PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشکل من با کارت گرافیک EVGA GTS 450

black years
09-02-2011, 12:08
سلام به همه دوستان.
از وقتی که این گرافیک رو گرفتم و نصبش کردم تو همه بازیها لک میزنه.
مشخصات سیستمم:
cpu:intell e7400
Graphic:EVGA GTS450 1gb ddr5
Main:giga Ep45t-ud3lr
Ram:ADATA Gaming Saries DDR3-2000G(2*2GB)
Power:Memonex Silent Ex 600w real
HDD:Maxtor 500GB-16MB

EXTREME
09-02-2011, 17:15
ویندوز رو عوض کنید اسکن ویروس بکنید سیستم رو و درایور گرافیکتون رو آپدیت کنید
اگه درست نشد یا دمای سی پی یو و گرافیک بالاست
یا ممکنه پاور برق کافی به گرافیک نرسونه
یا این موضوع ممکنه اتفاقی بوده و به گرافیک نو ربطی نداشته باشه و از بدسکتور داشتن هاردتون باشه
اینا به شرطی هست که بازی سالم باشه و مشکلی نداشته باشه

black years
09-02-2011, 17:49
سلام.همه این کارا رو از قبل انجام دادم.همه بازیهایی که نصب کردم با گرافیک قبلیم که 9500gt بود به خوبی اجرا میشدن.
مشکل به حدیه که بازی GTA IV رو با گیرهای خیلی شدید اجرا میکنه.
ممکنه از سرعت پایین هارد باشه.چون همین گرافیک رو با یه سیستم دیگه که هاردش western 1tb-32mb بود تست کردم به خوبی بازی Battlefield Bad Company 2 رو اجرا کرد.
اما گرافیک gts250 1gb رو روی سیتم خودم تست گرفتم هیچ اثری از لکها نبود.

EXTREME
09-02-2011, 20:25
سلام.همه این کارا رو از قبل انجام دادم.همه بازیهایی که نصب کردم با گرافیک قبلیم که 9500gt بود به خوبی اجرا میشدن.
مشکل به حدیه که بازی GTA IV رو با گیرهای خیلی شدید اجرا میکنه.
ممکنه از سرعت پایین هارد باشه.چون همین گرافیک رو با یه سیستم دیگه که هاردش western 1tb-32mb بود تست کردم به خوبی بازی Battlefield Bad Company 2 رو اجرا کرد.
اما گرافیک gts250 1gb رو روی سیتم خودم تست گرفتم هیچ اثری از لکها نبود.
پس اگه با gts 250 هم تست کردیدو درست بوده نباید از هارد باشه و از دمای سی پی یو هم نیست
چون روی یه سیستم دیگه هم تست شده پس گرافیک هم سالمه و درایورشم سالمه
پس مشکل شما یا از پاوره یا ویندوز یا دمای بالای گرافیک دماشو بعد بازی با gpu-z ببینید چنده و در حالت بیکاری هم همینطور یا اینکه باید بایوس رو آپدیت کنید احتمالا
ویندوز رو عوض کنید و با یه پاور دیگه سیستم رو چک کنبد اگه درست نشد برید آپدیت بایوس
سی پی یو تون هم خوبه نباید محدودیت ایجاد کنه

black years
09-02-2011, 20:47
دمای گرافیک در حالت عادی بین 30 تا 36 درجه و تو بازی بین 55تا 73 درجه بستگی به بازی داره.فکر نمیکنم واسه پاور باشه چون تو سایت EVGA زذه بود با پاور 400 وات را می افته.
امکان داره قطعات با هم مچ نباشن.
اگه پاور کم بیاره باید سیستم هنگ کنه یا پاور داغ کنه که از این خبرا نیست.پاورش دارای دو شاخه 12 ولت هر شاخه 24 امپر میده.

EXTREME
09-02-2011, 21:29
دما گرافیک هم خوبه آخرین ورژن درایورشو گرفتین
بایوس مین رو هم آپدیت کنید
توی همه ی بازیها لک میزنه؟

black years
09-02-2011, 22:29
آره تو همه لک میزنه آما GTA IV خیلی شدید به طوری که حتی بازی نمیشه کرد بعضی اوقات تصویر به کلی می ایسته.
گرافیکش جدیده و سون ساپورت هم 64وهم32 بیت بی غیر از IV تو بازی های دیکه لک های ریز و در حد 1 ثانیه ای میزنه ویندوز XP رو هم خوب ساپورت نمیکنه و در حین نصب ویندوز بعد ریستارت قسمت نصب نهایی نمیاد وجاش ارور display Setting میده و ویندوز بالا مییاد.
خودم از ویندوز سون 64 بیت استفاده می کنم.

EXTREME
10-02-2011, 09:35
آره تو همه لک میزنه آما GTA IV خیلی شدید به طوری که حتی بازی نمیشه کرد بعضی اوقات تصویر به کلی می ایسته.
گرافیکش جدیده و سون ساپورت هم 64وهم32 بیت بی غیر از IV تو بازی های دیکه لک های ریز و در حد 1 ثانیه ای میزنه ویندوز XP رو هم خوب ساپورت نمیکنه و در حین نصب ویندوز بعد ریستارت قسمت نصب نهایی نمیاد وجاش ارور display Setting میده و ویندوز بالا مییاد.
خودم از ویندوز سون 64 بیت استفاده می کنم.
من فکر کنم شما درایور درستشو نگرفتید هیلتر شکن اگه دارید اینو دانلود کنید

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
این آخرین ورژن درایور گرافیکه اگه دانلود کردید اول دراور قبلیو از تو safe mode پاک کنید بعد اینو نصب کنید و سپس
سیستم رو ریستارت کنید

black years
11-02-2011, 14:48
مجددا سلام.اقا مشکل حل شد رو یه هارد Maxtor 250GB ویندوز نصب کردم و دوباره بازیو نصب کردم فهمیدم سرعت هارد سیستمم امده پایین.بازم از راهنماییهاتون متشکرم.:20: