PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : Portal

SA.JJ.AD
11-02-2011, 22:46
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

یک بازی تک‌نفره و معمایی است که توسط شرکت والو ساخته شد و با دیگر بازی‌های جعبه نارنجی برای مایکروسافت ویندوز و ایکس باکس ۳۶۰ و در ۹ اکتبر ۲۰۰۷ به بازار آمد , و برای پلی‌استیشن در ۱۱ دسامبر ۲۰۰۷ به بزار آمد.
بازی بدین گونه است که فرد با اسلحه خاصی می‌تواند یک درگاه ایجاد کند بدین گونه که با اسلحه و با بخش آبی مناطق مجاز را انتخاب کرده و شلیک می‌کند و بعد در یک منطقه مجاز دیگر درگاه قرمز رنگ ایجاد می‌کند اگر از یکی از این درگاه‌ها وارد شود از درگاه دیگر خارج خواهد شد شاید ساده به نظر برسد اما از ۱۹ مرحله آن مرحله دهم به بعد معماها بسیار مشکل خواهند گشت.
در جایزه بهترین بازی از نگاه سازندگان(۲۰۰۸), درگاه بازی سال انتخاب شد, همینطور جایزه نوآوری و بهترین طراحی بازی

IGN درگاه را به عنوان بازی برتر در رشته‌های مختلف انتخاب کرد, بهترین بازی معمایی برای کامپیوتر و ایکس‌باکس ۳۶۰,خلاقانه‌ترین بازی برای کامپیوتر, و بهترین موسیقی پایان بازی برای نسخه ایکس‌باکس ۳۶۰,همینطور بهترین بازی معمایی و نوآورانه ترین بازی
در سال ۲۰۰۷ گیم‌اسپات جعبه نارنجی را که بخشی از آن بازی درگاه بود به جوایز مختلفی انتخاب کرد, بهترین بازی معمایی,بهترین ضخصیت جدید,خنده‌دارترین بازی,و بهترین دستگاه(برای اسلحه ایجاد کننده پرتال).

لینک دانلود از تورنت این بازی با حجم 700 مگ

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید(کاملا سالم و تست شده)

..
..
..
..
..
..
..
..
..
خوب ما یه جای این بازی به مشکل خوردیم . دیدیم تاپیکی برا نسخه ی 1 این بازی وجود نداره تو تاپیک شماره ی 2 این بازی مطرح کردیم - مدیریت گفت یه تاپیک برا این بزن و همون جا مشکلتو مطرح کن . ما هم گفتیم 4 تا مطلبو لینکو عکس بریزیم اینجا تا لااقل یکم شکلو شمایل تاپیک بازی رو یکم بگیره :27::31::27::27:

.
ویرایش : حل شد :31:

havas_1980
11-02-2011, 23:52
دوستانی که این بازیو تموم کردن لطف کنن بگن تو این مرحله باید چیکار کنم ؟!
.
اینم 2 تا عکس از جایی که گیر کردم :

این از روبرو

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

اینم از پشت

خیلی ممنون میشم کمک کنید

تو عکس اول یک پرتال جلوی پاتون درست میکنین. و تو عکس دوم یک پرتال هم بالای ورودی درست میکنین (پلتفرمی که دیوار بیرون زده). بعدش به داخل پرتالی که جلوی پاتونه بپرین و بعد از خروج از پرتال بالایی, دوباره از همین پرتال کف زمین عبور کنین تا به سرعت به اون طرف اتاق برسین.

Yi Yi
31-03-2011, 14:55
جایی نیست تو اینترنت که این بازی رو بفروشه؟
تو فروشگاه ها که خبری نیست.
لینک torrent اش رو دیدم. ولی جایی رو نمی شناسم که بشه بالای 700 مگابایت رو در عرض 2-3 ساعت دانلد کرد.

vahidgame
01-04-2011, 04:12
جایی نیست تو اینترنت که این بازی رو بفروشه؟
تو فروشگاه ها که خبری نیست.
لینک torrent اش رو دیدم. ولی جایی رو نمی شناسم که بشه بالای 700 مگابایت رو در عرض 2-3 ساعت دانلد کرد.اون لینک تورنت که گذاشتم سیدش فکر کنم بالا بود و به خاطر همین سرعت دانلودش بالائه
اگه adsl داشته باشین با هر سرعتی دیگه حداکثر دو سه شب وقت بذارین تمومه
اگه نمی تونید دانلود کنید هم اینجا برای فروش هست:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدپ.ن: البته فکر کنم شماره یک هم تاپیک داره اگه بشه این پستا به اون جا ادغام بشه خوبه : دی

virus2009
02-05-2011, 10:46
از دوستانی که Portal 1 رو دارن میشه یک نفر لطف کنه فایل vguimatsurface.dll رو که تو فولدر Bin هست رو آپلود کنه ..... ؟؟؟
حجمش هم خیلی کمه.
2 گیگ دانلود کردم حالا اجرا نمیشه :41:
ممنون

MobinS
02-05-2011, 17:27
بفرما :

virus2009
02-05-2011, 22:53
بفرما :

دستت درد نکنه
مراحل این بازی فقط 19 تا هست ...... ؟؟؟؟
یعنی تموم شد ... ؟؟

havas_1980
03-05-2011, 08:00
مراحل این بازی فقط 19 تا هست ...... ؟؟؟؟
یعنی تموم شد ... ؟؟بـــلـــه.