PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : gingerbread بر روی گلکسی تب

senator215
07-02-2011, 18:50
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] %5D.jpg
یکی از موضوعاتی که بسیار مورد توجه دارندگان گلکسی تب و علاقمندان به سیستم عامل اندروید هست , نصب نسخه های جدید تر اندروید بر روی اسمارت فون ها و تبلت ها هست . اخیرا یکی از کاربران گلکسی تب اندروید 2.2 پیش فرض دستگاه خود را به gingerbread آپدیت کرده است . البته این سیستم عامل بعد از نصب باگ هایی دارد اما می توان به راحتی , تفاوت آن را با نسخه های قبلی مشاهده کرد و از امکانات جدیدی که wifi , GPS , 3G و ... دارند بهره برد.
برای انجام این کار نیاز هست که فایل -- شده ی gingerbread را دانلود کنید:
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
سیستم عامل خود را از حالت حفاظتی خارج کنید :
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
و مراحل را به تریتیب انجام دهید.
البته این کار توسط یکی از کاربران XDA Developers به نام Technomancer صورت گرفته و سامسونگ به طور رسمی , هنوز آپگریدی برای این سیستم عامل ارائه نکرده است.

منبع : سایت رسمی گلکسی تب

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] %DA%AF%D9%84%DA%A9%D8%B3%DB%8C%20%D8%AA%D8%A8

PersiAndroid
08-02-2011, 22:35
حيف شد كه براش honeycamb نمياد

senaps
09-02-2011, 00:32
البته این چون صفحش 7 اینچه،مشکل خاصی با اندو معمولی نداره...هرچند نوشتن اپ ها رو براش سخت میکنه و با اومدن نسخه های هانی کامب،ممکنه از لحاظ اپ ها کم بیاره...ولی اندروید،اندرویده!!
میشه روش پورتش کرد...من به این امید نگهش داشتم

tanatos
09-02-2011, 09:01
تو مگه گالکسی تب هم داشتی؟
فکر میکردم فقط گالکسی اس داری!

senaps
09-02-2011, 14:38
جفتشو با هم خریدم...
تو سایت یک پزشک یکی خرید،منم دیگه نتونستم جلو خودمو بگیرم!!البته زیاد استفاده ی مهمی ازش نمیکنم...
امیدوار بودم که سونی تبلت بده که نداد و ....!!!الان دیگه گلکسی اس ندارم...اونو فروختم!اصلا به کار من نمی اومد!!الان کا800 رو دارم با تتو!!!:18:(تو دست و بالم رو گشتم،این افتاد بیرون!!)
اگه ارک بگیرم،تب رو هم میفروشم چون با محصولات سامسونگ حال نمیکنم...

tanatos
09-02-2011, 20:33
گالکسیت و چند رد کردی؟