PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : UDK خروجي exe

behnam3d
11-02-2011, 01:16
چجوري خروجيexe بگيريم ميشه گرفت؟
پكيج فقط ميشه ساخت
نميشه يه بازي درست حسابي ساخت باهاش واسه كامپيوتر؟
دوستان خواهشن توضيح بدن
:2:

iload
12-02-2011, 08:08
سلام

به لینک زیر برید :

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

3d-meysam
12-02-2011, 10:22
آقا یه جواب میدادید بهتر بود، یعنی باید 232 صفحه رو بگردیم تا بفهمیم. خوب هرکی اطلاعاتی داره یه توضیح مختصر بده. میشه یا نه؟ ترفندی هست یا نه؟

MARTIN
12-02-2011, 11:36
سلام.
شما می تونی از گزینه "جستجو در این تاپیک" که بالا است برای جستجو در بحث استفاده کنی.

الان من یه چیزایی در اوردم ببین بدردت می خوره

نوشته شده توسط Veria70
سلام به دوستان عزیز.آقای mohieli عزیز من ازش خروجی گرفتم و شما باید اول C:\UDK\UDK-2010-02\UTGame\Config وارد اینجا بشید و سپس باید با نت پد UTEngine.ini این فایل رو باز کنید من پیشنهاد می کنم قبل از تغییرات یک کپی از این فایل بگیری بعدش این تغییرات رو ایجاد کن.
1.Map=اسم مپی که ساختی مثلا light15.udk
LocalMap.2=اسم مپی که ساختی مثلا light15.udk
بعدش میای اینجا در این زیر شاخه [Engine.PackagesToAlwaysCook] بعدPackage=light15 مثلا light15 من نوشتم خوب دیگه کار با اسکریپت نویسی تمام شد حالا میای Unreal Frontend رو اجرا می کنی و اول make رو می زنی و بعدش cook اگه همین طوری که گفتم انجام داده باشی مشکلی پیش نمیاد بعد از اینکه کارش تمام شد روی Package Game کلیک می کنی و یک اسم برای عنوان بازی که ساختی انتخاب می کنی بعدش صبر می کنی تا کارش تمام شه C:\UDK\ بعد میای اینجا یک برنامه قابل اینستال داری که بعد نصب مپ شماست.
اگه اشکالی پیش اومد بنویسید اگه بلد باشم جواب میدم.

behnam3d
12-02-2011, 16:34
مرسی مارتین از جوابتون ولی این رو خودم میدونستم
ولی میخواستم ببینم میشه خروجی درست حسابی گرفت؟
کسی نیست جواب بده؟:41:
انریل کار ها یه کمکی کنید:11:

silsin
12-02-2011, 18:12
یعنی چه؟ جوابت رو بالا داده بنده خدا دیگه
بله عزیز من می شه خروجی ازش گرفت اونم به قول شما درست و حسابی فعلا سه تا بازی تجاری هم باهاش ساختن که به بازار اومده معروفترینش هم the ball بری توی اینترنت سرچ کنی می تونی پیداش کنی.
در ضمن شما واسه جواب گرفتن سوالات باید یکم زحمت بکشی این نمی شه که هر سوالی داری بدون تحقیق بیای اینجا بپرسی که دوستان جوابت رو بدن . از این به بعد حتی اگه سوال سر بالا اوردن این نرم افزار داری توی تاپیک مورد نظرش سوال کن .ok