PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : ضبط نشدن صدای فیلم موقع کپچر کردن

ila
08-02-2011, 10:31
با سلام
من یه کارت تی وی دارم که می خوام فیلمهای دوربین هندی کم سونی ام رو بریزم تویکامپیوتر
مشکلی که من دارم وقتی فیلم رو میریزم فقط صدا نداره..یعنی وقتی کپچرمیکنی دخل کامپیوتر صدای فیلم ضبط نمیشه
با اینکه وقتی خروجی کارت تیوی( رنگ سبز) رو وصل میکنم صدای فیلم پخش میشه فقط موقع ضبط ، صدا ضبط نمیشه
البته قبلا من این کار رو کردم 3-4 سال پیش ولی یادم نمیاد چه تنظیماتی داشت.
مدل کارت تی وی همinovision
من ورودی کارت تی وی هم رنگ آبی برام
با استفاده از نرم افزار ulead studio هم میریزم داخل سیستم
و مادر بورد هم Nvidia و کارت گرافیک Gforce هم دارم ممنون میشم راهنمایی کنید

svb93
08-02-2011, 22:13
من هم همین مشکلو دارم خواهشا یکی کمک کنه

witness ascent
09-03-2011, 11:36
من درست منظورتون را نگرفتم.بالاخره صدا هم همراه تصوير به سيستم وارد ميشه يا نه؟ ببينيد گاهي اوقات يا بهتر بگم در بعضي نرم افزار ها كه من كار كرده م محل سوكت صدا در پشت سيستم براي كپچر و پخش صدا متفاوته .يعيني زمان كپچر سوكت را به ورودي نقره اي و زمان پخش به ورودي سبز ميزنم تا پخش بشه.اين مساله برا ي نرم افزار پريمير هم دقيقا همين طور اجرا ميشه . البته فكر ميكنم اين مشكل در يوليد نيست ولي خيلي با يوليد كپچر نگرده ام

tanhae1
25-03-2011, 15:32
:40:سلام :40:
من هم بعضی اوقات این مشکل برام پیش آمده ,که اکثرا با نصب ویندوز درست شده , شما هم بهتره که اول اسلات کارت تی وی (اگه اینترنال هست) را عوض کنی و بعد ویندوز بریزی و در هنگام نصب درایور ابتدا درایور کارت تی وی را نصب کنید و بعد از آن برنامه یولید و یا برنامه خود کارت را نصب کنید .

حتی ممکن است که مشکل سخت افزاری باشه بدین معنی که کارت تی وی روی مادر برد شما درست کار نکنه اونو رو ی سیستمه دیگه هم امتحان کن ببین نتیجه چی می شه ! این مشکل و یکی از دوستانم داشت که کارت تی وی را روی ی سیستم دیگه امتحان کردم و روی اون سیستم جواب داد.

شما گفتی که از هندی کم می خواهی کپچر گیری کنی خوب از کارت 1394 استفاده کن هم با یولید می تونی کپچر گیر کنی هم با پریمیر.

amin_pwa
30-03-2011, 11:30
برای منهم چند بار شده من با sony vegas ویدیو را ضبط می کردم . تو برنامت بگرد دنبال ورودی صدا ان را بگذار روی کارتت