PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : کمک برای گول زدن یک سایت

Soshiant
23-05-2006, 11:34
سلام
امیدوارم سوالم تکراری نباشه
من برای این کار فقط تا فردا شب وقت دارم لطفا اگر میشه زود جواب بدید
یک شرکتی هست که تمام کامپیوتر هاش شبکه هست و از سیستم ماهواره ای هم استفاده میکنه
سایتی داره که تا فردا شب بیشتر فعال نیست و برای ورود به اون سایت باید یوزر و پسورد داشته باشیم ولی از خارج از ساختمان خودش هر یوز و پسوردی قبول نمیکنه و فقط به بعضی از یوزر ها اجازه استفاده میده
ولی از داخل ساختمانش همه کسانی که یوزر دارن میتونند وارد سایتش بشن
احتمالا به خاطر ترس از هک شدن این کارو کردن
من اطلاعاتی در مورد کامپیوتر های شبکه و این جور چیز ها ندارم ولی فکر کنم از روی ای پی تشخیص میده که ما از داخل ساختمان خودش هستیم یا نه
میخواستم بدونم میشه کاری کرد که من از داخل خونه به اون سایت وصل بشم و اون سایت فکر کنه من از داخل ساختمان و شبکه خودش وصل شدم
یادم هست یک روشی بود که میشد خودمون ای پی خودمونو تعریف کنیم یک جایی از توی cmd ولی الان یادم نیست چیکار
میخواستم بدونم با اون روش یا هر روشی که به فکر شما میرسه میشه کاری کرد که سایتش گول بخوره
اگر میشه روشش هم بنویسید
اخه از داخل ساختمانش خیلی سخته چون هم دوره و هم شلوغ و باید نوبت گرفت و کلی منتظر شد
سایتش برای کار خاصی فقط هر چند ماه یک بار برای کار خاصی فقط چند روز فعال میشه
اگر بتونید کمک کنید خیلی ممنون میشم
من الان فقط ip address و subnet mask و Default gateway یکی از کامپیوتر ها را یاداشت کردم
امید وارم با همین ها بشه کاری کرد

Soda
23-05-2006, 12:37
سلام
عزيز به من پي ام زدي
ولي من بلد نيستم
شرمنده

FX64 Dual Core
23-05-2006, 14:35
با سلام

برای تغییر IP شما باید با یکی از IP های همان شبکه وارد سایت شوید.
برای مثال از برنامه های تغییر IP استفاده کنید و یا با روش زیر شانس خود را امتحان کنید :
IE / Tools / Internet Options / Connections
و حالا انتخاب گزینه ارتباطی فعال ( کانکشن وصل شده ) و Settings که در قسمت Proxy server همان IP و برای شروع از Port های 80 یا 8080 استفاده کنید.
با کمی جستجو و استفاده از دستورات داس مانند telnet xxx.xxx.xxx.xxx nn که x همان IP و n همان Port باشد میتوانید بهتر نتبجه بگیرید.

و در قسمت زیر IP گزینه ... Bypas را هم تیک بزنید.

Soshiant
23-05-2006, 16:47
سودا جان ممنون که سرزدی
------------------------------
FX64 Dual Core عزیز
برای اینترنت اکسپلورر تنظیم ها را انجام دادم برای پرت 8080 که اصلا سایت را نیاورد و برای پرت 80 هم مثل حالت معمولی بود
سایت را براتون توی پیغام خصوصی میفرستم اگر میشه یک نگاهی بندازید

un4giv3n
25-05-2006, 12:34
خب! من دفعه قبل اولین نفری بودم که جواب دادم! حدود 100 خط نوشتم ولی وقتی زدم ارسال همش پرید!
به هر حال!
الان دستم به تایپ نمیره!
ببینم!
لپ تاپ داری؟ محل اتصالات شبکه رو میدونی؟ و اینکه اسنیفینگ بلدی؟
چند تا چیز دیگه هم الان به فکرم رسید!
چقدر وقت داری؟ ماشین هم داری؟ اطراف ساختمونشون خیابونها چه وضعیه؟ میشه با ماشین آروم رفت؟
چقدر این اطلاعات برات مهمه؟ مثلا اگر 10 میلیون میارزه!(مثلا) چقدر میتونی دستگاه بخری؟ (بودجه!؟؟!!!؟)
بگو تا ببینم چیکار میشه کرد.
موفق باشی

Soshiant
26-05-2006, 14:27
un4giv3n جان سلام
با منی
مطمئنی درست اومدی
شما کی این جا پست دادی

un4giv3n
26-05-2006, 19:24
من پست دادم!
با شما هم هستم!
درست هم اومدم!
دفعه قبل 100 خط تایپ کردم ولی همش پرید! سند نشد!
حالا بزار توضیح بدم که بفهمی چرا اینارو پرسیدم!
ببین! یک روشی هست که تقریبا هنوز UnderGround هست و کسی بلد نیست!
ببین! میای با لپ تاپ یکی از کابل هایی که به یه کلاینت وصله رو میبری! بعد اون یک طرف رو میزنی ته به لپ تاپ! اون طرفشم میزنی اون ور لپ تاپ! 2باره ارتباط برقرار میشه اما این دفعه از تو میگزره!
شما میای رو هرچی که طرف میفرسته، اطلاعات خودتت رو میزاری! از اون ور که سرور برگشت داد ماله خودتو ور میداری و جواب اون یارو رو پس میدی!
این که گفتم خیییییییییییییییییییییییی ییییییلییییییی کلیه!
جزییاتش شاید 40 ساعت طول میشکه و خیلی ریزه کاری داره! اما جواب میده!
یکی دیگه هم که راحت تره و برای شبکه های وایرلس به کار میره بهش میگن
WarDriving.
لپ تاپ + آشنایی با لینوکس + آشنایی با عملکرد شبکه های بیسیم + دستگاه اسمبلر/دی - این کودر
میخواد.
ماشین هم میخوا که دور اونجا بچرخی و نقطه مورد نظرو پیدا کنی! خیابون ها هم باید حواست باشه!
خیلی ها وقته گشتن دوره خیابون ها گیر میوفتن!
هنوزم فکر میکنی اشتباه اومدم؟

Soshiant
27-05-2006, 00:50
un4giv3n جان اخه اول گفتی که این جاپست دادی فکر کردم اشتباه اومدی ولی ممنونم که این قدر وقت گذاشتی
موضوع این قدر هم حیاتی نیست من از زور تنبلی میخاستم این کارو بکنم تا توی صف وانستم وگرنه این طوری که سخت تر شد
برای ورود به محوطه هم کارت تردد میخاد با فاصله زیادی هم ماشین رو نداره باید پیاده رفت
در مورد چیز هایی هم که گفتید اطلاعاتی ندارم الان هم تا چند ماه دیگه سایتش غیر فعال کردن و نمیشه ازمایش کرد
ولی یک فکر ساده کردم
برنامه هایی برای عبور از فیل -تر هست که باید روی یک کامپیوتر بدون فیلتر برنامه نصب بشه بعد ما میتونیم از اون کامپیوتر بدون فیل - تر به عنوان واسطه استفاده کنیم
فکر میکنم اگر من همین روش روی کامپیوتر های اون جا انجام بدم از داخل خونه میتونم دسترسی راحت داشته باشم
نظر شما چیه
فکر میکنید جواب بده
ممنون از توجهتون