PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : گیر کیرد در زمان بوت صفحه اول(عجیبترین اروری که نتونستم حلش کنم!!)

Gigawarn
07-02-2011, 17:49
یه سیستم قدیمی دارم
که هارد ساتا 500 (سیگت)بهش وصل کردم و وین سون داره زمانی که خواستم تغییر بدم سون رو و جدید بریزم یه دفه در زمان بوت البته زمانی که ویندوز در آخر نصب بود و کامل نصب نشد و مجبور شدم ریست کنم
این ارور اومد
تا حالا این مشکل رو نداشتم

1-هارد رو تست کردم با سیستم دیگه مشکل از هارد نبود در واقع هارد سالمه
2-یه هارد دیگه 500 البته مکستور که وین سون روش هست وصل کردم قشنگ اومد بالا!!
3-یه هارد IDE وصل کردم بازم اون ارور اومد

البته این هارد ide و سیگت وین داره ولی بالا نمیاد فقط با هاردی که قبلا روی یه سیستم دیگه بوده و داره کار می کنه اومد بالا

خلاصه من فکر کنم مشکل از مادربرده ولی چیکارش کنم نفهمیدم!!! (خیلی هم جالبه زمانی که سیستم می خوام هارد رو بخونه این ارور رو میده) هم هارد ide هم هارد اصلی خود سیستم

ultra DMA mode-2. S.M.A.R.T capable and status ok

Gigawarn
08-02-2011, 11:55
کسی سر در نیاوورد؟

EXTREME
08-02-2011, 12:21
اول از همه با یه سی دی ویندوز دیگه مجددا امتحان کنید ممکنه سی دی ویندوز خراب باشه
مورد بعدی اینکه شما که میخواین سون بریزید باید سیستمتون نسبتا خوب باشه که برای سون جواب بده و گرنه با حداقل سیستم افت سرعت دارین و اذیت میشین اگه دیدین با یه ویندوز سون دیگه هم همین مشکل بود با یه ویندوز xp هم امتحان کنید ببینید
بازم این اتفاق میفته یا نه
اگه نیفتاد که سیستم شما برای سون ممکنه کم بیاره و همون xp بهتره ولی اگه جواب نداد منشاء اصلی این مشکل یا یا از هارده یا اتصالات هارد یا رم
مورد بعدی که من به ذهنم میرسه آپدیت کردن بایوس مینه که میتونه به شما کمک کنه

bmw740il
17-02-2011, 14:13
دقیقا من با مهرداد جان موافقم البته بد نیست که از رو دفترچه یا مدل مین میفهمیدی که 7 رو ساپورت میکنه یا نه
مدل مین رو میذاشتی میشد فهمید