PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : واگذاری ADSL 256

Notorious098
10-02-2011, 21:22
سلام
من چند تا سوال دارم :
از کجا ADSL بگیریم بهتره از شرکت های خصوصی یا از مخابرات (تهران)؟ ( اگه شرکت کدوم شرکت بهتره بیخیال تبلیغ)
فقط میتونیم ADSL 128 بگیریم (برای خانه)؟
با سرعت 128 میشه حدودا روزی چند مگابایت دانلود کرد ؟
میتونم با هاش فیلم یا سریال دان کنم ؟
سرعتش چند کیلوبایت بر ثانیه است ؟
ممنونم میشم اگه کسی جوابمو بده[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

mohammad.t
10-02-2011, 21:58
سلام
من چند تا سوال دارم :
از کجا ADSL بگیریم بهتره از شرکت های خصوصی یا از مخابرات (تهران)؟ ( اگه شرکت کدوم شرکت بهتره بیخیال تبلیغ)
فقط میتونیم ADSL 128 بگیریم (برای خانه)؟
با سرعت 128 میشه حدودا روزی چند مگابایت دانلود کرد ؟
میتونم با هاش فیلم یا سریال دان کنم ؟
سرعتش چند کیلوبایت بر ثانیه است ؟
ممنونم میشم اگه کسی جوابمو بده[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

شما بايد نوع مصرفتون رو مشخص كنيد و هزينه اي كه ميتونيد داشته باشيد براي هر ماه.
به طور كلي 2 نوع سرويس هست محدود مثلا 128 با ماهي 8 گيگ.
يا نامحدود.
تو فكر 128 بيشتر كه ميگن به كاربر خانگي نميدن فعلا نباشيد راه براي گرفتنش زياده!
يا اهل دانلود هستيد و زياد تو نخ وبگردي و بازي آنلاين نيستيد كه نامحدود ميگيريد كه 128 نامحدود بگيريد نبايد توقع داشته باشيد از سرعت استانداردش يعني 16 كيلوبايت بر ثانيه خيلي بيشتر دانلود كنيد.
يا در حد معمولي دانلود روزي 600-700 مگابايت (شبانه رايگان!) و بازي و ... هستيد كه محدود ميگيريد با پول كمتر كه در اون صورت سرعت دانلود توي روز شايد به حدود 150 كيلوبايت در ثانيه يا بيشتر هم برسه.

Notorious098
10-02-2011, 22:31
شما بايد نوع مصرفتون رو مشخص كنيد و هزينه اي كه ميتونيد داشته باشيد براي هر ماه.
به طور كلي 2 نوع سرويس هست محدود مثلا 128 با ماهي 8 گيگ.
يا نامحدود.
تو فكر 128 بيشتر كه ميگن به كاربر خانگي نميدن فعلا نباشيد راه براي گرفتنش زياده!
يا اهل دانلود هستيد و زياد تو نخ وبگردي و بازي آنلاين نيستيد كه نامحدود ميگيريد كه 128 نامحدود بگيريد نبايد توقع داشته باشيد از سرعت استانداردش يعني 16 كيلوبايت بر ثانيه خيلي بيشتر دانلود كنيد.
يا در حد معمولي دانلود روزي 600-700 مگابايت (شبانه رايگان!) و بازي و ... هستيد كه محدود ميگيريد با پول كمتر كه در اون صورت سرعت دانلود توي روز شايد به حدود 150 كيلوبايت در ثانيه يا بيشتر هم برسه.
از مخابرات بگیرم بهتره رفتم گفتن 128 نامحدود ماهی 9500 تقریبا
بیشتر باسه دانلود میخوام بگیرم اگه راهنماییم کنید ممنون میشم

mohammad.t
10-02-2011, 22:54
از مخابرات بگیرم بهتره رفتم گفتن 128 نامحدود ماهی 9500 تقریبا
بیشتر باسه دانلود میخوام بگیرم اگه راهنماییم کنید ممنون میشم

اگه انتخابتون رو انجام داديد باقي بحث ها رو توي تاپيك همون شركت پيگيري كنيد نتيجه بهتري مي گيريد.