PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشکل با لپ تاپ سونی

sobijoon
10-02-2011, 13:22
با سلام
یک مشکل جدی برام پیش اومده که خیلی فوری احتیاج به کمک دارم من یک لپ تاپ سونی دارم یک برنامه به اسم vaio care هست که مربوط به بک آپ گیری و ریکاوری و تیون آپ و این چیزاست من همینطوری زدم تیون آپ کنه بعد از اون دیگه سیستم ریخته بهم هیچ برنامه ای باز نمیشه حتی مرورگرهام هیچی کار نمیکنه
بزرگترین مشکلمم اینه که ریستور نمیشه سیستمم از حالت safty mode هم رفتم بازم نشد
لطفا کمکم کنید چون خیلی واجبه امشب انتخاب واحد دارم و این برام خیلی حیاتیه
ممنون

teknosys
10-02-2011, 19:27
با سلام
یک مشکل جدی برام پیش اومده که خیلی فوری احتیاج به کمک دارم من یک لپ تاپ سونی دارم یک برنامه به اسم vaio care هست که مربوط به بک آپ گیری و ریکاوری و تیون آپ و این چیزاست من همینطوری زدم تیون آپ کنه بعد از اون دیگه سیستم ریخته بهم هیچ برنامه ای باز نمیشه حتی مرورگرهام هیچی کار نمیکنه
بزرگترین مشکلمم اینه که ریستور نمیشه سیستمم از حالت safty mode هم رفتم بازم نشد
لطفا کمکم کنید چون خیلی واجبه امشب انتخاب واحد دارم و این برام خیلی حیاتیه
ممنون

سلام

شما اگه درایو ریکاوری رو دستکاری یا پاک نکردین میتونید سیستم روریکاوری کنید . البته با احتیاط عمل کنید . اگه اطلاعات در سیستم دارین و نمی خواین که از دست بدین. وقتی سیستم رو روشن کردین دکمه F10 رو بزنید تا وارد نرم افزار ریکاوری سیستم بشین. با چند تا Next البته با کمی دقت سیستم شما ریکاوری میشه و به تنظیمات کارخونه برمیگرده. اگه سوالی بود در خدمتم.
موفق باشین.

sobijoon
11-02-2011, 00:54
سلام

شما اگه درایو ریکاوری رو دستکاری یا پاک نکردین میتونید سیستم روریکاوری کنید . البته با احتیاط عمل کنید . اگه اطلاعات در سیستم دارین و نمی خواین که از دست بدین. وقتی سیستم رو روشن کردین دکمه F10 رو بزنید تا وارد نرم افزار ریکاوری سیستم بشین. با چند تا Next البته با کمی دقت سیستم شما ریکاوری میشه و به تنظیمات کارخونه برمیگرده. اگه سوالی بود در خدمتم.
موفق باشین.
دوست عزیز ممنون ولی با زدن f8 هم مشکل برطرف نشد اصلا اون چیزای که گفتین نیومد من فقط میخوام یه کاری کنم که ریستور کردن سیستمم فعال بشه الان ویندوز بالا میاد همه کاری میتونم بکنم بجز کار با نرم افزارها از ویندوز مدیا پلیر گرفته تا نرم افزارهای انتی ویروس و هر چی دیگه مثلا فایر فاکس
ممنون میشم یه راهنمایی کامل بهم بدید حتی از حالت saftymode رفتم نشده

teknosys
11-02-2011, 11:29
سلام

من کی گفتم F8? من گفتم F10 رو بزن . اگه فعال نشد یکی یکی بزن تا بالاخره یکیشون جواب بده. چون تو لپ تاپ های مختلف فرق میکنه.

اما در مورد سیستم ریاستور : شما الان میخواین فعالش کنین که چی بشه؟ بعد از خراب شدن ویندوز فعال کردن اون هیچ کمکی نمیکنه. اگه تا الان خاموش بوده و الان روشنش کنید بعدا فقط میتونه برگرده به الان!!!!!

امیدوارم متوجه شده باشین. در ضمن اگه ریکاوری فعال نشد یعنی شما درایو ریکاوری ندارید. حالا یا پاکش کردین و یا اونو از اول نداشتین.

اگه سوالی بود در خدمتم.

موفق باشین.