PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشکل با license برای webots

madadnoki
11-02-2011, 20:32
سلام برای استفاده طولانی مدت از webots باید از کارت شبکه مجازی استفاده کرد
من کارت شبکه مجازی رو ساختم ، آی دی دلخواه هم دادم ولی دیگه نمیدونم چی کار باید بکنم!!!!!!!!!!!:41:

در ضمن من اینترنت پر سرعت دارم چون میدونم باید بعدا کارت شبکه اصلی رو غیر فعال کنیم

بیشتر راهنمایی کنید..........

madadnoki
11-02-2011, 22:54
سلام برای استفاده طولانی مدت از webots باید از کارت شبکه مجازی استفاده کرد
من کارت شبکه مجازی رو ساختم ، آی دی دلخواه هم دادم ولی وقتی میرم تو مسیر help......about
آی دی دلخواه ساخته شده رو نشون نمیده

در ضمن وقتی کارت شبکه رو غیر فعال کنیم اون وقت چه جوری به اینترنت وصل شیم؟؟؟؟؟؟؟
بیشتر راهنمایی کنید..........

***Spring***
12-02-2011, 00:26
سلام ...

کاربر گرامی ، تاپیکهای قبلی شما منتقل شد ... لطفآ به موضوع تالارها و انجمن ها دقت بفرمایید ...

این تاپیک هم اولین فرصت منتقل میشه ...

سرآغاز / به انجمن های P30world خوش آمدید! ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

آموزش تمام قسمتهاي مورد نياز براي كاربران در انجمن ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

+++++++

راهنمای کامل تمامی درخواست‌ها و پرسش‌ها ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

+++++++

ویرایش : تاپیک منتقل شد ...

madadnoki
14-02-2011, 14:49
تو رو خدا !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:41:یعنی هیچ کس تا حالا به webots کار نکرده؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟؟:13::19:

arek
02-03-2011, 01:11
سلام
من کارت شبکه رو غیر فعال کردم، ایمیل رو هم تو سایت مربوطه ثبت کردم.
الان هم مشکلی توی استفاده از نرم افزار ندارم.
فقط زمانی که میخوام وباتز رو اجرا کنم باید به اینترنت وصل بشم که با دایل آپ یه لحظه وصل میشم تا ایمیل و پس رو تایید کنه بعدش دیسکانکت میشم.
شما هم اگه با ای دی اس ال" میخوای وصل بشی اگه با یو اس پی مودم رو وصل کرده باشی، فکر نمیکنم اگه حتی کارت شبکه ی خود سیستم رو هم دیزیبل کنی مشکلی برات پیش بیاد!!!

arek
02-03-2011, 01:26
از مدیر سایت هم بخاطر ادامه دادن این پست معذرت میخوام.
:44:

arek
02-03-2011, 01:36
بنده سعی کردم در بخش نرم افزارهای مهندسی و علمی یه تاپیک با عنوان "Webots نرم افزار مدل کردن و شبیه سازی ربات ها" بسازم اما فکر میکنم بخاطر تازه وارد بودنم، اجازه ی ساخت تاپیک جدید رو نداشتم.

به همین دلیل توی همین تاپیک جواب دادم.
:45:

***Spring***
02-03-2011, 06:41
بنده سعی کردم در بخش نرم افزارهای مهندسی و علمی یه تاپیک با عنوان "Webots نرم افزار مدل کردن و شبیه سازی ربات ها" بسازم اما فکر میکنم بخاطر تازه وارد بودنم، اجازه ی ساخت تاپیک جدید رو نداشتم.

به همین دلیل توی همین تاپیک جواب دادم.
:45:

سلام ...

باتشکر از شما ...

شما اجازه ساخت تاپیک رو دارید ... فقط فعلآ هر تاپیکی که میسازید باید به تایید مدیر اون تالار برسه مثلآ برای این تالار با تایید karin ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) عزیز ... تا تعداد پستهای شما به یه حد خاصی برسه ... که بعد از اون دیگه خیلی سریع تاپیک و پست ساخته شده توسط شما ، نمایش داده میشه و نیاز به تایید نداره ...

یعنی همین الآن میتونید تاپیکی رو که میخواید بسازید ... فقط هر عنوان و مطلبی در تالار مناسب خودش یعنی برای معرفی نرم افزار :

نرم افزارهای مهندسی و علمی ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

برای راهنمایی و نکات علمی کاربردی :

موضوعات علمی ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) ===> رباتیک و هوش مصنوعی ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])