PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : Call of Juarez: The Cartel

Spaniuly
08-02-2011, 00:11
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Call of Juarez: Cartel

شناسنامه بازی

عنوان : Call of Juarez: The Cartel
ژانر : اول شخص - شوتر اکشن
سازنده و توسعه دهنده : Techland
ناشر : Ubisoft
تاریخ عرضه : تابستان 2011
پلتفورم ها : XBox360,PS3,Windows PC
قابلیت بازی آنلاین : TBA
رتبه سنی : Mature

باکس شات بازی

مقدمه

بازگشت به غرب وحشی تجربه ای دیگر در رکاب بازی جدید وسترن. تجربه ای متفاوت از غرب وحشی این بار در خارج از کانزاس و ایلات لاتین نشین و مکزیک غرب وحشی این بار در کالیفرنیا و شهر لس آنجلس. بار دیگر جنگ های رو در روی گاو چران ها در راه است. تجربه دوئل های رو در رو در محیط مدرن غرب یک بار دیگر انتظار طرفداران بازی های وسترن را می کشد با عنوان جدید یوبی سافت و تچلند یعنی Call of Juarez: Cartel.

کمپانی گیم سازی تچلند

شاید پس از گذشت 8 سال از ظهور کمپانی تچلند دیگر نیازی به معرفی این شرکت لهستنانی نباشد چرا که در سال 2009 تچلند با محصول پر سر و صدای خود یعنی Call of Juarez: Bound in Blood نامش را بر سر زبان ها انداخت و پس از آن بود که تچلند به عنوان یک دیویلوپر موفق در اروپا شناخته می شود. این کمپانی با ساخت عنوان ریسینگ FIM Speedway Grand Prix در سال 2003 استارت کار خود را زد و تا بیش از 10 عنوان را ساخته که فقط 9 عنوان عرضه شده است. جزیره مرده و Chrom 2 از جمله بازی های ساخته این کمپانی بودند که هرگز عرضه نشدند! تاکنون تمامی بازی هاس ساخته این کمپانی ریسینگ و اول شخص شوتر بوده که عنوان اخیر نایلد بوده که رد پای بدی از خود به جای نگذاشت. جدیدترین محصول تچلند عنوانی نیست جز : Call of Juarez: Cartel

معرفی بازی Call of Juarez: Cartel

یوبی سافت نسخه سوم از سری بازی Call of Juarez رو با عنوان کارتل (اتحادیه صاحبان مشاغل مشابه) رو نمایی کرد و تابستان 2011 رو برای عرضه رسمی این بازی برای کنسول های نکست ژن و PC مقرر کرد. سازنده لهستانی این سری تچلند پس از موفقیت چشمگیر نسخه دوم (مرز در خون) بار دیگر تصمیم گرفته در محیط غرب وحشی داستان را پیگیری کند و البته این بار در غرب مدرن. که این برای بسیاری از طرفداران داستان بازی سوالاتی را ایجاد کرده که چگونه داستان Ray کاراکتر اصلی داستان را به عصر نوین پیوند خواهد داد؟ یا چگونگی به تصویر کشیدن یک گاو چران مدرن! و اینکه هنوز هم کاوبوی های وسترن هنوز هم در ایلات یوتا یا آمریکای مرکزی وجود دارند که بخواهم داستانی برای آنها در نظر بگیریم یا خیر؟ آنچه پر واضح هست تعداد کثیری از دنبال کنندگان این سری از خبر رونمایی بازی آن هم در محیط وسترن جدید شوکه شده اند.

اما آنچه از سوی تچلند وعده داده شده این است که پلیر ها بر خلاف دو نسخه قبل از محیط خاص خوآرز در مکزیکو به محیطی جدید در لس آنجلس واقع در کالیفرنیا نقل مکان خواهند کرد تا تجربه ای جدید از حضور در یک محیط متفاوت را احساس کنند.
مدیر برنامه های یوبی سافت برای آنونس بازی یعنی کارولاین استونس در متن اعلام خبر رونمایی بازی تاکید کرده که این بازی شوتر اول شخص حاوی ژانر اکشن با داستانی فوق العاده قوی و همینطور کاراکتر های جالب و دوست داشتنی و امکانات و اختیارات فراوان در گیم پلی بازی خواهد توانست جوابگوی گیمر های علاقمند باشد. ولی این جملات از سوی مدیر برنامه های آنونس بسیار ظبیعی و مبرهن است و باید جزئیات بیشتری پیرامون این بازی در دسترس قرار گیرد تا مشخص شود که آیا عنوان کارتل می تواند موفقیت و مقبولیت Bound in Blood را تکرار کند یا خیر؟

در هر حال پس از استقبال و موفقیت های عناوین قبلی و همینطور ظهور ابر گیمی مانند رستگاری سرخپوست مرده که محصول بی همتای راک استار است. امیدواری فراوانی برای استقبال از یک گیم غرب وحشی در سازندگان بازی ایجاد شده. البته باید قبول کرد که این بار کار تچلند در متقاعد کردن طرفداران این سبک بسیار سخت شده طبق گفته های کارولاین استیونس تجربه بازی کارتل به مثابه تجربه کردن کوچکترین جزئیات غرب وحشی در عصر مدرن می باشد و تمامی اموری که میشود با قرار گرفتن در چنین محیطی اجرا و پیاده کرد.

اولین نسخه بازی با عنوان Call of Juarez برای پلتفورم PC در سال 2006 و سپس برای پلتفورم XBOX در سال 2007 عرضه شد در واقع یک پورت از PC به ایکس باکس محسوب می شد!
پس از آن نسخه Call of Juarez : Bound in Blood در سال 2009 برای کنسول های نکست ژن و PC عرضه گردید و توانست در میان عناوین برتر 2009 حرف های زیادی برای گفتن داشته باشد.

نسخه سوم سری فریاد خوآرز در تابستان سال جاری برای کنسول های ایکس باکس 360 و پلی استیشن 3 و همینطور ویندوز عرضه خواهد شد.

منابع و ماخذ : گیم لیبرتی ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) , VG247 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]), tothegame ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
تهیه ، ترجمه و تالیف : Spaniuly ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

لطفا در صورت کپی مطالب و استفاده در دیگر وبگاه ها منبع ذکر شود!

amaranth_silent
08-02-2011, 00:36
باید تو مایه های الکی بکش باید باشه 100% ...
ولی فکر نمیکنم دیگه اینجور بازیا چنگی به دل بزنه
از عکساش معلوم از این بازیای بزن بکش برو جلو با کلی بد دهنی فحش و خار مادریه
خداییش تریپشونم خزه:2: مخصوصا سمت راستیه شبیه ممد دیویدیه سره محل:41:ه

amin 2010
08-02-2011, 00:37
ارمین هنوز خبرو نزاشته بودم ، ماشاللاه نقدم نوشتی !دی:
کلا از طرفدارای پر و پا قرص این بازیم اما یه ذره از این قضیه مدرنیزه شدن بازی میترسم . در ضمن دیگه خبری از برادرای عزیز ما نیست !!

R.P.G
08-02-2011, 01:00
آرمین
پلتفورم ها : XBox360,PS3,Widows PC
:دي + تشکر بابت تاپیک

باید تو مایه های gta باشه 100% ...
لطفاً آرامش خود را حفظ بفرمایید . . .
از رو دو عکس نه میشه تشخیص داد بازی خوبه نه بد.

vahidgame
08-02-2011, 04:11
مرسی آرمین
خوشم میاد همیشه سرعت عملت بالائه و بازی تا آنونس میشه تاپیکشو می زنی :31:
من کلا از این سری خوشم میاد یکی از بهترین بازی های وسترن بودش
در مورد این شماره هم فعلا نمیشه خیلی نظر داد چون ازش خیلی اطلاعات نیومده
ولی مدرن شدن بازی خیلی جالب و عجیبه!

Spaniuly
08-02-2011, 09:20

صحبت اینه که وسترن هست دیگه بعد از CoJ: BiB و RDR حالا دیگه ما که از قبل مرده سبک وسترن بودیم هیچ اونایی که نبودن هم فن این سبک شدن.
نه اتفاقا شما نسخه های قبلی رو بازی می کردی این حرف ها رو نمی زدی. تریپش خز نیست چون توی سال های اخیر ما بازی FPS با موضوع غرب وحشی نداشتیم تازه اینم که الان توی کالیفرنیاس نه کانزاس!

ارمین هنوز خبرو نزاشته بودم ، ماشاللاه نقدم نوشتی !دی:
کلا از طرفدارای پر و پا قرص این بازیم اما یه ذره از این قضیه مدرنیزه شدن بازی میترسم . در ضمن دیگه خبری از برادرای عزیز ما نیست !!
نه اتفاقا من برعکس خوشحالم گرچه ممکنه داستان رو تحت تاثیر قرار بده ولی می تونه جالب باشه. این اولین تجربه مدرن شدنه.(اشاره می کنم به CoD 4 که توی اولین تجربه جنگاوری نوین به قدری موفق بود که هنوز هم بهترین نسخه CoD ازش یاد میشه) البته قبول دارم نمیشه به این هم تعمیم داد ولی هرچی باشه تجربه جدیده. من مطمئنم نخواسته با ارائه محیط کلاسیک وسترن خودش رو در کنار غولی به اسم RDR قرار بده یه جورایی تچلند از رقابت با محیط غنی وسترن RDR در رفته.

آرمین
پلتفورم ها : XBox360,PS3,Widows PC
:دي + تشکر بابت تاپیک

لطفاً آرامش خود را حفظ بفرمایید . . .
از رو دو عکس نه میشه تشخیص داد بازی خوبه نه بد.

ممنان عزیز جان اصلاحیدیه ام پسریه :31:

مرسی آرمین
خوشم میاد همیشه سرعت عملت بالائه و بازی تا آنونس میشه تاپیکشو می زنی :31:
من کلا از این سری خوشم میاد یکی از بهترین بازی های وسترن بودش
در مورد این شماره هم فعلا نمیشه خیلی نظر داد چون ازش خیلی اطلاعات نیومده
ولی مدرن شدن بازی خیلی جالب و عجیبه!

مونده چه بازی آنونس بشه وحید جون! هر بازی بلافاصله بعد آنونس ارزش وقت گذاشتن و پیش نمایش نویسی نداره :46: موفق باشی جیگر:10:

mosolim
08-02-2011, 10:06
سلام
مرسی از تاپیک و اخبار این بازی پر طرفدار. این سری بازی ها یکی از بهترین ip های وسترنه.
البته نمی دونم اسمه این شماره رو میشه وسترن گذاشت یا نه. باید دید با توجه به گیم پلی فوق العاده این بازی ها و
شرکت خوبی مثل تاچلند چه چیزی از آب در میاد. من بش امیدوارم با اینکه از وسترن خارج شده.

hosseincode2008
08-02-2011, 11:49
ایول سرعت عمل آرمین !
اگه این تکلند این پروژه Nail'd رو بیخیال میشد و بعد از BIB میرفت مستقیم سر این بازی اوضاع خیلی بهتر بود . بازی سازی هم تو لهستان خیلی خیلی پیشرفت کرده ، از این شرکت بگیر تا پیپل کن فلای و بازی ویچر و ...
باکس شات بازی رو هم یوبی سافت گذاشته:

mohammad_twe
08-02-2011, 12:32
اون 2 تا برادر جنگ جو و مبارز کوشن پس ؟؟ خبری ازشون نیست ؟؟ دورانی داشتیم با اونا,اما مدرن شدن به نظر من باید جالب باشه ! اونم با این سبک بازی .

resident_evil
08-02-2011, 13:35
ولی به نظر من مدرن شدن بازی وسترن نمیتونه جالب باشه : دی
البته اگر اسلحه های همون دوران هم رو هم در بازی قرار بدن من مشکلی ندارم .
بازوکا هم در بازی موجود میباشد ؟ : دی
البته دوئل با Desert Eagle میتونه جالب باشه !

masoud93
08-02-2011, 14:30
ممنون بابت تاپیک ...

من عاشق نسخه های قبلی این بازی هستم.

Davood_titan
08-02-2011, 14:35
عاشق دوئل کردنشون تو بازی ام

B.3.S.T
08-02-2011, 14:41
اشتباه می کنید دوست عزیز...

ژانر : اول شخص - شوتر اکشن

Spaniuly
09-03-2011, 22:53
Call of Juarez: The Cartel Announcement Trailer

حدود شش روزی از انتشار این تریلر زیبای نود ثانیه ای میگذره... واکنش هایی نسبت به این تریلر بوده و خیلی از کارشناسان بازی ادغام یک داستان با تم غرب وحشی صده های پیشین و با عصر حاضر ایده جدیدی خوندن و برخی هم این سوژه رو جالب ندونستند ولی اونچه که اهمیت داره نظر گیمرها و منتقدین بزرگ بازی هست که بایستی در مورد داستان و گیم پلی بازی نظر بدن ولی برای من که با هر دو نسخه قبلی بازی حال کردم دیدن این تریلر لذت بخش هست... هیجان بازی توی این تریلر بالاست و شما شاهد صحنه هایی پر هیجان هستید که خود به خود شما رو به سمت خودش می کشونه شما رو دعوت به دیدن این تریلر می کنم امیدوارم مورد توجهتون قرار بگیره

با تشکر از حامد ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])عزیز بابت اطلاع رسانی انتشار تریلر...

لینک مشاهده تریلر ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] eos%2F51559%2FCall-of-Juarez-The-Cartel-Announcement-Trailer-%2F)

دانلود تریلر ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] Fvideo%2F6301799%2F)
(ملزوم داشتن اکانت گیم اسپات)

Spaniuly
15-03-2011, 23:27
شات های جدیدی از بازی در سایت g4tv منتشر شده که البته مربوط به اولین پیش نمایش منتشر شده در این سایت هست. سعی می کنم هر چه زودتر متن این پیش نمایش رو به فارسی روان ترجمه کنم و در اختیارتون بذارم

Killzone2
28-03-2011, 14:21
تصاویری از گیم پلی بازی منتشر شده :

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

Layken
29-04-2011, 16:34
تاریخ دقیق انتشار بازی زده شد...

Jun 28, 2011

mohammadaliarmin
30-04-2011, 12:20
من که تا حالا هر دو قسمت قبلی رو بازی کردم
و خیلی هم باهاشون حال کردم
مخصوصا شماره یک خیلی باحال بود
فقط خدا کنه بازی تاخیر نخوره
فقط یه سوال شخصیت های بازی با
شخصیت های قبلی هیچ نسبتی ندارن؟؟

Erfan.
30-04-2011, 17:51
من شماره یک رو بازی نکردم... ولی شماره 2 یکی از زیبا ترین گیم های FPS بود... امیدوارم روی این هم حسابی کار کنن تا عنوان خوبی بشه!

taghdirrr
25-05-2011, 01:24
این بازی اینطور که نشون میده از سبک کابوی درومده.

Layken
03-06-2011, 22:44
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]**[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]**[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]**[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]**[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]**[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]**[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

gap
08-06-2011, 22:32
تمام چیزهایی که باید درباره Call of Juarez : The Cartel بدانید...

خب،میدونید که نسخه جدید،سری Call of Juarez که تماما در نسخه های قبل به غرب وحشی در قرن 19 میلادی میپرداختند،تا حدود 1 ماه دیگر انتشار خواهد یافت....اما در این نسخه،تمامی ویژگی های و جوانب بازی از قرن 19،که در نسخه های قبل شاهدش بودیم...تاخت و تاز در بیابان ها و صحرا ها...هفتیر کشی و کشت و کشتار در طبیعت (!) غرب وحشی و.... رو باید کنار بگذاریم و آماده انتقال و پرشی ناگهانی به دوران جدید و به شهر زیبای Los Angeles باشیم...دور از صحراهای جنوب غربی و ویژگی های اون دوران...بله...نسخه جدید این بازی،کاملا تغیر یافته و شما را در دوران جدید آمریکا،به پرداختن به همان هفتیرکشی ها،از بین بردن خلاف کاران،تاخت و تاز،البته با ماشین و.... دعوت میکند...اسب خود را کنار بگذارید،زیرا در Los Angeles قرن 21م میلادی،نیازی به وی نخواهید داشت.... بازی دارای 3 شخصیت اصلی و منحصر بفرد می باشد.The Cartel دارای گیم پلی جدید،مکانیک جدید،فیزیک جدید و .... میباشد،این نسخه انقلابی را در سری بازی های Call of Juarez برپا خواهد کرد.

یه لحظه صبر کن،یعنی نسخه جدید بازی در دوران جدید و مدرن هستش؟؟!
بله...آماده باشید برای جنگ های خیابانی جدید،درگیری هایی که بر سر مواد مخدر صورت میگیره و تمامی جنبه های منفی و خلاف کاری هایی که در شهر ها و مناطق پرخطر جنوب غربی صورت میگیره....البته ایندفعه دیگه خبر از اسب شما نیست،شما در دنیایی مدرن خواهید بود....با ماشین های مدرن،اسلحه های مدرن و صدالبته،درگیری ها و مبارزات مدرن تر....شما در این بازی در نقش 3 کاراکتر،که هر کدام از آن ها دارای ویژگی های خاصی میباشد بازی خواهید کرد...یکی از آن ها،یک مامور FBI*1 ، دیگری ماموری با قدرت فن بالا و بازجویی بسیار سریع،که در DEA*2 کار میکند...و دیگری نیز افسر LAPD*3 میباشد،کسی که از گذشته های دور با سری Call of juarez رابطه دارد...این 3 کاراکتر در کنار یکدیگر و با همکاری یکدیگر داستان بازی را طی خواهند کرد.

خب...آیا میشه امید داشت تا حتی یک سری از نشانه های نسخه های قبل رو تو بازی ببینیم؟منظورمو میفهمی که....اسب و بیابان های غرب وحشی و.....
...نمیدونم خوشحال میشی یا نه،اما در حقیقت نه....با عوض شدن داستان بازی و پریدن به دورانی جدید...دوران مدرن....خب...به نظرم دیگه خبری از اسب و اونجور هفتیر کشی ها نخواهد بود...البته،بازی کاملا سعی کرده تا با محیط جذاب و جدید خود،به شما تجربه ای جدید از این بازی ارائه دهد....میدونی...تمامی تلفن ها،اسحه ها،وسایل نقلیه...خونه ها...و.....همگی به طور وحشتناکی تغیر کردن!!باور کن!تکنولوژی همه جارو فرا گرفته....امیدوارم مخالف تکنولوژی نباشی....

خب...آیا اصلا تو بازی Co-op وجود داره؟یعنی میشه مثلا با دوستم بازی کنم؟آنلاین یا آفلاین....میشه یا نه؟!
دعوا که نداری....چرا میزنی؟:دی مطمئنا در بازی قابلیت Co-op خواهد بود...آخه 3 تا شخصیت مختلف با 3 کار مختلف و خصوصیات مختلف....داستان بازی با هر 3 این شخصیت ها قابل پیگیری هستش...با اینکه هر کدوم از اونها انگیزه متفاوتی دارن،اما خب...برای هدفی مشترک با هم همکاری میکنن و با هم روبروی دشمناشون می ایستن...میدونی که چی میگم؟
طوری که سازنده بازی گفته،برای کامل کردن داستان بازی،باید با هر 3 شخصیت بازی رو ادامه بدی....خب طبق گقته ها مثل اینکه هر شخصیت از یک زاویه داستان رو کامل میکنه و یکسری از ابهامات رو برطرف میکنه...
همچنین گفته شده که هر شخصیت یک سری راز برای خودش داره و نمیخواد گذشته اش برای بقیه همکارانش روشن بشه....حتی در طول بازی هر شخصیت خاص،یک سری ماموریت فرعی دریافت میکنه،که فقط مخصوص اون کاراکتر هست و برمیگرده به مسائل شخصی خودش.....در این وضعیت بحرانی،نباید به هیچکس،حتی دوستان خودت اعتماد کنی...اگر اونا تو رو در حین مامورین ببینن،خب....متاسفانه باید بگم ماموریتت با شکست روبرو میشه...
میگم که....به نظر تو چه چیزی Cartel رو با بقیه بازیهای این سبک متفاوت کرده؟
اینم سوالی هست که میپرسی تو؟من داشتم از اول چی میگفتم بهت؟:دی مطمئنا اینکه میتونی در نقش 3 کاراکتر مختلف قرار بگیری....ماشین های مدرن...زندگی مدرن....مبارزه با قاچاق ماشین و...... همگی این بازی رو 180 درجه با 2 نسخه قبلی متمایز کرده....
میگم که،چرا 180 درجه؟چرا 360 درجه نباشه؟
اینو برو از معلم هندسه خودت بپرس...iq اگه مثلا تو دایره مختصاتی،از آلفا 0 شروع کنی و به 180برسی،اگر دقت کنی کسینوس و سینوس در این 2 نقطه کاملا بر عکس هستند....حالا بیا و از 180 ببر 360،یکی نمیشه؟به نظرت 360 درجه کل محیط دایره نیست؟.....
حالا میشه بگی کسینوس و سینوس چیه؟
بیخیال....
این بازی که داشتی ازش صحبت میکردی،اسمش چی بود؟کی میاد بیرون؟ اصلا چه پلتفرم هایی رو ساپورت میکنه؟ سبکش چیه؟برای سن من مناسبه؟
اسمش که Call of Juarez : The cartel هست....طبق برنامه ریزی ها و گفته ها 19 جولی امسال منتشر میشه....مولتی پتلفرم هستش....ناشرش ubisoft هست...سازندش Techland هست که یک شرکت لهستانی هست....حدود 60$ قیمتشه...و سبکش هم اول شخص شوتر هستش....و درجه سنی بازی هم،Mature هست...

منبع:
IGN
ترجمه : GAP (NOBLE SOT)
کپی رایت این ترجمه بر میگرده به:
VGF247.COM
FA.VG247.COM

*1:
تقریبا همون اداره تحقیقات فدرال هست( مال کارگاه ها و اینجور چیزا)
*2:
سازمان مبارزه با مواد مخدر:دی:دی
3*:
lapd هم که پلیس لس آنجلس هست...

Leon-117
09-06-2011, 09:00
اصلا امیدی به این بازی ندارم!از شماره قبلی بازی خیلی خوشم اومد ولی احساس میکنم با مدرن شدنش گند زده میشه به بازی!

gap
09-06-2011, 09:07
اصلا امیدی به این بازی ندارم!از شماره قبلی بازی خیلی خوشم اومد ولی احساس میکنم با مدرن شدنش گند زده میشه به بازی!
قربون امضات برم:ایکس :ایکس :دی
معلومه هر کسی همچین بازی رو منتظر باشه،از این خس و خاشاک:دی انتظاری نداره:دی
منم بدم میاد یه همچین سبکی،اول شخص شوتر......باز دوران وسترن کم داریم....اگه به همون دوران بر میگشت جالب تر میشد....

Leon-117
09-06-2011, 09:19
منم بدم میاد یه همچین سبکی،اول شخص شوتر......باز دوران وسترن کم داریم....اگه به همون دوران بر میگشت جالب تر میشد....
به نظرم کلا Ubi یه طرح ریخته گند بزنه به بازی های خوبش!:31:(اینو از کپکام یاد گرفته!)
الان این Brothers in Arms بازیه مثلا؟!

Behnam_o2
10-06-2011, 18:22
حالمون بهم خورد . خب یه اسم جدید رو بازی میزاشتن بازی که کلآ تغییر کرده با یه اسم دیگه میدادن بیرون دیگه!!
تمام حال بازی به قدیمی بودنش بود. مدرن کردن که چی بشه!!!

MobinS
10-06-2011, 19:56
البته همچینم بد نیستا! این بازی درسته که واسه زمانه حاله ولی بازم فضاش فضای وسترن هستش... فضاهاش و محیطش کاملا قدیمی هست و وسترن... بازی که واسه عصر حجر نبوده که ... فوقش فرق زمانیش 150 سال شده ...

amaranth_silent
12-06-2011, 00:02
ما که تو همون پستای اول بازیو پیشبینی کردیم همه ریختن سرمون گفتن حالیت نیست:41:

gap
12-06-2011, 00:35
ما که تو همون پستای اول بازیو پیشبینی کردیم همه ریختن سرمون گفتن حالیت نیست:41:

خداییش تریپشونم خزه[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] مخصوصا سمت راستیه شبیه ممد دیویدیه سره محل[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]ه
شما کلا زدید فاتحه ی بازی رو خوندید با اون پست اولین صفحتون:دی:دی کلا آبروی Ubi رو بردید:دی:دی
کسی نگفت بازی مزخرفه، بازی خوبی خواهد بود....(نه بخاطر اینکه یوبی میزنه،به خاطر مشخصات منتشر شده) که خب البته هر کسی نظری داره در رابطه با این بازی و کاملا محترم هستش....به نظر من میانگین نمرات بازی 84-89میشه از 100.....بازیش جالب باید باشه....مطمئنا متخصصین یوبی سافت ابتدا بازاریابی میکنن تا بفهمن این سبک جدید،آیا فروشی که حداقل به ضرر نینجامه داره یا نه....;)

B.3.S.T
12-06-2011, 13:34
خداییش تریپشونم خزه :2:مخصوصا سمت راستیه شبیه ممد دیویدیه سره محله:41:

همینا رو الان با آخرین تریلرش مقایسه کنید!: دی

vahidgame
12-06-2011, 14:26
هنوز مشخص نیست بازی خراب می کنه یا نه ولی مشخصه که مثل فضاهای بازی وسترن که دیگه نمیشه
اگه فضای بازی مثل قبل بود بهتر بود ولی حالا باید دید از با این فضاها جدید، بازی چه جوری از کار در میاد و ممکنه حتی بازی از یه سری نظر ها پیشرفت هم خیلی خوبی هم داشته باشه
این شرکت های سازنده لهستانی هم تازگی ها دارن خیلی خوب کار می کنن مثل همین شرکت CD Projekt برای ویچر... این Techland هم شرکت کم سابقه ای نیست. بازی هم می تونه مثل دو شماره قبلی خیلی خوب باشه اگه سازنده ها از راه راست منحرف نشن : دی

Killzone2
01-07-2011, 18:16
Call of Juarez: The Cartel

Ubisoft یک سری تصاویر ترکیبی جدید از دو بخش تک نفره و چند نفره منتشر کرد.
برای مشاهده تصاویر به لینک زیر مراجعه نمایید.

منبع:

Erfan.
01-07-2011, 18:20

Ubisoft یک سری تصاویر ترکیبی جدید از دو بخش تک نفره و چند نفره منتشر کرد.
برای مشاهده تصاویر به لینک زیر مراجعه نمایید.

منبع:

نمیدونم چرا با این که زیاد به هم ربطی ندارن این عنوان رو که میبینم یاد L4D2 می افتم!:13::31:

ولی در کل گیم پلی خیلی جالبی داره... نسخه ی قبل هم عالی بود... انتظار میره عنوان خوبی باشه! مخصوصا برای بخش چند نفره...

موفق باشید.

rrtt
06-07-2011, 08:46
اه اه قشنگ به تمام معنا ر...(منظور بازی رو خراب کردن) بابا سبک وسترن چه ایرادی داشت ؟ این سبک بازی ما کم نداریم اما سبک وسترن گیم براش کم هست من با اون محیط قدیمیش بیشتر حال میکردم تا این مدلش با gta فرقی نداره

{sahand}
06-07-2011, 11:21
اینجوری که شما گفتید بازی تو لس آنجلسه ولی تو ویکیپدیا زده مکزیک! تا جایی که من فهمیدم تو هر دوتا شهره، لس آنجلس آمریکا و خوارز مکزیک که دقیقا لب مرز آمریکاست (تگزاس)، تو خشونت های مربوط به مواد مخدر تو این منطقه تو دو سال گذشته 6000 نفر کشته شدن... جالبه که احتمال داره این بازی تو مکزیک بن شه.
بعید می دونم که با یه بازی مثل GTA طرف باشیم، چون فاصله ی بین لس آنجلس و خوارز خیلی زیاده و فکر نمی کنم با open world یا sandbox بودن هماهنگی داشته باشه.
موارد موجود در بازی هم جالبه واسه خودش! دیگه جا نداره!:

Killzone2
07-07-2011, 20:45

Ubisoft ویدئو 7 دقیقه ای عنوان Call of Juarez: The Cartel را منتشر کرد که در آن روند گیم پلی را نشان میدهد و همینطور به صحنه ها و منطقه های مختلف اشاره میشود از جمله کوچه ها و کاباره ها و دیگر مناطق را نشان میدهد.

برای مشاهده ویدئو به لینک زیر مراجعه کنید:

arman.abkar
07-07-2011, 20:53
فروش این بازی در مکزیک کاملا ممنوع شده.

B.3.S.T
11-07-2011, 01:17

Ubisoft ویدئو 7 دقیقه ای عنوان Call of Juarez: The Cartel را منتشر کرد که در آن روند گیم پلی را نشان میدهد و همینطور به صحنه ها و منطقه های مختلف اشاره میشود از جمله کوچه ها و کاباره ها و دیگر مناطق را نشان میدهد.

اینجا هم میتونید ببینید:

بازی به نظرم یک تقلید محض از سری cod شده با اینکه گرافیکش چنگی به دل نمیزنه!همون اولش داره تیر میزنه اسلوموشن میشه خیلی ضایع این پوکه فشنگ ها مثل نقل پرت میشه اینور اونور: دی حتمآ اینو ببینید بعد برید سراغ بازی!
بازی هم چند روز دیگه منتشر میشه

smallfrank
11-07-2011, 10:12
مثل اینکه ورژن PC تاخیر خورد.....

Layken
13-07-2011, 19:31
چند تصویر جدید از بازی
+
همانطور که دوستمون در پست بالایی اشاره کردن نسخه PC بازی در ماه سمبتامبر منتشر خواهد شد.و تاخیر خورده
+

B.3.S.T
13-07-2011, 22:33
کلآ فکر کنم بولشت ترین تابستان این 4-5 سال اخیر باشه!اینم که 2 ماه تأخیر خورد بریم مسافرت تابستون زود تموم شه!: دی

Erfan.
13-07-2011, 22:38
کلآ فکر کنم بولشت ترین تابستان این 4-5 سال اخیر باشه!اینم که 2 ماه تأخیر خورد بریم مسافرت تابستون زود تموم شه!: دی

همه ی بازی های مهم بعد تابستون میان:41: چرا...!:13:

CATALONIA
13-07-2011, 22:56
بیاین فعلا اینو ببینید آروم بگیرید :31:

Call of Juarez: The Cartel’s multiplayer trailer ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

Alireza.M67
14-07-2011, 13:19

عمرا اگه از تابستون پارسال بدتر باشه .
فقط یه بازی توی کل تابستون اومد اونم Singularity بود .
باز حداقل امسال چند تا بازی مونده واسه سرگرم شدن .

xzero
14-07-2011, 13:36
همه ی بازی های مهم بعد تابستون میان:41: چرا...!:13:

واقعا نمیدونی چرا ؟!:31: خب بعد تابستون میان تا اغفالت کنن که درس نخونی دیگه ! ولی گول اینا رو نخوریها ! درس مهمتره !
ولی من گولشون رو میخورم ! :31:

بیاین فعلا اینو ببینید آروم بگیرید :31:

واقعا گرافیکش انقدر ذاغارته یا من چشمام ذاغارت میبینه ! :31:

B.3.S.T
14-07-2011, 16:08
عمرا اگه از تابستون پارسال بدتر باشه .
فقط یه بازی توی کل تابستون اومد اونم Singularity بود .
باز حداقل امسال چند تا بازی مونده واسه سرگرم شدن .

پارسال باز خوبه همون Singularity بود که الحق بازیه ناب و جدیدی بود و داستان قوی هم داشت.
الان از اول تابستون امسال که > (:31:)
این Call of Juarez: The Cartel که اصلآ مشخص نشد به چه دلیل این حرکت رو زد!احتمالآ دیده بقیه نیستن بهش بر خورده زده تو فاز ماه نوامبر و سپتامبر : دی

Leon-117
15-07-2011, 12:25
بازی برای X360 لیک شد.
Region free هم هست.................

Layken
17-07-2011, 22:32
خب امروز بازی رو خریدم.
والا چی بگم...
فکر میکنم از بحث اوردن کابویها به این دوره زمونه و و غیره که بگذریم ..
کلا بازی اصلا نمیدونم رو چه اصولی ساخته شده بود....هیچ المان خاصی نداشت (البته در نیم یک ساعت اول بازی
دویدنش که ارومتر از راه رفتنشون هستش
گرافیکش هم که از Homefront افتضاح تره
کلا بافت نداره
هوش مصنوعی هم نداشت تا اینجا....
رفتیم داخل چادر بمب گذاشتیم یارو رفیقمون واساده بود کنار در چادر انگار نه انگار توش بمب گذاشتیم
فیزیک هم که خدا بده برکت...
فقط و فقط اون ابتدای بازی کمی مجذوبم کرد
3 انتخاب میده سه شخصیت که هر کدوم یک مامور دلوتی هستن از کاراگاه گرفته تا مامور FBi فکر کردم ممکنه هر کدوم از لحاظ داستانی متفاوت باشن
البته شاید جلوتر این طور باشه.
صداگذاریش هم نبود بهتر بود حالا این نظر من تا این جای کار

B.3.S.T
18-07-2011, 01:50
والا چی بگم...
قربون زبونت هرچی تو دلت قولمبه شده بگو: دی

البته در نیم یک ساعت اول بازی
دویدنش که ارومتر از راه رفتنشون هستش
خب خسته نباشن در کل به هر حال زحمتیه که کشیدن و اینم نتیجشه دیگه!
فرق کال آو با متقلداش اینجاها معلوم میشه!
من که از رو تریلر قبول ندارم حکم صادر کنم اینو که دیدم فهمیدم چه خبره همونجا گفتم تر زدن به بازی با کشیدن بازی به سبک جدید!
بهتر که واسه pc تأخیر خورد...کاش اصلآ نیاد: دی

resident_evil
18-07-2011, 18:29
منم یکی از دوستام اصولا هر آشغالی بدیم بازی میکنه اینو زنگ زد گفت نتونستم بازی کنم : دی
دیگه به عمق فاجعه پی بردم

aramesh_61
18-07-2011, 22:12
بابا اونقدرها هم بد نیستا! جدی میگم، منم هر بازی ای رو بازی نمیکنم سختگیرم ولی از این بازی خوشم اومد! گرافیکشم اونقدرها هم بد نیست به نظرم، یه ساعتی بازی کردم لذت هم بردم، امتحانش کنید

mehdi30nema
19-07-2011, 12:51
بچه ها منم بازی را گفتم .
زیاد وقت نکردم بازی کنم ولی راستش اصلا با بازی حال نکردم .
دموی اول بازی خیلی حوصله سربر بود و گیم پلی و گرافیک بازی هم اصلا بهم نچسبید . البته شاید اگه بیشتر بازی نم برام عادی بشه .
ولی هنوز در عجبم که چرا یوبی سافت بازی را از حالت وسترن به مدرن تبدیل کرد. یاد شماره دوم بازی که خیلی عالی بود به خیر .

Abolfazl3007
19-07-2011, 15:05
آقا امروز چتر شدیم خونه دایی 2-3 ساعت بازی کردم
بازی واقعا عالیه :8:
با شخصیت هاش خیلی حال میکنم کلا بازی تیریپ مشتی داره
گرافیک هم خوب و در بعضی جاها خیلی خیلی عالی بود
گیم پلی بعد از نیم ساعت خیلی روون و مشتی شد
داستان هم که برای این سبک زیاد هم هست !
بازی کنید از دست ندین - منم که خودم باید صبر کنم تا pc بیاد تمومش کنم :41:

WELCOME TO THE NEW WILD WEST

aramesh_61
19-07-2011, 16:45

تایید میشه

ali_disslove
19-07-2011, 17:51
راسته میگند برا pc تاخیر خورده ؟

آخه زمان عرضه pc انگار 1 یا 2 روز دیرتر بود -نمیدونید تا کی تاخیر خورده >؟

نسخه های قبلیش که خیلیییی قشنگ بود اصلا یه سبکی بود واسه خودش

B.3.S.T
19-07-2011, 18:12
راسته میگند برا pc تاخیر خورده ؟

آخه زمان عرضه pc انگار 1 یا 2 روز دیرتر بود -نمیدونید تا کی تاخیر خورده >؟

نسخه های قبلیش که خیلیییی قشنگ بود اصلا یه سبکی بود واسه خودش

رفت واسه شهریور!

Hirad HRD
20-07-2011, 21:48
دوستانی که بازی رو کردن این سه تا کاراکتر چیه با هرکدومشون بازی کنیم یه داستانه یا نه در هر مرحله میتونیم یکیرو انتخاب کنیم اگه میشه بگین ما هم بریم سر بازیمون ممنون:8:

mohammadaliarmin
20-07-2011, 22:04
امتازات بازی تا الان
IGN: 4.5
EUROGAMER:6
VIDEOGAER:5
مثل اینکه با یه شاهکار طرفیم
:41:
جالبه IGN به دوک نوکم 5.5 داده بود:13:

aramesh_61
21-07-2011, 08:14
آقا من چند ساعتی بازیش کردم، چندین تا مرحله رو هم رفتم جلو، حرف قبلیمو پس میگیرم، بازیه بیخودیه !

Abolfazl3007
21-07-2011, 10:53
امتازات بازی تا الان
IGN: 4.5
EUROGAMER:6
VIDEOGAER:5
مثل اینکه با یه شاهکار طرفیم
:41:
جالبه IGN به دوک نوکم 5.5 داده بود:13:

به قول همون دوک برای منتقدا : EAT SHIT AND DIE !

خوبیش اینه که حتما لازم نیست 2 تای قبلی رو بازی کرده باشین بازم میتونین اینو بازی کنین

Alireza.M67
21-07-2011, 12:12
دوستان این بازی رو میشه به صورت Split-screen دونفره انجام داد یا بخش دونفره ش فقط آنلاینه ؟

Dante May Cry M
22-07-2011, 08:11
آقا بازی نسبت به 1 اش چه مزیت هایی داره؟؟

mehdi30nema
22-07-2011, 08:31
بچه ها اوایل بازی یک جا که باد دو تا هلیکوپتر را با آر پی جی بزنیم چه جوری هست ؟ من هر کاری میکنم نمیشه .

MobinS
22-07-2011, 09:15
دوستانی که بازی رو کردن این سه تا کاراکتر چیه با هرکدومشون بازی کنیم یه داستانه یا نه در هر مرحله میتونیم یکیرو انتخاب کنیم اگه میشه بگین ما هم بریم سر بازیمون ممنون:8:
آره... سه تا داستان مختلف.... ولی بعضی جاهاش به همدیگه مربوطن و با همدیگه میرن جلو... مثل 2
میشه حالت co-op هم بازی کرد... 3 نفره که هر کی داستان خودشو می بره جلو...

آقا بازی نسبت به 1 اش چه مزیت هایی داره؟؟

گرافیکش و صداگذاریش
فضا پردازی و داستان یکش خیلی خیلی فوق العاده تر بود.
گیم پلی جفتشون خوب بود.

دوستان این بازی رو میشه به صورت Split-screen دونفره انجام داد یا بخش دونفره ش فقط آنلاینه ؟

نه... فکر نکنم...

rrtt
22-07-2011, 10:53
اینجور که معلومه از همه لحاظ گند زدن به بازی گیم پلی گرافیک صدا گذاری و..... اصلا برای pcنیاد راحت تریم

MobinS
22-07-2011, 11:39
بچه ها اوایل بازی یک جا که باد دو تا هلیکوپتر را با آر پی جی بزنیم چه جوری هست ؟ من هر کاری میکنم نمیشه .

مشخصه.... پشت سرتو نگاه کن...یک علامتی زده... در یک جعبه باز شده که تو چند تا راکت هست... اونا رو بردار.... بعدش صبر کن هلیکوپتر وایسته بزنش... می تونی از سر سمت چپ بری توی حیاط تا تیر بهت کمتر بخوره...

اینجور که معلومه از همه لحاظ گند زدن به بازی گیم پلی گرافیک صدا گذاری و..... اصلا برای pcنیاد راحت تریم

درسته.... تا این جاش که خیلی بد بود... اون فضای وسترن کجا و این کجا .... احتمالا با این گندشون دیگه توبه کنن و بقیه ی این سری رو توی همون زمان وسترن قدیم بسازن... نه که بیان مدرنش کنن...
خیلی هم آسون بود تا این جاش... ولی احتمالا مولتی پلیر اش قشنگ باشه...

mosolim
22-07-2011, 12:54

سلام
علاوه بر اون راکت ها یه جعبه دیگه هست که توش رگبار نیمه سنگین گرینف هست با اونم میتونی بزنیشون. که البته راحتره.

MobinS
23-07-2011, 12:53
خیلی بازی شعیفی شده... همون نمرات حقش بود... یک شوتر تکراری و مسخره... واقعا حیف اون فضای وسترن قشنگش نبود...
احتمال زیاد با این EPIC FAIL نسخه ی بعدی برگرده به فضای قبلی خودش...

amaranth_silent
30-07-2011, 17:41
مشخصه.... پشت سرتو نگاه کن...یک علامتی زده... در یک جعبه باز شده که تو چند تا راکت هست... اونا رو بردار.... بعدش صبر کن هلیکوپتر وایسته بزنش... می تونی از سر سمت چپ بری توی حیاط تا تیر بهت کمتر بخوره...

درسته.... تا این جاش که خیلی بد بود... اون فضای وسترن کجا و این کجا .... احتمالا با این گندشون دیگه توبه کنن و بقیه ی این سری رو توی همون زمان وسترن قدیم بسازن... نه که بیان مدرنش کنن...
خیلی هم آسون بود تا این جاش... ولی احتمالا مولتی پلیر اش قشنگ باشه...

بنده تو همون پستای اولی این بازی رو پیشبینی کردم همه ریختن سرم...........باز دمه خودم گرم که از سه تا عکس فهمیدم اوضاع از چه قراره:2:

یحتمل شما بازی خور نیستید عزیز......

رفتیم داخل چادر بمب گذاشتیم یارو رفیقمون واساده بود کنار در چادر انگار نه انگار توش بمب گذاشتیم
فیزیک هم که خدا بده برکت.
حالا در راستای همین مطلبتون یه چیز بگم آتیش بگیرید میری تو چادر یه بمب حداقل 5 کیلویی میذاری بهد از اینکه منفجر میشه چادره که تکون نمیخوره هیچی یه آتیش الکی هم میگره انگار نفت ریختی رو آتیش[COLOR="Silver"]

IRAN_KING
30-07-2011, 19:17
:31:

ubisoft
فکر کنم همش تقلید از بازی gta iv tony باشه ....
گرافیکشم که در هده تیمه ملی هه...:27:

فقط یه چیزی خواسته بسازه دیگه زده او رفته...

MobinS
30-07-2011, 21:05
اصلا کوچک ترین ارتباطی با جی تی ای نداره. اصلا چه ربطی دارن به همدیگه؟

من این بازیو 2 هفته پیش تموم کردم. اول می خواستم با همه ی شخصیت هاش بازی رو تموم کنم ولی اینقد کشش کمی داشت بازی که حتی یک دور هم به زور رفتمش.
بازی اصلا اون چیزی که انتظار می رفت نشد ، درسته همه با دیدن عوض شدن فضای بازی نا امید شدن ، ولی متاسفانه نتونست حتی یک شوتر مدرن متوسط رو هم در بیاره.
داستان بازی یکم خوب بود. پیچیدگی ، توطئه های هر طرف ، میشه بهش 8 داد.
گیم پلی افتضاح بود. بازی خسته کننده بود ، و تنها کاری که می کردی این بود که بکشی و بری جلو. نمرش 5
گرافیک هم خیلی بد بود. blur کرده بودن بازیو تا احساس نشه. میگیره 6
فضاپردازیش ، صداگذاریش ، فیزیک بازی مضخرف بود. می گیره 4
در کل به بازی نمره ی 5.75 میدم.

و یک جمله در آخر :
هرگز پولتونو به این بازی حروم نکنید!

IRAN_KING
31-07-2011, 13:29
اصلا کوچک ترین ارتباطی با جی تی ای نداره. اصلا چه ربطی دارن به همدیگه؟
***4
در کل به بازی نمره ی 5.75 میدم.
:

بعضی از مراحلش و غیره.....!:21:

نمره من به بازی= 6.5

SA.JJ.AD
07-09-2011, 04:31
دوستان من تا الان رقبت به تهیه ی این بازی نکردم :31:
+
میگم ارزش تهیه و وقت گذاشتنو لااقل با این نمره هایی :2: که گرفته داره ؟! یا اینکه از بس مزخرفه بگیرمو نصب کنمش پشیمون میشم ؟! :31:

kamron_devil
07-09-2011, 11:13
اقا این بازی قرار 13 ستامبر برای کامپیوتر بیاد الان تو بازار من خریدم کارنمی کرد رفتم کرک دانلود کردم ولی گرافیک باری مخصوصا تکسچر خیلی پایینه جریان چیه؟

B.3.S.T
07-09-2011, 14:49
اقا این بازی قرار 13 ستامبر برای کامپیوتر بیاد الان تو بازار من خریدم کارنمی کرد رفتم کرک دانلود کردم ولی گرافیک باری مخصوصا تکسچر خیلی پایینه جریان چیه؟

جریان همونه که خودت میگی!: دی گرافیک بازی خیلی ریپ میزنه!اصلآ تکسچر نداره!آدما از تو هم رد میشن!
اصلآ به نظرم کسی نه پولشو حروم این بازی کنه نه وقتشو...فوق العاده چرند هست.امیدوارم این کمپانی یوبی و تیمش با خاک یکسان بشن این بازیهای جفنگ رو ندن به خورد گیمر از همه جا بی خبر..جالبه DRM هم میزاره رو بازیهای مذخرفش!: دی

MobinS
07-09-2011, 14:52
دوستان من تا الان رقبت به تهیه ی این بازی نکردم :31:
+
میگم ارزش تهیه و وقت گذاشتنو لااقل با این نمره هایی :2: که گرفته داره ؟! یا اینکه از بس مزخرفه بگیرمو نصب کنمش پشیمون میشم ؟! :31:

توی پست اول همین صفحه یک جمله ی قصار نوشتم... بخون... جوابو میگیری : دی

گرافیک بازی اصلا خوب نیست... کلا تقصیر بازی هست فکر نکنم این مشکلی باشه... : دی

shahabprince
08-09-2011, 14:18
بالاخره بازی رو اجرا کردم
انگار که بازی واسه 4 سال پیشه
خیلی بازیش ضعیفه
یوبی سافت فقط خواسته امسال یه چیزی بده بیرون

liverpooli
09-09-2011, 14:31
بازی چطوره؟ارزش نصب کردن داره؟

Arrowtic
09-09-2011, 14:35
از نظر من خیر!

milad dante
09-09-2011, 15:21
بچه ها این تاپیک واسه بازیه هاااااااااااااا!!!!!!!!
سوالای مربوط به نصب بازی رو تو تاپیک خودش مطرح کنید

soheilnouri
09-09-2011, 19:09
hاین بازی فاجعه بود

Rhodes
09-09-2011, 19:29
آشغال - - - افتضاح

shahin_mp3
09-09-2011, 23:04
اين بازي خيلي افتضاحه؟ :31:

gta6767
09-09-2011, 23:42
چجوری میشه کاوت باید کلید خاصی را زد؟

B.J.U
10-09-2011, 01:07
برای پی سی هم اومده؟

B.3.S.T
10-09-2011, 03:01
برای پی سی هم اومده؟

آره اومده ولی خیلی افتضاحه نگیری بهتره!: دی

doolkhis44
10-09-2011, 13:20
واقعا یک :2: بیشتر نبود

reza_r
10-09-2011, 14:59
چرا میگید ارزش نداره؟من که خوشم اومد!خودمم داونلود کردم!

blackbird25
10-09-2011, 15:31
چجوری میشه کاوت باید کلید خاصی را زد؟
نه متاسفانه، فقط میتونی پشت در و دیوار مخفی بشی :31:

blackbird25
10-09-2011, 15:43
این بازی حتی یه منوی بدرد بخور هم نداشت :27:
من تو چپتر 15 سر اون هلکوپتر گیر کردم، این بازی حتی یه کاور درست و حسابی نداره :41: تازه وقتی هلکوپتره موشک میزنه فقط من پرت میشم و اون دوتای دیگه انگار نه انگار که ترکیدیم :31:

Mool Tee
10-09-2011, 16:12
مزخرف ترین بازی که تو عمرم انجام دادم همین بازیه:2::2:

hts1369
12-09-2011, 14:47
واقعا تلاش زیادی کردن تا این سری به خوبی رو به نابودی بکشونن
فقط میشه گقت افتضاحه

blackbird25
13-09-2011, 22:28
من این بازی رو با حال :2: بدی تموم کردم
کلا 15 چپتره و دو نوع پایان داره که بسته به انتخاب شماست(راستش من یکیشو دیدم و دیگه حال ندارم واسه این بازی بیشتر از این وقت بذارم و دومیش رو ببینم :31: )

Davood_titan
14-09-2011, 10:56
چرا سنگر گیریش این قدر بی خوده مثل 2 اش نیست

blackbird25
14-09-2011, 23:01
چرا سنگر گیریش این قدر بی خوده مثل 2 اش نیست
متاسفانه این یکی از بدترین ضعف های این بازیه، اینقدر تو بازی ضعف دیده میشه که اینا عادی میشن :31:

sasan816
15-09-2011, 15:39
ما قبل مقوا بود :19:
واقعا حیف عنوان Call of Juarez که گذاشتن روی این بازیه فسیل :2: ارزش نمره ی 4 رو هم نداره

ALI&SOAP
18-09-2011, 10:16
با توصیفات شما دوستان
بااین که 1 پارت بازی رو دانلود کردم ولی دیگه بقیش رو دانلود نمی کنم:19:

امین لفتافی
19-09-2011, 05:02
اطلاعات خوبی بود

brain
19-09-2011, 05:43
معلوم بود بازی بی خودی میشه ! :2: یادش بخیر ورژن یکش خیلی باحال بود :40:

M . Sayid
19-09-2011, 08:17
كلا بي خيال شدم !! نمي رم طرفش !!:31:

mehdy.z
19-09-2011, 11:39
واقعا از دوستانی که میان و نظرشون رو در مورد بازی میدند تا به دیگران رو در انتخاب صحیح بازی کمک کنند تشکر میکنم:40:

Killzone2
19-09-2011, 11:45
این همه بد گفتین از این بازی ولی به نظر من خوب بود بازیش و نمیشه گفت افتضاح بود البته در مقایسه با نسخه قبل که کلا نابود شد!
ولی یه چیزایی جالب داره البته چیزی که ایجاد میکنه تا بازیباز از این بازی خوشش نیاد مراحل اول هست که هم باگ زیاد داره و هم گرافیک بازی که یه مقدار مسخره بود و اینکه حرکات انیمیشن ها به طور کلی خوب نبود و اینکه اصلا روش کار نشده بود...

مراحل تو ماشین هم خوب بود و اینکه کاراکتر شما رانندگی میکنه و اینکه سلاح های بازی هم خوب بود ولی صدا گذاری بازی در مواردی کلا نشون داد حتی از نسخه قبل هم بد تر بود ولی موسیقی بازی برای نسخه قبل بود که باز هم زیبا بود در کل و اینکه صدا یه سری از اسلحه ها خوب بود نمیشه گفت افتضاح و اینکه شخصیت ها رو بیشتر هم میشد روش کار کرد که این کار رو نکردن ولی این عنوان یه شوتر اول شخص خوب هست نه افتضاح و اینکه اگر این افتضاح باشه پس Duke nukem چی هست؟!
این عنوان رو خیلی ها بدون توجه به نکات خوبی که داره از جمله صدا و موسیقی تو بعضی موارد و همینطور طراحی در یه سری مراحل میگن بازی خوبی نیست البته شاید دلایلی دارن که خوب نباشه...

blackbird25
19-09-2011, 13:21
به نظر من اینکه مراحل ماشینی رو زیاد کردن بازی رو خسته کننده میکنه مخصوصا اینکه هرچی به راننده ماشین تیر میزنم انگار نه انگار که باید بمیره :31:
تازه اینکه انفجار ها فقط رو کارکتر خودمون تاثیر میزاره هم یه ضعفه (البته نمیدونم تو حالت مولتی پلیر هم همینطوره یه نه) و یا کاور گیری بازی که واقعا افتضاحه
ولی از نظر داستانی بازی بدی نیست

Erfan.
19-09-2011, 13:51
این همه بد گفتین از این بازی ولی به نظر من خوب بود بازیش و نمیشه گفت افتضاح بود البته در مقایسه با نسخه قبل که کلا نابود شد!
ولی یه چیزایی جالب داره البته چیزی که ایجاد میکنه تا بازیباز از این بازی خوشش نیاد مراحل اول هست که هم باگ زیاد داره و هم گرافیک بازی که یه مقدار مسخره بود و اینکه حرکات انیمیشن ها به طور کلی خوب نبود و اینکه اصلا روش کار نشده بود...

مراحل تو ماشین هم خوب بود و اینکه کاراکتر شما رانندگی میکنه و اینکه سلاح های بازی هم خوب بود ولی صدا گذاری بازی در مواردی کلا نشون داد حتی از نسخه قبل هم بد تر بود ولی موسیقی بازی برای نسخه قبل بود که باز هم زیبا بود در کل و اینکه صدا یه سری از اسلحه ها خوب بود نمیشه گفت افتضاح و اینکه شخصیت ها رو بیشتر هم میشد روش کار کرد که این کار رو نکردن ولی این عنوان یه شوتر اول شخص خوب هست نه افتضاح و اینکه اگر این افتضاح باشه پس Duke nukem چی هست؟!
این عنوان رو خیلی ها بدون توجه به نکات خوبی که داره از جمله صدا و موسیقی تو بعضی موارد و همینطور طراحی در یه سری مراحل میگن بازی خوبی نیست البته شاید دلایلی دارن که خوب نباشه...

سهیل جان به نظر من یک عنوان که در ادامه میاد، باید حداقل کمی نسبت به نسخه قبلیش پیشرفت داشته باشه...
دیگه حداقلش گرافیک هست که اگه پیشرفت نداشته باشه، لااقل پسرفت هم نداشته باشه! اصلا در این جا خبر از گرافیک زیبا و چشم نواز BiB خبری نیست...
بعد از گرافیک...
کاراکتر پردازی BiB کجا، کاراکتر های این کجا... من با BiB زندگی کردم!

و مهم ترین نکته، گیمپلی در BiB کاملا روان و دلنشین بود، تیراندازی، کاورگیری، اسب سواری و ...
ولی این جا نه تیراندازی کیف میده(به نظرم مهمترین رکن گیم پلی FPS ها تیراندازی لذت بخشه در اکثر موارد) نه رانندگی...

بعد باگ ها هم که...! :2:

موفق باشید.

Killzone2
19-09-2011, 14:06
سهیل جان به نظر من یک عنوان که در ادامه میاد، باید حداقل کمی نسبت به نسخه قبلیش پیشرفت داشته باشه...
دیگه حداقلش گرافیک هست که اگه پیشرفت نداشته باشه، لااقل پسرفت هم نداشته باشه! اصلا در این جا خبر از گرافیک زیبا و چشم نواز BiB خبری نیست...
بعد از گرافیک...
کاراکتر پردازی BiB کجا، کاراکتر های این کجا... من با BiB زندگی کردم!

و مهم ترین نکته، گیمپلی در BiB کاملا روان و دلنشین بود، تیراندازی، کاورگیری، اسب سواری و ...
ولی این جا نه تیراندازی کیف میده(به نظرم مهمترین رکن گیم پلی FPS ها تیراندازی لذت بخشه در اکثر موارد) نه رانندگی...

بعد باگ ها هم که...! :2:

موفق باشید.
عرفان جان این بازی پیشرفت داشت البته در زمینه خراب کردن بازی :31:
ولی یه سری نکات جالب هم داشت و اینکه سیستم تیر اندازی بازی شاید نسبت به قبل تغییر نکرده بود ولی کنترل بهتری نسبت به قبل داشت و اینکه کاور بازی در شماره قبل تو بعضی جا ها مشکل ایجاد میکرد تو روند گیم پلی بازی ولی نمیگم که بد بود بلکه عالی بود ولی تو این شماره اگر بود به عنوان یک مشکل میشد بهش اشاره کرد تا نکته مثبت برای بهتر شدن این بازی که به نظر من همین که نبود کاور خودش پیشرفت بود!!!
+
گرافیک بازی هم تو اون مراحل اول که کلا جزئیات نداشت اره درسته من هم بهش اشاره کردم ولی تو مناطق دیگه بازی یه جا هایی خوب بود گرافیک ولی نه در حد شماره قبل ولی خوب بود یعنی اقتضاح نبود...

کاراکتر ها رو هم همینطور که گفتم بیشتر هم میشد روش کار کرد...
+
خوب عرفان جان اینجا هم سیستم تیر اندازی خوبی داشت البته یه مقدار از نسخه قبل هم به نظر من بهتر بود چون سیستم کلی رو در نظر بگیری بهتر شده بود...
اون رانندگی و تیر اندازی هم تو مبارزه با دشمنا خوب بود ولی زیاد جالب نبود که بگیم عالی بود چون بسیاری از نکات رو بهش توجه نکرده بودن و حتی صدا گزاری بازی هم تو این قست ها مشکل داشت که جالب نبود...

در کل همونطور که گفتم این عنوان بازی بدی نیست که اینطور هم میگید اگه به عنوان یه بازی جدا از سری قبل بهش نگاه کنید و مراحل اول و اون باگ ها رو در نظر نگیریم بازی خوبیه چون مراحل بعد روند خوبی داره و اینکه تیر اندازی بازی هم جلوتر با استفاده از بیشتر اسلحه ها جالب تر هم میشه...
:11:

Khan gholi
19-09-2011, 15:23
این بازی درسته که به اندازه نسخه قبلیش زیبا نیست وهمه چیز به طوری بدی طراحی شده ولی ارزش بازی کردن دارن تا موقعی BF3 , MW3 بیاند.من شخصه چون الان Deus Ex , Dust رو بازی کردم نیاز شدیدی به یک بازی بدون فکر داشتم که این نیازم رو بر طرف کرد

blackbird25
20-09-2011, 19:05
کاور بازی در شماره قبل تو بعضی جا ها مشکل ایجاد میکرد تو روند گیم پلی بازی ولی نمیگم که بد بود بلکه عالی بود ولی تو این شماره اگر بود به عنوان یک مشکل میشد بهش اشاره کرد تا نکته مثبت برای بهتر شدن این بازی که به نظر من همین که نبود کاور خودش پیشرفت بود!!!
:11:
اگه کاور بازی مثل بتل فیلد کلا خراب میشد خوب بود ولی مشکل اینجاست که به غیر از دیوار و ماشین های بزرگ هرجا که کاور میگیره یه قسمت از بدنش بیرون میمونه مخصوصا سرش که من به خاطر همین تو چپتر 15 وقتی میخواستم اون هلی کوپتر رو بزنم دخلم اومد :31: چون از پشت ستون هم تیر میخوردم و مجبور شدم برم تو خونه کاور بگیرم!

mina tina
20-09-2011, 20:58
من شروع بازی گیر کردم ستاره دیگه چی؟

blackbird25
20-09-2011, 23:56
من شروع بازی گیر کردم ستاره دیگه چی؟

راستش مطمئن نیستم ولی فکر کنم میگه باید ستاره رو بزنی تا بری تو حالت singl (یادمه وقتی وسط بازی یه مدت بدون اینکه استاپ رو بزنم بازی نکردم و یه همچین پیغامی داد اما دکمش رو یادم نیست)

david071
21-09-2011, 17:12
آخه توی سالی که bf3 ,crysis هست اینا رو چه حسابی اصلا بازی میسازند هان....:4:

Little Sparrow
21-09-2011, 17:19
اواخر بازی به نظرم کمی بهتر از اوایل بازی بود.
حداقل محیط هاش بهتر بود.