
sammsung Galaxy S II
HTC Desire S
Sony Ericsson Xperia PLAY
Samsung Galaxy 551
Nokia 6700 classic
میزان sar گوشی galaxy s2 هم برابر 0.338 هست که خیلی پائین هست.
حداکثر میزان sar هم باید 2 باشه.

hamidR15
03-08-2011, 15:48
بهترین گوشی ها از لحاظ پائین بودن فاکتور sar این گوشیا هستن:
sammsung Galaxy S II
HTC Desire S
Sony Ericsson Xperia PLAY
Samsung Galaxy 551
Nokia 6700 classic
میزان sar گوشی galaxy s2 هم برابر 0.338 هست که خیلی پائین هست.
حداکثر میزان sar هم باید 2 باشه.
ميشه مرجعي در مورد ميزان SAR لطف كنيد؟
اين عدد 0.338 رو هم مرجعش رو محبت كن

من از لاهیجان گرفتم
رو باطریش که یه چیز چرت و پرت نوشته :خخخخخخخ
نوشته : made in japan / finished in korea
اما کلا هر چی داشت رو چک کردم هیچ مشکلی نداشت . راستی برای من هیچ بازی یا عکس اولیه توش نبود برای شما هم همینطور هست؟
رو بدنه گوشي چي نوشته؟
اينجا:

savior
03-08-2011, 16:15
ميشه مرجعي در مورد ميزان SAR لطف كنيد؟
اين عدد 0.338 رو هم مرجعش رو محبت كن

رو بدنه گوشي چي نوشته؟
اينجا:
میتونید sar گوشی های مختلف رو تو این دو سایت ببینید.
البته واسه sar دوتا استاندارد هست. یکی ماله آمریکا هست که میزان اشعه رو روی 1 گرم اندازه میگیره و حداکثرش باید 1.6 باشه.
یکیم استاندارد اروپا هست که رو 10 گرم از بافت بدن اندازه میگیره و اونم حداکثر مجازش باید 2 باشه.

mehdi30nema
03-08-2011, 18:19

الان مجله رو دیدم و فقط یه مقاله در مورد SAR داره . در مورد مدل گوشی ها هیچی ننوشته .

بچه ها یه سوال :

این گوشی فن آوری usb On the go داره ؟ اگه داره ایا میشه مثلا یه دوربین دیجیتال و یا فلش مموری را بهش وصل کرد و اطلاعاتش را داخل گوشی کپی کرد ؟

soheiloooooo
03-08-2011, 19:16
اون گرم کردن و دنگ و فنگاش کاری به کره ای و چینی نداره.مشکل نرم افزاری بوده که اونم باید آپدیتش کنی تا برطرف شه.بعدشم دوستان تجربه ثابت کرده تو بازار ایران کالاهایی که روشون Made In Chine زده با کیفیت تر از کالاهایی هستند از همون جنس که Made In Finland یا USAیاJapanو امثالهم روشون نوشته.چون اینا رو واسه ما جهان سومی ها که دنبال کشور سازنده ایم برچسب میچسبونن که دلمون خوش بشه و راحتتر بخریم

hasanmotori
03-08-2011, 19:32
الان مجله رو دیدم و فقط یه مقاله در مورد SAR داره . در مورد مدل گوشی ها هیچی ننوشته .

بچه ها یه سوال :

این گوشی فن آوری usb On the go داره ؟ اگه داره ایا میشه مثلا یه دوربین دیجیتال و یا فلش مموری را بهش وصل کرد و اطلاعاتش را داخل گوشی کپی کرد ؟

آره دیگه فلش بهش وصل میشه دوربینم اگه حالت mass memory داشته باشه میشه
کیبرد و موسم میشه

PersiAndroid
03-08-2011, 21:22
دوستان تو گوشيه من وقتي يه مسج مي نويسم و سند مي كنم برنامه ي مسيجينگ فورس كلوز ميده!
جريان چيه؟ اعصابم خورد شده نمي تونم مسج بفرستم... همه ي مسج ها رو هم پاك كردم اما دوباره پوشه ي مسج ها هست و پاك نميشه...

راستي يه كاربري تو فروم همسايه گالكسي اس 2 ورژن اروپا و ساخت كره رو ميده 790 گوشيمو بفروشم برم يكي ازش بخرم
البته گوشيم مشكلي نداره (ولي يك مقدار كمي اون زردي هست تو اون حالات خاص) گوشيمم made by samsung سفارش لهستان- امكانش هست اون گوشي ها اصلا مشكل زردي نداشته باشه؟

يه مورد جالبي كه ديدم گوشي بعضي موقع ميزان روشنايي صفحه رو براي اينكه گوشي زياد داغ نكنه به صورت اتوماتيك مياره پايين مثلا موقع شارژ يا وقتي گوشي به خاطر يه برنامه خيلي داغ كرده

در ضمن در مورد usb host نميشه موس و كيبرد وصل كرد و احتمالا نياز به هاب داشته باشه ولي ماوس و كيبرد بلوتوث مشكلي نداره - و سرعت انتقالش هم خيلي خوب بود مثل حافظه خود گوشي

راستي قسمت پايين گوشي من ( قسمت مشكي پشت گوشي كه بلندگو قرار داره) با اينكه خيلي خيلي مواظب هم هستم خش افتاده... تو بازار هم كيس پيدا نميشه و ديگه فكر كنم بايد از گوشي بازار بگيرم

Immunology
03-08-2011, 22:38
دوستان تو گوشيه من وقتي يه مسج مي نويسم و سند مي كنم برنامه ي مسيجينگ فورس كلوز ميده!
جريان چيه؟ اعصابم خورد شده نمي تونم مسج بفرستم... همه ي مسج ها رو هم پاك كردم اما دوباره پوشه ي مسج ها هست و پاك نميشه...

راستي يه كاربري تو فروم همسايه گالكسي اس 2 ورژن اروپا و ساخت كره رو ميده 790 گوشيمو بفروشم برم يكي ازش بخرم
البته گوشيم مشكلي نداره (ولي يك مقدار كمي اون زردي هست تو اون حالات خاص) گوشيمم made by samsung سفارش لهستان- امكانش هست اون گوشي ها اصلا مشكل زردي نداشته باشه؟

يه مورد جالبي كه ديدم گوشي بعضي موقع ميزان روشنايي صفحه رو براي اينكه گوشي زياد داغ نكنه به صورت اتوماتيك مياره پايين مثلا موقع شارژ يا وقتي گوشي به خاطر يه برنامه خيلي داغ كرده

در ضمن در مورد usb host نميشه موس و كيبرد وصل كرد و احتمالا نياز به هاب داشته باشه ولي ماوس و كيبرد بلوتوث مشكلي نداره - و سرعت انتقالش هم خيلي خوب بود مثل حافظه خود گوشي

راستي قسمت پايين گوشي من ( قسمت مشكي پشت گوشي كه بلندگو قرار داره) با اينكه خيلي خيلي مواظب هم هستم خش افتاده... تو بازار هم كيس پيدا نميشه و ديگه فكر كنم بايد از گوشي بازار بگيرم

از برنامه Go sms استفاده کن.خیلی خوبه.
790؟؟؟؟من امروز تو بوکان قیمت 710 داشتم.ولی نپرسیدم کدوم نوعشه.البته به نظرم فرقی ندارن.

alireza128
04-08-2011, 00:00
سلام به دوستان و اساتید.
من یک هفته ای میشه gs2 رو گرفتم (ط6،علائدین،720). رام فارسی 2.3.3 kg2 ریختم. تو شرایط عادی همه چی عالیه تصویر دوربین.
ولی وقتی بازیهای با گرافیک game loft مثل آسفالت 6 رو بازی میکنم بعد از چند دقیقه گوشی اساسی داغ میکنه. بنظرتون این مشکل گوشی من یا مشکل رام ؟؟؟

.:PAR3A:.
04-08-2011, 01:20
مشکل رامه و با آپدیت به 2.3.4 حل میشه...

vahid_crab708
04-08-2011, 03:04
تو مجله کالایاب جی اس ام فکر هست برید نگاه کنید و میزان sar گوشی را خبر دهید؟

منتظرتون هستم فراموشمان نکنید

arashbi2
04-08-2011, 05:27
رو بدنه گوشي چي نوشته؟
اينجا:
رو بدنه نوشته بود made in korea by samsung

---------- Post added at 05:27 AM ---------- Previous post was at 05:22 AM ----------

شاید این سوالم خیلی مبتدی باشه ولی چرا وقتی من کابل usb رو گوشی با موبایل وصل میکنم کامپیوتر به عنوان دوربین تشخیص میده و بعد هیچی نمیشه توش ریخت یا ازش برداشت (cut , past .copy نداره ) اما با همون کابل خونه دوستم خیلی راحت به عنوان گوشی شناخت . راستی من الان xp دارم دوستم 7ویندوز داشت. لطفا کمک کنید چیکار کنم؟

Yashar Cross
04-08-2011, 12:00
اول از همهگوشیت مبارک باشه:10: دعا کنید پایین تر بیاد ما فقیرا هم بخریم:31:
من که الان ویو دارم به این روش میرم به احتمال قوی گلکسی هماینطور باشه:
قبل از اینکه کابلو وصل کنی برو تو سیتینگ بعدconnectivity بعد usb utilities بعد mas stroge باید بزنی تا به اطلاعات مموری برسی...!
اینکارو کن شاید درست گفته باشم باز دوستانی که خودشون دارن بگند...
دوستدار شما یاشار

nafe-bandar
04-08-2011, 13:49
سلام
دوسته من می خواد گوشی بگیره
الان با مشورت من و چند نفر دیگه به این 2 تا گوشی رسیدیم
ایچ تی سی سنسیشن و i9100
میشه بگین کدوم بهتر می تونه باشه؟
اگه لینک هایی بدین که بشه مقایسه کرد اینارو ممنون میشم...

با تشکر
------------------------

حذف شود در جای درست پست زدم:

اونجا اگه میشه راهنمایی کنین

PersiAndroid
04-08-2011, 14:12
شاید این سوالم خیلی مبتدی باشه ولی چرا وقتی من کابل usb رو گوشی با موبایل وصل میکنم کامپیوتر به عنوان دوربین تشخیص میده و بعد هیچی نمیشه توش ریخت یا ازش برداشت (cut , past .copy نداره ) اما با همون کابل خونه دوستم خیلی راحت به عنوان گوشی شناخت . راستی من الان xp دارم دوستم 7ویندوز داشت. لطفا کمک کنید چیکار کنم؟

دوست عزيز شما بايد بريد تو قسمت wireless and network بعد بريد تو usb utilites اونوقت دكمه ي conect storage to pc رو بزنين و كابل رو وصل كنيد
من كه هر چي فكر كردم نفهميدم تنظيمات usb چه ربطي به wireless and network داره

PersiAndroid
04-08-2011, 15:38
دوستان شما كه سوالهاي منو كلا جواب نميدين...
خب يكم راهنمائي كنين نميدونم چرا اينجا اصلا مشاوره و راهنمائي و بحث هاي تخصصي نيست

سامسونگ آپديت 2.3.4 XXKG6 رو هم عرضه كرده ولي من نميدونم كه به اين رام آپديت كنم يا داركي رام؟

پسورد : samfirmware.com

Inclides SuperCore 1.4
KG6 Modem
ODEXED farmework
ODEXED Browser (no lag)
DEODEXED the rest
SU
BUSYBOX
OPENVPN
BASH
RAM ----
% Battery

يه رام ديگه هم هست كه يه سري مزيت هايي داره ولي نميدونم ارزش داره كه نصبش كرد؟

rebased on offical XXKG6
stock browser working @ full speed
speedmod kernel K1-T17
added call recording
added go launcher
added better battery stats
added adFree host
removed logsprovider
removed overscroll glow
no RTL support for now
اين رام قابليت ضبط صدا رو هم حين مكالمه داره و از go luncher استفاده كرده به جاي لانچر قبلي
نميدونم كه ارزش داره نصبش يا نه!

و اين رام كه فارسي هم داره:

ROM CRISKELO v.8 GINGERBREAD

Features :
based on xxkg6
All mods V7 +
Retired Mod incompatibility TW4
Added TW4 Stock
Includes JKay Mod, 3 LockScree extended menu + power
Quick Status menu bar on off 3g added
Tweak Edt To hide and display the status bar clock, and color change
Camera mod Hacy HyperX + volume button to take picture
Show / Hide Status bar clock
Change the color of the clock in status bar
and other watch functions

البته مثل اينكه اين ورژنش يكم مشكل داره

چون من ميخوام بهترين ورژن رو نصب كنم و به خاطر اين حتي بيخيال فارسي هم شدم
بين داركي رام و رام اصلي و رام litepro كدوم بهتره لطفا راهنمائي كنيد

يه مسئله ديگه كدوم سايت بازي هاي HD مخصوص اين گوشي رو ميزاره؟
يه لينك اقلا واسه ASPHALT 6 يا يه بازي جنگي مثلا MODERN COMBAT بذارين به خدا حوصلم سر رفت!

vahid_crab708
04-08-2011, 15:49
قیمتش با گارانتی چند است هنوز با گارانتی اصلی در بازار موجود نیست؟

iranvest
04-08-2011, 18:24
دوستان شما كه سوالهاي منو كلا جواب نميدين...
خب يكم راهنمائي كنين نميدونم چرا اينجا اصلا مشاوره و راهنمائي و بحث هاي تخصصي نيست

سامسونگ آپديت 2.3.4 XXKG6 رو هم عرضه كرده ولي من نميدونم كه به اين رام آپديت كنم يا داركي رام؟

پسورد : samfirmware.com

يه رام ديگه هم هست كه يه سري مزيت هايي داره ولي نميدونم ارزش داره كه نصبش كرد؟

اين رام قابليت ضبط صدا رو هم حين مكالمه داره و از go luncher استفاده كرده به جاي لانچر قبلي
نميدونم كه ارزش داره نصبش يا نه!

و اين رام كه فارسي هم داره:

ROM CRISKELO v.8 GINGERBREAD

البته مثل اينكه اين ورژنش يكم مشكل داره

چون من ميخوام بهترين ورژن رو نصب كنم و به خاطر اين حتي بيخيال فارسي هم شدم
بين داركي رام و رام اصلي و رام litepro كدوم بهتره لطفا راهنمائي كنيد

يه مسئله ديگه كدوم سايت بازي هاي HD مخصوص اين گوشي رو ميزاره؟
يه لينك اقلا واسه ASPHALT 6 يا يه بازي جنگي مثلا MODERN COMBAT بذارين به خدا حوصلم سر رفت!

این سوالای منم جواب ندادیدا.یادتون باشه.

من هم هنوز از موقع خرید rom روش نریختم.
xxke7 هنوز

در مورد بازی های مخصوص گالاکسی s2 اینجا بازی ها هست:

من rf11 و bia2 را دانلود و بازی کردم.البته فوتبالش خیلی جالب نیست.به خاطر داغ شدن میخوام آپدیت کنم.

چنتا سوال دیگم دارم:
kernel چیه؟:31:
از کجا معلومه دستگاه آنلاک فکتوریه؟

arashbi2
04-08-2011, 19:31
گارانتی اصلی یه بار بیشتر نیومد احتمالا 1 ماه دیگه میاد گارنتی پارس مایکروتل.
قیمتش هم معلوم نیست چقدر میاد...

Yashar Cross
05-08-2011, 00:50
گلکسی بدون گارانتی از 700 به بالاست....اونوقت سینسیشن 600 به بالاست!!! مگه نمیگفتن قیمت جهانی سینسیشن بالاتره؟؟؟!!!
دوستدار شما یاشار

Yashar Cross
05-08-2011, 00:51
بدون گارانتی از 690 به بالاست....
دوستدار شما یاشار

vahid_crab708
05-08-2011, 02:00
بچه ها کسی مجله جی اس ام کالایاب موبایلشو داره بخش sar گوشی ها نوشته شده است اسکن کنه و بگذارد واقعا ازش ممنون می شویم

Arashdn
05-08-2011, 08:07
kernel چیه؟[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] کرنل در واقع هسته سیستم عامل شماست یه قسمتی از رامی هست که نصب میکنید برای روت کردن گوشی این قسمت باید دستکاری باشه

از کجا معلومه دستگاه آنلاک فکتوریه؟ اگه رو جعبه یا خود گوشی آرم هیچ اوپراتور خارجی نباشه (مثل تیموبایل - وودا فون و امثالهم) احتمال 95% آنلاک فکتوریه
البته اگه فرونشده کلاهبردار نباشه هیچ وقت گوشی لاک نباید به شما بده
اون 5 درصد مونده با آپدیت مشخص میشه که اگه انتن بپره .......

