PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : كمك - ثابت شدن نوشته متحرك با بردن ماوس روي آن

pixeldesign
22-05-2006, 22:58
با سلام خدومت دوستان من يك نوشته دارم كه تو فلش با موي كليپ متحرك كردم و از پايين به بالا مي ره مي خوام وقتي ماوس روي نوشته مي ره نوشته همونجا ثابت بمونه و بعد از كشيدن ماوس از محدوده نوشته دوباره از همون جائي كه واستاده به حركتش ادامه بده
مي شه لطفا بگين چه جوري بايد اين كارو بكنم خواهشن فقط يه كم دقيق تر اگه حوصله داشتين من مثل شما دوستان Profesional نیستم. :tongue:

با تشکر وحید

آموزش کامل جعبه ابزار فتوشاپ به همراه توضیحاتی درباره منوها

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Elfin-D
23-05-2006, 02:16
سلام
وارد مووي كليپتون بشيد و تكست رو به يك باتن تبديل كنيد و بعد كد زير رو بهش اعمال كنيد:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

pixeldesign
24-05-2006, 00:47
افين جان من وارد موي كليپ شدم و تكستم رو به باتتم تبديل كردم موي كليپم از فريم يك تا 100 هستش تو فريم يك نوشتم تو مقياس 0 و 0 تو فريم 100 به طرف بالا اومده حالا من اين كد رو تو فريم اول موي كليپم دادم اين خطا رو ميده

**Error** Symbol=Abouttext_mc, layer=Layer 2, frame=500:Line 2: Mouse events are permitted only for button instances
on (rollOver) {

**Error** Symbol=Abouttext_mc, layer=Layer 2, frame=500:Line 5: Mouse events are permitted only for button instances
on (rollOut) {

Total ActionScript Errors: 2 Reported Errors: 2

ولي اجرا كه ميكنه فايل swf رو ماوس رو روی نوشته میارم ثابت میشه ولی نوشتم در حین بالا رفتن به سمت راست هم حرکت می کنه یعنی کج میشه رفته رفته با طرف بالا که میره.
اگه زحمتی نباشه که همیشه زحمت می دم من لطفاً Step by Step می گین بهم.
با تشکر وحید.

Elfin-D
25-05-2006, 21:49
سلام
اشتباه!!!
اين كد مربوط به تكستتون كه به باتن تبديل شده هست نه مووي كليپ