PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : كمك فوري: غيرانتفاعي برم يا آزاد?

duke_m96
12-02-2011, 21:33
با سلام خدمت دوستان و اساتيد
من تو تكميل ظرفيت كارداني به كارشناسي نرم افزارسراسري غير انتفاعي صائب ابهرقبول شدم دانشگاه آزاد هم شهر خودم فاصله هم آ‍زاد 5 دقيقه راهه غيرانتفاعي 20 دقيقه
باتوجه به هزينه زياد آزاد (آزاد ترمي حدود 1 ميليون غيرانتفاعي 400 تومن) شما كدام رو پيشنهاد ميديد?

s_sarvi
12-02-2011, 22:33
ديگه برميگرده شما فقط بخواي مدرك بگيري يا سواد
اگه فقط مدرك برو غير
اگه سواد برو آزاد
چون حداقل ازاد كلاسي و استادي و ... هست

Rainbow
12-02-2011, 22:57
مطلب دیگه ای هم که بنظر من اهمیت داره این هست که شما باید تو اون شهر یا خوابگاه بگیری و یا خونه اجاره کنی که در این حالت
یک هزینه اضافی هم بابت این قضیه باید پرداخت کنی .

duke_m96
12-02-2011, 23:30
ديگه برميگرده شما فقط بخواي مدرك بگيري يا سواد
اگه فقط مدرك برو غير
اگه سواد برو آزاد
چون حداقل ازاد كلاسي و استادي و ... هست
اينطور كه من شنيدم استاداش با آزاد تقريبا يكيه و سطح علمي ش هم بالاست

---------- Post added at 11:30 PM ---------- Previous post was at 11:28 PM ----------

مطلب دیگه ای هم که بنظر من اهمیت داره این هست که شما باید تو اون شهر یا خوابگاه بگیری و یا خونه اجاره کنی که در این حالت
یک هزینه اضافی هم بابت این قضیه باید پرداخت کنی .

هر دو دانشگاه نزديكند احتياجي به خوابگاه یا خونه اجارهاي نيست

sinasalar2007
12-02-2011, 23:36
امکانات دانشگاه ازاد شهر شما بهتره یا غیر انتفاعی ؟
یه نسخه کلی نمیشه پیچید که ازاد بهتره یا غیرانتفاعی ولی غیرانتفاعی اگه امکانات داشته باشه و فضای اموزشی مناسبی داشته باشه از ازاد بهتر هست

duke_m96
13-02-2011, 00:50
امكاناتشون تقريبا در يه سطحه

PLAΨMID
13-02-2011, 10:13
ببین من 4 سال تو دانشگاه آزاد درس خوندم و سال 83 غیر انتفاعی هم قبول شده بودم که آزاد رو انتخاب کردم . یه چیزای مزخرفی تو دانشگاه آزاد هست که توی غیر انتفاعی نیست . اگه بری خودت میفهمی . ترم 1 واسه یه برگ اشتغال به تحصیل مجبور شدم از رئیس دانشکده نامه بگیرم !! نمیدادن لامصبا هزار بهانه میاوردن . کافیه یکم تراز مالی دانشجو پس و پیش بشه . مثل مجرم ها باهاش برخورد میکنن . ترم 2 واسه جداسازی دختر پسرا یه بلایی سرمون آوردن مجبورمون کردن 1 کیلومتر بریم اونورتر توی یه دانشکده دیگه . تازه 2 واحد هم باید اضافه پاس کنی ( روخوانی قرآن و وصیت نامه) . تازه من دانشگاه نجف آباد بودم که واسه خودش کلی اسم و رسم در کرده . مدرکش که دوزار نمی ارزه . سوادی هم در کار نیست . من که کلی پشیمون شدم . برو غیر انتفاعی که مث آدم باهات برخورد کنن . . . .

duke_m96
14-02-2011, 20:37
ببین من 4 سال تو دانشگاه آزاد درس خوندم و سال 83 غیر انتفاعی هم قبول شده بودم که آزاد رو انتخاب کردم . یه چیزای مزخرفی تو دانشگاه آزاد هست که توی غیر انتفاعی نیست . اگه بری خودت میفهمی . ترم 1 واسه یه برگ اشتغال به تحصیل مجبور شدم از رئیس دانشکده نامه بگیرم !! نمیدادن لامصبا هزار بهانه میاوردن . کافیه یکم تراز مالی دانشجو پس و پیش بشه . مثل مجرم ها باهاش برخورد میکنن . ترم 2 واسه جداسازی دختر پسرا یه بلایی سرمون آوردن مجبورمون کردن 1 کیلومتر بریم اونورتر توی یه دانشکده دیگه . تازه 2 واحد هم باید اضافه پاس کنی ( روخوانی قرآن و وصیت نامه) . تازه من دانشگاه نجف آباد بودم که واسه خودش کلی اسم و رسم در کرده . مدرکش که دوزار نمی ارزه . سوادی هم در کار نیست . من که کلی پشیمون شدم . برو غیر انتفاعی که مث آدم باهات برخورد کنن . . . .
من كارداني رو دانشگاه آزاد خوندم
ممنون از راهنمايي دوستان

asaliijun
20-08-2011, 10:07
mosalaman gheire entefaei behtare chon ham hazinash kamtare ham madrakesh motabartare ....

f.fazaeli
21-08-2011, 01:54
کی گفته غیرانتفاعی استاد نداره؟!
غیرانتفاعی هم از لحاظ مدرک هم از لحاظ هزینه بهتره