PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : راه اندازی مجله ی بازی سازی P30world

AMIR REZAs
13-02-2011, 20:40
سلام:10:
در حد یه پیشنهاد میخواستم ببینم میتونیم یه مجله ی PDF اختصاصی بازی سازهای P30world بزنیم ، تونستنش که مطمئنا میتونیم منظورم اینه که کیا میان این کار رو بکنیم و کیا موافقن:10:
محتویاتش هم مثلا هر کسی هر چیزی که بلده ارائه میده و تو گروه میگذاره تا وارد مجله بشه ....

از معرفی انجین ها گرفته تا آموزشهای فارسی انجین ها و.........

میتونیم مثلا هر ماه یه مجله ارائه بدیم و تو سایت ها بگذاریم....

خوب نظرتون چه یه گروه بزنیم کار رو شروع کنیم؟

3Dmajid
13-02-2011, 20:43
اگه یه سودی واسمون داشته باشه خوبه وگرنه بیکاریم مگه :31:

AMIR REZAs
13-02-2011, 21:03
اگه یه سودی واسمون داشته باشه خوبه وگرنه بیکاریم مگه [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
اصل سودش اینه که اطلاعات خودمون بالا میره ، حالا به چند نفر دیگه هم کمکی میشه که پیشرفت بیشتری کنن!

در ضمن زیاد اگر نصف بازیسازهای P30word باشن زیاد وقت گیر نیست و هر کدوم یه مطلب تو مجله بذارن خوبه....

3Dmajid
13-02-2011, 21:46
اصل سودش اینه که اطلاعات خودمون بالا میره ، حالا به چند نفر دیگه هم کمکی میشه که پیشرفت بیشتری کنن!

در ضمن زیاد اگر نصف بازیسازهای P30word باشن زیاد وقت گیر نیست و هر کدوم یه مطلب تو مجله بذارن خوبه....

فکر نمیکنم لازم باشه همچین چیزی ... اطلاعات که خیلی تو اینترنت زیاده میشه سیرچ کرد و خوند، کساییم که کمک میخوان میرن تو فروما میپرسن و جواب میگیرن.
اگه بخوایم یه مجله ی با دووم و خوب واسه بازی سازی بزنیم نیاز به برنامه ریزی و هزینه داره :20:
و اگه رایگان نباشه بهتره ... چون میتونیم پولشو صرف نسخه های بعدی مجله کنیم.

iload
14-02-2011, 08:42
سلام

پیشنهاد خوبیه ولی کار میبره و در صورتی امکان پذیره که بچه های کار درست سایت همه همکاری کنن .
من یه مجله قبلا زده بودم که در حال حاظر دارم روش کار میکنم که دوباره راش بندازم .

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

NINJA0098
14-02-2011, 09:04
چرا نشه؟!!
میشه شبیه این مجله ای که هست مخصوص کارای سه بعدی و فلش خیلی هم خوب میشه. هم مطلب به اندازه ی کافی هست در مورد بازی سازی و هم اخبار بازی سازی .
مگه نوشتن یه مطلب دو سه صفحه ای چقدر وقت میبره؟

اطلاعات که خیلی تو اینترنت زیاده میشه سیرچ کرد و خوند
خوب کتابم تو کتابخونه زیاده چه دلیلی داره یه نفر دوباره بیاد یه کتاب با موضوع تکراری بنویسه؟
میدونی چرا میان دوباره کتاب مینویسن؟چون فکر میکنن میتونن مطالب رو بهتر از طوری که الان هست بیان کنن.
الان کلی مطالب پخش و پلا تو نت هست که اگه یکی فقط به بازیسازی علاقه داشته باشه و ندونه چیکار باید بکنه زده میشه.

اگه رایگان نباشه بهتره
موافقم .میتونیم روی سی دی یا دی وی دی بدیم بیرون و آنلاین بفروشیم تا صرفه ی اقتصادی هم داشته باشه.(فروشگاه زدن هم که کاری نداره)
این مجله میتونه مرجعی باشه برای بازی سازای مستقل.خدا رو چه دیدی اگه راه افتاد شاید تونستیم یه روز game developer ایرانی بزنیم و چاپشم بکنیم

iload
14-02-2011, 11:58
یکی از کار درستا ok داد .NINJA0098 :21:

AMIR REZAs
14-02-2011, 13:26
موافقم .میتونیم روی سی دی یا دی وی دی بدیم بیرون و آنلاین بفروشیم تا صرفه ی اقتصادی هم داشته باشه.(فروشگاه زدن هم که کاری نداره)
این مجله میتونه مرجعی باشه برای بازی سازای مستقل.خدا رو چه دیدی اگه راه افتاد شاید تونستیم یه روز game developer ایرانی بزنیم و چاپشم بکنیم
غیر رایگان خیلی دردسر داره :13:
من که در دو حالت موافقم در صورتی دردسرهای فروشش با من نباشه :46:یه نفر به عهده بگیره...

Spiffy
14-02-2011, 13:33
همین چند وقت پیش بحث سر مجله بازی بود و قبل از اون مجله ی گرافیکی که همه شون یه جورایی منحل شدن
میتونید ببینید و نتیجه بگیرید:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

iload
14-02-2011, 14:02
و اگه رایگان نباشه بهتره ... چون میتونیم پولشو صرف نسخه های بعدی مجله کنیم.

ارزش پولی کردن رو نداره ! به نظر شما چند نفر میان یه مجله رو براش بیشتر از 3000 تومن بدن ؟ پول هذینه ارسال و قیمت خود مجله و هذینه هایی که براش میشه و ... .

رایگان باشه بهتره .

AMIR REZAs
14-02-2011, 14:02
همین چند وقت پیش بحث سر مجله بازی بود و قبل از اون مجله ی گرافیکی که همه شون یه جورایی منحل شدن
میتونید ببینید و نتیجه بگیرید:
کد:
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

بازی سازها با فرهنگ تر از گیمرها هستند :دی واقعا که! سر مدیریت دعوا میکنن :13:
ما از این بحثا نداریم :دی

ارزش پولی کردن رو نداره ! به نظر شما چند نفر میان یه مجله رو براش بیشتر از 3000 تومن بدن ؟ پول هذینه ارسال و قیمت خود مجله و هذینه هایی که براش میشه و ... .

رایگان باشه بهتره .
موافقم .. فقط با اینش موافقم نیستم که گفتی کسی پول نمیده ! چون مطمئنم اکثر گیمرهای ایرانی خیلی مشتاقن بدونن بازی سازی چیه ! چطوری شروع کنن و .... ماشالله گیمر ایرانی هم که کم نداریم :31:

Spiffy
14-02-2011, 14:25
بازی سازها با فرهنگ تر از گیمرها هستند واقعا که! سر مدیریت دعوا میکنن
ما از این بحثا نداریم
مجله بازی سر مدیریت دعوا میکنن
اینجا سر پول
مجله گرافیکیم سر پایه بودن

parvizamd
14-02-2011, 14:37
امیررضا جان چندنکته رو بگم بهتره اینها رو یک سایت بزاری و اگه سایت خوب باشه میتوانی فروشگاه یا تبلیغاتش پول در بیاوری !
مگرنه مجله اینرتنی پولی بابتش نمی دن!

iload
14-02-2011, 15:17
بازی سازها با فرهنگ تر از گیمرها هستند :دی واقعا که! سر مدیریت دعوا میکنن :13:
ما از این بحثا نداریم :دی

موافقم .. فقط با اینش موافقم نیستم که گفتی کسی پول نمیده ! چون مطمئنم اکثر گیمرهای ایرانی خیلی مشتاقن بدونن بازی سازی چیه ! چطوری شروع کنن و .... ماشالله گیمر ایرانی هم که کم نداریم :31:

به نظر من اگه میخواییم درست کنیم پیه همچی رو باید به تنمون بمالونیم .
1- جازدن کسی از گروه
2- هذینه هاش
و ..

راستی من نمیگم کسی پول نمیده میگم تعدادشون کمه بعدشم خیلی بی انصافی اگه فروشی باشه .

AMIR REZAs
15-02-2011, 19:35
امیررضا جان چندنکته رو بگم بهتره اینها رو یک سایت بزاری و اگه سایت خوب باشه میتوانی فروشگاه یا تبلیغاتش پول در بیاوری !
مگرنه مجله اینرتنی پولی بابتش نمی دن!
آقاپرویز شما هم در مورد ساخت موتور بازی سازی بیا تو گروه :11:
کس دیگه ای موافق نیست؟

iload
15-02-2011, 20:06
سلام

به نظر من تعداد خیلی خیلی کمه .

AMIR REZAs
15-02-2011, 20:10
به نظر من تعداد خیلی خیلی کمه .
خوب الان چون سایت چیلتر هست کسی نمیاد تو سایت چیلترش که باز بشه بیشتر میشیم....

parvizamd
15-02-2011, 20:38
نه امیررضا جان راستش دیگه کم آوردم .:41:

ehsan_wwe
16-02-2011, 09:25
شدنش ميشه اما پسر خوب از الان به فكر يه كار نون آب دار باش

همين فردا برو ارشاد بعد بخش نشريه
بعد در خاست مجوز نشريه بده (‌يه دو سه سال(‌ حتي شده 5 سال )‌ بعد ميان مجوز بهت ميدن )‌
بعد از اون هرچي PDF داشتينو اديت كن و چاپ كن :40:

NINJA0098
16-02-2011, 12:39
یکی از کار درستا ok داد .NINJA0098
من کی باشم بابا
برای من فرقی نمیکنه پولی باشه یا نه یا برای دانلود من برای مطلب نوشتن هستم . میتونیم ترجمه ی مصاحبه های مجله های بزرگ بازی سازی دنیا مثل game developer و ... رو هم بزرایم که مطلب براش داشته باشیم.

Arrowtic
16-02-2011, 13:19
خوب الان چون سایت چیلتر هست کسی نمیاد تو سایت چیلترش که باز بشه بیشتر میشیم....
و خدا پسوند .net یا .ir را به جای .com آفرید!!

NINJA0098
16-02-2011, 16:05
اینو ندیده بودم

اینجا سر پول
راستشو بخوای به من بر خورد.:13:
هیچکدوم از بچه های این فروم دنبال پول نیستن از رو علاقه دارن یاد میگیرن و. یاد میدن:13:

iload
16-02-2011, 16:46
اینو ندیده بودم

راستشو بخوای به من بر خورد.:13:
هیچکدوم از بچه های این فروم دنبال پول نیستن از رو علاقه دارن یاد میگیرن و. یاد میدن:13:

منم متوجه نشده بودم .

lord arthas
16-02-2011, 18:10
منم پایه این مجله ام

3Dmajid
16-02-2011, 18:52
اینجا سر پول

کی ما سر پول دعوا کردیم :18:

parvizamd
16-02-2011, 19:19
دوست عزیز بچه این انجمن یا انجین دیگه همش به خاطر پول کار نمی کننن

برای مثال یک نفر که بازی می سازه اصلا خودم مثال می زنم
یک بازی رو بعد 3 ماه می سازم
با منت آپ می کنم

ولی تنها دلگرمی نظرات دوستانه

پس دوست عزیز:
همه کار ها برای پول نیست بعضی کار ها برای اینکه مهارت و استعداد رو نشون بدی مگرنه مثلا این مجله چقدر میخواد در بیاره و چقدرشو می خوان به شما بدن.

Spiffy
16-02-2011, 19:58
پس لابد به نوشته های دوست عزیزمون که من در جوابش اینو نوشتم توجه نکردید
ایشون گفتن :

بازی سازها با فرهنگ تر از گیمرها هستند واقعا که! سر مدیریت دعوا میکنن
ما از این بحثا نداریم
مثلا چه لزومی داشت اینو به ما نسبت بدن؟
به نظرتون به جای این القاب خوب نیست بچه های مجله بازی و مجله بازی سازی باهم متحد بشن؟؟

AMIR REZAs
16-02-2011, 21:23
مثلا چه لزومی داشت اینو به ما نسبت بدن؟

من منظوری نداشتم:41:
فقط خیلی ناراحت شدم که مجله بازی به خاطر مدیریت به هم خورد ...همین:11:

خوب نیست بچه های مجله بازی و مجله بازی سازی باهم متحد بشن؟؟
از خدامونه.....

AMIR REZAs
17-02-2011, 20:44
خوب آخر معلوم نشد چند نفر موافقن ؟
به نظر من میشه اول رایگان پخش کرد ، بعد از یه مدتی که مجله معروف شد (:دی) میتونیم غیررایگانش کنیم....

خوب هر کی موافقه یا دکمه تشکر بزنه یا تو یه پست موافقتش رو اعلام کنه...:10:

VGS
18-02-2011, 12:04
سلام به همه ی دوستان
امید وارم خوب خوش و خرم باشید همه از دم.آقا همه ی پست ها را به دقت نگاه کردم منم می خوام که نظر خودما بدم ببینید من هم توی بخش بازی های کامپیوتری چنین مسئله ای را بیان کردن مجله بازی پی سی ورلد را می گم.SPIFFY جان گفتند.هنوز سرش دعواست یکی مییاد می گه میشه یکی دیگه می یا می گه نمی شه.

از این ها بگذریم اگه بشه این دو را با هم ادغام کردخیلی خیلی خیلی خوب می شه. ببینید فرق نمی گنه ولی اگه بتونیم قسمت بازی سازی را با مجله ی گیم ترکیب کنیم هم حجم مطالب بالا می ره هم می تونید با اتحاد یه کار درست حسابی ارائه دهیم. خواهشا سر گیم ساز و گیمر و فرهنگ هم صحبت نکیند.همه بچه ها فرهنگش را دارند.

این نظر من هست.
:8::8:

AMIR REZAs
18-02-2011, 12:26
سلام به همه ی دوستان
امید وارم خوب خوش و خرم باشید همه از دم.آقا همه ی پست ها را به دقت نگاه کردم منم می خوام که نظر خودما بدم ببینید من هم توی بخش بازی های کامپیوتری چنین مسئله ای را بیان کردن مجله بازی پی سی ورلد را می گم.SPIFFY جان گفتند.هنوز سرش دعواست یکی مییاد می گه میشه یکی دیگه می یا می گه نمی شه.

از این ها بگذریم اگه بشه این دو را با هم ادغام کردخیلی خیلی خیلی خوب می شه. ببینید فرق نمی گنه ولی اگه بتونیم قسمت بازی سازی را با مجله ی گیم ترکیب کنیم هم حجم مطالب بالا می ره هم می تونید با اتحاد یه کار درست حسابی ارائه دهیم. خواهشا سر گیم ساز و گیمر و فرهنگ هم صحبت نکیند.همه بچه ها فرهنگش را دارند.

این نظر من هست.
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
سلام
من حرفی ندارم فقط باید ببینم چند نفر از بازیسازها میتونند همکاری کنند ....
به نظر من شما تو تاپیک مجله بازی بحث ترکیب دو مجله رو مطرح کنید تا ببینیم نظر اونها چیه بعد یه گروه میزنیم تا ببینیم چند نفر میان...

VGS
18-02-2011, 13:29
سلام
من حرفی ندارم فقط باید ببینم چند نفر از بازیسازها میتونند همکاری کنند ....
به نظر من شما تو تاپیک مجله بازی بحث ترکیب دو مجله رو مطرح کنید تا ببینیم نظر اونها چیه بعد یه گروه میزنیم تا ببینیم چند نفر میان...

ممنون امیر جان حتما من بیان می کنم.

AMIR REZAs
22-02-2011, 19:23
ممنون امیر جان حتما من بیان می کنم.
آقا به نتیجه ای رسیدید ؟؟
اگر نه ما کم کم شروع کنیم ؟