PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : Mafia

صفحه ها : [1] 2

S@eid
13-03-2005, 10:58
سلام.من تازه بازيه مافيا رو نصب كردم .مي خواستم بدونم تو مرحله ي اول اين تاكسيه لعنتي رو كجا بايد ببرم؟؟؟؟؟؟؟ :?: :?: :?: [/url]ممنون :)

shahin666
13-03-2005, 11:38
سلام
s-s عزيز بازي خيلـــــــــــي باهاليه مخصوصا اگه نسخه فارسيش باشه من اين بازي رو خيلي وقته تمام كردم
تو مرحله اول دونفر كه سوار ماشين ميشن كه يه ماشين
دنبال اونا هست كه بايد اون دوتا رو از اونجا ببري
كليد tab نقشه رو نشان مده بعد از اينكه از شر اون ماشين
راحت شدي بايد به جاي كه اون دوتا ميگن بري در ضمن تو تمام مراحل وقتي كليد tab رو ميگيري يه علامت قرمز يه جاي صفحه هست يعني بايد اونجا بري
بازم اگه مشكل برات پيش اومد بگو
شاهين :P

S@eid
13-03-2005, 15:03
ٌْسلام.خیلی ممنون که بهم کمک کردی :wink: ، متاسفانه من نتونستم نسخه ی فارسیه این بازی رو گیر بیارم :cry:
ماشین قرمزرو پیچوندم :evil: نقشه رو هم دیدم اما اون علامت قرمز روپیدا نکردم،ولی 1چیزی مثل قطب نما بود که که می چرخید وقتی دنبالش کردم به 1جایی مثل اسکله یا بندر گاه رسیدم ولی نتونستم جلوتر برم چون اب بود...ضمنا یک سوال یک ساعت بالای صفحه سمت راست هست که ساعت 30/10نشون می ده وگه گداری قرمز میشه.می دونی چیه؟؟؟ممنون :shock: :?:

Ali_k
13-03-2005, 15:23
شما سعی کن از دست پلیس فرار کنی اونوقت روی نقشه یه فلش پیدا میشه که باید بری اونجا

علیرضا
14-03-2005, 21:25
سلام من عاشق مافیا هستم. تا حالا صد دفعه تمومش کردم
هر چی خواستی بپرس در خدمتت همستم :wink:
اینجایی که گیر کردی باید اون دو نفر رو برسونی به رستوران سالیاری. مه یارو رئیس شونه.چجوری؟ الآن بهت می گم:
اول باید بگردی دنبال یه پل بزرگ قرمز که دوتا جزیره رو به هم متصل می کنه بعد بوسیله اون میری شهر بعدی بعد یه تونل زیر آبی هم هست که دوباره می برتت یه شهر دیگه که اگه نقشه رو نگاه کنی (با کلید تب) باید بری به منطقه little italy
همین که تو نقشه هم معلومه

S@eid
15-03-2005, 15:44
ايول...دمت گرم.گرفتم كجارو ميگي؟؟؟مي رم كه امتحان كنم.باي :D :D :D :P :wink:

علیرضا
15-03-2005, 16:30
ولی نسخه فارسیشو بگیر چون از نظر من یکی از بهترین داستان ها رو ین بازی ها داره البته در خود تنظیمات بازی می تونی زیر نویس انگلیسیشو بیاری اینجوری هتر سر در میاری.
موفق باشی 8)

S@eid
15-03-2005, 16:52
بابا مافيا-بابا گيم-باباينكاره ها
مرحله ي اول دوم تموم شد.تومرحله ي سوم اماشين پليس اومد جريمه ام كنه كه موفق شد.بقيه ي بازي به علت چهار شنبه سوري فعلا تعطيل تا ببينم فردا چي ميشه!!! :shock:
فقط 1سوال تو اين بازي تا اخرش بايد مسافر اين ور اونور ببري...پس بكش بكشش كي مي رسه؟؟؟؟ :?:خيلي ممنون وتشكرازوشاهين وعلي ومخصوصا علي رضا :D :o :lol:

S@eid
16-03-2005, 15:11
بچه ها من 6-5مرحله رفتم...
بازم ازتون ممنون اگه شما نبودين من يك2-1ماهي علاف بودم....
نگفتين اصلا چرا اسم اين بازي رو گذاشتن مافيا.اگر اسمشو ميزاشتن درايور4 كه بهتر بود.مرسي :wink:

علیرضا
17-03-2005, 23:04
اول اینکه فکر نکنم کسی از سازنده های بازی درایور خوشش بیاد mafia هم از شرکت godgames است که واقعا کارش بیسته
بعدش هم اینکه اگر کسی اولش از مافیا بدش بیاد و بعدا هوس کنه بازی رو تموم کنه خیلی بیشتر بهش حال میده
من خودم اول از مافیا بدم میومد فقط بخاطر چند تا مرحله اول ولی بعد....
خلاصه اینکه مافیا به خاطر سناریو ش و محیط بازیش شد مافیا...
و آخر اینکه سال نو همه p30world ی ها مبارک ایام عید همراه درس خواندن حسابی بازی بخورید....

کوچیک همه شما :wink:

S@eid
07-04-2005, 20:15
سلام
دوباره به مشکل برخوردم گفتم از شما کمک بخوام:oops:
مشکلم اینکه توی مرحله ای که باید ماشین موریلورو منفجر کنم :twisted: هر کاری که می کنم نمیتونم بمب رو کار بزارم خیلی تلاش کردم نشد
می تونین کمکم کنین
مرسی :wink:

علیرضا
07-04-2005, 21:14
يه كم بيشتر توضيح بده آخه يادم رفته ديگه...

S@eid
08-04-2005, 09:35
سلام
یادت میاد 1مرحله بود که باید می رفتی توی کشتی و *** وینچنزو *** رو می کشتی :twisted:
توی مرحله ی بعدش سالیاری 1 بمب ساعتی بهت میده و میگه که باید بری در خونه ی *** موریلوو *** وبمبو توی ماشینش کار بزاری
حالا من میرم در خونشون 1 یارو وایستاده داره سیگار می کشه اگه دور و بر ماشین بپلکی می کشتت من منتظر موندم تا یارو رفت تو خونه بعد هر کاری کردم بمبو توی ماشین کار نذاشت :x
یادت اومد :?:
ضمنا ماشین موریلو عین ماشین سالیاری هست :roll:

علي عالي
08-04-2005, 10:12
كد تقلب هم داره؟
اوون مرحلش كه بايد جاي ايستگاه قطار يارو رو بكشن ولي در ميره چكار بايد بكنيم؟
:oops:

علي عالي
08-04-2005, 10:13
سلام
یادت میاد 1مرحله بود که باید می رفتی توی کشتی و *** وینچنزو *** رو می کشتی :twisted:
توی مرحله ی بعدش سالیاری 1 بمب ساعتی بهت میده و میگه که باید بری در خونه ی *** موریلوو *** وبمبو توی ماشینش کار بزاری
حالا من میرم در خونشون 1 یارو وایستاده داره سیگار می کشه اگه دور و بر ماشین بپلکی می کشتت من منتظر موندم تا یارو رفت تو خونه بعد هر کاری کردم بمبو توی ماشین کار نذاشت :x

Arashi
08-04-2005, 13:03
بچه ها چطوري ميشه همه ماشين هارو آزاد كرد؟؟
موفق باشيد :wink: :wink:

Nesta
11-04-2005, 03:24
سلام
منم 9 ماه پيش اين بزيو تموم کردم ولی 1 ماه سر مرحله 7 که ماشين سواری و مسابقه بود گير کردم که فکر کنم سخت ترين مرهلش همينه

S@eid
11-04-2005, 12:28
سلام
برای اینکه مرحله ی 7بازی که مسابقه ی اتومبیل رانی هست رد بکنید می تونید از این تراینر استفاده کنید.وقتی دانلودش واجراش کنید،توی بازی بازدن دکمه ی0چه در مسابقه اول بشی چه اخر میری مرحله ی بعد
ادرس تراینر [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
ضمنا بچه ها من توی اون مرحله که باید با ماشین سرجیو موریلو رو تعقیب و بکشی گیر کردم
چون سرعت ماشین اون بیشتره چنددفعه هم باماشین کوبیدم بهش اما هیچیشون نمی شه
می تونین راهنماییم کنید :cry: :cry: :cry:

علیرضا
11-04-2005, 22:25
سلام

يادم اومد ...بعد از اينكه يارو رفت تو خونه بايد بري سمت چرخ جلوي ماشين (اوني كه به سمت خيابونه)بعد نزديكي هاي گل گير ش كه وايسي يه علامت تعجب :!: پايين و چپ صفحه ظاهر ميشه بعد كليك راست و بعد خودت بين.....
راستي شما نسخه فارسي شو دارين؟؟؟ :arrow:

S@eid
12-04-2005, 11:12
سلام

يادم اومد ...بعد از اينكه يارو رفت تو خونه بايد بري سمت چرخ جلوي ماشين (اوني كه به سمت خيابونه)بعد نزديكي هاي گل گير ش كه وايسي يه علامت تعجب :!: پايين و چپ صفحه ظاهر ميشه بعد كليك راست و بعد خودت بين.....
راستي شما نسخه فارسي شو دارين؟؟؟ :arrow:
سلام ومرسی از کمکت اما من اون مرحله رو 4 روز پیش رد کردم با همین روشی که گفتی:roll:
وقتی زنه مرد خیلی ناراحت شدم،یجورایی عذاب وجدان گرفته بودم .فکر نمی کردم 1بازی انقدر رو من تاثیر بزاره دوست دارم زود تر بجایی برسم که باید با پلیسا همکاری کنم
متاسفانه من نتونستم نسخه ی فارسی شو گیر بیارم :cry: :cry:
الان هم توی اون مرحله که باید سرجیو موریلو روبا ماشین تعقیب کنم وبکشم گیر کردم
خیلی هم وقت گذاشتم ونشد اخه می دونی چیه یارو با سرعت 80 تا از روی پل میاد پایین می خوره به دیوار هیچیش نمی شه اما من با 40 تا می خورم به تیر چراغ برق در دم جان به جان افرین تسلیم کرده به ان دنیا رجوع می کنم :lol:
عجب حکایتیه،تازه ماشین اون 3سوت شتاب میگیره ولی ماشین من تا بخواد راه بیفته یارو 3 بار فرار کرده :evil:

علیرضا
12-04-2005, 20:11
بايد با زيركي و اعمال حساب شده فقط سرجيو رو تعقيب كني ميره به بندر شهر بعد يكي از هيجان انگيز ترين قسمت هاي بازي رو پيش رو داري...
راستي از همه ممنونم :wink:

علیرضا
12-04-2005, 20:13
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

تو مافيا به دردتون ميخوره

S@eid
12-04-2005, 20:22
نه!!!جون من .فقط باید تعقیبش کنم
مارو باش 3روزه هی میریم ازپشت زرت میکوبیم به ماشینش به بختمون فوش میدیم که چرا این یارو نمی میره،نگو خانه از پایه ویران است :?
من برم تا دیر نشده ببینم چی میشه؟؟؟
خیلی ممنون ومرسی :oops:

behz@d
12-04-2005, 20:44
اينها درست ولي اگه خودت كشفش كني حال ديگه اي ميده :wink: بازيش توپه تا اخرش رفتم ضمنا در بعضي مواقع اگه يه مرحلهء save شده رو دوبار بري نحوهء پايان اون مرحله تغيير ميكنه

S@eid
13-04-2005, 17:40
بايد با زيركي و اعمال حساب شده فقط سرجيو رو تعقيب كني ميره به بندر شهر بعد يكي از هيجان انگيز ترين قسمت هاي بازي رو پيش رو داري...
راستي از همه ممنونم :wink:
مرسی علی رضا جان حق با تو بود .افتادم دنبالشون رفتیم تا بندر گاه ،پسر کلی ادم کشتم :twisted:
اخرشم با تفنگ شکاری 1گلوله زدم وسط پیشونیه موریلو و فرار کردم.
راستی علی رضا می تونی درمورد 2تا برنامه ای که گذاشتی 1کم توضیح بدی.ممنون.تشکر :oops:

S@eid
13-04-2005, 17:41
اينها درست ولي اگه خودت كشفش كني حال ديگه اي ميده :wink: بازيش توپه تا اخرش رفتم ضمنا در بعضي مواقع اگه يه مرحلهء save شده رو دوبار بري نحوهء پايان اون مرحله تغيير ميكنه
مثلا کدوم مرحله ها :?: :?: :?:

علیرضا
13-04-2005, 20:36
اون دو تا رو خودم چك نكردم ولي مي دونم save ها و ماشين هاي مافيا رو آزاد مي كنه
:wink: :idea:

mehrdad3
30-04-2006, 17:42
من در مرحله كشتن سرجيو مورلو (رهبر گروه مخالف) در بندر lost heaven با مشکل روبرو شده ام در حالی که بنده تمامی افراد مورلو را کشته ام اما اثری از او را پیدا نکرده ام و من تمام بندر را گشته ام ولی او را پیدا نکرده ام لطفآ مرا در حل این مشکل یاری فرمایید

S@eid
30-04-2006, 18:18
سلام
توی اون مرحله بعد از کشتن محافظ های موریلو وقتی به انتهای بندر رسیدی یه ترن می بینی که توش سوخته(بنزین گازوییل نفت یا ...)کنار ترن یه اهرم هست می ری اهرم رو می کشی تا مسیر ریل عوض شه بعد زیر چرخ ترن رو نگاه کن باید یه تیکه چوب ببینی ...اون چوب رو هم ور می داری تا ترن حرکت کنه...بعد ترن می ره می خوره به یه ساختمون که موریلو توش قایم شده میری طرف ترن وساختمون تابازی بره رو دمو و...
موفق باشی
;) ;) ;)

X Ray
29-06-2006, 12:33
سلام
لطفآ يكي بگه در بازي مافيا چه طور مي شه از MOLTOV و چوب استفاده كرد؟!!!!من دستم رو روي FIRE نگه مي دارم و خط قرمز تا ته پر مي شه و هيچ كاري نمي كنه...!! :sad:

Amin
29-06-2006, 12:40
سلام عزيز
قبل از اينكه خط قرمز تا آخر پر بشه دستت رو از روي دكمه Fire بردار تا به نتيجه برسي

موفق باشي

X Ray
29-06-2006, 12:53
اين كار رو هم كردم ولي بازم نشد...
توي بازي يه مشكل گرافيكي هم داره,همه آدم ها دستاشون بازه......!!!!!!!!!!!!!شايد مال همين باشه....!!!

Amin
29-06-2006, 13:21
توي بازي يه مشكل گرافيكي هم داره,همه آدم ها دستاشون بازه......!!!!!!!!!!!!!شايد مال همين باشه....!!!
يعني چي دستاشون بازه ؟؟؟
ميتوني يه عكس ازش بزاري ؟؟؟
البته فكر كنم اين مشكل رو فقط شما داريد
احيانا نسخه فارسي يا 1 سي‌دي بازي رو نگرفتين ؟؟

X Ray
29-06-2006, 14:23
من هر چي سعي كردم نتونستم با كامپيوتر عكس بگيرم,آخرش مجبور شدم با موبايل عكس بگيرم...!!! :biggrin:
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](02).jpg
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](01).jpg
در ضمن اين آدم اصلآ نمي ايسته و همش در حال حركته و پاهاش تكون مي خوره...!!! :biggrin:
من اين سي دي رو چند سال پيش خريدم,3 سي دي است و فارسي هم نيست!قديما هم درست بود ولي الان كه دوباره ريختم با اين مشكلات روبرو شدم...سي دي اش هم خيلي خش داشت و به زور اينستال شد...! :blush:

Mirage
29-06-2006, 14:32
منم با بازي Men Of Valor همين مشكل رو داشتم كارت گرافيك رو كه عوض كردم مشكل حل شد.

مثلا اگر كلاه ويتنامي ها روي زمين مي افتاد بايد به كلاهشون تير ميزديم تا بميرن. :laughing:

ولي مافيا يك بازي قديميه و اجيبه چنين مشكلي پيش بياد.

كارت گرافيكت چيه؟

Mirage
29-06-2006, 14:34
من هر چي سعي كردم نتونستم با كامپيوتر عكس بگيرم,آخرش مجبور شدم با موبايل عكس بگيرم...!!! :biggrin:
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](02).jpg
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](01).jpg
در ضمن اين آدم اصلآ نمي ايسته و همش در حال حركته و پاهاش تكون مي خوره...!!! :biggrin:
من اين سي دي رو چند سال پيش خريدم,3 سي دي است و فارسي هم نيست!قديما هم درست بود ولي الان كه دوباره ريختم با اين مشكلات روبرو شدم...سي دي اش هم خيلي خش داشت و به زور اينستال شد...! :blush:
اگه قبلا كار مي كرده حالا كار نمي كنه مشكلش نرم افزاريه.

موقع نصب خطا نداد؟

Amin
29-06-2006, 14:57
اوه اوه !!!
عجب اوضاعيه (مثل مترسك ميمونن)
بازي نرمال نيست پس !!!
همونطور كه حسن جان پرسيدند شما قبلا بازي رو تونستيد بدون مشكل اجرا كنيد ؟؟
مشخصات كامپيوتر خودتون رو هم بنويسيد

X Ray
29-06-2006, 15:04
Nvidia Geforce 5200
منم فكر كنم مال كارت گرافيكمه چون كارت گرافيكمو عوض كردم,من با قبليه بازي كردم با اين بازي نكرده بودم...
در هنگام نصب هم اروري نداد فقط يكم طول كشيد...

The Punisher
02-07-2006, 09:53
دو راه حل داري
1-تعويض كارت گرافيك
2-خريدن دوباره cd بازي كه نسخه كامل باشد(كه معمولا 3 سيدي مي باشد) :thumbsup:

goly1378
08-07-2006, 16:36
سلام
در بازي مافيا قتي كه ماموريت دارم كه سيگارها را بار بزنم.وقتي كه تا نصفه بار ميزنم تير اندازي ميشه وزياد دوام ندارم وكشته مي شم.
آيا بايد كار خاصي انجام بدم يا اينكه اونا بايد بكشم؟
گلي

piishii
08-07-2006, 18:35
سلام.
راهنماي بازي به انگليسي :
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
اگه براتون سخته اسم مرحله رو به انگليسي بگيد تا براتون ترجمه كنم. :)

*علی*
08-07-2006, 18:48
سلام
در بازي مافيا قتي كه ماموريت دارم كه سيگارها را بار بزنم.وقتي كه تا نصفه بار ميزنم تير اندازي ميشه وزياد دوام ندارم وكشته مي شم.
آيا بايد كار خاصي انجام بدم يا اينكه اونا بايد بكشم؟
گلي

من اين مرحله رو 200 بارفتم تا تمموم كردم وقت كم مياوردم واسه حماليش :laughing:
شما بايد توي خيلي وقته كمي بار هارو حمل كنين راه ديگه نيست اگه زود تمام كنيد تير اندازي نميشه ;)

zendegi
08-07-2006, 19:33
دوستان شما از اين تراينر استفاده كنيد خيلي عاليه 14 تا فعاليت داره من كه اون موقع ازش استفاده كردم خيلي حال كردم :
حجم حدود(165 كيلو بايت)

Amin
08-07-2006, 20:13
من اين مرحله رو 200 بارفتم تا تمموم كردم وقت كم مياوردم واسه حماليش :laughing:
شما بايد توي خيلي وقته كمي بار هارو حمل كنين راه ديگه نيست اگه زود تمام كنيد تير اندازي نميشه ;)
سلام عزيز
وقتي طرفي كه داره كشيك ميده ميره تو چمنها ............. !!!
شما بايد تو اين مدت تا جايي كه ميتونيد جعبه‌ها رو به كاميون منتقل كنيد
بعدش وقتي داره برميگرده بايد آماده بشيد و بكشيدش
4 نفر ديگه هم با تفنگ تامي ميان .... اگه يه كدوم رو بكشيد و تفنگشو بردارين كارتون راحت ميشه
بعدش هم سريع بقيه جعبه‌ها را منتقل كنيد و با سرعت هر چه تمام تر فرار كنيد وگرنه سالم بيرون نميريد :happy: :laughing:

goly1378
09-07-2006, 14:30
از همتون ممنونم

goly1378
15-07-2006, 14:48
سلام
در بازي مافيا وقتي با پاني براي دزدي به بانك مي رويم.من كليد صندوق را از مدير مي گيرم اما وقتي به زير زمين ميرم درها قفلند چه كاري بايد انجام بدم؟
با تشكر گلي

mahsoft
15-07-2006, 15:03
من از مافیا خوشم نیومد مخصوصا اون مرحله

مسابقه رالیش

که خیلی دردسر داشت

اخرم مراحلشو از اینترنت دانلود کردم

حجم تمام مراحل به صورت کمپرس 6 مگ

goly1378
15-07-2006, 15:31
مشكل من حل شد.

goly1378
19-07-2006, 21:15
سلام به همگي
من بلاخره بازي مافيا را تمام كردم
بازي بسيار قشنگ با پاياني غم انگيز

hezaro-yekshab
20-08-2006, 05:48
بعد از اون قسمتی که مسافرا رو رسموندم 2 نفر دنبالم میان باید چیکار کنم؟

MANCHESTERUNITED
20-08-2006, 08:24
بايد با پاي پياده و از روي فلش هاي سبزي كه بهت نشون داده ميشه به طرف بار دون ساليري فرار كني .

ajjdesa
20-08-2006, 08:54
اره باید از دست اونا با توجه با اون فلش فرار کنی و بری سالیاری بار تا اون دوتا را بکشن

Old Owl
20-08-2006, 11:23
بعد از اون قسمتی که مسافرا رو رسموندم 2 نفر دنبالم میان باید چیکار کنم؟
چه قدر شما به روز بازي مي كني!!!!

piishii
20-08-2006, 12:07
سلام.
مهم به روز نبودن نيست . خيلي بازي هاي خوش ساخت قديمي ارزش چند بار بازي كردن رو حتي دارند .
مهم اينه كه من فكر كنم 3 4 تا تاپيك در مورد همين بازي زده شده ! ;)

jak_1300
23-09-2006, 12:47
سعيد جان مرسي بابت راهنمايي كه به من كردي بابت مرحله مسابقه ماشين ممنونم ازت
ميرم خونه امتحان ميكنم ببينم چي ميشه
مرسي 01/07/1385

jak_1300
24-09-2006, 13:02
سلام ومرسی از کمکت اما من اون مرحله رو 4 روز پیش رد کردم با همین روشی که گفتی:roll:
وقتی زنه مرد خیلی ناراحت شدم،یجورایی عذاب وجدان گرفته بودم .فکر نمی کردم 1بازی انقدر رو من تاثیر بزاره دوست دارم زود تر بجایی برسم که باید با پلیسا همکاری کنم
متاسفانه من نتونستم نسخه ی فارسی شو گیر بیارم :cry: :cry:
الان هم توی اون مرحله که باید سرجیو موریلو روبا ماشین تعقیب کنم وبکشم گیر کردم
خیلی هم وقت گذاشتم ونشد اخه می دونی چیه یارو با سرعت 80 تا از روی پل میاد پایین می خوره به دیوار هیچیش نمی شه اما من با 40 تا می خورم به تیر چراغ برق در دم جان به جان افرین تسلیم کرده به ان دنیا رجوع می کنم :lol:
عجب حکایتیه،تازه ماشین اون 3سوت شتاب میگیره ولی ماشین من تا بخواد راه بیفته یارو 3 بار فرار کرده :evil:
سلام سعيد جان
بچه ها سعيد چند روز پيش يه ترينر بازي مافيا رو به من داد من بهش گفته بودم كه تو قسمت مسابقه ماشين گير كردم به من گفت ترينر رو باز كنم بعد وارد بازي بشم و وقتي 0 رو بزنم اگه آخر هم بشه ميره مرحله بعد من اينكا رو كردم اما فقط تنها يه بار رفت مر حله بعد اونم بعد از 100 بار بازي كردن كه برق مون قطع شد شانس گند من بعدش هم وقتي برقمون اومد رفتم تو بازي اون مرحله سيو نشده بودو بعدش ذيگه هر چي بازي كردم 0 رو زدم نشد كه نشد حالا ميخواستم از شما بپرسم كه تو بازي چه موقع بايد 0 رو بزنم ميشه يكي بهم كامل توضيح بده بخدا 2 ماه كه تو اين مرحله گير كردم كمكم كنيد 02/07/1385

jak_1300
24-09-2006, 14:05
مثلا کدوم مرحله ها :?: :?: :?:
سعيد جان ميشه ازت خواهش كنم سيو بعد از مرحله مسابقه رالي ماشين سواري رو بزاري برام
مرسي ممنون ميشم ازت

S@eid
24-09-2006, 18:51
سعيد جان ميشه ازت خواهش كنم سيو بعد از مرحله مسابقه رالي ماشين سواري رو بزاري برام
مرسي ممنون ميشم ازت

سلام
من الان بازی روسیستمم نصب نیست.چند تا از فایل های سیو رو ریختم توی سیدی.اسم سیو های مافیابصورت
یه سری اعداد و ارقام هست.برای همین من نمی دونم کدوم یکیش رو باید برات بزارم.
حالا شما باید یه کاری بکنی .بری توی پوشه ای که سیو های بازیت اونجاست.شماره ی اخرین فایل (اخرین سیو )بازیت
رو به من بدی.تا من سیو مرحله ی بعد (که میشه مرحله ی ماشین سواری ) رو برات اپلود کنم.

موفق باشی
;) ;) ;)

jak_1300
25-09-2006, 07:59
سلام
من الان بازی روسیستمم نصب نیست.چند تا از فایل های سیو رو ریختم توی سیدی.اسم سیو های مافیابصورت
یه سری اعداد و ارقام هست.برای همین من نمی دونم کدوم یکیش رو باید برات بزارم.
حالا شما باید یه کاری بکنی .بری توی پوشه ای که سیو های بازیت اونجاست.شماره ی اخرین فایل (اخرین سیو )بازیت
رو به من بدی.تا من سیو مرحله ی بعد (که میشه مرحله ی ماشین سواری ) رو برات اپلود کنم.

موفق باشی
;) ;) ;)
عجب كاشكي زودتر ميگفتي چون من ديروز كه گفتي رفتم خونه بعد رفتم تو بازي اسم سيو رو از اونجا برداشتم حيف شد حالا دوباره بايد صبر كنم تا امروز هم تموم بشه تا من برم خونه و فردا بيارم
راستي سيوي كه تو بازي هستش اسمش هست:
fairplay-before the race 06-03
:sad:

amirpers
25-09-2006, 11:52
سلام سعيد جان
بچه ها سعيد چند روز پيش يه ترينر بازي مافيا رو به من داد من بهش گفته بودم كه تو قسمت مسابقه ماشين گير كردم به من گفت ترينر رو باز كنم بعد وارد بازي بشم و وقتي 0 رو بزنم اگه آخر هم بشه ميره مرحله بعد من اينكا رو كردم اما فقط تنها يه بار رفت مر حله بعد اونم بعد از 100 بار بازي كردن كه برق مون قطع شد شانس گند من بعدش هم وقتي برقمون اومد رفتم تو بازي اون مرحله سيو نشده بودو بعدش ذيگه هر چي بازي كردم 0 رو زدم نشد كه نشد حالا ميخواستم از شما بپرسم كه تو بازي چه موقع بايد 0 رو بزنم ميشه يكي بهم كامل توضيح بده بخدا 2 ماه كه تو اين مرحله گير كردم كمكم كنيد 02/07/1385

دوست عزیز وقتی که مسابقه رو شروع کردی ، وقتی یه مقدار جلو میری به جایی میرسی که یک را در سمت چپ وجود داره که البته با بلوکهای بتنی اون رو بسته اند . کنارش هم یک تابلوی بزرگ تبلیغاتی هست .از کنار بلوکها وارد اون راه بشو نزدیک انتهای آن راه یک تابلوی دیگه وجود داره ( تقریبا انتهای اون که به راه اصلی ختم میشه ) وقتی کنار تایلو رسیدی عدد 0 سمت راست کیبورد رو بزن .
این کد شما رو به قبل از خط پایان میرسونه . از خط پایان رد شو و تا 5 بار این کار رو انجام بده تا تمام مراحل تمام بشه و شما به عنوان قهرمان انتخاب بشی .

البته خود کمپانی سازنده مافیا پچی انتشلر داد که با اون می تونی این مرحله را آسانتر کنی . برای دریافت اون پچ و کرکی که بتونی با اون بازی رو اجرا کنی میتونی به سایت
سری بزنی .
موفق باشی .

jak_1300
25-09-2006, 11:58
دوست عزیز وقتی که مسابقه رو شروع کردی ، وقتی یه مقدار جلو میری به جایی میرسی که یک را در سمت چپ وجود داره که البته با بلوکهای بتنی اون رو بسته اند . کنارش هم یک تابلوی بزرگ تبلیغاتی هست .از کنار بلوکها وارد اون راه بشو نزدیک انتهای آن راه یک تابلوی دیگه وجود داره ( تقریبا انتهای اون که به راه اصلی ختم میشه ) وقتی کنار تایلو رسیدی عدد 0 سمت راست کیبورد رو بزن .
این کد شما رو به قبل از خط پایان میرسونه . از خط پایان رد شو و تا 5 بار این کار رو انجام بده تا تمام مراحل تمام بشه و شما به عنوان قهرمان انتخاب بشی .

البته خود کمپانی سازنده مافیا پچی انتشلر داد که با اون می تونی این مرحله را آسانتر کنی . برای دریافت اون پچ و کرکی که بتونی با اون بازی رو اجرا کنی میتونی به سایت
سری بزنی .
موفق باشی .
سلام ميشه آنلاين باهاتون صحبت كنم
ميشه بياي ياهو erfan_lcd@yahoo.com

amirpers
25-09-2006, 15:34
سلام ميشه آنلاين باهاتون صحبت كنم
ميشه بياي ياهو erfan_lcd@yahoo.com

من شما رو در Yahoo Messenger اد کردم .
اگه کمکی از دستم بر بیاد در خدمتم .

miassus
25-09-2006, 17:09
سلام آقا یکی میتونه به من بگه چجوری میتونم frank رو پیدا کنم و کتابهارو ازش بگیرم؟
چون هر چی منتظر میشم که پیداش بشه نمیشه؟

amirpers
26-09-2006, 16:05
سلام آقا یکی میتونه به من بگه چجوری میتونم frank رو پیدا کنم و کتابهارو ازش بگیرم؟
چون هر چی منتظر میشم که پیداش بشه نمیشه؟

من خیلی وقت پیش بازی کردم . یه مقدار بیشتر توضیح بده که تو کدوم مرحله هستی ؟

miassus
26-09-2006, 16:22
آقا مشكل frank حل شد، رفتم چند مرحله بعد و یک مشکل جدید پیدا شد:
یک جایی هست که باید بریم با bill معامله کنیم ولی تا میخواد معامله پا بگیره یک سری مهاجم میان و بهمون حمله میکنن که این وسط دوستای bill همه میمیرند و حالا ما باید این مهاجمین رو بکشیم، وقتی که اونهارو کشتم دوباره باید با bill معامله کنیم ولی مشکل اینه که معلوم نیست bill کجاست؟

S@eid
27-09-2006, 00:36
آقا مشكل frank حل شد، رفتم چند مرحله بعد و یک مشکل جدید پیدا شد:
یک جایی هست که باید بریم با bill معامله کنیم ولی تا میخواد معامله پا بگیره یک سری مهاجم میان و بهمون حمله میکنن که این وسط دوستای bill همه میمیرند و حالا ما باید این مهاجمین رو بکشیم، وقتی که اونهارو کشتم دوباره باید با bill معامله کنیم ولی مشکل اینه که معلوم نیست bill کجاست؟

فکر میکنم همون مرحله ای هستی که با پائول و اون یکی رفیقت میری توی یه پارکینگ برای معامله ی سیگار یا مشروب.
اگه منظورت اون مرحله هستش باید بدون اینکه رفیقات کشته بشن مهاجم ها رو بکشی بعد طبقه طبقه پارکینگ رو بیای پایین وقتی به طبقه ی همکف رسیدی و همه رو کشتی دوباره میری بالا و وانتی رو که توش مشروب هست سوار میشی و از پارکینگ میای بیرون.
البته یه مقدار سخته .منکه این بازی رو باتراینر تموم کردم .برخلاف نظر خیلی ها که میگن تراینر جذابیت بازی رو کم می کنه منکه خیلی باهاش حال می کنم.
موفق باشی
;) ;) ;)

jak_1300
27-09-2006, 11:58
فکر میکنم همون مرحله ای هستی که با پائول و اون یکی رفیقت میری توی یه پارکینگ برای معامله ی سیگار یا مشروب.
اگه منظورت اون مرحله هستش باید بدون اینکه رفیقات کشته بشن مهاجم ها رو بکشی بعد طبقه طبقه پارکینگ رو بیای پایین وقتی به طبقه ی همکف رسیدی و همه رو کشتی دوباره میری بالا و وانتی رو که توش مشروب هست سوار میشی و از پارکینگ میای بیرون.
البته یه مقدار سخته .منکه این بازی رو باتراینر تموم کردم .برخلاف نظر خیلی ها که میگن تراینر جذابیت بازی رو کم می کنه منکه خیلی باهاش حال می کنم.
موفق باشی
;) ;) ;)
سلام من بعد از رد كردن مرحله ماشين رفتم پيش يه دختره كه با هم رفتيم خونش و خلاصه كلي ......حالي به حولي
نا گفته نماند كه سر راه كه داشتيم ميرفتيم چند نفر ريختن سرمون كه همشون رو زدم
بعدش با دوستش رفتيم سر وقت همونا كه اون شب ريخته بودن سر من و اون دختره همشون رو كشتيم بعدش دونفرشون با ماشين فرار كردن كه افتديم دنبالشون و آخرش خوردن به ديوار و مردن و بعدش من رفتم سوار ماشين شدم و طبق نقشه رفتم تويه يه رستوران كه مثل اينكه آقاي فانك اونجاست كه لباسه سفيد پوشيده و وقتي منو ميبينه شروع ميكنه به فرار كردن و محافظ هاش ميريزند سرم خيلي زيادند من اينجا بايد چيكار كنم ميشه يكي كمك كنه؟

S@eid
27-09-2006, 12:38
سلام من بعد از رد كردن مرحله ماشين رفتم پيش يه دختره كه با هم رفتيم خونش و خلاصه كلي ......حالي به حولي
نا گفته نماند كه سر راه كه داشتيم ميرفتيم چند نفر ريختن سرمون كه همشون رو زدم
بعدش با دوستش رفتيم سر وقت همونا كه اون شب ريخته بودن سر من و اون دختره همشون رو كشتيم بعدش دونفرشون با ماشين فرار كردن كه افتديم دنبالشون و آخرش خوردن به ديوار و مردن و بعدش من رفتم سوار ماشين شدم و طبق نقشه رفتم تويه يه رستوران كه مثل اينكه آقاي فانك اونجاست كه لباسه سفيد پوشيده و وقتي منو ميبينه شروع ميكنه به فرار كردن و محافظ هاش ميريزند سرم خيلي زيادند من اينجا بايد چيكار كنم ميشه يكي كمك كنه؟

یکم بیشتر توضیح بده ببینم کجا رو میگی.

موفق باشی
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

jak_1300
27-09-2006, 12:48
یکم بیشتر توضیح بده ببینم کجا رو میگی.

موفق باشی
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

ديگه بيشتر از اين چي بگم
اونجا كه گفتم يه هتل بزرگ كه وقتي واردش ميشم به انگليسي مينويسه serch funk البته بقيه اش يادم نمياد زياد دو سه خط مينويسه وقتي ميرم تو پيش اطلاعات هتل ميگه اون يه لباس سفيد پوشيده تو سالن غذا خوريه حالا چيكار كنم وقتي ميرم پيش لباس سفيد فرار ميكنه از من و بعدشم يه عالمه آدم ميريزند رو سرم همشون هم تفنگ دارند

S@eid
27-09-2006, 16:11
ديگه بيشتر از اين چي بگم
اونجا كه گفتم يه هتل بزرگ كه وقتي واردش ميشم به انگليسي مينويسه serch funk البته بقيه اش يادم نمياد زياد دو سه خط مينويسه وقتي ميرم تو پيش اطلاعات هتل ميگه اون يه لباس سفيد پوشيده تو سالن غذا خوريه حالا چيكار كنم وقتي ميرم پيش لباس سفيد فرار ميكنه از من و بعدشم يه عالمه آدم ميريزند رو سرم همشون هم تفنگ دارند
اهان باید یارو رو بکشی محافظاش هم بکشی بعد بری طبقات بالای هتل دونه دونه در های اتاق ها رو چک کن ببین کدوم باز میشه احتمالا یه اتاق توی طبقه ی اخر هست که یه زنه توش هست در اون رو که باز کنی.....(دمو)بعد باید بری توی اتاق رییس هتل که احتمالا توی همون طبقه ی اخر هست بری توی اتاقش مدیر رو بکشی بعد از روی میزش یه چیز برداری .بمب رو کار بزاری و بقیش دمو
راستی توی طبقه اول توی قسمت پذیرش یه پیرمرد با تبانچه وایستاده اون رو بکش و برو پشت پیشخون کلید در اتاق زنه یا رییس هتل رو بردار.
نمی دونم شاید یه جاهاییش رو قاطی کرده باشم.اخه بابا این بازی رو یه سال پیش تموم کردم
موفق باشی ;) ;) ;)

jak_1300
27-09-2006, 16:17
اهان باید یارو رو بکشی محافظاش هم بکشی بعد بری طبقات بالای هتل دونه دونه در های اتاق ها رو چک کن ببین کدوم باز میشه احتمالا یه اتاق توی طبقه ی اخر هست که یه زنه توش هست در اون رو که باز کنی.....(دمو)بعد باید بری توی اتاق رییس هتل که احتمالا توی همون طبقه ی اخر هست بری توی اتاقش مدیر رو بکشی بعد از روی میزش یه چیز برداری .بمب رو کار بزاری و بقیش دمو
راستی توی طبقه اول توی قسمت پذیرش یه پیرمرد با تبانچه وایستاده اون رو بکش و برو پشت پیشخون کلید در اتاق زنه یا رییس هتل رو بردار.
نمی دونم شاید یه جاهاییش رو قاطی کرده باشم.اخه بابا این بازی رو یه سال پیش تموم کردم
موفق باشی ;) ;) ;)
مرسي دمت گرم ميرم ببينم چيكار ميتونم بكنم ممنونم ازت خيلي با حالي 05/07/1385

core due 2
27-09-2006, 19:32
توي مسابقه سمت چپ جاده يه جا جدول نداره و ميتوني بري اونتو كه يك خيابونه بعد وقي جادهي اصلي رو ديدي و يه هم نزديك شدي اونوقت تو num pad 0 رو فشار بده تا از پشت خط ژايان بيارتت.
سوال؟

jak_1300
30-09-2006, 08:17
توي مسابقه سمت چپ جاده يه جا جدول نداره و ميتوني بري اونتو كه يك خيابونه بعد وقي جادهي اصلي رو ديدي و يه هم نزديك شدي اونوقت تو num pad 0 رو فشار بده تا از پشت خط ژايان بيارتت.
سوال؟
آقا مرسي ممنون
ردش كردم حالا يه جا گير كردم اونجا كه يه كشتي هست من لباسم رو عوض كردم رفتم تو كشتي ولي نميدونم بايد چيكار كنم شما نميدونين بايد چيكار كنم؟؟؟؟08/07/1385

S@eid
30-09-2006, 12:36
آقا مرسي ممنون
ردش كردم حالا يه جا گير كردم اونجا كه يه كشتي هست من لباسم رو عوض كردم رفتم تو كشتي ولي نميدونم بايد چيكار كنم شما نميدونين بايد چيكار كنم؟؟؟؟08/07/1385

توی اون مرحله جلوی یکی از کابین ها دو تا مرد با کت سیاه وایستادن( [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] بادیگارد [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ) باید اونها رو بکشی.بعد اون یارو کت سفیده میاد بیرون اون رو هم بکش [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] بعد برو جلوی کشتی سمت راستت پائول با یه قایق موتوری وایستاده.سوارشو و ....
موفق باشی
;) ;) ;)

jak_1300
30-09-2006, 12:51
توی اون مرحله جلوی یکی از کابین ها دو تا مرد با کت سیاه وایستادن( [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] بادیگارد [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ) باید اونها رو بکشی.بعد اون یارو کت سفیده میاد بیرون اون رو هم بکش [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] بعد برو جلوی کشتی سمت راستت پائول با یه قایق موتوری وایستاده.سوارشو و ....
موفق باشی
;) ;) ;)
ببين خوب با چي بكشمشون اونا تفنگ دارند من با دست خالي چجوري بكشمشون

jak_1300
30-09-2006, 13:04
موفق باشی
;) ;) ;)

S@eid
30-09-2006, 15:06

یادم نیست...ولی فکر می کنم چون من تراینر داشتم و جونم بی نهایت بود تونستم با مشت بکشمشون .

اگه دوستان دیگه می تونن کمک کنن.

موفق باشی
;) ;) ;)

jak_1300
01-10-2006, 12:07
سلام من به يه جايي از بازي رسيدم مثل بندر تخليه بار و بار گيري و اين چيزاست كه دو تا كشتي بزرگ و چند تا واگن قطار هستش و چندين نفر هستن كه ميخوان من رو بزنن من همشون رو ميكشم ولي نمي دونم چيكار بايد بكنم كسي نمي دونه تو اين مرحله چيكار بايد بكنم
ممنون ميشم كمكم كنيد

Ali&G
01-10-2006, 20:52
دوست عزيز به تاپيك زير پست دوم مراجعه كن :thumbsdow :thumbsdow :thumbsdow

jak_1300
02-10-2006, 08:33
دوست عزيز به تاپيك زير پست دوم مراجعه كن :thumbsdow :thumbsdow :thumbsdow
مرسي كه گفتي ممنونم ازت
خيلي حال دادي

jak_1300
07-10-2006, 13:46
سلام ميشه به من كمك كنيد تو بازي مافيا چطوري ميشه عكس گرفت
من تو بازي پرينت اسكرين كه رو كيبورد هست رو ميزنم ولي وقتي از بازي ميام بيرون ميرم توي پينت گزينه پيت غير فعاله ؟؟
چيكار كنم كسي نيست كمكم كنه

soleares
07-10-2006, 18:29
اطلاعات
تاريخ پخش: سپتامر 2002 شركت توليد كننده: Illusion Softworks شركت پخش كننده: Gathering of Developers نوع بازي: حادثه اي- سوم شخص (سه بعدي) مخاطبين بازي: M (بزرگسالان)

درباره سازنده
"مافيا" محصولي ديگر از شركت خوب و كم كارSoftworks Illusionاست كه در كارنامه خود بازي پرافتخار Hidden and Dangerous را دارد. اين شركت در سال 1997 توسط Peter Vochozk در "جمهوري چك" با 5 كارمند كار خود را در زمينه ساخت بازي هاي كامپيوتري آغاز كرد و هم اكنون با بيش از 150 نفر كارمند به فعاليت خود ادامه مي دهد. گروه سازندگان اين بازي، با نوشتن قصه اي زيبا كار خود را شروع كردند و مرحله به مرحله اين بازي را خلق كردند. اين بازي برخلاف اكثر بازي هاي كامپيوتري كه در آنها توجه زيادي به داستان و قصه بازي نمي شود، داراي داستاني بسيار جذاب و گيرا است. داستان اين بازي يادآور رمان موفق "ماريوپوزو" و فيلم جذاب "پدرخوانده" اثر "فرانسس فوردكاپولا" مي باشد كه همانند آن سالهاي طلائي گانگسترها را مرور مي كند و به عمق يكــــي از خانواده هاي مافيايي آمريكا مي رود و روايتي است از سقوط يكي از افراد عادي اجتماع در لايه هاي اين خانواده و تبديل او به يكي از خطرناكترين جنايتكاران مافيايي. براي پي بردن به نقش اساسي داستان بد نيست بدانيد كه در ايتاليا، رئيس پليس بخش ضد مافيايي، قبل از انتشار اين بازي در مجلات سرسختانه اعلام كرده بود كه هر كاري را خواهد كرد كه فروش اين بازي در ايتاليا ممنوع شود! اما بعد از انتشار بازي، "مافيا" در ايتاليا هم به مانند بقيه كشورها به راحتي پخش شد و اتفاقا مورد استقبال بي نظير علاقه مندان بازي هاي كامپيوتري هم قرار گرفت

داستان
داستان بازي از سال 1938 شروع مي شود. "توماس آنجلو"(قهرمان داستان كه نقشش را شما بازي مي كنيد) در يكي از كافه هاي شهر به سراغ كارآگاهي به نام "نورمن" مي رود و به او مي گويد كه حاضر است در مقابل حفاظت پليس از جان او،همسر و فرزندش، تمامي اطلاعات و اعترافات مربوط به يكي از بزرگ‌ترين باندهاي مافيايي را به پليس بگويد. و اين اعترافات مبناي داستاني بازي مي شود. داستان 8 سال به عقب بر مي گردد. زماني كه "تامي" يك راننده تاكسي ساده است و در گوشه اي از شهر منتظر مسافر مي باشد كه ناگهان صداي تصادفي مي شنود و بدنبال آن بعلت تهديدي كه از جانب دو فرد مشكوك مي شود، مجبور مي شود آن دورا از دست عده اي كه در صدد كشتن آن دو هستند فراري دهد. بعد از رساندن آن دو به رستوران "سالياري" در يكي ازمحله هاي شهر به نام "ايتالياي كوچك" آن دو با پاكتي پر از پول لطف او را جبران مي كنند و به او پيشنهاد كار براي يكي از بزرگ‌ترين خانواده هاي مافيايي كه سردسته آن "دون سالياري" است را مي دهند. تام بنا بر اعتقادات خود پيشنهاد آنها را قبول نمي كند و به كار خود ادامه مي دهد تا اينكه روزي عده اي ناشناس به او حمله مي كنند و او مجبور مي شود براي حفظ جان خود به رستوران سالياري پناه ببرد. و اين مقدمه اي مي شود براي پيوستن او به "خانواده سالياري". در طول بازي كه در سالهاي 1930 تا 1938 اتفاق مي افتد و در اصل شما اعترافات "توماس آنجلو"‌را بازي مي كنيد ماموريتهاي مختلفي از سوي "دون سالياري" چه به‌عنوان راننده و چه به‌عنوان قاتلي حرفه اي به شما داده مي شود و شما بعد از انجام عده اي از آنها فرد قابل اعتماد خانواده و در راس يكي از سران خانواده قرار مي گيريد. ولي اين اعتماد طولي نمي كشد كه از بين مي رود و هم شما به دروغ هاي دون سالياري پي مي بريد و هم او از انجام ناقص ماموريتها و دزدي پنهاني شما از يكي از بانكها اطلاع پيدا مي كند. در نتيجه تصميم به قتل شما مي گيرد و شما براي حفظ جان خود، همسر و دختر خردسال خود به پليس پناه مي بريد و ...

همانطور كه گفته شد يكي از جذابيتهاي اين بازي داستان موفق آن است كه همچون فيلمهاي بزرگ قواعد فيلمنامه را رعايت مي كند. شما دائما از سال 1938 به سالهاي ابتدائي دهه 30 پرتاب مي شويد و مجدداً به زمان حال باز ميگرديد. در اين بازي تمامي افراد شخصيت پردازي شده اند و هر شخصيت خصوصياتي منحصر به فرد دارد. اين بازي شامل 20 مرحله است كه هر مرحله از چندين قسمت تشكيل شده است. بعد از تمام كردن اين مراحل، قسمتي از بازي كه در ابتدا خاموش است، روشن مي شود و شما مي توانيد 19 ماموريت ديگر را در قالب راننده و آدمكش انجام دهيد. بسياري از افراد اين بازي را با بازي اي كه تقريبا هم‌زمان با آن وارد بازار شد يعني GTA3 مقايسه مي كنند ولي بايد اعتراف كرد كه اين بازي بعلت برخوردار بودن از داستاني بمراتب بهتر از GTA3 و گرافيكي بالاتر از آن بازي، قابل قياس با آن نمي باشد. مطمئنا افرادي كه هر دو بازي را بازي كرده اند با اين عقيده موافقند. همچنين بنا بر اظهارات Peter Vochozk مديرعامل شركت، اين بازي از لحاظ زماني زودتر از بازي هايي مانند Driver و Hitman كه عده اي آنها را مدلي براي ساخت اين بازي مي دانند، طراحي شده است.

"مافيا" از لحاظ ساختار و وسعت طراحي گرافيكي نيز در سطح بالائي قرار دارد. هنرمندان شركت Illusion براي ساخت اين بازي موتور گــــرافيكي جديـــــدي به نام LS3D را طراحي كرده اند. اين موتور گرافيكي باعث مي شود كه Render نماهاي خارجي با كيفيت بهتر و واقعي تر انجام شود و جزئيات نماهاي داخلي طبيعي تر به نظر برسد. توسط اين موتور گرافيكي خلق افكت هائي از قبيل سايه ها، حركات شخصيتها، جزئيات حركات افراد و حتي مطابق بودن گفتار افراد با حركات لب و دهان آنها پيشرفت قابل ملاحظه اي كرده است. طراحان گرافيكي اين بازي شهري خيالي به نام "بهشت گمشده" (Lost Heaven ) را به وسعت 12 كيلومتر مربع طراحي كرده اند. در اين شهر كه بي شباهت به شهرهاي شيكاگو و نيويورك دهه 1930 نسيت، تـمام امكانات و تجهيزات يك شهر ديده مي شود. چراغ راهنما، پلهاي هوايي، خطوط عابر پياده، مغازه ها، عابرين، اتوبانها، قطار هوائي و برقي، پمب بنزين، بانك و ... از نكات جالب طراحي اين بازي اين است كه شما محدوديتي در انجام كارهاي خود نداريد. بطور مثال مي توانيد هر زمان كه خواستيد بنزين بزنيد، هر ماشيني را كه خواستيد بدزديد، هر كسي را كه دوست داريد بْكشيد، شيشه ها را بشكنيد، تلفن عمومي را از بين ببريد، مردم را از ماشين هاي خود بيرون بكشيد و ماشين آنها را به سرقت ببريد، با پليس وارد جنگ بشويد و حتي مردم عادي و بي گناه را هم وحشيانه از بين ببريد! در اين بازي بيش از 60 اتوموبيل از اتوموبيل هاي متعلق به آن سالهاي آمريكا طراحي شده است كه تمامي آنها خصوصياتي به مانند مدل واقعي خود را دارا هستند. نكته جالب در طراحي اين قسمت اين است كه تصادفاتي كه شما با اين اتوموبيل ها مي كنيد دقيقا روي محل آسيب ديده اثر مي گذارد. به طور مثال اگر شما از جلو و سمت راست به جائي برخورد كنيد اثرات تخريبِ ماشين بيشتر بروي چرخ جلو و سمت راست ديده مي شود. ويژگي ديگر بازي اين است كه دشمنـان شما در اين بازي افرادي هستند هوشمند و خلاق و مانند بسياري از بازي ها منتظر نمي شوند تا شما آنهارا از بين ببريد! بلكه آنها هم به مانند شما مي خواهند كه دشمنشان را از بين ببرند و خود كمترين آسيب را ببينند و اين موجب واقعي تر شدن جنگها مي شود. همچنين از ديگر نكات برجسته بازي مي توان به موسيقي زيبا و صداهاي بسيار واقعي بازي اشاره كرد كه به درستي براي بازي طراحي و ساخته شده اند. در نسخه اوليه اين بازي "امكانات بازي چند نفره" (Multiplayer) وجود ندارد، ولي شركت Illusion به عــلاقه مندان اين بازي وعده داده است كه در نسخه نهايي بازي اين امكان را به بازي اضافه خواهد كرد. امكاناتي از قبيل مسابقات ماشين سواري در شهر، جنگ پليس و گانگستر ها و از بين بردن خانواده هاي مختلف.

جوایز
بهترين بازي سال و بهترين موسيقي در سايتِ Gamespot
جايزه بهترين بازي حادثه اي، بهترين داستان و بهترين موسيقي در سايتِIGN.com
بهترين بازي سال IGDA (سازمان بين المللي توسعه دهندگان بازي هاي كامپيوتري)
بهترين بازي Game Basement
جايزه طلائي مجله PC Format
بهترين بازي The Gamer's Temple
بهترين بازي Pc Zone Uk
جايزه طلائي PC Action

سايت اين بازي : [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

jak_1300
08-10-2006, 10:00
من تو بازي پرينت اسكرين كه رو كيبورد هست رو ميزنم ولي وقتي از بازي ميام بيرون ميرم توي پينت گزينه پيت غير فعاله ؟؟

jak_1300
08-10-2006, 10:22
سلام
من توي يه قسمت از بازي گير كردم كه يه ساختمونه مثله زندان ميمونه يه زندانه خرابه
نميدنم بايد چيكار كنم از بازي هم نتونستم عكس بگيرم يعني هر كاري كردم نميشه
من توي اين قسمت از بازي به يه جايي ميرسم كه بايد از طريق يك چاه خودم رو به محوطه زندان برسونم وبعدش من وارد ساختمان ميشم همه رو ميكشم و چند تا سگ هم هستند كه ميكشم و وقتي ميخوام از ساختمان خارج شم ميگه يه كاري مونده كه بايد انجام بدم و من ميرم تو ساختمان كه در وسط ساختمان يه راه پله هست كه به يك در منتهي ميشه وقتي ميرسم به اون در اين پيغام رو ميده : (Assassinate the politician from the tower on top of the old prison)
Assassinate به معني كشتن يا ترور كردن
politician سياستمدار يا اهل سياست
from به معنيه‌ : بواسطه
tower به معنيه : برج يا قلعه يا بلند بودن
top به معنيه : نوك
old به معنيه قديمي
prison به معنيه زندان يا مبحس يا حبس
از دوستاني كه ميدونند چيكار بايد بكنمممنون ميشم اگه كمككم كنيد

jak_1300
08-10-2006, 10:24
سلام
من توي يه قسمت از بازي گير كردم كه يه ساختمونه مثله زندان ميمونه يه زندانه خرابه
من توي اين قسمت از بازي به يه جايي ميرسم كه بايد از طريق يك چاه خودم رو به محوطه زندان برسونم وبعدش من وارد ساختمان ميشم همه رو ميكشم و چند تا سگ هم هستند كه ميكشم و وقتي ميخوام از ساختمان خارج شم ميگه يه كاري مونده كه بايد انجام بدم و من ميرم تو ساختمان كه در وسط ساختمان يه راه پله هست كه به يك در منتهي ميشه وقتي ميرسم به اون در اين پيغام رو ميده : (Assassinate the politician from the tower on top of the old prison)
old به معنيه قديمي

piishii
08-10-2006, 11:30
سلام
old به معنيه قديمي

سلام.
عرفان جان شما باید بری بالای ساختمون یک جایی هست بالای یک بالکن چیزی شبیه اون یکی داره سخنرانی میکنه با تفنگ دوربین دار اونو بکشی یا همون ترور کنی بعد از ساختمون خارج شی.
سعی کن با همون تیر اول بکشی یا اینکه دیگه فرار نکنه.
اگه فکر نکنم شهردار شهر بود کسی که باید کشته میشدو

piishii
08-10-2006, 15:02
سلام
old به معنيه قديمي

سلام من كه صبح جواب دادم چرا پست من نيست !!! :blink: :blink: :ohno:
اونجا بايد بري شهردار رو ترور كني فكر كنم.
ميري بالاي ساختمون يك جا يك چيزي شبيه بالكن ايناست روبروش يك جايي كه يك مردي مياد سخنراني ميكنه بايد با تفنگ دوربين دارت بكشيش .
سعي كن با همون تير اول بزنيش كه اگه فرار بكنه مرحله رو باختي.

jak_1300
08-10-2006, 15:28
ببين تفنگ دوربين دار از كجا بيارم من ميرم اون بالا ولي بالكن ميريزه پايين سگها حمله ميكنند بهم

S@eid
08-10-2006, 17:42
سلام من كه صبح جواب دادم چرا پست من نيست !!!

پیشی جون شما توی این تاپیک پست دادی .

ببين تفنگ دوربين دار از كجا بيارم من ميرم اون بالا ولي بالكن ميريزه پايين سگها حمله ميكنند بهم

جوابتو توی اون تاپیک اصلیه ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]://) میدم.

S@eid
08-10-2006, 17:55

توی بازی اسلحه رو به سه صورت می تونی بدست بیاری.
اول اینکه بری توی اون خونه ای که بقل رستوران سالیاری هست .یه مرد چاق که اسمش یادم رفته بتو اسلحه میده
توی یکی دوتا از مراحل می فرستنت پیش رفیق های اسلحه فروششون تا از اون ها اسلحه بگیری.
سوم اینکه اسلحه رو از روی زمین برداری.

من فکر می کنم باید اولی باشه .یعنی باید بری پیش اون مرد چاقه از اون اسلحه بگیری.
شاید هم اسلحه رو روی همون بالکن برات گذاشته باشن.
ببین فکر میکنم اشتباه میری یعنی به طبقه ی اخر ساختمون نمیرسی.اون بالکنی که مد نظر ما هست اخرین طبقه هست نزدیکش هم یه خلاف کار با شات گان وایستاده .وقتی هم در بالکن رو باز کنی بازی اتو ماتیک سیو میشه.
رو به روی بالکنه هم یه دریاچه هست که اون طرفش اون شهرداره وایستاده.
حق داری مرحله ی پیچ در پیچیه . باید حواست باشه که یه موقع در یا راهی رو جا نندازی چون ممکن همون راه منتهی بشه به طبقه ی اخر.
موفق باشی

khabgard
20-10-2006, 00:23

زماني كه درحين اجراي بازي كليد پرينت اسكرين رو مي زنيد از همون صحنه از بازي عكس مي گيريد و اين عكس ها

به ترتيب در داخل همان دايركتوري كه بازي را نصب نموديد ذخيره مي شوند

khabgard
20-10-2006, 00:39
:) يادش به خير واقعا .چه بازي بود اين مافيا من 2 يا 3 سال پيش با كارت گرافيك 64 !! تمومش كردم ولي

چون موتور پايه گرافيكي بازي قوي بود تمام جزئيات اجرا مي شد البته فارغ از داستان استخوندار و شخصيت پردازي

فوق العاده يي كه داشت رد كردن يك سري از مراحل واقعا پير آدم رو در مي آورد مانند مرحله مسابقه رانندگي تو ي

پيست(دوستاني كه رفتن ميدونن چي ميگم) . يا پيدا كردن سرجيو مورلو توي بندر با اون همه محافظ و تك تير انداز

ولي در نهايت داستان واقعا پايان قشنگي داشت و معلوم بود كه سازندگان اصلا نيازي به ساختن دنباله براي اون نمي

ديدن و ديديم زماني كه پدر خوانده با اون همه تبليغ آمد هيچ وقت نتونست در اندازه هاي مافيا ظاهر بشه.

__Genius__
09-06-2007, 12:19
دوستان مشکل در مورد مافیا توی هر موردی دارن میتونم کمکشون کنم .
از شیر مرغ تا جون آدمی زاد بلدم ...:31:

XirowN
09-06-2007, 12:42
اونجایی گیر کردم که سیگارا رو باید باز بزنی کامیون رو دزدیدم بعدشو نمیدونم باید چیکار کنم

*PiNk PaNTHeR*
09-06-2007, 12:46
اونجایی گیر کردم که سیگارا رو باید باز بزنی کامیون رو دزدیدم بعدشو نمیدونم باید چیکار کنم
هزارتا راه داری.

مستقیم برو تا به یک گاراژ که توش جعبه های Import/Export هست برسی.
با شخصی که دم در سیگار میکشه حرف بزنی. اون شخص بهت میگه که بری به دو نفر دیگه کمک کنی.
شاید آقاهه رفت، شاید نرفت. اگه رفت فرصت طلاییه. مثل برق جعبه ها رو بار بزن و برو. اگه نرفت برو با دو نفر دیگه که روبروی انبار وایستادن و صحبت میکنن حرف بزن و کمک کن. اونوقت مرد اولیه میاد، یا حرف میزنه میره، یا تو رو میبره جای جعبه های سیگار.
اگه رفت بازهم مثل برق جعبه ها رو بار بزن و برو، اگه هم موند یک جعبه برداری میفهمه که دزدی و اگه تفنگی داشته باشی میفته. اسلحه ت رو قبلش بنداز توی خیابون تا نفهمه.

amirpers
09-06-2007, 12:49

باید کامیون رو ببری اونجایی که تو نقشه مشخص شده تحویل بدی .

XirowN
09-06-2007, 13:04
جعبه های هیمپورت اکسپورت کجاست ؟

*PiNk PaNTHeR*
09-06-2007, 16:55
جعبه های هیمپورت اکسپورت کجاست ؟
جعبه های زرد رنگن.
درست به روبروی در اصلی، برو مستقیم تا به محوطه ی انبارها برسی.
دومین یا سومین انبار. یک آدم دم درش سیگار میکشه. وقتی هم بهش برسی یک Scence نشون میده.

__Genius__
09-06-2007, 16:59
وقتی بهش میرسی بهت گیر میده بعد توی فیلم باهاش حرف میزنی .
بعد از اون باید صبر کنی تا بره ...
خیلی آروم باید پشت سرش بری و جوری که کسی نفهمه با چماغ بزنی تو سرش که بمیره ...
اصلا کسی نباید متوجه بشه وگرنه شک نکن میمیری .
بعد آروم باید بری بسته ها رو بار بزنی و از اونجا خارج شی .

XirowN
09-06-2007, 19:07
اهان پس باید بزنیش اکی

javad33
09-06-2007, 19:18
سلام دیدم نوشته مافیا گفتم بیام ببینم چه خبره؟
من این بازی رو با مکس پین 3 سال پیش پشت سر هم تموم کردم.بهترین بازیهایی بودن که دیدم.
خداییش آخرشه.شنیدم خود شرکتی که مافیا رو زده بعد از چند وقت یه پچ بیرون داده که تعداد دورهای مرحله ی ماشین سواری و چند تا مرحله ی دیگه توش کمتر شده.کلا حس بازی به اینه که بدون تقلب ردش کنی تا تو حس و حال بازی قرار بگیری.
مافیا واقعا از نظر داستانی معرکه بود.فقط هم فارسیش حال میده.
یا علی

XirowN
09-06-2007, 19:35
اره فقط فارسیش
ولی من با تریتر میرم
اقا زدیم تو سر یارو با کامیون رفتیم جلو انگار یه دیفال نامرئی اون جا کاشته بودن من یه ذره زور زدیم به رگبار بستنمون

__Genius__
09-06-2007, 21:30
اره فقط فارسیش
ولی من با تریتر میرم
اقا زدیم تو سر یارو با کامیون رفتیم جلو انگار یه دیفال نامرئی اون جا کاشته بودن من یه ذره زور زدیم به رگبار بستنمون

ببین اون یارو میخواد بره رو به رو درخت دستشویی کنه ...
باید بذاری همچین که داره دستشویی میکنه بزنی توی ملاجش .... در ضمن دقیقا همون موقع یکی سمت چپت هست .. اول اونو بکش .
در ضمن منم بهترین بازی عمرم رو مافیا میدونم .:11::10:

Ali-Bahal
09-06-2007, 22:13
یادم رفته بود که همچین تاپیکی وجود داشت! ....

بازیش خیلی توپ بود یادش بخیر ....

__Genius__
09-06-2007, 22:18
یادم رفته بود که همچین تاپیکی وجود داشت! ....

بازیش خیلی توپ بود یادش بخیر ....

امضا خوش میگذره !؟:31:

Ali-Bahal
09-06-2007, 22:21
امضا خوش میگذره !؟:31:

بد نیست....

بهمون جواز نمیدن وگرنه بهتراش هم رو می کنیم!

موفق باشی :46:

XirowN
09-06-2007, 22:42
درخت کیه دستشویی چیه بابا .
کامیون میره تو یه گاراژ باراشو خالی میکنن منم میارم بیاد بیرون بعد میدزدم کامیون رو ازش بعد میرم سمت بندر یا رو میگه مدارکو نشون بده بعدش میگه گواهینامه نه مدارک بعدشم میگه برو بیرون وفتی هم با چماغ میزنم تو سرش همه با تفنگ میزننم

__Genius__
09-06-2007, 22:45
درخت کیه دستشویی چیه بابا .
کامیون میره تو یه گاراژ باراشو خالی میکنن منم میارم بیاد بیرون بعد میدزدم کامیون رو ازش بعد میرم سمت بندر یا رو میگه مدارکو نشون بده بعدش میگه گواهینامه نه مدارک بعدشم میگه برو بیرون وفتی هم با چماغ میزنم تو سرش همه با تفنگ میزننم
:18::18::18:
بابا تو که عقب تری که مرده حسابی ....
خوب ...
باید بذاری کامیون بارهاشو بزنه .... وسط راه که حرکت میکنه جلوی کامیون رو بگیری ... مدارک رو بگیری ازش ... بزنی لهش کنی ....

XirowN
09-06-2007, 22:53
گرفتم بابا ولی یارو میگه مدارک نه گواهینامه تو بندر بی پدر نمی ذاره برم تو

__Genius__
09-06-2007, 22:55
باید بذاری یه بار بره تو بندر ....
باید بری تو پارکینگ بقل بندر گاه منتظرش وایسی ... همچین که اومد بیرون یه کم که رفت خفتش کن .

XirowN
09-06-2007, 23:11
من میذارم کامیون بیاد بیرون بعد باراشو خالی کرد مدزدمش بعد میرم تو بندر یارو میگه مدارک بعدش میگه مدارک نه گواهینامه بعد میگنه نمیتونی ازینجا رد بشی چیکار کنم ؟؟؟؟؟؟؟؟

*PiNk PaNTHeR*
09-06-2007, 23:41
من میذارم کامیون بیاد بیرون بعد باراشو خالی کرد مدزدمش بعد میرم تو بندر یارو میگه مدارک بعدش میگه مدارک نه گواهینامه بعد میگنه نمیتونی ازینجا رد بشی چیکار کنم ؟؟؟؟؟؟؟؟
بابا اینجا که خیلی راحته!
اول با پولی برو دم بندر منتظر کامیون وایستا. بعد منتظر بمون تا کامیون بیاد بیرون. وسط راه جلوشو بگیر و بیرونش بکش. بعد بزنش تا گواهینماه ش بیفته و گواهینامه رو بردار. اونوقت بار کامیون رو خالی کن و برو توی بندر و کارهایی که بهت گفتن انجام بده.

امضا خوش میگذره !؟
جنیوس جان بعید بید از شما.

__Genius__
09-06-2007, 23:43
بابا اینجا که خیلی راحته!
اول با پولی برو دم بندر منتظر کامیون وایستا. بعد منتظر بمون تا کامیون بیاد بیرون. وسط راه جلوشو بگیر و بیرونش بکش. بعد بزنش تا گواهینماه ش بیفته و گواهینامه رو بردار. اونوقت بار کامیون رو خالی کن و برو توی بندر و کارهایی که بهت گفتن انجام بده.

جنیوس جان بعید بید از شما.

والا دیدم این دوستمون اینو گذاشته اینطوری گفتم که برش داره :31: ولی ماشالله اخویمون حریفه :31:

Ali-Bahal
10-06-2007, 10:29
[QUOTE=*PINK PANTHER*;1176013

جنیوس جان بعید بید از شما.[/QUOTE]

داداش شما عقبی

هر کی بگی و نگی برای ما pm زده و درخواست کرده از این عکس ها بهشون بدیم! و مارو تشویق کردن! نامردا می خوان من اخراج بشم :31:
اما کسی نمیتونه منو اخراج کنه :5:

__Genius__
10-06-2007, 11:14
ها ... چی میگه ؟:31:

XirowN
10-06-2007, 11:30
ای خدا
بارارو کجا خالی کنم

__Genius__
10-06-2007, 11:38
:18:میگم ... فارسی بازی میکنی و اینقدر میپرسی یا انگلیسی هست ؟:18:

Oracle_Eldorado
10-06-2007, 11:39
ای خدا
بارارو کجا خالی کنم
دوست عزیز تا اونجایی که من یادمه توی نقشه علامت زده که کجا باید بری .
راستی شما هنوز اینو بازی میکنید ؟!

XirowN
10-06-2007, 11:43
از بیکاری بله
بارارو بگو دیگه

*PiNk PaNTHeR*
10-06-2007, 15:59
بارارو بگو دیگه
Salieri Wherhouse.

XirowN
10-06-2007, 17:36
بازی رو تموم کردم .

Ali-Bahal
11-06-2007, 11:46
ها ... چی میگه ؟:31:

میگم همه عاشق امضام هستن اما مدیرها ماشاالله..... :5:

ataasa
24-06-2007, 12:28
نميدنم بايد چيكار كنم وارد ساختمان ميشم همه رو ميكشم و چند تا سگ هم هستند كه ميكشم به یه بالکن بالای ساختمون میرم شهردار رو پیدانمیکنم اطراف اون بالکن شکسته نمیشه اطراف رفت

*PiNk PaNTHeR*
24-06-2007, 12:59
نميدنم بايد چيكار كنم وارد ساختمان ميشم همه رو ميكشم و چند تا سگ هم هستند كه ميكشم به یه بالکن بالای ساختمون میرم شهردار رو پیدانمیکنم اطراف اون بالکن شکسته نمیشه اطراف رفت
لطف کن تاپیکهای قدیمی رو بالا نکش.
ببین باید یک طبقه بری بالاتر. رهتو به طبقه ی بالاتر پیدا کن. وقتی که به بالکن مشرف به جزیره رسیدی خوش سیو میکنه.

jak_1300
24-06-2007, 13:18

ببين شما اون بالا وقتي وارد بالكن ميشي وقتي در رو باز ميكني دقيقا روبروت رو نگاه كن اونوره آب تفنگ دوربين دار رو انتخاب كن و با دوربينش اون مرده كه داره سخنراني ميكنه رو بكشش و سريعا فرار كن

XirowN
24-06-2007, 14:02
تفنگ دوربین دار درای

بعد ببین سعی کن بزنی تو گردنش چون باید با یه تیر بکشیش

ataasa
24-06-2007, 17:23
با تفنگ دوربین دار بادوربینش اگه نگاه میکنه بی زحمت بگین با کدوم دگمه ی کی برد ؟

jak_1300
24-06-2007, 17:34
دقيق يادم نيست راست كليك كن يا بزن همه روه تا پيدا شه

آهان يادته اوله بازي يه جا بود ميرفتي چوب انتخاب ميكردي يا چاقو انتخاب ميكردي همونجا بايد بري تفنگ رو انتخاب كني

ataasa
24-06-2007, 17:39
مرسی مرc ومر30

من نونستم پیدا کنم کدوم دگمه زوم دوربین تفنگ رو انجام میده

Yazz
24-06-2007, 18:06
enter رو استفاده كن.
شايد، من هم اين بازي رو چند بار تموم كردم ولي يادم نمي‌آد.
فلش سمت عقب رو هم امتحان كن. ببين چي مي‌شه خبرشو بده

ataasa
24-06-2007, 18:22
من همچنان نتونست پیدا کنم کاش یکی کمکم میکرد

jak_1300
24-06-2007, 18:27
شرمنده من يادم رفته هر چي فكر ميكنم يادم نمياد ولي يادمه منم خيلي درگيره پيدا كردنه دكمه اش بودم يه دكمه خاصي بود كه اذيت ميكرد بايد يه چيزي رو نگه ميداشتي فكر كنم يادم نيست دقيقا

Yazz
24-06-2007, 18:30
عزيز من دكمه عقب در Arrowkey را امتحان كرده‌ايد؟

ataasa
24-06-2007, 18:32
بلی بلی عزیز من امتحان کرده ام

خوب از همه ی همتون ممنون

ataasa
25-06-2007, 09:26
باز هم سلام من امروز با عوض کردن کلید های بازی تونستم پیدا کنم ولی نمدونم حال چه طوری از زندان در بیام

jak_1300
25-06-2007, 09:30
سلام
خوبي از همون راهي كه اومدي فرار كن ديگه
فكر كنم بايد بري تو زير زمين تو اون حيات كه سگ ها هستند از اونجا يه در داره برو بيرون
راستي دوربينش رو با كدوم كيليد كيبورد بود ؟

ataasa
25-06-2007, 09:34
توی کامپیوتر من برای s دو کار نوشته بود کار نمی کرد من اونو عوض کردم کار کرد راستی از اونجا بر نمی گرده

S@eid
25-06-2007, 10:22
همون طور Jak گفت باید دنبال یه محوطه بگردی که دو تا سگ توش ول می گردن ... وقتی اونها رو کشتی به قفل در
محوطه شلیک کن تا بشکنه و یتونی فرار کنی ...
ضمنا یکم تلاشتو بیشتر کن ... این مرحله ی زندان اونقدر ها هم سخت نیست ... دونه دونه راه فرار طبقات رو چک کن
تا پیدا کنی ...

jak_1300
25-06-2007, 10:41
توی کامپیوتر من برای s دو کار نوشته بود کار نمی کرد من اونو عوض کردم کار کرد راستی از اونجا بر نمی گرده

اگه از ترينر بازي استفاده ميكني از همون بالكن كه اون مرده رو با دوربين كشتي بپر پايين :31: :31: :31: :21: :27:

fari_khanoomi
04-08-2007, 15:10
سلام
من توي اين بازي(مافيا) تو قسمتي كه بايد برن و پول بگيرن از هتلي كه خارج از شهره مشكل دارم
بعني نميدونم چه جور بايد داخل هتل برم و اون همكارم رو نجات بدم....
تير هاي تفنگم هم سريع تموم مي شه...
چي كار كنم؟!:41:

*PiNk PaNTHeR*
04-08-2007, 15:12
سلام
من توي اين بازي(مافيا) تو قسمتي كه بايد برن و پول بگيرن از هتلي كه خارج از شهره مشكل دارم
بعني نميدونم چه جور بايد داخل هتل برم و اون همكارم رو نجات بدم....
تير هاي تفنگم هم سريع تموم مي شه...
چي كار كنم؟!
از ایوون که وارد میشی دقیقا جلو روت که اتاق هست که توش یک مسلسل تامسونه.

Amin
04-08-2007, 15:16
از ایوون که وارد میشی دقیقا جلو روت که اتاق هست که توش یک مسلسل تامسونه.
سلام
یه دره کامل ترش یکنم
سگی که تو محوطه هست رو بکش

بعد جعبه ها بزار زیر تراس که بتونی بری بالا
اووونجا تا میری تو یکی از Wc میاد بیرون
سعی کن بدون سر و صدا بکشیش تا بتونی سریع بری تامسون رو ورداری از تو اتاق

Don Thomas
26-09-2007, 06:09

سلام دوستان .

من می خواهم دوباره این بازی را از ابتدا انجام بدهم !

البته نه به صورت عجله ای و سر سری , بلکه با حوصله .:20:

در این بین اگر به نکته ای خاص نیز برخورد کردم حتما عنوان می کنم .

به بیانی دیگر نقد و تحلیل جزء به جزء و لحظه به لحظه از این بازی :46:

شاید بگید که خیلی قدیمیه و دیگر ارزش وقت صرف کردن ندارد ! ولی من یه نکته ای رو خدمت عزیزان عنوان می کنم و اون اینکه :

آیا تا به حال شده است که شما بازی رو انجام بدهید و دوست داشته باشید که تا ابد این بازی در کنار شما باشد یا نه ؟

خب , در مورد این بازی , چنین احساسی در من به وجود آمده و می خواهم تا روزی که در این فروم هستم بحث و تبادل نظر بر روی آن را با علاقه مندان , داشته باشم .

به هر ترتیب

چنانچه تمایل به همکاری داشتید :10: پس از نصب این بازی , با ما در نقد جزء به جزء بر روی این بازی همراه باشید .

البته در مورد ادامه کار این تاپیک
پیشاپیش از تیم مدیریت این بخش کسب اجازه می کنم و چنانچه این کار را صلاح نمی دانند , این مورد را در همین تاپیک به این حقیر عنوان کنند .

با تشکر .:10:

** ** ** ** **

Sam Fisher 11
26-09-2007, 13:19
سلام ایمان جان...
به انجمن درویشی ما خیلی خوش آمدی!!!

DaRiOuShJh
26-09-2007, 14:20

سلام دوستان .

من می خواهم دوباره این بازی را از ابتدا انجام بدهم !

البته نه به صورت عجله ای و سر سری , بلکه با حوصله .:20:

در این بین اگر به نکته ای خاص نیز برخورد کردم حتما عنوان می کنم .

به بیانی دیگر نقد و تحلیل جزء به جزء و لحظه به لحظه از این بازی :46:

شاید بگید که خیلی قدیمیه و دیگر ارزش وقت صرف کردن ندارد ! ولی من یه نکته ای رو خدمت عزیزان عنوان می کنم و اون اینکه :

آیا تا به حال شده است که شما بازی رو انجام بدهید و دوست داشته باشید که تا ابد این بازی در کنار شما باشد یا نه ؟

خب , در مورد این بازی , چنین احساسی در من به وجود آمده و می خواهم تا روزی که در این فروم هستم بحث و تبادل نظر بر روی آن را با علاقه مندان , داشته باشم .

به هر ترتیب

چنانچه تمایل به همکاری داشتید :10: پس از نصب این بازی , با ما در نقد جزء به جزء بر روی این بازی همراه باشید .

البته در مورد ادامه کار این تاپیک
پیشاپیش از تیم مدیریت این بخش کسب اجازه می کنم و چنانچه این کار را صلاح نمی دانند , این مورد را در همین تاپیک به این حقیر عنوان کنند .

با تشکر .:10:

** ** ** ** **

سلام ایمان جان...

:10:دوسته عزیز منم خودم از طرفدارایه پر و پا قرصه این بازی بودم و 3-4 بار تا اخر این بازی رو رفتم
جوه بازی یه جوریه که رویه روح و روانه آدم خیلی تاثیراته مثبت میزاره
هم از نظره گرافیکی و هم از نظر صدا

متاسفانه الان که یه سیدیش خراب شده و ورژنه ps2 ش هم متاسفانه خیلی تصنعی شده:13:

موفق باشی...:12:

*PiNk PaNTHeR*
26-09-2007, 14:39
ورژن پی اس توش چطوره که همه میگن بده؟ فریم ریتش که نوشته بالاتره؟(ای بابا یک پی اس تو نگرفتم اخرش:2::45:)

Amin Asterix
26-09-2007, 14:54
تنها بازی بود که وقتی تمومش کردم احساس کردم ناراحت شدم.به 2 دلیل.یکی اینکه دیگه نمی تونم مافیا رو ادامه بدم و دومی هم مرگ پائولی و تام.واقعا ناراحت کننده بود.مافیا اولین بازی ای بود که با کامپیوتر تموم کردم.
کاشکی میشد دوباره یک بازی با این داستان بسازن [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] .

Metal gear Solid
26-09-2007, 16:48
کسی فایل ماشین پزو 406 رو داره؟

toodi
26-09-2007, 23:16
یکی به من بگه Mafia2 اومد یا نه[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
نه که خیلی دنبالشم برای همون[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

toodi
26-09-2007, 23:19
بازی رو تموم کردم .
چه کار سختی کردی[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
اگر کمرت درد گرفته دکتر تودی هستا اینم آرمش DR.toodi ******[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Amin Asterix
26-09-2007, 23:58
مافیا 2 نیومده برادر.همون قبلیو کردن یک مدت تو پاچه مردم.یک چندتا پک ریختن روش گفتم مافیا 2:3:

Ali Pacino
27-09-2007, 01:12
یادش بخیر
چه بازی بود مافیا چون تامی شخصیت اصلی بازی توش می میره دیگه به هیچ وجه ادامه پیدا نمی کنه شاید مافیا 2 فلش بک بشه یا یه چیزی تو مایه های صورت زخمی

Amin Asterix
27-09-2007, 01:31
اگه سری دوش بخواد بیاد 100% شخصیتا عوض میشه.مثل gta که هی عوض میشه.
البته 100% هیچکدوم از این اتفاقا نمیفته [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Don Thomas
27-09-2007, 05:57
سلام ایمان جان...

سلام عزیزم :10:

از اینکه می توانم در این مکان و در کنار شما باشم , بسیار خوشحالم :46:

** ** ** ** ** **

Don Thomas
27-09-2007, 06:07
DaRiOuShJh
متاسفانه الان که یه سیدیش خراب شده و ورژنه ps2 ش هم متاسفانه خیلی تصنعی شد

اگر احتیاج داشتی من این بازی رو دارم و در اختیارتون قرار می دهم ( البته نسخه PC ) :46:

** ** ** ** ** **

*PINK PANTHER*
ورژن پی اس توش چطوره که همه میگن بده؟

والله من خودم ندیدم , وگرنه حتما کمک . . . .

** ** ** ** ** ** **

Amin_Asterix
تنها بازی بود که وقتی تمومش کردم احساس کردم ناراحت شدم.به 2 دلیل.یکی اینکه دیگه نمی تونم مافیا رو ادامه بدم و دومی هم مرگ پائولی و تام

100 درصد با شما هم عقیده هستم .
خصوصا اون لحظه ای که تامی کشته شد !

کاشکی میشد دوباره یک بازی با این داستان بسازن
من به یک چیز اعتقاد دارم ! نمی دونم شما هم همینطور یا نه ؟

همیشه بازیهای ناب و زیبا , در یک شماره و آن هم اولین شماره , زیبا هستند و تکرار پذیر نیستند ! حالا هرچه شماره های بعدی از قدرتهای بیشتری برخوردار باشند :41:

مافیا هم جزء اون یکه ها و تکرار ناپذیر هاست .

البته این یک نظر است :20:

** ** ** ** ** ** ** **

Don Thomas
27-09-2007, 06:25
Metal gear Solid
کسی فایل ماشین پزو 406 رو داره؟

تازگی ها یک سی دی در بازار پیدا شده که تغییرات بسیاری در ظاهر این بازی ایجاد کرده و فروشنده ها به عنوان " مافیا 2 " !!!!! می فروشند :18:

البته من سایتی رو سراغ دارم که تمام این کارها را انجام داده و به احتمال زیاد این نامردها همان فایلهای آن سایت را دانلود کرده اند و به جای " مافیا 2 " به مردم می فروشند .

** ** ** **

toodi
یکی به من بگه Mafia2 اومد یا نه

خیر دوست عزیز.

قرار بود در سال 2008 بیاید ! ولی به دلایل مشکلاتی که شرکتهای سازنده داشتند , اوایل سال 2009 به بازارها می آید .
:46:

** ** ** **

Amin_Asterix
مافیا 2 نیومده برادر.همون قبلیو کردن یک مدت تو پاچه مردم

** ** ** **

Ali Pacino
یادش بخیر
چه بازی بود مافیا چون تامی شخصیت اصلی بازی توش می میره دیگه به هیچ وجه ادامه پیدا نمی کنه

** ** ** **

Amin_Asterix
اگه سری دوش بخواد بیاد 100% شخصیتا عوض میشه.مثل gta که هی عوض میشه.

خب اولین تغییری که دیده شد , اسم شخصیتها بود !
اگر تریلر زیر نویس دارش را دیده باشید , متوجه تغییرات بسیاری می شوید .:46:

** ** ** **

Amin Asterix
27-09-2007, 12:24
مگه شما دیدی تریلرشو؟
میشه لینکشو بزاری؟یا بگو کدوم سایت بوده.
فقط اینو بگم اگه مافیا رو بسازن تو ورژن بعدی و بخوان از همون داستان استفاده کنن(یا همون شخصیتا)شدیدا شکست می خورن.من که عمرا حاضر بشم برم دوباره سرش!مثل همون صورت زخمی که دیدم چه جوری شروع شد و یک اثر هنریو به مسخره گرفت دیگه ادامه ندادم اینم نمیرم [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
امیدوارم این مثل gta باشه که هی داستان عوض میکنه [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

DaRiOuShJh
27-09-2007, 13:37
ورژن پی اس توش چطوره که همه میگن بده؟ فریم ریتش که نوشته بالاتره؟(ای بابا یک پی اس تو نگرفتم اخرش:2::45:)

هه هه هه فقط بگم افتضاحه!!!:13:
مثلا دیگه دوربینه از تویه ماشین نداره و کنترله ماشین خیلی راحت تر شده:20: ولی در کل به درد نمیخوره
درسته چون کنسوله فریم ریتش و گرافیکش بالاس ولی همون پی سیش جاذبش خیلی بیشتره

نه بابا این ps2 رو هم دارم میفروشمش! همچین چیزی نیست:21:

مافیا 2 نیومده برادر.همون قبلیو کردن یک مدت تو پاچه مردم.یک چندتا پک ریختن روش گفتم مافیا 2:3:

قراره بیاد برادر! منم اتفاقا تویه دانلوده آفلاین دیدم تویه قسمته اخبار هم فک کنم بچه ها زدن یه تاپیک:46:

موفق باشید...

Metal gear Solid
27-09-2007, 15:50
]تازگی ها یک سی دی در بازار پیدا شده که تغییرات بسیاری در ظاهر این بازی ایجاد کرده و فروشنده ها به عنوان " مافیا 2 " !!!!! می فروشند :18:

البته من سایتی رو سراغ دارم که تمام این کارها را انجام داده و به احتمال زیاد این نامردها همان فایلهای آن سایت را دانلود کرده اند و به جای " مافیا 2 " به مردم می فروشند .

ممنون میشه آدرس سایت رو بگید؟

Don Thomas
28-09-2007, 02:39
مگه شما دیدی تریلرشو؟
میشه لینکشو بزاری؟یا بگو کدوم سایت بوده.
فقط اینو بگم اگه مافیا رو بسازن تو ورژن بعدی و بخوان از همون داستان استفاده کنن(یا همون شخصیتا)شدیدا شکست می خورن.من که عمرا حاضر بشم برم دوباره سرش!مثل همون صورت زخمی که دیدم چه جوری شروع شد و یک اثر هنریو به مسخره گرفت دیگه ادامه ندادم اینم نمیرم [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
امیدوارم این مثل gta باشه که هی داستان عوض میکنه [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

سلام

پس از ورود به سایت :

کافیست در قسمت سرچ , نام MAFIA 2 را تایپ کنید :46:

چندین مدل از تریلرهای مربوط به این بازی رو مشاهده می کنید که از کیفیت wmv تا HD برای دانلود در اختیار شما هستند .

به نظر من این اتفاق می افتد که :

باز هم سوالاتی که شاید همگی , در ذهن داشته باشند این است که ,
آیا این بازی ادامه ای برای بازی قبلی است یا نه ؟ اصلا هیچ ارتباطی با آن دارد یا نه ؟ و . . . .:27:

این سوالات همگی در نام این بازی که در آینده اعلام خواهد شد , مشخص می شود .

فعلا عنوان MAFIA 2 برای آن انتخاب شده همانند زمانی که MAFIA در مراحل ساخت بود .
ولی به مرور زمان تبدیل شد به MAFIA : The City Of Lost Heaven !!!

داستانهای جالبی در دیگر سایتهای فارسی زبان مطرح بود , از جمله :
اینکه شخصیت اصلی یکی از فامیلهای " توماس آنجلو " است و قصد انتقام گیری دارد و . . .
یا اینکه
توماس آنجلو , زنده می شود و . . . .
یا اینکه
" توماس آنجلو " دارای دو همسر بوده و این یکی از فرزندان پسر او می باشد و . . . .

ولی چیزی که مهم است , اینه که , این دو شرکت و در واقع دو غول بازی سازی که معمولا خیلی کم بازی می سازند, این دفعه نیز با کمک یکدیگر , دست به انجام کاری زده اند که بتوانند این بازی را در تمام کنسولهای جدید یک بازی به یاد ماندنی ایجاد کنند .:21:

و تنها عامل موفقیت آنها , داستانی موافق ( + ) یا مخالف ( - ) در مورد سری قبلی است .

به بیانی دیگر , نقش اصلی داستان , یا در گروه مثبت می باشد ( بازماندگانی از گروه سالیاری ) یا در گروه منفی ( بازماندگانی از گروه موریلو ) .:41:

البته حدسی که من در مورد این بازی دارم , این است که , این مجموعه همانند سری قبلی , با یک پایان تلخ , همراه نخواهد بود و همین عاملی می شود تا پس از کسب موفقیت غیر قابل باور آن , ما در سالهای بعدی شاهد حضور بازیهای MAFIA 3 , 4 , 5 , ….
باشیم .

نظر شما چیست ؟؟؟ :46:

Don Thomas
28-09-2007, 02:44
ممنون میشه آدرس سایت رو بگید؟

دوست عزیز , می خواستم این سایت رو در طول تحلیل بازی به علاقه مندان معرفی کنم و همینطور روش استفاده از امکاناتی که در اختیار ما قرار می دهد :21:

ولی خب , همین الآن می نویسم و پیشنهاد می کنم اگر سرعت اینترنت بالایی دارید تمامی فایلهایی که برای دانلود گذاشته است رو کم کم دانلود کنید و اونها رو بین دوستان علاقه مند ( از جمله خودم :20: ) پخش کنید :46:

امکاناتی همچون , تغییر ماشین ! تغییر فصل بازی ( مثل زمستان ) !! و یا تغییر چهره و لباس شخصیتها !!! و . . .

البته استفاده از نرم افزارهای موجود در سایت برای این تغییرات خیلی راحته :27:
هر جایی هم به مشکل برخوردید , من در خدمتم :46:

این هم لینک مافیا خانه خراب کن !!!

/[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

در ضمن گروه دارینوس با استفاده از همین فایلها توانست یک شاهکار را به زبان فارسی دوبله کند که البته حدود 300 عدد از فایلهای صوتی بازی را متاسفانه حذف کرده و من به شخصه اصلا از این کارشون راضی نیستم "" چون این کارشون یه جور خیانته "" ( اگر گفتی این دیالوگه کدوم شخصیته بازیه ؟ )

راستی این سایت هنوز هم آپدیت می شود !! و این هم یک نکته ی جالبیه :46:

بحث بر روی این سایت خیلی زیاد است و . . .

انشاا... به وقت آن همه این کارها رو انجام می دهیم .:46:

** ** ** ** **

Don Thomas
28-09-2007, 03:09
این هم معرفی شخصیتهای مهم در این بازی به همراه تصاویر .

Don Salieri
رئیس گروه .

Frank
دست راست سالیری و مغز متفکر گروه .

** ** ** ** ** ** **

Amin Asterix
28-09-2007, 03:11
ایجا 2 نکته هست:
1-چرا انقدر چشمک میزنی؟حالم بد شد [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
2-اون دمویی که من دیدم امروز از یوتیوب از لحاظ گرافیک زیاد جالب نبود.یعنی خوب بود ولی مثل بازیهای نسل آینده نبود [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
من کماکان امیدوارم ربطی به مافیا 1 نداشته باشه یا اگرم داره به اون سالای بعد زندان تامی ربطش بدن. [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
این جریان پسر و ادامه و موریلو خیلی داغونه.استقبال نمیشه ازش.مثل بازیه گادفادر که خیلی نترکوند [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] .آخه هم موریلو هم سالیری میترکن تو اولی خیلی خنکه که پسر این بخواد انتقام بگیره!!!
البته خود اونا میدونن چی کار کنن.یک سوپرایز واسمون کنار گزاشتن [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Don Thomas
28-09-2007, 03:30

Lucas Berton
تعمیر کار .

Luigi
مسئول اداره بار سالیاری .

** ** ** ** ** ** ** **

Don Thomas
28-09-2007, 03:31

Morilo
رئیس گروه دیگر در این بازی که دشمن سالیری است .

Norman
پلیسی که توماس نزد او اعتراف می کند .

** ** ** ** ** ** ** ** **

Don Thomas
28-09-2007, 03:32

Paulie
یکی از افراد گروه سالیاری و دوست صمیمی توماس .

Ralf
تعمیر کار و متخصص در امور خودروها .

** ** ** ** ** ** ** **

Don Thomas
28-09-2007, 03:33

Sam
یکی دیگر از افراد سالیاری و البته یک آب زیر کاه خفن .

Sarah
دختر لوئیجی و همسر توماس .

** ** ** ** ** ** **

Don Thomas
28-09-2007, 03:34

Thomas Angelo
شخص اول بازی که بار داستانی این بازی را به دوش می کشد .

Vincenzo
متخصص امور اسلحه و در خدمت افراد گروه .

** ** ** ** ** ** ** ** ** ** ** **

Don Thomas
28-09-2007, 03:35
این هم معرفی تهیه کننده ها و طرحان این بازی به طور خلاصه :

Don Daniel Vavra
کارگردان و نمایشنامه نویس سینمایی .

Mr Paolo Cizek
جلوه های گرافیکی شخصیتهای بازی

** ** ** ** ** ** **

Don Thomas
28-09-2007, 03:35

Mr Dan Dolezel
برنامه نویس

Mr David Semik
طراح مراحل بازی

** ** ** ** ** ** ** **

Don Thomas
28-09-2007, 03:37

Mr Roman Hladik
کاراکترها و همچنین سازنده دوبعدی شخصیتهای بازی

Mr Tomas Hrebicek
تهیه کننده انیمیشنها و همچنین جان بخشیدن به صورت سه بعدی به شخصیتها

** ** ** ** ** ** ** **

Don Thomas
28-09-2007, 03:37

Mr Milan Saffek
طراحی سه بعدی شخصیتها

Mr Jan Straka
طراح دوبعدی جزئیات

** ** ** ** ** ** ** ** **

Don Thomas
28-09-2007, 03:38

Mr Pavel Tretera
طراح سه بعدی جزئیات

Mr Pavel Prochazka
طراح سه بعدی

** ** ** ** ** ** ** ** ** **

Don Thomas
28-09-2007, 03:39

Mr Michal Mach
طراح سه بعدی و همچنین انیمیشنها

Mr Vaclav Kral
برنامه نویس

Mr Daniel Capek
برنامه نویس

** ** ** ** ** ** ** ** ** ** ** **

Don Thomas
28-09-2007, 03:40
[QUOTE=Amin_Asterix;1641369]ایجا 2 نکته هست:
1-چرا انقدر چشمک میزنی؟حالم بد شد [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
2-اون دمویی که من دیدم امروز از یوتیوب از لحاظ گرافیک زیاد جالب نبود.یعنی خوب بود ولی مثل بازیهای نسل آینده نبود [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

شرمنده , باور کن هیچ قصدی در کار نیست از این چشمک زدنها :21: [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

حالا چرا می زنی تو سرم ( آخ آخ سرم ) :18: [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

با نظرتون هم کاملا موافقم :10: [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

و بدون شک ربطی به مافیا 1 نخواهد داشت ( البته این نظر خودم هم هست ) :46:

در مورد دمو , یا همون تریلر , بهتر است که از سایت گیم تریلرز , دانلود کنید و . . . . :27:

* * * * * * * *

Sam Fisher 11
28-09-2007, 06:25
سلام
عالی بود...
ما منتظر ادامه اش هستیم ...

Amin Asterix
28-09-2007, 13:35
[QUOTE]
شرمنده , باور کن هیچ قصدی در کار نیست از این چشمک زدنها :21: [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

حالا چرا می زنی تو سرم ( آخ آخ سرم ) :18: [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

با نظرتون هم کاملا موافقم :10: [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

و بدون شک ربطی به مافیا 1 نخواهد داشت ( البته این نظر خودم هم هست ) :46:

در مورد دمو , یا همون تریلر , بهتر است که از سایت گیم تریلرز , دانلود کنید و . . . . :27:

* * * * * * * *

یکی بود جفتش.گرافیکش خوب بود ولی به بازیهایی که تا سال دیگه میان نمی تونه رقابت کنه.همین الان بازیهایی اومده که 20 برابر از اون گرافیکیتره. [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
راستی اسم یارو مثل اینکه ویتو بود.نکنه ربطی به ویتو کورلئونه خودمون داشت:46::31:

Don Thomas
29-09-2007, 06:36
sam fisher 07
سلام
عالی بود...
ما منتظر ادامه اش هستیم ...

سلام عزیزم

حتما این کار ادامه خواهد داشت :46:

** ** **

Amin_Asterix
راستی اسم یارو مثل اینکه ویتو بود.نکنه ربطی به ویتو کورلئونه خودمون داشت

اسمش ویتو بود یا بنیتو ؟؟ :46:

امیدوارم که هیچ ربطی به پدر خوانده نداشته باشد ! :20:

** ** **

toodi
29-09-2007, 08:11
eeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee
آخه گفته بودن بازی پدر خوانده رو مافیا 2 کردن یعنی همچین چیزی نداریم[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
به به پس چه کارایی نکردن با این مافیا1[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Don Thomas
02-10-2007, 05:59
toodi
آخه گفته بودن بازی پدر خوانده رو مافیا 2 کردن یعنی همچین چیزی نداریم

این هم از اون ترفندهایی بود که برای فروش بازی پدرخوانده به کار گرفته بودند . . . :19:

به به پس چه کارایی نکردن با این مافیا1

:27:

** ** ** **

smohsen
18-11-2007, 16:42
یکی به من کمک کنه...من چند ماه پیش مافیارو بازی می کردم ...بنابه دلایلی ادامه ندادم ...حالا دوباره بازی کردم..امروز از اول تا مرحله 12 بازی کردم تو این مرحله (a great deel) (که همون مرحله حمل مشروبات به wheaer hose) تا آخرش رفتم اما اونجا نمی دونم باید چکار کنم ...مرحله تموم نمیشه کمک کنید

smohsen
18-11-2007, 21:40
لطف کنید جوابمو بدید.......خواهششششششششششششش ش

Amin Asterix
18-11-2007, 21:45
توضیح بده.عکس بزار ببینم کجاس.نکنه اونجاس که باید ماشینای تو پارکینگو آتیش بزنی؟

smohsen
18-11-2007, 22:21
قربون مرامت...
همونجایی که توپارکینگ معامله میکنه بعد یهچند نفرو میان اونارو می کشه ..بعد ماشینمشروبو می بره بیرون.اونجا هم دو تا ماشین دشمن میان دنبالش .....خلاصه تا میره به...slider whear hoese...اونجا هم دو تا تریلی هست و یه نفر ...منم باماشین مشروب میرم اونجا...اماهیچ اتفاقی نمی افته

smohsen
18-11-2007, 23:47
توضیح بده.عکس بزار ببینم کجاس.نکنه اونجاس که باید ماشینای تو پارکینگو آتیش بزنی؟

اگه لازمه تا عکس هم بذارم

smohsen
18-11-2007, 23:50
اگه لازمه عکس هم میذاررم

Don Thomas
19-11-2007, 06:25
سلام

شما در مرحله 12 باید قسمتهای زیر را پشت سر بگذارید ( به تر تیب )

agreat deal! salieri bar
agreat deal! The parking lot
agreat deal! car chase
agreat deal! back at the bar

بعد از اینکه از پارکینگ خارج شدید , یکی دوتا ماشین شما رو تعقیب می کنه که باید از دستشون فرار کنید و مستقیما به سمت بار سالیاری بروید . البته باید توجه داشته باشید که هیچ ماشین پلیسی شما را تعقیب نکند و همچنین به محموله آسیب جدی نرسد . . .

موفق باشید .:46:

H A M E D
19-11-2007, 08:00
من هم از اوايل اومدن اين بازي تا حالا از طرفداراي پروپاقرصش هستم. دست كم بيش از 20 بار اين بازي رو تا آخر بردم.. از ديدن اين تاپيك خيلي خوشحال شدم!! يه كلام : منم بازي!!

surena_iran2564
19-11-2007, 08:30
من هم از اوايل اومدن اين بازي تا حالا از طرفداراي پروپاقرصش هستم. دست كم بيش از 20 بار اين بازي رو تا آخر بردم.. از ديدن اين تاپيك خيلي خوشحال شدم!! يه كلام : منم بازي!!
هر کی این بازی رو از روزهای اول اومدنش گرفته و بازی کرده بی شک زیر 20 بار بازی نکرده.چون فوق العادست.
داستان عالی .گرافیک عالی و...ودر نهایت دوبله خوبش هر کسیو جذب میکنه.

smohsen
19-11-2007, 11:31
سلام

شما در مرحله 12 باید قسمتهای زیر را پشت سر بگذارید ( به تر تیب )

agreat deal! salieri bar
agreat deal! The parking lot
agreat deal! car chase
agreat deal! back at the bar

بعد از اینکه از پارکینگ خارج شدید , یکی دوتا ماشین شما رو تعقیب می کنه که باید از دستشون فرار کنید و مستقیما به سمت بار سالیاری بروید . البته باید توجه داشته باشید که هیچ ماشین پلیسی شما را تعقیب نکند و همچنین به محموله آسیب جدی نرسد . . .

موفق باشید .:46:

منم تا مرحله سومرفتم....و رفتم تو بار سالیاری ..اما اونجاهیچ اتفاقینمیافته...نکته همین جاست من باید اونجا چیکارکنم؟

smohsen
19-11-2007, 16:04
یکی نیست به داد من برسه

Don Thomas
20-11-2007, 05:58
H A M E D
من هم از اوايل اومدن اين بازي تا حالا از طرفداراي پروپاقرصش هستم.

ایتز وری کوول :46:

surena_iran2564
داستان عالی .گرافیک عالی و...ودر نهایت دوبله خوبش هر کسیو جذب میکنه.

من هم با شما موافقم , خصوصا اینکه داستان فوق العاده آن یکی از خصوصیات تکرار نشدنی آن خواهد بود .

smohsen
منم تا مرحله سومرفتم....و رفتم تو بار سالیاری ..اما اونجاهیچ اتفاقینمیافته...نکته همین جاست من باید اونجا چیکارکنم؟

دوست عزیز
شما ماشین حاوی مشروبات را از پارکینگ خارج کرده اید ؟ دقت داشته باشید که ماشین را به پارکینگ سالیاری ببرید ( پشت رستوران ) . . .

اگر موفق نشدید باز هم توضیح بدهید تا یه فکری . . . .:46:

smohsen
20-11-2007, 10:37
ایتز وری کوول :46:

من هم با شما موافقم , خصوصا اینکه داستان فوق العاده آن یکی از خصوصیات تکرار نشدنی آن خواهد بود .

دوست عزیز
شما ماشین حاوی مشروبات را از پارکینگ خارج کرده اید ؟ دقت داشته باشید که ماشین را به پارکینگ سالیاری ببرید ( پشت رستوران ) . . .

اگر موفق نشدید باز هم توضیح بدهید تا یه فکری . . . .:46:
اولین نکته اینکه اونماشین مشروب باید به salieri's warehouse (انبار سالیاری) برده بشه و نه پارکینگ سالیاری ...که روی نقشه هم با علامت آبی رنگ مشخص شده
اما وقتی ماشین مشروب رو می برم اونجا هیچ اتفاقی نمی افته...دو تا تریلی اونجا هست...بههمراه یک نفر....اما نه امکان صحبت با اون هست نه....
و در واقع وقتی ماشین مشروب وارد اونجا میشه همچنان دستور بازی اینه که ماشین مشروب رو ببرم به salieri's warehouse و اینجاست که من دیوونه شدم
در ضمن برای رضای خدا!! حتی ماشین رو به بار سالیاری هم بردم به پارکینگ هم بردم اما.....
حتی اون یارو تو salieri's warehouseرو هم کشتم حتی تریلی هارو منفجر کردم ...حتی سوارشون شدم...اما در همه حالات دستور بازی همون قبلیه....
از کسایی که بازی رو هنوز رو سیستمشون احیانا دارن خواهش می کنم یه بار اینو بازی کننن
تو منوی بازی من تو قسمت load شماره بازی 3-12 نوشته شده و اگه از 100 بخواین حساب کنین فکر کنم میشه مرحله 58...لازم به ذکره تو تمام متون راهنمای بازی که انگلیسی هم بودن فقط گفته شده ماشین روسالمببرم
به همین salieri's warehouse ....دارم میزنم به کوه....این همه مافیایی!!! اینجا هست یکی خوب در راه استیلای اون!!!کمکی به بنده حقیر کنه

Amin Asterix
20-11-2007, 12:02
اولین نکته اینکه اونماشین مشروب باید به salieri's warehouse (انبار سالیاری) برده بشه و نه پارکینگ سالیاری ...که روی نقشه هم با علامت آبی رنگ مشخص شده
اما وقتی ماشین مشروب رو می برم اونجا هیچ اتفاقی نمی افته...دو تا تریلی اونجا هست...بههمراه یک نفر....اما نه امکان صحبت با اون هست نه....
و در واقع وقتی ماشین مشروب وارد اونجا میشه همچنان دستور بازی اینه که ماشین مشروب رو ببرم به salieri's warehouse و اینجاست که من دیوونه شدم
در ضمن برای رضای خدا!! حتی ماشین رو به بار سالیاری هم بردم به پارکینگ هم بردم اما.....
حتی اون یارو تو salieri's warehouseرو هم کشتم حتی تریلی هارو منفجر کردم ...حتی سوارشون شدم...اما در همه حالات دستور بازی همون قبلیه....
از کسایی که بازی رو هنوز رو سیستمشون احیانا دارن خواهش می کنم یه بار اینو بازی کننن
تو منوی بازی من تو قسمت load شماره بازی 3-12 نوشته شده و اگه از 100 بخواین حساب کنین فکر کنم میشه مرحله 58...لازم به ذکره تو تمام متون راهنمای بازی که انگلیسی هم بودن فقط گفته شده ماشین روسالمببرم
به همین salieri's warehouse ....دارم میزنم به کوه....این همه مافیایی!!! اینجا هست یکی خوب در راه استیلای اون!!!کمکی به بنده حقیر کنه
بابا عکستو دیدم دوباره.تو که پلیس دنبالته.با پلیس نرو.ماشینم سالم برسون

smohsen
20-11-2007, 13:47
بابا عکستو دیدم دوباره.تو که پلیس دنبالته.با پلیس نرو.ماشینم سالم برسون
اون عکسفقط واسهاین بودکهبهت نشون بدم کجاست...وگرنه همیشه طوری میرم که حتی یه گلوله به ماشین شلیک نشه

smohsen
20-11-2007, 13:51
تنها راهی که من الان به ذهنم می رسه اینه که یکی از دوستان که بازی رو دارن دوباره این مرحلو بازی کنن و ببین تو اون انبار چیکار باید کرد

Amin Asterix
20-11-2007, 14:24
مطمئنی مارو نگرفتی؟بعد از سالها منو دست به مافیا بردی که هیچی!!
عزیز من رفتم به ضرب اولم تموم شد.لطفا دیگه اینو اینجا مطرح نکن.لطفا...
فقط اینم بگم که بدون دمیج و پلیس رسیدم اونجا.آخر کارم گفتن we did it و تمام.ماشینم بردم کنار پله وتموم...

H A M E D
21-11-2007, 01:05
فقط اینم بگم که بدون دمیج و پلیس رسیدم اونجا.آخر کارم گفتن we did it و تمام.ماشینم بردم کنار پله وتموم...
راست ميگه اگه سالم برسي و بري پاي پله تمومه. شايد محموله آسيب ديده

Don Thomas
21-11-2007, 02:58
دوست عزیز

اصلا یه بار دیگه این مرحله را از ابتدا شروع کن . . .

من این بازی رو سالهاست که روی سیستم دارم و حتی بعد از نصب چندین باره ویندوز , هیچ مشکل اجرایی برای آن پیش نیامده . . . پس با هیچ مشکل اجرایی در ارتباط نیستیم . . .

smohsen
21-11-2007, 13:08
اولا تشکر بابت توجه
اما دوست عزیز این برخورد شمامناسب نبود ...من هیچ دلیلی نمی بینم که بخوام کسی رو سرکار بذارم ....
واقعا این مشکل وجود داره...منم بهخاطر همین برخورد بی خیال رد کردن این مرحله شدم و میخوام savegame رو از اینترنت بگیرم تانیازی نباشه که.....

smohsen
21-11-2007, 13:10
راست ميگه اگه سالم برسي و بري پاي پله تمومه. شايد محموله آسيب ديده
باورکنید سالم طوری که حتی یه گلوله به ماشین شلیک نشد رفتم...واونجا بههمه جاش رفتم..اما همچنان دستورهمونه.....در هر صورت ممنونم بابات توجهتون

smohsen
21-11-2007, 13:11
دوست عزیز

اصلا یه بار دیگه این مرحله را از ابتدا شروع کن . . .

من این بازی رو سالهاست که روی سیستم دارم و حتی بعد از نصب چندین باره ویندوز , هیچ مشکل اجرایی برای آن پیش نیامده . . . پس با هیچ مشکل اجرایی در ارتباط نیستیم . . .
صمیمانه ازتوجهتون تشکرمی کنم....

Don Thomas
22-11-2007, 05:54
سلام

smohsen

دوست عزیز من

باور کنید قصد دوستان , کمک و راهنمایی بود . . . حالا هر شخصی به یک روش خاص . . .

به هر حال
امیدوارم مشکلتون در این مرحله حل بشود و از ادامه این بازی لذت ببرید . . .

موفق باشید .

Don Thomas
22-11-2007, 06:02
در ادامه بررسی بازی مافیا به ذکر نکات بسیار ریز ولی قابل توجه می پردازم .
پس از لود بازی زمانی که در اتاق انتخاب یا همان منوی ورود بازی قرار دارید و آن موسیقی دلنواز پخش می شود
شما با انتقال مکان نمای ماوس بر روی هر یک از گزینه های موجود در نوار منو شاهد یک رویداد ظریفی خواهید بود که من به شرح تک تک آنها می پردازم .

Intro دوربین به سمت دوربین موجود در آن اتاق حرکت می کند .

Tutorial دوربین به سمت سیگار روشنی که بر روی میز قرار دارد حرکت می کند .

New game دوربین به سمت اسلحه های موجود بر روی میز حرکت می کند .

Load game دوربین به سمت دستگاه تایپ موجود بر روی میز حرکت می کند .

Free ride دوربین به سمت نقشه موجود بر روی میز حرکت می کند .

Carcy clopedia دوربین به سمت کتابهای روی میز حرکت می کند .

Option ساعت روی میز را خواهید دید که زمان جاری سیستم شما را نشان می دهد " این خیلی جالب است "

Creadits تصویری درون قاب بر روی میز که سازنده های بازی را به نمایش در آورده است .

Change profile دوربین به سمت لباسهای آویزان به حرکت در می آید .

Quit دوربین به سمت در اتاق پیش می رود .

خب این نکاتی بود که به نظر من در هیچ بازی دیگری شاهد آن نخواهیم بود . :blink:

نظرتان چیست ؟؟؟

sohielstar
22-11-2007, 11:36
آقا ما تازه بازی مافیا رو شروع کردیم.:31:
تو یه مرحله گیر کردیم نمی دونیم چی کار کنیم؟ بعد از اینکه اسناد رو بر می داریم و هتل رو منفجر می کنیم می پریم تو یه پشت بوم مقابل هتل. بعد پلیس ها میان . ما اونجا چی کار کنیم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ یکی زود جواب بده ممنون

DaRiOuShJh
22-11-2007, 13:05
هه هه هه
ایول به این پشته کار
با اینکه بازی مربوط به 2003 هست ولی همچنان این تاپیک رو پاس

همینطوری ادامه بدید

موفق باشید:12:

S@eid
22-11-2007, 15:48
آقا ما تازه بازی مافیا رو شروع کردیم.[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
تو یه مرحله گیر کردیم نمی دونیم چی کار کنیم؟ بعد از اینکه اسناد رو بر می داریم و هتل رو منفجر می کنیم می پریم تو یه پشت بوم مقابل هتل. بعد پلیس ها میان . ما اونجا چی کار کنیم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ یکی زود جواب بده ممنونعزیزم باید راهت رو از میون پشت بوم ها پیدا کنی تا برسی به پشت بوم یه کلیسا ... از اونجا وارد کلیسا میشی ... دمو ... قتل عام ... فرار ... مرحله تموم .

Don Thomas
23-11-2007, 04:55
DaRiOuShJh
همینطوری ادامه بدین

:10:

* * * * * * * * *

sohielstar
آقا ما تازه بازی مافیا رو شروع کردی

چقدر سریع مرحله ها رو پشت سر گذاشته اید . . . ای ول . . . :46:

H A M E D
23-11-2007, 19:34
من هم براي بار 30ام بازي رو نصب كردم! تا حالا 20بار تمومش كردم ولي اين تاپيك منو دوباره يادش انداخت!!!

Amin Asterix
23-11-2007, 20:16
من که هیچ وقت پاکش نمیکنم(البته 1 سالی پاک بود چون تمام بازیامو پاک کردم تا هارد خلوت شه ولی اندفه عمرا پاکش کنم[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
دون توماس ادامه بده

sohielstar
23-11-2007, 23:19
دستتون درد نکنه بالاخره راهشو چیدا کردم و رسیدم به کلیسا . ممنون:10:
با عرض معذرت یه مشکل دیگه هم پیدا کردم. تون قسمت هست که جشن تولد شورای شهر هستش که باید وارد کشتی بشم و موقع سخنرانی بکشمش. من وارد محوطه می شم. می خوام وارد کشتی بشم یه نگهبان هستش بهش یه لبخند می زنیم و رد می شیم ولی دومی که نزدیک ورودی هستش بدو بدو میاد و شروع می کنه مشت زنی و مرحله ناتموم میشه. چی کار باید بکنم تا وارد کشتی بشم.کمکم کنید ممنون می شم:11:

sohielstar
23-11-2007, 23:21
دستتون درد نکنه بالاخره راهشو چیدا کردم و رسیدم به کلیسا . ممنون:10:
با عرض معذرت یه مشکل دیگه هم پیدا کردم. توی اون قسمت هست که جشن تولد شورای شهر هستش که باید وارد کشتی بشم و موقع سخنرانی بکشمش. من وارد محوطه می شم. می خوام وارد کشتی بشم یه نگهبان هستش بهش یه لبخند می زنیم و رد می شیم ولی دومی که نزدیک ورودی هستش بدو بدو میاد و شروع می کنه مشت زنی و مرحله ناتموم میشه. چی کار باید بکنم تا وارد کشتی بشم.کمکم کنید ممنون می شم:11:

S@eid
24-11-2007, 11:26
دستتون درد نکنه بالاخره راهشو چیدا کردم و رسیدم به کلیسا . ممنون[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
با عرض معذرت یه مشکل دیگه هم پیدا کردم. توی اون قسمت هست که جشن تولد شورای شهر هستش که باید وارد کشتی بشم و موقع سخنرانی بکشمش. من وارد محوطه می شم. می خوام وارد کشتی بشم یه نگهبان هستش بهش یه لبخند می زنیم و رد می شیم ولی دومی که نزدیک ورودی هستش بدو بدو میاد و شروع می کنه مشت زنی و مرحله ناتموم میشه. چی کار باید بکنم تا وارد کشتی بشم.کمکم کنید ممنون می شم[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]فکر کنم باید بری توی یه رختکن که پشت سرتون هست ... اونجا لباس ملوان ها رو بپوشی و اون موقع بدون هیچ مشکلی وارد کشتی بشی !

smohsen
24-11-2007, 11:53
دوست عزیز اگه به ساختمونای روبروی کشتی نگاه کنی ..یه در بازمی بینی ..چند تا پله رو برو پایین تو یکیازاتاقا یه دست لباس هست اونارو بپوش بروتوکشتی ..میری طبقه آخر کشتی .....

Don Thomas
25-11-2007, 03:56
من که هیچ وقت پاکش نمیکنم(البته 1 سالی پاک بود چون تمام بازیامو پاک کردم تا هارد خلوت شه ولی اندفه عمرا پاکش کنم[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
دون توماس ادامه بده

سلام

من حدود 5 ساله که این بازی رو روی سیستم دارم , البته یک دفعه پاکش کردم , چون هارد خراب شد ( سوخت ) . . .

حالا که می گی ادامه بدم . . .

نظر دوستان در مورد پست قبلی من چیه ؟ ؟ ؟ :21: ( توصیف منوی بازی ) نظراتتون را بنویسید . . .

** ** ** **

Don Thomas
25-11-2007, 04:02
sohielstar

البته زمانی که وارد کشتی شدی چند تایی کار باید انجام بدهی , من نمی گم تا لذت بازی از بین نرود :21:

ولی نکته جالبی که خواهید دید , در کشتی می توانی چند لیوان نوشیدنی ! :21: نوش جان بفرمایید !!! و اتفاقی که چند لحظه بعد رخ خواهد داد را مشاهده کنید :27:

:31:

moradooo
25-11-2007, 08:32
من 4 ساله این بازی رو کامپیوترمه!
این بازی فوق العاده بود (و هست)! من که عاشقشم:40:!
گرافیک بازی در زمان خودش عالی بود!
از نظر داستان پردازی هم کم نظیره. از خیلی از این بازیهای جدیدی که میان سرتره!
موسیقی....... چند تا از جوایزی که mafia برنده شد به خاطر موسیقیش بود.
(من قطعه ای رو که در منوی اصلی پخش می شه دوست دارم.این قطعه اولین و آخرین موسیقیه که
در داستان می شنوید . اولش وقتی دوربین در شهر حرکت می کنه تا به یه کافه می رسه و
آخرش وقتی تومی روی زمین افتاده و داره می میره :37:)

اینجا کسی هست که همه ماشینها رو بدون cheat باز کرده باشه؟ (در free ride extreme )

Amin Asterix
25-11-2007, 12:59
در ادامه بررسی بازی مافیا به ذکر نکات بسیار ریز ولی قابل توجه می پردازم .
پس از لود بازی زمانی که در اتاق انتخاب یا همان منوی ورود بازی قرار دارید و آن موسیقی دلنواز پخش می شود
شما با انتقال مکان نمای ماوس بر روی هر یک از گزینه های موجود در نوار منو شاهد یک رویداد ظریفی خواهید بود که من به شرح تک تک آنها می پردازم .

Intro دوربین به سمت دوربین موجود در آن اتاق حرکت می کند .

Tutorial دوربین به سمت سیگار روشنی که بر روی میز قرار دارد حرکت می کند .

New game دوربین به سمت اسلحه های موجود بر روی میز حرکت می کند .

Load game دوربین به سمت دستگاه تایپ موجود بر روی میز حرکت می کند .

Free ride دوربین به سمت نقشه موجود بر روی میز حرکت می کند .

Carcy clopedia دوربین به سمت کتابهای روی میز حرکت می کند .

Option ساعت روی میز را خواهید دید که زمان جاری سیستم شما را نشان می دهد " این خیلی جالب است "

Creadits تصویری درون قاب بر روی میز که سازنده های بازی را به نمایش در آورده است .

Change profile دوربین به سمت لباسهای آویزان به حرکت در می آید .

Quit دوربین به سمت در اتاق پیش می رود .

خب این نکاتی بود که به نظر من در هیچ بازی دیگری شاهد آن نخواهیم بود . :blink:

نظرتان چیست ؟؟؟

آره خیلی جالب بود.منم مدتها تو کفش بودم.ممنون بابت یاد آوریه زمان جوانی:10:
ولی دارینوس زده بود همرو عوض کرده بود(یکی دیگه از خیانتاش:46:)

اینجا کسی هست که همه ماشینها رو بدون cheat باز کرده باشه؟ (در free ride extreme )
من فقط 2 تاشو موندم.بعد سیوام پاک شد[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
اونی که بنزین نداشت با اونی که باید کامیونت زیر 30 نره.اینارو موندم.اون کلیسا هم خیلی کمکم کرد:21:
اون یکی که دنبال هواپیماهه میری باحاله.آخر یک ماشین بهت میده که قیافش 2 زار نمیرزه ولی به 2 ثانیه از قدرت و شتابش کله پا میشی[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

sohielstar
25-11-2007, 15:48
از راهنمایی هاتون ممنون. خیلی ممنون
با اجازه بازم به مشکل برخوردم. اون قسمت هست که با پالی داریم از یه بانک سرقت می کنیم. من کلید گاو صندوق رو از رئیس بانک گرفتم . میام طبقه پایین دو تا در هست مثل زندان. نمی تونم رد بشم. یعنی این گاو صندوق کجاست؟؟؟؟؟؟؟؟ممنون می شم جوابمو بدید

Don Thomas
26-11-2007, 06:04
(من قطعه ای رو که در منوی اصلی پخش می شه دوست دارم.این قطعه اولین و آخرین موسیقیه که

به نکته خیلی مهمی اشاره فرموده اید " موسیقی " واقعا لذت بخش بود . . . :8:

من فقط 2 تاشو موندم.بعد سیوام پاک شد[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
اونی که بنزین نداشت با اونی که باید کامیونت زیر 30 نره.اینارو موندم.اون کلیسا هم خیلی کمکم کرد:21:
اون یکی که دنبال هواپیماهه میری باحاله.آخر یک ماشین بهت میده که قیافش 2 زار نمیرزه ولی به 2 ثانیه از قدرت و شتابش کله پا میشی[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

از دیگر خیانتهای دارینوس , حذف 300 فایل صوتی در بازی بود . . .
خیلی نامرد بودند :41:
چند وقتیه که سایتشون رو تغییر دادند , دیده اید ؟:18:

Don Thomas
26-11-2007, 06:24

Don Thomas
26-11-2007, 06:33
از راهنمایی هاتون ممنون. خیلی ممنون
با اجازه بازم به مشکل برخوردم. اون قسمت هست که با پالی داریم از یه بانک سرقت می کنیم. من کلید گاو صندوق رو از رئیس بانک گرفتم . میام طبقه پایین دو تا در هست مثل زندان. نمی تونم رد بشم. یعنی این گاو صندوق کجاست؟؟؟؟؟؟؟؟ممنون می شم جوابمو بدید

شما باید بروید به زیر زمین . . .

گاوصندوق آنجاست :46:

بهتره از محلی که کارمندان بانک هستند این مسر رو ادامه بدهید . . .

surena_iran2564
26-11-2007, 07:58

من هم مثل تو بودم .ولي اخيرآ يه نوت بوک گرفتم که ويندوز ويستا داره و xp هم توش نصب نميشه.مافيا هم تو وستا اجرا نميشه. کسايي که ميدونن راهنماييم کنم که من چطوري مافي رو رو ويستا اجرا کنم؟

gogole magole
26-11-2007, 09:54
من خیلی حال کردم باهاش ....... ولی اخرش غم انگیز بود

Amin Asterix
26-11-2007, 11:01

نه.مگه چیکار کردن؟:13:
بهتره هیچ وقت نریم...
شما چندتا از اون ماشینا رو آزاد کردین؟اون بی بنزینرو رد کردین؟:20:(هر چی با تانک هول میدادم نمیشد)

sohielstar
26-11-2007, 13:12
آقا دستت درد نکنه. ولی من تازیر زمین رفتم . اونجا دوتا در بزرگ هست که باز نمیشه . ولی در روبه رویی صدا می کنه ولی باز نمیشه. من مشکلم اونجاست. کلید گاوصندوق رو هم پبدا کردم. ضمنا از در کناری کارمند های بانک هم وارد شدم بعد یه راه پله بود که یکی اش می رفت بالا و یکی هم می رفت پایین من رفتم پایین الان هم گیر کردم نمی دونم چی کار کنم. ممنون می شم کامل منو راهنمایی کنید

Don Thomas
27-11-2007, 05:57
من هم مثل تو بودم .ولي اخيرآ يه نوت بوک گرفتم که ويندوز ويستا داره و xp هم توش نصب نميشه.مافيا هم تو وستا اجرا نميشه. کسايي که ميدونن راهنماييم کنم که من چطوري مافي رو رو ويستا اجرا کنم؟

سلام

تنها راه چاره برای شما , استفاده از نسخه اورجینال بازی می باشد . . .

کرکهای موجود در بازار هیچ کدام بر روی این ویندوز پاسخ نمی دهند . . .

البته من نمی دانم که نسخه اورجینال را از کجا باید بخریم . . :41:

موافقم با شما :41::41::41:

Don Thomas
27-11-2007, 05:58

نه.مگه چیکار کردن؟:13:
بهتره هیچ وقت نریم...
شما چندتا از اون ماشینا رو آزاد کردین؟اون بی بنزینرو رد کردین؟:20:(هر چی با تانک هول میدادم نمیشد)

توی پست بعدی نقشه کامل این فری رایدها رو می گذارم تا استفاده کنید . . .

آقا دستت درد نکنه. ولی من تازیر زمین رفتم . اونجا دوتا در بزرگ هست که باز نمیشه . ولی در روبه رویی صدا می کنه ولی باز نمیشه. من مشکلم اونجاست. کلید گاوصندوق رو هم پبدا کردم. ضمنا از در کناری کارمند های بانک هم وارد شدم بعد یه راه پله بود که یکی اش می رفت بالا و یکی هم می رفت پایین من رفتم پایین الان هم گیر کردم نمی دونم چی کار کنم. ممنون می شم کامل منو راهنمایی کنید

باید یکبار دیگر بازی را انجام بدهم . . . :46:

Don Thomas
27-11-2007, 06:00

این نقشه بازی . . . .

این هم نقشه freeride . . . .

موفق باشید . . . .:10:

Amin Asterix
27-11-2007, 11:50
نقشه به کار من نمیاد.من همرو یافته بودم.از همون فانوس دریاییه.فقط 2 تاشو رد نکردم

sohielstar
27-11-2007, 22:58
با سلام
با تشکر از آقای دٌن توماس و آقا سعید و بقیه ی دوستان که به من کمک کردن تا بازی جالب مافیا رو تموم کنم. درسته از دنیا عقبیم ولی من تازه از این سری بازیها خوشم اومده. بیشت تو کار جنگ جهانی بودم. ولی اگه کمک شمت نبود نمی تونستم بازی رو تموم کنم چون اینقدر ها کشش ندارم. از اینکه منو به جمع خودتون پذیرفتید و کمکم کردید ممنون هستم. واقعا شاید بشه گفت بازی مافیا یک پندو اندرز در قالب یک بازی بود. مخصوصا نصیحت پس از مرگ تامی شخص اول بازی. خیلی صحنه ها و دمو های جالبی داشت . برای من که خیلی جالب بود. راستی بعد از اتمام بازی قفل یه گزینه باز میشه اون قضیه اش چیه و به کجا می رسه؟ دوما آیا داستان بازی مستند یا بر اساس یه سری تخیلات نوشته شده؟:10::11:

Don Thomas
28-11-2007, 05:50
sohielstar

:10:

واقعا شاید بشه گفت بازی مافیا یک پندو اندرز در قالب یک بازی بود.

100درصد با شما موافقم . . .

بعد از اتمام بازی قفل یه گزینه باز میشه اون قضیه اش چیه و به کجا می رسه؟

همین free ride می باشد , رانندگی آزاد در شهر . . .

دوما آیا داستان بازی مستند یا بر اساس یه سری تخیلات نوشته شده؟

داستان بازی از روی کتاب کمیک مافیا ساخته شده است . . .

prince.kain
02-12-2007, 11:40
نوشته شده توسط smohsen

من فكر كنم شما بايد خودت بار رو خالي كني البته فكر كنم دقيق يادم نيست ولي روي جعبه ها راست كليك كن ببين چي مي شه !!!!!!!!!!!!!!

Amin Asterix
02-12-2007, 11:57
من فكر كنم شما بايد خودت بار رو خالي كني البته فكر كنم دقيق يادم نيست ولي روي جعبه ها راست كليك كن ببين چي مي شه !!!!!!!!!!!!!![
نه عزیز.از این راها نداره.فقط باید بره تو و تموم

sohielstar
19-12-2007, 16:37
با سلام خدمت دوستای خوبم
حالتون خوبه؟
آقا مافیا 2 هم اومده فکر کنم پخش از ندا رایانه باشه. یک ماه صبر کنید تا خوب پخش بشه اون وقت این تاپیک رو ادامه بدیم.

Don Thomas
20-12-2007, 03:12
sohielstar
قا مافیا 2 هم اومده فکر کنم پخش از ندا رایانه باشه. یک ماه صبر کنید تا خوب پخش بشه اون وقت این تاپیک رو ادامه بدیم.

سلام

اگر شما این رو خریده اید , لطفا توضیح بدهید که چیه . . .

در ضمن این یک بسته مکمل از بازی قدیمی MAFIA می باشد که فروشنده ها به اسم مافیا 2 می فروشند . . .

MAFIA 2 در سال 2009 به بازار عرضه می شود . . .

حالا اگر از دوستان , این بسته مکمل را شخصی خریده , لطفا توضیحی بنویسد که , اگر ارزش خریدن دارد , ما هم بی نصیب نمانیم . . .

ممنون .:46:

surena_iran2564
08-01-2008, 16:53
من امروز برای نمیدونم چند هزارومین بار مافیا رو تموم کردم:31:
به امید مافیا 2

Hamid Reza
23-01-2008, 12:17
سلام دوستان در مرحله حمل سیگار باید چه کار کنم وقتی که مدارک را از آن مرد راننده میگیرم و سوار کامیون میشوم و جعبه ها را خالی میکنم باز هم به من اجازه ورود نمیدهد باید چه کار کنم؟

ehsan-hedayati
24-01-2008, 22:41
راستش این رو خیلی وقت پیش تموم کردم همش یادم نمیاد الان وارد بندر شدی یا نه؟ اگه انگلیسیت خوبه که تو گوگل سرچ کن:mafia walkthrough که راهنمایی کامل بازی رو حتما پیدا میکنی. اگر هم نه بگو خودم کمکت کنم

ali351349
25-01-2008, 01:42
میشه به من بگید چجوری مسابقه ماشین سواری را میشه برد
اخه غیرممکنه

S@eid
25-01-2008, 09:45
اخه غیرممکنه

havas_1980
25-01-2008, 19:44
اخه غیرممکنه

این قسمت بازی با Mafia v1.2 Patch اصلاح شده و قبل از شروع مسابقه میتونی از 5 حالت سختی که برات نمایش داده میشه حالت Easy رو انتخاب کنی!

Mafia v1.2 patch (Size: 17.8MB)

Mafia v1.2 patch Crack (Size: 848KB)

KABOOTAREASIR
25-01-2008, 23:43
سلام عزیز
توی طبقه همکف وقتی کنار پانی هستی از روبه رو 2 نفر مامور میان که اونا رو می کشی بعد برو پشت پیشخون سمت چپ کبار دری که می خوای بری تو راهرو کلید هست اونا رو هم باید بگیری تو از مودیر بانک فقط کلید صندوق رو گرفتی

KABOOTAREASIR
26-01-2008, 23:00
من تو مرحله ای که تو موزه قرار گذاشتم و پانی رو کشتن گیر کردم کلتم 6 تا گلوله بیشتر نداره چکار کنم

S@eid
26-01-2008, 23:58
من تو مرحله ای که تو موزه قرار گذاشتم و پانی رو کشتن گیر کردم کلتم 6 تا گلوله بیشتر نداره چکار کنم
از ترینر استفاده کن جیگر !

sohielstar
28-01-2008, 23:19
با سلام به همگی دوستان
خوب هستید
اون دسته از دوستانی که در بازی مافیا مشکل پیدا کرده اند باید بگم مشکلشون حل شده . من سیو های بازی مافیا رو به چهار قسمت تقسیم کردم و اون ها رو آپلود کردم . هر کی دلش خواست بره و سیو مورد نیازشو که طبق شماره هستش دانلود کنه. از بازی خوب مافیا لذت ببرید. *سهیل* [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

sohielstar
28-01-2008, 23:22
سلام

اگر شما این رو خریده اید , لطفا توضیح بدهید که چیه . . .

در ضمن این یک بسته مکمل از بازی قدیمی MAFIA می باشد که فروشنده ها به اسم مافیا 2 می فروشند . . .

MAFIA 2 در سال 2009 به بازار عرضه می شود . . .

حالا اگر از دوستان , این بسته مکمل را شخصی خریده , لطفا توضیحی بنویسد که , اگر ارزش خریدن دارد , ما هم بی نصیب نمانیم . . .

ممنون .:46:
دوست عزیز خودمم جرئت نکردم بخرم ولی عکساش رو که دیدم با اولیه فرق می کرد شخصیت هاش [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

KABOOTAREASIR
28-01-2008, 23:35
دوستای گلم من هم مافیا رو تموم کردم اما بدون تراینر:31:
================================
هر کس مشکلی داشت در خدمتیم:46:

Don Thomas
29-01-2008, 01:16
sohielstar
دوست عزیز خودمم جرئت نکردم بخرم

خب من قیمت اون رو در بازار حدود 2500 تومان دیدم . . . سه عدد سی دی بود .!!!

** ** ** ** ** **

در ضمن این فکر سیو گیم هم خوب فکری بوده . . . احسنت . . .:10:

Don Thomas
29-01-2008, 01:17
بهتر نیست این تاپیک با تاپیک اصلی " مافیا " مرج شود ؟ !

:20: