PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : I9100 Galaxy S II » گوشی سامسونگ با سیستم عامل Android و پردازشگر ا Dual Core ا

صفحه ها : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 [10] 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23

qazplm
30-06-2011, 03:11
سلام بچه ها منم آیفون 4 رو فروختم SGS2 گرفتم
به خدا خلاص شدم از هرچی محدودیته D:
فقط i9100
به بهشت خوش اومدی D:

hadi_vazi
30-06-2011, 09:08
سلام بچه ها منم آیفون 4 رو فروختم SGS2 گرفتم
به خدا خلاص شدم از هرچی محدودیته D:
فقط i9100

یعنی واقعا iphone 4 انقدر محدودیت داره؟

hoha881
30-06-2011, 09:22
آیا واقعیت داره که جینجر فقط از یه هسته پشتیبانی میکنه؟ اونقت فرق s1 با s2 فقط دوربینشه و دیزاینش؟
لطفا کمک کنید دوستان من میخوام این گوشی رو بگیرم ولی با این گرم شدنش و این چیزایی که میشنوم s1 رو بگیرم منتظره نکسوس بعدی یا s3 f بمونم بهتر نیست؟
فعلا فقط از یکی استفاده میکنه.
همون تک هستش فعلا بهترین بنچمارک رو داره.
اگه بخوای برای اونا صبر کنی عیدنوروز شده.
فعلا اگه بگیری افت قیمت شدید میکنه صبر کن تا قیمتش ثابت بشه بعد بگیر.

astaragg
30-06-2011, 09:51
فعلا اگه بگیری افت قیمت شدید میکنه صبر کن تا قیمتش ثابت بشه بعد بگیر.

دوستان لطفا کمک کنید واقعا می صرفه؟ وقتی این نمیتونه از دوتا cpu استفاده کنه اونوقت چه فرقی میکنه.
من که کارم فقط با نرم افزاره.

n-VIDIA
30-06-2011, 10:24
فعلا اگه بگیری افت قیمت شدید میکنه صبر کن تا قیمتش ثابت بشه بعد بگیر. ای بابا...این دیگه چه حرفیه...مگه به صورت فیزیکی 2 تا هسته جدا جدا روی گوشی نصب شده که یکی کار کنه یکی کار نکنه...یه Soc ـــه Orion از 2 هسته CPU و 4 هسته GPU تشکیل شده...هرکدوم از اینا نخوان کار کنن کل Soc نمیتونه کار کنه !

aram24
30-06-2011, 11:32
دوستان گوشی به دست من رسید فقط پشتش نوشته

made by samsung

به نظر شما این یعنی چی؟؟؟؟؟

---------- Post added at 12:32 PM ---------- Previous post was at 12:30 PM ----------

سایتی هست که سریال نامبر رو چک کرد؟؟؟؟

hamed999
30-06-2011, 12:18
یعنی گوشیتون تحت لیسانس کره هست
موردی نداره اصل اصل هست

Mr.Vahid
30-06-2011, 12:51
منم گرفتم این گوشیو عالیه 830 گرفتم خوبه ؟

astaragg
30-06-2011, 12:54
ای بابا...این دیگه چه حرفیه...مگه به صورت فیزیکی 2 تا هسته جدا جدا روی گوشی نصب شده که یکی کار کنه یکی کار نکنه...یه Soc ـــه Orion از 2 هسته CPU و 4 هسته GPU تشکیل شده...هرکدوم از اینا نخوان کار کنن کل Soc نمیتونه کار کنه !

من که اطلاعی ندارم،دوستان میگن جینجر فقط از یه هسته استفاده میکنه،اونوقت به نظرت s2 با این قیمت می ارزه؟
من میخوام گوشی رو شنبه عوض کنم ولی بین s1 و s2 موندم.
اگه فرق زیادی نداره بمونم واسه s3 بهتره،شنبه هم s1 رو بگیرم.

bille_jean2001
30-06-2011, 13:06
جينجربرد فقط كاملا بهينه نشده واسه اين سي پي يو ها فرقشون رو همين الان در پرفرمنس و سرعت و ظبط و پخش فول اچ دي ميشه ديد البته فعلا gs2 مثل ماست بهون هيچ درنگي فول اچ دي هاي سنگين رو هم عقب جلو ميكنه بدون كوچكترين مكثي

hoha881
30-06-2011, 13:35
دوستان لطفا کمک کنید واقعا می صرفه؟ وقتی این نمیتونه از دوتا cpu استفاده کنه اونوقت چه فرقی میکنه.
من که کارم فقط با نرم افزاره.

در اینده نزدیک از هر دو هسته استفاده میکنه.
اکثر گوشی های اندرویدی بالای 450 تومن مشکلی با نصب نرم افزار ندارن.
البته علاوه بر cpu صفحه نمایشش هم فوق العادست.
به نظر شخصی صبر کن تا قیمتش ارزونتر بشه.البته اگه 100-150 ضرر برات مهم نیست میتونی همین حالا بگیری.
البته s1 بگیری صبر کنی واسه s3 هم خوب فکری هست.
ولی به نظرم صبر کن تا ایفون نسل بعد معرفی بشه بعد اقدام به تعویض گوشی کن.

Mr.Vahid
30-06-2011, 13:36
یه سول فروشنده به من گفت بذار دفعه اول شارزش تموم شه بعد در حالت خاموش شارزش کن حالا من میخوام وصلش کنم کامپیوتر چی کنم وصلش کنم یا بذارم شارزش تموم شه

n-VIDIA
30-06-2011, 14:04
مگه آندروید باید استفاده کنه؟
شما میتونی دو هسته ای بودن رو تو FULL HD با قدرت 30فریم و HDMIــش حـــس کنی...

Pedram_mrn
30-06-2011, 14:57
بذار شارژش تموم شه بعد تو حالت خاموش بذار شارژ شه ترجیحا 6 ساعت

astaragg
30-06-2011, 16:48
گوشی الان من هم HDMI داره ولی یه بار هم........(خونه دانشجویی اخه....)
کسی از دوستان می دونه icecream کی میاد؟ چون تا اون موقع s2.....
اگه بیشتر از 3 ماه مونده نمیصرفه به s2 پول بدم به نظرم.اینطور که شنیدم نکسوس بعدی 1.5 و s3 دو گیگاهرتز قدرت دارن.البته شنیدم پس.....

Bahman.M86
30-06-2011, 17:28
دوستان گوشی به دست من رسید فقط پشتش نوشته

made by samsung

به نظر شما این یعنی چی؟؟؟؟؟

---------- Post added at 12:32 PM ---------- Previous post was at 12:30 PM ----------

گوشی ویو8500 منم پشتش نوشته Made By Samsung
من کلی تحقیق کردم و نتیجش هم اینه...
شما درمورد گوشیتون

در Made In Korea نبودنش شک نکنید(مثلا ممکنه ساخت چین یا تایوان یا جای دیگه ای باشه ولی تحت لیسانس سامی هست)
در اصل بودنش شک نکنید
کیفیت گوشی شما با گوشی که پشتش نوشته Made In Korea By Samsung مطلقا فرقی نداره و خیالتون تخت تخت...

یادتون باشه Arc با اون همه کیفیت و زیبایی چینی هستش و هر جنس چینی هم بی کیفیت نیست

کلا برید حالشو ببرید ...:5:
ماهم چون پولشو نداریم بریم بخریم مشغول سماق مکیدن هستیم...:27::31:

093X
30-06-2011, 19:53
ما الان این گوشی رو 790 تومن عمده به مغازه ها میدیم!

Yashar Cross
30-06-2011, 23:33
من که اطلاعی ندارم،دوستان میگن جینجر فقط از یه هسته استفاده میکنه،اونوقت به نظرت s2 با این قیمت می ارزه؟
من میخوام گوشی رو شنبه عوض کنم ولی بین s1 و s2 موندم.
اگه فرق زیادی نداره بمونم واسه s3 بهتره،شنبه هم s1 رو بگیرم.
داداش تو اپدیت های بعدی ردیف میشه...بعد اگه من جات بودم اصلا gs1 رو نمیگرفتم...اگه اشتباه نکنم فکر کنم الان n8 داری 2-3 ماه دیگه تحملش کن:31: 700 یا زیر 700 تومن میگیریش.صبر کنی ضرر نمیکنی.
دوستدار شما یاشار

Bahman.M86
01-07-2011, 07:31
SAMSUNG Galaxy Z
قراره یک مدل مقرون به صرفه تر از gs2 در سوئد به فروش برسه
ببینید چه بلایی سر gs2 در آوردن تا مقرون به صرفه بشه !!!!
1GHz dual-core processor (Nvidia Tegra 2 supposedly)
8 G Internal
4.2-inch Super Clear LCD
5MP camera with LED flash and 720p HD recording

منکه عمرا واسه همچین چیزی پول بدم!!!:13::29:
همه ی شکیل و زیبا بودن gs2 به SA+ بودنش بود که حالا به S LCD تبدیلش کردند!!!!:34:
MALI400 رو احتمالا بردارند و Tegra 2 روش بزارند
دیگه Full HD هم فیلمبرداری نمیکنه
...!!!!
اگه دیدید آهنگ تولدت مبارک کوچولو رو هم روش گذاشتند تعجب نکنید!!!!!:5:
من یکی که نگران شدم واسه ی ایران هم یه همچین چیزی بزنند!!!
اگه واسه ایران همچین چیزی بزنند من یکی شده برم خارج از کشور GS2 میخرم ولی این ماسماسک رو نمیگیرم!

اینهم عکسش
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

منبع :

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیداما با همه این حرفها بازهم هنوز Galaxy Z گوشی بدی از آب درنمیاد(هرچند با Galaxy S II ) قابل قیاس نیست و دل من یکی رو که زد
نمیدونم شما هم با من هم عقیده هستید یا نه ولی کسی که گوشی دستش بگیره که صفحه اش Super Amoled باشه دیگه گوشی های دیگه رو با اکراه دستش میگیره ( مثلا N8 رو 24 ساعت هم دووم نیاوردم و ردش کردم رفت و یه گوشیWave با صفحه ی Super AMOLED گرفتم)

amirpcp30
01-07-2011, 08:28
سلام
به نظرتون قیمت این گوشی نسبت به بقیه ی گوشی ها با توجه به امکاناتی که داره چند باشه بصرفه هست خریدش؟ البته من 850 دو هفته پیش گرفتم ولی همش فک می کنم ضرر کردم
قیمت دبی رو کسی داره؟
اسم اون تبدیل usb و hdmi چی هست؟ دبی گیر میاد؟
گالاکسی 3 که میگن سه بعدی هست دوربینش هم سه بعدیه؟ اگه هست خیلی توپه وقتی اومد باید اینو بفروشم و اونو بگیرم ولی اگه فقط صفحشه و از اون طرف هم سونی هم که گفته جالب نیست سه بعدی در گوشی موبایل پس کسایی که نگرفتند و الکی منتظر موندند به نظرم همین 2 رو بگیرند خلاص (البته نظر شخصی خودم بود)

apoosh
01-07-2011, 09:09
اما این نکته داغ کردن گوشی را بهش خیلی توجه کنید
من دیشب داشتم چندتا بنچمارک ساده میگرفتم، بقدری قسمت بالای گوشی داغ شده بود که گفتم الان آتیش میگیره!!
این جدا یک ضعفه بزرگه، حتی از اون ایراد آنتن آیفون 4 که همه تو بوق کردنش هم بزرگتر هست!

Bahman.M86
01-07-2011, 09:25
سلام
به نظرتون قیمت این گوشی نسبت به بقیه ی گوشی ها با توجه به امکاناتی که داره چند باشه بصرفه هست خریدش؟ البته من 850 دو هفته پیش گرفتم ولی همش فک می کنم ضرر کردم
قیمت دبی رو کسی داره؟
اسم اون تبدیل usb و hdmi چی هست؟ دبی گیر میاد؟
گالاکسی 3 که میگن سه بعدی هست دوربینش هم سه بعدیه؟ اگه هست خیلی توپه وقتی اومد باید اینو بفروشم و اونو بگیرم ولی اگه فقط صفحشه و از اون طرف هم سونی هم که گفته جالب نیست سه بعدی در گوشی موبایل پس کسایی که نگرفتند و الکی منتظر موندند به نظرم همین 2 رو بگیرند خلاص (البته نظر شخصی خودم بود)

دوست عزیز یه مطالعه درمورد مضررات صفحه های سه بعدی و سر درد ها و چشم دردهای بعد خیره شدن به 3d lcd ها بکن بعد احتمالا نظرت یکم عوض بشه
حتی درمورد موبایل هم صادقه و حدود نیم ساعت بیشتر نباید با چشم غیر مصلح به 3d lcd ها(موبایل یا غیره) نگاه کرد

یه نگاه تو comment هایی که در مورد گوشی های 3d LG و EVO 3d بندازی متوجه میشی
خودم توبخش نظرات evo 3d خوندم که بعضی ها با نگاه کردن به 3d lcd ها دچار سردرد شده بودند و پیغام گذاشته بودند که آیا این evo 3d هم باعث سردرد میشه؟

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

استفاده از تکنولوژِی جدید به چه قیمیتی؟

البته قضاوت پای خودتون
من فقط نظرم رو گفتم

amirpcp30
01-07-2011, 10:02
سلام

دوست عزیز یه مطالعه درمورد مضررات صفحه های سه بعدی و سر درد ها و چشم دردهای بعد خیره شدن به 3d lcd ها بکن بعد احتمالا نظرت یکم عوض بشه
حتی درمورد موبایل هم صادقه و حدود نیم ساعت بیشتر نباید با چشم غیر مصلح به 3d lcd ها(موبایل یا غیره) نگاه کرد

خودم توبخش نظرات evo 3d خوندم که بعضی ها با نگاه کردن به 3d lcd ها دچار سردرد شده بودند و پیغام گذاشته بودند که آیا این evo 3d هم باعث سردرد میشه؟
ممنون حالا مطمعن تر شدم و حالا میگم فقط گالاکسی
به نظر خودمم هنوز زیاد پیشرفت نکرده
می خواستم ببینم سه بعدی هم فیلم میگیرند یا فقط نمایش می دهند؟
ممنون

Bahman.M86
01-07-2011, 10:18
سلام

ممنون حالا مطمعن تر شدم و حالا میگم فقط گالاکسی
به نظر خودمم هنوز زیاد پیشرفت نکرده
می خواستم ببینم سه بعدی هم فیلم میگیرند یا فقط نمایش می دهند؟
ممنون

بله،هم سه بعدی فیلم میگیرند و هم سه بعدی پخش میکنند
EVO 3d دوتا دوربین 5 مگاپیکسلی داره که بتونه سه بعدی فیلمبرداری کنه . سه بعدی HD و دو بعدی Full HD

منبع :

.:PAR3A:.
01-07-2011, 12:23
SAMSUNG Galaxy Z
قراره یک مدل مقرون به صرفه تر از gs2 در سوئد به فروش برسه
ببینید چه بلایی سر gs2 در آوردن تا مقرون به صرفه بشه !!!!
1GHz dual-core processor (Nvidia Tegra 2 supposedly)
8 G Internal
4.2-inch Super Clear LCD
5MP camera with LED flash and 720p HD recording

منکه عمرا واسه همچین چیزی پول بدم!!!:13::29:
همه ی شکیل و زیبا بودن gs2 به SA+ بودنش بود که حالا به S LCD تبدیلش کردند!!!!:34:
...!!!!
اگه دیدید آهنگ تولدت مبارک کوچولو رو هم روش گذاشتند تعجب نکنید!!!!!:5:
من یکی که نگران شدم واسه ی ایران هم یه همچین چیزی بزنند!!!
اگه واسه ایران همچین چیزی بزنند من یکی شده برم خارج از کشور GS2 میخرم ولی این ماسماسک رو نمیگیرم!

اینهم عکسش

منبع :

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیداما با همه این حرفها بازهم هنوز Galaxy Z گوشی بدی از آب درنمیاد(هرچند با Galaxy S II ) قابل قیاس نیست و دل من یکی رو که زد
نمیدونم شما هم با من هم عقیده هستید یا نه ولی کسی که گوشی دستش بگیره که صفحه اش Super Amoled باشه دیگه گوشی های دیگه رو با اکراه دستش میگیره ( مثلا N8 رو 24 ساعت هم دووم نیاوردم و ردش کردم رفت و یه گوشیWave با صفحه ی Super AMOLED گرفتم)
اطلاعاتتون ناقصه... تگرا 2 رو من به شخصه خیلی بیشتر از مالی400 قبول دارم... قدرتشون که تقریبا برابره... و هیچ ربطی هم به 1080 نداره و از مالی هم راحت تر فیلم می گیره :دی
تگرا 2 انویدیاس (این هیچ دلیل و منطقی نداره :دی حس خودمه :دی) :40: ، تگرا ساپورت خیلی بیشتری داره... به شخصه ترجیح میدادم یه گلکسی اس 2 داشته باشم که تگرا 2 داشته باشه...

n-VIDIA
01-07-2011, 12:34
خودم توبخش نظرات evo 3d خوندم که بعضی ها با نگاه کردن به 3d lcd ها دچار سردرد شده بودند و پیغام گذاشته بودند که آیا این evo 3d هم باعث سردرد میشه؟این مشکل توی نسل Active 3D ها بودش...چون در یه فیلم 60 فریمی در هر ثانیه 30 بار چشم چپ و 30 بار چشم راست توسط عینک قادر به دیدن نبود...و این واقعا برای مغز خیلی سنگینه که در هر ثاینه 30 بار هر کدوم از چشم ها رو از دست بده...برای همین سردرد می گرفتین بعد چند ده دقیقه...
توی گوشی های 3D اصلا عینکی نیست که بخواد سردرد بگیرین !
اینجا توضیحات جالبی هست

sansa
01-07-2011, 13:20
من 7 روزه این گوشی رو از دیجی کالا گرفتم .
زود ازش خسته شدم . اینترفیسش مثل اسباب بازی هستش ! بر عکس چیز هایی که انجمن ها میگن اونقدر ها هم داغ نمیشه !!
کیفیت صفحه نمایشش عالیه و روشناییش هم به اندازه کافیه .............

ابعادش یکم بزرگه ....
دوربین عکاسیش اصلا جالب نیست عکساش راضی کننده نیست.
منوش خسته کنندس .....بعضی از بازی ها روش جواب نمیده فقط اینا رو تونستم نصب کنم :

پرندگان خشمگین
فروت نینجا
pes 2010
nova
Tom Clancy's H.A.W.X.
Asphalt 5
اینا روش جواب نمیده یا صفحه سفید میشه یا بعد از دمو میپره بیرون :
nova 2
Splinter Cell Conviction
fifa 10
brothers in arms2
modern commbat 2
Gangstar: West Coast Hustle HD
Asphalt 6
lets golf

در صورتی که دوستم سنسیشن داره تونسته این بازی ها رو بالا بیاره و اجرا کنه البته سنسیشن هم تو بعضی بازی ها مثل اواتار مشکل داره و بعد از دمو میپره بیرون
سنسیشن تونسته اینا رو اجرا کنه :
Asphalt 6
brothers in arms2
lets golf
om Clancy's H.A.W.X.
Gangstar
modern commbat 2
pes 10
lets golf
fifa 10
پرندگان خشمگین
فروت نینجا
Splinter Cell Conviction

خلاصه من که پشیمونم. هر کی سنسیشن داره حاضرم بدون سر با گالاکسی اس 2 و یا گالاکسی اس 2 رو میفروشم .
(میدونید که قیمت گالاکسی بالاتره )
اگه زیاد به بازی و دوربین عکاسی و اینترفیس اهمیت نمیدید حتما راضی تون میکنه مخصوصا صفحه نمایش فوق العاده

Bahman.M86
01-07-2011, 13:25
اطلاعاتتون ناقصه... تگرا 2 رو من به شخصه خیلی بیشتر از مالی400 قبول دارم... قدرتشون که تقریبا برابره... و هیچ ربطی هم به 1080 نداره و از مالی هم راحت تر فیلم می گیره :دی
تگرا 2 انویدیاس (این هیچ دلیل و منطقی نداره :دی حس خودمه :دی) :40: ، تگرا ساپورت خیلی بیشتری داره... به شخصه ترجیح میدادم یه گلکسی اس 2 داشته باشم که تگرا 2 داشته باشه...

اگه اطلاعات منو ناقص میدونید که من حرفی ندارم ،حتما شما یه چیزی بیشتر از من میدونید که اینو میگید
ولی همین دوسه هفته ی پیش نبود که بحث داغی با پستی که من درمورد تفاوت GPU ها پرسیدم به راه اقتاد و تقریبا همه ی دوستان اهل فن گفتند که Mali 400 بهترینه!!!!

دوما قربون آواتار خوشگلت برم شما از کجای پست من کشف کردی که من گفته باشم فیلمبرداری گوشی به GPU ربط داره!!!!!؟ من فقط یکبار گفتم GPU عوض شده همین !!! بعد رفتم سراغ فیلمبرداری ! من کی گفتم چون GPU شده تگرا پس فیلمبرداریش ضعیف شده !!!!

این از این !! بعد لطفا منو روشن کنید که کجای حرفهام اشتباه بود که فرمودید اطلاعاتم ناقصه؟
حتما شما بیشتر از ما میدونید دیگه !!!؟ از جمع بندی حرفهای شما مبنی بر نقاص بودن اطلاعات من و پست من اینطور کاشف به عمل میاد که :

S Clear LCD از SAMOLED+ بهتره !!!!!!!!!!!!!!!!!!
8Gig Storage از 16 Gig Storage بهتره !!!!!!!!!!!!!!!
1Ghz از 1.2 Ghz بیشتره !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ونهایتا Galaxy Z از Galaxy S II بهتره !!!!!!!!!!!!!!!

اینجوریاس دیگه ! آره ؟

Bahman.M86
01-07-2011, 13:36
این مشکل توی نسل Active 3D ها بودش...چون در یه فیلم 60 فریمی در هر ثانیه 30 بار چشم چپ و 30 بار چشم راست توسط عینک قادر به دیدن نبود...و این واقعا برای مغز خیلی سنگینه که در هر ثاینه 30 بار هر کدوم از چشم ها رو از دست بده...برای همین سردرد می گرفتین بعد چند ده دقیقه...
توی گوشی های 3D اصلا عینکی نیست که بخواد سردرد بگیرین !
اینجا توضیحات جالبی هست

اگه اینطوری باشه که خیلی خوب میشه ولی انصافا خودتون برید یه سر به رویو LG Optimus 3D بزنید منکه بادیدن برخی از تصاویر سه بعدی چشم درد گرفتم البته ما این تصاویر رو در مونیتور های 2D خودمون نگاه میکنیم و باید دید در 3D LCD های گوشی ها چجوری از آب درمیاد

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدمن شنیدم که میشه 3d رو غیر فعال کرده و از گوشی به عنوان یک 2D LCD استفاده کرد که دراین صورت حیف نیست SAMOLED+ رو ول کنیم بچسبیم به LCD ؟
باید دید زاویه دید چجوری میشه و و آیا محدودیتی برای خیره شدن وجود داره یا نه و ...

درهر صورت اگه اینطوری که میگید باشه خوبه و مشکل 3d ها هم رفع میشه

MOHAMMAD2010
01-07-2011, 13:42
اما این نکته داغ کردن گوشی را بهش خیلی توجه کنید
من دیشب داشتم چندتا بنچمارک ساده میگرفتم، بقدری قسمت بالای گوشی داغ شده بود که گفتم الان آتیش میگیره!!
این جدا یک ضعفه بزرگه، حتی از اون ایراد آنتن آیفون 4 که همه تو بوق کردنش هم بزرگتر هست!

از چه نظر ضعف بزرگیه ؟
از نظر اینکه امکان داره خراب بشه ؟ یا از نظر اینکه دست آدم میسوزه !؟
در مورد خرابی که فکر نکنم مشکلی پیش بیاد چون بالاخره گوشیو قبلا خود سامسونگ تست کرده
از نظر سوختن دست هم تازه میشه مثل گوشی هایی که پشتشون فلزیه !

hasanmotori
01-07-2011, 13:55
من 7 روزه این گوشی رو از دیجی کالا گرفتم .
زود ازش خسته شدم . اینترفیسش مثل اسباب بازی هستش ! بر عکس چیز هایی که انجمن ها میگن اونقدر ها هم داغ نمیشه !!
کیفیت صفحه نمایشش عالیه و روشناییش هم به اندازه کافیه .............

ابعادش یکم بزرگه ....
دوربین عکاسیش اصلا جالب نیست عکساش راضی کننده نیست.
منوش خسته کنندس .....بعضی از بازی ها روش جواب نمیده فقط اینا رو تونستم نصب کنم :

پرندگان خشمگین
فروت نینجا
pes 2010
nova
Tom Clancy's H.A.W.X.
Asphalt 5
اینا روش جواب نمیده یا صفحه سفید میشه یا بعد از دمو میپره بیرون :
nova 2
Splinter Cell Conviction
fifa 10
brothers in arms2
modern commbat 2
Gangstar: West Coast Hustle HD
Asphalt 6
lets golf

در صورتی که دوستم سنسیشن داره تونسته این بازی ها رو بالا بیاره و اجرا کنه البته سنسیشن هم تو بعضی بازی ها مثل اواتار مشکل داره و بعد از دمو میپره بیرون
سنسیشن تونسته اینا رو اجرا کنه :
Asphalt 6
brothers in arms2
lets golf
om Clancy's H.A.W.X.
Gangstar
modern commbat 2
pes 10
lets golf
fifa 10
پرندگان خشمگین
فروت نینجا
Splinter Cell Conviction

خلاصه من که پشیمونم. هر کی سنسیشن داره حاضرم بدون سر با گالاکسی اس 2 و یا گالاکسی اس 2 رو میفروشم .
(میدونید که قیمت گالاکسی بالاتره )
اگه زیاد به بازی و دوربین عکاسی و اینترفیس اهمیت نمیدید حتما راضی تون میکنه مخصوصا صفحه نمایش فوق العاده

باشه تو راست میگی :27:

جالبه همین 4 5 روز پیش داشتیم تو تاپیک مقایسه سنسیشن و گلکسی بحث میکردم و گفتی سنسیشن بهتره ولی من گلکسی میخرم چطور تا 4 5 روز پیش میخاستی بخری و حالا 7 روزه که داریش :27:

لطفاً وقتی میخاید ببندید یکم دقت کنید که اینجوری ضایع نشید :21: :27:

01-07-2011, 14:25
اگه اطلاعات منو ناقص میدونید که من حرفی ندارم ،حتما شما یه چیزی بیشتر از من میدونید که اینو میگید
ولی همین دوسه هفته ی پیش نبود که بحث داغی با پستی که من درمورد تفاوت GPU ها پرسیدم به راه اقتاد و تقریبا همه ی دوستان اهل فن گفتند که Mali 400 بهترینه!!!!

دوما قربون آواتار خوشگلت برم شما از کجای پست من کشف کردی که من گفته باشم فیلمبرداری گوشی به GPU ربط داره!!!!!؟ من فقط یکبار گفتم GPU عوض شده همین !!! بعد رفتم سراغ فیلمبرداری ! من کی گفتم چون GPU شده تگرا پس فیلمبرداریش ضعیف شده !!!!

این از این !! بعد لطفا منو روشن کنید که کجای حرفهام اشتباه بود که فرمودید اطلاعاتم ناقصه؟
حتما شما بیشتر از ما میدونید دیگه !!!؟ از جمع بندی حرفهای شما مبنی بر نقاص بودن اطلاعات من و پست من اینطور کاشف به عمل میاد که :

S Clear LCD از SAMOLED+ بهتره !!!!!!!!!!!!!!!!!!
8Gig Storage از 16 Gig Storage بهتره !!!!!!!!!!!!!!!
1Ghz از 1.2 Ghz بیشتره !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ونهایتا Galaxy Z از Galaxy S II بهتره !!!!!!!!!!!!!!!

اینجوریاس دیگه ! آره ؟
مشکل من با این بود :

تگرا بعد مالی قوی ترینه... اما ساپورتش فوق العاده از مالی قوی تره... اختلاف قدرت هم نهایتا 2-3 فریم هست... اما مساله ساپورت خیلی مساله مهمیه که مالی به شدت توش داغونه :دی به همین دلیل می گم که تگرا به نظر من به مالی می ارزه... و اینکه اصلا دلیل نمیشه تگرا بیاد رو گوشی 1080 نتونه فیلم بگیره... مشکل من با همین بود...

hasanmotori
01-07-2011, 15:38
mali خیلی از tegra یا در واقع Geforce ULP قویتره و اختلافش خیلی بیشتر از 2 3 فریمه
منظورت از ساپورت چیه ؟ اگه منظورت tegra zone هست که با یه نرم افزار خیلی راحت میتونی رو همه گوشیها با هر پلتفرمی بازیهاشو اجرا کنی

gachsaran.karmandi
01-07-2011, 15:51
دوستانی که این گوشیو دارن::40:
میشه بگید بزرگترین ایراداش چیه؟؟از هر نظر!!!:11:
من دیگه دارم میمیرم:41::41::sad::sad:

01-07-2011, 16:23
mali خیلی از tegra یا در واقع Geforce ULP قویتره و اختلافش خیلی بیشتر از 2 3 فریمه
منظورت از ساپورت چیه ؟ اگه منظورت tegra zone هست که با یه نرم افزار خیلی راحت میتونی رو همه گوشیها با هر پلتفرمی بازیهاشو اجرا کنی
خیلی هم قوی نیس... من خودم یه مدت خیلی رو این موضوع مونده بودم اما زیاد دنبالش رفتم... و توی بنچ های خیلی سنگین اختلاف در حد همون 2-3 فریمه...
ساپورت هم اینه که الان گیم لافت اکثر بازیای جدیدشو واس تگرا میده و نرم افزارایی هم که این محدودیتو ور میدارن هنوز از مالی ساپورت نمی کنن...

sansa
01-07-2011, 16:29
باشه تو راست میگی :27:

جالبه همین 4 5 روز پیش داشتیم تو تاپیک مقایسه سنسیشن و گلکسی بحث میکردم و گفتی سنسیشن بهتره ولی من گلکسی میخرم چطور تا 4 5 روز پیش میخاستی بخری و حالا 7 روزه که داریش :27:

لطفاً وقتی میخاید ببندید یکم دقت کنید که اینجوری ضایع نشید :21: :27:

ok

قبلا از این بحث از دیجی کالا سفارش داده بودم . رسیدشو اپلود میکنم .گفتم میخوام گالاکسی بخرم

لینک فروشش تو موبایلستان :

milad_takjoo
01-07-2011, 16:35
دوست عزیز بازی بلد نیستی نصب کنی چرا به گوشی گیر میدی؟بازی های گیم لا فت همیجوری کلی دردسر دارن یه بار یه ورژن واسه یه گوشی اجرا میشه یکی نمیشه....

hasanmotori
01-07-2011, 16:43
ok

قبلا از این بحث از دیجی کالا سفارش داده بودم . رسیدشو اپلود میکنم .گفتم میخوام گالاکسی بخرم

لینک فروشش تو موبایلستان :

معلومه لینکی که دادیو کامل نخوندی ... پست سومشو بخون :27:
نوشته فروخته شد جالبه که تاریخش 2011/6/25 هست یعنی 6 روز پیش فروخته شده رفته بعد شما امروز اومدی میگی میخام بفروشم یا با سنسیشن تعویض کنم :21::27:

sansa
01-07-2011, 16:48
دوست عزیز بازی بلد نیستی نصب کنی چرا به گوشی گیر میدی؟بازی های گیم لا فت همیجوری کلی دردسر دارن یه بار یه ورژن واسه یه گوشی اجرا میشه یکی نمیشه....

سلام عزیز من قبلا دیزایز اچ دی - دیزایز - گالاکسی اس HTC HERo1 رو داشتم .
من جز اولین کسایی هستم که سیستم عامل اندروید رو به محض ورودش تجربه کردم.:8:

خودم عشق بازی هستم از 10 تا سایت SD گرفتم.:5:

تا فرصدا صبر کنید یه فیلم تو y*outu*be اپلودمیکنم تک تک بازی ها رو جلوی چشمتون اجرا میکنم .

لامثب اصل بازی هایی که دوست دارم اجرا نمیکنه .......:18:

از گالاکسی 1 بیشتر از این راضی بودم.

M@hdi-B
01-07-2011, 17:25
هر چند می خواستم دیگه تو این تاپیک پست ندم ولی نشد

شما صبر کن ورژن مخصوص توسط گیم لافت ارائه میشه

لیست بازیهایی که تا امروز ریلیز شده:

Assassin's Creed™ Altaïr's Chronicles HD v1.0.2
Brothers In Arms® 2: Global Front HD v1.0.1
Dungeon Hunter HD v1.0.2
James Cameron’s Avatar HD v1.0.1
Gangstar: Miami Vindication HD v1.0.0
GT Racing: Motor Academy HD v3.2.8
Hero of Sparta HD v1.0.3
Let’s Golf 2 HD v1.0.3
Modern Combat 2 Black Pegasus HD v1.0.2
N.O.V.A. - Near Orbit Vanguard Alliance HD v4.0.5
Real Football 2011 HD v3.1.0
Shrek Kart™ HD v3.1.1
Spider-Man: Total Mayhem HD v1.0.2

همشون هم تست شدن .. سنسیشن بخری پشیمون می شی من جفتشو همزمان داشتم و سنسیشن رو فروختم.. تو اجرای بازیها خیلی ضعیف تر از جی اس2 هست.

موفق باشی

hasanmotori
01-07-2011, 17:33
سلام عزیز من قبلا دیزایز اچ دی - دیزایز - گالاکسی اس HTC HERo1 رو داشتم .
من جز اولین کسایی هستم که سیستم عامل اندروید رو به محض ورودش تجربه کردم.:8:

خودم عشق بازی هستم از 10 تا سایت SD گرفتم.:5:

تا فرصدا صبر کنید یه فیلم تو y*outu*be اپلودمیکنم تک تک بازی ها رو جلوی چشمتون اجرا میکنم .

لامثب اصل بازی هایی که دوست دارم اجرا نمیکنه .......:18:

از گالاکسی 1 بیشتر از این راضی بودم.

پس حتماً این منم که این تاپیکو زدم :27:

فک کنم امروز چیزی استعمال کردی حالت خوش نیست :27:
آخه همینطور پشت سر هم داری سوتی میدی حواستم نیست
کسی که جزو اولین نفراست که اندروید داشته چطور بعد از اینهمه هنوز نمیدونه واسه نصب بازی باید روت بشه یا نه

milad_takjoo
01-07-2011, 19:55
بد جور تابلو شدی اقای عشق بازی ....دیگه حرف نزن بدتر خرابش میکنی....

Yashar Cross
01-07-2011, 21:29
فکر کنم امار کل p30world دست حسن موتوریه:31:...خودمونیما خیلی زرنگی بچه کجایی؟
خوب موچ بعضی ها رو میگیریا:27:
دمت گرم پرچم سامی رو بالا نگه داشتی:10:
چند وقته خیلی خلوت شده:13:
کسی امار دقیق مایکروتل فلان شده:31: رو نداره؟؟؟کی میاره:19::19::19::19:
دوستدار شما یاشار

Mr.Vahid
01-07-2011, 21:32
دستم داره اتیش میگیره همه چیش عالیه فقط خیلی پشتش داغ میکنه یه فکری باید به حالش بکنن

apoosh
01-07-2011, 22:05
از چه نظر ضعف بزرگیه ؟
از نظر اینکه امکان داره خراب بشه ؟ یا از نظر اینکه دست آدم میسوزه !؟
در مورد خرابی که فکر نکنم مشکلی پیش بیاد چون بالاخره گوشیو قبلا خود سامسونگ تست کرده
از نظر سوختن دست هم تازه میشه مثل گوشی هایی که پشتشون فلزیه !

کار من کلا در ارتباط با گوشی هست و مدلهای مختلفی را هم تست کردم، به جرات هم میگم که هیچ مدلی (حتی همون پشت فلزی ها) به این اندازه داغ نمیشن. این یک ایراد بزرگ هست
این داغی در مدت زمان طولانی، به طور حتم به گوشی صدمه خواهد زد، در واقع قسمت بالایی گوشی که محل تعبیه لنز هم هست بسیار داغ میشه و این گرما پس از مدتی عملکرد لنز را تحت تاثیر قرار خواهد داد (کمی صبر کنید تا ببنید دارندگان این گوشی پس از یکسال چه بلاهایی را تعریف خواهند کرد!)
سامسونگ باید یک فکری به حال این مدل بکنه، اینکه بیاد و فقط یه پردازنده قدرتمند بزنه، نمیتونه باعث بشه یک گوشی کامل دربیاد. همون ال جی که اولید دو هسته ای رو زد، گوشیش اینطوری داغ نمیشد و من بازیهای خیلی سنگین رو هم که الان با Optimus 3d دو هسته ای انجام میدم، پشت گوشی فقط گرم میشه و خیلی از لحاظ دما با galaxy s II فاصله داره
درهرصورت من اگر بخوام این مدل رو براش پول بدم، اول صبر میکنم ببینم آیا این مشکل داغ شدن بیش از حد اون حل میشه یا نه

AmirGhavam72
01-07-2011, 22:26
سلام
ببخشید من می خواستم این سوالو توی پیغام خصوصی بپرسم ولی میگه باید 10 تا پست داده باشی
:41:
می خواستم بپرسم کسی جایی یا کسیو می شناسه که کابل usb OTG و MHK و کیف برای galaxy s2 بفروشه ؟
توی علاءدین نداشتن
ممنون می شم اگه جوابمو بدین چون دارم دیوانه می شم

hasanmotori
01-07-2011, 23:04
دوستدار شما یاشار

متاسفانه همینا باعث شدن که بچه های با تجربه و کار درست p30 از اینجا برن
همین طرف و چندتا دیگه باعث شدن تاپیک مقایسه سنسیشن و گلکسی 2 بسته بشه
متاسفانه از اینا بدتر مدیر ها هستن که اصلاً در نظر نمیگیرن نینجا اومده اینهمه وقت گزاشته اینهمه متن نوشته اینهمه عکس آپلود کرده میان همینطور تاپیکو به کل حذف میکنن
به خودشون یه زحمت نمیدن اسپم های این افراد رو پاک کنن راحت میان کل تاپیک رو حذف میکنن
این افراد همیشه هستن و نمیشه کاریش کرد مشکل اصلی از مدیریته که واقعاً ضعیف شده تارگیا :13:

کار من کلا در ارتباط با گوشی هست و مدلهای مختلفی را هم تست کردم، به جرات هم میگم که هیچ مدلی (حتی همون پشت فلزی ها) به این اندازه داغ نمیشن. این یک ایراد بزرگ هست
این داغی در مدت زمان طولانی، به طور حتم به گوشی صدمه خواهد زد، در واقع قسمت بالایی گوشی که محل تعبیه لنز هم هست بسیار داغ میشه و این گرما پس از مدتی عملکرد لنز را تحت تاثیر قرار خواهد داد (کمی صبر کنید تا ببنید دارندگان این گوشی پس از یکسال چه بلاهایی را تعریف خواهند کرد!)
سامسونگ باید یک فکری به حال این مدل بکنه، اینکه بیاد و فقط یه پردازنده قدرتمند بزنه، نمیتونه باعث بشه یک گوشی کامل دربیاد. همون ال جی که اولید دو هسته ای رو زد، گوشیش اینطوری داغ نمیشد و من بازیهای خیلی سنگین رو هم که الان با Optimus 3d دو هسته ای انجام میدم، پشت گوشی فقط گرم میشه و خیلی از لحاظ دما با galaxy s II فاصله داره
درهرصورت من اگر بخوام این مدل رو براش پول بدم، اول صبر میکنم ببینم آیا این مشکل داغ شدن بیش از حد اون حل میشه یا نه

پیمان جان ببین این گوشی فعلاً قویترین سخت افزار رو داره ... cpu و gpu و ram
مثلاً شاید دوستان بگن که رم آتریکس هم 1 گیگ هست ولی دقت کنید که رم گلکسی ddr3 هست که برای اولین بار تو گوشیها استفاده شده و کلاً چه تو بنچ مارک چه تو سرعت از بقیه گوشیها با هر سیستم عاملی سره
این قدرت فوق العاده رو بزارید در کنار قطر بسیار کم این گوشی ... خودتون چه انتظاری دارید
مطمعناً گوشیهای دیگه به فرض سنسیشن هم پردازندشون همینقدر داغ میشه حالا شاید کمتر به خاطر ضعیفتر بودن ولی ببینید گلکسی 2 قطرش فقط 8.5 میلیمتره و پردازنده فاصله خیلی کمی تا سطح گوشی داره ... در برابر گوشیی که 11 میلیمتره 2.5 میلیمتر به سطح تماس نزدیکتره و همین انتقال حرارت رو خیلی کمتر میکنه
بعدشم ممکنه همونجایی که داغ میشه اصلاً برای دفع گرما تعبیه شده باشه
اگر گوشی داغ میشد و هنگ میکرد یا کند میشد این اشکال داشت ولی وقتی مشکلی نداره طبیعیه
به هر حال منتظر بمونید شاید با آپدیت 2.3.4 حل بشه البته بعید میدونم
C7 هم وقتی باهاش بازی میکنم با اینکه سی پی یوش اصلاً قابل مقایسه با این نیست و قطرشم بیشتره گرم میشه دقیقاً هم زیر لنز دوربینش هست یعنی جای سیم کارتش ولی کسی تا حالا مشکلی با دوربینش نداشته که شما میگی چون اطراف لنزش داغ میشه بعداً رو لنزش تاثیر میزاره

Bahman.M86
01-07-2011, 23:07
دوستدار شما یاشار

آره اینجا رو در مورد HASANMOTORI راست میگی
فقط دوبار تاحالا مچ منو رو گرفته!!!(ولی خداییش سوتی هام سهوی بوده و از روی شکم حرف نزدم!!!)
یه بار اشتباهی هسته های CORE2DUE وQUAD رو گفتم مجازی ! و یکبار هم یادم نیست اسم یکی از GPU ها رو نمیدونم ANDERO گفتم یا ANDREON یا نمیدونم....:27:

بعداز این هرموقع بخوام بیام پست بزارم اول میرم کتابهای دانشگاهم رو از ترم اول تا ترم هشتم یه نگاه میندازم و یه مروری هم به Network+ میکنم ، بعد میام پست میدم تا یه وقت این حسن آقا نیاد مچمونو بگیره و ضایعمون کنه!!!!:31::27:

پشت اشتباه و بدون مطالعه و منبع دادن در تاپیکی که حسن آقا توش باشه رو میگن جلوی قاضی و ملّق بازی!!!:3::5:

sadeghbb
01-07-2011, 23:09
دوستان کسی برنامه ای راهکاری برا اجرای زیرنویس با فرمت sub تو گوشی نداره؟!

شرمنده که اینجا مطرم کردم سوالم رو...

vahid0801
01-07-2011, 23:34
سلام.
قیمت این گوشی الان حدودا چقدره؟6 ماه دیگه چه پیش بینی میکنید؟

این رو پیشنهاد میکنید یا ایفون 4؟

sabzefosfori
02-07-2011, 04:39
هر چند می خواستم دیگه تو این تاپیک پست ندم ولی نشد

شما صبر کن ورژن مخصوص توسط گیم لافت ارائه میشه

لیست بازیهایی که تا امروز ریلیز شده:

Assassin's Creed™ Altaïr's Chronicles HD v1.0.2
Brothers In Arms® 2: Global Front HD v1.0.1
Dungeon Hunter HD v1.0.2
James Cameron’s Avatar HD v1.0.1
Gangstar: Miami Vindication HD v1.0.0
GT Racing: Motor Academy HD v3.2.8
Hero of Sparta HD v1.0.3
Let’s Golf 2 HD v1.0.3
Modern Combat 2 Black Pegasus HD v1.0.2
N.O.V.A. - Near Orbit Vanguard Alliance HD v4.0.5
Real Football 2011 HD v3.1.0
Shrek Kart™ HD v3.1.1
Spider-Man: Total Mayhem HD v1.0.2

همشون هم تست شدن .. سنسیشن بخری پشیمون می شی من جفتشو همزمان داشتم و سنسیشن رو فروختم.. تو اجرای بازیها خیلی ضعیف تر از جی اس2 هست.

موفق باشی

کاملاً تائيد ميشه در ضمن بيشتر بازی های gs1 بهgs2 نميخورن چين sd بازی فرق ميکنه و حجم بازی هم همينطور خيلی بيشتر از gs1 هست

مورد داغ شدن هم خيالتون راحت تو رام 2،3،4 اگه نگم 100% کلاً حل ميشه مطمئن باشيد اين حرارتی که حس ميکنيد نصف خواهد شد

رامی که الان رو گوشی gs2 هست اصلاً برای 2 هسته آی ها ساخته نشده و بنده خدا نه ميشناسه نه ميتونه اين وسط تنظيم کنه از اون طرف هم که gpu رو اصلاً نميدونه چی هست به هر حال اين مشکل حل شدنی هست :11:

M@hdi-B
02-07-2011, 06:48
بازیهایی که صفحه قبلی لیست کردم

دیتای بازی رو با وایرلس بگیرید.

Yashar Cross
02-07-2011, 10:47
متاسفانه همینا باعث شدن که بچه های با تجربه و کار درست p30 از اینجا برن
همین طرف و چندتا دیگه باعث شدن تاپیک مقایسه سنسیشن و گلکسی 2 بسته بشه
متاسفانه از اینا بدتر مدیر ها هستن که اصلاً در نظر نمیگیرن نینجا اومده اینهمه وقت گزاشته اینهمه متن نوشته اینهمه عکس آپلود کرده میان همینطور تاپیکو به کل حذف میکنن
به خودشون یه زحمت نمیدن اسپم های این افراد رو پاک کنن راحت میان کل تاپیک رو حذف میکنن
این افراد همیشه هستن و نمیشه کاریش کرد مشکل اصلی از مدیریته که واقعاً ضعیف شده تارگیا [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
100% تایید میشه. قبلا تاپیک ها خیلی بهتر و پر محتوا تر بود نباید همچین کسایی رو از دست بدن:41:

سلام.
قیمت این گوشی الان حدودا چقدره؟6 ماه دیگه چه پیش بینی میکنید؟

این رو پیشنهاد میکنید یا ایفون 4؟
سلام :20:
قیمت که خیلی نوسان داره 820 به بالا...
6 ماه دیگه رو نمیشه دقیق پیشبینی کرد ولی به نظرم 650 تا 700 تومن میشه بدون گارانتی...(نظر شخصی)
ایفون 4 که از gs1 شکست خورد حالا داری با این مقایسه میکنی!عجیبه.:13:
دوستدار شما یاشار

Yashar Cross
02-07-2011, 11:18
تجربه پنجاه ساعته کار با گوشی Samsung I9100 Galaxy S II از سوی یکی از کاربران سایت GSM

توی این 50 ساعت حدود 3 رام رو تجربه کردم. از ساخت و ظاهر گوشی شروع می کنم. در مقایسه با گالکسی اس یک ظاهر گوشی بهتر شده و جنس بدنش خیلی بهتر از گالکسی اس یک می باشد. آن حس پفکی بودن گوشی که گالکسی اس یک به شما منتقل می کرد در این گوشی به مراتب کمتر شده است. این گوشی فوق العاده باریک و سبک می باشد. در برخی سایتها نوشته شده بود یک حافظه 8 گیگاباتی در جعبه هست اما فروشنده ها که می گفتند نیست حالا یا خودشون ... یا.... بگذریم!

یوزر اینترفیس گوشی یعنی تاچویز 4 نسبت به تاچویز 3 خیلی بهتر شده. هم زیباتره هم یه سری امکانات کوچیک بهش اضافه شده که در نوع خودش جالب است. تاچ گوشی واقعا عالی می باشد. من در کنار آیپادتاچ مقایسشون کردم واقعا تاچ گالکسی اس 2 عالی است. سرعت اسکرول بین صفحات و تایپ قابل قبول است و لگی دیده نمیشود. پشتیبانی بسیار خوبی از شبکه های ارتباطی دارد. در بخش تسک منیجر شما حدود 850 مگابایت رم دارید که این رم بالا باعث میشه هیچوقت حافظه گوشیتان پر نشود و تقریبا مالتی تسکینگ نامحدود داشته باشید. نرم افزارهای ادیت عکس و فیلم در حالت پیشفرض روی گوشی نصب شده اند. بازی آسفالت 6 رو که حدود 800 مگابایت بود رو نصب کردم. به طور عالی این بازی رو اجرا کرد. (گوشیای یک هسته ای هم خوب این بازی رو اجرا میکنند)بدون هیچ بلینکی. چیزی که دوستان از آن به عنوان داغ شدن نام برده بودند برای من اتفاق نیفتاد. بعد از یک و نیم ساعت بازی گوشی کمی گرم بود اما اصلا گرماش غیر طبیعی نبود ، همان اندازه که آیپادتاچ یا گالکسی اس یک گرم میشند.البته اگر شما اسم اون حالت رو گرم شدن می گذارید!

نکته مهمی که باید بگویم درباره صفحه سوپرامولد پلاس هست. واقعا افزایش تعداد ساب پیکسلها مشهود می باشد. با وجود اینکه صفحه رزولوشنش با گالکسی اس یک یکی هست و اندازش بزرگتره اما وقتی توی نت روی متنها زوم میکنید کاملا حس می کنید رزولوشن اس 2 افزایش پیدا کرده. تجربه وبگردی با این گوشی واقعا فوق العادست. می توانید چندین صفحه رو هم زمان باز کنید و بین صفحه ها حرکت کنید ،بدون آنکه لگی احساس کنید. ویدیوهای فلش رو هم عالی پخش میکند.

در مورد دوربین گوشی: در حالت 1080 خیلی زومیه و این خیلی تو ذوق میزنه برای سوژه های نزدیک. طوری که سوژه شما اگر در فاصله 3 متری باشه وقتی حالت رو روی 1080 میذارید انگار در فاصله 1.5 متریتون یا یک متری شما قرار دارد. در حالت 1080 در روز و روشنایی خورشید تصاویر وضوح بسیار بالایی دارند و بدون هیچ نویزی دیده می شوند اما در جاهایی که نور محیط کافی نیست، حرکات سریع گوشی می تواند باعث افت فریم بشود.(من کارشناس نیستم این چیزیه که خودم حس کردم در ضمن روی فیلمبرداری بسیار حساسم) اما در حالت 720 این افت در هیچ شرایطی وجود نداره. به دلیل نویز و افت فریم در حرکات، توصیه می کنم برای محیط های کم نور از 1080 اصلا استفاده نکنید. امیدوارم با چند بروزرسانی، مشکل فیلمبردای 1080 در محیطهای کم نور برطرف بشود. البته بعد از بروزرسانی فرمور دوربین خیلی بهتر میشود اما اگه باز هم مثل من روی فیلمبرداری حساس باشید این موضوع برای شما آزار دهنده است.

کیفیت عکس دوربین واقعا قابل قبول است . میزان عمر باتری هم در حد متوسط قرار می گیرد. نمیتوانم بگم عالیه یا خیلی بده ، در کل در همان حد معمولی قرار می گیرد. یک روزه واقعا پرکار رو به خوبی جواب میدهد.

هاله زرد رنگی که گفته میشد قطعا وجود داره و من منکر آن نیستم اما من خودم چیزی را حس نکردم. کلیپهای 1080 رو مثل به راحتی برای شما اجرا می کند. روی فیلم خیلی راحت میتونید جلو عقب بروید. گوشی سرعت پردازش واقعا بالایی داره اگر روی سرعت وسواس دارید باید بگم سرعت این گوشی ماورای تصورتون خواهد بود.

اما حالا یه مطلبی رو صادقانه بگویم. الان که گالکسی اس 2 رو کنار گالکسی اس یک میگذارم، حس میکنم از نظر نیازهای یک کاربر در حال حاضر خیلی تفاوتی ندارند. به دوستانی که گوشی تک هسته ای خوب مثل گالکسی اس یا دیزایر اچ دی یا نکسوس اس و... دارند پیشنهاد میکنم صبر داشته باشند و نسل بعدی گوشیا رو بگیرند. این نظر شخصی من است. اما خب، اگر کسی گوشی ندارد و میخواهد گوشی بخرد و اگر برایش معیاری مثل سرعت و فیلمبرداری فول اچ دی و... خیلی مهم است، این گوشی میتواند انتخاب خوبی باشد. در غیر این صورت، گوشی های تک هسته ای هم خیلی سریع هستند و با قیمتی پایینتر میتونند بسیاری از نیازهای شما رو براورده کنند. با توجه به قیمت ارز من فکر نمیکنم قیمت این گوشی به این زودیها به زیر 700-750 تومان برسد. حد اقل 3-4 ماه زمان نیاز دارد.

به هر حال در این 50 ساعتی که این گوشی رو دارم خیلی کم خوابیدم چون در حال کسب تجربه با این گوشی بودم. گوشی واقعا عالی هست اما باز هم دقت کنید شما 800 تومان پول بابت این گوشی می دهید. بدون شک برخلاف نظر یکی از کاربران که گفت "بعضیها به دنبال گرانترین بازار هستند نه به دنبال بهترین آن" باید بگویم این گوشی از تمامی گوشیهای پایینتر از این قیمت، قدرتمندتر و بهتر است (معمولا گرانترین گوشی بازار بهتر از یک گوشی 400 تومنیه)اما شما با توجه به نیازتان خرید کنید. اختلاف فاحش بنچمارک این گوشی با سایر دوهسته ایها نشان میدهد که این گوشی احتمالا حتی توانایی رقابت با گوشیای نسل بعد رو هم خواهد داشت اما وقتی تکنولوژی سریع پیش میرود شما نمیتونید بگویید این گوشی تا کی بهترین باقی می ماند. از طرفی نمی شود هم مدام صبر کرد و گفت گوشی بعدی از این بهتر است. ولی همونطور که برای یک کاربر ساده (دقت کنید نه حرفه ای) یک لپتاپ core 2 dou با یک corei7 خیلی فرق ندارد، یعنی خیلی تفاوت سرعتشان رو حس نمی کند، گوشی ها هم به همان سو پیش می روند.

الان واقعا میگم گالکسی اس 2 اینقدر سریع است که من نمیتوانم سریعتر از آن را تصور کنم. اما بدون شک پردازنده ها و چیپستهای سال آینده سریعتر خواهند شد ولی شاید یک کاربر ساده این اختلاف سرعت رو حس نکند! واقعا مگه بین یک میلی ثانیه با یک نانو ثانیه در انجام عملیات چقدر اختلافه که یک کاربر بخواهد حسش کند. در حال حاضر، با اطمینان lمی توان گفت این گوشی قدرتمندترین دو هسته ای موجود در بازار است. کلیه مطالب گفته شده نظر شخصی من بود. بنابراین جای بحثی ندارد.
دوستدار شما یاشار

R@R#M@N
02-07-2011, 12:04
آقا مایکروتل وارد نکرد ؟؟؟

vahid0801
02-07-2011, 12:19
سلام [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
قیمت که خیلی نوسان داره 820 به بالا...
6 ماه دیگه رو نمیشه دقیق پیشبینی کرد ولی به نظرم 650 تا 700 تومن میشه بدون گارانتی...(نظر شخصی)
ایفون 4 که از gs1 شکست خورد حالا داری با این مقایسه میکنی!عجیبه.[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
دوستدار شما یاشار

چطوری شکست خورد؟
من خودم شخصا s2 رو با ایفون 4 مقایسه نمیکنم.چون امکاناتی که تو s2 هست کجا ایفون کجا.حالا مهم نیست ایفون کلاس داره یا ویندوز موبایله یا چی؟
نظر دیگه ای هم هست؟

den
02-07-2011, 14:09
سلام به همگی
من زیاد از اندروید سر در نمیارم (اولین باره که یه گوشی با سیستم عامل اندروید میگیرم)
ممکنه سوالم تکراری شاید قابل تمسخر باشه اما من بلد نیستم یازی هایی که حجمشون زیاده رو نصب کنم
مثلا بازی پرندگان خشمگین یه فایل تکیه راهت گوشیمو وصل کردمو کپی کردمو نصب.به راحتی هرچه تمام تر
اما بازی هایی که حجمشون زاده رو بلد نیستم.مثلا ps2011 رو دانلود کردم که دوتا فلدر داره.یکی رو زده فیل نصبی یکی دیگه که حجمش زاده اسم خوده بازیه .لطفا کمک کنید یه راه ساده و قابل فهم رو به من یاد بدین که از شر نصب بازی راحت بشم.
موندم توکف.آدم همچین گوشی رو داشته باشه اما بلد نباشه باهاش کار کنه.ممنون میشم کمک کنید.

sonkia
02-07-2011, 14:39
پس حتماً این منم که این تاپیکو زدم :27:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدفک کنم امروز چیزی استعمال کردی حالت خوش نیست :27:
آخه همینطور پشت سر هم داری سوتی میدی حواستم نیست
کسی که جزو اولین نفراست که اندروید داشته چطور بعد از اینهمه هنوز نمیدونه واسه نصب بازی باید روت بشه یا نه

تو دیگه کی هستی . . .:31:
خداییش آخر فروم بازایی:27:

hateftotti
02-07-2011, 15:30
نمی دونم چرا دوستان فقط فکر میکنن ایفون کلاس داره یا اینکه همه چیز در سی پی یو بالاتر خلاصه میشه

اگه ایفون ضعیف بود از لحاظ سخت افزاری پس چرا بهترین و سنگین ترین بازی ها واسه اون ساخته میشه ؟

از لحاظ سیستم عامل و اپلیکیشن و اینترفیس هم که نیازی نیست برتری رو بگم

یه چیزایی هست که تا با محصولات اپل کار نکنی دستت نمیاد که من چی میگم ، یکیش کیفیت ساخت و طراحی محشر

سلام

دوست عزیز چرا یه سری کارایی که اپل انجام نمیده تا گوشیهاش ضعیف نشنو نمیگی؟
تصور کن محصولات اپل یه چیزی مثل live wallpaper داشته باشن.فکر کنم کلا اصلا دیگه کار نکنن:31:!!!
بقیه موارد هم بماند.(خواهشا راجب سیب(اپل سابق) دیگه اینجا نظر ندین:46:)

milad_takjoo
02-07-2011, 15:53
اگه ایفون ضعیف بود از لحاظ سخت افزاری پس چرا بهترین و سنگین ترین بازی ها واسه اون ساخته میشه ؟

مشکل اینجایه که چون ایفون یک دونه هست بازی نوشتن واسش آسون تره واسه همین وقت میذارن از تمام قدرتش استفاده میکنن ولی توی اندروید به دلیل گستردگی نوع گوشی این کار امکان پذیر نیست...

SNOW PATROL
02-07-2011, 16:35
دوستان خواهشا کاری نکنید که تایپک رو قفل کنند لطفا رعایت کنید!!

Arashdn
02-07-2011, 20:43
دوستان میخوام گالاکسی بگیرم به مبلغ 825 تومن ....
با پلمپ کارخونه ...
هیچ مشکل خاصی نداره؟ به نظرتون بگیرم؟؟
این جریان داغ کردن چیه ؟؟ (لطفا کسانی که گوشی رو دارن یا اطلاعاتشون دقیقه بگن)
زردی صفحه چی؟؟؟

از لحاظ سیستم عامل و اپلیکیشن و اینترفیس هم که نیازی نیست برتری رو بگم

یه چیزایی هست که تا با محصولات اپل کار نکنی دستت نمیاد که من چی میگم ، یکیش کیفیت ساخت و طراحی محشر
من یه ساله کابر آیفونم اما گالاکسی 1 هم دارم
خدایی گالاکسی خیلی بهتره
اصلا لذت کار آندروید خیلی بیشتر از آیفونه ...
خدایی الان دیگه همه بازی های با کیفیت واسه آندورید هم هست ...
و طبق امار 38 درصد بازاز هم دستشه ولی آیفون 27 درصد
این نشون دهنده پیشرفت آندورید هست ....
گالاکسی 2 هم که دیگه هیچی کم نزاشته

You Were Mine
02-07-2011, 20:46
دوستان سلام .
من تو همین هفته میخوام گوشی بگیرم نمیدونم چیکار کنم ؟!!!! میدونم جای سوالم اینجا نیست اما کمکم کنید بین ایفون 4 با گالکسی اس 2 موندم . درسته ک گالکسی سخت افزار پیشرفته تری داره اما میخوام مطمئن بشم ورژن جدید اندروید برای این هم میاد ؟ ( 2.4 ایس کریم )
ایفون هم از 1 لحاظ هایی بهتره سیستم عامل خیلی خوبی داره نرم افزار و بازی هاش خیلی بیشتر از اندروید هست ، اپدیت نرم افزاری هم حداقل تا 2 سال داره ( سیستم عامل ) از همه مهم تر ابهت داره ....
ممنون میشم کمکم کنید.

h!tman
02-07-2011, 20:57
دوستان سلام .
من تو همین هفته میخوام گوشی بگیرم نمیدونم چیکار کنم ؟!!!! میدونم جای سوالم اینجا نیست اما کمکم کنید بین ایفون 4 با گالکسی اس 2 موندم . درسته ک گالکسی سخت افزار پیشرفته تری داره اما میخوام مطمئن بشم ورژن جدید اندروید برای این هم میاد ؟ ( 2.4 ایس کریم )
ایفون هم از 1 لحاظ هایی بهتره سیستم عامل خیلی خوبی داره نرم افزار و بازی هاش خیلی بیشتر از اندروید هست ، اپدیت نرم افزاری هم حداقل تا 2 سال داره ( سیستم عامل ) از همه مهم تر ابهت داره ....
ممنون میشم کمکم کنید.
این جا رو بخونید

اصلا iphone 4 با گلکسی قابل مقایسه نیست
مثل این میمونه که بخوای Audi رو با سمند مقایسه کنی
IOS رابط کاربری عالی ای داره ولی خوب آندروید رو دست کم نگیرید
هیچ چیزی از IOs کم نداره و خیلی هم امن تر و از نظر من واقعا بهتره
Cpu Gpu Ram بالای گلکسی هم در نظر بگیر و تصویر برداری فول اچ دی
طبیعتا Iphone 5با این گوشی مقایسه میشه نه 4
و مطمئن باش تا جایی که فعلا هست آپدیت میشه

MOHAMMAD2010
02-07-2011, 21:01
واقعا این طرفدارای اپل خیلی تعصبین !
بابا باشه گالکسی سمند ( اصلا پیکان ) آیفونم لامبورگینی ! خوب شد ؟ راضی شدین ؟ دیگه بیخیال این تاپیک میشین ؟
همه تاپیکو خراب کردین !
خدا رو شکر آمار فروش تو دنیا داره میگه چه برند و چه گوشی های خوب و پر فروشن !
به خدا دیگه بیخیال شین !

n-VIDIA
02-07-2011, 21:17
آقا من نمی خوام نظم تاپیک رو بهم بزنم ولی یه چیزی بد جوری منو به فکر فرو برد:دی

خدا رو شکر آمار فروش تو دنیا داره میگه چه برند و چه گوشی های خوب و پر فروشن !
به خدا دیگه بیخیال شین ! این الان یعنی چی؟
بعد Kinect رکورد سریع ترین فروش برای iPad و iPhone 4 ـــه : دی

مثلاً شاید دوستان بگن که رم آتریکس هم 1 گیگ هست ولی دقت کنید که رم گلکسی ddr3 هست که برای اولین بار تو گوشیها استفاده شده و کلاً چه تو بنچ مارک چه تو سرعت از بقیه گوشیها با هر سیستم عاملی سره
این قدرت فوق العاده رو بزارید در کنار قطر بسیار کم این گوشی ... خودتون چه انتظاری دارید
مطمعناً گوشیهای دیگه به فرض سنسیشن هم پردازندشون همینقدر داغ میشه حالا شاید کمتر به خاطر ضعیفتر بودن ولی ببینید گلکسی 2 قطرش فقط 8.5 میلیمتره و پردازنده فاصله خیلی کمی تا سطح گوشی داره ... در برابر گوشیی که 11 میلیمتره 2.5 میلیمتر به سطح تماس نزدیکتره و همین انتقال حرارت رو خیلی کمتر میکنه
بعدشم ممکنه همونجایی که داغ میشه اصلاً برای دفع گرما تعبیه شده باشه
خوب این زیاه خواهی سامسونگ(قویترین CPU تو نازیک ترین گوشی ) به نظرتون به ضرر مصرف کننده نیست؟
گوشی داغ می کنه ولی سامی پـُــز نازکی گوشیش رو میده :|

saver
02-07-2011, 21:48
دوستان سلام .
ممنون میشم کمکم کنید.

گالاکسی اس 2 برای سیستم عامل 3.1 طراحی شده و به طور قطع این سیستم عامل براش میاد

در ضمن این نکته رو در نظر بگیرید شایعاتی در مورد عرضه آیفون 5 شنیده میشه که حتما خرید این گوشی کاملا اشتباهه آیفون 4 منظورم هست

اما خوب ios جدید چیزی برای گفتم نداره مگر اینکه آیفون 5 سیستم عامل جداگونه ای داشته باشه

به هر حال انعطاف پذیر ترین سیستم عامل و رابط کاربری گرافیکی و ساده در دست آندروید هست

هر گوشی آندرویدی خوبه :12:

این نکته رو هم در نظر بگیرید برنامه نویس ها قول کنتر گوشی با حرکات بدن رو دادن یعنی نسخه ای مثل کینکت مایروسافت برای ایکس باکس

که البته برای گوشیهایی با دوربین دوم در نظر گرفته شده که فعلا گالاکسی اس 2 بیشترین رزولوشن رو داره

02-07-2011, 21:55
سیستم عامل 3.1 هم واس تبلته جیگر جان :دی
همه می گن که سامسونگ فکر همه جاشو کرده و گرما مشکلی به وجود نمیاره ، اما من موافق نیستم... سامسونگ عادتش اینه که یه چیزی میده همه برن تو کف ولی به این چیزا دقت نمی کنه... اولین بار نیست سامسونگ از این گنده باد :دی ها میکنه... توی خیلی محصولات دیگه غیر از گوشی هم از این کارا کم نکرده :دی
دوستان بهتره آمار فروش گوشیای اندرویدی رو با آیفون مقایسه نکنیم ، چون همه میدونیم که اندروید شونصد تا مدل که هر مدل رو شونصد نفر خریدن و این شده ، اما آیفون فقط یک گوشی بوده که به این فروش (که فروش آیفون فقط یه مقدار از اندو کمتر بوده) رسیده... 1 در جنگ با شونصد مدل = شونصد مدل با اختلاف کم فروش بیشتر :دی

saver
02-07-2011, 22:13
ما فقط داریم اطلاعاتمون رو به اشتراک میگذاریم
همین الان هم میدونیم که آیفون accessory هایی که داره که هیچ گوشی نداره
اما باید دید که یه کاربر چی از گوشی میخواد

اینکه بگیم آیفون شاخ و آیفون غوله که نشد راهنمایی باید بگیم آیفون اینها رو داره اینها رو نداره

فروش بیشتر ملاک نیست دوست عزیز (این همه پراید تو خیابونا داریم ولی آیا ماشین خوبیه !)

BEST 2
03-07-2011, 00:02
ما فقط داریم اطلاعاتمون رو به اشتراک میگذاریم
همین الان هم میدونیم که آیفون accessory هایی که داره که هیچ گوشی نداره
اما باید دید که یه کاربر چی از گوشی میخواد

اینکه بگیم آیفون شاخ و آیفون غوله که نشد راهنمایی باید بگیم آیفون اینها رو داره اینها رو نداره

فروش بیشتر ملاک نیست دوست عزیز (این همه پراید تو خیابونا داریم ولی آیا ماشین خوبیه !)
اقای ایفون بکش بیرون از این تاپیک/صاحب نداره اینجا.بابا این عقده ایا به گند کشیدند تاپیک رو.:5:

Mr.Vahid
03-07-2011, 00:29
من هم ایفون دارم هم گالاکسی 2 به نظرم اندروید خیلی بهتره

compi
03-07-2011, 07:54
این رامی که گذاشتین مشکلاتی داره مثل force close تو وب بروزر و همچنین هنگ کردن تو وب بروزر که توصیه نمیشه.

دوست عزیز مبارک باشه.
دو تا رام خوب برات معرفی میکنم.
یکی بالایی که گفتم رام کوک شده خوب با ساپورت فارسی.
یکی هم رام DR.AKRIM که منوها رو هم میتونی فارسی کنی.
به نظرم همین DR.AKRIM رو نصب کن.
طزیقه نصب:

اول کرنل زیر رو دانلود کن و نصبش کن.

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدطریقه نصبش:unzip کرده و فایل tar رو تو برنامه odin قسمت pda انتخاب کرده و تیکش رو زده و استارت رو بزن فلش کنه.20 ثانیه طول میکشه.
بردن گوشی به حالت دانلودینگ رو هم بالا گفتم.
نصب این کرنل باعث میشه ClockworkMod Recovery نصب بشه تا از طریق اون بتونی رامها رو نصب کنی.
دوم هم این کرنل رو نصب کن:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدطریقه نصب این کرنل هم دقیقا مثل بالاییه.
بعد از اینکه نصب شد گوشی رو خاموش کن و با نگه داشتن (power+volume up +home)
گوشی به حالت ریکاوری مد میره.
مثل شکل زیر:

حال reboot system now رو بزن تا گوشی ریستارت بشه.
رام عربی رو دانلود کن:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدرام رو به حافظه گوشی کپی کن.
باز گوشی رو به حالت ریکاوری مد ببر.یه بار wipe data/factory reset رو بزن تا وایپ کامل بشه.(توجه داشته باش که اگه میخواهی از اطلاعات گوشی بکاپ داشته باشی حتما قبلش با گزینه backup/restore یه بک آپ بگیر)
خب الان به قسمت install zip from sd card رفته و choose zip from sdcard رو انتخاب کن و برو رام رو انتخاب کن تا فلش کنه.
چند تا عکس از این رام:

منابع:
XDA-DEVELOPERS.com
ce4arab.com

ویرایش:دوستان این رام عربی و فارسی یک مشکل تو بروزر داره که اونم موقع زوم و اسکرول کردن سرعتش به شدت کاهش پیدا میکنه.
برای رفع این مشکل این فایل زیر رو نصب کنید و از طریق ریکاوری نصبش کنید.
این فایل توسط دوست خوبمون alisun تو سایت android-ir تهیه شده.
لینک دانلود:

موفق باشید.

سلام دوستان اهل فن .:20:
من تجربه نصب رام ها رو دارم . رامی که در بالا نصب میشه عربی است و مشکل فارسی نداره ولی swype تایپ نمیکنه و در منوی خاموش کردن گوشی چند گزینه دیگر اضافه کرده و از همه مهمتر درصد باطری رو نشون میده که خیلی کاربردی است. ولی با نصب رام فارسی jpkf3 که تولید خود gingerbread.jpkf3 هستش قابلیت های بالا حذف میشه ( از این سایت گرفتم - [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) . ولی من تجربه نصب رام فارسی همزمان با رام build number - akrimjpkf1 را دارم . حالا میخوام بدونم اخرین رام چه برتری به رام akrim داره ؟ آیا مشکلی برای گوشی بوجود نمیاد؟:13:

KAKHMAL
03-07-2011, 09:23
یه حرفو ار من کنکوری گوش کنین!(یعنی اینکه دیگه نمیام اینجا واسه خودتون میگم!)

جواب اونهایی که میگن آیفون بهتره یا بدتره رو توی پخ بدین!
اگه یادتون باشه سنسیشنی ها یه زمونی ریخته بودن اینجا و چه بحثایی پیش اومد

خوب این گوشی یه گوشی شاخه مسلمه که همه میخوان با هم رده نشون دادن گوشی مورد علاقشون با اون گوشیشون رو بکشن بالا!

فعلا!

راستی برام دعا کنین دانشگاه خوب قبول شم:31:

iman206
03-07-2011, 10:18
ظاهرا پارس مایکروتل گوشی رو به قیمت نجومی 931 تومن وارد کرد:

Yashar Cross
03-07-2011, 10:27
چه خبره بابا...:18::18::18:
همیشه سامی با قیمتی خوب وارد میکرد که...ما رو باش که منتظر بودیم مایکروتل بیاره تا بخوره توسر بی گارانتی بعدش برم بخرم:13:
البته اولشه شاید تا2 -1ماه دیگه با گارانتی 800 بشه خدا میدونه :41:
دوستدار شما یاشار

hossein-sam81
03-07-2011, 10:42
تائيد ميشه
الان با مايكروتل صحبت كردم با قيمت 931 تومن داره ميفرشه
رامش همون رام فارسيه كه تو فروم گفتن بچه ها
با اين قيمت الان بدون گارانتي ها دوباره گرون ميشن و به قيمت 880 ميرسن
پس الان كه 800 بخرين تا فردا پس فردا دوباره گرون ميشه
اينم از مايكروتل كه همه ميگفتن قيمت خوب ميده
اين مملكته داريم
يه روز خوب مياد اينو ميدونم

Yashar Cross
03-07-2011, 10:44
گوشی جدید سامسونگ با پردازنده ای 1.4 گیگا هرتزی

گروه خبری GSM: شایعات منتشر شده حاکی از آن است که شرکت سامسونگ قصد دارد مدل به‌روزشده گوشی هوشمند Galaxy S II که این روزها محبوبیت فراوانی دارد را با پردازنده 1.4 گیگاهرتزی روانه بازار کند.

به گزارش ایستنا، این گوشی به‌روز شده علاوه بر آنکه پردازنده قوی‌تری را شامل می‌شود، قابلیت NFC مربوط به سیستم ارتباطی کوتاه‌برد دستگاه‌های الکترونیکی همراه برای پرداخت پول از طریق گوشی را نیز در خود جا داده است و در کل به عنوان گوشی جدید محسوب می‌شود که با مدل قبلی خود کاملا متفاوت است.

بر اساس اخبار رسیده شرکت سامسونگ در این گوشی جدید سیستم Exynos SoC را نیز به روز خواهد کرد و پردازنده گرافیکی Mali-400MP و رم یک گیگابایتی را به‌کار خواهد برد. در حالی که پردازنده مرکزی مدل قبلی این گوشی هوشمند با توان 1.2 گیگاهرتز فعالیت می‌کرد، مدل جدید این محصول به پردازنده پرقدرت 1.4 گیگاهرتزی مجهز شده است.

به گفته منابع آگاه این گوشی هوشمند جدید می‌تواند رقیبی سرسخت برای گوشی هوشمند iPhone 5 اپل باشد که قرار است در ماه سپتامبر وارد بازار شود.
دوستدار شما یاشار

mehdixp
03-07-2011, 11:55
گوشی جدید سامسونگ با پردازنده ای 1.4 گیگا هرتزی

گروه خبری GSM: شایعات منتشر شده حاکی از آن است که شرکت سامسونگ قصد دارد مدل به‌روزشده گوشی هوشمند Galaxy S II که این روزها محبوبیت فراوانی دارد را با پردازنده 1.4 گیگاهرتزی روانه بازار کند.

به گزارش ایستنا، این گوشی به‌روز شده علاوه بر آنکه پردازنده قوی‌تری را شامل می‌شود، قابلیت NFC مربوط به سیستم ارتباطی کوتاه‌برد دستگاه‌های الکترونیکی همراه برای پرداخت پول از طریق گوشی را نیز در خود جا داده است و در کل به عنوان گوشی جدید محسوب می‌شود که با مدل قبلی خود کاملا متفاوت است.

بر اساس اخبار رسیده شرکت سامسونگ در این گوشی جدید سیستم Exynos SoC را نیز به روز خواهد کرد و پردازنده گرافیکی Mali-400MP و رم یک گیگابایتی را به‌کار خواهد برد. در حالی که پردازنده مرکزی مدل قبلی این گوشی هوشمند با توان 1.2 گیگاهرتز فعالیت می‌کرد، مدل جدید این محصول به پردازنده پرقدرت 1.4 گیگاهرتزی مجهز شده است.

به گفته منابع آگاه این گوشی هوشمند جدید می‌تواند رقیبی سرسخت برای گوشی هوشمند iPhone 5 اپل باشد که قرار است در ماه سپتامبر وارد بازار شود.
دوستدار شما یاشار

والله من میخوام این S2 رو بخرم سر این داغیش موندم.سامسونگ به جای اینکه هی بیاد فرکانسو ببره بالا بیاد این مشکلات این تیپی رو حل کنه.
این داغی زیاد هم بی تاثیر نیست مطمئنا همونطور که دوستمون گفت بعد از یک مدت اثرات خودشو نشون میده.

---------- Post added at 11:55 AM ---------- Previous post was at 11:52 AM ----------

اینم از مایکروتل.
باز گلی به گوشه جمال یاس که سنسیشن رو با قیمتی پایین تر از بی گارانتی وارد بازار کرد همه مجبور شدن قیمتا رو بکشن پایین.
حالا با این وضع دیگه بی گارانتی بعیده کسی زیر 850 بده.همه دنبال سوء استفاده هستن.

hossein-sam81
03-07-2011, 12:23
Samsung در حدود 3 میلیون Galaxy S II در 55 روز فروخته است و رکورد شکسته است

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]این نوار را برای دیدن تصویر به اندازه واقعی 590x383 پیکسل کلیک کنید.[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

این خبر برای شما نباید سوپرایز باشد چون همه انتظار موفقیت چشمگیر Galaxy S II را داشته ایم.در حدود 43 میلیون در کمتر از 2 ماه یعنی 55,545 در هر روز.
البته این موفقیت را مدیون اروپا نیز است و این را هم فراموش نکنیم که 1 میلیون Galaxy S II فقط در خانه آن یعنی در کره به فروش رفته است.
با عرضه این گوشی در کانادا که به زودی رخ خواهد داد و عرضه آن در حدودا ماه آینده(علت تاخیر درگیری با اپل است)در امریکا انتظار شکستن رکورد Galaxy S میرود که در حدود 10 میلیون بوده است.

منبع:

iman206
03-07-2011, 12:24
این قیمت خیلی گرونه. گارانتی اصلی اصلا مراعات مصرف کننده رو نکرد و ماکس قیمت که میتونست بفروشه رو تعیین کرد. در حالی که یاس برای سنسیشن کلی قیمتها رو شکست و پایین آورد.
من مطمئنم قیمتهای بازار بالا میکشه با این کارشون. حال من یکی که گرفته شد. وزنه قیمتی سنسیشن داره سنگین و سنگین تر میشه. شاید از لج اینا هم که شده برم سنسیشن بگیرم.
بابا چه خبره 931 تومن؟؟؟؟؟؟؟؟

gachsaran.karmandi
03-07-2011, 12:35
والله من میخوام این S2 رو بخرم سر این داغیش موندم.سامسونگ به جای اینکه هی بیاد فرکانسو ببره بالا بیاد این مشکلات این تیپی رو حل کنه.
این داغی زیاد هم بی تاثیر نیست مطمئنا همونطور که دوستمون گفت بعد از یک مدت اثرات خودشو نشون میده.

---------- Post added at 11:55 AM ---------- Previous post was at 11:52 AM ----------

اینم از مایکروتل.
باز گلی به گوشه جمال یاس که سنسیشن رو با قیمتی پایین تر از بی گارانتی وارد بازار کرد همه مجبور شدن قیمتا رو بکشن پایین.
حالا با این وضع دیگه بی گارانتی بعیده کسی زیر 850 بده.همه دنبال سوء استفاده هستن.

منم بخاطره همین گرماش موندم.میترسم بخرم:41:
یه سال زحمت کشیدم اگه قرار باشه گوشی که میخرم تو دستم داغ کنه میمیرم از ناراحتی:41:

hossein-sam81
03-07-2011, 12:36
موشک جواب موشک - حمله قانونی سامسونگ به اپل در جبهه آمریکا

تنها چهار روز پس از شکایت اپل از سامسونگ در خانه سامسونگ -- یعنی کره جنوبی -- و متهم نمودن این کمپانی به نقض حق اختراعات اپل، سامسونگ نیز با طرح شکایتی قانونی از اپل نزد کمیسیون تجارت بین المللی آمریکا (ITC) از این کمیسیون درخواست نمود تا به مسئله نقض حق اختراعات سامسونگ توسط اپل رسیدگی نماید. سامسونگ با طرح شکایت علیه اپل در ITC به دنبال ممانعت از ورود محصولات اپل نظیر آیفون، آی پد و آی پاد به آمریکا و فروش این محصولات در این کشور است (اکثر این محصولات در چین تولید می شوند.)
سامسونگ در شکایت خود عنوان داشته که «هر یک از حق اختراعات مورد ادعا [که توسط سامسونگ ثبت شده] برای موفقیت سامسونگ در صنعت پر رقابت وسایل الکترونیکی قابل حمل حائز اهمیت است چرا که ویژگی هایی که مشتریان به شدت به دنبال آن هستند را برای سامسونگ فراهم می آورد.»
علاوه بر این شکایت که در روز 28 ژوئن 2011 (7 تیر 1390) نزد ITC مطرح گردید، سامسونگ دادخواست دیگری را نیز در زمینه نقض حقوق اختراع خود توسط اپل در روز 29 ژوئن (8 تیر) تقدیم دادگاه فدرال ایالت دلاویر آمریکا نمود.
پیش از این نیز سامسونگ با طرح شکایاتی علیه اپل در کره جنوبی، ژاپن و آلمان اپل را متهم به نقض حقوق اختراع ثبت شده توسط سامسونگ نموده بود. البته آغازگر نزاع اپل بود که در شکایتی که در ماه آوریل تقدیم دادگاه ناحیه ای کالیفرنیای شمالی نمود مدعی گردید که کمپانی کره ای سامسونگ در ساخت تبلت ها و گوشی های گالاکسی و برخی محصولات دیگر خود حق اختراع های آی پد و آیفون را نقض نموده و از طراحی ظاهری این محصولات که به ثبت قانونی رسیده اند تقلید نموده است این نزاع بعدها با تکمیل شکایت اپل از سامسونگ در کالیفرنیا و ارائه دادخواستی دیگر علیه سامسونگ در کره جنوبی ادامه یافته بود.