---------- Post added at 09:07 AM ---------- Previous post was at 09:05 AM ----------

برای نصب برنامه هایی که از اینترنت با فرمت apk دانلود میکنیم مثلا بازی ؛ من با usb mass storage میریزم رو گوشی بعد توی گوشی میرم روی ایکنش نصب میکنم.اما روی مموری گوشی نصب میکنه نه روی اون 16 گیگ.باید چی کار کنم اصلا روشم درسته؟ واسه برنامه های سایز پایین که بزار رو همون گوشی باشه واسه برنامه های با سایز بیشتر از 50-60 مگ اول معمولی نصبشون کن بعد برو تو مسیر زیر
setting -->application --->manage application
رو اسم برنامه ای که میخوای منتقل بشه کلیک کن و Move to SD card رو بزن

iman206
05-08-2011, 08:10
بچه ها کسی مجله جی اس ام کالایاب موبایلشو داره بخش sar گوشی ها نوشته شده است اسکن کنه و بگذارد واقعا ازش ممنون می شویم
دوست عزیز به نظر شما مجله کالایاب منبع معتبری برای اظهار نظر در مورد SAR گوشی هست؟
از این لینک قسمت SAR Information رو نگاه کن.

Mig33
05-08-2011, 12:31
گوشی بازار بازهم قیمت رو آورد پائین :
715 تومن....

Aryan.kh
05-08-2011, 14:38
سلام دوستان قیمت این گوشی در بازار چنده !؟؟! بازم پایین میاد یا الان دیگه وقت خریده !؟!؟

mohammadsm
05-08-2011, 17:11
سلام
كسي ميدونه اين گوشي را ميشه به كامپيوتر وصل كرد و از adsl كامپيوتر استفاده كرد؟:20:

ahmadblue
05-08-2011, 23:03
سلام
كسي ميدونه اين گوشي را ميشه به كامپيوتر وصل كرد و از adsl كامپيوتر استفاده كرد؟:20:

کسی جواب این سوال رو نمیدونه؟ در ضمن یه سوال دیگه هم داشتم اینکه میشه به طور وایرلس به مودم adsl وصل شد و از اینترنت اون استفاده کرد؟

a.punisher
05-08-2011, 23:13
سلام
سایت gooshi-bazar.com از لحاظ سابقه چه طور هستش ؟
یعنی میشه مثل سایت دیجی کالا به این سایت اعتماد کرد و 700 تومن پولو به حسابش بریزیم

بچه هایی که تجربه خرید داشتند این سایت بهتره یا دیجی کالا ؟

jafaar
05-08-2011, 23:27
سلام
یه خبر جالب برای اونایی که بین GS2 و sensation گیر کردن. امروز همه جا خیر این بود که صفحه نمایش sensation بعد از یه مدت که باهاش کار می کنی دیگه به خوبی به لمس کاربر جواب نمیده و قاطی می کنه اگه باور ندارین اینم لینکش

بعد هی میان میگن صفحه نمایش شما زردی داره:31:

biostar
05-08-2011, 23:54
سلام دوستان قیمت این گوشی در بازار چنده !؟؟! بازم پایین میاد یا الان دیگه وقت خریده !؟!؟

پاساژ علاادین 695 تومان و 700 تومان

ورژن خاور میانه با پک کوچک 695 تومان و اروپایش هم 700

Milo.Metallboy
05-08-2011, 23:55
هیچ کدوم
حظوری تشریف ببرین و همه چیز رو تست کنین و بخرین بیاین خونه. به همین راحتی. 50 تومن بیشتر هم پول بدی باز هم ارزشش رو داره تا 700 بریزی به حساب اگه مشکل داشت 10000بار زنگ بزنی و منت و خواهش و التماس کنی که عوضش کنن و ...

biostar
06-08-2011, 00:00
سلام
سایت gooshi-bazar.com از لحاظ سابقه چه طور هستش ؟
یعنی میشه مثل سایت دیجی کالا به این سایت اعتماد کرد و 700 تومن پولو به حسابش بریزیم

بچه هایی که تجربه خرید داشتند این سایت بهتره یا دیجی کالا ؟

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدکلا مشکل کم نداشته ، بعضی ها از خرید ازش پشیمون هستند...
یکی دو تا تاپیک دیگه هم بود که پاک شده.
البته برخی ها هم راضی!
خودم ناراضیم (اون موقع هنوز دکه فروش نداشت!)

نظر شخصی خودم این هست که از بازار بخری تا راحت و مطمئن خرید کرده باشی....

Aryan.kh
06-08-2011, 00:56
پاساژ علاادین 695 تومان و 700 تومان

ورژن خاور میانه با پک کوچک 695 تومان و اروپایش هم 700
اینا چه فرقی دارن ؟!؟! کلا موقع خرید به چه چیزهایی باید دقت کنم؟!

vahid_crab708
06-08-2011, 01:32
دوست عزیز به نظر شما مجله کالایاب منبع معتبری برای اظهار نظر در مورد SAR گوشی هست؟
از این لینک قسمت SAR Information رو نگاه کن.

اگر از جی اس ام کالایاب موبایل بگذارید ممنون می شوم.

mehdi30nema
06-08-2011, 12:05

دوست عزیز حداقل صفحه قبل را نگاه بکن ، جوابت را دادم .
من هم جیبی را دارم که توش فقط یه مقاله داره . تو کالایاب هم هیچی ننوشته .

n.a.b.a.t
06-08-2011, 14:19

You Were Mine
06-08-2011, 21:43

این اقا وقتی سوزنش روی چیزی گیر کنه مگه به همین راحتی ها میکشه بیرون ؟:41:

اون از جریان بیمه اینم از Sar . اخه یکی نیست بگه چیکار به اینا داری تو

mohammadsm
06-08-2011, 21:52
دوستان ميشه يك عكس از جعبه هاي سفارشي خاورميانه بزاريد ممنون:11:

vahid_crab708
06-08-2011, 22:01
ببخشید از همه دوستان

قیمت آن با گارانتی اش چقدر است آیا هنوز آمده یا نه و آیا گوشی اش مشکل داشت گوشی ر ا تعویض می کنند؟

iranvest
06-08-2011, 22:03
کسی جواب این سوال رو نمیدونه؟ در ضمن یه سوال دیگه هم داشتم اینکه میشه به طور وایرلس به مودم adsl وصل شد و از اینترنت اون استفاده کرد؟

در حال حاضر نمیشه اون مورد اول یعنی امکان نصب گوشی از طریق usb به کامپیوتر و استفاده از اینترنت کامپیوتر نیست.یک نرم افزار به اسن conectify هست که با اون میشه wifi لپتاپ را به یه جور فرستنده امواج wifi تبدیل کنی که دیگه مودم وایرلس نخواد ولی من ر کاری کردم نشد.احتمالا نوع سخت افزار لپ تاپ مهمه.

اما با مودم وایرلس هیچ مشکلی من نداشتم.

در مورد رام به نتیجه قطعی نرسیدید؟ رام فارسی از طرف خود سامسونگ (official) معرفی نشده؟

S A M S U N G
06-08-2011, 22:48
ببخشید از همه دوستان

قیمت آن با گارانتی اش چقدر است آیا هنوز آمده یا نه و آیا گوشی اش مشکل داشت گوشی ر ا تعویض می کنند؟
میگم یا شما خودتو داری میزاری سر کار یا ملت رو ! :دی

همچنین مشکوک به اغتشاش تاپیک هم هستی ! بابا این سوالا چیه مگه میخوای BMW M5 بخری ؟ :دی

مخلصیم .

vahid_crab708
06-08-2011, 23:39
از آقایان یا خانم ها محترم معذرت خواهی می کنم.

وسعی می کنم حرف های چرت و پرت نزنم

باتشکر از شما

mani_2004_2006
06-08-2011, 23:58
سلام
قیمت امروز شیراز 715 تومن بدون گارانتی

vahid_crab708
07-08-2011, 00:02
سلام
قیمت امروز شیراز 715 تومن بدون گارانتی

در تهران را خبر نداری؟

Aryan.kh
07-08-2011, 09:15
تهران هم همینه تقریبا بین 710 تا 715 چینی
کره ای هم یه مقدار بالاتر 750 به بالا

PersiAndroid
07-08-2011, 11:27
سلام من DARKYrom xxkg6 ريختم و واقعا گرماي گوشي خيلي كمتر شده و ميشه گفت اصلا نا پديد شده زردي هم خيلي كمتر شده البته وقتي كرنل اين رام رو ريختم يه مثلث زرد وقتي گوشي ميخواد بياد بالا ظاهر ميشه نميدونم بياد چيكارش كرد ولي به نظرم بايد دوباره ارجينال كرنل خودش رو زدبچه ها الان كره اي ورژن اروپا جايي سراغ دارين شيراز مناسب بدن آخه من تو فكرم گوشيمو بفروشم يه كره اي بگيرم-made by samsung الان -

ALIA2007
07-08-2011, 11:46
سلام
کسی میدونه مایکروتل چه رام رو می ریزه ؟ (برای ساپورت فارسی)

total_overdose
07-08-2011, 11:56
سلام من DARKYrom xxkg6 ريختم و واقعا گرماي گوشي خيلي كمتر شده و ميشه گفت اصلا نا پديد شده زردي هم خيلي كمتر شده البته وقتي كرنل اين رام رو ريختم يه مثلث زرد وقتي گوشي ميخواد بياد بالا ظاهر ميشه نميدونم بياد چيكارش كرد ولي به نظرم بايد دوباره ارجينال كرنل خودش رو زدبچه ها الان كره اي ورژن اروپا جايي سراغ دارين شيراز مناسب بدن آخه من تو فكرم گوشيمو بفروشم يه كره اي بگيرم-made by samsung الان -
سلام
اون مثلث زرد رنگ نشونه رووت بودن هست!
دوست عزیز پولتو الکی حروم نکن هیچ فرقی نمیکنن کره ای با چین خیالت راحت!

Aryan.kh
07-08-2011, 12:12
سلام من به تازگی خریدم گوشی رو ... 2 روزه :)
من تا به حال آندرویید نداشتم ... باهاش مشکلی ندارم فقط من باتری رو به شرط تست یه هفته اصل بودن گرفتم ... دیروز کلا بعد از اینکه کامل شارز شد باهاش کار کردم همش به وای فای وصل بودم باش با اپ یاهو مسنجر چند ساعتی چت کردم بازی کردم و خلاصه کلی باهاش کار کردم بد هم خوابیدم و صبح پاشدم گوشی به نسبت شب شارژ خالی کرده بود و صبحم باش کلی ور رفتم و نهایتا 11 ساعته شارژش خالی شد ... می خواستم ببینم واقعا این توان باتریش هست؟ از کجا بفهمم تقلبی هست یا نه اصله ؟ و مشکل دومم هم اینه که گوشی من کره هست سفارش اروپا و زبان فارسی نداره :( وقتی میرم ف.ب بیشتر استاتوس ها رو نیم تونم بخونم و مسیج هامم جدا جدا میاد ... می خوساتم بدونم چه جوری میتونم فارسیش کنم ؟ و اینکه سیستمش رو آیا از 2.3.3 به 2.3.4 تغییر بدم ؟؟! یا نه ؟!؟! و اینکه چه جوری میشه این کار رو انجام داد ... خواهش می کنم راهنماییم کنید ...مخصوصا در مورد زبان فارسی و باتری گوشی که فقط تا مهلت تعویضش 5 روز مونده

Arashdn
07-08-2011, 13:10
سلام من به تازگی خریدم گوشی رو ... 2 روزه :)
من تا به حال آندرویید نداشتم ... باهاش مشکلی ندارم فقط من باتری رو به شرط تست یه هفته اصل بودن گرفتم ... دیروز کلا بعد از اینکه کامل شارز شد باهاش کار کردم همش به وای فای وصل بودم باش با اپ یاهو مسنجر چند ساعتی چت کردم بازی کردم و خلاصه کلی باهاش کار کردم بد هم خوابیدم و صبح پاشدم گوشی به نسبت شب شارژ خالی کرده بود و صبحم باش کلی ور رفتم و نهایتا 11 ساعته شارژش خالی شد ... می خواستم ببینم واقعا این توان باتریش هست؟ از کجا بفهمم تقلبی هست یا نه اصله ؟ و مشکل دومم هم اینه که گوشی من کره هست سفارش اروپا و زبان فارسی نداره :( وقتی میرم ف.ب بیشتر استاتوس ها رو نیم تونم بخونم و مسیج هامم جدا جدا میاد ... می خوساتم بدونم چه جوری میتونم فارسیش کنم ؟ و اینکه سیستمش رو آیا از 2.3.3 به 2.3.4 تغییر بدم ؟؟! یا نه ؟!؟! و اینکه چه جوری میشه این کار رو انجام داد ... خواهش می کنم راهنماییم کنید ...مخصوصا در مورد زبان فارسی و باتری گوشی که فقط تا مهلت تعویضش 5 روز مونده
مشکل باتری تو رام 2.3.3 بره همه هست
با اپگرید به رام 2.3.4 بهتر میشه و از فاجعه میرسه به بد امبدوارم با اپدیت های بعدی به خوب و عالی هم برسه
واسه فارسی کردنش باید رام خاورمیانه یا یه کاستوم رام فلش کنی
تو این انجمن که آموزشش نیست یه پ .خ بده در انجمن همسایه لینک کامل اموزشا رو برات بدم

PersiAndroid
07-08-2011, 14:05
مشکل دومم هم اینه که گوشی من کره هست سفارش اروپا

اي بابا من دارم دنبال اين مدلش مي گردم... كجا خريدي؟ چند؟

__

بچه ها كسي اين آپديت دوربين رو انجام داده؟

_

آموزش حذف مثلث زرد رنگ

_

هيشكي دوس نداره گوشيش ساخته چين باشه :2:

ahmadblue
07-08-2011, 16:04
دوستان ، گوشی من موقع فیلمبرداری full hd (دو رزولوشن آخر)گاهی اوقات وقتی میخواد رو چیزی فوکوس کنه یا موقعی که نور محیط ناگهانی تغییر میکنه، افت فریم پیدا میکنه حدود یکی دو ثانیه.
کسی این مشکل رو داشته یا فقط مال من اینطوریه؟ رام رو هم عوض کردم ولی تغییری نکرد.:41::13::19:

mohammadsm
07-08-2011, 21:46
سلام دوستان من ميخوام برم اينا بخرمش ميشه بگيد براي اينكه بفهمم سالمه بايد چي هارا چك كنم و از كجا بفهمم كره ايه؟:27:

Yashar Cross
08-08-2011, 00:07
به سلامتی...
با این کد همه جای گوشی رو تست کن: #*0#*
بعد روش نوشته مال کجاست دیگه made by samsung چینیه یعد made bay kore کره ایه که به نظرم هیچ فرقی نداره
این دوستمونم اشتباه میکنه parsi android اگه اشتباه ننوشته باشم اسمشو...اشتباه نکن ضرر کنی بری کره ای بخری...!
من ویو چینی داشتم بعد ویو2 کره ای هم داشتم هیچ فرقی نداشت...
دوستدار شما یاشار

Alex merccer
08-08-2011, 12:31
سلام
من می خوام برم galaxi s2 بخرم کساییکه خریدن راضین از گوشی؟
گوشی توی همین قیمت بهتر از این نیست؟
گوشیه مشکل دار هم تو بازار نیست؟
یعنی ممکنه فروشنده بهم گوشی مشکل دار بده؟

hossein-sam81
08-08-2011, 12:33
دوستا چرافكر ميكنين چيني بده
سامسونگ اينقدر براي كارش ارزش قائله كه وقتي به چين ميده پيگير توليدش هست كه به چه نحوي و با چه كيفيتي توليد ميشه
شما اين چين رو با چينيهايي كه تو بازار هستن مقايسه نكنيد
مطمئن باشين بين چين و كره فرقي نيست تو اين گوشي
مگه ميشه ال سي دي يا سي پي يو يا قطعات ديگه گوشي بين چين و كره فرقي داشته باشه قطعات همه يكي يدونش تو كره توليد ميسه يدونش تو چين
خط توليد كره حجم توليد زياد اين گوشيرو نسبت به نياز بازار نداشته به همين دليل اومده به چين هم داده تا كسي منتظر توليد نباشه

ayoob1
08-08-2011, 13:43
قیمت جدید 650 640 خوب امد پایین

Yashar Cross
08-08-2011, 15:27
بچه ها قیمتش چه افتی کرده 650:18::18: :18:...وقت خریدنش داره میرسه........:27:
راستی مگه 32 گیگشم اومده تو بازار؟؟؟
دوستدار شما یاشار

Mig33
08-08-2011, 18:18
دوست من استرالیا است 2 ماهی که این گوشی رو گرفته خیلی راضی بود از گوشی میگفت اونجا پوز آیفون 4 رو همه جوره زده :31:

این قیمت 650 رو از کجا پیدا کردید؟ لینک دقیق بدید....

reza_17173
08-08-2011, 19:39
دوستان امروز یه مغازه دار بهم گفت اونهایی که Made in Korea by Samsung هستن لیبل شون عوض شده! یعنی اومدن لیبل چینی رو کندن و لیبل کره ایی گذاشتن! می خواستم ببینیم همچین چیزی هست؟! یا دیگه وقتی پشتش زده بود Made in Korea by Samsung قطعا" کره ایه دیگه؟

akuji
08-08-2011, 19:52
این مشکل زردی صفحه نرم افزاریه یا سخت افزاری

arashbi2
08-08-2011, 22:19
این مشکل زردی صفحه نرم افزاریه یا سخت افزاری
فکر کنم نرم افزاری بود . دیگه این مشکل به کل حل شده و مشکل دارش تو بازار نیست یا من ندیدم

---------- Post added at 10:19 PM ---------- Previous post was at 10:17 PM ----------

دوستان امروز یه مغازه دار بهم گفت اونهایی که Made in Korea by Samsung هستن لیبل شون عوض شده! یعنی اومدن لیبل چینی رو کندن و لیبل کره ایی گذاشتن! می خواستم ببینیم همچین چیزی هست؟! یا دیگه وقتی پشتش زده بود Made in Korea by Samsung قطعا" کره ایه دیگه؟
انقدر راحت میشه اون لیبل ها رو عوض کرد به گفته فروشنده ای که داشتم ازش میخردیم که بهم گفت خودت گوشی رو بگیر همه جاش رو تست کن اگه مشکل داشت عوض میکنم اگه نه که هیچی شما هم بهتر همه چیش رو امتحان کنی و خاطر جمعی گوشی رو بخری که همه چیزش مرتبه :دی

Alex merccer
08-08-2011, 22:26
فکر کنم نرم افزاری بود . دیگه این مشکل به کل حل شده و مشکل دارش تو بازار نیست یا من ندیدم

---------- Post added at 10:19 PM ---------- Previous post was at 10:17 PM ----------

انقدر راحت میشه اون لیبل ها رو عوض کرد به گفته فروشنده ای که داشتم ازش میخردیم که بهم گفت خودت گوشی رو بگیر همه جاش رو تست کن اگه مشکل داشت عوض میکنم اگه نه که هیچی شما هم بهتر همه چیش رو امتحان کنی و خاطر جمعی گوشی رو بخری که همه چیزش مرتبه :دی

من احتمالا در چند روز آینده می خوام بگیرم باید دقیقا چه چیزاییو چک کنم؟

reza_17173
08-08-2011, 23:08

خب پس بالاخره از کجا بفهمیم کره ایه؟ البته می دونم تفاوتی نداره با چینی! ولی می خوام بدونم بالاخره از کجا مطمئن بشم کره ایه؟! چون الان 2تا مغازه دار(تو اهواز) بهم گفتن Made by Samsung رو 725 میدیم و Made in Korea by Samsung رو 750 میدیم! منم قصدم خرید کره ایی بود 750 تومن. ولی می ترسم یه وقت لیبلشو عوض کرده باشن الکی 25-30 تومن رفته باشه تو پاچم!

Sadeq_ME
09-08-2011, 00:10
ارسال به تمام ایران از طریق پست super amo led انلاک فکتوری اکبند گوشی 12 ماه گارانتی تعویض دارد
اینو تو بخش فروشندگان mobile.ir نوشته بود مگه آنلاک و غیر آنلاک داره galaxy II؟

09-08-2011, 00:13
چینی بخرید چون هیچ فرقی نداره... حتی اگه قرار باشه ایرادی در کار باشه احتمالش توی کره ای بیشتره تا چینی ، چون کره ای ها اولین سری های ساخت بودن... کلا ما ایرانیا این قدر که دولت جنس چینی آشغال وارد کرده و به خورد ما داده ، فکر کردیم که هر جنسی که چینی باشه آشغاله... البته خوب جنس آشغال چینی خیلی بیشتره از جنس آشغال کشورای دیگه : دی مثلا یه هارد نمیدونم چند ترابایت سامسونگ وارد بازار کرده بودن با قیمت خیلی پایین و کلی هم توش آهن گذاشته بودن که سنگین بشه ، ولی تنها چیزی که توش بود یه فلش 128 بود =)) توی فروم سخت افزار همینجا هست... ولی در موردی مث یه گوشی کار درست خفن صدق نمیکنه...

ma-ali
09-08-2011, 00:45

با چه نرم افزاری ، آقا من گوشیمو یه هفته پیش گرفتم این مشکلو داره ، توی صفحات خاکستری و سفید بیشتر معلوم میشه مخصوصا وقتی تو زاویه به صفحه نگاه کنی ، رنگ به آبی/سبز گرایش می کنه ، در مقایسه با گوشی disire s که دیدم فهمیدم مشکل داره اما رنگ بندی کنتراست بی نظیره ! ، میشه کمکم کنید؟

AC_POP
09-08-2011, 00:51
آقا این قضیه داغ کردنش تا چه حد میتونه خطرناک باشه ؟؟؟ بعدا نزنه سی پی یو رو بسوزونه ؟؟؟

vahidhgh
09-08-2011, 02:22
آقا این قضیه داغ کردنش تا چه حد میتونه خطرناک باشه ؟؟؟ بعدا نزنه سی پی یو رو بسوزونه ؟؟؟

نه دادا گوشی حالت نرمالش اینجوریه
تو دفترچه نوشته دمای 45 درجه واسش عادیه
یعنی هیچ مشکلی پیدا نمیکنه

garrymaximus
09-08-2011, 11:05
آقا من چند تا سوال داشتم.ممنون میشم پاسخ بدین:
1:کفیت صدای این گوشی چطوریاست چه در هندزفری و چه در اسپیکر{هم بلندی هم کیفیت}
2:چیپ این گوشی mali است میخوام بدونم که بازیهاش چرا کمه چون تو سایت حدود 30 تا بازی بیشتر نبود.و من هرچی بازی تو سایتای دیگه دیدم ماله چیپ snapdragon بود
3:این مشکل داغ کردن قابل رفع شدنه یا نه.
4:از دید شما مشکل این گوشی چیه؟

---------- Post added at 12:05 PM ---------- Previous post was at 12:04 PM ----------

2:چیپ این گوشی mali است میخوام بدونم که بازیهاش چرا کمه چون تو سایت حدود 30 تا بازی بیشتر نبود.و من هرچی بازی تو سایتای دیگه دیدم ماله چیپ snapdragon بود

ha789di
09-08-2011, 11:37
کسی قیمت شیراز نداره؟

09-08-2011, 12:42
با چه نرم افزاری ، آقا من گوشیمو یه هفته پیش گرفتم این مشکلو داره ، توی صفحات خاکستری و سفید بیشتر معلوم میشه مخصوصا وقتی تو زاویه به صفحه نگاه کنی ، رنگ به آبی/سبز گرایش می کنه ، در مقایسه با گوشی disire s که دیدم فهمیدم مشکل داره اما رنگ بندی کنتراست بی نظیره ! ، میشه کمکم کنید؟
این مشکلی نیس... توی سوپر امولد واقعی بودن رنگ ها فدای کنتراست شده...

mani_2004_2006
09-08-2011, 12:47
کسی قیمت شیراز نداره؟

715 تومن ناقابل :31:

PersiAndroid
09-08-2011, 13:32
منم تو فكر فروشه گوشيم كه برم كره اي بگيرم!
اگه فكر اين هستين كه ليبلشو عوض كرده باشن خو ميتونين پلمپ بخرين ديگه!
ولي گوشيه منم وقتي خريرم پلمپ بود ولي جالب اينجاش كه برچسپ پلمپ سامسونگ دوتا بود يعني يكي ديگه چسپونده بودن رو اولي!
بعد كه بازش كردم فهميدم قبليشو قبلا باز كرده بودن :13:يعني كار كي بوده؟
من الان مشكلي ندارم با گوشي... بعد آپديت به kg6 هم عالي شده ولي خب دنبال كره اي ورژن اروپا با پلمپ مي گردم
به نظرتون بعد 20 روز كه گوشيو دارم 640-50 خوبه بفروشمش آخه خودم 800 خريدم!
راستي ساخت ويتنام ، سوئد ، برزيل و آمريكا هم هست و بعضي باتري ها ساخت ژاپن هستن (made in japan finished in korea)

Yashar Cross
09-08-2011, 14:01
یعنی گوشی شما 2 تا لیبل داشت هم نوشته بود چینی هم کره ای؟؟؟؟:18:
اون قیمت الان کسی نمیخره علکی پولتو حروم نکن!!!........میگی مشکلی ندارم برای چی میخوای بفروشی؟؟؟؟
دوستدار شما یاشار

PersiAndroid
09-08-2011, 14:27
نه ياشار جون من كه اسم ليبل نيوردم من ميگم برچسپ پلمپ سامسونگ كه رو جعبه هست يعني احتمالا جعبه باز شده بود و دوباره پلمپ كرده بودن... گوشيه من فقط made by samsung زده اما رو جعبه آدرس كره هست و جعبه هم كوچيكتر از جعبه هاي بزرگه پك خاور ميانس
كيفيت جعبه هم پايين تر به نظر مياد...
نميدونم والا همش دلم ميخواد بفروشم كره اي بگيرم نميدونم چم شد همون روز به فروشنده نگفتم من كره اي ميخوام :31:
تو xda هم كاربرا در مورد كشور ساخت گوشيشون تاپيك زدن:

mehdi30nema
09-08-2011, 16:19
امروز رفته بودم بازار موبایل ، همون مغازه ایی که سه ماهه پیش ازش گالکسی اس را گرفته بودم این گوشی را بهم 720 گفت ، البته فکر کنم اگه چونه بزنیم بازم پایین تر میومد ، خدایی قیمتش خیلی خوب داره پایین میاد .

vahid_crab708
09-08-2011, 16:35
امروز رفته بودم بازار موبایل ، همون مغازه ایی که سه ماهه پیش ازش گالکسی اس را گرفته بودم این گوشی را بهم 720 گفت ، البته فکر کنم اگه چونه بزنیم بازم پایین تر میومد ، خدایی قیمتش خیلی خوب داره پایین میاد .

با گارانتی اش در بازار موبایل چند است؟

raminmousavi
09-08-2011, 20:08
ولي گوشيه منم وقتي خريرم پلمپ بود ولي جالب اينجاش كه برچسپ پلمپ سامسونگ دوتا بود يعني يكي ديگه چسپونده بودن رو اولي!
من الان مشكلي ندارم با گوشي... بعد آپديت به kg6 هم عالي شده ولي خب دنبال كره اي ورژن اروپا با پلمپ مي گردم
راستي ساخت ويتنام ، سوئد ، برزيل و آمريكا هم هست و بعضي باتري ها ساخت ژاپن هستن (made in japan finished in korea)

اخه بفروشی که چی بشه؟ دوباره از همین گلکسی بخری؟ :18: منطقی هست؟ مگه نمیگی مشکلی نداره؟ نکن اینکارو، گوشی رو نویه نو همون روز بفروشی سی درصد کم میکنن. یعنی هشتصد تمن میشه ششصد تمن حدودا. فکرشو کن که این الان دیگه حتی نو هم حساب نمیشه

PersiAndroid
09-08-2011, 21:14

آقا وحيد بيا من شمارمو بهت بدم در مورد گارانتي در مورد قيمت در مورد بيمه در مورد هر چي خواستي تا خودم بهت بگم ...

کسی می دونه که قیمتش با گارانتی اصلی چند است؟

چطور می شه بیمه کرد و چند است؟

بیمه دیگر مانند بیمه ایران نمی شوند چند می گیرند ؟

کسی جواب نمی ده که چطور می شه گوشی بیمه کرد؟

راستی چطور گوشی را بیمه کنیم؟

اينم يه ورژن جديد از گالكسي اس 2
احتمالا چيپست كوالكام و صفحه 4.5 اينچ و LTE -100Mbps/50Mbps downlink and uplink

اينجا در مورد lte بخونين

LTE-enabled Samsung Galaxy S II Celox leaks

We've uncovered an image and some specs on an upcoming Galaxy S II smartphone carrying an LTE radio. The information, originally from Korea, claims that the smartphone codename is Celox.
And the LTE radio (100Mbps/50Mbps downlink and uplink) won't be the only things that set the Celox apart from its mortal Galaxy S II sibling. According to the rumor, the new smartphone should be based on the Qualcomm APQ8060 chipset, which features a dual-core 1.2GHz processor. The Celox should also have a larger, 4.5-inch , WVGA SuperAMOLED Plus display and a 1750mAh battery.
The rest of the specs should be similar or identical to those of the regular Galaxy S II - 8MP camera, TouchWiz 4.0, Android 2.3 Gingerbread and so on.
As far as the styling is concerned, the Celox looks like a mixture between the I9103 Galaxy R and the I9100 Galaxy S II.
We'll certainly be keeping an eye out for more rumors about this one, so stay tuned!

source:

soheiloooooo
09-08-2011, 21:59
رفیق شیراز شده 715.بوشهرم که خودت بهتر از من میدونی چنده؟ضرر نکنی یه وقت این قیمتو.اگه خواستی حراجش کنی بگو بروبچ بیان خدمتت:31:

M O B I N
09-08-2011, 22:58
تا آخر تابستون همین سال 90 قیمت ها بازم میشکنه !

من خودم هنوز مرددم بگیرم یا نه ! ولی ارزششو داره ... 4 ساله ان 73 دارم دارم میرم یک گوشی خوب بخرم :31:

hamidR15
10-08-2011, 09:18
سلام دوست عزيز
بفرمائيد بالاخره با گارانتي اصليش اومد،827 نمايندگي شهرك غرب

آ

اين هم مدل 4G

hamidR15
10-08-2011, 09:56
سلام مجدد
الان زنگ زدم به اون دوتا نمايندگي ديگه يعني پارك ملت و بازار موبايل گفتن ما نداريم و فقط پاساژ گلستان داره،به نظرتون چرا؟!!!:18:

Yashar Cross
10-08-2011, 13:17
الان 32 گیگش تو بازار هست؟؟؟
اگه اره قیمتش چجوریاست؟
دوستدار شما یاشار

Mig33
10-08-2011, 19:24
یه سری آکهی تو موبایل دات آی ار زدن که 650 ( نو ) .... به نظر من داره میاد پائین عجله نکنید.
قیمت بازارشم بدون گارانتی 710 تومن که پائین ترم میشه ردیفش کرد.

anathema-m
10-08-2011, 22:57
قیمتش هر روز افت می کنه. اصلا عجله لازم نیست.

reza_17173
11-08-2011, 01:25
دوستان منم فردا میرم بخرم. 725 چینی 750 کره ای. احتمالا" کره ای می گیرم.
فقط یه سوال در مورد باطری دارم اینکه وقتی خریدمش بزارم 8 ساعت رو شارژ باشه؟ یا مشکلی نداره اگه همون موقع باش چند ساعت کار کنم؟

vahidhgh
11-08-2011, 03:08
دوستان منم فردا میرم بخرم. 725 چینی 750 کره ای. احتمالا" کره ای می گیرم.
فقط یه سوال در مورد باطری دارم اینکه وقتی خریدمش بزارم 8 ساعت رو شارژ باشه؟ یا مشکلی نداره اگه همون موقع باش چند ساعت کار کنم؟

دوست عزیز باطری های جدید دیگه مثل قدیمی ها این احتیاج رو ندارن
اگه زدی هم زدی

Alex merccer
11-08-2011, 11:38
سلام
من گوشیو گرفتم ولی وقتی باهاش بازی می کنم وحشتناک داغ می کنه که آدم دست بزنه می سوزه.هی می ترسم گوشی تو دستم ذوب بشه چون بدنش پلاستیکیه

garrymaximus
11-08-2011, 12:01

11-08-2011, 12:11
آقا این به 600 میرسه؟؟؟ اتریکس مث که داره کنسل میشه :|

PersiAndroid
11-08-2011, 12:15
سلام
من گوشیو گرفتم ولی وقتی باهاش بازی می کنم وحشتناک داغ می کنه که آدم دست بزنه می سوزه.هی می ترسم گوشی تو دستم ذوب بشه چون بدنش پلاستیکیه

آپديت كن 2.3.4 درست ميشه :46:

biostar
11-08-2011, 14:25
آقا این به 600 میرسه؟؟؟ اتریکس مث که داره کنسل میشه :|

فعلا که در خارج از کشور هم این قیمت نیست!
فکر کنم به ثبات رسیده قیمت وقیمت الانش هم معقوله انصافا.

البته با توجه به دعوای بین اپل و سامسونگ و توقف تولید گالاکسی تب ، امکان داره سامسونگ برای افزایش رقابت تولید خودش رو ادامه بده با قیمت کمتر!

آیفون 5 کی میاد ؟ فکر کنم تا یکی دو هفته دیگه باید معرفی بشه ! با معرفیش احتمالا باید قیمت دو هسته ایی ها کاهش پیدا کنه

BLACK_SUN
11-08-2011, 15:13
دوستان من میخوام این گوشی رو از سایت gooshi-bazar بگیرم زده 715000 تومان و چون اینجا تو شهره خودمون 770000 تا 780000 میفروشن میخوام بدونم این سایت برای خرید خوبه؟ کسی از این سایت خرید کرده؟:10:

hamidreza0073
11-08-2011, 15:34
گلکسی داغ میکرد چون که dual core هست. هر ماشینی که بزرگتر و قوی تر باشه بنزین بیشتر مصرف میکنه و انرژیش با گرما خالی میشه. تازه اگه به 2.3.4 اپدیت کنی، مثل مال من اصلا داغ نمیکنه. من شکایت کرده بودم که چرا داغ نمیکنه. تازه چون باریکککککککه این گرما بیشتر حس میشه. مثل لپتاپ که داغ میکنه. اگه نمیخای داغ کنه یه نوکیا N79 یا 1100 بگیر میتونی جای یخچال هم استفاده کنی D:

خب نمیشه انرژی سارشارشو با فوت زدن خالی کنه که آدم بجای گرما سرما حس کنه؟:دی:31::31:

11-08-2011, 16:14
این 650 تومن موبایل . آی آر مطمئنه؟؟؟

PersiAndroid
11-08-2011, 17:17
احتمالا نه - چون اكثر آدمايي كه اونجا تبليغ ميذارن مطمئن نيستن من خودم چند بار خواستم از طريق اين آگهي ها خريد كنم كه اكثرا متوجه شدم بعضي از فروشگاهها و بعضي افرادي كه تو قسمت دست دوم آگهي ميذارن كلاه برداري مي كنن
البته بعضي فروشگاه هاش هم قيمت خوبي ميذارن و معتبر هستن
يه 5-6 روز پيش از يكي از دوستام در مورد قيمت عمده ي گالكسي اس 2 تو دبي پرسيدم اون گفت حدود 670 ميخره
البته احتمالش هست كه پايين تر از اين هم پيدا شه واسه خريدار هاي عمده
در هر صورت براي خريد اينجور گوشي ها 50 تومن بالا پايين ارزش اين رو داره كه آدم از يه جاي مطمئن خريدشو انجام بده

BLACK_SUN
11-08-2011, 17:37
یعنی این gooshi-bazar مطمئن نیست؟

Mig33
11-08-2011, 18:07
به نظر من خرید آنلاین تو ایران هنوز راه داره .... میری تو بازار جلوی چشمت بهت میندازن ...آنلاین که با کرام الکاتبینه حسابتون :31: این گوشی بازار هم هر چند که در مورد کارش نمی تونم نظر بدم ولی توی سایتا خوندم چندان راضی نبودن از این بابا ..... اینجا رو بخونید در مورد این گوشی بازاره :

به نظر من برید حضوری خرید کنید.

---------- Post added at 07:07 PM ---------- Previous post was at 07:04 PM ----------

من خودم دیگه داره صبرم برای خرید گوشی تموم میشه .... و منتظرم قیمت گالکسی بکشه پائین و تنها امیدم آیفون 5 هست که بیاد که یه سری برن اون آشغالو بخرن فیمت این بکشه پائین :31:

reza_17173
11-08-2011, 22:39
دوستان منم امروز خریدم. کل پاساژ موبایل شهرمون(اهواز) رو بالا پایین کردم همه جا گفتن کره ایی نداریم! دیگه کامل نامید شدیم رفتیم از یه جا که از همه کمتر میداد چینی بگیریم 718 تومن. بعد یه جعبه پلمپ اورد گوشیو دراورد دیدیم پشت گوشی نوشته Made in Korea ... :18: خود یارو شاخ دراورد! گفت من تا حالا کره ایی نفروختم این از کجا دراومد! خلاصه همه چیشو تست کردیم اوکی بود مشکل زردی و صورتی هم ندیدم. فریمورش هم KE7 بود. فقط باطری گوشی Made in Korea Finished in China بود. شارژرش هم سه شاخه بود. قیمت هم چون همون اول گفته بود 718 همون قیمت داد. فروشنده خوبی بود.
دوستان راستی یه راهی پیدا کردم واسه تشخیص لیبل اصل با لیبلی که عوض شده. اونم اینه که تو گوشی این کد رو بزنین #06#* تا شماره EMI گوشی رو براتون بیاره. بعد این شماره رو با شماره EMI که روی لیبل نوشته شده چک کنین ببینین یکی هستن یا نه. اگه یکی بودن یعنی این لیبل مال همین گوشیه دیگه.

sms11
11-08-2011, 23:05
دوستان منم امروز خریدم. کل پاساژ موبایل شهرمون(اهواز) رو بالا پایین کردم همه جا گفتن کره ایی نداریم! دیگه کامل نامید شدیم رفتیم از یه جا که از همه کمتر میداد چینی بگیریم 718 تومن. بعد یه جعبه پلمپ اورد گوشیو دراورد دیدیم پشت گوشی نوشته Made in Korea ... :18: خود یارو شاخ دراورد! گفت من تا حالا کره ایی نفروختم این از کجا دراومد! خلاصه همه چیشو تست کردیم اوکی بود مشکل زردی و صورتی هم ندیدم. فریمورش هم KE7 بود. فقط باطری گوشی Made in Korea Finished in China بود. شارژرش هم سه شاخه بود. قیمت هم چون همون اول گفته بود 718 همون قیمت داد. فروشنده خوبی بود.
دوستان راستی یه راهی پیدا کردم واسه تشخیص لیبل اصل با لیبلی که عوض شده. اونم اینه که تو گوشی این کد رو بزنین #06#* تا شماره EMI گوشی رو براتون بیاره. بعد این شماره رو با شماره EMI که روی لیبل نوشته شده چک کنین ببینین یکی هستن یا نه. اگه یکی بودن یعنی این لیبل مال همین گوشیه دیگه.

دوست عزیز
میشه کل مشکلات این گوشی رو بگی و بگی چطوری باید تست کنم که این مشکلات رو داره یا نه؟
میخوام تمام مشکلات این گوشی رو تست کنم و بعد از اطمینان خرید کنم.برای همین نیاز دارم بدونم که چه مشکلاتی داره؟
مثلا مشکل پیکسل سوخته داره یا نه؟
تا اونجایی که من میدونم روی گوشی یه دونه Made in میزنن و یه دونه روی گوشی.درسته؟اونی که روی گوشی هست اگه made in korea باشه،بهتره.درسته؟
این لیبلی که میگید کجای گوشی هست؟
ممنون میشم دوستان یه توضیح کامل بدن.

sms11
11-08-2011, 23:11
فعلا که در خارج از کشور هم این قیمت نیست!
فکر کنم به ثبات رسیده قیمت وقیمت الانش هم معقوله انصافا.

البته با توجه به دعوای بین اپل و سامسونگ و توقف تولید گالاکسی تب ، امکان داره سامسونگ برای افزایش رقابت تولید خودش رو ادامه بده با قیمت کمتر!

آیفون 5 کی میاد ؟ فکر کنم تا یکی دو هفته دیگه باید معرفی بشه ! با معرفیش احتمالا باید قیمت دو هسته ایی ها کاهش پیدا کنه

آیفون 5 سپتامبر معرفی میشه.معمولا اپل بیشتر معرفی محصولاتشو در سپتامبر انجام میده

به نظرم فکر نمیکنم 4 هسته ایی باشه.فکر میکنم 2 هسته ایی استفاده کنه
اپل تا الان که خوب تونسته حفاظت کنه از مشخصات گوشی اما به هر حال گوشی خیلی خوبی هم نخواهد بود و طبق معمول هم قیمت های سرسام آور میخواد بزاره که به درد ماها نمیخوره

domesday
12-08-2011, 08:43
سلام بچه ها
خوشحالم این تاپیک رو پیدا کردم
من نزدیک 1ماهی هست این گوشی رو دارم
ازش راضی هستم اما خوب هر روز باید شارژش کنی
فقط یه مشکل بزرگم باهاش اینه که زبان فارسی رو ساپورت نمیکنه(من از ایران نخریدم) و خوب فعلا دارم با اپرا مینی سر میکنم
میخواستم بدونم کسی میتونه بهم راهنمایی کنه که چیکارش میشه کرد
در ضمن درمورد کیفیت صداش پرسیده بودید... میتونم بگم عالیه!!
و همین طور تاچش مثل مدل های قبلی سامسونگ کند نیست(خودم مدلهای قدیمی رو قبلش داشتم)

---------- Post added at 01:13 PM ---------- Previous post was at 01:10 PM ----------

بی نظیره،مخصوصا اگر مثل من اهل موسیقی گوش کردن باشی
والا فکر میکنم عادی باشه اما رفع شدنی نیست
شارژش خیلی زود تموم میشه!!(ته مشکل)

mohammadsm
12-08-2011, 09:10
چرا كسي جواب نميدهههههههههههه:18:
من بخوام اينا بگيرم چطوري بايد باطري اصليشا تشخيص بدم خودشه و عوض نشده؟اين كد *#0*# چه صحفه اي را باز ميكنه مي شه يه عكس از اين صحفه بزاريد:11:

Arashdn
12-08-2011, 10:07
فقط یه مشکل بزرگم باهاش اینه که زبان فارسی رو ساپورت نمیکنه(من از ایران نخریدم) و خوب فعلا دارم با اپرا مینی سر میکنم
رامشو باید عوض کنید
آموزشش در انجمن های همسایه هست
مایل بودید یه پیام بدید لینک رو بهتون بدم

farredsky
12-08-2011, 10:11
سلام به همگی
1 - اون قسمت که بلند گو قرار داره تو عکس ها براقه . جنسش فلزیه ؟
2- فلاش گوشی چراغ قوه هم می شه ؟
3- نرم افزار اس ام اس گوشی خوبه یا مثل ویندوز فون باید نرم افزار دیگه بریزیم ؟
4- چون بزرگه با یک دست می شه به همه صفحه دسترسی داشت ؟
5-در یک رویو اینکه الارم پر شدن باتری را نمیشه قطع کرد شکایت داشت .نظر شما چیه ؟پر شد مرتب پشت سر هم بوق میزنه ؟
6- با کار معمولی باتری چقدر میمونه؟
ممنون

mehrdadb3
12-08-2011, 10:27
دوستانی که گوشی رو دارن لطفا نظرشون راجبه فیلم برداریش هم بگن کیفیت فول اچ دیش چجوریاست یا رو 720p

Yashar Cross
12-08-2011, 11:18
بهترین فیلم برداری فول اچدی بین دو هسته ای ها داراست...:46:
دوستدار شما یاشار

PersiAndroid
12-08-2011, 11:20

فكر كنم گوشي شما از سري اولي ها هست و خوب تبريك ميگم
و مباركتون باشه بهتره به 2.3.4 آپديت كنين
در مورد ليبل هم اگه كسي بخواد ليبل عوض كنه imie همون گوشي رو هم روش ميزنه

آیفون 5 سپتامبر معرفی میشه.معمولا اپل بیشتر معرفی محصولاتشو در سپتامبر انجام میده

به نظرم فکر نمیکنم 4 هسته ایی باشه.فکر میکنم 2 هسته ایی استفاده کنه
اپل تا الان که خوب تونسته حفاظت کنه از مشخصات گوشی اما به هر حال گوشی خیلی خوبی هم نخواهد بود و طبق معمول هم قیمت های سرسام آور میخواد بزاره که به درد ماها نمیخوره

4 هسته اي كجا بود... همين 2 هسته اي ها هم هنوز درست و حسابي جا نيفتادن

سلام بچه ها
در ضمن درمورد کیفیت صداش پرسیده بودید... میتونم بگم عالیه!!
و همین طور تاچش مثل مدل های قبلی سامسونگ کند نیست(خودم مدلهای قدیمی رو قبلش داشتم)

بی نظیره،مخصوصا اگر مثل من اهل موسیقی گوش کردن باشی
والا فکر میکنم عادی باشه اما رفع شدنی نیست
شارژش خیلی زود تموم میشه!!(ته مشکل)

ميتونين رام فارسي خاور ميانه بريزين كه گوشي كامل فارسي ميشه
نه تاچ سري گالكسي اس معركس - نميدونم منظورتون از سري قديمي ها چه گوشي هست حتما با مقاومتي ها هستيد
كيفيت صدا چه در بلندگو و چه هدفون عاليه اما اگه موسيقي زياد گوش ميكنين يه هدفون خوب هم بخريد
مشكل داغ شدن هم تو 2.3.4 بهتر شده و من خيلي كم حس مي كنم كه اونم به هر شكل عاديه
جدا مشكلي نداره
آره كلا گوشي هاي آندرويدي زياد شارژ نگه نمي دارن اما من از سري گالكسي اس (1 و2 ) راضيم
چون زياد از گوشي استفاده مي كنم و معمولا تو روز بيشتر از 2 ساعت مكالمه دارم

چرا كسي جواب نميدهههههههههههه:18:
من بخوام اينا بگيرم چطوري بايد باطري اصليشا تشخيص بدم خودشه و عوض نشده؟اين كد *#0*# چه صحفه اي را باز ميكنه مي شه يه عكس از اين صحفه بزاريد:11:

اكثر باطري ها Made in Korea Finished in China هستند و اصل هستند
البته باتري ساخت ژاپن هم رو بعضي پك ها هست

اينم يه عكس از صفحه تست سخت افزاري:

سلام به همگی
1 - اون قسمت که بلند گو قرار داره تو عکس ها براقه . جنسش فلزیه ؟
2- فلاش گوشی چراغ قوه هم می شه ؟
3- نرم افزار اس ام اس گوشی خوبه یا مثل ویندوز فون باید نرم افزار دیگه بریزیم ؟
4- چون بزرگه با یک دست می شه به همه صفحه دسترسی داشت ؟
5-در یک رویو اینکه الارم پر شدن باتری را نمیشه قطع کرد شکایت داشت .نظر شما چیه ؟پر شد مرتب پشت سر هم بوق میزنه ؟
6- با کار معمولی باتری چقدر میمونه؟
ممنون

1- نه پلاستيكي هست و مستعد به خش
2- نميدونم احتمالا برنامه باشه براش
3-در مورد نرم افزار sms اگه فارسي داشته باشه رامت همون كارتو جواب ميده اما ميتوني go sms يا ميرسال رو براي sms فارسي فرستادن و كيبرد فارسي نصب كني
4- من كه همچين مشكلي نديدم اگه سايلنت باشه يه بار ويبره ميزنه و اگه رو الارم باشه يه بوق كوتاه و فقط همون يه بار بود
5-من حدود 2 روز كامل برام جواب داده با استفاده متوسط و با استفاده بالا 1.5

من خودم الان داركي رام بر پايه xxkg6 استفاده مي كنم اما به نظرم همون kg6 رسمي رو بريزي بهتر باشه

دوستانی که گوشی رو دارن لطفا نظرشون راجبه فیلم برداریش هم بگن کیفیت فول اچ دیش چجوریاست یا رو 720p

هر دوتاش عاليه من كه خودم hd يرام از گالكسي اس 1 هم با اون كيفيتش بهتر به نظرم ميومد و تو شب بهتره از hd استفاده كنين
full hd م كه واقعا معركس و من واقعا انتظارشو نداشتم البته بهتره تو روز استفاده كنين و تو فضاهاي روشن البته ميتونين يه سري دستكاري ها كه باعث افزايش كيفيت و فريم ريت فيلمبرداري و با كيفيت شدن عكس هست رو هم انجام بدين

black-bass
12-08-2011, 11:32
سلام دوستان منم این گوشی خریدم
725 از بازار موبایل مشهد
کره ای هست(من که تفاوتی بین چین کره نمیبینم!)
اون مشکلی که دوستان گفتن(همون دایره خاکستریه)رو نداره
1دونه پیکسل سوخته داره پایین سمت راست که فک کنم تا 2تا مشکل نداشته باشه؟!
شارژش فول بشه نه الارم نمیده مثل بچه ادم برق رو قطع میکنه:دی
با یه دست فکر نکنم مگه اینکه دستت دیگه خییییییییییییییلی مردونه باشه ولی خیلی خوش دسته!
کیفیت فیلم برداریشم عالیه!که هنوزم بهتر میشه همین الانم اموزش بالا بردن کیفیتش هست
چراغ قوه رو نمیدونم اس ام اس هم بستگی به خودت داره که خوشت بیاد یا نیاد کلا صلیقه ای بید:دی
مال من 2 روز با استفاده معمولی دووم اورد با رام 2.3.3
کلا اس2 پلاستیکه دوست عزیز باید از نزدیک ببینی واقعا زیباست
صدای اسپیکرش توپه حتی تو محیط شلوغ و باز!با هندسفری درجه صدا رو از 3 بیشتر نمیکنم !خییلی خیلی بلند و با کیفیته!جرات داری بزاری رو 13؟:دی

garrymaximus
12-08-2011, 11:57
2:چیپ این گوشی mali است میخوام بدونم که بازیهاش چرا کمه چون تو سایت حدود 30 تا بازی بیشتر نبود.و من هرچی بازی تو سایتای دیگه دیدم ماله چیپ snapdragonوaderno بود

PersiAndroid
12-08-2011, 13:10
سامسونگ قراره كلي گوشي جديد و تبلت شاخ معرفي كنه
--- اي بابا سامسونگ ما تازه به زور gs2 خريده بوديم - دمت گرم بابا :31:
مخصوصا اين سه مدل اولي: Samsung I9250 و Samsung I9220 و Samsung I9210 گالكسي 3D هم كه در راهه
و خب گوشي هاي باحالي كه مخصوص اپراتور AT&T هست كه قبلا خبرشو گذاشتم

و همينجور يه گوشي مقاوم :

و حالا سورپرايز ها رو ببينين:

Samsung to release 7 new droids, 2 tablets and 2 new Bada phones

As far as leaks go, they don't get much bigger than this. We just found specs sheets of no less than 9 upcoming Samsung smartphones and two tablets. The scoop includes the 7 new Android devices, two 7" Honeycomb tablets and finally two new Bada smartphones, one of which will be packing a 4" SuperAMOLED.
We start with the numerous droids:
The Samsung I9250 is the most interesting of the bunch. Sitting on the fence between smartphones and tablets, it features a 4.65" SuperAMOLED of HD resolution 1280x720, a 5 MP camera and runs on Android Ice Cream.
This will probably be Samsung's first droid featuring the yet unreleased version of the Google OS.
Samsung I9220 will make do with Gingerbread 2.3.3 and a 4.3" SuperAMOLED with the rumored 1280x720 (that's HD again) resolution, a 1.4 Ghz dual-core processor and an 8 MP camera. It's certainly another one worth keeping an eye on.
Samsung I9210 comes next with its Android 2.3.3 Gingerbread OS, a 4.5" WVGA SuperAMOLED and 4G support. This is probably the Celox that leaked a couple of days ago.
The I9210 has 16 GB of internal storage, 8 MP snapper with a LED flash on the back and a 2 MP front-facing camera on the front. GPS and Wi-Fi are covered as well as Bluetooth 3.0 and finally a 1750 mAh battery.
After this trio the Samsung I8150 is looking quite uninspiring with its 3.7" WVGA (480x800) TFT display, HSDPA support, 4 gigs worth of internal storage and a 1.4 Ghz single-core processor (much like the Galaxy S Plus).
However, with its Android 2.3.3. Gingerbread OS, microSD card slot and a 5 MP snapper with 720p video recording it makes up for one decently looking mid-range device.
Then we move into low-end territory with the Samsung B5510. The smartphone will reportedly come with a 2.8" display, and will run Android 2.2.2 Froyo.
Its CPU will be clocked to 800 Mhz processor and heavy texters will appreciate it for its physical QWERTY keyboard. The rest of the Samsung B5510 specs that have been unveiled including a 3 MP snapper, FM-radio, Wi-Fi and GPS.
We are back on the Gingerbread train with the Samsung S5360 and Samsung S5610. The decidedly entry-level duo comes with QVGA (240x320 pixels) displays - the unit on the S5360 measures 3" in diagonal, while the S5610 only has a 2.4" screen.
However the S5610 leads in the camera department, where it offers 5 megapixel stills to the S5360's 2 megapixel shots. Connectivity-wise, though, both should be doing well with GPS, Wi-Fi and HSDPA on board.
The story of the leaked tablets is much shorter. First, we've got the Samsung P6200 7-incher with Android Honeycomb, a SuperAMOLED 1024x600 display, 3 MP and 2 MP cameras (back and front) and HSDPA support.
The other tablet is the Samsung P6210, which is basically the same kind of deal, but with Wi-Fi support only.
Finally we have a couple of Bada devices to tell you about.
The Bada 2.0-running Samsung S5380 has a 3.2" display, Bluetooth 3.0, a 2 MP snapper, while the Samsung S8600 Wave III will come with a 4" SuperAMOLED display, a 5 MP camera, Bluetooth 3.0 and 3 GB of internal storage.
Well this is it folks. It appears that Samsung will have quite a lot of new devices to throw our way over the next few months and looking at the specs of some of them we cannot wait for their announcements to come.

source:

WOLF PACK
12-08-2011, 13:10
دوستان گوشی پیامک های فارسی رو میگیره و خوب نشون میده می خوام بدونم چجوری میشه اس ام اس فارسی نوشت؟

4870x2
12-08-2011, 13:21
The story of the leaked tablets is much shorter. First, we've got the Samsung P6200 7-incher with Android Honeycomb, a SuperAMOLED 1024x600 display, 3 MP and 2 MP cameras (back and front) and HSDPA support.

سامی توی 4 اینچی مونده و کم میاره تولید رو....حالا بیاد OLed های 7 اینچی بزنه !
در حالی که PLS تازه داره سر حال میادش ؟:|

PersiAndroid
12-08-2011, 13:46
OLED هفت اينچي رو قبلا سوني هم توي يه صفحه نمايش البته به صورت نمايشي و نه به صورت انبوه توي يه نمايشگاه به نمايش گذاشته بودو خب ساخت OLED هفت اينچي ممكنه - البته ساخت در سايز هاي بزرگتر مشكل هست - و در ضمن سامسونگ چند كارخونه و خط توليد جديد براي صفحه نمايش OLED راه اندازي كرده بود كه خبرشم ديدم چند وقت پيش.
نكته ي جالب استفاده ي رزلشن HD در صفحه هاي حدود 4 اينچي OLED هست كه ميدونم فراتر از تصور ذهن ما از هر كيفيت صفحه نمايشي هست و خب همينطور در مورد صفحه هاي بزرگ تبلت ها و رزلشن هاي بالاشون...

اينم لينك خبرها از چند سايت مختلف:

reza_17173
12-08-2011, 15:11
چرا گوشی من شماره های سیم کارت رو نشون نمیده؟! من از این قسمت رفتم contacts ---> settings ---> more ---> display option ولی اونجا زیر select contacts to display فقط نوشته Phone. حتی توی بخش Save new contacts to هم فقط میشه گذینه Phone رو انتخاب کرد! البته من تونستم شماره هارو از تو سیم کارت کپی کنم تو گوشی ولی چطوری خود شماره های سیم کارت رو ببینم؟!
اینو الان توی Gsmarena خوندم تو بخش ریویو این گوشی:
One odd thing we noticed is that the Samsung Galaxy S II cannot display SIM contacts – there’s simply no setting for that. You can import/export contacts to/from the SIM card but you can’t display them alongside the phone memory entries.
میگه که GS II شماره های سیم کارت رو نشون نمیده! کسی از دوستان تونسته شماره های سیم کارت رو ببینه؟ ممکنه این اشکال مال ورژن 2.3.3 باشه فقط؟
ویرایش:
دوستان متوجه شدم که ورژن KE7 که به صورت اولیه روی گوشی نصب بود این گذینه رو نداره! یعنی شماره های سیم کارت رو نشون نمیده. الان که آپدیت کردم به رام جدیدتر این مشکل برطرف شد.

sms11
12-08-2011, 17:54
کسی از دوستان هست که یه راهنمایی کلی در مورد این سوال من بکنه؟

reza_17173
12-08-2011, 18:18
کسی از دوستان هست که یه راهنمایی کلی در مورد این سوال من بکنه؟

مشکلاتی که اکثرا" داشتن یکی داغ کردن گوشی هست یکی زردی بسیار کمرنگی که توی پشت زمینه خاکستری یا سفید خودشو نشون میده یکی هم لکه صورتی توی پشت زمینه سفید بود یکی هم خالی شدن سریع باطری که همه با آپدیت حل میشن.
واسه خود من که دیروز خریدم ته رنگ زرد و داغ کردن رو داشت که بعد از اینکه آپدیت کردم هر 2تا حل شد.(این زردی هم که میگم اصلا" محسوس نبود! فقط چون همه گفته بودن باید خیلی دقت می کردی! وقتی نوار Notification رو از قسمت بالای گوشی میاوردی پایین چون پشت زمینه خاکستری داشت به سختی متوجه می شدی که انگار سمت چپ صفحه یکم پررنگ تره. شاید بعضی ها با دقت کردن هم متوجه اش نشن)
حالا شما برای تست این چیزا و تست پیکسل سوخته وقتی گوشی رو توی مغازه گرفتی این کد رو بزن: ستاره, مربع, صفر, ستاره, مربع
بعد یه صفحه میاد که 13 قسمت داره که روی هر قسمتش که بزنی یه چیز گوشی رو تست می کنه. مثل رنگ سفید, قرمز, آبی, دوربین عقب و جلو, تاچ گوشی و ... که اگه دیدی پیکسل سوخته توی یکی از این صفحات یود باید گوشی رو عوض کنی.
لیبل هم وقتی باطری رو در میاری می تونی ببینیش که پشت گوشی نصب شده. که احتمالا" Made by Samsung روش نوشته که ساخت چین یا تایوان تحت لیسانس کره هستش, که با Made in Korea by Samsung که ساخت کره هست هیچ فرقی نداره. حالا اگه شما هم خیلی حساس بودی که Made in Korea گیر بیاری دقت کن که حتما" جعبه پلمپ باشه که یه وقت لیبلشو عوش نکرده باشن.

4870x2
12-08-2011, 20:00
والا
قبلا یه پی ام واسم اومده بود که فیس بوک میتونه خونه شما پیدا کنه و .... برای جلوگیری از این کار برین تو تنظیمات و ... بکنید
الان شما هایی که تو فیس وقتتون رو گذاشتین چی بدست اوردین؟

mohammadsm
12-08-2011, 20:49
راستي مهندس persiandroid با اين ميشه به بييييب پي ان كانكت شد؟

12-08-2011, 21:18
نه نمیشه :-جی داداش با ایکس10 میشه با این نشه؟؟؟ میشه عین چی : دی

sms11
12-08-2011, 22:32
PersiAndroid عزیز
من توی اون عکسی که گذاشتید در قسمت بالایی گوشی فقط دیدم که رنگ خاکستری گوشی از سمت چپ به سمت راست کم رنگتر شده و رنگ خاکتسری به صورت گرادیانی شده.غیر از این من هیچ زردی ندیدم.میشه روی عکس با علامتی چیزی دقیقا مشخص کنید که کدوم منظقه رنگ زرد داره؟
راستی اگه ممکنه منطقه ایی هم که هاله زرد رنگ و صورتی روی وشی هست روی یه تصویری نشون بدید که کدوم منطقس که اگه من خواستم بگیرم بدونم کجای گوشی رو باید دقیقا بدونم

چند تا سوال:
1-این مشکلات زردی یا صورتی و غیره مشکلات نرم افزاری هست که با آپدیت حل میشه یا مشکل سخت افزاری؟
2- این رنگ آقدر تابلوه که مثلا معلوم فحه نمایش حالت زردی یا صورتی داره یا اینکه خیلی تابلو نیست و باید دقت بشه؟
3-اون شماره ای که دادید رو اگه شماره گیری کنم اون صفحه میاد که میتونم تک تک موارد رو تست کنم درسته؟اگه تست کرد و سالم علامتی چیزی بهم نشون میده که سالمه؟
4-غیر از پیکسل سوخته تمامی مواردی که گفتید فکر میکنم که مشکل نرم افزاری هست که با اپدیت حل میشه.درسته؟
5-ورژن جدید اندروید (بستنی حصیری)به نظر شما میشه روی این گوشی نصب کرد یا اینکه نهایتا این گوشی با همین جینجربرد آپدیت میشه؟
من الان 6 ساله که دارم از یه گوشی استفاده میکنم و الحق که توی این 6 ساله گوشیم مثه مرد کار کرده و هنوز هم داره کار میکنه.اما یه سری ایراد ریز داره که واسم سخته باهاش دیگه کار کنم و یکم بزرگه.من یا یه گوشی نمیخرم یا اگه بخریم به مدت طولانی ازش استفاده میکنم.با این تفاسیر به نظر شما این گوشی هست که حداقل تا 4 سال آینده کار منو راه بندازه؟

PersiAndroid
13-08-2011, 00:04
من توی اون عکسی که گذاشتید در قسمت بالایی گوشی فقط دیدم که رنگ خاکستری گوشی از سمت چپ به سمت راست کم رنگتر شده و رنگ خاکتسری به صورت گرادیانی شده.غیر از این من هیچ زردی ندیدم.میشه روی عکس با علامتی چیزی دقیقا مشخص کنید که کدوم منظقه رنگ زرد داره؟

من گفتم كه عكس از وسط متقارن شده اما خب ديگه تو اين عكس مشخص شده:

راستی اگه ممکنه منطقه ایی هم که هاله زرد رنگ و صورتی روی وشی هست روی یه تصویری نشون بدید که کدوم منطقس که اگه من خواستم بگیرم بدونم کجای گوشی رو باید دقیقا بدونم

اون رو هر چي سرچ ميزنم تو كامپيوتر شانس تو پيدا نميشه ولي خب هر روز جلو چشم بود اون هاله ها هم يه جور لكه خاكستري هست نه زرد پيدا كردم برات ميذارمش

اينم يه عكس از دوربين htc hd2 كه مشكل pink spot داشته البته خيلي خفيف تر از اين هست
از گالكسي اس 2 تو اينترنت پيدا نكردم اينو واسه نمونه گذاشتم
البته تو همين گوشي هم با آپديت حل شده حتي تو سنسيشن هم بود مشكل دوربين كاملا نرم افزاريه:

چند تا سوال:

1-این مشکلات زردی یا صورتی و غیره مشکلات نرم افزاری هست که با آپدیت حل میشه یا مشکل سخت افزاری؟

واسه من كه زردي با آپديت يكم كمتر شده اما خب هنوز دقيق دليل اين جريان مشخص نيست واسه بعضي ها با آپديت كلا رفته در مورد دوربين هم لكه قرمز با آپديت كامل حل ميشه

2- این رنگ آقدر تابلوه که مثلا معلوم فحه نمایش حالت زردی یا صورتی داره یا اینکه خیلی تابلو نیست و باید دقت بشه؟
گفتم كه صفحه خاكستري و محيط تاريك كمترين حالت روشنايي صفحه و كلي هم دقت - پس اصلا چيز مهمي نيس

3-اون شماره ای که دادید رو اگه شماره گیری کنم اون صفحه میاد که میتونم تک تک موارد رو تست کنم درسته؟اگه تست کرد و سالم علامتی چیزی بهم نشون میده که سالمه؟

بله شما ميتونين دوربين تاچ و همه چيز رو چك بكنين مثلا وقتي دكمه ويبره رو بزنين گوشي ويبره ميخوره يعني ويبره سالمه :31:

4-غیر از پیکسل سوخته تمامی مواردی که گفتید فکر میکنم که مشکل نرم افزاری هست که با اپدیت حل میشه.درسته؟

بله - تقريبا ميشه اينو گفت :46:

5-ورژن جدید اندروید (بستنی حصیری)به نظر شما میشه روی این گوشی نصب کرد یا اینکه نهایتا این گوشی با همین جینجربرد آپدیت میشه؟

آره دوست عزيز بستني حصيري رو تك هسته اي ها هم آپديت ميشه - اين گوشي خيلي قدرتمند تر از اين حرفاست و علاوه بر اون ساپورت دولوپر ها هم از اون زياده هست

من الان 6 ساله که دارم از یه گوشی استفاده میکنم و الحق که توی این 6 ساله گوشیم مثه مرد کار کرده و هنوز هم داره کار میکنه.اما یه سری ایراد ریز داره که واسم سخته باهاش دیگه کار کنم و یکم بزرگه.من یا یه گوشی نمیخرم یا اگه بخریم به مدت طولانی ازش استفاده میکنم.با این تفاسیر به نظر شما این گوشی هست که حداقل تا 4 سال آینده کار منو راه بندازه؟

وقتي شما يه گوشي 6 سال پيش رو باهاش كنار اومدين مشخصه كه انتظار زيادي از يه گوشي ندارين پس مطمئنا اين گوشي به مدت خيلي خيلي طولاني تر شما رو راضي نگه ميداره وقتي گالكسي اس گرفتي بايد از خودت بپرسي كه حاضري تا آخر عمرت سامسونگي بشي؟ و جواب هم آره هست چون گالكسي اس يعني احساس نهايت تكنلوژي و كيفيت روز موبايل :27: ( چي زدم :31:)

soheiloooooo
13-08-2011, 00:16
دوست من این روش تشخیص لیبل که گفتید عاقلانه و معقول نیس چون اونایی که لیبل میچسبونن این قد عقلشون میرسه که IMEIگوشی رو باIMEIچاپ شده روی لیبل رو یکی کنن و مث هم چاپ کنن:46:

reza_17173
13-08-2011, 01:21
دوستان من گوشیمو که به شارژ می زنم پیغام میده battery disconnected و باطری شارزژ نمیشه!! الان هم خیلی شارژش کمه! چیکار کنم؟! هم از طریق PC تست کردم هم از طریق خود شارژرش. دیروز خریدمش. همون دیشب که تازه خریده بودمش این پیغام رو داد وقتی زدم به شارژ ولی من قکر کردم مشکل از تبدیل سه شاخس. رفتم یه تبدیل دیگه خریدم و با اون شارژ شد تا صبح. اما امشب دوباره اینطوری شده! من امروز رام i9100XXKG6 رو ریختم و بعد گوشی رو روت کردم.

کسی از دوستان می تونه به من کمک کنه چی کار کنم؟!

reza_17173
13-08-2011, 01:40
دوستان تو یه فروم خارجی خوندم یکی گفته بود Factory Reset کنین احتمالا" درست میشه. منم کردم ولی بازم نشد :(
دوستان کسی می تونه به داد ما برسه؟
ویرایش:
صبح گوشیو بردم مغازه داری که ازش خریده بودم باطری رو واسم عوض کرد.

Doctor6543
13-08-2011, 02:45
سلام
عكس دوربين من خيلي زرد مگيره چيكار كنم

---------- Post added at 03:45 AM ---------- Previous post was at 03:42 AM ----------

خودمو كشتم زرديش نرفت همشم داغ ميكنه بايد بفروشمش

Doctor6543
13-08-2011, 03:07
ابديتش اومده رسميش يا متفرقه كجا انجام ميدن

ellina3033
13-08-2011, 07:51
با سلام خدمت همه اساتید
راستش من می خوام این گوشی رو بخرم و لی از وقتی که مواردی رو اینجا عن.ان کردید خوندم مثل چینی بودن گوشی و اشکالات ذکر شده دودل شدم لطفا من رو راهنمایی کنید و از نگرانی در بیارید.

hamidR15
13-08-2011, 09:26
سلام خدمت همه دوستان
من روز 4 شنبه هفته پيش رفتم يه سر پاساژ موبايل تا كمي اطلاعات كسب كنم.
اول قيمت:قيمت گوشي طبقه همكف 750 بود.يكي از مغازه ها گفت هم كره اي داره و هم Made By Sami چيني هر دو رو ميدم 750:18:گفتم مگه ميشه. گفت چرا نشه هر دو يكي هستند،چون ما با كره تو تحريم هستيم اينا اومدن اين ليبل رو زدن كه بتونن وارد كنن،همين.هيچ فرقي نداره
رفتم طبقه پائين قيمتها 730-725 بود.حتي 720 هم يكي داشت.
دوم بسته بندي :
نكته بسيار مهم:همه گوشيها در جعبشون بدون پلمب بود!!!!:18::18::18:تمامي مغازه دارها به اتفاق (وقتي ازشون سوال كردم)اين پاسخ يكسان رو دادند:ما چون پول ميديم و خريد اين گوشي گرون هست بايد خودمون تست كنيم كه مثلا LCD ش مشكل نداشته باشه و خراب نباشه.يا قطعات اون كامل باشه و...براي همين از نظر خريدار به مثابه آكبند نبودن هست ولي اينطور نيست فقط ما چك ميكنيم و مجدد ميزاريم تو جعبه.
حال سوال من اين هست از دوستاني كه تا اكنون اين گوشي رو بدون گارانتي خريدن،آيا به اين صورت خريدن،يعني پلمپي برچسبي جه ميدون هيچ چي نداشته جعبه گوشيها؟!!حتما همه دوستاني كه گوشي رو دارن لطف بفرمايند و بيان و شركت كنن تو اين مشاوره.ممنون
اخبار ساعت 10 راديو پيام اعلام كرد تعرفه واردات گوشيهاي همراه از 23% به 6% كاهش و دستورالعمل اون هم ابلاغ شد.به نظرتون باز هم صبر كنيم تا پارتي بعدي:31:

hamidR15
13-08-2011, 10:16
دقت کن که حتما" جعبه پلمپ باشه که یه وقت لیبلشو عوش نکرده باشن.
آقا رضا ميشه در مورد اين پلمپ توضيح بدي چه شكليه؟بچه ها كسي عكسي از جعبه پلمپ نداره؟

PersiAndroid
13-08-2011, 10:38
حال سوال من اين هست از دوستاني كه تا اكنون اين گوشي رو بدون گارانتي خريدن،آيا به اين صورت خريدن،يعني پلمپي برچسبي جه ميدون هيچ چي نداشته جعبه گوشيها؟!!حتما همه دوستاني كه گوشي رو دارن لطف بفرمايند و بيان و شركت كنن تو اين مشاوره.ممنون

گوشي من پلمپ بود اما متوجه شدوم دو تا برچسپ پلمپ داره يعني اولي باز شده بود و باز پلمپ كرده بودن
حالا يا تو دبي يا همين مغازه داره خلاصه يكي باز كرده بوده باز برچسپ پلمپ زده بود

hamidR15
13-08-2011, 15:41
گوشي من پلمپ بود اما متوجه شدوم دو تا برچسپ پلمپ داره يعني اولي باز شده بود و باز پلمپ كرده بودن
حالا يا تو دبي يا همين مغازه داره خلاصه يكي باز كرده بوده باز برچسپ پلمپ زده بود
ممنون.ميشه بگي پلمپش چه جوري بود؟از اين هولوگرامي ها بود يا جور ديگه؟

reza_17173
13-08-2011, 15:48
آقا رضا ميشه در مورد اين پلمپ توضيح بدي چه شكليه؟بچه ها كسي عكسي از جعبه پلمپ نداره؟
والا اینطور که من دیدم یه چسب مشکیه که روی جعبه خورده که باعث میشه نتونی جعبه رو باز کنی. و موقع فروش فروشنده اونو با تیغ می بره. خودت جعبه رو که بگیری دستت می بینیش. البته ممکنه هم یه بار جعبه باز شده باشه و چسب جدید زده باشن جای چسب قبلی که با دقت کردن میشه اینم فهمید. اینجا هم که من می خواستم بخرم مغازه اول گفت ما همه جعبه هارو باز کردیم تا تست کنیم ببینیم یه وقت مشکلی نداشته باشن و گفت اگه دنبال جعبه پلمپ هستی نگرد! ولی من رفتم مغازه طبقه پایین صاحبش گفت مال ما همه پلمپن, منم ازش خریدم.

دوستان یه سوال داشتم. چطوری میشه فهمید که گوشی من الان روت هست یا نه؟! چون من دیروز گوشیو روت کردم ولی بعدش Factory Reset کردم گوشیو. حالا می خوام ببینم هنوزم گوشی روته؟ یا چون گوشی ریست شده باید دوباره روتش کنم؟

nokia titan
13-08-2011, 15:54
دوستان یه سوال داشتم. چطوری میشه فهمید که گوشی من الان روت هست یا نه؟! چون من دیروز گوشیو روت کردم ولی بعدش Factory Reset کردم گوشیو. حالا می خوام ببینم هنوزم گوشی روته؟ یا چون گوشی ریست شده باید دوباره روتش کنم؟

اگه موقع روشن کردن گوشیت علامت مثلث زرد اومد و توی منو آیکون سوپر یوزر بود بدون که گوشیت روت هست

PersiAndroid
13-08-2011, 16:08
ممنون.ميشه بگي پلمپش چه جوري بود؟از اين هولوگرامي ها بود يا جور ديگه؟

همونطور كه گفتم برچسپ زير اين هم دقيقا همين جوري بود باز شده بود و دوباره با يه برچسپ مشابه پلمپ شده بود.

reza_17173
13-08-2011, 16:17
اگه موقع روشن کردن گوشیت علامت مثلث زرد اومد و توی منو آیکون سوپر یوزر بود بدون که گوشیت روت هست

اون علامت زرد رو که من همون موقع که گوشیو روت کرده بودم با یه کرنل از بین بردم. یعنی قبل ازاینکه Factory Reset کنم هم علامت زرد رو نداشت! ولی الان توی منو گوشی 2تا آیکن CWM و Superuser هستن. پس روته دیگه؟
جالبه یعنی با Factroy Reset هم روت گوشی از بین نمیره؟!

ha789di
13-08-2011, 16:20
دوستان قیمت جدید چند شده؟

nokia titan
13-08-2011, 16:24
اون علامت زرد رو که من همون موقع که گوشیو روت کرده بودم با یه کرنل از بین بردم. یعنی قبل از ریست کردن که گوشی روت بود هم علامت زرد رو نداشت. ولی الان توی منو گوشی 2تا آیکن CWM و Superuser هستن. پس روته دیگه؟
جالبه یعنی با Factroy Reset هم روت گوشی از بین نمیره؟!

اگر با تغیر کرنل مثلث زرد از بین بردی وجود همون دوتا آیکون دلیل بر روت بودن گوشیت هست.
خیر ،از بین نمیبره ، یعنی راهش این نیست

hamidR15
13-08-2011, 16:25

همونطور كه گفتم برچسپ زير اين هم دقيقا همين جوري بود باز شده بود و دوباره با يه برچسپ مشابه پلمپ شده بود.
ممنونم از لطفت.اينهائي كه من ديدم اصلا همچين چيزي روش نيست:18::18::18::18:چه جوري برداشتن كه كارتون باهاش كنده نشده:41::31:
شما وقتي متوجه شدي كه دو چسبه هست اعتراض نكردي؟

PersiAndroid
13-08-2011, 16:28
برنداشته بودن با تيغ بريده بودن و دوباره يكي ديگه زده بودن روش!
من اون موقع حواسم پرت بود اونقد كه رفته بودم كره اي بگيرم made by samsung گرفتم :31:

Yashar Cross
13-08-2011, 16:37
گلکسی جدید سامسونگ با چیپ تگرا2

گروه خبری GSM: به گزارش پایگاه اینترنتی Tgdaily،سامسونگ قصد دارد بر روی فروش جدیدترین مدل سری کهکشانی خود با نام Galaxy R که دارای چیپ‌های تگرا ۲ است برنامه ریزی کند.

بنابر گزارش فارنت، این تلفن همراه دارای صفحه نمایش ۴٫۱۹ اینچیSLCD و چیپ تگرا ۲ بوده و دارای سیستم عامل اندروید ۲٫۳ نیز است.

یکی از قابلیت‌های این چیپ ، پشتیبانی کامل از فلاش پلیر به همراه بازی‌هایی در حد گرافیک کنسولی است که قابلیت اجرای بازی‌های مخصوص پردازنده های انویدیا را در اندروید مارکت فراهم می‌کند.

مشخصات این تلفن همراه به شرح ذیل است:

-صفحه نمایش ۴٫۱۹ اینچی WVGA از نوع Super Clear LCD

-سیستم عامل اندروید ۲٫۳ با دوربین ۵ مگاپیکسلی در پشت و ۲ مگاپیکسلی در جلو

-ضبط ویدیوهای ۷۲۰P و پخش ویدیوهای ۱۰۸۰p Full HD

-دارای حافظه داخلی ۸ گیگابایتی به همراه پشتیبانی از کارت حافظه تا ۳۲ گیگابایت

-وزن ۱۳۱ گرمی به همراه اندازه ۱۲۵٫۷ x 66.7 x 9.55 میلیمتر

Galaxy R در حال حاضر در کشور سوئد قابل دسترسی است و قرار است برای بقیه کشورها نیز به زودی عرضه شود.
.
.
نظرتون در موردش چیه؟
دوستدار شما یاشار

PersiAndroid
13-08-2011, 16:37
- :31:

Here’s the US spec Samsung Galaxy S II… Oh, wait

It’s safe to say that the launch of the Samsung Galaxy S II is one of the most anticipated US market launches this summer. Here, across the Atlantic, we have been reading all the rave reviews of the mighty droid, and hoped we would soon see a chance to get our hands on Samsung’s flagship. Well, it looks like the wait will be over any moment now, people.

I just got this heavy parcel from the U.S. branch of Samsung. Inside was this box, and at the sight of it, my pulse skyrocketed.. I felt like a child on Christmas. It’s finally here, the U.S. version of the Galaxy S II, I thought.
On opening the box however, here’s what I found inside:

Quite a teaser, eh? Probably the best I’ve seen. It brought a mixture of excitement and sadly, disappointment to my geeky heart. The telescope is definitely a nice reference to the name of the handset. There is no need to tell you though, that I prefer to watch this particular galaxy from way closer.
All in all, it looks like the Samsung Galaxy S II will indeed be coming soon to the United States. And now that I have this telescope, I expect to be among the first to see it coming.

soheiloooooo
13-08-2011, 18:35
حالا قشنگ شد.موبایل با اشانتیون تلسکوپ:31:

reza_17173
14-08-2011, 01:03
دوستان من می خوام یه کاستوم رام بریزم رو گوشی ولی توی آموزشش که خوندم می گه ابتدا اون فایل اصلی رو کپی کنین توی SD.
حالا گوشی من که مموری کارت مجزا نداره! پس یعنی من نمی تونم کاستوم رام بریزم؟

total_overdose
14-08-2011, 01:15
دوستان من می خوام یه کاستوم رام بریزم رو گوشی ولی توی آموزشش که خوندم می گه ابتدا اون فایل اصلی رو کپی کنین توی SD.
حالا گوشی من که مموری کارت مجزا نداره! پس یعنی من نمی تونم کاستوم رام بریزم؟
نه دوست عزیز منظورش مس مموری یا همون مموری داخلی 16 گیگ هست!
مستقیم میریزین تویه مس مموری بعد با cwm میرین تویه قیمت install zip و فایل رو انتخاب میکنین و ...

reza_17173
14-08-2011, 02:09
خب توی کدوم فولدر بزارمش؟ من گذاشتم توی صفحه اول کنار بقیه فولدرها.
توی آموزشش گفته وقتی می رین تو حالت ریکاوری مود گذینه zip install from SDCARD رو بزنین. ولی واسه من همچین گذینه ای نیست و بجاش این گذینه هست: apply update from sdcard که منم همینو انتخاب می کنم و بعدش فایل اصلی که اسمش CriskeloRomGSGII.v11.zip هست رو انتخاب می کنم اما وسط Install شدن Failed میشه! کجای کارو غلط میرم؟

ellina3033
14-08-2011, 06:52
برنداشته بودن با تيغ بريده بودن و دوباره يكي ديگه زده بودن روش!
من اون موقع حواسم پرت بود اونقد كه رفته بودم كره اي بگيرم made by samsung گرفتم

دوست عزیز میشه مشخصات گوشی تون و اگر تفاوای تحساس می کنید با کره ای داره رو بگین

ellina3033
14-08-2011, 07:27
یک سوال کلا مگه گوشی های ساخت چین مشکلی دارن؟
غیر از اینه که اینها فقط اونجا مونتاژ میشن و قطعات ساخت کره هستند؟

hamidR15
14-08-2011, 08:47
یک سوال کلا مگه گوشی های ساخت چین مشکلی دارن؟
غیر از اینه که اینها فقط اونجا مونتاژ میشن و قطعات ساخت کره هستند؟

سلام خدمت همه دوستان
من روز 4 شنبه هفته پيش رفتم يه سر پاساژ موبايل تا كمي اطلاعات كسب كنم.
اول قيمت:قيمت گوشي طبقه همكف 750 بود."يكي از مغازه ها گفت هم كره اي داره و هم Made By Sami چيني هر دو رو ميدم 750:18:گفتم مگه ميشه. گفت چرا نشه هر دو يكي هستند،چون ما با كره تو تحريم هستيم اينا اومدن اين ليبل رو زدن كه بتونن وارد كنن،همين.هيچ فرقي نداره"
رفتم طبقه پائين قيمتها 730-725 بود.حتي 720 هم يكي داشت.
اخبار ساعت 10 راديو پيام اعلام كرد(90/5/22) تعرفه واردات گوشيهاي همراه از 23% به 6% كاهش و دستورالعمل اون هم ابلاغ شد.به نظرتون باز هم صبر كنيم تا پارتي بعدي:31:
دقيقا درسته:46:
راستي بچه ها نظرتون راجع به خبر انتهاي پستم چيه؟:21:

Immunology
14-08-2011, 09:28
به نظر من هم هیچ فرقی نداره.پردازنده همونه.صفحه سوپرآملوییده که تو یه کارخونه تولید میشه.بقیه چیزا هم یکین.الکی پول اضافی واسه یه لیبل ندید.

hossein-sam81
14-08-2011, 09:48
سلام به همه دوستان
كابل مموري رو همونجور كه گفته بودن درست كردم
فلش مموري رو عالي اجرا ميكنه با سرعتي فوق العاده
موس و كيبورد هم بهش وصل ميشه با موس خيلي عالي ميشه كاركرد باهاش
موفق باشيد

total_overdose
14-08-2011, 10:08
خب توی کدوم فولدر بزارمش؟ من گذاشتم توی صفحه اول کنار بقیه فولدرها.
توی آموزشش گفته وقتی می رین تو حالت ریکاوری مود گذینه zip install from SDCARD رو بزنین. ولی واسه من همچین گذینه ای نیست و بجاش این گذینه هست: apply update from sdcard که منم همینو انتخاب می کنم و بعدش فایل اصلی که اسمش CriskeloRomGSGII.v11.zip هست رو انتخاب می کنم اما وسط Install شدن Failed میشه! کجای کارو غلط میرم؟

دوست عزیز اشتباهتون همین انتخاب گذینه هست!
apply update from... نباید انتخاب کنید!
گذینه پنجم یا همون instal zip... رو باید بزنید!
فایل رام هم همون بیرون بزارید و نمیخواد توی فولدر خاصی بریزین!
البته کسی تا به حال ندیدم بگه گذینه instal zip رو ندارم ولی اگه حتما ندارین ورژن جدید cwm رو با ادین بریزین رو گوشی احتمالا مشکل رفع میشه

PersiAndroid
14-08-2011, 10:44
سلام به همه دوستان
كابل مموري رو همونجور كه گفته بودن درست كردم
فلش مموري رو عالي اجرا ميكنه با سرعتي فوق العاده
موس و كيبورد هم بهش وصل ميشه با موس خيلي عالي ميشه كاركرد باهاش
موفق باشيد

موس و كيبرد؟
واسه من كه موس رو پيغام high voltage يا همچين چيزي ميده
تا حالا نديده بودم تو سايت ها هم كه موس وصل كنن و موس بلوتوث وصل كردن
اگه ميشه مدل موس و كيبردت رو بگو و يه راهنمائي بكن

total_overdose
14-08-2011, 11:11
موس و كيبرد؟
واسه من كه موس رو پيغام high voltage يا همچين چيزي ميده
تا حالا نديده بودم تو سايت ها هم كه موس وصل كنن و موس بلوتوث وصل كردن
اگه ميشه مدل موس و كيبردت رو بگو و يه راهنمائي بكن
باید آمپرش کم باشه!
موس های لپ تاپ عموما روش جواب میده!

PersiAndroid
14-08-2011, 11:27
Samsung Mobile announcing new product on August 29

Samsung to revise their device naming system for 2011

PersiAndroid
14-08-2011, 11:34
باید آمپرش کم باشه!
موس های لپ تاپ عموما روش جواب میده!

روش ديگه اي واسه پيدا كردن و خريد همچين موسي نيست؟
كه مثلا آمپرش رو نوشته باشه؟
يا مثلا يه مدل موس رو معرفي كنين
در مورد كيبرد هم همينطوره؟ همه كيبرد ها جواب نميده؟
واسه كيبرد بايد چي كار كرد؟
واسه موس بلوتوث چي؟ چه مارك و مدلي بگيرم بهتره؟

total_overdose
14-08-2011, 13:35
روش ديگه اي واسه پيدا كردن و خريد همچين موسي نيست؟
كه مثلا آمپرش رو نوشته باشه؟
يا مثلا يه مدل موس رو معرفي كنين
در مورد كيبرد هم همينطوره؟ همه كيبرد ها جواب نميده؟
واسه كيبرد بايد چي كار كرد؟
واسه موس بلوتوث چي؟ چه مارك و مدلي بگيرم بهتره؟
آمپر موس زیرش زده مثلا ماله من زده 5 ولت 20ma یعنی 20 میلی امپر

Yashar Cross
14-08-2011, 14:14
آمار فروش Galaxy S II سامسونگ، سه ماه بعد از عرضه آن

گروه خبری GSM: مدت زمان نسبتاً کوتاهی از ارائه پیشرفته‌ترین محصول سامسونگ در رده اسمارت فون های اندرویدی به بازار در آوریل ۲۰۱۱ می‌گذرد.

به گزارش ایتنا،Galaxy S II که معرفی رسمی آن به نمایشگاه MWC ۲۰۱۱ در فوریه امسال باز می‌گردد، در مدت کوتاه سه ماهه حضور خود در بازار به رکورد فروش فوق‌العاده ای نزدیک به ۳ میلیون نسخه دست یافته است، که از این لحاظ نه تنها از فروش کم نظیری در میان دیگر محصولات سامسونگ برخوردار شده است، بلکه با دیگر مدل‌های رکورد شکن سایر برندها نیز رقبایت تنگاتنگی را دنبال می‌کند.

کلیدی‌ترین نکته قابل ذکر در مورد I9100 Galaxy S II که نقش ویژه ای در فروش فوق العاده این مدل داشته است، علاوه بر طراحی زیبای دستگاه و قطر بسیار ناچیز ۸.۴۹ میلی‌متری آن بدون شک به صفحه نمایش رویائی این مدل باز می‌گردد.

این صفحه نمایش ۴.۳ اینچی گذشته‌ از ابعاد بسیار مناسب خود برای اولین بار از فناوری اختصاصی سامسونگ در این رده یعنی Super AMOLED Plus بهره می‌برد که در شفافیت رنگ‌ها، زوایای دید، روشنائی تصویر و به خصوص کنتراست بی نظیر پنل حرف اول و آخر را در میان تمامی مدل‌ها و پلتفرم های گوناگون می‌زند.

دوربین ۸ مگاپیکسلی دستگاه با امکان فیلمبرداری Full HD با ۳۰ فریم در ثانیه که در میان معدود مدل‌های دارای این وضوح فیلمبرداری از بیشترین نرخ برداشت تصویر برخوردار است، دیگر قابلیت مهم و کلیدی I9100 به حساب می‌آید.

پردازنده این مدل یک نمونه دو هسته ای ۱.۲ گیگاهرتزی بر پایه جیپ ست ARM Cortex-A9 است که در رده گرافیکی نیز از پردازشگر Mali-400MP با عملکرد فوق‌العاده استفاده می‌کند.

ترکیب پردازشگر و چیپ ست گرافیکی این مدل امتیاز بسیار بالایی برای Galaxy S II در تمامی بنچ‌مارک های معمول این کلاس در قیاس با سایر رقبا فراهم کرده است.

سیستم عامل این مدل نسخه ۲.۳ گوگل اندروید موسوم به Gingerbread است و آخرین ویرایش پوسته نرم افزاری سامسونگ موسوم به TouchWiz UI 4.0 نیز در آن بکار گرفته شده است.

حافظه داخلی ۱۶ یا ۳۲ گیگابایتی، حافظه یک گیگابایتی RAM در کنار سرعت بسیار بالای اتصال 3G تا 21Mbps به همراه بلوتوث نسخه ۳.۰، پشتیبانی از NFC، خروجی HDMI به کمک فناوری MHL پورت Micro USB و گیرنده های Wi-Fi و GPS لیست امکانات پر شمار این مدل را تکمیل می‌کنند.

در رابطه با فروش فوق‌العاده Galaxy S II آقای JK Shinریاست بخش ارتباطات موبایل در شرکت سامسونگ ضمن اشاره به I9100 به عنوان پیشرفته‌ترین اسمارت فون حال حاضر بازار، موفقیت تجاری بالای این مدل را به پشتیبانی کامل شرکای اپراتوری سامسونگ در انتخابGalaxy S II به عنوان برترین محصول اندرویدی این شرکت‌ها مرتبط دانست.
دوستدار شما یاشار

reza_17173
14-08-2011, 14:23
دوست عزیز اشتباهتون همین انتخاب گذینه هست!
apply update from... نباید انتخاب کنید!
گذینه پنجم یا همون instal zip... رو باید بزنید!
فایل رام هم همون بیرون بزارید و نمیخواد توی فولدر خاصی بریزین!
البته کسی تا به حال ندیدم بگه گذینه instal zip رو ندارم ولی اگه حتما ندارین ورژن جدید cwm رو با ادین بریزین رو گوشی احتمالا مشکل رفع میشه

من CWM رو هم نصب دارم! این فایل رو از طریق odin ریختم و CWM اومد واسم: I9100XXKG1_Kernel.tar
ولی بازم اون گذینه zip install from SDCARD رو ندارم!

hamidR15
14-08-2011, 14:59
بچه ها جريان اين GALAXY S II 4G چيه؟

PersiAndroid
14-08-2011, 16:14
بچه ها جريان اين GALAXY S II 4G چيه؟

خب نسخه ي مخصوص شبكه تلفن همراه هايي هست كه از فناوري 4G (نسل چهارم شبكه تلفن همراه)استفاده مي كنن

در مورد 4G:

fariborz_1
14-08-2011, 16:24
الان بدن گارانتی پارس مایکروتل 750 تومن گیر میاد ؟

PersiAndroid
14-08-2011, 20:59
Is This The Samsung Hercules, 4.5″ Of Android Dual-Core Awesomeness? s

Is it possible? Can it be? Are we looking at what is possibly the first sighting in the wild of the Samsung Hercules? At first glance it looks almost exactly like the Samsung Galaxy S 2, the Samsung model the Hercules is based off of. Except that this is a 4.5″ screen according to the folks at MobileSyrup who got their hands on the image courtesy of a tipster that attended a Samsung Mobile concert last night in Canada. Rumored to be the first 42Mbps smartphone in Canada rumor has it will take the very same honor here in the States. The Hercules sports an 8 megapixel camera on rear that shoots 1080i video along with a rumored 2 megapixel front facing camera. A noticeable absence in this picture is the optical trackpad the Galaxy S 2 has on board, instead showing off the standardized capacitive four button layout that is so common on Android devices these days.
We thought it would be worth pointing out an interesting comment on MobileSyrup that provides some food for thought that we could be looking at the Hercules:

TELUS seems to have a nack for snatching up T-Mo variants of phones but get them with 950/1900MHz 3G. They did it by getting the T-Mo’s version of the Galaxy S. They did it again with the T-Mo Galaxy S 4G. It only made sense that they would be getting the T-Mo rumored Hercules.

It’s hardly concrete information but we tend to believe that this commenter is on to something. At this point it would be incredibly preliminary to say for sure that this is the Samsung Hercules but seeing as how there is at least some noticeable difference between the Galaxy S 2 and the pictured model, we’ll just cross our fingers, click our heels three times and hope for the best.

source link :

total_overdose
14-08-2011, 21:02
من CWM رو هم نصب دارم! این فایل رو از طریق odin ریختم و CWM اومد واسم: I9100XXKG1_Kernel.tar
والا دوست عزیز نمیدونم ایرادش از کجاست!
کمی صبر کن شاید اساتید جواب بدن:46:

PersiAndroid
14-08-2011, 21:09
Samsung Hercules Is T-Mobile’s Version Of Infuse 4G? h

The boys over at Thisismynext.com are running quite the scoop with codename “Samsung Hercules.” With a possible arrival date of August this one has some time to mature but the Thisismynext crew has quite the spec breakdown:

4.5″ 480x800 Super AMOLED Plus display
Android 2.3
NFC Support
42Mbps HSPA+ capable (category 24 HSDPA and category 6 HSUPA)
AWS plus 850/1900 MHz…they claim support for AT&T’s 4G will be here if the merger succeeds which interesting considering this phone is scheduled for August and the deal won’t close till next year?
Preliminary measurements of 5.16 x 2.76 x 0.37 inches, resembles the AT&T Infuse 4G
16GB internal ROM, 1GB internal RAM, expandable microSD memory up to 32GB
Qualcomm 1.2GHz dual-core APQ8060 processor??
8 megapixel camera with 1080p video capture and front facing camera for video chat
Micro USB transfer for HDMI
These are certainly some impressive specs and if they come to fruition will make for quite the beastly phone. This might be why Thisismynext claims this phone is tagged for the “over $350″ price category. Let’s see how this one develops.

source:

reza_17173
14-08-2011, 21:31
والا دوست عزیز نمیدونم ایرادش از کجاست!
کمی صبر کن شاید اساتید جواب بدن:46:

فهمیدم چشه :)

M@hdi-B
14-08-2011, 21:37

شما دنبال این گزینه تو CWM می گردی؟

اصلا گوشیو به ریکاوری می بری؟

borland dariush
14-08-2011, 21:48
دوستان شنیدین گالگسی اس 2 رکورد 3 میلیون فروش رو هم زده!!!
خودمونیم داره یه رکورد تاریخی میزنه!

farredsky
14-08-2011, 21:57
جاوا و نرم افزار بانک روش اجرا می شه ؟
فلشش چراغ قوه می شه ؟

Doctor6543
15-08-2011, 00:45
ابديت رسميه ٢٠٣٠٤ وأسس اومده ذا نه

---------- Post added at 01:45 AM ---------- Previous post was at 01:45 AM ----------

ابديت ٢٠٣٠٤ واسش اومده يا نه

PersiAndroid
15-08-2011, 01:18
Samsung Hercules Unveiled For T-Mobile, Galaxy S 2 Variant Confirmed

The vaunted Samsung Hercules is rumored to be T-Mobile’s first HSPA+ 42Mbps device and if nothing else about the device grabs your attention, that fact alone should. Up until this point it’s look, style, color and pretty much everything else has been a guessing game. Will it or won’t it be a Samsung Galaxy S 2 model or variant for T-Mobile has been a question we’ve been asking ourselves almost daily since word first came down that this device existed back in May with the leaked 2011 roadmap.
Well now we’ve got pics and what we consider to be pretty concrete evidence that this is in fact a Galaxy S 2 model since it says Galaxy S 2 on the backplate of the phone. That’s a dead giveaway if we have anything to say about it. Unfortunately none of these images shows off a lot about the phone including the Touchwiz Interface that is undoubtedly running over Android which we are so eager to see. We’ve got three pics for you along with a leaked shot that comes courtesy of Pocket Now this morning which shows the front of the Hercules which matches up quite nicely with our own shot of the front side.
So what do we know about it? Our ninja told us we are definitely looking at a 4.5″ inch display and the phone is fast, fast and fast. Netflix is preinstalled thankfully and we’re told it works like a charm. The messaging, email and calendar app are amazing and much better than the stock Google offerings.
That’s all for now but we know the phone is in the wild so let’s all cross our fingers for a much more in depth look at the Samsung Hercules sometime soon!

source:

frist:

PersiAndroid
15-08-2011, 01:31
ابديت ٢٠٣٠٤ واسش اومده يا نه

بله - كلي آپديتش اومده - آخرين ورژنش هم XXKG6 هست

reza_17173
15-08-2011, 04:07
شما دنبال این گزینه تو CWM می گردی؟

اصلا گوشیو به ریکاوری می بری؟

نه یه مشکلی بود که حلش کردم و به کاستوم رام CriskeloRom فلش زدم که فارسی داشت.
ولی زیاد حال نکردم باش دوباره برگشتم به XXKG6 بدون فارسی.

ellina3033
15-08-2011, 10:07
سلام به همه دوستان
به تازگی پارس مایکروتل گوشی های ساخت کره وارد کرده است.

hamidR15
15-08-2011, 11:07
سلام
دوستان نظرتون در مورد اين سايت چيه؟آيا كسي تا حالا خريد داشته؟قيمت كيفها و كاورهاش البته برخيش از گوشي بازار كمتره.

hamidR15
15-08-2011, 11:22
سلام به همه دوستان
به تازگی پارس مایکروتل گوشی های ساخت کره وارد کرده است.
همون Made By Samsung هستش.قيمت هم 827 تومن.:46:

Yashar Cross
15-08-2011, 11:52
جاوا و نرم افزار بانک روش اجرا می شه ؟
فلشش چراغ قوه می شه ؟
بله جاوا رو اجرا میکنه...
فلششم با نرم افزار چراغ قوه میشه:20:
دوستدار شما یاشار

farzad_sh_2020
15-08-2011, 13:56
سلام
دوستان نظرتون در مورد اين سايت چيه؟آيا كسي تا حالا خريد داشته؟قيمت كيفها و كاورهاش البته برخيش از گوشي بازار كمتره.

سلام
این لینک که دادین فروشگاه ما هست

علت بالا بودن قیمت ها این هست که بطور مثال کیف که سفارش میدین به تنهایی از کشور کره برای شما با پست EMS ارسال میشه و کمی هزینه پست بالا هست .
اما اگر چند محصول مانند محافظ صفحه و کابل و ... انتخاب کنید به دلیل هزینه ارسال کمتر قیمت ها پایین تر میشه

چون اینجا جای بیشتر توضیح دادن نیست اگر سوالی بود در بخش پشتیبانی فروشگاه یا پ.خ در خدمتتون هستم
موفق و پیروز باشید

PersiAndroid
15-08-2011, 22:34
اگه انگشتتون رو تو قسمت بالاي صفحه يا همون Notification bar چند لحظه نگه دارين بعد به چپ و راست دستتونو بلغزونين برايتنس صفحه رو ميتونين كم و زياد كنين

reza2t
15-08-2011, 22:46
خوش به حال کسایی که s2 دارن
اند گوشیه

garrymaximus
16-08-2011, 03:50
آقا یک سوال.؟
به نظرتون بازی برای چیپ این گوشی کم نیست نسبت به بقیه{aderno ,snapdragon....}?
من هرچی گشتم حدود 25 تا بازی hd بیشتر نداشت.......

ellina3033
16-08-2011, 08:56
همون Made By Samsung هستش.قيمت هم 827 تومن.:46:

سلام دوست عزیز hamidR15
حالا این made by sumsong چجوریاس؟

PersiAndroid
16-08-2011, 10:17
من که دارم عالیه مشکلی ندارم باهاش..
یکم زردی داشت با آپدیت خیلی کمتر شده... داغی گوشی هم با آپدیت حل شد
من فقط نظرم تو کیفیت بدنه هست شاید کره ای ها کیفیت بدنه بهتری داشته باشن اما مقایسه هم نکردم

PersiAndroid
16-08-2011, 10:41
میگم میشه از گوشی tv out گرفت با اون کابل های composite و جک 3.5
آخه من هر چی گشتم گزینه ی tv out که تو گالکسی اس 1 بود و پیدا نکردم
کابل hdmi که گیر نمیاد..
اگه جایی کابل میفروشه بگین
گوشی بازار میده 70 که به نظرم خیلی زیاده

BLACK_SUN
16-08-2011, 11:43
اگر منظورتون کابل OTG هست از اینجا قیمتشم مناسب هست فکر کنم 7-8 تومان

PersiAndroid
16-08-2011, 12:02
نه کابل usb otg رو که خودم درس کردم [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
hdmi رو می گم . اونم اگه یه راهی داشت خوب بود [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

garrymaximus
16-08-2011, 12:17
آقا یک سوال.؟
آقا جواب مارو نمیدید؟

Arashdn
16-08-2011, 13:06
کابل HDMI هیچ راهی نداره
با کامپوزیت هم وصل نمیشه ....
کابل MHL هم فقط تو گوشی بازار که خیلی گرون میده

soheiloooooo
16-08-2011, 13:20
نه کابل usb otg رو که خودم درس کردم [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
hdmi رو می گم . اونم اگه یه راهی داشت خوب بود [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
بالاخره گوشیو فروختی یا نه؟اگه کارکردش پیدا کردی بم خبر بده حتما

PersiAndroid
16-08-2011, 13:29
بالاخره گوشیو فروختی یا نه؟اگه کارکردش پیدا کردی بم خبر بده حتما

آره تو فکر فروشش هستم.
ولی قبلش باید یه کره ای و ورژن اروپا پیدا کنم

hamidR15
16-08-2011, 15:04
سلام
به نظرتون براي GALAXY S II كيف مناسبتره يا بامپر؟شما كدوم رو انتخاب مي كني و چرا؟

كيف

بامپر Bumper

BLACK_SUN
16-08-2011, 15:39
آقا یک سوال.؟

اینجا هارو رفتی؟

reza2t
16-08-2011, 16:12
دوستان خواهشا تعصب رو بزارین کنارو دوستانه و برادرانه جواب این سوالم رو بدین
واقعا ارزششو داره که 150 تومن بیشتر بزارم و بجای arc برم Galaxy S II بگیرم ؟

من عاشق طراحی arc هستم ولی قضیه پردازنده دو هسته ای و صفحه Super AMOLED Plus و تفاوت 512 تایی توی ram منو به شک انداخته

M@hdi-B
16-08-2011, 18:39

من عاشق طراحی arc هستم ولی قضیه پردازنده دو هسته ای و صفحه Super AMOLED Plus و تفاوت 512 تایی توی ram منو به شک انداخته

صد در صد ارزش داره

فقط همین سه مورد به شک انداختت؟:31: یه کم بیشتر تحقیق کنی سی مورد اختلاف پیدا می کنی :31:

garrymaximus
16-08-2011, 18:40

شک نکن.
اگر الان 150 تومن هزینه نکنی چند وقت دیگه باید بیشتر هزینه کنی..:10:

reza_17173
16-08-2011, 19:53
دوستان خبری از رام رسمی 2.3.4 فارسی هست یا فعلا" نه؟!

mohammadsm
16-08-2011, 20:41
يه سوال من اين گوشيا مي خوام با گارانتي مايكروتل بخرم كره اي بعد مي خواستم ببينم گوشيايي كه مايكروتل مياره سفارش كجان خاور يا اروپا؟:13:

farzad_sh_2020
16-08-2011, 21:16
دوستان عزیز که کابل HDMI میخواین من میتونم براتون بیارم . داخل سایتمون هم هست تکی 65000 . ولی اگر چند نفر بشید و یک نفر نماینده بشه بخاطر کاهش هزینه ارسال از کره به ایران ارزان تر پاتون در میاد .

اگر خواستید چند نفر ، یک نفر رو نماینده کنید و من به ادرس ایشون میارم و ازشون بگیرید

موفق باشید

farzad_sh_2020
16-08-2011, 21:31
يه سوال من اين گوشيا مي خوام با گارانتي مايكروتل بخرم كره اي بعد مي خواستم ببينم گوشيايي كه مايكروتل مياره سفارش كجان خاور يا اروپا؟:13:

دوست عزیز اگر زده باشه Made by samsung که کره نیست . چون دیدم صفحه قبل نوشتن گارانتی دارش این رو نوشته

farzin_silver
16-08-2011, 22:03
دوستان رام madmack ورژن 1.6 هم اومده که بر پایه رام 2.3.4 KG5 هست.

شبیه رام استوک هست و تغییرات گرافیکی نداره.ولی زبان فارسی رو تو SMS و Browser ساپورت میکنه.

من نصب کردم راضیم.

این لینک منبع:

اینم لینکی که مستقیم کردم:

Yashar Cross
17-08-2011, 00:48
اعلامیه سامسونگ برای معرفی جدیدترین و قوی ترین محصول این شرکت

گروه خبری GSM: گروه تولیدکننده تلفن‌های همراه سامسونگ قصد دارد در تاریخ 29 آگوست در شهر نیویورک آمریکا کنفرانسی را با حضور رسانه‌های خبری برگزار کند تا طی آن یکی از بهترین گوشی‌های هوشمند این شرکت معرفی شود.

به گزارش آژانس خبری فناوری اطلاعات و ارتباطات، در دعوتنامه مربوط به این کنفرانس اعلام نشده که کدام یک از محصولات جدید معرفی خواهد شد، اما سامسونگ توضیح داده است که بهترین و قوی‌ترین گوشی هوشمند خود را در معرض دید عموم قرار خواهد داد.

برخی منابع خبری پیش‌بینی کرده‌اند که این گوشی پیشرفته و پرقدرت Galaxy S II خوهد بود. در تصویر مربوط به این کنفرانس نیز نام II آورده شده است که بر این اساس احتمال می‌رود این گوشی Galaxy S II باشد.

منابع خبری پیش‌بینی کرده‌اند که این گوشی هوشمند پردازنده دوهسته‌ای 1.5 گیگاهرتزی، دوربین دیجیتالی 8 مگاپیکسلی، نمایشگر چند-لمسی 4.5 اینچی و ... را در خود جا داده است.

بر اساس گزارش‌های منتشر شده، سامسونگ در فصل دوم سال جاری میلادی موفق شد به عنوان دومین تولیدکننده برتر گوشی‌های هوشمند در دنیا برگزیده شود.
.
.
.
چه میکنه این سامی:8: خبر خوبیه برای من چون اس 2 قدیمی :31:ارزون میشه منم میگیرم.
شایدم پول اومد دستم اس 2 اپدیت شده گرفتم:8:
اینو حتما برای کل کل با اپل زده:27:
نظرتون چیه؟
دوستدار شما یاشار

reza_17173
17-08-2011, 03:14
دوستان چندتا سوال دارم.
1_پروفایل ها تو این گوشی کجا هستن؟! همین پروفایل ها که میشه هر کدوم رو مثلا" روی حالت زنگ یا ویبره یا... تنظیم کرد. اصلا" پروفایل داره این گوشی؟
2_وقتی گوشی رو تو حالت Mass Storage وصل می کنم به PC دوتا درایو میاره که حجمشون صفره و هیچ کدوم رو هم باز نمی کنه! یعنی در واقع اصلا" حالت Mass Storage واسه من نمیاد! باید چیکار کنم؟(از هر 2روش هم برای اتصال توی حالت Mass Storage استفاده کردم)
3_وقتی که می خوام یه عکس با کیفیت رو توی پشت زمینه گوشی(یا پشت زمینه در حالت قفل) قرار بدم مجبورم یه قسمت از عکس رو توی یه کادر انتخاب کنم و گوشی هم با زوم روی اون قسمت فقط اون تیکه رو واسه پشت زمینه انتخاب می کنه. این خیلی منو اذیت می کنه چون باعث میشه کیفیت عکس افت کنه! توی گوشی قبلی من که Wave بود اصلا" اینطور نبود! راهی وجود داره که بشه کل عکس رو گذاشت پشت زمینه؟!

mohammadsm
17-08-2011, 07:20
مهندس persiandroid گوشي هاي گارنتي دار جعبه سفارش اروپا هستن يا خاور ميانه و بعد گارانتي دار ها سالم هستن؟:41:
امروز فردا مي خوام سفارش بدم از اصفهان برام بفرستن چون تو شهر خودمون نيست
عجله دارم

Arashdn
17-08-2011, 12:38
مهندس persiandroid گوشي هاي گارنتي دار جعبه سفارش اروپا هستن يا خاور ميانه و بعد گارانتي دار ها سالم هستن؟:41:
عجله دارم
بابا سفارش اروپا و چین و کره رو ول کنید
مطمعن باشید همش یکیه و هیچ فرقی نداره ....

PersiAndroid
17-08-2011, 12:59
عجله دارم

خودم دیروز هرچی تو بوشهر گشتم کره یا حداقل MAD BY SAMi که سفارش اروپا هم باشه پیدا نکردم و بیشتر چینی بود
حتی دو تا از مغازه ها پلمپ گوشیو باز کردن تا ببینن چیه
البته بعضی گارانتی دار ها که از قبل مونده بود ساخت کره بودن و خب گارانتی داراش طور رسمی عرضه شدن و سفارش خاورمیانه هستن البته یه سری گوشی هم بود که رو جعبه کلا عربی نوشته بود جالب اینجاست که یه برچسب روش زده بود که کیس سلیکونی داخلش هست و بارنگ های مختلف و اینا و ما حتی اون جعبه پلمپ رو که هم باز کردیم هیچی توش نبود.. به نظرم اگه میخوای بخری کل بازار رو بگرد تا خیالت راحت باشه شاید پیدا کردی

---------- Post added at 12:59 PM ---------- Previous post was at 12:54 PM ----------

در ضمن یه پست در مورد usb otg این گوشی تو کلوپ سنسیشن نوشته بودم که با خوندن فروم های مختلف متوجه شدم و گفتم شاید اینجا بذارم به دوستان کمک کنه:

آخه اين اصلا ربطي به اوتيجي نداره، آخر کليپ ميگه که ما هر چي کيبورد وصل کرديم به گوشي جواب نداد، و گوشي مثل ان هشت نميتونه کيبورد رو ساپورت کته، اما به صورت وايرلس يه ست کيبورد و موس دل رو به گوشي وصل کرد و گفت به جاش اينطور ميشه! البته نميدونم دقيقا اينارو گفت يا نه! :دي ولي همچين چيزي بود. تو سايت جي اسم آرنا هم نوشته نميشه کيبورد و موس رو با يو اس بي وصل کرد! نوشته آن دي گوي سامسونگ ضعف زيادي تو ساپرت انواع يونيورسال باس داره
و اينکه گفتم که به سنسيشن يه جوي استيک خيلي کامل بيسيم وصل کرده بود داشت باهاش موتو جيپي يا همچين چيزي بازي ميکرد!!!

نه گالکسی اس 2 ضعف نداره این مشکل اندروید 2.3 هست که این قابلیت رو نداره و خود سامسونگ به جینجربرد این قابلیت رو اضافه کرده
حتی گالکسی تب 10.1 هم این قابلیت رو داره و یه سری گوشی های اندرویدی دیگه
قراره تو آیس کریم این قابلیت به صورت نیتو گذاشته بشه که اون موقع هم تعداد دستگاه هایی که ساپورت بکنن این قابلیت رو بیشتر میشه و هم اینکه درایور های بیشتری توی گوشی هست برای ساپورت وسیله های مختلف مثل جوی استیک و غیره
مثلا الان گالکسی اس 2 همه ی موس ها رو نمیشناسه و خب باید صبر کرد تو آپدیت های بعدی
چون بعضی موس ها شرتکات دارن یا میزان مصرف و چیز های دیگشون فرق داره
و خب شما میتونین از موس های کم مصرف یا موس هاب لپ تاپ استفاده کنین
مثلا این مدل موس مشکلی نداره و عالی جواب میده:
fom-1330 - farassoo
و میتونین از کیبرد های کم مصرف 100ma آمپری استفاده کنین البته خروجی گوشی همون 200ma هست
بعضی مواقع هم اضافه کردن دستگاه اول به کابل بعد به گوشی مشگل برای بعضی از موس و کیبوردهای ساپورت نشده حل کرده

و برای هارد های اکسترنال یا وسایل دیگه پر مصرف که منبع تغذیه ندارن میتونین از هاب استفاده کنین
حتی شما میتونین کابل گوشی های دیگه که با usb شارج میشن رو به گوشی بزنین و اون رو شارج کنین
و یا مثلا میتونین گوشی رو به hdtv وصل کنین و با موس و کیبرد باهاش کار کنین

الانم که کابل n8 توبازار 4-5 میشه و یکم اطرافشو سوهان بزنین حله چون SII از نوع microUSB-B هست اما N8 از نوع microUSB-A اما واسه hdmi فعلا نمیشه کاری کرد چون یه برد داره که آیسی SMD داره و الان کابله تو بازار قیمتش حدود 70 هست

mohammadsm
17-08-2011, 21:50
سلام دوستان:26::26::26::26::26::26::26::26::26::2 6::26::26:
بالاخره اين گوشي به احتمال كم فردا :42::42::42::42::42::42::42::42::42::42::42: يا صد در صد شنبه ميرسه دستم اون مغازه اي كه سفارش دادم برام بياره اينجوري گفت ولي انشا ... كه فردا ميرسه:42::42::42::42::42::42: بدون گارانتي و سفارش اروپا ولي ساخت كجاش معلوم نيست چون يارو ميگفت كره اي ها بيشتر ليبلن
دوستان دعا كنيد فردا برسه چون نميتونم ديگه صبر كنم:42::42::42::42::42:
قربووون ههمتون:3::3::7::7::15::15::15::15:

kiuna
17-08-2011, 21:51
من بین این انتخاب این گوشی و ایفون موندم !
به سیستم عامل هیچکدوم هم کار نکردم!
البته یه سری میگن صبر کن ایفون 5 بیاد نمی دونم چیکار کنم ؟

mohammadsm
17-08-2011, 21:59
من بین این انتخاب این گوشی و ایفون موندم !
به سیستم عامل هیچکدوم هم کار نکردم!
البته یه سری میگن صبر کن ایفون 5 بیاد نمی دونم چیکار کنم ؟
صبر كردنا كه من اصلا پيشنهاد نمي كنم چون بعد دو هسته اي سوني اريكسون بعد دو هسته اي 1.5 htc و همينجوري هي مياد:27::27::27::27:

---------- Post added at 10:59 PM ---------- Previous post was at 10:55 PM ----------

خداحافظی سامسونگ، HTC و سونی اریکسون با سیستم عامل اندروید!

26/05/1390
گروه خبری GSM: کارشناسان معتقدند گوگل با خرید واحد موبایل شرکت موتورولا عملاً شانس حضور در گوشی‌های ساخت شرکت‌های سامسونگ و اچ تی سی را از دست داده است.

به گزارش فارس، گوگل روز گذشته از برنامه خود برای خرید این واحد بزرگ تجاری با پرداخت ۱۲.۵ میلیارد دلار خبر داد. ناظران بازار می‌گویند این اقدام گوگل به مایکروسافت فرصت می‌دهد تا سامسونگ و اچ تی سی را برای استفاده از سیستم عامل ویندوز فون تحت فشار بگذارد.

این شرکت‌ها که پیش از این هم نگران انحصارطلبی تجاری گوگل بوده‌اند ممکن است با این اقدام گوگل وحشت زده شده و استفاده از سیستم عامل آندروید را در تولیداتشان کاهش دهند.

فرانسیسکو جرونیمو تحلیل گر موسسه آی دی سی معتقد است که اگر چه این قرارداد از نظر مالی به نفع موتورولا بوده اما ممکن است در درازمدت به ضرر گوگل تمام شود که رقبا را به شدت ترسانده است.

گوگل با عقد این قرارداد وارد رقابت مستقیم با شرکت‌های بزرگ سازنده گوشی مانند اچ تی سی، سامسونگ و سونی اریکسون شده و به همین علت این شرکت‌ها را به سمت استفاده از تولیدات مایکروسافت سوق می‌دهد که تنها سیستم عامل تولید می‌کند و بازگیر مهمی در حوزه سخت افزارهای همراه نیست.

soheiloooooo
17-08-2011, 23:54
من يك گلگسي ٢ دارم با ايفون ٤ يا ipad2 عوض ميكنم ٠٩٣٢٩١٧١٥١٥

عوض نکن که ضرر میکنه
اپل هم شد گوشی؟

kiuna
18-08-2011, 11:27
صبر كردنا كه من اصلا پيشنهاد نمي كنم چون بعد دو هسته اي سوني اريكسون بعد دو هسته اي 1.5 htc و همينجوري هي مياد
از نظر سیست عامل و برنامه کدوم بهتره ؟
من کسایی رو که ایفون دارند دیدم که توی گوشیشون برای هر چیزی یه برنامه دارن
اما نمی دونم مشابه اون برای اندروید پیدا میشه یعنی برنامه های کدوم بیشتر و بهتره ؟