PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : Mafia

صفحه ها : 1 [2]

sohielstar
31-01-2008, 16:08
خب من قیمت اون رو در بازار حدود 2500 تومان دیدم . . . سه عدد سی دی بود .!!!

** ** ** ** ** **

در ضمن این فکر سیو گیم هم خوب فکری بوده . . . احسنت . . .:10:

خوب این سه تا سی دی مافیا دو بود یا همون پچ بود

درباره سیو گیم باید بگم . گذاشته بودم تو سرور پر سرعت پرشین گیگ و گذاشتم تو سایتم خودم . اینقدر ملت ریختن سرش که بندویت این ماهم تموم شده و سایت غیر فعال شده . فقط 50 نفر ایرانی بودن . و بیشتر بازدید کننده ها و دریافت کننده ها خارجی بودن . بدجوری ترافیک سایت بالا رفته بود.حالا باید صبر کنم تا بندویت ماه جدید فعال بشه. من خودمم توش موندم:18:

حالا باید انجمنم رو دیگه فعال کنم:46:

SR72
31-01-2008, 16:31
سلام رفقا ...من تازه این تاپیکو دیدم ... حالا نمودنم که این تاپیک فقط و فقط مخصوص بازی مافیا ومساعله اونه یا نه
به هر حال میخواستم بگم که من از بین تموم گیم های 2نا 2 تا رو فقط و فقط بازی میکنم .
یکیش وارکرفت ..که 1 ساله که تعطیله الان و دومی مافیا ..
من عاشقه مافیه هستم یه 7 8 باری هم تمومش کردم و هنوز سیر نشدم ..
به نظر من هرکی این بازی رو نکرده 1 چهرم عمرشو از دست داده .

SR72
31-01-2008, 16:34

درباره سیو گیم باید بگم . گذاشته بودم تو سرور پر سرعت پرشین گیگ و گذاشتم تو سایتم خودم . اینقدر ملت ریختن سرش که بندویت این ماهم تموم شده و سایت غیر فعال شده . فقط 50 نفر ایرانی بودن . و بیشتر بازدید کننده ها و دریافت کننده ها خارجی بودن . بدجوری ترافیک سایت بالا رفته بود.حالا باید صبر کنم تا بندویت ماه جدید فعال بشه. من خودمم توش موندم:18:

حالا باید انجمنم رو دیگه فعال کنم:46:

سلام سهیل جان ... با امضات حال کردم ..معلومه از اون مافیا کارای خفنی ...
فقط سیو مرحله fairplay رو باید گذاشت ..چون فقط این مرحله رد کردنش برای بقیه مشکله

sohielstar
01-02-2008, 15:37
سلام سهیل جان ... با امضات حال کردم ..معلومه از اون مافیا کارای خفنی ...
فقط سیو مرحله fairplay رو باید گذاشت ..چون فقط این مرحله رد کردنش برای بقیه مشکله

سلام دوست عزیز . خواهش می کنم . نه بابا زیاد خفن نیستیم تازه کار هستیم . سیو بازی رو هم برای دوستانی گذاشتم که مثل خودم تازه کار هستند. این مرحله که جای خودش رو داره ولی وقتی به درخواست بچه ها و پست هایی که زدن بیشتر توجه کنی می بینی که مشکل فقط این یکی نیست . منم سیو کامل رو
به 4 قسمت تقصیم کردم و همچنین در سرور پر سرعت آپلود کردم . استقبال خوب بوده.

SR72
01-02-2008, 19:14
سلام دوست عزیز . خواهش می کنم . نه بابا زیاد خفن نیستیم تازه کار هستیم . سیو بازی رو هم برای دوستانی گذاشتم که مثل خودم تازه کار هستند. این مرحله که جای خودش رو داره ولی وقتی به درخواست بچه ها و پست هایی که زدن بیشتر توجه کنی می بینی که مشکل فقط این یکی نیست . منم سیو کامل رو
به 4 قسمت تقصیم کردم و همچنین در سرور پر سرعت آپلود کردم . استقبال خوب بوده.
قربون شما سهیل جان ...
ولی تو این گیم خفن ترین باید همون fairplay باشه

gogole magole
02-02-2008, 02:25
یکی از بهترین بازی های عمرم همین مافیا بود خیلی باهاش حال کردم...اخرشم که حالمو گرفت...وقتی یارو رو کشتن

SR72
02-02-2008, 10:04
یکی از بهترین بازی های عمرم همین مافیا بود خیلی باهاش حال کردم...اخرشم که حالمو گرفت...وقتی یارو رو کشتن
تایید میشه !:8::10:
آخرین سکانس رو واقعا خفن کار کردن ... چون اگه نمیمرد ... معتاد این بازی میشدید ...
و واقعان داستانی خفن تر از مافیا ندیدم !!!

Don Thomas
03-02-2008, 02:53
sohielstar

سلام

مافیا 2 که در سال 2009 به بازار عرضه می شود . . .

این سه سی دی , همان پچ بازی بود . . . یه سری تغییر و تحول جزئی . . . حتما می خرم و نتیجه رو می گویم . . .

حالا باید انجمنم رو دیگه فعال کنم
:10:

gogole magole
.وقتی یارو رو کشتن

:18::18::18:

یارو کیه ؟؟؟

توماس آنجلو

SR72
و واقعان داستانی خفن تر از مافیا ندیدم !!!

100 درصد تایید می شود :46:

gogole magole
03-02-2008, 03:23
توماس آنجلو

اره دیگه منظورم همین بود..بچه ها بهش میگن یارو مگه نمیدونی؟

SR72
03-02-2008, 08:50
سلام

یارو کیه ؟؟؟

توماس آنجلو
100 درصد تایید می شود :46:
Tom یا Tomi .....
یه مافیا دو هم اومده اون چیه ؟

Hamid Reza
10-02-2008, 19:28
ما که جوابمون را نگرفتیم

من پرسیدم مرحله حمل سیگار وقتی مدارک را میگیری و جعبه ها را خالی میکنی بهت اجازه ورود نمیدن
باید چکار کنم؟

SR72
11-02-2008, 09:38
ما که جوابمون را نگرفتیم

من پرسیدم مرحله حمل سیگار وقتی مدارک را میگیری و جعبه ها را خالی میکنی بهت اجازه ورود نمیدن
باید چکار کنم؟
حمید جان .. رسیدی به دمویی که تام میزنه کنار که یه نخ از سیگارا رو بکشه ؟
دقیقا جاتو مشخص کن ...
از اون سوله کامیونه رو دزدیدین ؟:13:

rafae_5398l
12-02-2008, 16:00
سلام
من میه مشکل دارم
وقتی میخوام سارا رو برسونم خونش بهمون حمله میکنن...بد که من همه رو میکشم سارا بلند نمیشه بریم!!!!!!1
همینطور نشته میگه ÷لیس خبر کنین!!!!!
چیکار کنم؟

arnold_ab
12-02-2008, 16:08
كسي سيو گيم كامل اين بازي را نداره ؟

rafae_5398l
12-02-2008, 16:10
سلام
من میه مشکل دارم
وقتی میخوام سارا رو برسونم خونش بهمون حمله میکنن...بد که من همه رو میکشم سارا بلند نمیشه بریم!!!!!!1
چیکار کنم؟

S@eid
12-02-2008, 21:27
سلام
من میه مشکل دارم
چیکار کنم؟

این مشکل برای من موقعی پیش میومد که از تراینر استفاده می کردم .
اگر نشد یه بار دیگه مرحله رو لود کن ببین چی میشه !

havas_1980
12-02-2008, 21:33
سلام
من میه مشکل دارم
چیکار کنم؟

احتیاجی به کشتن مزاحما نیست. زدنشون کفایت میکنه.
اگه بعد از اتمام کار, بازم دختره بلند نشه و داد و فریاد کنه با یه BUG طرفی.
اون مرحله رو دوباره برو.

SR72
13-02-2008, 10:18
سلام
من میه مشکل دارم
چیکار کنم؟
سلام ..
از دوباره مرحله رو لود کن ..
تموم آدما رو بزن ... طوری که از هلت سارا چیزی کم نشه ..
زیاد هم از سارا دور نشو که بازی رو میبازی

كسي سيو گيم كامل اين بازي را نداره ؟
سیو کامل بازی تو امضای یکی از دوستان تو همین فروم هست ... برو بالا یا صفحه ی بعد

احتیاجی به کشتن مزاحما نیست. زدنشون کفایت میکنه.
اگه بعد از اتمام کار, بازم دختره بلند نشه و داد و فریاد کنه با یه BUG طرفی.
اون مرحله رو دوباره برو.
تو این بازی خدا رو شکر باگ زیاد نیست ...

smallfrank
13-02-2008, 16:23
Mafia 2 کی میاد ؟

havas_1980
13-02-2008, 16:40
Mafia 2 کی میاد ؟
Mafia II برای 2008 منتشر میشه. تاریخ دقیق مشخص نیست.

تاپیک تاريخ عرضه بازي هاي آينده در این آدرس:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

Hamid Reza
13-02-2008, 18:05
بابا اونجا که باید یک کامیون را تعقیب کنی و کامیون اونجا که نقشه نشون میده میبرم بعد جعبه ها هم خالی میکنم اما بازم نگهبان اجازه ورود نمیده
باید چیکار کنم

S@eid
13-02-2008, 21:43
بابا اونجا که باید یک کامیون را تعقیب کنی و کامیون اونجا که نقشه نشون میده میبرم بعد جعبه ها هم خالی میکنم اما بازم نگهبان اجازه ورود نمیده
باید چیکار کنمببین فکر می کنم روند کلی این جوری بود که :
منتظر می مونی تا کامیون از انبار بزرگه بیاد بیرون ... تعقیبش می کنی تا جایی که می رسه به یه انبار کوچیک ... صبر می کنی تا وقتی که از اونجا بیاد بیاد بیرون ( دقت کن به انبار کوچیکه اصلا نباید نزدیک بشی چون دیده می شی و مرحله رو می بازی ) ... بازم تعقیبش می کنی ، اواسط راه جلوش رو می گیری یه کتک به راننده می زنی مدارک رو ازش می گیری و سوار کامیون میشی و بر می گردی به انبار بزرگه ...

خود منم سر این مرحله کلی علاف بودم ، یادم نمیاد چه جوری ردش کردم ، خیلی وقت پیش بود .

sohielstar
21-02-2008, 14:40
[quote=Don Thomas;2065635]سلام

این سه سی دی , همان پچ بازی بود . . . یه سری تغییر و تحول جزئی . . . حتما می خرم و نتیجه رو می گویم . . .

بابا بی خیال شو
ورداشتن مثل Gta 5 یه خرده تغییرات دادن . مثلا 206 گذاشتن تو بازی . همون ماشین ها رو ورداشتن جدید کردن . سرعت هم نداره . فکر کن تویوتا سوار بشی بعدش صدای ژیان بده . من نخریدم ولی یکی از بچه ها اینو گفت . نخری بهتره آدم حالش گرفته میشه . دچار بحران تاریخی می شی:31:

rezapassword
21-02-2008, 15:04
سلام من 2 روزه تازه مافیا 2 رو خریدم
این بازی رو یه کم تغیر دادن و ماشن بهش اضافه کردن در پروفال پش فرض هم سیو تمام مرحله ها هست
اما مشکل من
وقتی تا نصفه لود میشه از بازی خارج مشه من چ کار کنم
بازی مال شرکت امپرور هم هست
3 دیسک ارجینال
تورو خدا کمک

havas_1980
21-02-2008, 22:32
این بازی رو یه کم تغیر دادن و ماشن بهش اضافه کردن در پروفال پش فرض هم سیو تمام مرحله ها هست
اما مشکل من
3 دیسک ارجینال
تورو خدا کمک

ایراد از بازیه. بازیهای دستکاری شده اکثرا براشون این اتفاقات میفته.
ای کاش این بازی Fake رو نمیگرفتی و منتظر اصلش میشدی.

Don Thomas
22-02-2008, 01:39
اما مشکل من
3 دیسک ارجینال
تورو خدا کمک

سلام

اگر تنها در لود شدن یک مرحله خاص چنین اتفاقی می افتد , به احتمال زیاد فایلهای سیو شده بازی دچار ایراد شده اند و بهتر است یک پروفایل جدید ایجاد کنید . . .

در غیر این صورت فایل crack بازی دچار مشکل می باشد و با یک جستجوی اینترنتی می توانید crack مناسبی پیدا کنید و جایگزین فایل قبلی کنید .

havas_1980
ایراد از بازیه. بازیهای دستکاری شده اکثرا براشون این اتفاقات میفته.
البته گفته ایشان هم کاملا درست است و ممکن است خود بازی خراب باشد .

کمی بیشتر در مورد این بازی بگویید تا ما هم از تغییرات این بازی مطلع شویم .. . .

ممنون .:20:

rezapassword
22-02-2008, 11:12
البته گفته ایشان هم کاملا درست است و ممکن است خود بازی خراب باشد
دوستان مشکل از ترینر بود
حل شد

کمی بیشتر در مورد این بازی بگویید تا ما هم از تغییرات این بازی مطلع شویم .. . .
شما بگو چی مخوای بدونی ؟
والا ان باز ی3 دیسک هست
و خیلی بد نصب میشه
چون اینستالرش فکر کنم کار یه بچه هست
نصب با توجه به سستمم خیلی طول میکشه
در هین بازی تک میزنه ( گرافیک من 512و رم 2 گیگ است و س پی و هم 4 )
که فکر کنم مشکل داره
تمام ماشن ها در بازی عوض شدن
مخصوصا ماشن اولی راننده که با یه Bmw _ M3 عوض شده
گرافیکش خوبه
و فکر کنم رمز نداره ( راست اگه رمزاش رو دارید برام بزارید )
من جون بازی رو هک کردم و یه ترینر براش ساختم عملا جون ثابت می مونه رو 900 ولی وتی تیر میخورم میمره
چه کارش کنم ؟

Don Thomas
23-02-2008, 01:07
دوستان مشکل از ترینر بود
حل شد

شما بگو چی مخوای بدونی ؟
والا ان باز ی3 دیسک هست
و خیلی بد نصب میشه
چون اینستالرش فکر کنم کار یه بچه هست
نصب با توجه به سستمم خیلی طول میکشه
در هین بازی تک میزنه ( گرافیک من 512و رم 2 گیگ است و س پی و هم 4 )
که فکر کنم مشکل داره
تمام ماشن ها در بازی عوض شدن
مخصوصا ماشن اولی راننده که با یه Bmw _ M3 عوض شده
گرافیکش خوبه
و فکر کنم رمز نداره ( راست اگه رمزاش رو دارید برام بزارید )
من جون بازی رو هک کردم و یه ترینر براش ساختم عملا جون ثابت می مونه رو 900 ولی وتی تیر میخورم میمره
چه کارش کنم ؟

سلام

ممنون از بابت توضیحات . . .

در گوگل سرچ کنید :
mafia + trainer

حتما نتیجه ای خواهد داشت .

موفق باشید:10:

rezapassword
24-02-2008, 08:30
اقا من ترینری که کار کنه پیدا نکردم
شما نداری ؟

S@eid
24-02-2008, 10:07
اقا من ترینری که کار کنه پیدا نکردم
شما نداری ؟

من با این ترینر دو بار بازی رو تموم کردم ... شما هم امتحان کن .

farhad1122
28-02-2008, 10:26
باید چیکار کنم
باید راننده کامیون رو بعد از اینکه جهبه هارو در کامیون گذاشت بکشی و کارتشو از داخل لباسش برداری تا بتونی وارد اون اسکله بشی.

SR72
04-03-2008, 14:05
باید راننده کامیون رو بعد از اینکه جهبه هارو در کامیون گذاشت بکشی و کارتشو از داخل لباسش برداری تا بتونی وارد اون اسکله بشی.
تایید میشه .. راهش همینه !
راستشو بخای این گیم خفن .. نیاز به یکم تفکرم داره !
در ضمن دوستان الان چیزی به نام مافیا 2 نداریم ...
مافیا 2 اواخر همین سال میلادی 2008 وارد بازار میشه !
این که اخیرا میگن مافیا 2 .. یه پچ هست که فقط یکم ماشینا اضاف شدن و تغییرات کوچیک تو سطح شهر دادن .. وگر نه داستان همون روال قبله !

Hamid Reza
06-03-2008, 16:45
دست همه دوستان درد نکنه من مرحله حمل سیگارو رد کردم

end_of_world
06-03-2008, 21:09
تایید میشه .. راهش همینه !
راستشو بخای این گیم خفن .. نیاز به یکم تفکرم داره !
در ضمن دوستان الان چیزی به نام مافیا 2 نداریم ...
مافیا 2 اواخر همین سال میلادی 2008 وارد بازار میشه !
این که اخیرا میگن مافیا 2 .. یه پچ هست که فقط یکم ماشینا اضاف شدن و تغییرات کوچیک تو سطح شهر دادن .. وگر نه داستان همون روال قبله !

عجب ...:18:
اما اين پچ متاسفانه طيف وسيعي داشته و همه اونو بنام Mafia 2 مي شناسن:41:

Soheil-Green
07-03-2008, 22:32
سلام
من تو مرحله ای که باید با ماشین مسابقه بدی(قبلش میری یه ماشینو دستکاری میکنی)
گیر کردم نمی تونم مسابقرو رد کنم
یه ترینری،سیوی چیزی ندارید این مرحلرو رد کنم؟

S@eid
08-03-2008, 00:43
سلام

همین ترینری رو که صفحه ی قبل گذاشتم بدانلود ... اجراش کن و قبل از شروع مسابقه دکمه 0 رو بزن ... مسابقه رو شروع کن و از خط پایان رد شد ، حتی اگه ببازی مرحله رو رد می کنی !

end_of_world
08-03-2008, 03:05
همین ترینری رو که صفحه ی قبل گذاشتم بدانلود ... اجراش کن و قبل از شروع مسابقه دکمه 0 رو بزن ... مسابقه رو شروع کن و از خط پایان رد شد ، حتی اگه ببازی مرحله رو رد می کنی !

دستت درد نكنه سعيد عزيز
ترينر جالبي بود كه برخلاف جريان بازي عمل مي كنه
اين نشون ميده كه اين بازي چقدر از نظر ساختار پردازشي ضعيفه:46:

havas_1980
08-03-2008, 16:44
سلام
دوست عزیز! قسمت مسابقه ماشین رانی که مایه عذاب بوده, در پچ ورژن 1.2 منتشره در سال 2003, اصلاح شده.

Mafia v1.2 Patch
Size: 17.8MB

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدMafia v1.2 Patch Crack
Size: 848KB

بسیجی گمنام
24-03-2008, 13:36
کی سیو بازی رو داره

ehsssssan
26-03-2008, 02:23
بچه ها يه سوال دارم
من اين بازي رو 3 سال پيش تموم كردم.مي خواستم بدونم شما همون بازي رو ميگين كه راننده تاكسي هستس اولش ديگه همون نسخه مافيا هان/
نسخه جديدي كه نيومده؟

havas_1980
26-03-2008, 12:40
بچه ها يه سوال دارم
من اين بازي رو 3 سال پيش تموم كردم.مي خواستم بدونم شما همون بازي رو ميگين كه راننده تاكسي هستس اولش ديگه همون نسخه مافيا هانبله

نسخه جديدي كه نيومده؟نسخه جدید بازی با عنوان Mafia II در دست ساخت هست و هنوز تاریخ انتشارش معلوم نیست.

ehsssssan
27-03-2008, 02:26
من نسخه ي انگليششو بازي كردم.بعدها نسخي فارسي اومد واقعا مزخرف بود.جي تي ا رو هم من بدون ترينر سال 85 البته انگلش رو تموم كردم كه زياد هم طول كشيد والان فارسيش اومده كه افتضاحه.منتظر اين نسخه مافيا هستم

*عیسی*
27-03-2008, 10:16
دوست عزیز! قسمت مسابقه ماشین رانی که مایه عذاب بوده, در پچ ورژن 1.2 منتشره در سال 2003, اصلاح شده.

Mafia v1.2 Patch

درسته! من یادم میاد فکر کنم 4 سال پیش بود با چه بد بختی و استرسی اون مرحله رو رد کردم! حالا دوستان با یه ترینر ردش می کنن! در کل بازی بی نظیری بود یادش بخیر.

ehsssssan
28-03-2008, 13:21
آخ نگو و نپرس اين مرحله ماشين يه مصيبت نامه بود.يه ذره فرمانتو اين ور اونور ميكردي ماشين چپ ميشدوكلت مي خورد زمين بعدش هم الفاتحه.من كه خيلي طول كشيد اون مرحله رو برم.وسختيش هم يادم نميره.اين ترينر مزه بازي هار ميگيره.ميدوني وقتي يه همچين مرحله سختي رو رد مي كني چقدر خوشحال ميشي.ارزش نداره با ترينر بازي كني

Don Thomas
29-03-2008, 05:49
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

با سلام

و ضمن تبریک سال جدید به دوستان طرفدار بازی پر از احساس " مافیا " امیدوارم که سال خوب و پر از موفقیتی در پیش داشته باشید و اگر فرصت داشتید , این بازی رو یکبار دیگر انجام بدهید . . .:10:

شاید باور نکنید ولی این بازی رو برای اولین بار که به انجام رساندم و با این مرحله مواجه شدم به طور کل بازی را از روی سیستم پاک کردم !!!! :18:

ولی هیچ موقع شبی را که توانستم این مرحله از بازی رو به اتمام برسانم , فراموش نمی کنم . . . واقعا یک شب رویایی بود . . . حدودای ساعت 12 شب بود که بالاخره موفق شدم . . .

و انرژی که این پیروزی به من داد , باعث شد تا مراحل بعدی رو پشت سر بگذارم . . . البته مرحله بعدی آن به نحوی خستگی رو از تن اشخاصی که بازی رو با تمام وجود به پایان رسانده بودند , در می آورد :21:

:11:

alex_pk
29-03-2008, 06:09
ولی هیچ موقع شبی را که توانستم این مرحله از بازی رو به اتمام برسانم

سلام

منظورتون كدوم مرحلست؟

Sam Fisher 11
29-03-2008, 07:31
سلام

منظورتون كدوم مرحلست؟
سلام عزیز
همون مرحله ماشین سواری مصیبت رو عرض میکنن

alex_pk
29-03-2008, 07:52
سلام عزیز
همون مرحله ماشین سواری مصیبت رو عرض میکنن

سلام حسين گل

عجب Iq دارم من!
آره اين مرحلش اوايل خيلي برام سخت بود مخصوصا اينكه كافي بود يه كمي زيادي! فرمون رو چرخونيم....واويلا بود

البته بعدها كه بازي رو تا آخر رفتم اومدم تو نت ببينم كيا تا آخر رفتن بازي رو بعد يكي يه روشي بهم گفت خيلي راحت ميشد اين مرحله رو رد كرد:

از راه ميانبر بريم و وقتي داشتيم وارد جاده اصلي ميشديم 0 رو بزنيم حالا داخل جاده اصلي هستيم!
البته خيلي قديميه و همه ميدونن.

اين پچ رو هم از مغازه گزفتم...فقز چهره ها و ماشين ها عوض شده بود...مراحل همانطور كه دوستان گفتن تغييري نكرده.

havas_1980
29-03-2008, 11:29
اين پچ رو هم از مغازه گزفتم...فقز چهره ها و ماشين ها عوض شده بود...مراحل همانطور كه دوستان گفتن تغييري نكرده.دوستان عزیز! این پچ که آدرسش رو دوباره میذارم (چون لینک قبلی دانلود پریده) آخرین پچ رسمی این بازی هست که سال 2003 منتشر شده
و اون پچی نیست که محیط بازی (ماشینها و ...) رو عوض میکنه, بلکه ایرادات و مشکلات بازی رو برطرف میکنه که مرحله مسابقه اتومبیل رانی رو هم شامل میشه.

Mafia v1.2 Patch

hvelectronic
30-03-2008, 02:07
با سلم و عرض تبریک سال نو

من 2 بار بازی را تمام کردم و هر چند روز یک بار حالشو می برم.........مخصوصا توی ایام عید و ساعت 14 تا 16..............

Don Thomas
30-03-2008, 05:18
سلام

alex_pk
منظورتون كدوم مرحلست؟

همانطور که دوست عزیزم اشاره کرده اند , منظور , همان مرحله مسابقه ماشینها است :46:
البته بحث چند پست قبلی هم بر روی این مرحله بود :10:

sam fisher 08
عرض ارادت داریم :11:

alex_pk
از راه ميانبر بريم و وقتي داشتيم وارد جاده اصلي ميشديم 0 رو بزنيم حالا داخل جاده اصلي هستيم!
البته خيلي قديميه و همه ميدونن.

اوه . . . عجب تکنیکی . . . باور کنید من که نمی دانستم :21:

havas_1980
آخرین پچ رسمی این بازی هست که سال 2003 منتشر شده
البته من موفق نشدم این پچ رو بر روی نسخه فارسی دارینوس نصب کنم . . . حتما نسخه اصلی رو می خواهد ! هان ؟ :18:

hvelectronic
مخصوصا توی ایام عید و ساعت 14 تا 16..............
:18::18::18:
خیلی جالب بود , البته این ساعتی که عنوان کرده اید رو میگم . :46:

havas_1980
30-03-2008, 10:59
سلام
البته من موفق نشدم این پچ رو بر روی نسخه فارسی دارینوس نصب کنم . . . حتما نسخه اصلی رو می خواهد ! هان ؟
این پچ رسمی ورژن 1.2 فقط بر روی نسخه انگلیسی نصب میشه و امکان نصب بر روی نسخه های دستکاری شده و فارسی رو نداره.

Amin Asterix
30-03-2008, 14:01
این پچی که گذاشتی چیو برطرف میکنه؟منظورم تو اون مرحله ماشینه.مشکلی نداشت

SR72
31-03-2008, 12:21
عجب ...:18:
اما اين پچ متاسفانه طيف وسيعي داشته و همه اونو بنام Mafia 2 مي شناسن:41:
نه این مافیا 2 نیست ... فقط برای فروش بالاشون گفتن مافیا 2 وگرنه گیم همون گیم با همون فضا و همون داستانه !

اين نشون ميده كه اين بازي چقدر از نظر ساختار پردازشي ضعيفه:46:
این بازی سال 2001 ساخته شده ( سال ورود به بازار نیست ... برنامه نویسیش) که با توجه به بازی های هم رده ی خودش در اون سال با اون سبک داستان و گرافیک . بهترین بوده و زمانی که اومد نمره ی 9.2 رو گرفت که بسیار عالی بود .. شما حساب کن این بازی با این عظمت جزییات رو سیستم من که گرافیکش 32 و رم 128
هست انگار کره گرفته ! :31: و تعداد باگ هایی که داره بسیار ادنکه !
( باید عرض کنم که هیچ برنامه یا بازیی تو دنیا وجود نداره که باگ نداشته باشه / نمونش بزرگترین اثر ... ویندوز )

بله
نسخه جدید بازی با عنوان Mafia II در دست ساخت هست و هنوز تاریخ انتشارش معلوم نیست.
تایید میشه !:10:

آخ نگو و نپرس اين مرحله ماشين يه مصيبت نامه بود.يه ذره فرمانتو اين ور اونور ميكردي ماشين چپ ميشدوكلت مي خورد زمين بعدش هم الفاتحه.من كه خيلي طول كشيد اون مرحله رو برم.وسختيش هم يادم نميره.اين ترينر مزه بازي هار ميگيره.ميدوني وقتي يه همچين مرحله سختي رو رد مي كني چقدر خوشحال ميشي.ارزش نداره با ترينر بازي كني

با سلام
و ضمن تبریک سال جدید به دوستان طرفدار بازی پر از احساس " مافیا " امیدوارم که سال خوب و پر از موفقیتی در پیش داشته باشید و اگر فرصت داشتید , این بازی رو یکبار دیگر انجام بدهید . . .:10:
شاید باور نکنید ولی این بازی رو برای اولین بار که به انجام رساندم و با این مرحله مواجه شدم به طور کل بازی را از روی سیستم پاک کردم !!!! :18:
ولی هیچ موقع شبی را که توانستم این مرحله از بازی رو به اتمام برسانم , فراموش نمی کنم . . . واقعا یک شب رویایی بود . . . حدودای ساعت 12 شب بود که بالاخره موفق شدم . . .
و انرژی که این پیروزی به من داد , باعث شد تا مراحل بعدی رو پشت سر بگذارم . . . البته مرحله بعدی آن به نحوی خستگی رو از تن اشخاصی که بازی رو با تمام وجود به پایان رسانده بودند , در می آورد :21:
:11:
Don tomas و احسان عزیز ... ای گفتین .... داشت مثل یه بغض تو گلوم میترکید این مرحله ی عذا مونده !
من درکتون میکنم ... میدونین اون زمان که این بازی رو میکردم به چی فکر میکرم /
اینکه سازنده ی این مرحله رو گیر بیارمو یه سیر کتکش بزنم :31:.
ولی به امید خدا باید تو مافیا 2 این مراحل سخت رو بردارند ...
منتظریم که بیاید !

SR72
07-04-2008, 14:14
عزیزان اگه مایلید .. مقایسه ی مافیا با گاد فادر رو مورد بحث قرار بدیم .... ؟

Don Thomas
08-04-2008, 04:56
عزیزان اگه مایلید .. مقایسه ی مافیا با گاد فادر رو مورد بحث قرار بدیم .... ؟

MAFIA vs GODFATHER

خیلی عالیه . . . البته بارها با دوستان پیرامون این موضوع صحبت کرده ایم که این دو بازی در یک سطح نیستند

نظر خودم هم همین است که سطح بازی مافیا به مراتب از گادفادر بالاتر است . . .

ولی

بهتر است که یک مقایسه جزء به جزء هم داشته باشیم .

در کل
موافق این حرکت هستم . . . آغاز کار با شما :46:

Amin Asterix
08-04-2008, 09:46
از لحاظ گرافیک که 100% گادفادر بهتره.اما بازم با اون گرافیک تو گیم پلی خیلی عقبتر از مافیاس.تو ماشین سواری هنوز بازی ای رو دست مافیا نیمده.
داستان بازی هم که از زمین تا آسمون فرق دارن.مافیا خیلی سرتر بود!

farhad1122
11-04-2008, 12:40
سلام
مافیا خیلی جالب تر از پدر خوانده بود. پدر خوانده مشکلات زیادی داشت مثلاً کنترل ماشین ها در بازی بسیار سخت بود در حالی که بسیاری از مراحل این بازی نیاز به تعقیب و گریز و دانندگی داشت. همچنین در پدر خوانده چهره دون کورلئونه(مارلون براندو) تا حدی شبیه خودش بود اما انگار روی صورتش یک اسید بسیار قوی و خورنده پاشیده بودند!!!! بازی پدر خوادنه اصلاً در حد آن چیزی که از آن انتظار می رفت نبود و تا حدی خسته کننده بود اما مافیا با این که یک بازی قدیمی هست اما داستان بسیار زیبایی داشت و مراحل جذابی داشت که باعث می شد فردی که آن را بازی می کنه ازش خسته نشه. همچنین مافیا پایان بسیار زیبا و تاثیر گذاری داشت اما در پدرخوانده شما وقتی که یک دون می شوید بازی تمام می شود که اصلا پایان جالبی نیست. در کل مافیا بسیار زیباتر از پدر خوانده بود.

Oracle_Eldorado
11-04-2008, 16:07
منم نظرم روی Mafia هست . چون زمانش خودش طوفان کرد .
مراحل جالب ، گرافیک عالی ( نسبت به زمان خودش ) ، داستان جالب و ....
در کل همش عالی بود .
ولی GodFather هم زیاد بد نبود . در حد خودش خوب بود ولی به پای این نمیرسه .

SR72
14-04-2008, 09:39
از لحاظ گرافیک که 100% گادفادر بهتره.اما بازم با اون گرافیک تو گیم پلی خیلی عقبتر از مافیاس.تو ماشین سواری هنوز بازی ای رو دست مافیا نیمده.
داستان بازی هم که از زمین تا آسمون فرق دارن.مافیا خیلی سرتر بود!
سلام مافیا خیلی جالب تر از پدر خوانده بود. پدر خوانده مشکلات زیادی داشت مثلاً کنترل ماشین ها در بازی بسیار سخت بود در حالی که بسیاری از مراحل این بازی نیاز به تعقیب و گریز و دانندگی داشت. همچنین در پدر خوانده چهره دون کورلئونه(مارلون براندو) تا حدی شبیه خودش بود اما انگار روی صورتش یک اسید بسیار قوی و خورنده پاشیده بودند!!!! بازی پدر خوادنه اصلاً در حد آن چیزی که از آن انتظار می رفت نبود و تا حدی خسته کننده بود اما مافیا با این که یک بازی قدیمی هست اما داستان بسیار زیبایی داشت و مراحل جذابی داشت که باعث می شد فردی که آن را بازی می کنه ازش خسته نشه. همچنین مافیا پایان بسیار زیبا و تاثیر گذاری داشت اما در پدرخوانده شما وقتی که یک دون می شوید بازی تمام می شود که اصلا پایان جالبی نیست. در کل مافیا بسیار زیباتر از پدر خوانده بود.
منم نظرم روی Mafia هست . چون زمانش خودش طوفان کرد .مراحل جالب ، گرافیک عالی ( نسبت به زمان خودش ) ، داستان جالب و ....
در کل همش عالی بود .ولی GodFather هم زیاد بد نبود . در حد خودش خوب بود ولی به پای این نمیرسه .

سلام خدمت عزیزان ...
نظراتتون جالب و منطقی بودند .. من هم نظرم رو بگم ...
Mafia در سال 2001 تکمیل شد و آماده ی روانه شدن به سوی بازار پر مشتری خود بود ...
داستان بازی مافیا در زمان خود بهترین و ( از نظر من هنوز هم بهترین ) هست . این بازی با کسب نمره ی 9.2 در مجموع از سوی شرکت بازی نگاری gaming zone بهترین بازی سال شناخته شد .
نحوه ی صدا پردازی بازی بسیار عالی و با کیفیت و طبیعی کار شده .
انجین گرافیکی این بازی نیز از شیوه ی جدیدی از نسل بازی سازی استفاده کرده که details در آن به نحوی عالی و طبیعی کار شده .
هوش مصنوعی این گیم نیز در زمان خود غوغا کرده و رتبه اول را کسب کرده ... بازی در اصل برای سنین +18 ساخته شده ....
حد اقل سیستم مورد نیاز برای این گیم بی نظیر
VGA 32
Ram 128
CPU 800hz
که با این سیستم بازی به سورت روان اجاره میشود ...

به نظر من هنوز رو دست این بازی گیمی نیومده .... چون هر بار که بخای 2باره شروع کنی ... تا تمومش نکنی ول کن نیستی .....
باور کنید من بعد از 6 7 بار تموم کردن این گیم هنوز چیز های جدیدی تو اون کشف میکنم ...
به خصوص قسمت free ride و free extream ride که یه قسمت پنهان شده ی این بازی اند .... من که ندیدم تا حالا کسی اینو تموم کرده باشه !!!!:10::8:

farhad1122
14-04-2008, 12:45
سلام
اون راه میانبر توی اون مرحله اتومبیل رانی چطوریه؟ من از چند نفر اینو شنیدم ولی آخر متوجه نشدم چه جوریه. اگه میشه یه کم توضیح بدید. البته من بیش از ده بار این بازی رو تموم کردم اون هم بدون هیچ تقلب یا کلکی و این مرحله اتومبیل رانی هم که برام مثل آب خوردنه ولی از روی کنجکاوی می خوام بدونم این راه میانبر توی این مرحله چیه. هر کی میدونه بگه ممنون میشم.
با تشکر

alex_pk
14-04-2008, 13:13
سلام
اون راه میانبر توی اون مرحله اتومبیل رانی چطوریه؟ من از چند نفر اینو شنیدم ولی آخر متوجه نشدم چه جوریه. اگه میشه یه کم توضیح بدید. البته من بیش از ده بار این بازی رو تموم کردم اون هم بدون هیچ تقلب یا کلکی و این مرحله اتومبیل رانی هم که برام مثل آب خوردنه ولی از روی کنجکاوی می خوام بدونم این راه میانبر توی این مرحله چیه. هر کی میدونه بگه ممنون میشم.
با تشکر

سلام

وقتي مسابقه شروع ميشه و اولين دور رو ميزني به سمت چپ
يه مقدار جلوتر سمت چپ يه راه ميانبر داره كه جلوش رو با جدول گرفتن ولي از گوشه كنار هاش ميتوني رد بشي!

وقتي وارد ميانبر شدي اون آخرها كه ميخواي وارد اصلي بشه 20 يا 30 متر مونده كليد صفر رو بزن...
(همون كليدي كه وقتي بزني بازي از وسط صفحه شروع ميشه)

بعد وقتي اينو زدي ميبيني كه وارد اصلي شدي و از همه جلوتري!!!

مهم نيست كه وقتي وارد فرعي ميشي عقب باشي يا جلو....مهم لحظه آخر...

سوالي بود در خدمتم :)

============================

نوشته شده توسط Don Thomas

اوه . . . عجب تکنیکی . . . باور کنید من که نمی دانستم

مسخره ميكني؟!! :)

Don Thomas
15-04-2008, 06:59
alex_pk
مسخره ميكني؟!!

سلام عزیزم :46:

نه بخدا . . . مسخره چیه ! اصلا در حد و اندازه ای نیستم که بخواهم چنین جسارتی داشته باشم . . . :10:

باور کن , این روش رو نمی دونستم :21:

هنوز هم فرصت نکرده ام که آن را تجربه کنم :20:

* * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * *

نظرات دوستان بسیار خواندنی و زیبا بود . . .

از همگی ممنونم . . .:11:

پست بعدی من , یک مقایسه تقریبا آماتور , از بازی " مافیا " و " پدرخوانده " خواهد بود . . .

farhad1122
15-04-2008, 12:30
سلام به دوست عزیزم alex_pk
خیلی ممنون. جالب بود و من هم با این که بیش از ده بار این بازی رو تموم کرده بودم اما اینو نمی دونستم و چیز جالبی بود. اما سازنده های بازی با این کار مرحله رو مسخره کردن که!!! عمداً این کارو کردن یا اشتباه ساختاری بازی بوده و از عمد نبوده؟

alex_pk
15-04-2008, 12:56
عمداً این کارو کردن یا اشتباه ساختاری بازی بوده و از عمد نبوده؟

سلام

فكر نميكنم عمدي بوده باشه....
حالا مطمئن نيستم....حرفه اي ها بايد نظر بدن.

SR72
15-04-2008, 21:53
باور کنید که امکانش بسیار هست که عمدی باشه !
یه بارم گفتم ... مافیا هنوزم چیزای تازه ای داره که هر بار تموم میشه کشف میشه !!!
یه چیزی که اخیرا خودم کشف کردم ( ارشمیدس) تو قسمت free ride که 19 تا آدم دیوانه وایستادن دست تکون میدن و باید براشون کار انجام بدی تا میشین آزاد شه ....
آگه نمیتونی پیداشون کنی ... برو به طرف فانوس دریایی که تو منطقه ی بالا شهره ... یه راه فرعی خاکی به اون سمت میره ... کنارش کلیک راست کن حالشو ببر ....

farhad1122
15-04-2008, 22:35
باور کنید که امکانش بسیار هست که عمدی باشه !
یه بارم گفتم ... مافیا هنوزم چیزای تازه ای داره که هر بار تموم میشه کشف میشه !!!
یه چیزی که اخیرا خودم کشف کردم ( ارشمیدس) تو قسمت free ride که 19 تا آدم دیوانه وایستادن دست تکون میدن و باید براشون کار انجام بدی تا میشین آزاد شه ....
آگه نمیتونی پیداشون کنی ... برو به طرف فانوس دریایی که تو منطقه ی بالا شهره ... یه راه فرعی خاکی به اون سمت میره ... کنارش کلیک راست کن حالشو ببر ....
سلام
اینو می دونستم ولی به هر حال جالب بود. اگه کارهای هر 19 نفر رو انجام بدیم بعدش چی میشه؟
( به جز اینکه هر کدوم یه ماشین میدن). سرکاریه نه؟

Don Thomas
16-04-2008, 05:02
با سلام

عمداً این کارو کردن یا اشتباه ساختاری بازی بوده و از عمد نبوده؟

بحث جالبی شروع خواهد شد :21:

البته بعد از مقایسه بین این دوبازی , بهتره که به این مطلب هم بپردازیم :20:

برو به طرف فانوس دریایی که تو منطقه ی بالا شهره ... یه راه فرعی خاکی به اون سمت میره ... کنارش کلیک راست کن حالشو ببر ....

من هم این رو تایید می کنم , یه روز به صورت کاملا اتفاقی این نکته رو فهمیدم :18:

Don Thomas
16-04-2008, 05:14
اگر اجازه می دهید , با کوت کردن نوشته های شما عزیزانم , نظر خودم را نیز پیرامون این مسئله عنوان کنم . . .

Amin_Asterix
از لحاظ گرافیک که 100% گادفادر بهتره

بله , کاملا با شما موافقم . . . البته این نکته را فراموش نکنید که بازی " پدر خوانده " چندین سال بعد از " مافیا " به بازار عرضه شد و ارائه دهنده آن هم شرکتی بود به اسم " EA " که یک غول گرافیک سازی در دنیای بازیهای رایانه ای بوده . . .

ولی بازی مافیا را شرکتی ارائه داد که خیلی به ندرت بازی ارائه می دهد و هر موقع هم که چنین کاری انجام بدهد , به بهترین نحو ممکنه این کار را انجام خواهد داد . . .

البته همانطور که شما و دیگر دوستان مطلع هستید , شماره دوم این بازی " MAFIA 2 " توسط همین شرکت و البته این دفعه به کمک یک شرکت بازی سازی دیگر که در زمینه گرافیک جزء با سابقه ترین ها می باشد , قرار است در سال 2009 به بازارها ارائه شود . . .

farhad1122
همچنین در پدر خوانده چهره دون کورلئونه(مارلون براندو) تا حدی شبیه خودش بود

در واقع یکی از نقاط قوت این بازی , حضور " دون " در آن بود , بازی پدرخوانده تقریبا یک نوع حس نوستالوژیکی به اشخاصی که این بازی را انجام می دهند , دست می دهد , حسی که اگر فیلمهای پدرخوانده را دیده باشید , متوجه عظمت این فیلم و بالطبع پرطرفداربودن بازی آن پیدا خواهید کرد . . .

Don Thomas
16-04-2008, 05:16
Oracle_Eldorado
منم نظرم روی Mafia هست . چون زمانش خودش طوفان کرد .

طوفان که چه عرض کنم , تورنادو به پا کرد و چندین سبک بازی را همزمان با خود به آسمانها برد و هنوز که هنوزه , هیچ بازی نتوانسته از این عنوان , فراتر برود و امیدوارم شماره دوم از این بازی , باعث بدنامی و سنگینی این عقاب آسمان بازیها " MAFIA : the city of lost heaven " نشود و بلکه به عنوان یک نیروی فزاینده باعث بالاتر رفتن و اوج گرفتن این بازی بشود . . .

( البته اینها فقط نظر این حقیر بوده و صد البته هر شخصی نظری دارد که نظر دوستان نیز برای من دارای اهمیت فراوان می باشد ) . . . :46:

SR72
سلام خدمت عزیزان ...
نظراتتون جالب و منطقی بودند .. من هم نظرم رو بگم ...

توضیحاتی بسیار بسیار مناسب و دقیق رو ارائه داده اید که بسیار سپاسگذارم . . .:46:

اگر دوستان پست ایشان را مطالعه نکرده اند , حتما مطالعه بفرمایند . . .

به خصوص قسمت free ride و free extream ride که یه قسمت پنهان شده ی این بازی اند .... من که ندیدم تا حالا کسی اینو تموم کرده باشه !!!!

البته این حقیر , نقشه تکمیل شده و علامتگذاری شده این مراحل را چندین وقت پیش در اختیار دوستان قرار داده بودم , و سعی می کنم دوباره آنها را در جایی آپلود کنم و در اختیار شما عزیزان هم قرار بدهم . . .:21:

Don Thomas
16-04-2008, 05:21
در کل
داستانی بسیار بسیار عمیق و البته عبرت آموز به همراه موضوعی کاملا پر احساس و شخصیت هایی به یاد ماندنی و هزاران نکته دیگر که هرگز تکرار نخواهد شد و شخصی پی به این ماجرا و این عناوین خواهد برد که , خودش غرق در این بازی شود . . .

شاید
اگر بخواهم بازی مافیا را در یک جمله یا یک کلمه خلاصه کنم ( که البته کار بسیار سختی است و حق این بازی در حد یک کتاب است ) و در کل اگر احساس خودم را بخواهم به خط تحریر بیان کنم . . .

می گویم :

اثری جاودانه و بیاد ماندنی که همیشه زنده خواهد بود .

چطور است دوستان نیز نظر خود را و احساس خود را در " یک جمله " پیرامون این بازی مطرح کنند , این اقدام رو هم به اسم " جملات بیاد ماندنی از گیمرها پیرامون بازیها " در این فروم ثبت می کنیم تا سالیان دور که در این فروم گشت و گذاری داشتیم , فراموش نکنیم که روزی فلان جمله را عنوان کرده ایم . . . . :46:

Don Thomas
16-04-2008, 06:49
این هم نقشه " فیری رایدها " :

نقشه بزرگ شده ( 1024*768 ) آن را می توانید از لینک زیر دریافت کنید .

farhad1122
16-04-2008, 18:55
سلام
مقایسه بسیار جالبی بود. به نظر من مهم ترین ویژگی که باعث شد مافیا اینقدر پرطرفدار بشه داستان بازی بود و پایان غم انگیز این بازی که مسلماً اگر این بازی به این شکل تمام نمی شد این تاثیر رو روی بازی کننده نمی گذاشت. معمولاً در بسیاری از بازی ها چندان به داستان بازی توجه نمی شود اما در مافیا نه تنها به داستان بازی توجه بسیاری شده بود بلکه به شخصیت های بازی نیز توجه خاصی شده بود و فرد بازی کننده احساس می کرد که واقعاً در یک خانواده مافیایی چه حالتی وجود دارد. همچنین این بازی نشان می دهد که با یک اتفاق ساده چقدر می تواند زندگی فرد تغییر کند و از یک راننده ساده تاکسی به یکی از بزرگترین گانگسترهای آمریکا تبدیل کند. این بازی به نظر من همش درس زندگیه.

*عیسی*
19-04-2008, 19:15
سلام.
کسی موسیقی های این بازی زیبا رو به صورت Mp3 داره واسه دانلود؟

SR72
23-04-2008, 09:53
سلام
اینو می دونستم ولی به هر حال جالب بود. اگه کارهای هر 19 نفر رو انجام بدیم بعدش چی میشه؟
( به جز اینکه هر کدوم یه ماشین میدن). سرکاریه نه؟
نه فرهاد عزیز ... من که گفتم تاحالا ندیدم کسی اینو تموم کنه ... به خاطر همین گفتم ...
تو قسمت free ride نتونستم واسه اون مشتی که تو محله ی چینی ها هست کاری انجام بدم ...
باید یه زن ل خ ت که سانسورم شده از کنار ساحل نجات بدی وگرنه یه چیزی شبیه بشقاب پرنده میاد میزنتش ... والله من که نتونستم ...

با سلام
بحث جالبی شروع خواهد شد :21:
البته بعد از مقایسه بین این دوبازی , بهتره که به این مطلب هم بپردازیم :20:
من هم این رو تایید می کنم , یه روز به صورت کاملا اتفاقی این نکته رو فهمیدم :18:
من هم این رو کشفش کردم .. ( ارشمیدس)

طوفان که چه عرض کنم , تورنادو به پا کرد و چندین سبک بازی را همزمان با خود به آسمانها برد و هنوز که هنوزه , هیچ بازی نتوانسته از این عنوان , فراتر برود و امیدوارم شماره دوم از این بازی , باعث بدنامی و سنگینی این عقاب آسمان بازیها " MAFIA : the city of lost heaven " نشود و بلکه به عنوان یک نیروی فزاینده باعث بالاتر رفتن و اوج گرفتن این بازی بشود . . .
( البته اینها فقط نظر این حقیر بوده و صد البته هر شخصی نظری دارد که نظر دوستان نیز برای من دارای اهمیت فراوان می باشد ) . . . :46:
توضیحاتی بسیار بسیار مناسب و دقیق رو ارائه داده اید که بسیار سپاسگذارم . . .:46:
اگر دوستان پست ایشان را مطالعه نکرده اند , حتما مطالعه بفرمایند . . .
البته این حقیر , نقشه تکمیل شده و علامتگذاری شده این مراحل را چندین وقت پیش در اختیار دوستان قرار داده بودم , و سعی می کنم دوباره آنها را در جایی آپلود کنم و در اختیار شما عزیزان هم قرار بدهم . . .:21:
Don thomas عزیز بسیار سپاسگذارم از ارائه ی این قیاس ...

در کل
داستانی بسیار بسیار عمیق و البته عبرت آموز به همراه موضوعی کاملا پر احساس و شخصیت هایی به یاد ماندنی و هزاران نکته دیگر که هرگز تکرار نخواهد شد و شخصی پی به این ماجرا و این عناوین خواهد برد که , خودش غرق در این بازی شود . . .
شاید
اگر بخواهم بازی مافیا را در یک جمله یا یک کلمه خلاصه کنم ( که البته کار بسیار سختی است و حق این بازی در حد یک کتاب است ) و در کل اگر احساس خودم را بخواهم به خط تحریر بیان کنم . . .
می گویم :
اثری جاودانه و بیاد ماندنی که همیشه زنده خواهد بود .
چطور است دوستان نیز نظر خود را و احساس خود را در " یک جمله " پیرامون این بازی مطرح کنند , این اقدام رو هم به اسم " جملات بیاد ماندنی از گیمرها پیرامون بازیها " در این فروم ثبت می کنیم تا سالیان دور که در این فروم گشت و گذاری داشتیم , فراموش نکنیم که روزی فلان جمله را عنوان کرده ایم . . . . :46:
جمله ی بسیار زیبایی هست .

سلام
مقایسه بسیار جالبی بود. به نظر من مهم ترین ویژگی که باعث شد مافیا اینقدر پرطرفدار بشه داستان بازی بود و پایان غم انگیز این بازی که مسلماً اگر این بازی به این شکل تمام نمی شد این تاثیر رو روی بازی کننده نمی گذاشت. معمولاً در بسیاری از بازی ها چندان به داستان بازی توجه نمی شود اما در مافیا نه تنها به داستان بازی توجه بسیاری شده بود بلکه به شخصیت های بازی نیز توجه خاصی شده بود و فرد بازی کننده احساس می کرد که واقعاً در یک خانواده مافیایی چه حالتی وجود دارد. همچنین این بازی نشان می دهد که با یک اتفاق ساده چقدر می تواند زندگی فرد تغییر کند و از یک راننده ساده تاکسی به یکی از بزرگترین گانگسترهای آمریکا تبدیل کند. این بازی به نظر من همش درس زندگیه.
فرهاد جان این جملت خیلی زیبا و منطقی و بجا بود .... دقیقا مافیا میخواد همین رو بگه که همه چیز در حال تغییره و به راحتی ممکنه ورق برگرده

در کل از دوستان به خاطر نظراتشون ممنونم

Amin Asterix
23-04-2008, 10:25
البته من 17 تا ماشینشو گرفتم.فقط اونی که بنزین نداشت رو نبردم تا آخر و اونی که میگفت زیر 30 نیاد.
بنزینیه از همه سخت تره.من تا آخراش رو با تانکه هول دادم یبار اما بازم ترکید.تانک بیچاره باباش در اومد.فک کنم یکی دو ماهی علاف این 17 تا ماشین شدم.
اون تعقیب هواپیما هم خیلی خیلی جالب بود.ماشینیم که میده برای اون سرعتی ترین ماشین بازیه [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
کلا یادش بخیر عجب بازی ای بود.
جمله ای که من میتونم بگم توش هیچی نیست.چون واقعا بازی حرفی واسه آدم نمیزاره.وقتی تموم میشه و مرگ تام رو میبینی واقعا می خوای بشینی گریه کنی. [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

ahmad08
23-04-2008, 18:11
سلام به همگی:
خوب اینم دیگه تاپیک مافیا هست و من سوالی درباره مافیا2 دارم ؟
1:این بازی شبیه جی تی ای هست یا شبیه پدر خوانده و یا...؟
2:این بازی کی میاد ؟
3:واس کامپیوتر هم میاد ؟

havas_1980
23-04-2008, 18:24
سلام به همگی:
خوب اینم دیگه تاپیک مافیا هست و من سوالی درباره مافیا2 دارم ؟
1:این بازی شبیه جی تی ای هست یا شبیه پدر خوانده و یا...؟
2:این بازی کی میاد ؟
3:واس کامپیوتر هم میاد ؟
جواب سوال اول - شبیه به Mafia
جواب سوال دوم - تاریخ انتشار هنوز مشخص نیست.
جواب سوال سوم - بله - علاوه بر PC برای PS3 و X360 هم منتشر میشود.

ahmad08
23-04-2008, 18:44
هوا و هوس جان ممنون که جواب دادی متاسفانه نسخه اولش رو بازی نکردم ولی بجاش جی تی ای و پدر خوانده رو بازی کردم شبیه اونا نی؟

amir_rahmani
23-04-2008, 18:52
هوا و هوس جان ممنون که جواب دادی متاسفانه نسخه اولش رو بازی نکردم ولی بجاش جی تی ای و پدر خوانده رو بازی کردم شبیه اونا نی؟

بله همونجوری هستش.

farhad1122
23-04-2008, 19:43
مافیا رو بازی نکردی؟!!!! پس نصف عمرت بر فناست! (شاید هم بیشتر!). حتماً برو بخرش و بازیش کن چون بازی خیلی خوبیه و حیفه مافیا رو بازی نکنی!

SR72
24-04-2008, 07:38
مافیا رو بازی نکردی؟!!!! پس نصف عمرت بر فناست! (شاید هم بیشتر!). حتماً برو بخرش و بازیش کن چون بازی خیلی خوبیه و حیفه مافیا رو بازی نکنی!
تایید میشه !:31:

یه چیز جدیدم آخرین باری که تمومش کردم کفش کردم ( ارشمیدس )

آقا سکانس آخر بازی که تموم شد رفت تو قسمت نشون دادن سازندگان و ...
اسامی که رد میشن ... همینطور که میخوندم میرفتم پایین رسیدم به یه اسم ایرانی ... به نام رضا نمیدونم چی .... که جزو سازندگان این بازی بود تو قسمت صدا اگه اشتباه نکنم .... یه بار برید امتحان کنید

farhad1122
25-04-2008, 12:36
تایید میشه !:31:

یه چیز جدیدم آخرین باری که تمومش کردم کفش کردم ( ارشمیدس )

آقا سکانس آخر بازی که تموم شد رفت تو قسمت نشون دادن سازندگان و ...
اسامی که رد میشن ... همینطور که میخوندم میرفتم پایین رسیدم به یه اسم ایرانی ... به نام رضا نمیدونم چی .... که جزو سازندگان این بازی بود تو قسمت صدا اگه اشتباه نکنم .... یه بار برید امتحان کنید
من هر چی نگاه کردم اسم رضا ندیدم!! ولی اسم یکی دیگه به نام سجاد مجیدی رو دیدم!!

*عیسی*
26-04-2008, 17:44
سلام.
کسی موسیقی های این بازی زیبا رو به صورت Mp3 داره واسه دانلود؟

دوستان کسی جواب سوال منو نداد!

Amin Asterix
26-04-2008, 19:57
فک نکنم باشه.من هر چی گشتم پیدا نکردم.تو ویکی هم فقط اسم سازنده هاشو زده مثکه

Don Thomas
27-04-2008, 03:15

البته " سجاد مجید " :46:

دوستان کسی جواب سوال منو نداد!

اگر نسخه فارسی این بازی رو نصب کنید , درون پوشه sound , پوشه ای به نام Music وجود دارد . . . تمامی موسیقی ها آنجا هستند . . .

سرعت اینترنتی که من استفاده می کنم خیلی محدود است , وگرنه تمامی آنها رو آپلود می کردم . . .

:20:

*عیسی*
27-04-2008, 08:47
الآن بازی شو ندارم ولی یادمه تو پوشه Sound فقط صدا های داخل بازی پسوند Wave داشت و پوشه ی Music یه پسوند ناشناس غیر قابل پخش داشت.

Don Thomas
28-04-2008, 06:05
الآن بازی شو ندارم ولی یادمه تو پوشه Sound فقط صدا های داخل بازی پسوند Wave داشت و پوشه ی Music یه پسوند ناشناس غیر قابل پخش داشت.

بله تمامی صدا ها با پسوند wav بودند . . . ولی موسیقی ها با پسوند ogg که توسط نرم افزار jetaudio می توانستید آنها پخش کنید . . .:20:

H A M E D
28-04-2008, 13:38
تو سازندگان مافيا هيچ ايرانيي نبوده! تنها بازي كه من يه نفر ايراني رو تو سازنده هاش ديدم Resident Evil 2 بود يادمه كه بارها نگاه كردم تا مطمئن بشم ولي اسم طرف يادم نيست!!!

Amin Asterix
28-04-2008, 14:03
اتفاقا تو خیلی بازیا بودن و هستن.آخریشو که من دیدم Cod 4 بود.شما اگر دقت کنی بیشتر بازیا یک ایرانی توش هست.

Don Thomas
29-04-2008, 04:59
دقیقا . . .

اگر بازی مکس پین 2 رو انجام داده باشید . . . در پایان . . . اسم یک نفر ایرانی رو خواهید دید . . . :20:

Don Thomas
29-04-2008, 05:37
دقیقا . . .

اگر بازی مکس پین 2 رو انجام داده باشید . . . در پایان . . . اسم یک نفر ایرانی رو خواهید دید . . . :20:

Oracle_Eldorado
29-04-2008, 10:24
توی Fear و Nfsmw هم ایرانی هست .
بعدشم فکر نکنم بحث اصلی تاپیک این باشه .

farhad1122
29-04-2008, 16:06
توی این قسمت فری راید یه زن هست که در کنار دریا روی یه چوب بسته شده و یه چیزی از آسمون میاد و میزنتش! اونجا رو باید چیکار کنم؟ اگه میشه راهنمایی کنید.

Amin Asterix
29-04-2008, 17:22
توی این قسمت فری راید یه زن هست که در کنار دریا روی یه چوب بسته شده و یه چیزی از آسمون میاد و میزنتش! اونجا رو باید چیکار کنم؟ اگه میشه راهنمایی کنید.
خودتو سریع برسون تا اون موجود بادیه نبرش.سریع برو باید بری اون قفلی که دستشو بسته با تیر بزنی.فکر کنم من رفتم بالا اون تپه سمت چپ.واسه سریعتر رفتنم با ماشیم رفتم دم ساحل.(شدنیه)

farhad1122
30-04-2008, 14:44
خودتو سریع برسون تا اون موجود بادیه نبرش.سریع برو باید بری اون قفلی که دستشو بسته با تیر بزنی.فکر کنم من رفتم بالا اون تپه سمت چپ.واسه سریعتر رفتنم با ماشیم رفتم دم ساحل.(شدنیه)
از این که جواب دادی ممنون. امروز میرم ببینم میتونم انجامش بدم یا نه.

hayejan
22-05-2008, 19:48
کمک!!!!!!کمک!!!!!!
من تو مرحله بیستم توی موزه همون مرحله ای که باید سام رو بکشی گیر کردم. همه رو میکشم ولی هر چی میگردم سام رو پیدا نمیکنم
کمک!!!!!!!!کمک!!!!!!!

*PiNk PaNTHeR*
22-05-2008, 20:26
کمک!!!!!!کمک!!!!!!
من تو مرحله بیستم توی موزه همون مرحله ای که باید سام رو بکشی گیر کردم. همه رو میکشم ولی هر چی میگردم سام رو پیدا نمیکنم
کمک!!!!!!!!کمک!!!!!!!

دوست من لطفا مشخص کیند کدوم بعد از اون مرحله ست. اگه اولشه، برید بالای پله ها، همونجایی که توی کات سین میبینید.

havas_1980
22-05-2008, 21:32
کمک!!!!!!کمک!!!!!!
کمک!!!!!!!!کمک!!!!!!!دوست عزیز! در صورتی که طبقه اول باشید و بخواهید از پله ها بالا برید و خودتون رو به طبقه بالایی برسونید. اگه سام ظاهر نشه متاسفانه با یه Bug طرفید ...
این پچ که آدرسش رو میذارم آخرین پچ رسمی این بازی هست که سال 2003 منتشر شده و ایرادات و مشکلات بازی رو برطرف میکنه.

Mafia v1.2 Patch

hayejan
23-05-2008, 09:54
دوست عزیز! در صورتی که طبقه اول باشید و بخواهید از پله ها بالا برید و خودتون رو به طبقه بالایی برسونید. اگه سام ظاهر نشه متاسفانه با یه Bug طرفید ...
این پچ که آدرسش رو میذارم آخرین پچ رسمی این بازی هست که سال 2003 منتشر شده و ایرادات و مشکلات بازی رو برطرف میکنه.

Mafia v1.2 Patch

دست شما درد نکنه.از توجهتون ممنونم:10::11::10:

*عیسی*
23-05-2008, 18:44
این پچ رو نسخه ی دارینوس نصب می شه؟

havas_1980
23-05-2008, 19:00
این پچ رو نسخه ی دارینوس نصب می شه؟
خیر ... امکان نصب این پچ رسمی بر روی نسخه های دستکاری شده وجود نداره.

SR72
23-05-2008, 19:11

فک نکنم باشه.من هر چی گشتم پیدا نکردم.تو ویکی هم فقط اسم سازنده هاشو زده مثکه

تو سازندگان مافيا هيچ ايرانيي نبوده! تنها بازي كه من يه نفر ايراني رو تو سازنده هاش ديدم Resident Evil 2 بود يادمه كه بارها نگاه كردم تا مطمئن بشم ولي اسم طرف يادم نيست!!!
البته که هست جناب مهدی خان

دقیقا . . .

توی Fear و Nfsmw هم ایرانی هست .
بعدشم فکر نکنم بحث اصلی تاپیک این باشه .
ممنون ... درسته

این یکی از سخت ترین تسک های مافیاست که باید خیلی سریع خودتو به لب دریا برسونی و با تیر قفل روی دست اون خانوم رو بزنی ...
و یکی از اجایب این گیم

دقیقا

S@eid
23-05-2008, 19:44

اقا یکم توضیح بدین نقل قول بالایی چی بید ؟ زمان ما این قضایا نبود ! زن ، قفل ، اسمون ... جریان چیه ؟

Amin Asterix
23-05-2008, 20:59
اقا یکم توضیح بدین نقل قول بالایی چی بید ؟ زمان ما این قضایا نبود ! زن ، قفل ، اسمون ... جریان چیه ؟
:دی
این ماله free ride extreeme که حتما توش نرفتی

S@eid
23-05-2008, 22:49
این ماله free ride extreeme که حتما توش نرفتیممنون ... خیلی مفصل و کامل بود ...
توی این فری راید چیکار باید بکنی ؟ ماموریت انجام میدی مثل بازی اصلی ؟

Amin Asterix
24-05-2008, 06:33
خوب کامله دیگه.یک سری ماموریت انحرافیه.فک کنم 20 تا بود یا 19 تا.هر ماموریتو که تموم کنی یک ماشین میده در حد تیم ملی.که تو فری راید ازش میشه استفاده کرد.ماموریتها رو هم یک آدمای لباس سفیدی کنار خیابون میدن

S@eid
24-05-2008, 08:46
خوب کامله دیگه.یک سری ماموریت انحرافیه.فک کنم 20 تا بود یا 19 تا.هر ماموریتو که تموم کنی یک ماشین میده در حد تیم ملی.که تو فری راید ازش میشه استفاده کرد.ماموریتها رو هم یک آدمای لباس سفیدی کنار خیابون میدناهان ... این شد ، دستت دَد نکنه :11:

realmadrid-alireza
03-07-2008, 10:42
بابا خیلی سخته این مرحله هاش- وقتتو هدر نده برا رد کردنشدر ضمن امضات به شدت تایید میشه

sfsf
08-07-2008, 14:56
من توی مرحله آخر گیر کردم اه اعصابمو خورد کرده:angry: برای اینکه همش جونم کم میشه و کشته میشم نمیشه یک کاری کنم که جونش بینهایت بشه شماها راهی ندارین

S@eid
08-07-2008, 23:41
من توی مرحله آخر گیر کردم اه اعصابمو خورد کرده:angry: برای اینکه همش جونم کم میشه و کشته میشم نمیشه یک کاری کنم که جونش بینهایت بشه شماها راهی ندارین

از تراینر استفاده کن عزیز ...

Professor Massoud
09-07-2008, 12:02
به نظر من مرحله ی 4 و 15 اون از همه مراحلش سخت تره.

مرحله آخر خیلی جالبه . باید سم رو بکشی . ولی جونش خیلی زیاده . تازه اگه به اون قسمتش برسی شاهکار کردی.

EA-Game
09-07-2008, 13:43
كلا بازيش الان ديگه در حد پايينيه و خيلي بهتر از اين هم بازي است

sfsf
09-07-2008, 16:23
از تراینر استفاده کن عزیز ...

ازت ممنونم با جون بی نهایت تونستم بازی رو تموم کنم :20:

DaRiOuShJh
09-07-2008, 20:35
اتفاقا بازیه خیلی جالبیه
تمامیه مراحلش رو هم میشه بدونه ترینر و ... رد کرد

فقط یه مقدار race اش سخته
همین

فک کنم تاپیکم داشت ها!

Sam Fisher 11
10-07-2008, 02:35
به نظر من مرحله ی 4 و 15 اون از همه مراحلش سخت تره.

مرحله آخر خیلی جالبه . باید سم رو بکشی . ولی جونش خیلی زیاده . تازه اگه به اون قسمتش برسی شاهکار کردی.
پستهای شما ادغام شد!

لطفا پستهای پشت سر هم و اسپم وار ندید!
تعداد پست ربطی به کاربر فعال شدن نداره.
ممنون و موفق باشید!

Professor Massoud
10-07-2008, 23:31
معذرت میخوام. دیگه پست نمی زنم.

SR72
02-08-2008, 16:37
سلام بریبچس عزیز ...
بی صبرانه منتظر mafia2 هستیم !
کسی خبر دقیقی داره ؟
دقیق ...
ممنون

m.s.f
02-08-2008, 18:57
سلام بریبچس عزیز ...
بی صبرانه منتظر mafia2 هستیم !
کسی خبر دقیقی داره ؟
دقیق ...
ممنون

از همون موقع سازندگان اعلام کردن که به هیچ وجه نسخه ی یعدی این بازی رو نخواهند ساخت .
انتهای تمام بازیهای کامپیوتری هست . انگار داری فیلم میبینی به جای بازی :27:

S@eid
02-08-2008, 20:44
از همون موقع سازندگان اعلام کردن که به هیچ وجه نسخه ی یعدی این بازی رو نخواهند ساخت .
انتهای تمام بازیهای کامپیوتری هست . انگار داری فیلم میبینی به جای بازی [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

و البت فکر می کنم مافیای 2 خواهیم داشت :

m.s.f
02-08-2008, 22:33

سعید جان اینکه توش یه آدرس داده و اون آدرس هم فقط یه لوگو زده ... اصلا معلوم نیست واسه چه شرکتی هست ؟؟:41: با این دلیل که نمیشه گفت یه بازی داره ساخته میشه !!

S@eid
03-08-2008, 01:35
شوما توی گوگل سرچ بنما :

Mafia 2

به نتایج جالبی می رسی ... فکر می کنم تیزرهاش هم پخش شده .

Professor Massoud
03-08-2008, 23:44
:27:
سعید جان اینکه توش یه آدرس داده و اون آدرس هم فقط یه لوگو زده ... اصلا معلوم نیست واسه چه شرکتی هست ؟؟:41: با این دلیل که نمیشه گفت یه بازی داره ساخته میشه !!

واقعا عجیبه. یه نفر بعد از اینهمه وقت ندونه مافیا 2 داره میاد. :18:بابا دیگه گیم اسپات که شوخی نیست. نصیحت::27:یه خورده تو سایت های معتبر سرچ کن و بعد پست بده.

SR72
04-08-2008, 18:24

?
کدوم موقع ... فکر نکنم .. از اینکه میاد مطمئنم ولی تاریخ دقیق نمیدونم ...

yes !:27:

:27:
واقعا عجیبه. یه نفر بعد از اینهمه وقت ندونه مافیا 2 داره میاد. :18:بابا دیگه گیم اسپات که شوخی نیست.
کسی اطلاعات خیلی دقیق تری داره ؟
داریم به 2009 نزدیک میشیم ...

Don Thomas
05-08-2008, 00:39
?
کدوم موقع ... فکر نکنم .. از اینکه میاد مطمئنم ولی تاریخ دقیق نمیدونم ...

کسی اطلاعات خیلی دقیق تری داره ؟
داریم به 2009 نزدیک میشیم ...

سلام

برای مافیا 2 تاپیک هست ...

اطلاعات جالب توجهی هم دوستان در آن قرار می دهند ...

می توانید به این لینک مراجعه کنید ...

:10:

sargeras
29-08-2008, 22:21
نمی دونم کسی یادش هست یانه !!!
من رسیدم به یه جا که باید یه تفنگ رو از یکی از اتاق های کشتی بردارم و باهاش عضو شورای شهر رو که تو کشتی سخنرانی داره بکشم ولی تمام اتاق ها قلفند!!
چه باید کرد؟

S@eid
29-08-2008, 22:52
من رسیدم به یه جا که باید یه تفنگ رو از یکی از اتاق های کشتی بردارم و باهاش عضو شورای شهر رو که تو کشتی سخنرانی داره بکشم ولی تمام اتاق ها قلفند!!
چه باید کرد؟الان داخل کشتی هستین ؟
فکر می کنم اسلحه داخل دستشویی بود ... اگر اونجا نبود دو تا محافظی رو که جلوی یکی از اتاق ها ایستادن بکش با دست و اسلحه شون رو بردار ... صبر کن یارو از همون اتاق بیاد بیرون و دخلش رو بیار ... دقیق یادم نمیاد چیکار می کردم ولی می دونم از ترینر هم کمک می گرفتم برای کشتن بادیگاردها .

Don Thomas
31-08-2008, 01:39
چه باید کرد؟

سلام [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

شما باید به یکی از ملوانان کشتی که لباس راه راه آبی و سفید پوشیده حمله کنید ... تقریبا هیکل درشتی داره :18:

موقعی که وی از پای درآمد , دسته کلیدی که مربوط به یکی از دستشویی های کشتی است را از وی دریافت کنید ...:46:

توجه داشته باشید که زمانی که وارد دستشویی شدید , اسلحه زیر میز قرار دارد و برای برداشتن آن باید بنشینید :20:

در ضمن موقع بیرون آمدن از دستشویی , اسلحه رو حتما داخل جیب بگذارید ...

موفق باشید [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

SR72
24-09-2008, 10:28
سلام ...

یه پیشنهاد . . .

عزیزان مافیا باز , بیاید نکات ریز بازی رو بهم دیگه بگید ... آخه تو این شاهکار خیلی به جزئیات پرداخته شده . . .

هرکی هر چزی که دیده تو این بازی بگه ... حالا تو دمو ها یا قسمت free ride هم میشه ...

مثلا اینکه تو قسمت free extream ride من خیلی شانس فهمیدم که :

danial_848
24-09-2008, 15:42
تو مرحله ی آخر که یه هفت داری با 4 تا تیر و باید هزارنفر رو بگشی!! میتونی بری تو انبار اسلحه که تو مراحل قبل میرفتی اونجا و بعد هم حالشو ببری

SR72
25-09-2008, 10:50
تو مرحله ی آخر که یه هفت داری با 4 تا تیر و باید هزارنفر رو بگشی!! میتونی بری تو انبار اسلحه که تو مراحل قبل میرفتی اونجا و بعد هم حالشو ببری
آره همچین کاری رو میشه کرد ...
البته مرحله آخر با توجه به مرحله قبلش اسلحه داری .

aseman e ghermez
26-09-2008, 16:55
میشه کسی سیو کامل بازی رو بزاره

[siavah]
26-09-2008, 19:09
ولي آخرش خيلي غمگينانه تموم ميشه............

surena_iran2564
28-09-2008, 01:14
بعد از مدتها اومدم به انجمن بازی ها و با دیدن تاپیک مافیا نمیدونستم باید تعجب کنم یا نه!!!
یادش بخیر. بدون شک بهترین بازی بوده. وهنوز هم بین این همه بازی با گرافیک های آنچنانی بین تازه کارا طرفدار جذب میکنه.
این نسخه جدیدش کی میاد؟؟؟

S@eid
28-09-2008, 01:31
این نسخه جدیدش کی میاد؟؟؟صفحه قبل رو یه مرور بکن جگر !:11:

SR72
28-09-2008, 09:24
سلام ...

نمیدونم شما هم توجه کردید یا نه ؟

این حرف برای محصول 2001 یه شاهکاره :

آخرین مرحله که سَم از بالای تالار دلار ها رو میریزه پایین و بازی شرو میشه . . . اگه به کسی شلیک بشه و از اون خون بیاد و خونش بریزه جایی , و پاشو بذاره توی خون و حرکت کنه .... رد پاش میمونه ....
این چندان عجیب نیست ... جالب اینه که با پای خونی اگه بره رو دلارا .. جای پاش رو دلارا باقی میمونه ... و اگه اسکناسا روی زمین جابجا شن " بوسیله شلیک یا حرکت کردن روشون " هنوز رد خون روشونه . . . .

SR72
02-10-2008, 08:59
میشه کسی سیو کامل بازی رو بزاره
سلام ...
سیو کامل بازی مافیا ...

SR72
17-12-2008, 20:52
نمییدونستم این پست رو کجا بدم برا همین اومدم اینجا ....

مافیا بازان عزیز ...

کسی هست که رینگتن های این بازی رو داشته باشه ؟

یا اگه نه .. یکی لطف کنه و موزیک های این گیم رو اینجا قرار بده ممنون میشم ...

mamo20
18-12-2008, 13:37
جایی نباید ببری باید از دسترس تعقیب کنندگان فرار کنی بهد در نقشه مشخس میکنه کجا بری.

Mahdi_x360
11-07-2009, 13:34
این بازی برای x360هست؟

resident_evil
11-07-2009, 13:38
این بازی برای x360هست؟

نه ! این بازی برای کنسول های نسل قبل و پی سی منتشر شد !

خورشید زمستان
11-07-2009, 15:52

نه نه دقت کن قبل از اینکه وارد اون کلیسا یا نمایشگاه بشی ، میری از اون پیرمرده یک تامپسون میخری و دخل آدمکشا رو میاری.:31:

Mahdi_x360
11-07-2009, 16:28
برایps2هست؟

mohrd
11-07-2009, 18:34
نه نه دقت کن قبل از اینکه وارد اون کلیسا یا نمایشگاه بشی ، میری از اون پیرمرده یک تامپسون میخری و دخل آدمکشا رو میاری.:31:
البته میتونی توی راه دخل یک پلیس پیاده رو بیاری و تفنگش رو کش بری .. :46:

resident_evil
11-07-2009, 20:48
برایps2هست؟

بله برای ps2 هستش

Gregar
12-07-2009, 19:36
البته میتونی توی راه دخل یک پلیس پیاده رو بیاری و تفنگش رو کش بری .. :46:

اخه وقتی میشه بری و یه تامپسون و یه pump-shotgun بگیری چرا باید یه پلیس رو بکشی که خونت هم کم شه :46:

در ضمن به نظر شما سخت ترین مرحله بازی چیه ؟ من که میگم مرحله مسابقه اتومبیل رانی که 50 بار رفتم تا تونستم ردش کنم ولی دفعه های بعد دور اول میبردم .

don mohsen
22-07-2009, 14:11
اخه وقتی میشه بری و یه تامپسون و یه pump-shotgun بگیری چرا باید یه پلیس رو بکشی که خونت هم کم شه :46:

در ضمن به نظر شما سخت ترین مرحله بازی چیه ؟ من که میگم مرحله مسابقه اتومبیل رانی که 50 بار رفتم تا تونستم ردش کنم ولی دفعه های بعد دور اول میبردم .

نظرم همينه مسابقه از همه سختتر بود اما يه ترفندي داشت:31::31::31:
منم با استفاده از اون راحت بردم.:21::21::21::21::21::21::21:

don mohsen
22-07-2009, 14:18
برادر گرامي اي خورشيد تابان:20::20::20:
اون پيرمرده اسم داره اسمشم
وينچنزو هستش:13::13::13:

Gregar
23-07-2009, 11:11
برادر گرامي اي خورشيد تابان:20::20::20:
اون پيرمرده اسم داره اسمشم
وينچنزو هستش:13::13::13:

اشتباه نکن
وینچنزو اون اسلحه فروشه تو خود Saliery Bar بود
پیرمرده همونه که برای دزدی از بانک ازش اسلحه کرفتی که دوست پالی هم بود

don mohsen
23-07-2009, 19:56
اشتباه نکن
وینچنزو اون اسلحه فروشه تو خود Saliery Bar بود
پیرمرده همونه که برای دزدی از بانک ازش اسلحه کرفتی که دوست پالی هم بود

اره پيرمرده همون ياروييه كه يه گراج كنار رودخونه داره ببخشيد:11::11::11:

.:HAMED:.
04-09-2009, 13:53
وای خدا به دادتون برسه این تاپیک از کجا پیدا شد
آخیش
من الان 7 سال پیش این بازی رو بازی میکردم و تو این مرحله هه که باید یارو موریلورو بکشیم (اسکله) من نمیتونستم ادامه بدم الان هم باز رفتم خونه اولم شروع کردم بازی رو ولی باز تو اون مرحله کوفتی میمونم و نمیدونم این موریلو رو از کجا پیداش کنم
اینم عکساش :
از محیط بازی نمیشه عکس گرفت.ناچارن با موبایل عکس گرفتم(خیلی بیکیفیت شده)
حالا اینجا باید چیکار کرد؟

havas_1980
04-09-2009, 14:15
وای خدا به دادتون برسه این تاپیک از کجا پیدا شد
آخیش
من الان 7 سال پیش این بازی رو بازی میکردم و تو این مرحله هه که باید یارو موریلورو بکشیم (اسکله) من نمیتونستم ادامه بدم الان هم باز رفتم خونه اولم شروع کردم بازی رو ولی باز تو اون مرحله کوفتی میمونم و نمیدونم این موریلو رو از کجا پیداش کنم
اینم عکساش :
از محیط بازی نمیشه عکس گرفت.ناچارن با موبایل عکس گرفتم(خیلی بیکیفیت شده)
حالا اینجا باید چیکار کرد؟اون کسی که باید کشته بشه تا جایی که یادمه سرجیو بود (Sergio) ...

یه خط ریل آهن کنار اسکله وجود داره که انتهای اون یه واگن حامل سوخت قرار گرفته. اون واگن باید به سمت ساختمونی حمل بشه که ماشین سرجیو رو به روی اون قرار گرفته.(عکس سمت چپ, پایین) البته برای حرکت کردن واگن باید مانع جلوی چرخ واگن رو هدف بگیرین و سوزن ریل رو حرکت بدین.

Layken
04-09-2009, 14:21
زیره چرخای واگن یه مانع هستش اونو باید کنار بزنی...

kinder
04-09-2009, 14:22
شما باید بری ته اسکله جایی که دو تا تانکر سوخت داره بعد کنار چرخش وایسین و E رو بزنین بعد تانکر سوخت راه می افته و می ره می خوره به اون دره که مرده رفت توش بعد شما نزدیک تانکر شو خودش با فندک آتیش می زنه بقیش رو هم خودت می بینی
پ.ن: خط ها رو جوری عوض کن که بخوره به دره دومی

satrianism
04-09-2009, 22:28
سلام من عاشق مافیا هستم. تا حالا صد دفعه تمومش کردم
هر چی خواستی بپرس در خدمتت همستم :wink:
اینجایی که گیر کردی باید اون دو نفر رو برسونی به رستوران سالیاری. مه یارو رئیس شونه.چجوری؟ الآن بهت می گم:
اول باید بگردی دنبال یه پل بزرگ قرمز که دوتا جزیره رو به هم متصل می کنه بعد بوسیله اون میری شهر بعدی بعد یه تونل زیر آبی هم هست که دوباره می برتت یه شهر دیگه که اگه نقشه رو نگاه کنی (با کلید تب) باید بری به منطقه little italy
همین که تو نقشه هم معلومه
---salam mikhastam bebinam mituni komakam koni tuye bazi gir kardam ???//??:40:

mf.designing
04-09-2009, 22:36
salam mikhastam bebinam mituni komakam koni tuye bazi gir kardam ???//??:40:
دوست عزیز فارسی تایپ کن ، فینگلیش ممنوعه !
کجاش گیر کردید ؟ به بخش راهنمای قدم به قدم بازیها هم سر بزنید .

satrianism
04-09-2009, 22:43
شما باید بری ته اسکله جایی که دو تا تانکر سوخت داره بعد کنار چرخش وایسین و E رو بزنین بعد تانکر سوخت راه می افته و می ره می خوره به اون دره که مرده رفت توش بعد شما نزدیک تانکر شو خودش با فندک آتیش می زنه بقیش رو هم خودت می بینی
پ.ن: خط ها رو جوری عوض کن که بخوره به دره دومی

سلام .یکی از مرحله ها که میخاد با پال بانک بزنه گیر کردم .ماشین و اسلحه را اماده کردم رفتم در اپارتمان پالی (نوشته بود بوق بزن) هر چی بوق زدم هیچ عکس العملی نبود .چیکار کنم .؟؟؟؟؟؟؟کمک

satrianism
04-09-2009, 22:47
دوست عزیز فارسی تایپ کن ، فینگلیش ممنوعه !
کجاش گیر کردید ؟ به بخش راهنمای قدم به قدم بازیها هم سر بزنید .

سلام .ممنونم من تازه واردم

mf.designing
04-09-2009, 22:55
سلام .ممنونم من تازه واردم
خوب اول بگم که به انجمن و خانواده ی بزرگ P30world خوش اومدید - دوما در همون اول ثبت نام اگه دقت میکردی ، یه سری قوانین بود که تاییدشون کردی ، پس باید مراعات کنی ، هر چند میدونم که 90% نمیخونند !! :دی

kinder
05-09-2009, 09:35
سلام .یکی از مرحله ها که میخاد با پال بانک بزنه گیر کردم .ماشین و اسلحه را اماده کردم رفتم در اپارتمان پالی (نوشته بود بوق بزن) هر چی بوق زدم هیچ عکس العملی نبود .چیکار کنم .؟؟؟؟؟؟؟کمک
من رفتم یه ماشین دزدیدم و رفتم اسلحه هم خریدم بعد رفتم کنار خیابون خونه پل بوق زدم اون هم اول کنار پنجره بود و بعد اومد پایین. شما از سیو قبلی استفاده کن و دوباره مرحله رو از اول برو شاید درست بشه

tommy vercetti
05-09-2009, 13:07
دوستان سلام ... من مافیا ی فارسی دارم ...
توی مرحله های اول گیر کردم ...

با اون کسی که اول بازی دوست می شین ... باید برین یه ماشین رو داغون کنین ... اما چه جوری ؟؟
میرم تا وسط راه ... اما وقتی می رسم اونجا نمی دونم چی کار کنم ...

خیلی ممنون

havas_1980
05-09-2009, 13:47
دوستان سلام ... من مافیا ی فارسی دارم ...
توی مرحله های اول گیر کردم ...

با اون کسی که اول بازی دوست می شین ... باید برین یه ماشین رو داغون کنین ... اما چه جوری ؟؟
میرم تا وسط راه ... اما وقتی می رسم اونجا نمی دونم چی کار کنم ...

خیلی ممنون
ماشین رو یه فضای خالی سمت چپ پارکینگ رستوران ببرین. از در پشتی وارد پارکینگ بشین و نگهبان پارکینگ را بکشین.
حالا تعدادی ماشین رو سریعا با چوپ داغون کنین و بعدش سوار ماشین بشین و فرار کنین...

MILAD MGH
08-09-2009, 11:15
سلام.میخواستم ببینم کسی بشقاب پرنده و آدم فضایی بازی رو دیده؟

08-09-2009, 12:03
سلام.میخواستم ببینم کسی بشقاب پرنده و آدم فضایی بازی رو دیده؟
چه بیربط
بچه ها من این بازی رو تموم کردم
داستانش خیلی بده
راستی این قسمت دوم سوم نداره؟
سالی یری چی میشه؟

MILAD MGH
08-09-2009, 12:12
چه بیربط
بچه ها من این بازی رو تموم کردم
داستانش خیلی بده
راستی این قسمت دوم سوم نداره؟
سالی یری چی میشه؟
به چی باید ربط داشته باشه؟حالا اگه بشه من چند تا عکس ازش میذارم.
اتفاقا داستانش خیلی خوبه.
قسمت دومش رو هم دارن میسازن.

08-09-2009, 12:15
به چی باید ربط داشته باشه؟حالا اگه بشه من چند تا عکس ازش میذارم.
اتفاقا داستانش خیلی خوبه.
قسمت دومش رو هم دارن میسازن.
والا تو بازی مافیا بشقاب پرنده نداریم
داریم؟
اگه نداریم پس بیربط میشه دیگه

MILAD MGH
08-09-2009, 16:05
فقط یه کم کیفیت نداره.چون از رو صفحه با گوشی عکس انداختم.پرینت اسکیرین کار نکرد.هر کاری هم کردم نتونستم عکس بذارم آدرس صفحشو میزارم.

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Gregar
08-09-2009, 17:19
درسته
وقتی بازی تموم میشه Free Ride Extreme باز میشه.
که توش 15 تا ماموریت تخیلی میتونی انجام بدی.از کشتن ادم تا کشتن گودزیلا داره.

محمد نامدار
23-09-2009, 21:13
من سه سال پیش مافیا نصب کرده بودم ولی به دلیل پایین بودن سیستم بازیش حال نمی داد
ولی الان دوباره نصب کردم و حالش را بردم ولی در مسابقه ماشین سواری گیر کردم و هر کاری می کنم موفق نمیشم
البته در صفحات اول آدرس یک ترینر برای مسابقه بود که هر کاری کردم دانلود نشد اگر رمز یا راه خاصی هست
لطف کنید راهنمایی کنید
ممنون
د

3Dmajid
23-09-2009, 21:24
پس کی بازیش میاد ؟
چقدر تاخیر میخوره :13:

Leyth
24-09-2009, 00:36
من سه سال پیش مافیا نصب کرده بودم ولی به دلیل پایین بودن سیستم بازیش حال نمی داد
ولی الان دوباره نصب کردم و حالش را بردم ولی در مسابقه ماشین سواری گیر کردم و هر کاری می کنم موفق نمیشم
البته در صفحات اول آدرس یک ترینر برای مسابقه بود که هر کاری کردم دانلود نشد اگر رمز یا راه خاصی هست
لطف کنید راهنمایی کنید
ممنون
د سلام
توی این مسابقه باید کلک بزنید. یعنی میانبر برید.

هر دور بعد از گذشتن از checkpoint اول، سرعت رو کم کنید و از پشت راه بندهای بتنی سمت راست، وارد مسیر بشید (میانبر).
البته توی این مسیر، نوشته ی wrong way میاد، اما شما به راهتون ادامه بدید. توجه داشته باشید که رفتن و از خط پایان رد شدن، باعث نمیشه که یک دور رو رد کنید.
توی همین مسیر برید تا به تابلوی Dunniel برسید. روی صفحه زمان checkpoint رو می نویسه. در این حالت، دکمه ی Replace Car که دیفالت اون Keypad 0 هست رو بزنید تا قبل از خط پایان قرار بگیرید و دور اول رو رد کنید.
این کار رو برای همه دور ها انجام بدید و حالشو ببرید!

Milad_Sky
27-09-2009, 17:28
سلام

من توي مرحله 6-19 مافيا گير کردم که ديگه داره ديوونم ميکنه

لطفا منو راهنمايي کنيد

من ميريم اسلحه رو از اون يارو که پائولي ميگه مي گيرم.بعد ميام کاري که لوکاس برتون ميگه رو انجام ميدم و همون ماشيني که ميگه مي دزدم.ولي بعدش که از رو نقشه ميرم جلو خونه پائولي (اينو گفتم تا يک وقت نگيد شايد رفتي جلو يه خونه ديگه!!)،ما هر چي بوق مي زنيم هيچ اتفاقي نمي افته و پائولي از خو نش نمي ياد بيرون!!!

چي کار کنم؟؟؟؟

Don Thomas
30-09-2009, 04:58
سلام

من توي مرحله 6-19 مافيا گير کردم که ديگه داره ديوونم ميکنه

لطفا منو راهنمايي کنيد

من ميريم اسلحه رو از اون يارو که پائولي ميگه مي گيرم.بعد ميام کاري که لوکاس برتون ميگه رو انجام ميدم و همون ماشيني که ميگه مي دزدم.ولي بعدش که از رو نقشه ميرم جلو خونه پائولي (اينو گفتم تا يک وقت نگيد شايد رفتي جلو يه خونه ديگه!!)،ما هر چي بوق مي زنيم هيچ اتفاقي نمي افته و پائولي از خو نش نمي ياد بيرون!!!

چي کار کنم؟؟؟؟

سلام

از ماشین پیاده بشید و جلوی خونه پالی , برای پالی سوت بزنید ...:46:

don mohsen
30-09-2009, 22:18
لطف کنید راهنمایی کنید
ممنون
د
من قبلا با ترفندي رد كردم فكر كنم اينطور بود:بعد از يه جا كه راه دوتا ميشه بپيچ تو فرعي و بعد 0 رو بزن از اول خط مياد ولي تو يه دور جلو تري:27::27::27:

محمد نامدار
03-10-2009, 21:48
سلام
من توی مرحله جشن تولد که توی کشتی تفریحی است گیر کردم اون یارو رو می کشم ولی وقتی توی آب می پرم درجا غرق میشه و میمیره باید چکار کنم؟

03-10-2009, 22:04
سلام
من توی مرحله جشن تولد که توی کشتی تفریحی است گیر کردم اون یارو رو می کشم ولی وقتی توی آب می پرم درجا غرق میشه و میمیره باید چکار کنم؟

بعده اینکه صبر کردی وقتش رسید و اون یارو رو کشتی، پالی با یه قایق میاد دنبالت و کنار کشتی پهلو میگیره که باید بری کنارش بایستی بعد خودش میپره داخله قایق

محمد نامدار
07-10-2009, 22:45
سلام
توی قسمتی که باید توی ماشین داداش موریلو بمب بگذاری
کجای ماشین باید بمب گذاشت؟
جوری که محافظ ها گیر ندند!

havas_1980
08-10-2009, 00:56
سلام
توی قسمتی که باید توی ماشین داداش موریلو بمب بگذاری
کجای ماشین باید بمب گذاشت؟
جوری که محافظ ها گیر ندند!صبر کنین تا نگهبان به داخل خونه بره. بعد به سمت در طرف راننده ماشین برین...

محمد نامدار
11-10-2009, 22:28
سلام
من توی اون قسمت بندرگاه گیر کردم
همه آدمها را کشتم ولی نمی دونم داداشه کجاست
باید چکار کنم

Majid393
11-10-2009, 23:13
سلام
من توی اون قسمت بندرگاه گیر کردم
همه آدمها را کشتم ولی نمی دونم داداشه کجاست
باید چکار کنم

مسیر ریلها رو عوض کن ( با استفاده از اهرم کنارِ ریل)
بعدش جلوی واگن رو آزاد کن، خودش راه میفته میره میخوره به در.
داداشه اونجاست :دي

محمد نامدار
14-10-2009, 13:59
سلام
من توی اون قسمتی که باید یک نفر رو با تفنگ دوربین دار بکشی گیرکردم
سالیاری میگه برو بالای یک زندان قدیمی و از بالای پشت بام اون یارو را بکش
من دقیقا توی محل مشخص شده در نقشه می رم ولی هیچ خبری نیست نه جایی هست که برم توش و دیگر هیچ
چه کار کنم
ممنون

Leyth
14-10-2009, 19:13
خب اونجا محل نشونه گیری هست... (بالاترین نقطه ی زندان)

زوم کرده و مغز اون نماینده رو نشونه بگیرید و بکشیدش... :31:

Layken
14-10-2009, 21:10
سلام
من توی اون قسمتی که باید یک نفر رو با تفنگ دوربین دار بکشی گیرکردم
سالیاری میگه برو بالای یک زندان قدیمی و از بالای پشت بام اون یارو را بکش
من دقیقا توی محل مشخص شده در نقشه می رم ولی هیچ خبری نیست نه جایی هست که برم توش و دیگر هیچ
چه کار کنم
ممنون
بله شما اگه دقت کنید به اطراف یه جزیره مانندی هستش که از دور مردم پیداست با اسلحه
زوم میکنی ...میزنی فرق سره اون نماینده( حالا هر چی)

محمد نامدار
14-10-2009, 23:53
بله شما اگه دقت کنید به اطراف یه جزیره مانندی هستش که از دور مردم پیداست با اسلحه
زوم میکنی ...میزنی فرق سره اون نماینده( حالا هر چی)

من می گم فقط وسط خیابون ایستادم و هیچ جایی نیست که برم

Majid393
15-10-2009, 00:00
من می گم فقط وسط خیابون ایستادم و هیچ جایی نیست که برم

از ماشین که پیاده شدی، بعدش برو تو یه عقب نشینی که همونجاست.
در چاه رو باز کردن. برو داخل چاه. از ساختمون زندان میای بیرون.
یعدش داخل ساختمون و پله هارو برو بالا. یه سری آدم رو باید بکشی.
آخر سر که به در رسیدی کار رو تموم کن و مغز طرف رو متلاشی :دي

don mohsen
15-10-2009, 20:13
البته اضافه كنم كارگر هم بكشيد و بعد از قتل روي جنازه وايستيد و كليك راست رو بزنيد تا جنازه رو قايم كنه .
اگه نكيشينش هنگام بازگشت براتون دردسر ايجاد مي كنه...

محمد نامدار
18-10-2009, 23:12
سلام
من توی قسمت دزدی از بانک بعد از اینکه از اون یارو اسلحه می گیره
باید بره در خونه یک نفر دیگه برای گرفتن ماشین گیر کردم
تا همون محلی که توی نقشه تعیین شده می رم ولی هیچ کسی نیست
باید چکار کنم

Majid393
18-10-2009, 23:21
سلام
من توی قسمت دزدی از بانک بعد از اینکه از اون یارو اسلحه می گیره
باید بره در خونه یک نفر دیگه برای گرفتن ماشین گیر کردم
تا همون محلی که توی نقشه تعیین شده می رم ولی هیچ کسی نیست
باید چکار کنم

یارو با ماشین راه میافته. باید تعقیبش کنی و در اولین فرصت ماشین رو ازش بگیری.
تا اونجایی که یادمه طرف اسلحه داره. مواظب باش :دي

محمد نامدار
22-10-2009, 18:08
یارو با ماشین راه میافته. باید تعقیبش کنی و در اولین فرصت ماشین رو ازش بگیری.
تا اونجایی که یادمه طرف اسلحه داره. مواظب باش :دي

سلام
ولی هیچ کسی اونجا نیست که ماشین را ازش بگیرم
هرچی ایستادم خبری نشد

یک سوال دیگه اینکه باید با ترن رفت و اونجا یا فرقی نمی کنه

Gregar
23-10-2009, 10:13
سلام
ولی هیچ کسی اونجا نیست که ماشین را ازش بگیرم
هرچی ایستادم خبری نشد

یک سوال دیگه اینکه باید با ترن رفت و اونجا یا فرقی نمی کنه

یعنی تو نقشه هم علامت ضربدرش رو نشون نمیده؟ یعنی شاید رفته و تو موندی اونجا.
در ضمن فرقی نمیکنه که با چی بری.
واسه ماشین هم اگه دیدیش و خواستی مخفیانه عمل کنی ماشین رو تعقیب میکنی که میبره و یه جا پارک میکنه که میری میدزدیش
(البته خیلی طول میکشه)

محمد نامدار
23-10-2009, 13:48
یعنی تو نقشه هم علامت ضربدرش رو نشون نمیده؟ یعنی شاید رفته و تو موندی اونجا.
در ضمن فرقی نمیکنه که با چی بری.
واسه ماشین هم اگه دیدیش و خواستی مخفیانه عمل کنی ماشین رو تعقیب میکنی که میبره و یه جا پارک میکنه که میری میدزدیش
(البته خیلی طول میکشه)

علامت ضربدر هست ولی طوری نمیشه

don mohsen
24-10-2009, 10:21
خوب محمد مجبوري ماشين رو بدزدي؟؟؟!!!يك ماشين سريع از خيابون بدزد بعد ببر در خونه پالي و يك بوق بزن اون مياد...

Gregar
24-10-2009, 18:20
خوب محمد مجبوري ماشين رو بدزدي؟؟؟!!!يك ماشين سريع از خيابون بدزد بعد ببر در خونه پالي و يك بوق بزن اون مياد...

راست میگه. ماشین اصلا مهم نیست. هر ماشینی باشه میتونی باهاش فرار کنی.اون المانیه خوبه.

yahya006
09-12-2009, 01:03
سلام

من در مرحله 4 (هتل بيرون شهر يا همون پمپ بنزين) مشكل دارم آخرش كه يارو پولارو ورمي داره مي ره كه بايد بكشمش. تا از در مياد بيرون سوار ماشين مي شه در ميره. هر چي هم با مسلسل مي زنم نمي ميره. مي شه بگيد چطور بايد بكشمش ؟

مرسي.

grand theft auto
09-12-2009, 13:58
باید با ماشین تعقیبش کنی بعد بزنیش و بکشیش.

Don Thomas
10-12-2009, 08:02
سلام

من در مرحله 4 (هتل بيرون شهر يا همون پمپ بنزين) مشكل دارم آخرش كه يارو پولارو ورمي داره مي ره كه بايد بكشمش. تا از در مياد بيرون سوار ماشين مي شه در ميره. هر چي هم با مسلسل مي زنم نمي ميره. مي شه بگيد چطور بايد بكشمش ؟

مرسي.

سلام
من خودم به این روش عمل می کردم :

ابتدا تعقیبش می کردم و البته در این تعقیب و گریز به یک تونل می رسیم که ممکنه کمی عقب بیافتیم , ولی ناامید نشو , در ادامه بپیچ جلوش ...
زمانی که از ماشین پیاده می شه ببندش به تیر ! :21:

موفق باشی:46:

76107611
28-01-2010, 15:09
سلام دارم می ترکم یکی کمکم کنه
من میرسم به مرحله a great deal/car chase محموله رو سالم حمل می کنم دقیقا جایی رو که تو نقشه نشون می ده میرم
میرم یه جایی که دو تا کامیون پارک کردن و یه ماشین قرمز که دوست منه اونجا پارک کرده و یه یارویی هم اونجا وایساده خوب حالا باید چه کار کنم؟ چند بار هم اونجا رو دور میزنم با ماشین از پله ها بالا میرم خلاصه هر کاری می کنم ولی هیچی نمی شهمحموله سالمه ما سه نفر و یه یاروی دیگه هممون سالمیم ماشین ها هم سالمن چه کار باید بکنم کمکم کنید.

mmm88
30-01-2010, 10:13
سلام کسی بازی mafia 2 رو دیده؟

76107611
30-01-2010, 23:44
چرا هیشکی جواب نمی ده؟
من میرسم به مرحله a great deal/car chase محموله رو سالم حمل می کنم دقیقا جایی رو که تو نقشه نشون می ده میرم
میرم یه جایی که دو تا کامیون پارک کردن و یه ماشین قرمز که دوست منه اونجا پارک کرده و یه یارویی هم اونجا وایساده خوب حالا باید چه کار کنم؟ چند بار هم اونجا رو دور میزنم با ماشین از پله ها بالا میرم خلاصه هر کاری می کنم ولی هیچی نمی شهمحموله سالمه ما سه نفر و یه یاروی دیگه هممون سالمیم ماشین ها هم سالمن چه کار باید بکنم کمکم کنید.

Don Thomas
01-02-2010, 05:30
چرا هیشکی جواب نمی ده؟

سلام:10:

شما لطف کنید و مرحله رو یک بار دیگر از اول اجرا کنید ...
زمانی که محموله رو دریافت می کنید باید پالی با شما باشد و به محل انبار بروید . احتمالا دوست شما سوار ماشین نیست ( پالی )

76107611
01-02-2010, 07:57
چرا سوار شده دو نفریم تو ماشین اون یکی دوستم هم با ماشین قرمز میاد که سه نفریم
100 بار هم تا حالا از اول رفتم ولی هیچ

havas_1980
01-02-2010, 12:53
چرا سوار شده دو نفریم تو ماشین اون یکی دوستم هم با ماشین قرمز میاد که سه نفریم
100 بار هم تا حالا از اول رفتم ولی هیچپیشنهاد می کنم پچ بازی رو از آدرس زیر بگیرین و نصب کنین.
شاید مشکلتون حل شد...

76107611
02-02-2010, 10:56
به جون مادرم دانلود نمیشه صبح تا حالا سعی کردم دانلودش کنم نشد که نشد اگه امکانش هست برو تو 4 shared یا mediafire یا جای دیگه اپ کن در ضمن طرز کار رو هم بنویس
با تشکر دوست عزیز

Gregar
02-02-2010, 21:14
به جون مادرم دانلود نمیشه صبح تا حالا سعی کردم دانلودش کنم نشد که نشد اگه امکانش هست برو تو 4 shared یا mediafire یا جای دیگه اپ کن در ضمن طرز کار رو هم بنویس
با تشکر دوست عزیز

خوب من دیروز همین مرحله رو دوباره رفتم

از در گاراژ که میای بیرون تا دم انبار یه ماشین گانگستر دنبالت میکنه . وقتی به انبار میرسی اگه قبلا کشتیشون که مرحله تمومه ولی اگه تا دم انبار دنبالت کردن از ماشین میای بیرون و میکشیشون تا تموم شه . یادم نیست که با پالی صحبت کردم یا نه .

76107611
03-02-2010, 10:17
دوست عزیز havas 1980 فایلها رو دانلود کردم یکی که حجمش کمتر بود رو اجرا کردم ولی هیچ اتفاقی نیافتاد و روال عادی بازی ادامه یافت دومی که 17 مگابایت بود اصلا اجرا نشد و هنگام اجرا پیام اخطاری داد بدین شرح:
registery entry not found!
!mafia is not installed
can not apply patch!
gregar عزیز همهون اول اون یاروها رو کشتم بعد سوار ماشین شدم و با ماشین قرمز که دوستمه به گاراژ رفتیم هیچ اتفاقی نیافتاد هممون سالمیم و هیشکی هم با هیشکی حرف نمی زنه
به نظر شما ایراد از گیم منه؟

Gregar
03-02-2010, 11:29
دوست عزیز havas 1980 فایلها رو دانلود کردم یکی که حجمش کمتر بود رو اجرا کردم ولی هیچ اتفاقی نیافتاد و روال عادی بازی ادامه یافت دومی که 17 مگابایت بود اصلا اجرا نشد و هنگام اجرا پیام اخطاری داد بدین شرح:
!mafia is not installed
can not apply patch!
gregar عزیز همهون اول اون یاروها رو کشتم بعد سوار ماشین شدم و با ماشین قرمز که دوستمه به گاراژ رفتیم هیچ اتفاقی نیافتاد هممون سالمیم و هیشکی هم با هیشکی حرف نمی زنه
به نظر شما ایراد از گیم منه؟

حالا شما این جوری برو ببین درست میشه یا نه

مستقیم برو به سمت انبار تا اون گانگستر ها بیان دنبالت . بزار تا در انبار دنبالت بیان . ولی نزار به ماشین صدمه بزنن .
توی انبار که رفتی پیاده شو و حسابشون رو برس . بعد ببین چی میشه

havas_1980
05-02-2010, 01:44
!mafia is not installed
can not apply patch!
پس پچ رو نتونستین نصب کنین و فقط کرکشو کپی کردین.

نصب نشدن پچ به خاطر پیدا نشدن کلیدهای بازی تو رجیستری ویندوزه. حالا یا ستاپ بازی دستکاری شدست و یا قبلش باید فایل اجرایی بازی, کرک نشده باشه که بتونین پچ رو نصب کنین.

76107611
05-02-2010, 13:51
حالا شما این جوری برو ببین درست میشه یا نه

مستقیم برو به سمت انبار تا اون گانگستر ها بیان دنبالت . بزار تا در انبار دنبالت بیان . ولی نزار به ماشین صدمه بزنن .
توی انبار که رفتی پیاده شو و حسابشون رو برس . بعد ببین چی میشه

نشد هیچ اتفاقی نیافتاد

76107611
05-02-2010, 13:55
حالا چه کار کنم راه حلی نیست؟

Gregar
05-02-2010, 22:32
حالا چه کار کنم راه حلی نیست؟

نکنه نسخه فارسیش رو داری . اگه اونجوریه که طبیعیه :27:

میخوای سیوش رو بهت بدم

76107611
06-02-2010, 13:37
موقع نصب فارسی بود اما گیم خودش از همون اول کلا انگلیسی بوده و هست.
اگه سیو داری بده

Gregar
07-02-2010, 13:41
شماره اخرین سیوت رو بگو تا بعدیش رو بزارم

__Genius__
19-02-2010, 20:04
بعد از سالیان دراز دوباره مافیا رو نصب کردم ، تمام مراحلش رو رفتم منتها توی Freeride extreme اون مرحله ای که باید کامیونی که داخلش بمب کار گذاشته رو رد کنم ، نمیتونم ، هر کاری که میکنم نمیشه ، راهی دارید ؟

Gregar
19-02-2010, 22:00
بعد از سالیان دراز دوباره مافیا رو نصب کردم ، تمام مراحلش رو رفتم منتها توی Freeride extreme اون مرحله ای که باید کامیونی که داخلش بمب کار گذاشته رو رد کنم ، نمیتونم ، هر کاری که میکنم نمیشه ، راهی دارید ؟

کدوم یکی ؟
اونی که با تصادف کردن منفجر میشه یا اونی که با پایین اومدن سرعت منفجر میشه ؟

__Genius__
21-02-2010, 16:09
همونی که با پائین اومدن سرعت منفجر میشه ، سخت ترین مرحلش هست .

persiamix
17-03-2010, 19:45
freerdie extreme کجاس دیگه ؟؟؟ مگه یه free ride نداره که مسافر میزنی و افراد مافیایی میکشی و پول جمع میکنی ؟

Gregar
17-03-2010, 21:42
freerdie extreme کجاس دیگه ؟؟؟ مگه یه free ride نداره که مسافر میزنی و افراد مافیایی میکشی و پول جمع میکنی ؟

یکی دیگه هم داره که توش 15 نفر ادم سفید پوش که تو شهر مخفی شدن رو باید پیدا کنی تا ازشون ماموریت بگیری و در صورت انجامش یه ماشین عجیب غریب جایزه میگیری

18-03-2010, 17:50
آقا اين ماشيني كه منفجر ميشه اصلا چه سرعت بگيري چه نگيري دو ثانيه يه بار ميتركه
من كه اصلا سوارش نميشم شروع به منفجر شدن ميكنه

matias _ adler
11-09-2010, 17:07
سلام دوستان . چند وقت پیش من بازی مافیا رو خریدم و نصب کردم . تا اخرش هم درست نصب شد
بعد اومدم بازی کردم. بازی خوبی بود و چند مرحلشو رفتم که یهو یه مشکلی برام پیش اومد .
دوستان اون مرحله که اقای سالیاری گفت که بریم ماشین مسابقه رو بدزیدم و ببریمش تا تعمیرکار اونو
نگاه کنه و چند وسیلشو کش بره ( همون مراجل ابتدایی بازی ) بعد من رفتم پیش اقای نگهبان پیست
اتومبیل رانی و باهاش حرف زدم و اون منو پیش ماشین برد . رفتم طرفش وقتی سوار شدم موتور
ماشین روشن شد اما هرکاری کردم راه نمیرفت !!! باوجود اینکه زمان مرحله هم میگذشت و ماشین
هم روشن بود هرکاری کردم نتونستم حرکتش بدم . فکر کردم مشکل از نصبه پس یه بار دیگه
توی لپ تاپ با اخرین سیستم های روز نصب کردم ولی باز هم همین جوری بود !!! مارک سی دی هم
ماگما سافته و من هرچی از این مارک سی دی میخرم مشکلی درش پیش نیومده بود .
حالا راهکار چیه ؟/ اینم قسمتی از مرحلست ؟/ زودتر کمک بکنین ...

sepand_salehi
11-09-2010, 22:24
سلام دوستان . چند وقت پیش من بازی مافیا رو خریدم و نصب کردم . تا اخرش هم درست نصب شد
بعد اومدم بازی کردم. بازی خوبی بود و چند مرحلشو رفتم که یهو یه مشکلی برام پیش اومد .
دوستان اون مرحله که اقای سالیاری گفت که بریم ماشین مسابقه رو بدزیدم و ببریمش تا تعمیرکار اونو
نگاه کنه و چند وسیلشو کش بره ( همون مراجل ابتدایی بازی ) بعد من رفتم پیش اقای نگهبان پیست
اتومبیل رانی و باهاش حرف زدم و اون منو پیش ماشین برد . رفتم طرفش وقتی سوار شدم موتور
ماشین روشن شد اما هرکاری کردم راه نمیرفت !!! باوجود اینکه زمان مرحله هم میگذشت و ماشین
هم روشن بود هرکاری کردم نتونستم حرکتش بدم . فکر کردم مشکل از نصبه پس یه بار دیگه
توی لپ تاپ با اخرین سیستم های روز نصب کردم ولی باز هم همین جوری بود !!! مارک سی دی هم
ماگما سافته و من هرچی از این مارک سی دی میخرم مشکلی درش پیش نیومده بود .
حالا راهکار چیه ؟/ اینم قسمتی از مرحلست ؟/ زودتر کمک بکنین ...

احتمالا مشکل از کرکه. تو سایت gamecopyworld.com (اگه براتون هیتلر نیست یا می تونید از هیتلرشکن استفاده کنین) کرکشو دانلود کنید.

---------- Post added at 11:24 PM ---------- Previous post was at 11:22 PM ----------

همونی که با پائین اومدن سرعت منفجر میشه ، سخت ترین مرحلش هست .

شما سعی کن با سرعت مجاز یا حداکثر 50 برونی (واحدشو یادم نیست). سر پیچ ها هم سعی کنید که دور زیادی بگیرید. پاتونو هم تو پیچ ها بزارید تو گاز. یه جا هم مجبور می شید که از سربالایی بالا بروید. (همون تونلی که از زیر رودخونه می گذره) پس قبل از سربالاییش سرعتتونو زیاد کنید تا موقع سربالایی دچار افت سرعت تا زیر 35 واحد نشوید.

matias _ adler
12-09-2010, 06:50
سلام .
ممنون اقا سپند . سایت برام بدون فیلتر باز شد . عجب سایت توپی بود اما چون انگلیسی بود من
نتونستم کرک رو پیدا کنم . خیلی تو هم بود . حالا میشه من یه راهنمایی بکنید ؟؟
راستی این کرک رو از خود سی دی نمیتونیم نصب بکنیم ؟؟
یه خواهش دیگه هم که اگه ترینر اصل و ساده هم برای این بازی داریین به من بدین ممنونتون میشم .
واقعا گل هستید .

nafshin
02-10-2011, 13:04
توی کامپیوتر من برای s دو کار نوشته بود کار نمی کرد من اونو عوض کردم کار کرد راستی از اونجا بر نمی گرده

سلام... سوالی دارم ازت.... شما گفته بودی که دکمه S در کامپیوترت چند کار رو انجام میده و وقتی خلاصش کردی و دکمه آزاد شد تونستی با تفنگ زوم کنی و از دکمه S استفاده کنی. اما تکلیف من چیه که به قول معروف دکمه S در کامپیوترم تنها یک کار رو انجام میده. تو تنظیمات که نگاه کردم دیدم هر دکمه ای یک کار رو انجام میده و با ترفند شما نمیشه زوم کرد... البته من جای دکمه S رو با دکمه مثلا D عوض کردم اما راهی برای زوم کردن اسلحه پیدا نکردم... تو دقیقا چیکار کردی که موفق شدی؟

چاره چیه؟

PUDEL
30-01-2014, 16:54
فقط باید فرار کنی. همین

PUDEL
30-01-2014, 17:03
من اون مرحله رو رد کردم
باید بری بالا و از بالاترین جاده بری تا مقصد. فقط حواست باشه نباید زیر 30 کیلومتر در ساعت بری