PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : WordPress بر روی گلکسی تب (V 1.3.9)

senator215
08-02-2011, 21:41
Word press برنامه ی هست که با ارائه ی نسخه ی اندرویدی آن , این امکان را به شما می دهد تا بر روی گلکسی تب خود بتوانید پست جدید وبلاگ بنویسید , آن را ویرایش کنید و کامنت های خود را مدیریت کنید .
WordPress اندرویدی از وبلاگ های روی wordpress.com و وبلاگ های که روی هوست شخصی میزبانی شده اند (دارای وردپرس ۲٫۷ یا بالاتر) پشتیبانی می کند و اینترفیس ساده و سرعت بالا و مدیریت چندین وبلاگ به طور همزمان, از مزایای این برنامه می باشد.
همچنین شما می توانید پست های خود را به صورت افلاین بنویسید و از طریق این برنامه آنها را در وبلاگ وردپرسی خود آپلود کنید.
نکته مهم در نصب : برای اتصال این برنامه به وبلاگ شما , باید در قسمت تنطیمات نوشتن , پروتکل XML-RPC را فعال کنید را فعال کنید
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
.

لینک دانلود :

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

منبع خبر :
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

senaps
09-02-2011, 00:26
من که از تبلتم برای تویت و فیس بوک و ریدر استفاده میکنم!!(البته خوندن فید ها...اونها رو ستاره دار میکنم و موقعی که به کامیپوتر دسترسی داشتم بازشون میکنم...)
تبلت اصلا به درد نوشتن مطالب طولانی به سبک وبلاگ من نمی خوره!!
و بیشتر من برای تایید کامنت ها ازش استفاده میکنم....هرچند،اپ بلاگر خیلی بیشتر بهم کمک میکنه که وبلاگ نویسی زنده کنم البته در اینده!!