PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : کار نکردن usb های مادر بورد من

camel_60
08-02-2011, 13:53
سلام دوستان الان دو روز هست در گیر یکی از سیستمهای خودم هستم نمی دونم چرا usb رو نمی شناسه مثلا وقتی فلاش رو می زنم به هر پورت اون چراغ فلاش روشن می شه ولی هیچ اتفاقی نمی افته ویندوز هم عوض کردم حتی تو تو دی وایس منیجر هم میرم پورت usb ها رو می شناسه حتی رفتم بایوس رو هم رو دیفالت گذاشتم باز هم نشد مدل مارد بورد من هم این هست 945PT-A2/1333 به نظر شمامشکل در چی هست :13::13::13:

BEHZAD2007
08-02-2011, 14:30
سلام از اول اینطوری بوده یا دو روزه که اینطوری شده مادربرد من هم همین طوری شد اونقدر دستکاری کردم که زدم مین رو ترکوندم با آپدیت مواظب باش بلد نیستی برو بده یه خدمات کامپیوتری درستش کنن

beckham7
08-02-2011, 14:47
945PT-A2/1333
این مدل الایته یا گیگا یا؟
اگه با تعویض ویندوز و تغییرات ستاپ درست نشده احتمالا یوسی بی مادربردتون خراب شدن ولی بازم یه ادم وارد باید از نزدیک ببینه

camel_60
08-02-2011, 14:52
شرمنده که برند مادر برد رو نزدم آره Elitegroup هست
قبلا هیچ مشکلی نداشت دو روزه که من رو کلافه کرده فکر هم نکتم با آبدیت بایوس درست بشه

EXTREME
08-02-2011, 15:36
شرمنده که برند مادر برد رو نزدم آره Elitegroup هست
قبلا هیچ مشکلی نداشت دو روزه که من رو کلافه کرده فکر هم نکتم با آبدیت بایوس درست بشه
کلا مین های elite مدل های قدیمیشون همینطوره زود usb هاشون خراب میشه
شما با usb های جلوی کیس هم امتحان کنید اگه کار نمیکنه سیماشو از مین بکشید و به یه usb دیگه وصل کنید
اگه نشد یا سیماش خرابه یا usb پنل مادربورد خرابه
کارای نرم افزاری که میتونید انجام بدید
تعویض ویندوز اسکن ویروس نصب مجدد درایورها -یک دور unistall کردن usb ها از تو ی دیواس مینیجر و نصب مجدد آنها
چک کردن از تو بایوس که usb های عقب فعال باشند- آپدیت بایوس اگه باز هم مشکل برقرار بود برید یه کارت usb بخرید قیمتش 8تومن بیشتر نیست