شایعات حاکی از آن است که تیره شدن روابط سامسونگ و اپل که از شرکای تجاری یکدیگر محسوب می شوند اپل را بر آن داشته تا به دنبال تولید کنندگان دیگری برای برخی از قطعات الکترونیکی محصولات خود که سامسونگ آنها را تولید می نماید (نظیر پردازنده ها و حافظه ها) باشد. لازم به ذکر است که بر اساس گزارش مالی سه ماهه سامسونگ، کمپانی اپل پس از کمپانی سونی دومین مشتری محصولات و قطعات الکترونیکی و نیمه هادی سامسونگ در سه ماهه نخست سال 2011 میلادی بوده است.
چندی پیش نوکیا ثابت نمود که در عرصه مالکیت معنوی و حق اختراع های مرتبط با صنعت مخابرات و تلفن همراه یک سروگردن بالاتر از اپل است و توانست در جنگ حق اختراع با اپل به پیروزی برسد. حال باید دید که آیا سامسونگ نیز می تواند در همین میدان از عهده اپل برآید یا برعکس سنبه اپل پر زورتر است.

akuji
03-07-2011, 12:47
ایول مایکروتل که یه حال اساسی به همه داد واقعا جای تاسف داره :16:
از شانس من دیروز می خواستم از آل سفارش بدم اونام تموم کرده بودن :41:

mohmous
03-07-2011, 12:55
اقا من دیگه مُردم از دسته این وضعیت...
2 هفتست نشستم که با گارانتی مایکروتل بیاد , قیمت بره پایین تر که برم بگیرم...حالا امروز اومده با گارانتی مایکروتل,قیمت پایین که نیومده بالام رفته...
به نظرتون چیکار کنم؟؟؟ برم بگیرم همین امروز بدون گارانتیشو تا قیمت بدون گارانتیم نرفته بالا؟؟؟
اگه کسی زیره 830 سراغ داره بدون گارانتی رو تو تهران بهم پ خ بده ...
مخلص همه:11:

soooot
03-07-2011, 14:16
تائيد ميشه
الان با مايكروتل صحبت كردم با قيمت 931 تومن داره ميفرشه
رامش همون رام فارسيه كه تو فروم گفتن بچه ها
با اين قيمت الان بدون گارانتي ها دوباره گرون ميشن و به قيمت 880 ميرسن
پس الان كه 800 بخرين تا فردا پس فردا دوباره گرون ميشه
اينم از مايكروتل كه همه ميگفتن قيمت خوب ميده
اين مملكته داريم
يه روز خوب مياد اينو ميدونم

این رام رسمی سامسونگ هست و خود سامسونگ تو کارخونه سازنده روی گوشی نصب کرده، یا اینکه بر و بچ مایکروتل ریختنش رو گوشی؟
آیا فارسی رو کامل پشتیبانی میکنه؟
آیا با بروزرسانی اتوماتیک از طریق اینترنت خود گوشی پشتیبانی از فارسی از بین نمیره؟

Zalamen
03-07-2011, 14:23
اقا من دیگه مُردم از دسته این وضعیت...
2 هفتست نشستم که با گارانتی مایکروتل بیاد , قیمت بره پایین تر که برم بگیرم...حالا امروز اومده با گارانتی مایکروتل,قیمت پایین که نیومده بالام رفته...
به نظرتون چیکار کنم؟؟؟ برم بگیرم همین امروز بدون گارانتیشو تا قیمت بدون گارانتیم نرفته بالا؟؟؟
اگه کسی زیره 830 سراغ داره بدون گارانتی رو تو تهران بهم پ خ بده ...
مخلص همه:11:

فکر نکنم قیمت بدون گارانتی بره بالا.

hossein-sam81
03-07-2011, 14:59
این رام رسمی سامسونگ هست و خود سامسونگ تو کارخونه سازنده روی گوشی نصب کرده، یا اینکه بر و بچ مایکروتل ریختنش رو گوشی؟
آیا فارسی رو کامل پشتیبانی میکنه؟
آیا با بروزرسانی اتوماتیک از طریق اینترنت خود گوشی پشتیبانی از فارسی از بین نمیره؟

رام رسمي سامسونگ هستش و خود شركت مايكروتل رام رو نصب ميكنه
بصورت كامل از فارسي پشتيباتي ميكنه چون تو خود مايكروتل تست ميشه
تو پست هاي قبليم گفتم هر وقت رام رسمي فارسي بايد 10 روز بعد مايكروتل ميده اون ده روز هم واسه تسته رامه ونصب رامه
نه مشكلي پيش نمياد اگه برزو رساني رام ميخوايد بكنيد بايد ببينيد چه ورژني دارين براش ميگيرين كه اون ورژن فارسي داره يانه

sabzefosfori
03-07-2011, 15:03
قيمت نره بالا مطمئن باشيد ديگه پايينتر نخواهد رفت با اين قيمت مسخره مايکروتل
حالا باز بگيد اين مغازه درا دزدن کلاه بردارن فکر کنم قيمت خوب با اين قيمت داده شده تو بازار 820 ،30 باشه و پايينتر اگه کسی بخواد بايد 1،2 ماه صبر کنه

You Were Mine
03-07-2011, 15:08
قیمت جدید ال دیجیتال با گارانتی پارس مایکروتل 925.000 هزار تومان

mehdixp
03-07-2011, 15:14
مایکروتل 200 تومن زیاد قیمت گذاشته.
با این وضعیت قیمت و مشکل داغی که بدون گارانتی خریدنش ریسکه من فعلا از خریدش پشیمون شدم تا قیمت بیاد پایین تر و مشکلاتش هم حل بشه.
حیف شد.من بعد مدتها می خواستم گوشی بگیرم، کلی هم پز دادم که این از آیفون بهتره و اینها حالا دیگه باید بیخیالش بشم.والله برم یه ipad 2 بخرم با این قیمت هم کلاسش بیشتره هم این مسخره بازیهای داغ شدن و اینها رو نداره.
تف به این شانس.

Arashdn
03-07-2011, 15:55
چرا همش ما رو دو دل میکنید؟
خواهشا یکی از دوستان که این گوشی رو داره این جریان داغ کردن رو برامون توضیح بده .....

Yashar Cross
03-07-2011, 16:15
سامسونگ Smart View تلویزیون را هم به گوشی Galaxy S II آورد.

شرکت سامسونگ به تازگی نرم افزار جدیدی را با نام Smart View برای گوشی های هوشمند این شرکت ارائه داده است که می تواند با ایجاد واسطه ای هوشمند تصاویر در حال پخش در Smart TV های این شرکت را به گوشی موبایل منتقل کند. این تصاویر فارغ از منابع پخش مختلف همچون تلویزیون های کابلی، پخش کننده های Blu-ray و محتوای در حال پخش از روی دوربین های فیلمبرداری متصل به تلویزیون، به راحتی می توانند به گوشی موبایل کاربران منتقل شود. این نرم افزار که در حال حاضر و در مرحله اولیه برای اسمارت فون فوق پیشرفته Galaxy S II در دسترس قرار گرفته است بر بستر Wi-Fi امکان انتقال اطلاعات را فراهم می آورد. نکته جالب دیگر در مورد این اپلیکیشن رایگان علاوه بر تماشای عکس و تصاویر در حال پخش از تلویزیون به قابلیت اجرای برنامه های حاضر در Smart TV های سامسونگ نیز باز می گردد امکانی که بر جذابیت های این نرم افزار جدید به میزان زیادی افزوده است. انتقال مولتی مدیا از تلویزیون به گوشی موبایل پس از ریموت کنترلرهای وایرلس سامسونگ که به همراه Smart TV های این شرکت در آوریل 2011 رونمائی شدند، دومین تجربه موفق سامسونگ در این رده به حساب آمده و بدین ترتیب بار دیگر فاصله همواره مشخص مابین تلویزیون و گجت های همراه به حداقل خود کاهش پیدا کرده است. دسترسی به مجموعه متنوعی از محتوای مختلف صوتی و تصویری از قبیل فیلم های سینمائی، سریال های تلویزیونی، موسیقی و دیگر موارد مرتبط با این بخش که بصورت متناوب برای ابزارهای مجهز به فناوری DLNA از سوی سامسونگ آپدیت می شود، از دیگر نتایج غیر مستقیم استفاده از نرم افزار Smart View در نسل جدید اسمارت فون های سامسونگ است؛ با کمک این نرم افزار همچنین می توان از هر نقطه دلخواهی در فضای خانه به تماشای تلویزیون پرداخته و دیگر نیازی به حضور در مقابل تلویزیون برای دسترسی به محتوای در حال پخش نخواهد بود بدین ترتیب علاوه بر مکان اصلی تلویزیون در اتاق نشیمن، در سایر اتاق ها و مکان های مختلف خانه نیز دسترسی کاملی به محتوای در حال پخش و حتی سایر مدیاهای متصل به دستگاه همچون فیلم های Blu-ray و مواردی از این دست فراهم می آید و دیگر نیازی نیز به حضور همه اعضای خانواده در یک اتاق مشخص برای دیدن یک محتوای مشترک یا متفاوت وجود نخواهد داشت. در این رابطه آقای Kyungsik Kevin Lee معاون بخش تجارت صفحه نمایش ها در Samsung Electronics از Smart TV های این شرکت بعنوان تحولی در صنعت ابزارهای دیجیتال هوشمند یاد نموده و ویژگی های قابل ستایش این نمایشگرها را علاوه بر مواردی از قبیل نمایش تصاویر با کیفیت دو بعدی و سه بعدی در کنار طراحی زیبا و هنرمندانه به امکانات جانبی این پنل ها همچون ریموت کنترلرهای هوشمند با صفحه کلیدهای کامل QWERTY و پشتیبانی از پخش بروی تلفن های همراه با کمک فناوری Smart View نیز مرتبط می داند. بگفته این مقام ارشد سامسونگ امکانات مولتی مدیائی و قابلیت های هوشمند Smart TV های سامسونگ در آینده نیز با قدرت فراوان ادامه پیدا خواهد کرد و کاربران این پنل های پیشرفته بیش از پیش از زندگی در کنار این ابزار هوشمند لذت خواهند برد. در آینده نزدیک امکانات کنترل از راه دور متنوعی برای نرم افزار Smart View فراهم خواهد شد از جمله این امکانات می توان به قابلیت تعویض کانال مستقیم از روی صفحه نمایش گوشی موبایل اشاره نمود که راحتی فوق العاده ای را برای کاربران بدون نیاز به نیاز به حضور در مقابل تلویزیون فراهم می آورد. نرم افزار Smart View سامسونگ در حال حاضر در Android Market برای دانلود و نصب بروی اسمارت فون Galaxy S II در دسترس قرار گرفته است؛ Smart TV های مورد پشتیبانی در این نرم افزار نیز شامل تلویزیون های سری D7000، D8000 و D9500 می شود. در ماه جولای قرار است علاوه بر Galaxy S II امکان استفاده از این نرم افزار بروی پخش کننده موسیقی Galaxy Player نیز فراهم شود و در ماه های آینده Galaxy S و Galalxy Tab نیز به جمع مدل های پشتیبانی کننده از این فناوری خواهند پیوست.

دوستدار شما یاشار

mehdixp
03-07-2011, 16:29
اینو یکی از بچه های موبایلستان که تازه این گوشی رو خریده، نوشته:

من که مثل ... پشیمونم . به نظر من کسی که می خواد اینقدر پول بده اشتباه میکنه که این گوشی رو می گیره . گوشی ای که تو ده تا 3 تاش زردی صفحه داره ، 3 تاش لکه قرمز ، 3 تاش بیش از حد داغ می کنه و شاید آخریش سالم باشه، گوشی نیست که . ماله من نه زردی داشت نه لکه ای فقط زیاد داغ می کرد. رام جدید روش ریختم ، کمتر داغ شد ولی باطریش افتضاح بود ، بدترم شد. دیروز هم نشستم انگری برد رو بازی کردم تا ببینم چقدر داغ می شه . از 42 بیشتر نیومد. امروز زدمش تو شارژ ، گوشی داشت می سوخت . بعدشم که دیگه کم کم داره نشون می ده که داغی تا این اندازه ، بی تأثیر نیست. روی notifications که می رم. بالای دکمه home یه لکه سیاه کم رنگ 2 سانتی ایجاد شده . که با کد ستاره مربع صفر ستاره مربع ، روی تست رنگا هم کاملا مشخصه. واقعاً حیف این پولی که دادم برای این گوشی

Yashar Cross
03-07-2011, 16:38
قبول دارم مشکل کمی نیست ولی مهم اینکه سخت افزاری نیستش وبا اپدیت جدید درست میشه این ورژنی که روشه برای 2 هسته ای نیستش حالا کمی صبر کنید وقتی نمایندگی مایکروتل اوردش میریم باهاش کار میکنیم منت کاربرا هم نمیکشیمو :31:خودمون همه چیزشو امتحان میکنیم.
دوستدار شما یاشار

astaragg
03-07-2011, 16:43
دوستانی که این گوشی رو دارند چرا دیگه مثل قبل کمک نمی کنن؟
این داغ شدن تا چه حد صحت داره؟ من بین s1 و s2 موندم.
s1 مثل s2 ویس سرچ داره؟ برنامه هاشون به هم نمیخوره؟ gps شون چقدر فرق می کنه؟ لطفا کمک کنید دوستان.

mehdixp
03-07-2011, 16:49
قبول دارم مشکل کمی نیست ولی مهم اینکه سخت افزاری نیستش وبا اپدیت جدید درست میشه این ورژنی که روشه برای 2 هسته ای نیستش حالا کمی صبر کنید وقتی نمایندگی مایکروتل اوردش میریم باهاش کار میکنیم منت کاربرا هم نمیکشیمو :31:خودمون همه چیزشو امتحان میکنیم.
دوستدار شما یاشار

مشکل اینه که قراره این مساله با آیس کریم حل بشه که تا اخر 2011 نمیاد.تا اون موقع هم کلی گوشیهای جدید اومده که دیگه ارزش این گوشی را برای خرید کم میکنه.تازه تا اون موقع بخوای صبر کنی احتمالا مشکل گرما گوشیتو خراب کرده (البته این نگاه من خیلی بد بینانه است) و یا اصلا می تونی یک مقدار دیگه هم صبر کنی و یک دفعه بری سراغ s3 و nexus 4g.

به هر صورت با این مشکلات و این قیمت بالای الکی من ریسک نمیکنم این گوشی را بگیرم فعلا.چون اگر بدون گارانتی بگیری و این مشکلات باشه که پولت رفته، گارانتی دار هم که پول دیه بیضه چپ بابای رییس مایکروتل رو روش گذاشتن فعلا.

sAeEd_kHaAn
03-07-2011, 17:17
موج دلسردی عزیزان دلشیفته gs2 داره به اوجش میرسه :31: کسایی که به به و چه چه میزدن تقریبا دارن پشیمون میشن
خداروشکر بعضی ها قبول کردن مشکلات گوشی رو

mehdixp
03-07-2011, 17:25
موج دلسردی عزیزان دلشیفته gs2 داره به اوجش میرسه :31: کسایی که به به و چه چه میزدن تقریبا دارن پشیمون میشن
خداروشکر بعضی ها قبول کردن مشکلات گوشی رو

شما هم از اب گل آلود ماهی نگیر.

Arashdn
03-07-2011, 17:27
عجب گیری کردیما
بالاخره این گوشی رو بگیریم یا نه ؟؟؟؟
چرا کسانی که دارن چیزی نمیگن
قضیه لکه قرمز چیه ؟؟؟؟
زردی صفحه رو چطور باید تست کرد،؟؟

gachsaran.karmandi
03-07-2011, 17:30
چرا کسی جوابه منو نمیده؟؟؟؟؟؟؟:41:
میخواستم این گوشیو بگیرم.با این مشکلات فعلا منصرف شدم.به نظرتون چی بگیرم که تو این مایه ها باشه؟؟؟
2.3 ساله دارم با دبلیو995 میسازم.دیگه خسته شدم

den
03-07-2011, 18:06
سلام به همه
من این گوشی رو گرفتم.نه زردی نه قرمزی نه رنگه دیگه ای به صورت غیر معمول نداره
تنها در بازی هایی که گرافیک فوق العاده(hd)داره کم کم شروع به گرم شدن میکنه.(ps2011) اما در هیچ حالت دیگه دیده نشده
از نظر من گوشی فقط یرای بازی که نیست.هر چند من خودم خوره بازیم اما با توجه به وب گردی که کردم کاملا متوجه شدم اشکال از نرم افزار این گوشیه.کمی صبر میکنم تا اینم حل بشه.
در ضمن من گوشیمو 4شنبه هفته پیش خریدم اما روش رام فارسی و دفترچه ضمانتنامه سامسونگ بود(به زبان فارسی).نمیدونم یارو از کجا آورده بود ولی کلا راضیم.این قضیه هدفونشم که میگن به درد نمیخوره چرت.واقعا معرکست.هدفون زیاد دیدم اما این یه چیز دیگست.وزنش هم که دیگه نگو.کلا چون خیلی ازش تعریف شده وقتی یکم گرم میکنه تو زوقت میزنه.
همین دیگه.همه رو گفتم

astaragg
03-07-2011, 18:14
دوستان من دارم به این نتیجه میرسم s1 رو بگیرم منتظره نکسوس یا s3 بعدی بمونم.اون موقع حتما icecream اومده این مشکلاتم یحتمل نیست. حالا اگه به نظرتون ای تصمیم ایرادی داره که به نظرم نیومده حتما بگید.
مثلا برنامه هایی که فقط رو s2 نصب میشه یا هرچیز دیگه. من اصلا از اندروید سر در نمیارم:41:

ha789di
03-07-2011, 18:29
دوستان من دارم به این نتیجه میرسم s1 رو بگیرم منتظره نکسوس یا s3 بعدی بمونم.اون موقع حتما icecream اومده این مشکلاتم یحتمل نیست. حالا اگه به نظرتون ای تصمیم ایرادی داره که به نظرم نیومده حتما بگید.
مثلا برنامه هایی که فقط رو s2 نصب میشه یا هرچیز دیگه. من اصلا از اندروید سر در نمیارم:41:

از لحاظ برنامه مشکلی نیست روی گالاکسی 1 هم به راحتی اجرا میشه تنها تفاوت در بازیها هست
منم تقریبا به نتیجه شما رسیدم شاید گالاکسی 1 رو خریدم شایدم hd7 ولی گزینه اولی احتمالش بیشتره

iman206
03-07-2011, 18:41
من با این وضعیت قیمتی که برای این گوشی پیش آمد و عملا 211000 تومان تفاوت بین دو گارانتی اصلی دو گوشی اس2 و سنسیشن وجود داره و این در حالیه که قیمتهای جهانی دو گوشی تقریبا برابر و مساوی هست و این برای من یک معنی میده "یک طرف داره از من خریدار دزدی میکنه". لذا دارم بررسی میکنم که سنسیشن رو جایگزینش کنم.
به نظرتون این تصمیم خوبیه؟ و چی از دست میدم؟
ممنون از همه شما دوستان.

den
03-07-2011, 19:12
کسی میدونه بازیهایی که رو این گوشی تست شده رو از کجا دانلود کنم.منظورم بازی های hd

ha789di
03-07-2011, 19:38
من فکرکنم این قیمت خیلی زود افت میکنه چون تقریبا هرکی میخواسته بخره با این اوضاع پشیمون شده

ayoob1
03-07-2011, 19:41
منطقی تره با یه قیمت خوب یه گوشی میگیری که تقریبا فقط صفحه نمایش ضعیف تر داره قبلا هم htc ازمایش پس داد
با پول تک هسته ای دو هسته میگیری

bejanyar
03-07-2011, 20:30
من امروز بالاخره موفق شدم با این گوشی نصف روز کار کنم !!!! .... باور کنید ... باور کنید ... باور کنید ... که اصلا اصلا اصلا ارزش پولی رو که داریم میدیم نداره .... اولا که قبل از هر چیزی احساس می کنی یک موبایل پلاستیکی بسیار بی کیفیت دستت گرفتی .... منو ها و رابط کاربریش واقعا افتضاحه .... آدم یاد گوشی های جاوا قدیمی می افته .... البته بسیار سریعه و اصلا گیر نمی کنه یا لگ نمیزنه ..... نکته بعدی هم اینه که یا من درک درستی از فیلم فول اچ دی ندارم یا اینکه این گوشی فقط اسما فیلم برداریش فول اچ دی هست ... !!!!!! و الان برام این سوال پیش اومده که این فیلمی که فول اچ دی میگیره این گوشی همون فول اچ دی هست که روی بلوری ها هست یا مثلا دانلود می کنیم و می بینیم تو تلویزیون ؟؟؟.... اگر قراره اون باشه که واقعا مقایسشون به نظر من مسخرست !!!!!
من شنیده بودم دوستان می گفتن پشتش داغ می کنه ... اما گوشی ای که من باهاش کار کردم بالای صفحه نمایشش به شدت داغ می شد ... جوری که لاکش می کردم تا خنک شه و دوباره باهاش کار می کردم !!!!!
این اولین بار هست که من با گوشی سامسونگ کار می کنم ... و واقعا خوشحالم که هیچ وقت سامسونگ نداشتم !!!!!
تمام چیزایی که تو ذهنم بود از این گوشی همش با اولین کار کردن فرو ریخت ... ضمنا gps ش واقعا تعطیله .... تو مشهد و تو هوای باز و آفتابی 2 دقیقه طول کشید که رو 5 تا ماهواره قفل کنه و بعدش هم هی گم می کرد منو !!!!!
به دوستانی که حاضرن هر قیمتی رو بابت این گوشی بدن ... جدا توصیه می کنم اصلا به دلشون صابون نزنن که دارن یک ابر گوشی می گیرن !!!! .. البته شاید انتظار من خیلی بالا بود .... ولی به نظر خودم برای گوشی ای که قیمتش از یک لپ تاپ هم گرون تره انتظاراتم منطقی بوده !!!!!!!!

SAMCRO
03-07-2011, 20:50
و الان برام این سوال پیش اومده که این فیلمی که فول اچ دی میگیره این گوشی همون فول اچ دی هست که روی بلوری ها هست یا مثلا دانلود می کنیم و می بینیم تو تلویزیون ؟؟؟.... اگر قراره اون باشه که واقعا مقایسشون به نظر من مسخرست !!!!!
Full HD یه رزولوشنه ! یعنی اندازه تصویر ! و یکی از چیزایی که خیلی موثر توی کیفیت فریمریتشه ! که روی گوشی ها فک نکنم از 30 بیشتر باشه ! و کلا روی گوشی ها یه چیز تبلیغاتیه ! البته اون جوری که می دونم ! یه چیز با کیفیت باید 60 باشه !
خودم الان گلکسی1 دارم ! و 720 که می گیره کیفیتش واقعا 720ی نیست که فیلما و سریالا هستش !

M@hdi-B
03-07-2011, 20:55
Full HD یه رزولوشنه ! یعنی اندازه تصویر ! و یکی از چیزایی که خیلی موثر توی کیفیت فریمریتشه ! که روی گوشی ها فک نکنم از 30 بیشتر باشه ! و کلا روی گوشی ها یه چیز تبلیغاتیه ! البته اون جوری که می دونم ! یه چیز با کیفیت باید 60 باشه !
خودم الان گلکسی1 دارم ! و 720 که می گیره کیفیتش واقعا 720ی نیست که فیلما و سریالا هستش !

تایید میشه

در ضمن شما فرق فول اچ دی با اچ دی یا پایین تر رو وقتی متوجه می شی که فیلمی رو که گرفتی رو با پورت اچ دی ام آی رو ال سی دی 42 اینچ نگاه کنی

bejanyar
03-07-2011, 20:55

من فکر می کردم وقتی میگن 1080p یعنی دقیقا همون کیفیتی که فیلم ها هستند .... :41: یعنی یکی تو این دنیا نمی تونه یک گوشی کامل تولید کنه ؟!؟!؟!

h!tman
03-07-2011, 20:57
من امروز بالاخره موفق شدم با این گوشی نصف روز کار کنم !!!! .... باور کنید ... باور کنید ... باور کنید ... که اصلا اصلا اصلا ارزش پولی رو که داریم میدیم نداره .... اولا که قبل از هر چیزی احساس می کنی یک موبایل پلاستیکی بسیار بی کیفیت دستت گرفتی .... منو ها و رابط کاربریش واقعا افتضاحه .... آدم یاد گوشی های جاوا قدیمی می افته .... البته بسیار سریعه و اصلا گیر نمی کنه یا لگ نمیزنه ..... نکته بعدی هم اینه که یا من درک درستی از فیلم فول اچ دی ندارم یا اینکه این گوشی فقط اسما فیلم برداریش فول اچ دی هست ... !!!!!! و الان برام این سوال پیش اومده که این فیلمی که فول اچ دی میگیره این گوشی همون فول اچ دی هست که روی بلوری ها هست یا مثلا دانلود می کنیم و می بینیم تو تلویزیون ؟؟؟.... اگر قراره اون باشه که واقعا مقایسشون به نظر من مسخرست !!!!!
من شنیده بودم دوستان می گفتن پشتش داغ می کنه ... اما گوشی ای که من باهاش کار کردم بالای صفحه نمایشش به شدت داغ می شد ... جوری که لاکش می کردم تا خنک شه و دوباره باهاش کار می کردم !!!!!
این اولین بار هست که من با گوشی سامسونگ کار می کنم ... و واقعا خوشحالم که هیچ وقت سامسونگ نداشتم !!!!!
تمام چیزایی که تو ذهنم بود از این گوشی همش با اولین کار کردن فرو ریخت ... ضمنا gps ش واقعا تعطیله .... تو مشهد و تو هوای باز و آفتابی 2 دقیقه طول کشید که رو 5 تا ماهواره قفل کنه و بعدش هم هی گم می کرد منو !!!!!
به دوستانی که حاضرن هر قیمتی رو بابت این گوشی بدن ... جدا توصیه می کنم اصلا به دلشون صابون نزنن که دارن یک ابر گوشی می گیرن !!!! .. البته شاید انتظار من خیلی بالا بود .... ولی به نظر خودم برای گوشی ای که قیمتش از یک لپ تاپ هم گرون تره انتظاراتم منطقی بوده !!!!!!!!

ممکنه بخواید بیاید بگید جوابی که به پست شما میدم تعصبیه
ولی بنده حدودا 2 روز با این گوشی کار کردم
مشکل داغ کردن گوشی بعد از 4ساعت باهاش بازی کردن و وب گردی و Wifi و اینا ظاهر شد
اونم نه این که دستمو بسوزونه و نمیدونم بندازم تو آبو اینا:دی
گوشی ای با بدنه پلاستیکی میخواید گرما رو منتقل نکنه؟ دوما این که گرمای گوشی تا حدی که نگه داشتن انگشت روی باطری دستتون رو اذیت کنه کاملا طبیعیه
و عزیز ویدئوی فول اچ دی روی مانیتور های خاصو گرافیک خاص دیده میشه نه این که با مانیتور 100تومنی بخواید فول اچ دی بگیرید
و اگر هم از اینترنت میخواید دانلود کنید یک دونه فیلمش 10-15 گیگ هست و فکر نکنید اونی که یک سایت دانلود فیلم براتون میزنه فول اچ دی ، فول اچ دی واقعی هست
کیفیت اچ دی اونقدر زیاده که همه انگشت به دهن میمونن و 1600*900 میتونید ببینید
چه برسه فول اچ دی و چه برسه این که از دور و ور خودتون و لحظات به یاد ماندنیتون فیلم بگیرید
ماهواره هم شما 3G داشته باشی ( شکر خدا هیچکس نداره ) خیلی زودتر از اینهاس
شما GSm بخون اونا برات تست کردن
ولی رنج ماهوارش 10الی 15متره

و نمیدونم چرا به نظر شما برند مهمه؟ اصلا گوشی میخواد مال Glx باشه اگر خوب باشه ارزش خرید داره
و این گوشی هم در حال حاضر بهترین سخت افزار گوشی ها رو داره و حالا حالا ها اوله
هر چند من htc sensation رو دوست دارم
ولی خوب تعصبی نمیشه گفت که نه! گلکسی جلوی اچ تی سی اسباب بازیه :-j

M A M M U T
03-07-2011, 20:58
من فکر می کردم وقتی میگن 1080p یعنی دقیقا همون کیفیتی که فیلم ها هستند .... :41: یعنی یکی تو این دنیا نمی تونه یک گوشی کامل تولید کنه ؟!؟!؟!
میتونن اما نمیخوان چون اگه یه گوشی کامل تولید کنن بقیه ی گوشی هاشون فروش نمیره....
عین بلایی که نوکیا با تولید n95 8gig به سر خودش آورد....

h!tman
03-07-2011, 20:58
تبلیغ سایت فیلمه
البته گوشی نمیتونه فول اچ دی 60فرم بگیره چون باید روش هارد اکسترنال وصل کنیم:دی

bejanyar
03-07-2011, 21:04
ممکنه بخواید بیاید بگید جوابی که به پست شما میدم تعصبیه
ولی بنده حدودا 2 روز با این گوشی کار کردم
مشکل داغ کردن گوشی بعد از 4ساعت باهاش بازی کردن و وب گردی و Wifi و اینا ظاهر شد
اونم نه این که دستمو بسوزونه و نمیدونم بندازم تو آبو اینا:دی
گوشی ای با بدنه پلاستیکی میخواید گرما رو منتقل نکنه؟ دوما این که گرمای گوشی تا حدی که نگه داشتن انگشت روی باطری دستتون رو اذیت کنه کاملا طبیعیه
و عزیز ویدئوی فول اچ دی روی مانیتور های خاصو گرافیک خاص دیده میشه نه این که با مانیتور 100تومنی بخواید فول اچ دی بگیرید
و اگر هم از اینترنت میخواید دانلود کنید یک دونه فیلمش 10-15 گیگ هست و فکر نکنید اونی که یک سایت دانلود فیلم براتون میزنه فول اچ دی ، فول اچ دی واقعی هست
کیفیت اچ دی اونقدر زیاده که همه انگشت به دهن میمونن و 1600*900 میتونید ببینید
چه برسه فول اچ دی و چه برسه این که از دور و ور خودتون و لحظات به یاد ماندنیتون فیلم بگیرید
ماهواره هم شما 3G داشته باشی ( شکر خدا هیچکس نداره ) خیلی زودتر از اینهاس
شما GSm بخون اونا برات تست کردن
ولی رنج ماهوارش 10الی 15متره

و نمیدونم چرا به نظر شما برند مهمه؟ اصلا گوشی میخواد مال Glx باشه اگر خوب باشه ارزش خرید داره
و این گوشی هم در حال حاضر بهترین سخت افزار گوشی ها رو داره و حالا حالا ها اوله
هر چند من htc sensation رو دوست دارم
ولی خوب تعصبی نمیشه گفت که نه! گلکسی جلوی اچ تی سی اسباب بازیه :-j

من خودم یادمه اولین روزی که 1080p از کارتون toy story 3 اومد تو اینترنت شروع به دانلودش کردم ... تقریبا 8 گیگ بود و 1 هفته طول کشید !!!!!! :31: بعدم ریختم روی لپتابم و با hdmi وصل کردم به تلویزیون .... و به قول شما انگشت به دهن موندم .... اما فیلم گلکسی اس 2 رو هم دقیقا ریختم رو لپم ... وصل کردم به تلویزیون و دیدم ... اما انگشت به دهن که نموندم .... حالم کلا گرفته شد !!!!!
من با htc wildfire که کلا هیچی حساب نمیشه بنده خدا .. در حدود 1 دقیقه 11 تا ماهواره رو پیدا می کنه !!!!! یعنی این گوشی نباید در حد یک گوشی 300 تومنی باشه gps ش ؟!؟!؟

mohmous
03-07-2011, 21:16
اقا من رفتم گرفتم امروز از علا الدین
810 گرفتم بدون گارانتی
800 هم میگفتن بعضی جاها ولی نمیدونم چرا حس خوبی نداشتم نسبت به اونا
من هنوز باهاش کاری نکردم ولی از نظرم گوشیه خیلی خوبیه
اصلا هم پشیمون نیستم از گرفتنش
میخوام روش رام فارسی بریزم
میام بازم میگم در موردش

Bahman.M86
03-07-2011, 21:35
، گارانتی دار هم که پول دیه بیضه چپ بابای رییس مایکروتل رو روش گذاشتن فعلا.

خیلی باهالی بابا:39::laughing:
مردیم از خنده:thumbsup:
دمت گرم....با این ضدحال های چپ و راستی که از سامسونگ میخوردیم واقعا خیلی وقت بود نخندیده بودم:27:

درمت گرم:31:

Bahman.M86
03-07-2011, 21:50
چرا کسی جوابه منو نمیده؟؟؟؟؟؟؟:41:
میخواستم این گوشیو بگیرم.با این مشکلات فعلا منصرف شدم.به نظرتون چی بگیرم که تو این مایه ها باشه؟؟؟
2.3 ساله دارم با دبلیو995 میسازم.دیگه خسته شدم

بیا تو هم مثل من یه Wave 8500 بخر و بعد به ke1 آپدیتش کن و حالشو ببر، Bada 2.0 هم که دوماه دیگه release میشه و بهتر هم میشه
من بین Galaxy S و Wave مردد بودم ولی نداشتن فلاش دوربین رو نتونستم تحمل کنم و wave8500 ذو انتخاب کردم
خداییش نسبت به پولی که دادم خیلی خیلی راضیم( 330 هزار تومن)
3.3inch Super Amoled Screen
1 GHz ARM Cortex-A8 processor
PowerVR SGX540 GPU, Hummingbird chipset
HD Playback & Record
Up to 600 h (2G

میدونم که قابل مقایسه با gs2 نیست ولی خوب تا 5 یا 6 ماه که مفصل جریان قیمت و باگهای gs2 سروسامون بگیر کارتو حسابی راه میندازه

میتونستم به خودم فشار بیارم تا gs2 رو بگیرم ولی فکرمیکنم بهترین تصمیم رو گرفتم ، این رو گرفتم تا بی گوشی نمونم و چندماهی بگذره و وضعیت gs2 سروسامون بگیره بعد بگیرمش

shahab_f
03-07-2011, 21:54
اگه قرار باشه یه معیار برای کیفیت یه ویدئو باشه، بیت ریت ویدئو هست. و البته نحوه ی ثبت رنگ ها توسط دوربین که فاکتور قابل اندازه گیری ای نداره.

Yashar Cross
03-07-2011, 21:58
گارانتی دار هم که پول دیه بیضه چپ بابای رییس مایکروتل رو روش گذاشتن فعلا.
اینوخوب اومدی:31:البته یکچهارم دیه راستم اضافه کن:31:

یه چیزی هم من اضافه کنم خبرهایی هم از روت شدن سنسیشن به گوش میرسه و قطعا در اینده خیلی نزدیک روت خواهد شد [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
خوب چه ربطی داره به اینجا؟؟!!:21:هان...
من که به شخصه 2ماهی صبر میکنم اگهمشکل داغ شدنش حل شد که خدا روشکر اگه نشد سینسیشن میگیرم چاره ندارم البته از USB ON THE GO گلکسی نمیشه گذشت...:27:
دوستدار شما یاشار

MOHAMMAD2010
03-07-2011, 22:09
تو این دنیا اگه مردم بفهمن یه چیزی خوبه و داره پیشرفت میکنه همه سعی میکنن خرابش کنن ، حتی اونایی که اصلا اطلاعاتی درباره اون چیز ندارن !

mehdixp
03-07-2011, 22:15
تو این دنیا اگه مردم بفهمن یه چیزی خوبه و داره پیشرفت میکنه همه سعی میکنن خرابش کنن ، حتی اونایی که اصلا اطلاعاتی درباره اون چیز ندارن !

اقا شما هم اینقدر متعصب نباش.من خودم از وقتی سامسونگ s2 رو معرفی کرد گوشی نگرفتم و صبر کردم بیاد تا بگیرمش.می خواستم تو همین هفته قبل هم برم خرید ولی این داغی بعدشم قیمت مایکروتل بد زد تو ذوقم.
وقتی این مشکلات رو داره نمیشه گفت نداره که.

ALIA2007
03-07-2011, 22:25
سلام
آقا این زردی یا قرمزی رو چطور میشه چک کرد ؟ آدم با این حرفا می ترسه خرید کنه
این همه بخوای پول بدی بعد مشکل دار باشه

یه سوال دیگه اینکه گارانتی تو ایران الکیه حالا باز به نظر شما این گوشی رو بی گارانتی بگیرم ؟؟

~ReZa~
03-07-2011, 22:38
چند صفحه رو نگاه کنی فقط شده اسپم.هر کی میاد میگه داغ میکنه و آشغاله و اینترفیس تعطیل (آقا هر کی خریده ناراضیه بفروشه و هر کی هم خوشش نمیاد دیگه بحث اضافه نکنه).این بچه بازی ها باعث شده اکثر کاربرای حرفه ای از این فروم فرار کنن. نه یه مطلب مفید میبینیم نه یک معرفی رام.فقط و فقط بحث کشیده به انحراف.:2::2:
من نمیدونم کی نظارت میکنه به اینجا؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

BEST 2
03-07-2011, 22:58
به نظر میرسه یه جور کودتا داره صورت میگیره تا این گوشی رو خراب کنن.والا بخدا من نه داغی به اون صورت دیدم نه زردی نه مشکلی.خداست این گوشی..طرف اومده میگه منوهاش افتضاحه.بابا بخدا میخندن بهت..بالاخرا این وضعیت اینجوری نمیمونه.یواش یواش ایبن گوشی جای خودشو پیدا میکنه.رو سیاهیش میمونه برای .......

yoosef_st
03-07-2011, 23:56
من البته هنوز نه این گوشی رو دیدم و نه باهاش کار کردم، و نه البته فن سامشونگ هستم.
خیلی هم اپل و محصولاتش، و البته خدمتی که اپل با محصولاتش به تکنولوژی روز کرده رو قبول دارم.
اما محض اطلاعات دوستان آیفون بازی که میخوان این گوشی و محصولات سامسونگ رو خراب کنن عرض کنم که
همین الان که ما اینجا نشستیم و داریم بحث میکنیم،
اپل جونتون به خاطر مشکلاتی که با سامی پیدا کرده دستش مونده توی پوست گردو. چون هیچ کمپانی بزرگی مثل سامسونگ نیست که بخواد ازش صفحه نمایش و حافظه و پردازشگر با این کیفیت و قیمتی که سامسونگ بهش میداد بهش بده.
الان جریان رو تا آخر گرفتین؟
حالا حالاها اپل باید روی آیفون 5 بخوابه که بتونه یه محصولی در حد و اندازه های محصولات اشتراکیش با سامسونگ بده.

sabzefosfori
03-07-2011, 23:58
آقا هرکی که خريده و الان پشيمون هستش من ميخرم با ضرر کم :46:

mohmous
04-07-2011, 00:01
من باهاش یکم ور رفتم...
نه زردی دیدم نه داغ کردنی...
دوستانی که میخوان بگیرن حتما بگیرن و به حرف بقیه که میان برای خراب کردم این گوشی یه چیزی میگن توجه نکنن...
من که واقعا راضیم تا اینجا...
هنوز مونده تا این گوشی قدرت واقعیش رو نشون بده...
برای چک کردم موقع خرید هم کد (ستاره مربع صفر ستاره مربع ) رو بزنید,یه صفحه میاره که یه سری ایتم داره توش,خودتون هر کدوم رو بزنید میفهمید چه خبره...

kissyou
04-07-2011, 01:40
سلام به دوستان گل خودم:10:

یه مدت سفر کاری بودم نتونستم بیام فوروم دلم براتون تنگ شده بود:40:

تو این مدتی که نبودم چه جنجالی راه افتاده اینجا.همه افتادن به جون همدیگه:13:

بابا بی خیال این بحثای قدیمی رو دوباره شروع نکنید.

همه گوشیها معایب و مزایای خودشونو دارن.تا حالا کجا گوشی دیدید که نقطه ضعف نداشته باشه.:46:

در مورد مشکلاتی که من داشتم تو صفحات قبل میخوندم یه صحبتی با شما دوستان داشته باشم بد نیست:46:

1:در مورد داغ کردن گوشی بر خلاف صحبت بعضی از دوستانمون من به چنین موردی برخورد نکردم و مقدار گرما در حد معمولی هستش و دست رو نمیسوزونه .من نمیگم این دوستان دارن دروغ میگن چون تو این چند تا گوشیهایی که من دست دوستام دیدم یک مورد بود که خیلی داغ میکرد به نسبت گوشی من.با اینکه رامشون هم یکی بود و فرقی نمیکرد و همون برنامه ها رو تو یک ساعت مشخص برای تست اجرا کردیم.دلیلشو نمیدونم چیه خودمم تعجب کردم:13:

2:در مورد gps گوشی دوستمون درست میگن سرعت پیدا کردن ماهواره ها و لاک شدن روشون یه مقدار پایینه و htc سنسیشن تو gps بهتر عمل میکنه.

3:در مورد شکل ظاهری که قبلن هم گفتم کاملا سلیقه ای هستش نه تنها برای این گوشی بلکه برای همه گوشیها همینه و هر کس نظر خودشو داره که محترمه و این بحث جنبه مقایسه ای نداره.:31:

نمیخوام صحبتهای قبلیم رو دوباره تکرار کنم.فقط همینقدر رو بگم که تجربه ای که شما از گوشی مورد علاقتون دارید ممکنه با تجربه فرد دیگه ای متفاوت باشه مثلا ممکنه طرف مقابل گوشی رو بدون مشکل گرفته باشه و باهاش کار کرده باشه و از این گوشی راضی باشه ولی شما ممکنه موقع کار کردن با این گوشی به مشکل برخورده باشید و اون کاربرد مورد نظرتون که براتون خیلی مهمه و حتما هم وقتی جعبه گوشی رو باز کردید اول میرید سراغ اون مشکل داشته باشه و یا اون طور که انتظار دارید عمل نکنه.مثلا gps یا رابط کاربری گوشی یا صدای گوشی و یا.......

اگه در نگاه اول اون چیزی که از این گوشی میخواید و مورد علاقتون هست مشکل داشته باشه دید شما نسبت به امکانات دیگه گوشی بسته میشه حتی اگر گوش امکانات خیلی بهتر دیگه ای هم داشته باشه.برخورد اولتون با این گوشی و یا هر گوشی دیگه نظر شما رو میتونه کلا در مورد گوشی مورد نظرتون عوض کنه و این کاملا طبیعی هستش:31:

راستی گوشیهای چینی هم تشریفشونو اوردن یکی از دوستان خریده بود و پشتش نوشته بود made in china
:31:

البته گوشی رو که دیدم هیچ مشکلی نداشت و از نظر قیافه و شکل ظاهری و جنس بدنه کاملا شبیه مدل کره ایش بود.فقط به نظرم اومد که نور زمینش در حالت اتو کمتر از مدل کره ایش بود و رنگها رو سنگینتر از مدل من نشون میداد و رنگها اون درخشندگی زیادی که تو این مدل من هست و بعضی موقعها تو ذوغ هم میزنه رو نداشتند
کلا رنگها یه مقدار سردتر شده بودند.:5:

راستی همونطور که همه میدونید رام افیشیال فارسی گوشی هم اومد من ریختم تا الان که هیچ مشکلی نداره و مقدار نگه داشتن شارژ گوشی هم یه مقدار بهتر شده:31:

باگهایی هم که ورژن عربیش داشت مثل قفل کردن یا کند شدن تو browser هم برطرف شده.کلا رام خوبیه ازش راضیم:31:

ممنون و موفق باشبد:11:

Bahman.M86
04-07-2011, 02:35
سلام به دوستان گل خودم:10:

یه مدت سفر کاری بودم نتونستم بیام فوروم دلم براتون تنگ شده بود:40:

ممنون و موفق باشبد:11:

خودمونیم رویویی که قولشو داده بودی پیچوندیا!!!!!!
بعدا نگی ما عبدا... بودیم و نفهمیدیم!!!!

بعضی ها مثل من بچه مایه دار نیستند و نتونستند الان بخرند و بعضی ها هم دارند ولی مرددند بخرند
هردو گروه بدشون نمیومد یه رویوی کامل از امکانات گوشی ببیند که انگار قسمت نبود...

Good Luck

mahroo_z1
04-07-2011, 06:13
سلام:5:

SamFirmware ساعاتی پیش رام I9100XWKF3 رو عرضه کرده:

compi
04-07-2011, 06:57
کسی میدونه بازیهایی که رو این گوشی تست شده رو از کجا دانلود کنم.منظورم بازی های hd
از لینک زیر دانلود کن . فقط باید به اینترنت برای کامل شدن آنها متصل بشی . برو حالشو ببر.
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]:20:

compi
04-07-2011, 07:14
اقا من رفتم گرفتم امروز از علا الدین
810 گرفتم بدون گارانتی
800 هم میگفتن بعضی جاها ولی نمیدونم چرا حس خوبی نداشتم نسبت به اونا
من هنوز باهاش کاری نکردم ولی از نظرم گوشیه خیلی خوبیه
اصلا هم پشیمون نیستم از گرفتنش
میخوام روش رام فارسی بریزم
میام بازم میگم در موردش
سلام دوست من
من تجربه رام ها رو دارم . بهتره اول رام عربی نصب کنی . توصفحه 194 توضیح داده شده. بعد رام فارسی jpkf3 را از لینک زیر بگیر و و نصب کن . انوقت هم فونت خوب داری. هم نماد درصد باطری داری . و هم فارسی رو کاملا ساپورت میکنه . مشکل باطری هم حل میشه .
توضیحات کامل نصب در صفحه مذکور داده شده . من نصب کردم . مشکلی نداره و به نحو احسن گوشیم داره کار میکنه . در شرایط عادی 2 روز گوشی باطری نگه می داره. داغ شدن اطراف دوربین وجود داره . لکه ها رو من متوجه نشدم . شاید نداره شایدم کمه و من متوجه نمیشم .لینک دانلود بازی های hd رو تو عنوان قبلی گذاشتم .
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ml
آموزش این رامها رو کیس یو جان و نینجا گذاشتن . از ایشان تشکر کنید و من تجربه نصب رام عربی(akrim) و رام فارسی رو با هم دارم . مزایای اشاره شده را داشت.
اگه نخواستی راه دیگر:
از لینک بالا رام رو دانلود و نصب کن .بعد از لینک پایین روت و نماد ساعت را تکمیل کن.
طریقه نصب: فایل رو دانلود کنید و extract کنید بعد یه فایل از پوشه extract شده بیرون میاد این فایل رو به گوشی انتقال بدید و با نرم افزار root explorer به این مسیر بفرستید
system/framework و replace کنید حالا گوشی رو restart کنید وقتی که گوشی بالا میاد آیکون باطری شما به این شکل در میاد

ضمنا برای این کار گوشی شما باید root باشه

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]این نوار را برای دیدن تصویر کامل کلیک کنید . [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
تشکر از مهدی افشار در لینک زیر :

sAeEd_kHaAn
04-07-2011, 07:54
دوستان ببخشید نمیهوام نمک رو زخمتون بپاشم ولی واقعیت رو باید گفت :31:
به نظر من اگه همه جی اس 2 تا هماهنگ یه مشکل داشتند بهتر بود تا اینکه شانسی و یکی در میون مشکل داشته باشن اونجوری تکلیف مشخص بود ولی الان میخوای نهصدو خورده ای پول بدین بچه ها به خدا حیفه که اینهمه پول بدین بعد ببینین گوشیتون مشکل داره اگه بد میگم هرچی دلتون خواست حوالم کنید
در مورد روت سنسیشن هم گفتم بچه ها در جریان باشن اخه یکی از ایرادایی که میگرفتن به این گوشی همین عدم روت شدنش بود شاید الان با این اوصاف و فاکتور قیمت کفه ترازو یکم به سمت .... و انتخاب راحت تر باشه :46: ( الان کامنتم پاک میشه )

ALIA2007
04-07-2011, 09:13
صفحه SGS2 که ضد خشه آیا باز هم محافظ میخواد یا نه ؟

mehdixp
04-07-2011, 09:28
والله من نمیدونم این چه تعصبیه که روی برند و یه مدل گوشی هست.
من خودمم الان گوشیم سامسونگه از آیفون هم خوشم نمیاد چون گوشی ای که نشه باهاش درست و درمون فلش دید به درد نمی خورد.این از این.

ولی این دلیل نمیشه مشکلات را ندیده بگیریم.همین آیفون وقتی اومد آنتنش مشکل داشت.اینقدر کاربراش (همان دوستداران متعصب اپل) اومدن سر و صدا کردن که جابز یه کنفرانس فوری گذاشت و مشکل رو قبول کرد.
حالا این داغی سامسونگ هم مساله است.فقط هم تو فرومهای ایرانی نیست که بگیم طرف می خواد سامسونگو خراب کنه.این همه فروم خارجی.توی همشون الان دوتا مساله است یکی مشکل WIFI که میگن ضعیفه یکی هم داغی.

باز به قول این دوستمون اگر همه گوشیها باهم داغ میکردن تکلیف مشخص بود.ادم می گفت این گوشی این مشکل را داره و ممکنه با آندروید بعدی یا تعویض رام درست بشه ولی الان که یکی میگه داغ میکنه یکی میگه داغ نمیکنه آدم حیرون میمونه چکار کنه.

بعدش حالا اگر زیاد داغ کنه مایکروتل قبول می کنه گوشی را عوض کنه؟اصلا چطوری باید بهشون ثابت کرد این گوشی داغ میکنه؟

milad_takjoo
04-07-2011, 09:33
سامسونگ درحدود سه میلیون در عرض 55 روز galaxy s II فروخته است

این خبر برای شما نباید سوپرایز باشد چون همه انتظار موفقیت چشمگیر Galaxy S II را داشته ایم.در حدود 3 میلیون در کمتر از 2 ماه یعنی 55,545 در هر روز.
البته این موفقیت را مدیون اروپا نیز است و این را هم فراموش نکنیم که 1 میلیون Galaxy S II فقط در خانه آن یعنی در کره به فروش رفته است.
با عرضه این گوشی در کانادا که به زودی رخ خواهد داد و عرضه آن در حدودا ماه آینده(علت تاخیر درگیری با اپل است)در امریکا انتظار شکستن رکورد Galaxy S میرود که در حدود 10 میلیون بوده است.

منبع=---------.ir

بترکه چشم حسودایی که از تاپیک های دیگه میان اینجا پست میدن:5:

Yashar Cross
04-07-2011, 09:39
دوستان ببخشید نمیهوام نمک رو زخمتون بپاشم ولی واقعیت رو باید گفت :31:
به نظر من اگه همه جی اس 2 تا هماهنگ یه مشکل داشتند بهتر بود تا اینکه شانسی و یکی در میون مشکل داشته باشن اونجوری تکلیف مشخص بود ولی الان میخوای نهصدو خورده ای پول بدین بچه ها به خدا حیفه که اینهمه پول بدین بعد ببینین گوشیتون مشکل داره اگه بد میگم هرچی دلتون خواست حوالم کنید
در مورد روت سنسیشن هم گفتم بچه ها در جریان باشن اخه یکی از ایرادایی که میگرفتن به این گوشی همین عدم روت شدنش بود شاید الان با این اوصاف و فاکتور قیمت کفه ترازو یکم به سمت .... و انتخاب راحت تر باشه :46: ( الان کامنتم پاک میشه )
نمک چیه نمکدونو چپه کردی:31:
حرفات جاش اینجا نیستش...این حرفتو قبول دارم که نهصدو خورده ای دادن پای این گوشی زیاده ولی این قیمت نمیمونه بعدش حالا اومدیم با یه اپدیت همه ی اینا حل شد قیمتشم اومد با سینسیشن جونت یکی شد ناموسا حالا کدوم به صرفه تر و بهتره؟؟؟:27:(اینم بگم با اینوضعیت کنونی اگه من بخوام همین الان یکی رو انتخاب کنم سینسیشنه...)

بترکه چشم حسودایی که از تاپیک های دیگه میان اینجا پست میدن[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
همه با هم بشماررررررررررررررررررررر رررررررررررررر:31:
دوستدار شما یاشار

ha789di
04-07-2011, 09:52
ظاهرا روز بروز به جای ارزونتر شدن گرونتر میشه الان 950 با گارانتی مایکروتل (البته قیمت اردبیله وگرنه تهران هون 931 است)
ظاهرا باید بیخیالش بشیم و علی رغم میل باطنی بریم همون سنسیشن رو بگیریم:41:

sAeEd_kHaAn
04-07-2011, 10:13
رفات جاش اینجا نیستش...این حرفتو قبول دارم که نهصدو خورده ای دادن پای این گوشی زیاده ولی این قیمت نمیمونه بعدش حالا اومدیم با یه اپدیت همه ی اینا حل شد قیمتشم اومد با سینسیشن جونت یکی شد ناموسا حالا کدوم به صرفه تر و بهتره؟؟؟[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](اینم بگم با اینوضعیت کنونی اگه من بخوام همین الان یکی رو انتخاب کنم سینسیشنه...)

چرا جاش اینجا نیست ؟ همه حق دارن اینجا نظر بدن مگه به کسی توهین کردم ؟ مگه اینجا به اسم کسی سند خورده ؟
اگه با اپدیت حل بشه اگه قیمتش بیاد پایین اگه .... عزیز با احتمال نمیشه اینهمه پول داد واسه یه جنس مشکل دار این حرفم اگه غیر منطقیه بگو

بترکه چشم حسودایی که از تاپیک های دیگه میان اینجا پست میدن:5:
اره بخدا بترکه واقعا 2 بار :31: حالا به چی حسودی میکنن اینا ؟ به 930 تومن پول بیزبون ؟ به داغ کردن گوشی ؟ . . .
وقتی معنی پست منطقی رو تشخیص نمیدی همین میشه شما برو پول بده حالشو ببر حالا کی داره تاپیکو به هم میریزه ؟

kissyou
04-07-2011, 10:41
اره بخدا بترکه واقعا 2 بار :31: حالا به چی حسودی میکنن اینا ؟ به 930 تومن پول بیزبون ؟ به داغ کردن گوشی ؟ . . .
وقتی معنی پست منطقی رو تشخیص نمیدی همین میشه شما برو پول بده حالشو ببر حالا کی داره تاپیکو به هم میریزه ؟

سلام سعید جان:31:

ببین دوست عزیز من کاری به این ندارم که اینجا فرورم گالکسی هست یا سنسیشن یا نوکیا یا هر گوشی دیگه ای.
اگه تو این فرورم منو شناخته باشی من همیشه کلی در مورد هر گوشی صحبت میکنم و الکی از یک گوشی تعریف نمیکنم.

به نظر من گالکسی و سنسیشن دو تا گوشی کاملا متفاوت با رابطهای کاربری و سخت افزار متفاوت هستند.

این خیلی مهمه که طرفی که میخواد گوشی رو بخره نیاز خودشو از گوشی مشخص کنه و بعد بره طرف خرید گوشی.

اینکه گالکسی قویتره یا کیفیت صفحش بالاتره دلیل بر این نمیشه که همه از این گوشی خوششون بیاد.

همینطور در مورد سنسیشن چون دیزاین و کیفیت بدنه بهتری داره یا رابط کاربری زیباتری داره دلیل نمیشه که همه برن طرف این گوشی.

هر کس به طبع نیازی که به گوشی داره اونو انتخاب میکنه .

مثلا یکی عاشق کیفیت صفحه نمایش گالکسی میشه و یکی هم عاشق رابط کاربری سنسیشن و الا اخر.....

شاید یکی براش قدرت گوشی مهم نیست و دنبال رابط کاربری خوب و دیزاین بهتر هستش و یا یکی براش فقط قدرت گوشی مهمه و کیفیت بدنه یا رابط کاربری براش اهمیت نداره.خوب وقتی از این اشخاص میپرسی که کدوم گوشی بهتره اون شخص بسته به نیازی که از گوشی داره نظرشو میگه ...مثلا طرفی که براش قدرت گوشی مهم نیست حتی اگه تو این گوشی core i7 هم باشه با دو تا 6970 کراس بازم براش اهمیتی نداره:31:

و همینطور اگه طرف فقط دنبال قدرت گوشی باشه و براش دیزاین مهم نباشه هر چقدر هم شما از دیزاین گوشی براش بگید چون خلاف انتظارات و علاقه اون و چیزی که برای اون اهمیت نداره دارید صحبت میکنید مسلما اون فقط از گوشی خودش تعریف میکنه و این کاملا طبیعی هستش:31:

به نظر من هر کس باید بنا به سلیقه خودش و نیازهای خودش بره گوشی مورد علاقشو بگیره و تا اونجا که امکان داره سعی کنه که صحبتهای اطرافیان روش تاثیر نزاره چون اونها افکار و علایق جداگانه ای دارند که با افکار شما یکی نیست و ممکنه چیزیهایی که شما در مورد گوشی دوست دارید برای طرف جالب و قابل قبول نباشه.

امیدوارم منظورم رو درست رسونده باشم.

با ارزوی موفقیت برای شما و همه دوستان گل فروم:11:

sAeEd_kHaAn
04-07-2011, 11:08
سلام سعید جان:31:

ببین دوست عزیز من کاری به این ندارم که اینجا فرورم گالکسی هست یا سنسیشن یا نوکیا یا هر گوشی دیگه ای.
اگه تو این فرورم منو شناخته باشی من همیشه کلی در مورد هر گوشی صحبت میکنم و الکی از یک گوشی تعریف نمیکنم.

به نظر من گالکسی و سنسیشن دو تا گوشی کاملا متفاوت با رابطهای کاری و سخت افزار متفاوت هستند.

این خیلی مهمه که طرفی که میخواد گوشی رو بخره نیاز خودشو از گوشی مشخص کنه و بعد بره طرف خرید گوشی.

اینکه گالکسی قویتره یا کیفیت صفحش بالاتره دلیل بر این نمیشه که همه از این گوشی خوششون بیاد.

همینطور در مورد سنسیشن چون دیزاین و کیفیت بدنه بهتری داره یا رابط کاربری زیباتری داره دلیل نمیشه که همه برن طرف این گوشی.

هر کس به طبع نیازی که به گوشی داره اونو انتخاب میکنه .

مثلا یکی عاشق کیفیت صفحه نمایش گالکسی میشه و یکی هم عاشق رابط کاربری سنسیشن و الا اخر.....

شاید یکی براش قدرت گوشی مهم نیست و دنبال رابط کاربری خوب و دیزاین بهتر هستش و یا یکی براش فقط قدرت گوشی مهمه و کیفیت بدنه یا رابط کاربری براش اهمیت نداره.خوب وقتی از این اشخاص میپرسی که کدوم گوشی بهتره اون شخص بسته به نیازی که از گوشی داره نظرشو میگه ...مثلا طرفی که براش قدرت گوشی مهم نیست حتی اگه تو این گوشی core i7 هم باشه با دو تا 6970 کراس بازم براش اهمیتی نداره:31:

و همینطور اگه طرف فقط دنبال قدرت گوشی باشه و براش دیزاین مهم نباشه هر چقدر هم شما از قدرت گوشی براش بگید چون خلاف انتظارات و علاقه اون و چیزی که برای اون اهمیت نداره دارید صحبت میکنید مسلما اون فقط از گوشی خودش تعریف میکنه و این کاملا طبیعی هستش:31:

به نظر من هر کس باید بنا به سلیقه خودش و نیازهای خودش بره گوشی مورد علاقشو بگیره و تا اونجا که امکان داره سعی کنه که صحبتهای اطرافیان روش تاثیر نزاره چون اونها افکار و علایق جداگانه ای دارند که با افکار شما یکی نیست و ممکنه چیزیهایی که شما در مورد گوشی دوست دارید برای طرف جالب و قابل قبول نباشه.

امیدوارم منظورم رو درست رسونده باشم.

با ارزوی موفقیت برای شما و همه دوستان گل فروم:11:

ممنون دقیقا همه حرفات منطقی و معقوله همشو قبول دارم کاش همه دوستان مثل شما منطقی و محترمانه بحث میکردن نه توهین
حالا یه سوال درسته هر کس معیاری داره ولی چطور باید به این نتیجه برسه که کدوم گزینه با معیارش جوره ؟ جز با تحقیق ؟ ما هم اینجا جم شدیم که به هم کمک کنیم وقتی من اینجا میام میگم سنسیشن روت میشه شاید یکی فقط واسه این مورد گوشی رو گزاشته بود کنار من اطلاع رسانی کردم مشکلی داره ؟ بعدشم دارم مشکلات گوشی رو میگم که کسی که تازه اومده این فروم اطلاعاتش بالا بره ولی بعضی از دوستان فقط دوست دارن ادم قربون صدقه gs 2 بره

ALIA2007
04-07-2011, 12:41
دیگه الان تصمیم گرفتم دلو بزنم به دریا عصر برم بگیرم
با اینکه اصلا به گارانتی تو ایران اعتقاد ندارم چون اصلا
گارانتی وجود نداره ولی شاید برم از مایکرو تل بگیرم
چون حرف و حدیث زیاده سر داغ شدن ، پیکسل سوخته
زردی و قرمزی صفحه و...
ولی بی خیال چون من گوشی باز نیستم اینو هم بگیرم
چند سال نگه میدارم
با گارانتی برام هیچ فرقی نمیکنه فقط یه بار صرفا روانی
داره چون میخوام این همه پول بدم تا حالا هم اینقدر پول پای
گوشی ندادم ولی این یکی لامصب دلمو برده چند ماهه تو کفشم.

kissyou
04-07-2011, 12:56
ممنون دقیقا همه حرفات منطقی و معقوله همشو قبول دارم کاش همه دوستان مثل شما منطقی و محترمانه بحث میکردن نه توهین
حالا یه سوال درسته هر کس معیاری داره ولی چطور باید به این نتیجه برسه که کدوم گزینه با معیارش جوره ؟ جز با تحقیق ؟ ما هم اینجا جم شدیم که به هم کمک کنیم وقتی من اینجا میام میگم سنسیشن روت میشه شاید یکی فقط واسه این مورد گوشی رو گزاشته بود کنار من اطلاع رسانی کردم مشکلی داره ؟ بعدشم دارم مشکلات گوشی رو میگم که کسی که تازه اومده این فروم اطلاعاتش بالا بره ولی بعضی از دوستان فقط دوست دارن ادم قربون صدقه gs 2 بره

حرفتو قبول دارم سعید جان ولی از دوستان این فروم ناراحت نشو.همشون بچه های گل و با مرامی هستن:31:

اون دوست خوبمون هم منظور بدی نداشته.همینطور که گفتم هر کس علایق خاص خودشو داره و به یه شکلی میخواد اینو به طرف مقابلش تفهیم کنه.هم من هم شما و هم دوستان دیگه این فروم سلیقه های متفاوتی داریم.باید سعی کنیم با هم کنار بیایم تا باعث کدورت و ناراحتی همدیگه نشیم.

امیدوارم همه دوستان گوشی مورد علاقشونو بگیرن و به خوبی و خوشی ازش استفاده کنند:46:

ممنون و موفق باشید:11:

kissyou
04-07-2011, 13:31
خودمونیم رویویی که قولشو داده بودی پیچوندیا!!!!!!
بعدا نگی ما عبدا... بودیم و نفهمیدیم!!!!

بعضی ها مثل من بچه مایه دار نیستند و نتونستند الان بخرند و بعضی ها هم دارند ولی مرددند بخرند
هردو گروه بدشون نمیومد یه رویوی کامل از امکانات گوشی ببیند که انگار قسمت نبود...

Good Luck

سلام بهمن جان

این چه حرفیه دوست عزیز این مدت انقدر سرم شلوغ بود که وقت ور رفتن با گالکسی رو هم نداشتم.

این ریویو چون زیادتر هستش وقت بیشتری میبره.ولی چشم حتما ردیفش میکنم.بازم ببخشید اگه انقدر دیر شد:10:

kissyou
04-07-2011, 14:33
بچه ها سلام یه خبر دست اول:31:

امروز دوستم اومده بود خونمون همون که گالکسی اس 2 چینی گرفته بود و وقتی داشتیم با گوشیهامون ور میرفتیم یه چیز عجیبی دیدم

اون منو کرکره ای گوشی رو که رنگ خاکستری داره رو وقتی کشید پایین تا وایرلس روشن کنه وقتی به پایینترین قسمت صفحه دقت کردم متوجه شدم که یه جورایی متمایل به صورتی میزد اول فکر کردم که اشتباه میکنم ولی وقتی به دوستم گفتم که نگاه کنه اون هم متوجه شد که قسمت خاکستری این منو کرکره ای رنگش متمایل به صورتی میشه.البته تو زاویه مستقیم.:18:

تو زوایای بیشتر و از کنار رنگش خاکستری هستش:13:

البته زیاد معلوم نبود ولی با یه کم دقت معلوم میشد.

بچه ها اونایی که گالکسی اس 2 دارن چک کنن ببینن چنین چیزی هست یا نه یه خبری بدن:31:

gachsaran.karmandi
04-07-2011, 15:00
سلام.:20:
من تا حالا گوشیه اندرویدی نداشتم.
ببخشید میدونم سوالم ضایست.:31:
اما میشه بهم بگید روت یعنی چی؟؟:11:

den
04-07-2011, 15:01
سلام کیس یو .کجا بودی نبودی
من نگاه کردم خیلی هم شدید خیره شدم اما خوشبختانه مشاهده نشد

mohmous
04-07-2011, 15:11
بچه ها سلام یه خبر دست اول:31:

امروز دوستم اومده بود خونمون همون که گالکسی اس 2 چینی گرفته بود و وقتی داشتیم با گوشیهامون ور میرفتیم یه چیز عجیبی دیدم

اون منو کرکره ای گوشی رو که رنگ خاکستری داره رو وقتی کشید پایین تا وایرلس روشن کنه وقتی به پایینترین قسمت صفحه دقت کردم متوجه شدم که یه جورایی متمایل به صورتی میزد اول فکر کردم که اشتباه میکنم ولی وقتی به دوستم گفتم که نگاه کنه اون هم متوجه شد که قسمت خاکستری این منو کرکره ای رنگش متمایل به صورتی میشه.البته تو زاویه مستقیم.:18:

تو زوایای بیشتر و از کنار رنگش خاکستری هستش:13:

البته زیاد معلوم نبود ولی با یه کم دقت معلوم میشد.

بچه ها اونایی که گالکسی اس 2 دارن چک کنم ببینن چنین چیزی هست یا نه یه خبری بدن:31:

من نگاه کردم , خبری از رنگ صورتی نبود...البته اینطوری نمیشه دقیق گفت...باید یکی دیگه هم بزارم کنارش تا دقیق بتونم بگم...
در مورد استحکامش بگم که : الان از دستم(حدودا فاصله یک و نیم متری)افتاد روی سنگ ولی هیچی نشد خداروشکر...قلبم اومد تو حلقم واقعا وقتی افتادش...با این بدنه پلاستیکی خیلی شاهکار بود که هیچی نشد و صفحشم هیچی نشد...

Yashar Cross
04-07-2011, 17:06
عزیز با احتمال نمیشه اینهمه پول داد واسه یه جنس مشکل دار این حرفم اگه غیر منطقیه بگو
خوب منم نگفتم که الان کار عاقلانه ای برای ÷ول دادن به این گوشی با این قیمت خفن...گفتم باید صبر کرد منم تعصبی ندارم اگه این وضعیت بمونه منم سینسیشن میخرم...بعد اگه من بی احترامی کردم منو ببخش:10:
دوستدار شما یاشار

milad_takjoo
04-07-2011, 18:10
دوستان gsmarena زده که سامسونگ شاید یه نسخه وینفون 7 از گلکسی 2 بده؟؟؟جالبه نه؟

ha789di
04-07-2011, 19:50
سلام.:20:
من تا حالا گوشیه اندرویدی نداشتم.
ببخشید میدونم سوالم ضایست.:31:
اما میشه بهم بگید روت یعنی چی؟؟:11:

یه چیزی مشابه ه.ک در سیمبیان است

iman206
04-07-2011, 19:53
سلام
امروز رفتم این گوشی رو بلاخره خریدم به قیمت 825 از بازار موبایل و به جمع گلکسی2 داران پیوستم.
از خریدش خیلی خیلی راضی ام و خوشحالم و فکر نمیکردم اینقدر جذب بشم به این گوشی.
راستش اول رفتم نمایندگی یاس و با سنسیشن کار کردم.. به نیت خرید همون هم رفته بودم ولی بعد دیدم سنسیشن خیلی معمولی به نظرم میرسه پس رفتم گلکسی2 رو ببینم از نزدیک و عاشق صفحه با کیفیتش شدم. همچنین تاچ وایز اونقدرها هم بد نیست در مقابل سنس و اینقدر که از سنس تعریف میکردن خیلی هم برام جالب نبود کار باهاش در عوض تاچ وایز با صفحه خیلی خوب گلکسی2 عالی مینماید.
من از خریدم بسیار راضی هستم..
نکته آخر توصیه به کسانی که میخوان بخرن:
اگر برای انتخاب یکی از این دو گوشی موندید، حتما برید از نزدیک ببینیدشون و باهاشون کار کنید، سپس دلتون شما را راهنمایی خواهد کرد!!!

Yashar Cross
04-07-2011, 19:56
مبارکه ایمان جان به سلامتی؟:40:
سینسیشنو کجا گذاشته برای کار کردن کاربرا؟ گلکسی چی تو نمایندگی مایکروتل اورده؟(دقیق ادرسشو میدی):10:
دوستدار شما یاشار

Yashar Cross
04-07-2011, 20:14
کهکشانی های دوم سامسونگ رکورد دار می شوند: در هر 1.5 ثانیه یک گلکسی اس 2 به فروش می رود.

معمولا انتظار داریم آمار های فروش میلیونی دستگاه های قابل حمل را از اپل بشنویم. اما باید گفت که سامسونگ هم توانایی اعلام چنین آمار هایی را پیدا کرده است. پارسال سامسونگ موفق شد با تلفن گلکسی اس، فروش 3 میلیون نسخه ای را در 85 روز تجربه کند. چند ماه بعد فروش این تلفن به 10 میلیون رسید.

به گزارش نارنجی به نظر می رسد جانشین گلکسی اس، دارد موفق تر عمل می کند. مطابق ادعای سامسونگ، گلکسی اس 2، موفق شده در 55 روز سه میلیون مشتری جلب کند. یعنی در هر 1.5 ثانیه، یکی از این تلفن ها به فروش می رود. این سریع ترین رکورد فروشی است که سامسونگ توانسته تجربه کند.

به خودی خود جالب است که سامسونگ توانسته با ارائه ی دو محصول شایسته و ترکیبی مناسب از سخت افزار و نرم افزار به این فروش دست یابد. این در حالی است که رقیبان بسیار قدرتمندی مانند Atrix 4G؛ علیرغم موفقیت های قبلی موتورلا در گوشی های اندرویدی، نتوانسته اند چندان خیره کننده عمل نمایند.
دوستدار شما یاشار

iman206
04-07-2011, 20:31
مبارکه ایمان جان به سلامتی؟:40:
سینسیشنو کجا گذاشته برای کار کردن کاربرا؟ گلکسی چی تو نمایندگی مایکروتل اورده؟(دقیق ادرسشو میدی):10:
دوستدار شما یاشار
مرسی از شما یاشار جان.
گلکسی اس2 رو نماینده مایکروتل در یازار موبایل رفتم تمام کرده بود و برای نمایش نداشت متاسفانه ولی گفت میاریم. آدرسش از درب بازار موبایل که وارد میشی سمت راستت نمایندگی پارس مایکروتل هست که بالای دربش یک تابلو آبی داره و عنوانشون رو نوشته.
اما سنسیشن رو خود نمایشگاه یاس جهان برای کار کردن کاربرا گذاشته بود رفتم تو و به خانومه گفتم سنسیشن، و منو راهنمایی کرد به میزی که روش قرار داشت و در اختیارم قرارش داد. اونجا فقط نمایشگاه بود و فروش نداشت و اگه میخواستین راهنماییتون میکرد به مغازه های زیر همکف.(آدرس این یاس جهان هم فکر کنم تو راهرو سمت چپی از درب که وارد میشی بود وسطای راهرو که تابلوشون مشخص هست)

ALIA2007
04-07-2011, 20:49
سلام
من هم بالاخره خریدم
من از مایکروتل خریدم 931 درسته خیلی بالاتر از بازاره
ولی حداقل خیالم راحته خوده یارو هم همه جاش رو تست کرد
کاملو صحیح و سالم تحویل داد . حتی با اون کد 0 هم خودش
شروع کرد به تست قبل از اینکه من چیزی بگم.
دودل بودم که با گارانتی یا بی گارانتی درسته که گارانتی کشکه
ولی حداقل خیالم راحت راحته.
راستی رام فارسی روش نیست هاااااا .گفت رام رسمی فارسی
نیومده در صورتی که من تو ذهن بود که جایی تو این انجمن ها دیدم
گفت هر وقت بیاد احتمالا فراخوان میزنن بیایید براتون بریزن .
حالا نمی دونم خودم بریزم یا نه گفت اگه خودت بریزی از گارانتی خارج مبشه
موندم چی کار کنم.

ولی واقعا معرکه است من که خیلی راضیم . من هم اول رفتم با سنسیشن
یه وری رفتم البته نه به قصد خرید فکر و ذکرم گالاکسی 2 بود با اون زیاد حال نمی کردم
خلاصه رفتم گرفتمش .

درکل باید بگم خیلی راضیمممممممم
قابل توجه کسانی که از زمین و زمان بد میگن انتخاب کلا سلیقه ای هست
بهتره خوبی و بدی هر گوشی گفته بشه بعد دیگه بی خیال شید بذارید طرف خودش
تصمیم میگیره این طوری بهتره تا تئوری و فلسفه بافی کنید در باب بد بود یه چیز.

gachsaran.karmandi
04-07-2011, 21:19
دوستانی که خریدن مبارک باشه.:20:
میگم گرمایی که میگن داره چی؟؟؟
چجوریه گرماش؟؟
فقط به خاطره همین که میگن گرم میکنه نخریدمش هنوز:13:

ALIA2007
04-07-2011, 21:23
به نظر من یه گرمای نرمالیه شاید یه ذره بالاتر روی بازی hd تست شد
والا نمی دونم اساتید نظر بدن من چیز خاصی که تو ذوق بزنه حس نکردم
شاید هم هنوز بهش بر نخوردم

kissyou
04-07-2011, 21:29
سلام بچه ها

این مشکل گالکسی دوستم حاد شده.....:41:

دوربینش pink spot یا به قول خودمون منطقه صورتی رنگ وسط دوربینش داره.خیلی حالش گرفته شد....:19:

دلم براش سوخت عجب بدشانسی اورد:13:بچه ها اگه گوشی رو دارید میگیرید حتما چکش کنید که این اتفاق برا شما تکرار نشه خیلی مراقب باشید.

Yashar Cross
04-07-2011, 23:18
فکر کنم شانسی شده برای یکی صورتیه برای یکی زرده:31: یکی داغ میکنه یکی یخ میزنه:31:
حالا این اپدیت جدیدی که میخواد به سلامتی بیاد کی هست؟
راستی کاوه برای تو مشکلی نداره...خوش شانس:20:
دوستدار شما یاشار

qazplm
04-07-2011, 23:55
سلام بچه ها

این مشکل گالکسی دوستم حاد شده.....:41:

دوربینش pink spot یا به قول خودمون منطقه صورتی رنگ وسط دوربینش داره.خیلی حالش گرفته شد....:19:

دلم براش سوخت عجب بدشانسی اورد:13:بچه ها اگه گوشی رو که دارید میگیرید حتما چکش کنید که این اتفاق برا شما تکرار نشه خیلی مراقب باشید.

این باید با اپدیت درست بشه تو خیلی از گوشیا هست یعنی تو هر عکسی که میگیره هست چه محیط بیرون چه داخل؟؟

mohmous
05-07-2011, 00:09
این گرم شدنش به نظر من میتونه یه حسن باشه,تو زمستون میتونیم برا گرم کردن دستامون استفادش کنیم...

برای بقیه دوستان هم وایرلس گوشیشون ضعیفه؟؟؟ماله من خیلی ضعیفه...
به فاصله نیم متری از مودم نشستم بازم خطاش کامل پر نمیشن...اینش خیلی رو اعصابمه...
بقیه چیزاش عالیا ولی ...

iman206
05-07-2011, 00:15
برای بقیه دوستان هم وایرلس گوشیشون ضعیفه؟؟؟ماله من خیلی ضعیفه...
به فاصله نیم متری از مودم نشستم بازم خطاش کامل پر نمیشن...اینش خیلی رو اعصابمه...
بقیه چیزاش عالیا ولی ...
بله برای من هم همینطوره. فاصله ام هم به مودم خیلی نزدیکه.
باید با یک زاویه خاصی گرفته بشه تا خطهاش پر بشه. البته اونم دقیق نیست خیلی.

Senator_Offline
05-07-2011, 00:22
قیمت گوشی بازار 825000 تومان.

den
05-07-2011, 02:00
سلام به اساتید s2
من تو تاپیک هر چی گشتم یک نفرم ندیدم که گوشی آک خریده باشه و تو گوشیش رام اورژینال فارسی داشته باشه
آقایون کسی داخل جعبه یه دفترچه که روش نوشته گارانتی نداره؟ چون مال من داشت البته فارسی هم بود.گارانتی پارس نه ها
چطوریه که مال من همه چی روش بود.داخل دفترچه گارانتی هم نوشته که گوشی مخصوص آفریقا و خاور میانه است.
نکنه یارو بهم اپل داده من نفهمیدم:21:

Facon_Archi
05-07-2011, 02:12
از کجا خرید کردید؟
شاید فروشنده نصب کرده باشه رام فارسی رو

monaj
05-07-2011, 07:52
سلام
من هم بالاخره خریدم
من از مایکروتل خریدم 931 درسته خیلی بالاتر از بازاره
ولی حداقل خیالم راحته خوده یارو هم همه جاش رو تست کرد
کاملو صحیح و سالم تحویل داد . حتی با اون کد 0 هم خودش
شروع کرد به تست قبل از اینکه من چیزی بگم.
دودل بودم که با گارانتی یا بی گارانتی درسته که گارانتی کشکه
ولی حداقل خیالم راحت راحته.
راستی رام فارسی روش نیست هاااااا .گفت رام رسمی فارسی
نیومده در صورتی که من تو ذهن بود که جایی تو این انجمن ها دیدم
گفت هر وقت بیاد احتمالا فراخوان میزنن بیایید براتون بریزن .
حالا نمی دونم خودم بریزم یا نه گفت اگه خودت بریزی از گارانتی خارج مبشه
موندم چی کار کنم.

ولی واقعا معرکه است من که خیلی راضیم . من هم اول رفتم با سنسیشن
یه وری رفتم البته نه به قصد خرید فکر و ذکرم گالاکسی 2 بود با اون زیاد حال نمی کردم
خلاصه رفتم گرفتمش .

درکل باید بگم خیلی راضیمممممممم
قابل توجه کسانی که از زمین و زمان بد میگن انتخاب کلا سلیقه ای هست
بهتره خوبی و بدی هر گوشی گفته بشه بعد دیگه بی خیال شید بذارید طرف خودش
تصمیم میگیره این طوری بهتره تا تئوری و فلسفه بافی کنید در باب بد بود یه چیز.

ممکنه بگید منظورتون از کد 0، چه کدیه؟

You Were Mine
05-07-2011, 10:26
ممکنه بگید منظورتون از کد 0، چه کدیه؟

برای تست گوشی اعم از صفحه نمایش ، سنسور ها و ... ( * -#-0-*-# )

از راست به چپ بدون خط فاصله ها

den
05-07-2011, 12:43
از کجا خرید کردید؟
شاید فروشنده نصب کرده باشه رام فارسی رو

سلام عزیز
از کرج
نه .چون یارو تازه واسه اولین بارش بود که س2 میدید.رفیق داداشم آدم مطمعنی سفارش داد از تهران بیارن.اما نمیدونم از کجا آورده که این جوری در اومد.
بازم خدارو شکر

mahroo_z1
05-07-2011, 13:12
سلام دوستان:5:

این داک رومیزی قابلیت شارژ کردن گوشی رو داره.
همچنین بوسیله پورت USB متصل به آن امکان همگام سازی اطلاعات گوشی با کامپیوتر رو فراهم میکنه.
همچنین بر روی آن شیاری برای قرار گرفتن یک باتری تعبیه شده که بدین ترتیب میتواند همزمان 2باتری را شارژ نماید:

قیمت: 28 یورو معادل با 41 دلار

ayoob1
05-07-2011, 14:49
قشنگه بردرد بخوره قیمت نداری

mahroo_z1
05-07-2011, 15:06
سلام :5:
سامسونگ با همکاری شرکت Rovio سازنده سری بازیهای پرندگان خشمگین , مرحله مخصوصی را با نام Golden Egg برای گوشی Galaxy S II ساخته اند:

برای اطلاعات بیشتر به لینک های زیر مراجعه کنید:

mohmous
05-07-2011, 15:24
هرکی با وی**پی**ان** تو گوشیش(هر نوع اندرویدی) مشکل داره بهم یه پ خ بده تا بهش بگم چجوری ردیفش کنه(مجانیم هست وی**پی**ان**>ماله خودمم نیست)
خودم باهاش مشکل داشتم اساسی,یعنی وصل میشد ولی صفحه باز نمیکرد با این درست شد...
به درد مارکت اندروید هم میخوره خیلی...

یه سوال هم دارم :
کسایی که تونستن با وی**پی**ان** وصل شن به صورت عادی,اگه میتونن نوع رام شون رو بزارن برای من (خیلی مهمه برام )...
مرسی...
موفق باشید...

den
05-07-2011, 19:57
سلام به همه بچه های گل :46:
کسی آمار داره بازی های hd رو از کجا میتونم دانلود کنم.منظورم فایل کامله ها.چون wifi ندارم
لیست بازی های تست شده رو دیدم اما نه تو سایت های فارسی نه انگلیسی چیزی نبود.
آگه کسی آمار داره لطف کنه بگه:11:

You Were Mine
05-07-2011, 20:59
سلام به همه بچه های گل :46:
کسی آمار داره بازی های hd رو از کجا میتونم دانلود کنم.منظورم فایل کامله ها.چون wifi ندارم
لیست بازی های تست شده رو دیدم اما نه تو سایت های فارسی نه انگلیسی چیزی نبود.
آگه کسی آمار داره لطف کنه بگه:11:

بازی های با کیفیت برای گالکسی اس 2

kissyou
05-07-2011, 22:13
این باید با اپدیت درست بشه تو خیلی از گوشیا هست یعنی تو هر عکسی که میگیره هست چه محیط بیرون چه داخل؟؟

سلام دوست عزیز

تو محیط بیرون نیست ولی تو محیط داخل تو زمینه های سفید خودشو نشون میده و تو عکسبرداری بیشتر هستش.

تو فیلمبرداری خودشو زیاد نشون نمیده.

اگه شما در مورد درست کردنش اطلاعات دارید لطفا بگید ممنون میشم:11:

موفق باشید

ahmadblue
06-07-2011, 10:54
هرکسی از گوشی بازار galaxy s 2 خریده یه پیغام بده کار مهمی باهاش دارم

BEST 2
06-07-2011, 12:27
درود.دوستان اینترنت ایرانسل رو چطوری باید فعال کرد تو گوشی.ایا جی پی ار اس ایرانسل وصله خودش یا باید تو طرح باشیم؟ممنون میشم تنظیماتش رو توضیح بدین....

avannn
06-07-2011, 12:48
بچها فروم ---------.ir ه ک شده :31:

ahmadblue
06-07-2011, 13:10
هرکسی از گوشی بازار galaxy s 2 خریده یه پیغام بده کار مهمی باهاش دارم

ahmadblue
06-07-2011, 13:22
بچه ها مثل اینکه جدیدا گوشیهای ساخت چین هم وارد شده کسی تاحالا گرفته؟ از نظر کیفیت فرقی با کره ایش داره؟

den
06-07-2011, 15:03
درود.دوستان اینترنت ایرانسل رو چطوری باید فعال کرد تو گوشی.ایا جی پی ار اس ایرانسل وصله خودش یا باید تو طرح باشیم؟ممنون میشم تنظیماتش رو توضیح بدین....

