PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : [بحث و بررسی] تجربیات خرید از فروشگاه دیجی کالا

صفحه ها : [1] 2 3 4

mokhtari58
12-02-2011, 21:17
سلام دوستان عزیز .
من بالاخره با راهنمایی های شما امروز تصمیم گرفتم از دیجی کالا خرید کنم (550d) که پس از تماس تلفنی قرار شد که بریم خود نمایندگیش تو خیابان مفتح و اونجا با کمی تخفیف (طبق گفته مسئول پاسخگویی تلفنی) خرید کنم و با دوستم از محل کار مرخصی گرفتیم و با کلی زحمت رفتیم اونجا و کمی نشستیم بعد مسول فروشش اومد و سفارشمون رو آورد ولی موقع تست کردن انگار زورش میومد بسته رو باز کنه انگار رفته بودیم بیسکوییت بخریم ، در صورتی که تو سایتش زده هنگام تحویل آموزش هم داده میشه ؟!! بعد موقع حساب کردن گفتیم قرار بود که تخفیف بدین ولی اون آقای محترم گفتن که اصلا تخفیف نداره و ما گفتیم تو تماس تلفنی خودتون گفتین و ایشون با بی ادبی گفت هر کی گفته اشتباه کرده و ... یه عذر خواهی هم از ما نکرد . من هم که از رفتار این اقای محترم شوکه شده بودم خسته و خیلی ناراحت اومدم بیرون . من از ندادن تخفیف ناراحت نشدم ، از اون رفتار بی ادبانه مسوول فروش ناراحت شدم انگار نه انگار که ما اونهمه راه رو برای خرید از دیجی کالا نرفته بودیم . فقط می خواستم یه درده دل کرده باشم ، و بگم از جایی که خرید می کنید مطمئن باشد چون فقط ارزون خریدن مهم نیست بلکه احترام به مشتری از ارکان هر خرید و فروشیه و من هم به همین راحتی از روی این قضیه نمیگذرم .

alborz_k
12-02-2011, 21:31
سلام دوستان عزیز .
من بالاخره با راهنمایی های شما امروز تصمیم گرفتم از دیجی کالا خرید کنم (550d) که پس از تماس تلفنی قرار شد که بریم خود نمایندگیش تو خیابان مفتح و اونجا با کمی تخفیف (طبق گفته مسئول پاسخگویی تلفنی) خرید کنم و با دوستم از محل کار مرخصی گرفتیم و با کلی زحمت رفتیم اونجا و کمی نشستیم بعد مسول فروشش اومد و سفارشمون رو آورد ولی موقع تست کردن انگار زورش میومد بسته رو باز کنه انگار رفته بودیم بیسکوییت بخریم ، در صورتی که تو سایتش زده هنگام تحویل آموزش هم داده میشه ؟!! بعد موقع حساب کردن گفتیم قرار بود که تخفیف بدین ولی اون آقای محترم گفتن که اصلا تخفیف نداره و ما گفتیم تو تماس تلفنی خودتون گفتین و ایشون با بی ادبی گفت هر کی گفته اشتباه کرده و ... یه عذر خواهی هم از ما نکرد . من هم که از رفتار این اقای محترم شوکه شده بودم خسته و خیلی ناراحت اومدم بیرون . من از ندادن تخفیف ناراحت نشدم ، از اون رفتار بی ادبانه مسوول فروش ناراحت شدم انگار نه انگار که ما اونهمه راه رو برای خرید از دیجی کالا نرفته بودیم . فقط می خواستم یه درده دل کرده باشم ، و بگم از جایی که خرید می کنید مطمئن باشد چون فقط ارزون خریدن مهم نیست بلکه احترام به مشتری از ارکان هر خرید و فروشیه و من هم به همین راحتی از روی این قضیه نمیگذرم .
این جور مسائل در کشور ما یک امر عادی شده!! به طوری که اگه به مشتری احترام بزارن ، باید تعجب کنید!!
حالا تصور کن که اگه یکی ، دو روز بعد ، محصولی که خریده بودین ، دچار مشکل می شد ، چه برخوردی باهاتون می کرد!! :دی

amir3408
12-02-2011, 21:31
سایتهای فروش اینترنتی همچین ارزون هم نمیدند....اونهمه مغازه توی ناصرخسرو رو ول کردید رفتید از دیجی کالا خریدید؟

mokhtari58
12-02-2011, 21:47
سایتهای فروش اینترنتی همچین ارزون هم نمیدند....اونهمه مغازه توی ناصرخسرو رو ول کردید رفتید از دیجی کالا خریدید؟

چه میدونستم ؟ گول گارانتیش و بیمه ایرانش رو خوردم . اشتباه کردم ولی خدارو شکر که دوربین رو نخریدم . و گرنه با اینکار به شخصیت خودم و همه خریدارها توهین کرده بودم .
من موندم چجوری رتبه بهترین سایت اینترنتی رو گرفته . یعنی واقعا تو این زمینه نظارتی نیست ؟ کجا میشه شکایت کرد ؟؟؟

tabrizdps
04-09-2011, 14:48
سلام دوست عزیز
شاید من این پست رو خیلی دیر زدم ولی می خواستم چند تا نکته عرض کنم :
اولا تو ایران چی سر جاشه که امتیاز دهی به سایت ها سر جاش باشه ! - دیجی کالا هم مثل دیگر جاها با پارتی بازی و یا پول دادن دو سه تا نشون گرفته و بهشون می نازه
دوما تجارت الکترونیک تازه تازه داره تو ایران راه می افته و متاسفانه بیشتر سایت ها که یکیشون هم دی جی کالا باشه به جای فروشنده بودن دلالی می کنن و به محض سفارش مشتری از فروشگاه های دیگه می خرن و با یه سود به مشتری می دن . اگه دو سه تا اطلاعات فنی و کاربردی مثلا دوربین رو ازشون بپرسین می مونن
سوما به قول آقای مختاری فروش و سود کردن وظیفه فروشنده نیست ، وظیفه فروشنده مشاوره دادن و راهنمایی کردن خریدار هست هرچند خریدار از او خرید انجام ندهد

در ضمن در صورتی که قصد خرید دوربین رو دارید بهتون پیشنهاد می دم از این سایت هم دیدن کنید . اگه دیدین دوربینی که می خواین قیمت نداره ، از گزینه استعلام بها اقدام کنین . تو بیشتر مواقع قیمت هاشون از تهران ارزون تره مخصوصا رو برند سونی که میگن به تهران هم اینها جنس می دن

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

شاد و پیروز باشید

بابا برقی
06-09-2011, 21:29
با سلام
باید بگم به نظر بنده شما دارید اشتباه می کنید
اولا که این فروشگاه یک فروشگاه اینترنتی هست و شما در خرید از یک فروشگاه اینترنتی هیچ وقت نباید به محل فروشگاه مراجعه نمایید ( این که دیگه خرید اینترنتی نیست)
دوما دیجی کالا یک سایت واقعا کاربردی و یک ستاره در وب فارسی هست
شما حتی نمیتونید یک نمونه در حد و اندازه و کیفیت اطلاعات این سایت توی وب فارسی پیدا کنید
بله درسته که با نمونه های خارجی خود خیلی فاصله داره ولی باید بهش تبریک گفت که توی ایران حداقل بهترینه

به نظر بنده بهترین نوع مشتری مداری را نیز در وب سایت خود رعایت می کند

سعی کنید در جهت پیشبرد این وب سایت ها گام بردارین و انتقادات سازنده بکنیم نه انتقادات کوبنده
این سایتها و فروشگاه ها تا مشتری نداشته باشند پیشرفت نمیکنند
شما با این کار مشتری ها رو از اونا دور می کنید و این حکم نابودی این سایتها و عقب افتادن وب فارسی از دنیای روز تکنولوژی است

به فکر خودمون باشیم

Dj_aghamajid
06-09-2011, 22:58
با سلام
اولا که این فروشگاه یک فروشگاه اینترنتی هست و شما در خرید از یک فروشگاه اینترنتی هیچ وقت نباید به محل فروشگاه مراجعه نمایید ( این که دیگه خرید اینترنتی نیست)
شما حتی نمیتونید یک نمونه در حد و اندازه و کیفیت اطلاعات این سایت توی وب فارسی پیدا کنید
بله درسته که با نمونه های خارجی خود خیلی فاصله داره ولی باید بهش تبریک گفت که توی ایران حداقل بهترینه

سعی کنید در جهت پیشبرد این وب سایت ها گام بردارین و انتقادات سازنده بکنیم نه انتقادات کوبنده
شما با این کار مشتری ها رو از اونا دور می کنید و این حکم نابودی این سایتها و عقب افتادن وب فارسی از دنیای روز تکنولوژی است

به فکر خودمون باشیم

اتفاقا سایت که میگی همچین آش دهنسوزی هم نیست! قیمتاش هم بالاس! فقط 4 تا تبلیغات رنگورانگ تو صفحاتش هست!
من طرفدار سایت یا شخص خاصی نیستم ولی اگه بخوام مثلا یک نمونه مثال برنم سایت لیون هست که برخوردش با مشتری عالیه و قیمت ها نسبت به دی جی کالا بهتر آپدیت میشه و روش های نوینی تو زمینه ی فروش داره! مثلا جدیدا میگه شما از سایت هایی مثل آمازون و... میتونید کالاهایی بالای 100 دلار انتخاب کنید وما بدون سود براتون میاریم فقط باید هزینه حمل ونقل رو بدید!

naamre
06-09-2011, 23:53
با سلام

به فکر خودمون باشیم

من به هيچ عنوان قصد قضاوت ندارم تنها مي خوام تجربه شخصيم رو بگم. پس از مدتي گشتن تصميم گرفتم دوربين sony HX7 رو براي دوستم به ديجي كالا سفارش بدم و علت اصلي قيمت مناسبش بود . خوب بعد از يكي دو بار بدقولي كه البته بابتش عذر خواهي كردن بالاخره دوربين دستم رسيد. با بسته بندي خيلي سفت و سخت كه برام كمي عجيب بود. وقتي بسته رو باز كردم متوجه شدم كه سريال دوربين از روش كنده شده و ظاهر دوربين هم به جنس نو نمي خوره بلافاصله جريان رو به دفترشون اطلاع دادم. خانمي كه پاسخگو بود خدشه دار بودن سريال دوربين رو به تحريم ربط دادن و گفتن كه شما مطمين باشيد چون از ديجي كالا خريد مي كنيد در ضمن همه ي دوربينهاي سوني شركتشون به همين شكل هستن ! اين موضوع براي من قابل قبول نبود چون به چشمم بيشتر از گوشم اعتماد مي كنم در نتيجه جنس رو تحويل نگرفتم . تقريبا تا نيم ساعت بعدش احساس بدي داشتم انگار كسي بهم توهين كرده. رفتم موضوع رو با دوستم در ميون گذاشتم اونم حضوري رفت بازار و از مغازه يه دوربيني از كنون خريد كرد. چند هفته بعد يكي ديگه از دوستام دنبال يه دوربين كامپكت بود كه منم مدلي رو از چاره سفارش دادم اين مدل حدود 30 تا 40 تومن ارزون تر از ديجي كالا بود. وقتي تحويل گرفتم دوربين كاملا نو به نظر مي رسيد و سريالش هم سره جاش بود و با كارتنش هم خوني داشت البته اينو بگم كه سوني نبود. ورژن دوربين ژاپني بود و وقتي براي اولين بار روشنش كردم با زبون ژاپني بالا اومد كه چون قبلا بهم اطلاع داده بودن غافل گير نشدم. در مجموع از اين خريد راضي بودم . تنها نكته ي منفي نبودن بند توي كارتن دوربين بود كه اين مشكل هم با 5000 تومن حل شد. بايد بگم بعد از اين جريان ديجي كالا رو از ليست سايتهاي قابل اعتماد براي خريد كالا خارج كردم. من در درجه اول به جايي براي خريد مراجعه مي كنم كه خوش انصاف و قابل اعتماد باشه و در نهايت تجربه خوب يا بدم رو در اختيار ديگران قرار مي دم همانطور كه همه جاي دنيا مرسومه.
اينو هم بگم كه اگر اين سايت ده ستاره بشه مزد مديريت خوب و مشتري مداريشو مي گيره و اگر نابود بشه نتيجه ي سود جويي هاي آنيشه و مديريت غيره صحيحشه.

dj-tv
07-09-2011, 16:39
دوستان منم قصد اظهار نظر نا به جا ندارم . ولی خب فروش اینترنتی یعنی اینکه درب منزل تحویل بگیرید- تست کنید.اموزش بگیرید . اگه مشکلی نداشت پولو بدید.در غیر اینصورت کالا را باید اجازه بر گرداندنشو داشته باشید .
این چه جور خرید اینترنتی یه که شما رفتید اونجا خریدید؟
من خودم از فروشگاه بانه مارکت رضایت دارم . چون راهنمایی و شرایط شون خوبه.

drs_mehry
12-09-2011, 21:33
من هم یک دوربین از دیجی کالا خریدم.به مدت یک هفته شرکت مدعی بود که پرداخت اینترنتی انجام نشده.بالاخره با تهدید به شکایت و پیگیری قضیه ختم به خیر شد و دوربین به دستم رسید.

far2009
12-09-2011, 22:25
من دوربینم را از digikala گرفتم . البته اگه تو اصفهان نمایندگی نداشت هرگز ازش خرید نمی کردم . موقع تحویل من خودم نبودم پدرم بود ولی معلوم بود که دوربین را کاملا چک کرده بودند حتی خود مغازه دار از پدرم تو مغازه عکس گرفته بود

چند ماه بعد من تو عکس برداری از یک صحنه دوربین از دستم افتاد و مانیتورش خراب شد ( خوشبختانه جاهای دیگه اش سالم بود )
من چون بیمه گرفته بودم زنگ زدم و موضوع را گفتم آنها هم گفتند که بیارم تا ببینند البته چون نزدیک عید بود و شلوغ گفتند دوربین فعلا پیشم باشه تا عید را بدون دوربین نباشم.

بعد از عید به نمایندگی دادم و یک مدتی بعد که فکر نمی کنم بیش از یک ماه شد ( دقیق خاطرم نیست ) دوربین را سالم تحویل دادند و فقط 10 تومان بابت هزینه پست گرفتند.

البته من نمیگم خوبند یا بد من فقط تجربه ام را گفتم و توصیه می کنم یا نخرید یا حداقل از نمایندگیش بخرید

kautuver
13-09-2011, 02:58
سلام دوستان من چون از تهرن کمی دور هستم معمولاً بيشتر از اين سايت ها خريد ميکنم ، هم از سايت ديجي کلا و هم سايت چاره ، تا الان هيچ مشکلی در خريدم نداشتم ، تا حدود 2 میليون خريد کردم

parmida00
13-09-2011, 13:12
من هم در خرید هام مشکلی نداشتم اما اصلا ارزون نیستند فقط گاهی یه چیزی گیر نمیاد دیگه میگیره ادم.

mostafa_2
04-10-2011, 10:38
به نظر من فعلاً خیلی با عمومی شدن خرید اینترنتی تو ایران فاصله هست.

امروز همکارم (حالا سر یه موضوعی غیر خرید بود) با دیجی کالا تماس گرفت و از رفتار خوبشون تعجب کرد!!!! بعدش من توی اینترنت جستجو کردم به این تاپیک رسیدم. نظرات خیلی سختگیرانه بود. من خودم قید کسب کار اینترنتی رو زدم. چرا؟ ........

چند روز پیش رفتم بازار بزرگ(بازار 15 خرداد) برای خرید ، موقع برگشت تو راه پله های ورودی مترو یه خانم وآقا داشتن با هم صحبت می کردن من هم چون هم مسیر بودم باهشون تصادفاً حرفاشون رو شندیم. خانم به آقا می گفت که فلانی رو که بعنوان فروشنده اوردیم مغازه وایسته خیلی اخلاقش تند هستش زود با مشتری درگیر می شه. می دونید آقا به خانم چی گفت : مهم نیست اینجا بازار مشتری سالی یک بار می اید اینجا و اینقدر مغازه هستش که فراموش می کنه کجاها خرید کرده ، بعدش هم اینجا همیشه مشتری است.

حالا با این حرف ها خودتون قضاوت کنین؟

r.fathany
20-10-2011, 03:44
کلا در فروش اینترنتی اخلاق مداری حرف اول رو می زنه. من تا به حال هر دو موردش رو دیدم. یعنی هم خوش اخلاقی و هم بد اخلاقی و تند حرف زدن. البته این طور منشی ها زیاد توی یه شرکت دوام نمیارن!!!

yahoseyn
28-10-2011, 16:41
سلام جیگرها

واسه مشخص کردن یا بهتر بگم قیمت بازار رو بدست اوردن این سایتها کارو اسون کرده

K A M B I Z
29-10-2011, 14:44
فقط محض اطلاع :

هزينه جذب يک مشتري جديد، بين 5تا 11 برابر نگهداري يک مشتري قديم است.

براي افزايش 2 درصدي مشتري، بايد 10 درصد هزينه کرد.

ضرر و زيان از دست دادن يک مشتري، در حکم فرار 100 مشتري ديگر است.

معادل 98 درصد مشتريان ناراضي، بدون شکايت به سمت رقبا مي روند.

رضايت مشتري، مهمترين اولويت مديريتي در مقابل اهداف ديگري چون سودآوري، سهم بيشتر بازار، توسعه محصول و... مي باشد.

اگر نتايج حاصل از استفاده یک محصول براي مشتری مطلوب و رضايت‌بخش باشد، به حدود 10% - 15% افراد ديگر جامعه اطلاع خواهد داد.

اگر نتايج استفاده یک محصول براي مشتری مطلوب و رضايت‌بخش نباشد، اين نارضايتي را به بيش از 80% افراد ديگر منتقل خواهند كرد.

mehrdad_ati
03-11-2011, 14:18
با سلام

به فکر خودمون باشیم

تبلیغ نباشه اام چاره 100 درصد بهتر از دیجیکالا هست و اورادو هم باز از دیجیکالا بهتره . دیجی هم گرون میده هم ساپورت خوبی نداه و حالا هم که معلوم شده مشتری مدار هم نیست . تازه چاره و اورادو هر چی بخوای دارن اما دیجی فقط یه سری اجناس خاص داره .

Tablet
06-11-2011, 20:13
هر جنسی رو باید از جایی خرید که نمایندگی اون رو داره، مثلا سامسونگی هارو میشه از یک تماس.آی آر خرید، چون با گارانتی سام سرویس میده، اما به نظرم جنسی رو که روش گارانتی نیست نباید اینترنتی خرید. دیجی کالا هم که کلا زده رو کار گارانتی خودش که شاید نشه روش حساب کرد، جنسی رو که با گارانتی معتبر بده به نظر من بهتره. حالا در مورد چاره و ارادو و ... همینجوره

omidgreen
19-11-2011, 13:03
والا من تا حالا 2-3 گوشی و یک دوربین خریدم و همیشه از برخورد و جنس هاشون راضی بودم...دروغ چرا :)

Eblis 2011
19-11-2011, 13:17
من قصد خرید رو دارم از دیجی کالا اما با این اوصاف خیلی مردد شدم چندتایی ازش بد گفتن چندتایی هم خوب . . . خودم تا حالا از سایت دیجی کالا خرید نکردم تازه خواستم گوشی sensation بخرم که فعلا با این توصیفات منصرف شدم

hmdrzy
11-01-2012, 10:40
سلام دوستان عزیز .

با سلام
ميخواستم بگم من چند بار از ديجي كالا خريد كردم چيزايي مثل دوربين ديجيتال و چيزاي ديگه. حتي حضوري هم به شركتشون رفتم. هميشه هم برخوردشون چه تلفني و چه حضوري خوب بوده. البته رد نميكنم كه چنين برخوردي با دوست عزيزمون شده ولي ميخواستم بگم نميشه اين رو عموميت داد و گفت سياست اونا اينطور برخورد با مشتري هست. من تا به حال راضي بودم. البته چند وقته ديگه حضوري فروش نميكنند.

urumchi
15-01-2012, 19:52
همین سایت دیجی کالا تو صفحه اول Acer Gateway ID49C04H رو زده 699 تومن ولی وقتی روش کیلیک میکنی نوشته 785 تومن !!!

test14
29-02-2012, 13:38
من هم سر خريد دوربين اين مشكل رو داشتم!

ahamid555
02-05-2012, 15:58
من هم میخوام از ارادو ماشین اصلاح خرید کنم قابل اعتمادن یا نه ؟ چند روزه میرسه کسی خریده ؟ چقدر پول پست میگیرن؟ چون شهرمون دوره مجبورم اینترنتی بخرم

|محمدی|
08-05-2012, 13:10
من تا الان از چاره خیلی خرید داشتم هم قیمت هاشون برا ما که شهرستانیم خوبه و هم مشتری مداری و اخلاقشون

farshidshd
08-05-2012, 13:13
من تا الان از چاره خیلی خرید داشتم هم قیمت هاشون برا ما که شهرستانیم خوبه و هم مشتری مداری و اخلاقشون

100% تایید میشه ، منم با چاره مشکلی نداشتم هیچ، خیلی هم راضی هستم

meisam317
08-05-2012, 19:28
همین سایت دیجی کالا تو صفحه اول Acer Gateway ID49C04H رو زده 699 تومن ولی وقتی روش کیلیک میکنی نوشته 785 تومن !!!

خوب شاید کانفیگش فرق میکرد لپ تاپ ها هزار جور کانفیگ دارن:20:

poonel
08-05-2012, 21:28
من تا حالا چند تا جنس از چاره گرفتم. واقعاً اخلاقشون خیلی خوبه.

گارانتی هاش اصلیه اما دیجی کالا خیلی جنساش گارانتی خودشه که اعتبار درستی نداره.

چاره ارسالهاش برای شهرستان رایگانه. قیمتاش هم خوبن.

خرید از چاره خیلی راحت تره تا اینکه بخوام برم تو بازار بگردم و بیخود خسته بشم.

خرید از چاره رو شدیداً توصیه می کنم!

arashlolos
09-05-2012, 16:52
والا من تا حالا 2-3 گوشی و یک دوربین خریدم و همیشه از برخورد و جنس هاشون راضی بودم...دروغ چرا :)
خداييش خريد اينترنتي ارزون تر و مطمئن تر از خريد از بازاره؟
من الان مودم و يه سري تجهيزات شبكه ميخوام
يعني اينترنتي خريد كنم؟؟؟؟

amir3408
09-05-2012, 21:07
خداييش خريد اينترنتي ارزون تر و مطمئن تر از خريد از بازاره؟
من الان مودم و يه سري تجهيزات شبكه ميخوام
يعني اينترنتي خريد كنم؟؟؟؟

نه...بازار بهتره.

arashlolos
09-05-2012, 22:01
نه...بازار بهتره.
پس چرا اينجا همه از اينترنت چيز ميز ميخرن؟!
گوشي و دوربينو و ...!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

jabarsink2000
12-05-2012, 14:49
دوستان عزیز :
اگر میخواهید از خرید خودتان لذت ببرید و مشکلی در خرید نداشته باشید و با گارانتی اصلی بخرید و ببینید احترام یعنی چی.
به شما خرید از چاره را پیشنهاد میکنم.
بالاتر از 1 ملیون از این سایت خرید کردم به غیز از احترام وکار درست چیزی ندیدم.
با تشکر.
هادی غلام زاده.

tasmin
30-05-2012, 15:28
فروشگاه اینترنتی اورادو [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) هم بد نیست.
میهن مارکت [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
ویترین [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

aliparsa
07-06-2012, 08:43
بیشتر از 5 شش بار از دیجی کالا خرید کردم دوربین و موبایل و باید بگم که واقعا حرف ندارن و واقعا جنس آکبند براتون میفرستن ولی 2 بار از بازار خرید کردم عینه 2 بار هم سرم کلاه گذاشتن برای حرفه ای ها شاید بازار خوب باشه ولی برا من که زیاد وارد نیستم این سایت بهترینه 10 هزار تا 20 هزار بالاتر ارزش آکبندی رو داره.

majid_306
07-06-2012, 13:05
لیست فروشگاههای اینترنتی دارای مجوز و رتبه اونها رو می تونید از این سایت پیدا کنید:
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

venus_irn
07-06-2012, 18:30
نظرتون در مورد [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

چيه؟ كسي خريد كرده؟ قيمتاش 30 تومن حدودا از ديجي كالا پايينتره!!!!!!!!!

تاریخ به روز شدن قیمتها

1391/3/18
sx 40 is >> گارانتي اصلي 700 گارانتي متفرقه 680 تومن

ولي تو سايت چاره << قيمت 760 تومن!!!!!!!!!!
يعني اينقدر اختلاف قيمت... بنظرتون ميشه از اين سايت " نيكاسو " آدرس بالا خريد كرد؟

arashlolos
09-06-2012, 08:54
براي خريد لپتاپ بازار خوبه يا فروشگاه اينترنتي؟

=CYBER=
09-06-2012, 09:46
من تا حالا حدود 2 میلیون از دیجی کالا خرید داشتم ، مشکلی هم نداشتم باهاشون به جز 1 مورد .

نحوه صحبت کردن مسئول فروش و پشتیبانی خیلی خوب هست ولی بخش های دیگه مثل مشکلات فنی و ... کمی قاطی دارن . اینطوری بگیم فکر می کنم عقل کل هستن .

kgh
21-06-2012, 13:59
100% تایید میشه ، منم با چاره مشکلی نداشتم هیچ، خیلی هم راضی هستم

سلام

منم نزدیک به دو میلیون از چاره خرید کردم ، نسبتا خوب بوده، فقط یک مورد رو زده بود ایتالیایی ولی ایرانی بود. ولی کلا خیلی سایت خوبیه

متشکرم

Master89
23-08-2012, 11:10
من هم یک دوربین از دیجی کالا خریدم.به مدت یک هفته شرکت مدعی بود که پرداخت اینترنتی انجام نشده.بالاخره با تهدید به شکایت و پیگیری قضیه ختم به خیر شد و دوربین به دستم رسید.

آقا با اون سیبیلی که شما داری ، هرکی بود کل موجودی انبارشم میداد به شما که بیخیالش بشی :31:
اما خوب به رسیکش نمی ارزید دیگه...

120119
01-09-2012, 21:37
آقا با اون سیبیلی که شما داری ، هرکی بود کل موجودی انبارشم میداد به شما که بیخیالش بشی :31:

کاملا تایید میشه. خارج از شوخی، در مراجعه های حضوری فروشنده به ظاهر و دانش طرف نگاه میکنه ولی در خرید اینترنتی کسانی که دانش کمی دارند، معمولا راحت تر هستند هرچند که موقع تحویل کالا باید حواسشون جمع باشد. همیشه یادتون باشه، موقعی که در ایران خرید می کنید همه کلاه بردارن مگر اینکه عکسش ثابت شود.

Master89
01-09-2012, 22:20
کاملا تایید میشه. خارج از شوخی، در مراجعه های حضوری فروشنده به ظاهر و دانش طرف نگاه میکنه ولی در خرید اینترنتی کسانی که دانش کمی دارند، معمولا راحت تر هستند هرچند که موقع تحویل کالا باید حواسشون جمع باشد. همیشه یادتون باشه، موقعی که در ایران خرید می کنید همه کلاه بردارن مگر اینکه عکسش ثابت شود.
ممنون از جوابتون.
والا اینجا هرکی که از دی جی کالا بد میگه ، درجا پشت بندش لینک یک فروشگاه رو معرفی میکنه که احتمال میدم این کار جنبه تبلیغاتی و کوبنده داره بیشتر تا همفکر و راهنمایی.
من وقتی سی دی اینترنتی خریداری میکردم ، اجازه داشتم اول بسته رو برسی کنم و اگر موافق بودم مبلغش رو بپردازم.
آیا دی جی کالا اجازه برسی رو میده ؟

manilarina
14-09-2012, 22:12
یه تفاوتی که این سایت دی جی کالا داره با بقیه سایت ها نحوه معرفی کالاهاشه. چه به صورت مکتوب و چه به صورت تصویری و فیلم که این خیلی مهمه و سایت های دیگه اینکارو نکردن. قیمت هاش ولی به نسبت جاهای دیگه بالاتره. من خودم به شخصه می خواستم یه گوشی بخرم که برام مهم بود صفحه کلیدش فارسی باشه اما هرچی تماس میگرفتم می گفتن والله نمیدونیم چون آکبنده و باز نشده و از این حرفها! منم قیدشو زدم!

nikaien
28-09-2012, 09:31
من نميدونم به عنوان يه فرد بي طرف قيمتهاي چاره كه از ديجي كالا بالاتره! پس چرا ميگيد بهتره؟!
درضمن شروع كننده پست از روي عقده اين مطلب رو نوشته چطور متوجه نميشيد! يه شركت بد شد فقط بخاطر اينكه تخفيف نميده؟! خوب انصاف هم چيز خوبيه! قيمتاش از مغازه هاي بازار هم پائين تره ديگه جاي تخفيف نداره

jesus11077
03-11-2012, 21:16
با سلام
من تا حالا خرید اینترنتی نداشتم اما نکته جالب این تایپیک اینه که اگه دقت کنین پروفایل اونایی که از دیجی کالا طرفداری کردن به صورت "در آغاز فعالیت" هستش یعنی ( فکر میکنم ) از کارکنان یا مدیران دیجی کالا اومدن و ثبت نام کرئن و یا علی طرفداری از کار خودشون...
این فقط نظر شخصی من بود.

neopersia
03-11-2012, 21:39
با سلام
من تا حالا خرید اینترنتی نداشتم اما نکته جالب این تایپیک اینه که اگه دقت کنین پروفایل اونایی که از دیجی کالا طرفداری کردن به صورت "در آغاز فعالیت" هستش یعنی ( فکر میکنم ) از کارکنان یا مدیران دیجی کالا اومدن و ثبت نام کرئن و یا علی طرفداری از کار خودشون...
این فقط نظر شخصی من بود.

دوست عزیز تهمت زدن به سایر کاربران کار درستی نیست. فرق نمیکنه نظر شخصی باشه یا نظر جمعی!

من خودم تا حالا از دیجی کالا خرید نکردم اما قصد خرید لپتاپ از این سایت رو داشتم که مدل مورد نظر من رو تموم کرده بودند بنابراین از چاره خرید کردم و پشیمون هم نیستم
هر دو فروشگاه از نظر اعتبار در سطح بالاتری از خیلی از فروشگاههای دیگه قرار دارند اما اصولاً در کشور ما اوضاع طوریه که کسی که امکان خرید حضوری براش وجود داره خرید از هیچ فروشگاه اینترنتی براش مصلحت نیست. کسی هم که امکان خرید حضوری نداره باید ریسکش رو قبول کنه!

AMDLOVE
17-11-2012, 15:03
با سلام به حضور تمامی دوستان
بنده هم مثل خیلی از دوستان از سایت دیجی کالا خرید داشتم و فکر میکنم تا امروز بالای 5 میلیون در دفعات مختلف این خریدها انجام شده مشل گوشی و ایکس باکس و نیو آیپد و غیره .
اما دوستان من هیچ مورد بد رفتاری و بی احترامی از متصدیان رو در این فروشگاه تجربه نکردم
شده به علت دسترس نبودن پیک به فردا موکول شده سفارشم
اما استارتر عزیز هم اینو مد نظر بگیرن ممکنه شخص مورد نظرش تو موقعیت خوبی نبوده
تا جایی که میدونم سرپرست قسمت فروش خانم کلانتری باید باشن

mali.sh
05-12-2012, 21:04
با سلام
این فقط نظر شخصی من بود.
سلامدوست عزیز
من که دیگه کاربر تازه وارد نیستم :31:مدیر دیجی کالا هم نیستم:31:
خرید اینترنتی برا بعضی از افراد که شهرستان هستن یا امکان خریدحضوری براشون ممکن نیست خوبه.
من اولین خریدم از دیجی کالا اسفند 1389 بود تا الان هم حدود 4 میلیون (4 خرید ) از این شرکت داشتم.
بد قول نبودن و با احترام برخوردکردن(تماس تلفنی). ولی قطعا فرمایشات دوستانمون ازاین که رفتار نا مناسبی دیدن و ناراحت شدن صحیحه.
امیدوارم مدیران این وبسایت هم این تاپیک روبخونن و سعی در بهبود فعالیتشون داشته باشن.
والبته کشور به این بزرگی و مشتریان فراوان خرید انترنتی میطلبه فروشگاه های دیگه ای هم دراین فضا فعالیت کنن تا مشتریان درفضای رقابتی بهترین انتخاب روداشته باشن.

mdoct
09-12-2012, 18:08
اتفاقا من یه xperia p گرفتم
بدون گارانتی
داره مثله ساعت کار میکنه.........

kgh
11-12-2012, 19:59
سلام

مطالب این صفحات رو به مسئولان دیجی کالا ارسال کردم، قول دادند بخونند و هرجا نیاز به اصلاح داشت، انجام بدن.

علی مقدس
11-12-2012, 22:05
با سلام و بدون هیچگونه داوری در موضوع عرض می کنم که تا به حال 2 بار از دیجی کالا خرید کردم که راضی بودم

rpf
31-12-2012, 01:07
سلام دوستان..اینو اول بگم نه مدیر دیجی کالا هستم و نه فامیلمون هستن و نه کاربر تازه وارد هم هستم:n09:
من از سال 89 یه چند تا کالا به شرح زیر از این سایت خریدم و تا حالا مشکل خاصی نداشتن و ان شاالله هم نخواهند داشت..

1. لپ تاپ hp pavilion dv6 2300t
2. دوربین سونی h55
3. گوشی موبایل Galaxy SIII
4. پرینتر کانن mx374
5. هندزفری بلوتوث Jabra EasyGo

به نسبت شهر ما(سنندج) و استعلام از شهرای بانه و سقز قیمت ها کمی پایین تر بودند..اطمینان از گارانتی و بیمه وجود داشت ولی کالاهای این شهرای اطراف خودمون معلوم نیست از کجا میارن و هیچ کس پاسخگو نیست..حداقل دیجی کالا یه نفر داره جوابگو باشه..بسیاری از مدل های جدید لوازمو داره مثلا اینجا باید بری 10 15 مغازه بگردی تا اینکه اون جنسو پیدا کنین..بعدش اینجا از هر مدل یکی دوتا میارن و همه چیزشو باز میکنن میزارن جلو ویترین تا همه ببینن ولی حداقل اونجا عمده فروشیه احتمالش کمه همچین کاریو بکنن(شاید هم بکنن خدا میدونه و وجدان خودشون)..جنس ها هم همه آکبند و بدون هر ایرادی بوده تا حالا خریدم و همین خرید آخرم که چند هفته پیش بود اون هندزفری اینجا میدادن 95 تا 100 خود سایت هم میداد 85 ولی چون فروش ویژه بود دادن 65 و این خیلی به صرفه بود(این طرح پیشنهاد شگفت انگیز طرح جالبیه تو هر روز یه 2 3 محصولیو اینجوری میدن) کاملا با گارانتی نامداران و هولوگرام اونجا و اون برچسپ طرح شبنم بود..خلاصه همه چیزای اصل بودنو داشت

shamabady
19-01-2013, 00:39
منم چند وقت پیش یک تلویزیون lg 42 اینچ 2میلیون 600 خریدم که نسبت به بازار شهر ما 150 ارزونتر بود و بعد یک روز هم دستم رسید و هیج مشکلی هم نداشت کاملا هم راضیم
قبلا هم یکی دو خرید دیگه ازش داشتم همه چیش او کی بوده
ولی من خودم تا زمانی که به یه جنس تو بازار دسترسی داشته باشم و قیمت هاش هم با قیمت های خرید اینترنتی زیاد تفاوتی نداشته باشه سراغ خرید اینترنتی نمیرم
ولی خداییش از حق نگزریم اگه بحث خرید و و قیمت و اعتبار فروشگاه ها رو بگزریم دی جی کالا این مزایا رو داره که هیج کدوم از فروشگاهها ندارن
1. اطلاعات کامل و دقیق تمام کالا ها و نقد و بررسی اون که انتخاب کالا رو خیلی برای ادم راحت میکنه
2.بعضی وقت ها off های خیلی خوبی میده مثلا جند هفته پیش تو فروش ویژه لرد آندروید 35 تومنی رو 20 تومن گرفتم که با اون کیفیت بالا 22 تومن فقط پول دی وی دی خامش میشد
3. رسانه تصویری دیجی کالا
4.سرعت بالای لود شدن سایت و طراحی حرفه ای ان
در کل من به شخصه بیشتر استفادم از این سایت ها برای گشتن کالای مورد نظرم و همچنین به دست اوردن حدود قیمتی اونه و اگر به یه کالایی نیاز داشته باشم که تو بازار شهرمون نباشه و یا گرون باشته دست به خرید اینترنتی میزنم
تا الانم از هر سایتی خریدم خدارو شکر به مشکلی نخوردم

haddadha23
02-02-2013, 12:29
با سلام
این فقط نظر شخصی من بود.
با سلام .تا حالا حدود 3 میلیون تومن خرید از سایت دیجی کالا داشتم و شکر خدا تا حالا به مشکلی بر نخوردم. لپ تاپ خرید داشتم ازشون،فلش مموری ،چندتا دوربین دیجیتال عکاسی،تی وی،مودم،گیرنده دیجیتال و....قیمت هاش اکثرا پاینتتر از سایتهای دیگه همچنین مغازه هاست.مخصوصا فروش ویژشون که فوقالعاده است.به جرات میتونم بگم بهترین و معتبرترین و به روزترین سایتی که بشه تو ایران ازش خرید اینترنتی انجام داد دیجی کالاست.در ضمن هیچ نسبتی هم باهاشون ندارم و این نظر شخصی من بود.:n06:

mohy_heidari
08-02-2013, 22:45
سلام
بنده هم از مشتری های digikala هستم و تا به حال هیچ مشکلی که نداشتم هیچ. خیلی هم ازشون راضی هستم و حتی یک مورد هم شخصا به دفترشون مراجعه کردم و همه خوش برخورد و خون گرم بودن بغر از یه خانم توپولی که آخر سر پول رو تحویل میگرفت.
اینم لیست خریدای من :

اولیش این بوده :

مبلغ نهایی
تعداد
تخفیف
قیمت واحد
محصول

1,139,000
1
0
1,139,000
Fujitsu LifeBook LH-531-D ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
خدمات طلايي ديجي کالا (يکماه تعويض + يکسال تعمير)
رنگ مشکي
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

0
1
0
0
آنتي ويروس 3 ماهه اورجينال پاندا Panda Antivirus Pro 2012 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

1,139,000
جمع خرید شما
نحوه ارسال : پيک ديجی کالا
وضعیت پرداخت : پرداخت شده
وضعیت سفارش : سفارش ارسال شده است

0
تخفیف هدایا

0
تخفیف عضویت

0
تخفیف

0
هزینه ارسال

1,139,000 تومان
جمع قابل پرداخت

این دومیشه :

مبلغ نهایی
تعداد
تخفیف
قیمت واحد
محصول

1,368,000
1
7,000
1,375,000
Asus Eee Pad Transformer TF300TG - 32GB + Doc ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
گارانتي يکساله هماهنگ نماينده رسمي تبلت هاي ايسوس + بيمه نامه بدنه بيمه ايران
داراي صفحه کليد فارسي کامل | همراه با Adata S102 Pro 8GB رايگان
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] %20Main-Medium.jpg

1,375,000
جمع خرید شما
وضعیت پرداخت : پرداخت شده

0
تخفیف هدایا

7,000
تخفیف عضویت

0
تخفیف

0
هزینه ارسال

1,368,000 تومان
جمع قابل پرداخت

این سومی :

مبلغ نهایی
تعداد
تخفیف
قیمت واحد
محصول

699,000
1
50,000
749,000
Sony Xperia P ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
بدون گارانتي (سرويس ويژه ديجي کالا: 48 ساعت مهلت تست پس از دريافت کالا)
موجود در رنگ هاي مشکي و نقره اي

749,000
جمع خرید شما
نحوه ارسال : تحویل حضوری
وضعیت پرداخت : پرداخت در حین تحویل کالا

0
تخفیف هدایا

0
تخفیف عضویت

50,000
تخفیف

0
هزینه ارسال

699,000 تومان
جمع قابل پرداخت

اینم این اواخر خریدم :

مبلغ نهایی
تعداد
تخفیف
قیمت واحد
محصول

37,000
1
1,000
38,000
PNY Key - 16GB ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
گارانتي مادام العمر شرکت آي تي
موجود در رنگ خاکستري

38,000
جمع خرید شما
وضعیت پرداخت : پرداخت در حین تحویل کالا

0
تخفیف هدایا

1,000
تخفیف عضویت

0
تخفیف

3,500
هزینه ارسال

40,500 تومان
جمع قابل پرداخت

به نظرم خیلی هم سایت خوبیه

EngineeR EhsaN
09-02-2013, 01:04
حدود یه هفته پیش از سایت دیجی کالا دوربین فوجی فیلم سفارش دادم که واقعا کم پیدا میشد! فردای سفارش حدوداس ساعت 2 زنگ زد و با خیلی احترام صحبت کرد و همه چی رو اوکی کردیم، فرداش بسته دوربین با هدیش برام اومد! هولوگرام اورجینال و برچسب شبنم هم روش بود که خیالم از خریدم راحت شد! بنظرم کیفیت کار و سرعت و دقتی که داشتن منو مجاب کرده برای خریدهای بعدیم اول به این سایت یه سری بزنم

Abdolreza2012
09-02-2013, 01:25
برای خرید اینترنتی سایت کاملیه فقط گرونتر از جاهای دیگه(تا جایی که من دیدم) میده
یه حدود 50 تومن گرونتر البته تقریبا

MoJtaBa.R
09-02-2013, 02:01
چه میدونستم ؟ گول گارانتیش و بیمه ایرانش رو خوردم . اشتباه کردم ولی خدارو شکر که دوربین رو نخریدم . و گرنه با اینکار به شخصیت خودم و همه خریدارها توهین کرده بودم .
من موندم چجوری رتبه بهترین سایت اینترنتی رو گرفته . یعنی واقعا تو این زمینه نظارتی نیست ؟ کجا میشه شکایت کرد ؟؟؟

یعنی اینهمه عصبانیت برا گرفتن تخفیف ؟؟

اساس کاریه دیجی کالا دادن تخفیف نیست . میشه جاهایی فروشنده به واسطه آشناییت تخفیف بده ولی قیمتهاش مقطوعه

برا گرفتن و نگرفتن تخفیف که فقط در مشور ما مرسومه شکایت میخواید بکنین ؟؟ برا بدلحن بودن به مدیریت فروشگاه هم میگفتین جلو شما یه توپ و تشر میرفت ( شاید البته ) ولی این هم جایی برا شکایتش تعبیه نشده در قانون !

دیجی کالا و سایتهای خرید بیشتر از اینکه به معتبر بودنشون آدم بخواد خرید کنه برا حمل و نقل پستیشونه که خرید میکنه . وگرنه اگه شرایط پرس و جو و داشتن وقت برای مقایسه قیمتها و برندهای مختلف باشه به هیچ وجه خرید از سایت که اجناس محدودی دارن عقلانی نیست مگر اینکه مث شهر ما خدمات پستی دیجی کالا هنوز راه نیفتاده باشه و باید برای خرید به شعبه مذکور واقع در ضیابری رشت رفت . فعلا هم که مشغول تغییر دکوراسیون هستند .... اسم تاپیک با اکثر پستها همخونی نداشت !

rafsanjan gsm
14-02-2013, 15:43
من هم تا الان حدود چهار میلیون از دی جی کالا خرید داشتم و راضی بودم از خریدام فقط الان حدود چهار پنج روزه یه گوشی سفارش دادم ولی هنوز ارسال نکردند زنگ هم که میزنم میگن همین امروز ارسال میکنیم ولی باز ارسال نمیکنند ، نمیدونم چرا ایندفه دارن اینقد اذیت میکنند

ali_12
17-02-2013, 11:23
عجب.............!

tornado
01-03-2013, 00:57
باسلام
فقط تجربه شخصی خودم رو می نویسم
محل کار من در یکی از شهرهای دوردست ایران هست با کمترین امکانات ممکن
اکثر خریدهایی که انجام میدم اینترنتی هست. از کالاهای دیجیتال گرفته تا کتاب و لوازم دیگه ...
تا حالا 5 محصول از دیجی کالا خریداری کردم چیزی در حدود 3 میلیون تومان.
تا حالا هیچ مشکلی نداشتم و واقعاً از خریدم راضیم
اینم بگم که شخصاً آدم نکته بین و حساسی هستم و به کوچکترین جزئیات توجه می کنم.
در نحوه برخورد با مشتری تا حالا هیچ مشکلی نداشتم
بسته بندی های کالا کاملاً مناسب و حرفه ای هست
پرداخت ها رو بصورت اینترنتی انجام دادم و هیچ مشکلی تا حالا نداشتم
کیفیت کالاها خوب هست حتی کالاهای چینی هم از نوع مرغوب هستند
از نظر قیمت هم تا حالا در مقایسه با سایت های مشابه، کاملاً منصفانه هست واگه ارزون تر نباشه، گرون تر نیست.
در کل راضیم

fabio montari
04-03-2013, 04:56
ديجي خوبه فقط مشكلش اينكه قيمتاش خيلي بيشتر از بازاره مثلا ميخواستم ipod بخرم ديجي زده بود ١٢٠٠ من همون روزش از جاي ديكه كرفتم ١٠٥٠ يا هارد رو با همون garanty كه ديجي ميداد ٥٠ ارزونتر خريدم از بازار الانم ميخوام دوربين بخرم تو ديجي با garanty اصلي بازركاني ايران ٥٩٠ ولي خوده نمايندكي سوني ميده ٤٩٠ خريد از ديجي كالا اشتباه واقعا

Sent from my iPhone
using Tapatalk

salar_2oo5
22-03-2013, 15:17
سلام
دوستان عزیز کسی از سایت camshop.ir خرید کرده؟؟؟

Honor27
06-04-2013, 16:52
من یه بار از دیجی کالا گوشی موبایل خریدم که سریع آوردن و برام تست کردن. یه بار هم یه کابل HDMI گرفتم که از همه جا ارزون تر بود ( البته چون لوازم جانبی محسوب میشد 3500 تومن هزینه گرفتن )

ehsan_y1
08-04-2013, 08:32
من تا حالا
یه لب تاب
یه دوربین عکاسی
3 گوشی موبایل
از دیجی کالا خریدم و هیچ کدومشون مشکلی نداشته تا اینکه حدود یک هفته یک گوشی موبایل سفارش دادم به دستم که رسید مشگل داشت با هاشون تماس گرفتم و با پست براشون فرستادم بعد از 48 ساعت که مشگل تایید شد گوشی جدید رو برام پست کردن
به نظر من خدماتشون خیلی خوبه و توقع بعضی ها خیلی زیاده مثلا یکی نوشته بود ازشون خاستم جلوی خودم سیستم رو تعمیر کنن و ...
بطور کلی ما که توی شهرستان هستیم دیجی کالا گزینه خیلی خوبیه برامون چون هم سریعتر از خیلی از مغازه دارها به دستمون میرسه هم تعهدشون بنظر من بیشتر
اگه یه سرچی هم توی نت بکنید می بینید که کسی شکایتی نداره از این سایتی نداره جزئی موارد هم به نسبت تعداد فروششون خیلی کمه

starless_90
17-04-2013, 10:17
من چند بار تبلت و یا لوازم جانبی لب تاب و کامپیوتر ازشون خریدم.هربار با گارانتی یه شرکتی بود و هیچ کدوم گارانتی خودشون نبود.اما من دروغ نگفته باشم انصافا ازشون راضی ام.

rezasamurai
30-04-2013, 16:58
سلام
این که کالايي آکبند به دستت برسه حداقلی است که میشه از یک سایت فروش انتظار داشت و نیازی به تعریف و تمجید نیست. مشکل وقتی پیش میاد که بخواهی یک کالا را مرجوع کنی. میدونم که اینجا با خارج خیلی خیلی فرق داره ولی به طور مثال تو سایته آمازون میتونی سی روز بدونه توضیح تعویض کنی یا کلا پس بدی. اینجا چطور؟ آیا اصلان این امکان وجود داره که اگر تو شهرستان تحویل گرفتی و اگر دیدی که انتظارت را بر آورده نمیکنه یا بي کیفیت هست تعویض کنی یا پس بدی (البته با توجه به اینکه همونطور که تحویل گرفتی پس بفرستی).
اگه این امکان رو یکی از این فروشگاهها داد انوقت میشه بهشون گفت فروشگاه خوب اینترنتی. باور کنید میدونم راجبع چی صحبت میکنم چون چند سالی دوری از وطن و خرید از اینطور سایتها را تجربه کردم. الان هم تو شهرستان بزرگی گیر کردم و مجبورم آنلاین خرید کنم چون خیلی چیزا که تهران راحت گیر میاد اینجا میگن آقا نیست دنبالش نگرد، دیگه تولید نمیشه! :n13:

veg7
04-05-2013, 14:42
من هم ازش خرید کردم . اصلا خوشم نیومد. خیلی گرون تر از مغازه ها میده و برای تعویض و این چیز ها هم باید کلی توضیح داد که چرا و ...

afshkh
05-05-2013, 14:25
سلام من چند بار تا حالا ازش خريد كردم
از خريدم هم راضي بودم.
هم سريع تحويل ميده و. هم جنس آكبند ميده....قيمتهاش هم منصفانه تر از ساير فروشگاههاي اينترنتي يه
اما بايد توجه داشت كه هميشه اگر از فروشگاههاي شهر خريد كنيد كمي ارزونتره..بعنوان مثال در يه گوشي موبايل كه ديجي كالا 745 هزارتومن ميداد من تو بازار موبايل قيمت 735 تومن گرفتم. كه البته با درنظر گرفتن پيك رايگان ديجي كالا اين اضافه قيمت با اون هزينه رفت و آمد كاملا" جبران ميشه .
بنابراين اگر شما انتخابتون رو انجام دادين و كاملا" ميدونين چي ميخواين بخرين خريد از ديجي كالا به صرف تر از رفتن وسط شهر و دنبال جنس گشتنه
ولي يه نكات منفي هم داره. مثلا" با وجود اينكه دهها خط تلفن داره ولي هيچوقت شما نميتوني باهاشون تماس بگيري و اگرچه تلفنهاش آزاده ولي كسي پاسخگوي شما نيست. يه روز از ساعت 8 صبح تا 2 نصفه شب هزار بار زنگ زدم (وسط هفته و روز غير تعطيل) و با اينجال حتي يكبار هم موفق نشدم با كسي صحبت كنم. بنابراين پاسخگويي هيچوقت وجود نداره...فقط بايد تو سايت پر كنيد و منتظر باشيد خودشون باهاتون تماس بگيرن
بهترين شيوه خريد هم پرداخت هنگام تحويله
كه شما تا جنس رو تحويلت ندادن و از سلامتش مطمئن نشدي پرداخت نميكني..اينجوري خيالت راحت تره و سريعتر هم ميارنش

malkemid
05-05-2013, 15:23
من دو بار از این سایت گوشی خریدم. هر دو بار هم بعد از اینکه پول رو پرداخت کردم پشیمون شدم!:n02: که حالا که من پولو دادم اگه به هر دلیلی مشکلی پیش اومد تکلیف چیه؟ واسه یه گوشی که اون موقع 300 بود من پاشم برم تهران دادگاه پاسگاه که نمیشه!

خلاصه اینکه تا گوشی سالم بیاد یکم مکدر بودم. که خدا رو شکر مشکلی نبود هر دو دفعه.

ولی تو کشور ما بخوای اینطوری خرید کنی بهتره که پرداخت موقع تحویل جنس باشه. از اون طرف اینطوری واسه فروشگاه نمی صرفه...یه چیزیو بفرسته بعد طرف بامبول در بیاره که اینجاش فلانه ...نمی خوام. پول نده...دوباره جنس باید برگرده. به نظرم معقوله که قیمت اینترنتی کمی بیشتر از بازار باشه.

خلاصه داستانیه...اینکه تا الان برای من مشکل پیش نیومده دلیل نمیشه که هیچوقت پیش نیاد! واسه همین من تا جایی که امکان داره خرید حضوری رو ترجیح می دم. حتی اگه 10-20 تومن گرونتر باشه.

این سایت ارادو رو هم که فیل کردن !

Legacy's
09-05-2013, 17:26
من یکمی از این تاپیک و بعضی نظرات شوکه شدم و فکر کنم در کنار بعضی گله گذاری های شاید بحقی که شد، بعضی نظرات دیگه غیرمنصفانه و بعضی هم غرض ورزانه (ضدتبلیغ) بنظر میاد..
چون شخصاً سالهای زیادیه که از این فروشگاه و فروشگاههای مشابه خریدهای ریز و درشت بسیار زیادی کردم و با روال کاریشون تا حدودی آشنا هستم و اگر تبلیغ برای اونها محسوب نکنید تابحال به کوچکترین مشکلی هنوز برنخوردم
پس یا من بیش از حد خوش شانسم یا بعضی دوستان که اینجا شاکیند مشکلی توی کار خودشون بوده!
یادمه اولین چیزی که از دیجیکالا خریدم هارد 500GB External WD MyBook بود که بتازگی وارد ایران شده بود و حجیم ترین هارد بازار و کمیاب بود
البته از خدمات دهی البسکو دات کام هم فوق العاده راضیم و اتفاقاً اولین کالایی که حدود دو سال قبل از اون گرفتم هم یک 2TB WD Essential External بود که توی سطح شهر کلی راه رفتم حتی خود نمایندگی هم نداشت ولی از اون فروشگاه به بهای استثنایی 145ت!! تهیه کردم که فکر کنم آخرین قیمت خود نمایندگی سازگار قبل از تموم کردنش بود! پس ببینید گاهی چقدر مفید فایده اند.

و کلاً فروشگاه های آنلاین و بطور جامع تر، خرید آنلاین در همه جای دنیا کارکرد خاص خودش رو داره مخصوصاً برای من که حوصله ی خیابون گردی و دنبال جای پارک گشتن و سرک کشیدن توی مغازه ها رو ندارم یک نعمت فوق العاده بزرگ هست
کسی که برعکس من هست یعنی حوصله ی پذیرفتن دردسرهای خرید حضوری و تلف کردن وقت توی خیابونها و ... رو داره میتونه از سطح شهر خرید کنه. چرا بره سراغ آنلاین؟ من هنوز خیلی ها رو در ایران می بینم (مخصوصاً در بین طبقه ای که سواد IT ندارند) که از خرید آنلاین می ترسند و اصلاً بهش اعتماد ندارند. خب طبیعی هم هست
بنظرم نکته ی مهم در خرید آنلاین در ایران فعلاً اینه که تجربه و حس ششم خوبی باید داشت! تا گهگاه در فضای مجازی با فروشگاهها یا افراد غیر قابل اعتماد و یا غیر منصف و سودجو سروکارتون نیفته

howhow
10-05-2013, 09:28
کاش برای کاملتر شدن بحث نوع بسته بندیشون رو هم کسی عکسشو میذاشت

مثلا لبتاب یا هارد یا.. رو چجوری بسته بندی میکنن؟!!

این بگم تو بعضی شهرستانا فروشنده ها اینقدر بی انصافا که بنظرم آدم یا نباید ازشون خرید کنه یا اگه میخواد بخره اینترنتی بخره(درسته مثلا دیجی 10 -20 تومن قیمتاش بالاس..) اما باور کنید تو شهرستانا دیدم مغازه هاییی رو که جنسا رو چندصد تومن بالاتر میدن...و یا بین مغازه ها رقابت نیست و یا با هم در ارتباط و هماهنگن

waltz
10-05-2013, 11:33
دیجی کالا بهترین فروشگاهه اینترنتیه، اونایی که ازش خرید داشتن متوجه منظورم میشن

howhow
22-05-2013, 17:01
کاش برای کاملتر شدن بحث نوع بسته بندیشون رو هم کسی عکسشو میذاشت

مثلا لبتاب یا هارد یا.. رو چجوری بسته بندی میکنن؟!!

این بگم تو بعضی شهرستانا فروشنده ها اینقدر بی انصافا که بنظرم آدم یا نباید ازشون خرید کنه یا اگه میخواد بخره اینترنتی بخره(درسته مثلا دیجی 10 -20 تومن قیمتاش بالاس..) اما باور کنید تو شهرستانا دیدم مغازه هاییی رو که جنسا رو چندصد تومن بالاتر میدن...و یا بین مغازه ها رقابت نیست و یا با هم در ارتباط و هماهنگن

کسی نبوووووووود؟؟؟؟

majid_306
23-05-2013, 15:53
من تا حالا از دیجی کالا خرید اینترنتی نداشتم ولی دو سال پیش از نمایندگی تبریزشون یک دستگاه دوربین دیجیتال کانن گرفتم که قیمتش نسبت به بازار تبریز ارزونتر بود.
امروز از بازار تبریز هارد اکسترنال گرفتم که دیجی کالا همون رو 39 تومن گرونتر میده!
اون چیزی که من متوجه شدم، اکثر موارد فروش ویژه دیجی کالا مربوط به دو حالت میشه: 1- کالای جدید که تا حالا عرضه نکرده بوده رو در فروش ویژه معرفی میکنه. 2- وقتی میخوان روی قیمت اجناسشون بکشن، یک روز با قیمت ویژه و روزهای بعد با قیمت بالاتر میفروشند.

ولی انصافا نقدهایی که توی معرفی کالا هست خیلی مفید و ارزنده هست.

mohsen3544
23-05-2013, 17:44
منم چند بار خرید کردم و واقعا راضی ام البته به نظرم برای ما شهرستانی ها خوب باشه و تهرانی های عزیز میتونن با گشت و گذار تو بازار ها قیمت های بهتری پیدا کنن اما چیزی که منو راضی تر نگه میداره یکی تماس و چک کردن خرید هست خیلی مودبانه هم هست و دیگری بسته بندی اش هست که خیلی خوب و مطمئن انجام میشه.متاسفانه ما عادت کردیم که به هر اتفاقی اول با دید منفی نگاه کنیم اما من در مورد دیجی کالا مثبت نگاه کردم و فعلا از خریدهام راضی ام.

soheilkkkk
27-05-2013, 18:14
من یک گوشی از دیجی کالا خریدم و از خریدم راضی بودم اما میدونم کارمندان بی مسئولیت و گیجی داره و از این لحاظ حق با شماست

myreza_12345
05-06-2013, 18:25
سلام

کسی خرید از سایت البستکو دات کام را تایید میکنه( میخوام ازش خرید کنم حالا نمیدونم معتبر هست یا نه)
سپاس

Ghaioom
05-06-2013, 18:35
سلام

کسی خرید از سایت البستکو دات کام را تایید میکنه( میخوام ازش خرید کنم حالا نمیدونم معتبر هست یا نه)
سپاس
البسکو که سایت بزرگیه و معتبره فکر کنم.

مگه وجه موقع پرداخت کالا نمیدی؟
معتبر از چه نظر؟ پولو بگیره جنس نفرسته؟ یا جنس اصلی رو نده؟ :دی

ArashMiniStar
05-06-2013, 18:43
چاره فقط چند روز طول میکشه از سورسشون جنس رو بگیرن و کلا خودم از خریدم کاملا راضی بودم.

Sent from my Xperia Neo V using Tapatalk 2

myreza_12345
06-06-2013, 06:28
البسکو که سایت بزرگیه و معتبره فکر کنم.

مگه وجه موقع پرداخت کالا نمیدی؟
معتبر از چه نظر؟ پولو بگیره جنس نفرسته؟ یا جنس اصلی رو نده؟ :دی

وجه را باید اینترنتی پرداخت کنم.
آره بیشتر منظورمه که پولو بگیره و جنسو نفرسته یا معیوب بفرسته

mehrdadvaio
28-06-2013, 17:06
با سلام خدمت دوستان عزیز
من یک مودم ADSL از دیجی کالا گرفتم که هنوز بهم نرسیده
هنوز مطمئن نیستم که کار درستی کردم یا نه
طبق صحبت هایی که دوستان درباره ی دیجی کالا کردن مردد شدم
چون پول رو هم آنلاین دادم
دفعه ی قبلی که از یه سایت دیگه خرید اینترنتی کردم یه شماره پیگیری بهم دادند که در سایت اداره ی پست میتوانستم آن را پیگیری کنم و بفهمم که در چه مرحله ای است . اما دیجی کالا اینجور شماره ای به من نداد به هر حال امیدوارم که خرید موفقی باشه ولی 80 درصد مطمئنم که دیگه از دیجی کالا خرید نمیکنم

D E M O N
28-06-2013, 17:21
با سلام خدمت دوستان عزیز
دفعه ی قبلی که از یه سایت دیگه خرید اینترنتی کردم یه شماره پیگیری بهم دادند که در سایت اداره ی پست میتوانستم آن را پیگیری کنم و بفهمم که در چه مرحله ای است . اما دیجی کالا اینجور شماره ای به من نداد به هر حال امیدوارم که خرید موفقی باشه ولی 80 درصد مطمئنم که دیگه از دیجی کالا خرید نمیکنم
دوست عزیز چه روز میشه خریدید ؟
حداکثر تا یک هفته همه ی محصولات خریداری شده تون ارسال میشن.

morteza_dada
29-06-2013, 15:08
با سلام خدمت دوستان عزیز

سلام دوست عزیز.نگران نباش دیجی کالا سایت مطمئنیه و پول کسی را نمیخوره شاید یه کم بد قول باشه تو ارسال به موقع ولی نهایتا واست میفرسته.من خودم ازش خرید کردم یک هفته طول کشید تا ارسال کردند.حالا واسه اطمینان با بخش فروششون هم یه تماس بگیر و ببین خریدت در چه مرحله ایه.و ارسال شده یا نه؟

hoomi_gta
29-06-2013, 18:45
من اومدم z500 و از دیجی کالا بگیرم دقیقه 90 رفتم بازار و نمایندگی سازگار تقریبا 120 تومان ارزون تر گرفتم! شانس اوردم :دی

mehrdadvaio
29-06-2013, 21:47
سلام دوستان عزیز
مشکلم حل شد
من در روز پنج شنبه ظهر سفارشم رو دادم و کمی عجول بودم . قبل از روز شنبه سفارش من در صف بررسی بود . در روز شنبه بهم زنگ زدن و من هم سفارش رو تایید کردم و در بعد از اون در حالت پردازش بود و حالا هم زده که سفارش ارسال شده و کد پیگیری مرسوله پستی رو هم داده امید وارم که زود تر سفارش ام برسه اما حالا نظرم عوض شد و به احتمال 80 دوباره از دیجی کالا خرید می کنم . واقعا فهمیدم که خیلی عجولم .
:n03::n03::n03::n03::n03::n03::n29::n29::n29:

amirali051
06-07-2013, 11:47
سلام دوستان
من میخوام یک تبلت asus از دیجی کالا بخرم.
میخواستم نظر شما رو بپرسم که اگه بخرم ضرر کردم یا نه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟:n27:

waltz
06-07-2013, 14:24
سلام دوستان
من میخوام یک تبلت asus از دیجی کالا بخرم.
میخواستم نظر شما رو بپرسم که اگه بخرم ضرر کردم یا نه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟:n27:

بخر عزیزم بخر دیجیکالا مطمئن ترین فروشگاهی که من ازش خرید کردم، سه ساله خریدامو از این فروشگاه میکنم

amirali051
06-07-2013, 16:31
بخر عزیزم بخر دیجیکالا مطمئن ترین فروشگاهی که من ازش خرید کردم، سه ساله خریدامو از این فروشگاه میکنم
مرسی داداش

amirali051
06-07-2013, 16:53
بچه ها کسی کارت تخفیف واسه دیجی کالا سراغ نداره؟

seliya
13-07-2013, 08:43
کاش این تاپیکو قبل از خریدم دیده بودم، افتضاح ترین خرید اینترنتی که داشتم، من هدیه تولد دوستمو از اونا گرفتم و قید کردم که پنج شنبه عصر برسه(در ضمن من تهرانم) و انلاین مبلغو پرداخت کردم ولی 5شنبه به دستم نرسید و ابروم رفت، و حتی یه معذرت خاهی هم نکردن و طلبکارانه گفتن شما تنها مشتریه ما نیستید، 5شنبه خیلی تلاش کردم که باهاشون تماس بگیرم ولی تمام خط هاشون اشغال بودن و وقتی ازاد بود هیچ اپراتوری پاسخ گو نبود و حتی پیغام هم گزاشتم که اونم بی پاسخ موند.. و اما قضیه از این بدتره چون تو توضیحاتش رنگ سفید و مشکی زده بود و من رنگ سفید میخاستم ولی تلفنی که شنبه تماس گرفتن گفت که فقط مشکی موجوده، و من ازش خاستم که 10 دقیقه بعد تماس بگیره تا من بگم مشکی میخام یا نه، ولی به هیچ وجه قبول نکرد و گفت خودتون باید تماس بگیرید و من که تجربه 50 بار تماس گرفتن و موفق به صحبت نشدنو داشتم ، هر چه ازشون خاستم که تماس با خودشون باشه قبول نکرد.واقعا افتضاحه کاش پولو واریز نکرده بودم و همون 5شنبه از مغازه رنگ دلخواهمو تهیه میکردم

sajjad1973
13-07-2013, 09:27
دوست عزیز موقع خریدهای اینترنتی هرچقدر هم که سایت سایت شناخته شده و معتبری هست باز هم پول رو اینترنتی پرداخت نکنید - تا همیشه کنترل هر اتفاقی که میخواد بیفته دست شما باشه

seliya
13-07-2013, 10:25
بله حرف شما درسته . در ضمن من از البسکو یه بار خرید داشتم و به مشکلی برنخوردم و حتی فردای خرید که هنوز جنس به دستم نرسیده بود ، زنگ زدم و یکی از خریدامو عوض کردم و بقیه پول که من باید واریز میکردم کمتر از 1000 تومن بود و گفتن که لازم نیست واریز کنی و تخفیف ما به شما باشه و رفتار مسئول فروش هم خوب بود و هم بسته بندیه خوبی داشت

sajjad1973
14-07-2013, 09:19
بله حرف شما درسته . در ضمن من از البسکو یه بار خرید داشتم و به مشکلی برنخوردم و حتی فردای خرید که هنوز جنس به دستم نرسیده بود ، زنگ زدم و یکی از خریدامو عوض کردم و بقیه پول که من باید واریز میکردم کمتر از 1000 تومن بود و گفتن که لازم نیست واریز کنی و تخفیف ما به شما باشه و رفتار مسئول فروش هم خوب بود و هم بسته بندیه خوبی داشت

درسته منم تا حالا هیچ مشکلی با این سایتها نداشتم - منم از البسکو - دیجی کالا - افه - ادینه بوک - خرید داشتم که راضی هم بودم - هیچ کدوم مشکلی نداشتن - ولی خب ادم باید همیشه یه قوانینی رو رعایت کنه که در صورت بروز مشکل متضرر نشه

.::P30::.
17-07-2013, 21:46
دوست عزیز موقع خریدهای اینترنتی هرچقدر هم که سایت سایت شناخته شده و معتبری هست باز هم پول رو اینترنتی پرداخت نکنید - تا همیشه کنترل هر اتفاقی که میخواد بیفته دست شما باشه

پراخت آنلاین و غیر آنلاین (بانک و عابر بانک) با هم فرقی ندارند، در هر دو صورت میشه عملیات بانکی (اعم از موفق و ناموفق) رو پیگیری کرد.

waltz
17-07-2013, 23:01
من تا حالا مشکلی با پرداخت انلاین نداشتم به گمانم اگه امنیت رعایت بشه مشکلی پیش نمیاد

usainbol
28-07-2013, 10:13
دوستان منم یه 5 میلیونی از دیجی کالا خرید داشتم
و چون شهرستانم همیشه 2 روزه رسیده
اینم از چیز هایی که من دیدم

golnaz rzn
04-08-2013, 22:48
سلام دوستان
من یه مدل لپ تاپ از دیجی کالا سفارش دادم البته پول رو هنوز واریز نکردم!
به نظرتون بخرم یا اینکار اشتباهه!!!؟

golnaz rzn
04-08-2013, 22:49
سلام شما از خرید اینترنتی دیجی کالا راضی هستین؟ :(

golnaz rzn
04-08-2013, 23:45
سلام، واقعا با خیال راحت می شه ازشون کالایی رو خرید؟ :n28:
من فردا می خوام لپ تاپ سفارش بدم اما خیلی مرددم !

NOR-1
05-08-2013, 01:04
تو خرید حضوری جلو چشم کلاه سر ادم میزارن چه برسه به غیر حضوری :)))
حضوری بخرین همون جا هم تست کنید اگه لپ تاپ ویندوزی نیست بگین با درایور هاش بریزن فکر نکنم بیشتر از بیست تومان بشه

delta7
05-08-2013, 03:07
من چندین دفعه خرید کردم راضی بودم

Xo0oX
29-08-2013, 10:19
دو سه مرتبه اجناس زیر 600 تومن من خرید داشتم از این سایت .مشکل خاصی نداشتم من با این فروشگاه.
ولی در حد خرید گوشی جی پی اس و تبلت بوده فقط ..

2ERroR
05-09-2013, 08:27
منم قبلا از دیجی کالا خرید داشتم که سه روز بعد به دستم رسید ... بعد مدتها دوباره از دی جی کالا خرید کردم بعد 5 روز هنوز سفارشم به دستم نرسیده و جالب اینجاست که جواب ایمیلها ،نظرات و تلفنهامو نمیدن ... اگه اینجوری پیش بره مجبورم شکایت کنم

Переклад не
05-09-2013, 09:33
دوستان جنس رو تست کردیم معیوب بود چطوری برمیگردونیمشون؟

2ERroR
05-09-2013, 09:49
دوستان جنس رو تست کردیم معیوب بود چطوری برمیگردونیمشون؟
توسایت دی جی کالا توضیح داده .. البته تا 48 ساعت میتونی برگردونی ..

در بخش نظرات مربوط به کالاهای دی جی کالا کامنت گذاشتم که حداقل جواب منو بدین ولی در کمال ناباوری نظراتی که برای دی جی کالا فرستادم رو حذف کردن ... این واقعا یعنی اوج پاسخگو بودن .. مثل اینکه راهی جز شکایت نمونده ..:n03:

Переклад не
05-09-2013, 09:51
راستی دوستان من اقلامی رو دیروز عصر خریداری کردم اونام زنگ زدن اما گوشیم پیشم نبوده و نتونستم جواب بدم:n03:.الانم دارم بهشون زنگ میزنم میگه 4 نفر در انتظار هستن و اینحرفا. اینا دوباره تماس نمیگیرن دیگه؟چی میشه؟
میدونید بدبختی ما تو چیه؟ همیشه نوش دارو بعده مرگ سهرابه.بعده اینکه خرید میکنم تازه همچین تاپیکی رو میبینم

lionf3
05-09-2013, 10:08
والا من ۳شنبه یه فلش ۱۶ گیگ خریدم که تو قسمت پیشنهاد شگفت انگیز بود و دیروز دقیقا ساعت ۳:۱۰ بدستم رسید.
من که از خریدم راضیم.

2ERroR
05-09-2013, 11:46
بنده هم فروشگاه اینترنتی دارم و در زمینه تجارت الکترونیک هم فعالیت دارم .. فروشگاههایی مثل دی جی کالا باعث میشن دیگران اعتمادشون به خرید اینترنتی رو از دست بدن ..
چون قبلا خرید کرده بودم و سفارشم به دستم رسیده بود (البته با تاخیر) دوباره از دیجی کالا خرید کردم .. تلفن رو حالا میشه به حساب این گذاشت که سرشون شلوغه ولی چرا نظرات منو حذف میکنن و یا جواب ایمیل منو نمیدن ؟!
فعلا مشکلم رو با پلیس فتا در میان گذاشتم ..

Переклад не
05-09-2013, 12:35
بلخره جواب دادن و سفارشاتم رفت رو پردازش .حالا ببینیم تو تحویل و اینا چطوره

worldm
06-09-2013, 16:48
منم خیلی وقت بودکه میخواستم از دیجی کالا خرید بکنم وچندسالی میشدکه سایتو رصدمیکردم اخه توی قسمت نظرات سایتشون خیلیها از بسته بندی خوبش وکیفیت جنساشون میگفتن
بالاخره منم یک هفته پیش یدونه دوربین دیجیتال فوجی که توی شهرخودمون نداشتنش ومدل پایینترشو 30 تومن گرونتر اونم همکاری میدادن!!!! رو از دیجی کالا به قیمت خوب و بایه دونه کیف اصلیش هدیه و هزینه پستی 5هزارتومن خرید کردم البته موقع خرید روش ارسال رو تیپاکس زدم ولی بااداره پست فرستادن.سه روزهم طول کشیدتادستم برسه که مشکل از کم کاری مامور پستی مون بود.
برای شهرستانیها خیلی خوبه چونکه مغازه داران هرقیمتی که دوست دارن میگن وکسی هم که خبرنداره مجبور به خرید میشه.
یه مشکلی که برای بعضی از وسایل وگارانتی هاشون وجود داره اینه که اگه مثلا از اینترنت خرید بکنید وبخواین گارانتی اون وسیله رو فعال بکنید مث همین دوربین من بایدبرگه شو به خدماتش پست کنید که اونم بوسیله یکی از فروشگاههای نمایندگی خودشون انجام میشه امادرمورد دوربین فوجی خودم توی فروشگاه هرکاری کردم قبولش نکردن بهانه شونم این بودکه بخاطر اینترنتی خریدن، مامسئولیت قبول نمیکنم درصورتیکه کیفیت بسته ای که دستم رسیداز کیفیت دوربین قبلیم که ازخودشون خریدم خیلی بالاتروبهتر هم بود تازشم باز شده نبود اخه خودشون بهم گفته بودن که اینا بصورت شرکتی باز میشن!!!منه ساده هم بخاطرتازه واردبودن قبول کردم.تازه فهمیدم جنس پلمپ یعنی چی.
.و اینطوری شد که دوربین جدیدم بدون گارانتی موند.خراب هم بشه معولم نیست چیکارباید بکنم.البته اگه از گارانتی دیجی کالاهم استفاده بکنیدبازم باید هزینه پستی رو خودتون پرداخت کنید تا کالاب دستشون برسه دقیقاهمونکاری که توی گارانتی های اصلی شرکتها اتفاق می افته .
بنظرم خریدلوازم الکترونیک شانسی هست دوتاتجربه گارانتی تاحالادارم که اصلابه دردنمیخورن وجنسی که دستشون دادم روبهترنکردن که هیچ بدترهم شدن .مثل گارانتی مایکروتل برای گوشی های هواوی که فروشنده محترم بهم گفت خودت زدی خرابش کردی خودتم بایدببری گارانتی!!!!منم که گارانتی بردمش اونا درستش نکردن که هیچ گوشیم کلا رفت اون دنیا وجوابگوهم نیستن!!!!
امااشتباهاتی که درمورد مشخصات جنسا هس بنظرم تایپیه که بعضی ازدوستان گفتن، توی همه سایتهاهست مگه فروشندگان توی مغازه ها چی حالیشون میشه که همه ازاین موضوع گله میکنید؟وقتی این همه سایت خارجی و مرجع دیگه هست روی این موضوع حساس نباشید.
به تازگی قصدخرید یه گوشی الجی از دیجی کالارودارم توی اون صفحه هم مشخصات باطریش اشتباه درج شده وهنوزم اصلاح نکردن!!!بااینکه کارابران دیگه قضیه رو بهشون اینوگوشزدهم کردن.LG Optimus L4 II E440 - گوشی موبایل ال جی اپتیموس L4 II ای 440 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
قیمتای دیجی کالاخیلی خوبه وتوی همه سایتهایی که ذکرکردین بنظرم کمترین قیمت رومیده اونم بعضی اوقات باهدیه ها واون پیشنهادویژه جالبش.
درضمن نماداطمینانش هم منقضی نشده برید ببینید.[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

فروشگاه هاي داراي نماد اعتماد الكترونيكي
رديف
نام فروشگاه
نام دامنه وب سايت
استان
شهر
تاريخ صدور نماد
تاريخ انقضاي نماد
تعداد ستاره/نوع نماد
مشاهده آمار

1
ديجي کالا
------------- ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
تهران
تهران
1389/12/19
1392/12/19

کل این تاپیک وهمینطورتاپیکهای پرشین تولز روخوندم همه جاکلاهبرداری هست واینترنتی بیشتر اما خودم باتوجه به خریدهای زیادی که بصورت اینترنتی از سایت فینال داشتم وصدالبته حضوری اونم باقیافه های عبوس واخلاق مزخرف فروشندگان دیجی کالاروبه حضوری ترجیح میدم.
توی این زمونه مجبوریم به یکی یخورده اعتمادبکنیم من به دیجی کالاوفینال اعتماددارم نه کاملش.
زیاددرمورد گوشی شاپ هم مانور ندین چندروز پیش یه کلاهبرداری بزرگ توی یکی از انجمن ها درموردشون خوندم اگه پیدا کردم لیکشو میذارم تا بخونید.
موفق باشید

worldm
06-09-2013, 16:56
درضمن منم چندتا بررسی ونظر برای وسایل ختلف که خودم حضوری خریدم برای کاربران دیگه واسه دیجی کالافرستادم چیزبدی هم نگفته بودم اما بعدمدتها هنوزم تاییدنشدن بخاطراینکارشون مطمئنا دلیلی دارن ولی بنظرم تاییدکردن نظراتشون خیلی طول میکشه وخوب نیست اینطوری.

lionf3
06-09-2013, 21:23
دوست عزیزمون Worldm توضیحات خوب و جامعی دادن حقیقتش خودِ من هم فکر نمیکردم اینقدر با سرعت و دقیقا در زمانی که معین کرده بودند کالا بدستم برسه(من در تهران سکونت میکنم)
اما باز برای خرید کالاهایی که بالای ۲۰۰-۳۰۰ تومن قیمتشون هست ترجیح میدم حضوری خرید کنم.

gmd
07-09-2013, 11:19
سلام
منم از سایت حجره قصدخرید کالایی داشتم و برای هماهنگی خرید زنگ زدم ، تلفنی قیمت را حدود دویست هزار تومان گرانتر از قیمت درج شده در سایت اعلام کردند . در مقابل اعتراض هم پاسخ درستی ندادند و گفتند منتظر تماسشان باشم ولی هیچ خبری نشد در مراجعه مجدد به سایتشان هم باز قیمت کمتر را اعلام کرده بودند .( در سایتشان هم نوشته بودند که قیمتها به روز میباشد )

worldm
07-09-2013, 11:46
سایتهایی که توی تماسشون قیمت روبالاتر میگن پیشنهادم اینه که خریدنکنید وبگید که پولوبرگشت بزنن
اینطوری بهتره کم کم یادمیگیرن که ازاین کارانکنن

mhd1990
07-09-2013, 15:57
من شهرستانی هستم و چند روز بود پسرداییم میخواست یه ایکس باکس و یه تلویزیون ال ای دی 24 اینج بخره ولی هر چه بازار رو زیر رو کردیم نه ایکس باکس پیدا شد و نه تلویزیونی با این مشخصات . تا اینکه چندتا از فروشنده ها بهمون گفتن میتونید از دی جی کالا خرید کنید و معتبره منم با بررسی سایت و دیدن نماد اعتماد و رتبه سایت سایت امروز یه ایکس باکس و یه ال ای دی برای پسرداییم سفارش دادم و پس از تماس 2میلیون به صورت انلاین پرداخت کردم و منتظرم که ارسال بشه و از صبح تاحالا داییم 5دفعه بهم زنگ زده که ارسال شد یا نه تو سایت زده سفارش در حال بررسی البته شاد عجول باشه ولی با دیدن این تاپیک استرس زیادی بهم وارد شده

Переклад не
07-09-2013, 16:11
من شهرستانی هستم و چند روز بود پسرداییم میخواست یه ایکس باکس و یه تلویزیون ال ای دی 24 اینج بخره ولی هر چه بازار رو زیر رو کردیم نه ایکس باکس پیدا شد و نه تلویزیونی با این مشخصات . تا اینکه چندتا از فروشنده ها بهمون گفتن میتونید از دی جی کالا خرید کنید و معتبره منم با بررسی سایت و دیدن نماد اعتماد و رتبه سایت سایت امروز یه ایکس باکس و یه ال ای دی برای پسرداییم سفارش دادم و پس از تماس 2میلیون به صورت انلاین پرداخت کردم و منتظرم که ارسال بشه و از صبح تاحالا داییم 5دفعه بهم زنگ زده که ارسال شد یا نه تو سایت زده سفارش در حال بررسی البته شاد عجول باشه ولی با دیدن این تاپیک استرس زیادی بهم وارد شده
نگران نباشید.اگه بتون زنگ زدن ، یه ساعت بعدش تو سایت میزنه که ارسال شد.بعد فرداشم کد رهگیری مرسوله رو براتون تو سایت میزنه و بعد از دو سه روز دستتون میرسه

worldm
07-09-2013, 17:43
داداش اصلانگران نباش اینجام چیزخاصی نگفتن پول کسی هم خورده نشده اکثرا راضی هستن فقط اشتباهات جزئی درارسال سفارش انجام ادن که به نسبت فروشگاههای دیگه خیلی کمتره
تافردابرات رسیدپستی روتوی سایت میزنن میتونی ردیابیش بکنی که کجاس.
شمااگه ازفروشگاههای داخل شهرهم خریدبکنید بازم توی ارصسال سفارش کمش یه روز رو تاخیردارن که بخاطر شلوغی و تعداد زیادسفارشات توی دیجی کالا هستش
مطمئنم جنس خوب وسالم روبرات میفرستن مبارکتون هم باشه

worldm
08-09-2013, 16:18
دوست عزیزی که تلویزیون خریدی اگه بسته ات رسید وتستش کردی درمورد نوع بسته بندیش وکیفیت قطعه ارسال شده یه نظری هم بده
مدلشم بگی خوبه.
راستی چجوری 24 اینج دومیلیون تومن شد؟؟؟؟؟42 اینج نبود احیانا؟؟؟!!!

Переклад не
08-09-2013, 16:25
خب سفارشات من دستم رسید همشونو تست کردم.بسته بندیش که کاملا ضد ضربه و محکم بود. از بالون و این چیزا استفاده کرده بودن.من 6 قلم جنس سفارش داده بودم که همشون صحیح و سالم بدستم رسید.
فقط این مودم وایرلس tp link w8950nd رو الان 5 ساعته روش کار میکنم اما نتونستم نصبش کنم.اگه کسی میتونه راهنمایی کنه

worldm
08-09-2013, 16:48
سلامتی تبریک میگم.خوشحالم که جنساتون رسیدن.شرمنده ولی اگه میشه بگین که جنسای دیگه تون هم چی بود که تجربه ای برای همه مون باشه.
مودموکانفیگ کنیدخودش وصل میشه دیگه مشکل چیه باز؟؟؟

mhd1990
08-09-2013, 17:09
یه تلویزیون ال ای دی 24 اینج و یه دستگاه ایکس باکس 250گیگ سفارش دادم خوده ال ای دی 24 اینج همراه با گارانتی مادیران 698000تومن.
هنوز نرسیده امروز بسته رو پست کردن امیدوارم تا چهارشنبه برسه راستی کد رهگیری پستی رو دقیقا کجای سایت درج میکنن

worldm
08-09-2013, 17:13
توی قسمت سوابق خئریدت میزنه اون پایین قسمت نحوه ارسال روبه روش.سرشون شلوغه اگه نزدن ولی حتما ثبتش میکنن.
داداش هروقت تلویزیونه دستت رسید یه امار کامل درموردش بده ببینم چجوریه این مارکه به دردمیخوره یانه .قیمتاش که خیلی خوبن.مخصوصا کیفیت جنسش وامکانات و لوازم جانبی که توی بسته اش هست رو هم بگو.
توی سایتشم بذارتا بررسی روتایید بکنن به دردبقیه هم بخوره.
خودم چندوقتیه چشمم دنبال این تلویزیون هست ببینم وضعیتش چجوریه که شما پیش قدم شدین.:n11::n02:

Переклад не
08-09-2013, 18:49
اینا چیزایین که سفارش داده بودم
مودمم باید زنگ میزدم isp و میگفتم از مودم قبلی به جدید سوئیچ کنن

mhd1990
12-09-2013, 20:13
امروز خودم رفتم سفارشمو از پست تحویل گرفتم تلویزیون و ایکس باکس با یه بسته بندی مناسب تو یه کارتون برزگ بود و برای اینکه وسیله ها در راه اسیب نبینن 10تا نایلن(شکل نایلن:n02:) باد کرده تو کارتون گذاشته بودن
تی وی کیفیت تصویر خوبی داشت ولی صداش چون Bass نداشت کمی ازار دهنده بود اما در کل از سفارشام راضیم

worldm
12-09-2013, 20:45
امروز خودم رفتم سفارشمو از پست تحویل گرفتم تلویزیون و ایکس باکس با یه بسته بندی مناسب تو یه کارتون برزگ بود و برای اینکه وسیله ها در راه اسیب نبینن 10تا نایلن(شکل نایلن:n02:) باد کرده تو کارتون گذاشته بودن
تی وی کیفیت تصویر خوبی داشت ولی صداش چون Bass نداشت کمی ازار دهنده بود اما در کل از سفارشام راضیم

داداش دمت گرم که درمورد جنسات نظردادی مخصوصا تلویزیونه کارمو راحت تر کردی
پس ازا نتخابت وپولی که دادی راضی هست؟؟؟نیازاتوکامل پوشش میده؟؟؟؟
اون صداکه گفتی با اسپیکرای جدا حل میشه دیگه؟؟؟؟
امکانات خوبی داره؟

mhd1990
13-09-2013, 08:19
داداش دمت گرم که درمورد جنسات نظردادی مخصوصا تلویزیونه کارمو راحت تر کردی
پس ازا نتخابت وپولی که دادی راضی هست؟؟؟نیازاتوکامل پوشش میده؟؟؟؟
اون صداکه گفتی با اسپیکرای جدا حل میشه دیگه؟؟؟؟
امکانات خوبی داره؟
خواهش میکنم. اره راضیم به نظرم صداش هم زیاد مشکلی نداره فقط چون به صدای اسپیکر کامپیوتر عادت کردم صدای تی وی یکمی اذیت میکنه وگرنه همه چی تمومه ظبط برنامه ها پخش فیلم از رو فلش زاویه دیدش هم خوبه فقط تنها مشکلش اینه که پایه تی وی نمیچرخه وقتی میخوای بچرخونیش باید از پایه بلندش کنی و بچرخونیش که اونم بخاطره وزن سبکش راحته

kamkar
13-09-2013, 08:59
سلام

من تا الان بالای ۱۲ میلیون از دیجی کالا خرید داشتم، تعجب کردم این تاپیک رو دیدم.
از فلش ۵۰ تومنی تا ۴ ۵ تا لپ تاپ بالای ۲.۵ میلیون و هیچ وقت مشکل نداشتم.
البته من تهران هستم و با پیک برام ارسال میکنند، هیچ وقت اجازه نمیدم لوازم الکترونیکی (حتی ارزون قیمت) با پست برام ارسال بشه! به پست نمیشه اعتماد کرد. معلوم نیست کی میاره یا چه جوری مراقبت میکنه.

Sent from my iPhone using Tapatalk

adel2551
07-10-2013, 10:53
سلام.من روز 14 مهر یه لپ تاپ و یه گوشی از دیجی کالا خریدم و پولش رو هم دادم. منتها کسی باهام تماس نگرفته و هنوز وضعیت خرید رو مینویسه "در انبار". تلفنشون هم که کسی جواب نمیده. نگران شدم. چطوری میشه پیگیری کرد؟ من شیراز هستم. ممنون

Переклад не
07-10-2013, 19:45
سلام.من روز 14 مهر یه لپ تاپ و یه گوشی از دیجی کالا خریدم و پولش رو هم دادم. منتها کسی باهام تماس نگرفته و هنوز وضعیت خرید رو مینویسه "در انبار". تلفنشون هم که کسی جواب نمیده. نگران شدم. چطوری میشه پیگیری کرد؟ من شیراز هستم. ممنون

فردا از ساعت 10 صب یه چنباری زنگ بزنید بلخره جواب میدن.معمولا کنتاکت بین تماس گیرنده ها بالا میره و یه تماس موفق حاصل نمیشه.باید خیلی زنگ بزنید تا بلخره بتونید وصل بشید

lامیرعلی
23-10-2013, 17:05
دوست من همچین مشکلی هم برای من پیش اومد خواستم مدیر فروشو ببینم اومد بسیار بی ادب و گستاخ صدا شو برد بالا هل هم داد منو.شرم آوره

lامیرعلی
23-10-2013, 17:09
منم با مدیر فروش دیجیکالا برخورد داشتم بسیار بی ادب و بی شعور. هل هم داد منو حتی

hooman101
26-10-2013, 15:12
منم با مدیر فروش دیجیکالا برخورد داشتم بسیار بی ادب و بی شعور. هل هم داد منو حتی

واقعا شرم آوره

D E M O N
26-10-2013, 15:21
دوست من همچین مشکلی هم برای من پیش اومد خواستم مدیر فروشو ببینم اومد بسیار بی ادب و گستاخ صدا شو برد بالا هل هم داد منو.شرم آوره
خوب شما هم هلش میدادی چکیش هم میکردی [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

از قدیم گفتن چرا عاقل کند کاری که باز آرد پشیمانی !

مرد مومن آخه آدم از دیجی کالا چیزی میخره ؟ سال های اول فعالیت شون خوب بودن به محض اینکه کارشون گرفت احساس خدایی میکنن !

ولشون کن . . .

shamid1369
10-11-2013, 12:54
عزیز دیجی کالا که خیلی گرون فروش هم هست! چرا از اون خرید می کنید!؟

shamid1369
10-11-2013, 12:55
من فقط زمانی که جنس ارزون و مشخصی هست و حوصله بازار ندارم ازدیجی کالا میخرم (اونم اگر ارزونتر از بقیه سایت ها بده که کم پیش میاد)

shamid1369
10-11-2013, 12:58
البته بگم که من ازش پاور بانک که گرفتم مشکل داشت، برگشت زدم 1 روز بعد یکی نوش رو با اشانتیون برام فرستادن و تماس گرفتم برخوردشون خیلی خوب بود!

ERFAN-B
11-11-2013, 09:20
سلام
قابل توجه دوستانی که میگن دی جی کالا در بین بقیه سایت های فروش اینترنتی گرون فروشی میکنه،فقط کافیه یه سر به لینک های زیر بزنید:
سایت دیجی کالا:[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
به جای اون خط تیره ها آدرس سایت دیجی کالا رو بنویسید

سایت چاره:[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
که نمیدونم چرا ولی سایت چاره برای شهر ما ارسال پستی نداره(هر چی فکر میکنم دلیلی پیدا نمی کنم)

سایت لاوان:[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] 1GB_8GB%20Wifi%20White

و این هم قابل توجه دوستانی که اینقدر از قیمت های مناسب البسکو تعریف و تمجید میکنن:[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

shamid1369
11-11-2013, 17:09
دوست عزیز شما مثل اینکه درست منظور دوستان رو متوجه نشدید
کسی نمیگه دیجی کالا تو اینترنت از بقیه گرونتره بحث اینه که کلا و قطعا در ایران بازار از اینترنت ارزونتره! (البته متاسفانه)

gmd
11-11-2013, 17:33
خوب شما هم هلش میدادی چکیش هم میکردی [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

از قدیم گفتن چرا عاقل کند کاری که باز آرد پشیمانی !

مرد مومن آخه آدم از دیجی کالا چیزی میخره ؟ سال های اول فعالیت شون خوب بودن به محض اینکه کارشون گرفت احساس خدایی میکنن !

ولشون کن . . .
سلام
شکمشون سیر شده وحشی شدن .
دیگه نباید از همچین جایی خرید کرد ، ممنون از دوستانی که اطلاع رسانی می کنند تا بقیه گرفتار نشوند.

gmd
11-11-2013, 17:35
سلام
شکمشون سیر شده وحشی شدن .
دیگه نباید از همچین جایی خرید کرد ، ممنون از دوستانی که اطلاع رسانی می کنند تا بقیه گرفتار نشوند.

rezaninja
11-11-2013, 22:15
سلام

من حدود 4 میلیون از دیجی خرید کردم 3 تا دوربین 2 دوتا تبلت اما همیشه خوب بوده با بسته بندی خوب امیدوارم بعد از این مشکلی پیش نیاد اما همه فروشگاه های همینطوریند یکمی وضعشون خوب شد دو سه بار اول شدند دیگه ....................شدند

ERFAN-B
12-11-2013, 09:47
دوست عزیز شما مثل اینکه درست منظور دوستان رو متوجه نشدید
کسی نمیگه دیجی کالا تو اینترنت از بقیه گرونتره بحث اینه که کلا و قطعا در ایران بازار از اینترنت ارزونتره! (البته متاسفانه)
اتفاقا من منظور دوستان رو به طور کامل متوجه شدم و پست من مخصوص یکی دو نفر بود که میگفتن دی جی کالا توی اینترنت گرونه،از نظر گرون تر بودن اجناس توی اینترنت از اجناس بازار هم تا حدودی منطقیه،توی کشور ما که مردم به خرید اینترنتی عادت نکردند و خریداشون رو اینترنتی انجام نمیدن باید یه پشتوانه ای برای موندن اجناسشون تو انبار وجود داشته باشه که این پشتوانه توی کشور ما گرون فروشی،در ضمن دی جی کالا قیمت اکثر اجناسش با بازار یکیه و حتی ارزونتر(البته فقط اجناس با گارانتی معتبر) چون قیمت ها توسط شرکت وارد کننده وضع میشه.مثل همین تبلت ایسری که مثال زدم،چون گارانتی سایت های دی جی کالا و چاره و لاوان مال سازگاره قیمت هاشونم یکیه اما سایت البسکو چون گارانتی متفرقه میده هر چه قدر دلش بخواد قیمت میزنه

amin1374
12-11-2013, 18:10
دی جیکالا فوق العاده است من هر خریدی ک داشتم امشب پولو دادم فرداش زنگ زدن ارسال شد و کد پیگیری هم تا چند ساعت دیگه تو پنلتونه بسته بندیشونم عالیه اجناسشونگ پلمپ هست و لپ کلام قابل اعتماده شدیدا!! فقط جدیدا رو بعضی چیزاش قیمتاشون گرون تر از بیرونه و بعضی چیزا هم ک بیرون پیدا نمیشه قیمتاش در مقایسه با سایت رغیب پایین تره و پیشنهاد های ویژه اش هم ک خیلی خوبه فقط تنها مشکلی ک هست اینه که نمیدونم چرا هزینه های پستیشو گرون کرده!

yousef_2009
13-12-2013, 23:16
با سلام خدمت دوستان
شاید از شانس شما بوده که با شما این طور برخورد شده و شاید دلیل دیگه ای داشته که خدا میدونه.
من فروردین 90 از خود فروشگاه گوشی نوکیا n8 اصل فنلاند خریدم با تخفیف و برخورد بسیار محترمانه و پذیرایی چای
بعدش هم کلی کاتالوگ وسایل دیجیتال و اینجور چیزا دادن و بعد از 3 روز هم تماس گرفتن که از گوشی راضی هستم یا نه.
خوشبختانه هنوز هم گوشی رو دارم خیلی هم ازش راضیم.:n02:

babi_rich
17-12-2013, 19:26
منم 3 بار خرید داشتم راضی بودم کاملا .
فقط هزینه ی پستی شون زیاده که اونم خودم حضوری رفتم گرفتم

mosi2492
20-12-2013, 11:22
با سلام

به فکر خودمون باشیم... آفـــــــــــــــــــــــ رین:n18:

من حدود سه سالی میشه با دیجی کالا کار میکنم

حتی تخیف عضویت من تا 2 درصد هم رفته بود که الان شده دیجی بن ...

تا حالاشم موردی خاصی ازشون ندیدم

ممنونمــــــــــــــــ ...:n12::n12::n16:

griefcottage
20-12-2013, 11:48
بنظرم واسه خرید دوربین از پیکسل بخرید..قیمت هاش عالیه و همینطور که واسه پست دوربین هیچ هزینه ای نمیگیره!!
بسته بندیش هم خیلی عالی بود:n12:

red_avalanche
09-01-2014, 12:06
سایتهای جدیدی هم راه افتادن که اینگار از اشتباهات قبلیا عبرت گرفتن، مثلن من بخاطر آلودگیه هوا و
هزینه رفت و آمد و خستگیه گشتن تو این پاساژا یه دور تو اینترنت میزنم بلاخره با قیمت پایینتر از بازار
جنس مورد نظرمو تهیه میکنم، لوازم آی تی رو چند بار از سایت لوتوس گرفتم که قیمتاشو خیلی پایین
میداد، به موقع هم ارسال کردن، فقط یکم با پرداخت اینترنتیش مشکل داشتم که اونم بیشتر تقصیر
شبکه بانکیه تا فروشگاه ها.

supermax15
09-01-2014, 12:15
به نظرم دیجیکالا فقط واسه کسایی تهران هستن خوبه چون هم چند ساعته میرسه و هم هزینه پست نداره

mrnoor
13-01-2014, 22:57
به نظرم دیجیکالا فقط واسه کسایی تهران هستن خوبه چون هم چند ساعته میرسه و هم هزینه پست نداره

البته شما دست میفرمایید، ولی اجناسی که بهشون تخفیف خورده قیمتشون بعضا از بازار هم پایین تره. من چند موردشو بررسی کردم

ali_phd71
13-01-2014, 23:15
من که ی ممو پد اچ دی 7 و مموری کارت 8 کلاس 10 گرفتم خیلی از خریدم راضی بودم واقعا عالی بود قیمتش هم از بازار کمتر بود

Reynardd
26-01-2014, 23:10
با سلام خدمت دوستان
بنده خیلی از سایت دیجی کالا خرید کردم . ولی میخوام تجربه خودم رو اینجا مطرح کنم تا دوستان دیگه این سایت رو بهتر بشناسند.
در یک کلام سایت دیجی کالا فقط به فکر پول هست . اصلا به مشتری اهمیت نمیده.
از این سایت موبایل زیاد خریدم اکثر مواقع دیدم که جعبه موبایل بخاطر باز کردن بی دقت کمی اسیب دیده و پارگی ایجاد شده .
گرونترین چیزی که از این سایت خریدم موبایل Apple iPhone 5s بوده من میخواستم گوشی انلاک فکتوری داشته باشم بخاطر همین با پشتیبانی شرکت تماس گرفتم گفتم این موبایل انلاک فکتوری هست یا انلاک شده اپراتور؟ گفتند که انلاک فکتوری (هرچند فرقی بینشون نیست ولی مشتری حق داره چیزی که میخواد رو بهش بدن) خلاصه این موبایل که دستم رسید دیدم ICCID داره و انلاک شده اپراتور Verizon هست . با پشتیبانی تماس گرفتم در کمال تعجب دیدم خانومه داره بهم میگه کل گوشیهای ایفون اینطورین بعد من پرسیدم یعنی چیزی به نام انلاک فکتوری وجود نداره ؟ دیدم میگه نه منم برگشتم گفتم اطلاعات خودتون رو در این زمینه افزایش بدید . بعد به خاطر همین موضوع رفتم توی سایت enamad.ir فرم شکایت رو پر کردم بعد از چند روز جوابش اومد و گفت که مدرکی در این مورد ارائه بدید منم عکس جعبه موبایل رو گرفتم و تو قسمت ICCID هم علامت گذاشتم که ببینه بعد دوباره ایمیل دادن که بزودی بهتون اطلاع میدیم . منم خیلی صبرم زیاد بود اما دیدم یک هفته هست خبری نشده . بعد ایمیل زدم گفتم شکایت بنده چی شد ؟ گفتند که ایمیل زدم به دیجی کالا تا توضیح بده ولی هنوز جواب نداده هر وقت جواب ایمیل رو بده به اطلاع شما میرسونیم . دوباره 5 روز گذشت ایمیل زدم ایندفعه دیدم تو ایمیل نوشته ما به دیجی کالا ایمیل زدیم و این جواب رو به ما دادند (کاربر فوق با برای کسب اطلاعات در مورد محصول فوق با بخش پشتیبانی تماس نگرفته است ) در کمال تعجب دیدم دروغ تحویل دادن. بعد تو همون ایمیلی که اومده بود فرواردش رو دیدم که اصلا حاظر نبودند به ایمیل خود enamad.ir جواب بدن بعد از اینکه سایت enamad.ir اونها تهدید کرده که نمادشون رو ازشون میگیره مجبور شدن جواب بدن . متنش دقیقا این بود (تعداد شکایات کسب و کار شما بیشتر از 5 شکایت شده در صورتی که به ایمیل ها جوب ندهید نماد اینترنت شما سلب خواهد شد.) خلاصه من که میدونستم شکایتم به جایی نمیرسه ولی پیگیر قضیه بودم بعد منم تو ایمیل ارسالی گفتم که دیجی کالا دروغ میگه بنده تماس گرفتم و بهم گفتند که انلاک فکتوری هست . بعد ایمیل اومد که از طریق مراجع قضایی اقدام کنید و اگر دیجی کالا محکوم شد حکم فوق رو اسکن کنید و برای ما بفرستید تا نماد اینترنتیشون رو سلب کنیم.

جدیدا دیجی کالا لوازم بهداشتی و مسواک برقی به لیست فروشش اضافه کرده . بنده هم با توجه به عکس محصول مسواک OralB Vitality Electric Tooth Brush رو سفارش دادم بعد از اینکه بدستم رسید با کمال تعجب دیدم اصلا اون مدل نیست و کلی فرق داره . حالا اگه این محصول چیز مهمی مثل لپ تاپ بود باید تا پست میرفتم و هزینه میکردم . ولی چون زیاد واسم اهمیت نداشت این محصول رو نگه داشتم . اما دیگه از این سایت خرید نمیکنم.

در مورد تماس از طریق اینترنت هم باید بگم که همه ایمیل های پشنیبانی یا قسمت تماس با ما دکوری هست و جواب هیچکس رو نمیدند .
دیجی کالا ظاهرش فقط خوبه ولی باتنش چیز دیگه هست

hossein019940
26-01-2014, 23:15
با سلام خدمت دوستان
بنده خیلی از سایت دیجی کالا خرید کردم . ولی میخوام تجربه خودم رو اینجا مطرح کنم تا دوستان دیگه این سایت رو بهتر بشناسند.
در یک کلام سایت دیجی کالا فقط به فکر پول هست . اصلا به مشتری اهمیت نمیده.
از این سایت موبایل زیاد خریدم اکثر مواقع دیدم که جعبه موبایل بخاطر باز کردن بی دقت کمی اسیب دیده و پارگی در ایجاد شده .
گرونترین چیزی که از این سایت خریدم موبایل Apple iPhone 5s بوده من میخواستم گوشی انلاک فکتوری داشته باشم بخاطر همین با پشتیبانی شرکت تماس گرفتم گفتم این موبایل انلاک فکتوری هست یا انلاک شده اپراتور؟ گفتند که انلاک فکتوری (هرچند فرقی بینشون نیست ولی مشتری حق داره چیزی که میخواد رو بهش بدن) خلاصه این موبایل که دستم رسید دیدم ICCID داره و انلاک شده اپراتور Verizon هست . با پشتیبانی تماس گرفتم در کمال تعجب دیدم خانومه داره بهم میگه کل گوشیهای ایفون اینطورین بعد من پرسیدم یعنی چیزی به نام انلاک فکتوری وجود نداره ؟ دیدم میگه نه منم برگشتم گفتم اطلاعات خودتون رو در این زمینه افزایش بدید . بعد به خاطر همین موضوع رفتم توی سایت enamad.ir فرم شکایت رو پر کردم بعد از چند روز جوابش اومد و گفت که مدرکی در این مورد ارائه بدید منم عکس جعبه موبایل رو گرفتم و تو قسمت ICCID هم علامت گذاشتم که ببینه بعد دوباره ایمیل دادن که بزودی بهتون اطلاع میدیم . منم خیلی صبرم زیاد بود اما دیدم یک هفته هست خبری نشده . بعد ایمیل زدم گفتم شکایت بنده چی شد ؟ گفتند که ایمیل زدم به دیجی کالا تا توضیح بده ول هنوز جواب نداده هر وقت جواب ایمیل رو بده به اطلاع شما میرسونیم . دوباره 5 روز گذشت ایمیل زدم ایندفعه دیدم تو ایمیل نوشته ما به دیجی کالا ایمیل زدیم و این جواب رو به ما دادند (کاربر فوق با برای کسب اطلاعات در مورد محصول فوق با بخش پشتیبانی تماس نگرفته است ) در کمال تعجب دیدم دوروغ تحویل دادن. بعد تو همون ایمیلی که اومده بود فرواردش رو دیدم که اصلا حاظر نبودند به ایمیل جواب بدن بعد از اینکه سایت enamad.ir اونها تهدید کرده که نمادشون رو ازشون میگیره مجبور شدن جواب بدن . متنش دقیقا این بود (تعداد شکایات کسب و کار شما بیشتر از 5 شکایت شده در صورتی که به ایمیل ها جوب ندهید نماد اینترنت شما سلب خواهد شد.) خلاصه من که میدونستم شکایتم به جایی نمیرسه ولی پیگیر قضیه بودم بعد منم تو ایمیل ارسالی گفتم که دیجی کالا دروغ میگه بنده تماس گرفتم و بهم گفتند که انلاک فکتوری هست . بعد ایمیل اومد که از طریق مراجع قضایی اقدام کنید و اگر دیجی کالا محکوم شد حکم فوق رو اسکن کنید و برای ما بفرستید تا نماد اینترنتیشون رو سلب کنیم.
جدیدا دیجی کالا لوازم بهداشتی و مسواک برقی به لیست فروشش اضافه کرده . بنده هم با توجه به عکس محصول مسواک OralB Vitality Electric Tooth Brush رو سفارش دادم بعد از اینکه بدستم رسید با کمال تعجب دیدم اصلا اون مدل نیست و کلی فرق داره . حالا اگه این محصول چیز مهمی مثل لپ تاپ بود باید تا پست میرفتم و هزینه میکردم . ولی چون زیاد واسم اهمیت نداشت این محصول رو نگه داشتم . اما دیگه از این سایت خرید نمیکنم.
دقیقا به مشتری بها نمیده 100 با ایمیل دادم که این مدل لبتاپ رو برام میتونین تهیه کنین یا نه یا سوالای دیگه برای خرید که اصلا جوابی ندادن ولی آل دیجیتال هزینه پست رایگان هست و قیمت های کالاشونم هم خیلی خیلی ارزونه طبق دیجی کالا.پشتیبانیشونم هم عالی هست کالایی رو که دارن برات میفرستن اگر ندارن بهشون تیکت بدی سریع حتی نمیزارن به 1 ساعت بکشه جواب رو میدن اگرم خواستی از بیرون برات تهیه میکنن برات میفرستن واقعا عالی هست دمشون گرم

ehsanalakihappy
27-01-2014, 10:09
داداش خریدن کالای دیجیتال به صورت اینترنتی و غیرحضوری ریسک بالایی داره و ممکنه هر اتفاقی بیفته . نمونه ش خرید خودت که این جوری شده . اما می تونی از سایتی مثل لوتوس خرید کنی که علاوه بر فروشگاه اینترنتی توی بازار کامپیوتر هم فروشگاه داره و اگر تو خرید اینترنتی مشکلی برات پیش بیاد می تونی حضوری به فروشگاهشون بری و مشکلت رو راحت تر حل کنی

hossein019940
27-01-2014, 11:18
داداش خریدن کالای دیجیتال به صورت اینترنتی و غیرحضوری ریسک بالایی داره و ممکنه هر اتفاقی بیفته . نمونه ش خرید خودت که این جوری شده . اما می تونی از سایتی مثل لوتوس خرید کنی که علاوه بر فروشگاه اینترنتی توی بازار کامپیوتر هم فروشگاه داره و اگر تو خرید اینترنتی مشکلی برات پیش بیاد می تونی حضوری به فروشگاهشون بری و مشکلت رو راحت تر حل کنی
آل دیجیتال توی کرمان فروشگاه هم داره خیلی هم بزرگه و هم تو حوزه اینترنتی فعالیت میکنن.لیون کامپیوتر هم فروشگاه داره هم تو حوزه اینترنتی این دوتا قابل اعتماد هستن.من که خرید هامو از اینجا انجام میدم خیلی هم راحتم بدون دردسر

ehsanalakihappy
27-01-2014, 12:08
آل دیجیتال توی کرمان فروشگاه هم داره خیلی هم بزرگه و هم تو حوزه اینترنتی فعالیت میکنن.لیون کامپیوتر هم فروشگاه داره هم تو حوزه اینترنتی این دوتا قابل اعتماد هستن.من که خرید هامو از اینجا انجام میدم خیلی هم راحتم بدون دردسر
حسین جان اجناس اول به تهران میاد بعد به شهر های دیگه پخش میشه و ممکنه قیمتش بالاتر باشه اما لوتوس طبق اون چیزی که تو سایتشون نوشتن خودشون واردکننده هستن و دو تا مغازه بزرگ دارن که قابل مقایسه با آل دیجیتال و لیون نیستن.

hossein019940
27-01-2014, 12:17
لبتاب GE60

آل دیجیتال=3/390/000
([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]=1)لوتوس=3/590/000 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
آل دیجیتال هم ارسالش رایگانه

befermatooo
27-01-2014, 12:27
به نظر من خرید لوازم برقی و قیمت بالا از فروشگاه های انلاین ریختن پول تو زباله هست /

فقط و فقط پول براشون مهمه و از این هم مطمئن هسند دست خریدار به هیچ جا بند نیست .

خدا لعنت کنه دیجی کالا را که .... :n03:

red_avalanche
27-01-2014, 12:32
ام اس آی جدیدن دراپ قیمت داشته که اینگار مسوولای سایتشون هنوز وارد نکردن وگرنه اکثر مدلای
لوتوس ارزونتره بنظرم:
آل دیجیتال: 3/900/000 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]=1)
لوتوس: 3/780/000 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
در ضمن اکثر سایتها ارسالشون رایگانه.

hossein019940
27-01-2014, 12:39
ام اس آی جدیدن دراپ قیمت داشته که اینگار مسوولای سایتشون هنوز وارد نکردن وگرنه اکثر مدلای
لوتوس ارزونتره بنظرم:
آل دیجیتال: 3/900/000 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]=1)
لوتوس: 3/780/000 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
در ضمن اکثر سایتها ارسالشون رایگانه.
بعضی از قروشگاه بعضی جنسا رو ارزون میکنن
فروشگاه به فروشگاه فرق میکنه قیمتشون مثلا یه مدل گوشی تو دی جی کالا ارزونه ممکنه تو آل گرون باشه یا یه لبتاپ توآل ارزونه تو دی جی کالا گرونه

red_avalanche
27-01-2014, 13:11
برای هر کالایی باید آدم بگرده، بلاخره یجا ارزونتر و بی دردسر تر پیدا میکنه، اما بنظرم از سایت خریدن راحت تر و امن تر از فروشگاهه، هم از نظر منطقی هم طبق تجربه
هایی که داشتم، اما اینکه از شهرستان آدم خرید کنه اینگار رودخونه رو برعکس بری، اکثر کالاهای آی تی از تهران پخش میشه، دیگه معلومه معمولن ارزونتره پایتخت

monaj
01-02-2014, 16:25
یعنی هیچ کس از خدمات پس از فروششون راضی نیست؟
من لپتاپی که دو روز پیش گرفته بودم ومشکل داشت را امروز بردم تحویل خدمات پس از فروششون دادم. قرار شد پس از بررسی بهم نتیجه را خبر بدهند که تعویض میکنند یا نه.

chatr
03-02-2014, 15:42
یعنی هیچ کس از خدمات پس از فروششون راضی نیست؟
من لپتاپی که دو روز پیش گرفته بودم ومشکل داشت را امروز بردم تحویل خدمات پس از فروششون دادم. قرار شد پس از بررسی بهم نتیجه را خبر بدهند که تعویض میکنند یا نه.
من دو روز پیش لپتاپی رو که مشکل داشت براشون فرستادم. امروز تماس گرفتن گفتن عوض میکنیم یکی دیگه برات میفرستیم که من ازشون خواستم یه مدل دیگه برام بفرستن اونا هم قبول کردن. قراره تا شب برام بفرستن. البته من خودم چند بار تلفنی پیگیری کردم.

monaj
03-02-2014, 18:59
آره. برای من هم امروز یکی دیگه فرستادند. خداراشکر سالمه.

ir.warez
03-02-2014, 19:51
برای منم یه دوربین عکاسی فوجی خریدم.گفتم رنگ مشکیش رو میخوام برام نقره ای فرستادن.جالبش اینجا بود که توی فاکتور شماره بدنه دوربین با روی فاکتور یکی بود و رنگش رو هم نوشته بود مشکی و از داخل کارتن نقره ای از اب در اومد.فلشش هم ایراد داشت که سایت مسولیتی رو قبول نکرد علارغم اینکه گفته بود تعویض میکنه.بهانش این بود این اخریش بود که من خریدم و باید از گارانتی پیگیر باشم که گارانتی هم گردن نگرفت.کلا بی خیالش شدم.
منظورم از گفتن ایتا این بود که این دوستان وقتی میبینن شماره یه شهرستان و مخصوصا دور افتاده هر چی دستشون بیاد قالب میکنن.
ایتا فقط دلال هست که کلی پول به جیب میزنن.
مثال میزنم.مثلا برای خرید یه پرینتر اچ پی که نمایندگیش ایران فالنیک هست قیمت ها حداقل یه 30 ت فرق داره.
حالا محصولات دیگه هم اگه کاربر واقعا بخواد بگرده و نمایندگی اصلیش رو پیدا کنی خیلی براش ارزون میفته.
با احترام.
یا علی

HOJ-JAT
18-02-2014, 11:00
اقا من یک هدفون 230 تومنی خریدیم از دیجی کالا..الان یک روزه که رو مرحله پردازش انبار مونده...چقدر طول میکشه معمولا؟؟؟؟؟؟؟؟
ممکنه بزنن زیرش نفرستنش؟؟؟

Abdolreza2012
18-02-2014, 14:59
اقا من یک هدفون 230 تومنی خریدیم از دیجی کالا..الان یک روزه که رو مرحله پردازش انبار مونده...چقدر طول میکشه معمولا؟؟؟؟؟؟؟؟

بستگی داره کجا باشید
اگه تهران باشید چند ساعته میرسونن بهتون
و اگه غیر تهران باشید 1 تا 2 روز طول میکشه ( شده 3 روز هم طول بکشه )
بهتون باید زنگ بزنن بعد ثبت سفارش ، زنگ زدن ؟

mohammadi_4u
18-02-2014, 15:29

دوست عزیز خاطرتون جمع که دستتون میرسه و زیرش نمیزنن.شاید تو تایم غیر اداری خرید کردید.یکم بیشتر طول میکشه یا کالا رو دارن تهیه میکنن

Sent from my LT22i using Tapatalk 2

HOJ-JAT
18-02-2014, 16:37
بهتون باید زنگ بزنن بعد ثبت سفارش ، زنگ زدن ؟
من خرید کردم پولو پرداختم اسمس اومد...صبی هم زنگ زدم میگه باید از انبار مرکزی بیاد..خدا دونه چند سال دیگه بخواد بیاد

VTC
18-02-2014, 20:36
در عرض 2 هفته بالای 4 میلیون ازشون خرید داشتم بدون هیچ مشکلی و به بهترین نحو ممکن به دستم رسید.

:n05:

star.rain2012
21-02-2014, 13:49
درود بچه ها من میخوام از سایت پیکسل[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] دوربین بگیرم چون شهرستان هستم و قیمتش هم خیلی پایینتره کسی تا حالا خرید کرده مشکلی نداشته ؟

VTC
22-02-2014, 18:18
سلام

جدیدترین مشکل دیجی کالا اینکه سفارشات و دیر ارسال میکنه بنده روز جمعه خرید کردم(پرداخت آنلاین)و مرسوله ی من روز یکشنبه برام ارسال شد !!!

به نظر بنده اسم تاپیک عوض بشه بهتره چون خدایی خرید از دیجی کالا اشتباه نیست اما میتونیم اینجا تجربه هامون و بنویسیم برای من شهرستانی که خیلی از کالا ها تو شهرم نیست خرید از دیجی کالا لذته !!!

:n16:

با تشکر

Milad4171
12-04-2014, 16:08
من توی این هفته دو تا محصول ازش خریدم. اولی رو قرار بود همون روز بفرسته که نفرستاد. فردا صبحش فرستاد. اونیکی هم با اینکه همون روز درخواست داده بودم فردا عصرش رسید. هرکاری کردم که این دوتا باهم بیان نیومدن!
فقط اون پیشنهادهای شگفت انگیزش خوبه. چون تا یه مبلغ مشخصی تخفیف میده.
البته سایت های خرید اینترنتی معتبر در حد دیجی کالا هستن بازم . اما این سایت بیشتر بخاطر موبایل و لب تاپ و تبلت معروف شده و سایت های دیگه به طول کلی برای تمام وسایل رو حتی پشتیبانی میکنن!
به نظر من که خیلی خرید اینترنت انجام دادم حتی از سایت های خیلی معمولی، زیاد تفاوت نمیکنه . اما چیزهای حساس رو اگه کسی خودش بره دنبالش بهتره! مگه اینکه وقت واسش مهم باشه و نتونه مستقیماً دنبال اون بره. بازم خرید اینترنتی از سایت های معتبر میتونه گزیینه دوم باشه!

asdfjkll
17-04-2014, 13:24
دوستان نخرید خداوکیلی کلاهبرداری تا این حد!!من خواستم گوشی htc one سفارش بدم زنگ زدم دیجی کالا(کاش نمیزدم) گفتم میخوام گوشیم حتما تایوانی باشه مسئول فروش بهم گفت خیالتون راحت تایوانی هست منم پول واریز کردم وقتی رسید دستم باز کردم دیدم نوشته ساخت چین زنگ زدم بهشون گفتن همکار ما اشتباه کرده هیچ فرقی نداره جنس پس گرفته نمیشه!این به کنار شب خواستم شارژکنم دیدم سوکت شارژ خرابه کار نمیکنه زنگ زدم گفتن بفرستید چک کنیم بعد 2روز زنگ زدم گفتم چی شد گفت دادیم تعمیر کنن!گفتم 2ساعت دستم نبود باید تعویض بشه قبول نکردند الانم خودم تصمیم گرفتم از شهرستان برم اونارو با خاک یکسان کنم!از من به شما نصیحت جنس تقلبی از مغازه بخرید بهتر از خرید از ایناست

Milad4171
17-04-2014, 15:05
دوستان نخرید خداوکیلی کلاهبرداری تا این حد!!من خواستم گوشی htc one سفارش بدم زنگ زدم دیجی کالا(کاش نمیزدم) گفتم میخوام گوشیم حتما تایوانی باشه مسئول فروش بهم گفت خیالتون راحت تایوانی هست منم پول واریز کردم وقتی رسید دستم باز کردم دیدم نوشته ساخت چین زنگ زدم بهشون گفتن همکار ما اشتباه کرده هیچ فرقی نداره جنس پس گرفته نمیشه!این به کنار شب خواستم شارژکنم دیدم سوکت شارژ خرابه کار نمیکنه زنگ زدم گفتن بفرستید چک کنیم بعد 2روز زنگ زدم گفتم چی شد گفت دادیم تعمیر کنن!گفتم 2ساعت دستم نبود باید تعویض بشه قبول نکردند الانم خودم تصمیم گرفتم از شهرستان برم اونارو با خاک یکسان کنم!از من به شما نصیحت جنس تقلبی از مغازه بخرید بهتر از خرید از ایناست

دوست عزیز! چرا ذهنیت بد ایجاد میکند؟؟
هم واسه خودتون هم واسه دیگران
خدمات فروش اینترنتی ، همه و همه برای بهره بری بهتر از زمان است! یعنی شما وقتت انقدر با ارزش باشه که نخوای برای خرید مثلا 1 عدد تلویزیون پاشی بری جمهوری دو سه ساعت و این موضوع واست مهم نباشه. دلت بخواد زنگ بزنی بیارن واست!
خوب چه بهتر که یه خدماتی اینترنتی باشه که محصولات رو اینترنتی بیاره
الان سایت های بزرگی مثل آمازون ، Ebay ، علی بابا و خیلی سایت های دیگه هستن که دارن تو کل دنیا فروش محصولات رو انجام میدن واسه اینکه مردم راحت تر بتونن به احتیاجاتشون برسن!
+
من خودم چیزهای زیادی از دیجیکالا و البسکو خریدم. از گوشی و ریش تراش و کیف و تبلت و ... تمامشون با کارت گارانتی ارائه شده ! ینی اون سایت فقط یه رابط بوده برای ارائه محصول به دست من! بقیه اش به اونا ربط نداره!
شما اگه دنیا محصول خاصی هستین و مهمه که براش وقت بگذارید دیگه خرید اینترنتی معقول نیست. باید برید و بگردید!
تو همین سایت های دیجی کالا چیزهای بی کیفیت هم پیدا میشه !
اما مهم اینه که شما چیزی رو که میخواید بخرید میدونین چیه یا توسط این سایتها تنها باهاشون آشنا میشید!!!
+
الان 99 درصد محصولات چینی هستن. تازه از چینی بدتر هم هست. من گوشی از نمایندگی اصلی سامسونگ خریدم باز کردم دیدم زده ساخت هند!!!!:n29:
:n01:

+ f.a.r.i
17-04-2014, 15:14
سلام

دوستان منم یه ماس A4tech از دیجی کالا خریدم برام نفرستادش . شکایت هم نتونستم بکنم گفت پست گمش کرده .:n04:

دیگه تا اخر عمرم از دیجی کالا خرید نمیکنم .

اما ال دیجیتال رو کاملا 100 % تایید میکنم و بهترین فروشگاه اینترنتی هستش .

Milad4171
17-04-2014, 15:48
سلام

دوستان منم یه ماس A4tech از دیجی کالا خریدم برام نفرستادش . شکایت هم نتونستم بکنم گفت پست گمش کرده .:n04:

دیگه تا اخر عمرم از دیجی کالا خرید نمیکنم .

اما ال دیجیتال رو کاملا 100 % تایید میکنم و بهترین فروشگاه اینترنتی هستش .
طبق قوانین سایت اگه پست گم کنه مقصر خودشه. باید پیگیر می بودین! اللکی نمیشه که. پست هم گم کنه می بره مرکز پست منطقه! شما یا باید از طریق کد رهگیری دنبال میکردین یا از پست منطقه تون می پرسیدین.
هر مرسوله ای که به وسیله ی پست ارسال میشه اگه به دست طرف نرسه برپشت میخوره به دفتر پست
من یه مدت تو سربازی تو دفتر پست کار میکردم. کلی سیم کارت های هدیه که برگشت خوده بود یا کارتن های کوچیک و بزرک که برگشت میخورد اونجا جمع میشد. حالا اون کارمندمون با انصاف بود زنگ میزد به طرف می گفت بیاید ببرید. معمولا زنگ نمیزنن!

asdfjkll
17-04-2014, 18:48
عزیزم بنده هم نگفتم همه یه جورند منظورم اینه چرا حرفی که میزنند بهش عمل نمیکنند میتونست همون اول بگه چینیه یا واسه چی تو سایت نوشته 7روز تضمینی تعویض کالا در صورت معیوب بودن!متاسفانه با کمال بی ادبی داشتم صحبت میکردم گوشی قطع کرد لطفا سایتی مثل امازون با این سایت قیاس نکنید!

dvd2010
17-04-2014, 18:59
متاسفان این عادت تمام فروشگاهای اینترنتی یا بعبارتی این قضیه مختص ما ایرانیان است.وقتی سایتی مانند دیجکالا مشتریاش زیاد میشن به جای اینکه ظرفیت و کیفیت کارشون را بالا ببرند به دلیل طمع زیاد که سود بیشتر ی ببرن از کیفیت کارشون میزنن.مشکل اصلی همینه!

Milad4171
17-04-2014, 19:32
بهرحال باید از یه جایی شروع کرد. نمیشه توقعات زیادی هم داشته باشیم.
البته یه چیزی بگم
اینا خودشون هم نمیدونن خیلی وقتا چی دارن
من زنگ زدم بگم بسته منو امروز نفرستن گفتن بسته ات چی بوده و کی بود و اینا. بعد گفت ما خبر نداریم بهتون زنگ میزنن. بعد پیکشون بهم زنگ زد. یا سرشون خیلی شلوغه یا واقعا کم کاری میکنن!

ir.warez
24-04-2014, 22:55
با سلام

بنده یه دوربین دیجیتال خریدم.گفته بودم که رنگ نقره ای میخوام و اونا رنگ مشکی رو فرستادن.جالبش هم این هست که توی فاکتور نوشتن نقره ای ولی سریال و رنگ مشکی بود و سریال فاکتور با بدنه رنگ مشکی میخوند.بعد از تست متوجه شدم که فلش دوربین مشکل داره و وقتی تماس گرفتم با دیجی کالا فرستادن دنبال نخود سیاه.اقا ما فقط واسطه هستیم و شرکت یکی دیگست و از این حرفا.خلاصه بنده 100% با اطمینان میگم که وسایل بنچول و مورد دارشون رو برای راه های دور میفرستن که هم فرصت 48 ساعت تست بگزره و هم طرف بی خیال تلفن بازی با این حضرات بشه.

یا علی.

bas ali
25-04-2014, 05:58
شما چطوری جنسی که دیده نشده رو میرین میخرین

waltz
25-04-2014, 09:25
مشکلی که دیجی کالا داره پاسخ‌گویی است وگرنه من از خریدهایی که کردم راضی ام

Mo5tafa
25-04-2014, 10:15
یکی اینکه قبلا ها سفارش رو همون روز یا نهایتا فرداش میفرستادند اما حالا وقتی سفارش بدی باید به هفته ی بعدش فکر کنی!
خب من اگر بخوام 4-5 روز الاف شما بشم، همون روز برم از فروشگاه بخرم که برام بهتره!
دوم اینکه یه جنسی رو توی سبد خرید ات میاری و هنوز نهایی نکردی، 2 ساعت بعد میری میبینی ای دل غافل حذف شده، دوباره میری اضافه کنی میبینی کلی کشیدن روش! خب نامرها چرا جنس رو از سبد خرید ملت بر میدارید میزارید توی قفسه و بعد قیمت رو براش بالا میبرید، اون که قبلا برداشته بودت اش
سوم اش هم اینکه اصلا دیگه نه تنها ارزان تر از بازار نیست، بلکه به مراتب گران تر از بازار هم میفروشه و این خیلی بده!

arash59b
25-04-2014, 12:55
گرونی اش بخاطر اینه که به هزار ویک طرفند می خواد رو قیمت کالا بکشه

یه بار بخاطر گارانتی میکشه رو جنس بعد بخاطر بیمه هم یه چیز دیگه اضافه می کنه فردا هم بخاطر گارانتی تعویض یه هزینه دیگه اضافه می کنه

vahidxny
04-05-2014, 08:40
سلام
من یه گوشی سفارش دادم از دی جی کالا بعد اینکه بدستم رسید باتریش خراب بود و باد کرده بود. براشون پس فرستادم و بعد کلی پیگیری و منت گذاشتن باتریشو عوض کردن و یه باتری تقلبی و بدرد نخور جاش گذاشتن. طبق آیین نامه ی سایتشون (رویه بازگرداندن کالا) من باس این حقو داشتم که کالای دیگه ای درخواست بدم یا اینکه اگه نقص فنی تایید شده باشه برام کلا عوضش کنن ولی قبول نکردن . آدم زورش میگیره الکی شعار میدن
اگه این بهترین وبسایت فروش اینترنتیه خدا به داد بقیشون برسه
شما که تو شهرای بزرگین این اشتباه بزرگ خرید از دیجی کالا رو انجام ندید
با تشکر

AMIRTELECOM
04-05-2014, 09:13
سلام
من تا الان بالغ بر 10 مورد خرید از DIGIKALA کردم و خریدام هم از 100 تومان بوده تا 4 میلیون تومان باید عرض کنم که تا الان هیچگونه مشکلی نداشتم و به بهترین روش هم پاسخگو بودن و هم سریع در ارسال.

ebadgh
11-05-2014, 02:54
اعتمادسازی و رضایت مشتری در وب‌فارسی؛ لجنی که هم می‌خورد! ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] 8%B2%DB%8C+%D9%88+%D8%B1%D8%B6%D8%A7%DB%8C%D8%AA+% D9%85%D8%B4%D8%AA%D8%B1%DB%8C+%D8%AF%D8%B1+%D9%88% D8%A8%E2%80%8C%D9%81%D8%A7%D8%B1%D8%B3%DB%8C%D8%9B +%D9%84%D8%AC%D9%86%DB%8C+%DA%A9%D9%87+%D9%87%D9%8 5+%D9%85%DB%8C%E2%80%8C%D8%AE%D9%88%D8%B1%D8%AF!)

golkoohi
17-05-2014, 21:33
سلام دوستان عزیز .
فقط می خواستم یه درده دل کرده باشم ، و بگم از جایی که خرید می کنید مطمئن باشد چون فقط ارزون خریدن مهم نیست بلکه احترام به مشتری از ارکان هر خرید و فروشیه و من هم به همین راحتی از روی این قضیه نمیگذرم .

احترام به مشتری؟
ما تو ایران از این چیزا هم داریم؟

والله بالله من هم مثل بیشتر ایرانیها میخوام جنس ایرانی بخرم. اگر هم اون چیزی که میخوام ایرانیش نیست حداقل از ایران بخرم که کار و کسب بازارهای خودمون به راه باشه. ولی از اینکه تولید کننده، صنعتگر یا فروشنده هالو فرضم کنند نمی تونم بگذرم.

من الان 7-8 سال است که کفش ایرانی می خرم در حالیکه قبلا فقط کفش آلمانی و انگلیسی می‌پوشیدم. چونکه از جنسی که می خرم راضیم. پام توش راحته. دوام داره و هر دوسال یکبار میرم در یک فروشگاه همون کفش را با همون شماره میگم بیاره و می خرم بدون معطلی و جست و جو. دوسال هرجا برم میپوشم. بعد از دوسال هم هنوز قابل پوشیدنه ولی میگذارمش کنار برای کوه و بیابان و باغ و دوسال دیگه هم اونجوری استفاده میکنم تا نوبت کفش بعدی برسه.

اما همه چیز این طور نیست. من چند سال پیش در اصفهان میخواستم یک دوربین کانن SLR بخرم. به این سایتهای اینترنتی که اعتماد نداشتم. رفتم بازار تو خیابان شیخ بهایی اصفهان که مرکز این نوع کالا است. در حدود 100 متر خیابان قیمت بین یک و هشتصد تا دو و دویست بود. هرکسی هم مدعی بود که جنس او اصلی است و بقیه فروشگاههای همسایه کلاهبردار و متقلبند یا قطعات اصلی سنسور و لنز را با قطعات کارکرده تعویض می‌کنند و غیره. خوب با این اوضاع از خرید از بازار ایران منصرف شدم و به یکی از بستگان سپردم که از آمازون اینترنتی بخرد و برایم بفرستد. چون مطمئن بودم که اگر دوربین مشکل دار از آب درامد تنها ضرری که میکنم فقط پول پست و حمل و نقل است.

در ران فروشنده ها و تولید کننده اغلب نزدیک بینند. تنها چیزی که می بینند سود آنی است. برای همین برند معتبر خیلی کم داریم یا اصلا نداریم. کل اعتبار یک برند چه صنعتی باشد چه تجاری به این است که مشتری بتواند به کیفیت جنس و احترام به حق و حقوقش مطمئن باشد.

hm@d@
27-06-2014, 05:56
سلام و عرض ادب به همه شما...میخوام تجربه تلخی باهاتون در میون بذارم و امیدوارم اطلاع رسانی به همه بشه.

من تاریخ 92.4.30 یه دونه لپ تاپ fujitsu lifebook s761A از سایت دیجی کالا خرید کردم.البته تنها خریدم نبود و بیش از دو میلیون خرید کردم.این دستگاه از ابتدا مشکل شدید پرش تصویر داشت(بماند که بعد 7 روز به دستم رسید!!) که با تماس های تلفنی مکرر بهونه میاوردن که مشکلش از سیستم عاملشه گذشت و گذشت من همش انواع سیستم عامل تعویض کردم و با مشکلات کاریم تداخل داشت تا اینکه مهلت تست به اصطلاح 7 روزش تموم شد گرچه به قول خودشون توی اون مهلت هم تعویض نمیکردن(با توجیه های مسخره ای که آدم به حالشون افسوس میخوره).امسال در تاریخ 93.2.30 واسه یه مصاحبه کاری رفتم تهران و در اوج بی اعتمادی به این شرکت تصمیم گرفتم حضوری بهشون تحویل بدم.با پیدا کردن آدرس لپ تاپ رو به همراه متعلقات تحویل دادم(البته من با یک سال گارانتی طلایی خودشون خریدم).در بدو ورودم با صحنه عجیبی روبرو شدم،آقایی که با مسئول اونجا صحبت میکرد به شدت شاکی بود از عملکردشون و ظاهرا اپراتوری رو میخواست که در فلان روز بابت یه موضوعی بهش زنگ زده و خانومه هم در جبهه مقابل میگفت ما اینجا 50 تا تلفنچی داریم نمیتونم تک تکشونو بهت معرفی کنم(در حالی که مکالمات ثبت و ضبط میشه) تو همین بهبوهه از طبقه بالا صدای یکی از خانوم های تلفنچی میومد که با صدای بلند داشت پشت تلفن با یکی دیگه شدید بحث میکرد. کاملا خشکم زده بود که چرا اینجا اینطوریه.در همین حین یه آقایی اومد لپ تاپو تحویل دادم و رسید گرفتم.فکر میکردم این همه راه بردمش یه تست اولیه میزنه یا یه نظر میده اما فقط حرفش همین بود که با شما تماس میگیریم.

اما داستان از اینجا شروع میشه:بعد از گذشت 17 روز تماس گرفتم که شما چرا تماس نگرفتین؟به کجا رسید این موضوع؟ در جواب شنیدم که آقای محترم گارانتی ما زمان بره.25روز طول میکشه.در صورتی که من حرفم این بود که مشکلش چیه! اما تلفن قطع شد به فاصله هر دوروزی زنگ میزدم و هر روز جوابای سر بالا و اخلاق تند رو شاهد بودم.اصرارم بر این بود که تا ابتدای تیرماه ارسال کنند چون وسیله کارم بود و سفر کاری داشتم.ظاهرا قبول کردن اما هنوز لپ تاپی به دستم نرسیده.بارها ایمیل زدم و و در صفحه تماس با ما پیام دادم اما کسی جواب نداد! هر روز دارم زنگ میزنم اما هر روز جواب متفاوتی میشنوم.بعضی از جواب هارو گوش کنین:در دست بررسیه-امروز که پنج شنبست شنبه براتون 100% ارسال میشه-همچین سفارشی به دست ما نرسیده-یکشنبه ارسال شده-سه شنبه ارسال شده-آقای محترم صحبت کردن یاد نداری؟کد مرسوله با کد رهگیری تفاوت داره!!-همکارمون نیست-من در جریان نیستم-کد رهگیری پستی رو به ما ندادن!-فردا بهتون زنگ میزنم-همکارمون شنبه میاد-شماره بخش گارانتی رو نمیتونم بهتون بدم!-مطمئنین برای ما ارسال کردین(در صورتی که حضوری تحویل دادم ها)-چند بار بهتون بگم در دست بررسیه و...
هیچ گونه شفافیتی در صحبت کردنشون نیست.معلوم نیست چه بلایی سرش آوردن که دیگه جوابگو نیستن و دارن میپیچوننش.حتی زمانی که از خونه زنگ میزنم اتومات قطع میکنه از تلفن همراه هم تا خودمو معرفی میکنم پشت خط نگهم میدارن و بعدش قطع میکنن!
دوستان کافیه قبل خرید به بخش فروش و خدمات پس از فروش تماس بگیرین تا تفاوت هارو حس کنین.نهایت بی احترامی و بی اعتنایی به شعور مشتری و خریدار رو میشه فهمید.فقط به فکر سود کردنن یه سرچ بزنین میفهمین چی میگم.من به عنوان یه مشتری که کلی از خریدم پشیمونم بهتون پیشنهاد میدم از این سایت خرید نکنین تا توی این منجلاب ها گرفتار نشین.اون وسیله کارم بود و الان با نبودش کلی ضرر بهم وارد شده علاوه بر اون اطلاعات شخصی ،خانوادگی و کاریم داخلشه. من حتی ابتدای خریدم داخل همون صفحه لپ تاپ یه بررسی منصفانه گذاشتم و حقایق رو گفتم اما نمیدونم چرا محتواش تغییر کرد و تایید شد!!
از سایت آل دیجیتال هم فقط یه خرید داشتم اونم نوت3 بود که فوق العاده راضی ام با همون شرایطم که خواستم ارسال شد دو روزه به دستم رسید.پلمپ و آنلاک فکتوری بود.فقط فقط آل بسته بندی هاش ساده هست که نمیشه اینم جزو معایبش گذاشت جدا از این کارشناس آل قبلش بهت زنگ میزنه کلی راجع به اون موضوع صحبت میکنی و سوالاتو جواب میده خدایی لذت میبری مثل اون خانومه توی دیجی نیست که نمیدونه آنلاک فکتوری چیه!
امیدوارم این متنم رو یکی از همون تیم بیخیالشون ببینه تا شاید روش هاشو اصلاح کنه و اما در پایان:
فقط محض اطلاع :

هزينه جذب يک مشتري جديد، بين 5تا 11 برابر نگهداري يک مشتري قديم است.

براي افزايش 2 درصدي مشتري، بايد 10 درصد هزينه کرد.

ضرر و زيان از دست دادن يک مشتري، در حکم فرار 100 مشتري ديگر است.

معادل 98 درصد مشتريان ناراضي، بدون شکايت به سمت رقبا مي روند.

رضايت مشتري، مهمترين اولويت مديريتي در مقابل اهداف ديگري چون سودآوري، سهم بيشتر بازار، توسعه محصول و... مي باشد.

اگر نتايج حاصل از استفاده یک محصول براي مشتری مطلوب و رضايت‌بخش باشد، به حدود 10% - 15% افراد ديگر جامعه اطلاع خواهد داد.

اگر نتايج استفاده یک محصول براي مشتری مطلوب و رضايت‌بخش نباشد، اين نارضايتي را به بيش از 80% افراد ديگر منتقل خواهند كرد.
فعلا که داخل سایت enamad.ir ازشون شکایت کردم شما هم اگه نظری به ذهنتون میرسه که بتونین کمکم کنید بفرمایید.بازم تشکر که این نقد منو خوندین :n13:

Переклад не
27-06-2014, 10:49
به نظر من دیجیکالا باید بزنه تو خط رسانه تصویری .دیگه لیاقت فروشندگی رو نداره

Milad4171
27-06-2014, 12:38
دوستان اون نماد اعتماد الکترونیکی ربطی به اجناس نداره اون نماد واسه اینه که انجام کارهای بانکی ( پرداخت ) در پروتکل امن ( SSL ) انجام میشه و هیچ ارتباطی به خرید و فروش و کارهای دیگه اون سایت نداره.
تنها و تنها برای اطمینان از عملیات بانکی اون سایت هست. اگر کسی شکایت داره باید از مراکز دیگه ای استفاده کنه

sina_el
27-06-2014, 13:12
مثلا قیمت هارد اکسترنالاشون از بازار تا 30 تومن هم تفاوت داره.. گرونتره

hm@d@
27-06-2014, 22:58
مرســـــــــــــی میلادجان از راهنماییت :n16:

hm@d@
27-06-2014, 22:59
من فردا میرم واسه شکایت و انجام روال قانونیش تا بفمهمن شتر سواری دولا دولا نمیشه

Immunology
27-06-2014, 23:14
درسته که گرونه و جوابگو نیستن ولی برای یک شهرستانی که به تهران دسترسی نداره یه جورایی مجبوریه.

mohasmhan
12-07-2014, 22:35
درضمن منم چندتا بررسی ونظر برای وسایل ختلف که خودم حضوری خریدم برای کاربران دیگه واسه دیجی کالافرستادم چیزبدی هم نگفته بودم اما بعدمدتها هنوزم تاییدنشدن بخاطراینکارشون مطمئنا دلیلی دارن ولی بنظرم تاییدکردن نظراتشون خیلی طول میکشه وخوب نیست اینطوری.

سلام
من هم در سایت دیجیکالا در مورد دو محصول ، معایب و مزایای آنها را گفتم ولی تأیید نشد. ظاهراً این اظهار نظرها برای بازاریابی این سایت مناسب نیست و از ثبت آنها صرف نظر می‌کند.

sasan.69
12-07-2014, 22:38
این تاپیک رو مدتیه دنبال میکنم و البته ازجاهای دیگه هم شنیدم که خرید از دی جی پشیمونی میاره اما خیلی جالبه تو سایتش اکثرا کامنت ها تعریف و تمجید از سایت و اینکه صحیح و سالم و باکیفیت دستشون میرسه و خیلی هم راضی هستن!!!

Переклад не
12-07-2014, 22:45
آخه کامنتهای عیب و ایرادی تایید نمیشن

Atghia
12-07-2014, 22:45
این تاپیک رو مدتیه دنبال میکنم و البته ازجاهای دیگه هم شنیدم که خرید از دی جی پشیمونی میاره اما خیلی جالبه تو سایتش اکثرا کامنت ها تعریف و تمجید از سایت و اینکه صحیح و سالم و باکیفیت دستشون میرسه و خیلی هم راضی هستن!!!

سلام
خب درسته که اخیرا نارضایتی بالا بوده اما من خودم بارها از دیجی کالا خرید کردم و کاملا هم راضیم همه جوره!
نمیشه برمبنای نظرات مخالف صرفا قضاوت کرد:n06:
فقط صحبتهای دوستان باعث میشه ادم به این نتیجه برسه تا مجبور نشده نباید ریسک خرید اینترنتی رو قبول کنه:n16:

bijandarbari
12-07-2014, 22:49
سلام

تابحال از دیجیکالا خرید نداشتم.
ولی دوستم چندین خرید قیمت بالا ازش داشته و راضی بوده.( البته پارسال )

ولی چیزی که مشخصه اینه که قیمتش نسبت به قیمت بازار تهران تو بیشتر موارد بالاتره و برای تهرانی ها خرید ازش هیچ ارزشی نداره.
ولی برای شهرستانی ها قیمتش نسبت به بازار مناسبه و ارزش خرید داره.

Йeda
12-07-2014, 23:41

سلام

درسته دوست عزیز.
بنده خودم و خانوادمون سال هاست از این سایت خرید میکنیم. دقیقا از سالی که هنوز پیک نداشت این فروشگاه اینترنتی. تا بحال هیچ مشکلی نداشتیم.

تا آخرین دفعه.
پدرم یه سفارشی داشت برای شرکت ـشون که هر چی منتظر شدن براشون نیاوردن. کلی تماس گرفتن و دوباره آدرس دادن ولی باز هم یه روز گذشت خبری نشد.
آخر متوجه شدیم شماره گوشی ای که این بار موقع ثبتِ سفارش گذاشتیه بودیم، خاموش بوده.

بلافاصله از طریق خود سایت دوباره اقدام کردیم و با پیک تماس گرفتیم و متوجه شدیم بنده خدا دو روزه تماس میگیره تا سفارش رو تحویل بده. ولی چون کالا رو فرستاده بودن گزارش دادن که پیک فرستاده شده. حالا این میون یه سری هماهنگی ها باید صورت میگرفته که همه با اون شماره ی اشتباه میبایست انجام میشده.
بالاخره بعد از دو روز سفارش تحویل داده شد.

بنده این مورد رو که توضیح دادم به این خاطر هست که اگه جنس سفارش داده شده دیر بدست کسی میرسه و یا دستگاه مشکلی داره دیگه مشکل سایت نیست.
همین الان دوستم یه خرید حضوری جایی داشته و گوشی ای که خریده مشکل داشته. خب دلیل ـش این نیست که حتما طرف جنس خراب بهش انداخته، یعنی از اون دست گوشی هایی بوده که باید برگشت داده بشه. گارانتی و بیمه هم به درد همین جاها میخوره و همه کالاهایی که از اینجا تهیه میکنیم یه هفته تضمین داره که در صورت خرابی پس میگیرن. چون برای دوستانم پیش اومده که سایت هم کالا رو پس گرفته.

موفق باشید.

mohasmhan
14-07-2014, 00:14
با سلام
من چند هفته پیش یه دوربین nikon coolpix P520 از سایت دیجیکالا خریداری کردم.
اول خواستم از سایت camshop بخرم که یه کم توی مراحل خرید دردسر داشت. تازه دیدم تو این سایت گارانتی و بیمه قید نشده و چون توی سایت دیجیکالا بیمه و گارانتی قید شده بود متقاعد شدم که از دیجیکالا خرید کنم.
ناگفته نماند بنده با توجه به اینکه چند سال پیش یه دوربین Nikon Coolpix P80 که ساخت اندونزی و سفارش آمریکا بود از جزیره قشم خریدم و از اون خیلی راضی هستم به همین خاطر تصمیم گرفتم نوع P520 بخرم.
البته قیمت بازار رو نپرسیدم و از دیجیکالا خرید کردم به همراه دو عدد رم 16 گیگ.
بعد از یه روز دوربین به دستم رسید (من در شهرستان ساکن هستم و با پست محموله برایم ارسال گردید) و دوربین هم ساخت چین می‌باشد.
بعد از تقریباً ده روز دوربین مشکل پیدا کرد و دیگه باتریش شارژ نمیشد.
با دیجیکالا تماس گرفتم و گفتند باید بفرستی گارانتی.
حالا دوربین را برای تعمیر به گارنتی فرستادم و گفتند مین آن سوخته و تا دو هفته دیگر باید منتظر باشی تا آن را عوض کنیم.
این تجربه تلخ خرید اینترنتی بنده از اینترنت و دیجیکالا
نتیجه:
بنده اگر از فروشگاه شهر خودمان خرید می‌کردم خیلی راحت‌تر می‌تونستم از خدمات پس از فروش استفاده کنم.:n28:
در سایت دیجیکالا نام کشور سازنده دوربین ذکر نگردیده بود.:n15:
به خاطر خرید اینترنتی برای استفاده از گارانتی مجبور شدم 13 هزار تومان خرج کنم و دوربین را به گارانتی ارسال کنم.:n27:

VTC
25-07-2014, 00:02
سلام

دیجی کالا جدیدا ارسالاش خیلی طول میکشه !

روز 1 مرداد بعد از سحری ساعت 5 صبح اینا یه گوشی ازش خریدم و پرداختش هم به صورت آنلاین همون لحظه واریز کردم با اینکه فکر میکردم نهایتا امروز برام ارسال میکنن در کمال تعجب و ناباوری ارسال نشد و موند برای روز شنبه !

2 روز کاری تمام و کمال برای سفارشی که پولش هم همون لحظه آنلاین پرداخت شده فرصت زیادیه تا ارسال کنن که نکردن !!

فردا هم که جمعه است و تعطیله و میمونه شنبه !!

این چندمین باریه که با 2 - 3 روز تاخیر کالای خریداری شده بنده رو که آنلاین در موقع خرید پرداخت میکنم و دیر میفرستن و شاید دلیلی باشه تا از دفعه ی بعد در خریدم از دیجی کالا تجدید نظر بکنم.

با تشکر:n16:

steps
25-07-2014, 14:39
با سلام
اول خواستم از سایت camshop بخرم که یه کم توی مراحل خرید دردسر داشت. تازه دیدم تو این سایت گارانتی و بیمه قید نشده و چون توی سایت دیجیکالا بیمه و گارانتی قید شده بود متقاعد شدم که از دیجیکالا خرید کنم.
ناگفته نماند بنده با توجه به اینکه چند سال پیش یه دوربین Nikon Coolpix P80 که ساخت اندونزی و سفارش آمریکا بود از جزیره قشم خریدم و از اون خیلی راضی هستم به همین خاطر تصمیم گرفتم نوع P520 بخرم.
بعد از یه روز دوربین به دستم رسید (من در شهرستان ساکن هستم و با پست محموله برایم ارسال گردید) و دوربین هم ساخت چین می‌باشد.
حالا دوربین را برای تعمیر به گارنتی فرستادم و گفتند مین آن سوخته و تا دو هفته دیگر باید منتظر باشی تا آن را عوض کنیم.
نتیجه:
بنده اگر از فروشگاه شهر خودمان خرید می‌کردم خیلی راحت‌تر می‌تونستم از خدمات پس از فروش استفاده کنم.:n28:
به خاطر خرید اینترنتی برای استفاده از گارانتی مجبور شدم 13 هزار تومان خرج کنم و دوربین را به گارانتی ارسال کنم.:n27:

من قصد دفاع از جای خاصی رو ندارم اما بعضی از حرف ها عجیب هست
اول اکثر لوازم االکترونیکی ساخت کشور چین می باشد
دوم شما وقتی دیدی روی کارتون کشور سازنده چین خورده میتونستی بسته رو باز نکنی و پس بفرستی.
سوم شما وسیله ای که تحویل میگیری بعد از تحویل هر مشکلی براش پیش بیاد به عهده فروشنده نیست .
من خودم یک یک مادربود ازراک خریدم موقع نصب متوجه شدم مشکل داشت بردم گارانتی بعد یک مادربورد نو گرفتم و چیز طبیعی هست.
میشه درباره این جمله:در سایت دیجیکالا نام کشور سازنده دوربین ذکر نگردیده بود.
یک توضیح بدید ایا ساخت کشور دیگه ای غیر از چین هم داریم؟

kenzu
25-07-2014, 15:00
منم چند میلیونی ازشون خرید داشتم خوشبختانه مشکلی نبود . فقط جنسا خیلی دیر میرسه

mohasmhan
25-07-2014, 17:08
من قصد دفاع از جای خاصی رو ندارم اما بعضی از حرف ها عجیب هست
اول اکثر لوازم االکترونیکی ساخت کشور چین می باشد
دوم شما وقتی دیدی روی کارتون کشور سازنده چین خورده میتونستی بسته رو باز نکنی و پس بفرستی.
سوم شما وسیله ای که تحویل میگیری بعد از تحویل هر مشکلی براش پیش بیاد به عهده فروشنده نیست .
من خودم یک یک مادربود ازراک خریدم موقع نصب متوجه شدم مشکل داشت بردم گارانتی بعد یک مادربورد نو گرفتم و چیز طبیعی هست.
میشه درباره این جمله:در سایت دیجیکالا نام کشور سازنده دوربین ذکر نگردیده بود.
یک توضیح بدید ایا ساخت کشور دیگه ای غیر از چین هم داریم؟

هدف من فقط ارائه تجربه خریدم به دیگر دوستان می‌باشد.
شما اگر تجربه خرید موفق از این سایت داشته‌اید خیلی خوب است که در اینجا ذکر کنید تا دیگران یک طرفه قاضی نروند.
من بار اولم بود از این سایت خرید کرده‌ام و با مشکل مواجه شد.
وقتی در قسمت مشخصات فنی نوشته شده است «ساخت:---» دو مفهوم دارد:
1- می‌تواند ساخت هر کشوری باشد
2- فروشنده نمی‌خواهد با ذکر کشور چین مشتری را بپراند
همچنین من گفتم که قبلاً یه دوربین خریدم ساخت کشور اندونزی یعنی میتونه ساخت کشورهای دیگه هم وجود داشته باشه.

نتیجه:
هدف من تخریب یک فروشگاه یا فروش اینترنتی نیست ، بلکه هدف من فقط ارائه آمار از موفق یا ناموفق بودن خرید از فروشگاه‌های اینترنتی می‌باشد. مطمئن باشید که بنده اگر خرید موفقی هم می‌داشتم یا در آینده اگر داشته باشم (از هر سایت دیگری هم که باشد) سعی می‌کنم اطلاع‌رسانی کنم تا افراد دیگر برای خرید بتوانند از تجربه خرید امثال من استفاده کنند.
من این کار را وظیفه خودم می‌دانم.
همچنین این کار موجب می‌شود فروشگاه‌ها با رقابت کار کنند و بیشتر به خریداران توجه نمایند.

kamkar
25-07-2014, 17:14
من تا حالا بیش از 100 میلیون ازش خرید داشتم و مشکلی پیش نیومده. ایراد در وسایل الکترونیکی کاملا شانسیه و ربطی به پخش کننده نداره.
البته به نظرم انتقادات دوستان کاملا وارده، مثلا اگر وارد مشخصات ps4 بشید ننوشته چه ریجنی و اپراتورها هم اطلاعات متناقض میدن. بالاخره آدم موقع خرید باید بدونه چی میخره، نه این که وقتی دستش رسید بفهمه!
در مورد تاخیر در سفارشات، این موضوع کاملا درسته. اگر عجله دارید از دیجی کالا خرید نکنید.
قبلا تا 5 ساعت بعد از ثبت سفارش با پیک ارسال میکردند، الان یا روز بعد تحویل میدن، یا اگر شانس بیارید در آخرین ساعات روز! قبلا با پیک بیرون هم کار میکردند، به این صورت که یه پیک اختصاصی برای من میگرفتند و من پولش رو حساب میکردم، الان هرچقدر هم اصرار کنید و عجله داشته باشید با پیک بیرون ارسال نمیکنند.

mohasmhan
25-07-2014, 22:27
منم چند میلیونی ازشون خرید داشتم خوشبختانه مشکلی نبود . فقط جنسا خیلی دیر میرسه

با تشکر از شما دوست عزیز
اتفاقاً بنده که در شهرستان ساکن هستم کمتر از دو روز طول کشید مرسوله به دستم برسه و از این لحاظ رضایت کامل دارم.

Arm200
06-08-2014, 01:10
سلام من تا حالا در طول سه ماه پنج میلیون تومان از فروشگاه دیجی کالا خرید کردم....از دوربین گرفته تا گوشی موبایل و مودم و دوربین و .........
همه سفارش ها کاملا آک و سالم و بدون کوچکترین نقصی بودن با گارانتی معتبر و رسمی......همه محصولاتشم اصله......با بررسی هم که بین قیمت دیجی کالا و بازار انجام دادم هم کاملا برام مشخص شد که خرید از دیجی کالا واقعا به صرفه تره......دو سه تا سفارش اول رو چند روزه میرسوند اما الان همه سفارش ها رو یه روزه میرسونه و میده تحویل.....من که کاملا راضیم

amir200812
06-08-2014, 06:32
با سلام
نتیجه:

خوب ساخت چین باشه؟ که چی؟
ایفون 2~3 میلیونی هم ساخته چینه!
گوشی NOTE 3 منم ساخته چینه!
لپتاپ سامسونگ منم ساخت چینه!
مادربورد Z77 منم ساخت چینه!
و ...

اینکه بعد از 10 روز ، مشکل ایجاد شده ربطی به فروشنده نداره که!
درضمن در 90% موارد هزینه ارسال کالا به گارانتی رو خریدار باید بپردازه (از مودم و هارد گرفته تا مادربورد و لپ تاپ و ...).

در 2 سال گذشته از دیجی کالا/چاره/لیون/افرنگ دیجیتال... بالای 15 میلیون خرید داشتم (شامل 2 تا لپتاپ/مانیتور/ریشتراش/دوربین عکاسی/کاغذ دیواری/کیف لپتاپ/SSD/هارد/مموری/لنز دوربین/و...) ، خدارو شکر هیچ کدومم مشکلی نداشته!
*یکی از هارد های ADATA بعد 1 سال خراب شد که فرستادم گارانتی و هارد اکبند بجاش برام فرستادند.

و اینکه سریعترین ارسال رو لیون و افرنگ دیجیتال انجام میده که معمولا روز بعدش بع دستم میرسه!
دیجی کالا کمی کند تر هست.
چاره هم کلا هیچ عجله ای تو ارسال نداره:n08:

mohasmhan
07-08-2014, 00:32
خوب ساخت چین باشه؟ که چی؟
ایفون 2~3 میلیونی هم ساخته چینه!
گوشی NOTE 3 منم ساخته چینه!
لپتاپ سامسونگ منم ساخت چینه!
مادربورد Z77 منم ساخت چینه!
و ...

اینکه بعد از 10 روز ، مشکل ایجاد شده ربطی به فروشنده نداره که!
درضمن در 90% موارد هزینه ارسال کالا به گارانتی رو خریدار باید بپردازه (از مودم و هارد گرفته تا مادربورد و لپ تاپ و ...).

در 2 سال گذشته از دیجی کالا/چاره/لیون/افرنگ دیجیتال... بالای 15 میلیون خرید داشتم (شامل 2 تا لپتاپ/مانیتور/ریشتراش/دوربین عکاسی/کاغذ دیواری/کیف لپتاپ/SSD/هارد/مموری/لنز دوربین/و...) ، خدارو شکر هیچ کدومم مشکلی نداشته!
*یکی از هارد های ADATA بعد 1 سال خراب شد که فرستادم گارانتی و هارد اکبند بجاش برام فرستادند.

و اینکه سریعترین ارسال رو لیون و افرنگ دیجیتال انجام میده که معمولا روز بعدش بع دستم میرسه!
دیجی کالا کمی کند تر هست.
چاره هم کلا هیچ عجله ای تو ارسال نداره:n08:

اولاً از شما و سایر دوستان که تجربه خرید اینترنتی دارند تشکر می‌کنم که تجربه خرید اینترنتی خود را در محیط وب در معرض عموم قرار می‌دهند.
بنده هم از این حرف‌هایی که نقل کرده‌ام هدفم همینه
وقتی میگم ساخت چینه به خاطر اینه که شاید (باز هم تأکید می‌کنم شــــــــاید) یه شخص دیگه‌ای همین تجهیز رو که ساخت یه کشور دیگه باشه خریداری کرده باشه و به ما هم بگه.
اگه توی سایت دیجیکالا در فیلد«ساخت: ---» ، کشور رو بنویسه خیلی خوبه و آدم شاکی نمیشه یا اینکه این فیلدو حذفش کنن.
محض اطلاع باید یه نمونه سایت بهت معرفی کنم که کشور سازنده خیلی دوربین‌هاشو گفته و بعضی از این دوربین‌ها ساخت ژاپن و کشورای دیگس:

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]نرم افزار\mobile software\android\)

در ضمن من گفتم که قبلاً دوربین خریدم که ساخت اندونزی بود.
در مورد ارسال دیجیکالا کاملاً راضی هستم و در مورد سایت چاره هم شما درست می‌فرمایید کمی تأخیر داره البته نه در حدی که شما بزرگنمایی کرده‌اید.:n22:

karimz
07-09-2014, 00:24
تجربه عجیب یکی از خریدایم از دیجی کالا رو میگم شاید برای دوستان مفید باشه بنده توی سایت دیجی کالا یه مدل گوشی سفارش داده بودم البته اول کار تعجب کردم که چرا برای شهرستان ها پرداخت درب منزل ندارن و فقط میشه اینترنتی خرید کرد( آخه دادن پول بجای کالایی که ندیدی و فقط چندتا عکس فتوشاپ شدش رو توی این سایت دیده باشی خرید زیاد جالبی نیست) به هرحال ساعتای 20شب بود که سفارشو ثبت و تایید کردم اما به دلایلی از خریدم منصرف شدم همون لحظه به دیجی کالا ایمیل زدم و از طریق فرم تماس باما هم انصرافم رو از خرید گفتم فردای صبحش توی اکانتم در سایت دیجی کالا دیدم هنوز گوشی ارسال نشده تماس گرفتم و سفارشم رو کنسل کردم و با قسمت سفارشات تماس گرفتم پاسخگو هم شماره کارت بانکی ام رو گرفت و گفت تا 48ساعت دیگه مبلغ رو واریز میکنن اما 48ساعت بعد خود گوشی بدستم رسید! انگار رفتن بازار گوشی رو خریدن و حتماً باید بفروشن(شبیه دلالی)ددوباره تماس گرفتم گقتن که پس بفرستید فقط توی کاغذ یا پشت فاکتور کد سفارشو بنویسید و انصراف از خرید هم بنویسید...
الان من متوجه نمیشم اون اکانت مشتری توی سایت دیجی کالا به چه دردی میخوره وقتی نمیشه شارژ پولیش کرد بطوری که مشتری بتونه حسابشو شارژ کنه خرید کنه برداشت کنه ولی در دیجی کالا باید مثل دوران قرون وسطی بعد از 48ساعت پول کارت به کارت بشه اون هم امروزه که یک ثانیه وقت هم از طلا باارزشتره
امیدوارم انتقادم به گوش مسولین این سایت برسه آخه برای خودشون خوبه من که از کسی کینه ای ندارم و با کسی هم دشمن نیستم به عنوان خریدار تجربمو گفتم

FOURTH RETURN
03-10-2014, 12:47
بالاخره نفهمیدیم اینترنتی خرید کنیم یا نه؟!! دیجی کالا بهتره یا آل دیجیتال؟

arash59b
03-10-2014, 13:33
بالاخره نفهمیدیم اینترنتی خرید کنیم یا نه؟!! دیجی کالا بهتره یا آل دیجیتال؟

هر دوشون سایت های معتبری هستند ولی ال یمقدار انصافش تو قیمت ها بهتره.

تا جایی که می تونید و براتون امکان داره از شهر خودتون حالا با 20-30 تومن بالاتر خرید کنید مخصوصا در مورد وسایل الکترونیکی مثل موبایل و لپتاپ ... . این مقدار تفاوت هزینه ارزش خرید اینترنتی رو نداره مخصوصا اگه جنسی که می خرید بدون گارانتی باشه و هزینه پست رو هم حساب کنید.

amir_t6262
03-10-2014, 14:10
هر دوشون سایت های معتبری هستند ولی ال یمقدار انصافش تو قیمت ها بهتره.

تا جایی که می تونید و براتون امکان داره از شهر خودتون حالا با 20-30 تومن بالاتر خرید کنید مخصوصا در مورد وسایل الکترونیکی مثل موبایل و لپتاپ ... . این مقدار تفاوت هزینه ارزش خرید اینترنتی رو نداره مخصوصا اگه جنسی که می خرید بدون گارانتی باشه و هزینه پست رو هم حساب کنید.

من نظر شخصی خودم را میگویم. بعنوان کسی که طی 2 سال گذشته شاید بیش از 6 میلیون تومان کالا برای خودم و همکارانم از دیجیکالا خرید داشتم. خصوصا موبایل و تبلت.

در مورد موبایل با اینکه تهران هستم و به بازار علاالدین و بازار موبایل ایران هم دسترسی دارم، ولی همیشه خرید از دیجیکالا را ترجیح میدهم، چون حوصله سر و کله زدن با این فروشندگانی که اکثرا متاسفانه بی سواد و طمعکار و دروغگو هستند را ندارم. البته با عرض معذرت از فروشندگان خوش انصاف و با سواد این صنف.
منظورم فروشندگانی که با هر دوز و کلکی میخواهند جیب مشتری را خالی کنند.

بهمین خاطر اگر فروشنده مطمئن و آشنا سراغ نداری و یا اطلاعاتت در زمینه محصولی که میخری پایین است، توصیه میکنم خرید آنلاین انجام بدی، چون به راحتی ممکن است گول حرف های فروشنده را خورد و نه تنها به قیمت کمتر از سایت های اینترنتی خرید نکنی، بلکه به بهانه نصب نرم افزار و رجیستر کردن و هزار کلک دیگه، چندین برابر بیشتر باید هزینه کنی.

در مورد مقایسه دیجیکالا و آل دیجیتال هم بنظرم دیجیکالا هم سایتش مشتری پسند تر است، هم تنوع محصولات بیشتری دارد. از نظر قیمتی هم در چند مورد که بررسی کردم، قیمتشان تفاوت زیادی نداشت و بخاطر تعویض یک هفته ای دیجیکالا و سایر مزایایی که دارد، نظر شخصی من این است که آل دیجیتال هنوز مانده به پای دیجیکالا برسد.

mmf66
03-10-2014, 15:30
من که تا حالا از دیجی کالا نخریدم بیشتر بدرد کسانی میخوره که یا پول براشون مهم نیست یا دسترسی به بازار های دیجیتال رو ندارن چون قیمتهاش واقعا بالاست البته بعضی چیزها کمتر بعضی چیزها خیلی زیاد و این که شما پول پست هم باید بدی

H U
03-10-2014, 16:50
تجربه من نشون داده دیجی کالا الکی گرون میده ... من گوشی دومم رو میخواستم از دیجی کالا بگیرم ولی بطور اتفاقی تو یکی از مغازه های شهرمون همون گوشی رو با همون مدت گارانتی از همون شرکت پیدا کردم که دیجی کالا گذاشته بود
اختلاف قیمتشون 35هزار تومن بود

بنظرم خرید از اینطور سایتها واسه کسایی خوبه که وقت و حوصله گشتن یه جنس رو ندارن یا اینکه مطمئن هستن تو شهرشون پیدا نمیشه

amir_t6262
03-10-2014, 17:00
من که تا حالا از دیجی کالا نخریدم بیشتر بدرد کسانی میخوره که یا پول براشون مهم نیست یا دسترسی به بازار های دیجیتال رو ندارن چون قیمتهاش واقعا بالاست البته بعضی چیزها کمتر بعضی چیزها خیلی زیاد و این که شما پول پست هم باید بدی

دیگه این کاملا بدیهیه، مقایسه چهار تا قیمت که مدرک نمیخواهد
ولی لزوما قیمتهایش از بازار بیشتر نیست. خصوصا در برخی موارد که پیشنهاد ویژه میگذارد ارزانتر هم میشود.
اتفاقا برای کسانی که کیفیت برایشان مهم است خوبه، مثلی است که ما آنقدر پولدار نیستیم که جنس بی کیفیت بخریم.
نمونه گوشی xperia M که برای خودم و یکی از همکاران از سایت خریدم با گارانتی. یکی دیگر از دوستان که فکرش مثل شما بود، رفت از بازار و بدون گارانتی و مثلا ارزانتر خرید، (چون خیال میکرد پول برایش مهم است!!!) که خب یک هفته نشده گوشی به مشکل خورد و فروشنده هم قبول نکرد و ناچار 70هزار تومان زیر قیمت خرید، گوشی را رد کرد.

همچنین در مورد قیمت یک مثال دیگه میزنم، نمونه تلفن پاناسونیک که من مدتی قبل برای خودم خریدم. از مغازه های خیابان جمهوری هم ارزانتر شد (160 جمهوری و 135 دیجیکالا). قیمت بیش از 100 هزار تومان هم داخل تهران و اخیرا کرج مجانی است.

البته برای کسانی که جای دور هستند و هزینه پست زیاد است، شاید از بازارهای محلی شان گرانتر شود. البته قیمت بعضی اجناس و قطعات در شهرستان ها، متاسفانه از قیمت سایت با پست هم گرانتر میشود.

یک نکته خیلی مهم هم اینکه نه به نفع من است که کسی از دیجیکالا بخرد و نه به ضرر من. فقط میخواهم تجربیات خودم را در اختیار دیگران بگذارم. هر کسی مختار است خودش انتخاب کند که چگونه خرید کند.

FOURTH RETURN
03-10-2014, 17:56
من تو شهرستان هستم اینجا موبایل فروشی ها همش گوشی های چینی هووای و .. هست خیلی هم گرونه جنس بدرد بخور گیر نمیاد اما چون هنوز مطمئن نیستم نمیدونم از دی جی کالا خرید کنم یا نه میترسم بخرم اما موبایل رو نفرستن و سایت فیک باشه:n04:

amir_t6262
03-10-2014, 18:58
من تو شهرستان هستم اینجا موبایل فروشی ها همش گوشی های چینی هووای و .. هست خیلی هم گرونه جنس بدرد بخور گیر نمیاد اما چون هنوز مطمئن نیستم نمیدونم از دی جی کالا خرید کنم یا نه میترسم بخرم اما موبایل رو نفرستن و سایت فیک باشه:n04:

نه دوست عزیز، fake کجا بود. خیالتان بابت سایت دیجیکالا مطمئن باشه.

mmf66
03-10-2014, 20:08
دیگه این کاملا بدیهیه، مقایسه چهار تا قیمت که مدرک نمیخواهد
ولی لزوما قیمتهایش از بازار بیشتر نیست. خصوصا در برخی موارد که پیشنهاد ویژه میگذارد ارزانتر هم میشود.
اتفاقا برای کسانی که کیفیت برایشان مهم است خوبه، مثلی است که ما آنقدر پولدار نیستیم که جنس بی کیفیت بخریم.
نمونه گوشی xperia M که برای خودم و یکی از همکاران از سایت خریدم با گارانتی. یکی دیگر از دوستان که فکرش مثل شما بود، رفت از بازار و بدون گارانتی و مثلا ارزانتر خرید، (چون خیال میکرد پول برایش مهم است!!!) که خب یک هفته نشده گوشی به مشکل خورد و فروشنده هم قبول نکرد و ناچار 70هزار تومان زیر قیمت خرید، گوشی را رد کرد.

همچنین در مورد قیمت یک مثال دیگه میزنم، نمونه تلفن پاناسونیک که من مدتی قبل برای خودم خریدم. از مغازه های خیابان جمهوری هم ارزانتر شد (160 جمهوری و 135 دیجیکالا). قیمت بیش از 100 هزار تومان هم داخل تهران و اخیرا کرج مجانی است.

البته برای کسانی که جای دور هستند و هزینه پست زیاد است، شاید از بازارهای محلی شان گرانتر شود. البته قیمت بعضی اجناس و قطعات در شهرستان ها، متاسفانه از قیمت سایت با پست هم گرانتر میشود.

یک نکته خیلی مهم هم اینکه نه به نفع من است که کسی از دیجیکالا بخرد و نه به ضرر من. فقط میخواهم تجربیات خودم را در اختیار دیگران بگذارم. هر کسی مختار است خودش انتخاب کند که چگونه خرید کند.

دوست عزیز من تا حالا 10 دفعه میخواستم از دیجیکالا جنس بخرم ولی وقتی به بازار مراجعه کردم دیدم که همون جنس با همون گارانتی از دیجیکالا ارزونتره نمونش همین دو روز پیش بود که تبلت asus fe375cg رو با رنگ سفید و گارانتی ویستا خریدم 620 هزار تومان مشهد اگه تهران میبودم کمتر هم میخریدم و همین تبلت رو سفید با گارانتی آوات که بدتر هم هست دیجیکالا میداد 635 هزار تومان + حدود 14.5 هزار تومان هزینه پست یعنی حدود 29500 تومان گرونتر در میومد
رنگ مشکی این تبلت ارزانتره

یا مثلا تلوزیونهای ال ای دی که همه گارانتی اصلی دارند هم در بازار هم در دیجیکالا ولی اختلاف قیمت به صدها هزار تومان هم میرسه

FOURTH RETURN
03-10-2014, 21:17
نه دوست عزیز، fake کجا بود. خیالتان بابت سایت دیجیکالا مطمئن باشه.

چون چند بار بهشون ایمیل زدم تا حالا پاسخ ندادن تو سایت هم که کامنت میذارم منتشر نمیکنن

H U
03-10-2014, 21:26
دوست عزیز من تا حالا 10 دفعه میخواستم از دیجیکالا جنس بخرم ولی وقتی به بازار مراجعه کردم دیدم که همون جنس با همون گارانتی از دیجیکالا ارزونتره نمونش همین دو روز پیش بود که تبلت asus fe375cg رو با رنگ سفید و گارانتی ویستا خریدم 620 هزار تومان مشهد اگه تهران میبودم کمتر هم میخریدم و همین تبلت رو سفید با گارانتی آوات که بدتر هم هست دیجیکالا میداد 635 هزار تومان + حدود 14.5 هزار تومان هزینه پست یعنی حدود 29500 تومان گرونتر در میومد
رنگ مشکی این تبلت ارزانتره

یا مثلا تلوزیونهای ال ای دی که همه گارانتی اصلی دارند هم در بازار هم در دیجیکالا ولی اختلاف قیمت به صدها هزار تومان هم میرسه
کاملا موافقم باهات و حرفاتو تایید می کنم
منم همین اتفاق واسم افتاد موقع خرید گوشی

چون چند بار بهشون ایمیل زدم تا حالا پاسخ ندادن تو سایت هم که کامنت میذارم منتشر نمیکنن
نه آقا، دیجی کالا فیک نیست ولی گرونتر از بازار میده تقریبا تو یه device مثلا 500هزارتومنی، 40-30 هزارتومن گرونتر از بازار میده

FOURTH RETURN
03-10-2014, 21:46
[QUOTE=H U;8409549

نه آقا، دیجی کالا فیک نیست ولی گرونتر از بازار میده تقریبا تو یه device مثلا 500هزارتومنی، 40-30 هزارتومن گرونتر از بازار میده[/QUOTE]

اما گوشی نوکیا xl رو میدن 425 تومن از هر جا دیدم ارزونتره که من رو به شک انداخته

reza.1370
03-10-2014, 22:15
ما که از دی جی راضی هستیم چند میلیون هم ازش جنش خریدم عالی و بدون مشکل

armin_punisher6
03-10-2014, 22:36
ديجيكالا بهترين انتخاب براي ما شهرستانياست.ولي قيمتاش از بازار تهران گرونتره.

mmf66
03-10-2014, 22:49
ديجيكالا بهترين انتخاب براي ما شهرستانياست.ولي قيمتاش از بازار تهران گرونتره.

آره برای شهر هایی که بازار خوبی ندارن خوبه

armin_punisher6
03-10-2014, 22:52
آره برای شهر هایی که بازار خوبی ندارن خوبه

نه از اون بابت نگفتم.رشت پاساژ موبايل و كامپيوتر زياد داره ولي قيمتش از بازار تهران خيلي گرونتره.

H U
03-10-2014, 22:54
ببینید اگه قصد خرید کالاهایی مثل گوشی،تبلت،پرینتر،لپ تاپ رو دارید احتمال خیلی زیاد مدل موردنظرتون در شهر خودتون با گارانتی رسمی پیدا میشه

دی جی کالا واسه موقعی خوبه که چیزی که میخوای رو نتونی تو شهرتون پیدا کنی یا اینکه واقعا سرت انقد شلوغ باشه که وقت
نکنی بری بگردی و از مغازه بخری

mmf66
03-10-2014, 22:58
نه از اون بابت نگفتم.رشت پاساژ موبايل و كامپيوتر زياد داره ولي قيمتش از بازار تهران خيلي گرونتره.

منم منظورم همین بود
الان تو مشهد من یک برچسب ضد خش بوف میخواستم از 5000 تومان قیمت گرفتم تا 30000 تومان حالا شما ببین اینا چقدر دزدن که اینقدر میکشن بالای جنس

ArashMiniStar
04-10-2014, 15:22
منم منظورم همین بود
الان تو مشهد من یک برچسب ضد خش بوف میخواستم از 5000 تومان قیمت گرفتم تا 30000 تومان حالا شما ببین اینا چقدر دزدن که اینقدر میکشن بالای جنس

برای چه گوشی؟
من زد 1 بوف پشت و رو گرفتم نو مشهث 35 :/

Sent from my C6903 using Tapatalk

FOURTH RETURN
05-10-2014, 18:49
از دی جی کالا نخریدم از تو بازار خریدم 610 تومن دی جی کالا همون گوشی رو الان میده 645 تومن البته من بدون گارانتی خریدم

gmd
05-10-2014, 18:57
من هارد گرفتم از ولی عصر 210 دیجی کلا میده 235 !!!

gmd
06-10-2014, 13:02
مسواک برقی Oral-B در دیجی کالا 890/000 ریال و در فروشگاه 600/000 .

Amir-Rainman
07-10-2014, 10:07
البته همیشه هم گرون نمیگه

یه مدل ساعت مچی مردانه کاسیو دیجی کالا میداد 250 تومن، تو شهر قیمت از 280 بود تا 300 !

چند مدت پیش گوشی اکسپریا L رو میداد 500، همون روز من بیرون قیمت گرفتم پایین 530 نبود !!

gmd
07-10-2014, 21:49
والا من قبلا به سایت دیجی کالا علاقه مند بودم و اول از هر کاری برای خریدهام اونو میدیدم ولی بعد از چند برخورد دیدم آنها نه آدب دارند نه آگاهی و قیمت هیچ کدام از کالاهایشان هم از بیرون ارزانتر نبود .

mahmoodsedaghat
07-10-2014, 22:13
ببخشید اون مدل کاسیو رو کجا تو مشهد پیدا کردید من دنبال g shock کاسیو هستم
من با آقای H U موافقم فروشگاه اینترنتی در حد گرفتن اطلاعات و جنس نایاب

mmf66
07-10-2014, 22:19
برای چه گوشی؟
من زد 1 بوف پشت و رو گرفتم نو مشهث 35 :/

Sent from my C6903 using Tapatalk

اون برچسب های بوف قیمت همکاریش 5 تومانه مغازه های زیززمین پاساژ موبایل خیابان مدرس به مشتری میدن 10 تومان بعضی ها رو 12 تومان همونها رو توی احمد آباد از 25 تا 35 تومان میفروشن

supermax15
07-10-2014, 22:24
ولی بنظرم گرون ترین فروشگاه اینترنتی همین دیجیکالا هست

دلیلشم هم فک کنم به خاطر کارکنان زیادش باشه ک باید حقوقشون رو بده

mahmoodsedaghat
07-10-2014, 22:34
تبلت لنوو تو دیجی ۸۸۵ زده بود کل بازار تک و بازار بلوار سازمان آب رو گشتم کمترین قیمتی که پیدا کردم همین ۸۸۵ بود ولی تا حالا از سایت چیزی نگرفتم.​البته تا ۱ ساعت پیش .

mmf66
07-10-2014, 22:40
تبلت لنوو تو دیجی ۸۸۵ زده بود کل بازار تک و بازار بلوار سازمان آب رو گشتم کمترین قیمتی که پیدا کردم همین ۸۸۵ بود ولی تا حالا از سایت چیزی نگرفتم.​البته تا ۱ ساعت پیش .

البته همشهری خودت میدونی که مشهد بازار خوب و رقابتی نداره و فروشنده ها هم اکثرا کلاهبردارن ولی حالا احتمالا اون جنس شما کمیاب بوده
ولی در کل جنس در بازار ارزانتره البته به شرطی که قیمت رو بدونید وگرنه فروشنده ها به هیشکی رحم نمیکنند

nini bad
07-10-2014, 22:52
من بیشترین خرید را ار دی جی کالا انجام میدم گاهی هم اشتباه میکنم بر اساس تجربه خودم محصولاتی که فروش بیشتری دارند قیمت مناسب تری هم دارند یک سری محصولات از بازار تهران هم قیمت بیشتری دارند حتی بر اساس مقایسه ایی که انجام دادم در شهر های بزرگ هم قیمت ها مناسب بود محصولاتی که مورد استقبال قرار نمیگیرد بعد از ماه ها اصلا افت قیمت در آنها دیده نمیشود... بیشترین مانور دی جی کالا برای افراد متوسط پیشنهاد های شگفت انگیز است...

amir_t6262
09-10-2014, 11:06
ولی بنظرم گرون ترین فروشگاه اینترنتی همین دیجیکالا هست

دلیلشم هم فک کنم به خاطر کارکنان زیادش باشه ک باید حقوقشون رو بده

دیگه از سایت "چاره" که گرونتر نیست.

خوبی دیجیکالا به همین تخفیفهایی است که میگذاره. زیاد پیش می آید که در تخفیفهایش جنس از بازار هم ارزانتر شود.

مثلا هفته قبل که یک هارد ADATA 620 یک ترا را 204 خریدم. جایی به این قیمت میتوانید این هارد را پیدا کنید؟

alireza13771214
09-10-2014, 11:27
سلام دوستان من یه مشکل توی بازی دارم ولی متاسفانه هیشکی پاسخگو نیست

alireza13771214
09-10-2014, 11:33
دوستان جون هرکی دوست دارید کمکم کنید.

amir_t6262
09-10-2014, 16:54
سلام دوستان من یه مشکل توی بازی دارم ولی متاسفانه هیشکی پاسخگو نیست
سلام.
بازی؟
چه ارتباطی با موضوع تاپیک داره؟

mohsen_91
13-10-2014, 09:11
بنظرم دیجیکالا فقط واسه تهرانیا و کرجیا خوبه من خودم چند روز پیش یه تبلت سفارش دادم 14.000 تومن پول پست و خدمات گرفته که هم قیمت بازار اصفهان دراومد! اول میخواستم لپ تاپ سفارش بدم امتحانی یه تبلت ارزون (ت210,000) سفارش دادم که ببینم بصرفس یا نه خلاصه فهمیدم که ترفندشون همینه کالای ارزان خدمات گزاف! از فروشگاه برین لوازمتون رو بگیرین یه قیمت در میاد تازه جلوتون تست هم میکنه شاید یه اشانتیونی هم بده! :n02: ممنون که خوندین:n16: