PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : ارائه پیشنهاد و انتقاد های شما درباره انجمن لپ تاپ ( شماره 3 )

Pami
07-02-2011, 22:55
سلام

دوستان عزیز و کاربران محترم انجمن های P30World
هدف از تاسیس تاپیک دریافت نظرات و پیشنهادات شما درباره آینده انجمن لپ تاپ هست .
اگر از کاربران همیشگی انجمن لپ تاپ باشید ، قالب و فرم فعلی انجمن رو در طی این چند سال اخیر به همین صورت مشاهده کردید .
قصد ما دریافت نظرات شما مبنی بر بهتر کردن انجمن و گسترش و تفکیک اصولی انجمن لپ تاپ هست .
در این تاپیک میتونید ایده ها و نظرات خودتون رو مبنی بر هدف گفته شده بیان کنید ، ما نیز استقبال می کنیم .
مسلما فرای دریافت نظرات ، احترام گذاشتن به شما کاربران و ایده ها و نظرات شما نیز اولویت انجمن است .
پس از امروز که تاپیک تاسیس شده تا 2 هفته میتونید در این تاپیک ما رو کمک کنید .

همچنین برای بیان نظرات خصوصی نیز میتونید با بنده و H@mid-Vista ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) مطرح کنید .
در ضمن برای نتیجه گیری بهتر ، حتما در نظرسنجی بالای تاپیک شرکت کنید .

موفق و سربلند باشید
Pami

mohsenfhm
07-02-2011, 23:12
با سلام و تشكر از همه ي دوستان زحمت كش اين بخش :11:

به نظرم بايد بخش لپ تاپ كاملا مجزا بشه چون واقعا گنجايش اين همه مطلب رو نداره و بايد نظارت هم بيشتر بشه و از ايجاد تايپيكهاي اضافي جلو گيري شود :13:

aliasdfgh
07-02-2011, 23:35
من هم با نظر محسن موافقم بخش لپ تاپ كاملا مجزا بشه چون واقعا گنجايش اين همه مطلب رو نداره و بايد نظارت هم بيشتر بشه و از ايجاد تايپيكهاي اضافي جلو گيري شود

Milad4171
07-02-2011, 23:46
بخش لپ تاپ از همون اولش هم باید جدا میشد. اون موقع که رفت توی این بخش سخت افزار بخاطر شاید مدیریت بهتر بوده. الان که مدیران و مسئولا بشتر شدن بهتره واسه خودش مجزا بشه!!
مشکلات اصلی مشکلات جزئی گفتگو در مورد برند های مختلف. اخبار معرفی و ...

biostar
07-02-2011, 23:58
من هم موافقم ، واقعا باید جدا بشه.....

بازدید و تعداد پست های این بخش رو کدوم بخش داره که باید زیر مجموعه باشه ؟؟؟؟

kiuq
08-02-2011, 00:13
خب،
اول اینکه حتما باید جدا بشه .!
و مدیر داشته باشه به صورت جدا . ،
تعداد ناظرها حتما بیشتر بشه . . مثلا اگر امیر ( biostar ) هم ناظر بشه نظم به شدت میره بالا چون اکثرا هست و سرک میشکه . .
اینطوری راه برای کاربران فعال هم بیشتر باز میشه. .

نظم تاپیکها بعضی اوقات ( مثله همین اواخری ) بدجور بهم میریزه و این دلیلش چیزی نیست جز حجم بیش از حد مطالب و تالارهامون...

:20:

duke_m96
08-02-2011, 00:21
يه تاپيك جدا هم براي مشاوره خريد نت بوك (ميني لپ تاپ) ايجاد بشه
چون با تاپيك | A | مشاوره خرید لپ تاپ - زیر 600 هزار تومان تداخل داره

mehran_286
08-02-2011, 00:45
سلام

دوستان عزیز و کاربران محترم انجمن های P30World
هدف از تاسیس تاپیک دریافت نظرات و پیشنهادات شما درباره آینده انجمن لپ تاپ هست .
اگر از کاربران همیشگی انجمن لپ تاپ باشید ، قالب و فرم فعلی انجمن رو در طی این چند سال اخیر به همین صورت مشاهده کردید .
قصد ما دریافت نظرات شما مبنی بر بهتر کردن انجمن و گسترش و تفکیک اصولی انجمن لپ تاپ هست .
در این تاپیک میتونید ایده ها و نظرات خودتون رو مبنی بر هدف گفته شده بیان کنید ، ما نیز استقبال می کنیم .
مسلما فرای دریافت نظرات ، احترام گذاشتن به شما کاربران و ایده ها و نظرات شما نیز اولویت انجمن است .
پس از امروز که تاپیک تاسیس شده تا 2 هفته میتونید در این تاپیک ما رو کمک کنید .

همچنین برای بیان نظرات خصوصی نیز میتونید با بنده و H@mid-Vista ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) مطرح کنید .
در ضمن برای نتیجه گیری بهتر ، حتما در نظرسنجی بالای تاپیک شرکت کنید .

موفق و سربلند باشید
Pami
سلام دوست عزیز اول این که شکا پیغام خصوصیت غیر فعال هستش

و نظر من اینه که مدیر ها جدیدا خیلی ضعیف کار می کنن و کابرای فعال هم که وجود ندارند

دیر به دیر پست ها رو جواب میدن و .......

ولی اگر برای هر برند یه کلوپ زده شود تا مشاوره ای هم اون تو باشه خیلی عالی میشه

:40:

mohsen_rkh
08-02-2011, 00:51
به نظر من برای هر برند یه تالار و برای هر سری (مثلاً سری Aspire از Acer) یه کلوپ زده بشه خیلی بهتره.

Pami
08-02-2011, 01:06
سلام دوست عزیز اول این که شکا پیغام خصوصیت غیر فعال هستش

دوست عزیز الان باز میکنم ، فراموش کرده بودم باز کنم .

و نظر من اینه که مدیر ها جدیدا خیلی ضعیف کار می کنن و کابرای فعال هم که وجود ندارند

این دیگه کمی بی انصافی هست ( نه در مورد من ) ، کاربران فعال ما انصافا جزو بهترین ها هستن .
نمونه اش همین 3 عزیز بالایی که بلافاصله تو بحث شرکت کردند و نظر دادند .

دیر به دیر پست ها رو جواب میدن و .......

خب این بیشتر به متمرکز بودن مباحث برمیگرده که حجم تاپیک های هر تالار رو افزایش داده
برای رفع همین مشکلات قصد گسترش دادن داریم .

موفق باشید

x_zarbat
08-02-2011, 08:38
تاپیک هایی رو که دیروز قفل کردین رو باز کنید

Milad4171
08-02-2011, 09:49
من قصد تعریف ندارم و قصد معرفی محصول یا این حرفا هم ندارم ولی خوب اگه میشد مسئولیت های برند های مختلف از هم جدا بشه خیلی خوب بود.
من چند سال مستقیما با فوجیتسو کار کردم و برای خودم و برای خیلی ها تهیه کردم .

منظورم از گفتن این حرف این بود که مثلا کاربر فعال برای برند های مختلف داشته باشیم. بهرحال برندها سخت افزار و کیفیت خاصی دارن با هم. مدل های مختلف با کانفیگ های مختلف!
البته این نظر منه!

خیلی کم پیش میاد که کسی از تمام برندها ومدلهاشون اطلاعات داشته باشه!

piroooz
08-02-2011, 12:25
علاوه بر مجزا شدن و مستقل شدن بخش لب تاپ که دوستان در اون اتفاق نظر دارند ...
دسته بندی ها هم باید افزایش پیدا کنه با افزایش بخش لب تاپ تا از ایجاد شدن تاپیک های جداگانه جلوگیری بشه و انجمن شکل تمیز تر و سازمان یافته تری پیدا کنه ...
در مورد نظارت بیشتر هم به نظر من بااین تعداد پست و تاپیک الان وضعیت مطلوبی داره بخش مشاوره ...
که علتشم مشخصه تعداد درخواست های بیشتر و گسترش پست ها ...
ولی خوب با گسترش انجمن لب تاپ نیاز به نظارت و ناظران بیشتری هم هست...

Shahin_SOURNA
08-02-2011, 12:54
حرفی واسه گفتن نمیمونه،
همونطور که دوستان عزیزم هم اشاره کردند نظر من هم اینه که برای هر برند بخش جداگانه ای در نظر گرفته بشه، دلیلش هم اینه که اکثر کاربران فعال انجمن های لپ تاپ تخصص شون روی یک برند هست .

سبز و موفق باشید

598
08-02-2011, 15:43
باسلام و تشکراززحمات همه - خیلی خوب میشه دوستان و اهل فن یه زحمتی بکشن ، توی دوره جدید انشا ءالله ، انجمن لپ تاپ منظمتر بشه البته اگه عناوین بیشتر بشه بطور اصولی نتیجه ی بهتری داره - مثلا از همون اول بحث نوت بوک با نت بوک و تبلت جدا بشه بعنوان سرشاخه _ انشاء الله که تونسته باشم کمکی کرده باشم

mehran_286
08-02-2011, 15:50
دوست عزیز الان باز میکنم ، فراموش کرده بودم باز کنم .

این دیگه کمی بی انصافی هست ( نه در مورد من ) ، کاربران فعال ما انصافا جزو بهترین ها هستن .
نمونه اش همین 3 عزیز بالایی که بلافاصله تو بحث شرکت کردند و نظر دادند .

خب این بیشتر به متمرکز بودن مباحث برمیگرده که حجم تاپیک های هر تالار رو افزایش داده
برای رفع همین مشکلات قصد گسترش دادن داریم .

موفق باشید

تو بعضی جاها شده که مدیرا پست همه رو جواب میدن جز یکی دو تا مورد رو

در ضمن باید یه تاپیک باشه تا در مورد گارانتی های لپ تاپ ها بحث بشه

موفق باشید :11:

Pami
08-02-2011, 17:40
تو بعضی جاها شده که مدیرا پست همه رو جواب میدن جز یکی دو تا مورد رو

در ضمن باید یه تاپیک باشه تا در مورد گارانتی های لپ تاپ ها بحث بشه

خب به عنوان مثال خود من ، شاید جواب برخی سوال ها رو ندونم ، مسلما جواب ندادن تو این موقعیت بهتر هست تا جواب دادن با شک و تردید .
در مورد تاپیک شرکت های خدماتی هم حتما برنامه داریم .

mohsen_rkh
08-02-2011, 20:28
حتماً نت بوک رو از نوت بوک جدا کنید. بعضی وقتا واقعاً باعث دردسر و حتی سوء تفاهم میشه.

Microsoft24
09-02-2011, 13:20
سعی در حفظ چارچوب فعلی !

Pami
09-02-2011, 19:39
امید جان ، میشه یکم واضح تر نظر بدی ؟ نظرات کاربران فعال برامون مهم هست و دوست دارم بدونم چرا بهتره همین وضعیت رو حفظ کنیم ؟ :46:

taban341
10-02-2011, 10:26
همینطور که دوستان گقتن باید دسته بندی بشه واسه هر نیازی مثلا خیلی ها میان تایپیک میزنن که لپ تاپ واسه گیم می خان یا وبگردی
کارهای گرافیکی و ... .
اگه یه دسته بندی کلی بشه و همه ی برند ها اونجا معرفی بشه خیلی بهتره و این همه تایپیک تکراری ایجاد نمیشه ودیگه اینکه استقبال از انجمن لپ تاپ خیلی زیاده
اگر بصورت یه قسمت کاملا مستقل بشه خیلی بهتره . ....

پیروز و سربلند باشین .

mashkooni
10-02-2011, 20:59
منم با اینکه قسمت لپ تاپ ها جدا بشه موافقم
به نظر من باید برای هر برند یک تایپک کلی ایجاد بشه و به معرفی لپ تاپ های هر برند پرداخته بشه بعد بنا به نیاز کاربران لپ تاپ ها رو تقسیم کنیم مثلا لپ تا های مخصوص گیم دسته بندی بشن و لپ تاپ های مخصوص کارهای گرافیکی و .... در ضمن باید یک راهنمای کامل و واضح برای دسترسی کاربران به موضوعات مختلف تهیه بشه که دیگه کلی وقت واسه جستجو تایپک مورد نظر هدر نره
با تشکر از تمامی زحمت کشان فروم

598
11-02-2011, 03:07
باسلام از دست اندرکاران انجمن درخواست داشتم که تاپیکهای ثابت رو حتما با فونتی مجزا از دیگر تاپیکها جدا کنن واینکه اگه امکان داره اجازه ندن کسی توی اون فونت ؛ تاپیک بزنه تا به نظم انجمن کمک کنه- باتشکر

598
11-02-2011, 12:45
باسلام - میخواستم درخواست کنم که اگه امکان داره معادل فارسی کلمات انگلیسی رو هم درکنار الفاظ قید کنین یا اینکه مرجعی برای اصطلاحات عمومی و معادلاشون درست کنین با تشکر