PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : دانشگاه آزاد و المپیاد!

deC0d3R
09-02-2011, 16:17
سلام دوستان،من دانشجوی مهندسی مکانیک آزاد هستم، آیا میشه در المپیادهای دانشجویی شرکت کنیم یا نه؟ باشگاه دانش پژوهان جوان هم تو دانشگاهمون دفتر داره ولی نرفتم بپرسم (گفتم شاید خیط بشم! نیست که به بچه های آزاد این کارا نیومده!) در ضمن تو چندتا سایت رسمی هم دیدم شرایط چیه (گفته بود چند ترم باید پاس کنید و اینا) ولی نگفته بود آزاد میتونید یا نه! در ضمن اگه مرحله اولش قبول بشین دیگه کنکور ارشد نمیدین و میرین از آزاد به دولتی!

Reza31001
10-02-2011, 14:33
سلام دوستان،من دانشجوی مهندسی مکانیک آزاد هستم، آیا میشه در المپیادهای دانشجویی شرکت کنیم یا نه؟ باشگاه دانش پژوهان جوان هم تو دانشگاهمون دفتر داره ولی نرفتم بپرسم (گفتم شاید خیط بشم! نیست که به بچه های آزاد این کارا نیومده!) در ضمن تو چندتا سایت رسمی هم دیدم شرایط چیه (گفته بود چند ترم باید پاس کنید و اینا) ولی نگفته بود آزاد میتونید یا نه! در ضمن اگه مرحله اولش قبول بشین دیگه کنکور ارشد نمیدین و میرین از آزاد به دولتی!
منم اطلاع دقیق ندارم ولی فکر می کنم 100% (!!) میتونید شرکت کنید به چند دلیل: 1-باشگاه دانش پژوهان تو دانشگاهتون هست! (البته تنها کارش المپیاد نیست ولی همین که هست یعنی المپیادی هم وجود داره دیگه!!) 2- تو شرایط ننوشته نمی تونید شرکت کنید 3- همون طور که خودتون میگید بعد از قبولی در مرحلۀ اول می تونید از آزاد برید دولتی پس امکان شرکت هست براتون
4- مهم ترین دلیلش اینه که این المپیاد، المپیاد دانشجویی هست و شما هم یکی از دانشجویان این مملکت پس دلیل نداره نذارن شرکت کنید

موفق باشید:11:

deC0d3R
10-02-2011, 21:32
بعد از کمی جستجو سایت رسمی المپیاد دانشجویی رو یافتیدم

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

faraz-hacker
12-02-2011, 00:55
باید حداقل 70 واحد پاس کرده باشین!

deC0d3R
12-02-2011, 12:26
آره کلا نمی ارزه! به فکر ارشد باشیم بهتره ، چون آزمون مرحله اول المپیاد دقیقا کنکور ارشد هستش:41:

farshidshd
12-02-2011, 12:47
◄◄ تاپیــک جــامــع مـــباحــث مرتبـــط با دانشـــگاه آزاد►► ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] 1 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) 2 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) 3 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) 4 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) 5 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) ... آخرين صفحه ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]))