PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : همه پرسی | شرکت های ISP در آغاز تعطیلی ؟!

Oracle_Eldorado
05-02-2011, 21:47
با سلام خدمت دوستان .
از اونجایی که مخابرات هم سرویس IPS رو عرضه کرده ،
خواستم ببینم نظر دوستان در مورد آینده شرکت های ISP چیه ؟
امکانش هست که بهتر از شرکت های ISP سرویس بده ؟ ( اینو که عمرا ! )
یا بتونه با سیاست های خودش بقیه شرکت های رو برکنار کنه ؟
در مورد قیمت که خیلی پایین تر از شرکت های دیگه اس !
برای مثال 128 نامحدود ماهی 11 تومنه !×!
خوشحال میشم نظر بقیه دوستان رو هم در این مورد بدونم .

L u K e !
05-02-2011, 21:55
دوست من از مخابرات گرفته راضیه کاملا یه سه ماهه شارژ کرده بود 7 ماه استفاده کرد ( 4 ماه بود مجانی استفاده می کرد فکر کنم حواسشون نبوده یا ... )
ولی آینده ی خوبی داره ..

pooria-ir
05-02-2011, 23:07
مخابرات اگه شروع کنه سرویس های بالاتر از 128 یعنی 256 و بالاتر رو به افراد عادی هم بدون دردسر بده مطمئنن خیلی راحت میتونه از رقباش پیشی بگیره
من خودم یکی ا موقعی که 128 بده نمیرم طرفش اما اگه مثلا 512 نامحدود رو حدود ماهی 20 تومن بده حتما میرم سراغش

Oracle_Eldorado
05-02-2011, 23:42
2 مگابایت نا محدود که ماهی 77 تومنه !
1 مگابایت نا محدود شاتل هم ماهی 400 هزار تومنه !!!!
بقیه شرکت ها بماند ! که از سازمان تنظیم مقررات پیروی میکنن.
حالا شرایط رو ازش اطلاع ندارم اما یکی از دوستان قرار شده از مخابرات سرویس بگیره ببینیم چطوریه .

pooria-ir
06-02-2011, 00:30
2 مگابایت نا محدود که ماهی 77 تومنه !
1 مگابایت نا محدود شاتل هم ماهی 400 هزار تومنه !!!!
بقیه شرکت ها بماند ! که از سازمان تنظیم مقررات پیروی میکنن.
حالا شرایط رو ازش اطلاع ندارم اما یکی از دوستان قرار شده از مخابرات سرویس بگیره ببینیم چطوریه .

آخه مشکل اینه که مخابرات به این راحتیا بالای 128 نمیده
یا استاد دانشگاه یا شرکت یا گواهی وکالت ....
اما این نمایندگی های خیلی راحت،مثلا من الان 256 دارم که البته از دیشب همینجوری بیخود شده 512 :دی،بدون هیچ مدرک خاصی گرفتم
اگه مخابرات هم همینجوری سرویس بده خیلی خوبه

vanish
06-02-2011, 00:47
512 نامحدود هم به قیمت بده من راضیم فعلا!!! نامحدود ها، به معنی واقعی کلمه

ataearmy
06-02-2011, 16:56
محابرات اولشه که اینقدر ارزون و نامحدود سرویس میده داره دون میپاشه بماند که بالاتر از 256 به کاربرهای عادی نمیده و سرعت 34 برای دانلود خیلی کمه من که خودم تا آخرین لحظه ممکن از مخابرات نمیگیرم چون الان از سرویسی که بهم داده میشه راضیم
حالا البته گرونتر هس ولی بی منت 512 گرفتم حجمش هم اینقدر زیاده که تقریبا شده نامحدود دردرسرهای مخابرات رو هم نداره

89562389
06-02-2011, 18:44
من ازispسرعت1مگ را گرفتم 20000هزار مپل موز

jomong666
06-02-2011, 19:22
به نظر من شرکت ها باید سرویس هاشون رو ارزون تر بدن .

مخابرات اگه سرویس 512 به بالا با قیمت پایین تر از این بده . من ازش میگیرم . به شرط این که سرعتش هم فیکس باشه . واقعن

نامحدود باشه . قطع هم نشه

Artam01
06-02-2011, 20:29
مخابرات پشتیبانیش خوب نیست.
هر وقت هم که بخواد راحت همه رو قط میکنه، مثل الان که دوستان تو تاپیکش میگن فقط سرورهای داخلی باز هستن.

DaRiOuShJh
06-02-2011, 20:33
این سرویس همه جا وجود نداره
مثلا من هنوز دارم برای 128 ماهی 30 تومن میدم از داتک

reb
06-02-2011, 20:39
با سلام خدمت دوستان .
از اونجایی که مخابرات هم سرویس IPS رو عرضه کرده ،
خواستم ببینم نظر دوستان در مورد آینده شرکت های ISP چیه ؟
امکانش هست که بهتر از شرکت های ISP سرویس بده ؟ ( اینو که عمرا ! )
یا بتونه با سیاست های خودش بقیه شرکت های رو برکنار کنه ؟
در مورد قیمت که خیلی پایین تر از شرکت های دیگه اس !
برای مثال 128 نامحدود ماهی 11 تومنه !×!
خوشحال میشم نظر بقیه دوستان رو هم در این مورد بدونم .
شرکتها همگی در آستانه ورشکستگی هستند و حد اکثر تا ده روز تعطیل میشن چون مخابرات سپاه صحابه با 128 کیلوبایت در ثانیه و نامحدود 9 تومن و خو رده ایی کی میتونه رقابت کنه؟

shifter
06-02-2011, 21:18
من 512 مخابرات دارم ..نامحدوده به خاطر همین هم سرعت دانلودم از 110 بیشتر نمیشه:41:
مشکلی خاصی تا حالا نداشته اما تا حدی با حرف دوستمون
موافقم.سرعتش زیاد نوسان داره!
اینم الان گرفتم:
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

reb
06-02-2011, 21:31
من 512 مخابرات دارم ..نامحدوده به خاطر همین هم سرعت دانلودم از 110 بیشتر نمیشه:41:
مشکلی خاصی تا حالا نداشته اما تا حدی با حرف دوستمون
موافقم.سرعتش زیاد نوسان داره!
اینم الان گرفتم:
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

حضرتعالی توی کدوم مملکت تشریف دارید که 512 نامحدود دادن و یگ مگ از آب در اومده؟

Oracle_Eldorado
06-02-2011, 21:56
محابرات اولشه که اینقدر ارزون و نامحدود سرویس میده داره دون میپاشه بماند که بالاتر از 256 به کاربرهای عادی نمیده و سرعت 34 برای دانلود خیلی کمه من که خودم تا آخرین لحظه ممکن از مخابرات نمیگیرم چون الان از سرویسی که بهم داده میشه راضیم
حالا البته گرونتر هس ولی بی منت 512 گرفتم حجمش هم اینقدر زیاده که تقریبا شده نامحدود دردرسرهای مخابرات رو هم نداره

یکی از سیاست های مخابرات اینه که اگه بخواین سرویس بگیرین حداقل باید یه اکانت 3 ماهه بگیرین .
در ضمن مخابرات هیچگونه پشتیبانی نداره !
مورد دیگه اینکه اگه شما بخوای ADSL بگیری و یه خط PCM4 داشته باشی ،
در صورتی خط شما از این حالت در میاد که از مخابرات سرویس بگیری !

به نظر من شرکت ها باید سرویس هاشون رو ارزون تر بدن .

مخابرات اگه سرویس 512 به بالا با قیمت پایین تر از این بده . من ازش میگیرم . به شرط این که سرعتش هم فیکس باشه . واقعن

نامحدود باشه . قطع هم نشه

دوست عزیز مطمئن باش تنها چیزی که روی سرویس مخابرات درست حسابیه ، همین نامحدوده !
یه سرویس مضخرف میدن به مشترک و بره به امان خدا ! خدا میدونه چه سرعتی واسه دانلود نامحدود گذاشتن ...

هر وقت هم که بخواد راحت همه رو قط میکنه، مثل الان که دوستان تو تاپیکش میگن فقط سرورهای داخلی باز هستن.

جدا پشتیبانی داره ؟
اگه آره شماره بدین زنگ بزنیم ببینیم در چه حد بلدن !

شرکتها همگی در آستانه ورشکستگی هستند و حد اکثر تا ده روز تعطیل میشن چون مخابرات سپاه صحابه با 128 کیلوبایت در ثانیه و نامحدود 9 تومن و خو رده ایی کی میتونه رقابت کنه؟

دوست عزیز مگه شاتل و پارس آنلاین و آسیاتک ، دکه روزنامه فروشی هستن که 10 روزه تعطیل کنن ؟!
بعدشم شما فقط قیمت سرویس واست مهمه ؟
کیفیت سرویس ؟ سرعت ؟ مهم تر از همه پشتیبانی ؟

حضرتعالی توی کدوم مملکت تشریف دارید که 512 نامحدود دادن و یگ مگ از آب در اومده؟

با ایشون موافقم !

armin_software
06-02-2011, 23:50
PCM4
این دقیقا چی هست؟
از کجا بفهمیم خط رو پوشش می ده یا نه

دوستان هنوز سرویس مخابرات به اون صورت نیومده که بشه قضاوت کرد
ولی سرویس مخابرات بیاد به نظر من این سرویس های شرکت ها ارزون تر می شن چه با کیفیت چه بی کیفیت

Aqua141
06-02-2011, 23:59
سلام اگه سرویس های 256 به بالا رو به کاربرای خونگی بدتد عالی میشه

reb
07-02-2011, 00:30
این دقیقا چی هست؟

ولی سرویس مخابرات بیاد به نظر من این سرویس های شرکت ها ارزون تر می شن چه با کیفیت چه بی کیفیت

من دعا میکنم که نصیب شما هم بشه:31:

boro_baba
07-02-2011, 10:25
همه که نميخان دانلود کنن 90 درصد اينترنت دست مردم عادی هست و فقط ها به اين نگاه ميکنن که ارزون باشه
کلاً مخابرات تو همدان که ديگه اونقدر خفن ظاهر شد که همه شرکت ها داشتن ورشکست ميشدن با پارتی بازی نا محدود رو از مخابرات گرفتن
اينترنت تو ايران کلاً همش از يجا مياد بعدش پخش ميشه الان مخابرات يه اينتنت معمولی 128 رو ميده 6000 پول رانژه هم نميگيره
کسی که فقط چت ميزنه و يه facebook ميره ديگه چی از اين بهتر؟
کسی هم مثل من ميخواد دانلود کنه يه 2 مگ رو ميگيره 60-70 رو آنتن(شانس بياری و هکی بفروشن مثل الان 5 مگ رو ميدن 100) يه 6 تومنی مخابرات رو هم ميگيره

DaRiOuShJh
07-02-2011, 10:54
واقعا کاش از این چیزا نصیبه ما هم میشد!

گمون نکنم از این خبر ها حداقل توی تهران بشه ممکنه شهرستان های به خاطر نفوذ کمتذ شرکت ها یه حرکت هایی بشه ولی تهران الان بعضی مراکز مخابراتیش کماکان دسته یکی دو تا شرکت بزرگ مثله داتک یا شاتل یا پارس آنلاین هست
مخصوصا به سمته بالاتره شهر

این جور جاها هم جز نامحدود زیر 256 نمیدن پس 100 درصد اکثره سوده این شرکت ها از همین مناطقه! به این راحتی ها از دست نمیدن

میان مثلا به مخابرات میگن آقا میخوای 256 رو مثلا شما 10 تومن بدی به یوزر این 10 تومن رو درصدی خودمون باهات حساب میکنیم ما میدیم بهت بعد خودشون به یوزر همون رو 50-60 میدن:31: این طوری هر دو طرف راضی میشن یوزر ناراحت:27: که یوزر کیلو چنده همون اون دو تا راضی باشن بسه

بعید میدونم با این اوضاع در یکی دوسال بعد هم حداقل این طرفا خبره خاصی بشه

armin_software
07-02-2011, 16:35
من خودم از پارس آنلاین سرویس می گیرم
تا حالا که مشکلی نداشتم
سرعتم نه کمه میشه نه زیاد
پشتبانیش هم خوبه
ولی نا محدود ها واقعا گرونه
مثلا 128 نا محدود 45 تومن
به نظر من 45 تومن واسه 128 زیاده

DaRiOuShJh
07-02-2011, 19:49
داتک هم همین حدوده
کاریش نمیشه کرد دیگه فعلا دوره تاختنه ایناس و با دمپایی پاره دنبالشون دوییدنه ما :27:

boro_baba
07-02-2011, 19:50
تا حالا که مشکلی نداشتم
پشتبانیش هم خوبه

نا محدود اگه ميخوای با آنتن ميشه 256 تو پايه های 13-15 تومان
512 تو مايه های 25-30 تومان 1 مگ 50-60 تو فوروم های بشقاب دار!!!! پيدا ميشه
عين بنز هم کار ميکنه بعضی وقتا 5 مگ و بالاتر هم گير مياد

jomong666
07-02-2011, 20:48

کدوم شرکت ارائه میده .؟؟؟؟؟

هزینه راه اندازی چه قدره ؟؟؟؟

یه مقدار بیش تر توضیح بده

Oracle_Eldorado
07-02-2011, 23:08
این دقیقا چی هست؟

دوست عزیز این یک تکنولوژی جدید هست که مخابرات میاد یه سیم تلفن که از مخابرات تا منزل مشترک کشیده شده رو در محل مشترک به چند خط با شماره های مختلف تقسیم میکنه .
خب با این وضعیت دیگه بستر ADSL فراهم نمیشه .
اگه خط PCM4 باشه امکان نصب ADSL نداره مگه اینکه از طرف مخابرات خط تلفن عادی بشه .

من دعا میکنم که نصیب شما هم بشه:31:

واسه دوستمون دعای خیر میکنی ؟! :دی

همه که نميخان دانلود کنن 90 درصد اينترنت دست مردم عادی هست و فقط ها به اين نگاه ميکنن که ارزون باشه
کلاً مخابرات تو همدان که ديگه اونقدر خفن ظاهر شد که همه شرکت ها داشتن ورشکست ميشدن با پارتی بازی نا محدود رو از مخابرات گرفتن
اينترنت تو ايران کلاً همش از يجا مياد بعدش پخش ميشه الان مخابرات يه اينتنت معمولی 128 رو ميده 6000 پول رانژه هم نميگيره
کسی که فقط چت ميزنه و يه facebook ميره ديگه چی از اين بهتر؟
کسی هم مثل من ميخواد دانلود کنه يه 2 مگ رو ميگيره 60-70 رو آنتن(شانس بياری و هکی بفروشن مثل الان 5 مگ رو ميدن 100) يه 6 تومنی مخابرات رو هم ميگيره

مگه شما آمار گیری کردی ؟
من دارم نسبت به آماری که هر روز زیر دستمه نظر میدم ! از استفاده پهنای باند مشخصه که چند نفر برای دانلود اینترنت میخوان !

در ضمن تا اونجایی که من اطلاع دارم اینترنت از 3 جا به ایران وارد میشه :46:

در کل به نظرم نمیشه نظرات شخصی رو واسه همه مثال زد . :20:

واقعا کاش از این چیزا نصیبه ما هم میشد!

گمون نکنم از این خبر ها حداقل توی تهران بشه ممکنه شهرستان های به خاطر نفوذ کمتذ شرکت ها یه حرکت هایی بشه ولی تهران الان بعضی مراکز مخابراتیش کماکان دسته یکی دو تا شرکت بزرگ مثله داتک یا شاتل یا پارس آنلاین هست
مخصوصا به سمته بالاتره شهر

این جور جاها هم جز نامحدود زیر 256 نمیدن پس 100 درصد اکثره سوده این شرکت ها از همین مناطقه! به این راحتی ها از دست نمیدن

میان مثلا به مخابرات میگن آقا میخوای 256 رو مثلا شما 10 تومن بدی به یوزر این 10 تومن رو درصدی خودمون باهات حساب میکنیم ما میدیم بهت بعد خودشون به یوزر همون رو 50-60 میدن:31: این طوری هر دو طرف راضی میشن یوزر ناراحت:27: که یوزر کیلو چنده همون اون دو تا راضی باشن بسه

بعید میدونم با این اوضاع در یکی دوسال بعد هم حداقل این طرفا خبره خاصی بشه

اتفاقا داریوش جان به نظرم اینا بیشتر میان تو شهر های پر جمعیت مانور میدن که بتونن محبوبیت بیشتری کسب کنن.
الان اکثر شهرستان ها ADSL دارن . مگه اینکه بعضی از شهرستان ها مثل سنندج شرکت اینترنت کم باشه و به دلیل عدم رقابت شرکت ها قیمت خیلی بالا باشه .

مگه شما کجایی عزیز ؟

Oracle_Eldorado
07-02-2011, 23:13
تا حالا که مشکلی نداشتم
پشتبانیش هم خوبه

شما کدوم شهری ؟
وضعیت شاتل اونجا چطوره ؟
128 نامحدود شاتل ماهی 28 تومنه .

داتک هم همین حدوده
کاریش نمیشه کرد دیگه فعلا دوره تاختنه ایناس و با دمپایی پاره دنبالشون دوییدنه ما :27:

داتک زیاد تعریفی نیست . حداقل تو کرمانشاه که اینطوریه .
نه عزیز مطمئن باش 4 تا آدم بی سواد میرن سرویس میگیرن و آخرش به جایی نمیرسن . :46:
کسی که یکم اطلاعات داشته باشه و تحقیق و پرس و جو کنه هیچوقت طرف سرویس های مخابرات نمیره .
من که تو کرمانشاه 1 نفر هم ندیدم از سرویس هاشون راضی باشه .

میشه یکم بیشتر توضیح بدین ؟

armin_software
08-02-2011, 00:30
شما کدوم شهری ؟
وضعیت شاتل اونجا چطوره ؟
128 نامحدود شاتل ماهی 28 تومنه .
چرا قیمت شاتل با پارس آنلاین اینقدر فرق داره؟

DaRiOuShJh
08-02-2011, 00:47
اتفاقا داریوش جان به نظرم اینا بیشتر میان تو شهر های پر جمعیت مانور میدن که بتونن محبوبیت بیشتری کسب کنن.
الان اکثر شهرستان ها ADSL دارن . مگه اینکه بعضی از شهرستان ها مثل سنندج شرکت اینترنت کم باشه و به دلیل عدم رقابت شرکت ها قیمت خیلی بالا باشه .

مگه شما کجایی عزیز ؟

تهران - منطقه جام جم
برای همین adsl از سال 81 تو نوبت بودم آخرم خونگی ندادن شرکتی گرفتم
یه شاتل داره اینجا یه داتک جفتشونم زیره 256 نامحدود نمیدن
همین و بس

داتک زیاد تعریفی نیست . حداقل تو کرمانشاه که اینطوریه .
نه عزیز مطمئن باش 4 تا آدم بی سواد میرن سرویس میگیرن و آخرش به جایی نمیرسن . [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
کسی که یکم اطلاعات داشته باشه و تحقیق و پرس و جو کنه هیچوقت طرف سرویس های مخابرات نمیره .
من که تو کرمانشاه 1 نفر هم ندیدم از سرویس هاشون راضی باشه .

خوب بستگی به شرایط داره
طرف اون چیزی که به کارش فکر میکنه بیاد میگیره

Oracle_Eldorado
08-02-2011, 00:51
چرا قیمت شاتل با پارس آنلاین اینقدر فرق داره؟

مال پارس رو نمیدونم اما شاتل نامحدود واقعی نیست .
تا 18 گیگ مجاز به دانلود هستین ، بعد از اون سرعت دانلود شما نصف میشه .
اونم به دلیل قانون Fair Use Policy
اینجا توضیح داده شده :

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

Electronic-Arts
08-02-2011, 09:48
دوست عزیز مگه شاتل و پارس آنلاین و آسیاتک ، دکه روزنامه فروشی هستن که 10 روزه تعطیل کنن ؟!
بعدشم شما فقط قیمت سرویس واست مهمه ؟
کیفیت سرویس ؟ سرعت ؟ مهم تر از همه پشتیبانی ؟

دوست عزیز اگر کمی دقت میکردید میفهمیدید که به مسخره هست و واقعا هم راست میگه کی میره 128 نامحدود بگیره اونم با این وضع قیمت های برق و .... 24 ساعت که سیستم روشن باشه 1 گیگ دانلود میکنه

armin_software
08-02-2011, 11:57
دوست عزیز اگر کمی دقت میکردید میفهمیدید که به مسخره هست و واقعا هم راست میگه کی میراه 128 نامحدود بگیره اونم با این وضع قیمت های برق و .... 24 ساعت که سیستم روشن باشه 1 گیگ دانلود میکنه
تایید
دیگه 128 سرعت بالایی نیست
من با 128 شب و روز بخواد دانلود کنه روزی 1 گیگ می گیره
در صورتی که بخوام سرعت بالاتر حجمی بگیرم شاید شبی از 2 گیگ هم بیشتر بگیرم تو همون 6 ساعت رایگان
و از طرفی قیمت نامحدود خیلی بیشتر از قیمت محدود است

DaRiOuShJh
08-02-2011, 14:04
دوست عزیز اگر کمی دقت میکردید میفهمیدید که به مسخره هست و واقعا هم راست میگه کی میراه 128 نامحدود بگیره اونم با این وضع قیمت های برق و .... 24 ساعت که سیستم روشن باشه 1 گیگ دانلود میکنه

من!
چون مجبورم ماهی 70-80 اینا هم ندارم برای سرعت های بالاتر بدم

Electronic-Arts
08-02-2011, 16:02
من!
چون مجبورم ماهی 70-80 اینا هم ندارم برای سرعت های بالاتر بدم
خوب همون پولی رو که بابت برق کامپیوتر میدی بزار روی پول ADSL یه بالاترش رو بگیر بعدشم چرا نامحدود بگیری که گرون دربیاد از یه شرکت با پدر و مادر , حجمی بگیر تو ساعات رایگان دانلود کن (میگم با پدر و مادر واسه این که تو ساعت رایگان سرعت رو نیاره پایین)

babak_gww
08-02-2011, 23:31
خوب همون پولی رو که بابت برق کامپیوتر میدی بزار روی پول ADSL یه بالاترش رو بگیر بعدشم چرا نامحدود بگیری که گرون دربیاد از یه شرکت با پدر و مادر , حجمی بگیر تو ساعات رایگان دانلود کن (میگم با پدر و مادر واسه این که تو ساعت رایگان سرعت رو نیاره پایین)

بابا گه کامپیوترت همش روشن باشه تو 2 ماه کلا 5 تومن میاد ... که چون شده 1 ماه قبضها ... میشه ماهی 2500 ... حالا شما بگو 3000

دیگه چرا اینقد گیر میدید به برق :31:

منبعش هم از کاغذهایی هستش که بین منازل پخش کردن

DaRiOuShJh
09-02-2011, 00:11

تهران - منطقه جام جم
برای همین adsl از سال 81 تو نوبت بودم آخرم خونگی ندادن شرکتی گرفتم
یه شاتل داره اینجا یه داتک جفتشونم زیره 256 نامحدود نمیدن
همین و بس

خوب بستگی به شرایط داره
طرف اون چیزی که به کارش فکر میکنه بیاد میگیره

اینطوریاست برادر
ما از این شانسا که خیلی هاتون داشتید و فکر میکنید همه جا همینطوره نداشتیم:31:

بابا گه کامپیوترت همش روشن باشه تو 2 ماه کلا 5 تومن میاد ... که چون شده 1 ماه قبضها ... میشه ماهی 2500 ... حالا شما بگو 3000

دیگه چرا اینقد گیر میدید به برق [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

منبعش هم از کاغذهایی هستش که بین منازل پخش کردن

نه برادر دیگه اینطوریا هم نمیشه
فعلا که پوله گاز ساختمونمون که هیمشه طرفای 300 اینا میامد اومد یک میلیون و پنجاه هزار تومن!×!:31: تازه فقط 16 روزش بی یارانه بوده!
گاز هم نسبت به برق اینا خیلی ارزونتر بود
حالا نفسمون رو حبس کنیم برای اونا!

Oracle_Eldorado
09-02-2011, 01:09

دوست عزیز فک نکنم شرکتی بیاد با این کار سرویس ها و مزیت های خودشو زیر سئوال ببره .
مطمئن باش افت سرعت تو ساعات رایگان به خاطر کمبود پهنای باند اون مرکز مخابراته . :46:

---------- Post added at 01:09 AM ---------- Previous post was at 01:06 AM ----------

دوست عزیز اگر کمی دقت میکردید میفهمیدید که به مسخره هست و واقعا هم راست میگه کی میره 128 نامحدود بگیره اونم با این وضع قیمت های برق و .... 24 ساعت که سیستم روشن باشه 1 گیگ دانلود میکنه

بله دیگه ! خودشون هم غیر مستقیم به این موضوع اشاره کردن که مشترک عزیز 128 نامحدود به صرفه نیست :دی
پاشو برو همون محدود رو بگیر که سرعتش خیلی بیشتره .
در کل تو ایران جایی واسه اینترنت نیست ...

boro_baba
09-02-2011, 08:30
کدوم شرکت ارائه میده .؟؟؟؟؟

هزینه راه اندازی چه قدره ؟؟؟؟

یه مقدار بیش تر توضیح بده

میشه یکم بیشتر توضیح بدین ؟

نميدونم تبليغ محسوب بشه يا نه(اهميت هم نميدم) ولی من چيزی نميبرم فقط گره از کار دوستان باز بشه
اينم لينکش

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
استفاده کردين به بقيه هم ياد بدين خوبه
در ضمن اين صفحه فيلی هم هيچوقت نمياد

boro_baba
09-02-2011, 08:41
مگه شما آمار گیری کردی ؟
من دارم نسبت به آماری که هر روز زیر دستمه نظر میدم ! از استفاده پهنای باند مشخصه که چند نفر برای دانلود اینترنت میخوان !

در ضمن تا اونجایی که من اطلاع دارم اینترنت از 3 جا به ایران وارد میشه :46:

در کل به نظرم نمیشه نظرات شخصی رو واسه همه مثال زد . :20:

تو همدان که کلاً مخابرات سرويس خيلی خوبی ميده قطعی نداره سرعتش هم خوبه شبانه رايگان هم داره به user عادی 256 ميدن يه فرم هم پر کنی 512 هم ميدن
هزينه رانژه هم که نداره کمتر از 24 ساعت هم وصل ميشه هيچ پورتی هم بسته نيست البته محدودش کردن ولی 256 با 8.5 گيگ رو 12 تومان ميده با 3 گيگ ميشه 7 تومان که خيلی خوبه
حرف شما هم مثل ميکروسافت هستش که اگه windows کرک نشه همه windows ميخرن وقتی نا مهدود باشه خوب همه دانلود ميکنن ولی وقتی نباشه همه نميرن 50 تومان بدان نا محدود بگيرن ميگن ولش کن
اونا دانلود ميکنن چون هست وقتی نباشه نميکنن به اين که نميگن خواستن به اين ميگن "بادی به هر جهتی"

babak_gww
09-02-2011, 14:17
نه برادر دیگه اینطوریا هم نمیشه
فعلا که پوله گاز ساختمونمون که هیمشه طرفای 300 اینا میامد اومد یک میلیون و پنجاه هزار تومن!×!:31: تازه فقط 16 روزش بی یارانه بوده!
گاز هم نسبت به برق اینا خیلی ارزونتر بود
حالا نفسمون رو حبس کنیم برای اونا!

مگه ساختمانتون چند هزار واحده برادر؟ :31:

نه منظورم فقط پول برق صرفا کامپیوتر بود ... نه کل مصرف خونتون :دی

Electronic-Arts
09-02-2011, 14:27
دوست عزیز فک نکنم شرکتی بیاد با این کار سرویس ها و مزیت های خودشو زیر سئوال ببره .
مطمئن باش افت سرعت تو ساعات رایگان به خاطر کمبود پهنای باند اون مرکز مخابراته . :46:
اتفاقا خودشون مخصوصا کم میکنن بعدشم مثلا بیاد مزیت های خودش رو زیر سوال ببره چی میشه؟ نمونش تو همین تاپیک شاتل که حداقل 20 نفر هستن که ناراضی هستن ولی بازم سرویس میگیرن

mf.designing
09-02-2011, 14:33
دوستان یه سوال میون حرفاتون :دی
آیا مخابرات در تمام استان ها و شهرها ارائه میده ؟! برا ثبت نام باید به کجا مراجعه کرد ؟

DaRiOuShJh
09-02-2011, 14:42
مگه ساختمانتون چند هزار واحده برادر؟ :31:

نه منظورم فقط پول برق صرفا کامپیوتر بود ... نه کل مصرف خونتون :دی

8 واحد نا قابل:31: آخره زمانه
والا باز هر جوری حساب کنیم نمیشه! البته پاوره این سیستم دانلودم رو زیاد قوی ننداختم مانیتور هم خاموشه ولی باز به مراتب بیشتر از این حرفا مصرف میکنه
هارد های اضافه رو هم قطه میکنم با یه هارد فقط کار میکنه سیستم

اتفاقا خودشون مخصوصا کم میکنن بعدشم مثلا بیاد مزیت های خودش رو زیر سوال ببره چی میشه؟ نمونش تو همین تاپیک شاتل که حداقل 20 نفر هستن که ناراضی هستن ولی بازم سرویس میگیرن

خوب برادر ببخشیدا ولی اونا یه نمه زیادی دیگه بهشون خوش گزشته
هزینشون به مراتب کمتره منتها میخوان 128 محدود میگیرن شبونه رو 260 اینا دانلود داشته باشن
ما این همه دو ساله داریم ماهی 30 میدیم سرعتمون عمرا از 16 بالاتر نرفته برای 128
نه روزش نه شبش

آیا مخابرات در تمام استان ها و شهرها ارائه میده ؟! برا ثبت نام باید به کجا مراجعه کرد ؟

نخیر برادر:31:
فقط تو تعداد محدودی از مراکز مخابراتی سرویس میده
شهرستان رو نمیدونم چی ریختیه
interne tfinder.ir
اینم برای تهران خوب جواب میده گویا

babak_gww
09-02-2011, 15:32

مخابرات به همه ی شهرهای ایران سرویس میده!!! ... تهران هست و اصفهان و مشهد و سلامتی :31:
اون سلامتی کلا بقیه شهرهارو در برمیگیره که تا به حال "گزارش نشده" گزارش شده :دی ( چی گفتم ؟ :31: )

8 واحد نا قابل[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] آخره زمانه
والا باز هر جوری حساب کنیم نمیشه! البته پاوره این سیستم دانلودم رو زیاد قوی ننداختم مانیتور هم خاموشه ولی باز به مراتب بیشتر از این حرفا مصرف میکنه
هارد های اضافه رو هم قطه میکنم با یه هارد فقط کار میکنه سیستم

یه سیم 12 متری بخر با یه قلاب ... شبونه بچرخون بنداز رو سیمهای تیر برق :دی ( خودم 1 اخطار دارم ، الانم شونصدتا اخطار دیگه میگیرم به دلیل تبلیغ!!! و تشویش اذهان و دعوت به خلاف و دزدیو چپاول و ... آخرهم بن میشم :دی)

mf.designing
09-02-2011, 17:31
مخابرات به همه ی شهرهای ایران سرویس میده!!! ... تهران هست و اصفهان و مشهد و سلامتی [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
اون سلامتی کلا بقیه شهرهارو در برمیگیره که تا به حال "گزارش نشده" گزارش شده [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ( چی گفتم ؟ [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] )
برا تبریز فعال نیست ؟!

armin_software
09-02-2011, 22:51
الان باید یک جا باشه که ما بفهمیم چه شهرهای تحت پوشش مخابراته!

babak_gww
10-02-2011, 01:04
الان باید یک جا باشه که ما بفهمیم چه شهرهای تحت پوشش مخابراته!

درسته عزیزم :دی.... مخابرات :دی

---------- Post added at 01:04 AM ---------- Previous post was at 12:59 AM ----------

برا تبریز فعال نیست ؟!

والا تا اونجا که من میدونم نه ... شایدم باشه و من اطلاعی ندارم :46: