PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشکل اعصاب خردکن با PicaLoader و Teleport Pro برای گرفتن عکس از وبسایت!

IstaaKon
11-02-2011, 11:43
سلام دوستان

من میخوام از این سایت عکس بگیرم

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
انواع تنظیمات رو روی این نرم افزارها انجام دادم اما نمیتونن عکسهای اصلی و بزرگ شون رو بگیره

ممنون میشم دوستان راهنمایی کنن

mehdi_halla
11-02-2011, 12:16
سلام دوست عزیز.نمیدونم منظورتون چیه.اگه میخواین عکس های والپیپرهای سایت رو بگیرین که مشکلی نبود.راحت save میشدن.(با فایرفاکس)

IstaaKon
11-02-2011, 12:23
نه اینو من به عنوان مثال زدم ! اکه بخواییم مثلا کل وبسایتشو ذخیره کنیم دیگه فایرفوکس به کارمون نمیاد

جون من میخوام یه قسمتشو بگیرم و اون قسمتش ، هم عکسهاش زیادن و هم وقت زیادی میخواد تا گرفته بشن یه جوری باید با این نرم افزار ها یا نرم افزارهایی که بتونن این کارو کنن استفاده کنم

pars20
12-02-2011, 20:35
ممکنه قیلتر باشه از ... استفاده کنید.ضمنا اون کلمه گرفتن عکس از وبسایت باعث میشه کاربر فکر کنه شما میخوای یه صفحه رو به فرمت عکس ذخیره کنی .خیلی ها نمیدونن اصلا همچنین برنامه ای وجود داره.
میشه بگید شما چطوری با برنامه PicaLoader کار میکنید؟

IstaaKon
12-02-2011, 23:55
نه فیلتر که نیست اما از ... هم استفاده کردم!
من انواع تنظیمات رو تو این قسمت امتحان کردم ....

ممنون میشم اگه شما هم وقت داشتید یه امتحانی کنید ببینید مشکلش چیه

pars20
19-02-2011, 18:16
نه فیلتر که نیست اما از ... هم استفاده کردم!
من انواع تنظیمات رو تو این قسمت امتحان کردم ....

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدممنون میشم اگه شما هم وقت داشتید یه امتحانی کنید ببینید مشکلش چیه

با برنامه PicaLoader امتحان کردم راحت عکس ها رو دانلود کرد.شما برنامه رو حذف کن و دوباره نصب کن ببین مشکلت حل میشه