PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : روش اپدیت بایوس قطعات سخت افزاری

ahmadhafezy
07-02-2011, 22:49
سلام. من یه برنامه پیدا کردم که سیستم رو چک میکنه و بعد تمام بایوسهایی رو که قدیمی باشن مشخص میکنه برای اپدیت شدن.اسم برنامه اینه BiosAgent Plus
برای من زده که بایوس گرافیک و مادربردم مال دوسال پیشه و باید حتما اپدیت بشه. اما یه اکانت میخواد که پول بدیم تا اون بایوسها رو بده. هیچ کار دیگه ای نیست بکنم که بتونم مادربرد و گرافیم رو حداقل اپدیت کنم. مدل لپ تاپم msi gx630 هست و توی سایت msi هم اخرین اپدیتش مال 2009 هست.
ممنون

ata.royalfalcon
08-02-2011, 22:13
سلام. من یه برنامه پیدا کردم که سیستم رو چک میکنه و بعد تمام بایوسهایی رو که قدیمی باشن مشخص میکنه برای اپدیت شدن.اسم برنامه اینه BiosAgent Plus
برای من زده که بایوس گرافیک و مادربردم مال دوسال پیشه و باید حتما اپدیت بشه. اما یه اکانت میخواد که پول بدیم تا اون بایوسها رو بده. هیچ کار دیگه ای نیست بکنم که بتونم مادربرد و گرافیم رو حداقل اپدیت کنم. مدل لپ تاپم msi gx630 هست و توی سایت msi هم اخرین اپدیتش مال 2009 هست.
ممنون
سلام
آپدیت کردن بایوس لپتاپ کار پر ریسکی هست پس فقط باید به شیوه استاندارد و توصیه شده خود کمپانی تولید کننده لپ تاپ اقدام بشه
اگه مشکلی با لپتاپ ندارین بهنره دست بهش نزنین در غیر اینصورت با نرم افزار خود msi بایوس رو آپدیت کنین و از نرم افزار های جانبی اصلا استفاده نشه
قبل از آپدیت حتما تمام ابزارهای جانبی رو جدا کنین مثلا دیویدی رایتر اکسترنال و حتما به برق وصل باشه و باطری هم پر باشه و نرم افزارهای جانبی مثل آنتی ویروس رو غیر فعال کنین :20::20:

pooriya_hp
08-02-2011, 23:34
اصولا آپدیت بایوس برای لپ تاپ در قالب یک فایل هست که بعد از نصب و طی یه مراحل عملیات انجام میشه ...