PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : افت کیفیت تصویر مانیتور 2261vp بعد از نصب ویندوز

babak_gww
10-02-2011, 14:49
سلام

من حدودا 1 ماهی میشه که مانیتور w2261vp الجی رو گفتم ... کیفیت و ایناش همه فوق العاده بود

منتهی دیشب ویندوز عوض کردم ...( هردو سون) کیفیت تصویر مثل دفعه اول نمونده ... انگار تار شده تصویر ... مثل اینکه یه چیزی ... یه فیلتر نازک خاکستری رو تصویر باشه ... ( البته بیشتر تو مرورگر و مشاهده صفحه وب اینطوری مشخص میشه ... وگرنه خارج از این به چشم نمیاد)

گفتم شاید مال ویندوز !!! باز فرمت کردم و ویندوز ریختم ... اما باز همینطوری بود!
آخرین درایور مانیتوررو نصب کردم + کارت گرافیک ، تنظیماتم بهینه کردم ... نشد که نشد

چیکار کنم ؟:41:

EXTREME
11-02-2011, 00:06
مدل گرافیکتون چیه به احنمال زیاد مشکل از درایور گرافیکه

babak_gww
11-02-2011, 01:36
8600 مگgt 256 ... برند biostar ، فکر نمیکنم از گرافیک باشه ... اخه قبلا هم همین درایور رو نصب کرده بودم ( آپدیت جدید برای ویندوز7 سی ودو بیت )

EXTREME
11-02-2011, 11:32
8600 مگgt 256 ... برند biostar ، فکر نمیکنم از گرافیک باشه ... اخه قبلا هم همین درایور رو نصب کرده بودم ( آپدیت جدید برای ویندوز7 سی ودو بیت )
با یه هیلتر شکن امتحان کنید

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

ardalan_zapata
11-02-2011, 11:35
سلام

من حدودا 1 ماهی میشه که مانیتور w2261vp الجی رو گفتم ... کیفیت و ایناش همه فوق العاده بود

منتهی دیشب ویندوز عوض کردم ...( هردو سون) کیفیت تصویر مثل دفعه اول نمونده ... انگار تار شده تصویر ... مثل اینکه یه چیزی ... یه فیلتر نازک خاکستری رو تصویر باشه ... ( البته بیشتر تو مرورگر و مشاهده صفحه وب اینطوری مشخص میشه ... وگرنه خارج از این به چشم نمیاد)

گفتم شاید مال ویندوز !!! باز فرمت کردم و ویندوز ریختم ... اما باز همینطوری بود!
آخرین درایور مانیتوررو نصب کردم + کارت گرافیک ، تنظیماتم بهینه کردم ... نشد که نشد

چیکار کنم ؟:41:

کلا تمام مانیتور های 2261VP این مشکل رو دارن
انگار که یک حالت پودری روی صفحه هستش
مال من که از روز اول همینطور بود
سعی کن Contrast و Brightness رو کمتر کنی.

maziarb
11-02-2011, 11:36
این حرفا چیه؟ من 6ماهه 2261 دارم و 3ومین lcd هستش که دارم . و هیچکدوم بهتر از این نبودن

EXTREME
11-02-2011, 11:36
منم 2261vp دارم همچین مشکلی ندارم

ardalan_zapata
11-02-2011, 11:39
منم 2261vp دارم همچین مشکلی ندارم

شاید براتون عادی شده
تو صفحات سفید یا رنگ روشن مثل صفحات وب که دقت کنید از فاصله 30-50 سانتی متری میتونید این حالت رو مشاهده کنید.
یک سرچی هم تو گوگل " حالت پودری 2261 " بکنید چیزای جالبی پیدا میکنید :31:

EXTREME
11-02-2011, 11:46
شاید براتون عادی شده
تو صفحات سفید یا رنگ روشن مثل صفحات وب که دقت کنید از فاصله 30-50 سانتی متری میتونید این حالت رو مشاهده کنید.
یک سرچی هم تو گوگل " حالت پودری 2261 " بکنید چیزای جالبی پیدا میکنید :31:
ما که دقت کردیم چیزی نیافتیم :31:

babak_gww
11-02-2011, 13:14

یه ماه اول که اینطور نبود . بعد از عوض کردن ویندورز اینطوری شد ... پس مشکل مانیتور نیست یحتمل

EXTREME
11-02-2011, 15:31
یه ماه اول که اینطور نبود . بعد از عوض کردن ویندورز اینطوری شد ... پس مشکل مانیتور نیست یحتمل
شما درایوری که دادم نصب کنید فرکانس مانیتور رو کم کنید و درایور مانیتور همون سی دی که باهاش بود رو نصب کنید درست میشه به احتمال زیاد

Hashem 289
11-02-2011, 15:32
به نظر من با تغییر فرکانس مانیتور شاید بتونید مشکلتونو حل کنید .

babak_gww
12-02-2011, 13:30
ممنون از همه دوستان

راستش با کلی دستکاری یه ذره بهتر شد ... تقریبا خوبه الان ... شاید فقط 5 درصد از اون حالت مونده باشه

ولی حالا سوالم اینه که چرا بار اول بدون هیچ تنظیمی تصویر خوب بود .. ولی بعد از عوض کردن ویندوز بایدتنظیم میکردم تا تصویر بهتر میشد؟؟؟ عجیبه ...

---------- Post added at 01:30 PM ---------- Previous post was at 01:28 PM ----------

منظورم تنظیمات خود مانیتوره ... تو منوی مانیتور ... حال اینکه تنظیمات پیش فرض بود قبلا

ardalan_zapata
12-02-2011, 13:36
ممنون از همه دوستان

راستش با کلی دستکاری یه ذره بهتر شد ... تقریبا خوبه الان ... شاید فقط 5 درصد از اون حالت مونده باشه

ولی حالا سوالم اینه که چرا بار اول بدون هیچ تنظیمی تصویر خوب بود .. ولی بعد از عوض کردن ویندوز بایدتنظیم میکردم تا تصویر بهتر میشد؟؟؟ عجیبه ...

---------- Post added at 01:30 PM ---------- Previous post was at 01:28 PM ----------

منظورم تنظیمات خود مانیتوره ... تو منوی مانیتور ... حال اینکه تنظیمات پیش فرض بود قبلا

شما دقیقا چه کاری انجام دادی
بگو شاید ما هم تونستیم این مشکل رو رفع کنیم !
دقیقا منظور من اون حالت پودری هست که روی صفحه مانیتور وجود داره ها که توی صفحات سفید و روشن خودش نشون میده.

babak_gww
12-02-2011, 15:04
شما دقیقا چه کاری انجام دادی
بگو شاید ما هم تونستیم این مشکل رو رفع کنیم !
دقیقا منظور من اون حالت پودری هست که روی صفحه مانیتور وجود داره ها که توی صفحات سفید و روشن خودش نشون میده.

اره ... تو پی سی ورد هم بیشتر معلومه / البته نمیشه گفت پودری ... بیشتر یه جور بی حالی تصویر بود..

من نور و کنتراست رو کم کردم ... و اینکه از تو تنظیمات کارت گرافیک رنگ رو زیاد کردم ...

ظاهرا بهتر شده

ضمنا قبلا رو فرکانس 60 بود ... که بعد از نصب درایور خود مانیتور شد 59