PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشکلات نصب و اجرا - Test Drive Unlimited 2

صفحه ها : [1] 2 3

mosolim
07-02-2011, 09:45
Test Drive Unlimited 2 (2011/RUS/1C)

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Game Information:

کد:
Released: 11 February 2011.
Genre: Arcade / Racing (Cars) / 3D
Developer: Eden Studios
Foreign Publisher: Atari
Russian publisher: 1C-SoftKlab
Publication Type: license
Language: Russian
Language: Russian
Tablet: None (SecuROM 8.02.0015)
Size: 6.34 GB
System requirements:

کد:
Operating system: Windows XP SP2 SP3/Vista / 7
Processor: Intel Core 2 Duo processor with a clock speed of 2.2 Gb or AMD Athlon X2 4400 +
RAM: 2 GB
Video Card: GeForce 8800 GTX / ATI Radeon HD 3870 or higher with 512 MB VRAM
Sound Card: DirectX compatible
Free hard drive space: 18 GB

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

من این و دارم دانلود میکنم وقتی نصب کردم خبرشو بتون میدم. ولی روسیه. اگه شد زبانشم گیر میارم.

ویرایش :

Installation
- Mount image
key - ( A52C-EKNZ-L539-DU7T)
- Wait for crack

mosolim
07-02-2011, 13:49
سلام
راستی دوستان فایل ایمج با پسوند mdx رو چه جوری میشه باز کرد.؟ با ultra iso باز کردم اما وقتی روی فایل نصبی کلیک میکنم ارور میده. اروری که مربوط میشه به نبودن فایل تو اون دایرکتوری ( منظور درایوی که ایمج توش هست ) البته تو لیست فرمت های ساپورت کننده برنامه ی الترا ایزو پسوند mdx وجود نداره.

hobgoblin
07-02-2011, 15:13
نسخه PC با كرك Skidrow

mosolim
07-02-2011, 15:38
کرک بازی به تنهایی به حجم 19.5 مگ

Baby nfs
07-02-2011, 16:06
امشب دیگه فک نکنم خوابم بیاد. میشینم پای سیستم تک تک اون بیت هایی که موقع دانلود درحال دریافت هستن رو واسه خودم یه داستانی براش میسازم تا سرم گرم شه و دانلودش تموم شه.:19: اگه دانلودش امروز تموم شد باید به فکر یه بهونه ای باشم که فردا سرکار نرم و خونه بمونم.:21: وای پسر خدا اجرت بده که لینکو گذاشتی!:10:
--------------------
آخ نه! یادم نبود حجمش اینقدر زیاده.:19: 16 پارت 400 مگی + یه پارت 175 مگی. نمیدونم چقدر طول بکشه. داداش مصطفی چی شد اون توضیحاتت , میخوام آب طلا بگیرمشون.:31:

Amin.P30
07-02-2011, 17:49
لینک مستقیم:

mosolim
07-02-2011, 18:05
سلام
خودمونیم ها تو هم دندون بچه ها رو شمردی میدونی چه خبره اذیت میکنی. اقا یکی نبود منو راهنمایی کنه هر کسی به هم بگه که این فایل رو با چی بازی کنم ( ایمج با پسوند mdx ) همین امشب میگم که بازی رو pc چطوریه.اخه من کامل بازیو دارم ولی نتونستم نصبش کنم به خاطر فرمت عجیب فایل ایمج.

Leon-117
07-02-2011, 18:41
سلام
خودمونیم ها تو هم دندون بچه ها رو شمردی میدونی چه خبره اذیت میکنی. اقا یکی نبود منو راهنمایی کنه هر کسی به هم بگه که این فایل رو با چی بازی کنم ( ایمج با پسوند mdx ) همین امشب میگم که بازی رو pc چطوریه.اخه من کامل بازیو دارم ولی نتونستم نصبش کنم به خاطر فرمت عجیب فایل ایمج.
سلام.
فكر كنم با Alcohol 120%‌ بشه اجرا كرد.Virtual clone drive هم فكر كنم بتونه اجرا كنه.

mosolim
07-02-2011, 19:26
راستی بالاخره من بازی رو اجرا کردم رو pc فقط نمی دونم چرا به صورت ویندوز اجرا میشه . تنظیماتی هم برای فول اسکرین نداشت. یه چند تا شات هم گرفتم قرار میدم.

بابت این عکس من معذرت میخوام صرفا خواستم کاراکتر ها رو نشون بدم.

راستی یه نکته هنگام اجرای بازی انلاین نباشید.کرک های صفحه قبل هم کامل و درسته ( برای دوستمون جناب hobgoblin رو دانلود کنید حجمش کمتره برا من حجم بیشتری داره ولی هر دوش یکیه ) .بازی افت فریم محسوس نداره.

bbp
07-02-2011, 20:37
mosolim شما مشخصات سيستمت چي هست و با چه گرافيكي بازي رو اجرا كردي؟

pishoolii
07-02-2011, 22:26
بچه ها یکی کف سیستم مورد نیاز رو میگه؟؟ مرسی

mosolim
07-02-2011, 22:30
mosolim شما مشخصات سيستمت چي هست و با چه گرافيكي بازي رو اجرا كردي؟

سلام
من یه پردازنده 4400 amd دارم و یه ati 4670 با سه گیگ رم 800 چندان قوی نیست. بازی رو high بدون AA و VS و روی رزولشین 1152*840 بازی میکنم.

Amin.P30
07-02-2011, 22:43
سلام

ALCOHOL براحتی بازش میکنه.

shab_2008
07-02-2011, 22:45
راستی بالاخره من بازی رو اجرا کردم رو pc فقط نمی دونم چرا به صورت ویندوز اجرا میشه . تنظیماتی هم برای فول اسکرین نداشت. یه چند تا شات هم گرفتم قرار میدم.

بابت این عکس من معذرت میخوام صرفا خواستم کاراکتر ها رو نشون بدم.

Alt رو بگیرید و بعد Enter رو بزنید فول اسکرین میشه.

namber_one
08-02-2011, 08:47
آخ جوووووووووووووووووووووووو ن
پس یسش اومد بالاخره
امشب میگیرم :31:

به محض اینکه ترینری برای بازی گذاشته بشه حتما میارمش اینجا :D

mosolim
08-02-2011, 09:50
ALCOHOL براحتی بازش میکنه.

سلام
مرسی ولی من با daemon tools 4.4 به بالا بازش کردم. alcohol روی ویندوز 7 نصب نمیشه. به هر حال من نصب کردم و دارم بازی میکنم.

sinaxex
08-02-2011, 18:56
دوستان لینک مستقیم دانلود این بازی رو براتون میزارم من هخم گذاشتم برای دانلود تا تموم شه امیدوارم ازش لذت ببرید:

Advanced Ali-001
08-02-2011, 18:57
ای بابا پس چیشد هیج جا نداره که...
اینpc نمیاد مسخره کردن؟:13:

mosolim
08-02-2011, 19:43
سلام
می خواید من خودم سورسشو بدم به مغازه های کرج؟ :31:
ولی جدا یبار اینکارو کردم ( اخه بیشتر وقتها بازی ها برام خیلی زود میان قبل از مغازه ها ) مغازه قبول نکرد گفت ما خودمون دانلود میکنیم بعد پکش میکنیم میدیم دست ملت از شما نمیگیریم. ( اصولا مغازه های کرج هم خوابشون از همه سنگیره هم ادعاشون از همه بیشتر )

marmolak kocholo
08-02-2011, 20:10
نسخه Xbox دو روز یا 3 روز پیش تو مغازه های تهران بود ( اگه اشتباه نکرده باشم )
نسخه PC هم امروز صبح تو تهران اومد.

vegas
08-02-2011, 20:18
سلام
می خواید من خودم سورسشو بدم به مغازه های کرج؟ :31:
ولی جدا یبار اینکارو کردم ( اخه بیشتر وقتها بازی ها برام خیلی زود میان قبل از مغازه ها ) مغازه قبول نکرد گفت ما خودمون دانلود میکنیم بعد پکش میکنیم میدیم دست ملت از شما نمیگیریم. ( اصولا مغازه های کرج هم خوابشون از همه سنگیره هم ادعاشون از همه بیشتر )
شما مگه زبان بازیتون روسی نبود ؟

mosolim
08-02-2011, 20:42
شما مگه زبان بازیتون روسی نبود ؟
نه دو زبانه بود . انگلیسی هم داشت.

m64m64
08-02-2011, 22:08
دوستان من برای نصب بازی نیاز به سریال نامبر دارم ! شما دارین بهم بدین؟؟؟

mosolim
08-02-2011, 22:30
دوستان من برای نصب بازی نیاز به سریال نامبر دارم ! شما دارین بهم بدین؟؟؟
key - ( A52C-EKNZ-L539-DU7T)

papillon11
08-02-2011, 23:36
ببینم دوستان . این نسخه pc که الان میشه دانلود کرد نسخه ی بتاشه ، چون 3گیگ ، چه فرقی با اصلی داره

sinaxex
09-02-2011, 00:33
ببینم دوستان . این نسخه pc که الان میشه دانلود کرد نسخه ی بتاشه ، چون 3گیگ ، چه فرقی با اصلی داره
نسخه ایی که صفحه پیش برای دانلود گذاشتن نزدیک به 7 گیگ هست و نسخه اصلی ایش هست به همراه کرک

Hojjat07
09-02-2011, 12:15
چه جوری میشه بازی رو Full Screen اجرا کرد ...

mosolim
09-02-2011, 12:34
چه جوری میشه بازی رو Full Screen اجرا کرد ...

ای ول خوب گفتی . سوال منم هست. هر کاری میکنم فول اسکرین نمیشه.

GiggleClub
09-02-2011, 13:14
صفحهات قبل یکی گفته بود alt+enter
بزنید شاید فول اسکرین بشه

bbp
09-02-2011, 13:34
صفحهات قبل یکی گفته بود alt+enter
بزنید شاید فول اسکرین بشه

يا shift + tab

يا shift + F4

abbas_p
09-02-2011, 14:10
لینک مستقیم راپیدباز بازی
Test Drive Unlimited 2 SKIDROW+CRACK+1GB

oo_arash
09-02-2011, 23:15
من نمیتونم سیو کنم...
چی کار باید کرد؟

iCe m@n
09-02-2011, 23:20
روش نصب و اجرای بازی Test Drive Unlimited 2

دوستانی که با نصب و راه اندازی این بازی به نوعی مشکل دارن یه نگاه به این مطالب بندازن تا مشکلشون حل بشه....

1- اگه قبلا بازی رو نصب کردید و ناموفق بوده، اونو Uninstall کنید و Save های مربوط به اون رو هم پاک کنید

2- بازی رو با همون سریالی که همراهشه نصب کنید. (ترجیحا اگه تو یه درایو دیگه باشه بهتره)

3- از کرکی که تو DVD بازی موجوده به هیچ عنوان استفاده نکنید

4- قبل از هر کاری آپدیت ورژن 3 بازی رو نصب کنید ( این کار واسه اینه که موقع اجرای بازی تو حالت آنلاین پیغام دانلود آپدیت ظاهر نشه و ک.ر.ک از کار نیفته) بعد از نصب آپدیت، ورژن بازی باید v0.86 build5 بشه

5- از ک.ر.ک Skidrow مربوط به آپدیت 3 استفاده کنید و اونو تو فولدر بازی Replace کنید

اینم آدرس دانلود آپدیت 3 و ک.ر.ک Skidrow با حجم حدود 54 مگ

کد:
6- بعد بازی رو اجرا کنید

اگه کانکت نباشید که هیچی.... اگه کانکت باشید، یه دانلود حدود 650 کیلو بایتی انجام میشه و دیگه تمام

درصورتی که کارهای گفته شده رو انجام دادید و کماکان بازی اجرا نشد.....

1- یا ویندوزتون مشکل داره...

2- یا درایور کارت گرافیک، DirectX و ... قدیمیه

3- یا خود بازی درست نصب نشده، مثلا DVD مشکلدار بوده

4- یا شما اصلا شانس ندارید این بازی رو نصب کنید... پس از خیرش بگذرید بهتره [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

با تشکر از کیوان عزیز به خاطر نوشتن این مطلب مفید

oo_arash
09-02-2011, 23:24
من وقتی از بازی میام بیرون و دوباره میرم از اول میاد...

iCe m@n
10-02-2011, 00:42
من وقتی از بازی میام بیرون و دوباره میرم از اول میاد...

مطمئنی شما که از اول میاد چون من خودم هروقت خسته میشم میام بیرون و خودش به طور اتوماتیک سیو میکنه چون اصلا گزینه ای به نام سیو توی بازی نیست که بخواید سیو کنید باهاش بازی رو منم اول فکر میکردم سیو نمیشه یا من سیو نمیکنم ولی بعد دیدم نه خودش اتومات سیو میکنه:46:

mosolim
10-02-2011, 12:01
سلام
امید شما بازیو گرفتی فول اسکرین اجرا میشه؟ اگه آره راه خاصی داره یا اینکه از همون اول فول اسکرین بود اگه بازم اره میشه کرک رو برای ما هم قرار بدی؟

ممنون ...

iCe m@n
10-02-2011, 16:48
سلام
امید شما بازیو گرفتی فول اسکرین اجرا میشه؟ اگه آره راه خاصی داره یا اینکه از همون اول فول اسکرین بود اگه بازم اره میشه کرک رو برای ما هم قرار بدی؟

ممنون ...

سلام

بله مسلم جان من دیشب بازی دستم رسید از همون اول فول اسکرین نبود ALT+ENTER رو زدم فول اسکرین شد البته یکی از بچه ها مانیتور 15 اینچ داره میخواست فول اسکرین کنه ارور میداد Resolution not support از توی تنضیمات گرافیک Resolution بازی رو نسبت به مانیتورش تنظیم کردیم یعنی 768*1024 برای اون هم با ALT+ENTER فول اسکرین شد

حالا این راه ها رو امتحان کن اگه نشد چشم من کرک بازی رو برات میزارم یا حضورن بهت کرک رو میرسونم:46:

mosolim
10-02-2011, 19:58
سلام

بله مسلم جان من دیشب بازی دستم رسید از همون اول فول اسکرین نبود ALT+ENTER رو زدم فول اسکرین شد البته یکی از بچه ها مانیتور 15 اینچ داره میخواست فول اسکرین کنه ارور میداد Resolution not support از توی تنضیمات گرافیک Resolution بازی رو نسبت به مانیتورش تنظیم کردیم یعنی 768*1024 برای اون هم با ALT+ENTER فول اسکرین شد

حالا این راه ها رو امتحان کن اگه نشد چشم من کرک بازی رو برات میزارم یا حضورن بهت کرک رو میرسونم:46:

سلام
مرسی درست شد. راحت فول اسکرین کردم و مشکلی نداره. اما خوب رو همون کنسول میرم . رو کنسول تقریبا اخراشم. البته هنوز لیسانس a1 رو نگرفتم.

papillon11
10-02-2011, 20:19
دوستان این بازی واسه شما لگ می زنه . واسه من لگ می زنه. به گرافیکش نمی خوره اونقدر خوف باشه که لگ بزنه . از کرکش نیست؟ من درت و نیدفوراسپیدو رو های بازی می کردم

iCe m@n
10-02-2011, 20:45
دوستان این بازی واسه شما لگ می زنه . واسه من لگ می زنه. به گرافیکش نمی خوره اونقدر خوف باشه که لگ بزنه . از کرکش نیست؟ من درت و نیدفوراسپیدو رو های بازی می کردم

نه برای من که حتی یک ذره هم لک نمیزنه و تمام تنضیمات هم روی very high هست و مثل آب خوردن بازی میکنم:8:
شما مشخصات سیستمت چی هست که لگ میزنه؟ تنضیماتت رو آخرین حد هست؟:13:

papillon11
11-02-2011, 08:30
نه برای من که حتی یک ذره هم لک نمیزنه و تمام تنضیمات هم روی very high هست و مثل آب خوردن بازی میکنم:8:
شما مشخصات سیستمت چی هست که لگ میزنه؟ تنضیماتت رو آخرین حد هست؟:13:
گرافیک 4650 ، core2 duo 2ghz،چهار گیگ رم . درایوم آبدیته

iCe m@n
11-02-2011, 13:40
گرافیک 4650 ، core2 duo 2ghz،چهار گیگ رم . درایوم آبدیته

خب سیستم مورد نیازش این هست

Recommended System Requirements:

CPU:Intel Core 2 Duo 2.2GHz or AMD Athlon X2 4400+

RAM:2GB

VGA:Nvidia GeForce GTX 280 / ATI Radeon HD 4870

DX:DirectX 9.0c

HDD:14 GB

Sound:DirectX 9.0c-compatible

Network:Internet Broadband Connection, Microsoft .NET 3.5 required

skhammari
12-02-2011, 08:45
سلام
برای من هم روی تنظیمات low حتا لگ میزنه
گرافیکمم 250 gts هست
از کرک نیست ؟

iCe m@n
12-02-2011, 13:29
سلام
برای من هم روی تنظیمات low حتا لگ میزنه
گرافیکمم 250 gts هست
از کرک نیست ؟

چرا دوست عزیز میتونه از کرک هم باشه شما این کرک رو دانلود کن بریز ایشالا که مشکلت حل بشه

امير موسر
12-02-2011, 19:25
آقا این چرا تنظیمات گرافیکی نداره !!!؟

hesam_g59
12-02-2011, 19:40
برا من صداش فوق العاده کمه...
توی تنظیمات خودش... صدا ها حد اعلا هستن..صدای اسپیکر رو باید بزارم آخر.. تا بشنوم... چرا؟ کسی این مشکل رو نداره؟

امير موسر
12-02-2011, 19:41
درست شد مرسی !

lurenzo
12-02-2011, 23:14
توی تنظیمات خودش... صدا ها حد اعلا هستن..صدای اسپیکر رو باید بزارم آخر.. تا بشنوم... چرا؟ کسی این مشکل رو نداره؟

منم این مشکل رو دارم.
از کرک SKIDROW استفاده میکنم ولی اصلا بازی صدا نداره!
همه چیز اوکی هستش الی صدا!!!

iCe m@n
12-02-2011, 23:15

دوست عزیز یکی از بهترین قسمت های بازی همین صدا گذاریش هست وصدا ها هم کم نیست من همیشه ولوم رو معمولی میذارم و از صدا ماشین هاش لذت میبرم شما ببین اسپیکر هات مشکل نداشته باشه با صدا از یکیش پخش نمیشه که این مشکل صدا رو داری:13:

چون برای صدا دیگه کاری نمیشه کرد نه میتونه از کرک باشه نه از بازی فقط به سیستم و اسپیکر خودت بستگی داره:31:

iCe m@n
12-02-2011, 23:21
منم این مشکل رو دارم.
از کرک SKIDROW استفاده میکنم ولی اصلا بازی صدا نداره!
همه چیز اوکی هستش الی صدا!!!

دوست عزیز اینکه میگید اصلا بازی صدا نداره برای من هم همین مشکل رو داشت توی تنظیمات صدا pc خودم یکم دستکاری کردم درست شد مشکل صدا فقط میتونه از اسپیکر های خودتون باشه و به کرک و بازی هم ربطی نداره شما هم تنضیمات صدای pc تون رو یک چک بکنید انشا الله درست میشه:46:

lurenzo
13-02-2011, 00:22
دوست عزیز اینکه میگید اصلا بازی صدا نداره برای من هم همین مشکل رو داشت توی تنظیمات صدا pc خودم یکم دستکاری کردم درست شد مشکل صدا فقط میتونه از اسپیکر های خودتون باشه و به کرک و بازی هم ربطی نداره شما هم تنضیمات صدای pc تون رو یک چک بکنید انشا الله درست میشه:46:

آخه در بیرون از بازی و در محیط ویندوز صدا دارم. توی بقیه بازی ها هم صدا دارم. هنگام پخش فیلم و موزیک هم صدا دارم.
اولین باره که توی یک بازی اصلا صدا ندارم.برام یکم عجیبه!!!:blink:

iCe m@n
13-02-2011, 00:35
آخه در بیرون از بازی و در محیط ویندوز صدا دارم. توی بقیه بازی ها هم صدا دارم. هنگام پخش فیلم و موزیک هم صدا دارم.
اولین باره که توی یک بازی اصلا صدا ندارم.برام یکم عجیبه!!!:blink:

دقیقا من هم همینجوری بودم توی همه حالت صدا داشتم غیر از بازی رفتم توی اکولایزر صدام یکمی دستکاری کردم درست شد.

lurenzo
13-02-2011, 00:47
دقیقا من هم همینجوری بودم توی همه حالت صدا داشتم غیر از بازی رفتم توی اکولایزر صدام یکمی دستکاری کردم درست شد.

ممنون مشکل منم حل شد!
واقعا قضیه جالب و تا حدودی مسخرست.
من هم رفتم Speaker Configuration رو از Quadraphonic به Stereo تغییر دادم ، صداش درست شد!

iCe m@n
13-02-2011, 02:25
ممنون مشکل منم حل شد!
واقعا قضیه جالب و تا حدودی مسخرست.
من هم رفتم Speaker Configuration رو از Quadraphonic به Stereo تغییر دادم ، صداش درست شد!

خب خداروشکر که مشکلتون حل شد:46:
البته قضیه جالبی نیست همون مسخره بهتره براش چون منم اولین بارم بود که توی بازی همچین مشکلی داشتم و به این صورت حل شد:27:

موفق باشید:11:

IMAP
14-02-2011, 19:11
سلام به همه دوستان به نظر شما مشکل این بازی با من و PCم چیه

بازیه نفهم[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Yi Yi
14-02-2011, 19:17
کسی serial number مورد نیاز برای نصب این بازی رو در اختیار داره؟
امان از این فروشنده های بی تفاوت!

Mostafa NBA
14-02-2011, 19:42
کسی serial number مورد نیاز برای نصب این بازی رو در اختیار داره؟
امان از این فروشنده های بی تفاوت!

صفحه های قبل یکی از دوستان گذاشت.

bbp
14-02-2011, 20:02
آره مسلم جان...
حالا يه برنامه ميچينيم بيا اينجا بشين با ويل برو ببين چي ميشه !!!
واقعا حس رانندگي با همون ماشين بهت القا ميشه

اينم سريال نامبر :

A52C-EKNZ-L539-DU7T

ويرون رو خريدم عكساي ويژه ميزارم... :46:

Yi Yi
14-02-2011, 20:03
صفحه های قبل یکی از دوستان گذاشت. من که چیزی پیدا نکردم!

اينم سريال نامبر :

بالاخره پیدا شد!

IMAP
14-02-2011, 21:18
سلام به همه دوستان به نظر شما مشکل این بازی با من و PCم چیه

بازیه نفهم[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

یعنی هیچکدومتون نمیدونید دلیل این چیه؟

Yi Yi
14-02-2011, 21:22
یعنی هیچکدومتون نمیدونید دلیل این چیه؟
ابتدا روی فایل UpLauncher.exe کلیک و در پنجره ی جدید روی Play کلیک کن.

IMAP
15-02-2011, 12:57
ابتدا روی فایل UpLauncher.exe کلیک و در پنجره ی جدید روی Play کلیک کن.

خیلی ممنون از راهنماییتون ولی مشکل بزرگتر اینجاست که تو اون صفحه Play غیر فعاله :41:

marmolak kocholo
15-02-2011, 13:02
خیلی ممنون از راهنماییتون ولی مشکل بزرگتر اینجاست که تو اون صفحه Play غیر فعاله :41:

شما اگه به اینترنت وصل هستید موقع اجرای بازی، چند لحظه صبر کنید لانچر به سرور بازی متصل میشه یه سری چیزارو مثل آپدیت و ... رو چک می کنه و بعد گزینه ی Play فعال میشه
اگه به اینترنت وصل نیستید یه پیغام میده موقع اجرای لانچر Cancel کنید بعد یه پیغام دیگه میده Yes کنید...

Lamanta
15-02-2011, 13:34
بچه ها من بازی رو گرفتم و کرک Skidrow ش رو ریختم و DirectX توی بازی هم نصب کردم وقتی می خوام برم توی بازی این میاد
چی کنم ؟

iCe m@n
15-02-2011, 16:43
بچه ها من بازی رو گرفتم و کرک Skidrow ش رو ریختم و DirectX توی بازی هم نصب کردم وقتی می خوام برم توی بازی این میاد
چی کنم ؟

سیستم شما این فایل d3dx9_40.dll رو کم داره اگه دایرکتس 9 داری نصب کن درست میشه چون این فایل توی دایرکتس 9 هستش

roteal2007
15-02-2011, 20:21
سلام دوستان من این بازی رو گرفتم اما زیاد جالب نبود در مقایسه با nfs hp گرافیک جالبی نداشت ولی چشم اندازش خوب بود....
کلا خوشم نیومد ....گیمر نیستم و این نظر شخصی بود که دیروز این تاپیک رو دید و رفت بازی رو خرید و نصب کرد....
کارت گرافیک هم رو لپ تاپ geforce gt540 m 1gig بود که dx 11 ساپورت میکنه پس منتظر کرایسیس2 هستیم....

alpha007
15-02-2011, 21:51
آقا اول نصب ازم سریال میخواد
اینو دیگه کجای دلم بزارم؟

ehsan_update
15-02-2011, 22:10
دوستان من امروز بازی رو نصب کردم ولی به صورت Full screen اجرا نمیشه(به صورت window) هستش. رزلوشن رو هم تغییر دادم درست نشد. :41: ممنون میشم از راهنماییتون

marmolak kocholo
15-02-2011, 22:19
دوستان من امروز بازی رو نصب کردم ولی به صورت Full screen اجرا نمیشه(به صورت window) هستش. رزلوشن رو هم تغییر دادم درست نشد. :41: ممنون میشم از راهنماییتون

Alt+Enter رو بزن فول اسکرین میشه.

marmolak kocholo
15-02-2011, 22:22
آقا اول نصب ازم سریال میخواد
اینو دیگه کجای دلم بزارم؟

دوستان خواهش می کنم وقتی می خواین پست بدید صفحات قبل رو یه نگاهی بکنید... !!:41:
دقیقا یک صفحه ی پیش یکی از دوستان همین سوال رو پرسید و بهش جواب داده شد !

سریال بازی :

A52C-EKNZ-L539-DU7T

alpha007
15-02-2011, 23:20
دوستان خواهش می کنم وقتی می خواین پست بدید صفحات قبل رو یه نگاهی بکنید... !!:41:
دقیقا یک صفحه ی پیش یکی از دوستان همین سوال رو پرسید و بهش جواب داده شد !

سریال بازی :

A52C-EKNZ-L539-DU7T
ممنون
ولی وقتی هیجان بازی بخواد رو آدم تاثیر بزاره،میزاره واسه همین فرصتو از آدم میگیره

iCe m@n
16-02-2011, 00:33
سلام دوستان من این بازی رو گرفتم اما زیاد جالب نبود در مقایسه با nfs hp گرافیک جالبی نداشت ولی چشم اندازش خوب بود....
کلا خوشم نیومد ....گیمر نیستم و این نظر شخصی بود که دیروز این تاپیک رو دید و رفت بازی رو خرید و نصب کرد....
کارت گرافیک هم رو لپ تاپ geforce gt540 m 1gig بود که dx 11 ساپورت میکنه پس منتظر کرایسیس2 هستیم....

خب هرکسی یک سلیقه ای داره
ابن بازی هم یک جوری هست که هرکسی ازش خوشش نمیاد سبکش یک جورایی با بقیه racing ها فرق داره برای همین به دل هرکسی نمی شینه

ولی توی این تاپیک باید این پستت رو مطرح میکردی که تاپیک بازی هست

این تاپیک مخصوص مشکلات نصب و اجرا هست:31:
من با این بازی خیلی حال کردم ولی من هم منتظر کرایسیس 2 هستم بی صبرانه:46:

B.3.S.T
16-02-2011, 13:19
بازی واسه من فول اسکرین نیست چرا؟
فکر کنم نمیشه کنترل کیبورد رو دستکاری کرد...چون من هر کار کردم تغییر بدم نشد!
اول هم که می خواد وارد بازی بشه باید حتمآ به اینترنت وصل شه!
راستی بازی واسه من لگ میزنه کم!نه طوری که نشه بازی کرد ولی بازم جالبناک نیست

The Rover
16-02-2011, 17:35
فول اسکرین میشه! دوباره با Alt+Enter امتحان کن!
من که چپ دستم اکثرا مجبورم کنترل عوض کنم! این بازی هم میشه. مشکلی نداره
وقتی کرکو بریزی دیگه اتصال به انترنت نمیخواد. وقتی ارور داد شما کنسل میکنی و بعدش میری افلاین

B.3.S.T
16-02-2011, 23:15
ممنون نیما جان....
میگم مثل اینکه این بازی به من نیومده....!: دی
به قدری لگ دارم تو بازی که ماشین بعضی جاها شوت میشه اینور اونور اصلآ متوجه نمیشم چی شد!همه تنظیمات گرافیکی رو هم رو low گذاشتم!

iCe m@n
17-02-2011, 00:49
بازی واسه من فول اسکرین نیست چرا؟
فکر کنم نمیشه کنترل کیبورد رو دستکاری کرد...چون من هر کار کردم تغییر بدم نشد!
اول هم که می خواد وارد بازی بشه باید حتمآ به اینترنت وصل شه!
راستی بازی واسه من لگ میزنه کم!نه طوری که نشه بازی کرد ولی بازم جالبناک نیست

برای فول اسکریین همونطور که دوستمون گفت Alt+Enter رو بزنید

کنترل کیبورد هم میشه تغییر داد یک قلق خاصی داره شما توی تنظیمات روی دکمه ای که میخوای تغییر بدی کلیک کن 3 ثانیه صبر کن و بعد دکمه مورد نظر خودت رو لحاظ کن به این صورت هر دکمه ای رو بخوای میتونی تغییر بدی
برای اتصال هم شما باید گزینه Cancel رو بزنی وتا گزینه paly روشن بشه به رنگ قرمز بعد روی Play کلیک کن بعد گزینه yes رو بزن تا وارد بازی بشه
برای لگ بازی هم دو حالت داره یا میتونه از ضعف سیستم تون باشه هم از کرک بازی/ شما سیستمت چی هست؟ کرک چی هست؟

سیستم مورد نیاز بازی رو چند صفحه قبل گذاشتم میتونی مشاهده کنی

B.3.S.T
17-02-2011, 12:59
CPU:intel Core 2 Duo Cpu E8400 2.80
RAM:2
VGA:XFX 9800GT 1GB

البته من رو XP SP3 نصب کردم نه روی 7 ....
خیلی بازیهای با گرافیکتر از اینم اجرا کردم رو نهایت تنظیمات ولی این اولین باره اینجوریه!
واسه کنترلر بازی هم من چند بار تست کردم ولی نمیشه دستی تغییرش داد!با گیم پد که تغییر میدم درست میشه ولی با کیبورد نمیشه هر کار کردم!
آخرین کرک رو هم ریختم بازم درست نشد!

iCe m@n
17-02-2011, 14:15
CPU:intel Core 2 Duo Cpu E8400 2.80
RAM:2
VGA:XFX 9800GT 1GB

البته من رو XP SP3 نصب کردم نه روی 7 ....
خیلی بازیهای با گرافیکتر از اینم اجرا کردم رو نهایت تنظیمات ولی این اولین باره اینجوریه!
واسه کنترلر بازی هم من چند بار تست کردم ولی نمیشه دستی تغییرش داد!با گیم پد که تغییر میدم درست میشه ولی با کیبورد نمیشه هر کار کردم!
آخرین کرک رو هم ریختم بازم درست نشد!

سیستمی که بشه این بازی رو باهاش روون با گرافیک بالا انجام داد این هست

Recommended System Requirements:

CPU:Intel Core 2 Duo 2.2GHz or AMD Athlon X2 4400+

RAM:2GB

VGA:Nvidia GeForce GTX 280 / ATI Radeon HD 4870

DX:DirectX 9.0c

HDD:14 GB

Sound:DirectX 9.0c-compatible

Network:Internet Broadband Connection, Microsoft .NET 3.5 required

با این حساب گرافیکتون برای این بازی کم هست و خودش میتونه دلیل لگ توی بازی باشه

واشه کنترلر هم همونطوری که گفتم شما عمل کنید باید عمل کنه چون من هم برای خودم هم یکی از دوستانم تغییر دادم خب همونطوری که برای گیم پد عمل میکنید برای کیبورد هم همون کار ها رو انجام بدید البته کلا تنظیمات بازی خیلی پیچیده هست و شما اولین کسی نیستید که این مشکل رو داره

برای کرک هم این کرک رو چند نفر امتحان کردن و مشکلی نداشتند شما هم تست کن ایشالا که مشکلت حل میشه:46:

apoosh
17-02-2011, 15:40
من تو بازی مشکل دارم!
اول که بازی رو اجرا میکنم همه چی روان و خوب هست اما پس از چند دقیقه همه چیز به شدت کند میشه! فقط وقتی مرحله بازی عوض بشه دوباره روان میشه اما پس از چند دقیقه همین کندی میاد به سراغش!! تنظیمات گرافیکی رو هم عوض کنم تاثیری نداره
پچی یا کرکی نداره که درست شه؟!
کرک خودم نمیدونم چی چی هست اما چون حجمش 19.5 مگابایت هست درست مثل اینی که شما لینکش رو در پست بالا دادین، پس حدس مسزنم که یکی باشه
لطفا یکی راهنمایی کنه چون میدونم ایراد از کانفیگ سیستم هم نیست و باگ بازی هست

iCe m@n
17-02-2011, 18:20
من تو بازی مشکل دارم!
اول که بازی رو اجرا میکنم همه چی روان و خوب هست اما پس از چند دقیقه همه چیز به شدت کند میشه! فقط وقتی مرحله بازی عوض بشه دوباره روان میشه اما پس از چند دقیقه همین کندی میاد به سراغش!! تنظیمات گرافیکی رو هم عوض کنم تاثیری نداره
پچی یا کرکی نداره که درست شه؟!
کرک خودم نمیدونم چی چی هست اما چون حجمش 19.5 مگابایت هست درست مثل اینی که شما لینکش رو در پست بالا دادین، پس حدس مسزنم که یکی باشه
لطفا یکی راهنمایی کنه چون میدونم ایراد از کانفیگ سیستم هم نیست و باگ بازی هست

شما بازی رو روی چه تنظیماتی اجرا میکنی اگر روی very high اجرا میکنی ببین سیستم مورد نیاز بازی رو داری که بالا گذاشتم

برای کرک هم شما این کرک رو دانلود کن بریز توی بازی که ایشالا مشکات حل بشه دلیل نمیشه که چون این حجمش 19.5 هست برای شما هم 19.5 کرک ها یکی باشه ولی این کرک رو هم خودم هم جند تا از دوستان توی همین p30world تست کردن و تا الان هم هیچ مشکلی نداشتیم توی بازی شما هم یک تست بکن ضرر نداره

اگه جواب نداد این کرک این هم یک لیست از کرک های بازی هست ببین کدوم با بازی شما سازگار هست

با این کار ها قاعدتا باید مشکل شما هم برطرف بشه

من خودم با این کرک 19.5mb و با سیستم
Cpu:AMD 640 X4 3.00 GHZ
VGA:ATI 5770 1G
RAM:6 gig ddr3
روی تنضیمات very high هیچ مشکلی با گرافیک و خود بازی ندارم و دارم بازی میکنم

شما هم این کرک 19.5mb رو دانلود کن بریز به احتمال زیاد اگه سیستمت هم قوی باشه دیگه مشکل نخواهی داشت

B.3.S.T
17-02-2011, 23:20
فکر نمی کنم مشکل از سیستم دوستان باشه!
تو همین تاپیک خیلی ها بازی رو پر از مشکل دیدن از جمله همین لگ که بیداد می کنه تو بازی!
من با همین سیستم just cause 2 رو رو high اجرا می کردم و بدون کوچکترین لگی ولی این که کل گرافیکشم یه افکت دریای اون نمیشه...
فکر کنم باید منتظر یه پچ جدید باشیم واسه بازی...

iCe m@n
18-02-2011, 01:56
فکر نمی کنم مشکل از سیستم دوستان باشه!
تو همین تاپیک خیلی ها بازی رو پر از مشکل دیدن از جمله همین لگ که بیداد می کنه تو بازی!
من با همین سیستم just cause 2 رو رو high اجرا می کردم و بدون کوچکترین لگی ولی این که کل گرافیکشم یه افکت دریای اون نمیشه...
فکر کنم باید منتظر یه پچ جدید باشیم واسه بازی...

من هم نگفتم 100% سیستم ها کم میارن که میگم دوتا احتمال میشه داد یا سیستم یا کرک چون لگ توی بازی ها دو حالت داره اگه سیستم قوی باشه/ یا با کرک درست میشه یا با پچ ولی بعضی از بازی ها که مشکل همگانی هست اصولا با پچ درست میشه مثل cod 7/GTA IV/NFS hot pursuit که مشکل داشتند و روی همه سیستم ها مشکل دار بودند که با اومدن پچ مشکلات برطرف شد ولی توی این بازی نصفی ها مشکل دارند نصفی هم مشکل نداشتند مثل خودم تا الان هیچ مشکلی نداشتم من با این سیستمی که صفحه قبل نوشتم و با اون کرک 19.5mb تا الان به شخصه با تنظیمات روی very high هیچ مشکلی نداشتم با بازی و گرافیکش

شما راستی این کرک 19.5mb که گفتم رو دانلود کردید مشکلتون حل نشد؟

Viren
18-02-2011, 03:40
پچ جدید در راهه

اگه اشتباه نکنم تو این پچ تغییر وضعیت آب و هوا برای بازی آفلاین فعال میشه!(باران و طوفان)

Weather when offline is now operational

iCe m@n
18-02-2011, 04:26
پچ جدید در راهه

اگه اشتباه نکنم تو این پچ تغییر وضعیت آب و هوا برای بازی آفلاین فعال میشه!(باران و طوفان)

Weather when offline is now operational

ممنون:11:
این پچ فقط وضعیت آب و هوا رو نشون میده یا مشکل لگ بازی که برای بعضی از سیستم ها هست رو هم حل میکنه؟

meha
18-02-2011, 11:20
من دیشب خواستم بازی کنم خودش بازی رو به حجم 32 مگابایت آپدیت کرد که همون تغییرات آب و هواست....

m_driver76
18-02-2011, 12:18
ترینر بازی کسی داره ؟
2 دان کردم هیچ کدوم کار نکرد!

apoosh
18-02-2011, 12:29
شما بازی رو روی چه تنظیماتی اجرا میکنی اگر روی very high اجرا میکنی ببین سیستم مورد نیاز بازی رو داری که بالا گذاشتم

برای کرک هم شما این کرک رو دانلود کن بریز توی بازی که ایشالا مشکات حل بشه دلیل نمیشه که چون این حجمش 19.5 هست برای شما هم 19.5 کرک ها یکی باشه ولی این کرک رو هم خودم هم جند تا از دوستان توی همین p30world تست کردن و تا الان هم هیچ مشکلی نداشتیم توی بازی شما هم یک تست بکن ضرر نداره

اگه جواب نداد این کرک این هم یک لیست از کرک های بازی هست ببین کدوم با بازی شما سازگار هست

با این کار ها قاعدتا باید مشکل شما هم برطرف بشه

من خودم با این کرک 19.5mb و با سیستم
Cpu:AMD 640 X4 3.00 GHZ
VGA:ATI 5770 1G
RAM:6 gig ddr3
روی تنضیمات very high هیچ مشکلی با گرافیک و خود بازی ندارم و دارم بازی میکنم

شما هم این کرک 19.5mb رو دانلود کن بریز به احتمال زیاد اگه سیستمت هم قوی باشه دیگه مشکل نخواهی داشت

با تشکر از راهنمایی شما دوست عزیز
کرک رو هم ریختم، تا 5 دقیقه بازی کاملا روان و خوب بود، طوریکه دیگه فکر کردم درست شده اما یهو...:41:
انقدر هم کند میشه که دیگه اصلا نمیشه بازی رو ادامه داد!
حالا باز یه بار دیگه بازی رو نصب میکنم بلکه اینبار درست بشه، ما که شانس نداریم!!

B.3.S.T
18-02-2011, 12:32
شما راستی این کرک 19.5mb که گفتم رو دانلود کردید مشکلتون حل نشد؟
نه متاسفانه...
بدترم شد فکر کنم!: دی
کاملآ از لگ بازی مشخصه مشکل از ضعف سیستم نیست از همون مشکل نسخه ی بازی هست که با سیستم بعضی ها مچ نمیشه و باید با پچ اصلاحش کرد

حیف شد .... فکر نکنم دیگه حسش باشه بشینم بازی کنم

iCe m@n
18-02-2011, 13:23
نه متاسفانه...
بدترم شد فکر کنم!: دی
کاملآ از لگ بازی مشخصه مشکل از ضعف سیستم نیست از همون مشکل نسخه ی بازی هست که با سیستم بعضی ها مچ نمیشه و باید با پچ اصلاحش کرد

حیف شد .... فکر نکنم دیگه حسش باشه بشینم بازی کنم

حالا تا فردا هم صبر کن از حس بازی بیرون نیا:31:
من کرک خودم رو آپلود میکنم میذارم توی سایت که ایشالا مشکل دوستان با این کرک حل بشه چون من بدون مشکل بازی میکنم اگر حل نشه به قول شما دیگه باید منتظر پچ اصلاحی این بازی باشیم

marmolak kocholo
18-02-2011, 14:22
آقایون این پچ رو من چه طوری دانلود کنم ؟
لانچر رو که اجرا می کنم این پیغام میاد :

An error occurred while downloading files.
Please check your Internet connection and restart the update.

If the problem persists, contact Atari technical support.

[ERROR #01]

چند روز پیش این طوری نبود و چک می کرد برای آپدیت ولی الان این اررور رو میده ... ( فکرک نم به خاطر کرک باشه یا ... ) !

Armin 7
18-02-2011, 15:00
با سلام
من این آپدیت رو انجام دادم (یعنی خودش انجام داد)
بعد که رفتم تو بازی سیوهای قبلی رو قبول نکرد . وبازی رو از ابتدا شروع کرد. :41:
حال باید چیکار کنم تا سیو قبلی رو اجرا کنم.
سپاسگذرام.

davodsamadi
18-02-2011, 15:04
سلام دوستان ، من این بازی رو FHD در حالت very high اجرا می کنم و هیچگونه لگی هم پیش نمیاد ، اما مشکل من هم با صدای بازیه که در صفحه ی 5 همین تاپیک هم مطرح شده بود ، مثلا وقتی می خوام موزیک رو از طریق پلیر ویندوز روی بازی گوش کنم اصلا صدای ماشین و ... شنیده نمیشه مگر اینکه من صدای پلیر رو روی 5 % بگذارم ! تو آپشن صوت بازی هم همه چیز نرماله !
بنظرتون مشکل از کجاست ؟

bbp
18-02-2011, 15:48
والا من روي PC كه همچين مشكلي نداشتم اما وقتي رو لپتاپ بازي رو ريختم همين مشكلي كه گفتيد واسه صدا پيش اومد و رفتم تو ويندوز و از بقل ساعت دابل كليكل كردم رو volume بعد صفحش كه باز شد در كنار تمام پارامترها يكي واسه Test Drive unlimited 2 بود كه پايين پايين بود اون رو آوردم بالا و مشكل حل شد .. شما هم تست كنيد احتمالا درست ميشه

Viren
18-02-2011, 17:16
آقایون این پچ رو من چه طوری دانلود کنم ؟
لانچر رو که اجرا می کنم این پیغام میاد :

An error occurred while downloading files.
Please check your Internet connection and restart the update.

If the problem persists, contact Atari technical support.

[ERROR #01]

چند روز پیش این طوری نبود و چک می کرد برای آپدیت ولی الان این اررور رو میده ... ( فکرک نم به خاطر کرک باشه یا ... ) !

من همین الان آپدیت کردم

36 مگابایت حجمشه

الانم داره بارون میاد:31:

تازه بازی باحال شده:40:

UpLauncher رو اجرا کن خودش آپدیت میکنه
بعد دوباره کرک رو کپی کن

marmolak kocholo
18-02-2011, 17:30
من همین الان آپدیت کردم

36 مگابایت حجمشه

الانم داره بارون میاد:31:

تازه بازی باحال شده:40:

UpLauncher رو اجرا کن خودش آپدیت میکنه
بعد دوباره کرک رو کپی کن

Upluncher رو که اجرا می کنم این صفحه میاد !

اولین روزا این طوری نبود و چک می کرد که آپدیت داره یا نه ! ولی دو سه روزه این طوری شده ...

davodsamadi
18-02-2011, 17:54
والا من روي PC كه همچين مشكلي نداشتم اما وقتي رو لپتاپ بازي رو ريختم همين مشكلي كه گفتيد واسه صدا پيش اومد و رفتم تو ويندوز و از بقل ساعت دابل كليكل كردم رو volume بعد صفحش كه باز شد در كنار تمام پارامترها يكي واسه Test Drive unlimited 2 بود كه پايين پايين بود اون رو آوردم بالا و مشكل حل شد .. شما هم تست كنيد احتمالا درست ميشه

دوست عزیز ، ممنون از پاسختون ، ولی گزینه ای ( Win 7 ) برای TDU2 پیدا نکردم ... از کنترل پنل هم وارد تنظیمات صدا شدم ولی باز هم خبری نبود ...

iCe m@n
18-02-2011, 17:58

آرش جان من هرچی گشتم چیزی برای test drive unlimited پیدا نکردم میشه یک عکس از جایی که نوشته بذاری؟

Viren
18-02-2011, 18:54

اولین روزا این طوری نبود و چک می کرد که آپدیت داره یا نه ! ولی دو سه روزه این طوری شده ...

شما فایروال داری رو سیستم؟
احتمالا داره بلوک میکنه.

marmolak kocholo
18-02-2011, 19:26
شما فایروال داری رو سیستم؟
احتمالا داره بلوک میکنه.

فایروال که همون مال خود Win7 هست...!
چند بارم رفتم تو تنظیماتش و تیکشو زدم و بازی رو وارد لیست کردم که بزاره کارشو بکنه ولی فایده نداشت !!

bbp
18-02-2011, 20:21
آرش جان من هرچی گشتم چیزی برای test drive unlimited پیدا نکردم میشه یک عکس از جایی که نوشته بذاری؟

بله...حتما در اسرع وقت عكس ميگيرم ميزارم :20:

راستي منم به گفته دوستمون اينبار مودم رو off نكردم و بازي رو run كردم و گذاشتم 36 مگابايت رو آپديت كنه و رفتم تو بازي... ( البته كرك رو از اول آورد كه همون كركSKIDROW رو ريختم و وارد شدم )

سيو گيمم هم سر جاش بود و مشكلي نبود و از ادامه سيوم بازي شروع شد و هوا آفتابي بود و رفتم تو خونم و ببينم اوضاع هوا چطوره كه ديدم بعـــــــــله ibiza كلا بارونيه...!

سريع رفتم فرودگاه و با ويرون عزيز دل جان رفتيم به ibiza و ديدم به به به چه باروني خف انگيزي داره مياد و رعد وبرقي و طوفاني و هوا گرفته انگيز...!

افكتهاي بارون هم خيلي خوب كار شده و آبي كه رو زمين جمع شده و قطره هاي باروني كه روش ميريزه واقعا عالي كار شدن و صداي بارون هم خيلي رسا و زيباست :11:

من كه هر روز بيشتر با چيزاري جديدش آشنا ميشم و ازش لذت ميبرم :8:

iCe m@n
18-02-2011, 20:46
لینک دانلود کرک نهایی بازی به همراه سریال نصب بازی – حجم 12.85 مگابایت

دوستانی که توی بازی مشکل دارند این کرک رو دانلود کنند به احتمال خیلی زیاد مشکلاتشون حل میشه

Armin 7
18-02-2011, 23:27
با سلام.
یه جوونمرد پیدا میشه سیو یازی رو برام بذاره.
از وقتی آپدیت کردم سیو قبلیم پریده و بکاپ هم ازش ندارم.
حیف شد. تازه با هر زور زحمتی بود داشتم لایسنس A3 رو میگرفتم.
ممنون میشم کمکم کنین.
سپاسگذارم.

iCe m@n
18-02-2011, 23:37
با سلام.
ممنون میشم کمکم کنین.
سپاسگذارم.

اگه بتونی صبر کنی من یک سیو گیم دارم نمیدونم چند درصد بازی رو رفته فقط بیشتر لیسانس ها رو گرفته وپولش هم خیلی خیلی زیاد هست و ماشین هم زیاد داره اگه تا فردا ظهر صبر کنی اون رو برات آپ لود میکنم میذارم توی تاپیک که دانلود کنی:46:

اگه تا فردا ظهر کسی سیو رو نذاره من هم اون سیو رو هم کرک بازی خودم رو آپ لود میکنم میذارم

west_side_fc
18-02-2011, 23:46
با سلام
من می خوام بازی با گیم پد انجام بدم ولی وقتی تنظیمات رو عوض می کنم ماشین دنده عقب نمیره مشکل از کجاس؟

Viren
19-02-2011, 00:22
با سلام.
ممنون میشم کمکم کنین.
سپاسگذارم.

من سیو خودم رو برات میزارم
البته کاراکترش زنه:31:

لایسنس C3 و B3 هم داره

bbp
19-02-2011, 09:47
دوست عزیز ، ممنون از پاسختون ، ولی گزینه ای ( Win 7 ) برای TDU2 پیدا نکردم ... از کنترل پنل هم وارد تنظیمات صدا شدم ولی باز هم خبری نبود ...

گزينه مربوطه تو ويندوز 7 :

davodsamadi
19-02-2011, 11:00
آرش جان ، واقعا ازت ممنونم ... من از تصویر متوجه شدم در زمان اجرای بازی باید وارد گزینه ی ذکر شده بشم و ...
دوستان دیگر هم توجه داشته باشند که در صورتی گزینه ی TDU2 در بین گزینه ها اضافه میشه که بازی در حال اجرا باشه ...
در کل آرش جان خیلی حال دادی دمت گرم :11:

marmolak kocholo
19-02-2011, 13:19

دوستانی که مثل خودم مشکل آپدیت کردن دارن باید از v پی En استفاده کنن :-s
بالاخره دارم دانلود می کنم...

iCe m@n
19-02-2011, 13:45
خب دوستان سیو بازی البته کامل نیست ولی پول خیلی زیاد داره و ماشین هم خیلی داره و کرک بازی خودم رو لینکش رو براتون میذارم که خودم آپلود کردم
کرک رو کسایی که با این نسخه نهایی کرک که توی پست 101 گذاشتم مشکلشون حل نشده دانلود کنند ببینن مشکلشون حل میشه
دوتاش با هم توی یک فایل زیپ هست با حجم 14 مگابایت

Pooryia_khan
19-02-2011, 15:18
با سلام

دوستان من بازي رو از اينترنت دانلود كردم . الان وسط نصب به يكي از فايلها به اسم big file2 ارور مي ده و اونو نمي تونه كپي كنه . من اون رو رد مي دم و ادامه بازي نصب ميشه . اما بعد از نصب بازي وقتي روي آيكن روي دسكتاپ كليك مي كنم بعد از مراحل درخواست آپديت كه كنسل مي كنم شايد بعد از 10 ثانيه بازي خود بخود بسته ميشه .

سيستمم از اين قراره :‌
CPU‌ : Intel 4.9 دو هسته ايي ( البته يكمي شك دارم . الان به سيستمم دسترسي ندارم‌ )
Ram : 2GB
(Graphic : ATI 4670 (1GB

ممنون مي شم راهنماييم كنيد كه بدونم عيب از بازيه يا سيستم من .

iCe m@n
19-02-2011, 19:39
با سلام

دوستان من بازي رو از اينترنت دانلود كردم . الان وسط نصب به يكي از فايلها به اسم big file2 ارور مي ده و اونو نمي تونه كپي كنه . من اون رو رد مي دم و ادامه بازي نصب ميشه . اما بعد از نصب بازي وقتي روي آيكن روي دسكتاپ كليك مي كنم بعد از مراحل درخواست آپديت كه كنسل مي كنم شايد بعد از 10 ثانيه بازي خود بخود بسته ميشه .

CPU‌ : Intel 4.9 دو هسته ايي ( البته يكمي شك دارم . الان به سيستمم دسترسي ندارم‌ )

نه دوست عزیز شما سیتمت برای اجرای این بازی مشکلی نداره ولی نمیتونید روی very high بازی کنید ولی به احتمال خیلی زیاد مشکل همین کپی نشدن فایل big file2 هست که بلاخره یکی از فایل های اجرایی بازی هست که توی محل نصب بازی شما کپی نمیشه و مشکل ساز شده
حالا شما چرا بازی رو دان کردید 2dvd هست و میتونستید راحت خریداری کنید توی همه جا هم خدا رو شکر پیدا میشه که:13:

namber_one
19-02-2011, 19:56
ای دااااااد
ما کره خرمون از بچگی دم نداشت

دوستان این بازی رو طبق گفته دوستان توی پست های قبلی آپ کردم
ولی به محض تموم شدن آپ بازی وقتی PLAY رو میزنم در کمال ناباوری میبینم بازی بلاک شده
و صفحه اکتیو و داستانهای مسخرش میاد

راهی نیست بشه بازی کرد؟

marmolak kocholo
19-02-2011, 20:04
ای دااااااد
ما کره خرمون از بچگی دم نداشت

دوستان این بازی رو طبق گفته دوستان توی پست های قبلی آپ کردم
ولی به محض تموم شدن آپ بازی وقتی PLAY رو میزنم در کمال ناباوری میبینم بازی بلاک شده
و صفحه اکتیو و داستانهای مسخرش میاد

راهی نیست بشه بازی کرد؟

شما وقتی آپدیت کردی برو دوباره از همون کرک اولی که داشتی استفاده کن، درست میشه...

namber_one
19-02-2011, 20:06
شما وقتی آپدیت کردی برو دوباره از همون کرک اولی که داشتی استفاده کن، درست میشه...

ببخشید بعدش
آپدیت اعمال میشه یا نه؟
ممنون از کمکت

Pooryia_khan
19-02-2011, 20:29
نه دوست عزیز شما سیتمت برای اجرای این بازی مشکلی نداره ولی نمیتونید روی very higi بازی کنید ولی به احتمال خیلی زیاد مشکل همین کپی نشدن فایل big file2 هست که بلاخره یکی از فایل های اجرایی بازی هست که توی محل نصب بازی شما کپی نمیشه و مشکل ساز شده
حالا شما چرا بازی رو دان کردید 2dvd هست و میتونستید راحت خریداری کنید توی همه جا هم خدا رو شکر پیدا میشه که:13:

ممنون بابت راهنمايي
فكر كنم بايد همين كار رو بكنم . برم بخرم .
اما تا 2، 3 روز پيش كه سراغ بازي رو گرفتم هنوز نيومده بود البته تو كرمان .
چون من خودم فروشنده هستم و از همكارا كه پرسيدم كسي نياورده بود .

iCe m@n
19-02-2011, 20:35
ممنون بابت راهنمايي
فكر كنم بايد همين كار رو بكنم . برم بخرم .
اما تا 2، 3 روز پيش كه سراغ بازي رو گرفتم هنوز نيومده بود البته تو كرمان .
چون من خودم فروشنده هستم و از همكارا كه پرسيدم كسي نياورده بود .

خواهش میکنم:11:
جالبه الان دیگه همه جا دارن مطمئنن توی کرمان هم باید اومده باشه چون خیلی وقته از اومدنش میگذره

marmolak kocholo
19-02-2011, 21:11
ببخشید بعدش
آپدیت اعمال میشه یا نه؟
ممنون از کمکت
بله دوست عزیز
شما لانچر رو باز کنید پایینش باید نوشته باشه TDU2 QA v069 build 4

Majid-6120
19-02-2011, 23:20
با سلام

سلام

من هم همین مشکل رو دارم ! از اینترنت هم دانلود نکردم ! دو تا دی وی دی خریدم ! دقیقا همین مشکل رو داره ! : (

یکی از دوستان لطف میکنه از محل نصب بازیش یه عکس بگیره فایل هارو ببینم با حجمشون ؟ این بازی بعد از نصب با این مشکل فقط حدود 4.5 گیگ حجم میگیره !

یعنی دی وی دی ها خرابن ؟ بر پدر و مادرشون لعنت ! : (

marmolak kocholo
19-02-2011, 23:30
سلام

من هم همین مشکل رو دارم ! از اینترنت هم دانلود نکردم ! دو تا دی وی دی خریدم ! دقیقا همین مشکل رو داره ! : (

یکی از دوستان لطف میکنه از محل نصب بازیش یه عکس بگیره فایل هارو ببینم با حجمشون ؟ این بازی بعد از نصب با این مشکل فقط حدود 4.5 گیگ حجم میگیره !

یعنی دی وی دی ها خرابن ؟ بر پدر و مادرشون لعنت ! : (

مشخصه dvd شما مشکل داره. بازی بعد از نصب 14 گیگ حجم داره !
این چندتا فایل که فایل های اصلی بازی هستند حجمشون 13.9gbـه

Majid-6120
19-02-2011, 23:36
ممنون عزیز به خاطر راهنمایی !

بی پدرا رو نیگا ! 4 هزار تومن پول بابتش دادم : (

ولی فایل های نصبم حجمشون 6.7 گیگه ! قضیه چیه ؟

Viren
19-02-2011, 23:40
این بازی بعد از نصب با این مشکل فقط حدود 4.5 گیگ حجم میگیره !

بعد از آپدیت هم 17.3 گیگ حجمشه!

iCe m@n
20-02-2011, 00:26
بعد از آپدیت هم 17.3 گیگ حجمشه!

بعد از کدوم آپدیت بازی میشه 17.3 الان برای من 14.1 هست یعنی 3.2 گیگ آپدیت حجمشه؟:18:

azacr
20-02-2011, 01:43
اين عزيزاني که با اجرا مشکل ندارن و بازي ميکنند يکي بگه بازي رو شرکتي خريدن يا دان کردن يا دان شده خريدن؟ ممنون من که ديگه داريم از دست اجراي مزخرف دارم ديوانه ميشم.

مشکله اين بازي توي نوشتار هم اثر گذاشته .

براي من هم بعد از آپديت 14.1 حجمشه. در ضمن بازي در مراحل اکتيو شدن سه تا کد از ما ميخواد سريال رو که داريم unlock requestcode رو هم خودش ميده در جاي خالي unlock code چه چيز بايد باشه ؟ وقتي به آدرس معرفي شده از طرفه سايت بازي ميرم دادهاي موجود رو که در بالا ذکر شد رو قبول نميکنه. لطفا راهنمايي کنيد.

من فکر ميکنم کمپاني براي پيروز شدن در جنگ ( خريد غير قانوني) با تمام قوا آمده.

mojtaba.esparham
20-02-2011, 03:34
من اپدیت کردم ولی اجرا نمیشه
دوباره کرک کپی کردم ولی فایده نداره
چیکار کنم؟

Viren
20-02-2011, 12:43
بعد از کدوم آپدیت بازی میشه 17.3 الان برای من 14.1 هست یعنی 3.2 گیگ آپدیت حجمشه؟:18:

:27:

p30worldapm
20-02-2011, 12:55
من وقتی کرک رو می ریزم و بازی رو اجرا می کنم شروع می کنه به آپدیت کردن؟
حجم آپدیتش هم دفه اول 40 مگ بود ولی بعد کپی کردن یه 14 مگ آپدیت می کنه.
بعد از اون هم وقتی بازی رو اجرا می کنم یه صفحه میاد که سریال می خواد!
وقتی هم 40 مگ رو دانلود می کنم حجمش همچنان همون 14.1 هست. این 17 گیگ از کجا میاد؟

Viren
20-02-2011, 14:47
من وقتی کرک رو می ریزم و بازی رو اجرا می کنم شروع می کنه به آپدیت کردن؟
حجم آپدیتش هم دفه اول 40 مگ بود ولی بعد کپی کردن یه 14 مگ آپدیت می کنه.
بعد از اون هم وقتی بازی رو اجرا می کنم یه صفحه میاد که سریال می خواد!
وقتی هم 40 مگ رو دانلود می کنم حجمش همچنان همون 14.1 هست. این 17 گیگ از کجا میاد؟

شما یک بار که آپدیت کنی کافیه!
بعد کرک رو کپی کن دوباره .نزار آپدیت بشه

اون 3 گیگ هم نمیدونم از کجا اومده!:27:

p30worldapm
20-02-2011, 15:11
شما یک بار که آپدیت کنی کافیه!
بعد کرک رو کپی کن دوباره .نزار آپدیت بشه

اون 3 گیگ هم نمیدونم از کجا اومده!:27:
یعنی چی نذارم آپدیت بشه وقتی بازی رو اجرا می کنم خودش شروع به آپدیت شدن می کنه و در این حال دکمه پلی (play) خاموشه.
یعنی اشکال از 3 گیگه؟ خب حالا چی کار کنم؟

marmolak kocholo
20-02-2011, 15:41
یعنی چی نذارم آپدیت بشه وقتی بازی رو اجرا می کنم خودش شروع به آپدیت شدن می کنه و در این حال دکمه پلی (play) خاموشه.
یعنی اشکال از 3 گیگه؟ خب حالا چی کار کنم؟

من نمی دونم این دوستمون جه طوری حجم بازیش شده 17 گیگ ! چون اصولا باید 14 گیگ باشه !

شما بعد این که آپدیت کردی اون کرک اولی رو دوباره کپی کن بعد وقتی خواستی بازی کنی دیسکانکت کن که آپدیت نکته

iCe m@n
20-02-2011, 15:50
الان این 3.2 گیگ خیلی جای تعجب برای من داره چون شما اگه میگید آپدیت 36 مگابایت هست پس این 3 گیگ از کجا اومده این حجم خودش با 1چهارم حجم بازی برابری میکنه کم حجمی نیست
از دوستان برای چند نفر بعد از آپدیت حجم بازی 17.3 گیگ شده چند نفر بعد از آپدیت 14.1 هستند؟

marmolak kocholo
20-02-2011, 15:54
الان این 3.2 گیگ خیلی جای تعجب برای من داره چون شما اگه میگید آپدیت 36 مگابایت هست پس این 3 گیگ از کجا اومده این حجم خودش با 1چهارم حجم بازی برابری میکنه کم حجمی نیست
از دوستان برای چند نفر بعد از آپدیت حجم بازی 17.3 گیگ شده چند نفر بعد از آپدیت 14.1 هستند؟

دوست عزیز من خودم اون آپدیت رو ریختم ! ( جدیدترین آپدیت ) ولی حجم بازی همون 14.1 هست !!

p30worldapm
20-02-2011, 16:28
الآن امتحان کردم کار کرد.
هیچ جوری نمی شه هم به اینترنت وصل بود و هم بازی کرد؟

azacr
20-02-2011, 16:58
من تونستم در حالت آفلاين بازي رو نصب واجراکنم ورژن در حالت غير آپديت TDU2QAv069build0هست سريال اين بازي A52C-EKNZ-L539-DU7T هستش. نصب بازي را در حالت custem تيک بزنيد و نصب کنيد محتويات داخل فايله کرک رو ( نه خود فايل) کپي بگريد و بعد روي آيکون بازي روي دسکتاپ راست کليلک کرده بروي open file location کليک کنيد داخل پنجرهاي که باز محتويات رو کپي کنيد و اگر replace اومد حتما replace کنيد پنجره روببنديد apply و ok. بازي رو ميتونيد اجرا کنيد.فايرل وال ويندوز رو لازم نيست غير فعال کنيد. اگر allow براي آنتي ويروس اومد allow رو کليک کنيد هيچ اتفاقي نمي افتد. من تمام گزينه هاي ويديو بازي رو روي very high گذاشتم و بازي شرمع کردم البته اوايل آن هستم فعلا مشکلي ندارم. ولي بعد ميخوام بازي رو آپديت شده هم امتحان کنم. cash cpu 3 full رم 2 G.کارت گرافيک 8500 GT 512 real

---------- Post added at 04:56 PM ---------- Previous post was at 04:51 PM ----------

اصلاح ميکنم تايپ بالا رو پنجرهاي منظور( پنجره اي) هستش.

---------- Post added at 04:58 PM ---------- Previous post was at 04:56 PM ----------

ويندوز من 7 هستش.

Viren
20-02-2011, 18:47
الآن امتحان کردم کار کرد.
هیچ جوری نمی شه هم به اینترنت وصل بود و هم بازی کرد؟

اینترنت رو قطع کن
به محض اینکه دکمه play روشن شد دوباره وصل کن:27:
امتحان کردم

اون 3 گیگ هم فکر کنم پیدا کردم چیه!
یه فایل هست به اسم is-LTQJM.tmp که دقیق 3.2 حجمشه
شما چک کنید همچین فایلی دارید با این حجم؟

Armin 7
20-02-2011, 19:03
با سلام
هیچ جور نمیشه این آپدیت رو کنسلش کرد؟
دهنم رو سرویس کرده چپ و راست آپدیت میکنه.
وقتی آپدیت شد باید دوباره کرک رو وارد کنم.
وقتی هم که کرک رو وارد میکنم دوباره شروع میکنه به آپدیت.
نتیجه : هیچ جور نمیشه این بازی رو انجام داد !
ممنون میشم راهنماییم کنین.
سپاسگذارم.

Viren
20-02-2011, 20:19
با سلام
هیچ جور نمیشه این آپدیت رو کنسلش کرد؟
دهنم رو سرویس کرده چپ و راست آپدیت میکنه.
وقتی آپدیت شد باید دوباره کرک رو وارد کنم.
وقتی هم که کرک رو وارد میکنم دوباره شروع میکنه به آپدیت.
نتیجه : هیچ جور نمیشه این بازی رو انجام داد !
ممنون میشم راهنماییم کنین.
سپاسگذارم.

آقا یه نگاه به پست های قبل مینداختی بد نبود!:31:

شما اینترنت رو قطع کن وارد بازی بشو.آپدیت هم نمی کنه.راه دیگه هم این که با فایروال بلاک کنی که برای من جواب نداد

راه دیگه ای نیست

iCe m@n
21-02-2011, 00:12

نه من همچین فایلی ندارم اصلا این فایل مربوط به چی میشه؟:13:
جالب شد قضیه بازی شما خیلی دیگه کامل هست فکر کنم :27:

marmolak kocholo
21-02-2011, 00:27

شما این فایل رو Cut کن یه جا دیگه ببین بازی درست اجرا میشه !؟

Tomas Angelos
21-02-2011, 01:46
سلام دوستان من توی بازی یک مشکلی دارم چرا توی بازی بارون نمی باره البته میدونم که باید اون آپدیت خود بازی رو انجام بدیم ولی من چون به اینترنت پرسرعت دسترسی ندارم نمیتونم اپدیت رو انجام بدم راهی نیست که بشه توی بازی بارون بیاد لینکی نداره که بشه دانلود کرد ریخت توی بازی
ممنون:40:

iCe m@n
21-02-2011, 02:59
سلام دوستان من توی بازی یک مشکلی دارم چرا توی بازی بارون نمی باره البته میدونم که باید اون آپدیت خود بازی رو انجام بدیم ولی من چون به اینترنت پرسرعت دسترسی ندارم نمیتونم اپدیت رو انجام بدم راهی نیست که بشه توی بازی بارون بیاد لینکی نداره که بشه دانلود کرد ریخت توی بازی
ممنون:40:

منم الان تنها مشکلی که با این بازی دارم همینه و هرچی هم دنبال لینک گشتم پیدا نکردم مثل اینکه فعلا فقط از طریق خود بازی این کار امکان پذیره تا یک لینکی برای این موضوع بیاد

alone_boy
21-02-2011, 15:07
وقتی بازی رو اجرا میکنم صفحه ای میاد که دانلود میکنه!
واسه همه اینجوریه یا . . .؟!

Viren
21-02-2011, 15:45
شما این فایل رو Cut کن یه جا دیگه ببین بازی درست اجرا میشه !؟

cut کردم
بازی اجرا شد

فایل tmp فایل موقتی نصب بازی باید باشه که ستاپ اونو پاک نکرده احتمالا!

واسه همه اینجوریه یا . . .؟!آقا چندین بار پاسخ داده شده
شما اینترنت رو قطع کنید مشکل حل میشه

Armin 7
21-02-2011, 15:59
واسه همه اینجوریه یا . . .؟!

با سلام.
بله برا همه همینجوری هستش.
با این کار بازی شما آپدیت میشه.

marmolak kocholo
21-02-2011, 16:12
cut کردم
بازی اجرا شد

فایل tmp فایل موقتی نصب بازی باید باشه که ستاپ اونو پاک نکرده احتمالا!

دقیقا همین فکر رو کردم که بهتون گفتم Cut کنید ! چون پسوند فایل tmp هست به احتمال زیاد باید جزو فایل های موقتی باشه که نبودش مشکلی ایجاد نمی کنه...

iCe m@n
21-02-2011, 16:29
خب خداروشکر منم از این شک در اومدم و تکلیف این 3.2 گیگ اضافه هم معلوم شد هی با خودم میگفتم این 3.2 از کجا برای این دوستمون اومده که هیچکس حجم بازیش اینقدر نیست:27:

worldclass
21-02-2011, 19:15
مشکل حل شد.الان فقط full screen نمیشه.!
چطور درستش کنم ؟

iCe m@n
21-02-2011, 19:22
مشکل حل شد.الان فقط full screen نمیشه.!
چطور درستش کنم ؟

شما Alt+Enter رو بزن فول اسکریین میشه

aha2012
21-02-2011, 19:23
alt+enter و بزن درست میشه.اگه درست نشد پشت سر هم بزن درست میشه

xxxjavad
21-02-2011, 23:31
بابا این بحث ها رو بزارین کنان من بعد از اپدیت به حجم 36 gb رسیدم برید حالش رو ببرید
بعد یکی از بچه بحالای p30 بیاد سیو 100% بازی رو واسه ما جور کنه
دم هرچی لوتی و با مرام گرم

p30worldapm
22-02-2011, 00:57
امکانات آنلاینش چیه؟
بعضی جاها نمی ره می گه باید آنلاین باشی.
ما که با کرک بازی می کنیم، هیچ جوری نمی تونیم از امکانات آنلاین استفاده کنیم؟

iCe m@n
22-02-2011, 01:03
امکانات آنلاینش چیه؟
بعضی جاها نمی ره می گه باید آنلاین باشی.
ما که با کرک بازی می کنیم، هیچ جوری نمی تونیم از امکانات آنلاین استفاده کنیم؟

جاهایی که نمیره رو میشه نام ببرید چون امکانات زیادی نداره آنلاین مثلا میتونید تلوزیون رو مشاهده کنید یا وضعیت آب و هوا رو ببینید یا یک شبکه خبری داره که آنلاین میشه دید و چند تا کار دیگه شما توی کجا ها نمیتونید برید بگید ببینم مربوط به آنلاین هست یا نه

iCe m@n
22-02-2011, 01:15
آخرین آپدیت به همراه کرک Skidrow

دوستان عزیز این آخرین اپدیت بازی هستش به همراه کرک اسکیدرو که دیگه نیازی نیست موقع بازی اینترنت رو قطع کنید...
آپدیت هم همون طور که گفتم در این فایل قرار داره مخصوص افرادی که با آپدیت کردن از طریق لانچر مشکل دارن.

تغییرات این آپدیت ( علاوه بر تغییرات آب و هوا )

کد:
- Friends list should no longer disappear
- Friend invites should consistently work
- Club issue should be fixed, Clubs should go live some time after the patch is released
- Further enhancements to prevent file corruption
- Additional back-end functionality to recover previously corrupted save files

کد:
( تست شده و مشکلی نداره )

که توسط دوست عزیز آرین گذاشته شده

این هم ترینر بازی

Size: 5.3 MB

p30worldapm
22-02-2011, 12:41
جاهایی که نمیره رو میشه نام ببرید چون امکانات زیادی نداره آنلاین مثلا میتونید تلوزیون رو مشاهده کنید یا وضعیت آب و هوا رو ببینید یا یک شبکه خبری داره که آنلاین میشه دید و چند تا کار دیگه شما توی کجا ها نمیتونید برید بگید ببینم مربوط به آنلاین هست یا نه

مثلا همون اولش یه community racing center داره که توش نمی ره.

alone_boy
23-02-2011, 14:43
آپدیت جدید رو هم دانلود کردم ولی بازم وقتی به اینترنت وصل هستم صفحه رو میاره که دانلود میکنه
یه فایل 15 مگابایتی

iCe m@n
23-02-2011, 15:31
آپدیت جدید رو هم دانلود کردم ولی بازم وقتی به اینترنت وصل هستم صفحه رو میاره که دانلود میکنه
یه فایل 15 مگابایتی

خب شما برای اینکه به این مشکلات بر نخورید اینترنت رو قطع کنید و بعد وارد بازی بشید تنها راهش همینه

Prince_M
23-02-2011, 18:53
چطوری میشه بازی رو fullScreen بازی کرد؟ .من هر چی تو تنظیمات گشتم چیزی پیدا نکردم.

iCe m@n
23-02-2011, 19:01
چطوری میشه بازی رو fullScreen بازی کرد؟ .من هر چی تو تنظیمات گشتم چیزی پیدا نکردم.

دوست عزیز شما ALT+ENTER رو بزن فول اسکرین میشه:46:

IranApadana
24-02-2011, 00:12
دوستان یکی میتونه تنظیمات دسته بازی رو یه عکس بگیره ما هم درست تنظیم کنیم؟
یه پیش زمینه دستمون بیاد.
ممنون میشم

iCe m@n
24-02-2011, 01:21
دوستان یکی میتونه تنظیمات دسته بازی رو یه عکس بگیره ما هم درست تنظیم کنیم؟
یه پیش زمینه دستمون بیاد.
ممنون میشم

دوست عزیز تنظیمات چیش رو میخوای درست تنظیم کنی من منظورت رو متوجه نشدم؟:13:

IranApadana
24-02-2011, 06:17
دوست عزیز تنظیمات چیش رو میخوای درست تنظیم کنی من منظورت رو متوجه نشدم؟:13:

میخوام با دسته بازی کنم؛ رفتم تنظیماتش تا دکمه ها رو مشخص کنم، فقط تونستم جهت ها رو بهش بدم + گاز و ترمز و اینا.
دسته بازی فقط وقتی سوار ماشین هستی کار میکنه، پیاده که میشه باز باید با کیبورد راه برم.
فقط میخوام ببینم به هرکدوم از دکمه های دسته بازی چه نقشی دادین.مثلاً LB چیکار میکنه؟
میخوام از این طریق دسته بازی خودمو تعریف کنم.
اگه یه عکس بذارید ممنون میشم.
فقط همه دکمه ها باشن که هرکدوم چیکار میکن.
سپاس

iCe m@n
24-02-2011, 13:26
میخوام با دسته بازی کنم؛ رفتم تنظیماتش تا دکمه ها رو مشخص کنم، فقط تونستم جهت ها رو بهش بدم + گاز و ترمز و اینا.
دسته بازی فقط وقتی سوار ماشین هستی کار میکنه، پیاده که میشه باز باید با کیبورد راه برم.
فقط میخوام ببینم به هرکدوم از دکمه های دسته بازی چه نقشی دادین.مثلاً LB چیکار میکنه؟
میخوام از این طریق دسته بازی خودمو تعریف کنم.
اگه یه عکس بذارید ممنون میشم.
فقط همه دکمه ها باشن که هرکدوم چیکار میکن.
سپاس

دوست عزیز من که با فرمان بازی میکنم این موضوع رو شما توی تاپیک خود بازی مطرح کن تا دوستانی که Xbox دارند برات یک عکس بذارن

لینک تاپیک

Ata Assassin
25-02-2011, 10:24
من تو بازی وقتی که به فرودگاه میرم تا برم به هاوایی بعد اینکه لود تموم میشه از بازی میپره بیرون.مشکل چیه اینم شماره ی ارور:00cae817

alone_boy
25-02-2011, 10:40
من تو بازی وقتی که به فرودگاه میرم تا برم به هاوایی بعد اینکه لود تموم میشه از بازی میپره بیرون.مشکل چیه اینم شماره ی ارور:00cae817

فکر کنم مشکل از کرکتون باشه
آخرین نسخه کرک:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیداگه اشتباه میکنم اساتید تصحیح کنن:11:

petr-cech
25-02-2011, 14:16
دوستان این بازی 41 مگ آپدیت کرد ولی الان شماره سریال می خواد کسی کرک یا پچ نداره ؟

iCe m@n
25-02-2011, 14:32
دوستان این بازی 41 مگ آپدیت کرد ولی الان شماره سریال می خواد کسی کرک یا پچ نداره ؟

کرک که آخرین نسخه این هست

شماره سریال
A52C-EKNZ-L539-DU7T

marmolak kocholo
25-02-2011, 16:27
آخرین کرک بازی :

iCe m@n
25-02-2011, 16:50
آخرین کرک بازی :

این کرک کی اومده حجمش چند مگابایت هست تست شده؟

marmolak kocholo
25-02-2011, 16:58
این کرک کی اومده حجمش چند مگابایت هست تست شده؟
فکر کنم برای 2/23/2011 باشه.
حجمش 13 مگابایته خودم همین الان بعد از آپدیت از این کرک استفاده کردم.

iCe m@n
25-02-2011, 17:02
فکر کنم برای 2/23/2011 باشه.
حجمش 13 مگابایته خودم همین الان بعد از آپدیت از این کرک استفاده کردم.

خیلی خوبه مشکلی که نداشتی باش؟
اگه مشکلی نداشتی از این به بعد این کرک رو بدیم به بچه ها:46:

marmolak kocholo
25-02-2011, 17:08
خیلی خوبه مشکلی که نداشتی باش؟
اگه مشکلی نداشتی از این به بعد این کرک رو بدیم به بچه ها:46:
نه تست کردم مشکلی نداره.
( همزمان شونصدتا بازی رو تست می کنیم!! D: )

ELSIN
25-02-2011, 18:47
Test Drive Unlimited 2 Update 3 SKIDROW

منبع

iCe m@n
25-02-2011, 18:57

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدمنبع

ممنون ولی یکمی راجع به آپدیت توضیح میدادی که چه کار میکنه؟

marmolak kocholo
25-02-2011, 18:59
توجه: دوستان پست بالایی کرک بازی به همراه آخرین آپدیت هست،
کرک پست بالایی با کرک پست زیر تفاوتی نداره، فقط در لینک بالا همراه اون کرک آپدیت هم در کنارش گذاشته شده.

ممنون ولی یکمی راجع به آپدیت توضیح میدادی که چه کار میکنه؟
Test Drive Unlimited 2 Update 3 info:

- Friends list should no longer disappear
- Login issues should be resolved
- Friend invites should now consistently work
- Club issue should be fixed. Clubs are now online.
- Further enhancements to prevent file corruption have been added.
- Additional back-end functionality to recover previously corrupted save files has been aded.

iCe m@n
25-02-2011, 19:12
پس آپدیت خوبی هست با این اوصاف خوبه تند تند دارن برای بازی آپدیت میدن بیرون:46:

hacker3000
25-02-2011, 19:52
اگه بازی رو آپدیت کنم ... سیو میپره ؟ ؟ ؟

چی کار کنم که سیو هام باقی بمونه ؟

marmolak kocholo
25-02-2011, 20:19

نه عزیز آپدیت چه ربطی به سیو داره !!

iCe m@n
25-02-2011, 20:19

نه دوست عزیز سیو هاتون نمیپره:46:

hesam_g59
25-02-2011, 21:24
خوب.. یه نفر ترینر برای این آپدیت جدیده بزاره بابا.... من حوصله ندارم هی ماشینم بره تو باقالیا.. هی تایمم اضافه شه
البته..لطفا :31:

iCe m@n
26-02-2011, 15:12
خوب.. یه نفر ترینر برای این آپدیت جدیده بزاره بابا.... من حوصله ندارم هی ماشینم بره تو باقالیا.. هی تایمم اضافه شه
البته..لطفا :31:

بفرما دوست عزیز
این هم ترینر بازی
Size: 5.3 MB

iCe m@n
26-02-2011, 15:26

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدمنبع

این آپدیت هیچ گزینه ای به نام دانلود نداره که؟
چجوری باید دانلود کنیم؟

marmolak kocholo
26-02-2011, 16:43
این آپدیت هیچ گزینه ای به نام دانلود نداره که؟
چجوری باید دانلود کنیم؟

وارد لینک اولی که شدی صفحه که باز شد گزینه ی Creat Download Link رو بزن بعد دانلود کن.
از لینک های زیر هم میت ونی دانلود کنی :

اینم باید لینک مستقیم باشه :

happyfeat
26-02-2011, 22:13
سلام
دوستان من الان بازی رو نصب کردم و برای من بازی بدون آپدیت وارد بازی نمیشه اصلا آیا آپدیت کنم مشکلش حل میشه؟؟؟
یعنی وقتی اینترنت رو قطع می کنم میاد که وارد بازی بشه و یه صفحه مشکی لود میکنه اما بعد 2 ثانیه صفحه بسته میشه
کرک هم SKIDROW هستش

marmolak kocholo
26-02-2011, 22:26
سلام
دوستان من الان بازی رو نصب کردم و برای من بازی بدون آپدیت وارد بازی نمیشه اصلا آیا آپدیت کنم مشکلش حل میشه؟؟؟
یعنی وقتی اینترنت رو قطع می کنم میاد که وارد بازی بشه و یه صفحه مشکی لود میکنه اما بعد 2 ثانیه صفحه بسته میشه
کرک هم SKIDROW هستش
2 تا پست بالا رو نگاه کنید، آخرین آپدیت + کرک !!
شما اونو دانلود کن همه چیز درست میشه...

pooryapilehvar
27-02-2011, 13:03
کسی میدونه چجوری میشه این بازی رو فول اسکرین کرد و یه سوال دیگه کسی میدونه چجوری میشه فایل UpLauncher رو به نود 32 داد تا از اپدیت یا اتصال به اینترنت جلوگیری کنه اگه میشه زود جواب بدید:41:

alone_boy
27-02-2011, 13:41
کسی میدونه چجوری میشه این بازی رو فول اسکرین کرد و یه سوال دیگه کسی میدونه چجوری میشه فایل UpLauncher رو به نود 32 داد تا از اپدیت یا اتصال به اینترنت جلوگیری کنه اگه میشه زود جواب بدید:41:

Alt+Enter فول اسکرین میشه

camry
27-02-2011, 13:43
سلام دوستان
من موقع نصب بازی با این مشکل رو به رو شدم و هنوز به این ارور بازی دست نزدم تا به جواب برسم پس خواهشا سریع جواب بدین

با تشکر فراوان

راستی این چیه:

دوستای من بدون دانلود این بازیو به اجرا در آوردن :

marmolak kocholo
27-02-2011, 15:21
سلام دوستان
من موقع نصب بازی با این مشکل رو به رو شدم و هنوز به این ارور بازی دست نزدم تا به جواب برسم پس خواهشا سریع جواب بدین

با تشکر فراوان
مشکل شما از DVDتون هست! یکی از فایل ها خرابه و نمی تونه بخونه...

راستی این چیه:

دوستای من بدون دانلود این بازیو به اجرا در آوردن :

این لانچر بازی هست و هر موقع اجراش می کنید فایل های بازی رو چک می کنه ببینه آپدیتی برای بازی هست یا نه
می تونید آخرین آپدیت + کرک رو از لینک زیر دانلود کنید :

اگه نمی خواید اصلا آپدیت کنه باید از اینترنت DC بشید و بعد بازی رو اجرا کنین وقتی کلید Play فعال شد می تونید دوباره به نت وصل بشید

camry
27-02-2011, 20:00
ممنون

با وجود اینکه خیلی از فایلا انتقال پیدا نکردن اما بازم وارد بازی میشه ولی اول بازی جایی که می گه برو به گاراج تا میرم وارد شم می پره بیرون :41::41::41: و این ارورو میده:

در ضمن راجب به اون فایل زیپ خراب چه کاریو واسه حل مشکل پیشنهاد می کنین ؟

Pooryia_khan
27-02-2011, 20:50
سلام دوستان

با تشکر فراوان

ممنون

با وجود اینکه خیلی از فایلا انتقال پیدا نکردن اما بازم وارد بازی میشه ولی اول بازی جایی که می گه برو به گاراج تا میرم وارد شم می پره بیرون :41::41::41: و این ارورو میده:

با سلام

دوست عزيز منم مشكل شما رو داشتم . يعني همين ارور شما رو براي يك فايل ديگه مي داد . منم فكر كردم DVD بازي خرابه چون فايل رو دانلود كرده بودم اما روي سيستم دوستم بدون مشكل همون فايلا نصب شد .
ممكنه مشكل از ويندوزتون باشه . اگر امكان تعويض ويندوز رو داريد اين راه رو امتحان كنيد .

gigi_alex
27-02-2011, 20:51
سلام دوستان

با تشکر فراوان

داداش مشکل به قول دوستمون یا از دی وی دی هست . یا مثل من رم سیستمت خراب شده. واسه منم همین ارور میداد رم رو تست کردم خراب بود. یه تست از رمت بگیر. انشا.. خراب نباشه . :10:

من آخرین کرک و آپدیت رو دانلود کردم نصب کردم حالا موقع اجرا این اررور رو میده

لطفا راهنمایی کنید

camry
27-02-2011, 21:00
ویندوز رو که چند روز پیش عوض کردم و بعیدم می دونم مشکل از رم باشه چون جدیده
اما راه تست رم چیه ؟
من فهمیدم که فایل زیپ dvd خرابه چون وقتی روش کلیک می کنم میگه :
the archive is either in unknown format or damage

با برنامه advance rar repair هم حتی فایلو ریپیر کردم اما تا آخر ریپر نشد و نوشت fail to repair خلاصه اینقدرم حالم گرفتس که این بازی 100 تا ارور داده تا الان

:41:

---------- Post added at 10:00 PM ---------- Previous post was at 09:58 PM ----------

من آخرین کرک و آپدیت رو دانلود کردم نصب کردم حالا موقع اجرا این اررور رو میده

لطفا راهنمایی کنید

میگه باید بازی رو با up launcher باز کنید اگر اینترنت دارید بزارید آپدید بشه اگرنه در حالت آفلاین بازی کنید
امیدوارم که به مشکلی مثل من بر نخورید که الان به شدت در گیرشم

Keyvan2139
27-02-2011, 21:35
ممنون

دوست عزیز، آپدیت و کرک شما نسخه آخر نیست
آخرین آپدیت و کرک Skidrow ورژنش v086 هست ولی ظاهرا مال شما v069
این آپدیت رو دانلود کن مشکلت حل میشه... اگه دوباره Error داد، یه بار از اول بازی رو نصب کن بعدشم آپدیت و کرک رو استاد کن

این آخریه فعلا مشکل کانکشن اولیه و از کار افتادن کرک رو حل کرده و آنلاین وارد بازی میشه... ولی از Product Key ایراد میگیره و سویچ میشه رو حالت آفلاین... بازم از قبلی بهتره

gigi_alex
27-02-2011, 21:58
ویندوز رو که چند روز پیش عوض کردم و بعیدم می دونم مشکل از رم باشه چون جدیده
اما راه تست رم چیه ؟
من فهمیدم که فایل زیپ dvd خرابه چون وقتی روش کلیک می کنم میگه :
the archive is either in unknown format or damage

با برنامه advance rar repair هم حتی فایلو ریپیر کردم اما تا آخر ریپر نشد و نوشت fail to repair خلاصه اینقدرم حالم گرفتس که این بازی 100 تا ارور داده تا الان

:41:

---------- Post added at 10:00 PM ---------- Previous post was at 09:58 PM ----------

میگه باید بازی رو با up launcher باز کنید اگر اینترنت دارید بزارید آپدید بشه اگرنه در حالت آفلاین بازی کنید
امیدوارم که به مشکلی مثل من بر نخورید که الان به شدت در گیرشم

اااااااه باز باید بزارم آپدیت بشه . آفلاین هم اجرا میکنم میگه باید اول به اینترنت وصل بشی :41:

---------- Post added at 09:58 PM ---------- Previous post was at 09:55 PM ----------

این آپیدت 14 مگابایتی رو کسی نداره ؟ :sad:

camry
27-02-2011, 22:01
شما اینو بگیرید از همه بهتره:

در ضمن اگر 14 مگه بزارین خودش اپدید کنه

Keyvan2139
28-02-2011, 00:14
اااااااه باز باید بزارم آپدیت بشه . آفلاین هم اجرا میکنم میگه باید اول به اینترنت وصل بشی :41:

---------- Post added at 09:58 PM ---------- Previous post was at 09:55 PM ----------

این آپیدت 14 مگابایتی رو کسی نداره ؟ :sad:

آقا این آخریه رو بگیر آپدیت کن، دیگه اون 14 مگ رو نمیخواد... فقط موقع اجرای بازی 640 کیلوبایت دانلود میکنه، کرک هم از کار نمیفته و آنلاین وارد میشی

Ata Assassin
01-03-2011, 14:09
اگه كرك رو بدون اپديت بزنيم درست ميشه؟من كرك 3 رو از سايت skidrow گرفتم ولي اينبار همين كه ميخوام به بازي وارد شم ارور ميده و ميپره بيرون.البته ورژنش از069 به 089 تغيير كرده.

iCe m@n
01-03-2011, 14:57
اگه كرك رو بدون اپديت بزنيم درست ميشه؟من كرك 3 رو از سايت skidrow گرفتم ولي اينبار همين كه ميخوام به بازي وارد شم ارور ميده و ميپره بيرون.البته ورژنش از069 به 089 تغيير كرده.

دوست عزیز خب شما همین آپدیت که همراه با اخرین ورژن کرک هستش رو برزید مشکلتون حل میشه

camry
02-03-2011, 20:06
آپدیت این بازی فقط واسه آنلاینه؟ یا مزیت دیگه ایم داره؟
راستی تا دیروز بازیم باز میشد حالا وقتی میزنم رو play صفحه باز میشه اما بعد از 3- 4 ثانیه میپره بیرون !!!
چه کنم؟

meha
02-03-2011, 20:12
شما دوباره کرک رو کپی کنید درست میشه

Spaniuly
02-03-2011, 22:43
آپدیت این بازی فقط واسه آنلاینه؟ یا مزیت دیگه ایم داره؟
راستی تا دیروز بازیم باز میشد حالا وقتی میزنم رو play صفحه باز میشه اما بعد از 3- 4 ثانیه میپره بیرون !!!
چه کنم؟
برای از بین بردن بعضی باگ ها و ایرادات
سوال دومت رو نمی دونم من نسخه ایکس باکس دارم البته باهاش مشکل دارم چون رو هارد نصب میشه ولی اجرا نمیشه از روی هارد

pooria-ir
02-03-2011, 23:24
سلام
من بازی رو نصب میکنم بعد این صفحه میاد که دانلود میکنه

بعد از تموم شدن این دانلود این صفحه میاد که میخواد اکتیویت کنه :

من آخرین ورژن کرک SKIDROW رو استفاده میکنم اما همش این صفحه میاد :((

چه کنم ؟؟؟؟

meha
02-03-2011, 23:31
نمیشه
چون کرک اصلا ربطی به اجرا نداره یعنی بازی از رو uplauncher اجرا میشه نه فایل کرک

اگه میشه سیو بعد از racing school 1 بزارین تا نزدم تو گوش خودم :19:

من یکبار برام این مشکل پیش آمد

اون آپدیت رو دوباره نصب کردم بعد کرک رو کپی کردم بعد از فایل بازی TestDrive2 رو اجرا کردم بعد از ارور از طریق launcher اجرا کردم درست شد

Top Gear The Stig
02-03-2011, 23:55
سلام

چه کنم ؟؟؟؟
عزیز شما باید اینترنت رو موقع بازی قطع کنی تا دانلود نکنه بعد دوتا سوال ازت میپرسه که اولی رو کنسل و دومی هم Yes رو میزنی و بعد میری تو بازی...........:31:
اگه خواستی بگو یه پچ برات بزارم که با فعال بودن اینترنت هم میتونی وارد بازی بشی.......:10:

Keyvan2139
03-03-2011, 01:21
سلام

چه کنم ؟؟؟؟

قبل از اینکه کرک Skidrow رو کپی کنی Test.Drive.Unlimited.2.Update.3 رو اجرا کن تا بازی آپدیت بشه به ورژن 086 بعد کرک رو Replace کن...
دفعه اول که میخوای بازی رو اجرا کنی اگه کانکت باشی حدود 650 کیلوبایت دانلود میکنه و تو همون حالت آنلاین وارد بازی میشه... کرک هم از کار نمیفته
احتیاجی به DC کردن اینترنت هم نیست

hesam_g59
03-03-2011, 03:03
دوست عزیز خب شما همین آپدیت که همراه با اخرین ورژن کرک هستش رو برزید مشکلتون حل میشه

این که ارور 404 میده... فایلش نیست!!!

iCe m@n
03-03-2011, 03:17
این که ارور 404 میده... فایلش نیست!!!

بیا دوست عزیز این لینک اصلیش هست

اگه خواستی بگو یه پچ برات بزارم که با فعال بودن اینترنت هم میتونی وارد بازی بشی.......:10:

این پچ رو میشه بذاری که میگی اینترنت هم فعال باشه میشه رفت توی اینترنت:46:

meha
03-03-2011, 11:26
بازهم لینک دانلود کرکی که دادید مشکل داره

marmolak kocholo
03-03-2011, 11:47
بازهم لینک دانلود کرکی که دادید مشکل داره

بفرمایید دوست عزیز :

لینک سومی مشکل داره !

p30worldapm
03-03-2011, 12:04
همه لینکهای آپدیت 3 مشکل داره!
کسی درستش رو نداره؟

iCe m@n
03-03-2011, 13:58
همه لینکهای آپدیت 3 مشکل داره!
کسی درستش رو نداره؟

بفرما دوست عزیز

camry
03-03-2011, 22:17
تا دیروز بازیم باز میشد حالا وقتی میزنم رو play صفحه باز میشه اما بعد از 3- 4 ثانیه میپره بیرون !!!
چه کنم؟
نمیشه
چون کرک اصلا ربطی به اجرا نداره یعنی بازی از رو uplauncher اجرا میشه نه فایل کرک

آخر چکار کنم بازم بازی نمیاد دیوونم کرد یکی راهنماییم کنه

hesam_g59
04-03-2011, 02:58
این لینکهای صفحه قبل... همه مشکل دارن..... ارور میدن...
یکی آپدیت درست درمون بزاره بابا

iCe m@n
04-03-2011, 03:27
این لینکهای صفحه قبل... همه مشکل دارن..... ارور میدن...
یکی آپدیت درست درمون بزاره بابا

بفرما دوست عزیز

SA.JJ.AD
04-03-2011, 10:57
دوستان من گذاشتم خودش اپدیت شد (41 مگ) حالا هم دکمه play اومده !!:18:وقتی کلیک کردم . ارور چیز میز تقلبی داد :27:

.
در ضمن فکر میکردم با این اپدیت مشکل افت فریم و لگ بازی برطرف میشه . اما مثه اینکه بازی فقط با بعضی سیستم ها سازگاره :2:
.

حالا از دوستان یکی لطف کنه اخرین و بهترین کرک این بازیو لینکشو بزاره (اپدیت نه . کرک)[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]خیلی ممنون[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]شاید بهتر شه این لگ مزخرف :2:
.
اما در کل قابل بازی کردنه . خیلی خوشم اومده از این بازی :40:

ali742
04-03-2011, 11:09
سلام
دوستان کسی ترینر این بازی رو نداره؟من تو گواهینامه A1 A2 گیر کردم.

marmolak kocholo
04-03-2011, 12:14
دوستان من گذاشتم خودش اپدیت شد (41 مگ) حالا هم دکمه play اومده !!:18:وقتی کلیک کردم . ارور چیز میز تقلبی داد :27:
.
در ضمن فکر میکردم با این اپدیت مشکل افت فریم و لگ بازی برطرف میشه . اما مثه اینکه بازی فقط با بعضی سیستم ها سازگاره :2:
.
حالا از دوستان یکی لطف کنه اخرین و بهترین کرک این بازیو لینکشو بزاره (اپدیت نه . کرک)[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]خیلی ممنون[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]شاید بهتر شه این لگ مزخرف :2:
.
اما در کل قابل بازی کردنه . خیلی خوشم اومده از این بازی :40:

بفرمایید:41: :

meha
04-03-2011, 13:09
سلام
دوستان کسی ترینر این بازی رو نداره؟من تو گواهینامه A1 A2 گیر کردم.

ورژن بازی چنده؟

وقتی launcher رو اجرا میکنید پایین سمت چپ اینطور چیزی نوشته

TDU V083 build 4

ببینید برای شما چی نوشته اخه هر ترینر برای ورژن خاصی هست....بگید تا براتون بزارم

Prince_M
04-03-2011, 18:39
چرا تو بازی هیچ بارونی دیده نمیشه؟

و تغییراتی که با نصب پچ تو بازی ایجاد میشه چیه؟

iCe m@n
04-03-2011, 22:09
دوست عزیز برای بارون باید از توی تلوزیونی که توی خونت داری به وضعیت اب و هوا نگاه بکنی ببینی چه موقعی بارون میاد در ضمن توی hawaie بارون خیلی کم میاد

max_7
05-03-2011, 21:46
سايت آپديت فيلتره

MARLIKSUN
06-03-2011, 01:21
سلام
چطور میشه تو بازی عضو کلوپ بشیم یا کلوپ بسازیم و چطور مهمونی و پارتی بگیرم

iCe m@n
06-03-2011, 14:53
سلام
چطور میشه تو بازی عضو کلوپ بشیم یا کلوپ بسازیم و چطور مهمونی و پارتی بگیرم

برای عضو شدن توی کلوپ و شرکت توی بازی هاش باید آنلاین بازی کنید

bbp
07-03-2011, 09:58
منم دل رو به دريا زدم و 19 چوقه ناقابل براي خريد Original Serial - Number پرداخت نمودم :31:
گفتن بين 1 تا 8 ساعت كد رو برام ميفرستن

حالا وقتي آنلاينم اكتيو شد ميگم بچه هايي كه آنلاين گرفتن قرار بزاريم بريم تو يه كلوپ مشخص با هم باشيم

دوستم ميگفت 1300000 روسي جديدا وارد آنلاين شدن ! :18:

آرمين و ساير بچه هاي ديگه اگه ميتونن سريال واسه آنلاين بگيرن...چيز با حالي ميشه به نظرم همه با هم باشيم:10:

اديت:

20 دقيقه اي كد رو واسم فرستادن :20:

Keyvan2139
07-03-2011, 11:11
اگه صحبت رفیقت درست باشه و این تعداد روسی وارد آنلاین شده باشن، این نوید رو میده که یحتمل بخش آنلاین هم کرک شده و Code Maker این بازی به زودی منتشر میشه.. هر چند اخبار ضد و نقیضی هم تو اینترنت پخش شده.

تو یوتویوب یه فیلمی در مورد کیجن جدید TDU2 گذاشتن که واسه بخش کازینوی PC و Xbox و Ps3 کد Free میسازه
به نام Test Drive Unlimited 2: Casino Online Code Leaked - Free

سایت دانلود کیجن هم اینه
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] www . casinoonlinedlccode . blogspot . com

ما که به دلایل فنی!!!!!!! نتونستیم دانلودش کنیم... :13: اگه کسی دسترسی داشت و تونست، یه ندایی هم به بقیه بده

bbp
07-03-2011, 11:44
دوووووستان !!!!!!!!
كمكم كنيد اگر ميدونيد!!!!!!!

وقتي كد رو زدم و اكي شد رفتم تو بازي كه يه پروفايل آنلاين بسازم

اكانت اتاريم رو هم وارد كردم و رديف شد امااااا

بعدش كه نيو گيم كردم اين اومد... !!!! ::::

اين يعني ايني كه خريدم ماليده و باطلش كردن ؟؟؟؟؟؟؟؟؟ :18:

ولي اينجا يه شك ديگه هستش...اينكه وقتي وارد ميشم جلو اكانت آنلاينم اين علامت سبز رنگ هستش :

aramesh_61
07-03-2011, 11:50
دوستان من نسخه xbox رو دارم، واسه ایکس باکس هم پچ اومده؟ آخه هیچوقت بارون نمیاد! اگه اومده لینکشو بدین، ممنون، راستی پچ رو روی ایکس باکس چجوری نصب کنم؟ (سوال آخری ربطی به تاپیک نداره ولی اگه کسی میدونه جواب بده خیرشو ببینی!)

marmolak kocholo
07-03-2011, 11:58
دوووووستان !!!!!!!!

ولي اينجا يه شك ديگه هستش...اينكه وقتي وارد ميشم جلو اكانت آنلاينم اين علامت سبز رنگ هستش :

شما که قبلا با استفاده از کرک آفلاین بازی می کردید دیگه ؟
اگه این طوره کرک رو پاک کنید لانچر رو باز کنید تا فایل اصلی بازی رو دانلود کنه بعد وارد بازی بشید

Keyvan2139
07-03-2011, 12:06
دوووووستان !!!!!!!!

آرش جان شرمندم اینو میگم... ولی حدست درسته، این پیغام داره میگه Product Key نامعتبره... اون علامت سبز رنگ رو منم وقتی اکانت آنلاین ساختم اومد... اون علامت فقط میگه اکانتت آنلاینه... همین

بعد از آپدیت سوم بازی و کرک Skidrow با همون نسخه کرک شده میشد تا اینجا بیای، چیز جدیدی نیست... ولی اونایی که Product Key میخرن باید بدون این Error وارد بازی جدید آنلاین بشن

فقط یه سوال: اون سریال رو که خریدی کجا وارد کردی؟

haadese
07-03-2011, 12:35
دوووووستان !!!!!!!!

سیو هاتو پاک کن
کرک رو هم پاک کن ( من خودم بازیو کلا پاک کردم از اول ریختم)
بازیو اپدیت کن و بعد سریالو وارد کن

اینو مطمئن نیستم فقط تو فروم اصلی بازی خوندم
همون ورژنی از بازیو که داری نگه دار
تو سایت اصلی ( نه اتاری) وارد شو با همون مشخصات اکانت اتاریت
بعد برو اینجا و سریالتو وارد کن

باید کار کنه

ولی اون راه اول بهترین و مطمئن ترین راهه
خیالت هم راحت ! پولت به باد نرفته :31:
من کلی از اون سایت خرید کردم. سریال ارجینال خودمو هم از اونجا گرفتم و الان بدون مشکل دارم بازی می کنم
نگران لایسنس ها و مراحلی که قبلا رفتی هم نباش
1 راه خوب جدیدا کشف شده

---------- Post added at 02:35 PM ---------- Previous post was at 02:34 PM ----------

یادم رفت بگم
سایت اصلی اینه:

bbp
07-03-2011, 12:37
ماركوپولو عزيز همينطوره و فكر جالبي هم بود چون از كرك skiddrow استفاده ميكردم وليييي...

نميدونم اين كارا هم كردم باز نشد
يعني كلا كرك رو پاك كردم بعد خود upluncher 14 مگ رو دانلود كرد اما بعدش cd key نخواست و رفت تو بازي و دوباره همون مشكل بود !

حالا به گفته دوستم كلا بازي و سيو و همه چيو پاك كردم و جالبه موقع پاك كردن يه پيام اومد و گفت شما با اين كد بازي رو ريجستر كردي ....

بعد موقع نصب جاي سريال ، همين سريالي كه خريدم رو وارد كردم و الان داره نصب ميشه...قفط اميدوارم خود آتاري invalid نكرده باشه كه خيلي زور داره اونموقع :41:

marmolak kocholo
07-03-2011, 12:45
ماركوپولو عزيز همينطوره و فكر جالبي هم بود چون از كرك skiddrow استفاده ميكردم وليييي...

نميدونم اين كارا هم كردم باز نشد
يعني كلا كرك رو پاك كردم بعد خود upluncher 14 مگ رو دانلود كرد اما بعدش cd key نخواست و رفت تو بازي و دوباره همون مشكل بود !

حالا به گفته دوستم كلا بازي و سيو و همه چيو پاك كردم و جالبه موقع پاك كردن يه پيام اومد و گفت شما با اين كد بازي رو ريجستر كردي ....

بعد موقع نصب جاي سريال ، همين سريالي كه خريدم رو وارد كردم و الان داره نصب ميشه...قفط اميدوارم خود آتاري invalid نكرده باشه كه خيلي زور داره اونموقع :41:

( مارکوپولو کیه :31: )
نگران نباش به احتمال زیاد با ریختن دوباره ی بازی مشکل حل میشه...:10:

haadese
07-03-2011, 12:46
اگه به هر دلیلی باز هم نتونستی بازی کنی و همون اخطارو گرفتی
به بخش پشتیبانی گیم ای ار 1 نامه بده
اونا واست درستش می کنن

ولی به احتمال 99% بعد از اینکه بازیو از اول بریزی و اپدیت کنی درست میشه

bbp
07-03-2011, 13:03
معذرت...تند آيدي شما رو خوندم مارمولك كوچولو جان :31:

حالا بريزه ببينيم چي ميشه...اميدوارم بشه فقط

pedram_sad
07-03-2011, 13:05
دوستان اين بازي patch اي چيزي نداره ؟
براي performance issue و ... ؟

hesam_g59
07-03-2011, 13:35
یه ترینر برای ورژنهای نختلف tdu2
بعد از نصب... اسم بازی و ورژنش رو انتخاب کنید و استارت رو بزنین تا بازی اجرا بشه...
قبلا با هر ترینری میرفتم...وسطش بازی هنگ میکرد.. یا ماشین روی هوا معلق میموند... ولی این فعلا که مشکلی نداشته

bbp
07-03-2011, 13:42
با تشكر از همه دوستاني كه كمكم كردن...
بلاخره تا ابتداي كار مشكلي نيست و قضيه حل شده و وارد اكانت آنلاينم شدم و داره كار ميكنه...
اول بسم الله هستم و 0 :31:

iCe m@n
07-03-2011, 14:34
بعد از نصب... اسم بازی و ورژنش رو انتخاب کنید و استارت رو بزنین تا بازی اجرا بشه...
قبلا با هر ترینری میرفتم...وسطش بازی هنگ میکرد.. یا ماشین روی هوا معلق میموند... ولی این فعلا که مشکلی نداشته

دوست عزیز قیلتره

Tomas Angelos
07-03-2011, 14:35
سلام دوستان
یه ترینری چیزی واسه این بازی هست؟

pooria-ir
07-03-2011, 14:44

ممن.ن از زحمتتون
چه کارایی با این ترینر میشه انجام داد؟

iCe m@n
07-03-2011, 14:46
سلام دوستان
یه ترینری چیزی واسه این بازی هست؟

بفرما محمد جان

aramesh_61
07-03-2011, 15:46
وستان من نسخه xbox رو دارم، واسه ایکس باکس هم پچ اومده؟ آخه هیچوقت بارون نمیاد! اگه اومده لینکشو بدین، ممنون، راستی پچ رو روی ایکس باکس چجوری نصب کنم؟ (سوال آخری ربطی به تاپیک نداره ولی اگه کسی میدونه جواب بده خیرشو ببینی!)

mmr_p2001
07-03-2011, 20:32
salam
aghaye bbp man ham on hastam bia hade aghal hamdigaro add konim,invite e chizi bood ba ham berim
rasti man casino online sham kharidam
khabar bedan bachehayi ke ghanooni online bazi mikonan
ozr khahi,man laptopam labele horoofe farsi nadasht,majboor shodam be fingilish benevisam!

MARLIKSUN
07-03-2011, 20:46
سلام
میخواستم ببینم حالا چطوری آنلاین بشم و بتونم بازی بکنم هر چند من به اینترنت وصل شدم و بازی آپدیت شد ولی داخل بازی شدم دسترسی به کلوپ و بازی های آنلاین نشدم لطفا به طور کامل توضیح دهید چکار کنم

Keyvan2139
08-03-2011, 01:59
سلام
میخواستم ببینم حالا چطوری آنلاین بشم و بتونم بازی بکنم هر چند من به اینترنت وصل شدم و بازی آپدیت شد ولی داخل بازی شدم دسترسی به کلوپ و بازی های آنلاین نشدم لطفا به طور کامل توضیح دهید چکار کنم

برای آنلاین بازی کردن TDU2
1. باید نسخه اورجینال رو بخری... یا Product Key اصلی بازی رو تهیه کنی
2. تو سایت بازی ثبت نام کنی
3. در ابتدای بازی یه اکانت آنلاین بسازی نه آفلاین

hesam_g59
08-03-2011, 12:11
امیدوارم این قیلتر نباشه

Mahdi_Co_1368
08-03-2011, 20:53
سلام ببخشید یه سوال داشتم

وقتی توی Launcher بر روی Play کلیک می کنم ، پنجره ای به رنگ مشکی به مدت 3 ثانیه باز میشه و بسته میشه
جدید ترین کرک هم دانلود کردم ولی تاثیر نداشت.

تمام شرایط Recommended System Requirements رو دارم.

دایرک ایکس هم نصب کردم
به نظرتون علت از کجاست؟:13:

alone_boy
08-03-2011, 21:29
دیشب خواستم بازی کنم که پی سی خاموش شد(در حین این که نشان ذخیره شدن رو آورده بود)
امروز که رفتم توی بازی نوشت که فایل سیو خراب شده و باید حذف کنین و یه یوزر دیگه بسازین
فایل سیو رو جای دیگه ذخیره کردم
چطوری میتونم دوباره بدون مشکل ازش استفاده کنم؟!

Keyvan2139
08-03-2011, 22:35
سلام ببخشید یه سوال داشتم

وقتی توی Launcher بر روی Play کلیک می کنم ، پنجره ای به رنگ مشکی به مدت 3 ثانیه باز میشه و بسته میشه
جدید ترین کرک هم دانلود کردم ولی تاثیر نداشت.

تمام شرایط Recommended System Requirements رو دارم.

دایرک ایکس هم نصب کردم
به نظرتون علت از کجاست؟:13:

بازی رو از اول نصب کن، بعد آپدیت ورژن 3 و بعدش کرک Skidrow.... اگه مشکل سیستم و Directx نداشته باشی حله
در ضمن مباحث مربوط به نصب و اجرای بازی رو تو تاپیک خودش مطرح کنید

دیشب خواستم بازی کنم که پی سی خاموش شد(در حین این که نشان ذخیره شدن رو آورده بود)
امروز که رفتم توی بازی نوشت که فایل سیو خراب شده و باید حذف کنین و یه یوزر دیگه بسازین
فایل سیو رو جای دیگه ذخیره کردم
چطوری میتونم دوباره بدون مشکل ازش استفاده کنم؟!

معمولا تو اینجور مشکلها برگشت فایل مخدوش شده فیفتی فیفتیه... بستگی به این داره که کدوم قسمتش آسیب دیده باشه... میخوای یه جا آپش کن یه بررسیش بکنیم ببینیم اینور جواب میده یا نه؟

Ali.Mirzaie
09-03-2011, 08:43
سلام دوستان و اساتید.

من تازه این بازی رو خریدم.
کرکش هم skidrow هستش. اما الان که بازی نسب کردم و کرک رو هم کپی کردم! اجرا که میکنم که صفحه ی میاد که میخواد یه چیزایی از بازی رو به حجم 43 مگابایت دانلود کنه! چه کنم؟!

havas_1980
09-03-2011, 12:21
سلام دوستان و اساتید.

من تازه این بازی رو خریدم.
کرکش هم skidrow هستش. اما الان که بازی نسب کردم و کرک رو هم کپی کردم! اجرا که میکنم که صفحه ی میاد که میخواد یه چیزایی از بازی رو به حجم 43 مگابایت دانلود کنه! چه کنم؟!به اینترنت وصل نباشین که دانلود نشه... البته توصیه میشه اخر پچ و کرک بازی رو که ادرسش در صفحات قبل موجوده بگیرین.