PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : كسي ميتونه به من ياد بده چطوري يه Presentation توي فلش بسازم؟

Man Hunter
23-05-2006, 01:29
سلام به همه اساتيد(مخصوصا‘‘ الفين عزيز....)

آقايون....كسي ميتونه به من ياد بده چطوري يه Presentation توي فلش بسازم؟
برجوري كل كل افتاده توي داشگهت سر پروژه آخز سال سر يه Presentation توپ.ميدونين اكثرا‘‘ با Power Point مىسازن....ولي خود Presentation 2 نمره داره از 10 نمره....پس مردونه كمك كنين.
دمتون گرم.
يا حق ;)

Elfin-D
23-05-2006, 02:02
سلام
من شاگرد بزرگان هستم ،اين حرفها چيه؟
خب من فكر ميكنم كل كار يك فيلم ميتونه باشه كه يك جاهايي بايد فيلم بايسته و دكمه داشته باشه
برميگرده به سليقه شما البته به نوع كارتون
حالا چه كمكي از دست من بر مياد؟

Man Hunter
23-05-2006, 02:05
سلام الفين جان...آقا اين Flash Professional 8 رو كه باز ميكني...يه قسمت داره به نام Presentation .
توي اون...يه پيش فرض از يه Presentation هست .اگه بتوني اونم ببيني و بهم ياد بدي چصوري يه همچون چيزي بسازم...خيلي مرام گذاشتي....
نوكرتيم داداش(هميشه به دادم رسيدي...مرامتو پسر ;) )

يا حق ;)

Elfin-D
23-05-2006, 02:12
قربونت
فلش 8 من متاسفانه خرابه
اگر لطف كني اون رو به حالت swf در بياري و يكجا اپلود كني ،ميبينم و راهنمايي ميكنم

Man Hunter
23-05-2006, 02:16
شما دستور بده قربان...چشم...ايشاا...در اولي فرصت.

يا حق ;)

Man Hunter
23-05-2006, 18:32
سلام القين جان....آقا..اينم واست آپلود كردم...اميدوارم خودش مفهوم رو برسونه...فقط اينم بگم....
من فقط ميخوان ياد بگيرم چه جوري مثل اين درست كنم.....چون محتويات من با اين يه دنيا فرق ميكنه
دمت گرم پسر...
يا حق ;)

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Elfin-D
23-05-2006, 18:41
بازم سلام
براي اينكه يك همچين چيزي داشته باشيد بايد توي صحنه اصلي هر فريم رو اختصاص بديد به يك مبحث
بعد هر مبحث رو به طور جداگانه توي يك مووي كليپ بزاريد تا با ورود به فريم ها اين مبحث اجرا بشه
فقط بايد يادتون باشه به كل فريمهاي موجود در صحنه اصلي اكشن stop();بديد و به اون دكمه ها كه براي حركت استفاده ميشن اكشنgotoAndStop(nextframe);بديد

Man Hunter
23-05-2006, 19:05
بابا مايه دار ...دمت گرم.....بيام تهران يه دوره بايد پيشت بيام...اين ور ...من يه پسر رو ميشناسم....ساعتي 80 يورو (تقريبا‘‘ 80 تومان) ميگيره واسه كار انيمشن و فوتوشاپ...به منهم كمك كم.
بازم ممنونم

يا حق ;)

Elfin-D
23-05-2006, 19:07
قروبونت برم
مشتاق ديدارم