PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : راهنمایی خرید سیستم سینمای خانگی Blu-ray

pouyan33
12-02-2011, 13:06
1سیستم سینمای خانگی Blu-ray میخوام که پخش سی دی و dvdداشته باشه و با در گاه usb پسوند mkv هم پخش کنه . 2قیمتش ذکر کنید .
3 آیا از سینمای خانگی میشه برای خروج صدای لب تاب و xbox360 و,pc استفاده کرد .اگه میشه چه نوع کابلی میخوره و روش وصال کردنشو توضیح بدین البته صدای دیجیتال باشه بهتره ممنون میشم
4 ارزان ترین قیمت چند هست

behzadamr1
21-02-2011, 16:26
Philips HTS5580 Blu-Ray Home Theater System

Full HD 3D Blu-ray 5.1 home theatre-System in sleek high gloss design,
with dynamic 3D Speaker for harmonization Sound in entire room.

فيليپس اچ تي اس5580
يك كابل HDMI(HIGH SPEED) داخل جعبه به صررت هديه قرار داره.
با به روز رساني نرم افزار ورژن 01/51مي توانيد از تماشاي فيلمهاي سه بعدي بلو-ري لذت ببريد.(با به روز رساني قدرت صدا هم معركه مي شه.) در ضمن تلويزيون هم بايد سه بعدي را ساپورت كنه.( TV من Edge LED TV 46C7000 هستش)
تنها موردي هست كه نسبت به قيمت جهاني ، در ايران با قيمتي كمتر به فروش مي رسه !!!!!
قيمت جهاني: 549 پوند - برابر 960000 تومان مي باشد كه در اصفهان 600000 تومان با گارانتي پارس الرمس خريدم.از لحاظ ولوم صدا تا عدد 60 جا داره ( من جرات نكردم از 50 بيشتر برم. زمين و زمون و مي لرزونه.....)
فرمتهايmp4,mkv,wmv,avi وmpg را به خوبي ساپورت نموده )srt فارسي را با هارد يا فلش ساپورت نمي كنه وليزيرنويس فارسي رابا پسوند sub به خوبي مي خونه .( قابليت پخش فرمتهاي با رزولوشن full HD (1920X1080)را از طريق usb (External hard & flash memory) ندارد ، شايد با Firmware هاي بعدي اين مشكل حل شود.
هارد اكسترنال 500 گيگ را هم به خوبي و سرعت زياد ساپورت مي كنه.
ريموت جالبي نداره ولي تيپ اسپيكرها و دستگاه بلو- ري بسيار زيبايي داره به رنك كروم با جلاي شيشه اي.
از لحاظ صدا هم در اين محدوده قيمت يك سر و گردن از سامسونگ و ال جي و سوني بالاتر است.
خبري هم از منو فارسي و عربي و اردو نيست.
سرعت فراخواني ديسك بلو- ري بالاست از اين رو با صرف اندكي زمان ، تصوير فيلم ظاهر مي شه.
قابليت اتصال به اينترنت توسط پورت LAN انجام مي گيره و خبري از Wireless Lan نيست.
با استفاده از قابليتAnynet تنها با يك كابل HDMI كه به TV متصل است صدا و تصوير از دستگاه هاي ديگر مثل ريسيور و ... كه آنها هم به TV متصلند ، به فيليپس 5580 انتقال يافته و نيازي به اتصالهاي ديگر صوتي نيست و ريموت TV هم ، فيليپس 5580 را ساپورت مي نمايد.
در كل از خريد خود 95% راضي هستم.
ساخت برادران چيني به سفارش كشورهاي اروپايي

• 3D Angled Speakers disperse sound evenly around the room
• 1000 W RMS power delivers great sound for movies and music
• DTS-HD and Dolby TrueHD for high fidelity surround sound

• DoubleBASS technology for fuller and deeper bass

Video Playback
• Compression formats: DivX Ultra, MPEG1, MPEG2, WMV, AVCHD, MPEG4, XviD, MKV
• Playback Media: DVD-Video, CD-R/CD-RW, DVD+R/+RW, DVD-R/-RW, Video CD/SVCD,
BD Video, BD-R/RE 2.0
• Video disc playback system: NTSC, PAL
Audio Playback
• Compression format: MP3, WMA, PCM
• Playback Media: DVD+R/+RW, DVD-R/-RW, Audio CD, CD-R/RW
• MP3 bit rates: 112 kbps - 320 kbps
Still Picture Playback
• Picture Compression Format: JPEG, GIF, HD JPEG
• Playback Media: DVD+R/+RW, CD-R/RW, DVDR/- RW, USB flash drive
• Picture Enhancement: Rotate, Zoom, Slideshow with music playback
Connectivity
• Front/Side connections: Hi-Speed USB, MP3 Linein
• Rear Connections: HDMI output, Component Video output, Composite video (CVBS) output,
AUX in, FM Antenna, Easy-Fit Speaker Connectors, Digital coaxial in, Dock connector, LAN, Wireless Rear Audio
Tuner/Reception/Transmission
• Tuner Bands: FM
Sound
• Total Power (RMS): 1000 W
• Frequency response: 20–20,000 Hz
• Signal to noise ratio: > 65 dB
• Sound System: DTS, Dolby Prologic II, Stereo, Dolby Digital 5.1, Dolby True HD, DTS 96/24
• Sound Enhancement: Night Mode, Dialogue Enhancer, DoubleBass, FullSound, Treble and Bass
• Equalizer settings: Rock, Action, Classic, Concert, Drama, Sports, Jazz
Accessories
• Included accessories: Remote Control, FM antenna, Power cord, Quick start guide, User
Manual, World Wide Warranty leaflet, Batteries for remote control, High speed HDMI cable
• Compatible accessories: DCK3060 Dock for iPod, RWSS5510 Wireless Rear Audio, STS1300 Floor
Stand

Full HD 3D Blu-ray

Be enthralled by 3D movies in your own living room on a Full HD 3D TV. Active 3D uses the latest generation of fast switching displays for real life depth and realism in full 1080 x 1920 HD resolution. By watching these images through special glasses with right and left lenses that are timed to open and close in synchrony with alternating images, the full HD 3D viewing experience is created.

Premium 3D movie releases on Blu-ray offer a wide, high quality selection of content. Blu-ray also delivers uncompressed surround sound for an unbelievably real audio experience.

pouyan33
02-03-2011, 13:38
Philips HTS5580 Blu-Ray Home Theater System

Full HD 3D Blu-ray 5.1 home theatre-System in sleek high gloss design,
with dynamic 3D Speaker for harmonization Sound in entire room.

فيليپس اچ تي اس5580
يك كابل HDMI(HIGH SPEED) داخل جعبه به صررت هديه قرار داره.
با به روز رساني نرم افزار ورژن 01/51مي توانيد از تماشاي فيلمهاي سه بعدي بلو-ري لذت ببريد.(با به روز رساني قدرت صدا هم معركه مي شه.) در ضمن تلويزيون هم بايد سه بعدي را ساپورت كنه.( TV من Edge LED TV 46C7000 هستش)
تنها موردي هست كه نسبت به قيمت جهاني ، در ايران با قيمتي كمتر به فروش مي رسه !!!!!
قيمت جهاني: 549 پوند - برابر 960000 تومان مي باشد كه در اصفهان 600000 تومان با گارانتي پارس الرمس خريدم.از لحاظ ولوم صدا تا عدد 60 جا داره ( من جرات نكردم از 50 بيشتر برم. زمين و زمون و مي لرزونه.....)
فرمتهايmp4,mkv,wmv,avi وmpg را به خوبي ساپورت نموده )srt فارسي را با هارد يا فلش ساپورت نمي كنه وليزيرنويس فارسي رابا پسوند sub به خوبي مي خونه .( قابليت پخش فرمتهاي با رزولوشن full HD (1920X1080)را از طريق usb (External hard & flash memory) ندارد ، شايد با Firmware هاي بعدي اين مشكل حل شود.
هارد اكسترنال 500 گيگ را هم به خوبي و سرعت زياد ساپورت مي كنه.
ريموت جالبي نداره ولي تيپ اسپيكرها و دستگاه بلو- ري بسيار زيبايي داره به رنك كروم با جلاي شيشه اي.
از لحاظ صدا هم در اين محدوده قيمت يك سر و گردن از سامسونگ و ال جي و سوني بالاتر است.
خبري هم از منو فارسي و عربي و اردو نيست.
سرعت فراخواني ديسك بلو- ري بالاست از اين رو با صرف اندكي زمان ، تصوير فيلم ظاهر مي شه.
قابليت اتصال به اينترنت توسط پورت LAN انجام مي گيره و خبري از Wireless Lan نيست.
با استفاده از قابليتAnynet تنها با يك كابل HDMI كه به TV متصل است صدا و تصوير از دستگاه هاي ديگر مثل ريسيور و ... كه آنها هم به TV متصلند ، به فيليپس 5580 انتقال يافته و نيازي به اتصالهاي ديگر صوتي نيست و ريموت TV هم ، فيليپس 5580 را ساپورت مي نمايد.
در كل از خريد خود 95% راضي هستم.
ساخت برادران چيني به سفارش كشورهاي اروپايي

• 3D Angled Speakers disperse sound evenly around the room
• 1000 W RMS power delivers great sound for movies and music
• DTS-HD and Dolby TrueHD for high fidelity surround sound

• DoubleBASS technology for fuller and deeper bass

Video Playback
• Compression formats: DivX Ultra, MPEG1, MPEG2, WMV, AVCHD, MPEG4, XviD, MKV
• Playback Media: DVD-Video, CD-R/CD-RW, DVD+R/+RW, DVD-R/-RW, Video CD/SVCD,
BD Video, BD-R/RE 2.0
• Video disc playback system: NTSC, PAL
Audio Playback
• Compression format: MP3, WMA, PCM
• Playback Media: DVD+R/+RW, DVD-R/-RW, Audio CD, CD-R/RW
• MP3 bit rates: 112 kbps - 320 kbps
Still Picture Playback
• Picture Compression Format: JPEG, GIF, HD JPEG
• Playback Media: DVD+R/+RW, CD-R/RW, DVDR/- RW, USB flash drive
• Picture Enhancement: Rotate, Zoom, Slideshow with music playback
Connectivity
• Front/Side connections: Hi-Speed USB, MP3 Linein
• Rear Connections: HDMI output, Component Video output, Composite video (CVBS) output,
AUX in, FM Antenna, Easy-Fit Speaker Connectors, Digital coaxial in, Dock connector, LAN, Wireless Rear Audio
Tuner/Reception/Transmission
• Tuner Bands: FM
Sound
• Total Power (RMS): 1000 W
• Frequency response: 20–20,000 Hz
• Signal to noise ratio: > 65 dB
• Sound System: DTS, Dolby Prologic II, Stereo, Dolby Digital 5.1, Dolby True HD, DTS 96/24
• Sound Enhancement: Night Mode, Dialogue Enhancer, DoubleBass, FullSound, Treble and Bass
• Equalizer settings: Rock, Action, Classic, Concert, Drama, Sports, Jazz
Accessories
• Included accessories: Remote Control, FM antenna, Power cord, Quick start guide, User
Manual, World Wide Warranty leaflet, Batteries for remote control, High speed HDMI cable
• Compatible accessories: DCK3060 Dock for iPod, RWSS5510 Wireless Rear Audio, STS1300 Floor
Stand

Full HD 3D Blu-ray

Be enthralled by 3D movies in your own living room on a Full HD 3D TV. Active 3D uses the latest generation of fast switching displays for real life depth and realism in full 1080 x 1920 HD resolution. By watching these images through special glasses with right and left lenses that are timed to open and close in synchrony with alternating images, the full HD 3D viewing experience is created.

Premium 3D movie releases on Blu-ray offer a wide, high quality selection of content. Blu-ray also delivers uncompressed surround sound for an unbelievably real audio experience.
تا قیمت 600 تومان از ال جی و سامسونگ چیزی میشه پیدا کرد

fattahimehdi
06-08-2011, 17:57
اساتید محترم دو تا سوال دارم اگه میشه لطفا راهنمایی کنید
یه سینمای خانگی نیاز دارم که این ویژگی هارو داشته باشه :
1. فرمت MKV, AVI رو بخونه
2. قابلیت نمایش زیرنویس فارسی رو داشته باشه
3. اگه میشه دو حالت فابلیت پخش 3D و بدون اون رو ذکر کنید
و سوال دوم :
آیا سینمای خانگی رو بدون دی وی دی پلیرش می فروشن
اگه می فروشن آیا می شه دی وی دی پلیر رو پایو نییر برداشت و سینمای خانگی رو مثلا سونی
یه دنیا ممنون

lbv
07-08-2011, 11:44
اساتید محترم دو تا سوال دارم اگه میشه لطفا راهنمایی کنید
یه سینمای خانگی نیاز دارم که این ویژگی هارو داشته باشه :
1. فرمت MKV, AVI رو بخونه
2. قابلیت نمایش زیرنویس فارسی رو داشته باشه
3. اگه میشه دو حالت فابلیت پخش 3D و بدون اون رو ذکر کنید
و سوال دوم :
آیا سینمای خانگی رو بدون دی وی دی پلیرش می فروشن
اگه می فروشن آیا می شه دی وی دی پلیر رو پایو نییر برداشت و سینمای خانگی رو مثلا سونی
یه دنیا ممنون

بلو ری پلیر سامسونگ مدل 6900 راست کار شماست.

fattahimehdi
07-08-2011, 15:42
بلو ری پلیر سامسونگ مدل 6900 راست کار شماست.

اگه میشه جواب سوال دوم

mr_rayan
07-08-2011, 21:54
اگه میشه جواب سوال دوم

سینما خانگی رو بدون دی وی دی پلیر نمی فروشند مگر اینکه سینمای مورد نظر شما آمپلی فایر مجزا داشته باشه مثل سری های rs پایونیر.
سینماهایی که آمپ آنها تو خود دستگاه دی وی دی پلیر تعبیه شده بدون اون به هیچ دردی نمی خورند.
دی وی دی پلیرهایی هم که تو نظر شماست هیچ کدوم آمپ داخلی ندارند پس نمی تونند جایگزین دی وی دی پلیر یک سینمای خانگی شوند

Silent TR
15-08-2011, 19:55
من هم یک سینما خانوداه میخواستم که زیاد گرون نباشه و فرمت mkv و AVI رو به همراه زیرنویسش بخونه
قدرت واتش هم برام خیلی مهم نیست
برای یک تلویزیون سه بعدی میخواهم ( یعنی بتونه فیلم های سه بعدیی که دانلود میکنم رو نشون بده )
مارکش هم میخواستم حتما ال جی باشه
اگر قیمتش رو هم دارید لطفا بهم بگید

mr_rayan
16-08-2011, 00:32
من هم یک سینما خانوداه میخواستم که زیاد گرون نباشه و فرمت mkv و AVI رو به همراه زیرنویسش بخونه
قدرت واتش هم برام خیلی مهم نیست
برای یک تلویزیون سه بعدی میخواهم ( یعنی بتونه فیلم های سه بعدیی که دانلود میکنم رو نشون بده )
مارکش هم میخواستم حتما ال جی باشه
اگر قیمتش رو هم دارید لطفا بهم بگید

مدل LH-W895 ال جی هست با قیمت یک میلیون.با همین امکاناتی که شما مد نظرت هست.

marbab
18-08-2011, 06:46
جناب رایان
با سلام
ممنون میشم اگه یک بلوری پلیر خوب که mkv رو ساپورت کنه و کیفیت خوبی هم داشته باشه معرفی کنید.

hakr
10-10-2011, 19:54
با سلام
دوستان راهنمايي نماييد .تصميم به خريد سينماي خانگي دارم Bluray چه پيشنهاد ميكنيد.البته پايونير مدلHTP-RS77 را مد نظر دارم كه ميتوان با يكBluray player به آن اضافه نمود و ميگويند دستگاه حرفه ايي است
حالا نظر دوستان چيست ضمنا تا مبلغ 1300000 تصميم به هزينه دارم

kia.Tahamtan
24-10-2011, 20:52
سلام دوستان. من در حال خرید لوازم صوتی تصویری منزلم می باشم.
1-بعد از کلی تحقیق تلویزیون Full HD و Full LED شارپ 40LE-700M به قیمت 1530000خریدم.
2-دوربین Canon SX30 قصد خرید دارم با فیمت 500000.(اگه مناسبتر با همین قیمت هست راهنمایی کنید.)
2-برا سینما خانگی بعد از تحقیقاتم فهمیدم پایونیر با فاصله زیادی از رقبا در صدر قرار گرفته و بعد از آن فیلیپس و JVC و شارپ و سونی تقریبا به ترتیب قرار گرفتن (اگه اشتباه کردم با ذکر دلیل راهنمایی کنید.)
3-اگه سینما خانگی که می خرم همراه با blu-ray و Amplifire پایونیر تهیه کنم که به اوج کیفیت صدا و تصویر و البته ساپورت همه فرمت های موجود از جمله mkv, DivX verjen 6 , avi , dat , mp4 , wma ,mp3 , flv , vob , ... (اگه اشتباه کردم با ذکر مدل مناسب تر راهنمایی کنید.)
4-در مورد ----- و گیرنده های لینوکسی دیجیتال هم با تحقیقاتی که انجام دادم Xcruiser 400 HD plus و Xcruiser 600 که اولی 260000 و دومی 450000. هردو به اینترنت وصل میشن و وبگردی میشه کرد - در هر دو ساپورت هارد اکسترنال تا 1teraبا پورت usb متصل و قابلیت ضبط و پخش دارن با اکثر فرمت ها فقط در مورد DivX6 شک دارم؟(راهنمایی کنید) اما شنیدم نرم افزارهاش با اینترنت قابل دانلودن در مورد کروزر 600 میدونم قابلیت اتصال sata هم داره- از نظر صدا ، دالبی دیجیتال هستند اما dts نمیدونم؟ (راهنمایی کنید) - مدل 600 قابلیت اتصال به آمپلی فایر داره اما در مورد 400 پلاس نمی دونم؟(راهنمایی کنید) - کیفیت تصویر هردو 1080pبا کابل HDMI 1.3- قابلیت اتصال به موس کیبورد دارن - پورت RS232 - گیرنده دیجیتال برا کانال های ایران بدون نیاز به آنتن در مدل 600 اما در مورد 400 پلاس نمی دونم؟(راهنمایی کنید)
موردی که الان میخوام بدونم اینه که ارزش داره به جا سینما خانگی یکی از این دو دستگاه تهیه کرد با یه هارد اکسترنال 1tera که هم سیستم تصویریم بشه هم صوتی و با آمپلی فایر بتونم صدا فراگیر و رسای سینما خانگی هم داشته باشم.به نظرتون شدنیه؟ مزایا و معایب رو بهم بگین؟
سپاسگذارم.

nemomovies
25-10-2011, 13:33
سلام
من یک هفته پیش یک Home Theatre SONY خریدم ، عالی است خدا را شکر

مدل 985
ساپورت کننده سه بعدی و داری 2 تا HDMI in که خیلی بهش احتیاج داشتم

قیمت 1020000