PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشکل پوستی بعد از استفاده از اسپری مـوبــر

Max.Pain
06-02-2011, 23:39
سلام

من برای اولین بار از اسپری موبر برای رفع موهای پام استفاده کردم ولی فکر می کنم یه کم بیشتر از حد مجاز (5 دقیقه) که روی اسپری نوشته بود کف روی پوستم موند!
اسپری مخصوص پوست های حساس بود ولی الان یک قسمت به اندازه 8 سانتی متر مربع از بالای هردو پام احساس خارش و خشکی پوست دارم. دو هفته میشه اینطوری شده!

چکار کنم؟! [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

forhuonly
07-02-2011, 01:49
به متخصص پوست مراجعه کنید.

morsadr
07-02-2011, 14:56
سلام

من برای اولین بار از اسپری موبر برای رفع موهای پام استفاده کردم ولی فکر می کنم یه کم بیشتر از حد مجاز (5 دقیقه) که روی اسپری نوشته بود کف روی پوستم موند!
اسپری مخصوص پوست های حساس بود ولی الان یک قسمت به اندازه 8 سانتی متر مربع از بالای هردو پام احساس خارش و خشکی پوست دارم. دو هفته میشه اینطوری شده!

چکار کنم؟! [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

مواد موبر بصورت کلی با حل کردن کراتین مو موهای زاید را از بین می برند . خود لایه شاخی پوست هم کراتین دارد که اگر این ماده بیش از حد روی پوست باقی بماند این کراتین پوست را هم خراب کرده و به پوست آسیب می زند .
شما بهتره که به یک پزشک پوست مراجعه کنید تا تحت درمان داروهای ضد التهاب موضعی و شاید آنتی بیوتیک موضعی قرار بگیرید تا پوست بتدریج خودش را ترمیم کند .

Max.Pain
08-02-2011, 09:29
خیلی ممنون [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]