PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشکل با نصب TuneUp Utilities

ali6049
10-02-2011, 08:05
سلام ...
من دیشب نرم افزار tuneup رو آپدیت کردم ...بعد از اپدیت نرم افزار به حالت تریال برگشت ...برای همین پوشه ی کرک مربوط برنامه رو به محل نصبش انتقال دادم ...بعد از انتقال فایلها نرم افزار دیگه کار نکرد و از طرفی نمیتونستم حذفش کنم ...برای همین فایلاش رو از قسمت Program Files پاک کردم ...الان میخوام اونو میخوام دوباره نصب کنم ولی این ارور رو میده...ممنون میشم کمکم کنید....[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Ship Storm
10-02-2011, 09:38
سلام
شما نباید محتویات پوشه درون Program FIles رو پاک میکردید و باید از قسمت Add Remove Programs استفاده میکردید
برای حذف کامل نرم افزار از نرم افزارهای کمکی بهره بگیرید مثل :

Smarty Uninstaller Pro | برای اينستال کردن برنامه هاي نصب شده بروي کامپيوتر ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] 1 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) 2 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) 3 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]))

و همچنین بعد از نصب مجدد Tune Up شما به هیچ وجه نرم افزار رو آپدیت نباید بکیند و قسمت آپیدت اون رو هم باید غیر فعال کنید چون دارید از کرک استفاده میکنید و نرم افزار رو بصورت قانونی تهیه نکردید که آپدیت بخواهید انجام بدید

daniyal2007
11-02-2011, 07:56
با این نرم افزار که دوستمون معرفی کرده ، برنامه رو کاملا پاک کنید
بعد از نصب دوباره از طریق Safe mode ویندوز برنامه رو کرک کنید
( محتویات پوشه کرک رو در محل نصب بریزید )
برای نصب مجدد هم ، اگر آخرین نسخه برنامه رو دانلود و نصب کنید بهتره

ali6049
13-02-2011, 19:17
سلام
شما نباید محتویات پوشه درون Program FIles رو پاک میکردید و باید از قسمت Add Remove Programs استفاده میکردید
برای حذف کامل نرم افزار از نرم افزارهای کمکی بهره بگیرید مثل :

Smarty Uninstaller Pro | برای اينستال کردن برنامه هاي نصب شده بروي کامپيوتر ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] 1 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) 2 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) 3 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]))

و همچنین بعد از نصب مجدد Tune Up شما به هیچ وجه نرم افزار رو آپدیت نباید بکیند و قسمت آپیدت اون رو هم باید غیر فعال کنید چون دارید از کرک استفاده میکنید و نرم افزار رو بصورت قانونی تهیه نکردید که آپدیت بخواهید انجام بدید

با این نرم افزار که دوستمون معرفی کرده ، برنامه رو کاملا پاک کنید
بعد از نصب دوباره از طریق Safe mode ویندوز برنامه رو کرک کنید
( محتویات پوشه کرک رو در محل نصب بریزید )
برای نصب مجدد هم ، اگر آخرین نسخه برنامه رو دانلود و نصب کنید بهتره

مشکل اینه که برنامه تو لیست نمیاد که حذفش کنم....