PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : یه سوال خفن

scream
13-03-2005, 15:19
آقا من یه چند مدتی هست یه سوالی ذهنم رو به خودش مشغول کرده و اون هم اینه که ایابرای دریافت تمامی فایل های کرک که از سایت های مختلف دریافت میکنه حتما باید نرم افزار مدیریت دانلود و انتی ویروس و دیوار اتشیمون رو از کار بندازیم یا فقط این کارها برای دریافت برخی از فایل که در سایت های خاصی قرار داره لازم هستش
اگر میشه کسی اگر این مطلب رو میدونه برام یه کم توضیح بده ممنون میشم :)

Navid
13-03-2005, 17:02
در مورد دانلود منیجر ها که فکر کنم flash get بتونه کار کنه !
ولی من خودم وقتی می خوام یه کرک بگیرم اصلا آنتی ویروس و فایروالم رو خاموش نمی کنم !

scream
13-03-2005, 18:52
منظور من این بود که مشکلی نداره که یه کرک رو با نرم افزار مدیریت دانلود بگیری
یا اینکه حتما باید غیر فعالش کنیم :?: :arrow:

Navid
13-03-2005, 19:03
lk ;i گفتم فکر کنم با flash get بتونی راحت بگیری ولی با بقیه باید غیر فعالش کنی

Mohammad
14-03-2005, 00:35
من با download manager میگیرم و هیچ مشکلیم ندارم :wink:

Saeed_TnT
14-03-2005, 01:03
منم با getright میگرفتم مشکلی نبود

Strasboorg
14-03-2005, 01:09
كلا هيچ مشكلي نبود :mrgreen:

scream
14-03-2005, 15:08
پس مثل اینکه فقط ما از دنیا عقب هستیم من با
LeechGet
گرفتم و با مشکل روبرو شدم
اینو میگن شانس تموم بروبچ با انواع مختلف نرم افزارهای مدیریت دانلود این کار رو کردن مشکلی نداشتن فقط واس ما گند زد
:!:

scream
14-03-2005, 15:14
مثل اینکه ما هم باید از این
LeechGet
اسباب کشی کنیم و یه نرم افزار دیگه رو تست بزنیم ولی بروبچ به نظر شما از کدوم نرم افزار استفاده کنم بهتره؟
:arrow:
فقط دمتون گرم یه نرمافزار مدیریت دانلود توپ بدین که باهاش حال کنم نه مثل این یکی تو زرد در بیاد :!:

amin_msw
14-03-2005, 23:18
البته, بعضی از سایتا خرابکاری میکنن که antivirus جلوشونو میگیره. اگه دیدی رفتی تو سایتی و error یا از antivirus, norify گرفتی بدون که تیر از دم گوشت رد شد :wink:

scream
15-03-2005, 15:48
عزیز من اخه مشکل اینجاست که وقتی ادم گیر یه نرم افزاری باشه و حتما کرکش رو میخواد به هر صورت ممکن حتی حاضر تمام اینخطر ها رو به سیستم بخره تا کارش راه بیفته :idea:

amin_msw
16-03-2005, 00:18
اهاااااا, من یه چاره ی خیلی خفن دارم. اگه کسی هست توی بچه ها که apple داشته باشه, نونتون تو روغنه. وقتی با apple میرین توی این سایتا, ویروسا روش اثر نمیگذارن. چون به platform اون نمیخوره. اینم یه راه برای رسیدن به کرک بدون دردسر. فقط خرجش یکم زیاده :wink:

MaFia
16-03-2005, 00:47
خود كرك رو اگه مي گيري باز فكر مي كني راحت شدي اما تو هومن كرك اگه سريال نباشه بازم جاسوس هست

hamilton
16-03-2005, 08:27
screamعزيز!
اگه از leechgetاستفاده ميكني و ميخواهي فايل كرك را دانلود كني هنگام كليك بر روي گزينه دانلود كرك كليد ctrlرا همزمان نگه دار و بدون هيچ مشكلي كرك را دانلود كن.
leechgetدانلودر بسيار خوبيه.توصيه ميكنم uninstallنكني.

scream
16-03-2005, 11:06
جان hamilton
من تازه دارم با این
leechget
حال میکنم ولی شما مطمئن هستی که نگه داشتم
ctrl
مشکل رو حل میکنه . راستی وقتی کلا ما کنترل رو نگه میداریم چه اتفاقی میفته؟
منظورم این هست که با نگه داشتن کنترل ایا قسمتی از نرم افار فعال یا غیر فعال میشه؟

amin_msw
16-03-2005, 17:16
خود كرك رو اگه مي گيري باز فكر مي كني راحت شدي اما تو هومن كرك اگه سريال نباشه بازم جاسوس هست

آقای Mafia فکر میکنی antivirus بتونه این ویروس رو بگیره؟

scream
16-03-2005, 19:06
امین جان نگاه کن شما وقتی هر فالی رو از تو اینترنت میگیری
البته اکثرشون مخصوصا اون هایی که توی سایت های غیر معتر هستن ممکن هست توشون ویروس یا جاسوس و غیر باشه که البته اگر شما انتی ویروس آپدیت و یه برنامه
anti SPY
خوب و آپدیت داشته باشی هیچ مشکلی برات پیش نمیاد پس عزیزم هیچ وقت آپدیت کردن نرم افزارهای امنیتی رو پشت گوش ننداز.