PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : درخواست برنامه change ip

hamid1002
11-02-2011, 11:03
با سلام

دوستان ممکنه یه برنامه برای تغییر ای پی معرفی کنید که باز کردن صفحات بوسیله اون سریع باشه من چند برنامه Real Hide IP و Auto Hide IP و Easy-Hide-IP رو که تست کردم یا صفحات رو رو خیلی از ای پیهایی که میده باز نمیکنه یا سرعتش اینقدر پایینه که پشیمون میشی و ایا برنامه ای از همین نوع چنج ای پی وجود داره که بجای اینکه ای پی رو خوده نرم افزار بده ما خودمون بتونیم عدد ای پی رو وارد کنیم

با تشکر

Lt.Ali
11-02-2011, 11:31
والا بهتـریـن راه همون خریـد وی پی .. هستش . پیشنهاد نمیشـه ایـن برنامـه ها . . .
موفق باشید .

hamid1002
11-02-2011, 12:28
علی اقا مرسی ولی وی پی ان میتونه هر چند دقیقه ای پی رو عوض کنه؟

saeed774
11-02-2011, 12:35
علی اقا مرسی ولی وی پی ان میتونه هر چند دقیقه ای پی رو عوض کنه؟

نه ، اون IP ثابتي داره و عوض نميشه . يکي از برنامه هايي که خودم هم استفاده ميکنم و بخوبي کار ميکنه نرم افزار زير هست :

Quick Hide IP 1.1 Incl patch

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید/

حجم : 5.16 مگ

hamid1002
11-02-2011, 16:29
دوست عزیز خیلی متشکرم
فقط یه سوال اقا سعید تو این برنامه هر بار که ای پیها رو سرچ میکنه همون ای پیهاییه که در جستجوی قبلی پیدا کرده و اینجور مشخصه که این شماره ها به صورت مشخص قبلا وارد شدند که تعدادشان هم محدود هستند نمیشه ای پی جدید غیراز اینهایی که داره بهش معرفی کرد یا خودش از جایی پیدا کنه

موفق باشید

saeed774
11-02-2011, 19:38
جريان IP خيلي پيچيده هست و تا شناسايي اون مدت ها زمان ميبره . براي مثال براي رديابي تلفن طرف تو فيلم ها ميبيني يارو رو بمدت 5 دقيقه به حرف ميگيرند تا شناساييش کنند چه برسه به IP .
وقتي که IP عوض ميشه در حقيقت هويت اصلي و مليت شما هم عوض ميشه و شناسايي اون هم سخته ولي غيرممکن نيست!

در ضمن تغيير IP براي رفع محدوديت ها بکار ميره و تو فيتلرينگ اصلا تاثيري نداره مثلا شما با تغيير IP ميتوني برنامه Adobe Flash رو به راحتي از سايتش دانلود کني در حالي که در حالت معمول ايران جز کشورهاي ممنوع هست يا مثلا از Skype استفاده کني .

اين برنامه با وجود اينکه IP محدودي داره ولي شما اون رو در حالت Auto Hide IP قرار بده تا هر دو دقيقه يکبار آي پي عوض بشه و امکان اضافه کردن آي پي هم متاسفانه نداره . ولي سرعت آي پي هاي ارائه شده انصافا بالا هستن.

يه برنامه ديگه اي هم هست که فکر کنم اسمش Fake IP هست و خودش از IP هاي جعلي استفاده ميکنه ميخواي اونو امتحان کن .

hamid1002
20-02-2011, 16:20
Quick Hide IP 1.1 Incl patch

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید/

حجم : 5.16 مگ

سلام
دوست عزیز این نرم افزار برای من کمتر از یک هفته کار کرد الان از کار افتاده پچ رو هم اجرا میکنم ولی باز هم این پیغامو میده :
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

کرک یا پچ دیگه ای باید استفاده بشه؟

با تشکر

Lt.Ali
20-02-2011, 17:13
تـوی کرکینگ مطـرح کنید ، زودتـر جواب میگیرید .
موفق باشید .

saeed774
20-02-2011, 19:18
کرک و پچ اون نرم افزار از کار افتاد متاسفانه ، تونستي اينا رو امتحان کن :

Platinum Hide IP 3.0.6.8 Full + Portable | 5.7/6.25 MB

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

Auto Hide IP 5.1.2.8 Full + Portable | 5.91/6.18 MB

Hide IP Easy 5.0.5.6+ portable