سلام داداش
کد زیر رو وارد کن تنطیمات کلی gprs و mms ردیف میشه(از سمت راست بزن)یه sms میده بعد با کد 1234 سیوش کن.

*130*3*6#

PersiAndroid
06-07-2011, 15:16
سلام :31:
من يه چند وقتي مسافرت بودم
الانم كه برگشتم خوشحال شدم كه نخريدم چون قيمت رسيده حدود 800
امروز رفتم در مغازه يكي از دوستان خودش گالكسي اس 2 دستش بود
و گفت كه دست من داغ نكرده و مشكل صفحه و دوربين و باتري نداشته
و منم يك ساعتي باهاش كار كردم و تو صفحه و دوربينش مشكلي نديدم
و خب ميگفت از باتريش هم راضيه و اصلا هم داغ نمي كنه
گفت تا 4 روز ديگه سفارش هاي جديدش ميرسه
ولي خب من اين مشكلات رو بهش گفتم و گفتم ممكنه اينا تا حدي شانسي باشه و تضميني ميخوام
كه قبول كرد و گفت پلمپ شركت بهت ميدم و در صورت مشكل ازت پس ميگيرم...
گفت اگه ميخواي با پست tnt برات از انگليس بخرم كه همون حدود 800 در مياد و 5 روزه تحويل ميدم
كه شايد ورژن اروپا بهتر باشه و مشكل نداشته باشه
حالا شما چي ميگين از همين خريداي دبي ــش كه پلمپ باشه بردارم يا از همون انگليس سفارش بدم؟
مشكل در چه حده و چقدر واقعيت داره...
چون مثلا همين گوشي كه دست همين پسره بود اصلا بهش نميومد كه بخواد مشكلي داشته باشه

akuji
06-07-2011, 15:19
درود

دوستان میشه یه توضیح کامل بدید موقع خریدن این گوشی به چه نکاتی باید توجه کرد

با سپاس:11:

mehdi30nema
06-07-2011, 20:58
امروز این گوشی را از نزدیک دیدم . علائدین از 790 قیمت گرفتم تا 850 .
راستش از جلو خیلی با گالکسی اس از نظر ظاهری تفاوت نداره ( به نظر من ) .
فکر کنم ارزش نداره گالکسی ام را بفروشم و اینو بگیرم ، چون خیلی ها اصلا متوجه نمیشن که گوشیم را عوض کردم . ولی خدایی در کنار سنسیشن که قرار گرفته بود یه ابهت خاصی داشت و به نظرم که شاخ ترین گوشی تو بازار هست .

amir200812
06-07-2011, 22:03
امروز این گوشی را از نزدیک دیدم . علائدین از 790 قیمت گرفتم تا 850 .
راستش از جلو خیلی با گالکسی اس از نظر ظاهری تفاوت نداره ( به نظر من ) .
فکر کنم ارزش نداره گالکسی ام را بفروشم و اینو بگیرم ، چون خیلی ها اصلا متوجه نمیشن که گوشیم را عوض کردم . ولی خدایی در کنار سنسیشن که قرار گرفته بود یه ابهت خاصی داشت و به نظرم که شاخ ترین گوشی تو بازار هست .
بنظر من هیچ وقت و هیچ گوشی رو نباید با یک ورژن بالاتر عوض کرد!
مثلا گلاکسی اس رو باید با گلاکسی اس 3 عوض کنید!:31:

جددا این نر من هست و تا حالا هم اجراش کردم!:5:
اگه خدا بخواد سال بعد همین وقت ها یه GS3 دستمون خواهد بودددد!:8:

Yashar Cross
06-07-2011, 23:51
امروز رفتم از نزدیک این گوشی با سینسیشن دیدم
خداییش هیچ گوشی به با کلاسی نازکی و سبکی این گوشی ندیدم
به قول دوستمون جلوش زیاد فرق نکرده پشتشم زیاد جالب نیست ولی خوبه عالی نیست
در کل به نظرم در کل فوق العادست با سینسیشن هم کار کردم اونم غولیه برای خودش صفحش اونقدر تعریف نداشت...ولی به نظرم گلکسی ابهت خاصی داره مخصوصا نازکیش ولی کیفیت ساختش داد میزد خداییش:31:
در ضمن با یکی از کارکنان نمایندگی مایکروتل تو بازار موبایل یه دعوای لفظی با هم رفتیم:31:
سر قمیتی که برای این گوشی گذاشتن...یارو میگفت تازه قیمتشو خوب گذاشتیم قیمت جهانیشم حدودا همینه:31:
گفتم نه شما زیر قیمت جهانی عرضه میکنید از شوخی به جدی کشید که اخر دوستش اومد گفت خواهش میکنک برید بیرون :31:داشتم ابروی مایکروتلو بین مشتری ها میبردم:27:
نکته قابل توجه اینکه با این که سینسیشن گرونتره تو این خراب شده گلکسی گرونتره با اختلاف 150 تومن:18:(تقریبا)
660 کجا 800 کجا!!!
به امید اون روز که قیمتش 650 بشه تا ما فقیرا هم داشته باشیم:10:
دوستدار شما یاشار

Yashar Cross
07-07-2011, 00:08
بمب خبری سامسونگ: مدل جدید Galaxy S II سامسونگ با ویندوز فون 7

شرکت سامسونگ که با عرضه گوشی هوشمند I9100 Galaxy S II این روزها موفق به کسب محبوبیت فراوان نزد کاربران جهانی شده است، قصد دارد مدل جدید این گوشی را همراه با سیستم‌عامل ویندوز موبایل 7 مایکروسافت تکمیل کند.

به گزارش ایستنا، بر اساس شایعات منتشر شده، سامسونگ هم‌اکنون در حال طراحی مدل جدیدی از گوشی هوشمند Galaxy S II است که سیستم سخت‌افزاری فوق پرقدرتی را در خود جا داده و در بخش نرم‌افزاری نیز به سیستم‌عامل ویندوز فون 7 مجهز شده است.

طبق گزارش منتشر شده از سوی مرکز Bluetooth SIG ، سامسونگ طراحی این گوشی را آغاز کرده است و قصد دارد ر آن از آخرین نسخه سیستم‌عامل موبایلی مایکروسافت استفاده کند. در این شایعات آمده است که این گوشی جدید SGH-i937 نام‌گذاری شده و شباهت زیادی به مدل Galaxy S II سامسونگ موسوم به SGH-i927 دارد که به تازگی وارد آمریکا شده است.

در صورتی که این شایعات درست باشد شرکت سامسونگ باید برای استفاده از سیستم‌عامل ویندوز فون 7 پردازنده گوشی هوشمند Galaxy S II را به Qualcomm Snapdragon تغییر دهد. بسیاری از منابع آگاه نیز خبر مربوط به تاکید سامسونگ برای تولید نسل جدید گوشی‌های هوشمند مبتنی بر سیستم‌عامل ویندوز فون 7 را تایید کرده‌اند.
دوستدار شما یاشار

yazdankhah
07-07-2011, 00:59
سلام
دوستانی که گلکسی اس 2 را دارند یه سوالی داشتم
آیا راهی هست که یادداشتها یا نوت هایی که در برنامه افیس هست رو بروی این گوشی سینک کرد؟

kissyou
07-07-2011, 13:29
سلام به دوستان گل خودم:31:

یه روش جدید گیر اوردم که با اون میشه کیفیت صدا و تصویر دوربین گالکسی s2 رو با هم برد بالا:46:

تغییراتی که بعد از نصب این update تو دوربین گوشی به وجود میاد از این قرار است:31:

1:کیفیت صدای فیلمبرداری دوربین از 64kbps/16khz به 192kbps/44.1Khz تغییر پیدا میکنه که باعث میشه کیفیت صدای ضبط شده خیلی بره بالا:5:

2:کیفیت فیلمبرداری گوشی هم به این صورت تغییر پیدا میکنه:21:

در حالت 1080p:

Normal – 17 mbps

Fine: 24 mbps

Super fine: 30 mbps

در حالت 720p :

Normal: 9 mbps

Fine: 13 mbps

Super fine: 17 mbps

این در حالی هستش که قبل از این اپدیت گوشی به این صورت فیلمبرداری میکرد:8:

در حالت 1080p :

normal:7 mbps

fine:11 mbps

superfine:17 mbps

در حالت 720p :

normal:4 mbps

fine:8 mbps

superfine:12 mbps

منظور از mbps {مگابیت در ثانیه}همون بیت ریت هستش که خودتون در این مورد استادین و میدونین که هر چی بیت ریت یه فیلم بالاتر باشه کیفیت اون فیلم هم بالاتر میره:31:

3:در حالت عادی اگه باتری کم باشه شما اجازه فیلمبرداری رو ندارید ولی این اپدیت این محدودیت رو برداشته و شما بدون در نظر گرفتن مقدار باتری میتونید به فیلمبرداریتون ادامه بدید:31:

طریقه نصب کردن این اپدیت:

1:اول گوشی رو روت کنید و بعد یه برنامه فایل منیجر مانند root explorer که بتونه به فایلهای ریشه ای گوشیتون دسترسی داشته باشه رو نصب کنید.

برنامه root explorer رو میتونید از اینجا دانلود کنید:

و یا از اندروید مارکت دریافت کنید.

طریقه رفتن تو اندروید مارکت:

اول گوشی رو ببرید رو حالت flight mode.بعد به وایرلس مورد نظرتون کانکت شید.یه v-p-n رو گوشیتون درست کنید و برید تو اندروید مارکت.تو اندروید مارکت ورژن جدیدتر این برنامه هم هستش که اگه خواستید میتونید دانلود کنید.

2:از طریق root explorer برید به شاخه /system/app و دو فایل Camera.apk و Camera.odex رو پیدا کنید و اسمشون رو به Camera.apk.bak و Camera.odex.bak تغییر بدید تا بعدا اگه احتمالا مشکلی پیش اومد یا نتونستید درست این update رو نصب کنید بتونید از این دو تا فایل پشتیبان برای برگردوندن دوربین گوشی به حالت اول استفاده کنید.

نکته مهم:هرگز این دو تا فایلی که بالا در موردشون گفتم رو پاک نکنید و فقط اسمشون رو تغییر بدید.حتی بعد از نصب اپدیت و درست کار کردنش هم این دو تا فایل رو پاک نکنید.چون اگه مشکلی پیش بیاد دیگه نمیتونید از دوربینتون استفاده کنید و دوربین گوشی از کار میوفته و تنها راه درست کردن دوربین گوشی نصب دوباره رام گوشی هستش تا اون فایلها رو دوباره برگردونه....

3:فایل اپدیت رو از اینجا دانلود کنید:

بعد اونو از حالت زیپ خارج کنید.یه فایلی بهتون میده به نام Camera.apk

این فایل رو اول از طریق کابل usb بریزید تو گوشیتون و بعد از طریق برنامه root explorer این فایل رو بریزید تو

شاخه /system/app و از کپی شدن این فایل تو این شاخه حتما اطمینان حاصل کنید:46:

4:از برنامه root explorer بیاید بیرون و برای اطمینان گوشیتون رو ریست کنید.وقتی گوشی اومد بالا برید تو قسمت camera و حالشو ببرید.

اگر camera بالا نیومد میتونید با پاک کردن این فایل و برگردوندن اسم اون دو تا فایلهایی که بالا گفتم به اسم قبلیشون camera رو بکار بندازید:5:

من خودم امتحان کردم کار کرد و کیفیت صدا و تصویر به طور محسوسی میره بالا.ولی یه مقدار زودتر حافظه گوشی رو پر میکنه:31:

شما میتونید این تغییرات رو با باز کردن فایل تصویری که توسط گوشی رکورد شده به وسیله kmplayer و یا پلیرهایی مشابه اون و رفتن تو قسمت media info مشاهده کنید:5:

یک بار قبل از اپدیت و یک بار هم بعد از اپدیت فیلمبرداری کنید و تغییرات رو در kmplayer در قسمت media info مشاهده کنید.

اگه tv تون میتونه به طور مستقیم فایلهای mp4 رو از طریق فلش بخونه مثل بعضی از مدلهای سامسونگ و سونی و یا دستگاه پلیری دارید که میتونه mp4 رو بخونه و از طریق hdmi به tv تون وصله میتونید تفاوت کیفیت تصویر و صدا رو توی tv تون مشاهده کنید:5:

امیدوارم که از این اپدیت نهایت استفاده رو ببرید مخصوصا اونایی که نگران کیفیت پایین صدای ضبط گوشی بودند:46:

با ارزوی موفقیت برای همه شما دوستان خوبم:11:

منبع:xda-developers

hadi_vazi
07-07-2011, 17:59
می شه ونائی که خریدن به جز از خوبی هاش چندتا از بدی هاش رئ هم بگن؟

qazplm
07-07-2011, 18:57
می شه ونائی که خریدن به جز از خوبی هاش چندتا از بدی هاش رئ هم بگن؟

گوشی چون نازکه وقتی گرم میشه راحت حس میکنی باطری سری خالی میکنه کیفیت عکس برداری گوشی نیاز به اپدیت بیشتری داره به عنوان یه 8 مگاپیکسلی جا بیشتر از اینداره

matin_vv
07-07-2011, 19:08
دوستانی که تا الان گوشی رو خریدن، در کل از خریدشون راضی هستن؟ یعنی اونجوری که انتظار داشتن بوده گوشی؟
یک سوال دیگه اون هم اینکه کیفیت ساخت گوشی واقعاً در چه حدیه؟

kissyou
07-07-2011, 21:18
دوستانی که تا الان گوشی رو خریدن، در کل از خریدشون راضی هستن؟ یعنی اونجوری که انتظار داشتن بوده گوشی؟
یک سوال دیگه اون هم اینکه کیفیت ساخت گوشی واقعاً در چه حدیه؟

سلام متین جان هنوز داری تحقیق میکنی؟:31:

ببین دوست عزیز در مورد خود گوشی خیالت راحت گوشی قدرتمندی هستش و حالا حالاها نیازهاتو برطرف میکنه:46:

من از خریدم راضی هستم:31:

در مورد کیفیت ساخت گوشی باید بگم که بستگی داره اونو با چه گوشی مقایسه کنید.ولی در کل کیفیت ساخت خوبی داره البته عالی نیست ولی خوبه.برای کسایی که خیلی به قیافه اهمیت میدن و پلاستیکی بودن بدنه براشون ازاردهندس ممکنه در مورد انتخاب این گوشی با مشکل مواجه بشن:31:

در کل باید ببینید که چه قسمت از کاراییهای گوشی بیشتر مورد نیازتون هست و بر طبق اون تصمیم بگیرید:31:

mohmous
07-07-2011, 22:50
من از خریدم رازیم کاملا ولی یه سری ایرادام داره که حتما با اپدیت ها درست میشن ...
باتری گوشی خیلی افتضاحه (برای من 1 روزه خالی میشه) تو یه فروم خارجی خوندم که یه نفر نوشته بود بعد چند وقت کار با گوشی درست میشه باتریش(ماله اونم مشکل داشت)...
وایرلسش هم ضعیفه واقعا که اونم ایشالا با اپدیت ها درست میشه...
به غیر از اینا من مشکلی ندیدم دیگه تو گوشی...(گرمای ماله من زیاد نیست,بیشتر از 40 درجه نشده تا حالا : انگار شانسیه این گرمام)...

حالا یه چیز اموزشی که البته فکر کنم بدونن بیشتریا :
برای عکس گرفتن از صفحه گوشی میتونید دکمه home با power رو هم زمان بگیرید تا عکس بگیره از صفحه...

موفق باشید:11:

golmohammadi
07-07-2011, 23:04
کسانی که از کاربر سامسونگ ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) خبر دارند بهش بگند این مطالب را در پستهای نخستین اضافه کنه
و یا اشاره کنه

matin_vv
07-07-2011, 23:32
سلام متین جان هنوز داری تحقیق میکنی؟:31:

ببین دوست عزیز در مورد خود گوشی خیالت راحت گوشی قدرتمندی هستش و حالا حالاها نیازهاتو برطرف میکنه:46:

من از خریدم راضی هستم:31:

در مورد کیفیت ساخت گوشی باید بگم که بستگی داره اونو با چه گوشی مقایسه کنید.ولی در کل کیفیت ساخت خوبی داره البته عالی نیست ولی خوبه.برای کسایی که خیلی به قیافه اهمیت میدن و پلاستیکی بودن بدنه براشون ازاردهندس ممکنه در مورد انتخاب این گوشی با مشکل مواجه بشن:31:

در کل باید ببینید که چه قسمت از کاراییهای گوشی بیشتر مورد نیازتون هست و بر طبق اون تصمیم بگیرید:31:

ممنونم دوست من.
والا تحقیق که دارم میکنم، ولی جیب خالیه و ...:27:

mohmous
08-07-2011, 11:39
الان داشتم دفترچه گوشی رو میخوندم: تو دفترچه گوشی نوشته که دما گوشی اگه بالا رفت,نگران نشید,طبیعیه و روی گوشی و کارایی اون تاثیر بدی نمیزاره(پس اونایی که بخاطر گرما نگران بودن خیالشون راحت باشه)

صفحه 145 دفترچه :

Your device is hot to the touch
When you use applications that require more power or use
applications on your device for an extended period of time,
your device may feel hot to the touch. This is normal and
should not affect your device’s lifespan or performance.

اگر ندارید دفترچه رو بهم پ خ بدید که لینک دانلودش رو یزارم براتون...

PersiAndroid
08-07-2011, 14:30
بهترين هديه واسه روز پدر:

PersiAndroid
08-07-2011, 14:36
لوازم جانبي :20:

اينجا:

PersiAndroid
08-07-2011, 14:49
دوستان من ميخوام يه سري محافظ صفحه و گوشي بگيرم تو سايت گوشي بازار
براي محافظ صفحه خواستم zagg بگيرم اما فقط براي روي صفحه ميخواستم و فقط كامل داشت كه 70 ميده
و فقط براي جلو صفحه از مارك zagg چيزي نداشت به جاش sgp داشت 35 كه من دودل بودم سفارش بدم و اينكه به خوبيه zagg باشه
در مورد كيس هم چندتا مدل داره كه بين دوتاش موندم كه يكيش سليكونيه زده 45
و يكي ديگش هم كه به نظرم خيلي قشنگ مياد ولي انگار جنسش سخت هست ( قيمتش هم 20)
و موندم كدوم رو سفارش بدم
رابط hdmi رو هم زده 70 با اين قيمت ميارزه؟
در مورد اين پستم چيزي جواب ندادين:

mahroo_z1
08-07-2011, 16:32
این جدیدترین مقایسه بین این 3 گوشی هست که توسط سایت ایتالیایی HDblog صورت گرفته:

ویدئو:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدمنبع:

mahroo_z1
08-07-2011, 16:59

SamFirmware بتازگی خبر زیر رو توییت کرده:

Mr.Vahid
08-07-2011, 17:08
براي محافظ صفحه خواستم zagg بگيرم اما فقط براي روي صفحه ميخواستم و فقط كامل داشت كه 70 ميده
و فقط براي جلو صفحه از مارك zagg چيزي نداشت به جاش sgp داشت 35 كه من دودل بودم سفارش بدم و اينكه به خوبيه zagg باشه

به هیچ وجه sgp نگیر کیفیت صفحه نمایشو به شدت میاره پایین من گرفتم یه روزه کندم انداختم دور!البته من مات گرفتم

از من میشنوی کیس هم نگیر هم سنگینش میکنه هم ضخیم

در کل اگر می تونی خوب از گوشیت مواظبت کنی بیخیال اینا شو

PersiAndroid
08-07-2011, 17:59
سايت ديگه اي نميشناسين لوازم جانبي بفروشه؟

pedykh
08-07-2011, 21:51
رام 2.3.4 هم اومد

ahmadblue
08-07-2011, 22:10
سايت ديگه اي نميشناسين لوازم جانبي بفروشه؟

رامهای رسمی جدید رو باید از کجا دانلود کنیم؟غیر از samfirmware

Yashar Cross
08-07-2011, 22:37
دوستان اینو نگاه کنید:

به نظرتون میارزه؟؟؟
دوستدار شما یاشار

mohmous
08-07-2011, 23:14
دوستان اینو نگاه کنید:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدبه نظرتون میارزه؟؟؟
دوستدار شما یاشار

شک نکن که یه مشکلی داره..
اگه میتونی برو حضوری ببین گوشی رو...
احتمالا از این لاک ها باشه...

ahmadblue
08-07-2011, 23:59
دوستان رامهای رسمی جدید رو باید از کجا دانلود کنیم؟غیر از samfirmware

mahroo_z1
09-07-2011, 00:14
سلام:5:
با تشکر از اطلاع رسانی خوب دوستان:46:

Firmware version I9100XXKG1 is Android version 2.3.4:

compi
09-07-2011, 07:57
[QUOTE=mahroo_z1;6246949]سلام:5:

سلام دست من .:20:
شما بفرمائید که این رام فارسی رو کماکان ساپورت میکنه یا اینکه مخصوص اروپاست:31:اگه ممکنه تغییراتی که ایجاد میکنه چه با عکس چه با توضیح برای همه دوستان بگید . ایکن باطری چی میشه ؟ وضعیت باطری چگونه است ؟ ایا مطابق نظر کیس یو جان آیا تغییرات در فیلم برداری ایجاد میکنه ؟ آیا تغییرات رنگ در صفحه نمایش ( رنگ نارنجی) در بعضی گوشیها رو اصلاح می کنه ؟
کلا چگونه می بینید این رام رو ؟ :5:
تشکر .:11::11::11::11:

mahroo_z1
09-07-2011, 10:13

ویدئو:

mahroo_z1
09-07-2011, 10:24
[QUOTE=mahroo_z1;6246949]سلام:5:

سلام دست من .:20:
شما بفرمائید که این رام فارسی رو کماکان ساپورت میکنه یا اینکه مخصوص اروپاست:31:اگه ممکنه تغییراتی که ایجاد میکنه چه با عکس چه با توضیح برای همه دوستان بگید . ایکن باطری چی میشه ؟ وضعیت باطری چگونه است ؟ ایا مطابق نظر کیس یو جان آیا تغییرات در فیلم برداری ایجاد میکنه ؟ آیا تغییرات رنگ در صفحه نمایش ( رنگ نارنجی) در بعضی گوشیها رو اصلاح می کنه ؟
کلا چگونه می بینید این رام رو ؟ :5:
تشکر .:11::11::11::11:
سلام
دوست عزیز فعلا برای جواب دادن به این سوالات زود هست.
باید مدتی استفاده بشه و همینطور تعداد استفاده کنندگان از این رام افزایش پیدا کنه تا بشه جواب داد.

yazdankhah
09-07-2011, 12:04
سلام
دوستانی که گلکسی اس 2 را دارند یه سوالی داشتم
آیا راهی هست که یادداشتها یا نوت هایی که در برنامه افیس هست رو بروی این گوشی سینک کرد؟

کسی چنین تجربه ای نداره؟

mohmous
09-07-2011, 13:05
این مناطقی هستن که رام براش اومده و زبان هایی که پشتیبانی میکنه(فارسی هنوز نیست):

Region: Austria, France, Germany, Italy, Netherlands, Switzerland, UK, (Branded : no)
Available languages: de, en, es, fr, it, nl, pt, tr

اینم لینک دانلودش :

BEST 2
09-07-2011, 13:44
دوستان من به علت بدهی و مشکلات مالی مجبورم گوشیم رو بفروشم:41:.هر چند اینجا جاش نیست و عذرخواهی میکنم از دوستان به خاطر این که اینجا مطرح میکنم.چون تاپیک خرید و فروش نداره سایت.حدود یک هفتست گوشی رو گرفتم. و تو این مدت خیلی از گوشیم راضی بودم و بعد از مدتی دست و بالم باز شه باز حتما میگریمش.چون خیلی باهاش حال کردم.
گوشی ساخت کره کاملا سالم و بدون داغی و زردی.با اک و نوش کوچکترین تفاوتی نداره امیدوارم بازم بتونم بعدا خدا کمک کنه یه سالمشو بدون مشکل مثل مال خودم گیرم بیاد.از ال دیجیتال گرفتم.دوستان در صورتی که تمایل به خرید داشتن فوری بهم خبر بدین.24 ساعتم مهلت تست میدم برای این که از خرید مطمئن باشین.عکسها هم در صورتی که تمایل دارین براتون میزارم.به بالاترین پیشنهاد فروخته میشه.بازم عذر میخوام که اینجا مطرح کردم:40:
ایدی من تو یاهو
saeedt2012

09-07-2011, 18:39
به میمنت و مبارکی کیفیت ساختش هم ملخ واره :دی یکی مشکل داره یکی سالمه...
خیلی خوشحالم که پشیمون شدم از خرید این :2:
راستی این نکته هم عرض کنم که فک نکنین سامسونگ میتونه پدر اپلو در بیاره ، چون اپل حق مولتی تاچ رو چند وقت پیش خرید :دی

alipsp
09-07-2011, 18:44
به میمنت و مبارکی کیفیت ساختش هم ملخ واره :دی یکی مشکل داره یکی سالمه...
خیلی خوشحالم که پشیمون شدم از خرید این :2:
راستی این نکته هم عرض کنم که فک نکنین سامسونگ میتونه پدر اپلو در بیاره ، چون اپل حق مولتی تاچ رو چند وقت پیش خرید :دی
دوست عزیز این چه حرفیه شما میزنی مگه ملتی تاچ پفک نمکیه که اپل بخرتش:13:
نه عزیزم این حرفارو رو آدمای ساده باور میکنن
اپل کار خودشو میکنه درسته یه سری کل کل داره با سامسونگ ولی هیچ کس نمیتونه ملتی تاچ رو انحصار خودش کنه:13:
درضمن در قدرت بی اندازه گالاکسی 2 هیچ شکی نیست..قرار نیست اگه دستمون به گوشت نرسید بگیم بو میده
موفق باشید

avannn
09-07-2011, 19:58
اپل کار خودشو میکنه درسته یه سری کل کل داره با سامسونگ ولی هیچ کس نمیتونه ملتی تاچ رو انحصار خودش کنه:13:
درضمن در قدرت بی اندازه گالاکسی 2 هیچ شکی نیست..قرار نیست اگه دستمون به گوشت نرسید بگیم بو میده
موفق باشید

دوست عزیز باید به اطلاع شما برسونم که اپل امتیز مولتی‌ تاچ رو به دست آورد.چون اپل در گوشی iphone سال 2007 از این فناوری استفاده کرد

منبع:

iMosi
09-07-2011, 20:10
من هم تا آیفون بعدی نیاد عمرا به این نگاه کنم

09-07-2011, 20:17
موفق باشید
چه بخوای چه نخوای مال اپل شد و تموم شد و رفت و استیو ته دیگشم خورد... یه چیزی که خبری نداری ازش اظهار نظر نکن لطفا...
این گوشی رو واس پدر دوستم گرفتم و فردا هم میرسه دستم... خدا کنه از اون دوربین داغونا و از اون بخاریا نباشه :دی

BEST 2
09-07-2011, 22:11
چه بخوای چه نخوای مال اپل شد و تموم شد و رفت و استیو ته دیگشم خورد... یه چیزی که خبری نداری ازش اظهار نظر نکن لطفا...
این گوشی رو واس پدر دوستم گرفتم و فردا هم میرسه دستم... خدا کنه از اون دوربین داغونا و از اون بخاریا نباشه :دی
عزیزم شرمنده ها ولی حرفت خیلی خنده داره/.منظورتون از اون دوربین داغوونیا و بخاریا هم دنیا داده .همه دنیا این گوشی رو تحسین کرده.منتهی هر کسی نمیتونه عمق تکنولوزی و عظمت این گوشی رو درک کنه.باید این کاره باشی...:11:

hateftotti
09-07-2011, 22:21
عزیزم شرمنده ها ولی حرفت خیلی خنده داره/

گوشیت چی شد؟؟؟:31:
پیغام خصوصی و ایمیل گذاشتم چک کن دیگه :)

09-07-2011, 22:25
خوش خنده وقتی چیزی نمیدونی بیخیال شو... :

این تاپیک ارزش پستو نداره... ما رفتیم...

mohandes
09-07-2011, 22:46
قیمت گوشی بازار 825000 تومان.

دوستان اصلا و ابدا از گوشی بازار خرید نکنید که کلاهبردار از آب در اومده . لینکای زیرو ببینید :

در لینک آخر علامت @ که بین hand و heldusers گذاشتم رو بردارید تا بتونید به لینکش برید .

در لینک اول افراد مختلفی در مورد کلاهبرداریهای "سعید هاشمی" حرف زدن . اگر کسی خرید کرده و راضی بوده باید بره کلاشو بندازه هوا . مخصوصا کسایی که ارقام بالا پرداخت کردن .

شایان ذکره این آقا با نام کاربری "S.A.E.I.D" در انجمن and-roidداتir مدیر بازارچه هست . بنابراین به فروشگاه اون انجمن هم اعتماد نکنید و رم پتریوتشونو نخرید . دزدا رو خودمون گنده میکنیم .

BEST 2
09-07-2011, 23:09

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیداین تاپیک ارزش پستو نداره... ما رفتیم...
واقعا متاسفم.دوست عزیز ما اومدیم که از اطلاعات هم استفاده کنید.بحث گردن کشی و لات بازی که نیست.اصلا این تاپیک چه ربطی به اپل داره که شما میایی این وسط پارازیت میندازین.بر فرض هم که اینجوری باشه که چی.شما یه بار تاچ این گوشی رو برو تست کن عزیزم اپل یادت میره.برا من مصرف کننده کیفیت مهمه.برند هم صد البته مهم هست.در گیری اپل با سامسونگ در این اواخر گویایی همه چیز هست که سامی الان تو چه جایگاهی در صنعت اسمارت فون هست.پس الکی شلوغ بازی وخود زنی نداره که.
در ضن این تاپیک ارزش پست مفید و مودبانه رو داره.همه هم از اطلاعات مفید و صادقانه و به دور از تعصب استقبال میکنند.
به هر حال امیدوارم از صحبت بنده ناراحت نشده باشید دوست من.

iman206
10-07-2011, 06:53
سلام بچه ها
من سالها بود گوشي سامسونگ نخريده بودم و هميشه گوشيهام نوكيا بودند( آخريش ان95) از گوشي گالكسي2 ام هم خيلي راضي هستم. ولي 2 مورد هست كه ميخوام صادقانه باحاتون در ميون بذارم و نظرتون رو در اين مورد بدونم.
مشكل اول اينكه ديروز كه با اين گوشي تو محل كارم با چند تا از دوستانم تماس مي گرفتم اونها مدام شاكي ميشدن كه صدات قطع و وصل ميشه ولي صدا از اونور خوب به گوشم ميرسيد. خيلي تعجب كردم آخه هميشه با ان 70 و ان95ام به راحتي تو محل كارم صحبت ميكردم و قطع و وصلي دركار نبود. سيم كارتم كه ايرانسل هست رو انداختم روي ان70 كه همراهم بود دوباره با دوستانم تماس گرفتم كه اينبار مشكلي نداشتند و شكايتي نميكردند. اين من رو نگران ميكنه. آيا با اين مشكل روبرو شده ايد تا به حال؟ و آيا ميزان آنتن دهي اين گوشي كمتر از حتي ان70 هست؟ چون من واقعا فكر ميكردم اين مسئله آنتن دهي خيلي وقته كه حل شده توي گوشيهاي جديد...
تو خونه هم چندباري اين مشكل رو داتم درحالي كه قبلا با اون گوشيهاي ديگه مشكلي نبود.

1)يا اينكه من گوشي رو بد دستم گرفتم؟

2)محل فيزيكي آنتن گلكسي2 كجاست كه ناخواسته اون رو زمان مكالمه لمس نكنيم؟

3)امكان داره گلكسي2 نسبت به گوشيهاي نوكيايي كه نام بردم ميزان اشعه SAR كمتري داشته باشه و به اين علت درجاهايي كه كمي ضعيفتر باشه آنتن، دچار مشكل بشه؟
كسي ميزان SAR اين گوشي رو ميدونه؟

------------------
مشكل دوم هم به صداي اسپيكر داخلي مكالمه برميگرده كه زمان مكالمه روي گوش قرار ميگيره. راستش با توجه به تجربه قبلي من كه با گوشيهاي نوكيا بوده به نظرم يك مقدار صدا اونطور كه بايد باشه گرم و دلنشين و طبيعي نيست يا حداقل براي من اينطور به نظر ميرسه يا من به اون مدل صدا عادت كردم ولي هرجور كه هست به نظرم اين طور رسيد كه اسپيكر داخلي مكالمه گلكسي2 نسبت به نوكياهايي كه من داشتم مثل ان70، ان95 و ان8 صداي دلچسبي بهت نميده...

يك مقدار دلسرد شدم راستش.. فكر ميكنم براي كار براني كه قبلا گوشيهاي ديگه سامسونگ رو داشتن يا برندهاي ديگه اين موارد حل شده هست و الان براشون طبيعي شده اما من كمي دلخور شدم از گلكسي ...

آيا كسي با اين موارد برخورد داشته و حس كرده؟

ممنون ميشم پاسخ سوالاتم رو هم اگر ميدونيد بگيد شايد مشكل من حل شد.

hossein-sam81
10-07-2011, 08:00
سلام به همه
قضيه سعيد رو به مدير سايت آندرويد پيام دادم تا قضيه رو پيگيري كنن
اگه جوابي دادن حتما در جريان ميزارمتون

You Were Mine
10-07-2011, 11:03

این تاپیک ارزش پستو نداره... ما رفتیم...

حوالت به چراغ نفتی ...
این جا جای دادن اسپم و پست تعصبی نیست از چیزی خوشت نمیاد دلیل نمیشه ازش بد بگی . همچین میگی من از خریدش منصرف شدم انگار ملتی منتظرن تو بخری !!!!
این مشکل هایی هم ک داره نرم افزاری هست با اپدیت الان به2.3.4 حل شده .
شما ک عشق اپل داری یادت رفته سری اول ایفون 4 ها مشکل زردی صفجه داشتن و با دست چپ گوشی را میگرفتی انتن قطع میشد ؟
همه گوشی ها بالاخره سری اول مشکلاتی دارن ( نرم افزاری ) پس بهتر نیست اول صبر کنین گوشی امتحان خودشو پس بده شرکت مشکل هاشو رفع میکنه.
در مورد قضیه مولتی تاچ هم اپل و سامسونگ هیچ باجی به هم نمیدن هر کدوم 1 سری توانایی ها دارن اگه اپل بخواد اجازه نده سامسونگ گوشی مولتی تاچ بزنه از اون طرف هم سامسونگ به اپل قطعه نمیده و حیرونش میکنه ( این اتفاق هیچوقت نمیافته چون هر دو شرکت میدونن ک ضرر هنگفتی میدن )
شما هم بهتره به جای اینکه تو کار شرکت های تولید کننده دخالت کنی به فکر خودت و جیب خودت باشی

den
10-07-2011, 11:16
حوالت به چراغ نفتی ...
این جا جای دادن اسپم و پست تعصبی نیست از چیزی خوشت نمیاد دلیل نمیشه ازش بد بگی . همچین میگی من از خریدش منصرف شدم انگار ملتی منتظرن تو بخری !!!!
این مشکل هایی هم ک داره نرم افزاری هست با اپدیت الان به2.3.4 حل شده .
شما ک عشق اپل داری یادت رفته سری اول ایفون 4 ها مشکل زردی صفجه داشتن و با دست چپ گوشی را میگرفتی انتن قطع میشد ؟
همه گوشی ها بالاخره سری اول مشکلاتی دارن ( نرم افزاری ) پس بهتر نیست اول صبر کنین گوشی امتحان خودشو پس بده شرکت مشکل هاشو رفع میکنه.
در مورد قضیه مولتی تاچ هم اپل و سامسونگ هیچ باجی به هم نمیدن هر کدوم 1 سری توانایی ها دارن اگه اپل بخواد اجازه نده سامسونگ گوشی مولتی تاچ بزنه از اون طرف هم سامسونگ به اپل قطعه نمیده و حیرونش میکنه ( این اتفاق هیچوقت نمیافته چون هر دو شرکت میدونن ک ضرر هنگفتی میدن )
شما هم بهتره به جای اینکه تو کار شرکت های تولید کننده دخالت کنی به فکر خودت و جیب خودت باشی

سلام
دمت گرم
کاملا تایید میشه:10:

mohmous
10-07-2011, 12:03
یکی از دوستان گفته بودن که جای انتن گوشی کجاست؟؟؟
این عکسی هست که خود شرکت گزاشته(اون پایین,جایی که اسپیکر هست قرار داره)

PersiAndroid
10-07-2011, 12:28
دوستان اینو نگاه کنید:

به نظرتون میارزه؟؟؟
دوستدار شما یاشار

من باهاش صحبت كردم.
وقرار شد ازش بخرم.
من بوشهرم و اون اهواز
خواستم حضوري برم ولي حسش نبود.
قرار شد من 300 بريزم بده اتوبوس بعد كه من گرفتم 300 تومن ديگه
نظرتون چيه؟
اگه لاك باشه كه بايد روي خودش و پكش اسم اپراتور باشه درسته؟

n-VIDIA
10-07-2011, 12:31
شما یه بار تاچ این گوشی رو برو تست کن عزیزم اپل یادت میره.
استاد...تاچ iPhone 4 رو سامی میسازه...چجوری ممکنه فرقی باشه؟
بعضی وقتا یه حرفایی میزنین که .... :|

BEST 2
10-07-2011, 12:51
استاد...تاچ iPhone 4 رو سامی میسازه...چجوری ممکنه فرقی باشه؟
بعضی وقتا یه حرفایی میزنین که .... :|
والا منم که همینو گفتم.:31:

n-VIDIA
10-07-2011, 13:12
.بر فرض هم که اینجوری باشه که چی.شما یه بار تاچ این گوشی رو برو تست کن عزیزم اپل یادت میره.
بعـــله...دقیقا همینو گفتین !

10-07-2011, 13:57
هم اکنون این گوشی در دستان ماست :دی تا فردا صبح دارمش... بعد باید بدم صاحابش :((

alipsp
10-07-2011, 16:37
دوست عزیز باید به اطلاع شما برسونم که اپل امتیز مولتی‌ تاچ رو به دست آورد.چون اپل در گوشی iphone سال 2007 از این فناوری استفاده کرد

منبع:
خب پس با این حساب نباید دیگه گوشیه مولتی تاچ جز آیفون میدیدیم.ولی میبینید که گوشیه مولتی تاچ غیر اپل هم هست.
شما باید میگفتین ابداع کننده مولتی تاچ گوشی اپل هست نه انحصار اپل.این دیگه مثل روز روشنه.!!!

هم اکنون این گوشی در دستان ماست :دی تا فردا صبح دارمش... بعد باید بدم صاحابش :((
حالا برو ببین دوربین آیفون داغونه یا گالاکسی

n-VIDIA
10-07-2011, 19:03
تا جایی که می دونم AT&T مالتی تاچش در انحصار اپل هستش...
یادمه LG Arena هم برای AT&T اومده ماتی تاچ نبود !!
و یا Nexus One هم مالتی تاچ نبود فقط Pinch Zoom داشت !
ولی Galaxy S II اومده نسخه AT&T رو ماتلی تاچ داده...و اپل هم کاملا قانونی ازش شکایت کرده...!

M@hdi-B
10-07-2011, 20:09
نقل قول سوم تایید میشه شدید

همین الان سنسیشن رو میده 790 که با گارانتی یاس 680 هست

فلایر رو میده 935 خودم تو علاالدین 850 قیمت دارم

یه گلکسی اس رو میده 860 که اونم بار جدید برسه علاالدین کمتر از این حرفاست

قابها و برچسب ها و کیفها هم بماند(پول خون با....شو می گیره ازت)

لطفا تبلیقاتتون رو ببرید تو همون آندروئید دات آی آر اسم دزد بازار رو نیارید اینجا

ممنون

چرا یهو جبهه میگیرید من اون چیزی رو که دیدم گفتم وگرنه در همه فروم ها رو گل بگیرن
یکی عین من که نمی تونم کارمو تعطیل کنم برم علاءالدین که اونجا هم دزدبازاره بیشتر
ضرر میکنم تا از این سایت ها آب گوشتی . کسی هم نخواست تبلیغ کنه چون من اصلا این
یارو رو نمی شناسم چیزی که میدونم اینه که آدم درستیه همینو بس با قیمت هم کاری ندارم
اصلا چی دوست داری بشنوی بابا اون یکی انجمن همه دزدن خوبه ؟! این بچه بازیها چیه
اگه قراره هرکی تجربیاتشو اینجا بگه دیگه پارازیت ننداز پسر جون چون حال ندارم با امثال تو
سر.کله بزنم اگر هم نمی خوای تاپیکو تعطیل کن . بازهم میگم من به شخصه تبلیغ هیچ کسو
نمیکنم اشاا... دره هرچی موبایل فروشی تخته شده.

دوست عزیز
سلام
نمی دونی اینجا علاء الدین برای بعضیا خونه عشقه !
همون جا میتونی پیدا کنی

چه دزدای کثیف پستی هستن :2:
از Expansys.ae بگیرین میشه 18هزار تومان و 880 تومن :دی

تازه یه مدلش هم هست که یه باطری هم روش داره به قیمت 58 هزار تومان و 840 تومن :دی

البته واس دومیه دلتونو صابون نزنین یه ماه دیگه میارن :دی
قیمتای اکیسپنسیس به طرز مسخره ای از اینا پایین تره :دی تازه فک کنم تو بازار پایین تر هم باشه قیمتش :دی

الهی من قربونت برم چرا جو سازی میکنی همش میزنی تو سر کشورمون . ایران را با امارات مقایسه نکن .

این کالایی ک من گذاشتم تو سایت بالا ک دادی به قیمت ( درهم بانک مرکزی = 295.1 تومن ) میشه 59300 تومان بعدشم 110 درهم معادل 32400 تومان هزینه حمل هست تا امارات ک تا اینجای کار در میاد 91.700 تومان بعد حالا شما هزینه حملش تا ایران هم حساب کن ببین چقدر میشه !!!!!!!!!!!!1:18:

من طرفدار اقا سعید توی گوشی بازار نیستم ولی به نسبت قیمتی ک تو دبی درمیاد داره خوب میده .
این سایتی هم ک شما همش تو سر ملت مسزنین قیمت هاش با ایران زیاد تفاوتی نداره 1 هفته دیگه صبر کن مایکرتل بیاره تقریبا با همون قیمت سایت بهت میده

دوستان دزد؟ بنظر به هیچ عنوان دزد نیستند!

کسی بزوز به کسی گفته باید این گوشی رو بخرید؟
کسی که پول داره زود میخره و قیمت زود خریدنش رو هم میده، ولی یکی پول زیاد نداره و منتظر میشه تا قیمت طبیعی بشه و بعد میخره!
اگه همین سایت ها که شما ها دزد میگید بهشون نبود، خیلی خیلی بیشتر طول میکشید این گوشی وارد ایران بشه!

پولش رو ندارید، لازم نیست به مردم بگید دزد!!!!! منتظر باشید تا با گارانتی وارد بشه! اینطوری بهتر نیست؟

قابل توجه دوستاني كه عشق علائدين دارن و فكر ميكنن اونجا همه چي تمامه
يه مشت دزد اونجا نشستن و شما خبر ندارين
من گالكسي 1 رو داشتم ميگرفتم بهم بدون نرم افزار نميدادن و ميگفتن با قيمت نرم افزار 750 تومن به همشون ميگفتم من گوشيو بدون هيچ برنامه اي ميخوام بعضيا ميگفتن گوشي خامه و هيچ چيزي روش نيست و بايد روش آندرويد بريزيم بعضيا ميگفتن اگه نرم افزار نزني گوشيت خاموش ميشه بعضيا ميگفتن دوربين كار نميكنه و هزارتا چرت و پرت ديگه
ولي من گوشييو بدون نرم افزار از يكي گرفتم 690 يعني 60 تومن اختلاف
جلوي خودم واسه يكي برنامه مولتي تاچ رو ريخته بود ميگفت اين برنامه واسه اينه كه پيكسل نسوزه به مشتري توصيه ميكرد حتماً هر 2 روز يه بار برنامه رو اجراش كن تا پيكسلات نسوزه منم نزاشتم پول مفت از مشتري بگيره و با يارو دعوام شد و اون كسي كه داشت ميخريد ديگه نخريد و با من اومد برا خريد
يكي از دوستام هم تعريف ميكرد ميگفت واسه يارو تو جمهوري برنامه ريخته بودن برا مانيتورش و بهش گفته بودن چون مانيتورش سوپر آمولد بايد براش برنامه بريزي تا كيفيتشو خوب نشون بده
پس اينو بدونين كه علائدين دزد بازاره و اگه حواست نباشه گوشتو ميبرن
قابل توجه علاقمندان به علائدين

دوستان اصلا و ابدا از گوشی بازار خرید نکنید که کلاهبردار از آب در اومده . لینکای زیرو ببینید :

در لینک آخر علامت @ که بین hand و heldusers گذاشتم رو بردارید تا بتونید به لینکش برید .

در لینک اول افراد مختلفی در مورد کلاهبرداریهای "سعید هاشمی" حرف زدن . اگر کسی خرید کرده و راضی بوده باید بره کلاشو بندازه هوا . مخصوصا کسایی که ارقام بالا پرداخت کردن .

شایان ذکره این آقا با نام کاربری "S.A.E.I.D" در انجمن and-roidداتir مدیر بازارچه هست . بنابراین به فروشگاه اون انجمن هم اعتماد نکنید و رم پتریوتشونو نخرید . دزدا رو خودمون گنده میکنیم .

یه روزی ما اومدیم گفتیم گوشی بازار دزده یه عده ریختن سر ما هر چی دلشون خواست گفتن زیر آبمون رو هم زدن اخطار هم گرفتیم از پی سی هم به اجبار رفتیم.

خوشحالم حداقل حرفام به حقیقت پیوست و می دونستم بالاخره یه روزی گند کارهاشون در میاد.

در جواب اون دوستی که میگه رفته علاالدین سرش کلاه گذاشتن باید بگم من تمام گوشیهامو از علاالدین می خرم اگه بلد باشی هیچ وقت کلاه سرت نمی ره .. من نمی گم علاالدین جای خوبیه همشون دزدن ولی از دزد هم میشه جنس خوب و به قیمت خرید.

خوش باشید.

sabzefosfori
10-07-2011, 20:46
یه روزی ما اومدیم گفتیم گوشی بازار دزده یه عده ریختن سر ما هر چی دلشون خواست گفتن زیر آبمون رو هم زدن اخطار هم گرفتیم از پی سی هم به اجبار رفتیم.

خوشحالم حداقل حرفام به حقیقت پیوست و می دونستم بالاخره یه روزی گند کارهاشون در میاد.

در جواب اون دوستی که میگه رفته علاالدین سرش کلاه گذاشتن باید بگم من تمام گوشیهامو از علاالدین می خرم اگه بلد باشی هیچ وقت کلاه سرت نمی ره .. من نمی گم علاالدین جای خوبیه همشون دزدن ولی از دزد هم میشه جنس خوب و به قیمت خرید.

خوش باشید.

اين يکی رو گل گفتی:12:

Yashar Cross
10-07-2011, 21:29
هم اکنون این گوشی در دستان ماست [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] تا فردا صبح دارمش... بعد باید بدم صاحابش :((
خوب مگه نمی گفتی اینجا ارزش نداره پست بدم:31:
اینی که دستته ازون ملخی هاش که نیست!!!:31:
خوب حالا خداییش بزار جلوی هر گوشی دوست داری ببین کم میاره یا درسته رو هوا قورتش میده یا نه...:5:
دوستدار شما یاشار

qazplm
10-07-2011, 21:51
خوب حالا خداییش بزار جلوی هر گوشی دوست داری ببین کم میاره یا درسته رو هوا قورتش میده یا نه...:5:
دوستدار شما یاشار
این ملخی چیه؟ :-؟

BEST 2
10-07-2011, 22:11
بعـــله...دقیقا همینو گفتین !
اقا بخدا من گیج شدم .الان شما طرفدار سامی ؟اپلی؟ هر دویی؟گزینه 1و 2؟گزینه 4 ؟هیبچ کدام؟اصلا هر چی شما بگی:10:

---------- Post added at 11:11 PM ---------- Previous post was at 11:07 PM ----------

چه عجب.برگشتین؟؟؟!!!!!.لطف کردین واقعا/جاتون خیلی خالی بود.بالاخره دستت اومد..اخه بابا این ملخی و دستگاه بخار چیه گرفتی.وقت خودتو تلف نکن باهاش.اخه تا اپل مونده که تاچ رو ابداع کرده کسی میره گالکسی 2 دستش میگیره یه شب اونم مال دوستش تا ببینه این همه میگن ترکونده چیه.حوصله ای داری شما بابا.:31:تاچشو دیدی چقد افتضاحه.اه اه اه/ایفون یه چیز دیگست.

10-07-2011, 22:13
------------------------------

دوست عزیز تبلیغات توی انجمن حرامه و گناهی کبیرس... لذا برای ذخیره توشه برای آخرت خود از تبلیغات در انجمن خودداری کنید (ماشاللا همه پستات تبلیغه :دی قبل ثبت نام احیانا قوانین رو نگاهی نمیندازی؟؟؟ درسته فروم موبایل مدیر نداره ولی نه اینقدر تابلو :دی)

دوستدار شما یاشار
اون درب و داغونایی که اندازه نخود فرنگی از گوشی نمی فهمن رو عرض کرده بودم :دی
نه خوشبختانه این نه Pink Spot داره ، نه زردی بیش از حد صفحه و نه داغ کردن بیش از حد...
منم نمی گم گوشی خوبی نیس ، واس کسی که پول داره گوشی خیلی خوبیه... اما خو سامسونگ بعضی جاها گند زده رو این گوشی... بدنه خیلی خوب نیس ، این ضخامت واس این گوشی جوابگو نیس ، بعضی گوشیا سالمن و بعضیا درب و داغون :دی به نظر من اتریکس میتونه اندازه این جواب بده... اما به هیچ وجه نمی گم بده ، میگم ایده آل نیس... و اینکه این گوشیا رو نباید با آیفون مقایسه کرد که با وجود قیمت بالاتر و با وجود اینکه فقط 4 مدل گوشی بود باز هم فروشش فقط یه مقدار کمتر از ایــــــن همه گوشی اندویی بود... به هر حال iOS :40: :دی

این ملخی چیه؟ :-؟
یه جا گفتم خدا کنه دوربین و گرماش ملخ وار نباشه موند روش :دی
----------------------------------------------------------------------------
کیوت کردم دیدم ارزششو ندارن اینا... کلا این تاپیک که ترکید رفت... بهتره یکی از بچه ها که توی فروم فعال هم هست (این کیس یو که مارو قال گذاشت رفت :دی ریویو هم رتتتتته :دی) و گوشی رو خریده یه تاپیک جدید بزنه...
----------------------------------------------------------------------------
ها این گوشی به شدت ریدیفه :دی خیلی حال کردم... صفحه نمایش که خداس... دوربین هم کاملا عالیه... بدنه گوشی رو اصلا حال نکردم باهاش... وقتی میگیری دستت حس نمی کنی که قوی ترین گوشی دنیا دستته... گرم کردن گوشی از حد معمول بیشتره ولی نه اون طور که دست رو بسوزونه... هنوز مونده تا این گوشی جا بیافته... مسلما با نسخه های جدید تر اندروید این و بقیه 2 هسته ای ها بهتر خودشونو نشون میدن... اما حس می کنم یه کمی گرون تر از اون چیزیه که باید باشه... اتریکس تقریبا با این برابری می کنه مخصوصا وقتی که اندروید 2.3 واسش بیاد و اور استیبل به 1.2 بشه... اما خو صفحه نمایش این به هر حال جای خودشو داره :دی دوربینش هم که دیگه دیگه :دی

iman206
11-07-2011, 10:49
GT-I9100

The highest SAR value for this model phone was 0.338 W/kg.
SAR tests are conducted using standard operating positions with the phone transmitting at its highest certified power level in all tested frequency bands. Although the SAR is determined at the highest certified power level, the actual SAR level of the phone while operating can be well below the maximum value. This is because the phone is designed to operate at multiple power levels so as to use only the power required to reach the network. In general, the closer you are to a base station, the lower the power output of the phone.

The maximum SAR value listed above is the value recorded for the latest version of this handset.
Earlier versions may have different measured SAR values, which are detailed in the User Manuals that accompany those handsets.

اشعه مضر اين گوشي خيلي پايينه و واقعا عاليه.

درمقايسه با N70 كه
Nokia N70 (Type RM-84)
The highest SAR value under the ICNIRP guidelines for use of the device at the ear is 0.95 W/kg.

در مقايسه با n95:
Nokia N95 (Type RM-159)
The highest SAR value under the ICNIRP guidelines for use of the device at the ear is 0.58 W/kg.

gs2 خيلي گوشي Safe براي سلامتي هست در مقابل اين دو.

kissyou
11-07-2011, 14:07
این کیس یو که مارو قال گذاشت رفت ریویو هم رتتتتته

سلام پارسا جان :31:

دستت درد نکنه دوست عزیز.....اخه من کی شما دوستان رو قال گذاشتم.یه مدت برام مشکل کاری پیش اومده بود و نمیتونستم بیام فروم.

اگه کسی از دوستان مشکل داشت تا اونجا که ازم بر می اومد راهنمایی میکردم:46:

جواب سوال دوستان رو هم که میدادم تا ازم دلگیر نشن:46:

اون ریویو اولی رو هم که سریع براتون ردیف کردم شاید باورت نشه ولی همون ریویو با ایدیتو میکس و این جور چیزاش یه عصر تا شب رو کاملا وقتمو گرفت.

خوب این ریویو رو برای شما و به عشق شما دوستان درست کردم وگرنه دلیلی نداشت که بشینم این همه وقت بزارم برای این ریویو:31:

در مورد این ریویو جدید هم که قولشو داده بودم یه مقدار الان گرفتارم ولی به محض اینکه وقتم ازاد شد براتون ردیفش میکنم...بازم از همه عذر میخوام که انقدر داره طول میکشه:10:

PersiAndroid
11-07-2011, 14:56
يه آپديت جديد ديگه براي گالكسي اس 2

Galaxy S II 2.3.4 Gingerbread update leaks, you can try it now

The Samsung I9100 Galaxy S II is just about to get another firmware update, bumping its Android version to 2.3.4. What's even better, the updated ROM surfaced online a little early, so the most impatient among you can get it right away.
As the tiny version number change (2.3.3 to 2.3.4) suggests, this isn’t the most major of updates, but there is still plenty to look forward to. For one, the Galaxy S II will finally get Google Talk video calls enabled. Early adopters also report an improvement in battery life. The new modem drivers are also said to bring notably better reception for some.

If you don't feel like waiting for Samsung to seed this update officially, you can head this way to download the leaked ROM and follow the instructions in this PDF to install it.

However, you should bear in mind that will, most probably, void your warranty. Also installing the ROM might damage your device, so you should only proceed if you know what you are doing.

akuji
11-07-2011, 21:11
من الان 4 روز این گوشی رو گرفتم ولی یه مشکلی پیدا کردم اونم وقتی رنگ صفحه توسی یا سفیده بالا صفحه وسط یه دایره کم رنگ دیده مشه یه دایره کوچیک ترم زیرش کسی می دونه این چه مرضیه :44: